Skip to main content

tsiakourmas-3005-1106-2019

Page 1

ΙΣΧ ΟΙ ΜΕ ΥΟΥ ΠΡΟ ΧΡ Ν Α ΣΦ Ο Ι1 1 Ι ΠΟ 3 ΡΕΣ ΟΥ 0 ΝΙΟ ΜΑ Υ 2 ΪΟΥ 01 9

0.99 €

PEPSI 1.5L Τ.Μ.Τ. 100ML = €0.06

3.39€

0.99 €

1.19 €

0.99 €

KOPPARBERG STRAWBERRY LIME 33CL Τ.Μ.Τ. 100ML = €0.36

COCA-COLA ZERO 8X330ML Τ.Μ.Τ. 100ML = €0.12

5.99 5.99 € €

HBH ΧΥΜΟΣ 1L 7 BLUE, 7 RED, ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ, ΜΗΛΟ Τ.Μ.Τ. 100ML = €0.09

ICE TEA 1.5L ΡΟΔΑΚΙΝΟ, ΠΡΑΣΙΝΟ, ΛΕΜΟΝΙ Τ.Μ.Τ. 100ML = €0.06

3.99 €

1.69 €

KEO 6X330ML Τ.Μ.Τ. 100ML = €0.20

6.69 €

BIKOS WATER 12X500ML Τ.Μ.Τ. 1L = €0.28

1.29 1.59 € €

CARLSBERG 6X500ML Τ.Μ.Τ. 100ML = €0.22 KEO KIBOTIO 12 X 630ML ΤΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ ΜΟΝΟ Τ.Μ.Τ. 100ML = €0.15

HIGHLAND PRIDE WHISKY 70CL Τ.Μ.Τ. 1L = €8.55

SAVOI SILVER VODKA 1 L

KAMANTERENA ΟΙΝΟΣ 1L ΛΕΥΚΟΣ ΞΗΡΟΣ & ΕΡΥΘΡΟΣ, Τ.Μ.Τ. 75CL = €0.96

MARANELLO LAMBRUSCO ROSATO 750ML

ΑΠΙΘΑΝΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ!

11.39 €


ΤΡΟΦΙΜΑ

0.59€

1.59€ MORFAT CREAMY 250GR Τ.Μ.Τ. 100GR = €0.63

0.79€

ΑΠΟ 3.58

MAMA MIA ΝΤΟΜΑΤΑ ΑΠΟΦΛΟΙΩΜΕΝΗ ΨΙΛΟΚΟΜΜΕΝΗ 400GR

BARILLA ΣΑΛΤΣΑ 400GR BOLOGNESE, CONTADINO, AMATRICIANA

1.59 0.89€ €

ΘΡΑΚΗ ΗΛΙΕΛΑΙΟ 1L

PATROCLOS PATROCLOS ΡΥΖΙ ΠΑΡΠΟΪΛΤ (ΚΙΤΡΙΝΟ) 1KG

ROYAL ΤΟΡΤΙΓΙΑΣ 6T 370GR Τ.Μ.Τ. 100GR = €0.42

Τ.Μ.Τ. 100GR = €0.09

ΑΠΟ 1.45

GEFSIS ΡΟΔΑΚΙΝΑ ΜΙΣΑ ΣΕ ΕΛΑΦΡΥ ΣΙΡΟΠΙ 820GR Τ.Μ.Τ. 100GR = €0.10

1.29€

MELISSA ΚΑΝΕΛΟΝΙΑ 250GR

0.99€

ΑΠΟ 1.95

ΦΡ

0.69 €

MAGGI ΖΩΜΟΣ 132GR ΛΑΧΑΝΙΚΩΝ, ΖΥΜΑΡΙΚΑ Τ.Μ.Τ. 100GR = €0.97

ΚΟΤΑΣ Τ.Μ.Τ. 100GR = €0.75

ΟΥ

Τ.Μ.Τ. 100GR = €0.88

ΑΠΟ 05 - 08/06/2019 Γ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΚΑΦΕΣ 200GR Τ.Μ.Τ. 100GR = €0.9

