Skip to main content

Pogledajte naše ponude

Page 1

OD ČET. 23.09. DO NED. 26.09.

1 kg Yuhor

300 g

464.99

PR

-35%

299.

VEDEN O OIZ

NE

99

U

Čajna kobasica

M A K OJ

Ferrero

Nutella

1 kg = 999.97 din

Od četvrtka 23.09. do srede 29.09.

KRATKOTRAJNA

PONUDA

# 227549

1 kg

Nescafé

629.

Instant kafa classic KRATKOTRAJNA

PONUDA

250 g

!

549.

99

!

99 # 232736

Više proizvoda iz teme „Nedelja brendova“ pronađite NA STRANAMA 8 - 21

1 kg = 2 200.- din

1 kg =

# 260249

330.-

63

pranja

Duel

Omekšivač za veš

• Soft Lotus

KRATKOTRAJNA

PONUDA

1,9 l

!

319.

99

1 pranje = 5.08 din

www.lidl.rs /LidlSrbija KN · 38/21

# 264742

Sveži ćevapi XXL pakovanje •

Od junećeg i svinjskog mesa

Limun

1,5 kg

1 kg

SAMO!

SAMO!

494.

99

1 kg = 330.- din # 245767

159.

99 # 80160


Super sveže od čet. 23.09.

Grejpfrut 1 kg

SAMO!

129.99

Više od

120

# 80040

proizvoda na

Lidlovoj pijaci

pakovanje

250 g

1 kg

pak. / 250 g

SAMO! Crni luk

34.

99

KN · 38/21

•

Šljivar

SAMO!

99.99 1 kg = 399.96 din

# 83325

2

Čeri paradajz

# 82410

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 23.09. DO NED. 26.09.

Držati u kući

Baštensko cveće

Umereno zalivanje

Redovno zalivanje

Na sunčanom mestu

U hladu

Mini paprika u saksiji • • •

Cca 25 cm Više vrsta U dekorativnoj keramičkoj saksiji

399.99 # 131783

Orhideja • •

Cca 45 cm Više boja

799.

99

229.99

Vresak

• •

Cca 25 cm Više boja

# 143512

# 51291

Buket ruža • •

11 ruža u buketu Više boja

349.99 # 69751

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 38/21

3


Super sveže od čet. 23.09.

Sveži ćureći batak • Cca 950 g

1 kg

1 kg

SAMO!

SAMO!

249.

99

Sveži ćureći file • Od grudi • Cca 1,05 kg • Bez kože i kostiju

699.99

# 233139

Više od

# 233138

80

proizvoda u

Lidlovoj mesari

1 kg

-16%

Sveža očišćena pastrmka • Cca 600 g

599.

99

499.99 # 227013

4

KN · 38/21

300 g

Pileći nuggets

-18%

219.99

179.99

1 kg = 599.97 din # 238862

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 23.09. DO NED. 26.09.

Lisnato pecivo sa sirom 90 g

-25%

Više od

50

39.99

29.99

proizvoda u

100 g = 33.33 din

Lidlovoj

# 224025

pekari

70 g

-25%

90 g

Đevrek sa bosiljkom i belim lukom

SAMO!

59.99

44.99

Donat punjen vanila kremom

100 g = 64.28 din

19.

99

# 200119

100 g = 22.22 din # 240499

Ciabatta classic

79% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

300 g

-21%

69.99

54.99 1 kg = 183.30 din

Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 208450

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 38/21

5


Nemačka 2020. Polusuvo roze vino 8 - 10 °C

Džiugas sir

12 % Vol.

• • •

Rheinhessen

Dornfelder Rosé

•

0,75 l

Laiterie de la Montagne

Dozrevan najmanje 12 meseci Tvrdi tradicionalni litvanski sir Idealan u kombinaciji sa vinom, medom ili voćem 40 % m. m.

Sir Tomme de Montagne • •

•

180 g

249.99

300 g

329.99

1 l = 333.32din

369.99

1 kg = 1 834.- din

# 251383

Dozrevan najmanje 6 nedelja Kremaste strukture i intenzivnog ukusa Min. 50 % m. m.

1 kg = 1 234.- din

# 237101

# 206362

Brie de Meaux AOP • •

Punomasni, meki sir od sirovog mleka Min. 45 % m. m. 200 g

349.99

1 kg = 1 750.- din # 214268

6

KN · 38/21

Roquefort sir • • • •

Dozrevan u pećinama u oblasti Rokfor Tradicionalni francuski sir od ovčjeg mleka Sa plementim plesnima 52 % m. m.

150 g

339.99

1 kg = 2 267.- din # 224988

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

23.09.

La Sapiniere

Munster sir

Austrija

• 50 % m. m.

2019. 200 g

249.

99

Suvo belo vino

1 kg = 1 250.- din

13 % Vol.

8 - 10 °C

# 212051

Milbona

Hexagon Suisse

Grüner Veltliner Reserve

• Meki sir • 60 % m. m. 175 g

0,75 l

479.99

349.99

1 kg = 2 743.- din

1 kg = 466.66 din

# 261285

# 217998

Italiamo

Italijanski sir

• Asiago Allevo, Montasio Fresco ili Pecorino Romano 200 g

349.99

1 kg = 1 750.- din # 208522

Nemačka 2020. Polusuvo roze vino 8 - 12 °C 12 % Vol. Nahe

Spätburgunder Rosé Milbona 0,75 l

299.

99

1 kg = 399.99 din

200 g

Gauda sir sa začinima • Sa koprivom ili tartufima i vrganjima • 50 % m. m.

319.99

1 kg = 1 600.- din # 214401

# 252835

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 38/21

7


Dukat

Dukatos

• Grčki tip jogurta • 9,7 % m. m. 400 g

SAMO! 94.99

900 g

Président

Somborska sir

374.99

1 kg = 416.66 din

84.99 1 kg = 212.48 din

Važi od četvrtka 23.09. do srede 29.09. # 246124

# 238233

Meggle

Kefir Dukat

Čokoladno mleko 1l

124.

99

KN · 38/21

330 g

59.

99

1 kg = 181.79 din

# 238224

8

• Jagoda, breskva i marakuja ili mango, ananas i kokos

# 255440, # 255441, # 255442

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

23.09. 6

4

komada

komada

Mini Babybel sir • Polutvrdi punomasni sir • Min. 45 % m. m.

100 g

4 x 20 g

199.99

Kiri topljeni sir • 65 % m. m.

100 g = 624.97 din

199.99

1 kg = 2 000.- din # 264731

# 264733

Meggle

Ayran

• Osvežavajući napitak na bazi jogurta sa dodatkom soli • 2,2 % m. m.

