Skip to main content

Katalog

Page 1

KATALOG

Od srede 17.12. do utorka 31.12.

! a j i c k A cena je iskazana na 100 g

-23%

Sir 45%mm Paladin 1 kg više vrsta

Stišnjena šunka u omotu Carnex 1 kg

997,96

849

398,00

,00

-12%

99,90 999,00/KG

486,46

349,00

849,00/KG

131,1/130,60

Sir 45% mm Somborska President 500 g

Stišnjena šunka mini Carnex 350 g

-14%

Mleveni posni keks Plazma 480 g

499,00 1.663,33/KG

Sir 48% mm blok Paladin 250 g više vrsta

738,00/KG

Čokolada za kuvanje Menaž 300 g 654,47

-24%

369,00

997,14/KG

-23%

novo u ponudi

399,97

370,00 770,83/KG

Slag krem C vanila 180 g

218,56

Margarin stoni classic Dijamant 103,19 250 g

-22%

169,00

375,00

-20%

299

352,00/KG

158,27

1.196,00/KG

Dijamant 285 ml

-12

138

,00

-14% Majonez

88,00

938,89/KG

Salveta Fresh 20/1 više vrsta %

189,97

-26%

139,00 487,72/L

Deterdžent za sudove Fairy lemon 450 ml %

,00

199,99

-19

160,00

138,00/PAK

355,56/L

Povrće za rusku salatu Frikom 700 g

287,79

-16%

239,00 341,43/KG

188,46

Čokolada Kinder 100 g

170,00 1.700,00/KG

Čokoladno jaje Kinder Surprise 135,78 20 g više vrsta

-11%

120,00 6.000,00/KG

70,52

-22%

55,00

Flips Smoki 80 g

687,50/KG

Čips Chips Way 230 g + 70 g više vrsta

246,23

-10%

Vino Ždrepčeva krv 0.75 l

220,00 733,33/L

519,97

-23%

399,00 532,00/L

Čokolada mlečna Najlepše želje 200 g

Energetski napitak Guarana 0.25 l više vrsta

-24%

452,78

340,00 1.700,00/KG

79,97

-12%

70,00 280,00/L

Sok Voćne kapi 2 l, više vrsta

167,70

-17%

139,00 69,50/L

Sok Pepsi 2l

149,97

-26%

110,00 55,00/L

Voda gazirana Knjaz Miloš 1.75 l

64,97

60,00 34,29/L

Vino Ždrebac 1 l više vrsta

399,97

-29%

280,00 280,00/L


AKCIJA

Od srede 17.12. do utorka 31.12.

Za sve praznične ukuse!

Kečap blagi to! 1 kg 187,68

Paprika pečena to! 680 g

-15%

159,00

Majonez to! 500 ml

159,00/KG

284,97

-30%

333,60

-10%

299,00 439,71/KG

199,00 398,00/L

Torta nugat to! 1.5 kg

-19

1.492,90

1.199

Krastavci to! 680 g

% 186,82

169,00

,00

248,53/KG

799,33/KG

Ajvar to! 680 g blagi, ljuti 325,26

-14%

279,00 410,29/KG

Cvekla to! 680 g

-10

%

Tuna 166,00 komadi to! 160 g

149

,00 931,25/KG

Povrće za rusku salatu to! 900 g

-15

%

153,46

129,00 189,71/KG

Grašak to! 900 g

2

213,13

199,00 213,13/KG

196,63

179,00 198.88/KG


AKCIJA

Od srede 17.12. do utorka 31.12.

PRAZNIČNA PONUDA 3x60g

Čips Chipsy 3x 60 g 2+1 gratis

195,65 1.086,94/KG

Ravni slani 3x60g

Kikiriki Gud 180 g više vrsta % 193,23

-17

160,00 888,89/KG

Pečeni diet 180g

Pečeni slani 180g

Prženi 180g

Čili 180g

Čips Doritos 90 g više vrsta % 147,83

-16

124,00 1.377,78/KG

Nacho 90g

Cool Original 90g

Taco 90g

Hot Corn 90g

BBQ 90g

Sweet Chilli 90g

3


AKCIJA

Od srede 17.12. do utorka 31.12.

Brendovi koje volimo

216,52

170

Čokolada Najlepše želje 85−90 g, više vrsta

161,48

Bombonjera Ferrero Rocher 200 g

Vino vranac Župa 0.75 l

459,97

420,00 560,00/L

877,02

630,90

,00

150

Čokolada Milka 80 g više vrsta

4

-21%

Čokolada Najlepše želje 250 g, više vrsta

1.888,89/KG

,00

Bombonjera Eurodesert 160 g

1.875,00/KG

-20%

699,00

Vino belo chardonay Kovačević 0.75 l 1.509,97

1.450,00 1.933,33/L

-20%

499

212,67

-15%

180,00

,00 1,996,00/KG

1.241,38/KG

359,41

340,00

Bombonjera Fondante 300 g, više vrsta

3.495,00/KG

Keks Cookies Najlepše želje 145 g više vrsta

2.125,00/KG

472,50

-11%

420,00

Bombonjera Merci 250 g, više vrsta

1.400,00/KG

Vino Salaš Naš 0.75 l više vrsta 699,97

600,00 840,00/L

1.040,25

-23%

799,00 3.196,00/KG

Vino Zvonko Bogdan 0.75 l više vrsta 1.359,97

-11%

1.200,00 1.600,00/L


AKCIJA

Od srede 17.12. do utorka 31.12.

Kafa Franck jubilarna 175 g

Kafa Grand Gold 200 g 499,97

-17%

439,02

469,00

360,00

2.345,00/KG

1.059,95

999,00

Kafa Doncafe džezverska 2x 200 g + šolja

2.057,14/KG

2.497,50/KG

Instant kafa Jacobs 2In1 14 g 27,35

26,00 2.096,77/KG

419,70

-16%

56,04

349,00

Kokosovo ulje Lučar 150 g

45,00 703,13/KG

Instant palenta Dr Oetker 60 g

Humus Ribella 200 g više vrsta

Proteinski bar Whey 55 g više vrsta

3.571,43/KG

POSNO

47,99

-10%

50,00

2.326,67/KG

POSNO

Ovsena kaša to! 64 g više vrsta

Kapućino Nescafe 14 g više vrsta

POSNO

67,68

-18%

55,00 xxx/KG

229,48

209,00 1.045,00/KG

Bademovo mleko Joya 1 l

POSNO

328,66

-12% Pirinčane galete sa

289,00 289,00/L

susamom Benlian 100 g

219,97

-18%

179,00 3.254,55/KG

POSNO

102,00

-16% Pire Nutrino

85,00 850,00/KG

200 g više vrsta

229,97

-22%

179,00 895,00/KG

Beskvasne lanene pločice Trivit 120 g

Hleb beli rezani DonDon 500 g

159,38

87,13

-10%

143,00 1.191,67/KG

-10%

78,00 156,00/KG

5


AKCIJA

Od srede 17.12. do utorka 31.12.

Mleko Volim Dukat 1,45 l

Mleko 2% mm Mlekara Subotica 1.46 l

Mleko 2% mm Zdravo 1 l

177,18

209,99

149,99

-13%

154,00

178,00

106,21/L

-26%

110,00

121,92/L

110,00/L

Čokoladno mleko Dukat 1 l

Jogurt 2,8% mm gusti Moja Kravica 1.5 kg

Jogurt Balans + 1 kg

220,89

234,97

174,80

-20

%

176

219

,00 176,00/L

,00 146,00/KG

159,00 159,00/KG

Jogurt Belkino 1 kg, više vrsta

Jogurt 1% mm Belkino 1 kg

Kiselo mleko 2,8% mm Moja Kravica 400 g

139,97

129,97

85,16

-17%

115

,00 115,00/KG

-18%

106

106,00/KG

Grčki jogurt 9% mm Stado moje 1 kg

179,52

302,79

-18%

367,50/KG

80,00

,00

Pavlaka 20% mm Dr. Milk 400 g

147,00 6

-15%

200,00/KG

-18%

247,00 247,00/KG

Mladi sir President 250 g

211,92

-10%

189,00 756,00/KG


AKCIJA

Od srede 17.12. do utorka 31.12. cena je iskazana na 100 g

Sir gauda Biser 250 g

Sir kačkavalj Biser 1 kg

526,64

140,80

-25%

394

-12%

123

,00 1.576,00/KG

,90 1.239,00/KG

Mešoviti proizvod javor Mlekovita 150 g

164,96

153,00 1.020,00/KG

cena je iskazana na 100 g

Mešoviti proizvod javor Mlekovita 1 kg Maslac Biser 125 g

286,90

269,00 2.152,00/KG

204,00

Margarin Dobro jutro 500 g

Caffe Landessa 0.23 l više vrsta

288,09

Kajmak 70% mm namaz Šabac 250 g

270,00

366,00/KG

139,97

131,00 569,57/L

-11%

82,00

1.080,00/KG

820,00/KG

Kore za pitu Bin 500 g

-10%

183,00

93,00

Podloga za pizzu PerSu 200 g

Puding coko-loko Vindija 125 g

51,00

47,00 235,00/KG

64,97

189,99

179,00 358,00/KG

-13%

56,00 448,00/KG

Jogurt Zottis fruit Dijamant 115 g

49,42

-10%

44,00 382,61/KG

7


AKCIJA

799,98

Slajs kobasica Zlatiborac 210 g, više vrsta

535,00

-10%

479,00

Pršut dimljeni narezani Celjska mesnine 500 g

1.596,67/KG

Slajs kobasica Neoplanta 100 g više vrsta

360,00

336,00 1.600,00/KG

-10%

539,00 539,00/KG

8

Slanina dimljena pikant vakuum Delikato 1 kg

719,00/KG

Kobasica sa povrćem Carnex 1 kg 599,65

-10%

719,00

Dimljena svinjska butkica vakuum Delikato 1 kg

Kulen kobasica vakuum Delikato 300 g

Od srede 17.12. do utorka 31.12.

1.299,99

-10%

1.169,00 1.169,00/KG

Dimljena svinjska pečenica Yuhor 1 kg

-11%

1.689,97

1.499,00

Čajna kobasica Zlatiborac 290 g

2.998,00/KG

-22%

247,36/56,87

273,12

199,00

-23%

209,00

1.990,00/KG

2.090,00/KG

979,80

929,00 929,00/KG

619,97

429,00 1.479,31/KG

Alpska kobasica Neoplanta 1 kg 817,15

1.135,20

1.055,00 1.055,00/KG

845,99

-14%

727,00 727,00/KG

Alpska kobasica mini Neoplanta 350 g

-20%

649,00 649,00/KG

Šunka pizza Neoplanta 1 kg

Šunka u omotu Gavrilović 1 kg

-30%

290,00

-11%

258,00 737,14/KG


AKCIJA

267,30

Pašteta Carnex 75 g više vrsta

-10%

239,00

Kobasica posebna extra 600 g

84,88

Od srede 17.12. do utorka 31.12.

398,33/KG

-10%

89,78

76,00

80,00

1.013,33/KG

Tuna komadići u ulju Giana 170 g

-14%

1.066,67/KG

138,41

289,00

700,00/KG

Pasulj posni Carnex 400 g

Tuna salata Rio mare 160 g, više vrsta

Čajna kobasica Yuhor 300 g

Čajna kobasica Yuhor 1 kg

207,00 517,50/KG

314,00 1.962,50/KG

1.399,00/KG

496,80

-13%

429

,00

74,94

71,00 710,00/KG

233,10

Panirani pileći medaljoni i odresci Vindija 200 g

219,00

Sardina Sole di mare 125 g više vrsta

99,00

1.095,00/KG

102,58

792,00/KG

Riblja pašteta Yuhor 75 g 79,66

76,00 1.013,33/KG

1.430,00/KG

Slajs kobasica Yuhor 100 g, više vrsta

-13%

1.399,00

-13%

238,65

Potražite oznaku!

1.622,88

Kobasica fino usitnjena Frankfurter 100 g

825,71/KG

-14%

119,00

-12%

328,99

Šunka pizza mini Neoplanta 350 g

Pečenica u omotu delikates Yuhor 350 g

364,32

350,00 1.000,00/KG

209,35

204,00 2.040,00/KG

9


AKCIJA

Od srede 17.12. do utorka 31.12.

Trakice za supu Borzal 200 g

57,97

Supa C kokošija bistra 58 g

999,48/KG

-11%

291,91

259,00 518,00/KG

109,00

1.292,59/KG

Začin C 500 g

Začin za riblju čorbu Aleva 90 g

131,72

-21%

104,00 1.155,56/KG

-11%

123,68

74,97

Supa C goveđa bistra 58 g

545,00/KG

Začin za punjenu papriku i sarmu Aleva 60 g

101,96

99,00 1.650,00/KG

Paprika slatka Moravka 100 g Biber mleveni Moravka 50 g

Ren ribani Dijamant 190 g

10

86

125,07

119,00

,29

165,17

1.725,80/KG

1.190,00/KG

-10%

148,00 778,95/KG

Senf Polimark 300 g 149,97

-13%

129,00 430,00/KG

Kečap blagi Polimark 1 kg

281,53

-14%

241,00 241,00/KG


AKCIJA

Pšenica Belija Moravka 350 g

Ajvar Bakina Tajna 550 g, više vrsta

Servis zeleni Luminarc 18/1

Sveća slavska

249

,97

249,97/KOM

Od srede 17.12. do utorka 31.12.

79,97 228,49/KG

932,70

-25%

699,00 1.270,91/KG

3.999,97

-12%

3.499,00 3.499,00/KOM

Tanjiri Feston više vrsta

197,25

Pirinač dugo zrno ABC 900 g

Krem za kuvanje Polimark 500 ml

Servis crni Luminarc 18/1

do -20% 119,97/124,97

99

,00 99,00/KOM

219,17/KG

278,97

-18%

228,00 456,00/L

2.999,97

-16%

2.499,00

2.499,00/KOM

Tanjiri Carine više vrsta

Nudle instant piletina Indo 375 g

199,97/KOM

530,67/KG

-16%

74,00 148,00/L

183,42

-18%

149,00

Testenina Barilla 500 g, više vrsta

199

-31%

199,00

89,09

Pasirani paradajz Tomatino 500 ml

,97

289,99

298,00/KG

Salveta više vrsta

166,19

-10%

149,00 149,00/KOM

11


AKCIJA

Povrće za rusku salatu Flora 400 g

164,97

Od srede 17.12. do utorka 31.12.

-20%

131,00

-20%

174,90

139,00

Grašak Flora 400 g

327,50/KG

347,50/KG

-12%

432,17

379,00

Pomfrit Frikom 1 kg

Grašak Frikom 700 g

379,00/KG

Rolnice sa višnjom Frikom 1 kg

Riblji štapići Tropic Trade 1 kg

12

437,78

359,01

500,00/KG

-22%

279,00

473,75/KG

500

249,00

Panirani riblji štapići Frikom 300 g

-13%

,00

-13%

355,71/KG

379,00

521,70

287,79

930,00/KG

Panirani kolutići lignji Tropic 1 kg

834,72

800

,00 800,00/KG

Riblji burgeri Tropic Trade 1 kg

521,70

500,00 500,00/KG


AKCIJA

Od srede 17.12. do utorka 31.12.

Kokos Moravka 100 g

-18

%

Biljni šlag 25%mm Whipping cream 200 ml

Čokoladna torta sa višnjom 1.6 kg

Oblande C 210 g

Kakao tabla Cipiripi 80 g

116,10

95

68,28

475,00/L

Posni kolači 1 kg

1.124,38/KG

189,97

-21%

149,00 709,52/KG

67,50

61,00 762,50/KG

76,00

580,00/KG

-10%

1.799,00

-15

58,00

,00

2.000,00

Kakao Moravka 100 g

%

1.109,40

999,00 999,00/KG

Kore za tortu tamne Vincinni 700 g

Krem Lino Lada 350 g više vrsta

589,97

-10%

529,00

Puding C čokolada 49 g

44,41 906,33/KG

Keks Apetit 380 g

755,71/KG

338,32

760,00/KG

Puding C vanila 40 g

38,06 951,50/KG

108,73 286,13/KG

-11%

299,00 854,29/KG

Čokolada za kuvanje Dr Oetker 150 g više vrsta 326,41

-29%

229,00 1.526,67/KG

13


AKCIJA

Od srede 17.12. do utorka 31.12.

94,02

-15%

79,00

Čokoladica Snickers, Mars, Twix 50−51 g, više vrsta

1.580,00/KG

Čokoladica Kit&Kat 40−4. g više vrsta

84,83

80,00 1.927,71/KG 2.000,00KG

Bar Medelica 40 g više vrsta

Kroasan 7Days cocoa 185 g

73,91

220,00

67,00

1.189,19/KG

Biskvit Jaffa 150 g

Keks Noblice 222 g

14

144,99

558,33/KG

-14%

124

,00 826,67/KG

126,05

115,00 518,02/KG

946,75/KG

Rum kasato 120 g

-20%

276,17

37,87

168,24

Plazma od srca 100 g više vrsta

Biskvit Milka 112−150 g više vrsta

156,00 1.560,00/KG

185,88

170,00 1.517,86/KG 1.133,33/KG

Medenjaci Medeno srce 150 g, više vrsta

147,42

-12%

129,00 860.00/KG


AKCIJA

Keks Zlatni Pek 150−172 g više vrsta

Biskvit Swisslion orange 500 g

Od srede 17.12. do utorka 31.12.

-15%

128,33

109,00 660,61/KG

324,86 649,72/KG

114,17

Karamela Favori mix 90 g

-12%

100,00

Napolitanke Jaffa 187 g više vrsta

534,76/KG

71,96

-11%

64,00

Integralni keks Wellness 155 g

Karamela Tofix mix 300 g

711,11/KG

155,84

-10%

140,00 903,23/KG

253,80

-10%

228,00 760,00/KG

Igračka traktor Slagalica Moja lepa Srbija

Društvene putne igre

1.199,97

999,97

1.199,97/KOM

599,97 599,97/KOM

999,97/KOM

Set za devojčice Isabella

999,97 999,97/KOM

Set za ulepšavanje

229,97 229,97/KOM

15


AKCIJA

162,79

-15%

138,00

Čips Chio 130 g više vrsta

1.061,54/KG

-13%

97,37

84,00

Flips Clipsy 70−120 g više vrsta

Kokice Popcorn 3x 100 g

Od srede 17.12. do utorka 31.12.

700,00/KG 1.200,00/KG

263,25

-24%

199,00 663,33/KG

Pivo Jelen 0.5 l

84,97

77,00 154,00/L

16

Čips Chipsy 140 g više vrsta

-14%

186,53

159,00

190,58

-15%

161,00

Suncokert Mogy slani 200 g

Energetski napitak Hell 0.5 l

-28%

1.062,50/KG

106,28

1.112,50/KG

Pivo Bavaria limenka 0.5 l 134,97

92,00

516,00/L

do -18%

129,97/134,97

110,00 220,00/L

-20%

107,00

184,00/KG

Pivo Heineken limenka 0.5 l više vrsta

-16%

89,00

99,97

129,00

-13%

170,00

Kikiriki Gud 80 g više vrsta

805,00/KG

Energetski napitak Red Bull 0.25 l, više vrsta 179,97

Čips Chipsy domaćinski 160 g, više vrsta

1.135,71/KG

196,28

214,00/L

Pivo Lowenbrau limenka 0.5 l 84,97

79,00 158,00/L


AKCIJA

Sok Schweppes 1.25 l više vrsta

Od srede 17.12. do utorka 31.12.

do -10%

137,79/142,04

127,00

Sok Cockta 1.5 l više vrsta

Sok Limessa 1.5 l više vrsta

133,75

147,42

-14%

115,00

101,60/L

109,00

76,67/L

Sok Pepsi 0.5 l više vrsta 76,66

72,00

72,67/L

Sok Cube jabuka 1.5 l

Sok Happy Day 1 l više vrsta

191,66

143,33

-35%

124,00

144,00/L

-26%

-25%

171,99

107,00

82,67/L

-30%

120,00

107,00/L

120,00/L

50/RSD kom

Sok Voćna dolina 1.5 l više vrsta

Voda Mivela 1.75 l više vrsta

182,25

86,06

-10%

164,00 109,33/L

-12%

75,00 42,86/L

Voda negazirana VODAVODA 4x 1.5 l

258,96

240,00 40,00/L

Voda gazirana Vrnjci 6x 2 l

323,16

300,00 25,00/L

17


AKCIJA

Od srede 17.12. do utorka 31.12.

Šampon Schauma repair 400 ml

Kupka Nivea creme care 750 ml

354,38

419,97

347,00

Lak za kosu Tafta 250 ml

439,97

430,00

,00

Set Storm men

1.099,00 1.099,00/PAK

Pasta za zube Aquafresh 125 ml, više vrsta

do -24%

Set Nivea više vrsta

1.149,97/929,97

Dezodorans B.U. 150 ml, više vrsta

347,10

333,75

182,97

2.000,00/L

173,50

870,00 173,00 170,00 173,00/PAK

-10%

300

,00

170,00/PAK

,00 2.000,00/L

Higijenski 372,02 ulošci Always više vrsta

Set Lady’s secret

1.139,98

1.099,00

-27% Tečni sapun

270,00

Fresh 1 l više vrsta 270,00/PAK

1.099,00/PAK

197,87

-10%

178,00 178,00/L

do -33%

314,44

210,00 1.680,00/L

Pasta za zube Colgate 2x 75 ml 547,88

-37%

345,00 2.300,00/L

18

980,00/L

Dezodorans STR8 150 ml, više vrsta

Higijenski ulošci Libresse više vrsta

870,00/PAK

245,00

707,50/L

-13%

-38%

398,40

283,00

300

1.720,00/L

2.133,33/KOM

1.139,97

289,14

553,33/L

Dezodorans Dove 150 ml više vrsta

320

Kupka Fa sport 400 ml

415,00

867,50/L

Kupka Palmolive 250 ml više vrsta

Dečija kaša Lino 200 g

339,85

322,00 1.610,00/KG

Dečija kaša Nutrino 100 g, više vrsta

171,58

-10%

154,00 1.540,00/KG

Pelene Pampers više vrsta

1.979,97

1.880,00 1.880,00/PAK


AKCIJA

Od srede 17.12. do utorka 31.12.

60 pranja

30 pranja

Deterdžent Merix jorgovan 4.5 kg 1.147,59

1.120

,00 248,89/KG

1.104,45

-17%

910

Deterdžent Ariel Mountain Spring 1.95 kg

-29%

680,33/679,97

479

,00 321,48/KG 3.193,33/KG

937,58

918

,00 Kapsule Persil

Universal 35 pranja

466,67/KG

88 pranja

Omekšivač Lenor Spring Awakening 1.47 l i 150 g više vrsta

88 pranja

35 pranja

Tečni deterdžent

,00 Persil Universal 918,00/PAK

3.96 l

više vrsta

Hrana za pse Pedigree 100 više vrsta

554,10

548

,00 182,67/L

654,97

620

Tablete za veš Refresh 3u1 50/1

347,00

,00 620,00/PAK

Tablete za sudove Somat All in one 24/1

70,00 700,00/KG

492,00/PAK

Ubrus hit 2/1

281,00/L

77,00/PAK

281,00

Toalet papir Zewa 20 rolni, više vrsta

502,50

492,00

do -24%

373,54/345,97

347,00/PAK

-22%

454,55/L

Omekšivač Bohor classic 3 l

354,98

89,97

1.800,00

30 pranja

Sredstvo za čišćenje Ajax 1 l, više vrsta WC osveživač Bref kuglice 3x 50 g

1.858,88

820,85

750,00 750,00/PAK

81,14

77,00

Toalet papir hit 16 rolni

484,39

-23%

370,00 370,00/PAK

19


AKCIJA

Od srede 17.12. do utorka 31.12.

Akcija 23.12-24.12.

Akcija 30.12-31.12. Toalet papir Perfex breskva 10 rolni 226,57

Sok Pepsi 4x 0.33 l

-12%

229,99

200,00

199,00

151,52/L

199,00/PAK

Sova emotivna 33 cm + ćebe 130 x 180 cm Dormeo 5.999,97

-46%

3.199

Pivo Jelen 4x 0,5 l

Začin C 2x 350 g

,00

399,97

-10%

389,97

-20%

309,00

359,00

3.199,00/KOM

-13%

154,50/L

512,86/KG

Trajanje akcije

1.12.2025-6.1.2026.

iz Carolijazovog ra Deda M aka dz

Novogodišnji paketić PerSu 1.384 kg

Kinder jaje 100 g

2.490

,00 1.799,13/KG

Novogodišnji set rajf 100 g

499

,97

669,58 6.695,80/KG

3.248,50/KG

Novogodišnji paketić PerSu 979 g

999,97 1.021,42/KG

Ćebe 130 x 190 cm + jastuk Dormeo 8.199,97

-48%

4.199,00 4.199,00/KOM

Medeno srce 300 g + poklon kutija

375,38

Kinder Pelushe 133 g

1.251,27/KG

www.persu.rs

10.526,09/KG

Širu ponudu možete pogledati na online katalogu skeniranjem QR koda.

Ponuda traje dok traju zalihe. Moguća promena cena samo u slučaju promene cena dobavljača ili u slučaju promene poreskih stopa. Nismo odgovorni za eventualne štamparske greške. Fotografije mogu odstupati od stvarnog izgleda proizvoda. Posetite nas na:

1.399,97

persumarketi

persumarketi

Liflet � 26/ 2025 Nije u asortimanu svih prodavnica


Tvoje najbliže mesto u komšiluku.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Katalog by Nabava.net Katalozi - Issuu