Skip to main content

tsiakourmas-2204-1205-2019

Page 1

ΙΣΧ

ΥΟ ΟΙ Π ΜΕ ΥΝ ΡΟΣ ΧΡ ΑΠ ΦΟ Ι 1 Ο 2 ΡΕ 2Μ 2 Σ ΑΪΟ ΑΠΡ Υ 2 ΙΛΙ 01 ΟΥ 9

19.79 13.59€ €

JOHNNY WALKER BLACK LABEL 70CL

3.19€

ZIVANA LOEL 20CL T.M.T. 1L = €15.95

4.29€

2.99€

MATEUS ROSE 75CL

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΣΤΣΙΠΟΥΡΟ ΤΣΑΝΤΑΛΗ 20CL T.M.T. 1L = €21.45

T.M.T. 1L = €28.27

J&B 1L

1.69€

0.99€

7.99€ ΑΧΝΑΓΑΛ ΤΥΡΙ ΦΛΑΟΥΝΑΣ ΑΓΕΛΑΔΙΝΟ

ΑΜΑΛΙΑ 400GR ΣΤΑΦΙΔΑΚΙ & ΣΟΥΣΑΜΙ T.M.T. 100GR = €4.22

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΛΕΥΡΙ 1KG ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ & ΦΑΡΙΝΑ “00”

Aπίθανες προσφορές!!!


5.49€

ΠΟΤΑ

3.89€

4.49 €

1.79€ CARLSBERG 6X330ML T.M.T. 100ML = €0.22

4.59 €

KEO XYNISTERI 75CL KEO CABERNET SAUVIGNON 75CL

RAMPOLDI 75CL ROSSO, ROSATO, BIANCO

0.99€

1.19€ ΛEΩN 6X50CL

1.69€

WKD BLUE 275ML

T.M.T. 100ML = €0.15

T.M.T. 100ML = €0.36

2.99 € PEPSI, PEPSI DIET PEPSI MAX 8X330ML T.M.T. 100ML = €0.11

KOPPARBERG 33CL STRAWBERRY LIME T.M.T. 100ML = €0.36

ΈΝΑ ΦΡΟΥΤΟΠΟΤΟ 3 ΦΡΟΥΤΩΝ 9Χ250ML T.M.T. 100ML = €0.12

FC ΣΟΔΑ 6X33CL T.M.T. 100ML = €0.08

2.79 €


ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ

TIMH ! MΠAM!!

5.99 €

ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΑΡΝΑΚΙ ΓΑΛΑΚΤΟΣ

2.89€ ΚΟΚΟΡΕΤΣΙ ΚΟΥΤΑΛΑ ΜΕ ΚΟΚΚΑΛΟ H ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ 25-27/04/2019

2.89 € ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΑΡΤΥΜΑΤΑ H ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ 07-08/05/2019

3.19€

3.29

5.99€

€

ΧΟΙΡΙΝΕΣ ΜΠΡΙΖΟΛΕΣ ΚΑΡΕ H ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ 30/04-02/05/2019

