Skip to main content

Tjedna akcija

Page 1


Velika pakiranja

Pametna ušteda

4,44 6,99

3,42

Najniža cijena u 30 dana

Velikapakiranja

2,09 2,89

MINESTRONE MIX 14 VRSTA POVRĆA

1,5 kg

1 kg = 1,40 €

Cijena na 02/05/2025: 2,89 €

4,99

2,09 2,79

3,99 5,89 -32%

Cijena na 02/05/2025: 2,79 €

3,49 4,49 MORTADELA S MASLINAMA

2,29 3,49 -34% JASTUČIĆI

SIROM

kg Cijena na 05/06/2025: 3,49 €

3,99 5,19 popust na blagajni ŠUNKA ZA PIZZU za kg Cijena na 02/05/2025: 5,19 €

g

4,49

1 kg = 5,62 € Cijena na 06/05/2025: 4,39 €

Pametna

3,79

4,89

1,99

3,99

4

1,89

2 99

9,99

1,59

08.-14. travnja 2026. Najniža cijena u 30 dana

Velikapakiranja

OGRANIČENA KOLIČINA

2,79

UMAK OD SOJE

500 ml

1 l = 5,58 €

Cijena na 07/03/2026: 2,79 €

OGRANIČENA KOLIČINA GRAŠAK

2 39

3 x 400 g 1 kg = 2,00 €

Cijena na 07/03/2026: 2,39 € 1 kom= 0,80 €

6,99 8,49

TUNA U BILJNOM ULJU

1 kg

Cijena na 02/05/2025: 8,49 €

OGRANIČENA KOLIČINA SLANUTAK

3 00

OGRANIČENA KOLIČINA KAPSULE KAVA ESPRESSO, 30 KOM 210 g

6,99

6 x 400 g

1 kg ocijeđene mase = 2,09 €

Cijena na 07/03/2026: 3,00 € 1 kom= 0,50 €

1 kg = 33,29 €

Cijena na 02/05/2025: 5,49 € 1 kom= 0,23 €

3,19 3,99 INSTANT NAPITAK NARANČA

1 kg

Cijena na 02/05/2025: 3,89 €

4,99 6,59

ZELENE MASLINE BEZ KOŠTICA

800 g

1 kg ocijeđene

mase = 6,24 €

Cijena na 02/05/2025: 5,99 €

OGRANIČENA KOLIČINA ČIPS PAPRIKA

1,39

200 g 1 kg = 6,95 €

Cijena na 15/10/2025: 1,29 €

OGRANIČENA KOLIČINA CVJETNI MED 1 kg

5,49

Cijena na 25/10/2025: 4,99 €

Pametna

OGRANIČENA KOLIČINA KEKSI FROLLINI S KOMADIĆIMA ČOKOLADE

2,99

1 kg

Cijena na 02/05/2025: 2,99 €

OGRANIČENA KOLIČINA MINI ČOKOLADICE MIX 1 kg Cijena na 02/05/2025: 8,99 €

8,99

3,29 3,79

NAPOLITANKE S KAKAOM

08/07/2025: 3,69 €

4,49

OGRANIČENA KOLIČINA VOĆNI BOMBONI ŽELE 1 kg

na 26/05/2025: 3,99 €

0,89 1,07

8,99 OGRANIČENA KOLIČINA TAMNA ČOKOLADA

02/05/2025: 10,99 €

3,49 4,49 BOMBONI MIJEŠANI GRANMIX 1 kg Cijena na 02/05/2025: 4,49 €

3,49

OGRANIČENA KOLIČINA LIZALICE

500 g

1 kg = 6,98 €

Cijena na 10/03/2026: 3,49 €

VODA PRIRODNA IZVORSKA

5 l 1 l = 0,18 € Cijena na 02/05/2025: 1,07 € 1 L= 0,18 €

1,39 1,79

NEKTAR OD JABUKE I KRUŠKE 2 l 1 l = 0,70 € Cijena na 03/07/2025: 1,75 €

Velikapakiranja

2,58

3,29

1,15

2,29

9,99

13,99

3,39 4,69

ZIMSKA SALAMA

250 g

1 kg = 13,56 € Cijena na 15/05/2025: 4,69 €

1,69 2,39 TIROLSKA KOBASICA

400 g

1 kg = 4,23 € Cijena na 02/05/2025: 2,42 €

2,15 2,69 MINI DIMLJENA KOBASICA

220 g

1 kg = 9,78 € Cijena na 02/05/2025: 2,49 €

08.-14. travnja 2026.

Najniža cijena u 30 dana

1,35 1,59 ČAJNA KOBASICA

100 g

1 kg = 13,50 € Cijena na 02/05/2025: 1,59 €

5,49 6,99

GOVEÐI KULEN

460 g

1 kg = 11,94 €

Cijena na 02/05/2025: 6,99 €

1,59 ŠUNKA SUHA

80 g 1 kg = 19,88 € Cijena na 02/05/2025: 1,59 €

2,39 2,89 za kom DEBRECINKA KOBASICA KLASIČNA/ PIKANTNA

320 g

1 kg = 7,47 € Cijena na 02/05/2025: 2,89 €

0,59 0,89 -33% MINI PILEĆA POSEBNA KOBASICA

220 g

1 kg = 2,69 € Cijena na 26/08/2025: 0,89 €

Voće i povrće

1,652,49 za kom -33%

NARANČA

2 kg

1 kg = 0,83 €

Zemlja podrijetla: EGIPAT

Cijena na 02/05/2025: 2,58 €

1,39 1,89 za kom

OBITELJSKA SALATA

400 g 1 kg = 3,48 €

Zemlja podrijetla: HRVATSKA

Cijena na 02/05/2025: 1,89 €

Svježe meso

8,99 11,29 za kg

JUNEĆA POTRBUŠINA

Cijena na 02/05/2025: 10,39 €

3,69 6,89 za kg -46%

SVINJSKI BUT BEZ KOSTI ODREZAK Cijena na 02/05/2025: 6,99 €

1,151,99 za kg -42%

Najniža cijena u 30 dana

KRASTAVAC RFZ

Zemlja podrijetla: ŠPANJOSLKA Cijena na 02/05/2025: 1,89 €

1,19 1,69 za kom

BALKONSKO CVJEĆE

Zemlja podrijetla: HRVATSKA Cijena na 02/05/2025: 1,69 €

08.-14. travnja 2026.

Najniža cijena u 30 dana

3,99 6,19 za kg -35%

SVINJSKA SLABINA I LEĐA BEZ KOSTI Cijena na 02/05/2025: 5,99 €

4,195,29 za kom

JUNEĆE MLJEVENO MESO 450 g 1 kg = 9,31 € Cijena na 02/05/2025: 4,69 €

0,89 1,09 za 100 g

MORTADELA

OLIMPIA

100 g

1 kg = 8,90 € Cijena na 01/01/2026: 10,90 €

1,992,89 za 100 g -31%

Pekarnica Pekarnica Delikatesa

GRANA PADANO 16 MJESECI 100 g

Ponuda iz odjela Delikatesa može varirati u nekim trgovinama.

0,99 1,55 za kom -36%

KRUH ZLATNI KORIJEN

300 g 1 kg = 3,30 €

0,40 0,55 za kom

KRAFNA MARELICA

60 g

1 kg = 6,67 € Cijena na 14/05/2025: 0,55 €

1,49 1,99 za 100 g

Najniža cijena u 30 dana

KULEN KVRGAVI

100 g 1 kg = 14,90 € Cijena na 02/05/2025: 19,90 €

0,89 1,29 za 100 g -31%

POLUTVRDI SIR DOLINAR

100 g 1 kg = 8,90 € Cijena na 02/05/2025: 12,90 €

08.-14. travnja 2026.