ΡΙΑ

ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΑ ΒΑΛΕΝΤΣΙΑ ΕΞΤΡΑ

ΚΑΡΟΤΑ

1.19€

ΒΙΟΛΑΝΤΑ BIANCA ΛΕΜΟΝΙ 135GR ΜΠΙΣΚΟΤΑ

0.79 €

ΚΡΑΜΠΙ ΑΣΠΡΟ

1.99 €

ΤΑ

0.49 €

Τ.Μ.Τ. 100GR = €0.53

0.99€

0.89 €

ΚΡΕΜΜΥΔΙΑ ΚΕΦΑΛΕΣ

2.69€ Τ.Μ.Τ. 100GR = €0.49

Τ.Μ.Τ. 1KG = €1.58

0.49 €

1.19 €

PUMMARO ΣΑΛΤΣΑ ΛΙΑΣΤΗ ΤΟΜΑΤΑ 500GR

Τ.Μ.Τ. 100GR = €0.14

MELISSA 500GR ΚΡΙΘΑΡΑΚΙ ΜΕΤΡΙΟ, ΠΕΝΕΣ ΡΙΓΕ

Τ.Μ.Τ. 1KG = €3.56

1.99€

ΌΛΑ ΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ FC

-30%


ΨΥΓΕΙΟ / ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ

2.69€ 2.39 € ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΥΠΡΙΑΚΑ ΛΟΥΚΑΝΙΚΑΚΙΑ 250GR Τ.Μ.Τ. 1KG = €10.76

ΤΟ ΚΙΛΟ ΤΟ ΚΙΛΟ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΜΠΕΪΚΟΝ

Τ.Μ.Τ. 1KG = €11.95

2.79€

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΣΑΛΑΜΙ ΕΞΤΡΑ 300GR

ΑΧΝΑΓΑΛ ΦΕΤΑ ΒΑΡΕΛΙΣΙΑ 350GR

LURPAK ΒΟΥΤΥΡΟΣ ΑΝΑΛΑΤΟΣ 250GR

3.59€ ROYAL BLUE ΦΙΛΕΤΟ ΠΑΓΚΑΣΙΟΥΣ 800GR Τ.Μ.Τ. 1KG = €4.48

HOPLA 500ML Τ.Μ.Τ. 1L = €3.78

Τ.Μ.Τ. 1KG = €11.16

Τ.Μ.Τ. 1KG = €9.95

3.59 €

Τ.Μ.Τ. 1KG = €11.40

1.89 €

Τ.Μ.Τ. 1KG = €6.30

VEPO ΕΝΤΑΜ ΦΕΤΕΣ 200GR

3.99€

REN PIC NIC ΖΑΜΠΟΝ

OLDENBURGER EDAM LIGHT 16%

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ ΚΑΠΝΙΣΤΗ 200GR

1.89€

1.99€

5.59€

5.99 3.89€ €

ΤΟ ΚΙΛΟ

0.79 € ΚΑΛΟΨΙΔΙΩΤΕΣ ΦΑΡΜ AYGA 6T Τ.Μ.Τ. 1T = €0.13

4.79€

ΤΟ ΚΙΛΟ

4.79 € MR. GREEK PIZZA SPECIAL 1150GR Τ.Μ.Τ. 1KG = €0.41

EMA FOODS ΚΟΤΟΜΠΟΥΚΙΕΣ 800GR Τ.Μ.Τ. 1KG = €4.48

BLUE GREEN WAVE ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΦΙΛΕΤΟ ΣΤΗΘΟΣ

REGIS ΠΑΓΩΤΆ QUATTRO 2LT Τ.Μ.Τ. 1LT = €1.44

2.89€ ΌΛΑ ΤΑ EIΔΗ FROZA

-30%


2.99€

ΕΙΔΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ 3.19€ 4.49€ 4.59 € 4.59€