Meggle

Kiselo mleko

• 2,8 % m. m.

1 kg

700 g

89.99

79.99

1 kg = 249.99 din

1 kg = 114.28 din

# 255419

# 237927

Meggle 1 kg

SAMO! Meggle

Kefir

• 2,8 % m. m.

114.99

Creme Patisserie

Meggle

99.

99

Važi od četvrtka 23.09. do srede 29.09.

Pavlaka za kuvanje

• Slatka pavlaka na biljnoj bazi

• 20 % m. m.

500 ml

500 ml

159.99

189.

99

1 l = 319.98 din

1 l = 379.98 din

# 232967

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 237930

# 245830

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 38/21

9


1 kg

Perutnina Ptuj

200 g

Perutnina Ptuj

Extra pileće hrenovke

89.

Gala pileća kobasica • Narezana

99

319.99 # 260402

1 kg = 449.95 din # 260401

Neoplanta

Pileće grudi • Bez glutena

350 g

-25%

319.99

239.

99

1 kg = 685.69 din

Važi od četvrtka 23.09. do srede 29.09. # 263623

Zlatiborac

Domaća salama

• Narezana 250 g

239.

99

1 kg = 959.96 din # 260303

10

KN · 38/21

Zlatiborac Zlatiborac

Kulen

• Narezan 250 g

259.

99

1 kg = 1 040.- din # 260304

Čajna kobasica

• Narezana 250 g

259.

99

1 kg = 1 040.- din # 260305

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

23.09.

500 g

-19%

Dijamant

Dobro jutro margarin

3 x 75 g

Neoplanta

Namaz

• Jetreni, pileći ili sa šunkom

99.99

• Sa mlekom

155.99

124.99 1 kg = 249.98 din

Važi od četvrtka 23.09. do srede 29.09.

1 kg = 444.40 din # 263609

# 250904

Dijamant

Majonez Thomy

285 ml

Tartar ili Chilli

-21%

126.99

99.99

220 g

129.99

1 l = 350.85 din

Važi od četvrtka 23.09. do srede 29.09.

1 kg = 590.87 din # 246131, # 246127

Dr. Oetker

Ovsena kaša

• Sa čokoladom, vanilom, malinom ili šumskim voćem

60 / 62 g

# 250905

500 g

49.

99

Dr. Oetker

Palenta

100 g = 83.32 / 80.63 din

89.99

1 kg = 179.98 din # 264644

# 253207, # 253208, # 253209, # 253210

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 38/21

11


4 x 80 g

Rio Mare

Tunjevina u maslinovom ulju

579.99

1 kg = 1 813.- din # 240548

Rio Mare

Salata sa tunjevinom

Rio Mare

Pašteta od tune 100 g

• Meksička sa pasuljem, sa kukuruzom ili sa kus kusom

239.

99

160 g

279.99

1 kg = 2 400.- din

1 kg = 1 750.- din

# 240545

# 240546, # 240547, # 264223

Podravka

Vegeta

• Univerzalni začin 400 g

169.99

1 kg = 424.98 din # 263762

12

KN · 38/21

Podravka

Eva sardine

• U biljnom ulju 115 g

109.99

1 kg = 956.44 din # 263761

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

23.09.

Lino

Čokolino

• 8+ meseci 1 kg

799.99 # 234968

Nesquik

Kakao napitak

• Bez glutena 500 g

299.99

1 kg = 599.98 din # 265421

C

Šećer u prahu Dr. Oetker

Pizza Ristorante

• 4 vrste sira, sa piletinom ili sa mocarela sirom

500 g

109.

335 / 340 / 355 g

319.

99

1 kg = 219.98 din # 253201

1 kg = 955.20 / 941.15 / 901.39 din # 253190, # 253191, # 253216

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

99

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 38/21

13


Nectar Life

Voćni sok od jabuke

Nectar Life

Voćni sok od pomorandže

1l

-29%

1l

-21%

126.99

89.99

164.99

129.99

Važi od četvrtka 23.09. do srede 29.09.

Važi od četvrtka 23.09. do srede 29.09.

# 261479

# 261480

Nectar Life

Voćni nektar od borovnice i aronije 1l

-15%

177.99

149.99 Važi od četvrtka 23.09. do srede 29.09. # 261478

Nescafé

Instant kafa • 2 u 1 ili 3 u 1

8 / 16,5 g

16.

99

100 g = 212.38 / 102.97 din # 238155, # 238156

14

KN · 38/21

Doncafé

Mlevena kafa • Moment

100 g

99.99

1 kg = 999.90 din # 264964

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

23.09.

Nestlé

Nirvana Choco Fudge sladoled 470 ml

299.99

1 l = 638.28 din # 261889

Nestlé

Aloma sladoled

• Strawberry Cheesecake

900 ml

269.

99

1 l = 574.45 din # 261896

Trumpf

Schogetten čokolada • Više vrsta

100 g

-28%

124.99

89.99 1 kg = 899.90 din

Važi od četvrtka 23.09. do srede 29.09. # 203324

Nutrino Lab

Pire od voća ili povrća • Više vrsta 200 g

149.

99

1 kg = 749.95 din

# 264765, # 264772, # 264769, # 264768, # 264771, # 264767, # 264766, # 264770

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 38/21

15


Aqua Viva

Mineralna negazirana voda 2,5 l

59.99

1 l = 24.- din # 245558

Somersby

0,33 l

89.99

Cider

• Sa ukusom jabuke, kruške, borovnice ili manga i limete • 4,5 % Vol.

1 l = 272.70 din

# 236248, # 236249, # 255090, # 255091

1,75 l

-15%

Knjaz Miloš Gud

400 g

Kikiriki • Slani, prženi

199.

99

1 kg = 499.98 din # 248260

16

KN · 38/21

Gazirana mineralna voda

44.

99

37.

99

1 l = 21.71 din

Važi od četvrtka 23.09. do srede 29.09.

Knjaz Miloš

ReMix Knjaz

• Osvežavajuće bezalkoholno piće sa voćnim sokom narandže ili breskve

1,5 l

89.99

1 l = 60.- din

# 246568, # 246570

# 245562

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

23.09.

2x2 L

Coca Cola • Multipack

2x2l

219.99

2x2 L

Coca Cola

2x2l

Fanta

• Multipack

1 l = 55.- din

209.99

1 l = 52.50 din

# 232800

# 245301

2

komada

Guarana Brainer ili Original Red Bull

Energetsko piće

250 ml

2 x 0,25 l

49.99

234.99

1 l = 199.96 din

1 l = 469.98 din

# 254875, # 254873

# 242285

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 38/21

17


Jelen

Svetlo pivo • 4,6 % Vol. 0,5 l

SAMO!

Kronenbourg Blanc

Svetlo pšenično pivo

73.99

65.99

• 5 % Vol.

1 l = 131.98 din

Važi od četvrtka 23.09. do srede 29.09.

0,5 l

79.99

# 260424

1 l = 159.98 din # 236250

Staropramen

Svetlo pivo

• 5 % Vol. 0,5 l

69.99

1 l = 139.98 din # 260410

Budweiser

Budweiser

Svetlo pivo

Tamno pivo • 4,7 % Vol. 0,5 l

• 5 % Vol. Tuborg

84.

Svetlo pivo

0,5 l

99

75.99

1 l = 169.98 din

• 4,6 % Vol.

1 l = 151.98 din

# 245168

0,5 l

68.99

# 236247

1 l = 137.98 din # 232933

Nikšićko

Beck‘s

Tamno pivo

Svetlo pivo

• 6,2 % Vol. 0,5 l

79.99

1 l = 159.98 din # 260411

18

KN · 38/21

• 5 % Vol. 0,5 l

64.99

1 l = 129.98 din # 260409

Efes Draft

Svetlo pivo • 5 % Vol. 0,5 l

119.99

1 l = 239.98 din # 263995

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

23.09.

56

Palmolive

Gel za tuširanje

komada

• Milk & Honey, Sunset Relax ili Massage

Violeta

250 ml

179.99

Baby vlažne maramice • Sensitive • 99 % voda

1 l = 719.96 din # 263880

56 kom.

139.99

1 kom. = 2.50 din # 250716

Nivea

Soft krema 200 ml

349.

99

1 l = 1 750.- din # 262331

Nivea

Univerzalna krema

Palmolive

Tečni sapun sa pumpicom • Naturals ili Aquarium

300 ml

179.99

75 ml

148.99

1 l = 599.97 din

100 ml = 198.66 din

# 263881

# 232709

75 ml

Parodontax

Fluoride pasta za zube

299.99

100 ml = 399.99 din # 252028

Aquafresh

Active white, Mild & minty ili Fresh & minty pasta za zube

125 ml

139.

99

1 l = 1 120.- din

75 ml

Sensodyne

Fluoride pasta za zube

299.99

100 ml = 399.99 din # 252032

# 254019, # 254021 , # 254020

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 38/21

19


56

komada

3x

Teta Violeta

Kuhinjski ubrus • Troslojni • 3 + 1 rolna gratis

110

4 rol.

199.99

1 rol. = 50.- din # 239815

pranja

86

komada

Duel

Selection prašak za pranje veša

Finish

Tablete za pranje posuđa

11 kg

899.99

• All in 1

1 pranje = 8.19 din

86 kom.

999.99

# 264146

1 kom. = 11.63 din # 263065

160 pranja

Finish

Vanish

Finish

Oxi Action

So

• Za uklanjanje fleka ili za izbeljivanje tkanine 1,5 l

• Za omekšavanje vode u mašini za posuđe

549.

99

1 l = 366.66 din # 251688

20

KN · 38/21

Sredstvo za ispiranje i sjaj posuđa

1,5 kg

800 ml

199.

99

1 kg = 133.33 din # 265420

349.99

1 l = 437.49 din # 265418

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

16

23.09.

3x

rolni

Paloma

Toaletni papir Deluxe Green Tea • Troslojni 16 rol.

399.

99

1 rol. = 25.- din # 254975

Axel

Sgrasso sredstvo za odmašćivanje ili KAL sredstvo za uklanjanje kamenca

Sredstvo za uklanjanje kamenca ili za odmašćivanje

1l

349.99

750 ml

-25%

SAMO! 114.99

209.99

99.99

Važi od četvrtka 23.09. do srede 29.09.

Važi od četvrtka 23.09. do srede 29.09.

1 l = 279.99 din

# 265419

WC gel

750 ml

279.99

Cillit Bang

Axel

1 l = 133.32 din

# 232735, # 232212

# 263630

10

komada

10 kom.

Air Wick

Električni osveživač vazduha • Aparat i dopuna

set / 19 ml

369.

99

Duracell

Baterije

• AA ili AAA

699.99

1 kom. = 70.- din

# 264234, # 264233

100 ml = 1 948.- din # 251309

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 38/21

21


Свежи сир • 10 % м. м.

400 Г

-23% 129.99

99.99

1 кг = 249.98 дин # 261724

Шумадијски jогурт • 4 % м. м.

1 КГ

500 Г

-21%

-20%

94.

99

74.99 # 261722

22

KN · 38/21

Штрудла са маком

249.99

199.99 1 кг = 399.98 дин

# 262429

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


ОД ЧЕТ. 23.09. ДО СРЕ. 29.09.

Пробајте нову Лидлову линију припремљену тако да се и традиција задиви!

Сува печеница • Цирка 300 г

1 кГ

-21% 2 299.99

1 799.

99

# 262109

Купине 750 Г

-22% 349.

350 Г

Љути феферони

99

269.99

-20% 149.99

119.99

1 кг = 359.99 дин

1 кг = 342.83 дин

# 261602

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 262289

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 38/21

23


24

KN · 38/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 38/21

25


Sadržan pribor:

PRIPREMI BAŠTU

ZA JESEN

Parkside®

Električna lančana testera PKS 1600 A1 • 1600 W

• • •

2-ručni zaštitni prekidač sa funkcijom trenutnog zaustavljanja lanca (< 0,1 sek.) Automatski sistem podmazivanja lanca Sistem manuelnog zatezanja lanca Integrisano rasterećenje mrežnog kabla od zatezanja kom.

5 499.-

Brzina lanca: maks. 14,5 m/s Dužina reza: cca 34 cm

# 360351

1

2x Parkside®

Zamenski lanac za testeru Različiti setovi

•

2

Za dužinu mača: cca 25,4 cm / cca 30,48 cm / cca 40,46 cm Broj pogonskih elemenata: 40 komada / 44 komada / 57 komada

•

•

Čekić ili sekira

2 komada (1 kom. = 799.50)

set

kom.

Parkside®

•1 •2

1 599.

-

2 kg 4 kg

1 899.

-

# 368118

1

# 368234

2x

Dužina sečiva: cca 25 cm

1x

ili

2 Dužina sečiva: cca 16 cm

Parkside®

Baštenska testera Parkside®

Produžni kabl sa utičnicama •

Samozatvarajući preklopni poklopci kom. ili set

1 199.# 354712

26

KN · 38/21

Dužina kabla: cca

2m

• • • 1

Visokokvalitetni list testere od ugljeničnog čelika Čisto rezanje zahvaljujući 3-strano brušenim zupcima Za grane do maks. Ø 6 cm 2

kom.

kom.

599.99 399.99 # 364215

# 364213

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

23.09.

Uklj. visokokvalitetni 152-mmHCS list testere za drvo

12 V

2000 mAh cca 80 mm

cca

480 l

Ø maks 50 mm

Maks. kapacitet rezanja: cca 80 mm (u drvo)/ 50 mm (u metalne profile/metalne cevi) Hod lista testere: cca 20 mm Prihvat lista testere: 12,7 mm (½“) Težina: cca 1,2 kg

Parkside®

Parkside®

Komposter •

Aku testera za grane PAAS 12 A2 • •

Brzostezna glava za bezalatnu zamenu lista testere Sa nazubljenom polugom za držanje grana Varijabilno podesiv broj hodova (n₀) 0–2700 min-¹ kom.

•

Dimenzije: cca 93,3 x 80 x 93,3 cm (Š x V x D)

kom.

3 999.-

Testiran kvalitet

na t stira os Te gurn si

3 999.-

• • • •

N pr adgl oizv ed od ana nja

•

Sa sistemom navodnjavanja kap po kap – za pomoć prilikom kompostiranja Od čvrste plastike, otporne na vremenske uticaje Sa ventilacionim otvorima protiv sakupljanja vlage Dva poklopca za vađenje komposta Jednostavna, bezalatna montaža

# 364106

# 354708

Dimenzije: cca 91 x 40/80 x 210 cm (Š x V x D) Dimenzije: cca 5 x 4 m Dimenzije: cca 82 x 165 cm (V x Ø)

Dimenzije: 159 x 63/89 x 76 cm (Š x V x D)

Livarno Home®

Dimenzije: cca 91 x 76/110 x 80 cm (Š x V x D)

Zaštitna navlaka za baštanski nameštaj •

Parkside®

Univerzalna cerada

Idealna zaštita od prljavštine, lišća, vlage i sunčeve svetlosti kom.

499.99

• • UV-stabilna

Odbija vodu

Sa zelenom i antracit stranom Sigurno pričvršćivanje sa 18 velikih karika od aluminijuma kom.

999.99

# 354763

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 354725

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 38/21

27


Dostupne boje

3x

Esmara®

Ženske majice na bretele •

Veličine: S - L (36 - 46)

•

3 komada (1 kom. = 333.33)

set

999.

99 P O D R Ž AVA M O

# 357389 I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

5x

Dostupne boje

Esmara®

Ženske gaćice •

Veličine: S - L (36 - 46)

•

5 komada (1 kom. = 140.-)

set

699.

99

P O D R Ž AVA M O

I N I C I JAT I V U

# 357383

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

MEGA UDOBNOST

U MEGA PAKOVANJU 28

KN · 38/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA Za

23.09.

Za

njega

nju

Livergy® / Esmara®

Potkošulje •

Veličine: Za nju: S - L (36 - 46) Za njega: M - XL (5 - 7)

3x

•

3 komada (1 kom. = 333.33)

set

999.

100% pamuk

P O D RŽ AVAMO

Dostupne boje

99

# 357378

# 357377

I N I C I JAT I V U

Dostupne boje

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

Dostupne boje

3x

P ODRŽAVAMO

Livergy®

Muške bokserice

IN ICIJAT IV U

PROIZVODNJE

•

Veličine: M - XL (5 - 7)

•

3 komada (1 kom. = 266.66)

PAMUKA U AFRICI

set

799.99 # 357379

7x

Livergy®

Muške čarape •

Veličine: 39 - 46

•

7 pari (1 par = 100.-)

set

Dostupne boje

699.99 # 357401

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 38/21

29


Dostupne boje

5x 3x Dostupne boje

Esmara®

Ženske hipster gaćice Esmara®

Ženske majice sa čipkom na bretele •

Veličine: S - L (36 - 46)

•

3 komada (1 kom. = 433.-)

P O D RŽ AVAMO

set

1 299.-

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

•

Veličine: S - L (36 - 46)

•

5 komada (1 kom. = 140.-)

set

P ODRŽAVAMO

699.

99

# 357386

IN ICIJAT IV U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 357393

Dostupne boje

3x 5x

r ugli iz rez Ok

ili

100%

Dostupni dezeni

V iz re z

pamuk

Livergy®

Muške potkošulje kratkih rukava Veličine: M - XXL (5 - 8)*

•

Veličine: 11 - 22

•

3 komada (1 kom. = 399.66)

•

5 pari (1 par = 60.-)

1 199.# 357381

KN · 38/21

Čarape za bebe

•

set

30

Lupilu®

P O D RŽ AVAMO

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

set

299.99 # 357387

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

23.09.

3x

POD

INICI

R Ž AV

AMO

JA

PROIZV T I V U ODNJE

PAMU U AFRIKA CI

Dostupne boje

INICIJATIVA ZA BOLJI ŽIVOT

Esmara®

Ženske potkošulje •

Veličine: XL - 3XL (48 - 58)

•

3 komada (1 kom = 333.33)

set

999.99

“Cotton made in Africa” (CmiA) je inicijativa koja podržava održivi uzgoj pamuka.

# 357395

Vodeći se principom „pomozimo drugima da pomognu sebi“ ova inicijativa pomaže malim proizvođačima u Africi da svojim radom ostvare bolje prihode i bolje uslove života. Kroz obuke, proizvođači dobijaju znanje o održivijim i efikasnijim metodama uzgoja, što je važno kako za prinose pamuka tako i za zaštitu životne sredine.

Dostupne boje

3x

Livergy®

Muške bokserice •

Veličine: XXL - 4XL (8 - 10)

•

3 komada (1 kom. = 266.66)

set

Tekstilne proizvode koji su napravljeni od ovakvog pamuka prepoznaćete po oznaci „Supporting the CmiA initiative”. Kupovinom ovih proizvoda podržavate rad ove inicijative i doprinosite cilju da što veći broj malih proizvođača u Africi dobije obuku za efikasne metode uzgoja, i poboljša svoje životne uslove.

P O D RŽ AVAMO

799.

99

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

Lidl je sebi postavio cilj da do kraja 2022. godine za proizvode svoje privatne robne marke koristi isključivo pamuk koji potiče iz održivog uzgoja.

# 357382

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 38/21

31


PRAKTIČAN RAD I

JEDNOSTAVNO UČENJE Sto i element za odlaganje se mogu kombinovati u 2 položaja

Livarno Home®

Radni sto sa ormarićem • •

Otporan na ogrebotine i lagan za održavanje zahvaljujući zaštitnom sloju od melaminske smole Vrata se mogu montirati sa obe strane

•

Dimenzije ugaone varijante: cca 117 x 75,5 x 83 cm (Š x V x D)

•

Ravne varijante: cca 149,5 x 75,5 x 50,2 cm (Š x V x D)

kom.

7 999.# 354476

maks.

5

kg

cca

20 l

Dostupne boje

Livarno Home®

Livarno Home®

Postolje za monitor i laptop

Kutija za odlaganje

• •

Optimizira sedenje za prirodan, opušten položaj glave Štedi prostor zahvaljujući prostoru za odlaganju koji se nalazi ispod njega

• •

Prostrana sklopiva kutija sa dekorativnom tekstilnom navlakom Sa poklopcem i ojačanim dnom

•

Dimenzije: cca 54 x 14 x 25,5 cm (Š x V x D)

•

Dimenzije: cca 30,5 x 30,5 x 29.5 cm

kom.

1 299.# 366979

32

KN · 38/21

kom.

499.99 # 354300

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

23.09.

United Office®

Magnetna tabla • • •

•

Površina na kojoj se može pisati, može se obrisati vlažnom ili suvom krpom 3 magneta, 1 sunđer za suvo brisanje i 1 olovka sa magnetnim držačem Jednostavno postavljanje na zid u horizontalnom ili vertikalnom položaju Dimenzije: cca 90 x 58,5 cm (Š x V)

kom.

1 999.# 368112

2x Dimenzije: cca 50 x 30 cm

A5 Dimenzije: cca 38 x 38 cm

ili

1x A4 United Office®

Magnetna platnena tabla • •

Površina za pisanje - može se brisati suvom ili mokrom krpom Sa 6 jakih magneta i 1 flomasterom za pisanje kom.

999.99

United Office®

Notes • •

Sa dvostrukim spiralnim povezom 80 listova od 80 g/m² kom. ili set

299.99

# 353484

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 354472

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 38/21

33


Do

pna b oja

s tu

2x

Sa „Smart Fast Charge“ tehnologijom za optimalno vreme punjenja Tronic®

Eksterna baterija TPB 5000 A1 •

5000 mAh

• •

Za mobilno punjenje pametih telefona, MP3 plejera, tableta, kamera itd. Priključci: 2x USB tip A, 1x USB tip C Uklj. USB kabl za punjenje tipa A do USB tip C (cca 45 cm) kom.

Litijum jonska baterija

999.99 # 353867

2,5 W

Sa 2 dodatne USB utičnice za punjenje

Philips®

Bluetooth zvučnik TAS1505B •

Do cca 8 sati reprodukcije muzike

•

Dimenzije: cca 6,2 x 6,2 x 7,7 cm

kom.

-23%

2 299.# 369549

34

KN · 38/21

Silvercrest®

Produžni kabl sa USB utičnicama, 4-struki •

2 999.-

cca

1,5 m

Prekidač sa svetlom za uključeno/ isključeno kom.

999.99 # 353507

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Maksimalna veličina plastificiranja:

Do

OD ČETVRTKA

pna b

23.09.

oja

Debljina vruće plastifikacije: 80 do 125 mikrona; hladne: do maks. 200 mikrona

s tu

A3

United Office®

Uređaj za plastificiranje ULG 300 B1 • •

•

Podesivo pomagalo za umetanje i automatsko uvlačenje folije Okretni prekidač za podešavanje debljine folije Sa praktičnim rezačem papira i folije: reže maks. 3 lista ili 1 plastificirani dokument (80 g/m²) Uklj. Starter Kit za plastificiranje folije: 8x A3 folije (80 mikrona) za vruće plastificiranje kom.

Testiran kvalitet

na t stira os Te gurn si

2 999.

-

N pr adgl oizv ed od ana nja

•

300 W

# 354467

IDEALNO ZA KOMBINOVANJE

Sjajne

20x A3

United Office®

12x

ili

Olovke fineliner ili za crtanje •

12 olovaka sa fleksibilnim ili sa finim vrhom

•

12 komada (1 kom. = 16.67)

Štiti fotografije, dokumenta itd. od prljavštine i vlage

set

199.99

Sjajne

40x Sjajne

# 360893

A5

United Office®

8x

•

Pastelne ili neonske boje

•

8 komada (1 kom. = 37.50)

set

10x 15 cm

United Office®

Mini markeri ili

A4

40x 80x

299.

99

Folije za plastificiranje • •

Debljina folije: 80 mikrona Za vruće plastificiranje pak.

349.99

# 360375 # 354489

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 38/21

35


JEDNOSTAVNO

UREDAN I ČIST DOM

Silvercrest®

7,4 V

2200 mAh

Ručni usisivač za mokro i suvo usisavanje SAS 7.4 LI B3

• Cca 20 minuta neprekidnog usisavanja • Uklj. stanicu za punjenje, mlaznicu za uske prostore i mlaznicu za mokro usisavanje

kom.

2 499.-

na t stira os Te gurn si

N pr adgl oizv ed od ana nja

Testiran kvalitet

ad

r ž an pr ibo r

S

# 353618

2 jačine ispuštanja pare: za osetljive podove (npr. parket, laminat) i otporne podove (npr. pločice)

1630 W

cca

500 ml

Preklopna drška - štedi prostor prilikom odlaganja

Silvercrest®

Paročistač SDM 1500 D2 • Spreman za rad za samo cca 25 sekundi kom.

5 999.36

KN · 38/21

N pr adgl oizv ed od ana nja

Testiran kvalitet

na t stira os Te gurn si

# 359244

cca

8m

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA Radna širina cca 275 mm

27.09.

Sadržan pribor:

Za čišćenje staklenih površina i ogledala bez ostavljanja tragova

3,7 V

2200 mAh

Silvercrest®

Čistač za prozore na baterije SFR 3.7 D5

• Električno usisavanje sprečava sloj prljave vode

kom.

2 599.

-

# 352998

Sadržan pribor:

Snaga usisavanja: maks. 250 AW Rezervoar za vodu/sredstvo za čišćenje: 4 l Parkside®

Usisivač za dubinsko pranje PWS 20 B2

1600 W

cca

20 l

• 2 u 1 kombinovani sistem sa crevom za prskanje i usisavanje • Voda odnosno sredstvo za čišćenje se naprska duboko u tekstilne površine i usisava se sa prljavštinom - u jednom koraku • Za temeljno čišćenje npr. tepiha, presvlaka ili auto sedišta • Brza ponovna upotreba očišćenih površina zahvaljujući efikasnoj tehnologiji mlaznica kom.

11 999.-

cca

7,5 m

# 354337

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 38/21

37


u š t a n j e p ar

Uk

janj e d l ač

i

Sadržan pribor:

Četkanje

70 ml

s to l j e z a p

Navlaka

100% pamuk

av l j a n j e

cca

po

os t

In t e g r i s a n o

Peglanje

l an

ca

e

sp

I

4u1

Aquapur®

Daska za peglanje

Silvercrest®

• Visina podesiva do cca 90 cm • Površina za peglanje koja propušta paru sa postavljenim uloškom od penastog materijala

Četka na paru SDRB 1000 B1

pn s tu a b

kom.

•

-

Testiran kvalitet

Površina za peglanje: cca 110 x 30 cm (Š x D)

1 499.

oja

Do

1000 W

• Grejna ploča sa neklizajućim premazom • Spremna za rad za cca 60 sekundi

kom.

1 999.# 353593

na t stira os Te gurn si

N pr adgl oizv ed od ana nja

# 368338

1630 W Vreme zagrevanja

Vešalica za odeću može se okretati za 360°

cca

60 sek.

Sadržan pribor:

Vešalica sa stezaljkama Teleskopska šipka

Silvercrest®

Pegla na paru za vertikalno peglanje SDGS 1630 B1 • • • • cca

2,5 l

Kuka za dodatnu vešalicu Mobilna zahvaljujući laganim XL točkićima Grejna ploča od nerđajućeg čelika Sa prikazom statusa, automatskim isključivanjem i zaštitom od pregrevanja kom.

9 999.# 359299

38

KN · 38/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

27.09.

maks.

20 kg

Sklopiva

Sklopiva

Aquapur®

Sušilica za sušenje veša sa postoljem

• Stabilni krakovi za žicama i 4 integrisana držača za vešalice

Aquapur®

Aluminijumska zidna sušilica za sušenje veša

•

Ukupna dužina za sušenje: cca 20 m

•

Ukupna dužina za sušenje: cca 18 m

•

Dimenzije (otvorena): cca 107 x 107 x 109 cm (D x Š x V)

•

Dimenzije (otvorena): cca 202,5 x 109 x 31 cm (Š x D x V)

•

Dimenzije (zatvorena): cca 9 x 9 x 159 cm (D x Š x V)

•

Dimenzije (zatvorena): cca 103 x 14 x 12,5 cm

kom.

kom.

3 999.-

2 599.-

# 354392

# 362256

cca

25 l

Aquapur®

Sušilica za veš

• Ukupna dužina za sušenje: cca 18 m

Kanta za otpatke

• Preklopni i ljuljajući poklopac u jednom •

Dimenzije: cca 32 x 25 x 47,5 cm (Š x D x V)

kom.

899.99

•

Dimenzije (rasklopljena): cca 54,5 x 106 x 179 cm (Š x V x D)

•

Dimenzije (sklopljena): cca 54,5 x 3,8 x 126,5 cm

kom.

1 299.-

# 354357

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 353587

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 38/21

39


Do

pna b oja

s tu

2x

ili cca

40 l

Korpa za veš

oja

Aquapur®

Do

1 pn s tu a b

kom.

499.99

Organizator

3

• Vreće za odlaganje 1

# 354367

Dimenzije: 2x cca 100 x 15 x 50 cm (Š x V x D)

•

2

2 • Organizator za obuću

Dimenzije: cca 15 x 120 x 30 cm (Š x V x D)

•

3 • Viseći organizator

Dimenzije: cca 30 x 120 x 30 cm (Š x V x D)

•

4 • Kese za odeću

Dimenzije: 1x cca 60 x 100 cm;

•

1x cca 60 x 137 cm

20x •

Aquapur®

kom. ili set

20 komada (1 kom. = 13.-)

set

4

259.

Štipaljke za veš

99

399.

2

dela

99 # 353612

# 354312

Livarno Home® 1

Organizator za odlaganje

2

1 • Kutija za obuću

12x

•

Dimenzije: cca 34 x 22 x 16 cm (D x Šx V)

2 • Kutija za odeću

•

3

•

Dimenzije: cca 33 x 25,5 x 8,5 cm (D x Šx V)

ili

24x

Dimenzije: cca 57 x 48 x 33 cm (D x Šx V)

3 • Organizator za fioke

4 • Kutija za odlaganje

4

•

Dimenzije: cca 29 x 27 x 14 cm (D x Š x V)

5 • Vreća za odlaganje ispod kreveta

•

Livarno Home®

Osveživač garderobera

• Od neobrađenog drveta virdžinijskog crvenog kedra

set

2x

159.

99 # 354371

5

Dimenzije: 2x cca 95 x 48 x 14 cm (D x Šx V)

• Set kutija za odlaganje

6

•

Dimenzije: cca 27 x 13,5 x 10 cm (D x Šx V)/

3

dela

6

2x cca 13 x 13 x 10 cm (D x Šx V)

kom. ili set

399.99 # 354365

40

KN · 38/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

27.09.

cca

45 l 1

2 cca

52 l

Livarno Home®

Livarno Home®

Otirač

Kutija sa točkićima

• Neklizajući donji sloj •

•

Dimenzije: cca 40 x 60 cm

kom.

599.99

Dimenzije:

•

kom.

1

POGODNO ZA PODNO GREJANJE

899.99

# 357716

Dimenzije: cca 79,5 x 59 x 17,5 cm (D x Š x V)

cca 59,5 x 38,5 x 32 cm (Š x D x V)

kom.

2

1 299.-

# 354505

# 354350

cca

3l

ili

Dostupne boje

Curver®

Korpa kom.

299.99 # 368874

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 38/21

41


66

delova

56

delova 1

Različiti setovi

111

73

Različiti setovi

delova

dela

2

12x 90

delova 3

Crelando®

Crelando®

set

Set za šivenje

1 • Podloga za krojenje i sečenje sa priborom 2 Profesionalni set za šivenje • 3 • Set konaca za šivenje

999.99

set

499.99

Set za šivenje za početnike

# 357053

# 348049

Različiti setovi

65

Različiti setovi

Crelando®

Set za šivenje ili konac

set

699.99 # 357049

42

KN · 38/21

101

delova

deo

Crelando®

Pribor za šivenje

set

699.99 # 348043

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

27.09.

Jednostavno uvlačenje igle za brži početak šivenja

Pfaff®

Mašina za šivenje PFAFF 1090S

Slobodna ruka - za šivenje sa lakoćom

• Podesiva dužina i širina uboda • Sa 23 različite vrste štepa • Izrada rupice za dugme u 4 koraka

kom.

1 3 999.# 353994

Crelando®

Overlock konac za šivenje • 2-nitni kvalitetni konac – pogodan i za velike brzine šivenja kom.

Dimenzije: cca 34 x 19 x 11,5 cm (D x Š x V)

3x

139.

99

4x ili

# 357044

Dimenzije: cca 37 x 26 x 14,5 cm (D x Š x V)

Crelando®

Set makaza

4

dela

set

299.99 # 354161

Livarno Home®

Kutije za odlaganje • Sa poklopcima koji se lako zatvaraju • Čvrste i složive jedna u drugu

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

set

799.99 # 353993

KN · 38/21

43


Sa 3 funkcije:

IZVANREDNI UKUSI

U SVIM BOJAMA

Toster

2000 W

Kontakt gril

Stoni roštilj

Uklj. posudu za sakupljanje masti i strugač za čišćenje

• •

Gornja ploča roštilja podesiva po visini na 5 nivoa Odvojiva aluminijumska gril ploča sa visokokvalitetnim premazom protiv prianjanja kompanije ILAG®

•

Dimenzije (zatvoren): cca 36,8 x 17,7 x 35,1 cm (Š x V x D)

5 599.-

na t stira os Te gurn si

Kontaktni gril 3 u 1 SKGE 2000 D3

Testiran kvalitet

kom.

N pr adgl oizv ed od ana nja

Silvercrest Kitchen Tools®

# 359317

130-190 °C

Posuda za ulje:

maks.

3l

Silvercrest Kithcen Tools®

Friteza od nerđajućeg čelika SEF 2000 A1 •

2000 W

• •

Idealna za pomfrit, ribu, piletinu ili račiće Varijabilno podešavanje temperature

Dimenzije: cca 55 x 24,1 x 20,5 cm

kom.

N pr adgl oizv ed od ana nja

Testiran kvalitet

na t stira os Te gurn si

3 799.# 359395

44

KN · 38/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA Gasni

27.09.

Indukcioni

s tu

pna b oja

Do

Halogen

350 W

Debljina dna: cca 5,5 mm

Ernesto®

Nož od visokokvalitetnog nerđajućeg čelika

Aluminijumski tiganj • •

Visokokvalitetni premaz protiv prianjanja kompanije ILAG® ojačan keramikom Visoka otpornost na grebanje i habanje Dimenzije: Ø cca 24 cm

•

kom.

Dimenzije: Ø cca 28 cm

kom.

1 299. 1 599. -

-

# 352851

Silvercrest Kitchen Tools®

Štapni mikser SSM 350 B1 • •

# 352861

kom.

1 599.-

1

cca

550 ml

2x

Testiran kvalitet

na t stira os Te gurn si

2x

# 352685

2

cca

3

4x

Za mešanje, pravljenje pirea i usitnjavanje Turbo taster za snažno impulsno mešanje

N pr adgl oizv ed od ana nja

•

240 ml cca

3

170 ml

dela

Ernesto®

4

cca

1400 ml

•1 •2 •3 •4

Mini kalupi za pečenje Mini šerpe za kuvanje Posude za crème-brûlée Kalup za tart kom. ili set

Set pribora za kuhinju •

Sastoji se od lopatice za okretanje, kašike i gnječilice za krompir set

399.

Testiran kvalitet

# 360258

# 352857

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

99 na t stira os Te gurn si

499.

99

Ernesto®

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 38/21

45

N pr adgl oizv ed od ana nja

1x

Keramička posuda


Višenamenska upotreba za krompir, povrće, sirovu hranu, voće ili sir

Sa 6 umetaka:

2 rešetke za sečenje (velike i male), 2 umetka za sečenje (debeli i tanki), rende i umetak za žilijen

Ernesto®

Multifunkcionalno rende Dimenzije: cca 27,5 x 11 x 10,8 cm (D x Š x V)

•

set

999.99 # 352804

1 1

2 nastavka noža: fini/ grubi

Ernesto®

Različiti setovi

3

dela

2

srednji/ grubi

Funkcija poluge za jednostavno sečenje krompira Od visokokvalitetnog nerđajućeg čelika

cca 3 l / 1,5 l / 0,7 l

pna b

Ernesto®

Set posuda za čuvanje namirnica •

cca 235 ml / cca 390 ml / cca 685 ml / cca 1140 ml / cca 1930 ml

kom.

1 299.# 352823

KN · 38/21

cca 3 l / 1,5 l / 0,63 l

•2

oja

s tu

delova

Rezač za pomfrit ili mlin za pasiranje

46

•1

# 366809

Ernesto®

•2

Poklopac sa silikonskom zaptivkom i 4 klik zatvarača

699.99

3 nastavka sita: fini/

5

•1

•

2

set

Do

Za pripremu džema, pire krompira, soseva, supa ili pirea

Set posuda za čuvanje svežine namirnica

set

399.99 # 352683

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


s tu

27.09.

pna b oja

Do

OD PONEDELJKA

Brzo pripremanje sokova od voća i povrća bez prethodnog sečenja

Silvercrest Kitchen Tools®

450 W

Sokovnik SFE 450 C3 •

Izuzetno veliki otvor za punjenje za cele plodove Motor sa 2 stepena brzine za dobijanje optimalne količine soka

•

cca

2,5 l

cca

1l

•

Kapacitet: posuda za sakupljanje soka: cca 1 l;

•

posuda za čvrste ostatke: cca 2,5 l

kom.

4 999.Testiran kvalitet

na t stira os Te gurn si

N pr adgl oizv ed od ana nja

# 352803

2x

1

cca

7l

2

2x

Različiti setovi

cca

2,5 l 3

2x 4x

cca

3,8 l 4

Ernesto®

Kuhinjsko posuđe ELO®

Parni sokovnik od nerđajućeg čelika

kom.

•

3 999.

-

# 352836

•1 •2 •3 •4

Od visokokvalitetnog porcelana Set činija Set tanjira Set šolja Set šolja za espresso

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

set

499.99 # 360281

KN · 38/21

47


Do

s tu

pna b oja

TVOJ STIL ZA

HLADNIJE DANE

100%

s tu

pna b oja

Do

viskoza

Esmara®

Duga bluza

Esmara®

Ženske jeggings pantalone Veličine: XS - L (32 - 46)*

kom.

999.99

Veličine: 34 - 44*

kom.

1 199.# 318209

# 318207

s tu

pna b oja

Do

•

•

Esmara®

Ženske pantalone •

Veličine: 34 - 44

kom.

1 299.# 318202

48

KN · 38/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

27.09.

Dostupne boje

Esmara®

Ženska majica dugih rukava Veličine: XS - L (32 - 46)*

•

kom.

699.99 s tu

100%

pna b oja

Do

# 357697

pamuk

Esmara®

Ženske farmerke „Skinny Fit“ Veličine: 36 - 46*

•

kom.

1 499.# 357701

Livergy®

Muška polo majica dugih rukava •

Veličine: M - XL (48 - 58)

kom.

P ODRŽAVAMO

999.99

Dostupne boje

IN ICIJAT IV U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 359285

Esmara®

Ženske kratke čizme •

Veličine: 37 - 41

par

1 699.# 357883

2x Esmara®

1

Termo helanke ili čarape

2

2

• • 3•

Dokolenice Helanke Hulahopke

•

Veličine:

•

helanke i hulahopke: S - L (36 - 46)*

•

dokolenice: 35 - 42

1

3

kom. ili set

60

DEN

Livergy®

299.

99

Muške poluduboke cipele •

Veličine: 41 - 46

par

1 799.# 369586

# 357706

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 38/21

49


Super sveže od pon. 27.09.

I moderno i dobr o! Pesto sa rukolo m i avokadom

Priprema:

rđević Aleksandra Đo

yfood lt a e h _ a m a m @big

Sastojci: 60 g rukole 1 avokado

Indijski orah prethodno potopite na jedan do dva sata u vreloj vodi pa ga ocedite. Sve sastojke zatim sjedinite u blenderu do kremaste strukture (po potrebi dodati još malo ulja).

Zanimljivosti:

Avokado je voće poznato po zdravim mastima koje poseduje, a koje su našem organizmu potrebne za pravilno funkcionisanje. Neki od mnogobrojnih benefita avokada: snižava loš holesterol pospešuje rad jetre i organa za varenje poboljšava zdravlje kože reguliše šećer u krvi čuva zdravlje srca

100 g sirovog indijskog oraha 3 kašike ulja od semena bundeve 50 ml limunovog soka 2 čena belog luka 1/2 kašičice soli

50

KN · 38/21

a e. Značajn ato povrć sn li o n le ivo ze ražene ma hranlj ije, ima iz a d a u ve o nivo energ e iž d oke nivoe o is p v , Rukola sp i ta rž je imunite ukola sad n R . ča e ja in b , tako za je usne oso in C, K i A ke i antivir o su vitam js št ri o te a k k a a b anti dikala . oksidanat obodnih ra line i anti folne kise ri protiv sl o b o šn e da se usp

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 27.09. DO SRE. 29.09.

pakovanje

125 g

Rukola pak. / 125 g

SAMO!

89.99 1 kg = 719.92 din

# 82135

1

komad

Avokado kom.

SAMO!

99.99 # 80616

Više od

120

proizvoda na

Lidlovoj pijaci

Paprika crvena • Šilja

1 kg

SAMO!

99.99 # 82630

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 38/21

51


Super sveže od pon. 27.09.

Više od

50

proizvoda u

Lidlovoj pekari

Lisnato pecivo sa jabukom i vanilom

90 g

80 g

-30%

-20%

35.

99

24.99

100 g = 27.77 din

19.99

# 223994

# 223456

24.99

Kajzerica rustična

100 g = 24.99 din

Bio pecivo sa semenkama 70 g

-30% 49.99

34.99 100 g = 49.99 din

# 251501

52

KN · 38/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 27.09. DO SRE. 29.09.

Sveža prasetina

• Cca 2,3 kg 1 kg

-25%

539.99

399.99 # 227812

Sveži uštipci sa sirom 500 g

-20%

299.99

239.99 1 kg = 479.98 din

# 255271

Sveži teleći odresci

Više od

• Od buta

80

400 g

-20%

499.99

proizvoda u

399.

Lidlovoj mesari

99

1 kg = 999.98 din # 239172

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 38/21

53


Super kvalitet od pon. 27.09.

1L=

70.54 Pilos

Sveže mleko XXL • 3,2 % m. m.

KRATKOTRAJNA

PONUDA

250 g

-20%

Pilos

199.99

Krem kajmak

• 80 % m. m.

!

1,5 l

105.81

159.

99

1 l = 70.54 din

15 % GRATIS

1 kg = 639.96 din

Redovna cena za 1 l = 82.99

# 225513

# 248244

Pilos

Solevita

Puding sa šlagom

Sveži sok od pomorandže

• 100 % voćni sadržaj • Sa pulpom

• Sa ukusom čokolade 200 g

-25%

39.

99

29.99 1 kg = 149.95 din

# 225727

54

KN · 38/21

Morsal

Mini princes krofne

350 g

1l

-23%

-24%

299.

99

249.99

229.99 1 kg = 657.12 din

189.99

# 239792

# 202386

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 27.09. DO SRE. 29.09. Pikok

Kranjska kobasica

• Bez glutena • Bez pojačivača arome

280 g

-20%

-21%

159.99 1 kg = 499.97 din

139.99

# 227406

# 226508

1 kg = 499.97 din

500 g

200 g

-21%

Domaći čvarci

178.99

99

250 g

203.

Grill kobasica

320 g

199.

Baroni

Pikok

Baroni

99

159.99

Pizza šunka

• Narezana

1 kg = 639.96 din

-23%

129.

99

99.99 1 kg = 499.95 din

-23%

Pilos

Niskomasni sveži sir • 0,3 % masti

169.99

129.99 1 kg = 259.98 din

# 230102

# 227787

# 223566

Pikok

Suvi vrat • Narezan

200 g

-23%

Greisinger

Slanina na kockice

299.99

229.

99

1 kg = 1 150.- din # 250777

89% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA! Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobro ili odličnom ocenom.

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

100 g

-24%

198.99

149.99 1 kg = 1 500.- din

# 227764

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 38/21

55


OD PON. 27.09. DO SRE. 29.09.

Super ušteda Crno grožđe

1 kg

Sveža pljeskavica XXL pakovanje • Od junećeg i svinjskog mesa

SAMO!

1 kg

SAMO!

349.

99.

99

99

# 245770

# 80465

1 kg =

66.66 Pilos

Proviact probiotski jogurt

• 0,9 % m. m.

1,5 kg

1 kg

-20%

-20%

124.99

99.

99

1 kg = 66.66 din

599.99

Chef Select

Lazanje Bolognese • Sa junećim mesom

479.

# 225477

SLUŽBA ZA POTROŠAČE

LIDL.RS

Lidl.rs/kontakt Besplatan broj 0800 300 199 Od pon. do pet. od 8 do 17 h

facebook.com/LidlSrbija instagram.com/LidlSrbija youtube.com/LidlSrbija

99 # 209295

LIDL MOBILNA APLIKACIJA Možete je preuzeti na App Store i Google Play

BESKONTAKTNO PLAĆANJE Gotovinom, platnim karticama (Maestro, American Express, Mastercard, Visa, Visa Electron i Dinacard) i čekovima građana na 30, 60, 90, 120 i 150 dana


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Pogledajte naše ponude by Nabava.net Katalozi - Issuu