Najniža cijena u 30 dana

0,751,09 za kom -31%

PITA GYROS KEBAB S PILETINOM

90 g 1 kg = 8,33 € Cijena na 15/10/2025: 1,09 €

3,79 4,99 za kom

KREMŠNITA XXL

600 g 1 kg = 6,32 € Cijena na 02/05/2025: 4,99 €

Naši proizvodi

1,091,59

3,39

1,69 1,99

2,99

1,49

0,55

Naši proizvodi

2,20

SVINJSKA MAST

1 kg

Cijena na 02/05/2025: 2,20 €

3,195,19 -38% SIR GOUDA NAREZAK

500 g

1 kg = 6,38 € Cijena na 02/09/2025: 5,19 €

4,79 5,49

LAZANJE BOLOGNESE

1,89 2,35 CAPPELLETTI SA SIROM 500 g 1 kg = 3,78 € Cijena na 02/05/2025: 2,35 €

0,75

1,19 1,69

1,25 1,69 TEKUĆI JOGURT 2,8% M.M.

1,49 1,69 KEČAP BLAGI 1 kg Cijena na 02/05/2025: 1,69 €

MLIJEČNI DESERT CARAMEL

6 X 100 g 1 kg = 1,99 € Cijena na 02/05/2025: 1,69 €

1,19 1,49 za kom DESERT ČOKOLADA/ VANILIJA 4 x 125 g 1 kg = 2,38 € Cijena na 02/05/2025: 1,49 €

1,39 1,69 BISKVITNI KOLAČ RUOTELLE

192 g 1 kg = 7,24 € Cijena na 31/01/2026: 1,69 €

Naši proizvodi

1,19 1,49

PAŠTETA OD LOSOSA

100 g

1 kg = 11,90 €

Cijena na 02/05/2025: 1,49 €

11,99 14,99 KAVA U ZRNU

1 kg Cijena na 03/05/2025: 13,99 €

1,99 2,59 za kom KEKSI LINCERI S KAKAO KREMOM/ MARELICOM

400 g 1 kg = 4,98 € Cijena na 08/07/2025: 2,59 €

3,39 4,59

1,39

OGRANIČENA KOLIČINA KRUH INTEGRALNI PROTEIN

400 g 1 kg = 3,48 € Cijena na 02/05/2025: 1,09 €

OGRANIČENA KOLIČINA

3,99

KREM NAMAZ KARAMELA PROTEIN

300 g 1 kg = 13,30 € Cijena na 02/05/2025: 3,99 €

ŠVICARSKA MLIJEČNA ČOKOLADA

300 g 1 kg = 11,30 € Cijena na 02/05/2025: 4,79 €

2,19 2,79

ČOKOLADNE BANANICE

280 g 1 kg = 7,83 € Cijena na 09/10/2025: 2,79 €

0,99 1,29

ČIPS RUSTIKALNI

200 g 1 kg = 4,95 € Cijena na 10/07/2025: 1,29 €

0,89

1,19 DRAŽE BIJELA ČOKOLADA S KOKOSOM

80 g 1 kg = 11,13 € Cijena na 31/07/2025: 1,19 €

0,791,15 -31% LEDENI ČAJ ŠUMSKO VOĆE

1,5 l

1 l = 0,53 € Cijena na 02/05/2025: 1,05 €

Naši proizvodi

0,65 0,79 PIVO BURGFURST 4,3% VOL. 500 ml

1 l = 1,30 €

Cijena na 02/05/2025: 0,79 €

3,99 6,49

1 l = 5,70 € Cijena na 16/10/2025: 6,49 €

0,99

3,49 4,99

2,29 3,89 -41%

1,19 1,59

1,251,89

Ograničena ponuda

7 , 99 za kom

SKLOPIVA STOLICA*

Maksimalno opterećenje 150 kg, dimenzije otvorenog prostora: 40 x 34 x 45h cm, razne boje.

9,99

POLICA ZA CIPELE*

Izrađeno od željeza s 8 polica, maksimalno opterećenje 8 kg/ polici, dimenzije: 90 x 28 x 148h cm.

2,99 za kom

STEPENICA/ STOLICA*

Maks. nosivost 35 kg, dimenzije: 31,5 x 19,5 x 13h cm, razne boje.

7 , 99

POLICA S 3 PRETINCA*

Metalni okvir i obloga od polipropilena, dimenzije: 25 x 15 x 70h cm, boje: bež, siva.

9,99

KOŠARA ZA

RUBLJE*

Izrađeno od poliestera, s odvojivom mrežastom torbom, 4 kotača, jedan s kočnicom, dimenzije 39 x 19 x 57 cm. Boje: siva, bež.

4,99

KOŠARA 12 L*

14,99

ORMARIĆ S 4 LADICE*

Metalni okvir i obloga od polipropilena, dimenzije: 24 x 17 x 64h cm, boje: bež, siva.

Dimenzije: 38 x 29 x 14,5h cm, boje: kredasto bijela, tamnosiva.

4,99 za set

SET OD 4 KOŠARE*

Metalni okvir i obloga od polipropilena, dimenzije:

1x 26 x 26 x 8,5 cm, 1x 24 x 12 x 8 cm, 2x 12 x 12 x 8 cm, boje: bež, siva.

7,99

KANTA ZA RUBLJE 45 L*

12,99

KANTA ZA RUBLJE 56 L*

S poklopcem i dvije ručke, dimenzije: 34 x 44 x 60h cm, boje: kredasto bijela, tamnosiva.

Ograničena ponuda

3,99

KOŠARA S 20 ŠTIPALJKI*

Košara otporna na svjetlost i prikladna za vanjsku upotrebu, s ručkom, kukom za vješanje i 20 štipaljki za rublje.

4,99 za set

SET OD 2 ORGANIZATORA LADICA*

Izrađeno od polipamuka i poliestera, lako se sastavlja i rastavlja, dimenzije: 32 x 32 x 8h cm.

6,99 za set

SET OD 2 SPREMNIKA*

Izrađeno od polipamuka, štiti od moljaca i prašine, perivo i otporno na kidanje, dimenzije: 55 x 45 x 25h cm.

6,99

KUTIJA*

4,99 za set

SET OD 2 SPREMNIKA*

Izrađeno od polipamuka, štiti od moljaca i prašine, perivo i otporno na kidanje, dimenzije: 30 x 40 x 20h cm.

7,99 za set

SET OD 4 ORGANIZATORA*

Izrađeno od polipamuka i poliestera, 2 mala organizatora 14,5 x 14 x 13,5h cm, 1 srednji organizator s 8 pretinaca 14,5 x 28 x 13,5h cm, 1 veliki organizator sa 16 pretinaca 28 x 28 x 13,5h cm.

Izrađeno od polipamuka, štiti od moljaca i prašine, lako se sastavlja i rastavlja, slaže se, s ručkom, materijal otporan na kidanje, dimenzije: 50 x 40 x 20h cm.

19,99

STALAK ZA RUBLJE*

Izrađeno od smole, sklopivo i štedi prostor. Dimenzije: otvoreno 172 x 90,5 cm, zatvoreno 53 x 121 cm.

6,99

SPREMNIK*

S metalnim okvirom, čvrstom tkaninom i ojačanim šavovima, dimenzije: 50 x 40 x 33h cm.

6,99 za set

SET OD 3 SPREMNIKA*

Izrađeno od čvrstog polipropilena, ojačani šavovi, zaštita od prljavštine i vlage, dimenzije: 55 x 48 x 18 cm.

3,99

PREKRIVAČ*

Dimenzije: 60 x 60 cm.

12,99

GLAČALO 'TERMOZETA'*

Parni aparat s pločom od nehrđajućeg čelika, s praktičnom mekanom ručkom, podesivim regulatorom temperature, kapacitetom spremnika: 200 ml, maksimalnom snagom: 2000W.

1,39 3,49 za kom voće i povrće

KRUMPIR

5 kg

1 kg = 0,28 €

Zemlja podrijetla: HRVATSKA

Cijena na 22/08/2025: 3,55 € pakiranje

Najniža cijena u 30 dana

-60

2,99 4,39 za kom

KOLAČ ŠUBARICE

320 g

1 kg = 9,34 € Cijena na 02/05/2025: 4,39 €

4,99 8,29 za kg mesnica -39%

0,59 0,89

SVINJSKI OMBOLO ZAČINJENI

Cijena na 02/05/2025: 8,29 €

KISELO VRHNJE 20% M.M.

400 g 1 kg = 2,63 € Cijena na 02/05/2025: 1,65 € -33%

1,05 1,65 -36%

ALUMINIJSKA FOLIJA

150 m

Cijena na 02/05/2025: 11,99 €

Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Tjedna akcija by Nabava.net Katalozi - Issuu