RED ROSE ΧΑΡΤΙ ΥΓΕΙΑΣ 8Τ Τ.Μ.Τ. 1T = €0.37

1.49€

2.89 €

RED ROSE ΧΑΡΤΙ ΥΓΕΙΑΣ 12Τ Τ.Μ.Τ. 1T = €0.38

0.99€

0.59 €

1.29 € FC ΜΑΛΑΚΤΙΚΟ ΡΟΥΧΩΝ 1.5L (3 ΕΙΔΗ) Τ.Μ.Τ. 1L = €0.86

3.39€

ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ

2.99€

0.99 €

EΙΔΗ ΚΟΥΖΙΝΑΣ

0.89 €

ΕΥΡΗΚΑ REGULAR ΥΓΡΟ ΠΙΑΤΩΝ 750ML Τ.Μ.Τ. 1L = €1.72 500ML Τ.Μ.Τ. 1L = €1.78

AMBRE SOLAIRE DRY PROTECT SPF 10& GOLDEN PROTECT SPF10 200ML Τ.Μ.Τ. 100ML = €2.24 ΛΑΔΙ ΜΑΥΡΙΣΜΑΤΟΣ SPF6 & ΛΑΔΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΗΛΙΟ 150ML Τ.Μ.Τ. 100ML = €2.99

VOI 72Τ CREAM LOTION ΥΓΡΑ ΜΑΝΤΗΛΑΚΙΑ & ΧΑΜΟΜΗΛΙ Τ.Μ.Τ. 1T = €0.01

NIVEA ROLL-ON 50ML (4 ΕΙΔΗ) Τ.Μ.Τ. 100ML = €2.98

1.29€

FRUCTIS OIL REPAIR 3 ΣΑΜΠΟΥΑΝ 400ML Τ.Μ.Τ. 100ML = €0.79 ΜΑΛΑΚΤΙΚΟ 250ML Τ.Μ.Τ. 100ML = €1.15 ΜΑΣΚΑ 300ML Τ.Μ.Τ. 100ML = €1.53

ENDLESS DÉCOR ΧΑΡΤΟΠΕΤΣΕΤΕΣ 30Χ30CM 100T Τ.Μ.Τ. 1T = €0.005

ΠΙATA 3 ΕΙΔΗ

0.99 € FC ΧΑΡΤΙ ΚΟΥΖΙΝΑΣ 2Τ

3.89€

3.39€

ΧΟΙΡΙΝΕΣ ΜΠΡΙΖΟΛΕΣ ΚΑΡΕ

ΧΟΙΡΙΝΟ ΣΟΥΒΛΑΚΙ

H ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ 03 - 05/06/2019

AΡΝΙ ΜΕΓΑΛΟ ΓΙΑ ΚΛΕΦΤΙΚΟ

H ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ 07 - 08/06/2019

H ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ 07 - 10/06/2019

3.29€

2.89€

4.99€

ΧΟΙΡΙΝΗ ΚΟΥΤΑΛΑ ΜΕ ΚΟΚΚΑΛΟ

ΧΟΙΡΙΝΟΣ ΚΙΜΑΣ

ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΑΡΤΥΜΑΤΑ

H ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ 30/05 - 01/06/2019

H ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ 10 - 11/06/2019

H ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ 06 - 07/06/2019

ΛΙΟΠΕΤΡΙ

ΩΡΑΡΙΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙ

5320, Γρίβα Διγενή 17 Δευτέρα - Παρασκευή: 06:30 - 20:00 Τηλ.: 23 943088, Φαξ: 23 943087 Σάββατο: 06:30 - 19:00 tsiakourmasmarket@cytanet.com.cy Kυριακή: 08:00 - 17:00

ΣΩΤΗΡΑ

5390, Πλατεία Ελευθερίας 3Α Τηλ.: 23 740289, Φαξ: 23 820297

ΧΟΙΡΙΝA XAMΠΟΥΡΓΚΕΡ

ΩΡΑΡΙΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΣΩΤΗΡΑΣ Δευτέρα - Παρασκευή: 07:00 - 20:00 Σάββατο: 06:30 - 19:00 Kυριακή: 09:00 - 17:00

Οι προσφορές ισχύουν μέχρι 11 Ιουνίου 2019 ή μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων. Η Υπεραγορά δεν ευθύνεται για τυχόν τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
tsiakourmas-3005-1106-2019 by offerscy - Issuu