Skip to main content

Spar

Page 1

IZDA N J E 52 / 2025

vrijedi od

SUBOTE!

od 27. 12. 2025. do 5. 1. 2026. ili do prodaje zaliha za prehrambene namirnice, kozmetiku, proizvode za osobnu higijenu i sredstva za čišćenje od 27. 12. 2025. do 5. 1. 2026. ili do prodaje zaliha za kućanstvo, tekstil i tehniku, sport i slobodno vrijeme, hobi program, cvijeće, školu i ured

Spar mesnica

Svinjski but bez kosti

svježa PREPORUKA

na pultu 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 5,19 €

100% hrvatsko

SKENIRAJ ZA ONLINE LETAK

SAKUPL JA JTE NAL JEPNICE I U R O N I T E U O Č A R AVA J U ĆI SVIJET MIRISA

Prilika koja se ne propušta! UŠTEDA DO

ZA SVAKIH 10 € 1 NALJEPNICA

Sretna Nova godina Pršut narezak Dobro

3, € 99

Sakupljajte naljepnice u razdoblju od 5.11.2025. do 6.1.2026. Iskoristite sakupljene naljepnice do 13.1.2026. ili do prodaje zaliha.

Sir Dalmatinac

Pjenušavo vino Kadarita dry

Paška sirana tvrdi, ovčji/kravlji 1 kg

400 g

1 kg = 21,23 € Cijena na 11. 6. 2025.: 13,99 €

0,75 L

1 L = 2,39 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,52 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 24,99 €

2,52

13,99

PO

S-BUDGET

19,99€

iteta al

VIKNEUNDDA Kristal šećer

sk

-39%

H r v at

8,49 €

a

k va

lite

VRIJEDI: od petka do nedjelje Sir Maasdam

Cijena na 2. 5. 2025.: 9,99 €

Cijena na 2. 5.2 025.: 0,99 €

0,99

0, €

-30%

-28%

-28%

ta

1kg

69

1,79 €

27,99

tska rva kv H

u cijenu uključena povratna naknada

od 2. 1. do 4. 1. 2026. Gazirano piće Coca-Cola ili Fanta 1L

Cijena na 2. 5. 2025.: od 1,62 € do 1,68 €

7,

Tuna Rio Mare odabrane vrste 3 x 80 g + 80 g, 3 x 80 g ili 3 x 65 g ocijeđena masa od 156 g do 208 g 1 kg od 21,59 € do 28,78 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,89 €

9,99

99

€

-20%

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

1,39€ u cijenu uključena povratna naknada

4,49 €


2 Ponuda na stranicama 2 - 3 vrijedi od 27. 12. 2025. do 5. 1. 2026. ili do isteka zaliha. Hrvatsko pile Cekin 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 3,18 €

P O N U DA VR IJ E D I d o 31 . 1 2 .

Svježi odojak na pultu

1 kg

Cijena na 2. 5. 2025.: 5,99 €

H r v at

iteta al

tska rva kv H

sk

a

k va

lite

ta

3,

18

5,49

€

Teleća rebra / prsa / flam

Pileći batak

Mlada janjetina

na pultu 1 kg

Cekin 1 kg

P O N U DAI V R IJ E D . d o 31 . 1 2

Cijena na 2. 5. 2025.: 9,59 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 4,79 €

€

na pultu 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 13,99 €

tež in a d o 1 2 kg H r v at

iteta al

tska rva kv H

sk

a

k va

lite

ta

3,99

7,99

€

Svinjska leđa s kosti

na pultu 1 kg

na pultu 1 kg

1 kg = 7,78 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,69 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 10,49 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 4,29 €

3,

12,

Perutnina 500 g

iteta al

H r v at sk

a

k va

lite

ta

89

49

€

Pileća prsa bez kože S-BUDGET 1 kg

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

a

k va

lite

ta

€

Porchetta

Ravlić 450 g

Rolano marinirano carsko Pivac 1 kg

NOVO

2,99

Cijena na 16. 12. 2025.: 6,99 €

tska rva kv H

€

iteta al

€

3,99

Miješano mljeveno meso

sk

4,

100% hrvatsko

H r v at

ta

sk

lite

iteta al

sk

k va

tska rva kv H

H r v at

iteta al

H r v at a

79

€

1 kg = 6,64 € Cijena na 26. 8. 2025.: 3,99 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 5,55 €

tska rva kv H

€

Juneći vrat bez kosti

Pileći file zabatka

tska rva kv H

12,49

€

a

k va

lite

ta

5,99

€


3

Jabuka crvena Vrtovi Hrvatske

Tikva buternut

1 kg = 0,84 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,19 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,49 €

rinfuza 1 kg

pakiranje 2 kg

TRŽNICA

2 kg

Kupus kiseli glave Varaždinski 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 1,85 €

iteta al

H r v at sk

1,68€

tska rva kv H

a

k va

t lite

a

0,79€

Limeta

Naranča

rinfuza 1 kg

rinfuza 1 kg

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,49 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,49 €

H r v at

iteta al

tska rva kv H

sk

a

k va

lite

ta

1,49€ Celer glava 1 kg

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,19 €

0,88€

1, € 49

Rajčica cherry pakiranje 500 g

KIKIRIKI S-BUDGET

1 kg = 2,78 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,49 €

500 g

ILI KIKIRIKI U LJUSCI S-BUDGET 400 g 1 kg od 3,98 € do 4,58 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 1,59 € do 1,99 €

0,49€

1,39€

Već od:

1,59€

ODABERI

BIO

Bio kruška SPAR Natur*pur

Bio mrkva SPAR Natur*pur pakiranje 500 g

pakiranje 500 g

1 kg = 1,54 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,29 €

1 kg = 2,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,09 €

1,49€

0,77 Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


4 Ponuda na stranicama 4 - 5 vrijedi od 27. 12. 2025. do 5. 1. 2026. ili do isteka zaliha.

Delikatese

Trajni naresci Gavrilović odabrane vrste 80 g

NAJVEĆA PONUDA NAREZAKA, SIREVA I SVJEŽIH SALATA

1 kg od 22,38 € do 28,63 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 2,39 € do 2,89 €

H r v at

iteta al

tska rva kv H

sk

a

k va

lite

ta

Već od:

1,79€

Pileća salama Poli mini

lite

ta

lite

ta

Pureća šunka delikates

13,99

Cijena na 2. 5. 2025.: 9,99 €

€

-15%

Gavrilović 1 kg

tska rva kv H

iteta al

sk

k va

k va

sk

1,69 €

a

1 kg

H r v at

iteta al

H r v at a

Podravka

€

tska rva kv H

sk

7,99

1,99

tska rva kv H

Šunka u ovitku

H r v at

1 kg = 7,68 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,59 €

iteta al

Perutnina Ptuj 220 g

a

k va

lite

ta

Cijena na 2. 5. 2025.: 13,29 €

Dimljena rebra S-BUDGET Zimska salama

€

ta

Cijena na 2. 5. 2025.: 21,49 €

11,49

€

ta

tska rva kv H

Salama sendvič

iteta al

lite

lite

Pik Vrbovec 1 kg

sk

sk

k va

k va

9,99 €

iteta al

H r v at a

a

H r v at

tska rva kv H

Gavrilović 1 kg

sk

21,99

tska rva kv H

H r v at

Cijena na 2. 5. 2025.: 8,59 €

iteta al

vakuum pakiranje 1 kg

a

k va

lite

ta

Cijena na 2. 5. 2025.: 11,49 €

Kobasice za kuhanje i pečenje odabrane vrste PIK Vrbovec od 300 g do 460 g

Već od:

3,19€

lite

5

,99€

ta

Čvarci S-BUDGET

1 kg

lite

ta

Cijena na 2. 5. 2025.: 7,29 €

80 g

1 kg = 3,50 € Cijena na 2. 5. 2025.: 0,62 €

1 kg = 41,13 € Cijena na 17. 5. 2025.: 3,59 €

0,45

3,29

4,99

4, € 29

k va

l

a itet

-14%

sk

sk

a

H r v at

H r v at

iteta al

tska rva kv H

SAMO UZ tska rva kv H

iteta al

0, € 35

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

k va

Pršut dalmatinski Voštane

AiA 100 g

-22%

a

ISKORISTI SVOJ KUPON...

250 g

1kg = 17,16 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,99 €

Hrenovke Frankfurt

Francuska salata

iteta al

ta

k va

sk

lite

a

Cijena na 2. 5. 2025.: 21,89 €

tska rva kv H

H r v at

k va

iteta al

sk

a

€

Drniška tradicija 1 kg

tska rva kv H

sk

H r v at

iteta al

tska rva kv H

19,99

Drniška ruža

H r v at

1 kg od 9,75 € do 14,30 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 4,39 € do 5,49 €

a

k va

lite

ta

€

-24%

2,49

€


5 l Origina . je li iz Ita

12

iteta al

lite

16

k va

lite

Cijena na 2. 5. 2025.: 16,99 €

iteta al

sk

classic Gavrilović 1 kg

,49€

tska rva kv H

H r v at

a

k va

lite

a

k va

lite

ta

Cijena na 2. 5. 2025.: 13,79 €

ta

iteta al

tska rva kv H

a

Cijena na 2. 5. 2025.: 12,49 €

k va

lite

ta

1 kg

sk

Sir Varaždinec ili Tilzit

€

H r v at

5,99

tska rva kv H

Sir Gouda S-BUDGET

iteta al

Cijena na 2. 5. 2025.: 14,19 €

Vindija polutvrdi, kravlji 1 kg

Mortadela San Giorgio

iteta al

s maslinama Gavrilović 1 kg

13,79

tska rva kv H

sk

,99€

1 kg

ta

H r v at

9

12,49

Mortadela San Giorgio

sk

-20%

Cijena na 2. 5. 2025.: 12,99 €

iteta al

a

H r v at

8

,49€

1 kg

Cijena na 2. 5. 2025.: 14,49 €

8

14,19

Dimljena kuhana šunka DESPAR

Seljačka šunka S-BUDGET

,99€

-38%

- 40%

,99€

ta

tska rva kv H

sk

Gavrilović 1 kg

k va

H r v at

€

a

Cijena na 2. 5. 2025.: 11,99 €

Kuhana šunka

9,99

sk

Vindija 1 kg

tska rva kv H

H r v at

8

,99€

Dimljena pileća prsa Dimcek

a

Cijena na 2. 5. 2025.: 6,49 €

k va

lite

-16%

9

ta

11,99

,99€

Sir Kraljevski zrije 20 mjeseci 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 11,99 €

