Skip to main content

Tjedna akcija

Page 1


2,49

1 kg = 24,90 € Cijena na 02/05/2025: 29,90 €

2,99 4,99 za

Ponuda

Delikatesa

MORTADELA STELLA

0,89

1,69

1,59

1,692,19

2,39 2,99 za 100 g

PECORINO ROMANO TVRDI

OVČJI SIR

1 kg = 23,90 € Cijena na 02/05/2025: 29,90 €

2,99 3,99 za kom

1,39 1,79 za 100 g

SIR GORGONZOLA I MASCARPONE

1 kg = 13,90 € Cijena na 26/11/2025: 14,90 €

SIR DIMLJENA MOZZARELLA BUFALA

200 g

1 kg = 14,95 € Cijena na 02/05/2025: 3,99 € pakiranje

2,49 3,49 za kom

SIR BURRATA

150 g

1 kg = 16,60 € Cijena na 02/05/2025: 3,49 € pakiranje

1 39 1,79 za 100 g

SIR PROVOLA DIMLJENI

1 kg = 13,90 € Cijena na 02/05/2025: 17,90 €

1,191,59 za 100 g

SIR GORGONZOLA DOLCE

1 kg = 11,90 € Cijena na 02/05/2025: 15,90 €

OGRANIČENA KOLIČINA

2,49

PENNETTE S LOSOSOM I ŠKAMPIMA

600 g

1 kg = 4,15 € Cijena na 22/05/2026: 2,49 €

OGRANIČENA KOLIČINA

4,99

Od srijede, 24.6. do

Najniža cijena u 30 dana 100% talijanska rajčica

PIZZA S MOZZARELLOM DI BUFFALA 2 KOM

650 g

1 kg = 7,68 €

Cijena na 22/05/2026: 4,99 €

OGRANIČENA KOLIČINA SLADOLED ŠTAPIĆI LJEŠNJAKKOKOS/ 4 KOM

2,69 za kom

200 g

1 kg = 13,45 €

Cijena na 20/05/2025: 2,39 €

OGRANIČENA KOLIČINA

3,49

SPAGHETTI ALLA CARBONARA

550 g

1 kg = 6,35 € Cijena na 02/05/2025: 3,49 €

OGRANIČENA KOLIČINA

3,29

FOCACCIA KUHANA ŠUNKA I DIMLJENA PROVOLA

390 g

1 kg = 8,44 €

Cijena na 07/06/2025: 3,49 €

2,89 3,89 SLADOLED KORNET OD PISTACIJA 6 KOM

450 g 1 kg = 6,43 € Cijena na 02/05/2025: 3,89 €

-33%

9,99 14,99 popust na blagajni

1,492,09

PILEĆA PRSA

140 g 1 kg = 10,65 € Cijena na 02/05/2025: 2,09 €

SUHA ŠUNKA za kg

Cijena na 02/05/2025: 14,99 €

1,291,89 za kom

1,79 BUÐOLA

g 1 kg = 14,92 € Cijena na 02/05/2025: 2,49 €

1,291,79

2,69 4,89

1,99

1,992,99

2,192,79

Od srijede, 24.6. do 30.6.

Najniža cijena u 30 dana

0,59 0,99 -40%

VRHNJE ZA KUHANJE

200 ml

1 l = 2,95 €

Cijena na 03/07/2025: 1,05 €

2,793,49

PESTO OD PISTACIJA

190 g

1 kg = 14,69 €

Cijena na 02/05/2025: 2,99 €

0,89 1,19

GRISSINI

200 g

1 kg = 4,45 €

Cijena na 02/05/2025: 1,19 €

OGRANIČENA KOLIČINA TJESTENINA SPAGHETTI/ PENNE RIGATE BRONZO

1,49 za kom

1 kg

Cijena na 05/06/2025: 1,69 €

0,69 0,89

HRSKAVI FLIPS SA SIROM

125 g 1 kg = 5,52 € Cijena na 02/05/2025: 0,89 €

2,99 3,99

KAVA ESPRESSO

250 g 1 kg = 11,96 € Cijena na 13/05/2025: 3,99 €

OGRANIČENA KOLIČINA UMAK OD RAJČICA ZA PIZZU

2,49

3 x 400 g

1 kg = 2,08 € Cijena na 07/02/2026: 2,49 €

100% rajčice talijanske

0,99

OGRANIČENA KOLIČINA ČIPS RAJČICA

120 g 1 kg = 8,25 € Cijena na 16/05/2026: 0,99 €

1,892,29

KEKSI CANTUCCINI S BADEMIMA

300 g

1 kg = 6,30 € Cijena na 08/10/2025: 2,29 €

1,892,39 za kom CROISSANT S ČOKOLADOM/BRESKVA I MARELICA

300 g

1 kg = 6,30 € Cijena na 02/05/2025: 2,39 €

7,998,99

1,992,39 za kom

400

0,79

2,49

0,790,99 LISNATI PRUTIĆI GLAZIRANI

200 g 1 kg = 3,95 € Cijena na 02/05/2025: 0,99 €

1,692,99

3,49 5,99

4,49

OGRANIČENA KOLIČINA SLADOLED KORNET

3,49

450 g 1 kg = 7,76 € Cijena na 02/05/2025: 3,49 €

6,49

200 g

1 kg = 32,45 € Cijena na 27/05/2026: 6,49 €

3,39

120 g

1 kg = 28,25 € Cijena na 27/05/2026: 3,39 €

3,49 OGRANIČENA KOLIČINA SLADOLED KORNET

ŠLAGOM 6 KOM

450 g 1 kg = 7,76 € Cijena na 02/05/2025: 3,49 €

OGRANIČENA KOLIČINA

2,99

g 1 kg = 9,65 € Cijena na 06/05/2026: 2,99 €

KOLIČINA

2,99

310 g 1 kg = 9,65 € Cijena na 06/05/2026: 2,99 €

OGRANIČENA KOLIČINA MORTADELA BOLOGNA IGP PREMIUM 120 g 1 kg = 18,25 € Cijena na 27/05/2026: 2,19 €

2,19

OGRANIČENA KOLIČINA BRESAOLA GORNJI DIO BUTA PREMIUM

4,99

100 g

1 kg = 49,90 €

Cijena na 27/05/2026: 4,99 €

OGRANIČENA KOLIČINA TOSKANSKA PORCHETTA NAREZANA PREMIUM

2,99

100 g

1 kg = 29,90 €

Cijena na 06/03/2026: 2,79 €

TALIJANSKO MESO

OGRANIČENA KOLIČINA PROVOLONE VALPADANA DOP

2,49

OGRANIČENA KOLIČINA

4,19

PRŠUT 24 MJESECA PREMIUM

100 g

1 kg = 41,90 €

Cijena na 27/05/2026: 4,19 €

TALIJANSKO MESO

OGRANIČENA KOLIČINA

2,69

ŠUNKA SUHA DIMLJENA PREMIUM

100 g

1 kg = 26,90 €

Cijena na 27/05/2026: 2,69 €

OGRANIČENA KOLIČINA

2,49

PANCETA TALIJANSKA DOMAĆA PREMIUM

100 g

1 kg = 24,90 €

Cijena na 27/05/2026: 2,49 €

TALIJANSKO MESO

OGRANIČENA KOLIČINA SIR PECORINO PIENZA PREMIUM

2,49

250 g

1 kg = 9,96 €

Cijena na 29/05/2026: 2,99 €

300 g

1 kg = 9,96 €

Cijena na 02/05/2025: 5,49 €

4,69

OGRANIČENA KOLIČINA SIR GRANA PADANO DOP PREMIUM

250 g

1 kg = 18,76 €

Cijena na 02/05/2025: 4,99 €

1,39

80 g

1 kg = 17,38 €

Cijena na 02/05/2025: 1,49 €

2,29 OGRANIČENA KOLIČINA GIRASOLI S PESTOM I PINJOLIMA PREMIUM 250 g 1 kg = 9,16 €

na 02/05/2025: 2,49 €

1,19

1,99

na 02/05/2025: 2,19 €

KOLIČINA GIRASOLI RAJČICA I MOZZARELLA DI BUFALA PREMIUM

1,99

1,19

1,99

2,29

1,19

1,59

3,99

3,79

0,99

1,99

9,99

1,49

3,69

srijede, 24.06. do 30.06.

