Skip to main content

Pogledajte naše ponude

Page 1

OD ČET. 25.11. DO NED. 28.11.

VE

R O B Z I LIKI

T E T I VAL

K K O S VI SKA CENpAovina! NI

Pikok

rza b i a avn

Kulen

st Jedno

300 g

-20% 269.99

214.

ku

99

Perlenbacher

1 kg = 716.64 din

Pils pivo

• 4,9 % Vol.

# 226512

0,5 l

77

-27%

Violeta

pranja

Omekšivač • Coral Sea ili Rose Gold

KRATKOTRAJNA

PONUDA

2,7 l

68.99

49.

!

299.

99

99

# 226127 1 l = 99.98 din

Važi od četvrtka 25.11. do srede 01.12.

1 pranje = 3.90 din

# 200622

# 250690, # 250701

W5

Osveživač vazduha sa cvetom

• Lotus, orijent ili ruža

KRATKOTRAJNA

PONUDA

75 ml

!

229.

99

100 ml = 306.66 din # 228816

Više proizvoda iz teme „Čišćenje“ pronađite NA STRANAMA 22 - 27

www.lidl.rs /LidlSrbija KN · 47/21

Sveže svinjsko meso za gulaš • Od plećke • Cca 1 kg

Banane

1 kg

SAMO!

439.

99 # 267614

1 kg

SAMO!

109.

99 # 80000


Super sveže od čet. 25.11.

pakovanje

500 g

pak. / 500 g

1 kg

Crvena paprika

• Californian Wonder

SAMO!

Prokelj

SAMO!

179.99

79.99

# 82615

# 82931

1 kg = 159.98 din

Više od

120

proizvoda na

Lidlovoj pijaci

Grejpfrut 1 kg

SAMO!

89.99 # 80040

2

KN · 47/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 25.11. DO NED. 28.11. Baštensko cveće

Redovno zalivanje Držati u kući

U hladu Umereno zalivanje

Na sunčanom mestu

Ukrasno sobno cveće

• Cca 24 cm • Više vrsta • U dekorativnoj keramičkoj saksiji

449.99 # 118103

Sukulenti i kalanhoja

Bromelija

• Cca 40 - 48 cm • Više vrsta

• Cca 10 - 16 cm • Više vrsta

799.99

299.99

# 163588

# 123424

Buket ruža

Jesenji buket

• 11 ruža u buketu • Više boja • Vaza nije uključena u prodaju

• Više boja • Vaza nije uključena u prodaju

349.99

499.99

# 69751

# 136034

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 47/21

3


OD ČET. 25.11. DO NED. 28.11.

Super sveže od čet. 25.11.

Kifla sa maslinama

Somun 160 g

60 g

SAMO!

-23%

29.99

26.99 1 kg = 168.69 din

22.99

# 229801

# 223993

85% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

100 g = 38.32 din

Više od

50

proizvoda u

Lidlovoj

82% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

pekari

Kroasan sa nugat kremom

• Dekorisan lešnikom

85 g

700 g

-21%

-29%

69.

99

54.99 100 g = 64.70 din

# 242320

Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.

4

KN · 47/21

169.99

Hleb sa više vrsta semenki

119.99 1 kg = 171.42 din

Važi od četvrtka 25.11. do srede 01.12. # 223506

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


^

`

_ PRONADITE UVEK SVEZE

PILOS MLEKO SA DOMACIH FARMI DIREKTNO U LIDLU

Više informacija na

www.lidl.rs Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 47/21

5


Super kvalitet od čet. 25.11. Pilos

Mladi sir

• 5 % m. m. 500 g

-26%

189.99

139.99 1 kg = 279.98 din # 225533

Pilos

Voćni jogurt

• Šumsko voće ili jagoda • 2,4 % m. m. 150 g

-23% 29.99

Pilos

Puding sa šlagom

• Sa ukusom čokolade

200 g

-25%

39.99

22.99 1 kg = 153.27 din

29.99

# 225423

# 225727

1 kg = 149.95 din

Solevita

Smoothie

• Više vrsta • 100 % voće • Bez dodatog šećera 250 ml

-26%

129.99

94.99

1 l = 379.96 din # 200301

6

KN · 47/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 25.11. DO NED. 28.11. 100 g =

139.99 Pikok

Svinjski pršut 1 kg

-22%

1 799.99

1 399.99 # 226684

Pikok

Suva pečenica • Narezana 100 g

300 g

-24%

-23%

198.99

149.99

Pileći medaljoni

• Sa kari i slatko-kiselim umakom

1 kg = 1 500.- din

299.99

229.99 1 kg = 733.30 din

# 227778

# 220532

Trattoria Alfredo

Savijača sa sirom i spanaćem

Pikok

Ćureća prsa • Narezana

100 g

1 kg

-25%

-23%

86.

299.99

99

64.99 1 kg = 649.90 din

229.99

# 223508

# 225494

Freshona

Zamrznuti spanać • Pasiran

450 g

-28%

500 g

-23%

Pikok

Mini pileća posebna kobasica

69.99

49.99

129.99

99.99

1 kg = 111.09 din

# 237527

1 kg = 199.98 din

# 226506

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 47/21

7


za meso za sušenje Sveži svinjski but za sušenje

1 kg

-20% 249.

Sveža svinjska kolenica • Cca 1,1 kg

• Sa kožom • Cca 10 kg

99

199.99

1 kg

359.99 # 252049

Važi od četvrtka 25.11. do nedelje 28.11. # 252046

1 kg

-18% 269.99

Sveža svinjska butkica • Cca 1,5 kg

219.99 Važi od četvrtka 25.11. do nedelje 28.11. # 235694

8

KN · 47/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

25.11.

Sveži svinjski vrat za sušenje

• Komad • Cca 2 kg 1 kg

499.

99

Sveža svinjska rebra za sušenje • Cca 1,5 kg

# 252048

1 kg

349.99 # 252050

Sveža svinjska pečenica za sušenje • Komad • Cca 3 kg

1 kg

499.99 # 252047

Prirodna creva za kobasice

20 m

399.99 1 metar = 20.- din

# 252052

Sveža svinjska plećka za sušenje • Sa kožom • Cca 5,2 kg

1 kg

339.99

1 kg

# 252061

-23%

Sveža slanina za sušenje • Komad • Cca 8 kg 1 kg

339.99

169.99

Čvrsto masno tkivo • Cca 2 kg

129.

Važi od četvrtka 25.11. do nedelje 28.11. # 251757

# 252053

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

99

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 47/21

9


Unijapak

Beli luk

• U granulama KRATKOTRAJNA

PONUDA

!

KRATKOTRAJNA

PONUDA

20 g

34.99

5 kg

100 g = 174.95 din

!

50 g

Unijapak

Crni biber • Mleveni

79.99 100 g = 159.98 din

# 251328

# 251329

S ljubavlju, domaće

Slatka paprika KRATKOTRAJNA

PONUDA

250 g

!

-20% 249.99

5 kg

Kristal So

Kuhinjska so • Sitna jodirana

199.99

129.99

1 kg = 799.96 din

1 kg = 26.- din

# 262100

# 251323

1 kg

S ljubavlju, domaće

Suva svinjska rebra • Cca 300 g

-20% 599.99

479.99 # 261083

10

KN · 47/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 25.11. DO SRE. 01.12.

8L

S ljubavlju, domaće

Paprika ljuta

Plastična vangla • 8 l

KRATKOTRAJNA

PONUDA

100 g

-20%

kom.

!

169.

106.

99

84.99

99 # 248628

1 kg = 849.90 din

# 262098

Plastična kanta

10 L

• 10 l

KRATKOTRAJNA

PONUDA

!

kom.

249.99

S ljubavlju, domaće

Paprika tucana • Ljuta 100 g

# 267065

15 L

Plastična vangla

-21% 139.99

• 15 l

109.

99

KRATKOTRAJNA

PONUDA

!

kom.

1 kg = 1 100.- din

269.99

# 262101

# 248631

S ljubavlju, domaće

Kiseli kupus

34 L

Plastična vangla • 34 l

• Glavica • Cca 1,5 kg

KRATKOTRAJNA

PONUDA

1 kg

-20%

kom.

499.99

149.99

119.99

# 251326

# 249522

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

!

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 47/21

11


48

komada

48 kom.

-25%

Lighter

Kocke za potpalu

99.99

74.99 1 kom. = 1.57 din

# 224984

5

komada

W5

Sunđeraste krpe 5 kom.

-22% 135.99

104.99 1 kom. = 21.- din

# 200757

50

50

komada

komada

Kese za zamrzivač • 2 l

50 kom.

50 kom.

-25%

-20%

39.

99

29.99 1 kom. = 0.60 din

# 248637

12

KN · 47/21

Kese za zamrzivač • 3 l

47.99

37.99 1 kom. = 0.76 din

# 248636

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 25.11. DO SRE. 01.12. 2x

Floralys

Kuhinjski ubrus

Axel

Sredstvo za pranje sudova

• Dvoslojni 350 listića

-22% 369.

99

• Limun ili jabuka

284.

99

900 ml

-20%

1 list = 0.82 din

149.99

119.99

# 202555

1 l = 133.33 din

# 266822, # 266824

10

komada

10 kom. W5

Sunđer za pranje posuđa

-33% 59.99

39.99 1 kom. = 4.- din

# 222013

Axel

Sgrasso sredstvo za odmašćivanje 750 ml

Aromata

Aluminijumska folija • 30 x 30 cm

-23%

1 kom.

299.99

-21% 255.99

229.99

199.

99

1 l = 306.66 din

# 232212

# 202955

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 47/21

13


Super od č Tiradell

Makarone

• Vitaminizirane 500 g

-23%

45.99

34.99 1 kg = 69.98 din

# 225601

Freshona

Paradajz paprika • Cela • Ljuta

-23%

Čips slani

116.99

-23%

-27%

129.99

1 kg = 359.96 din

1 kg = 393.91 din

# 225903

Kompatibilno

SA NESP RESSO APAR AT IM A

Kompatibilno

x10 kafa

SA NESP RESSO APAR AT IM A

Signature Blend Espresso kapsule za kafu KRATKOTRAJNA

PONUDA 112 g

!

369.

99

1 kg = 3 303.49 din # 266652

KN · 47/21

54.99

39.99 1 l = 121.19 din

# 242237

# 239081

Costa Coffee

14

• Strong Cola 330 ml

169.99

89.99

Energetsko piće

330 g

250 g

Snack Day

Kong Strong

x10 kafa Costa Coffee

Kapsule za kafu • Više vrsta KRATKOTRAJNA

PONUDA

57 g

!

369.

99

100 g = 649.11 din

# 266644, # 266658, # 266659, # 266660

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


d četvrtka

Freeway

Ledeni čaj

Nectar Family

1,5 l

Nectar Family

1,5 l

Jabuka

-25%

• Breskva

OD ČET. 25.11. DO SRE. 01.12.

-20%

124.99

79.99

1,5 l

Pomorandža

-23%

155.99

59.99 1 l = 40.- din

99.99 1 l = 66.66 din

119.99

# 255840

# 261475

# 261474

Kompatibilno

SA DO LCE GUST APAR AT IM A

O

x8 kafa

1 l = 80.- din

Kompatibilno

x8 mleko

SA DO LCE GUST APAR AT IM A

Costa Coffee

O

x8 kafa

x8

mleko

Costa Coffee

Signature Blend Cappuccino kapsule za kafu

Signature Blend Latte kapsule za kafu

!

KRATKOTRAJNA

KRATKOTRAJNA

PONUDA

146 g

PONUDA

182 g

539.99

539.

99

1 kg = 2 967.- din

1 kg = 3 699.- din

# 266653

# 266654

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

!

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 47/21

15


Cien

Šampon za pranje kose • Više vrsta

500 ml

-22%

148.99

114.99 1 l = 229.98 din

Od četvrtka 25.11. do srede 01.12. # 200701

2x

2

komada

8

2x

komada

8 x 200 list.

Teta Violeta

Kuhinjski ubrusi

-26%

• Dvoslojni • Sa mirisom limuna 2 kom.

189.99

169.

Floralys

99

Toaletni papir

139.

• Dvoslojni

1 kom. = 85.- din

99

1 rol. = 17.50 din

Od četvrtka 25.11. do srede 01.12.

# 239817

# 226610

Coshida Pure Taste

Suva hrana za mačke • Riba ili piletina 400 g

50 g

-26%

249.99

184.99 1 kg = 462.48 din

Od četvrtka 25.11. do srede 01.12. # 240155

16

KN · 47/21

-20%

Coshida Pure Taste

Premium grickalice za mačke • Više vrsta

149.99

119.99 100 g = 239.98 din

Od četvrtka 25.11. do srede 01.12. # 239798

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

25.11.

Nivea Men

Sensitive Care poklon torbica

• Balzam posle brijanja 100 ml, gel za tuširanje 250 ml i dezodorans u spreju 150 ml

Nivea Men set

999.99 # 267123

Fresh Kick poklon torbica

• Losion posle brijanja 100 ml, dezodorans u spreju 150 ml i gel za tuširanje 250 ml

set

999.99 # 267112

Nivea

Rose Care poklon torbica

Nivea

Blue Care poklon torbica

• Univerzalna krema 75 ml, gel za tuširanje 250 ml, dezodorans u spreju 150 ml i mleko za telo 250 ml set

• Gel za tuširanje 250 ml, dezodorans u spreju 150 ml i losion za telo 400 ml

999.

set

99

949.99

# 267109

# 267108

Nivea

Rose Care poklon kutija

Nivea

Originally Soft poklon kutija

• Univerzalna krema 150 ml, gel za tuširanje 250 ml i mrežica za tuširanje

• Dezodorans u spreju 150 ml i gel za tuširanje 250 ml set

set

449.99

499.

99

# 267110

# 267111

Nivea Men

Active Care poklon kutija

Nivea Men

Active Energy poklon kutija

• Univerzalna krema 75 ml i gel za tuširanje 250 ml

• Dezodorans u spreju 150 ml i gel za tuširanje 250 ml

set

449.99

set

499.99

# 267124

# 267125

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 47/21

17


Za slatko

e j n š i d o g o v no e j n e đ a n e n iz Ferrero Ferrero

Kolekcija pralina • Rocher, Rondnoir i Raffaello

Rocher bombonjera

269 g

999.99

350 g

1 499.99

1 kg = 3718.- din

# 240326

Ferrero

1 kg = 4286.- din

Rocher praline u poklon pakovanju

# 251993

75 g

399.99 100 g = 533.32 din

# 240311

Ferrero

Raffaello praline u poklon pakovanju 70 g

299.99 100 g = 428.56 din

# 240309

18

KN · 47/21

Ferrero

Stellina mini bombonjera

• Rocher ili Raffaello

38 / 40 g

199.99 100 g = 526.29 / 499.98 din

# 240307, # 240312

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

25.11.

Milka

Snow Balls čokoladne loptice • Sa mlečnim kremom ili Oreo keksom

87% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

112 g

419.99 1 kg = 3750.- din

# 266734, # 266736

100 g

Kinder

Maxi novogodišnje jaje • Više vrsta

529.

99

1 kg = 5300.- din # 235540, # 235541

Kinder

Novogodišnje jaje • Više vrsta

20 g

109.99 100 g = 549.95 din

# 240282

200 g

-23%

299.99

Nestlé

Kit Kat čokoladni Deda Mraz

J.D. Gross

Selection čokoladice • Više vrsta

85 g

229.99 100 g = 270.58 din

229.99 1 kg = 1 149.- din

Od četvrtka 25.11. do srede 01.12. # 202330

Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.

# 266712

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 47/21

19


Trenuci koji s e pamte počinju u Lid lu! Deluxe

Punjeni brie sir

• Sa vlašcem, paradajzom i bosiljkom ili pestom od mladog luka 180 g

249.99 1 kg = 1389.- din

# 203722

Dulano

Salama Finocchiona

Deluxe

• 100 g proizvoda proizvedeno od 130 g svinjskog mesa 100 g

Specijaliteti od krem sira • Više vrsta 90 g

199.

269.

99

99

100 g = 222.22 din

1 kg = 2 700.- din

# 213909

# 219055

Deluxe

Sveža testenina sa tartufima • Od durum pšenice 250 g

229.99 1 kg = 919.96 din

# 206879

20

KN · 47/21

Deluxe

Sveži Cappelletti sa nadevom • Sveža durum testenina sa sirom i rukolom, sa rikota sirom i bosiljkom ili sa rikota sirom i tartufima

250 g

219.99 1 kg = 879.96 din

# 203052

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

25.11.

Deluxe

Desert sa limunom ili čokoladom • Porodično pakovanje 450 / 500 g

349.99 1 kg = 777.76 / 699.98 din

Deluxe

# 222408

Čokoladne profiterole

Deluxe

Tiramisu desert

• Sa finim kremastim punjenjem na bazi alkohola i slatke pavlake

• Kremasta poslastica sa maskarpone sirom i biskvitom u kafi

450 g

500 g

349.99

349.99

1 kg = 777.76 din

1 kg = 699.98 din

# 204036

# 204009

2

Deluxe

Desert u čašici

komada

• Tiramisu ili čokolada

Deluxe

Crème Brûlée

85 g

169.99

• Francuski desert u staklenom pakovanju • Pogodan za zagrevanje • Poslužuje se topao ili hladan za samo nekoliko minuta

100 g = 199.99 din

# 216586, # 214904

2 x 100 g

169.99 1 kg = 849.95 din

# 202548

Deluxe

Sveži crni tortelloni

• Sa rikota sirom i dimljenim lososom

Deluxe

Sveži tortelloni od durum pšenice

250 g

249.99

• Punjeni rikota sirom i spanaćem ili vrganjima • Spremni za konzumiranje za 5 minuta

1 kg = 999.96 din

# 203676

Deluxe

Ravioli sa punjenjem od meda i pecorino sira

250 g

199.99

250 g

219.99

1 kg = 799.96 din

# 203675

1 kg = 879.96 din

# 219142

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 47/21

21


za besprekornu čistoću i SREĆAN DOM

W5

W5

Sredstvo za čišćenje fugni 750 ml

229.99

1 l = 306.66 din # 219809

Sredstvo za čišćenje površina od nerđajućeg čelika

• Pruža zaštitu od tvrdokornih mrlja i daje blistav sjaj 300 ml

159.99

1 l = 533.30 din

W5

Sredstvo za čišćenje staklokeramike 500 ml

249.99

1 l = 499.98 din

# 206926

# 255042

W5

Krpa za čišćenje ili poliranje • Za čišćenje ploča, ringli ili poliranje srebrnih površina kom.

169.99 # 206082

22

KN · 47/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

25.11.

3

2

komada

komada

W5

Sredstvo za čišćenje i održavanje mašine za sudove

W5

Osveživač mašine za sudove

• Limun ili jabuka

2 x 250 ml

3 kom.

259.99

199.99

1 l = 519.98 din

1 kom. = 66.67 din

# 204356

# 202434

3

8

komada

1 W5

4

Tablete protiv kamenca za kafe aparat

2

8 x 15 g

119.99

1 kom. = 15.- din # 201999

W5

2

komada

Sunđeri za pranje šerpi i lonaca

W5

1 • 2 • 3 • 4 •

Krpa za posuđe

• Od mikrofibera

Tvrdi sunđer sa dispanzerom Meki sunđer sa dispanzerom Rezervni tvrdi sunđeri Rezervni meki sunđeri

2 kom.

kom.

199.99

129.99

1 kom. = 100.- din # 208163

# 204997

2

20

komada

komada

W5

Purio

Kese za smeće sa zatvaranjem • Mirisne • 30 litara

Plastične četke • Više boja

20 kom.

139.99

2 kom.

149.99

1 kom. = 7.- din # 202895

1 kom. = 75.- din # 204354

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 47/21

23


W5

Pena za čišćenje kupatila ili staklenih površina 600 ml

149.99

1 l = 249.99 din # 222242

W5

W5

Aktivna pena za čišćenje

• Sa osvežavajućim mirisom okeanske svežine

Sredstvo za čišćenje tuš kabine 750 ml

500 ml

149.99

149.99

1 l = 199.99 din

1 l = 299.98 din

# 202494

16

# 204355

4

komada

W5

komada

Tablete za WC šolju

• Limun ili Breeze 16 x 25 g

219.99

1 kom. = 13.75 din # 204358

24

KN · 47/21

W5

Tablete za vodokotlić 2u1 4 x 50 g

219.99

1 kg = 1 100.- din # 250583

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

25.11.

15

pranja

2

W5

Gel za omekšavanje vode

komada

• 15 pranja 750 ml

149.99

W5

Sredstvo za čišćenje i održavanje mašine za veš

1 l = 199.99 din # 250599

2 x 250 ml

299.99

1 l = 599.98 din # 202906

Formil

Tečni deterdžent u kapsulama 3 u 1

20 pranja

• Za pranje svetlog i belog veša ili za šareni veš 20 kom.

-24%

489.99

369.99 1 kom. = 18.50 din

Važi od četvrtka 25.11. do srede 01.12. # 246240

Formil

24

Maramice za pranje belog veša

komada

Formil

Tečni sapun za uklanjanje fleka • Sa četkom

24 kom.

199.99

250 ml

199.99

1 kom. = 8.34 din # 228348

1 l = 799.96 din # 202945

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 47/21

25


W5

Osveživač vazduha

• Jasmin, ruža ili okeanska svežina 425 g

139.99

1 kg = 329.99 din # 228710

W5 W5

Osveživač vazduha

Higijenski sprej Aerosol

• Magnolija

• Za sve vrste površina i prostora

300 ml

400 ml

249.99

1 l = 833.30 din

249.99

1 l = 624.98 din

# 217372

40

W5

Vlažne maramice za čišćenje ogledala i stakala

komada

40 kom.

199.

99

1 kom. = 5.- din # 208111

26

KN · 47/21

40

komada

# 250014

W5

Vlažne maramice za čišćenje telefona i monitora 40 kom.

149.99

1 kom. = 3.75 din # 214835

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

25.11.

2

54

komada

komada

W5

W5

Maramice za čišćenje naočara

Sunđer za uklanjanje nečistoća

• Uklanja najtvrdokornije mrlje

54 kom.

-25%

154.99

2 kom.

114.99

139.99

1 kom. = 2.13 din

1 kom. = 70.- din # 207308

Važi od četvrtka 25.11. do srede 01.12. # 205806

10

komada

W5

Set za čišćenje prašine

• Sa držačem i 10 nastavaka

W5

Sredstvo za čišćenje sa sunđerom

set

219.99

• Više vrsta

300 / 400 / 500 g

279.99

1 kg = 933.30 / 699.98 / 559.98 din

# 202616

1

komad

# 250467

W5

W5

Dezodorans za cipele

Sredstvo za negu cipela

• Sa mirisom limuna

• Više vrsta

200 ml

199.99

kom.

129.99

1 l = 999.95 din # 206641

# 204359

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 47/21

27


Radni napon: 230 V~ 50 Hz Struja punjenja: 2 / 6 / 17 A Strujni impuls direktnog pokretanja: cca 75 A / 12 V

Inteligentno upravljanje mikroprocesorom sa programom za dijagnozu i kontrolisanim postupkom punjenja

LCD ekran za programe punjenja, vrednost napona i stanje napunjenosti

SPREMNI ZA

ZIMSKU VOŽNJU

Ultimate Speed®

Punjač akumulatora za auto sa funkcijom startovanja ULG 17 A1

• Direktno pokretanje motora u slučaju slabog akumulatora bez dugotrajnog punjenja • Za sve akumulatore za automobile i motocikle od 12 V ili 6 V i kapaciteta 8–250 Ah • Tester alternatora za ispitivanje učinkovitosti • Zaštićen od zamene polova, kratkog spoja i preopterećenja • Temperaturni senzor za prilagođavanje karakteristika punjenja na niskim temperaturama • Režim impulsnog punjenja za obnavljanje ispražnjenih baterija

28

KN · 47/21

kom.

5 999.

-

# 367512

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

25.11.

LE

D s ve t l o

m

Sa

Dužina kabla: 2x cca 3,5 m

POGODNI I ZA

VOZILA SA START-STOP SISTEMOM

Ultimate Speed®

Kablovi za startovanje • Za sva standardna vozila • Potpuno izolovane polne štipaljke sa LED svetlom • Žaštita od prenapona

set

1 499.

-

# 354273

Sa 4 adaptera: ventil za auto (čvrsto montiran na crevo), ventil za bicikl, igla za lopte, univerzalni adapter

Osvetljeni LCD ekran

Ultimate Speed®

Uklj. 12 V kabl za punjenje (cca 3,5 m), mrežni kabl za punjenje (cca 0,75 m)

Integrisana LED džepna lampa

Prenosni aku kompresor USKT 60 B2 • Snažni kompresor – idealan za putovanja • Litijumska baterija u FePO4 izradi sa 4x 500 mAh • Podesivi vazdušni pritisak do 4,1 bar (60 PSI) sa automatskim isključivanjem • Pneumatsko crevo koje se može odložiti u kućište kom.

3 999.# 359668

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 47/21

29


1

Ultimate Speed®

Prostirka ili organizator za prtljažnik

1 • Prostirka • Štiti prtljažnik od prljavštine, vlage i životinjskih dlaka 2 • Organizator • Sa bočnim ručkama za nošenje i 3 mrežasta spoljašnja džepa 3 • Viseći organizator za prtljažnik

2

3c

m

cca

55 l

cca 33,5 cm

cca 42 cm

cc

a3

3

kom.

799.99 cca 87 cm

cca 65,5 cm

Sprečavaju klizanje i prigušuju zvuke

Patosnica na vozačevom mestu je dodatno ojačana radi sprečavanja oštećenja stopalom

# 366625

Siguran položaj zahvaljujući neklizajućoj donjoj strani

4

dela

Ultimate Speed®

Set univerzalnih patosnica za auto

• Od otpornog materijala, laganog za održavanje - pogodne za čišćenje pod visokim pritiskom

30

KN · 47/21

set

999.

99 # 366627

Ultimate Speed®

Patosnica za gepek • Univerzalna veličina – može se izrezati na željenu dimenziju •

Dimenzije: cca 120 x 80 cm

kom.

999.99 # 354265

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

25.11.

Sa mnogobrojnim priborom − − −

mlaznica za uske prostore nastavak sa četkom produžno crevo (cca 80 cm)

12 V Usisivač za auto HS 12.0 B2

cca

400 ml

• Rad preko upaljača za cigarete od 12 V • Sistem trajnog filtera za prašinu koji se može prati • Veliki radijus delovanja zahvaljujući izuzetno dugom kablu •

Dužina kabla: cca 3m

kom.

1 299.pr ozor o m z

abli

S a vel

im

at

ik

# 353632

cu

O dO d u bbiijja vvood ud

Smart Fast Charge

USB A

USB C Tronic®

Držač za pametni telefon za auto USB TKHU 2 A1 • Uklj. 12/24V-USB-utikač za punjenje sa 1x USB-Ai 1x USB-C izlazom • USB-A izlaz sa funkcijom Smart Fast Charge za optimizovano vreme punjenja • Za sve uobičajene pametne telefone sa min. 5 cm do maks. 9 cm širine

Sadrži:

Crivit®

kom.

Cerada za motor kom.

899.

99

• Posebno izdržljiva, otporna na kidanje i vremenske uticaje • M

Dimenzije: cca 200 x 80/50 x 110/70 cm (D x Š x V)

• L

Dimenzije:

999.99 # 354253

cca 235 x 80/60 x 128/98 cm (D x Š x V) # 353640

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 47/21

31


308x

65x 1

2

Ultimate Speed®

Različiti setovi

50x

Set elastičnih traka

80x

• Elastična užad za sigurno pričvršćivanje predmeta • Sa stabilnim kukama za pričvršćivanje • 10, 12 ili 18 delova

Različiti setovi 3

set

4

Parkside®

set

499.

Set sitnog pribora

Set za brzo ožičavanje Set vezica i spojnica za kablove Set čičak traka Set štipaljki za kablove

99

# 354235

# 366629

s tu

Ultimate Speed®

pna b

Čistač za unutrašnju stranu vetrobranskog stakla

oja

Do

1 • 2 • 3 • 4 •

899.99

Ultimate Speed®

Različite vrste

Dodaci za čišćenje za auto

• Teleskopska funkcija za teško dostupna mesta • Sa dve različite izmenjive navlake od mikrovlakana

kom. ili set

249.

3x

99

set

259.99

2

dela

# 353636

# 354277

2x

Dostupni modeli:

Jednostavna montaža zahvaljujući prethodno montiranom adapteru

2

450/450 mm

475/475 mm

500/450 mm

500/500 mm

530/450 mm

530/530 mm

650/400 mm

550/400 mm

Ultimate Speed®

1

Brisači za auto

3

Ultimate Speed®

Strugač za led

1 • U obliku kupe sa levkom 2 • Sa rukavicom 3 • Sa četkom za sneg

• Temeljno i nečujno brisanje zahvaljujući preciznoj dvostrukoj mikro ivici • Dug vek trajanja zahvaljujući ivici brisača otpornoj na habanje kom.

199.

99 # 354261

32

KN · 47/21

set

499.

99

1419036343

# 359663

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA SADRŽAJ:

25.11.

Model sa visokosjajnom završnom obradom

4 ratkapne i 4 stezna prstena

13”

14”

14”

Ultimate Speed®

Set ratkapni Elegantan srebrni izgled sa visokosjajnom završnom obradom

• Pogodan za sve standardne čelične felne • Od visokokvalitetne plastike – otporne na udarce i lom • Lakiranje otporno na koroziju i auto-pranje • Premium kvalitet

4x

15”

15”

16”

•

4 komada (1 kom. = 449.75)

set

1 799.# 368917

p o desiv maks. 160 lm

i

ja

Sa

n

om foku kc i j s

r an

fu

l ava

Uga

no

ag

o

U sportskom dvobojnom dizajnu

cca 10 000 h

3 režima rada: maks. osvetljenost, režim štednje i SOS-signal za pomoć

1

Crivit® 2

Okretna za 360° sa sklopivom kukom Parkside®

LED radna lampa

LED džepna lampa • 5-W-Cree-POWERLED sijalice za visoki svetlosni ucinak Dostupne boje

Svetlosni fluks štapne lampe: cca 200 lm

• Ručno uključiva štapna lampa i prednji reflektor

2

•

699.99 # 354243

• 2 u 1 kombinovana lampa sa jakim COB LED diodama • Postolje sa snažnim magnetima 1 • Teleskopska štapna lampa sa automatskom funkcijom uključivanja/ isključivanja •

kom.

Topmove®

Džepni kišobran

• Dvostruki automatski mehanizam za brzo otvaranje i zatvaranje • Sa reflektujućom trakom za bolju uočljivost •

Svetlosni fluks štapne lampe: cca 250 lm

Dimenzije: Ø otvoren cca 95 cm / dužina zatvoren cca 28,5 cm

kom.

kom.

699.99

799.99 # 359664

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 366832

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 47/21

33


PRAZNIČNE ČAROLIJE

6-časovni tajmer sa automatskim ponavljanjem u toku dana

ZA VELIKE I MALE

• • •1 •2 •3

144

2

LED sijalica

Kabl za napajanje: cca 1,5 m Dimenzije: cca 60 x 63 x 29 cm (Š x V x D) cca 23 x 39 x 86 cm (Š x V x D) cca 25 x 33 x 60 cm (Š x V x D)

3

120

LED sijalica 1

144

Livarno Home®

LED sijalica

3D - svetleća figura • •

Toplo belo svetlo Za unutrašnju i spoljašnju upotrebu

kom.

1 999.# 366228

•

Ukupna dužina: cca 11,8 m, od toga cca 10 m kabla za napajanje

200

LED sijalica

Livarno Home®

LED svetleći lanac u obliku maslačka • •

34

KN · 47/21

Toplo belo ili hladno belo svetlo Za unutrašnju i spoljašnju upotrebu

kom.

999.99 # 376050

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

6-časovni tajmer sa automatskim ponavljanjem u toku dana

25.11.

20

LED sijalica

Livarno Home®

kom.

399.99

LED svetleći lanac • •

Toplo belo svetlo Rad na baterije

•

Ukupna dužina: cca 1,7 m, od toga cca 0,5 m kabla za napajanje

# 366464

Dimenzije: cca 9 x 19,5 cm (Ø x V)

10

LED sijalica

Dimenzije: cca 15 x 14 cm (Ø x V)

Livarno Home®

LED dekorativna lampa • •

Od satiniranog stakla Rad na baterije

kom.

699.99 # 359932

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 47/21

35


Dostupan dezen

100% pamuk

2

dela

Livergy®

Muška pidžama •

Veličine: M - XXL (48 - 62)

set

1 199.# 363433

36

KN · 47/21

P ODRŽAVAMO

IN ICIJAT IV U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

25.11.

Za

dečake

Za

devojčice

Dostupni dezeni:

2

dela

100% Dostupni dezeni:

pamuk

Lupilu®

Dečija pidžama •

Veličine: 86 - 116

set

599.

99

P ODRŽAVAMO

IN ICIJAT IV U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 363726 # 363725

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 47/21

37


3x

Esmara®

Ženske čarape •

Ojačana peta i vrhovi prstiju

•

Velicine: 35 - 42

•

3 para (1 par = 119.99)

set

P O D RŽ AVAMO

359.99

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 363383

s tu

pna b oja

Do

Dostupne boje

Lupilu®

Dečije helanke

Pepperts®

Helanke za devojčice •

Veličine: 122 - 164

kom.

999.99

•

Veličine: 86 - 116

kom.

799.99 # 363409

# 363411

38

KN · 47/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

25.11.

Različite vrste

Više vrsta

Lupilu®

Dečiji aksesoari za kosu

Dečija knjiga ili slagalica kom.

kom. ili set

149.99

499.

99

# 334868

# 365154

Dostupni dezeni:

Za

Dostupni dezeni:

Za

Za

devojčice

devojčice

dečake

Za

dečake

2x

2x

Lupilu® Pepperts®

Termo čarape za devojčice ili dečake

Dečije termo čarape •

Sa neklizajućim ABS tačkicama

•

Veličine: 27 - 42

•

Veličine: 19 - 34*

•

2 para (1 par = 134.99)

•

2 para (1 par = 114.99)

set

269.99

P O D R Ž AVA M O

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 363397 # 363391

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

set

P O D RŽ AVAMO

229.99

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 363390 # 363389

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 47/21

39


UDOBNOST ZA

SVAKOGA Dostupne boje:

3x Dostupne boje:

Esmara®

Ženske potkošulje •

Veličine: XL - 3XL (48 - 58)

•

3 komada (1 kom. = 400.-)

set

1 199.

-

P O D R Ž AVA M O

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 362813

Dostupne boje:

3x Esmara®

Ženske majice na bretele

5x

•

Veličine: S - L (36 - 46)

•

3 komada (1 kom. = 433.-)

set

Esmara®

Ženske duboke gaćice •

Veličine: XL - 3XL (48 - 58)

•

5 komada (1 kom. = 239.80)

set

1 199.

-

1 299.P O D RŽ AVAMO

# 362792

P O D R Ž AVA M O

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

PAMUKA U AFRICI

# 362802

40

KN · 47/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

29.11.

Dostupne boje:

3x Esmara®

Ženske majice na bretele •

Sa podesivim bretelama

•

Veličine: S - L (36 - 46)

•

3 komada (1 kom. = 433.-)

set

P O D R Ž AVA M O

1 299.-

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 362814

Dostupne boje:

5x Esmara®

Ženske duboke gaćice •

Veličine: S - L (36 - 46)

•

5 komada (1 kom. = 200.-)

set

999.99

P O D R Ž AVA M O

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 362808

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 47/21

41


Esmara®

„Push-up“ grudnjak •

Sa bio pamukom

•

Veličine: 75 - 85B, 85C

kom.

799.99 # 357212

Dostupne boje:

Dostupne boje:

7x Esmara®

5x Esmara®

Ženske slip gaćice •

Veličine: S - L (36 - 46)

•

5 komada (1 kom. = 1 40.-)

Ženske čarape

set

699.99 # 362484

42

KN · 47/21

P O D RŽ AVAMO

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

•

Veličine: 35 - 42

•

7 pari (1 par = 100.-)

set

699.99

P O D RŽ AVAMO

I N I C I JAT IV U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 362815

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

29.11.

1

3x 2

3x Pepperts®

set

799.99

Majice za devojčice •1 •2

Na bretele Bez rukava

•

Veličine: 122 - 164

•

3 komada

P O D RŽ AVAMO

# 362698

I N I C I JAT I V U

(1 kom. = 266.66)

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

Dostupne boje:

4x Pepperts®

Slip gaćice za devojčice •

Veličine: 122 - 164

•

4 komada

set

699.99 P O D RŽ AVAMO

# 362702

(1 kom. = 175.-) I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 47/21

43


100%

g li m iz re

m

Sa

k ru

zo

o

pamuk

3x

ili Sa

Livergy®

Muške majice kratkih rukava •

Veličine: M - XL (5 - 7)

•

3 komada (1 kom. = 433.-)

set

1 299.-

V iz rezo m

P O D RŽ AVAMO

I N I C I JAT IV U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 362805

2x

Livergy®

Muške duge gaće •

Veličine: M - XL (5 - 7)

•

2 komada (1 kom. = 699.50)

set

1 399.-

P O D RŽ AVA MO

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 362799

44

KN · 47/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

g li m iz re

m

Sa

k ru

zo

o

29.11.

3x 3x

ili Sa

Livergy®

V iz rezo m

100% pamuk

Livergy®

Muške potkošulje

Muške majice kratkih rukava

•

Veličine: XXL - 4XL (8 - 10)

•

Veličine: XXL - 4XL (8 - 10)

•

3 komada (1 kom. = 399.67)

•

3 komada (1 kom. = 499.66)

set

1 199.-

set

P O D R Ž AVA M O

P O D RŽ AVAMO

1 499.-

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 362810

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 362812

Dostupne boje:

Dostupne boje:

3x 5x

Livergy®

Muške bokserice Livergy®

Muške gaće •

Veličine: M - XL (5 - 7)

•

5 komada (1 kom. = 239.80)

set

1 199.-

P O D RŽ AVAMO

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

•

Veličine: XXL - 4XL (8 - 10)

•

3 komada (1 kom. = 300.-)

set

899.99

# 362801

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

P O D RŽ AVAMO

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 362798

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 47/21

45


a s ter

5 n i vo a

z i n e i t ur b

ot

LAKA PRIPREMA

br

UKUSNIH

Uključuje 2 mutilice i 2 nastavka za testo od nerđajućeg čelika

s tu

pna b oja

Do

OBROKA

Silvercrest Kitchen Tools®

Ručni mikser SHM 300 C1 •

Za mešanje, mućenje i izradu testa kom.

1 499.-

300 W

Testiran kvalitet

na t stira os Te gurn si

N pr adgl oizv ed od ana nja

# 352660

Silvercrest Kitchen Tools®

Sa skalom za 15-45 ml / 1-3 velike kašike

Digitalna vaga u obliku kašike SDL 300 C2 •

cca

420 ml

cca

500 ml

cca

300 ml

Za precizno doziranje najmanjih količina do maks. 300 g Funkcija sabiranja za uzastopna merenja do cca 3000 g Automatsko isključivanje, funkcija zadržavanja (hold) i funkcija podešavanja na nulu (tara)

• • LCD ekran

kom.

599.

99

Testiran T estiran kkvalitet valitet

Ernesto®

Termos boca od nerđajućeg čelika

kom.

599.

99

a annna t sttirira os TTees gurn si

46

KN · 47/21

N pr adgl oizv ed od ana nja

# 352775 # 352791

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

29.11.

1000 W

Ø cca 17 cm

Može se rotirati za 180°: optimalna raspodela testa tokom pečenja Visokokvalitetni premaz protiv prianjanja kompanije ILAG®

2 999.-

na t stira os Te gurn si

Rotacioni aparat za vafle SDW 1000 A1 • •

Testiran kvalitet

kom.

N pr adgl oizv ed od ana nja

Silvercrest Kitchen Tools®

# 366022

Ø cca

dr

žan prib

1500 W

Silvercrest Kitchen Tools®

Aparat za palačinke SCM 1500 E5 • •

Odvojiva ploča za pečenje sa visokokvalitetnim slojem protiv prianjanja marke ILAG® Kontinualno podesivi termostat sa lampicom za pečenje

kom.

3 499.# 352789

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 47/21

o

r

Sa

34 cm

47


Za grilovanje mesa, ribe, povrća bez masnoće

Površina roštilja: cca 25 x 15 cm

1000 W

Silvercrest Kitchen Tools®

Kontaktni gril SKG 1000 B2 • • •

Sa visokokvalitetnim premazom protiv prianjanja kompanije ILAG® Brzo zagrevanje - cca 2 minuta Pogodan za sendviče ili peciva kom.

2 299.-

Uključuje posudu za sakupljanje masnoće

# 352662

Ø cca 185mm

Ø cca 155mm

Dimenzije: cca 489 x 79 x 289 mm (Š x V x D)

2500 W

Silvercrest Kitchen Tools®

• •

48

KN · 47/21

2 regulatora temperature sa indikatorskim lampicama Automatsko sigurnosno isključivanje sa termičkim osiguračem Neklizajuće nožice

Testiran kvalitet

kom.

2 999.-

na t stira os Te gurn si

•

N pr adgl oizv ed od ana nja

Rešo sa dve grejne ploče SDK 2500 B1

# 352736

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

29.11.

cca

2,8 l

Ø cca

21,5 cm

Debljina dna: cca 4,8 mm

Halogen

Gasni

Indukcioni

Ernesto®

kom.

3 599.-

Lonac od livenog gvožđa • •

Sa Drop-sistemom za sočno i aromatično pečenje, prženje ili dinstanje Jednostavan za održavanje i dugotrajan premaz od emajla iznutra i spolja

# 367758

Indukcioni

Gasni

Halogen

Debljina dna: cca 1 mm

1

cca

4l

2

Ø cca

30 cm Ernesto®

Ernesto®

Wok tiganj od ugljeničnog čelika • • •

Aluminijumski tiganj

Lagan zahvaljujući ugljeničnom čeliku Sa ravnim dnom i nelepljivim premazom za brzi prenos toplote - štedi vreme i energiju Unutrašnji nelepljivi premaz za lako kuvanje

Gasni

Sa slojem protiv prianjanja kompanije ILAG®

•1

Dimenzije: Ø cca 24 cm

kom.

kom.

1 199.-

•

Halogen

Indukcioni

699.

99

2 •

Dimenzije: Ø cca 28 cm

kom.

999.

# 352675

# 366765

# 366905

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

99

KN · 47/21

49


7

delova

250 W

ZA ZDRAVIJU PRIPREMU SUVOG VOĆA bez dodatka konzervansa

kom.

Silvercrest Kitchen Tools®

2 999.-

Aparat za sušenje hrane SDAG 250 A1

Testiran kvalitet

# 360256

N pr adgl oizv ed od ana nja

Za sušenje voća, povrća, začinskog bilja, mesa i ribe 5 posuda koje se mogu složiti - mogu se koristiti i pojedinačno Zaštita od pregrevanja zahvaljujući ugrađenom termostatu Posuda: ø cca 28,5 cm – visina podesiva u 3 nivoa (3x 3,5 mm - maks. 10,5 mm visina)

na t stira os Te gurn si

• • • •

3u1 250 W

cca

720 ml

Za brzo sečenje, rendanje i usitnjavanje

3

dela Sadržan pribor:

BALLARINI®

Višenamenski kuhinjski aparat KM 250 D1 • • • •

Funkcija „Pulse“ za snažno kratkotrajno miksanje Nož sa 2 umetka od nerđajućeg čelika za sečenje i rendanje Umetak sa sečivima od nerđajućeg čelika za seckanje čvrstih namirnica poput jezgrastog voća Poklopac sa otvorom za sipanje i čepom

50

KN · 47/21

Set nožića • kom.

2 799.

-

# 352649

Univerzalni nož, nož za povrće i nož za ljuštenje set

699.99 # 370926

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

29.11.

1

Dimenzije: cca 15,5 x 20 x 7 cm (Š x V x D)

Dimenzije: cca 14,5 x 11/24 x 6,5 cm (Š x V x D)

30º º

80

Energy saving function

Funkcija uštede energije: u srednjem položaju teče samo hladna voda

Sadržan pribor:

Dimenzije: cca 15,5 x 11,7 x 10,8 cm (Š x V x D)

Funkcija uštede vode: 2-stepeno otvaranje poluge za uštedu vode Water saving function

ili

Organizator dodataka za pranje posuđa

2

s tu

299.99 # 366078

pna b oja

Do

Sadržan pribor:

kom.

10x

Livarno Home®

Baterija za sudoperu •

Kućište od mesinga otpornog na koroziju

•

Dimenzije:

•1

cca 5,3 x 17,2 x 24,8 cm (Š x V x D)

2 •

cca 5,3 x 32,7 x 23 cm (Š x V x D)

kom.

3 599.

-

# 352747

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

Ernesto®

Štipaljke za zatvaranje •

Kopče za zatvaranje u 2 različite veličine

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 47/21

pak.

119.99 # 367911

51


Super sveže od pon. 29.11.

Sveži ćureći file • Od grudi • Bez kože i kostiju • Cca 1050 g 1 kg

SAMO!

Više od

699.99 # 233138

80

proizvoda u

Lidlovoj mesari

Sveži ćureći batak • Cca 950 g

1 kg

SAMO!

249.99 # 233139

52

KN · 47/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 29.11. DO SRE. 01.12.

Sveži svinjski but

• Bez kostiju 1 kg

SAMO!

459.99 # 227762

Sveži pileći batak i karabatak miks

1 kg

1 kg

-27%

-26%

369.99

269.

99

Sveže pileće grudi

• Cca 700 g

449.99

329.99 # 227775

# 240359

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 47/21

53


Super sveže od pon. 29.11.

Kivi 1 kg

SAMO!

Više od

120

149.99

proizvoda na

# 80675

Lidlovoj pijaci

pakovanje

1 kg

pakovanje

250 g

Čeri paradajz • Šljivar

pak. / 250 g

pak. / 1 kg

SAMO!

SAMO!

79.99 1 kg = 319.96 din

# 82410

54

KN · 47/21

Šampinjoni

229.99 # 83019

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 29.11. DO SRE. 01.12.

Više od

50

proizvoda u

Lidlovoj pekari

95 g

70 g

-22%

-25%

34.

Bavarska pereca

59.99

99

26.99 100 g = 28.42 din

Donat punjen vanila kremom

44.99 100 g = 64.28 din

# 200120

# 200119

100 g

80% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

SAMO! Burek sa mesom

39.99 1 kg = 399.90 din

# 225627

Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 47/21

55


Super kvalitet od pon. 29.11. Pilos

Paprika u pavlaci

Pilos

Kisela pavlaka

• Seckana • Blaga ili ljuta

• 12 % m. m.

230 g

400 g

-26%

-22%

114.99

76.99

84.99 1 kg = 369.53 din

59.99

# 248114

# 226144

1 kg = 149.98 din

Pilos

Gusti jogurt • 2,8 % m. m.

Pilos

1 kg

Ledena kafa

-22%

89.99

• Više vrsta

69.

99

330 ml

-20% 99.99

79.99

# 226824

1 l = 242.40 din

# 200271

Milbona

High Protein jogurt • Više vrsta • 0,3 % m. m.

200 g

-25%

99.99

74.99 1 kg = 374.95 din

# 246919

56

KN · 47/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 29.11. DO SRE. 01.12.

Baroni

Čajna kobasica • Narezana

250 g

1 kg

-21% 229.99

-22%

179.

99

1 099.99

Pikok

Salamurena slanina • Cca 1,2 kg

1 kg = 719.96 din

849.

99

# 239482

# 226686

Baroni

Pizza šunka 500 g

-20%

224.99

179.

Baroni

Pariska kobasica

• Narezana • Klasična ili sa paprikom

99

200 g

1 kg

-20%

-20%

99.99

79.99 1 kg = 399.95 din

# 230095

699.99

Pikok

Dimljeni vrat

559.99 # 227724

1 kg = 359.98 din # 230099

Chef Select

Zamrznuti baget • Sa belim lukom ili začinskim biljem

Pikok

Pileće hrenovke

• Bez omotača

2 x 175 g

-22%

200 g

-27%

95.99

217.99

169.

69.

99

1 kg = 485.69 din # 200008

1 kg = 349.95 din # 226509

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

99

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 47/21

57


58

KN · 47/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 47/21

59


Za vrhunsku negu od točka do točka

W5

Sredstvo za čišćenje lanaca

W5

• Za čišćenje lanaca na biciklima i motociklima • Brzo i uspešno uklanja ulje, masnoću i prljavštinu • Ne sadrži kiselinu 300 ml

169.99

1 l = 566.64 din

Sprej za negu lanaca

• Sintetičko mazivo • Preporučuje se za OX prsten • Proizvod je namenjen motociklima ali i biciklima 200 ml

249.99

1 l = 1 250.- din

# 202147

# 202146

W5

2

komada

Lidl predstavlja oznaku „Formulation without microplastics” (Receptura bez mikroplastike) na pakovanju proizvoda privatne robne marke iz asortimana sredstava za čišćenje automobila, čime pomaže potrošačima da prepoznaju proizvode koji u svom sastavu ne sadrže mikroplastiku.

Osveživač vazduha za auto

• Više vrsta • 2 punjenja 2 x 4 ml

169.99

1 kom. = 85.- din # 250005

60

KN · 47/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

29.11.

W5

Sredstvo za uklanjanje rđe 300 ml

199.99

1 l = 666.64 din # 208101

W5

Sredstvo za čišćenje auta

W5 W5

Sredstvo za odmrzavanje • Vetrobranskog stakla, farova i retrovizora 750 ml

269.

99

1 l = 359.99 din # 220687

Sredstvo za negu auta

• Za čišćenje staklenih, gumenih i plastičnih površina

• Za čišćenje i negu instrument table 300 ml

300 ml

179.

199.99

99

1 l = 599.97 din

1 l = 666.64 din

# 202417

# 208098

3

komada

W5

Osveživač za auto • Morska svežina, miris ruže ili miris leta

ži Set sačdicre 3 bo ača i osvežirvšivač rasp Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

3 x 8 ml

399.99

1 kom. = 133.33 din # 204315

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 47/21

61


25 L

W5

Univerzalno silikonsko ulje u spreju W5

Sredstvo za čišćenje kočnica

W5

Koncentrat za čišćenje vetrobranskog stakla

500 ml

250 ml

349.99

189.99

• Sa mirisom jabuke ili limuna

1 l = 699.98 din

1 l = 759.96 din

• Za podmazivanje šarki, brava na vratima ili sličnih delova auta • Vodootporan i termostabilan 200 ml

199.99

1 l = 999.95 din # 201992

# 216902

# 205690

W5 W5 W5

Sredstvo za čišćenje klime 100 ml

219.

99

1 l = 2 200.- din # 224612

62

KN · 47/21

Sredstvo za podmazivanje gume na vratima auta • Sa sunđerom 50 ml

119.99

100 ml = 239.98 din # 207835

Pasta za pranje ruku

• Uklanja tvrdokorne nečistoće • Dermatološki testirano 500 ml

179.99

1 l = 359.98 din # 206223

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

Sunđer za uklanjanje insekata

29.11.

Sunđer za pranje automobila

Mikrofiber rukavica

W5

Set za negu automobila

Kutija Krpa za poliranje

Krpa za čišćenje stakala

Univerzalna mikrofiber krpa

• U kutiji • Sunđeri za uklanjanje insekata i za pranje automobila • Krpa za poliranje, za čišćenje stakala, univerzalna mikrofiber krpa i mikrofiber rukavica set

649.99 # 204314

W5

Vlažne maramice za auto

30

komada

W5

• Sa sjajnim ili mat efektom • Sa antistatičkim dejstvom

Sredstvo za poliranje auta

30 kom.

269.99

375 ml

349.99

1 kom. = 9.- din # 202442

1 l = 933.31 din # 207814

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 47/21

63


OD PON. 29.11. DO SRE. 01.12.

Super ušteda 500 g

1 kg

-21% 434.99

Sveže juneće šnicle

SAMO!

Mandarine

339.

• Od buta

89.

99

99

1 kg = 679.99 din # 227816

# 80085

Freshona

Zamrznuti grašak

Croq‘ Plat

Topljeni sendvič listići

450 g

1 kg

-21%

-23%

229.99

149.99

114.

179.

99

1 kg = 399.98 din # 226192

SLUŽBA ZA POTROŠAČE

LIDL.RS

Lidl.rs/kontakt Besplatan broj 0800 300 199 Od pon. do pet. od 8 do 17 h

facebook.com/LidlSrbija instagram.com/LidlSrbija youtube.com/LidlSrbija

99 # 233538

LIDL MOBILNA APLIKACIJA Možete je preuzeti na App Store i Google Play

BESKONTAKTNO PLAĆANJE Gotovinom, platnim karticama (Maestro, American Express, Mastercard, Visa, Visa Electron i Dinacard) i čekovima građana na 30, 60, 90, 120 i 150 dana


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Pogledajte naše ponude by Nabava.net Katalozi - Issuu