Skip to main content

Tjedna akcija

Page 1


SPREMNI ZA ROŠTILJANJE

PILEĆA MARINIRANA MINI KRILA, MARINIRANI FILE ZABATKA ILI MARINIRANI

ODRESCI FILEA

Perutnina

400 - 450 g Cijena po kg: od 8,87 € do 12,88 €

Cijena na 2. 5. 2025.: od 3,99 € do 6,29 €

U cijenu uključena povratna naknada

proizvode iz Italije! proizvode iz Italije! Kupujte u Hrvatskoj Kupujte u Hrvatskoj

POLUTRAJNI NARESCI MONTROSI mortadela ili kuhana šunka 120 g

1 kg od 18,25 € do 24,92 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 3,09 € do 3,69 €

Bolognese ili Ricotta špinat

ČIPS SAN CARLO razne vrste od 150 g do 180 g 1 kg od 11,06 € do 13,27 € Cijena na 20. 1. 2026.: 2,59 €

SOČAN IZBOR

UVIJEK KVALITETNO, UVIJEK SVJEŽE!

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,89 € Zemlja podrijetla: Albanija

SALATA ICEBERG 1 kom

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,59 € Zemlja podrijetla: Španjolska

0,79€

BOROVNICA

175 g 1 kg = 13,66 €

Cijena na 1. 4. 2026.: 2,99 € Zemlja podrijetla: Maroko

PAPRIKA 3 BOJE 1 pak

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,69 €

Zemlja podrijetla: Španjolska

1,49€ 1 68€ 2 kg NARANČA 2 kg 1 kg = 0,84 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,68 € Zemlja podrijetla: Španjolska

BIO BANANA 1 kg

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,79 € Zemlja podrijetla: Ekvador

Cijena na 25. 2. 2026.: 3,19 € Zemlja podrijetla: Italija

1,49€ 1,99€

€

• 300 g basmati riže

• 600 g fileta svježe tune

• 200 g rotkvica

• 1 avokado

• 200 g crvenog kupusa

• 200 g tikvica

• 100 g rikole

• 10 g crnog sezama

• 100 ml soja umaka

• 1 limeta

NAČIN PRIPREME

• Tunu narežite na kockice 2 x 2 cm i marinirajte u soja umaku kojem ste dodali sok limete.

• Zagrijte rižu na suho, zalijte kipućom vodom (2 : 1 omjer vode i riže), poklopite i kuhajte na laganoj vatri 5 minuta. Ugasite vatru i ostavite rižu poklopljenu da bubri još 12 - 15 minuta. U međuvremenu narežite rotkvice i avokado na ploške, crveni kupus i rikolu na rezance, a tikvicu guljačem za povrće na trakice.

• Rasporedite rižu u zdjelice, na rižu dodajte kockice marinirane tune, ploške avokada i rotkvice, hrpicu kupusa i rikole, smotuljak tikvice, pospite sezamom i poslužite.

Cijena
Cijena

KRUH BEZ KVASCA kukuruzni miješani ili sa sjemenkama

400 g 1 kg = 2,73 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,48 €

KRUH

1,09€ 1,29€

KRUH MIJEŠANI RAŽENI

700 g 1 kg = 1,41 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,59 €

KRUH HELJDA, CHIA

narezani, pakirani Mlinar

BRZO I UKUSNO

PRAZNIK RADA UZ GRAH

1. ODABERI DOBAR GRAH

Koristi kvalitetan suhi grah. Prije kuhanja ga obavezno namoči preko noći – bit će mekši i lakše probavljiv.

2. TEMELJAC JE

POLA

POSLA

Ako možeš, kuhaj grah u temeljcu (mesnom ili povrtnom), a ne samo u vodi. Okus će biti puno bogatiji.

3.

DOBAR IZBOR MESA

Kombinacija dimljenog mesa i kobasica daje najbolji rezultat. Dim daje onaj pravi prvomajski “štih”.

4. NE ŽURI – GRAH VOLI

VRIJEME

Kuhaj ga lagano, na tihoj vatri. Što se sporije kuha, to će biti kremastiji i ukusniji.

5. ZAPRŠKA ILI BEZ NJE

Klasična verzija uključuje laganu zapršku s crvenom paprikom i češnjakom. Ako želiš lakšu varijantu, možeš zgnječiti dio graha da zgusne jelo.

6. ZAČINI NA KRAJU

7. MALO KISELOSTI ZA BALANS

Kap octa ili malo kiselog zelja na kraju može podići cijeli okus.

Lovorov list, papar, malo dimljene paprike – ali sol dodaj tek pred kraj da grah ne ostane tvrd. GRAH ŠARENI

Zemlja podrijetla: Argentina

LJUBIČASTI

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,49 € Zemlja podrijetla: Nizozemska

DODATAK

PAŠTETA TUNA ARGETA

razne vrste

95 g 1 kg = 17,79 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 €

TJESTENINA

MARODI BEZ JAJA

400 g odabrane vrste

1 kg = 4,73 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 €

PELAT ILI POLPA ROSSO GARGANO razne vrste

GAVRILOVIĆ

2 x 150 g 1 kg = 9,97 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 €

400 g 1 kg = 2,48 € Cijena na 4. 2. 2026.: 1,49 €

KREM JUHA PODRAVKA odabrane vrste

od 54 g do 80 g 1 kg od 13,63 € do 20,19 € Cijena na 2. 5. 2025. od 1,49 € do 1,59 €

KRASTAVCI DELIKATES DOORA

CORNFLAKES NESTLÉ odabrane vrste

450 g ili 500 g 1 kg od 6,68 € do 7,76 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 4,29 €

od 108 g do 116,8 g

vrste 1 kg od 34,16 € do 36,94 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 €

KAPSULE ZA KAVU ILI KAVA U ZRNU HAUSBRANDT od 50 g do 500 g

Proizvodi iz cijelog svijeta – sada i kod vas doma

Otkrijte više o tradiciji iz drugih zemalja i isprobajte ih u ukusnim modernim receptima.

Imate li osjećaj da kuhanje često postane monotono? Odbacite dosadne okuse i pridružite nam se na putovanju kroz mliječne okuse svijeta.

Pomoći ćemo vam da pronađete inspiraciju za kuhanje:

•uz pečeno meso, pite ili bureke, poslužite osvježavajući ayran

• gorgonzolu iskoristite u salati s orasima i kruškom

• grčki jogurt koristite za marinadu kako bi omekšao meso, posebno piletinu

NOVO

U cijenu uključena povratna naknada

I SLANO I SLATKO

NAPOLITANKE

KRAŠ

razne vrste

840 g 1

ČOKOLADA

DORINA

odabrane vrste od 75 g do 80 g

ZOBENE PLOČICE

MA BAKER

razne vrste

kg od 17,38 € do 18,53 € Cijena na 2.5.2025.: 2,05 €

TORTILLA ČIPS ZANUY odabrane vrste

KREKERI ELEPHANT XXL slani ili sezam

300 g 1 kg = 7,63 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,19 €

ČOKOLADE KINDER odabrane vrste

KOKICE BOBI

3 x 100 g

1 kg = 9,63 €

200 g 1 kg = 8,45 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 2,39 € do 2,49 € FLIPS TIP TOP

Cijena na 13. 3. 2026.: 3,89 €

VODA STUDENA ILI STUDENAC

1,5 L

1 L = 0,46 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 0,89 €

MEGA CIJENA

JEFTINIJE -22% 0,89 0,69€

U cijenu uključena povratna naknada

U cijenu uključena

TERANINO PIPI, TERANINO SPRITZ ILI LIMONCELLO SPRITZ ROSSI 0,25 L

1 L = 9,16 €

Teranino Pipi i Teranino Spritz

Cijena na 11. 5. 2025.: 2,79 €

Limoncello Spritz Rossi

Cijena na 15. 7. 2025.: 2,79 €

U cijenu uključena povratna naknada

BILJNI LIKER 0,7 L 1 L = 7,41 € Cijena na 2.

VITAMINSKA VODA, LEDENI ČAJ ili IZOTONIČNI NAPITAK OSHEE 0,555 L ili 0,75 L razne vrste 1 L od 1,67 € do 2,25 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,69 €

ENERGETSKO PIĆE RED BULL razne vrste 0,25 L

1 L = 4,76 € Cijena na 2. 5. 2026.: 1,79 € VINO DIKA odabrane vrste

VINO MALVASIA 3 L 1 L = 3,66 € Cijena na 2. 5. 2025.: 9,49 €

1,69

povratna naknada po limenci
U cijenu uključena povratna naknada

Biljni sladoledi koji se moraju probati

Volite sladoled?

Jeste li znali da se priprema s različitim biljnim bazama – od rižine do bademove?

One su zaslužne za bogatu, kremastu teksturu i posebnu punoću okusa.

Za dodatnu čar, isprobajte zanimljive kombinacije – veganski sladoled s hrskavim listićima badema ili nekoliko kapi aceta balsamica koji će stvoriti neočekivano savršen spoj okusa.

DETERDŽENT ZA

PRANJE RUBLJA ARIEL praškasti 5,5 kg /100 pranja 1kg = 3,63 €

1 pranje = 0,20 € tekući 4,5 L / 100 pranja 1 L = 4,44 €

1 pranje = 0,20 € kapsule 70/1

1 kapsula = 0,29 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 23,99 €

OMEKŠIVAČ ZA RUBLJE VIOLETA

razne vrste, od 800 ml do 2,7 L

1 L od 1,48 € do 2,49 €

Cijena na 2. 5. 2025.: od 1,99 € do 4,99 €

TABLETE ILI GEL ZA

STROJNO PRANJE POSUĐA SOMAT

Excellence premium 42/1 5in1

1 tableta = 0,31 €

Excellence 50/1 4in1

1 tableta = 0,26 €

Excellence 60/1 3in1

1 tableta = 0,22 €

Gel za strojno pranje posuđa limun 2 x 540 ml

1 L = 12,02 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 12,99 € 12,99€ 2,99€

DEO PROIZVODI REXONA odabrane vrste

ISKORISTI APP KUPON

500 ml

1 L = 5,98 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 € 2 , 99 €

KUĆNI LJUBIMCI

HIGIJENSKE

VREĆICE ZA PSE

12 x 20 komada

Priprema za put s ljubimcem

Ako planirate putovanje sa svojim psom, važno je ponijeti svu potrebnu opremu kako bi vam boravak bio što ugodniji i sigurniji. Osigurajte zaštitu od krpelja korištenjem odgovarajuće ampule, pobrinite se za njegovu zabavu uz prikladnu igračku te održavajte čistoću pomoću higijenskih vrećica.

Ne zaboravite ni na ukusne poslastice koje će razveseliti vašeg ljubimca. Istražite bogatu ponudu proizvoda koji će vaše putovanje s krznenim prijateljem učiniti još ljepšim.

Cijena na 2. 5. 2025.: 4,99 € VLAŽNE

MARAMICE ZA PSE

40/1

Cijena na 2. 5.2025.: 2,19 €

POSLASTICE ZA PSE odabrane vrste

7 x 11 g ili 10 x 5 g 1 kg od 12,86 € do 19,80 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,59 €

IZNESI NAJPOVOLJNIJE NA STOL.

OD ČETVRTKA 30. 4. DO SRIJEDE 6. 5.

DETERDŽENT ZA PRANJE RUBLJA PERSIL

odabrane vrste, 110 pranja

pranje

TABLETE ILI GEL

DETERDŽENT ARIEL

ZA PRANJE RUBLJA

Praškasti 3,46 kg / 63 pranja

1 kg = 4,04 € / 1 pranje = 0,22 €

tekući 2,7 L / 60 pranja

1 L = 5,18 € / 1 pranje = 0,23 € ili kapsule 38/1 i 44/1

4,99€ 23,99€

ZA STROJNO PRANJE POSUĐA SOMAT

Tablete Excellence Premium 65/1, 1 tableta = 0,25 €

ili Excellence 75/1, 1 tableta = 0,22 € ili gel Excellence Duo 2 x 810 ml

1 L = 15,70 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 19,99 €

13,99€

PAPIRNATI RUČNICI VIOLETA

Jumbo XXL 2/1, 3 sloja ili Lemon XXL 2/1, 2 sloja ili Jumbo, Soft 1/1, 2 sloja

1 rola od 1,99 € do 2,59 €

Cijena na 2. 5. 2025.: od 2,29 € do 2,49 €

HIGIJENSKI ULOŠCI LIBRESSE ultra normal i super wing duo clip 40/1 i 36/1

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 €

DJEČJE PELENE

TOALETNI PAPIR ZEWA Breskva ili Delicate care

3 sloja

32 role u pakiranju

1 rola = 0,27 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 8,49 €

DJEČJE PELENE PAMPERS

razne vrste

1 pakiranje

Cijena na 2. 5. 2025.: od 8,63 € do 14,99 €

FRITEZA NA

VRUĆI ZRAK 32412

kapacitet: 4,2

L, snaga: 1300 W, podešavanje temperature od 80°C - 200°C, 60-minutni timer, za pripremu hrane s malo ili bez ulja

Kuhinjska magija malih sprava

U modernoj kuhinji, male sprave često čine najveću razliku. Njihova praktičnost i brzina štede vrijeme i čine kuhanje jednostavnijim. Hrana postaje hrskava, napitci kremasti i puni okusa, a priprema omiljenih jela brza i praktična.

Također potiču i kreativnost. Omogućuju isprobavanje novih kombinacija okusa, eksperimentiranje s teksturama i pripremu jela koja bi inače bila prezahtjevna.

S malim pomagačima, čak i složeni recepti postaju pristupačni, a vrijeme provedeno u kuhinji ugodnije i kreativnije.

PREKLOPNI ROŠTILJ SIMPEX

dimenzije grill ploče: 30,3 x 20,3 cm, neprijanjajuća ploča za pečenje, svjetlosni indikator rada

€

KUHALO ZA VODU ELIT RETRO 1.7R INOX

snaga: 2200W, kapacitet: 1.7 L, od nehrđajućeg čelika, 360° rotirajuća baza, automatsko isključivanje, pokazivač temperature

39,99€

NUTRIBULLET

BLENDER NB505DG

potrošnja energije 500 W, zapremina posuda 700 i 500 ml oštrica sa 6 noževaosigurava savršeno mješanje 1 kom

ELEKTRIČNI ROŠTILJ

3U1 ARIETE 27839

snaga: 2400 W, mogućnost rasklapanja za 180°, ukupna površina za pečenje 60 x 25cm 1 kom

49,99€

SAMOSTOJEĆI

MIKSER SIMPEX 29747

Za sjeckanje, miješanje, drobljenje leda, snaga: 500W, 2 brzine, + tipka, posuda kapaciteta: 1,5l, nož s 4 oštrice od nehrđajućeg čelika 23,99€

Mali zalogaji, veliki trenuci

Uživanje u hrani i piću često je jednako uokvireno načinom serviranja koliko i samim okusom.

Mala, pažljivo odabrana posuda može naglasiti boje, teksture i arome, čineći svaki zalogaj vizualno privlačnijim i primamljivijim.

Ovakav način serviranja također potiče druženje i zajedništvo. Bilo da se radi o večernjem okupljanju s prijateljima, pikniku ili obiteljskom stolu, male porcije u čašama i zdjelicama olakšavaju dijeljenje i interakciju.

DISNEY KNJIGA
ILI BOJANKA odabrane razne vrste

SAMOHODNA MOTORNA

KOSILICA ADK WR 65355

širina košnje: 20¨ (510 mm), snaga: 5,2 KW / 7 KS, prijenos: GT, 8 pozicija podešavanja, radni broj okretaja: 2800RPM, kapacitet rezervoara goriva: 1,4L, spremnik za travu: 60L, izbacivanje sa strane/straga/malčiranje, priključak za crijevo

*PONUDA NE VRIJEDI U INTERSPARU ZADAR, SPLIT, RIJEKA, PULA, SUPERNOVA DUBRAVA, ARENA CENTAR, CCO EAST I OSIJEK PORTANOVA

AKUMULATORSKI TRIMER ZA

TRAVU ISKRA IEX-CGT-162

napon: 20 V, automatsko napajanje niti, teleskopska ručka: 210 mm, podešavanje kuta glave: 6 položaja, dodatna podesiva ručka + 2 x

Li-ion baterija 20 V - 2,0 Ah

Zaštita od insekata i ugodan boravak na otvorenom

Ljeto i topli dani idealni su za boravak na otvorenom, ali donose i nepoželjne goste – insekte. Srećom, moderni aparati za zaštitu od insekata čine borbu jednostavnijom i učinkovitijom.

Boravak na otvorenom dodatno se može unaprijediti pravilnim uređivanjem vrta. Redovito košenje travnjaka i održavanje zelenih površina smanjuje skrovišta insekata. Pravilno održavan vrt ne samo da povećava estetiku i udobnost prostora, već i smanjuje rizik od uboda i kontakta s nepoželjnim kukcima.

Stvaranje vrta u svakom prostoru

Cvijeće u žardijerama i teglicama unosi boju, miris i život u svaki kutak doma i vrta. Čak i mali balkon ili terasa može postati prava oaza zahvaljujući pažljivo odabranim biljkama i kreativnom aranžiranju. Teglice omogućuju jednostavno premještanje biljaka, kombiniranje različitih vrsta i stvaranje zanimljivih vizualnih kompozicija, dok žardinjere pomažu da vrt izgleda uredno i organizirano.

I autu treba proljetna generalka

Temeljito pranje, čišćenje interijera i provjera ključnih dijelova poput guma, kočnica i tekućina mogu značajno produžiti vijek vozila. Uz malo truda, tvoj auto neće samo bolje izgledati, već će biti sigurniji i spreman za sve proljetne i ljetne vožnje.

VISOKOTLAČNI ČISTAČ BOSCH UNIVERSAL AQUATAK 125 snaga motora: 1500 W, maks. tlak 125 bara, maks. protok 360 L/h, mlaznica 3u1, 5 m visokotlačno crijevo, filtar za vodu 1 kom

KUTIJA PRVE POMOĆI HRN 1112 1 kom

SREDSTVO ZA PRANJE VJETROBRANSKOG STAKLA SONAX Lemon

ČISTAČ NAPLATAKA SONAX BEAST ne oštećuje površinu naplatka niti vijke na kotačima, pojačana snaga čišćenja 1 L

DEMINERALIZIRANA

VODA

Za glačanje, punjenje automobilskih hladnjaka, za pripremu otopina antifriza, za akumulatore i ostale namjene, dobivena demineralizacijom 5 L 1 L = 0,28 €

Važenje letka je od 29. 4. 2026. do 5. 5. 2026. ili do prodaje zaliha za prehrambene namirnice, kozmetiku, proizvode za osobnu higijenu i sredstva za čišćenje, te od 29. 4. 2026. do 12. 5. 2026. ili do prodaje zaliha za kućanstvo, tekstil, tehniku, sport, hobi program, cvijeće, školu i ured. Ponuda ne vrijedi u SPAR Jurišićeva 2A, Zagreb. Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi iz neprehrambenog asortimana nisu dostupni u INTERSPAR hipermarketima u Samoboru, Puli, Zadru, Ante Starčevića 5a i Osijek - Portanova. Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima. Proizvode iz ovog letka moguće je kupiti samo u količinama za kućanstvo. Ne odgovaramo za moguće tiskarske greške! Izraženi postotak sniženja je minimalan. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Poštovani kupci! PRITUŽBE I POHVALE

Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook