Skip to main content

Ponude od četvrtka i ponedeljka

Page 1

OD ČET. 25.02. DO NED. 28.02.

ZA

SUPER HRANU KOJA SVIMA PRIJ A

Sunga

Domaća kafa •

Mlevena i pržena

500 g

-20% 399.99

319.

99

BEZ GLUTENA

Vemondo

Humus

1 kg = 639.98 din

•

Od četvrtka 25.02. do srede 03.03.

Natur, bundeva ili pikantan

# 226127

-23%

Pilos

Kisela pavlaka •

169.99

129.

20 % m. m.

400 g

-23% 84.99

64.

99

200 g

99

1 kg = 649.95 din

Više proizvoda iz teme „Vemondo“ pronađite NA STRANAMA 14 - 17

# 213142

pakovanje

1 kg = 162.48 din

2 kg

# 226166

1 kg =

Više proizvoda iz teme „Mali zanat velika strast“ pronađite NA STRANAMA 18 - 23

64.99

Pomorandže Sveže pile

1 kg

pak. / 2 kg

-34%

SAMO!

229.99

www.lidl.rs /LidlSrbija KN · 08/21

149.

99

129.

98

1 kg = 64.99 din

# 231852

# 80142


Super sveže od čet. 25.02.

Tikvica

• Zelena 1 kg

SAMO!

129.99

Više od

110

# 82345

proizvoda na

Lidlovoj pijaci

1

komad

Iceberg salata

Jabuka

kom.

SAMO!

89.

99 # 82031

2

KN · 08/21

• Zlatni delišes

1 kg

SAMO!

79.99 # 80185

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 25.02. DO NED. 28.02.

Sveža pljeskavica XXL pakovanje • Od junećeg i svinjskog mesa

1 kg

SAMO!

349.99

Više od

75

# 245770

proizvoda u

Lidlovoj mesari

Gril majstor

Sveža začinjena svinjska rebra 1 kg

-18%

599.99

489.99

Sveže svinjske šnicle

• Od buta

1 kg

850 g

SAMO!

299.

99

Sveža svinjska plećka

1 kg = 352.93 din

# 247015

-19%

419.99

339.

99 # 227760

# 247504

Hleb tamni domaći 500 g

-21%

Više od

55

82.99

64.99

proizvoda u

1 kg = 129.98 din

Lidlovoj

Važi od četvrtka 25.02. do srede 03.03.

pekari

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 225518

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 08/21

3


Super kvalitet od čet. 25.02.

250 g

150 g

-24% 249.99

189.

Lovilio

Mascarpone sir

99

1 kg = 759.96 din # 237462

-23% 149.99

Milbona

Tilsiter sir • U listićima

114.99 1 kg = 766.60 din

# 225130

Pilos

Jogurt sa ukusom vanile i jagode

1 kg

200 g

-23%

-25%

129.

99.

99

KN · 08/21

Pilos

Sutlijaš

• Više vrsta # 225422

4

59.

99

99

44.

99

1 kg = 224.95 din # 205952

Toppo

Sveži riblji namaz

• Sa skušom, sa tunjevinom i krastavcem ili sa lososom i vlašcem

80 g

-25% 79.99

59.99 100 g = 74.99 din

# 230183

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 25.02. DO NED. 28.02.

500 g

-23% 129.99

Pikok

Mini pileća posebna kobasica

99.99 1 kg = 199.98 din

# 226506

Dulano

Dimljena salama

• Goveđa ili ćureća i pileća 100 / 130 g

-23% 169.

99

129.

100 g

-25%

Pikok

Ćureća prsa

86.99

1 kg = 1 299.90 / 999.93 din

64.99

# 239405

# 223508

99

• Narezana

1 kg = 649.90 din

Duc De Coeur

Mešavina povrća KRATKOTRAJNA

PONUDA

500 g

!

219.99

1 kg = 439.98 din # 250989

Freshona

Zamrznuti spanać

Solevita

• Pasiran

Sveži sok od jabuke • Mutni

450 g

Baroni

1l

-30% 199.99

139.99 #211456

Hot dog

• Od živinskog mesa • Bez omotača

-28%

1 kg

-22%

69.99

49.99

349.99

269.99

1 kg = 111.09 din

# 237527

# 224587

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 08/21

5


Super od č El Tequito

Crveni pasulj sa kukuruzom u paradajz sosu KRATKOTRAJNA

PONUDA 425 ml

!

119.99

1 l = 282.33 din # 213425

Freshona

Italijanski paradajz • Pasirani

Nugat jastučići

• Vitaminizirane

500 g

500 g

-24%

-20%

-25%

99.

39.99

99

99

179.99 1 kg = 479.98 din

79.99 1 kg = 159.98 din

29.99

# 224043

# 248365

# 225602

-25%

-25% 39.99

KN · 08/21

Lisnato pecivo sa sirom

39.99

100 g = 33.33 din

29.99

Važi od četvrtka 25.02. do nedelje 28.02.

Važi od četvrtka 25.02. do nedelje 28.02.

# 223994

# 224025

29. Lisnato pecivo sa jabukom i vanilom

1 kg = 59.98 din

90 g

90 g

6

Špagete

375 g

237.

Crownfield

Tiradell

99

100 g = 33.33 din

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


d četvrtka

OD ČET. 25.02. DO SRE. 03.03.

Lord Nelson

Voćni čaj

• Aromatizovani • Više vrsta

Cimarosa

20 kesica

Australijski Širaz

-23% 149.99

114.

99

0,75 l

-20% 499.99

1 kesica = 5.75 din

399.99

# 200707

1 l = 533.32 din

Sondey

Biscino keks sa čokoladom

# 202342

• Više vrsta 125 g

-25% 99.99

74.99

Cimarosa

Kalifornijski Chardonnay

1 kg = 599.92 din

# 202008

KRATKOTRAJNA

PONUDA

0,75 l

!

399.99

1 l = 533.32 din # 207827

Freeway

Perlenbacher

Gazirano piće

Pšenično pivo

• Cola ili sa ukusom pomorandže

• 5 % Vol. 0,5 l

2l

KRATKOTRAJNA

-20% 74.

99

59.99 1 l = 30.- din

# 200130, # 200138

PONUDA

Mcennedy

Džinovski flips sa kikirikijem

450 g

-27%

!

89.99

64.

239.99

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

1 l = 129.98 din # 200672

1 kg = 533.32 din # 204030

www.lidl.rs /LidlSrbija

99

KN · 08/21

7


3x

KRATKOTRAJNA

PONUDA

10 rol.

Violeta

Toaletni papir • Troslojni

!

249.