ATHENA – ukusna riba iz morskih dubina

2,39 2,99 DAGNJE

3,99 5,89

5,29 6,99

2,69

2,29 3,39

0,79

Voće i povrće

0,89 1,19 za kom

MANGO

Zemlja podrijetla: BRAZIL

Cijena na 02/05/2025: 1,29 €

KRASTAVAC RFZ

0,791,49 za kg -46%

Zemlja podrijetla: ŠPANJOLSKA

Cijena na 02/05/2025: 1,89 €

Svježe meso

2,703,99 za kom -32%

PILEĆI FILE OD PRSA

500 g

1 kg = 5,40 € Cijena na 02/05/2025: 4,19 €

pakiranje

10,99 16,79 za kg -34%

TELEĆA LOPATICA BEZ KOSTI

Cijena na 06/03/2026: 16,79 €

pakiranje

1,492,19 za kom -31%

Najniža cijena u 30 dana

PAPRIKA ROG

500 g 1 kg = 2,98 €

Zemlja podrijetla: ALBANIJA

Cijena na 02/05/2025: 1,99 €

1,45 1,79 za kom

LAVANDA

Zemlja podrijetla: HRVATSKA Cijena na 02/05/2025: 1,79 €

2,89 4,19 za kom -31%

pakiranje

srijede, 24.6. do 30.6.

Najniža cijena u 30 dana

MIJEŠANO MLJEVENO MESO

450 g 1 kg = 6,42 € Cijena na 02/05/2025: 3,79 €

pakiranje

3,99 4,99 za kg

SVINJSKA SLABINA I LEĐA

BEZ KOSTI

Cijena na 12/05/2026: 4,99 €

pakiranje

0,80 1,25 za 100 g -36%

TIROLSKA KOBASICA

1 kg = 7,99 €

Cijena na 10/02/2026: 12,49 €

0,99 1,49 za 100 g -33%

ŠKRIPAVAC POLUTVRDI SIR

1 kg = 9,90 €

Cijena na 02/05/2025: 12,90 €

Ponuda iz odjela Delikatesa može varirati u nekim trgovinama.

Pekarnica Pekarnica

1,692,29 za kom

KRUH HELJDIN S ORASIMA

400 g

1 kg = 4,23 € Cijena na 16/04/2026: 2,29 €

3,49 4,99 za kom -30%

MIX DOMAĆIH SVJEŽIH KOLAČA

400 g

1 kg = 8,73 €

Cijena na 02/05/2025: 4,59 €

1,391,99 za 100 g -30%

DOMAĆA PANCETA NA POSEDARSKI

1 kg = 13,90 €

Cijena na 02/05/2025: 19,90 €

1,191,59 za 100 g

SIR PAŠNJAK

1 kg = 11,90 € Cijena na 02/05/2025: 15,90 €

0,65 0,99 za kom -34%

Najniža cijena u 30 dana

Od srijede, 24.6. do 30.6.

Najniža cijena u 30 dana

MEKSIČKA PITA

110 g

1 kg = 5,91 € Cijena na 02/05/2025: 0,99 €

0,39 0,55 za kom

MINI DONUT PISTACIJA PUNJENI

25 g

1 kg = 15,60 €

Cijena na 20/01/2026: 0,55 €

2,192,89

MINESTRONE MIX 14 VRSTA POVRĆA

1,5 kg

1 kg = 1,46 € Cijena na 02/05/2025: 2,89 €

1,592,49 za kom -36%

SLADOLED VANILIJA/JAGODA

500 g

1 kg = 3,18 € Cijena na 22/05/2025: 2,49 €

1,992,65

BUREK SA SIROM 6 KOM

2,793,69

OGRANIČENA KOLIČINA SLADOLED BEZ DODANOG ŠEĆERA

2,99

250 g

1 kg = 11,96 € Cijena na 29/05/2026: 2,99 €

2,29 2,99

SURIMI COCKTAIL

160 g

1 kg = 14,32 € Cijena na 02/05/2025: 2,99 €

SLADOLEDI MIX 9 KOM

3,99 4,69

KOBASICA ZA KUHANJE

750 g 1 kg = 5,32 € Cijena na 02/05/2025: 4,69 €

2,49 2,99 SVJEŽA TJESTENINA TORTELLI S VRGANJIMA

500 g

1 kg = 4,98 € Cijena na 02/05/2025: 2,99 €

800 g 1 kg = 9,37 € Cijena na 02/05/2025: 9,99 €

7,499,99 TORTA MEDENA

2,49

SANDWICH VANILIJA KAKAO 8 KOM

g 1 kg = 8,90 €

na 25/07/2025: 2,49 €

1,992,89 za kom -31% CHEESEBURGER SVINJETINA/ PURETINA I PILETINA 2 KOM

300 g

1 kg = 6,64 € Cijena na 29/10/2025: 2,89 €

Naši proizvodi

OGRANIČENA KOLIČINA GRČKI JOGURT 10% M.M.

2,99

1 kg Cijena na 29/01/2026: 3,49 €

0,65 0,79 za kom

KEFIR KREMASTI JAGODA/ BOROVNICA

150 g 1 kg = 4,34 € Cijena na 02/05/2025: 0,79 €

0,99 1,45 za kom -31% MILK SNACK KAKAO/MED

4 x 30 g 1 kg = 8,25 € Cijena na 27/08/2025: 1,45 €

0,99 1,29

SIR SVJEŽI POSNI SKYR PROTEIN

300 g 1 kg = 3,30 € Cijena na 15/10/2025: 1,29 €

OGRANIČENA KOLIČINA PUDING OD SOJE S ČOKOLADOM

0,79

2 x 115 g 1 kg = 3,44 € Cijena na 02/05/2025: 0,89 €

3,193,99

RIŽA ORIGINARIO

2 kg 1 kg = 1,60 € Cijena na 02/05/2025: 3,99 €

0,89 1,19 za kom KOCKA ZA JUHU S MESOM/POVRTNA

220 g 1 kg = 4,05 € Cijena na 02/05/2025: 1,19 €

0,55 0,69

KISELO VRHNJE 20% M.M. 180 g 1 kg = 3,06 € Cijena na 02/05/2025: 0,69 €

OGRANIČENA KOLIČINA SALATA OD RIŽE

1,99

220 g

1 kg = 9,05 € Cijena na 20/05/2026: 1,99 €

1,191,49

PAŠTETA OD LOSOSA

100 g 1 kg = 11,90 € Cijena na 02/05/2025: 1,49 €

Naši proizvodi

1,992,69

KEKSI FROLLINI S HELJDOM

700 g

1 kg = 2,85 €

Cijena na 08/07/2025: 2,69 €

1,39

NEKTAR OD JABUKE I ŠUMSKOG VOĆA

2 l 1 l = 0,70 € Cijena na 03/07/2025: 1,75 €

1,091,45 VLAŽNE MARAMICE ZA BEBE S JOJOBA ULJEM BIORAZGRADIVE 80 KOM

Cijena na 02/05/2025: 1,45 €

OGRANIČENA KOLIČINA

0,99

SNACK TARALLI SA LUKOM

300 g

1 kg = 3,30 €

Cijena na 14/06/2025: 1,00 €

2,39 2,99

INSTANT NAPITAK LIMUN/BAZGA

460 g

1 kg = 5,20 € Cijena na 27/02/2026: 2,99 €

7,9912,99 -38% RAKIJA VILJAMOVKA

40% VOL.

700 ml

1 l = 11,42 €

Cijena na 02/05/2025: 12,09 €

1,79 za kom OGRANIČENA KOLIČINA SALVETE 2 SLOJA, 40 KOM

40 x 40 cm Cijena na 02/05/2025: 1,69 €

Najniža cijena u 30 dana

OGRANIČENA KOLIČINA BISKVIT FARCI S KOKOSOM

1,89

350 g

1 kg = 5,40 €

Cijena na 02/05/2025: 1,89 €

2,99 za kom OGRANIČENA KOLIČINA BUBBLE TEA

340 ml

1 l = 8,80 € Cijena na 20/05/2026: 3,09 €

0,65 0,79 PIVO GRALSBURG 4,3% VOL. 500 ml 1 l = 1,30 € Cijena na 02/05/2025: 0,79 €

Naši proizvodi

OGRANIČENA KOLIČINA PAPIRNATI RUČNICI 2 SLOJA, 100 LISTOVA, 6 ROLA

3,89

Cijena na 02/05/2025: 3,99 €

2,99 3,99 TABLETE ZA PERILICU POSUÐA LIMUN 720 g 1 kg = 4,16 € Cijena na 02/05/2025: 3,99 €

3,49 4,99

PURETINA)

10 x 85 g 1 kg = 4,11 € Cijena na 02/05/2025: 4,99 €

1,49 za kom

1,09

MALI 38 H CRVENI/ BIJELI Cijena na 02/05/2025: 0,99 €

2,89 3,65 PREMIUM KROKETI ZA STARIJE PSE SREDNJE VELIČINE

2 kg 1 kg = 1,45 € Cijena na 08/05/2025:

1,292,09 za kom 50%

1,692,29 za kom po pranju

2,39 3,09 za kom MIRIS ZA RUBLJE I TVRDE POVRŠINE 250 ml 1 l = 9,56 € Cijena na 10/12/2025: 3,09 €

ZA SRETNE LJUBIMCE

PSI MAČKE

Uravnotežena prehrana s proteinima, mastima i ugljikohidratima

Hrana prilagođena dobi, veličini i razini aktivnosti

Redoviti obroci u isto vrijeme svaki dan

Savjet

Pripazi na količinu –preveliki obroci mogu dovesti do debljine!

Mačke su mesojedi i trebaju hranu bogatu proteinima

Više manjih obroka tijekom dana

Dovoljan unos tekućine

Savjet

Mokra hrana pomaže mačkama da unesu više tekućine.

Suha ili mokra hrana?

Suha hrana doprinosi zdravlju zubi, a mokra hrana poboljšava hidrataciju i okus.

Kombinacija je često najbolji izbor.

Savjet

Snackovi su nagrada, a ne zamjena za obrok!

Radames robna marka donosi pažljivo odabranu hranu i dodatke za pse i mačke, osmišljene za zdrav i sretan život ljubimaca.

Pronađite u Eurospinu!

Ograničena ponuda

19,99

GREBALICA S KUĆICOM*

9,99

RASHLADNI KREVET 47 X 37*

Veličina: 47 x 37 x 17 cm, ružičaste i svijetloplave boje.

14,99

RASHLADNI KREVET

61 X 48*

Veličina: 61 x 48 x 18 cm, ružičaste i svijetloplave boje.

5,99 za kom

POSUDA 2L HRANA/VODA*

S dvostrukom funkcijom za doziranje hrane ili vode i gumenim rubom protiv klizanja. Veličina: 32 x 21 x 29 cm, ružičasta i svijetloplava.

8,99

HIGIJENSKE

PODLOGE 60 X 60*

Ljepljivi kutovi, ultra upijajući, zadržavaju mirise.

12,99

HIGIJENSKE PODLOGE 60 X 90*

11,99 za kom

Veličina: 30 x 50 x 83 cm.

4,99 za kom

IGRAČKA ZA ŽIVOTINJE*

Prikladan za štence, može se zamrznuti kako bi se produžio učinak hlađenja, u raznim oblicima.

MAČJI WC S FILTEROM*

S vratima koja se podižu i preklapaju, filterom od aktivnog ugljena, dimenzije: 56 x 40 x 40 cm, ružičasta i svijetloplava.

6,99

12,99 za kom

VREĆICE

ZA IZMET* 24 role sa 20 komada.

RASHLADNA PODLOGA*

Može se koristiti s obje strane, samoosvježavajuće, netoksično, vodootporno, lako se čisti. Dimenzije: 90 x 50 cm, razni uzorci.

3,49

MARAMICE ZA LJUBIMCE*

Veličina maramice: 28 x 22 cm, miris talka.

Ograničena ponuda

9,99

SUNCOBRAN 180 CM*

12,99

SKLOPIVA STOLICA*

Materijali: željezna konstrukcija, 2x1 dvostruko tkana tekstilna sjedala, veličina: 68 x 48 x 72 cm, maksimalni kapacitet 100kg, razne boje.

12,99

PODESIVA LEŽALJKA*

S jastukom za naslon za glavu, dimenzije: 49 x 135-138 h, 28-45 cm. Razne boje.

S obojenim štapom, vrhom vijka, sa spojem, s UV zaštitom, vjetrobranskim staklom, s platnenom torbom, dimenzije: promjer 180 x 190 cm, razne boje.

16,99

TERMALNI RUKSAK

20 L*

10 mm izolacija od polietilenske pjene visoke gustoće, vodootporni patentni zatvarač.

7 , 99

SET OD 4 TORBE*

4 različite veličine, optimizirane za ručnu prtljagu.

24,99

UREĐAJ PROTIV INSEKATA*

Protiv svih vrsta letećih insekata, 4 otvorene strane, snaga 38W.

7 , 99 za kom

TERMO TORBA*

Veličina: 32 x 25 x 29 cm, 24 litre, razni uzorci.

34,99

RASHLADNI UREĐAJ*

3 razine brzine zraka, uklonjivi i perivi rashladni element, 4L spremnik za vodu, 80W snage.

Ograničena ponuda

9,99

SOLARNE LAMPICE

5M*

20 LED svjetala, topla svjetlost 6W, žica duga 5 m, automatsko uključivanje u sumrak.

3,99

9,99

za kom

PVC STOLNJAK*

Razni uzorci. U dimenzijama 150 x 150 ili 120 x 160 cm.

TEPIH 50 X 140 CM*

S protukliznom podlogom.

3,99

za kom

SVIJETLEĆE FIGURE*

Osvjetljenje do 6 sati, dimenzije: jež 9 x 8,5 x 13,5 cm, mačka 9,5 x 8,5 x 14 cm, zec 9,5 x 8,5 x 14,5 cm, pas 8,7 x 8,7 x 14 cm.

12,99 za set

Od srijede, 24.06. Najniža cijena u 30 dana

JASTUCI ZA STOLICE*

Set od 4 komada. Razni uzorci i boje.

6,99

SET OD 4 PODMETAČA*

Mjere podmetača: ø34 cm, podmetači: ø12 cm, razne boje.

5,99 za kom

OTIRAČ 40 X 60 CM*

Napravljen od prirodnog kokosa s dnom protiv klizanja.

4,99 za kom

VRTNI PATULJAK*

Razni modeli, visina 25 cm.

12,99

VRTNO CRIJEVO S PRIBOROM*

Crijevo se može produžiti do 12 m, protiv čvorova, fleksibilno, promjera 1/2", s brzim spojnicama, višenamjenskim lancem i priključkom.

BRESKVA

500 g

1 kg = 2,58 €

Zemlja podrijetla: ŠPANJOLSKA

Cijena na 02/05/2025: 3,39 €

1,29 2,29 za kom voće i povrće

-43

0,50 0,79 za kom

CROISSANT CHOCO NOUGAT

75 g 1 kg = 6,67 € Cijena na 02/05/2025: 0,69 € -36%

7,99

SIR TVRDI KRAVLJI

700 g

1 kg = 11,42 €

Cijena na 19/06/2025: 10,99 €

2,29 3,19 za kom mesnica

PILEĆI ZABATAK

700 g 1 kg = 3,27 €

Cijena na 06/05/2025: 3,19 € pakiranje

3,29 4,49

MORTADELA S MASLINAMA

700 g

1 kg = 4,70 € Cijena na 02/05/2025: 4,49 €

1,79 2,79 za kom

TUNA S GRAHOM/ GRAŠKOM

2 x 160 g 1 kg = 5,60 € Cijena na 29/07/2025: 2,79 €

-35%

Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Tjedna akcija by Nabava.net Katalozi - Issuu