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


6 Ponuda na stranicama 6 - 7 vrijedi od 27. 12. 2025. do 5. 1. 2026. ili do isteka zaliha. H r v at

iteta al

tska rva kv H

sk

a

k va

lite

ta

H r v at

iteta al

tska rva kv H

sk

a

k va

lite

ta

Krumpirov kruh 400 g

1,

19

1 kg = 2,23 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,15 €

-22% 1,15

0,89

€

€

0,

Kruh s kiselim tijestom odabrane vrste od 400 g do 500 g

Kruh primorski Mlinar

79

€

500 g

€

1 kg = 2,58 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,95 €

Bruschette Maretti

1 kg od 2,38 € do 2,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 1,49 € do 1,59 €

1,29

razne vrste 70 g

H r v at

1 kg = 11,29 € Cijena na 2. 5. 2025.: 0,95 €

iteta al

tska rva kv H

sk

a

k va

lite

ta

H r v at

iteta al

tska rva kv H

sk

a

k va

lite

0,89

€

ta

0,

49

sk

60 g

H r v at

Craft klipić z Varaždina

iteta al

tska rva kv H

a

€

k va

t lite

a

Piroška s hrenovkom 120 g

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,13 €

ili Meksička pita

1 kg = 8,17 € Cijena na 2. 5. 2025.: 0,62 €

Mađarica SPAR

150 g

ISKORISTI SVOJ KUPON...

420 g

1 kg od 5,93 € do 7,42 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,19 €

1 kg = 9,50 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,99 €

Kruh sendvič Ölz

sk

€

k va

lite

2

,79€

€

ta

€

4,59

€

Mini grissini DESPAR

-32%

SAMO UZ

H r v at

4,14

a

1,39

0,99

3,99

tska rva kv H

-28%

1 kg = 5,52 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,14 €

4,99

iteta al

pšenični ili integralni 750 g

-20%

Čupavci SPAR

razne vrste 150 g

480 g

1 kg = 6,60 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,39 €

1 kg = 9,56 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,79 €

Brancin

Pacifičke kozice

Orada

330 - 500 grama/komad Cromaris 1 kg

40 - 60 komada/kg 1 kg

400 - 600 grama/komad 1 kg

Odrezak atlantskog lososa

Cijena na 2. 5. 2025.: 12,99 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 9,99 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 12,99 €

8,69 €

13,99€

1 kg

Cijena na 2. 5. 2025.: 10,99 €

O Č IŠ Ć E N

I

11, € 99

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

12,49€

*ponuda svježe rinfuzne ribe vrijedi samo u prodajnim centrima s odjelom ribarnice


7 Trajno mlijeko ‘z bregov 2,8% m.m. Vindija 1L Cijena na 2. 5. 2025.: 1,02 €

Jogurt B Aktiv

Krem sir ABC

natur ili jagoda 1 kg

razne vrste 100 g

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,82 €

1 kg = 11,50 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 1,25 € do 1,39 €

2,99

2,39 €

t lite

u cijenu uključena povratna naknada

a

Sir Zottarella Zott

1,15 €

iteta al

k va

sk

ta

a

tska rva kv H

H r v at

lite

iteta al

k va

sk

sk

a

0,94 €

-20%

tska rva kv H

H r v at

H r v at

iteta al

tska rva kv H

a

k va

t lite

a

Jogurt Dukatos

Ekstra djevičansko maslinovo ulje Monini

125 g

1 kg = 9,52 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,49 €

razne vrste 150 g 1 kg od 5,93 € do 6,60 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 1,09 € do 1,19 €

1L

Cijena na 2. 5. 2025.: 15,99 €

1,49

12,99

7,99 €

Svježi zagrebački sir Président

sk

-38%

H r v at

-20%

0,89 €

tska rva kv H

iteta al

1,19 €

1,25

a

k va

lite

-28%

ta

Puding Protein ‘z bregov

-20%

375 g

razne vrste Vindija 180 g

k a ili uma majonez y* Thom g

1 kg = 6,37 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 €

od

1 kg = 5,50 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,35 €

190 165 g do

2,99

lite

ta

-20%

iteta al

k va

0,99 €

tska rva kv H

sk

sk

a

2,39 € H r v at

H r v at

iteta al

tska rva kv H

1,29

a

Mliječni desert Kinder Milchschnitte

k va

lite

ISKORISTI SVOJ KUPON...

28 g ili 5 x 28 g

ISKORISTI SVOJ KUPON...

Sir Gouda ili Podravec

1 kg od 20,64 € do 24,64 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 0,75 € do 3,25 €

-23%

ta

Maslac Zdenka 250 g

Président 250 g

1 kg = 13,16 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,39 €

1 kg = 14,76 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,59 €

3,69 SAMO UZ

lite

ta

*Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle. Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična.

