OD ČET. 01.12. DO NED. 04.12. Opušteni praznici! Jednostavno i lako uz Lidl. Raskošna trpeza uz Deluxe. Argus
Svetlo pivo • *
5 % Vol. 46.66 (akcijska cena po komadu) 279.96 (ukupna cena za šest kupljenih proizvoda) 69.99 (regularna cena po komadu)
* *
Deluxe
Kalamon crne masline
6 x 0,5 l
4+2 GRATIS 419.94
279.
96*
• •
1 l = 93.32 din
Od četvrtka 01.12. do srede 07.12.
KRATKOTRAJNA
PONUDA
# 210966
!
370 g
Pilos
279.99
Gusti jogurt •
U slanom rastvoru Oceđena masa 200 g
2,8 % m. m.
1 kg = 1 400.- din
# 236728
1 kg
Više proizvoda iz teme „Deluxe“ pronađite NA STRANAMA 2 - 3
-21%
139.99
109.99 # 226824
1 kg
Yuhor
Čajna kobasica •
Suva fermentisana kobasica po tradicionalnoj recepturi KRATKOTRAJNA
PONUDA
300 g
!
379.
99
1 kg = 1 267.- din # 7002283
Više proizvoda iz teme „Retro nedelja“ pronađite NA STRANAMA 18 - 21
www.lidl.rs /LidlSrbija KN · 48/22
Sveže svinjsko usitnjeno meso XXL pakovanje
• •
Od plećke Cca 1 kg
SAMO!
499.
99 # 241518
Banane 1 kg
SAMO!
159.99 # 80000
Opušteni praznici! Jednostavno i lako uz Lidl. Raskošna trpeza uz Deluxe.
Deluxe
Fusilloni 500 g
599.99
Deluxe
Hobotnica u sosu
1 kg = 1 200.- din
500 g
219.99 1 kg = 439.98 din
# 259883
# 257012
Deluxe
Deluxe
Capelletti •
Panceroti pasta
Punjena pasta sa sirom i rukolom, sa rikota sirom i bosiljkom ili sa rikota sirom i tartufima 250 g
269.99 1 kg = 1 080.- din
•
Sa kremastim punjenjem od rikote, škampa i krabe
250 g
269.99 1 kg = 1 080.- din
# 203052
# 212313
Acentino Deluxe
Chorizo sarta kobasica •
Klasik ili ljuta
200 g
299.99 1 kg = 1 500.- din
# 218982
KN · 48/22
Crema Aceto Balsamico • •
Italijanski dresing visokog kvaliteta Klasik, sa limunom ili mangom 150 ml
169.99 1 l = 1 134.- din
# 261135
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
OD ČETVRTKA
01.12.
Deluxe
Ulje semena bundeve 500 g
Desertni specijalitet •
250 ml
399.99
Deluxe
Banana-toffee ili čoko praline
699.99
1 kg = 799.98 din
1 l = 2 800.- din
# 232904
# 203927
Deluxe
10
Sladoled čokoladne praline
komada
•
780 g
Deluxe
Mešavina više vrsta torti
Sa ukusom mente i čokolade, oraha, karamele i cimeta ili vanile i čokolade 10 x 10 ml
999.99
149.99
1 kg = 1 283.- din
1 l = 1 500.- din
# 258083
#221992
Deluxe
Tortice •
100 / 125 g
450 g
Deluxe
Čokoladne profiterole
Sa belancima, sa kremom od pomorandže ili čokoladne
279.99
399.99
1 kg = 2 800.- / 2 240.- din
1 kg = 888.87 din
# 263594
# 204036
Deluxe
Deluxe
Krem od karamelizovanog kestena
Mini njoke u 3 boje •
Sa paradajzom i spirulinom
500 g
285 g
349.99
249.
99
1 kg = 1 229.- din
# 214779
1 kg = 499.98 din # 265872
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 48/22
KN · XX/22
Crni luk 1 kg
59.
99 # 83325
1L=
120.Pilos
Sveže mleko •
2,8 % m. m. 1,5 l
179.
99
1 l = 120.- din # 225532
S ljubavlju, domaće
Slatka paprika 100 g
129.99
1 kg = 1 300.- din # 262099
Pilos
Kajmak namaz 250 g
209.99
1 kg = 839.96 din # 225491
Freshona
Kania
Pasirani paradajz
Kečap •
Blagi 1 kg
159.99 # 233316
KN · 48/22
0,5 l
57.99
1 l = 115.98 din # 261601
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Prikazane cene su redovne cene oglašenih artikala. Moguća su odstupanja u broju artikala sa garantovano niskom redovnom cenom
350 g
Pikok
Stišnjena šunka •
Sa 70 % mesa
232.99
1 kg = 665.69 din # 226519
Kuhinjska so •
Sunga
Kafa
Sitna, jodirana
•
1 kg
Pržena i mlevena 200 g
39.99
279.99
1 kg = 1 400.- din
# 225819
# 226126
Solevita
Sok od jabuke
Argus
Tisacoop
Lager pivo
Livadski med
•
900 g
0,5 l
744.99
59.99
1 kg = 827.77 din
1 l = 119.98 din
# 7000610
•
4,6 % Vol.
100 % voćni sadržaj
2l
179.99
1 l = 90.- din
# 226274
# 228011
Mister Choc
Duo krem •
Kakao i mlečni krem
1 kg
419.99 # 227028
što je uslovljeno veličinom objekta, kao i poslovnim mogućnostima konkretnog maloprodajnog objekta. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 48/22
KN · XX/22
Ove nedelje
TOP IZBOR! Argus
Svetlo pivo • *
+
* *
5 % Vol. 46.66 (akcijska cena po komadu) 279.96 (ukupna cena za šest kupljenih proizvoda) 69.99 (regularna cena po komadu) 6 x 0,5 l
4+2 GRATIS 419.94
279.
96*
1 l = 93.32 din # 210966
Coshida
Potpuna hrana za odrasle mačke
+
• * * *
Više vrsta 120.- (akcijska cena po komadu) 479.97 (ukupna cena za četiri kupljena proizvoda) 159.99 (regularna cena po komadu) 4 x 400 g
3+1 GRATIS
639.96
479.
97*
1 kg = 299.99 din # 247191
KN · 48/22
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
OD ČET. 01.12. DO SRE. 07.12.
Fin Carré
Mlečna čokolada sa seckanim lešnicima
87.99 (akcijska cena po komadu) 175.98 (ukupna cena za dva kupljena proizvoda) 109.99 (regularna cena po komadu)
* * *
2 x 100 g
40% popusta
na drugi proizvod
219.
99
175.
98*
1 kg = 879.90 din # 200488
12
komada
+ 4 x 252 g
3+1 GRATIS
Tastino
Štrudle • * * *
Smokva 78.75 (akcijska cena po komadu) 314.97 (ukupna cena za četiri kupljena proizvoda) 104.99 (regularna cena po komadu)
419.96
314.
97*
1 kg = 312.48 din # 226872
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 48/22
KN · XX/22
Super sveže od čet. 01.12.
Zelena jabuka •
Zlatni delišes 1 kg
SAMO!
79.99 Više od
pakovanje
500 g
# 80185
120
proizvoda na
Lidlovoj
pakovanje
500 g
pijaci
Čeri paradajz •
Daterino
KN · 48/22
pak. / 500 g
SAMO!
Brokoli
pak. / 500 g
SAMO!
149.99 1 kg = 299.98 din
99.99
# 82411
# 82904
1 kg = 199.98 din
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
OD ČET. 01.12. DO NED. 04.12. Baštensko cveće
Držati u kući
Na sunčanom mestu
U hladu
Umereno zalivanje
Redovno zalivanje
Anturijum
• •
Više boja Cca 60 cm
Božićna zvezda •
Cca 34 cm
389.99
1 199.99
# 55314
# 55317
Ukrasni četinar
• • •
Kalanhoja • • •
Više boja U dekorativnoj staklenoj teglici Cca 8 cm
Više boja U ukrasnoj keramičkoj saksiji Cca 38 cm
579.99
289.99
# 131109
# 109818
Sobno cveće • •
Praznični zumbul
• • •
Više boja U pletenoj korpi Cca 18 cm
•
Kalanhoja ili ruža U dekorativnoj keramičkoj saksiji Cca 30 cm
749.99
499.
99
# 138652 # 55362
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 48/22
KN · XX/22
Super sveže od čet. 01.12.
Hleb sa semenkama 400 g
-25%
159.99
119.99 1 kg = 299.98 din
Od četvrtka 01.12. do srede 07.12. # 248589
Više od
50
proizvoda u
Lidlovoj pekari
90 g
Lisnato pecivo sa sirom
KN · 48/22
300 g
-20% 49.
99
39.99
Somun izduženi
-25%
79.99
100 g = 44.44 din
59.99
# 224025
# 240455
1 kg = 199.97 din
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
OD ČET. 01.12. DO NED. 04.12.
Sveže pile •
Cca 1,5 kg 1 kg
-15%
318.99
269.99
Više od
80
# 227777
Sveže svinjske šnicle XXL pakovanje
proizvoda u
Lidlovoj mesari
• •
Od buta Cca 1 kg
1 kg
SAMO!
649.99 # 260679
Sveža slanina za sušenje
• • •
Sa kožom Komad Cca 8 kg
1 kg
SAMO!
499.99 # 7003365
Sveža jadranska sardela 500 g
SAMO!
299.99 1 kg = 599.99 din
# 9002709
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 48/22
KN · XX/22
KN · 48/22
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 48/22
KN · XX/22
Ove nedelje uštedi i preko
549.
99
din.
uz Lidl Plus kupone i ponude
Maks. 5 kg
kupon
Batat •
Slatki krompir
1 kg
Uz kupon
269.99
-25% Aktiviraj i uštedi
199.99 Od četvrtka 01.12. do nedelje 04.12. # 80755
Količine akcijskih proizvoda po kupcu, koje je moguće kupiti uz kupon, su jasno definisane na slici i u aplikciji. Svaki kupon je moguće iskoristiti samo jednom, nakon čega će nestati iz aplikacije.
Snack Day
Slani čips
ponuda 150 g
500 g
-22%
-23% Hleb mešani kukuruzni KN · 48/22
129.
99
109.99
99.99
1 kg = 199.98 din
84.99
# 225486
# 226439
1 kg = 566.60 din
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
OD ČET. 01.12. DO SRE. 07.12. Lidl Plus grebalica Svaki put kada na kasi skeniraš svoju Lidl Plus digitalnu karticu prilikom kupovine, dobićeš jednu grebalicu. Svaka grebalica ti donosi jedan dodatni kupon na neke od tvojih omiljenih proizvoda iz našeg asortimana.
Maks. 3 pakovanja
Fin Carré
Mlečna čokolada sa celim lešnicima * * * *
89.99 (akcijska cena po komadu) 359.97 (ukupna cena za četiri kupljena proizvoda) 119.99 (regularna cena po komadu) Maks. broj gratis proizvoda koji se može dobiti je 1 po kuponu
Chef Select
Mini kroasani sa susamom
4 x 100 g
1 kg
Uz kupon
479.
3+1
Gratis Aktiviraj i uštedi
Uz kupon
239.99
96
359.97*
-27%
1 kg = 899.90 din
Aktiviraj i uštedi
174.99
# 202190
# 225459
* Iznos je moguće ostvariti ukoliko se kupi bar po jedan proizvod sa liste svih proizvoda Lidl Plus ponude i kupona, koji su oglašeni u letku, veb-sajtu i Lidl Plus aplikaciji.
S ljubavlju, domaće
Kiseli kupus • •
Glavica Cca 1,5 kg
1 kg
-20%
550 g
-23% Chef Select & You
Sveže testo za picu XXL pakovanje
199.99
159.99
229.99
174.99
# 249522
1 kg = 318.17 din # 238154
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 48/22
KN · XX/22
Super kvalitet od čet. 01.12.
230 g
700 g
-23%
Pilos
Kisela pavlaka •
20 % m. m.
259.
99
-25%
Pilos
159.99
1 kg = 285.70 din
119.99
# 226148
# 248114
199.99
Paprika u pavlaci • •
Seckana Blaga ili ljuta
1 kg = 521.70 din
8
komada
8 x 125 g
-25%
Milbona
Voćni jogurt • • •
8 komada Niskomasni Više vrsta voća
269.99
199.99 # 202247
KN · 48/22
150 g
Milbona
Puding od pavlake •
Burbon vanila ili čokolada
-20% 74.99
59.99 1 kg = 399.94 din
# 224068
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
OD ČET. 01.12. DO NED. 04.12.
4
komada
t
Milbona
Safari dečiji puding •
Sa vanilom ili čokoladom 4 x 100 g
-23%
194.99
149.99
1 kg = 374.98 din # 204444
350 g
-20%
Baroni 1 kg
Pikok
Svinjski pršut •
Cca 1,3 kg
-21%
163.99
129.99
Alpska kobasica
1 kg = 371.40 din
# 226426
1 899.99
1 499.99 # 226684
Pikok
Pileća prsa •
Narezana
1 kg
-23%
100 g
-20%
119.99
94.99
1 kg = 949.90 din
339.99
Baroni
Hot dog kobasice
259.99 # 251322
# 222370
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 48/22
KN · XX/22
A
N E D E LJ
Yuhor
Mini ćureća kobasica •
U crevu
350 g
159.99 1 kg = 457.12 din
# 7002281
Yuhor
Mini pileća kobasica •
Kruna
Mlekar sveže mleko •
2,8 % m. m.
1l
•
U crevu
350 g
149.99 279.99 1 kg = 428.55 din
# 7002885
1 kg = 799.98 din
# 7002280
Podravka
Kokošija supa Bistra Sa testeninom 62 g
# 7002284
C
Ren •
Ribani, marinirani 350 g
-21% 56.99
-21% 279.99
44.99
219.99
Od četvrtka 01.12. do srede 07.12.
Od četvrtka 01.12. do srede 07.12.
100 g = 72.57 din
# 250453
KN · 48/22
Stišnjena šunka
U crevu
350 g
119.99 • •
Yuhor
1 kg = 628.55 din
# 227276
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
OD ČETVRTKA
01.12.
Ponuda kao nek za dobra stara v ad, remena Otkrij Lidlovu retro ponudu koja te vraća u proš lost i nabavi proizvode dokazano g kvaliteta nastale u nekim pr ošlim vremenima ali još uvek jednako aktuelne i omiljen e.
Fidelinka
Fidelinka
Koso sečene makarone
Fidelina gnezdo • •
• •
Vitaminizirano Posno 400 g
350 g
69.
79.
99
99
1 kg = 199.98 din
1 kg = 199.98 din
# 7001983
# 7001984
Fidelinka
Fidelinka
Pšenično belo brašno •
Vitaminizirane Posne
Tip 500
1 kg
69.99
Pšenično ekstra belo brašno •
Tip 400 1 kg
74.99
# 7001981
# 7001982
C
Griz •
C
Začin C •
Dodatak jelima sa povrćem
500 g
189.99 1 kg = 379.98 din
# 7002267
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
Pšenični
C
Crni biber
400 g
-18%
•
109.99
89.
99
Mleveni
20 g
84.99
1 kg = 224.98 din
100 g = 424.95 din
Od četvrtka 01.12. do srede 07.12.
# 7002266
# 264764
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 48/22
KN · XX/22
Kraš
Bajedera •
Praline od lešnik i badem nugata
300 g
679.99 1 kg = 2 267.- din
# 242274
Kraš
Frondi •
Nougat vafel 250 g
179.99 1 kg = 719.96 din
# 251377
Kraš
Express •
Kraš
Runolist
Instant kakao napitak
330 g
•
249.
Mlečna čokolada 100 g
99
99.99
1 kg = 757.55 din
1 kg = 999.90 din
# 242096
6
komada
# 242128
1 kom. =
Frikom
50.-
Sladoled na štapiću •
Čoko moko, sneško, leni ili kapri
390 / 420 ml
299.99 1 l = 769.21 / 714.27 din
# 7002167, # 7002168, # 7002170, # 7002171
Kraš
Životinjsko carstvo • •
Mlečna čokolada Više vrsta 15 g
-15% 43.99
36.99 100 g = 246.60 din
Od četvrtka 01.12. do srede 07.12. # 232643
KN · 48/22
Pompito
Žvakaće gume
20 g
39.99 100 g = 199.95 din
# 7002073
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
OD ČETVRTKA
01.12.
Golf
Osvežavajuće bezalkoholno piće •
Kola ili sa ukusom pomorandže 1,5 l
69.
99
C
1 l = 46.66 din
•
400 g
Kafa C
Poklon set
# 206862, # 206859
529.99 1 kg = 1 325.- din
# 7001868
Vojvodina, Srbija Poluslatko crveno vino 12 - 15 °C 11 % Vol.
Vinarija Čoka
Ždrepčeva krv 1l
Alpina
-22%
Osvežavajuće piće
359.99
279.99
1,5 l
99.99
Od četvrtka 01.12. do srede 07.12.
1 l = 66.66 din
# 263625
# 227289
Panonija
Panol pasta •
Kolynos
Pasta za zube •
Sa fluoridima i kalcijumom
Za pranje ruku
500 g
125 ml
129.99
139.
99
1 kg = 259.98 din
# 7002688
1 l = 1 120.- din # 7002276
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 48/22
KN · XX/22
Neizostavni duo
PIVO & GRICKALICE Kronenbourg Blanc
Svetlo pšenično pivo •
5 % Vol.
0,5 l
84.99
1 l = 169.98 din # 236250
Budweiser
Svetlo pivo
Budweiser
Tamno pivo •
•
4,7 % Vol. 0,5 l
89.99
1 l = 179.98 din
5 % Vol.
0,5 l
84.99
1 l = 169.98 din
# 245168
# 236247
Alesto
Snack Mix 100 g
200 g
-23%
-25%
129.
Sirovi lešnik •
Na meru
99
99.99
299.99
Od četvrtka 01.12. do srede 07.12.
Od četvrtka 01.12. do srede 07.12.
1 kg = 999.90 din
# 241004
KN · 48/22
399.99
1 kg = 1 500.- din
# 228033
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
OD ČETVRTKA
01.12. Mg Mivela
150 g
Mineralna voda
-24%
249.99
Alesto
Indijski orah • •
Prženi Slani ili neslani
•
189.
99
Blago gazirana 6x1l
249.99
1 kg = 1 267.- din
1 l = 41.67 din
Od četvrtka 01.12. do srede 07.12.
Cena važi za 6 kupljenih flaša. # 248412
# 217251
Rauch
Limessa napitak od jabuke 2l
124.99
1 l = 62.50 din # 206580
Camaro
Svetlo pivo na meksički način •
4,5 % Vol.
Somersby
Cider
0,33 l
-21%
•
94.99
•
74.99
Sa ukusom kruške ili manga i limete 4,5 % Vol. 0,33 l
99.
1 l = 227.25 din
Od četvrtka 01.12. do srede 07.12.
99
1 l = 303.- din
# 255090, # 236249
# 240820
Jumbo
Mešavina orašastih plodova
Gud
•
Kikiriki •
Slani, prženi
400 g
Fantasia ili Cocktail mix
180 g
249.99
199.
99
1 kg = 1 389.- din
# 7001972, # 7001974
1 kg = 499.98 din # 248260
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 48/22
KN · XX/22
Do
s tu
pna b oja
KLINCI SPREMNI ZA
Do
s tu
pna b oja
ZIMSKE ČAROLIJE Sa džepom za ski pas na rukavu i praktičnim unutrašnjim džepom
Za
dečake
Za
devojčice
TV HIT NEDELJE Crivit
dootporn
lji
ef fl
l eekktu i d edteal t ujjuućć i
t aji
Vo
o
ov
ča ć e n i šav
RRe
Za
pe
i
Dečija jakna za skijanje
Od
bija veta
•
Zaštita od snega i rub rukava sa otvorom za palac
•
Veličine: za dečake: 122 - 164*
r
za devojčice: 122 - 164
kom.
2 999.-
Vodootporno 3000 mm visina vodenog stuba
Ne propušta vetar
Visina vodenog stuba spoljašnjeg materijala: cca 3000 mm
Zapečaćeni šavovi
Do
pna b
s tu
# 393122 # 393132
pna b oja
s tu
oja
Do
Koža
Visina vodenog stuba označava visinu nivoa vode koja deluje na materijal, bez znatnog propuštanja vlage kroz materijal. Što je veća vrednost visine vodenog stuba, to je materijal nepropustljiviji. Vodeni stub od 1300 mm znači da je odevni predmet nepromočiv.
Crivit
Dečije pantalone za skijanje •
•
Za
Za
dečake
Sa praktičnom zaštitom od snega, neklizajućom trakom i patent zatvaračem na krajevima nogavica
lji
ef fl
l eekktu i d edteal t ujjuućć i
t aji
dootporn
o
Vo
Od
bija veta
r
kom.
2 499.# 393120 # 393121
Veličine: za dečake: 122 - 164
devojčice
KN · 48/22
ov
ča ć e n i šav
RRe
Za
pe
HIT NEDELJE
i
TV
za devojčice: 122 - 164*
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
OD ČETVRTKA
pna b
ef fl
RRe
l eekktu i d edteal t ujjuućć i
dootporn
Od
t aji
Vo
lji
oja
s tu
o
pna b Do
s tu
oja
Do
01.12.
bija veta
r
HIT NEDELJE Lupilu
Dečiji skafander •
Gornji materijal odbija vodu zahvaljujući BIONIC-FINISH® ECO tretmanu Patent zatvarač celom dužinom sa zaštitom za bradu
•
Veličine: 80 - 104
•
kom.
2 499.
-
# 393118 # 393119
Do
s tu
pna b
s tu
pna b
oja
Za
dečake
Do
devojčice
oja
Za
Lupilu
Čizme za bebe
HIT NEDELJE Lupilu
Dečije čizme • • •
•
Mekana, topla unutrašnja postava Sa reflektujućim dekorativnim elementima Odvojiva uložna tabanica sa aluminijumskim slojem za optimalnu toplotnu izolaciju
•
par
2 299.
-
# 393106 # 393102
•
Mekana, topla unutrašnja postava Odvojiva uložna tabanica sa aluminijumskim slojem za optimalnu toplotnu izolaciju
•
Veličine: 20 - 24
par
2 199.
Veličine: 25 - 30
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
-
# 393108 # 393130
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 48/22
bo
ov
a
b
ez
n ih š av
HIT NEDELJE Crivit
2
Seamless funkcionalni dečiji veš
dela
•
Veoma topao i sa povećanom udobnošću zahvaljujući obradi bez šavova
•
Veličine: za dečake: 134 - 164 za devojčice: 134 - 164
Za
set
1 499.
Za
dečake
devojčice
-
Do
pna b
s tu
pna b oja
s tu
oja
Do
# 393091 # 393085
Lupilu
2
dela
Seamless funkcionalni dečiji veš •
Veoma topao i sa povećanom udobnošću zahvaljujući obradi bez šavova
•
Veličine: 98 - 128
set
1 299.# 393101 # 393100
KN · 48/22
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
OD ČETVRTKA
s tu
pna b oja
Do
01.12.
Crivit
Dečija pletena kapa Veličine: 134 - 164
•
kom.
599.99 l eekktu i d edteal t ujjuućć i
bija veta
r
s tu
pna b
Lupilu
Dečije pantalone za skijanje Lupilu
Dečija jakna za skijanje • •
Toplo punjenje Sa zaštitom od snega
•
Veličine: 86 - 116
kom.
2 699.
-
•
Sa praktičnom zaštitom od snega i neklizajućom trakom na završetku nogavica
•
Veličine: 86 - 116
kom.
1 999.-
# 393124 # 393123
# 393126 # 393125
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 48/22
oja
pna b oja
s tu
Od
Do
lji
ef fl
t aji
dootporn
Do
Vo
o
ov
ča ć e n i šav
RRe
Za
pe
i
# 393090
Do
pna b oja
s tu
Za
dečake
Za
devojčice
Crivit
Jakna od flisa za dečake ili devojčice •
Prijatno mekana i topla
•
Veličine: za dečake: 122 - 164 za devojčice: 122 - 164
kom.
1 299.# 393099 # 393117
Dostupne boje
dečake
ef fl
l eekktu i d edteal t ujjuućć i
s tu
pna b oja
Do
t aji
dootporn
RRe
Vo
lji
pna b o
s tu
oja
Do
Za
2x
Za
Dostupne boje
devojčice
Lupilu Lupilu
Skafander za bebe •
Prijatno mekan i topao sa postavom od flisa
•
Veličine: 62 - 92
kom.
2 799.-
Dečije rolke •
Veličine: 86 - 116
•
2 komada (1 kom. = 500.-)
set
999.99
P O D RŽ AVAMO
I N I C I JAT I V U
PROIZVODNJE
PAMUKA U AFRICI
# 393131 # 393129
# 393115 # 393107
KN · 48/22
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
Do
OD ČETVRTKA
pna b
01.12.
oja
s tu
AlpenGaudi
Sanke • • • • •
Nasloni za noge za siguran oslonac Trkački dizajn Velika snaga kočenja Moguće upravljanje jednom rukom Bezbedno ponašanje u vožnji zahvaljujući stabilnom upravljaču sa metalnom oprugom
•
Dimenzije: cca 57,5 x 44 x 100 cm (Š x V x D)
kom.
5 999.-
Crivit
Dečije naočare za skijanje i snoubording
# 421324
AlpenGaudi
• •
Klisko •
Dimenzije: cca 53 x 32,5 x 4 cm
100% UV zaštita, optička klasa 1 Unutrašnja sočiva sa zaštitnim premazom protiv zamagljivanja
oja
Do
kom.
pn s tu a b
kom.
299.99 1 499.# 421317
# 393080
Crivit
Dečija kaciga za skijanje i snoubording •
• • •
•
Spoljašnji deo od čvrstog polikarbonata i unutrašnji deo od EPS materijala sa visokom moći apsorbovanja udara Izuzetno lagana i stabilna Inmold konstrukcija Efikasan ventilacioni sistem za cirkulaciju vazduha Podešavanje veličine na točkić, podešavanje visine u 3 podeoka Veličine: S - XL: cca 48 - 55 cm (obim glave)
kom.
2 999.# 382579
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 48/22
KREATIVNO I ZABAVNO
KROZ PRAZNIKE
16
delova
• •
30 W
Maks. radna temperatura: cca 550°C Pribor: 14 nastavaka, 1 stalak za odlaganje
Parkside
Set za graviranje PBMK 30 B2 • •
Za ukrasne natpise i kreativno ukrašavanje na koži, drvetu i pluti 7 vrhova za pisanje i crtanje za različite debljine linije
set
999.
99 # 389431
7+
godina
5+
godina
Različiti setovi
Crelando
5+
set
499.99
Kreativni set za ukrašavanje
godina
# 391353
10x
MARABU Creabox
Knjiga žvrljalica - grebalica • •
Sa 12 greb-greb stranica Svaka greb-greb stranica se može izvaditi i pokloniti
ili
•
kom.
599.99 # 391352
KN · 48/22
Flomasteri za tekstil ili tekstilne boje sa efektom svetlucanja Na vodenoj bazi set
4x
499.99 # 391344
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
OD ČETVRTKA
01.12.
2x
9
1x
14
ili
delova
delova
Crelando
Set za bojenje novogodišnjih kugli
Livarno Home
Novogodišnja dekoracija od filca •
Dekorativna korpica ili vrećice za poklon
kom. ili set
set
369.99 599.99 # 391530
# 391360
15
Crelando
delova
Set za izradu muzičke kutije •
Kompletan set za sastavljanje novogodišnje muzičke kutije Uklj. muzički mehanizam sa laganim zvukom novogodišnje melodije
•
set
599.99 # 366273
7
4
delova
dela
Različiti setovi
Crelando
Olovka za vruće lepljenje •
Za kreativno oblikovanje - idealna za ukrašavanje novogodišnjih i rođendanskih čestitki ili pozivnica set
999.99 # 412816
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
Crelando
Šabloni sa motivima za prozor • •
Za savršeno oblikovane dekoracije za prozor, uklj. marker 6 velikih šablona sa motivima za direktno precrtavanje set
499.99 # 412819
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 48/22
27 igara sa više od 500 varijanti
Pribor: 12 mekanih pikado strelica (12 g): po 3 x u plavoj, zelenoj, crvenoj i crnoj boji, 100 dodatnih vrhova, kao i pikado linija za bacanje i šablon za bušenje
Crivit
Elektronska pikado tabla • • • •
SUPER IGRE
ZA MALE I VELIKE
•
Sa praktičnim stopama za umetanje, kao alternativa zidnoj montaži Sa mnogobrojnim priborom i 4 LED ekrana Za do 16 igrača ili u timu sa 4, 6, 8, 10, 12, 14 ili 16 igrača (podeljeno u 2 tima) Automatsko bodovanje i još mnogo drugih dodataka kao npr. Dart-Finish funkcija i funkcija memorije Dimenzije: tabla za pikado: cca 420 x 517 x 26 mm (Š x V x D), strelice: cca 145 mm (D)
set
3 499.
# 359727 # 390576
Crivit
1
Strelice za pikado •
ili 2
-
•1 • • •2 • •
Sa po jednim setom aluminijumskih i plastičnih držača i 3 kompleta pera za izmenu Set mekanih pikado strelica Superdart Pro S.1 18 g / 160 mm Set pikado strelica od čelika Superdart Pro X.2 22 g / 164 mm set
449.99 # 366639
KN · 48/22
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
OD PONEDELJKA
05.12.
Playtive
set
2 999.
# 366635
12 572 2
8 – 99
© 2014 Illustration: cct:werbeagentur All rights reserved Design: DE Ravensburger
Fachwerkhaus • Medieval House Maison à colombages
833832
898724
8 – 99
unststo≠ ile K tei ab le St
3
Fachwerkhaus • Medieval House Maison à colombages
a s ti q u e
c p4
4
5
5
ce
se
2
ie
n pl
Sturd1y p2las3ti
ca./approx. 23,8 x 17,7 x 22,8 cm 9.4 x 7 x 9 inches
s
6
6
b sta
Piè ce s
7
7
8
8
9
9
10
10
11
11
12
12
–
–
0
0
1
1
2
2
–
–
1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
8
8
9
9
0
0
64
Made in Czech Republic
12 572 2
8 – 99
8 – 99
891210
No. 80 541 9
ca./approx. 23,8 x 17,7 x 22,8 cm 9.4 x 7 x 9 inches
© 2019 Illustration: cct: werbeagentur All rights reserved. Foto: mauritius images Cogyright Tour Eiffel – illuminations Pierre Bideau Design: Harnickell Design, Michaela Rasch
10+
godina 11 149 7
Fachwerkhaus • Medieval House Maison à colombages
La Tour Eiffel • Paris
891210 1 2
SOB SG 76 Hochformat
Taipei 101 Night Edition
März 2011
4,5 V 1,5V LR03-A A A-AM4
Made in Czech Republic
Fachwerkhaus Fach Fa ch M aison à co Maison colombages Casetta tedesca Medieval house Vakwerkhuis Casa alemana
12 572 2
3x ! ""###$ % % % ! & '
Batterien nicht enthalten. Batteries not included. Piles non fournies. Le batterie non sono contenute. Batterijen niet inbegrepen. Pilas no incluidas. Baterie nejsou součástí balení. Batérie nie sú súčasťou balenia. Batterier ingår inte.
891210
dela
SOB SG 76 Hochformat
© 2020 Illustration: cct:werbeagentur Design: DE Ravensburger, Michaela Rasch
März 2011
3 4
833832
898724
6
La Tour Eiffel • Paris
5
30
7
18 x 18 x 47 cm 7 x 7 x 18.5 inches
8 9 10 11 12 0
unststoff ile K tei ab le St
1 2 3 4
n pla
2
p
ie
6
ce
le
ic
5 7
s
Piè ce
ss
ta
b
8 9
Farbwechs el ive L us kl
D
ve
LE
c2
LE Ds
I n cl u d e s 2
s
4
ED
In
0
3D slagalica - svetske znamenitosti
se
1
St a ble pl a st
stiq u e
–
43
dela
Playtive
A
005556 805419 Made in Czech Republic
47 cm / 18.5 inches
No. 80 541 9
Jednostavan sistem sklapanja delova bez sečenja i lepljenja
kom.
299.
99
La Tour Eiffel • Paris
–
delova
•
898724
31
deo 1
delova
12572 sob 1327508.ai 29.10.13
833832
40
-
le
•
Velika zabava za celu porodicu Sadržaj: šah, dama, tavla (bekgemon), mankala, iks - oks, zvezda halma, zmije & merdevine, ludo (Pachisi), solitaire, igra sa kockama Za 1 do 6 igrača
833832
• •
898724
Društvene igre 10 u 1
12+
godina
Ravensburger
3D slagalica sa LED svetlom La Tour Eiffel • Paris
No. 80 541 9
Winternacht Nuit d’hiver Notte d’inverno Winter’s night Winternacht Noche de invierno
891210
•
216 delova
kom.
2 499.SOB SG 76 Hochformat März 2011
# 390571 # 389405
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 48/22
KN · XX/22
Priključci: izlaz za slušalice, MIDI OUT preko USB-a i AUX IN za povezivanje spoljašnjih uređaja (MP3 plejer itd.)
Bas pedala i Hi-Hat pedala
Set elektronskih bubnjeva •
•
Idealan za korišćenje u kući: kompaktan i sa podesivim zvukom 6 dinamički udarnih pločica: Snare, HiHat, High Tom, Low Tom, Crash, Ride Mogućnost izbora 10 načina podešavanja zvuka: Club Rock, Drum N Effect, Hip Hop, Jazz, LoFi, Salsa, Stadium Rock, Studio Rock, West Coast Hip Hop, World Percussion 10 demo ritmova
•
Dimenzije: cca 63 x 41,5 x 24,5 cm (Š x D x V)
• •
set
8 999.# 391235
KN · 48/22
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
OD PONEDELJKA
05.12.
Klavijatura sa LED ekranom • • • •
Kompaktna, lagana i bez kabla 37 dirki, tonski opseg: 3 oktave 100 zvukova, 100 ritmova, 10 demo pesama (režim učenja) Funkcije: transponovanje (promena vrste tona), fill-in (varijacija ritma), snimanje i reprodukcija
•
Dimenzije: cca 53 x 22 x 5 cm (Š x D x V)
kom.
3 699.# 391226
1
8
delova
ili
6
delova
Usna harmonika • • • •
U C-duru - pogodna za različite muzičke stilove Poklopac od nerđajućeg čelika Pločica od plastike (ABS) i perca od mesinga
Set muzičkih instrumenata •
Dimenzije: cca 10,4 x 2,8 x 2,1 cm (Š x V x D)
kom.
•1
699.
99
2
•2
# 391225
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
www.lidl.rs /LidlSrbija
set
1 599.-
Kroz igru podstiče osećaj za ritam i motoriku 4 muzička instrumenta: 1 ksilofon sa dve udaraljke, 1 daire, 1 par zvučnih palica, 1 par jaje - šejkera 4 muzička instrumenta: 1 par marakasa, 1 daire, 1 ručni bubanj sa okvirom, 1 trougao sa metalnom udaraljkom
KN · 48/22
# 391233
KN · XX/22
Funkcije: napred/nazad levo/desno stop
Jamara
Vozilo na daljinsko upravljanje •
2,4 GHz za opciju rada sa više osoba
kom.
2 499.
-
# 389388
4
Playtive
Igračka autotransporter
dela
• •
ili
•
Sa funkcijom lansiranja i utovarnim prostorom za do 14 vozila Uklj. tri visokokvalitetna vozila od livenog cinka Dimenzije: cca 41,3 x 11,5 x 8,5 cm
set
2 499.# 391464
5
Playtive
Set autića
komada
Različiti setovi
set
899.99 # 391452
KN · 48/22
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
OD PONEDELJKA
05.12.
Velika zabava za male ljubitelje životinja
19
1
delova
Različiti setovi
Playtive
18
2
Igračka životinjsko carstvo
delova
Zoološki vrt Farma
•1 •2
set
2 999.
-
# 391450
5
Ponavlja sve što čuje i pomera krila!
delova
Ispušta zabavne zvuke i smeje se tome pomerajući telo! 1 2
Različiti setovi
Ponavlja sve što čuje i pomera glavu i vrat! 3
Playtive Playtive
Plišana igračka sa zvučnim efektima •1 •2 •3
Papagaj Flamingo Majmun
kom.
Igračka životinje
1 499.
-
set
1 299.# 391451
# 364863
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 48/22
KN · XX/22
1
17
delova
12
delova
19
2
Različiti setovi s tu
pna b oja
Do
delova
3
Playtive
Igračka - korpa za kupovinu
Playtive
set
Kreativni set plastelina •1 •2 •3
Frizer Zubar Aparat za sladoled
1 299.
-
•
Puna korpa za puno zabave set
799.99
# 421914
# 393043
34
1
dela
16
delova 2
Različiti setovi
16
29
delova
delova
3
4
14
5
delova
Playtive
Set igračaka svet kuhinje
•1 •2 •3 •4 •5
Set za čaj Pica Desert Brza hrana Sladoled
KN · 48/22
set
Playmobile
899.
99 # 392861
Set za igru set
2 699.# 420501
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
OD PONEDELJKA
05.12.
Playtive
Kućica za lutke Fashion • • • •
•
Podstiče kreativnu i maštovitu igru Odlična zabava na 2 sprata Stabilna drvena konstrukcija sa velikim prostorijama za igru Sa 7 komada nameštaja od drveta i plastike za kuhinju, kupatilo i dnevnu sobu i stepeništem koje se može pomerati Pogodno za Fashion lutke od 30 cm
•
Dimenzije kućice:
•
Površina terase:
cca 59 x 73 x 30 cm (Š x V x D); cca 17 x 48 x 29,5 cm (Š x V x D)
set
6 599.# 391453
1
ili
2
Playtive
Playtive
Fashion Doll lutka
kom.
699.
99 # 375252
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
Fashion lutka sa automobilom ili helikopterom •
Visina lutke: cca 29 cm
•
Dimenzije:
•1
cca 40 x 18 x 27 cm
•2
cca 34 x 18 x 12 cm
www.lidl.rs /LidlSrbija
set
3 999.# 397502
KN · 48/22
KN · XX/22
SREĆNI I SREĐENI
LJUBIMCI Dužina leđa: XS cca 25 cm
Obim vrata:
Obim stomaka:
cca 20 - 35 cm
cca 30 - 45 cm
S
cca 35 cm
cca 24 - 40 cm
cca 38 - 50 cm
M
cca 45 cm
cca 29 - 45 cm
cca 45 - 67 cm
L
cca 55 cm
cca 35 - 55 cm
cca 55 - 82 cm
HIT NEDELJE Zoofari
Pulover za pse • •
Sa čičak trakom za dobro držanje i optimalno podešavanje širine Optimalna udobnost tokom nošenja zahvaljujući mekanom pletivu
kom.
799.
99 # 363348
Dimenzije: Ø cca 70 cm, površina za ležanje: Ø cca 45 cm SPAVANJE
IGRA
ili Dimenzije: cca 100 x 5 x 65 cm (Š x V x D)
Obostrano primenjiv 2 u 1: može se koristi kao prekrivač ili uz pomoć dugmadi kao korpa
HIT NEDELJE
Zoofari
Kartonska grebalica ili prostirka za mačke
Zoofari
Krevet za pse kom.
2 499.
-
# 391580
KN · 48/22
•
Otporna podloga za igru i smirivanje kom.
1 499.# 414724
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
OD PONEDELJKA
Sadržajni pribor:
05.12.
Zoofari
Bežični set za negu životinja
14
•
Jedinica za šišanje presvučena titanom sa keramičkim noževima i LED displejem 5-struko podešavanje od 0,8 mm do 2,0 mm Sa 6 češlja za pričvršćivanje za dužine šišanja 3, 6, 9, 12, 15 i 18 mm Sa dodatnim trimerom za dlaku šapa za manje životinje
delova • • •
set
3 399.# 391596
Zoofari
LED povodac na izvlačenje
cca
5m
•
Sa funkcijom za namotavanje, zaustavljanje i kočenje 3 funkcije svetla Dostupno u 2 varijante: Za pse do maks. 35 kg ili za pse do maks. 20 kg
• •
ili
RRe
el fl
t aji lji
kom.
f
e ke ktu i ddeteal t u jjuu ćć i
1 399.# 391587
IGRA
IGRA
Zoofari
Zoofari
Gumena igračka za pse
Igračka za pse i mačke
•
Idealna za igru, lov i hvatanje
•
kom.
Idealna za igru, lov i hvatanje kom.
359.99
399.99
# 391591
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
# 366343
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 48/22
KN · XX/22
Super sveže
od pon. 05.12.
Kruške •
Sorta aleksandar lukas 1 kg
SAMO!
119.99 # 80285
Više od
120
pakovanje
5 kg
1 kg =
39.99
proizvoda na
Lidlovoj pijaci
1 kg
Praziluk
KN · 48/22
SAMO!
Šargarepa
pak. / 5 kg
SAMO!
99.99
199.95
# 82255
# 83671
1 kg = 39.99 din
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
OD PON. 05.12. DO SRE. 07.12. Ukrasne sobne biljke
Kaktusi i sukulenti • • •
• •
Mini sobno cveće
Više vrsta U dekorativnoj saksiji od cinka Cca 12 cm
• •
259.
Više vrsta Cca 12 cm
•
149.
99
549.
99
# 51311
Više vrsta U dekorativnoj keramičkoj saksiji Cca 20 - 30 cm
99
# 138631
# 152149
Više od
80
proizvoda u
Lidlovoj mesari
1 kg
1 kg
Sveža ćureća krila •
Cca 1,08 kg
SAMO!
Sveži ćureći karabatak
299.
99
• • •
Bez kostiju Rolovan Cca 800 g
SAMO!
739.99 # 233142
# 233140
Više od
50
proizvoda u
Lidlovoj pekari
Putero kroasan
100 g
Burek sa pečurkama
-23% 64.99
49.99
57 g
-22%
57.99
44.99 100 g = 78.93 din
# 214733
1 kg = 499.90 din
# 234521
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 48/22
KN · XX/22
OD PON. 05.12. DO SRE. 07.12.
kupon Maks. 3 pakovanja
300 g
Uz kupon
Panirana šnicla od pilećeg filea
269.99
-18% Aktiviraj i uštedi
219.99
1 kg = 733.30 din # 235430
Maks. 3 komada Maks. 5 kg
Chef Select
Lazanje • 1 kg
Cvekla
-25% Aktiviraj i uštedi
400 g
Uz kupon
59.
Više vrsta
Uz kupon
369.99
99
44.99
-21% Aktiviraj i uštedi
289.99
# 82815
1 kg = 724.98 din # 211179
* Iznos je moguće ostvariti ukoliko se kupi bar po jedan proizvod sa liste svih proizvoda Lidl Plus ponude i kupona, koji su oglašeni u letku, veb-sajtu i Lidl Plus aplikaciji.
KN · 48/22
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
OD ČET. 01.12. DO SUB. 31.12.
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 48/22
KN · XX/22
Super kvalitet od pon. 05.12. 4
komada
Pilos
Gauda sir •
U listićima
150 g
-23%
209.99
159.
99
1 kg = 1 067.- din # 224419
4 x 125 g
-22%
Milbona
Grčki tip jogurta •
Natur ili sa ukusom jagode
179.99
139.99 1 kg = 279.89 din
# 221441
Pilos
Mlečni kakao napitak •
1,4 % masti
500 ml
500 g
-20%
99.99
79.
99
1 l = 159.98 din # 227075
KN · 48/22
-25%
119.99
Margarin •
39 % masti
89.
99
1 kg = 179.98 din # 205762
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
OD PON. 05.12. DO SRE. 07.12.
t
Pikok
Kranjska kobasica •
Dimljena
650 g
-20%
499.99
399.99 1 kg = 615.37 din
# 226681
Pikok
Panceta •
Narezana 100 g
1l
-23%
209.
99
159.99 1 kg = 1 600.- din
-24%
Solevita
Sveži sok od pomorandže • •
100 % voćni sadržaj Sa pulpom
249.99
189.99
# 227776
# 202386
450 g
-25%
1 kg
-23%
209.99
Chef Select
Pogačice
159.
99
99.99
Freshona
Zamrznuti kukuruz šećerac
74.99 1 kg = 164.65 din
# 233544
# 225462
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 48/22
KN · XX/22
od pon. 05.12. Crownfield
Hrskavi musli •
Više vrsta
350 g
-23%
259.99
199.99 1 kg = 571.40 din
# 238575
250 g
-20%
239.99
Bellarom
Cappuccino •
Klasik, vanila ili čokolada
189.99
550 g
1 kg = 759.60 din
# 225622
-22%
Kania
Blagi ajvar
359.99
279.99 1 kg = 509.08 din
# 231250
Mineralna gazirana voda 200 g
Belbake
Kuglice za supu
-22%
109.99
Snack Day
Beli čips •
Sa ukusom sira i luka
125 g
2l
-24%
36.99
-23%
149.99
84.99 1 kg = 424.95 din
27.99 1 l = 14.- din
114.99
# 200607
# 225548
# 239841
KN · 48/22
1 kg = 919.92 din
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
OD PON. 05.12. DO SRE. 07.12. Solevita
Sok od jabuke •
100 % voćni sadržaj
ABC
Lino
Kukuruz kokičar
•
KRATKOTRAJNA
1l
PONUDA
-22%
400 g
Čokolino KRATKOTRAJNA
!
PONUDA
69.99
899.99
99
1 kg = 374.98 din
1 kg = 378.33 / 368.37 din
!
1 kg
149.
89.99
8+ meseci
# 234968
# 7001975
Dorina
# 209826
Čokolada •
Mlečna, sa pirinčem, Noisette ili sa keksom KRATKOTRAJNA
PONUDA
220 / 250 g
!
229.99
1 kg = 1 046.- / 919.96 din # 241888
KRATKOTRAJNA
PONUDA 1,5 l
Rauch
Bravo Sunny negazirano piće •
Jagoda ili multivitamin
!
KRATKOTRAJNA
PONUDA
99.
100 g
109.99
Trumpf Schogetten
99
Čokolada •
1 l = 66.66 din
!
Sa ukusom bundeve, cimeta ili nane
1 kg = 1 100.- din
# 206583, # 206582
# 7001874
77
86
pranja
komada
Finish
Violeta
Tablete za pranje posuđa
Omekšivač
•
•
All in 1
KRATKOTRAJNA
PONUDA
86 kom.
Coral Sea ili Rose Gold
KRATKOTRAJNA
PONUDA
!
2,7 l
!
299.99
999.
99
1 pranje = 3.90 din
1 kom. = 11.63 din
# 250690, # 250701
# 263065
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 48/22
KN · XX/22
Dobro za tebe, dobro za sve Raznolikost života na zemlji osnova je za opstanak svih vrsta. Organska proizvodnja održava zdravlje zemljišta, ljudi i ekosistema, pa se stoga smatra čuvarom biodiverziteta.
Da li si za kafu ili čaj? Odvoji trenutak, učini nešto dobro za sebe uz svoj omiljeni topli napitak i uživaj u svom danu.
Maribel
Bio sirup od agave •
Prirodni zaslađivač 250 g
249.99
1 kg = 999.96 din # 213918
Bellarom
Bio kafa u zrnu •
100 % Arabika 500 g
799.99 1 kg = 1 600.- din
# 213901
100% najbolja arabika iz planinskih predela Južne i Centralne Amerike. Ova blaga kafa dobija svoju punu aromu od specijalnog prženja u bubnju i idealna je za sve potpuno automatske aparate za kafu. Priušti sebi trenutak osveženja uz okrepljujući ukus kafe.
*Proizvodi su deo redovnog asortimana.
KN · 48/22
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
BIO ASORTIMAN* Naši čajevi su fascinantna kombinacija prirodnih sastojaka iz organske poljoprivrede. Harmonična kompozicija brojnih biljaka obećava jedinstveno iskustvo ukusa i pruža ti trenutak spokoja i ravnoteže u užurbanosti svakodnevnog života.
20 kesica
20 kesica
Bio voćni čaj sa hibiskusom, jabukom, šipkom, korom pomorandže i limuna Lord Nelson
Bio čaj •
Biljni ili voćni 20 x 1,5 / 2 g
189.99
Bio biljni čaj od mente
1 kesica = 9.50 din
20
20
# 200515
kesica
kesica
Lord Nelson
Mešavina biljnog čaja i začina •
Joy ili My day 20 x 1,8 / 2 g
Ajurvedski biljni čaj sa đumbirom, komoračem i sladićem
Ajurvedski biljni čaj sa bosiljkom, sladićem i cimetom
299.99 1 kesica = 15.- din
# 240934
*Proizvodi su deo redovnog asortimana.
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 48/22
KN · XX/22
OD PON. 05.12. DO SRE. 07.12.
Super ušteda pakovanje
1 kg =
2 kg
99.99
Sveži ćureći file • •
Od grudi Cca 1,05 kg
1 kg
pak. / 2 kg
Pomorandže
SAMO!
SAMO!
849.99
199.98
# 233138
# 80142
1 kg = 99.99 din
1 kom. =
15.99
10 kom.
Jaja •
L klasa
1 kg
-23%
209.99
-20%
Pikok
159.
Mesnata slanina
90
•
1 kom. = 15.99 din
Cca 1,2 kg
799.99
# 241397
SLUŽBA ZA POTROŠAČE
LIDL.RS
Lidl.rs/kontakt Besplatan broj 0800 300 199 Od pon. do pet. od 8 do 17 h
facebook.com/LidlSrbija instagram.com/LidlSrbija youtube.com/LidlSrbija
999.99
# 233581
LIDL MOBILNA APLIKACIJA Možete je preuzeti na App Store i Google Play
BESKONTAKTNO PLAĆANJE Gotovinom, platnim karticama (Maestro, American Express, Mastercard, Visa, Visa Electron i Dinacard) i čekovima građana na 30, 60, 90, 120 i 150 dana