Page 15

НЗ

РІЗНЕ 15

№№ 58—59 (4375—4376) 30 травня 2015 року

TT НЕ ХЛІБОМ ЄДИНИМ

В УЖГОРОДІ ДЕПУТАТИ БОРОЛИСЯ ЗА МЕДАЛІ І КУБКИ

~~Нагороди вручав голова ОДА Василь ГУБАЛЬ. У вівторок в Ужгороді відбулися змагання обласної спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських (міст обласного значення) рад. На старти вийшли 15 команд, сфор-

ПОВІДОМЛЕННЯ Рахівський районний суд викликає як відповідача Рошташ Марію Миколаївну, 24 липня 1979 р.н., мешканку м.Рахів, вул. Комарова, 19, по цивільній справі №305/577/15-ц за позовом ПАТ «Закарпаттяобленерго» до Рошташ Марії Миколаївни про стягнення шкоди. Справа призначена до розгляду на 2 червня 2015 року о 9 год. за адресою: м.Рахів, вул. Карпатська, 15. Просимо з’явитися до суду у вищевказаний день та час. У разі неявки відповідача буде винесена ухвала про заочний розгляд справи або справа буде розглядатися за наявними матеріалами. Суддя І.І.Тулик. До Мукачівського міськрайонного суду викликається Білей Іван Іванович як відповідач по цивільній справі за позовом Горкавчук Оксани Іванівни, Горкавчука Івана Михайловича до Білея Івана Івановича, третя особа — орган опіки та піклування виконавчого комітету Мукачівської міської ради, про стягнення аліментів, яка призначена до розгляду на 8 червня 2015 року о 9 год. У разі повторної неявки справа буде розглядатися за вашої відсутності в приміщенні суду за адресою: м.Мукачево, вул. Л.Толстого, 13а/44. Суддя О.І.Маргитич.

Від алкогольної, гральної та тютюнової залежностей, зайвої ваги Досвідчений спеціаліст Кримської асоціації лікарів-психотерапевтів В.М.СЕМЕНОВ анонімно, індивідуально, безболісно позбавляє від алкогольної, гральної, нікотинової залежності, зайвої ваги за методом О.Р.Довженка. За необхідності лікар проводить психофармоблокування. Сеанси 7 червня 2015 p.: у Хусті — готель «Хуст», вул. Поперечна, 2. Моб. тел.: (0-96) 435-37-33; (0-67) 422-54-74; тел. 4-31-53. Прийом — з 8 год. у Мукачеві — централізована міська бібліотека, пл. Миру (біля центральної аптеки). Моб. тел.: (0-96) 435-37-33; (0-67) 422-54-74. Прийом — з 13 год. Запис на прийом за вказаними телефонами. Метод лікування — унікальний, аналогів не має. Ліцензія МОЗ України АВ № 511344 від 17.12.2009 р.

мованих із 200 депутатів різних рівнів краю, сільських, селищних та міських голів. Вони виборювали медалі та кубки у міні-футболі, волейболі, настільному тенісі, шахах, шашках. Як поінформували в прес-службі облради, відкриття цього свята спорту розпочалося з шикування команд на парад під звуки маршу та з привітань і побажань перемог голови оргкомітету обласної спартакіади, голови облради Володимира Чубірка. Опісля на спортивних майданчиках стадіонів «Авангард», «Буревісник» завирували спортивні пристрасті. Трійка лідерів виглядає так: Перечинщина, Воловеччина та Великоберезнянський район. Переможців спартакіади привітав голова ОДА Василь Губаль. Перед тим, як вручити їм кубки і медалі, він звернувся до них як своїх колег, адже також є депутатом – Хустської районної ради. А вже з 9 по 13 червня в Ужгороді вперше відбудеться Всеукраїнська спартакіада депутатів різних рівнів. Участь у ній підтвердило 14 команд обласних рад.

TT ОТАКОЇ!

КЕРІВНИКА ФУТБОЛЬНОГО КЛУБУ… НОКАУТУВАЛИ В РАКОШИНІ

Відомо, що футбол – це ігровий вид спорту, який не має жодного відношення до бойових єдиноборств. Хоча за статистикою, травм у ньому спортсмени отримують навіть більше, ніж у силових видах. Та бувають матчі, які через поведінку вболівальників, функціонерів та власне самих футболістів перетворюються в бійки. В попередні роки такі факти мало місце в Хусті, Рахові, а минулої неділі щось подібне мало місце в селі Ракошино, що на Мукачівщині, під час поєдинку місцевої команди проти чопського «Локомотива». Напружений двобій за рахунку – 2:1 на користь господарів уже добігав свого завершення, як

Мукачівський міськрайонний суд викликає Гаврильця Мирослава Івановича як відповідача по цивільній справі за позовом Гаврилець Світлани Федорівни до Гаврильця Мирослава Івановича, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, Мукачівський міський відділ головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області, про надання дозволу на оформлення проїзного документа дітей для виїзду за кордон без письмової згоди батька та надання дозволу матері на багаторазове тимчасове вивезення дітей за межі України, в судове засідання, яке призначене в Мукачівському міськрайонному суді на 8 червня 2015 року о 10 год. 30 хв. Судовий розгляд відбудеться в приміщенні суду за адресою: м.Мукачево, вул. Л.Толстого, 13а/37. Суддя В.Б.Гейруш.

У разі неявки справу буде розглянуто без вашої участі. Суддя А.І.Сарай.

год. 30 хв. 9 червня 2015 року (м.Хуст, вул. І.Франка,18). Суддя М.М.Довжанин.

Тячівський районний суд викликає як відповідача Ясінка Юрія Юрійовича, мешканця с.Вонігово, вул. Головна, 112 Тячівського району, на 9 червня 2015 року на 9 год. 30 хв. у судове засідання для розгляду цивільної справи за позовною заявою Ясінко Ріти Петрівни до Ясінка Юрія Юрійовича, Тячівського РВ ГУ ДМС України про надання дозволу і виготовлення дитячих проїзних документів та вивезення дитини за кордон без згоди батька. Розгляд даної справи відбудеться в приміщенні Тячівського районного суду за адресою: м.Тячів, вул. Незалежності, 120. Явка відповідача в судове засідання обов’язкова. У разі неявки дану справу буде розглянуто за відсутності відповідача. Суддя В.І.Гримут.

Виноградівський районний суд викликає Травникова Миколу Миколайовича, мешканця с.Веряця, вул. Гайдара, 18 Виноградівського району, в судове засідання як відповідача по цивільній справі за позовом Роман Марини Іванівни до Травникова Миколи Миколайовича, третя особа без самостійних вимог: Виноградівський РВ ГУ ДМС України у Закарпатській області, про надання дозволу на виготовлення проїзного документа дитині та дозволу на виїзд дитини за кордон без згоди батька, яке відбудеться 10.06.2015 року о 13 год. 10 хв. у Виноградівському районному суді за адресою: м.Виноградів, вул. Тюльпанів, 24. Суддя А.А.Надопта.

Ужгородський міськрайонний суд повідомляє, що 9 червня 2015 року о 10 год. у приміщенні Ужгородського міськрайонного суду (м.Ужгород, вул. Загорська, 53) буде розглядатися цивільна справа за позовом ПАТ «Закарпаттяобленерго» в особі Ужгородського міського району електричних мереж до Адам Ілони Олександрівни про відшкодування збитків. Адам Ілону Олександрівну просимо з’явитись у судове засідання на вказаний день і час.

Хустський районний суд викликає в судове засідання Токара Леоніда Михайловича, Токар Катерину Миколаївну, мешканців м.Хуст вул. Черняховського, 2, для розгляду цивільної справи за позовом ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» до Токара Леоніда Михайловича, ТзОВ «Вест-Транс», ТзОВ «Хусттранзит КРКТ», Токара Леоніда Михайловича,Токар Катерини Миколаївни, Кушилки Людмили Василівни, Рішка Йосипа Золтановича, Кноблоха Олександра Петровича про стягнення заборгованості на 9

До Мукачівського міськрайонного суду викликається Штримпл Томаш Вікторович як відповідач по цивільній справі за позовною заявою Штримпл Л.Г. до Штримпла Т.В., третя особа — Мукачівський міський сектор ДМС України в Закарпатській області, про визнання особи такою, що втратила право на користування житловим приміщенням, усунення перешкод у користуванні власністю шляхом зняття з реєстраційного обліку. Судове засідання відбудеться о 10 год. 30 хв. 10 червня 2015 року в приміщенні суду за адресою: м.Мукачево, вул. Л.Толстого, 13а/47. Суддя І.І.Котубей.

раптом гравець «Ракошина» чомусь не зміг стримати своїх емоцій і вдарив кулаком у голову президента клубу чопських залізничників Ярослава Афтанаса, відправивши останнього в глибокий нокаут. Лише бригада медиків швидкої допомоги змогла привести до тями очільника чопської футбольної команди. «Локомотив» на знак протесту проти таких дій горе-футболіста «Ракошина» залишив поле, не догравши поєдинок. Тож усі питання щодо результату й можливих покарань розглядались учора контрольнодисциплінарним комітетом обласної Федерації футболу. Семен МИХАЙЛИК.

TT ФУТБОЛ

МОЛОДІЖКА «ГОВЕРЛИ» ПОВЕРНУЛАСЯ З ПЕРЕМОГОЮ З УГОРЩИНИ

Напередодні завершального туру чемпіонату України з футболу в вітчизняній прем’єр-лізі з резервом фіналіста Ліги Європи дніпропетровського «Дніпра» молодіжний склад ужгородської «Говерли» зіграв товариський матч проти першолігової команди з містечка Балмазуйварош в Угорщині. Першими уже на 4-й хвилині рахунок відкрили господарі — гол забив легіонер-закарпатець Юрій Чонка з Виноградова, який нині захищає кольори угорського клубу. Та вже через 11 хвилин після стрімкої атаки «говерлян» статус-кво відновив Крістіан Сегедій. Відтак його одноклубники Юрій Тома і Євген Добровольський також відзначилися. А підсумок гри – 3:2 на користь «Говерли». Роман СЕНИШИН.

ПРОДАМ UU земельну ділянку під забудову (8 соток) у селі Плоске Свалявського району (одна з центральних вулиць). Тел. (050) 105-29-65;

UU приватизовану земельну ділянку (6 соток) в Ужгороді в кооперативі «Кордон». Тел. (0-93) 22788-87; UU дачу в Оноківцях (у хорошому місці), дерев’яний будиночок. Моб. тел. (0-50) 540-67-02; UU крісло масажне. Тел. (0-50) 549-72-51.

Колектив Ужгородського коледжу культури і мистецтв висловлює щирі співчуття викладачу Беттіні Золтанівні Ківарі з приводу передчасної смерті батька. Колектив Ужгородського міжрайонного управління водного господарства висловлює глибокі співчуття водію з дільниці гірських річок Юрію Георгійовичу Ролі з приводу тяжкої втрати — смерті батька РОЛІ Георгія Георгійовича. Колектив ЗОМІАЦ висловлює щирі співчуття Василю Ігоровичу Серемчуку в зв’язку зі смертю батька. На жаль, словами важко загоїти на серці страшну рану від втрати рідної людини. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом і підтримуємо вас у годину скорботи.

Novini 30\05\2015 №№ 58—59 (4375—4376)  
Novini 30\05\2015 №№ 58—59 (4375—4376)  
Advertisement