4.99€

ΠΑΣΤΟΥΡΜΆΣ & ΛΟΥΚΆΝΙΚΑ ΑΠΌ ΤΑ ΔΙΚΆ ΜΑΣ ΚΡΕΟΠΩΛΕΊΑ

3.29€

ΧΟΙΡΙΝΟΣ ΚΙΜΑΣ

ΧΟΙΡΙΝΕΣ ΣΙΕΦΤΑΛΙΕΣ

ΧΟΙΡΙΝΟ ΣΟΥΒΛΑΚΙ

H ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ 09-11/05/2019

ΑΠΌ ΤΑ ΔΙΚΆ ΜΑΣ ΚΡΕΟΠΩΛΕΊΑ

H ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ 03-04/05/2019


ΤΡΟΦΙΜΑ

0.79€

1.99 €

EΠΙΛΕΓΜΕΝΑ ΕΙΔΗ

BARILLA ΖΥΜΑΡΙΚΑ 500GR Τ.Μ.Τ. 1KG = €1.58

2.99 €

4.69 €

GALAXY CREAM BALSAMIC 250ML (8 ΕΙΔΗ) Τ.Μ.Τ. 1L = €7.96

1.99€

0.95€ SPECIAL K 500GR Τ.Μ.Τ. 100GR = €0.59

ΦΡ ΟΥ Τ

1.29 €

AMBROSIA ΗΛΙΑΝΘΕΛΑΙΟ 3L Τ.Μ.Τ. 1L = €1.56

ΑΡ

Τ.Μ.Τ. 100GR = €0.09

MITSIDES 1KG ΠΟΥΡΓΟΥΡΙ ΓΙΑ ΠΙΛΑΦΙ

1.39€

ΙΑ

0.79 €

4.99 €

PATROCLOS ΡΥΖΙ ΓΛΑΣΕ 1KG

MHΛΑ ΣΤΑΡΚΙΝ ΕΞΤΡΑ

0.79 €

ΠΑΝΤΖΑΡΙΑ ΦΡΕΣΚΑ

ΚΡΕΜΜΥΔΙΑ ΚΕΦΑΛΕΣ

ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΑ ΒΑΛΕΝΣΙΑ ΕΞΤΡΑ

0.79 €

DOUWE EGBERTS ESPRESSO 100GR

ΌΛΑ ΤΑ ΕΙΔΗ LAY’S 200GR Τ.Μ.Τ. 100GR = €0.69


ΤΡΟΦΙΜΑ

1.79 €

0.89€

ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΚΑΜΠΑΝΕΣ ΒΑΦΗ 50 ΑΥΓΩΝ 3GR (ΜΕΓΑΛΟ ΦΑΚΕΛΛΑΚΙ)

0.59 €

Τ.Μ.Τ. 10GR = €2.96

(ΜΙΚΡΟ ΦΑΚΕΛΛΑΚΙ) Τ.Μ.Τ. 10GR = €1.96

1.49 €

SPRY 350GR

Τ.Μ.Τ. 1KG = €5.11

0.99€

ΚΑΛΟΨΙΔΙΩΤΗΣ ΑΥΓΑ ΦΑΡΜΑΣ Χ12 Τ.Μ.Τ. 1TEM = €0.12

0.59€

ΞΗΡΗ ΜΑΓΙΑ ΣΤΙΓΜΗΣ 5X11GR Τ.Μ.Τ. 10GR = €0.18

ΞΗΡΗ ΜΑΓΙΑ ΣΤΙΓΜΗΣ 3Χ9GR Τ.Μ.Τ. 10GR = €0.21

0.99 €

ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ

1.39€

LINDY ΧΑΡΤΟΠΕΤΣΕΤΕΣ 33*33CM 20ΤΕΜ 3Φ

0.79 € 0.79€

Τ.Μ.Τ. 1TEM = €0.04

0.55€

3.69€ 0.99€

0.79€ 0.79€

0.79€


ΨΥΓΕΙΟΥ

1.99 €

1.59 €

CHARALAMBIDES & CHRISTIS ΑΝΑΡΗ 300GR ΑΛΑΤΙΣΜΕΝΗ & ΑΝΑΛΑΤΗ T.M.T. 1KG = €5.30

3.99 €

OLDENBURGER BUTTER 250GR UNSALTED & SALTED T.M.T. 1KG = €7.96

9.99 €

ALAMBRA ΦΕΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ 350GR

ALAMBRA Η ΓΙΑΓΙΑ ΑΙΓΟΠΡΟΒΕΙΟ ΧΑΛΛΟΥΜΙ

T.M.T. 1KG = €11.40

1.59 €

ΤΟ KIΛO

2.19 €

2.99 €

CHARALAMBIDES & CHRISTIS ΦΥΤΙΚΗ ΚΡΕΜΑ 500ML T.M.T. 1KG = €3.18

5.89 €

ΤΟ KIΛO

8.49 €

9.59 €

T.M.T. 1KG = €11.96

ALAMBRA Η ΓΙΑΓΙΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΠΡΟΒΕΙΟ 700GR T.M.T. 1KG = €3.12

ARDOUR CHEDDAR

ΤΟ KIΛO

ALAMBRA ΚΕΦΑΛΟΤΥΡΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ 250GR

ΤΟ KIΛO

4.99 €

ΤΟ KIΛO

OLDENBURGER GOUDA KRISTI ΛΟΥΝΤΖΑ

KRISTI ΣΑΛΑΜΙ ΑΕΡΟΣ

ΤΟ KIΛO

5.49€ EMA FOODS ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΦΙΛΕΤΟ ΣΤΗΘΟΣ