99

1 rol. = 25.- din # 239820

5

komada

Violeta

Vlažne maramice KRATKOTRAJNA

PONUDA

5 x 56 list.

Siempre

Ulošci sa aloa verom

!

• Više vrsta

14 / 16 / 20 kom.

449.99

-25% 159.99

119.99

1 list. = 1.61 din # 239834

1 kom. = 8.58 / 7.50 / 6.- din

# 200815

Coshida

Pesak za mačke

• Neutrališe neprijatne mirise • Velika moć upijanja 10 kg

24 kom.

-22% 372.99

-26%

289.

99

1 kg = 29.- din # 202428

8

KN · 08/21

189.99

Siempre

Tamponi

139.99 1 kom. = 5.84 din

# 211190

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 25.02. DO SRE. 03.03.

27 pranja

Držati u kući

Baštensko cveće

Umereno zalivanje

Redovno zalivanje

Na sunčanom mestu

U hladu

Formil

Tečni deterdžent

• Za svetli i beli ili obojeni veš 1 , 485 l

-28%

349.97

Prolećno cveće

249.

99

• 10 biljaka u jednom pakovanju • Više boja • Više vrsta

1 pranje = 9.26 din # 230473

699.99

50 pranja

# 58285

Miks prolećnog cveća

• Cca 22 cm • Više vrsta • Više boja

LEL

Deterdžent za pranje belog i svetlog veša

699.99

3.75 kg

# 157097

-27% 549.99

399.99 1 pranje = 8.- din

Saksijsko cveće

# 246577

Purio

35 L

Kese za smeće

• Cca 25cm • Više vrsta • Više boja

• Zapremina 35 l 30 kom.

-25%

399.99

79.99

59.99

# 58289

1 kom. = 2.- din

# 233699

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 08/21

9


Vita D‘or

Bio laneno ulje • Hladno ceđeno 250 ml

249.

99

Maitre Jean-Pierre

Bio hrskave pločice

1 l = 999.96 din # 213465

• Kinoa i 3 vrste semenki, čia i ovas ili golica i gauda sir 200 g

199.99

1 kg = 999.95 din # 218962

Combino

Bio špagete XXL 1 kg

249.99 # 244973

10

KN · 08/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

4

25.02.

komada

4 x 159 g

-20% Milbona

Bio grčki tip jogurta • 0,2 % m. m.

249.

99

Milbona

200 g

Bio sir feta

-23%

• U salamuri

299.99

199.99

229.99

Važi od četvrtka 25.02. do srede 03.03.

Važi od četvrtka 25.02. do srede 03.03.

1 kg = 314.45 din

1 kg = 1 149.95 din

# 245293

Freshona

Bio povrće u teglici

# 214091

• Cvekla, celer ili šargarepa • Oceđena masa 190 g / 220 g

330 g

129.99

1 kg = 684.16 din # 223654

Tastino

Bio hleb

• Sa celim zrnom, sa semenkama suncokreta ili sa grubo mlevenom speltom

Bio Terre Siciliane • Italijansko suvo belo vino

500 g

0,75 l

-24%

-23%

158.

299.99

99

119.99

229.99

Važi od četvrtka 25.02. do srede 03.03.

Važi od četvrtka 25.02. do srede 03.03.

1 kg = 239.98 din

1 l = 306.66 din

# 217152

# 224886

Freshona

Bio smrznuta mešavina povrća • Začinjena na azijski, mediteranski ili francuski način

Bio Nero d‘Avola • Italijansko suvo crveno vino 0,75 l

-25%

600 g

-23% 299.99

399.99

299.99

229.

99

1 l = 399.99 din

Važi od četvrtka 25.02. do srede 03.03.

1 kg = 383.32 din

Važi od četvrtka 25.02. do srede 03.03.

# 224837

# 247173

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 08/21

11


Maribel

Bio sirup od agave

• Prirodni zaslađivač • Za pripremu kolača i poslastica

Snack Day

Bio čips

250 g

• Sa morskom solju

-22% 349.99

100 g

229.99

269.

99

1 kg = 2 299.90 din

1 kg = 1 079.96 din

# 235280

Važi od četvrtka 25.02. do srede 03.03. # 213918

Solevita

Bio voćni sok

• Sa jabukom, aronijom i cveklom ili sa citrusima, kurkumom i đumbirom 150 ml

-23% 129.99

99.

99

1 l = 666.60 din

Važi od četvrtka 25.02. do srede 03.03. # 241072 # 241071

bolje za mene! 12

KN · 08/21

lidl bIo proizvodi su odlikovani Best Buy nagradom, koja potvrđUje najbolji odnos cene i kvaliteta privatne robne marke u ovoj kategoriji proizvoda.

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

25.02.

Alesto

Sondey

Bio banana čips

Bio mini kolačići

• Sa čokoladom 150 g

150 g

169.99

169.99

1 kg = 1 133.27 din

1 kg = 1 133.27 din

# 230897

# 213986

Sondey

Bio keks

• Suncokret i ribizla ili indijski orah i kikiriki 200 g

229.99

1 kg = 1 149.95 din # 219019

Milbona

Bio jogurt sa muslijem • Čokolada ili jagoda

500 g

-23%

150 g

-20% 99.99

79.99 1 kg = 533.27 din

169.99

Crownfield

Bio ovsene pahuljice • Sitne

129.99 1 kg = 259.98 din

Važi od četvrtka 25.02. do srede 03.03.

Važi od četvrtka 25.02. do srede 03.03.

# 238677

# 216007

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 08/21

13


ZA

SUPER HRANU KOJA SVIMA PRIJ A

BEZ GLUTENA Vemondo

Pizza Margarita

• Bez glutena 333 g

369.

99

1 kg = 1 111.09 din # 213504

BEZ LAKTOZE BEZ GLUTENA

VEGE-

TARIJANSKI

Vemondo

Pizza Salami • Bez glutena 348 g

240 g

Vemondo

Vegetarijanske šnicle • Na bazi soje

399.99

249.

99

1 kg = 1 149.40 din # 213545

1 kg = 1 041.63 din # 235197

VEGANSKI Vemondo

Tofu

• Marinirani, bosiljak, čili ili dimljeni 180 g

99.99

1 kg = 555.50 din # 235992

14

KN · 08/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

25.02.

VEGE-

TARIJANSKI

Vemondo

Vegetarijanske kobasice • Više vrsta • Bez glutena 200 g

199.99

1 kg = 999.95 din # 214145

VEGE-

TARIJANSKI

Vemondo

Vegetarijanski odresci

240 g

269.99

1 kg = 1 124.96 din # 228334

BEZ GLUTENA

Vemondo

Salata

VEGANSKI

• Kinoa sa cveklom, pasulj ili kari

Vemondo

Namaz od povrća

230 g

199.99

• Francuski, grammel ili meksički 115 g

99.