2,79

€

iteta al

k va

tska rva kv H

sk

a

-24%

SAMO UZ

H r v at

iteta al

sk

0,69€

H r v at

Već od:

tska rva kv H

3,29

€

a

k va

lite

ta

€

-30%

2,29

€

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


8 Ponuda na stranicama 8 - 9 vrijedi od 27. 12. 2025. do 5. 1. 2026. ili do isteka zaliha. Pizza mini DESPAR razne vrste 9 x 30 g 1 kg = 8,48 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 €

Sve za na jfiniju f ra ncusku sa latu! Kiselo vrhnje ili Mileram ‘z bregov 24% m.m. Vindija 900 g

2,99

1 kg = 4,43 € Cijena na 11. 11. 2025.: 4,49 €

2, € 29

-23% Pileći Kids Popsići

4,49

3,99 €

-20%

500 g

1 kg = 11,98 €

ili Dinosi ili Školica

-11%

% file riblji 10 0 edo* L i proiz vod

600 g

1 kg = 9,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 7,79 €

odabrane

vrste

Krastavci DoOra 6-9 cm 670 g

Cekin

ocijeđena masa 330 g 1 kg = 5,12 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,49 €

7,69

k va

lite

ta

2,49

-23%

tska rva kv H

H r v at

sk

a

5,99 € iteta al

H r v at

iteta al

tska rva kv H

sk

a

Croissant ili muffin Nutella

ISKORISTI SVOJ KUPON...

od 264 g do 340 g

1 kg od 17,62 € do 22,69 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,99 €

k va

lite

ta

1,69 €

-32%

Mješavina povrća za francusku S-BUDGET 1 kg

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,39 €

5,99 SAMO UZ

€

-33%

3

,99€

Svinjska koljenica 1 kg

Dinstano zelje

Pileći file u panadi sa sezamom

1 kg

1,79 € Cannelloni s mesom 1 kg

1 kg

14,99

8,99 €

2,49 €

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

* slika je simbolična

13,49€

11,99€ -20%

*Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle. Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična.


9 Tuna salata Eva

Tjestenina Barilla

razne vrste 160 g

odabrane vrste 1 kg

1 kg = 12,44 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,29 €

Namaz Lino Lada

Pašteta Gavrilović

Cijena na 2. 5. 2025.: 3,69 €

odabrane vrste Podravka 350 g ili 400 g

kokošja ili pileća 100 g 1 kg = 10,90 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 0,89 € do 1,35 €

1 kg od 8,23 € do 9,40 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,19 €

MEGA CIJENA

3,69

4,29

lite

-19%

ta

Pšenično brašno

razne vrste 100 g

odabrane vrste Čakovečki mlinovi 1 kg

1 kg = 19,90 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,69 €

Cijena na 2. 5. 2025.: od 0,79 € do 1,49 €

sk

k va

H r v at

a

tska rva kv H

3,29 €

iteta al

iteta al

Namaz Rio Mare Pate

sk

-49%

-53%

1,09 €

tska rva kv H

H r v at

1,85 €

1,99 €

1,35

a

k va

lite

ta

-25%

ac i riža i um * n’s e B le c n U e vrste odabran g od 250 do 500 g

3,59

iteta al

sk

-44%

tska rva kv H

H r v at

1,99 €

a

k va

lite

Već od:

ta

0,75€ Ajvar SPAR

Žitna kašica Čokolino

Heinz ketchup, umak ili majoneza

1 kg = 5,55 € Cijena na 2. 5. 2025.: 13,99 €

odabrane vrste od 150 g do 1000 g

-25%

blagi ili ljuti 550 g

1,8 kg

irano konzer v p ov r ć e a* Podravk ste

1 kg = 9,07 € Cijena na 2. 5. 2025.: 6,39 €

1 kg od 4,37 € do 19,93 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 2,29 € do 5,30 €

odabrane

vr

6,39

lite

ta

9,99 €

-21%

vr odabrane 260 g o od 65 g d

a

k va

lite

ta

ISKORISTI SVOJ KUPON...

ISKORISTI SVOJ KUPON...

be na Dobra zo * a š a k ste

iteta al

k va

tska rva kv H

sk

a

4,99 €

H r v at

iteta al

sk

- 4 0%

1,99€

H r v at

Već od:

tska rva kv H

Masline SPAR bez koštica zelene ili crne 225 g

Tortille pšenične SPAR Original, 8 komada u pakiranju 320 g 1 kg = 5,59 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,79 €

ocijeđena masa 110 g 1 kg = 15,36 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,69 €

1,69 SAMO UZ

1,79

€

-41%

0,99

€

*Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle. Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična.

SAMO UZ

€

-44%

0,99

€

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


10 Ponuda na stranicama 10 - 11 vrijedi od 27. 12. 2025. do 5. 1. 2026. ili do isteka zaliha. Vino Ormož

Vino Laguna

Vino Kutjevo

Rumeni muškat 0,75 L

Malvazija 0,75 L

Graševina 0,75 L

1 L = 9,05 € Cijena na 2. 5. 2025.: 9,59 €

1 L = 10,39 € Cijena na 2. 5. 2025.: 9,49 €

1 L = 8,39 € Cijena na 2. 5. 2025.: 8,39 €

7,99

8,79

u cijenu uključena povratna naknada

Liker Jägermeister ili Jägermeister Orange

Gin Beefeater 0,7 L

1 L = 24,27 € Cijena na 2. 5. 2025.: 20,82 €

0,7 L

1 L = 19,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 16,52 € do 17,19 €

k va

lite

ta

4,28

6,29 €

21,02

3,39 €

-11%

-20%

u cijenu uključena povratna naknada

u cijenu uključena povratna naknada

Pjenušavo vino Srebrna Penina ili Srebrna Penina Muškat 0,75 L

15,99€

tska rva kv H

sk

-11%

a

1 L = 21,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 21,02 €

iteta al

ta

Cijena na 2. 5. 2025.: 4,28 €

Dingač 0,75 L

H r v at

u cijenu uključena povratna naknada

lite

sk

sk

-15%

k va

iteta al

iteta al

H r v at a

7,79 €

Vino Matuško

1L

7,79

tska rva kv H

H r v at

6,79 €

tska rva kv H

Vino Ždrepčeva krv

a

k va

lite

-23%

ta

u cijenu uključena povratna naknada

Pjenušavo vino Muškatna Penina

Prosecco Bottega Poeti

1 L = 10,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 10,19 €

1 L = 13,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 13,29 €

9,49

12,99

0,75 L

1 L = 9,99€ Cijena na 2. 5. 2025.: 9,82 €

9,82

7,49 €

0,75 L

7,99 €

9,99 €

13,99€

16,99€

-23%

-15%

-23%

u cijenu uključena povratna naknada

u cijenu uključena povratna naknada

u cijenu uključena povratna naknada

u cijenu uključena povratna naknada

u cijenu uključena povratna naknada

Pivo Paulaner ili Hacker Pschorr limenka razne vrste 0,5 L

Pivo Laško Zlatorog

6 x 0,5 L

1 L = 2,20 € Cijena na 2. 5. 2025.: 7,69 €

1 L = 2,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 1,78 € do 1,88 €

Energetsko piće Red Bull 4 x 0,25 L

Pivo Pan Lager ili Zlatni 4 x 0,5 L

-16%

-14%

-27%

u cijenu uključena povratna naknada

u cijenu uključena povratna naknada po limenci

u cijenu uključena povratna naknada po limenci

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

iteta al

4, € 59

sk

6, € 59

6,35

H r v at

1, € 49

7,69

Pjenušac Freixenet

1 L = 2,13 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,11 €

1 L = 4,59 € Cijena na 2. 5. 2025.: 6,35 €

tska rva kv H

1,78

ISKORISTI SVOJ KUPON...

a

k va

lite

ta

4, € 25

u cijenu uključena povratna naknada po limenci

Mia Moscato ili Mia Moscato Rose 0,75 L 1 L = 11,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 8,99 € do 9,09 € u cijenu uključena povratna naknada

SAMO UZ

8,99

€

-20%

7,19

€


11 Krekeri Elephant

Flips Smoki XXL

odabrane vrste od 70 g do 80 g

s kikirikijem 300 g

1 kg od 11,13 € do 12,71 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,39 €

1 kg = 6,63 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 €

Čips Pringles odabrane vrste 165 g 1 kg = 10,85 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,49 €

-20% grickalic Kviki* odabrane

e

vrste

0,89 €

1,99 €

1,79 €

Tortilja čips Doritos

Flips Bobi

Kreker Vic

Čips Lay s

odabrane vrste 90 g

kikiriki 4 x 90 g

slani 150 g

odabrane vrste od 120 g do 130 g

1 kg = 19,89 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,39 €

1 kg = 6,92 € Cijena na 20. 11. 2025.: 2,99 €

1 kg = 6,60 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,39 €

1 kg od 15,31 € do 16,58 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,89 € Cijena na 14. 11. 2025.: 2,29 €

2,99

1,29

Kava Gloria

sk

-16%

a

Instant kava Nescafé

500 g

k va

lite

-23%

ta

Kapsule za kavu Nescafé Dolce Gusto

classic 300 g

1 kg = 14,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 9,49 €

iteta al

1,79 €

0,99 €

tska rva kv H

H r v at

2,49 €

1 kg = 34,97 € Cijena na 2. 5. 2025.: 13,49 €

1,99 € Čips Čipi Čips ili Chio

razne vrste od 88 g do 270 g

odabrane vrste od 120 g do 250 g

1 kg od 20,33 € do 62,39 € Cijena na 2. 5. 2025.: 6,79 €

1 kg od 11,16 € do 15,75 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 1,89 € do 3,09 € Cijena na 11. 9. 2025.: od 2,29 € do 2,39 €

9,49

7,49 €

10,49€

-21%

5,49 €

ISKORISTI SVOJ KUPON...