ΣΟΚΟΛΑΤΕΣ - ΠΑΓΩΤΑ

1.49€

1.39€

GALAXY ΧΡΥΣΑ ΑΥΓΑ ΣΟΚΟΛΑΤΕΝΙΑ 80GR Τ.Μ.Τ. 100GR = €1.73

7.39€ CADBURY EASTER EGG HUNT 342.7GR Τ.Μ.Τ. 100GR = €2.16

4.59€ 1.59€

MALTESERS ΣΟΚΟΛΑΤΕΝΙΟ ΑΥΓΟ ΜΕ ΚΟΥΝΕΛΑΚΙ 80GR Τ.Μ.Τ. 100GR = €1.86

ΚΕΡΑΜΙΚΟ ΦΛΙΤΖΑΝΙ ΜΕ ΣΟΚΟΛΑΤΕΝΙΟ ΑΥΓΟ 45GR

1.59€

1.59€ CADBURY BUTTONS ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΑΥΓΟ 85GR Τ.Μ.Τ. 100GR = €1.87

KINDER MINI ΑΥΓΑ ΣΟΚΟΛΑΤΕΝΙΑ 75GR Τ.Μ.Τ. 100GR = €2.12

5.99 €

4 ΕΙΔΗ ΚΡΙ ΚΡΙ ΠΑΓΩΤΟ 3L 4 EIΔH Τ.Μ.Τ. 100GR = €0.39

CADBURY ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΑΥΓΟ 72GR Τ.Μ.Τ. 100GR = €2.20


1+1

ΛΙΤΡΟ

ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΑ

2.49 €

0.99 €

7.99€ ΌΛΑ ΤΑ ΕΙΔΗ

DIXAN 72 ΠΛΥΣΕΙΣ ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΟ ΡΟΥΧΩΝ

AJAX (1L + 1L)

1KG = €2.01

Τ.Μ.Τ. 1L = €1.24

HARPIC ACTIVE FRESH 750ML CITRUS & PINE Τ.Μ.Τ. 1L = €1.32

1.59 €

4.99€

1.19 €

KLEENEX ΧΑΡΤΙ ΥΓΕΙΑΣ 12 ΡΟΛΑ 1 TEMAXIO = €0.41

0.99 €

FAMOZO 750ML CLEAR, FRESH, ANTISTATIC 1L = €2.12

2.99 €

FAMOZO ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΟ 750ML CLEAR, FRESH, ANTISTATIC 1L = €1.58

Τ.Μ.Τ. 1TEM = €0.009

3.19€

ΌΛΑ ΤΑ ΕΙΔΗ

ΌΛΑ ΤΑ ΕΙΔΗ

SYOSS ΣΑΜΠΟΥΑΝ 750ML Τ.Μ.Τ. 100ML = €0.39

ΛΙΟΠΕΤΡΙ

VOI ΥΓΡΑ ΜΑΝΤΗΛΑΚΙΑ 100TEM MULTI VITAMINE, MIDNIGHT ROSE VALENTINE ROSE

ΩΡΑΡΙΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙ

5320, Γρίβα Διγενή 17 Δευτέρα - Παρασκευή: 06:30 - 19:30 Τηλ.: 23 943088, Φαξ: 23 943087 Σάββατο: 06:30 - 18:00 tsiakourmasmarket@cytanet.com.cy Kυριακή: 08:00 - 17:00

GARNIER COLOR SENSATION ΒΑΦΕΣ ΜΑΛΛΙΩΝ

ΣΩΤΗΡΑ

5390, Πλατεία Ελευθερίας 3Α Τηλ.: 23 740289, Φαξ: 23 820297

ΩΡΑΡΙΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΣΩΤΗΡΑΣ Δευτέρα - Παρασκευή: 07:00 - 19:30 Σάββατο: 06:30 - 18:00 Kυριακή: 09:00 - 17:00

Οι προσφορές ισχύουν μέχρι 12 Μαḯου 2019 ή μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων. Η Υπεραγορά δεν ευθύνεται για τυχόν τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
tsiakourmas-2204-1205-2019 by offerscy - Issuu