Page 1

ą n e Vi s d o i e m n e i ą ž

M. Christina Butler Iliustravo Tina Macnaughton

. . .. .

.. ..

.. . . . ..

..

.. .. .. . .

.

. . .. . . .

.. .. .

. .. .. . .


UDK 821.111-93 Bu405

Versta iš: M. Christina Butler ONE WINTER’S DAY Little Tiger Press, London, 2006

Butler, Christina M. Vieną žiemos dieną / Butler, Christina M.; iš anglų kalbos vertė Viktorija Labuckienė. – Vilnius: Nieko rimto, 2013. – 24 p.: iliustr.

Skiriu Olivijai Grace – su meile, M. Ch. B. Skiriu savo tėčiui Alanui R. Macnaughtonui – T. M.

© Tekstas, M. Christina Butler, 2006, 2012 © Iliustracijos, Tina Macnaughton, 2006, 2012 Pirmą kartą 2006 metais Didžiojoje Britanijoje išleido Little Tiger Press, pavadinimu One Winter’s Day. Išleista susitarus su Little Tiger Press, Londonas, Didžioji Britanija. © Vertimas į lietuvių kalbą, Viktorija Labuckienė, 2013 © Leidykla „Nieko rimto“, 2013 Redaktorė Guoda Rudnickaitė Korektorė Justina Skunčikaitė Maketavo Vilija Kvieskaitė Tiražas 1000 egz. Išleido leidykla „Nieko rimto“ www.niekorimto.lt Dūmų g. 3A, LT-11119 Vilnius Spausdinta Kinijoje Partijos kodas: LTP/1800/0645/0613 ISBN 978-609-441-135-9


M. Christina Butler

m o e s i ž d ą i e n n e i ą V Iliustravo Tina Macnaughton

elk pusl t s .. .. . .. .. ..

. . .. .

gi

Vilnius 2013

. . .. . . . .

.. .. .

. .. .. .

.

!

..

. . . .

..

.

r s i gars

ą

.

į, ap

sp u

Iš anglų kalbos vertė Viktorija Labuckienė


Ū

ū ū ū

ū ū


ū

Ežiukas klojosi žiemai lovelę, bet ūmus vėjo gūsis jį pargriovė. Viesulas pagriebė jaukų jo lizdelį ir švystelėjo aukštyn. . . . .. .

.

. . ..

.. . .. . . .

..

. . .. . . . .

ūž

t

. . .. .

ū ū

.. . ..

. .. . ..

.


Vėjui švilpaujant ežiukas drebėjo ir svarstė, ką daryti.

Dar spėjo pasigauti šaliką, kepurę ir pirštines, kol pūga ir jų nenusinešė.


– Turėsiu paviešėti pas barsuką, kol liausis pūga, – tarė jis ir tvirtai užsimovė ant spyglių vilnonę kepuraitę. Paskui jis apsimuturiavo minkštu šalikėliu, užsimovė kumštines pirštines ir nupėdino per vėją.


Beeidamas ežiukas susidūrė su lauko pelių šeimynėle, tirtančia žolėje. – Dar neteko matyti tokios pūgos! – cyptelėjo mama pelė. – Vėjas nunešė mūsų lizdelį, ir vargšai mažyliai baisiai šąla. – Turiu kai ką, kas jus sušildys! – sušuko ežiukas. Jis nusiėmė vilnonę kepurę ir atidavė pelytėms.


– O! Kaip puiku, kaip puiku, – pypaudamos jos pasislėpė nuo vėjo. – Ačiū, ežiuk!

p y C p . . . .. .

.

. . ..

cy .. . .. . . .

..

. . .. .

. . .. . . . .

.. . ..

. .. . ..

.


Žiemą miške vėjas pusto sniegą, suvelia medžių šakas – net patys mažiausi gyventojai nekelia kojos iš namų be šiltos kepurės, šaliko ir pirštinių. Kai geraširdžiui ežiukui vieną žiemos dieną prisireikia keliauti į svečius per negailestingą žvarbą, jis pakeliui pagelbsti ir nuo šalčio apsaugo daugybę kitų miško gyventojų. Kaip? Atsiverskite šią švelnią, draugiškumo ir užuojautos mokančią knygelę ir sužinokite! Knygelėje slepiasi įvairiausi garsai – spauskite puslapius ir išgirskite!

Informacija apie bateriją

El. knygynėlyje – geresnės kainos!

Dėmesio! Netinka vaikams iki 3 metų. Yra smulkių detalių.

Reikalingos 3 x 1.5V AG10 baterijos. • Baterijas turėtų keisti tik suaugęs asmuo. • Atsuktuvu atsukite varžtelį ir atidarykite baterijos skyriaus dangtelį. Išimkite senas baterijas ir atiduokite jas utilizavimui. Tuomet įdėkite naujas baterijas, atsižvelgdami į tinkamą poliariškumą, kuris pažymėtas +/- ženklais ant baterijų ir baterijų skyriaus. Uždarykite dangtelį ir pritvirtinkite jį prisukdami varžtelį. • Energijos tiekimo įtaisas neturi būti ardomas, nes tai gali sukelti trumpąjį jungimą. • Nenaudokite kartu skirtingų tipų baterijų ar senų baterijų su naujomis. • Nenaudokite pakartotinai įkraunamų baterijų. • Nebandykite įkrauti pakartotinai neįkraunamų baterijų. • Naudokite tik to paties ar atitinkamo tipo baterijas kaip rekomenduotosios. • Pašalinkite išsikrovusias baterijas ir visas baterijas iš žaislų, kurie nebus naudojami ilgą laiką. Baterijos gali imti varvėti ir kelti pavojų. • Baterijos ir įtaisai šiame produkte gali būti kenksmingi aplinkai. Jie neturėtų būti išmetami kartu su buitinėmis atliekomis, bet nešami į artimiausią baterijų surinkimo punktą utilizavimui.

Vieną žiemos dieną  
Vieną žiemos dieną  

Žiemą miške vėjas pusto sniegą, suvelia medžių šakas – net patys mažiausi gyventojai nekelia kojos iš namų be šiltos kepurės, šaliko ir pirš...

Advertisement