1 kg = 869.53 din

99

# 237529

1 kg = 869.48 din # 236121

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 08/21

15


BEZ GLUTENA BEZ GLUTENA Vemondo

Čajni keksići sa kakaom • Bez glutena 250 g

229.99

1 kg = 919.96 din # 213666

BEZ LAKTOZE

Tastino

Bezglutenski hleb

250 g

-25%

199.99

149.

99

1 kg = 599.96 din

Važi od četvrtka 25.02. do srede 03.03. # 217603

16

KN · 08/21

Vemondo

Mascarpone sir • 41 % m. m.

250 g

229.99

1 kg = 919.96 din # 242435

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

BEZ GLUTENA

25.02.

PRoIZV O SA VAš DI U SKLADU |m potr Veliki ebama broj lju di potešk oćama širom sveta s uo u va ul a

VEGANSKI

Vemondo

Lešnik kakao krem • Bez laktoze • 13 % lešnika

čava ze u s renju osobe astav proizv određenih se sa sa in o se nala tolerantne n da. U tu gru stojaka koji pu s pa a glute z i u po da n je godina ma mo dinim žitaric ili belančev ju in ž am a . T varenja e do ć i u koja ak d l tako ko aktoze i šeć o opadanja ođe, sa era pris s p os o b d nekih u n laktoz u. Da b osoba javlja tnog u mlek osti u , pa s ismo o intoler omogu e vo ancija ć na njihov ili pristup pr j odabranoj gr ep oiz moder otrebe, a i k vodima pog upi potrošač ne ishr a ako bis odnim an m pronać z i naše e, ove nede o podržali t a r lje u p Vemon laktoz onudi endove e do možet vegeta kao i proizvo proizvode e be d r i j an s k u ishra e pogodne z z glutena i a nu .

400 g

249.99

1 kg = 624.98 din # 208542

BEZ GLUTENA Vemondo

Smeša za čia poslasticu • Sa ukusom borovnice ili brusnice • Bez glutena 45 g

BEZ LAKTOZE

79.

99

VEGE-

100 g = 177.76 din

TARIJANSKI

# 245686

Vemondo

Mleko bez laktoze • 1,5 % m. m. 1l

99.99

Vemondo

VEGANSKI

BEZ LAKTOZE

Soja jogurt

• Natur, vanila ili borovnica 500 g

# 205686

149.

99

1 kg = 299.98 din # 234839

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 08/21

17


300 г

вас! МА И Ђ АЧ

!

Е ЕР ЛЈ ЛИД Цца

КА ОД

опет ту за А МА

ЛИМ ДОМАЋИМ ПРОИЗВ

О

Цца

300 г

100 г

Трапист сир

79.99

# 250681

Екомил

1 кг = 799.90 дин

е Сир ко�и поправља расположењ

Сува домаћа кобасица • Сушена на диму

100 г

99.99

# 250219

Месопродукт

1 кг = 999,90 дин

Цца

300 г

Млекара Фармер

• 45 % м.м.

100 г

199.99

# 250751

Зорица Радишић

Амбасадор полутврди сир

1 кг = 1999,90 дин

весела мајсторица заната

18

KN · 08/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


ОД ЧЕТВРТКА

25.02.

Љубав ко�а расте ице у сваком зрну житар Ратка и Душко Јевтић

Спелта Јевтић

250 г

• Широки резанци, спелтина спирала или спирала од 3 житарице

власници са визијом

149.99

# 250479

Тестенина од спелте

1 кг = 599,96 дин

Пекара Рустик

Ручно прављена пита

• Са јабукама или са какао кремом

550 г

1 кг = 636,35 дин

Драгана Ш

Домаће штрудле

• Са маком или са орасима

450 г

# 250233

299.99

1 кг = 666,65 дин

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 08/21

19

# 250197

349.99


Моћ Планине

Домаћи ајвар • •

Љути, благи Направљен од 100 % печених паприка

580 г

# 251142

499.99

1 кг = 862,06 дин

Цца

300 г

Империјум Капра

Козји димљени сир • Сушено на диму

Кингс Шоп

149.

99

100 г

199.99

1 кг = 599,96 дин

# 251194

• Ручно рађена тестенина

250 г

# 251157

Домаћи млинци

1 кг = 1 999,90 дин

Млекара Перком

Полумасни меки сир • Кришка

1 кг

# 251366

379.99 Мијаиловић

Цца

500 г

Димљена кобасица са качкаваљем

• Од свињског меса

100 г

# 251368

79.99

1 кг = 799,90дин

20

KN · 08/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


ОД ЧЕТВРТКА

25.02.

Цца

750 г

Винарија Јовић

Вино од вишње

• 11,5 % Вол.

Јеленковић # 251160

899.99

•

1 л = 1 199,99 дин

Димљена природним буковим димом

Сврљишка млекара

Сврљишки сир

350 г

• Кришка • 45 % м. м.

79.99

1 кг = 799,90 дин

100 г

69.99

1 кг = 699,90 дин

ПриродНо1

Био смрзнуте шумске боровнице 250 г

# 250506

289.99

1 кг = 1 159,96 дин

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 08/21

21

# 251195

Цца

100 г

# 251368

Димљена роштиљска кобасица

0,75 л


Перућац Ин

Димљени филети пастрмке 100 г

# 251175

149.99

1 кг = 1499,90 дин

Ваљевац Цца

500 г

Сува печеница • Oд свињског меса • Сушено на буковом дрвету, без додатих адитива

100 г

# 250894

179.99

1 кг = 1799,90 дин

25

ком.

25

ком. Меа Компа

Пазарске мантије • Са сиром или са месом • Ручно прављене

730 г

1 кг = 534,24 дин

22

KN · 08/21

# 251186, # 251184

389.99

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


ОД ЧЕТВРТКА

25.02.