ISKORISTI SVOJ KUPON...

odabrane vrste od 25 g do 70 g 1 kg od 27,00 € do 31,67 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 0,89 € do 1,99 €

suho pržena pistacija, indijski orah sirovi ili suho prženi indijski orah 300 g 1 kg = 19,97 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 5,99 € do 6,99 €

H r v at

iteta al

tska rva kv H

sk

SAMO UZ

k va

lite

5,99

ta

-50%

1,89€

Flips Clipsy ili Marbo

Orašasti plodovi Eurocompany Familypack

a

Već od:

SAMO UZ

čajevi Agristar*

odabrane vrste *Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle. Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična.

€

-16%

4,99

€

Već od:

0,75€

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


12 Ponuda na stranici 12 vrijedi od 27. 12. 2025. do 5. 1. 2026. ili do isteka zaliha. Čokolada Dorina

tska rva kv H

Vafli Frondi

Kraš 250 g

Kraš razne vrste od 225 g do 250 g

1 kg = 7,96 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 €

1,49 €

iteta al

Keks Jaffa duo

sk

sk

a itet

H r v at

2,99 €

iteta al

H r v at l

1 kg = od 14,90 € do 17,53 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,69 €

odabra 100 g

tska rva kv H

k va

odabrane vrste od 85 g do 100 g

o a Z ve č e v * čokolad m te li o V i il Samo ti ne vrste

1 kg od 11,96 € do 13,59 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,65 €

a

Čokolada Milka

-25%

Kraš odabrane vrste od 220 g do 250 g

a

k va

t lite

a

Keks St Michel Madeleins

Štrudlice Prekrašni

od 150 g do 175 g

Kraš razne vrste 200 g

1 kg od 11,37 € do 13,27 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 2,69 € do 2,79 €

1 kg od 7,96 € do 8,84 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 €

1 kg = 7,45 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 €

2,59

1,99 €

1,99 €

1,99 €

Deterdžent za pranje rublja Faks praškasti, Aquamarine 4,95 kg / 90 pranja

1,49 €

-23%

Omekšivači ili perlice Lenor razne vrste 1 kom

Tablete za strojno pranje posuđa Finish Quantum Max, 72/1

1 tableta = 0,21 €

Quantum Ultimate Regular, 60/1

1 L = 3,23 € / 1 pranje = 0,18 €

ili tekući, Universal 4,5 L / 100 pranja

1 tableta = 0,25 €

ili Ultimate Plus, 54/1

1 L = 3,55 € / 1 pranje = 0,16 € Cijena na 2. 5. 2025.: 18,99 €

1 tableta = 0,28 € Cijena na 2. 5. 2025.: 18,95 €

15,99€

3,99 €

Toaletni papir Zewa

Higijenski ulošci Librese

breskva ili delicate care 3 sloja 24 role u pakiranju

odabrane vrste

1 rola = 0,27 € Cijena na 2. 5. 2025.: 6,99 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 €

14,99€ ISKORISTI SVOJ KUPON...

Omekšivač za rublje Tesori d`Oriente razne vrste 760 ml 1 L = 5,91 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,49 €

4,49 SAMO UZ

6,49 € Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

1,99 €

€

-45%

2,45

€

*Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle. Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična.


SAKUPL JA JTE NAL JEPNICE I URONITE U OČARAVA JUĆI SVIJET MIRISA Prilika koja se ne propušta! UŠTEDA DO

ZA SVAKIH 10 € 1 NALJEPNICA

SAVRŠEN DAR ZA NJU I NJEGA

Sakupljajte naljepnice u razdoblju od 5.11.2025. do 6.1.2026. Iskoristite sakupljene naljepnice do 13.1.2026. ili do prodaje zaliha.


