Page 1


Rozrywka

Horoskop BARAN 20.III-18.IV

Waga 20.I-18.II

Nowy rok rozpocznie się dokładnie tak, jak sobie wyobrażałeś. Miłość z sylwestra będzie do Ciebie pisać tysiąc SMS-ów na dzień, a Ty zapomnisz o całym świecie. Uważaj tylko, bo sesja za pasem!

Nowy Rok przyniesie sporo niespodzianek. Sesja zaliczona za pierwszym razem, zwykle rygorystyczny i ponury profesor się do Ciebie uśmiechnie, a sylwestrowa miłość zapowiada się na dłuższą znajomość.

BYK 19.V-19.V

SKORPION 23.X-21.XI

Twój organizm jest już na skraju wyczerpania, a wątroba może nie znieść kolejnej dawki alkoholu. Od dziś porzuć imprezy, szczególnie te zakrapiane i zacznij się w końcu uczyć!

Układ Wenus i Marsa mówi jednoznacznie – koniec z imprezami i shoppingiem. Tam nie znajdziesz ani swojej drugiej połówki, ani tym bardziej nie zaoszczędzisz na ferie. Sugerują za to wizyty w bibliotece.

BLIŹNIĘTA 20.V-20.VI

STRZELEC 22.XI-20.XII

Odłożysz wreszcie te książki i notatki? Merkury płacze nad Twoim “kujoństwem“ i przypomina, że w barze za rogiem leją pyszne piwko.

Gwiazdy sugerują, że powinieneś pomyśleć o zakupie valium, ponieważ sesja zimowa zmusi Cię do częstych wizyt w dziekanacie...

RAK 22.VII-21.VIII

KOZIOROŻEC 21.XII-19.I

Masz już dość chodzenia na rozmowy kwalifikacyjne bez skutku? Gwiazdy przepowiadają Ci dobre wieści. Dobra aura zawodowa sprawi, że wreszcie będzie Cię stać na pakiet imprez w ulubionej dyskotece.

Bądź czujny! Pierwsza osoba, którą zobaczysz dziś w czerwonym swetrze jest Twoją prawdziwą drugą połówką. Zaproś tę osobę do kina. To może być piękny etap w Twoim życiu.

LEW 22.VIII-21.IX

WODNIK 20.I-18.II

W Twoim życiu nadejdzie okres totalnej metamorfozy. Po której znajomi na ulicy zaczną mylić Cię z Twoim dziadkiem.

Gwiazdy twierdzą, że swoją drugą połówkę spotkasz w bardzo nietypowym miejscu. Czas więc może odwiedzić kostnicę albo dom spokojnej starości.

PANNA 22.IX-22.X

RYBY 19.II-19.III

Bądź czujny, bo układ Marsa i Snicersa mówią, że w najbliższym czasie stoczysz walkę serca z rozumem o... nowe buty.

Wiadomo, że rybka lubi pływać, ale uważaj, bo możesz się utopić. Pamiętaj jednak, że gwiazdom wcale nie chodzi o zaniechanie wizyt na basenie.

NGP | nr64 20


jesień z nzs


NGP64  

Nowy Gwóźdź Programu 64