Мина Ужитак

99.99

Марија Бојовић

Сируп од борових иглица

1 кг = 499,95 дин

Чоколадирано воће • Шљива или кајсија

599.99 1 кг = 1199,98дин

200 г

199.99

# 250774

Симић воће

500 г

1 кг = 999,95 дин

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 08/21

23

# 251365

• Са брусницом или са орахом и смоквом

200 г

# 250901 # 250902

Ратлук


TV HIT NEDELJE Jačina udara: 1,2 J Broj udara: 0–7500 min-¹ Broj obrtaja u praznom hodu: n₀ 0–1650 min-¹ Sadržan pribor: 1 pljosnato dleto (cca 250 mm), 3 burgije (Ø 6/8/10 mm x cca 150 mm), 1 metalni graničnik za dubinu, 1 brzostezna glava za burgiju sa okruglim nastavkom Maks. prečnik bušenja: cca 19 mm u beton i kamen / cca 13 mm u metal / cca 24 mm u drvo

800 W

Parkside®

Udarna bušilica PBH 800 A1 • • •

Pneumatski udarni mehanizam sa visokom snagom udara Brzostezna glava za burgiju sa SDS-plus sistemom prihvata Centralni izborni prekidač za sve funkcije: − Bušenje − Udarno bušenje sa priključenim udarnim mehanizmom − Podešavanje položaja dleta − Štemovanje sa priključenim udarnim mehanizmom • Varijabilna brzostezna glava za burgiju sa okruglim nastavkom • Prednja ručka okretna za 360°

Testiran kvalitet

na t stira os Te gurn si

4 599.

-

N pr adgl oizv ed od ana nja

set

# 337117

Set sadrži:

RADIONICA U

TVOM DOMU

#OdgovornoZajedno IDEALNO ZA KOMBINOVANJE

7

delova

Parkside®

SDS udarne burgije PBS 7A2 • • •

Područje primene: kamen, laki beton, cigla Prihvat: u skladu sa SDS-plus sistemom 7 burgija: 1 x Ø cca 5 mm, 2 x cca 6 mm, 2 x cca 8 mm, 1 x cca 10 mm, 1 x cca 12 m m set

599.

99 # 337105

24

KN · 08/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

25.02.

TV HIT NEDELJE Parkside®

81

Set bitova sa račnom • • • • •

deo

75 x bit cca 25 mm 1 x Y bit 1 x držač za brzu izmenu bitova 1 x račna sa brzim otpuštanjem 3 x adapter

set

1 199.

-

# 337119

1 3

18

delova

2

Parkside®

Set dodataka za bušilicu • •1 •2 •3

Različiti Uklj. torbu za odlaganje sa držačem za kaiš setovi Set bitova i HSS burgija PHSS 18 A1 Set bitova i nasadnih ključeva PSS 18 A1 Set brusnih nastavaka i burgija za staklo i pločice PGD 18 A1 set

899.99

Parkside®

Dvostrani kofer za sitan alat •

Sa 2 strane (1x 14 odeljaka, 1x 9 odeljaka) kom.

299.99

# 337118

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 337121

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 08/21

25


TV

HIT NEDELJE Parkside®

Set viljuškasto-okastih ključeva

15

delova

•

Od visokokvalitetnog hrom-vanadijum čelika Mat hromirani Veličine: 6-7-8-9-10-11-12-13-14-15-1617-18-19-21 mm

• •

set

899.

99 # 337143

200mm

300mm

470mm

maks. 3kg

maks. 5kg

12

delova

maks. 10kg

3

Parkside®

Set magnetnih držača set

dela

Parkside®

999.

Set za krečenje

99

•

Za mazanje, lakiranje i lazure

set

999.99 # 346925

# 337120

Parkside®

Univerzalni set za postavljanje laminata •

22

dela

•

Za brzo i jednostavno postavljanje laminata, parketa i plute Sadrži: 1 x gvozdenu polugu, 1 x drveni udarač, 20 x kajlica set

699.99 # 337103

26

KN · 08/21

5

delova

Parkside®

Set ravnih četkica • •

Pogodne za disperzije, lakove i lazure Širine četki: 2 x cca 50 mm, 2 x cca 38 mm, 1 x cca 25 mm

set

299.99 # 347185

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

25.02.

Parkside®

Gel štitnici za kolena • • • • •

Optimalna zaštita i udoban rad na podnim površinama Idealni za postavljanje pločica i parketa, kao i za radove u bašti Sa bezbojnim prednjim delom za osetljive površine Integrisani gel jastučić za individualno prilagođavanje Praktični kaiševi za pričvršćivanje sa čičak trakom par

699.99 # 337124

O dO d u bbiijjaa vvood ud

Parkside®

Muške radne pantalone • •

•

Od izdržljivog materijala Delimično elastičan pojas u struku za optimalnu slobodu kretanja Odbijaju vodu zahvaljujući BIONIC-FINISH® ECO tretmanu Topla i mekana postava

•

Veličine: 48 - 58

•

kom.

1 999.# 334953

Livergy®

Muške čarape

3x

•

Sa ojačanjem na peti i vrhovima prstiju

• •

Veličine: 39 - 46 3 para (1 par = 100.-)

set

299.99 # 334951

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 08/21

27


6m cca 3.4

cca 2.3m

cca 0.9m

cca 1.69m cca 1m

65º - 75º

3 u 1: mogu se koristiti kao uspravne i klizne, naslonjenje merdevine i kao radna platforma

3u1 maks.

150 kg

Parkside®

Aluminijumske multifunkcionalne merdevine • • •

Sastoje se od 4 dela sa po 3 gazišta sa profilom 6 sigurnosno podesivih šarki za siguran rad 2 neklizajuće radne platforme otporne na vremenske uslove (ukupna dimenzija: cca 0,3 x 1,44 m) Optimalna stabilnost zahvaljujući dodatnim podnim prečkama Materijal: aluminijum; pocinkovani čelik

• •

kom.

9 999.# 345812

Noseća površina: cca Ø 380 mm

maks.

250 kg

4x

Ø cca 75mm

Parkside®

Univerzalno postolje za transport •

maks.

Noseća površina: cca 575 x 290 mm

250 kg

•

Neklizajuća površina koja odbija vodu Visokokvalitetni točkovi za lakše kretanje i tihi hod kom.

1 199.# 337141

28

KN · 08/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

25.02.

Ø cca 30 mm

maks.

1

10 kg

8x Štede prostor zahvaljujući sistemu na sklapanje 2

maks.

Ø cca 40 mm

20

Različiti setovi

kg

8x Ø cca 75 mm maks.

3

50 kg

4x

Parkside®

Točkići • •3

1-2

Mogu se okretati i rotirati za 360° 2 fiksna i 2 okretna točkića za 360° sa kočnicama set

599.99 # 337131

maks.

100

2

kg

maks.

maks.

100

100

kg

kg

1

2

dela

Parkside®

Aluminijumska transportna kolica •

Lagana, stabilna aluminijumska konstrukcija

• •

Površina za nošenje: cca 39 x 24,5 cm Dimenzije: cca 39 x 108 x 40,6 cm (Š x V x D)

kom.

2 999.

-

Parkside®

Točak za kolica • •1 •2

Otporan na bušenje Sa valjkastim ležajem Sa kugličnim ležajem

kom. ili set

1 999.# 339589

# 345810

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 08/21

29


Meradiso®

Otirač •

Dimenzije: cca 60 x 80 cm

kom.

599.

POGODNO ZA PODNO GREJANJE

1

99 # 334954

2

20

3

133

delova

dela

dela

3M® 3

Krep traka

4

• • • •

53

Dimenzije: 1x cca 19 mm x 50 m 1x cca 38 mm x 50 m 1x cca 50 mm x 50 m

set

299.99 # 337137

dela

46

3

1

delova

Različiti setovi Parkside®

2

Set štitnika

• 1•- 2 •3 •4

Zaštita za osetljive površine od ogrebotina Set štitnika od filca Set štitnika za parket Set štitnika od klizanja set

99.

99 # 328382

30

KN · 08/21

3M®

Lepljiva traka •

Dimenzije: cca 50 mm x 15 m

•1 •2 •3

Aluminijumska lepljiva traka Obostano lepljiva traka Obostrano lepljiva traka za tepih

kom.

159.99 # 337127

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

25.02.

1

2

Sa UV svetlom

Livarno Lux®

LED džepna lampa • • •1 • • •2 •

Čvrsto kućište od eloksiranog aluminijuma Trajanje svetla cca 2 h Snažna 5 W Cree- Power LED sijalica sa maks. 350 lm Varijabilna funkcija fokusiranja sa svetlosnim dometom do cca 250 m 5 režima rada Višestruko primenljiva pomoću 2 svetlosna režima Belo svetlo sa 150 lm, svetlosnog dometa do cca 10 m kom.

799.99 # 337115

Up to

1000

charge cycles

1

2

3M®

Armirana lepljiva traka •

Dimenzije: cca 50 mm x 50 m

kom.

299.99

8x

# 337129

ili Tronic®

Punjive baterije •

3x

Parkside®

Set lepljivih traka • •

Dimenzije: cca 50 mm x 66 m 3 komada (1 kom. = 100.-)

set

299.99

•1 • •2 •

Prethodno napunjene odmah spremne za upotrebu Mikro-Ni-MH AAA Mignon-Ni-MH AA pak.

799.99

# 337133

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

# 337106

KN · 08/21

31


Mekana i prijatna mikrovlakna koja se brzo suše

NAJUDOBNIJE JE

KOD KUĆE

#OdgovornoZajedno

Dostupne boje oba modela:

S ad

Meradiso®

v a lic a

Satenska posteljina od mikrovlakana

Sa elegantnim sjajem

• • • 1

Mekana i prijatna mikrovlakna koja se brzo suše Propušta vazduh stvarajući prijatnu temperaturu za spavanje Sa patent zatvaračem - za jednostavno i brzo navlačenje set

1 199.# 343197

2

2

dela Dimenzije: 1 jastučnica: cca 60 x 80 cm, navlaka za jorgan: cca 140 x 200 cm

32

KN · 08/21

3

dela Dimenzije: 2 2x jastučnica: cca 60 x 80 cm, navlaka za jorgan: cca 200 x 200 cm

set

1 799.# 343196

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

25.02.

Visco-elastic Memory Foam

Visokoelastična memorijska pena

Visco-elastic foam is a high-tech product whichi težinu je visokotehnološki proizvod koji reaguje na toplotu reacts to body heat and weight. The foam moulds tela. Pena se poput druge kože prilagođava obliku tela. itself to body contours like a second skin. The even Ravnomerna raspodela pritiska doprinosi stvaranju idealnih distribution of pressure helps to create the ideal uslova za opuštajući i okrepljujući san. environment for a relaxing and restorative night’s sleep.

Za anatomski ispravan položaj prilikom ležanja - idealan za osobe koje spavaju na boku ili na leđima Meradiso®

Jastuk SILVERPLUS® • • •

Odlična cirkulacija vazduha zahvaljujući umetnutoj klimatskoj traci Odvojiva proštepana navlaka od laganog prozračnog materijala od mikrovlakana Dimenzije: cca 50 x 36 cm

kom.

1 399.

-

Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.

# 343198

HIGIJENA I SVEŽINA zahvaljujući biocidnoj opremi na bazi reakcione mase titanijum dioksida i srebro-hlorida smanjuje širenje bakterija koje uzrokuju neprijatan miris na tekstilu

Sa patent zatvaračem -

individualno se može napuniti za optimalno podešavanje visine

Temperaturna zona

pospešuje jedinstvenu cirkulaciju vazduha i obezbeđuje savršenu ravnotežu temperature i vlage. • veoma dobra termoregulacija • veoma dobro uklanjanje vlage

Meradiso®

Meradiso®

Jastuk SILVERPLUS® • • •

Odlična cirkulacija vazduha zahvaljujući umetnutoj klimatskoj traci Odvojiva navlaka od štepanog i laganog materijala sa kvalitetom mikofibera Dimenzije: cca 60 x 80 cm

• •

Proštepana navlaka od laganih, prozračnih i kvalitetnih mikrovlakana Kompleksno štepanje sprečava pomeranje punjenja

•

Dimenzije: cca 140 x 200 cm

kom.

kom.

1 199.-

Štepani pokrivač SILVERPLUS®

Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.

60°C

1 699.# 318038

# 318027

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 08/21

33

60°C


2

100% pamuk

dela

2

dela

Za

njega

Dostupna boja:

Esmara / Livergy®

Pidžama •

Donji deo sa bočnim praktičnim džepovima, elastičnom trakom ili trakom za vezivanje

•

Veličine: za nju: XS - L (32 - 46)*; za njega: M - XL (48 - 58)

set

1 199.

-

# 343209 # 343205

Za

nju

Za

nju

2

dela Dostupna boja:

Za

njega

Esmara®

set

Ženska trenerka •

Od prijatnog i mekanog materijala

•

Veličine: XS - XL (32 - 50)*

1 599.

-

# 342353

Esmara / Livergy®

Kućne papuče •

Sa modernim printom

•

Veličine: za nju: 36 - 41; za njega: 40 - 45

par

499.99 # 342295 # 342289

34

KN · 08/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

25.02.

Prekidač jednostavan za rukovanje

Livarno Lux®

LED svetiljke •

•

•

3x

Rad na baterije – idealne za ciljano osvetljenje na policama, ormarima ili komodama Sa lepljivim podloškama za jednostavno pričvršćivanje na glatkim površinama 3 komada (1 kom. = 166.64)

set

499.

99 # 345559

Sa radio senzorom za spoljašnju temperaturu cca

Indikator unutrašnje i spoljašnje temperature

cca 3 m

3u1

s tu

ili

pna b

Auriol®

cca 3 m

Meteorološka stanica • • •

Časovnik sa automatskim podešavanjem datuma i vremena (uklj. letnje i zimsko vreme) 2 zasebno podesiva alarma, uključujući funkciju odlaganja Prikaz datuma i dana u nedelji set

999.

99

maks.

150 lm

oja

Do

1. Džepna lampa sa dodatnim režimom treperenja 2. Noćno svetlo sa senzorom sumraka i senzorom pokreta 3. Orijentacijsko svetlo sa AUTO-ON funkcijom (automatsko uključivanje u slučaju nestanka struje)

Livarno Lux®

3 u 1 LED multifunkcionalna lampa •

#345563 # 317484

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

Sa visokokvalitetnom litijum-jonskom baterijom (500 mAh)

www.lidl.rs /LidlSrbija

kom.

999.99 # 345561 # 317512

KN · 08/21

35


Za

nju

SVAKOG

DANA SUPER STILIZOVANA

Za njega

Auriol®

Ručni sat • •

Precizni kvarcni satni mehanizam Vodootporan do 5 bar kom.

2x

-22% 899.99

699.99 Esmara®

# 345062

Ženske majice dugih rukava •

Sa bio pamukom

• •

Veličine: XS - L (32 - 46) 2 komada (1 kom. = 500.-)

Dostupne boje:

set

999.99 s tu

pna b oja

Do

# 343054

Esmara®

Ženske farmerke „Super Skinny Fit“ •

Model sa 5 džepova, usko krojen

•

Veličine: 34 - 46*

kom.

1 499.

-

# 343046

36

KN · 08/21

Esmara®

Ženske helanke •

Udoban pojas

•

Veličine: XS - L (32 - 46)*

kom.

499.

99

P ODR ŽAVAMO

I N I CI JAT I VU

PROIZVODNJE

# 343056

PAMUKA U AFRICI

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

25.02.

Esmara®

Tunika • •

Sa viskozom Prijatno mekan materijal

•

Veličine: 34 - 46*

kom.

999.99 # 343052

80

DEN

Esmara®

Ženske termo hulahopke

Esmara®

Ženske pantalone • • •

Prijatno mekan materijal Sa klasičnom ivicom Usko krojene

•

Veličine: 34 - 46*

kom.

Udobne zahvaljujući ravnim šavovima i pamučnom umetku

•

Veličine: S - L (36 - 46)

kom.

299.

1 499.

-

99 # 343051

Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.

# 343053

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

•

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 08/21

37


Za pecanje pastrmke i grgeča

Za pecanje štuke i smuđa

Za pecanje šarana i jegulje

UPECAJ

NAJBOLJU PONUDU maks. cca

maks. cca

370

500

g

g

Mašinica za pecanje 3000-S Kapacitet strune na kalemu u mm/m: cca 0.25/220, 0.30/150, 0.35/110

maks. cca

Mašinica za pecanje 5000-S Kapacitet strune na kalemu u mm/m: cca 0.35/205, 0.40/160, 0.50/100

360

g

Mašinica za pecanje

• 4 ili 5 kugličnih ležaja, precizni sistem samostalnog rada i povratna blokada „One Way Clutch“ • Prenos: 5.5:1 ili 5.2:1 • Količina strune na kalemu označava koliko metara strune odgovarajućeg preseka (u mm) može da primi kalem

maks. cca

320

Crivit®

g

kom. ili set

Mašinica za pecanje 2000 Kapacitet strune na kalemu u mm/m: cca 0.18/280, 0.20/230, 0.25/150

Mašinica za pecanje 3000 Kapacitet strune na kalemu u mm/m: cca 0.25/220, 0.30/150, 0.35/110

1 499.# 317037

38

KN · 08/21

# 346012

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

01.03.

Različiti setovi

2

1

3

Crivit®

4

Set za ribolov

• Spreman za ribolov - HMGF (HighModulus staklena vlakna) teleskopski štap sa dejstvom balansiranja 1 • Set za osnovni/ fider ribolov 300-5 2 Set za ribolov 270-5 • 3 • Set za ribolov 210-5 4 • Dečiji set za ribolov 165-5

set

2 999.

Uklj. teleskopski sak - čuvarku (cca 105 - 143 cm) Dužina štapa: cca 300 cm Težina bacanja: do 100 g

Dužina štapa: cca 270 cm Težina bacanja: do 70 g

Dužina štapa: cca 210 cm Težina bacanja: do 40 g

Dužina štapa: cca 165 cm, Težina bacanja: do 20 g

-

# 317022

# 346004

Dimenzije (montiran): cca 76 x 51,5-126 cm (Š x V) 1

2 rasklopive ručice i 4 odvojiva naslona za štap za pecanje sa vijcima za fiksiranje

Vreća za balansiranje

1

2 2

Otvor mreže: cca 50 x 50 cm Dubina mreže: cca 50 cm

Različiti setovi

Crivit®

Teleskopski držač štapova ili meredov 1 • Aluminijumski teleskopski držač štapova za pecanje • Sklopiv tako da štedi prostor - uklj. torbu za nošenje • Teleskopska funkcija za radne visine od cca 51,5 do cca 126 cm

kom.

2 • Meredov • Mreža za prihvat ribe izrađena bez čvorova (veličina cca 6 mm) • Teleskopska funkcija može se izvući od cca 135 do cca 185 cm • Lagana, stabilna i aluminijumska neklizajuća drška

1 299.

-

# 317033

3

Paladin®

Set za ribolov

1 • Paladin Carbon Spin 198-2 Combo 2 • Paladin Carbon Spin 240-2 Combo 3 • Paladin Big Carp 360-3 Combo

set

3 999.-

# 346009

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 346007

www.lidl.rs /LidlSrbija

# 317019

KN · 08/21

39


Crivit®

Dimenzije: cca 38 x 30 x 26 cm (Š x V x D)

Torba za ribolovački pribor

• Višenamenska upotreba - sa donjom stranom koja odbija vodu • Sa ručkom za nošenje i postavljenim, odvojivim ramenim kaišem • Uklj. 8 kutija za pribor za ribolov - 6 velikih i 2 male set

3 399.-

2 bočna džepa sa praktičnom kopčom

# 317040

59

78

delova

90

delova

Različiti setovi

delova

Crivit®

Kutija sa priborom za ribolov • Više vrsta

set

999.99 # 317061

Različiti setovi

# 346010

Crivit®

Set varalica za pecanje set

499.99 # 317030

40

KN · 08/21

# 346008

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

01.03.

maks.