Dolce & Gabbana Light Blue

58 % voćni, cvjetni, orijentalni miris

UŠTEDA

62%

42 € 99

V

RS

TA M IR I S

voćnocvjetni miris s daškom Orijenta

UŠTEDA

55 % V

TA M IR I S

mošusni miris

TA M IR I S

cvjetni, voćni miris

10 naljepnica

2999€

UŠTEDA

57 %

Toaletna voda za žene 100 ml

RS

TA M IR I S

voćni, cvjetni miris

Calvin Klein Women UŠTEDA

52%

Redovna cijena 91,99 €

10 naljepnica

3599€

UŠTEDA

72 %

RS

TA M IR I S

cvjetni elegantni miris

Parfemska voda za žene 100 ml

RS

TA M IR I S

cvjetno drvenasti miris

A

V

Redovna cijena 129,00 €

A

Parfemska voda za žene 90 ml

RS

A

RS

A

4399€

Parfemska voda za žene 85 ml

Redovna cijena 70,00 €

Lacoste Pour Femme

10 naljepnica

62 %

Moschino Funny

Redovna cijena 96,99 € Parfemska voda za žene 30 ml

27 99€

UŠTEDA

A

10 naljepnica

10 naljepnica

Redovna cijena 75,00 €

A

Hugo Boss BOSS the Scent Magnetic

TA M IR I S

Karl Lagerfeld Pour Femme

Redovna cijena 120,00 € Parfemska voda za žene 100 ml

RS

slatki, cvjetni miris s orijentalnim elementima

V

4499€

Parfemska voda za žene 100 ml

V

TA M IR I S

Calvin Klein Euphoria

10 naljepnica

61 % A

RS

A

Toaletna voda za žene 50 ml

3999€

UŠTEDA

Redovna cijena 103,00 €

V

Redovna cijena 108,00 €

10 naljepnica

V

4499€

UŠTEDA

V

10 naljepnica

Jimmy Choo Illicit


Chopard Brilliant Wish

70 % voćni, cvjetni, drvenasti miris

UŠTEDA

51 % TA M IR I S

3799€

amber, drvenasti miris

UŠTEDA

61 %

Redovna cijena 97,50 €

3999€

V

TA M IR I S

svježi aromatični miris

64 %

Toaletna voda za muškarce 100 ml

Hugo Boss BOSS the Scent

10 naljepnica

39 €

99

RS

TA M IR I S

svježi citrusnozačinski miris

UŠTEDA

56%

Toaletna voda za muškarce 50 ml

RS

TA M IR I S

aromatičan, kožni, začinski miris

Karl Lagerfeld Pour Homme UŠTEDA

50%

10 naljepnica

2799€

UŠTEDA

62 %

Redovna cijena 75,00 € TA M IR I S

orijentalni, aromatični, topli miris

Toaletna voda za muškarce 100 ml

RS

TA M IR I S A

RS

A

V

Redovna cijena 80,00 € Toaletna voda za muškarce 100 ml

4499€

UŠTEDA

A

RS

Versace The Dreamer

10 naljepnica

10 naljepnica

Redovna cijena 91,00 €

A

Toaletna voda za muškarce 125 ml

senzualan, cvjetnoorijentalni miris

A

A

RS

Hugo Boss HUGO

10 naljepnica

TA M IR I S

Redovna cijena 127,55 €

V

Redovna cijena 70,00 € Toaletna voda za muškarce 50 ml

RS

Hugo Boss BOSS Bottled Tonic

V

3399€

Toaletna voda za muškarce 100 ml

V

TA M IR I S

Diesel Only The Brave

10 naljepnica

65 % A

RS

A

Parfemska voda za žene 75 ml

3499€

UŠTEDA

Redovna cijena 100,00 €

V

Redovna cijena 67,00 €

10 naljepnica

V

1999€

UŠTEDA

V

10 naljepnica

Calvin Klein Euphoria

aromatični, fougere miris


13

Ponuda na stranici 13 vrijedi od 27. 12. 2025. do 5. 1. 2026. ili do isteka zaliha. Aparat za kavu Krups Dolce gusto Piccolo KP1A3110 Jedinstveni sustav pripreme napitaka: espressa, duge kave, macchiatta... uporaba NESCAFÉ Dolce Gusto kapsula različitih okusa mogućnost pripreme hladnih i toplih napitaka 15 bara spremnik za vodu zapremine 0,8 l snaga: 1500 W 1 kom

Kuhalo za vodu Tesla KT200WX snaga: max.2200W, kapacitet: 1.7L, indikator razine vode, STRIX 1 kom

19,99

9,99 €

59,99€

-50%

Mikrovalna pećnica Beko MOC20100WF

Preklopni toster Elit SMG-18B snaga: 750W neprianjajuća površina automatska regulacija temperature dimenzije ploče : 21,5 x 13 cm 1 kom

700 W, volumen: 20 L, 5 razina snage, funkcija odmrzavanja, mehanički timer 1 kom

59,99€

9,99 €

Uređaj za ravnanje kose Remington S8540 Usisavač štapni Esperanza Jupiter EHV101K usisavanje bez vrećice, hepa filter, 600W, 15kPa, spremnik 0,8 L, napajanje: 220-240 V, 4 m kabel 1 kom

plutajuće grijaće ploče od napredne keramike s keratinom i bademovim uljem,9 postavki za temperaturu rada od 150°C - 230°C, Turbo boost funkcija, gigitalni display, automatsko isključivanje nakon 60 minuta, zakretni kabel dužine 1,8 m 1 kom

Bluetooth slušalice Grundig 1 kom

14,99

24,99€ Usisavač Beko VCO 32801 AR Ecocyclone tehnologija, 800 W snage motora, kapacitet posude za prašinu 1,8L, dvostruki filtracijski sustav s HEPA 10 i HEPA 12 filtrima, radijus rada 7,5 m, razina buke 76 dBA 1 kom

19,99€ 49,99€

9,99 €

-33%

FM transmiter Sencor SWM 3535 podrška: Bluetooth, USB Flash Disk, TF kartica, MP3, WMA, FLAC, WAV i HandsFree, 2 x USB utor utor za TF / Micro SD karticu (do 32GB), Bluetooth V4.2, bežični HandsFree, snaga: DC 12 / 24 V (automobilski utikač napajanja) bežično prenosi telefonske pozive i glazbu na auto radio sustav 1 kom

13,49

10,99€ -18%

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


14 Ponuda na stranicama 14 - 15 vrijedi od 27. 12. 2025. do 5. 1. 2026. ili do isteka zaliha.

-30% na

Set univerzalnih krpa dim: 30 x 40 cm, microfibra, 10 komada u pakiranju 1 pak Cijena na 2. 5. 2025.: 8,99 €

liniju a* proizvod

10 KOMADA

5,99 € Sušilo za rublje Opale

Set vješalica za odjeću S-BUDGET 8-dijelni 1 set

• 18 m, crno, dvokrilno • uključen držač za čarape • obojene čelične rešetke • lagan i kompaktan • plastične nožice protiv klizanja 1 kom

1, € 99

Cijena na 2. 5. 2025.: 12,99 €

Set vješalica za odjeću SIMPEX COLOR razni 1 set

Već od:

2,29€

Set kanti za odvajanje otpada SIMPEX COLOR 28 L, 34 x 37,5 x 38 cm, 3 komada u setu 1 set

12,99€ Plosnati brisač poda razne boje 1 kom Cijena na 2. 5. 2025.: 8,19 €

7,89 €

24,99€

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

Rezervna krpica za plosnati brisač poda razne boje, 1 kom Cijena na 2. 5. 2025.: 4,49 €

3,89 €

Set za pranje poda Clean set sadrži: kantu s rotirajućim ocjeđivačem i okrugli brisač poda 1 set Cijena na 2. 5. 2025.: 26,99 €

14,99€

*Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle. Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična.


15 Jastuk microfibra ili Jastuk pamuk-saten 50 x 70 cm 1 kom

8,99 € Plahta 90 x 200 cm ili 180 x 200 cm 1 kom

Već od:

Ženske ili muške papuče

3,99€

Ručnik ili podloga za kupaonu

Muška pidžama

Ženska pidžama razne boje i dezeni vel.m-xxl

razne boje i dezeni vel.m-xxl 1 kom

razni dezeni i veličine 1 par

7,99 €

4,99 € Orhideja

Buket tulipana

Salvete SPAR

1 ili 2 grane, u ukrasnoj tegli, razne boje 1 kom

razne boje, 7 komada 1 kom

24 x 24 cm ili 40 x 40 cm, mix boje 1 pak

7,99€

4,99 €

Već od:

0,99€

Već od:

razni 1 kom

Već od:

1,19€

9,99 € Fotokopirni papir SPAR OFFICE A4, 80 g, 500 L 1 omot

5,59 €

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


Ponuda na stranici 16 vrijedi od 27. 12. 2025. do 5. 1. 2026. ili do isteka zaliha. Mineralna voda Jana ili Jamnica

Gazirano piće Pepsi, Mirinda ili 7 UP

4 x 1,5 L

2L

1 L = 0,93 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,85 €

1,85 € u cijenu uključena povratna naknada

-30%

H r v at

iteta al

tska rva kv H

sk

a

k va

lite

ravo* nek tar B vrste odabrane 2L

ta

Cijena za L

Jamnica

3,49 €

0,58 €

3,49 €

Jana

3,29 €

0,55 €

3,29 €

3,29€

Već od:

Cijena na 2. 5. 2025.:

Cijena

u cijenu uključena povratna naknada po boci

Pivo Pan Lager ili Zlatni

-20%

Izotonični napitak Hidra

20 x 0,5 L

1 L = 2,38 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,19 €

k ni napita izotonič ort* Iso Sp zirani nega gazirani i do 1,5 L od 0,5 L

0,33 L ili 0,5 L

prilikom kupnje 20 kom. cijena za 1 komad 0,99 € 1 L = 1,98 €

Već od:

k va

lite

povratna kaucijska ambalaža

ta

Ledeni čaj Jana

-20%

razne vrste 1,5 L

i nek tar il piće će ju a v a ž Osvje Fruc tal* odabrane 1L

sk

a

H r v at

u cijenu uključena povratna naknada

ta

iteta al

lite

sk

sk

k va

H r v at

H r v at a

19,80€

tska rva kv H

iteta al

tska rva kv H

iteta al

tska rva kv H

a

k va

lite

u cijenu uključena povratna naknada

ta

Najniža cijena u zadnjih 30 dana

Jeftinije Akcija Cijena na L

1,19 €

-13%

1,03 €

2,06 €

1,32 €

0,33 L

0,95 €

-10%

0,85 €

2,58 €

1,02 €

ISKORISTI SVOJ KUPON... Gazirano piće

Schweppes razne vrste 1,5 L

1 L = 1,49 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,35 €

2,23

1,69

1, € 45

H r v at

iteta al

tska rva kv H

sk

a

k va

l

a itet

SAMO UZ

-14% u cijenu uključena povratna naknada

Cijena na 2. 5. 2025.:

0,5 L

1 L = 0,97 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,69 €

vrste

0,85€

u cijenu uključena povratna naknada

€

-15%

1,89

€

NOVO:NOVO: Pretplati se nase letak putem WhatsAppa! Pretplati na letak putem WhatsAppa! Skeniraj QRi dobivaj kod i dobivaj srijede na Skeniraj QR kod letakletak svakisvake ponedjeljak namobitel. mobitel. **Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle. Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična.

PRITUÆBE I POHVALE: besplatni telefon 0800 7727 • info@spar.hr

Ovaj letak ne vrijedi za SPAR Jurišićeva 2a, Zagreb. Sve cijene su izražene u eurima s PDV-om. Izraženi postotak sniženja je minimalan. Proizvode iz ovog letka moguće je kupiti samo u količinama za kućanstvo! Ne odgovaramo za moguće tiskarske greške! Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook