Skip to main content

Pogledajte naše ponude

Page 1

OD ČET. 03.02. DO NED. 06.02.

VE

R O B Z I LIKI

T E T I VAL

K K O S VI SKA CENpAovina! NI

rza b i a avn

st Jedno

ku

1 kg

-21%

Baroni

Svinjska butkica • •

Dimljena Cca 1,4 kg

419.99

329.99

Saguaro Edition

Gazirano piće sa ukusom limuna i zove •

# 227729

Bez dodatka šećera

1,5 l

80

-20%

1L=

26.66

komada

49.99

39.

80 kom.

-24%

Lupilu

105.99

Vlažne maramice za bebe •

1 l = 26.66 din

79.99

Od četvrtka 03.02. do srede 09.02.

1 kom. = 1.- din

Sa ekstraktom masline ili kamilice

99 # 236231

Od četvrtka 03.02. do srede 09.02. # 225218

Mcennedy

Preliv za salatu •

Više vrsta

KRATKOTRAJNA

PONUDA

300 ml

!

149.

99

1 l = 499.97 din # 206127

Više proizvoda iz teme „USA“ pronađite NA STRANAMA 14 - 19

www.lidl.rs /LidlSrbija KN · 05/22

Pomorandže Sveže pile •

Cca 1,5 kg

1 kg

1 kg

SAMO!

SAMO!

199.

99 # 227777

79.

99 # 80135


Super sveže od čet. 03.02. 1

komad

Mango kom.

-29%

169.99

119.99 # 80711

Više od

120

pakovanje

500 g

proizvoda na

Lidlovoj pijaci

pakovanje

500 g

pak. / 500 g

Brokoli

-23%

129.

99

99.99 2

KN · 05/22

pak. / 500 g

Paprika miks

-40%

199.99

1 kg = 199.98 din

119.99

# 82904

# 82586

1 kg = 239.98 din

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Baštensko cveće

Redovno zalivanje

U hladu Umereno zalivanje

Držati u kući

OD ČET. 03.02. DO NED. 06.02. Na sunčanom mestu

Sobno cveće • •

Jagorčevina

Cca 50 cm Kalatea, Kala ili Anturijum

• •

Cca 17 cm Više boja

1 199.99

129.99

# 157129

# 58240

Pilea • •

Fikus Ginseng ili Pahira

Cca 15 cm U dekorativnoj keramičkoj saksiji

•

Cca 30 - 40 cm

319.99

999.99

# 169520

# 62713

Buket ruža • • •

Buket lala • •

7 lala u buketu Više boja

11 ruža u buketu Više boja Vaza nije uključena u prodaju

349.99

279.99

# 69751

# 69754

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/22

3


Super sveže od čet. 03.02.

Sveži teleći ćevapčići

400 g

400 g

SAMO!

SAMO! Sveži teleći odresci

419.

99

•

1 kg = 1 050.- din

Od buta

429.99 1 kg = 1 075.- din

# 241339

# 239172

Više od

80

proizvoda u

Lidlovoj mesari

600 g

Sveži svinjski kare XXL pakovanje • •

Bez koske Narezan

4

KN · 05/22

400 g

SAMO!

349.99 1 kg = 583.32 din

# 245747

-16%

239.99

Sveža pivska kobasica

199.99 1 kg = 499.98 din

# 247022

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 03.02. DO NED. 06.02.

Ražani hleb 800 g

-21%

159.99

124.99 1 kg = 156.24 din

Od četvrtka 03.02. do srede 09.02. # 225515

Više od

50

proizvoda u

Lidlovoj pekari

60 g

-25%

65 g

Zemička

-25%

19.99

14.

99

Pecivo sa kimom

19.99

14.99 100 g = 24.99 din

# 265177

100 g = 23.07 din # 211435

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/22

5


Super kvalitet od čet. 03.02.

Pilos

Pilos

Maslac

Ovčije kiselo mleko

•

61 % m. m.

•

200 g

7 % m. m. 530 g

-22% 219.

99

-25%

199.99

169.

149.99

99

1 kg = 283.- din

1 kg = 849.95 din

# 248070

# 240821

Chef Select & You

Antipasti •

Više vrsta

230 g

-24%

249.99

189.

99

1 kg = 826.05 din # 200387

Solevita

Sveži sok od jabuke •

Mutni

1l

Safari jogurt DUO •

Sa dražejama ili sa čokoladnim žitaricama 175 g

-25%

199.99

6

Milbona

-25%

59.99

149.99

44.99

#211456

# 216130

KN · 05/22

1 kg = 257.09 din

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 03.02. DO NED. 06.02.

89% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

Pikok

Suvi vrat •

Narezan

100 g

-24%

198.99

149.99

Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.

1 kg = 1 500.- din

# 227764

Baroni

Živinski hot dog •

Baroni

Pileća posebna kobasica

Od pilećeg i ćurećeg mesa

•

Sa paprikom

250 g

500 g

-21%

-21%

94.99

114.99

74.99 1 kg = 299.96 din

89.99

# 221899

# 253633

1 kg = 179.98 din

Chef Select

Hot dog rolnice •

Sa nadevom od sira i senfa

Freshona

1 kg

Zamrznute jagode

-22% 218.99

750 g

169.

-23%

379.99

289.

99

# 239847

1 kg = 386.66 din # 241913

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

99

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/22

7


Super od č Kania

Ren •

Klasik ili sa pavlakom 185 / 190 g

-20% 87.99

69.99

77% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

1 kg = 378.33 / 368.37 din

# 210885

Tastino

Petit keks 1 kg

-24% 172.99

129.

99 # 225408

1l

-22%

Solevita

Sok od jabuke •

100 % voćni sadržaj

89.99

69.

99

1 kg = 378.33 / 368.37 din # 209826

Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika.Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.

200 g

Snack Day

Slani štapići

-26% 49.99

36.99 1 kg = 184.95 din

# 236639

8

KN · 05/22

Belbake

Lešnik •

Sirovi

200 g

-23%

299.99

229.99 1 kg = 1 150.- din

# 202236

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


d četvrtka

OD ČET. 03.02. DO SRE. 09.02.

Fin Carré

Mlečna čokolada sa seckanim bademima

Fin Carré

Čokolada sa slanom karamelom

Fin Carré

Crusti Choc čokolada

100 g

100 g

100 g

-20%

-22%

-22%

99.

99

89.

89.99

99

79.99 1 kg = 799.90 din

69.99 1 kg = 699.90 din

69.99

# 251567

# 215473

# 203197

1 kg = 699.90 din

Italija 2020. Suvo crveno vino 16 - 18 °C

24

pakovanja

Floralys

Papirne maramice

12 % Vol. Corte alle Mura

Chianti DOCG

•

4x

0,75 l

KRATKOTRAJNA

PONUDA

-25%

399.99

Četvoroslojne

24 x 10 kom.

!

329.99

299.

99

1 pak. = 13.75 din

1 l = 399.99 din

# 208410

# 252727

Nemačka 2019. Cien

Suvo crveno vino

Šampon za suvo pranje

14 - 18 °C 12,5 % Vol.

•

Dornfelder

Više vrsta

KRATKOTRAJNA

PONUDA

0,75 l

-23%

200 ml

169.99

299.99

229.99

1 kom. XX.XX din 1 l ==849.95 # 266110

1 l = 306.66 din

# 239066

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

!

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/22

9


GREEK ISLAND STYLE

Eridanous

Myzithra • • •

Kozji i ovčiji sveži sir Sir bez zrenja Sa min. 38 % m. m. 550 g

549.99

Eridanous

1 kg = 999.98 din

Kritski polumasni tvrdi sir

# 266962

•

Od kozjeg i ovčjeg mleka sa origanom

350 g

649.99

1 kg = 1 858.- din # 266966

Eridanous

Antipasti

•

Beli džinovski pasulj, Kalamata masline sa košticom, kisele trešnja papričice i zelene papričice punjene sirom 300 g

289.99

1 kg = 805.53 din # 206667

10

KN · 05/22

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

03.02.

tu Otkrij boga udu ku pon s m o n o r t s ga a i uživaj v r t s o h i k č gr sti ukusa u raznoliko lu. samo u Lid

Eridanous

Ekstra devičansko maslinovo ulje

Eridanous

Pileći giros

• •

Eridanous

Flomaria •

330 g

499.99

1 kg = 1 516.- din

•

Osušena testenina sa dodatkom mleka i jaja Više vrsta

500 g

269.99

# 265854

1 kg = 539.98 din

Sa Krita Kvalitet prve klase 0,5 l

429.99

1 l = 859.98 din # 233015

# 266535

Eridanous

Dagnje • Eridanous

Bamija u padarajz sosu 280 g

Glazirane, očišćene i delimično toplotom obrađene 500 g

599.99

299.

99

1 kg = 1 334.- din # 266149

1 kg = 1 072.- din # 267004

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/22

11


Eridanous

Pita na kritski način •

Sa nadevom od komorača ili sa sirom Sa ekstra devičanskim maslinovim uljem

•

500 g

429.99

1 kg = 859.98 din # 265938

Eridanous

Jastučići od testa •

Sa nadevom od sira 500 g

429.

99

1 kg = 859.98 din # 266826

Eridanous

Jastučići od testa •

Sa nadevom od blitve, spanaća, praziluka i sira 500 g

419.99

1 kg = 839.98 din # 266825

Eridanous

Mini hlebni štapići • Mavrommatis

Liker od kumkvata •

15 % Vol.

200 ml

449.99

1 l = 2 250.- din # 266873

12

KN · 05/22

Sa kritskim gravijera sirom i slanim sirom, sa 14 % ekstra devičanskim maslinovim uljem i origanom ili sa sušenim paradajzom i maslinama 120 g

129.99

1 kg = 1 084.- din # 265698

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

03.02.

Eridanous

Torta sa bademima na grčki način •

Prelivena kremom od jogurta i dekorisana pečenim i isečenim bademima

450 g

449.99

1 kg = 999.98 din # 267040

Eridanous

Torta sa ukusom limuna na grčki način •

Eridanous

Slatke mini pite sa sirom na kritski način

Sa mekim pšeničnim grizom i ukrasnim prelivom od šećera u prahu

•

450 g

Sa Myzithra sirom i ekstra devičanskim maslinovim uljem 500 g

399.99

429.99

1 kg = 888.87 din

1 kg = 859.98 din

# 267039

# 265970

Eridanous

Loukoumades • • •

Gotova smeša za pripremu krofni na grčki način Sa posebno upakovanim suvim kvascem Za 25 komada

4

komada

Milbona

Grčki tip jogurta •

Natur ili sa ukusom jagode 4 x 125 g

-20%

149.99

119.99

250 g

219.99

1 kg = 239.98 din

Od četvrtka 03.02. do nedelje 06.02. # 221441

1 kg = 879.96 din # 266263

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/22

13


Mcennedy

Pileći komadići na američki način •

Mcennedy

Spirale od krompira

Sa kari umakom

500 g

429.99 1 kg = 859.98 din

•

Začinjene

750 g

199.99

1 kg = 266.66 din

# 202837

# 215370

Mcennedy

Steakhouse krompirići • •

Deblje sečeni Začinjeni 750 g

129.99

1 kg = 173.32 din # 207768

14

KN · 05/22

Mcennedy

Slatki krompir •

Začinjen 500 g

189.99

1 kg = 379.98 din # 235401

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

03.02.

Mcennedy

Kutija za užinu na američki način •

Panirani kolutići luka, mozzarella štapići, komadići od sira sa čilijem i čili umak 450 g

399.99 1 kg = 888.87 din

# 205979

2x2 L

2x2 L

Coca Cola

Coca Cola •

Fanta •

Multipack

2x2l

Multipack

2x2l

224.

219.

99

1 l = 56.25 din

1 l = 55.- din

Cena važi za 2 kupljene flaše

Cena važi za 2 kupljene flaše # 232800

# 245301

Mcennedy

Duff pivo

Panirani kolutići luka

•

4,9 % Vol.

0,5 l

99.99

450 g

159.99

1 l = 199.98 din # 220771

1 kg = 355.54 din # 201983

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

99

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/22

15


6

komada

Mcennedy

Palačinke na američki način 300 g

219.99 1 kg = 733.30 din

# 205335

Mcennedy

Praškasta smeša za palačinke 200 g

119.99

1 kg = 599.95 din # 201984

Vita D‘or

Kikiriki puter •

85 % kikirikija

Mcennedy

500 g

-23%

364.99

279.99 1 kg = 559.98 din

Od četvrtka 03.02. do srede 09.02. # 229395

16

KN · 05/22

Marshmallows •

Za pripremu na roštilju 300 g

179.99

1 kg = 599.97 din # 212352

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

03.02.

Mcennedy

Džinovski flips sa kikirikijem Mcennedy

Karamelizovane kokice

250 g

450 g

289.99

239.99

1 kg = 1 160.- din

1 kg = 533.32 din

# 202674

# 205611

Mcennedy

Kikiriki u omotaču

3

komada

• Mcennedy

Kokice za mikrotalasnu •

Maslac ili šećer

200 g

119.99

3 x 100 g

129.99

1 kg = 599.95 din # 206752

1 kg = 433.30 din

# 205436

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

Sa ukusom roštilja, pavlake ili hamburgera

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/22

17


3

komada

450 g

Mcennedy

Brownie kolač

349.99

1 kg = 777.76 din # 207796

3 x 120 ml

Mcennedy

Sladoled na štapiću sa kikirikijem •

Sa čokoladnim prelivom

189.99

1 l = 527.75 din # 206481

Mcennedy Mcennedy

Milk šejk •

Sa ukusom čokolade ili brusnice i trešnje

230 ml

89.99

1 l = 391.27 din # 205424

18

KN · 05/22

Jogurt na američki način •

Sa ukusom karamelizovanih kokica, brusnice i čokolade, čokoladnog mafina ili kolača od jabuke 150 g

49.99

1 kg = 333.27 din # 213998

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

03.02.

Karamel donat •

Oreo donat •

Sa krem punjenjem sa aromom vanile

Sa karamel punjenjem

69 g

73 g

59.99

74.99

100 g = 86.95 din

100 g = 102.73 din

# 235912

# 254283

Mcennedy

Mafini XXL pakovanje •

Mcennedy

Marshmallow Hoops

Čokoladni ili sa komadićima čokolade

•

450 g

Sa ukusom citrusa

400 g

329.99

259.99

1 kg = 733.32 din

1 kg = 649.98 din

# 202756

# 254667

Voćne draže bombone •

Kisele ili slatke 174 g

-25% 139.99

104.99 1 kg = 603.40 din

Od četvrtka 03.02. do srede 09.02. # 229655

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/22

19


ZA RADOSNU BEBU od prvog dana

Hipp

Junior Combiotic mleko za bebe •

Hipp

Combiotic mleko za bebe

12+ meseci

•

6+ meseci

500 g

800 g

-17%

1 353.

SAMO!

99

1119.99 1 kg = 2 240.- din

1799.99

# 229702

# 251128

1 kg = 2 250.- din

Lupilu

Lupilu

Bio kašica za bebe

Bio kašica za bebe

•

•

•

Povrće sa testeninom i ćuretinom Od 12+ meseci

190 g

-24%

-25%

149.99 1 kg = 599.96 din

# 225663

KN · 05/22

Obrano mleko, keks Od 6+ meseci

250 g

198.99

20

•

119.99

89.

99

1 kg = 473.64 din # 225662

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 03.02. DO SRE. 09.02. Nutrino

Nutrino

Kaša za bebe

Kaša za bebe

• • •

Za 6+ meseci Sa 5 vrsta žitarica, jabukom i bananom Bezmlečna

• • •

200 g

Za 6+ meseci Pirinčana ili sa 7 vrsta žitarica Mlečna

200 g

-23%

-16%

239.99

259.99

199.

199.

99

99

1 kg = 999.95 din

1 kg = 999.95 din

# 249686, # 249685

# 249687

Nutrino

Pire od voća za bebe

Nutrino

Pire od voća za bebe • •

Za 6+ meseci Sa jabukom, kruškom, bananom i žitaricama

• •

Za 6+ meseci Sa jabukom, bananom i keksom

190 g

125 g

-19%

SAMO!

172.

99

139.99

99.99

1 kg = 736.79 din

1 kg = 799.92 din

# 240537

# 240531

Nutrino

Mlekce • •

Podravka

Lino moj prvi flips • • • •

100 % kukuruz Bez dodanog šećera Bez soli Idealno za ručice

KRATKOTRAJNA

PONUDA

Za 6+ meseci Pirinčana kaša, ovas i keks ili ovas i banana

!

200 ml

-19%

25 g

67.99

59.99

100 g = 239.96 din

54.99

# 263763

# 262835, # 240542, # 240558

1 l = 274.95 din

Lupilu

Lupilu

Bio kašica za bebe

Bio kašica za bebe

• •

Povrće, testenina i obrano mleko ili povrće, pirinač i goveđe meso Od 12+ meseci

• •

Povrće, pirinač i ćureće meso ili povrće i ćureće meso Od 8+ meseci 220 g

-25%

250 g

-24%

198.

99

139.99

104.99

149.

99

1 kg = 477.23 din

# 223740, # 223743

1 kg = 599.96 din

# 225664, # 225666

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/22

21


• Trenutno sušenje površine • Pomaže da bebina koža ostane sveža i suva u bilo kom trenutku • Poboljšana suvoća za udobnost vaše bebe • Pruža meki kontakt sa kožom • Trenutna suvoća za dobrobit vaše bebe • Smanjuje vreme kontakta sa vlažnošću

56

42

komada

komada

56 kom.

42 kom.

534.99

Pelene •

-20%

-21%

Lupilu

419.

Veličina 2

99

1 kom. = 10.- din

Lupilu

Pelene •

Veličina 3

729.99

579.99 1 kom. = 10.36 din

# 229828

# 251918

Kosili Nivea Baby

Soft krema •

Bez alkohola

KRATKOTRAJNA

PONUDA

!

200 ml

22

KN · 05/22

Šampon ili kupka za bebe •

Više vrsta

400 ml

-19%

308.99

289.99

1 l = 1 450.- din

249.99

# 262333

# 245572, # 245573

1 l = 624.98 din

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 03.02. DO SRE. 09.02. • Jednako provođenje tečnosti u pelenu • Bolja zaštita od curenja • Zahvaljujući kanalima, pelena se bolje prilagođava obliku tela vaše bebe • Kanali pružaju savršeno prianjanje pelene uz telo vaše bebe • Zahvaljujući ravnomernoj raspodeli tečnosti, nema efekta opuštanja pelene • Vrhunska udobnost • Sloboda kretanja

50

komada

Lupilu

Pelene • •

Veličina 4 8 - 16 kg

50 kom.

-20%

756.99

599.99 1 kom. = 12.- din

44

# 251919

komada

30

komada

Lupilu

Pelene • •

Veličina 6 Preko 15 kg

30 kom.

-20%

624.99

499.99

44 kom.

Lupilu

Pelene • •

Veličina 5 11 - 23 kg

-20%

1 kom. = 16.67 din

# 229830

799.99

639.99 1 kom. = 14.55 din

# 251920

Kosili

Sapun za bebe •

Više vrsta

KRATKOTRAJNA

PONUDA

!

kom.

44.99 # 245579

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/22

23


NEKA TVOJ DOM

ZABLISTA

cca 20min

7,4 V

Silvercrest®

2200 mAh

Ručni usisivač za mokro i suvo usisavanje SAS 7.4 LI B3 • •

Snažna Li-jonska baterija Uklj. stanicu za punjenje, mlaznicu za uske prostore i mlaznicu za mokro usisavanje

•

Zapremina rezervoara: prašina: maks. 400 ml, tečnost: maks. 150 ml

kom.

2 499.

Za mokro i suvo usisavanje

-

Testiran kvalitet

na t stira os Te gurn si

N pr adgl oizv ed od ana nja

# 364721

Različite vrste

18 V

DC motor

Silvercrest®

2 u 1 Aku štapni i ručni usisivač SHSS 18 B1 • LED lampice na podnoj mlaznici

• •

Tehnologija bez upotrebe kesa sa sistemom dvostrukog filtera Odvojiva jedinica za ručno usisivanje Uklj. mlaznicu za uske prostore i četku Dimenzije: cca 26,4 x 112 x 22 cm (Š x V x D)

kom.

# 359922

na t stira os Te gurn si

9 999.

-

Testiran kvalitet

N pr adgl oizv ed od ana nja

•

Silvercrest®

Produžni kabl sa utičnicama •

Sa 4 ili 6 utičnica

•

Dužina kabla: cca 1,5 m ili cca 4,5 m

kom.

1 299.# 364774

24

KN · 05/22

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA Do

s tu

03.02.

pna b oja

Funkcija prskanja i 2 funkcije ispusta pare

Visokokvalitetna Rezervoar za keramička ploča vodu cca 220 ml uključuje posudu za punjenje

Pegla na paru DB 1600 B4 •

maks.

Funkcija samočišćenja (Self Clean) za uklanjanje naslaga kamenca

1740 W

kom.

1 199.

-

3-slojna

stu

pa n de

Izdržljiva navlaka za dasku za peglanje

Aquapur®

Navlaka za dasku za peglanje •

• •

Visokokvalitetna i izdržljiva gornja strana od 100% pamuka sa metalnim slojem koji odbija toplotu Snažni penasti uložak za glatku i klizavu površinu Univerzalna veličina kom.

499.99

Integrisana utičnica

Visina podesiva do 94 cm

Aquapur®

Daska za peglanje sa utičnicom •

Površina za peglanje koja propušta paru sa postavljenim uloškom od penastog materijala

•

Površina za peglanje M - cca 120 x 38 cm (Š x D)

kom.

2 999.-

# 366161

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

cca

1,85 m

# 353437

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/22

25

ze n

Do

# 353586


Sa 3 funkcije

Sa 3 police

1

2

MOBILNA SUŠILICA ZA VEŠ sa integrisanim parom točkića i 2 držača za kačenje manjih komada veša

SUŠILICA ZA VEŠ ZA KADU koja se može odvojeno koristiti zahvaljujući kombinovanju oba krila putem spoja na klik

Po polici maks.

16

maks.

kg

5

kg

3

SUŠILICA ZA VEŠ ZA RADIJATOR koja se može odvojeno koristiti zahvaljujući odvojivim krilima sa snažnim nosačima

Livarno Home®

Polica za postavljanje iznad mašine za pranje veša • •

•

Stabilna metalna konstrukcija Pogodna za standardne mašine za pranje veša ili mašine za sušenje veša širine do 60 cm i visine maks. 85 cm Dimenzije:

Aquapur®

kom.

2 499.

-

cca 66 x 162 x 30 cm (Š x V x D)

# 359923

3 u 1 Sušilica za veš •

Ukupna dužina za sušenje: cca 18 m

•

Dimenzije (otvorena):

kom.

2 699.

-

# 367271

cca 177 x 55 x 111 cm, zatvorena: cca 129 x 55 x 5 cm

Livarno Home®

Polica za cipele na razvlačenje Police podesive za cipele svih veličina

•

Sa 3 police za odlaganje cca 12-15 pari cipela

•

Dimenzije: cca 64–119 x 50,5 x 22,5 cm (Š x V x D)

kom.

1 999.# 366424

26

KN · 05/22

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

03.02.

Auriol®

Meteorološka stanica • • • • Bosch®

Usisivač BGLS2FRESH • • •

Konstantna visoka učinkovitost sa Bosch tehnologijom motora proizvedenim u Nemačkoj HEPA higijenski filter koji se može prati Velika kesa za prašinu

kom.

12 999.

-

# 393592

Prikaz temperature i vlažnosti vazduha za unutrašnji i spoljašnji prostor Procena klime u prostoriji u 5 nivoa Bazna stanica sa upravljanjem na dodir Radio-senzor za postavljanje ili za montažu na zid, sa dometom cca 50 m kom.

1 299.# 354197

3x

Otporan na ogrebotine i lagan za održavanje zahvaljujući zaštitnom sloju od melaminske smole Livarno Home®

Ormar za odlaganje • • • •

Višestruko primenjiv – idealan za hodnik, radnu sobu ili dnevni boravak 2 lako pokretna klizna vrata Prostrani odeljci sa 4 police koje se mogu podešavati po visini

kom.

3x

Različite vrste

Livarno Home®

7 999.

Vešalice za odeću

-

kom. ili set

599.99

# 373000

Dimenzije: cca 110 x 106,5 x 38 cm (Š x V x D)

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 359917

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/22

27


UDOBNI TRENUCI ZA

LEPŠE SNOVE

Dostupna boja:

2

dela

Livergy®

Muška trenerka Esmara®

Ženska trenerka •

Od mekanog materijala

•

Veličine: XS - L (32 - 46)*

set

1 999.

-

•

Od toplog i kvalitetnog flisa

•

Veličine: S - XXL (44 - 62)*

set

1 699.

-

# 363254

# 362547

28

KN · 05/22

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

03.02.

2

dela

Livergy®

Muška pidžama •

Veličine: M - XL (48 - 58)*

set

P ODRŽAVAMO

1 399.-

IN ICIJAT IV U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

s tu

pna b oja

Do

# 369846

2x Esmara®

Ženske čarape •

Mekane i tople

•

Veličine: 35 - 42

•

2 para (1 par = 150.-)

set

299.99 # 363477

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/22

29


Sa patent zatvaračem -

individualno se može napuniti za optimalno podešavanje visine

Livarno Home®

Livarno Home®

Jastuk SILVERPLUS® • •

Odlična cirkulacija vazduha zahvaljujući umetnutoj klimatskoj traci Odvojiva navlaka od laganog prozračnog materijala od mikrovlakana kom.

1 499.-

HIGIJENA I SVEŽINA zahvaljujući biocidnoj opremi na bazi reakcione mase titanijum dioksida i srebro-hlorida smanjuje širenje bakterija koje uzrokuju neprijatan miris na tekstilu

Štepani pokrivač SILVERPLUS® • • •

Proštepana navlaka od laganih, prozračnih i kvalitetnih mikrovlakana Kompleksno štepanje sprečava pomeranje punjenja Dimenzije: cca 140 x 200 cm

kom.

2 299.-

# 369848

# 369842

Visco-elastic Memory Foam Visco-elastic foam is a high-tech product which reacts to body heat and weight. The foam moulds itself to body contours like a second skin. The even Za anatomski ispravan distribution of pressure helps to create the ideal položaj prilikom ležanjaenvironment for a relaxing and restorative - idealan za spavanje night’s sleep. na boku ili na leđima

Visokoelastična memorijska pena

je visokotehnološki proizvod koji reaguje na toplotu i težinu tela. Pena se poput druge kože prilagođava obliku tela. Ravnomerna raspodela pritiska doprinosi stvaranju idealnih uslova za opuštajući i okrepljujući san.

Livarno Home®

Anatomski jastuk SILVERPLUS® • • •

Odlična cirkulacija vazduha zahvaljujući umetnutoj klimatskoj traci Odvojiva navlaka od laganog prozračnog materijala od mikrovlakana Dimenzije: cca 50 x 36 cm

kom.

1 399.# 369840

30

KN · 05/22

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

03.02.

Dostupne boje

2

dela

ili

maks.

3W

maks.

250 lm

Livarno Home®

LED spot svetiljka Livarno Home®

Set zavesa •

• •

Dostupne boje

•

Za montažu na zid ili plafon Varijabilno podesiva za optimalno osvetljenje Uklj. LED sijalicu toplo belog svetla koja štedi energiju Radni napon lampe: 230-240 V~, 50 Hz

•

Dimenzije glave lampe: cca 5,5 x 8,5 cm (Ø x D)

•

Dimenzije držača: cca 12 x 8 cm

•

• •

Poluprozirne i blago padajuće obezbeđuju privatnost, propuštaju svetlost Veoma dugačke Sa prstenima ili sa trakom za kacenje

•

Dimenzije: cca 135 x 254 cm

set

kom.

1 699.-

699.99

# 362694

# 394110

Različiti setovi

3x

2x

230 lm 3W

240 lm 3,2 W

Livarno Home®

Set LED svetlosnih traka • •

Sa praktičnim lepljivim trakama za jednostavnu montažu bez bušenja Sa praktičnim utičnim konektorima i 2 ili 3 kabla za povezivanje

•

Dimenzije svake trake:

•

3x cca 25 x 0,85 x 0,7 cm (D x Š x V)

•

2x cca 40 x 0,85 x 0,7 cm (D x Š x V)

set

899.99 # 367062

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/22

31


POKLON PUN

LJUBAVI

Dimenzije: cca 23,5 x 16 x 11,5 cm (Š x V x D)

Esmara®

Kutija za nakit Dimenzije: cca 19,7 x 15,2 x 15 cm (Š x V x D)

kom.

1 499.# 366554

Esmara®

Ženski kožni novčanik

• •

Visokokvalitetna izrada od prave kože Sa puno pregrada za pregledno čuvanje novčanica i kartica kom.

1 499.# 363263

15

DEN Esmara®

Ženske samodržeće čarape

Esmara®

Ženske hulahopke •

Veličine: S - L (36 - 46)*

kom.

349.99 # 370179

32

KN · 05/22

•

Čipka sa silikonskom trakom iznutra za bolje držanje

•

Veličine: S - L (36 - 46)

par

399.99 # 370173

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

03.02.

Sa različitim zvučnim efektima

12

is a

n dr ž ač z a t

Inte g

on

5W

PUNJIVA BATERIJA

cca

RMS

8h

USB

e

le f

r

delova

RADA

ČITAČ

SD KARTICE

Ernesto®

Set miksera za koktele • •

Set za mešanje savršenog koktela Praktičan stalak

•

Dimenzije stalka: cca 21 x 12,4 x 4,7 cm (D x Š x V)

Lenco®

set

2 299.-

Bluetooth® karaoke mikrofon •

# 367804

Sa zvučnikom i svetlosnim efektima

kom.

2 999.# 381017

Sa poklopcem Dostupne boje

s tu

pna b oja

Do

2x cca

100 ml

3x cca

2x cca

2x cca

550 ml

400 ml

210 ml

Livarno Home®

Koziol®

Ernesto®

Mirisna sveća

Čaše

Čaše za vodu, belo vino ili za šampanjac

•

Dimenzije:

•

Otporne na lomljenje

cca 9,8 x 13,7 cm (Ø x V)

•

2 komada (1 kom. = 400.-)

kom.

399.99 # 399690

set

799.99

•

Sa modernim efektom duge set

699.99

# 378482

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 379828

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/22

33

Različiti setovi


RENOVIRAJ

LAKO UZ PRAVI ALAT

300 W

Obrtni moment: 40 Nm (maks.) Broj obrtaja u praznom hodu: 0-400 min-¹ (1. brzina) / 0-1600 min-¹ (2. brzina) Stepeni obrtnog momenta: 22 + bušenje Kapacitet glave za burgiju: 10 mm (maks.) Sadržan pribor: 2 bita (cca 25 mm)

kom.

Parkside®

2-brzinska električna bušilicaodvijač PNS 300 A1 • •

•

Snažan motor sa 2-brzinskim prenosnikom Odvojiva stezna glava za brzu, bezalatnu izmenu između funkcije bušenja i funkcije odvijanja Varijabilno podesivi broj obrtaja

2 599.

-

# 353784

Dužina kabla: cca

5m

IDEALNO ZA KOMBINOVANJE

40

delova

6

delova

ili ili

Različiti setovi Parkside®

Set bitova i burgija PBBS2 A1

50

delova

set

999.99 # 353762

34

KN · 05/22

Parkside®

Set odvijača •

Sa magnetnim vrhovima i neklizajućim 2-komponentnim drškama

set

599.99 # 366534

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

07.02.

Nominalni broj obrtaja u praznom hodu: n0 7000-12000 min Nominalni broj oscilacija: n 14000-24000 min-1 Sadržan pribor: po 2 brusna lista po nastavku (granulacije 80/240), 1 adapter za eksterno usisavanje prašine, 1 imbus ključ -1

3u1 11

22

vibraciona ekscentrična 33 trougaona

2

3

1

Parkside®

Višenamenska brusilica 3 u 1 PMFS 200 C3

Testiran kvalitet

set

2 799.-

na t stira os Te gurn si

Sadržan pribor:

Zamenjive brusne ploče Varijabilno podesiv broj oscilacija Jednostavna izmena brusnog lista pomoću čičak prihvata ili bezalatnog sistema zatezanja N pr adgl oizv ed od ana nja

200 W

• • •

Dužina kabla: cca

# 367467

3m

IDEALNO ZA KOMBINOVANJE

2

1

1

18x Različiti setovi

Različiti setovi

2 3

3

Parkside®

Set brusnog papira Parkside®

Set burgija PHB 3 A2

•1 set

499.

99

•2 •3

Za ručnu brusilicu PHSZ 18 A1 Za vibracionu brusilicu PSSZ 18 A1 Za ekscentričnu brusilicu PEXSZ 18 A1

set

179.99 # 359769

# 353788

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/22

35


2 načina projekcije: • Samonivelaciono, vertikalno i horizontalno usmeravanje sa LED prikazom statusa • Ugao podesiv po želji pri fiksiranom laserskom klatnu

Jednostavna i precizna projekcija pravougaonih orijentacijskih linija

Parkside®

Laser sa ukrštenim linijama PKLL 10 B3 • •

Tronožac sa brzim zatvaračima i srednjim stubom koji se može izvući Podesiva okretna glava sa integrisanom libelom

Radno područje lasera: do cca 10 m Područje samonivelacije: ±4° Tačnost nivelacije: ±0,5 mm/m

kom.

3 299.

-

# 365095

2 1

Parkside®

Merni instrument

•1 •

•2 •

• •

3-4

3

4

2x

Libela 5 libela za merenje uglova 22,5° -45° -67,5° -90° -180° horizontalno i vertikalno Lenjir sa uglomerom Skala za merenje dužine i uglova (u milimetrima/ stepenima) Set vinkli Za merenje dužine do cca 500 mm ili cca 700 mm kom.

3x

799.

99 # 353765

36

KN · 05/22

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

07.02.

maks. 17.7kg cca 580 x 280 x 280mm

Parkside®

kom.

1 899.-

Kofer za alat • •

Odvojivi umetak za nošenje sa držačem bita i mernom skalom Kutija za sortiranje i kutija za bitove i burgije koja se može izvaditi iz poklopca

# 374696

3x

5x

151

350

deo

delova

1

2

Različiti setovi

128

ili

delova

3

Parkside®

Set četkica

set

399.

99 # 353785

Parkside®

Set sitnog pribora •1 •2 •3

Set kuka Set podloški Set šestougaonih matica

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

set

299.99 # 374676

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/22

37


Parkside®

Mašina za sečenje pločica • • •

Za uzdužne i dijagonalne rezove Pogodno za pločice debljine do cca 10 mm Dužina sečenja do cca 400 mm

•

Dimenzije (ručka sklopljena):

kom.

1 699.# 369031

cca 54,5 cm x 14,2 cm x 8,4 cm (D x Š x V)

UHU®

Dvokomponentni epoksidni lepak ili zaptivna masa kom.

Različite vrste

249.

99 # 373705

Različite vrste

Različite vrste

Pattex®

Super lepak kom.

149.99 # 373731

38

KN · 05/22

3M®

Lepljiva traka

kom.

199.99 # 395942

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

1500x Jednostavna montaža zahvaljujući utičnom sistemu pričvršćivanja

07.02.

Nivoi polica podesivi po visini od po cca100 mm

1

2x 2

5x

3

Parkside®

Pribor za pločice •1

Krstići za keramičke pločice

•

Dimenzije: cca 2,0 x x2,2 x 18,5 mm (Š x V x D)

•2

Set vakuumskih hvataljki

•

Dimenzije: Ø cca 55 mm

•3

Set za poravnanje fugni

set

249.99 # 369041

49 nivelatora

5 polica sa po 175 kg nosivosti

(kada je teret ravnomerno raspoređen) maks.

175 KG

50

delova Parkside®

kom.

Polica Parkside®

Nivelatori za pločice • •

Održavaju pločice na istom nivou prilikom postavljanja Pogodno za debljine pločica od cca 3-16 mm i širine fuga od cca 2-4 mm

• set

799.

99

•

Stabilna polica velike nosivosti, obložena prahom Dimenzije:

3 499.-

cca 180 x 92 x 46 cm (V x Š x D)

# 360041

# 372710

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/22

39


OMILJENI LIKOVI

ZA MALIŠANE

Do

pna b

Lego®

Donji deo trenerke za dečake •

Veličine: 98 - 140

1 199.# 379855

40

KN · 05/22

Lego®

Dukserica za dečake •

kom.

pna b

oja

s tu

s tu

oja

Do

IDEALNO ZA KOMBINOVANJE

Veličine: 98 -140

kom.

1 199.# 379853

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

07.02.

4+

godina

Različite vrste

Dečija knjiga • •

Sa olovkom i piši briši stranicama Zahvaljujući piši briši stranicama zadaci se mogu rešavati uvek iznova

kom.

459.99 # 373724

John®

Igračka za pravljenje balona od sapunice

3+

cca

kom.

69.99

60 ml

godina

# 373720

Dostupni dezeni:

Undercover®

Dečiji ranac •

Dimenzije: cca 29,5 x 23,5 x 10 cm

kom.

699.

99

Dečija torba

kom.

299.

99

# 394445

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 357555

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/22

41


Za

dečake

s tu

pna b oja

Do

Dostupni dezeni:

2

dela

ili

Za

devojčice

Haljina za devojčice

•

Prijatan i mekan materijal zahvaljujući unutrašnjoj mekanoj strukturi

•

Veličine: 86 - 116

kom.

999.99 # 363705

2

dela

Dostupni dezeni:

Dostupni dezeni:

Set donjeg veša za decu •

set

499.99

Termo hulahopke za devojčice •

Veličine: 86 - 128*

kom.

399.

99

P O D RŽ AVAMO

KN · 05/22

# 363734 # 363733

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

# 365395

42

Veličine: 98 - 140*

PAMUKA U AFRICI

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

Dostupni setovi

07.02.

3

dela

Dečiji porcelanski set posuđa •

Tanjir, činija i šolja

4+

set

999.99

godina

# 364905

Dostupni dezeni:

3+

20

godina

delova

set

Clementoni®

set

Trefl®

649.99

Kocke slagalice

Slagalica 3+1 •

4 slagalice u jednom

499.99

# 373539

Dostupni dezeni:

Dostupni dezeni:

Za

dečake

# 373540

Za

Dostupni dezeni:

Za

devojčice

Za

dečake

devojčice

2x

Dečije termo čarape • •

Od mekanog, toplog materijala Sa neklizajućim ABS tačkicama

•

Veličine: 23 - 38*

•

2 para (1 par = 200.-)

Dostupni dezeni:

2x

set

399.99

Dečije čarape •

Veličine: 23 - 38*

•

2 para (1 par = 125.-)

set

249.99

# 363991 # 363993

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 363885 # 363895

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/22

43


Super sveže od pon. 07.02.

Sveže pileće grudi • •

Bez kože Cca 650 g 1 kg

-28%

499.99

359.

Više od

80

99 # 227742

proizvoda u

Lidlovoj mesari

1 kg

Sveža pljeskavica XXL pakovanje •

44

Od junećeg i svinjskog mesa

KN · 05/22

SAMO!

369.99 # 245770

1 kg

Sveži pileći batak i karabatak •

Cca 750 g

-30%

329.99

229.99 # 227739

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 07.02. DO SRE. 09.02. pakovanje

2 kg

1 kg =

59.99 Jabuka crvena pak. / 2 kg

-20%

149.98

119.98

Više od

120

1 kg = 59.99 din

# 80230

proizvoda na

Lidlovoj pijaci

pakovanje

1 kg

pak. / 1 kg

1 kg

SAMO! Kivi

Paprika crvena

129.

99

•

Šilja

-31%

219.99

149.

99

# 80682

# 82630

Više od

50

proizvoda u

Lidlovoj pekari

85 g 77 g

Pogačica sa posipom od sira

-25%

39.99

29.

99

Kroasan sa nugat kremom •

Dekorisan lešnikom

-20%

74.99

59.99 100 g = 70.58 din

# 242320

100 g = 38.95 din # 263152

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/22

45


Super kvalitet od pon. 07.02.

1 kg =

56.66

Pikok 500 g

-21%

Pilos

Sitan sir •

25 % m. m.

139.

99

109.

99

1 kg = 219.98 din

Tost šunka

•

Narezana

200 g

-21%

189.99

149.99 1 kg = 749.95 din

# 230100

# 226211

Pilos

Adriatikos sir 250 g 1,5 kg

-22%

Pilos

Jogurt •

0,5 % m. m.

109.99

84.

99

1 kg = 56.66 din # 237543

46

KN · 05/22

-20% 119.99

94.

99

1 kg = 379.96 din # 225557

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 07.02. DO SRE. 09.02.

Pikok

Pikok

Panceta

Budimska kobasica

•

Cca 400 g

•

Narezana

1 kg

100 g

-20%

-20%

1 198.

99.99

99

79.99

949.99

1 kg = 799.90 din

# 226515

# 227748

Pikok

Grill kobasica 280 g

-21% 178.99

139.99

150 g

-23%

149.99

Pikok

Mortadela •

Klasik ili sa maslinama

1 kg = 499.97 din

114.99 1 kg = 766.60 din

# 226508

# 240335

Freshona

Zamrznuta boranija zelena XXL 1,25 kg

159.99

800 g

-23%

S ljubavlju, domaće

Uštipci sa sirom

169.99

129.

1 kg = 128.- din

99

250 g GRATIS

Redovna cena za 1 kg = 159.99

1 kg = 162.49 din

# 247142

# 260292

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/22

47


OD PON. 07.02. DO SRE. 09.02.

Super ušteda Sveži svinjski vrat • • •

Sa koskom Narezan Cca 500 g

1 kg

1 kg

-23%

SAMO!

519.99

Paradajz

399.

99

119.

99

# 227755

# 82480

90% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA! Pilos

Sveže mleko •

2,8 % m. m.

1l

-20% 74.99

59.

Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.

360 g

Ocean Sea

99

Patagonijske lignje •

Tube i krakovi

-21%

429.

SLUŽBA ZA POTROŠAČE

LIDL.RS facebook.com/LidlSrbija instagram.com/LidlSrbija youtube.com/LidlSrbija

99

1 kg = 1 195.- din

# 225530

Lidl.rs/kontakt Besplatan broj 0800 300 199 Od pon. do pet. od 8 do 17 h

549.99

LIDL MOBILNA APLIKACIJA Možete je preuzeti na App Store i Google Play

# 229229

BESKONTAKTNO PLAĆANJE Gotovinom, platnim karticama (Maestro, American Express, Mastercard, Visa, Visa Electron i Dinacard) i čekovima građana na 30, 60, 90, 120 i 150 dana


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Pogledajte naše ponude by Nabava.net Katalozi - Issuu