110

Jednostavan transport pomoću integrisanih traka za ramena

kg

cca

Dimenzije rasklopljena: cca 32 x 25 x 40 cm

24 l

Crivit®

kom.

1 499.-

2 u 1 Stolica sa rancem za ribolov

• Sa puno prostora za odlaganje - čak i kada se koristi kao stolica

# 317046

36x 1

Različiti setovi

2

Različiti setovi

3

dela

Crivit®

Crivit®

Set za ribolov

• Sve udice laserski sečene i ojačane

Svetleće ampule za ribolov ili set za ribolov set

499.99 # 346006

# 317027

1 • Optički indikator ugriza za noćni ribolov 2 • Monofilna struna za pecanje u 2 različite debljine • UV otpornost i zaštita od habanja

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

set

299.99 # 346013

KN · 08/21

41

# 317023


Esmara®

Ženske farmerke „Super Skinny Fit“

• Sa bio pamukom • Usko krojene • Moderna dužina do članka •

Veličine: 34 - 46*

kom.

1 499.# 341868

ODRŽIVA MODA

ZA DOBAR OSEĆAJ

#OdgovornoZajedno

Esmara®

Ženska duga majica

• Sa bio pamukom • Elastičan Jersey materijal •

Veličine: XS - L (32 - 46)*

kom.

599.

99

Esmara®

Ženske helanke •

Veličine: XS - L (32 - 46)*

kom.

# 341870

499.99 # 341874

42

KN · 08/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

01.03.

Esmara®

Ženski kardigan • Sa bio pamukom

Veličine: XS - L (32 - 46)*

•

kom.

1 299.s tu

pna b oja

Do

# 341876

Esmara®

Ženske pantalone • Sa viskozom • Usko krojene •

Veličine: 34 - 46*

kom.

1 299.# 341854

Esmara®

Ženske nazuvice

• Sa bio pamukom • Široko izrezane - nevidljive u cipeli • •

Veličine: 35 - 42 3 para (1 par = 83.33)

set

Dostupne boje:

3x

249.99

Esmara®

# 341872

Bluza 3/4 rukava

Esmara®

• Sa viskozom • Prijatno mekan materijal •

Aksesoari za kosu • Različite vrste

Veličine: XS - L (32 - 46)*

kom.

kom. ili pak.

79.

899.

99

99

# 341865

# 341861

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 08/21

43


2 u 1 prsluk sa dva lica: okrenuti za drugačiji izgled

O dO d u bbiijja vvood ud

Od

bija veta

100% pamuk

r

Livergy®

Livergy®

Muški prsluk sa dva lica • Sa ekološkom impregnacijom • Mekan i topao zahvaljujući punjenju •

• Gornji materijal odbija vodu zahvaljujući BIONICFINISH® ECO tretmanu

Muška polo majica kratkih rukava „Slim Fit“ • Sa bio pamukom • Visokokvalitetno pike tkanje •

Veličine: M - XL (48 - 58)

Veličine: M - XL (48 - 58)

kom.

kom.

899.99

1 999.-

# 342980

# 342129

GOTS ORGANSKI TEKSTIL GOTS (Global Organic Textile Standard) je standard koji definiše održivu i ekološki prihvatljiviju proizvodnju tekstila, od odeće i kućnog tekstila do proizvoda za ličnu negu. Da bi tekstil bio odlikovan GOTS sertifikatom, mora sadržati minimum 70% vlakana koja potiču iz organske proizvodnje. Standard uključuje stroge ekološke i socijalne kriterijume u celokupnom lancu proizvodnje tekstila. Sa jedne strane GOTS isključuje upotrebu hemikalija koje mogu biti štetne po zdravlje ljudi ili po životnu sredinu, a sa druge strane definiše kriterijume kojima se osigurava poštovanje prava radnika, a koji uključuju i zabranu dečijeg i prinudnog rada.

GOTS sertifikovani tekstil čuva tebe, planetu i sve na njoj.

44

KN · 08/21

MANJE POTROŠENIH RESURSA ODRŽIVI PAMUK PROIZVODNJA PO MERI ČOVEKA

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

01.03.

100% pamuk

Livergy®

Muški džemper

• Sa okruglim izrezom oko vrata Veličine: M - XL (48 - 58)

•

kom.

999.99 # 342988

Livergy®

Muške farmerke „Slim Fit“

• Sa bio pamukom • Model sa 5 džepova Veličine: 48 - 56*

•

kom.

1 599.# 342986

Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.

3x

Dostupne boje:

Livergy®

Muški kožni kaiš Livergy®

Muške bokserice • •

Veličine: M - XL (5 - 7) 3 komada (1 kom. = 266.64)

set

• Moderni dodatak od visokokvalitetne kože • Sa klasičnom pin kopčom za zatvaranje • Širina kaiša cca 3.3 cm

799.

99

•

# 342976

Veličine: 95 - 125

kom.

1 199.# 342978

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 08/21

45


Livergy®

Muška polo majica dugih rukava • Sa bio pamukom •

Veličine: M - XL (48 - 58)

kom.

1 199.# 344224

Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.

Livergy®

Muške čino pantalone „Slim Fit“ • Sa bio pamukom • Usko krojene •

Veličine: 48 - 56*

kom.

1 499.# 342977

Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.

Dostupne boje:

Livergy®

Muške nazuvice

• Sa bio pamukom • Široko izrezane nevidljive u cipeli • Traka protiv klizanja na peti • •

Veličine: 39 - 46 5 pari (1 par = 74.-)

set

Livergy®

Muške patike

• Sa kožnim umecima • Udobne za nošenje zahvaljujući unutrašnjoj postavi od tekstila •

46

Veličine: 41 - 46*

KN · 08/21

369.99

par

1 799.# 342973

# 342971

5x

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

01.03.

Livergy®

Muška dukserica

• Sa bio pamukom • Kapuljača sa trakom Veličine: M - XL (48 - 58)

•

kom.

1 599.# 342979

Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.

Livergy®

Muški donji deo trenerke

• Sa bio pamukom Veličine: S - XL (44 - 58)*

•

kom.

1 199.# 342974

s tu

Jednostavan za otvaranje čak i u uskom prostoru – idealan prilikom ulaženja u automobil

pna b oja

Do

Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.

Topmove®

Kišobran

Sa obrnutim • mehanizmom zatvaranja – mokra strana sklapa se ka unutra

Livergy®

Muška majica kratkih rukava • Sa bio pamukom •

•

Veličine: M - XL (48 - 58)

kom.

499.

99

Žice od staklenih vlakana, stabilne na vetru, sa izdržljivom presvlakom od poliestra Dimenzije: Ø cca 106 cm

kom.

999.99

Dostupne boje:

# 344839 # 342982

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 08/21

47


Sa modernim svetlećim efektom sa svakim korakom patika zasvetli

Za

devojčice

Za

dečake

Lupilu®

KUL MODA

ZA MALIŠANE

Dečije patike

par

• Odvojiva uložna tabanica od memorijske pene i mrežasta postava za prijatnu udobnost •

1 399.# 342185

# 342188

Veličine: 25 - 30*

#OdgovornoZajedno

Za

dečake

Za

devojčice

Dostupne boje:

7x Dostupne boje:

Lupilu®

Dečije čarape •

Veličine: 19 - 34*

•

7 pari (1 par = 71.43)

set

499.99 # 342177

48

KN · 08/21

# 342165

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

01.03.

2x Lupilu®

Dostupne boje:

Majice dugih rukava za dečake •

Veličine: 86 - 116

•

2 komada (1 kom. = 300.-)

set

599.99 s tu

pna b oja

Do

# 342184

Lupilu®

Donji deo trenerke za dečake • Udoban elastični pojas sa trakom i bočnim džepovima •

Veličine: 86 - 116*

kom.

599.99 # 342189

Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 08/21

49


Za

Za

devojčice

dečake

2

dela

Lupilu®

Dečija pidžama •

Veličine: 86 - 116

set

699.99

Dostupne boje:

# 342166

# 342172

Dostupne boje:

2x Do

Helanke za devojčice •

Veličine: 86 - 116*

•

2 komada (1 kom. = 300.-)

set

599.

99

pna b

Lupilu®

Suknja sa helankama za devojčice • Suknja sa simpatičnim metalik printom •

# 342181

s tu

oja

Lupilu®

Veličine: 86 - 116

kom.

699.99 # 342170

50

KN · 08/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

01.03.

Dostupne boje:

Lupilu®

2x

Majice dugih rukava za devojčice •

Veličine: 86 - 116

•

2 komada (1 kom. = 300.-)

set

599.99 # 342178

s tu

pna b oja

Do

Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.

Lupilu®

Jeggings pantalone za devojčice • Sa dekorativnim džepovima napred i našivenim džepovima pozadi •

Veličine: 86 - 116

kom.

599.99 # 342163

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 08/21

51


Super sveže od pon. 01.03.

1 kg

SAMO!

Više od

110

Grejpfrut

proizvoda na

pakovanje

500 g

89.99 # 80040

Lidlovoj pijaci

pak. / 500 g

Paradajz šljivar • Roma

52

KN · 08/21

SAMO!

1 kg

Krompir beli • Opran

SAMO!

89.99 1 kg = 179.98 din

49.99

# 82446

# 83235

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 01.03. DO SRE. 03.03.

Sveža pileća zadnja četvrt

• Batak i karabatak sa delom leđa

1 kg

500 g

SAMO!

-21%

169.99

Sveži pileći karabatak • Bez kostiju • Bez kože

229.99

179.99 1 kg = 359.98 din

# 232986

# 227740

Sveža ljuta kobasica

Više od

75

400 g

proizvoda u

SAMO!

Lidlovoj mesari

159.

99

1 kg = 399.98 din # 247154

Više od

55

proizvoda u

Lidlovoj pekari

60 g

Kajzerica bela 54 g

-20% 9.99

7.99 100 g = 13.32 din

-26%

# 225588

49.99

Čoko donat

36.99 100 g = 68.50 din

# 200114

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 08/21

53


Super kvalitet od pon. 01.03.

Milbona

Sirni desert sa voćem • Više vrsta

1 kg

125 g

-20% 49.99

39.99 1 kg = 319.92 din

250 g

# 202062

-25%

Pilos

Kajmak namaz

134.99

99.99 1 kg = 399.96 din

# 225491

Milbona

Grandioso desert • Čokolada ili lešnik 175 g

8

-21%

komada

69.99

54.99 1 kg = 314.23 din

# 230482

Vita D‘or

Polumasni margarin

1 kg

• 39 % masti

-22% Pilos

Gusti jogurt

• 2,8 % m. m.

89.99

69.99 # 226824

54

KN · 08/21

Pilos

Topi trouglići • Natur

140 g

500 g

-20%

-25%

99.99

99.99

79.99 1 kg = 571.36 din

74.99

# 227139

# 228237

1 kg = 149.98 din

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


rt

ni n

sti

OD PON. 01.03. DO SRE. 03.03.

Pikok

Kulen 300 g

-20% 269.99

214.

99

Pikok

Goveđa pršuta

150 g

100 g

-24% 289.

-20%

Baroni

Ćureća posebna kobasica

99

219.99

• Narezana

1 kg = 2 199.90 din

49.99

39.99 1 kg = 266.60 din

# 240658

# 223507

1 kg = 716.64 din # 226512

275 g

-20%

99.99

Duc de Coeur

Chef Select

Tart sa malinama

Sveže lisnato testo

KRATKOTRAJNA

PONUDA

500 g

! Freshona

1 kg = 1 199.98 din

Zamrznuti miks za rusku salatu

# 246652

Duc de Coeur

Sufle sa čokoladom

PONUDA

180 g

1 kg = 290.88 din

# 226523

599.99 KRATKOTRAJNA

79.99

1 kg

-24%

!

124.99

94.99

179.99

# 233552

1 kg = 999.95 din # 203076

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 08/21

55


OD PON. 01.03. DO SRE. 03.03.

Super ušteda pakovanje

1 kg

1 kg

Sveže pileće grudi

pak. / 1 kg

-24% 329.99

-23%

249.

99

Kivi

# 227775

129.99

99.

99 # 80682

1L=

60.Pilos

Pilos

Sveže mleko

Edamer sir

• 2,8 % m. m.

800 g

1,5 l

-22%

-18%

615.99

109.99

479.

89.

99

1 kg = 599.99 din

99

1 l = 60.- din

# 225040

# 225532

SLUŽBA ZA POTROŠAČE

LIDL.RS

LIDL MOBILNA APLIKACIJA

BESKONTAKTNO PLAĆANJE

Lidl.rs/kontakt Besplatan broj 0800 300 199 Od pon. do pet. od 8 do 17 h

facebook.com/LidlSrbija instagram.com/LidlSrbija youtube.com/LidlSrbija

Možete je preuzeti na App Store i Google Play

Gotovinom, platnim karticama (Maestro, American Express, Mastercard, Visa, Visa Electron i Dinacard) i čekovima građana na 30, 60, 90, 120 i 150 dana


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Ponude od četvrtka i ponedeljka by Nabava.net Katalozi - Issuu