AΠΟ 11.12. ΕΩΣ 17.12.
ΤΗΣ
ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ FAMILY PACK
ΤΟΥ ΧΑΣΑΠΗ
Χοιρινός κιμάς Pork Mince
250 g
-35%
300g ΔΩΡΟ 1 kg
2.39€
MILBONA
3.
11€
Βούτυρο ανάλατο Unsalted Butter
1.
55€
(1 Kg = Από 9.56€ σε 6.20€)
OCEAN SEA
FROZEN
MSC Γαρίδες Γροιλανδίας Greenland Prawns
500 g / 550 g
-30% 9.99€
6.
99€
(1 Kg = Από 19.98€ σε 13.98€)
ALESTO
Χαλεπιανά ψημένα και αλατισμένα Roasted & Salted Pistachios
250 g
6 x 1,5 L
-35% 3.89€
2.
49€
(1 Kg = Από 15.56€ σε 9.96€)
-31% Επιτραπέζιο νερό Table Water
1.59€
1.
09€
(1 L = Από 0.17€ σε 0.12€)
Οι προσφορές του φυλλαδίου, παρά τις προσεγμένες παραγγελίες, ενδέχεται να εξαντληθούν από την πρώτη μέρα. Λόγω περιορισμένου χώρου σε ορισμένα καταστήματα πιθανόν να μην βρείτε κάποια από τα διαφημιζόμενα προϊόντα. Όλες οι τιμές χωρίς το ντεκόρ. Καμία ευθύνη για τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις.
Πρωινό
ΞΥΠΝΗΜΑ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ 11.12. 02.10.
Χaρίστε
XAMOΓΕΛΑ ΑΠΟ ΠΕΜΠΤΗ 14.12.
CY • 50 / 2017
ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ 11.12. EΩΣ KYΡΙΑΚΗ 17.12.
Ρόδι
Pomegranate Το κιλό / Per kg
-21% 1.39€
1.
09€
Mήλα κόκκινα Starking Ζαγορίν Π.Ο.Π. Red Apples Zagorin P.D.O.
Αχλάδια Κρυστάλλια Pears Το κιλό / Per kg
-40%
ΜΟΝΟ
2.49€
Συσκ. / Pack 2,5 kg
2.
1.
49€
99€
(Το κιλό / Per kg = 1,19€)
Παντζάρια βρασμένα Boiled Beetroot
Συσκ. / Pack 500 g
-36% 1.25€
0.
79€ (1 Kg = Από 2,50€ σε 1,58€)
AΠΟ 11.12. ΕΩΣ 13.12.
750 g
ΜΟΝΟ
-26% 2.99€
Ψωμί με κολοκυθόσπορους Pumpkin Seed Loaf
2
CY • 50 / 2017
www.lidl.com.cy
2.
19€
(1 Kg = Από 3,98€ σε 2,92€)
150 g
Κρεμόπιτα Cream Pie
0.
79€ (1 Kg = 5,26€)
Τα παραπάνω προϊόντα, παρά τις προσεγμένες παραγγελίες, ενδέχεται να εξαντληθούν από την πρώτη μέρα. Όλες οι τιμές χωρίς το ντεκόρ. Καμία ευθύνη για τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις.
AΠΟ 11.12. ΕΩΣ 17.12.
FRESH FISH TODAY
Φρέσκια πέστροφα Fresh Trout
ΜΟΝΟ Το κιλό / Per kg
7.
99€
FAMILY PACK
ΤΟΥ ΧΑΣΑΠΗ
Νωπές φτερούγες κοτόπουλου
Fresh Chicken Wings Το κιλό / Per kg
-25% 3.39€
2.
54€
ΤΟΥ ΧΑΣΑΠΗ
Ποικιλία κρεατικών σχάρας Mix Grill
ΜΟΝΟ Το κιλό / Per kg
4.
49€
Products of our weekly offers, despite attentive orders, may be depleted from the first day. All prices without decoration. No responsibility for printing errors or omissions.
CY • 50 / 2017
3
MILBONA
Γάλα μακράς διάρκειας 3,5% UHT Milk
1L
-30%
ΓΑΛΠΟ
Γιαούρτι στραγγιστό 2%
0.85€
0.
Strained Cow Yogurt
59€
1 kg
-33% 2.69€
1.
79€
ΠΡΟΪΟ ΕΩΣ
-33
2L ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΡΙΣΤΗΣ
ΓΙΑ Ο ΤΗΝ ΕΒΔΟ
Φρέσκο γάλα 1,5% Fresh Milk 1,5%
ΜΟΝΟ
ALAMBRA
2L
1.
Τρίμμα χαλλούμι αναρή με βασιλικό ή τσίλι
99€ (1 L = 0,99€)
Grated Cheese with Basil / Chilli
+30% ΔΩΡΟ Κάθε συσκ. / Per Pack 195 g
3.
49€
(1 Kg = Από 23,26€ σε 17,43€)
ALION
Λαχανικά με ντιπ Salad with Dip
ΜΟΝΟ
Κάθε συσκ. / Per Pack 155 g
1.
25€
4
CY • 50 / 2017
www.lidl.com.cy
(1 Kg = 8.06€)
ΤΟΥ ΔΑΣΚΑΛΟΥ
Χοιρομέρι σε φέτες Smoked Pork Leg Καπνιστό κρασάτο
ΜΟΝΟ 150 g
3.
99€ (1 Kg = 26,60€)
Τα παραπάνω προϊόντα, παρά τις προσεγμένες παραγγελίες, ενδέχεται να εξαντληθούν από την πρώτη μέρα. Όλες οι τιμές χωρίς το ντεκόρ. Καμία ευθύνη για τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις.
AΠΟ 11.12. ΕΩΣ 17.12.
ΜΟΝΟ
Κάθε συσκ. / Per Pack 400 g
H ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΟΥ
ΟΝΤΑ ΚΑΙ
1.
99€
Λαδερά γεύματα
Greek Ready Meals
Φασολάκια, γεμιστά ή σπανακόρυζο
3%
(1 Kg = 4,97€)
FROZEN
FROZEN
ΟΛΗ ΟΜΑΔΑ!
450 g
Κροκέτες ψαριού Fish Fingers
-32% 1.99€
1.
35€
(1 Kg = Από 4.42€ σε 3.00€)
1 kg
-25%
FRESHONA
1.59€
Φασολάκια ολόκληρα ψιλά
1.
19€
Fine Whole Green Beans
ROSECREEK
Οίνος ερυθρός ξηρός Shiraz MCENNEDY
Μείγμα για τηγανίτες
Red Dry Wine 0,75 L
-31%
Pancake Mix
3.19€
ΜΟΝΟ 200 g
1.
29€
2.
19€
(1 Kg = 6,45€)
Products of our weekly offers, despite attentive orders, may be depleted from the first day. All prices without decoration. No responsibility for printing errors or omissions.
CY • 50 / 2017
5
FROZEN
ΚΑΡΔΙΣ
Πίτσα πεπερόνε Pizza Pepperone
2+1 ΔΩΡΟ 3 x 630 g
5.
99€
(1 Kg = Από 4.75€ σε 3.16€)
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΖΎΜΗ
Φύλλο σφολιάτας Puff Pastry Leaves
ΜΟΝΟ 850 g
FROZEN
1.
69€ (1 Kg = 1,98€)
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚH ΖΎΜΗ
Φύλλο κρούστας
Filo Pastry Dough Leaves
ΜΟΝΟ
FROZEN
450 g
1.
39€ (1 Kg = 3,08€)
JOHNSOF
Μπισκότα σαβουαγιάρ Sponge Fingers
ΜΟΝΟ 200 g
0.
99€
6
CY • 50 / 2017
www.lidl.com.cy
(1 Kg = 4,95€)
Τα παραπάνω προϊόντα, παρά τις προσεγμένες παραγγελίες, ενδέχεται να εξαντληθούν από την πρώτη μέρα. Όλες οι τιμές χωρίς το ντεκόρ. Καμία ευθύνη για τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις.
AΠΟ 11.12. ΕΩΣ 17.12.
NIXE
Σαρδέλες πικάντικες Αιγαίου σε φυτικό λάδι XXL Aegen Spicy Sardines in Vegetable Oil
4+1 ΔΩΡΟ 5 x 100 g
3.
96€
(1 Kg = Από 9.90€ σε 7.92€)
4+1 ΔΩΡΟ
NIXE
Σαρδέλες Αιγαίου σε φυτικό λάδι XXL Aegean Sardines in Vegetable Oil
5 x 100 g
3.
96€
(1 Kg = Από 9.90€ σε 7.92€)
Coca Cola
ΜΟΝΟ 12 x 0,15 L
5.
55€ (100 ml = 0,30€)
* Τα ποτήρια αποτελούν στοιχείο διακόσμησης
ΜΟΝΟ 12 x 0,15 L
Coca Cola Zero
5.
55€ (100 ml = 0,30€)
* Τα ποτήρια αποτελούν στοιχείο διακόσμησης
Products of our weekly offers, despite attentive orders, may be depleted from the first day. All prices without decoration. No responsibility for printing errors or omissions.
CY • 50 / 2017
7
ΓΙΟΡΤΙΝΟ AΡΩΜΑ
Στο σπίτι ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ 11.12. EΩΣ KYΡΙΑΚΗ 17.12.
BELBAKE
200 g
Αμυγδαλόπαστα Almond Paste
1.
59€ (1 Kg = 7,95€)
BELBAKE
Κουβερτούρα Cooking Chocolate
Γάλακτος, υγείας ή λευκή
8
CY • 50 / 2017
www.lidl.com.cy
Κάθε συσκ. / Per Pack 200 g
1.
29€ (1 Kg = 6,45€)
FRESHONA
Κεράσια σε σιρόπι
Pitted Royal Ann Cherries in Syrup
BELBAKE
Ζαχαρόπαστα Ready to Roll Icing
720 ml
2.
49€ (1 L= 3,46€)
Κάθε συσκ. / Per Pack 250 g
1.
19€ (1 Kg = 4,76€)
FRESHONA
Δαμάσκηνα σε σιρόπι
Plum Halves in Syrup
BELBAKE
Αποξηραμένα φρούτα Dried & Sweetened Fruits
720 ml
1.
49€ (1 L= 2,07€)
Κάθε συσκ. / Per Pack 125 g / 200 g
1.
99€
(1 Kg = 9,95€ / 15,92€)
Τα παραπάνω προϊόντα, παρά τις προσεγμένες παραγγελίες, ενδέχεται να εξαντληθούν από την πρώτη μέρα. Όλες οι τιμές χωρίς το ντεκόρ. Καμία ευθύνη για τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις.
AΠΟ 11.12. ΕΩΣ 17.12.
BELBAKE
BELBAKE
Κόντιτο φρούτων
Mixed Peel
Κάθε συσκ. / Per Pack 100 g
Orangeat, Citronat ή mix φρούτων
0.
59€ (1 Kg = 5,90€)
Μείγμα για χριστουγεννιάτικα μπισκότα Mix for Christmas biscuits
BELBAKE Κάθε συσκ. / Per Pack 455 g - 600 g
2.
29€ (1 Kg = 5,03€)
BELBAKE BELBAKE
Καρύδα τριμμένη Shredded Coconut
200 g
0.
99€ (1 Kg = 4,95€)
Ζαχαρωτά για διακόσμηση Cake Sugar Christmas Decorations
Μπαχαρικά Spices
Κανέλα, γλυκάνισο, γαρίφαλο ή μπαχάρι
AROMATA Κάθε συσκ. / Per Pack 90 g / 100 g
1.
79€
Δαντέλα χάρτινη στρογγυλή
Paper Doily
(1 Kg = 19,89€ / 17,90€)
Κάθε συσκ. / Per Pack 5 - 15 τεμ. / 25 - 35 g
0.
99€
(1 kg = 28,28€-39,60€)
24 τεμ. / pcs
0.
99€ (1 τεμ= 0,04€)
BELBAKE
Αντικολλητικό σπρέι για ζαχαροπλαστική Non Stick Baking Spray Ψεκάστε τη φόρμα και βγάλτε εύκολα το κεϊκ σας
7+2 ΔΩΡΟ 9 x 250 ml
2.
45€
BELBAKE
Τρούφα σοκολάτας Cocoa Sprinkles
Κάθε συσκ. / Per Pack 400 g
1.
99€ (1 Kg = 4,98€)
Products of our weekly offers, despite attentive orders, may be depleted from the first day. All prices without decoration. No responsibility for printing errors or omissions.
200 ml
2.
49€ (1 L= 12,45€)
EVIVA
Χυμός πορτοκάλι 100% Orange Juice
CY • 50 / 2017
9
(100 ml= Από 0,14€ σε 0,10€)
ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΟΡΤΙΝΗ ΣΟΥ ΛΙΣΤΑ
ΕΛΑ ΣΤΑ
Lidl
βίντεο Δείτε τα ο: αγών στ των συντ com.
i.
l-axize www.lid cy/
BELBAKE
Αμύγδαλα φιλέ Blanched & Sliced Almonds
MΕΛAΝΘΗ
Μέλι ανθέων και κωνοφόρων XXL
ΜΟΝΟ
Flowers & Conifers Honey
100 g
1.
59€
ΜΟΝΟ 1 kg
4.
89€
(1 Kg = 15,90€)
ΧΡΥΣOΣ ΜΎΛΟΣ
Αλεύρι σίτου τύπου 70% Wheat Flour Type 70%
ΦΤΙΑΞΤΕ Μ ΕΛ Ο
BELBAKE
ΜΑ
Σοκολάτα σε σταγόνες
ΟΝΑ ΚΑΡ
Dark Chocolate Drops
10
CY • 50 / 2017
www.lidl.com.cy
ΜΟΝΟ 100 g
0.
95€ (1 Kg = 9,50€)
ΜΟΝΟ 1 kg
0.
59€
BELBAKE
Άχνη ζάχαρη Icing Sugar
ΜΟΝΟ 250 g
0.
99€ (1 Kg = 3,96€)
Τα παραπάνω προϊόντα, παρά τις προσεγμένες παραγγελίες, ενδέχεται να εξαντληθούν από την πρώτη μέρα. Όλες οι τιμές χωρίς το ντεκόρ. Καμία ευθύνη για τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις.
AΠΟ 11.12. ΕΩΣ 17.12.
9+1 ΔΩΡΟ
14+4 ΔΩΡΟ
10 x 1 kg
5.
18 τεμ. / pcs
85€
Αυγά φρέσκα μεσαία Fresh Eggs Medium
(1 Kg = Από 0,65€ σε 0,59€)
KANIA
Κανέλα αλεσμένη Ground Cinnamon
(1 τεμ = Από 0,18€ σε 0,14€)
ΝΟΒΕL
Μοσχοκάρυδο
Nut Meg Powder
ΜΟΝΟ
ΜΟΝΟ
30 g
1.
40 g
0.
2.
55€
75€
65€
(1 Kg = 16,25€)
ΜΟΝΟ
AROMATA
Αντικολλητικό χαρτί Baking Paper
(1 Kg = 58,33€)
30 τεμ. / pcs
1.
49€
ΜΟΝΟ 60 g
ΝΟΒΕL
Κανέλα
Cinnamon Stick
(1 τεμ = 0,04€)
KEO
Brandy
38% Vol.
ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΙΚΙΛΙΑ ΜΑΣ 0,7 L
8.
80€ (1 L = 12.57€)
Products of our weekly offers, despite attentive orders, may be depleted from the first day. All prices without decoration. No responsibility for printing errors or omissions.
Ηλιέλαιο Sunflower Oil
Μπέικιν πάουντερ
ΜΟΝΟ
Baking Powder
1L
1.
65€
ΜΟΝΟ 110 g
0.
(1 Kg =14,17€)
VITA D’OR
NOBEL
Μπράντυ
0.
85€
ΚΟΥΡΑΜΠΙΕΔ Ε Τ ΕΣ ΙΤ ΑΞ
Sugar
Φ
Ζάχαρη
62€ (1 Kg = 5,63€)
CY • 50 / 2017
11
AΠΟ ΤΗΝ ΠΟΙΚΙΛΙΑ ΜΑΣ
FROZEN
FROZEN
DELUXE
Τυροκροκέτες
Cheese Croquettes Με τυρί Comté και παρμεζάνα
250 g
2.
49€ (1 Kg = 9,96€)
DELUXE
Φιλέτο από στρουθοκάμηλο Ostrich Steaks
300 g
4.
99€ (1 Kg = 16,63€)
DELUXE
Ιταλικό ζαμπόν Crudo Cremona Italian Ham
100 g
2.
89€
12
CY • 50 / 2017
www.lidl.com.cy
(1 Kg = 28,90€)
DELUXE
Πατέ
Terrines
Κάθε συσκ. / Per Pack 450 g
2.79€ (1 Kg = 6,20€)
Τα παραπάνω προϊόντα, παρά τις προσεγμένες παραγγελίες, ενδέχεται να εξαντληθούν από την πρώτη μέρα. Όλες οι τιμές χωρίς το ντεκόρ. Καμία ευθύνη για τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις.
ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΙΚΙΛΙΑ ΜΑΣ FROZEN
GLENFELL
Χήνα
Goose
4,4 kg
21.99€
(1 Kg = 4,99€)
DELUXE
Μακαρόν Macarons
132 g
4.49€ (1 Kg = 34,01€)
FROZEN
DELUXE
Κάθε συσκ. / Per Pack 10 x 10 ml
Σοκολατάκια παγωτού
0.99€
Ice Cream Bites
(1 L = 9,90€)
DELUXE
Λικέρ κρέμα
Irish Cream Liqueur Με ουίσκι
0,7 L
4.99€ (1 L = 7,12€)
Products of our weekly offers, despite attentive orders, may be depleted from the first day. All prices without decoration. No responsibility for printing errors or omissions.
CY • 50 / 2017
13
Πρωινό
ΞΥΠΝΗΜΑ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ 11.12.
Ladies
3
PIECES Va
tions na
us combi rio
ESMARA LINGERIE®
Φόρμα ολόσωμη fleece Plush Onesie
Μέγεθος: XS - L ESMARA LINGERIE
®
Σετ πιτζάμας Pyjama Set
Μέγεθος: XS – L
14
CY • 50 / 2017
www.lidl.com.cy
Κάθε σετ / Per Set 3 Pieces
17.
99€
Κάθε τεμ. / Each
(for all clothing products) 12.0.01. 144 HOHENSTEIN HTTI
16.
99€
Τα παραπάνω προϊόντα, παρά τις προσεγμένες παραγγελίες, ενδέχεται να εξαντληθούν από την πρώτη μέρα. Όλες οι τιμές χωρίς το ντεκόρ. Καμία ευθύνη για τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις. Τα προϊόντα εβδομαδιαίας προσφοράς διατίθενται σε περιορισμένες ποσότητες για λιανική πώληση (έως 3 τεμάχια). * Το συγκεκριμένο προϊόν πιθανώς να μην είναι διαθέσιμο σε όλα τα μεγέθη και σχέδια.
AΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ 11.12.
approx. 50 x 70 cm
2
PIECES
12.0.01. 144 HOHENSTEIN HTTI
approx. 220 x 240 cm
MERADISO®
Σετ παπλωματοθήκη και 2 μαξιλαροθήκες διπλής όψης fleece Microfibre Fleece Reversible Bedlinen Κάθε σετ / Per Set
24.
99€
ESMARA LINGERIE®
Πουλόβερ Jumper
Μέγεθος: XS – L Κάθε τεμ. / Each
9.
99€
Ladies
(for all clothing products) 12.0.01. 144 HOHENSTEIN HTTI
Products of our weekly offers, despite attentive orders, may be depleted from the first day. All prices without decoration. No responsibility for printing errors or omissions. Weekly offers are available in limited retail quantities (up to 3 pieces). * This product may not be available in all sizes and designs.
ESMARA LINGERIE®
Κολάν
Plush Leggings
Μέγεθος: XS – L
Κάθε τεμ. / Each
9.
99€ CY • 50 / 2017
15
AΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ 11.12.
Απαλή
ΑΙΣΘΗΣΗ
ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ 11.12. 2
PAIRS
Girls
Ladies
Κάλτσες
Fluffy Socks
Νο: 35/38, 39/42 Κάθε σετ / Per Set 2 Pairs
3.
99€ Ladies
Για λόγους υγιεινής οι κωδικοί εσωρούχων δεν επιστρέφονται./ For hygienic reasons, underwear cannot be returned.
ESMARA
®
ESMARA®
Παντόφλες μπαλαρίνες
Ballerina Slippers
Νο: 36/37 – 40/41 Κάθε ζευγ. / Per Pair
4.
99€
Ladies
ESMARA®
PEPPERTS®
ESMARA®
Φόρμα ολόσωμη
Καλτσοπαντόφλες
Παντόφλες
Μέγεθος: 122/128– 146/152
No: 35/36 – 41/42
No: 36/37 – 40/41
Onesie
Κάθε τεμ. / Each
7.
99€
16
CY • 50 / 2017
www.lidl.com.cy
Slipper Socks
Κάθε ζευγ. / Per Pair
(for all clothing products) 12.0.01. 144 HOHENSTEIN HTTI
3.
99€
Slippers
Κάθε ζευγ. / Per Pair
4.
99€
Τα παραπάνω προϊόντα, παρά τις προσεγμένες παραγγελίες, ενδέχεται να εξαντληθούν από την πρώτη μέρα. Όλες οι τιμές χωρίς το ντεκόρ. Καμία ευθύνη για τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις. Τα προϊόντα εβδομαδιαίας προσφοράς διατίθενται σε περιορισμένες ποσότητες για λιανική πώληση (έως 3 τεμάχια). * Το συγκεκριμένο προϊόν πιθανώς να μην είναι διαθέσιμο σε όλα τα μεγέθη και σχέδια.
AΠΟ ΠΕΜΠΤΗ 31.08. 14.12.
Kαλαγχόη
Christmas Calanchoe Ύψος: 18-22 cm
Κάθε τεμ. / Each
4.
99€
Kάκτος Χριστουγέννων Christmas Cactus Schlumbergera Ύψος: 20-30 cm
Κάθε τεμ. / Each
3.
49€
Εσωτερικού χώρου Μέτριο πότισμα Μέτριο φως Πολύ φως
Aμαρυλλίς
Xριστουγεννιάτικο δεντράκι
Amaryllis
Ύψος βάζου: 25 cm
Ιn a glass pot
Κάθε τεμ. / Each
10.
99€
Picea Conica
Ύψος: 55 - 65cm Κάθε τεμ. / Each
10.
99€
With plants
Χριστουγεννιάτικη Χριστουγεννιάτικο ελαφάκι σύνθεση Christmas Reindeer
Ύψος σύνθεσης: 45 cm Κάθε τεμ. / Each
10. 10.99€ 99€
Κάθε τεμ. / Each
Products of our weekly offers, despite attentive orders, may be depleted from the first day. All prices without decoration. No responsibility for printing errors or omissions. Weekly offers are available in limited retail quantities (up to 3 pieces). * This product may not be available in all sizes and designs.
CY • 50 / 2017
17
Comfort
YOURSELF ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ 11.12.
MERADISO®
Σεντόνι fleece με λάστιχο
Microfibre Fleece Fitted Sheet Ζεστή και μαλακή υφή, με εξαιρετικά λεπτές μικροΐνες Kάθε συσκ. / Per Pack
Pyjamas
Μέγεθος: S – XL 12.0.01. 144 HOHENSTEIN HTTI
With soft fleece cover removable and washable at 30°C
11.
99€
LIVERGY®
Πιτζάμα
SENSIPLAST®
rs
V
Hot Water Bottle Κάθε τεμ. / Each
4.
99€
18
CY • 50 / 2017
www.lidl.com.cy
11.
99€
180-200 x 200 x 25 cm
Κάθε τεμ. / Each
Θερμοφόρα ous colou ari
Kάθε τεμ. / Each
9.99€
140-160 x 200 x 25 cm
Κάθε τεμ. / Each
7.
99€
90-100 x 200 x 25 cm
Τα παραπάνω προϊόντα, παρά τις προσεγμένες παραγγελίες, ενδέχεται να εξαντληθούν από την πρώτη μέρα. Όλες οι τιμές χωρίς το ντεκόρ. Καμία ευθύνη για τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις. Τα προϊόντα εβδομαδιαίας προσφοράς διατίθενται σε περιορισμένες ποσότητες για λιανική πώληση (έως 3 τεμάχια). * Το συγκεκριμένο προϊόν πιθανώς να μην είναι διαθέσιμο σε όλα τα μεγέθη και σχέδια.
R
AΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ 11.12.
ed
12.0.01. 144 HOHENSTEIN HTTI
Easy-care, suitable for allergy sufferers and hygienic thanks to a removable cover – washable at 95°C and suitable for tumble dryers
Pile height: approx. 8.5 mm
80 x 130 cm
MERADISO
®
Χαλί "Carving" Rug
Με αντιολισθητική κάτω πλευρά από λάτεξ
12.0.01. 144 HOHENSTEIN HTTI
220 x 240 cm
Kάθε τεμ. / Each
12.
99€
40 x 60 cm
MERADISO®
Κάθε τεμ. / Each
Μαξιλάρι αυχένα
Neck Support Pillow
Μπορεί να συμβάλει στην ανακούφιση των μυών του αυχένα, των ώμων και της πλάτης
9.
99€
With zip – filling adjustable for the perfect height
50 x 70 cm
MERADISO
®
Πάπλωμα καπιτονέ διπλής όψεως Reversible Duvet
Με χειμερινή και θερινή πλευρά Για υγιεινό, ξεκούραστο ύπνο όλες τις εποχές Kάθε τεμ. / Each
29.
99€
Products of our weekly offers, despite attentive orders, may be depleted from the first day. All prices without decoration. No responsibility for printing errors or omissions. Weekly offers are available in limited retail quantities (up to 3 pieces). * This product may not be available in all sizes and designs.
MERADISO®
Μαξιλάρι διπλής όψεως
12.0.01. 144 HOHENSTEIN HTTI
Reversible Pillow Με χειμερινή και θερινή πλευρά Κάθε τεμ. / Each
7.
99€ CY • 50 / 2017
19
Χaρίστε
XAMOΓΕΛΑ
3-8
ΑΠΟ ΠΕΜΠΤΗ 14.12.
YEARS
29
14
PIECES
PIECES
approx. 61 x 80 x 30.5 cm (W x H x D)
6
PIECES
14
PIECES
15
PIECES
9
With 2 posable dolls and 25 pieces of furniture for the bedroom, living room, kitchen and bathroom
PIECES
20
PIECES
PLAYTIVE JUNIOR®
Κουκλόσπιτο Doll’s House
Ανθεκτική ξύλινη κατασκευή με ευρύχωρα ανοίγματα για άνετο παιχνίδι
20
CY • 50 / 2017
www.lidl.com.cy
Kάθε συσκ. / Per Pack
59.
99€
PLAYTIVE JUNIOR®
Σετ ξύλινες μινιατούρες κούκλες / έπιπλα Wooden Minature Set / Dolls / Furniture
Kάθε συσκ. / Per Pack
7.
99€
Τα παραπάνω προϊόντα, παρά τις προσεγμένες παραγγελίες, ενδέχεται να εξαντληθούν από την πρώτη μέρα. Όλες οι τιμές χωρίς το ντεκόρ. Καμία ευθύνη για τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις. Τα προϊόντα εβδομαδιαίας προσφοράς διατίθενται σε περιορισμένες ποσότητες για λιανική πώληση (έως 3 τεμάχια). * Το συγκεκριμένο προϊόν πιθανώς να μην είναι διαθέσιμο σε όλα τα μεγέθη και σχέδια.
AΠΟ ΠΕΜΠΤΗ 14.12.
Τotal length approx. 2,4 m of which approx. 0,5 m is power cable
20
Knight‘s Castle
PIECES
Foldable wooden construction Drawbridge raises and lowers 4 flexible dolls: king, queen and 2 knights
3-8
Portable Farmhouse
YEARS
9
With handles and lock for easy transport
PLAYTIVE JUNIOR®
Οχήματα
PIECES
Vehicles
Kάθε συσκ. / Per Pack
15.
99€
Foldable wooden construction 1 flexible farmer doll and 5 colourful dolls
18
Pirate Ship
PIECES
Ship on casters with adjustable sails and opening stern made from real wood 5 positionable pirate figurines
3-8 YEARS
PLAYTIVE JUNIOR
®
Παιχνίδια
Various Toys
Kάθε συσκ. / Per Pack
29.
99€
Products of our weekly offers, despite attentive orders, may be depleted from the first day. All prices without decoration. No responsibility for printing errors or omissions. Weekly offers are available in limited retail quantities (up to 3 pieces). * This product may not be available in all sizes and designs.
CY • 50 / 2017
21
Ξύλινα
ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΑΠΟ ΠΕΜΠΤΗ 14.12.
With level crossing, bridge elements and station
70
PIECES
Runners made from European beechwood
Self-propelled battery-powered train including drivers cab and forward and reverse drive function
PLAYTIVE JUNIOR®
Ξύλινος σιδηρόδρομος Railway
Ποικιλία εξαρτημάτων για πολλές δημιουργικές κατασκευές
3-8 YEARS
Kάθε συσκ. / Per Pack
21.99€
57
With railway crossing, petrol station and car wash
PIECES
PLAYTIVE JUNIOR®
Ξύλινος αυτοκινητόδρομος Motorway
Συμπεριλαμβάνονται αλκαλική μπαταρία μεγάλης διάρκειας ζωής και οδηγίες χρήσης Kάθε συσκ. / Per Pack
3-8 YEARS
22
CY • 50 / 2017
www.lidl.com.cy
Compatible with standard wooden track and wooden road sets
Self-propelled battery-powered bus including drivers cab and forward and reverse function
21.
99€
Τα παραπάνω προϊόντα, παρά τις προσεγμένες παραγγελίες, ενδέχεται να εξαντληθούν από την πρώτη μέρα. Όλες οι τιμές χωρίς το ντεκόρ. Καμία ευθύνη για τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις. Τα προϊόντα εβδομαδιαίας προσφοράς διατίθενται σε περιορισμένες ποσότητες για λιανική πώληση (έως 3 τεμάχια). * Το συγκεκριμένο προϊόν πιθανώς να μην είναι διαθέσιμο σε όλα τα μεγέθη και σχέδια.
AΠΟ ΠΕΜΠΤΗ 14.12.
Sturdy plastic level crossing with gates and road bridge
Fire and police station with helicopter
With light and sound effects
Ideal for Wooden Railway by Playtive Junior
3- 8
34
YE ARS
PIECES
Railway Track Extension Set
50
PIECES
18
Airport
PIECES
Compatible with standard wooden track and wooden road sets
3 emergency vehicles and 1 helicopter
PLAYTIVE JUNIOR®
Κέντρο άμεσης δράσης
Kάθε συσκ. / Per Pack
Train and Road Control Room Set
21.99€
Συμπεριλαμβάνονται αλκαλική μπαταρία μεγάλης διάρκειας ζωής και οδηγίες χρήσης
10
PIECES Car Park
4
PIECES
4
PIECES
Various designs
PLAYTIVE JUNIOR®
Σετ οχημάτων Toy Vehicles
4
PIECES
Όλα τα οχήματα με μαγνητικές συνδέσεις Kάθε σετ / Per Set
3.
99€
Products of our weekly offers, despite attentive orders, may be depleted from the first day. All prices without decoration. No responsibility for printing errors or omissions. Weekly offers are available in limited retail quantities (up to 3 pieces). * This product may not be available in all sizes and designs.
PLAYTIVE JUNIOR®
Σετ ξύλινα παιχνίδια Wooden Toys Set
Kάθε σετ / Per Set
12.
99€ CY • 50 / 2017
23
H δική τους
ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΑΠΟ ΠΕΜΠΤΗ 14.12. "Breakfast"
16
PIECES
17
12
"Fish & Meat"
PIECES
PIECES
"Fruit & Vegetables"
18
"Cake"
PIECES
Various designs
PLAYTIVE JUNIOR®
Σετ ξύλινα παιχνίδια τροφίμων Wooden Food Toys Set Κάθε σετ / Per Set
2-5 YEARS
9
2-6
10
PIECES
YEARS
PIECES
24
6.
99€
9
PIECES
PIECES
11
PIECES
PLAYTIVE JUNIOR®
Ξύλινα παιχνίδια
Wooden Kitchen Toys Κάθε συσκ. / Per Pack
11.
99€
24
CY • 50 / 2017
www.lidl.com.cy
PLAYTIVE JUNIOR®
Ξύλινα παιχνίδια
Wooden Kitchen Toys Κάθε συσκ. / Per Pack
11.
99€
Τα παραπάνω προϊόντα, παρά τις προσεγμένες παραγγελίες, ενδέχεται να εξαντληθούν από την πρώτη μέρα. Όλες οι τιμές χωρίς το ντεκόρ. Καμία ευθύνη για τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις. Τα προϊόντα εβδομαδιαίας προσφοράς διατίθενται σε περιορισμένες ποσότητες για λιανική πώληση (έως 3 τεμάχια). * Το συγκεκριμένο προϊόν πιθανώς να μην είναι διαθέσιμο σε όλα τα μεγέθη και σχέδια.
AΠΟ ΠΕΜΠΤΗ 14.12.
18
PIECES
3+ YEARS
approx. 47 x 88.5 x 28 cm (W x H x D)
PLAYTIVE JUNIOR®
Κουζίνα παιδική Play Kitchen Κάθε συσκ. / Per Pack
34.
99€
Includes frying pan, saucepan with lid, whisk, meat fork and spatula apron, tea towel and oven glove
3-8 YEARS
approx. 70 x 97 x 30cm (W x H x D)
PLAYTIVE JUNIOR®
Kουζίνα παιδική Play Kitchen
Σταθερή κατασκευή από γνήσιο ξύλο, ρυθμιζόμενη σε ύψος (97/101/103 cm) Κάθε συσκ. / Per Pack
69.
99€
Products of our weekly offers, despite attentive orders, may be depleted from the first day. All prices without decoration. No responsibility for printing errors or omissions. Weekly offers are available in limited retail quantities (up to 3 pieces). * This product may not be available in all sizes and designs.
CY • 50 / 2017
25
Μore gift
IDEAS
ΑΠΟ ΠΕΜΠΤΗ 14.12. 1-5
Various designs
YEARS
approx. 51 x 34 x 37.5 cm (L x W x H)
approx. 69,5 x 30 x 48 cm (L x W x H)
PLAYTIVE JUNIOR®
Ξύλινα παιχνίδια Wooden Toys
1-3
Κάθε συσκ. / Per Pack
4.
YEARS
99€
Various designs
PLAYTIVE JUNIOR®
Ποδηλατάκι / Κουνιστό αλογάκι
Wooden Trike / Wooden Rocking Horse
2-5 YEARS
PLAYTIVE JUNIOR®
Ξύλινα παζλ
Wooden Puzzle
Προωθεί τη δημιουργικότητα, την κινητικότητα και τη λογική σκέψη
26
CY • 50 / 2017
www.lidl.com.cy
Κάθε συσκ. / Per Pack
6.
99€
Εξασκεί την αίσθηση ισορροπίας, τις κινητικές δεξιότητες και το βάδισμα Kάθε συσκ. / Per Pack
29.
99€
Τα παραπάνω προϊόντα, παρά τις προσεγμένες παραγγελίες, ενδέχεται να εξαντληθούν από την πρώτη μέρα. Όλες οι τιμές χωρίς το ντεκόρ. Καμία ευθύνη για τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις. Τα προϊόντα εβδομαδιαίας προσφοράς διατίθενται σε περιορισμένες ποσότητες για λιανική πώληση (έως 3 τεμάχια). * Το συγκεκριμένο προϊόν πιθανώς να μην είναι διαθέσιμο σε όλα τα μεγέθη και σχέδια.
AΠΟ ΠΕΜΠΤΗ 14.12.
50
PIECES
110 PIECES
Various designs
50
PIECES
PLAYTIVE JUNIOR®
Ξύλινα παιχνίδια Wooden Blocks
Κάθε συσκ. / Per Pack
11.
99€
8
Set 5 in 1
PIECES
11
PIECES
Various designs
PLAYTIVE JUNIOR®
Εκπαιδευτικά παιχνίδια Learning Games
Κάθε συσκ. / Per Pack
11.
99€
Αγοράζοντας μια τσάντα natargeorgiou αξίας 15€ σε οποιοδήποτε σχέδιο, μπορείς να γίνεις ένας από τους 10 υπερ-τυχερούς που θα κερδίσουν ψώνια αξίας 1000€! Ζήτησε από το ταμείο το κουπόνι που δικαιούσαι με την αγορά της τσάντας, ρίξε το στην κληρωτίδα κατά την έξοδό σου από το κατάστημα και μπες στην κλήρωση! Oι τσάντες είναι διαθέσιμες στα 17 καταστήματά μας παγκύπρια. Ο διαγωνισμός ισχύει από 06.11. - 31.12.2017.
Various designs
PLAYTIVE JUNIOR®
Τρενάκι / Πυροσβεστικό όχημα / Τρακτέρ με τουβλάκια Stacking Train / Fire Engine / Tractor Κάθε συσκ. / Per Pack
1-4 YEARS
5.
99€
Products of our weekly offers, despite attentive orders, may be depleted from the first day. All prices without decoration. No responsibility for printing errors or omissions. Weekly offers are available in limited retail quantities (up to 3 pieces). * This product may not be available in all sizes and designs.
CY • 50 / 2017
27
To καλύτερο
ΔΩΡΟ
ΑΠΟ ΠΕΜΠΤΗ 14.12.
5
PIECES
CRELANDO®
Κάθε συσκ. / Per Pack
Βιβλίο με στένσιλ Stencil Book
Κάθε συσκ. / Per Pack
3.
99€
6.
99€
HOT WHEELS®
3+ YEARS
Aυτοκινητάκια Cars
32
PIECES
Various designs
13
Βιβλίο ήχων
Book with Sounds Κάθε τεμ. / Each
4+ YEARS
28
CY • 50 / 2017
www.lidl.com.cy
8.
99€
PIECES
PLAYTIVE JUNIOR®
Εκπαιδευτικά ξύλινα παιχνίδια
Educational Wooden Toys Κάθε συσκ. / Per Pack
4.
99€
Τα παραπάνω προϊόντα, παρά τις προσεγμένες παραγγελίες, ενδέχεται να εξαντληθούν από την πρώτη μέρα. Όλες οι τιμές χωρίς το ντεκόρ. Καμία ευθύνη για τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις. Τα προϊόντα εβδομαδιαίας προσφοράς διατίθενται σε περιορισμένες ποσότητες για λιανική πώληση (έως 3 τεμάχια). * Το συγκεκριμένο προϊόν πιθανώς να μην είναι διαθέσιμο σε όλα τα μεγέθη και σχέδια.
AΠΟ ΠΕΜΠΤΗ 14.12.
PLAYTIVE®
Παζλ 3D εμβληματικών κτιρίων 3D Puzzle
Κάθε συσκ. / Per Pack
3.
99€
12
32
PIECES
PIECES
Practical tool case with 20 home craftmanship accessories
Doctor's case with 7-piece accessories such as stethoscope, patch pack e.t.c
ECOIFFIER®
12
Σετ παιχνιδιού
PIECES
Toys
Κάθε σετ/ Per Set
1.5+ YEARS
91
Made from real wood
Κάθε σετ/ Per Set
6.
99€
6.
99€
ECOIFFIER®
1.5+ YEARS
Σετ παιχνιδιού Toys
Suitable for use as a desk with built-in paper roll
Hammer Drill
PIECES
Angle Grinder
PARKSIDE®
Εργαλεία για παιχνίδι
approx. 42 x 64 x 37.8 cm (W x H x D)
3+
Toy Tools
YEARS
Με ηχητικό εφέ
PLAYTIVE JUNIOR
®
Ξύλινος πάγκος εργασίας
Cordless Drill
Κάθε συσκ. / Per Pack
9.99€
Toy Workbench Κάθε συσκ. / Per Pack
39.
99€
Products of our weekly offers, despite attentive orders, may be depleted from the first day. All prices without decoration. No responsibility for printing errors or omissions. Weekly offers are available in limited retail quantities (up to 3 pieces). * This product may not be available in all sizes and designs.
CY • 50 / 2017
29
R
ed
Smart
COOKING ΑΠΟ ΠΕΜΠΤΗ 14.12.
Base thickness: approx. 4.3 mm
ERNESTO®
Τηγάνι αλουμινίου
Aluminium Frying Pan
Υψηλής ποιότητας, κεραμικά ενισχυμένη, αντικολλητική επίστρωση από τον οίκο ILAG®
Ø approx. 28 cm
Kάθε τεμ. / Each
12.
99€
approx. 42 x 6 x 27 cm
6,5 L
2
Bl
ack
PIECES Base thickness: approx. 5.8 mm
ERNESTO®
ERNESTO®
Ταψιά
Κατσαρόλα από χυτό αλουμίνιο Cast Aluminium Cooking Pot
Baking & Roasting Trays
Υψηλής ποιότητας, κεραμικά ενισχυμένη, αντικολλητική επίστρωση από τον οίκο ILAG®
Kάθε συσκ. / Per Pack
24.
99€
approx. 37 x 6 x 28 cm approx. 30,5 x 5,5 x 24 cm
2
PIECES
Kάθε συσκ. / Per Pack
12.
99€
For well-measured refinement of salads, antipasti or meat dishes
Max. 1.7 L 2000 - 2400 W
ERNESTO®
Ψεκαστήρες λαδιού και ξυδιού
SILVERCREST KITCHEN TOOLS®
Γυάλινος βραστήρας νερού Glass Kettle
Με επώνυμο γυαλί από την SCHOTT-DURAN® από τον οίκο ILAG®
30
CY • 50 / 2017
www.lidl.com.cy
approx. 90 ml Kάθε συσκ. / Per Pack
27.
99€
Vinegar & Oil Sprayer Κάθε σετ / Per Set 2 Pieces
5.
99€
Τα παραπάνω προϊόντα, παρά τις προσεγμένες παραγγελίες, ενδέχεται να εξαντληθούν από την πρώτη μέρα. Όλες οι τιμές χωρίς το ντεκόρ. Καμία ευθύνη για τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις. Τα προϊόντα εβδομαδιαίας προσφοράς διατίθενται σε περιορισμένες ποσότητες για λιανική πώληση (έως 3 τεμάχια). * Το συγκεκριμένο προϊόν πιθανώς να μην είναι διαθέσιμο σε όλα τα μεγέθη και σχέδια.
approx. 12.5 x 3 cm (Ø x H)
AΠΟ ΠΕΜΠΤΗ 14.12.
approx. 23 x 8 cm (Ø x H)
2
6
PIECES
PIECES
3
PIECES 4 shapers 1 pusher for easy removal 1 practical lifter for serving
approx. 34 x 19.5 x 7 cm (L x W x H) approx. 9.4 x 5.5 cm (Ø x H)
ERNESTO
®
Φόρμες ψησίματος Roasting Dishes
Κάθε τεμ. / Κάθε σετ Each / Per Set 3 or 2 Pieces
4.
99€
Κάθε σετ / Per Set 6 Pieces
ERNESTO
®
Σετ τσέρκια επιδόρπιων και εδεσμάτων Cooking & Baking Ring Set
6.
99€
2
PIECES
2
PIECES
ERNESTO®
Mαχαίρια Knifes
Κάθε τεμ. / Κάθε σετ Each / Per Set 2 Pieces
4.
99€
approx. 36,5 x 27,5 cm
ERNESTO®
Bάσεις κοπής W
Chopping Boards
hite
Κάθε τεμ. / Κάθε σετ Each / Per Set 2 Pieces
2
PIECES
3.
99€
approx. 25 x 15 cm
Products of our weekly offers, despite attentive orders, may be depleted from the first day. All prices without decoration. No responsibility for printing errors or omissions. Weekly offers are available in limited retail quantities (up to 3 pieces). * This product may not be available in all sizes and designs.
CY • 50 / 2017
31
ΑΠΟ ΠΕΜΠΤΗ 14.12. EΩΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17.12.
Μανταρίνια Νόβα
Αβοκάντο Avocado
Nova Mandarins
ΜΟΝΟ Συσκ. / Pack 2,3 kg
2.
99€
(Το κιλό / Per kg = 1,30€)
ΜΟΝΟ Συσκ. / Pack 800 g
1.
99€
(Το κιλό / Per kg = 2,49€)
Κάστανα Κισσάβου Chestnut
Πορτοκάλια super μεγαλόκαρπα Oranges
Το κιλό / Per kg
Το κιλό / Per kg
-20%
-25%
5.99€
4.
79€
1.19€
0.
89€
Κυπριακό ψωμί
Wheaten Loaf 670 g
-34% 1.05€
0.
69€
32
CY • 50 / 2017
www.lidl.com.cy
(1 Kg = Από 1,56€ σε 1,02€)
Τα παραπάνω προϊόντα, παρά τις προσεγμένες παραγγελίες, ενδέχεται να εξαντληθούν από την πρώτη μέρα. Όλες οι τιμές χωρίς το ντεκόρ. Καμία ευθύνη για τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις.
AΠΟ 21.12. 14.12. ΕΩΣ 24.12. 17.12.
FRESH FISH TODAY
Ζαργάνα φιλέτο Marlin Fillet
ΜΟΝΟ Το κιλό / Per kg
9.
99€
FAMILY PACK
ΤΟΥ ΧΑΣΑΠΗ
Νωπές κνήμες κοτόπουλου Fresh Chicken Drumsticks
Το κιλό / Per kg
-26% 4.69€
3.
47€
ΤΟΥ ΧΑΣΑΠΗ
Σνίτσελ κοτόπουλου Chicken Schnitzel
140g ΔΩΡΟ 705 g
3.
34€
Products of our weekly offers, despite attentive orders, may be depleted from the first day. All prices without decoration. No responsibility for printing errors or omissions.
(1 Kg = 4,73€)
CY • 50 / 2017
33
CHEF SELECT
Cheeseburger Κάθε συσκ. / Per Pack 320 g
-33% 2.99€
1.
99€
FAMILY PACK
(1 Kg = Από 9,34€ σε 6,21€)
FROZEN
ΜΟΝΟ 1 kg
THREE BAKERS
Μίνι κούπες με κιμά
Coupes with Pork Mince
3.
79€
FROZEN
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΡΙΣΤΗΣ
Αιγοπρόβειο χαλλούμι
Goat’s & Sheep’s Halloumi
ΜΟΝΟ Το κιλό / Per kg
8.
99€ ΜΟΝΟ THREE BAKERS
Λαχματζού
Mini Lachmatzou Με χοιρινό κιμά
34
CY • 50 / 2017
www.lidl.com.cy
1 kg
5.
99€
Τα παραπάνω προϊόντα, παρά τις προσεγμένες παραγγελίες, ενδέχεται να εξαντληθούν από την πρώτη μέρα. Όλες οι τιμές χωρίς το ντεκόρ. Καμία ευθύνη για τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις.
AΠΟ 21.12. 14.12. ΕΩΣ 24.12. 17.12.
TERRANEA
Ρύζι Kαρολίνα Σερρών Medium Grain Rice
250g ΔΩΡΟ 2 kg
2.
23€
(1 Kg = Από 1,27€ σε 1,11€)
COMBINO
Σάλτσα τομάτας
BARESA
Italian Tomato Sauce
Λιαστές τομάτες
Sun Dried Tomatoes
Κάθε συσκ. / Per Pack 400 ml
285 g
-27%
-37%
1.79€
1.59€
1.
0.
29€
99€
(1 Kg = Από 6,28€ σε 4,52€)
(1 L = Από 3,97€ σε 2,47€)
ΧΡΥΣΟΣ ΜΥΛΟΣ
Κρητικό παξιμάδι Π.Γ.Ε
Cretan Rusk Breads P.G.I. Σικάλεως ή κριθαρένιο
Κάθε συσκ. / Per Pack 600 g
-33% 1.79€
1.
19€
Products of our weekly offers, despite attentive orders, may be depleted from the first day. All prices without decoration. No responsibility for printing errors or omissions.
(1 Kg = Από 2,98€ σε 1,98€)
CY • 50 / 2017
35
7+2 ΔΩΡΟ
5+1 ΔΩΡΟ
9 x 250 ml
EVIVA
Νέκταρ 3 φρούτων Nectar 3-fruit
Πορτοκάλι, μήλο, βερίκοκο
2.
6 x 330 ml
09€
FREEWAY
Λεμονάδα
(100 ml = Από 0,09€ σε 0,07€)
Lemon Soft Drink
ΜΟΝΟ Ice Tea ροδάκινο Peach Ice Tea
MAJESTAET
Μπράντυ Brandy
36% Vol.
1.
6 x 330 ml
89€
KEAN
Ice Tea λεμόνι Lemon Ice Tea
(100 ml= 0,09€)
-25% 6.69€
4.
49€
36
CY • 50 / 2017
www.lidl.com.cy
(1 L = Από 9,55€ σε 7,12€)
1.
89€ (100 ml= 0,09€)
QUEEN MARGOT
Λικέρ κρέμα με ουίσκι Cream Liqueur with Whisky 17% Vol
0,7 L
(1 L = Από 0,90€ σε 0,75€)
ΜΟΝΟ
6 x 330 ml
KEAN
1.
49€
0,7 L
-30% 6.49€
4.
49€
(1 L = Από 9,27€ σε 6,41€)
RACHMANINOFF
Βότκα Vodka
40% Vol 0,7 L
-33% 5.99€
3.
99€
(1 L = Από 8,55€ σε 5,70€)
Τα παραπάνω προϊόντα, παρά τις προσεγμένες παραγγελίες, ενδέχεται να εξαντληθούν από την πρώτη μέρα. Όλες οι τιμές χωρίς το ντεκόρ. Καμία ευθύνη για τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις.
AΠΟ 21.12. 14.12. ΕΩΣ 24.12. 17.12. CROWNFIELD
Μπάρες δημητριακών Cereal Bars
Κάθε συσκ. / Per Pack 200 g
-35% 1.99€
1.
29€
SONDEY
Βάφλες με ζάχαρη Waffles with Sugar
ΜΟΝΟ
Κάθε συσκ. / Per Pack 550 g
2.
19€ (1 Kg = 3,98€)
(1 Kg = Από 9,95€ σε 6,45€)
301 g
Kit Kat Minis
-28% 2.79€
1.
99€
(1 Kg = Από 9,26€ σε 6,61€)
NESCAFE
Στιγμιαίος καφές Instant Coffee
J.D. GROSS
Σοκολάτα Premium Chocolate
Κάθε συσκ. / Per Pack
125 g
-29% 1.69€
1.
19€
200 g
-20% 4.98€
3.
98€
(1 Kg = Από 13,52€ σε 9,52€)
Products of our weekly offers, despite attentive orders, may be depleted from the first day. All prices without decoration. No responsibility for printing errors or omissions.
CY • 50 / 2017
37
(100 g = Από 2,49€ σε 1,99€)
WEEKEND
ΠΡΟΪΟ
AΠΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 16.12. ΕΩΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17.12. ΤΟΥ ΧΑΣΑΠΗ FAMILY PACK
Χοιρινό μπέικον σε φέτες Pork Belly Slices Tο κιλό / Per kg
-30% 4.69€
ΕΩΣ
-50
ΓΙΑ ΟΛ ΣΑΒΒΑΤΟΚ
3.
28€
FROZEN
Κάθε συσκ. / Per Pack
200 g
MILBONA
Μείγμα τριμμένων τυριών Mix Grated Cheese
-50% 1.99€
0.
99€
(1 Kg = Από 9,95€ σε 4,95€)
38
CY • 50 / 2017
www.lidl.com.cy
360 g
-50% TRATTORIA ALFREDO
Picco Pizzi Ζαμπόν
3.49€
1.
74€
(1 Kg = Από 9,69€ σε 4,83€)
Τα παραπάνω προϊόντα, παρά τις προσεγμένες παραγγελίες, ενδέχεται να εξαντληθούν από την πρώτη μέρα. Όλες οι τιμές χωρίς το ντεκόρ. Καμία ευθύνη για τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις.
ΑΠΟ 16.12. ΕΩΣ 17.12.
Μάνγκο Mango
MONO Το κιλό / Per kg
2.
49€
ΟΝΤΑ ΚΑΙ
0%
ΛΟ ΤΟ ΚΥΡΙΑΚΟ!
FREEWAY
Cola light 6 x 500 ml
-47% 1.89€
0.
99€
(1 ml = Από 0,06€ σε 0,03€)
ORLANDO
Ξηρά τροφή για σκύλους
Croquettes Dry Dog Food Κάθε συσκ. / Per Pack 10 kg
-40% 12.49€
7.
49€
Products of our weekly offers, despite attentive orders, may be depleted from the first day. All prices without decoration. No responsibility for printing errors or omissions.
(1 Kg = Από 1,24€ σε 0,74€)
CY • 50 / 2017
39
WEEKEND AΠΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 16.12. ΕΩΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17.12.
ESMARA®
Ζακέτα φούτερ Sweat Jacket
Μέγεθος: XS – L Kάθε τεμ. / Each
13.99€ ESMARA®
Παντελόνι φούτερ Joggers
Μέγεθος: XS – L Κάθε τεμ. / Each
7.99€ 12.0.01. 144 HOHENSTEIN HTTI
ΩΡΑΡΙΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ EXTENDED OPENING HOURS
MONDAY SATURDAY: 7:00 - 21:00 SUNDAY: 8:00 - 21:00 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ στο www.lidlfoodacademy.com.cy Ή ΣΤΕΙΛΤΕ E-MAIL στο foodacademy@lidl.com.cy VISIT OUR WEBSITE TO FIND ΟUT HOW YOU CAN PARTICIPATE OR SEND US AN E-MAIL
7:00 - 22:00 8:00 - 21:00
Μόνο για Πάφο (Τάφοι Βασιλέων 104) / Only in Pafos (Tombs of the Kings 104)
ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ / ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ / ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ
www.lidl.com.cy/contact
ή τηλεφωνήστε χωρίς χρέωση: / or call our free phone number:
800 94404 *
∆Ε-ΠΑ 8:00-20:00 & ΣΑ 8:00-19:00
*Μόνο για κλήσεις εντός Κύπρου *Phone calls only within Cyprus
∆ΕΚΤΕΣ ΟΙ ΚΑΡΤΕΣ: