Skip to main content

Tjedna akcija

Page 1


Pametna ušteda

Velikapakiranja

OGRANIČENA KOLIČINA SMRZNUTI ŠAMPINJONI NAREZANI

2,19

1,2 kg

1 kg = 1,83 € Cijena na 02/05/2025: 2,49 €

5,69 7,99 MINI PIZZA MARGHERITA 12 KOM 1,08 kg

1 kg = 5,27 € Cijena na 02/05/2025: 7,99 €

6,49

OGRANIČENA KOLIČINA PANIRANI FILETI ALJAŠKE

800 g

1 kg = 8,12 € Cijena na 02/05/2025: 5,49 €

OGRANIČENA KOLIČINA ŠTAPIĆ BIG CIOC BADEM 6 KOM

3,99

510 g 1 kg = 7,83 € Cijena na 09/08/2025: 4,99 €

OGRANIČENA KOLIČINA

8,99

RAVNI KULEN

500 g

1 kg = 17,98 €

Cijena na 28/04/2026: 8,99 €

OGRANIČENA KOLIČINA ČVARCI

6,99

400 g

1 kg = 17,48 € Cijena na 28/04/2026: 6,99 €

2,49

OGRANIČENA KOLIČINA PANIRANE PALAČINKE MOZZARELLA RAJČICA

562,5 g 1 kg = 4,44 € Cijena na 21/05/2025: 2,69 €

OGRANIČENA KOLIČINA LEDENI ŠTAPIĆI RAZNI OKUSI 20 KOM 1,5 kg 1 kg = 2,33 € Cijena na 03/07/2025: 3,99 €

3,49

4,49 OGRANIČENA KOLIČINA TOPLJENI SIR LISTIĆI 800 g 1 kg = 5,62 € Cijena na 06/05/2025: 4,39 €

Pametna

OGRANIČENA KOLIČINA

3,69

3,99

3,18

4,29

2,59

1,49

2,29 za kom

1,89

1,69

8,18 € Cijena na 06/05/2025: 2,29 € 1 kom=

1,13 € Cijena na 02/05/2025: 1,69 €

Velikapakiranja

1,69

1,49

2,99

1,69

5,99

OGRANIČENA KOLIČINA KUKURUZ ŠEĆERAC 6 x 165 g

3,99

4,04 €

na 02/05/2025: 3,99 €

1,49

PŠENICE 400 g 1 kg = 3,73 € Cijena na 05/07/2025: 1,49 €

Pametna

3,99 OGRANIČENA KOLIČINA NAMAZ LJEŠNJAK I

Cijena na 02/05/2025: 3,99 €

3,39 OGRANIČENA KOLIČINA

S ČOKOLADOM

700 g

1 kg = 4,85 €

Cijena na 02/05/2025: 2,99 €

3,29 OGRANIČENA KOLIČINA

SA VOĆEM 500 g 1 kg = 6,58 € Cijena na 07/02/2026: 3,49 €

3,99

kg Cijena na 26/05/2025: 3,99 €

8,99

2,60 za kom OGRANIČENA KOLIČINA COLA/LIMUNADA U LIMENCI 6 x 330 ml 1 l = 7,88 € Cijena na 02/05/2025: 0,53 €

OGRANIČENA

2,99

8,99

na 02/05/2025: 8,99 €

OGRANIČENA KOLIČINA PAPIRNATI RUČNICI 2 SLOJA, 50 LISTOVA, 8 ROLA Cijena na 02/05/2025: 4,49 €

4,49

Velikapakiranja

6,49

2,69

3,39

9,99

2,49

4,49

4,99

14,99

27. svibnja-02. lipnja 2026.

Najniža cijena u 30 dana

2,69 3,79

SLADOLED BOURBON VANILIJA

2 l

1 l = 1,35 € Cijena na 19/06/2025: 3,79 €

2,09 2,99 -30% KORNETI VIŠNJA 6 KOM

450 g 1 kg = 4,65 € Cijena na 02/05/2025: 2,99 €

OGRANIČENA KOLIČINA

3,49

SLADOLED MINI

ŠTAPIĆI OD KAVE 8 KOM

304 g

1 kg = 11,49 € Cijena na 02/05/2025: 2,99 €

2,192,99 SANDWICH

OGRANIČENA KOLIČINA

2,19

SLADOLED LIMUN I SLATKI KORIJEN 6 KOM

480 g

1 kg = 4,57 € Cijena na 04/06/2025: 2,19 €

2,29 3,29 -30%

SLADOLED CROCCHINI PUNJENJE VIŠNJA 6 KOM

420 g

1 kg = 5,46 € Cijena na 11/11/2025: 3,29 €

2,29 2,99 za kom

SLADOLED PLOČICE ŠLAG I KARAMELA/KOKOS 6 KOM

250 g

1 kg = 9,16 € Cijena na 19/06/2025: 2,99 €

SLADOLED 6 KOM

288 g

1 kg = 7,61 € Cijena na 19/06/2025: 2,99 €

1,992,69

ŠTAPIĆI KOKOS 4 KOM

202 g

1 kg = 9,86 € Cijena na 11/11/2025: 2,99 €

Voće i povrće

Zemlja podrijetla: ŠPANJOLSKA Cijena na 03/05/2025: 15,00 €

1,391,99 za kom

1,391,89 za kom SALATA GRAND MISTA

350 g

1 kg = 3,97 €

Zemlja podrijetla: ITALIJA

Cijena na 02/05/2025: 1,99 €

Svježe meso

SVINJSKA SLABINA I LEĐA BEZ KOSTI

Cijena na 02/05/2025: 5,99 €

3,99

3,09 za kom

500 g

1 kg = 6,18 €

Cijena na 29/05/2025: 3,39 €

ŠAMPINJONI

500 g

1 kg = 2,78 €

Zemlja podrijetla: HRVATSKA

Cijena na 02/05/2025: 1,89 €

0,65 0,79 za kom

LJETNICE (VIŠE VRSTA)

Zemlja podrijetla: HRVATSKA Cijena na 03/05/2025: 0,69 €

pakiranje

svibnja-02. lipnja 2026.

Najniža cijena u 30 dana Najniža cijena u 30 dana

TELEĆI ODREZAK OD BUTA

400 g

1 kg = 16,23 € Cijena na 06/03/2026: 8,99 €

6,49 8,99 za kom pakiranje

4,195,29 za kom

JUNEĆE MLJEVENO MESO

450 g 1 kg = 9,31 € Cijena na 02/05/2025: 4,69 € pakiranje

1,592,19 za 100 g

PREMIUM KUHANA ŠUNKA IZ KOMADA BUTA

1 kg = 15,90 €

Cijena na 02/05/2025: 21,90 €

1,391,99 za 100 g -30%

IBERICO MIJEŠANI TVRDI

SIR

1 kg = 13,90 €

Cijena na 02/05/2025: 19,90 €

Ponuda iz odjela Delikatesa može varirati u nekim trgovinama.

Pekarnica Pekarnica

0,99 1,39 za kom

KRUH BEZ KVASCA SA SJEMENKAMA

400 g

1 kg = 2,48 €

Cijena na 02/05/2025: 1,39 €

0,50 0,69 za kom

DONUT NUGAT PUNJENI

71 g

1 kg = 7,04 €

Cijena na 02/05/2025: 0,69 €

0,99 1,59 za 100 g -37%

MORTADELA CASTELLI PREMIUM

1 kg = 9,90 €

Cijena na 01/01/2026: 15,90 €

0,99 1,39 za 100 g

Najniža cijena u 30 dana

KUHANI DIMLJENI SIR

1 kg = 9,90 €

Cijena na 02/05/2025: 13,90 €

27. svibnja-02. lipnja 2026.

Najniža cijena u 30 dana

0,99 1,45 za kom -31%

BUREK SA SIROM MOTANI U POSUDI

250 g

1 kg = 3,96 €

Cijena na 02/05/2025: 1,45 €

7,499,99 za kom

MIX DOMAĆIH SVJEŽIH KOLAČA

1 kg

Cijena na 20/08/2025: 9,99 €

Naši proizvodi

1,091,59

4,59

1,49

5,33 € Cijena na 06/08/2025: 2,09 €

6,69 OGRANIČENA KOLIČINA ZIMSKA SALAMA

500 g

1 kg = 13,38 € Cijena na 02/05/2025: 6,69 €

3,99 5,89

3,79

1,692,49 za kom -32% SLADOLED PISTACIJA I VANILIJA/ ČOKOLADA I MLIJEČNA KREMA 500 g 1 kg = 3,38 € Cijena na 02/05/2025: 2,49 €

2,99 4,49 -33% MORTADELA

700 g 1 kg = 4,28 € Cijena na 02/05/2025: 4,49 €

3,29 4,49 PRŠUT

300 g 1 kg = 10,97 € Cijena na 02/05/2025: 4,49 €

5,99 8,99 -33% SIR TVRDI KOZJI KRAVLJI MIX

400 g 1 kg = 14,98 € Cijena na 02/05/2025: 8,99 €

Naši proizvodi

3,99 6,75

2,553,89

1,251,69

1,99

1,491,85

4,795,49

1,091,69 -35%

1,191,49 za kom

1,692,09 PASIRANA RAJČICA

2,793,99 -30% TIRAMISU

Naši proizvodi

24,99 34,99

EKSTRA DJEVIČANSKO MASLINOVO ULJE

5 l 1 l = 5,00 € Cijena na 10/12/2025: 34,99 €

1 l = 5,0 €

2,49 3,15 MASLINE PUNJENE PAPRIKOM

700 g

1 kg = 3,56 € Cijena na 06/02/2026: 3,15 €

1,291,69 SLANI ČIPS

250 g 1 kg = 5,16 € Cijena na 01/09/2025: 1,69 €

3,29 3,79 NAPOLITANKE LJEŠNJAK 3 KOM

900 g

1 kg = 3,66 € Cijena na 24/07/2025: 3,69 €

1,391,79 NEKTAR NARANČA

2 l 1 l = 0,70 € Cijena na 16/07/2025: 1,75 €

1,19 1,59 za kom

NEKTAR MARELICA/ KRUŠKA/ BRESKVA

1 l Cijena na 02/05/2025: 1,59 €

Najniža cijena u 30 dana

0,791,09 za kom MESNI DORUČAK/ NAREZAK GOVEÐI

150 g 1 kg = 5,27 € Cijena na 02/05/2025: 1,09 €

1,892,69

ÐŽEM MARELICA

860 g 1 kg = 2,20 € Cijena na 13/02/2026: 2,69 €

7,498,99 PRALINE MAXI

850 g 1 kg = 8,82 € Cijena na 02/05/2025: 8,99 €

0,69 0,89 za kom VODA S OKUSOM ŠUMSKA JAGODA I ALOE VERA/ BRESKVA I ALOE VERA

1,5 l

1 l = 0,46 € Cijena na 02/05/2025: 0,79 €

Naši proizvodi

0,89 1,15

2,99 4,99

3,99

1,251,79

4,99

0,89

0,99 1,29

1,992,99

0,99 1,59

Ograničena ponuda

7 , 99

MAJICA SERIE A*

7 , 99

MAJICA KAPPA*

Model 'Huetan', veličine: M-XXL, boje: bijela, crna, plava, zelena, svijetloplava.

8,99

KRATKE HLAČE

KAPPA*

Model 'Alex', u džersiju, veličine: M-XXL, boje: crna, siva melanž, svijetloplava.

9,99

POLO MAJICA KAPPA*

Model 'Noah', veličine: M-XXL, boje: crna, mornarsko plava, zelena, svijetloplava.

22,99 za par

TENISICE ENRICO COVERI*

Veličine: 36-46, boje: crna, mornarsko plava/svijetloplava, siva/ružičasta.

Od pamuka, veličine: M-XXL. Print, MILAN/INTER/ JUVENTUS/ NAPOLI

7,99

DONJE RUBLJE SERIA A*

Od pamuka, veličine: M-XXL. Print, MILAN/INTER/ JUVENTUS/NAPOLI

7 , 99

SET MAJICA BEZ RUKAVA*

100% pamuk, razne boje, veličine: S-XL. Pakiranje sadrži 2 komada.

8,99

ŽENSKE HLAČE*

Veličine: S-XL, razni printovi.

19,99

MAJICA I HLAČE SERIE A*

Od pamuka, veličine: M-XXL. Print, MILAN/INTER/ JUVENTUS/NAPOLI

8,99 za kom RUČNIK SERIE A*

59,99

ŠTAPNI USISAVAČ*

Ciklonska tehnologija bez vrećice, motorizirana rotirajuća četka, 2 razine usisavanja, odvojivi spremnik od 0,39 l, LED zaslon, uključeni pribor: četka, mlaznica za pukotine. S punjivom litijevom baterijom od 2200 mAh/22,2 V.

9,99

HALJINA*

Veličine: S-XL, razni printovi.

14,99

PARNO GLAČALO*

Velika čelična ploča, kapacitet spremnika

300 ml, snaga 20002400 W.

Ograničena ponuda

9,99 za kom

AUTOMOBIL NA

DALJINSKI*

14,99

NOGOMETNI GOL*

Jednostavno za sastavljanje, stabilno i čvrsto, dimenzije otprilike 101 x 60 x 37 cm, uključujući loptu i pumpu.

5,99

za set

KUHINJSKI SET ZA IGRU*

9,99

za set

DJEČJI SET

MAJICA I HLAČE*

100% pamuk, veličine: 3/4, 5/6, 7/8, 9/10

godina, licence: Spiderman, Pikachu, Gabby's, Frozen.

Motoriziran s radio upravljanjem, 4 kanala: naprijed/ natrag, desno/lijevo.

6,99 za kom

GRADSKA VOZILA*

S rotirajućim kotačima, svjetlima i zvukovima.

SET OD 2 PUŠKE*

Sa 6 meta i 12 mekih metaka. 9,99

6,99 za kom PONCHO/ RUČNIK*

5,99 za kom

KINETIČKI PIJESAK* S raznim dodacima.

6,99 za kom

KOVČEG ZA

PLAŽU*

Veliki prostor za pijesak i vodu, vučno, s kalupima, lopatom i grabljama.

6,99 za kom

KUPAĆI KOSTIM/ BOKSERICE* Razne licence.

24,99 za kom

DJEČJI PUTNI KOFER*

Izrađeno od ABS-a, s 4 kotača, dimenzije 32 x 22 x 46 cm, razne grafike, do 30 kg.

8,99 za kom

RUČNIK ZA

PLAŽU*

Od mikrovlakana, dimenzija 90 x 170 cm.

0,59 0,89 za kom voće i povrće

KRASTAVAC

SALATAR

Zemlja podrijetla: HRVATSKA

Cijena na 02/05/2025: 0,89 € %

1,091,49 za kom

2 49 mesnica

DOMAĆE PILE GRILL

Cijena na 24/03/2026: 3,09 €

KUKURUZNI MIJEŠANI KRUH

REZANI PAKIRAN

500 g 1 kg = 2,18 €

Cijena na 21/08/2025: 1,49 €

KISELO VRHNJE

20% M.M.

850 g

1 kg = 2,65 €

Cijena na 02/05/2025: 3,29 €

2,253,39 -33%

cijena u 30 dana

2,99 5,29 za kom -43%

SLADOLED 4 OKUSA

VIŠE VRSTA

1 kg Cijena na 02/05/2025: 5,29 €

4,99 5,99

MLJEVENA TURSKA KAVA

500 g 1 kg = 9,98 €

Cijena na 24/07/2025: 5,99 €

Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook