Skip to main content

Pogledajte naše ponude

Page 1

OD ČET. 27.05. DO NED. 30.05.

Jelen

Svetlo pivo

Pilos

Kačkavalj krstaš •

•

4,6 % Vol.

0,5 l

45 % m. m.

SAMO!

450 g

-23%

73.99

65.

314.99

239.99 1 kg = 533.32 din

99

1 l = 131.98 din

# 226150

Od četvrtka 27.05. do srede 02.06.

3x

# 260424

10 rol.

-23%

Floralys

Toaletni papir

325.99

249.

99

1 rol. = 25.- din

Od četvrtka 27.05. do srede 02.06. # 200577

Nescafé

Instant kafa classic KRATKOTRAJNA

PONUDA

250 g

!

469.

99

1 kg = 1 880.- din # 260249

Više proizvoda iz teme „Slatko vreme“ pronađite NA STRANAMA 8 - 9

www.lidl.rs /LidlSrbija KN · 21/21

Sveže pile •

Cca 1,5 kg

Lubenica 1 kg

1 kg

SAMO!

-37%

169.

99

119.99

74.

99

Od 29.05. do 30.05.

# 231852

# 80570


Super sveže od čet. 27.05.

Zelena špargla

pakovanje

500 g

pak. / 500 g

SAMO! Više od

110

proizvoda na

pakovanje

Lidlovoj

125 g

Rukola

2

KN · 21/21

pijaci

299.99 1 kg = 599.98 din

# 82302

1

komad

Nar

pak. / 125 g

kom.

SAMO!

SAMO!

89.99 1 kg = 719.92 din

89.99

# 82135

# 80646

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 27.05. DO NED. 30.05. Sveža pljeskavica XXL pakovanje •

Pivska kobasica

Od junećeg i svinjskog mesa 1 kg

SAMO!

400 g

-20%

349.99

239.99

189.99

# 245770

1 kg = 474.98 din

# 247022

Više od

80

Marinirani svinjski laks kare •

proizvoda u

Lidlovoj mesari

Cca 500 g

1 kg

1 kg

-25%

799.99

599.

99

Sveže svinjske šnicle od buta XXL pakovanje

# 247013

SAMO!

349.99 # 260679

Više od

55

proizvoda u

Lidlovoj pekari

400 g

-23% 64.99

140 g

-25%

39.99

Pecivo sa semenkama

29.

99

Hleb beli sa susamom

49.99 1 kg = 124.98 din

Važi od četvrtka 27.05. do srede 02.06. # 225539

1 kg = 214.22 din # 248623

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 21/21

3


Super kvalitet od čet. 27.05.

Pilos

Kiselo mleko •

2,8 % m. m. 400 g

-21%

41.99

32.99 1 kg = 82.48 din # 226135

Pilos

Sirni namaz • Milbona

Ementaler sir •

U listićima

45 % m. m.

150 g

100 g

-22%

-22%

179.

99

44.99

139.99 1 kg = 933.27 din

34.99

# 224854

# 226138

1 kg = 349.90 din

Pilos

Voćni jogurt

Pilos

• •

Sveže mleko •

3,2 % m. m.

1l

-21%

82.99

64.

99

KN · 21/21

400 g

-25%

99.99

74.99 1 kg = 187.48 din

# 248647

4

3,5 % m. m. Više vrsta

# 223883

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 27.05. DO NED. 30.05. KRATKOTRAJNA

Neoplanta

Čajna kobasica

PONUDA

!

500 g

349.99

1 kg = 699.98 din # 259913

Baroni

Pileća posebna kobasica 1 kg

-20%

199.

1 kg

Baroni

-20%

Hot dog •

99

159.99

•

Od živinskog mesa Bez omotača

349.99

279.99 # 224587

# 229352

Solevita

Pikok

300 g

-20% Pikok

Kulen

269.99

Sveži sok od pomorandže

Svinjski pršut

214.

99

•

•

Narezan

100 % voćni sadržaj 1l

100 g

-24%

-22%

249.99

219.99

1 kg = 716.64 din

169.99 1 kg = 1 699.- din

189.99

# 226512

# 226683

# 202386

Burek sa sirom 100 g

-23% 45.99

34.99 1 kg = 349.90 din

# 225628

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 21/21

5


Super od č 83% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

1 kg

-21% Golden Sun

Pirinač dugog zrna

500 g

-25%

114.99

89.

99

Tiradell

Spirale •

Vitaminizirane

39.99

29.99 1 kg = 59.98 din

# 225598

# 225412

Kania

Majonez delikates 300 ml

-22% 89.99

69.99 1 l = 233.30 din

# 225437

Crownfield

Čoko kuglice 250 g

-23% 137.99

104.

99

1 kg = 419.96 din # 230109

Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.

Knjaz Miloš

Aqua Viva

Napitak multivitamin •

Hidroaktiv

KRATKOTRAJNA

PONUDA 0,75 l

!

71.

99

1 l = 95.99 din # 254869

6

KN · 21/21

Gazirana mineralna voda 1,75 l

SAMO! 44.99

37.99 1 l = 21.71 din

# 245562

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


d četvrtka

OD ČET. 27.05. DO SRE. 02.06.

Sondey

Fin Carré

Captain Rondo čajno pecivo

Mlečna čokolada sa suvim grožđem i lešnicima

•

Sa 46 % kakao punjenja 500 g

280 g

100 g

-20%

-21%

149.99

79.

119.99

99

62.

1 kg = 239.98 din

99

1 kg = 629.90 din

# 200460

-20% 144.99

Tastino

Roleri •

Punjeni vanila ili čoko kremom

114.99 1 kg = 410.68 din

# 212026 # 222561

# 203103

Sedef

Tastino

Ratluk tutti frutti KRATKOTRAJNA

PONUDA

Štrudla smokva 252 g

!

-20% 81.99

250 g

64.99

119.99

1 kg = 257.90 din

1 kg = 479.96 din

# 226872

# 252908

57

pranja

Dalvia

Dizzy

Napitak multivitamin •

Omekšivač za veš

Solevita

12,5 % voćnog sadržaja 1,5 l

-20% 74.99

59.

99

1 l = 40.- din # 227989

•

Sok od pomorandže •

Više vrsta

2l

-21%

100 % voćni sadržaj

165.99

1l

129.

-23% 129.99

99.

99

99

1 pranje = 2.29 din # 226238

# 224119

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 21/21

7


J.D. Gross

Tamna čokolada sa plantaža Ekvadora •

70 % kakao 125 g

-20%

199.99

159.99 1 kg = 1 280.- din

# 200759

Fin Carré

Bela čokolada •

Classic

200 g

KRATKOTRAJNA

PONUDA

-21%

165.99

800 g

129.

99

Nesquik

Kakao napitak

469.

# 260620

# 200538

KRATKOTRAJNA

PONUDA

290 g

Dorina čokolada sa napolitankama KN · 21/21

45 g

!

249.

99

1 kg = 862.04 din # 254979

8

99

1 kg = 587.49 din

1 kg = 649.95 din

Kraš

!

-28% 34.99

Eti

Pop Kek •

Sa čokoladom

24.99 100 g = 55.54 din

# 250003

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 27.05. DO SRE. 02.06.

Slatko vreme

za kafu je uvek

Nescafé

Dolce Gusto kapsule •

Više vrsta

KRATKOTRAJNA

PONUDA

!

16 kom.

449.99 1 kom. = 28.13 din

# 260440, # 260441, # 260444, # 260476, # 260477, # 260480, # 260481, # 260539, # 260548, # 260605, # 260612

Ostatak Dolce Gusto ponude pronađite u našim prodavnicama.

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 21/21

9


12

komada

Gelatelli

Miks mini sladoleda na štapiću •

Voćni ukusi

12 x 50 ml

349.

99

1 l = 583.32 din # 202191

4

komada

Gelatelli

Double sladoledi na štapiću •

Sa karamel ili malina sosom

4 x 90 ml

239.99

1 l = 666.64 din # 226660

10

KN · 21/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

27.05.

2L

Gelatelli

Sladoled sa ukusom vanile 2l

349.99

1 l = 175.- din # 242486

4

komada

Gelatelli

Krem sladoled u čaši •

Sa ukusom kafe

4 x 120 ml

299.99

1 l = 624.98 din # 203688

6

komada

Gelatelli

Fruit Dream sladoledi na štapiću •

Više vrsta

6 x 60 ml

249.99

1 l = 694.42 din # 226656

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 21/21

11


e j n a j a v s o za

G O V A R P |U\KdUo SpobAede!

Kronenbourg Blanc

Svetlo pšenično pivo •

Tuborg

Svetlo pivo

5 % Vol.

0,5 l

•

79.

4,6 % Vol.

0,5 l

99

69.99

1 l = 159.98 din

1 l = 139.98 din

# 236250

# 232933

Twist

Radler pivo • •

2 % Vol. Sa ukusom limuna ili breskve

0,5 l

69.99

1 l = 139.98 din

# 248263, # 248264

12

KN · 21/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

4

27.05.

komada

1 kom. =

67.50 Staropramen

Svetlo pivo •

5 % Vol.

4 x 0,5 l

269.99

1 l = 135.- din # 260412

Gud

Budweiser

Kikiriki • 400 g

Svetlo pivo

Slani, prženi

•

5 % Vol. 0,5 l

76.99

189.

99

1 l = 153.98 din

1 kg = 474.98 din

# 236247

# 248260

Clipsy

Budweiser

Slane kokice 100 g

Tamno pivo •

69.

99

4,7 % Vol.

0,5 l

79.99

1 kg = 699.90 din

1 l = 159.98 din

# 232794

# 245168

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 21/21

13


Peroni

Svetlo pivo • 4,7 % Vol. 0,5 l

84.99

1 l = 169.98 din # 255664

7days

Hrskavi dvopek

Nikšićko

Tamno pivo

• Sa ukusom pice ili slani

• 6,2 % Vol.

160 g

0,5 l

75.99

99.99

1 kg = 624.94 din

1 l = 151.98 din

# 248243, # 248226

# 260411

4

komada

1 kom. =

65.-

Nikšićko

Svetlo pivo • 5,0 % Vol. 4 x 0,5 l

259.99

1 l = 130.- din # 260425

14

KN · 21/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

27.05.

Jelen

Fresh pivo

• 2 % Vol. • Sa ukusom grejpfruta 0,5 l

-20%

Sorger Salenttis

Mini kobasice

98.99

78.99

• Blage ili ljute

1 l = 157.98 din

80 g

Važi od četvrtka 27.05. do srede 02.06.

-20%

# 260407

349.99

279.99

100 g = 349.99 din

Važi od četvrtka 27.05. do srede 02.06. # 254866, # 254867

Doritos

Pilsner Urquell

Tortilja čips

Svetlo pivo

• BBQ

100 g

• 4,4 % Vol. 0,5 l

99.

93.

99

1 l = 199.98 din

1 kg = 939.90 din

# 255582

# 248256

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

99

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 21/21

15


16

KN · 21/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA o Baštensk e ć e cv Redovnoje zalivan U hladu

27.05.

Držati u kući o Umerenje n a v li za nom Na sunča mestu

Tritoma • •

Vriseja i Guzmanija • •

Cca 60 cm Više boja

1199.99

Cca 60 cm Više boja

649.

99

# 159198

# 62705

Bidens • •

Cca 20 cm Žute ili crvene boje

Lavanda •

299.99

Cca 32 cm

599.99

# 134342

# 62625

Ruže, buket • •

11 ruža u buketu Više boja

349.99 # 69751

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 21/21

17


u ć o t s i č u n r o k a e r m p o s d e g b e Za aš v j a j s iv j l o d o e in DA LI STE ZNALI? Komercijalna sredstva za čišćenje zasnivaju se na sirovinama koje potiču iz neobnovljivih izvora, dok se nasuprot tome za proizvodnju ekoloških sredstava za čišćenje koriste prirodni aktivni sastojci biljnog ili mineralnog porekla koji potiču iz obnovljivih izvora. Ova sredstva pakuju se u ambalažu izrađenu od reciklirane plastike i na taj način poseduju dodatnu vrednost u pogledu očuvanja životne sredine.

W5

Eco sredstvo za čišćenje

• Na bazi sirćeta 1l

-24% 98.99

74.99 # 242135

W5

Univerzalno sredstvo za odstranjivanje masnoće

81% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

750 ml

W5

-25%

139.

Sredstvo za čišćenje staklenih površina

99

104.99 1 l = 139.99 din

• Classic ili sa mirisom limuna

# 200709

1l

ZA BOLJE SUTRA!

U našem svakodnevnom radu mi preuzimamo ekonomsku, društvenu i ekološku odgovornost. Ovim osnovnim načelom definiše se odgovorno poslovanje kao deo korporativne kulture kompanije Lidl Srbija.

18

KN · 21/21

-22%

128.99

Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.

99.99 # 217632

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Odgovorno pakovanje za čistije sutra!

OD ČET 27.05. DO SRE. 02.06.

Oznaka „Odgovorno pakovanje“ predstavlja dokaz naših napora da kontinuirano radimo na održivoj optimizaciji pakovanja. Oznaka daje konkretne informacije o odgovarajućim kriterijumima optimizacije, kao što je mogućnost reciklaže, udeo recikliranih sirovina, upotreba alternativnih materijala ili ušteda u količini i težini ambalaže.

1l

-23%

W5

Sredstvo za čišćenje WC šolje

• Više vrsta

W5

Sredstvo za čišćenje kupatila • Citrus ili Ocean

104.99

79.99 # 242262

750 ml

-25%

159.99

119.99

Lidl predstavlja oznaku „Formulation without microplastic” (Receptura bez mikroplastike) na pakovanju proizvoda privatne robne marke iz asortimana sredstava za čišćenje, čime pomaže potrošačima da prepoznaju proizvode koji u svom sastavu ne sadrže mikroplastiku.

1 l = 159.99 din

# 227746

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 21/21

19


RADIONICA

PO TVOJOJ MERI #OdgovornoZajedno

1200 W

cca

12 l

MULTIFUNKCIONALNI UREĐAJ ZA ČIŠĆENJE

jednostavno uklanja mokru i suvu prljavštinu

Set sadrži: a

Parkside®

b

Usisivač za mokro i suvo usisavanje PWD 12 A1

d

• •

Može se koristiti sa funkcijom duvanja i za usisavanje vode Rezervoar od nerđajućeg čelika jednostavan za pražnjenje Integrisani držači za cev, kabl i mlaznice

e f g

1 papirna filter kesa 1 tekstilna filter kesa (periva) 1 sunđerasti filter (za mokro usisavanje) d

c

Testiran kvalitet

4 599.

-

na t stira os Te gurn si

set

a

b

N pr adgl oizv ed od ana nja

•

c

1 podna mlaznica 1 mlaznica za uske prostore 3-delna usisna cev 1 usisno crevo (cca 2 m)

e

f

g

cca

4m

# 353257

20

KN · 21/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

27.05.

800 W

Optimalna prohodnost pri krivudavim rezovima zahvaljujući 3-stepeno podesivom klatnu

Sadržan pribor

Parkside®

Ubodna testera PSTK 800 C3 •

Precizno sečenje sa minimalnim vibracijama Funkcija ventilatora za reznu liniju bez prašine

• Navođenje laserom i LED radno svetlo

kom.

Broj hodova u praznom hodu: 0–3100 min-1 Nivoi kretanja klatna: 1-3 i podešavanje preciznog reza Kosi presek levo/ desno: 0°/22,5°/45° Dužina hoda: cca 26 mm Maks. dubina reza: maks. 80 mm u drvo / 12 mm u aluminijumum / 8 mm u metal Sadržan pribor: 3 lista testere za rezanje drveta (Swiss Made), 1 list testere za rezanje metala (Swiss Made), 1 paralelni graničnik, 1 adapter za eksterno usisavanje prašine uklj. redukcioni element

3 499.

-

# 353270

cca

4m

IDEALNO ZA KOMBINOVANJE

Parkside®

1

Set listova za ubodnu testeru PSTZ 3 A1

2

5

•1

delova

•2 •3

Set „Metal“ za nerđajući čelik, aluminijum itd. Set „Drvo i plastika“ za drvo, plastiku i pločaste materijale Set „Univerzalni“ za drvo, plastiku i metal set

299.99

Različiti setovi

# 353271

3

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 21/21

21


Radno područje: do cca 7 m Načini projekcije: samonivelaciono / fiksiarnje klatna Područje samonivelacije: ± 4° (tipično) Tačnost nivelacije: ± 0,8 mm/m Tip lasera: 635 nm Klasa lasera: 2

Višenamenski primenjiv pomoću 2 načina projekcije: • Samonivelaciono, vertikalno usmeravanje sa LED prikazom statusa • Ugao podesiv po želji pri fiksiranom laserskom klatnu

Parkside®

Laser sa ukrštenim linijama PKLL 7 D3 • • •

Jednostavna i precizna projekcija pravougaonih orijentacijskih linija Kompaktno kućište sa prihvatom za stativ od cca 6,35 mm (¼“) Uklj. odvojivu 360° univerzalnu klemu

kom.

2 499.

-

# 353255

6U1

mogu se koristiti kao naslonjene, uspravne ili postavljene na stepenište

Parkside®

Aluminijumske multifunkcionalne merdevine 3 x 6 • •

Brave za sigurnosno zaključavanje Optimalna stabilnost prlikom stajanja zahvaljujući širokim prečkama

•

Ukupna dužina: cca 3,70 m

•

Jednodelne merdevine: maks. radna visina cca 3,24 m

•

Uspravne merdevine: maks. radna visina cca 4,61 m

•

Postavljene na stepenište: maks. radna visina cca 3,48 m

kom.

9 999.# 360212

22

KN · 21/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

276

27.05.

Sadržan pribor

delova

Stabilan teleskopski stativ sa delovima za stezanje i kačenje 160 W

IDEALNO ZA KOMBINOVANJE

Parkside®

Set za preciznu bušilicu-brusilicu PDZ 276 A2 • •

Za bušenje, glodanje, graviranje, poliranje, čišćenje, brušenje ili rezanje Za drvo, plastiku i metal set

1 599.# 353288

1

2

128

151

Nominalni broj obrtaja: n 10000–40000 min-¹ Stezna klešta: Ø cca 2,4 mm / cca Ø 3,2 mm (prethodno montirana) Sadržani pribor: 1 savitljiva osovina, 1 stativ sa delom za stezanje, 1 korpa glodalice, 1 kutija sa 42 dela, LED nastavak uklj. baterije

delova

deo

3

350

delova

Parkside®

Precizna bušilica-brusilica PFBS 160 B2 Set kuka, šestougaonih matica ili podloški •1 •2 •

Pocinkovane kuke otvorenog i zatvorenog oblika U veličinama: M4, M5, M6, M8, M10, M12 Ravne i elastične podloške u veličinama: M4, M5, M6, M8, M10, M12 set

• •

set

2 599.-

cca

4m Testiran kvalitet

na t stira os Te gurn si

299.

99

•

Za bušenje, glodanje, graviranje, poliranje, čišćenje, brušenje ili rezanje Visokofleksibilna savitljiva osovina za posebno precizne radove Snažan motor sa varijabilno podesivim brojem obrtaja Mogućnost postavljanja LED osvetljenja predmeta obrade

N pr adgl oizv ed od ana nja

•

Parkside®

# 353260 # 362152

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 21/21

23


Nominalni broj obrtaja u praznom hodu: n/n₀ 5500 min-¹ List testere: Ø cca 89 mm Dubina reza: cca 0-27 mm Sadržan pribor: 1 HSS list za kružnu testeru (80 zuba), 1 HSS list za kružnu testeru (60 zuba), 1 dijamantska rezna ploča, 1 TCT list za testeru (30 zuba), 1 paralelni graničnik, 1 montažni ključ, 1 usisno crevo (cca 2 m uklj. adapter)

Pogodna za drvo, plastiku, keramiku, aluminijum, bakar ili lake građevinske materijale poput gipsanih ploča

Parkside®

Električna testera za uranjanje PTS 710 A2

710 W

•

Dubina reza varijabilno podesiva sa brzosteznom polugom i preciznom skalom Visoka stabilnost zahvaljujući pomičnom zaštitnom poklopcu sa deblokirajućom blokadom uranjanja

• Priključivi laser za povećanu preciznost sečenja

Sadržan pribor

kom.

5 999.# 353273

na t stira os Te gurn si

Parkside®

• • • •

T20

600 x

Japanska testera •

N pr adgl oizv ed od ana nja

Testiran kvalitet

Čist i precizan rez sa malo napora Savitljivi list testere sa grubim i finim zupcima Indukciono ojačani zupci List testere se može skinuti bez upotrebe alata

T20

400 x

Dužina testere: cca 300 mm

kom.

T25

150 x

799.

99

Različite vrste

# 353261

T25

250 x

Parkside®

Vijci za ivericu • •

Ojačani, pocinkovani i glatko obloženi Sa upuštenom glavom, T20 ili T25-pogon set

399.

99

ID 6471 www.VPA-GmbH.de

TESTED & CERTIFIED IN GERMANY

# 362162

24

KN · 21/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

27.05.

4V

1500 mAh Parkside®

Aku odvijač PAS 4 D6 •

Magnetni držač bitova sa šestougaonim prihvatom Integrisano LED radno svetlo LED prikaz za desni/levi smer obrtanja i indikator stanja napunjenosti baterije

• •

kom.

1 499.-

Maks. obrtni momenat: 10 Nm Broj obrtaja u praznom hodu: 200 min-1 Sadržan pribor: 14 bitova (cca 25 mm), 1 nastavak za bitove (cca 60 mm), USB punjač (tip C)

# 352107

na t stira os Te gurn si

N pr adgl oizv ed od ana nja

Testiran kvalitet

37

delova

Parkside®

Set bitova i odvijača •

Uključuje zidni nosač sa držačem bitova za pregledno odlaganje Svi odvijači sa magnetim vrhom

•

set

1 299.# 353276

Različite vrste Parkside®

Odvijač •

Sa magnetnim vrhom i neklizajućom drškom kom.

99.99 # 362161

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 21/21

25


4x 2

Različiti setovi

Parkside®

Jednoručne stege • • • •

2x

Praktično i sigurno jednoručno fiksiranje predmeta Varijabilno podesiva stezna snaga Fleksibilne stezne čeljusti od plastike koja štite materijal Šina od robusnog čelika i ergonomska ručka sa brzim otključavanjem

•1

Raspon: 2x cca 300 mm

•2

Raspon: 2x cca 150 mm / 2x cca 100 mm

1

set

999.99 # 353286

maks.

4

kg

Za do 12 ključeva različitih veličina (6 - 24 mm)

8

delova

ili

Dužina: cca 51 cm

maks.

10 kg

Parkside®

Set viljuškastih ili okastih ključeva •

•

Izrađeni od visokokvalitetnog hromvanadijum čelika, mat hromirani, sa poliranim glavama Veličine: 6-7-8-9-10-11-12-1314-15-16-17-18-19-20-22 mm

26

KN · 21/21

set

799.99 # 368122

Parkside®

Magnetni držač alata ili ključeva

kom.

399.99 # 352080

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

27.05.

Širina sečiva:

cca 9 cm

Dužina: cca 50 m

Parkside®

Skalpel sa rezervnim sečivima ili merna traka

Širina sečiva:

cca 18 cm

Dužina: cca 10 m

kom.

199.99

Dužina:

cca 5 m

kom.

599.99

Parkside®

Merna traka

# 362141

# 359454

Dužina:

3x

cca 48 mm x 20 m

ili 3M®

3x

Lepljiva traka otporna na vremenske uticaje kom.

259.

99

cca 66 m x 50 mm

•

Parkside®

Set samolepljivih traka

# 353284

3 komada (1 kom. = 100.-)

set

299.99 # 362159

30x Parkside®

Vezice sa čičak trakom ili

•

Idealne za domaćinstvo, kancelariju, baštu itd.

•

Dimenzije:

cca

400 ml

cca 20 x 200 mm (Š x D)

set

239.

99

Parkside®

Lak u boji •

Visoki sjaj

# 362154

kom.

299.99 # 353301

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 21/21

27


SUPER AKTIVNOSTI I ZABAVA ZA

High-Rebound točkići od cca 200 mm sa visokokvalitetnim kugličnim ležajevima ABEC-9

MALIŠANE

Sklopiv

maks.

100 kg

Izuzetno velika površina za stajanje sa neklizajućom silikonskom podlogom

Crivit®

Trotinet • • • • •

4-ostruki upravljač podesiv po visini sa sistemom Quick-Release i sigurnosnim zatvaračem Visokokvalitetni aluminijumski okvir Mehanička kočnica na zadnjem točku, bočna nožica i zaštita od prskanja na prednjem točku Dimenzije rasklopljen: cca 99 x 36,5 x 102 cm (D x Š x V) Visina upravljača: podesiva cca 87 - 102 cm

kom.

5 999.# 327353

1

4

4x

Playtive®

Igračka za pravljenje balona od sapunice

2x 3 2

3+

godina

5

•1 •2 •3 •4 •5

Set bočica, 4x cca 60 ml Tečnost, cca 500 ml Mačevi, 2x cca 115 ml Pištolj, cca 60 ml Truba, cca 60 ml kom. ili set

199.99 # 351965 1419050454

28

KN · 21/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

27.05.

Dečija knjiga •

Sa kliznim elementima za stimulaciju fine motorike i učenje prvih reči kroz igru kom.

599.

99 # 351963

Sa nalepnicama

cca

80 g

Craze®

Magični plastelin •

Dečija bojanka •

Knjiga sa poznatim dečijim junacima i omiljenim temama za devojčice i dečake kom.

•

Sa posebnim efektima kao što su sjaj, neon, metalik, miris ili promena boje Neverovatno elastičan, veoma savitljiv, lako se oblikuje ili razdvaja kom.

599.99

399.

99

# 351961

# 351946

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 21/21

29


120 W

do 20mm

Silvercrest Kitchen Tools®

Invividualno podešavanje debljine reza

Mesoreznica SAS 120 C1 • Čvrsta metalna konstrukcija • Sigurnosni prekidač za trenutni i kontinuirani rad

SERVIRAJ LAKO

UKUSNE OBROKE

Dimenzije: cca 34,5 x 23,2 x 23,2 cm (Š x V x D)

•

Klizni deo: cca 20 cm Testiran kvalitet

kom.

5 499.-

na t stira os Te gurn si

Precizni, odvojivi nazubljeni nož od nerđajućeg čelika

•

N pr adgl oizv ed od ana nja

Za sečenje hleba, kobasica, sira i povrća

#336967

#OdgovornoZajedno

1x ili

Sa neklizajućim stopicama i delom za skupljanje sokova

1

2

2x Ernesto®

Daska za sečenje 1 •

Dimenzije: cca 36,5 x 27,5 cm

• 2

Dimenzije: svaka cca 25 x 15 cm

kom. ili set

399.99 #336983

30

KN · 21/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

5x

31.05.

4x

cca

cca

0,5 l

1l

3x

Različiti setovi

2x Ernesto®

cca

Posude za čuvanje svežine namirnica

cca

1,9 l

2,7 l

• Otporne na temperature od -40 do 100°C set

269.99 #336972

3x 2x 1

1x

1x

Dimenzije: cca 9,4 x 5,5 cm (Ø x V)

2

Dimenzije: cca 34,2 x 19,3 x 7,2 cm (D x Š x V)

Ernesto®

Plehovi za pečenje

Ernesto®

Kalup za kolače

• Visokokvalitetni premaz protiv lepljenja kompanije Whitford •

Dimenzije: cca 28,5 x 3,7 x 23 cm (Š x V x D)

•

2 komada (1 kom. = 175.-)

set

349.99

Dimenzije: cca 23 x 8,1 cm (Ø x V)

• Od lazirane, vatrostalne keramike 1 • Set kalupa za sufle 2 • Kalup za pečenje Drugi pleh se može koristiti kao poklopac

kom. ili set

499.99

#336962

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

#337540

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 21/21

31


OD PONEDELJKA

31.05.

2x

2

1

Ernesto®

Kuhinjski dodaci od nerđajućeg čelika

1 • Set za zaštitu od prskanja • Za tiganje i lonce Ø cca 24–28 cm 2 • Levak

•

Ø otvora za sipanje: cca 10 cm

3 • Sklopivi umetak za kuvanje na pari • Za lonce Ø cca 14-26 cm

kom. ili set

499.99

3

# 337197

Sa sigurnosnom bravom za upravljanje jednom rukom

1

1

2 2

Sa integrisanim otvaračem za flaše i poklopce sa navojem

Mekana drška za sigurno rukovanje

Ernesto®

Makaze od nerđajućeg čelika

• Ergonomski oblikovane, neklizajuće (Soft Touch) ručke 1 • Za piletinu 2 • Za domaćinstvo kom.

279.99 # 336991

32

KN · 21/21

3

Ernesto®

Kuhinjski dodaci 1 • Rezač za jaja 2 • Drobilica za orahe 3 • Presa za beli luk

kom.

499.99 # 336860

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 21/21

33


MUST HAVE

OVE SEZONE 100% pamuk

Esmara®

Ženska majica kratkih rukava •

Sa okruglim izrezom

•

Veličine: XS - L (32 - 46)*

kom.

P O D R Ž AVA M O

499.99

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

s tu

pna b oja

Do

# 352669

Esmara®

Ženske farmerke „Super Skinny Fit“ •

Visokokvalitetna izrada, posebno elastične, zadržavaju oblik

•

Veličine: 34 - 46*

kom.

1 599.# 349592

34

KN · 21/21

Esmara®

Ženske patike •

Veličine: 36 - 41

par

1 199.# 348216

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

31.05.

Do

liocel

Esmara®

Ženska haljina

Esmara®

•

Mekan i kvalitetan materijal od čistog TENCEL™ liocela

•

Veličine: 34 - 44

kom.

Push-up grudnjak •

Veličine: 75 - 80B, 80 - 85C

kom.

799.99

1 499.

-

# 348763

# 313532

Dostupne boje

Esmara®

Esmara®

Bluza

Ženske duboke gaćice

•

•

Veličine: 34 - 46*

kom.

1 199.-

Veličine: S - XL (36 - 50)*

kom.

399.99 # 348767

# 313508

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 21/21

35

s tu

pna b oja

100%


Livergy®

Muška majica kratkih rukava •

Veličine: M - XL (48 - 58)

kom.

599.99 # 349577

Livergy®

Muške teksas bermude •

Veličine: 48 - 58*

kom.

Za

nju i njega

P ODRŽAVAMO

1 299.-

IN ICIJAT IV U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 349575

Gel ulošci

Livergy®

•

Za rasterećenje stopala i zglobova

•

Veličine: 36 - 45

par

•

299.

99 # 318233

36

KN · 21/21

Muške patike Veličine: 41 - 46

par

1 199.# 348450

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

31.05.

100% bio pamuk

?

DA LI STE

Z NA L I

ORGANSKI PAMUK Kupujući proizvode koji na sebi nose GOTS oznaku možete biti sigurni da

se u proizvodu nalazi minimum 70 % vlakana organskog porekla, kao i da su u proizvodnji ispoštovani pomenuti visoki ekološki i socijalni kriterijumi.

Livergy®

Muška polo majica kratkih rukava „Slim Fit“ •

Sertifikovani organski pamuk čuva tebe, planetu i sve na njoj. MANJE POTROŠENIH RESURSA

Veličine: M - XL (48 - 58)

kom.

799.99

KVALITETAN PAMUK PROIZVODNJA PO MERI ČOVEKA

# 349573 Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.

Dostupne boje:

2x

Dostupna boja:

7x

Livergy®

Muške nazuvice •

Ojačana peta i vrhovi prstiju

• •

Veličine: 39 - 46 7 pari (1 par = 71.43)

set

Livergy®

Muške bokserice

499.

99 # 349579

• •

Veličine: M - XL (5 - 7) 2 komada (1 kom. = 300.-)

set

599.99 # 349572

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 21/21

37


Neometano uživanje u bašti i domu

Podesiva glava lampe

Livarno Lux®

LED solarni reflektor

• Reflektor na senzor sa 10 LED sijalica i senzorom pokreta • Mrežno nezavisna primena zahvaljujući odvojenoj solarnoj ploči sa kablom za povezivanje dužine cca 2,5 m •

Dimenzije LED lampe (Š x V x D): cca 15,5 x 14,5 x 11 cm

•

Dimenzije solarnog modula (D x Š): cca 11 x 11 cm (uključujući okvir)

kom.

899.99

cca

# 352241

1 Dostupne boje

2

Florabest®

Zaštita od pogleda Florabest®

Tepih za upotrebu na otvorenom • Izdržljiva, vodootporna vlakna, otporna na vremenske uticaje • Pogodan i za unutrašnje prostorije poput kupatila, hodnika ili kuhinje •

• Od materijala otpornog na kidanje 1 2• Za ograde • Za balkon • Sa 24 aluminijumske karike • Na gornjoj i donjoj strani po 220 izreza u i uže dužine cca 24 m za razmaku od po cca 1 cm sigurno pričvršćivanje • Uklj. uže dužine cca 24 m • Dimenzije: za sigurno pričvršćivanje cca 600 x 75 cm (D x V) •

kom.

1 299.# 348441

38

KN · 21/21

Dimenzije: cca 500 x 100 cm (D x V)

Dimenzije: cca 120 x 180 cm

kom.

699.99

OTPORNO

# 352211

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

31.05.

Sa 2 točkića, bočnim ručkama za nošenje i sistemom za zaključavanje

cca

350 l

Florabest®

Baštenska kutija za odlaganje

• U izgledu ratana • Čvrsta i izdržljiva • Jednostavna, bezalatna montaža pomoću spajanja na klik •

Dimenzije: cca 119 x 58,5 x 52 cm (Š x V x D)

kom.

5 499.# 353351

Može se skratiti na željenu veličinu

Florabest®

Ograda za balkon

• Imitacija žive ograde od plastike • Jednostavno pričvršćivanje pomoću plastične mreže na poleđini – uklj. 20 vezica za kablove •

kom.

3 399.-

Dimenzije: cca 3 x 1 m (D x V)

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

OTPORNO

# 353376

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 21/21

39


tupna b os

tupna b o ja

D

os

o ja

D

2x

ili

max. 220 cm

max. 130 cm

max. 150 cm

max. 130 cm

Dimenzije: maks. 130 x 220 cm

Dimenzije: maks. 130 x 150 cm

Mreža protiv insekata

259.99 # 361907

# 353102

OTPORNO

os

tupna b o ja

D

• Jednostavno pričvršćivanje pomoću praktične čičak trake • Može se skratiti na željenu veličinu

kom. ili set

máx./max. 220 cm

máx./max. 100 cm

Za vrata do maks. 100 x 220 cm

Mreža za vrata protiv insekata

cca

Aluminijumska zaštita od insekata sa kliznim sistemom

• Mreža od staklenih vlakana u sivoj antracit boji za optimalnu vidljivost • Idealna zaštita za prozore sa roletnama • Kompletno pripremljeno za postavljanje

40

KN · 21/21

• Sa praktičnim sistemom zatvaranja pomoću magneta • Jednostavno pričvršćivanje čičak trakom •

kom.

899.

99 # 353100

Dimenzije mreže: 2x cca 50 x 220 cm

kom.

399.99 # 353107

OTPORNO

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

31.05.

Efikasna zaštita od insekata danju i noću

UV-lampa protiv insekata • Fleksibilna i bezbedna za upotrebu - bez hemikalija • Za upotrebu u zatvorenom prostoru • Svetli do 8 sati (kada se potpuno napuni)

Sa integrisanom litijum jonskom punjivom baterijom

Dimenzije: cca 12,5 x 29,5 cm (Ø x V)

•

kom.

1 699.# 353115

Praktična kuka za kačenje

Sa mogućnošću pričvršćivanja na zid

LED utikač protiv komaraca Aparat protiv insekata • • • •

Efikasna zaštita od insekata danju i noću Nije štetno za okolinu, bez hemikalija Štedljiv pri korišćenju - cca 4,7 W Lako se čisti - sa odvojivom prihvatnom posudom • Uklj. četku za čišćenje •

kom.

1 199.

-

# 353095

• Plavo UVA svetlo privlači komarce u zaštićenu električnu rešetku • Prekidač za uključivanje/ isključivanje i senzor polumraka •

Površina delovanja: cca 20 m²

kom.

499.99

Dužina kabla: cca 1,5 m (bez utikača)

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 353109

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 21/21

41


Super sveže od pon. 31.05. 1

komad

Avokado kom.

SAMO!

119.99

Više od

110

1

komad

# 80616

proizvoda na

Lidlovoj pijaci

Krastavac • Salatni

kom.

1 kg

SAMO!

SAMO!

49.

99 # 82231

42

KN · 21/21

Tikvica bela

89.99 # 82353

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 31.05. DO SRE. 02.06.

Sveža pileća zadnja četvrt

• Batak i karabatak sa delom leđa • Cca 650 g 1 kg

SAMO!

179.99

Više od

80

# 227740

proizvoda u

Lidlovoj mesari

400 g

1 kg

Sveža slanina • Narezana • Sa kožom

-17%

399.

Sveži ljuti ćevapi

99

329.99

SAMO!

159.99 1 kg = 399.98 din

# 247155

# 235063

Više od

55

proizvoda u

Lidlovoj pekari

80 g 140 g

Kajzerica rustična

-32%

36.99

Tamno pecivo

24.99

-20% 24.99

19.99 100 g = 24.99 din

# 223456

1 kg = 178.50 din

# 248625

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 21/21

43


Super kvalitet od pon. 31.05.

78% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.

Pilos

Mlečni namaz

• Sa dodatkom maslaca 250 g

-23% 104.99

Pilos

Kisela pavlaka • 12 % m.m.

79.99 1 kg = 319.96 din

180 g

-22% 34.99

26.99 1 kg = 149.95 din

# 226146

# 246266

Milbona

Kremasti duo puding

• Sa više vanile ili više čokolade 150 g

-22% 44.99

34.99 1 kg = 233.27 din

# 232376

Pilos

Edamer sir

Sutlijaš

800 g

-22% 615.99

479. 44

KN · 21/21

Pilos

99

• Više vrsta 200 g

-23% 64.99

1 kg = 599.99 din

49.99

# 225040

# 205952

1 kg = 249.95 din

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 31.05. DO SRE. 02.06. Baroni

Domaća mesnata slanina 1 kg

-23% 599.99

459.99 # 227734

Baroni

Baroni

Sremska kobasica

• Narezana 100 g

400 g

-22%

-25%

109.

Pizza šunka

Ćureća posebna kobasica

Pikok

99.

99

84.

99

74.

99

1 kg = 849.90 din

99

1 kg = 187.48 din

500 g

-21% 229.99

179.

99

1 kg = 359.98 din

# 227056

# 227732

# 230099

1 kg =

108.Pikok

Harvest Basket

Kranjska kobasica sa sirom

Pomfrit 2,5 kg

-22%

320 g

-21%

34999

269.99

229.99

179.99

1 kg = 108.- din

# 210774

1 kg = 562.47 din

# 242111

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 21/21

45


DOBRO ZA TEBE, DOBRO ZA PRIRODU Bellarom

Bio kafa u zrnu

• 100 % Arabika 500 g

799.

99

Crownfield

Bio musli • Više vrsta

1 kg = 1 600.- din # 213901

500 g

369.99 1 kg = 739.98 din

# 204254

Bio Bianco Terre Siciliane • Italijansko suvo belo vino 0,75 l

299.99 1 l = 399.99 din

Solevita

# 224886

Bio sok od povrća

• Mešano povrće ili cvekla • 100 % sok od povrća Milbona

Bio soja napitak

• Vanila ili čokolada

1l

198.99 # 203164

46

KN · 21/21

500 ml

149.99 1 l = 299.98 din

# 213524

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

31.05.

Solevita

Bio sok od pomorandže

Solevita

Bio sok od jabuke

• 100 % voćni sadržaj 1l

Solevita

Bio nektar od borovnice

• 100 % voćni sadržaj

299.

99

• 40 % voćni sadržaj

1l

248.99

# 216010

# 202170

500 ml

399.

99

1 l = 799.98 din # 252682

Snack Day

Bio čips od povrća

• Sa morskom solju Choco Nussa

Bio lešnik krem • 16 % lešnika • Bez palminog ulja

300 g

369.99

100 g

279.99

1 kg = 1 234.- din

1 kg = 2 800.- din

# 228341

# 219179

Freshona

Bio zamrznuta mešavina povrća • Na azijski, meditertanski ili francuski način 600 g

299.99 1 kg = 499.99 din

# 247173

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 21/21

47


OD PON. 31.05. DO SRE. 02.06.

Super ušteda 1 kg

1 kg

-25%

SAMO!

359.99

Sveže pileće grudi • Cca 700 g

269.

99

89.99

Pomorandže

# 80135

# 227775

Pilos

Gusti jogurt • 2,8 % m. m.

Croq‘ Plat

Topljeni sendvič listići

450 g

1 kg

-21%

-22%

229.99

179.

99

1 kg = 399.98 din

89.99

69.

# 226824

# 226192

SLUŽBA ZA POTROŠAČE

LIDL.RS

Lidl.rs/kontakt Besplatan broj 0800 300 199 Od pon. do pet. od 8 do 17 h

facebook.com/LidlSrbija instagram.com/LidlSrbija youtube.com/LidlSrbija

LIDL MOBILNA APLIKACIJA Možete je preuzeti na App Store i Google Play

99

BESKONTAKTNO PLAĆANJE Gotovinom, platnim karticama (Maestro, American Express, Mastercard, Visa, Visa Electron i Dinacard) i čekovima građana na 30, 60, 90, 120 i 150 dana


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Pogledajte naše ponude by Nabava.net Katalozi - Issuu