Skip to main content

Tjedna akcija

Page 1

Od ponedjeljka 25.10. do 01.11.

po Nescafé

Gold ììÿ ÀÙà ĊÀõ¨ ठóúȝ ÙÀ ¨ Ơ

• 136 g - 148 g Ŋ Jïǿ¸ÀÙ Òİ Ċ ÙÀÒÀÌ ÀÒÀ ¤àÿ Ò¨ ½à

-37% 23.89

14.

99

1 kg = 101.29 kn - 110.23 kn

Super Stvar povjerenja

5

1 kom

= 5.50 kn

zivno u Eksklu U! LIDL

&Òàïǿ

Mljevena kava XXL

Ô ÅÑ ľ Ñ

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ

18.89

Super ìïǿÒÀÏ

!

]ĊÌ¨ę¨ ìÀÒ¨ • cca 1.5 kg

16.

25.

39

99

/ kg

1 kg = 43.32 kn

1.4 kg

1L

Pan

600 g

= 5.25 kn

Ò úȕÀ ÀÒÀ Ò ¸¨ï • 6 x 0.5 L Ŋ ]ĊĄ̀úÒà ìÀĊà Ŋ ÒÏı ƟıƣŘ ÀÒÀ ƠŘ ĊàÒı Ŋ VàĊï úȕ Ù ÏÙ ¤ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ

-23% 42.99

32.

99 1 L = 11 11.- kkn

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ

8x1L

Dukat

Trajno mlijeko • 2.8% m.m.

41.

99

1.4 kg

Lino

àÏàÒÀÙà

59.

99

1 kg = 42.85 kn

Ovaj tjedan u ponudi više od 200 novih proizvoda!

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

.ė¤ Ų̀ 43/2021


Od ponedjeljka

Super

ƝƠıƜƛı ¤à ƝƢıƜƛı

óĊ̨ę Najbolji omjer cijene i kvalitete Ï ¤ ̨ ïǿ̨ à à¤Ì¨Òÿ ė ìïठÌÿ óĊÌ¨ę¨¸ Ċà À àĊ ìàĊï ı

Stvar povjerenja VÒ óúǿ Ù¨ ìà¤ÒàõϨ VÒ Ï¨ Ïà¤ Ì ÿÏ ÿ ïǿÙ³ÿėÀ Ïà ³ÿėÀ Øà ė ØĄ̀ÙÀÒÀ óØà Ï ïúàÙóÏÀØı ÀØı

100 tona Ø Ų̀ ìÒ óúǿϨ ¸à¤ÀõŲ̀

àØ À à àØ À À šampinjoni m injoni mp ni • 500 g

-41% ƜƟıƤƤ

8ı

79

-27% àØ jabuka zelena • Sorta: Ò úȕÀ ¤¨ÒÀõ¨ó

ƣıƤƤ

6ı49

Ɯ ϸ Ž ƜƢıƠƣ ÏÙ

Į ϸ

POVJERENJE

ó¨ ė óÒÿęÿ̨ óÿï ¤ÙÌàØ ó ¤àØ ÀØ ìïàÀėĊঠÀØ ĸ

àØ ï Ì À ÌÌ À koktel ] Ò ú . ¨ ¨ï¸ • Komad

-40% ƢıƤƤ

4ı

79

2

NAC 43/2021

• 250 g • ]àïú ij d¨ïȕ¨úúà

-36% ƜƛıƤƤ

6ı

99 Ɯ ϸ Ž ƝƢıƤơ ÏÙ

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Od ponedjeljka

Super

25.10. do 27.10.

óĊ̨ę

zivno u Eksklu U! LIDL C ĐÀ ] ½¨ï Ì óúÿ À

D Ì àÒÌÀ àØÌ¨ï Ą̀٨ À kvalitete Ï ¤ ̨ ïǿ̨ à à¤Ì¨Òÿ ė ìïठÌÿ óĊ̨ęÀ½ ì¨Ï ïóÏÀ½ ìïàÀėĊठı

Ŋ ภúà ìÿŲ̀Ų̀ Ù ¤Ì¨ĊàØ à¤ Ï Ï À Ø ï¨ÒÀ ¨

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 100 g

2.

49 1 kg = 24.90 kn

-30% àØ ¨ ì¨ ÀĊà 捨ÒÌ • 75 g

0.99

0.

69 1 kg = 9.20 kn

Super ìïǿÒÀÏ

!

àØ À ÒàĊ ÏÀ Ïïÿ½ Hrenovka u lisnatom s umakom • 100 g

-34% 3.49

2.29

1 kg = 22.90 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

• 400 g

-42% 6.99

3.

99

NAC 43/2021

1 kg = 9.98 kn

3


Od ponedjeljka

Super

25.10. do 01.11.

óĊ̨ę

Stvar povjerenja

]Ċ̨ę Ì Ų̀úǿÙ bez glave

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľľ cca 2 kg

59.

99

Najbolji àØÌ¨ï Ą̀٨ i kvalitete Ï ¤ ̨ ïǿ̨ à úȝ¸àĊ ÏàÌ marki óĊÌ¨ę¨ pakiranog mesa.

]ĊÌ¨ę¨ ØǪ̀Ċ¨Ùà miješano meso • 850 g Ŋ ƠƛŘ ÌÿÙ¨úǿÙ İ ƠƛŘ óĊÀŲ̀úǿÙ

-27%

-23%

32.89

19.49

23.

79

1 kg = 27.99 kn

]Ċ̨ęÀ ¨Ċ ì À À • 500 g

/ kg

14.

99

1 kg = 29.98 kn

]Ċ̨ę Ïàïȕ úóÏ orada

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 700 g

46.

99

1 kg = 67.13 kn

4

NAC 43/2021

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Od ponedjeljka 25.10. do 01.11.

Dukat Brzo & Fino

;Àó¨Òà Ċï½Ų̀ • 12% m.m.

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ

PIK Vrbovec

VÀÏà ì ïǿė¨ï • 200 g Ŋ D ï¨ė Ï

Sirela

YÀ Ù

10.99 1 kg = 54.95 kn

17.

99

13.99

900 g

12.

99

3 x 40 g

-21%

]ąñ©ô ñôǚ×ÅÔ ľ ñ ñ

1 kg = 149.92 kn

1 kg = 14.44 kn

1.5 kg

Dukat

d¨Ïÿ À jogurt • 2.8% m.m. Ŋ VàĊï úȕ Ù ÏÙ ¤ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ

President

¸ï¨ ÏÀ óÀï

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 375 g

]ąñ©ô ñôǚ×ÅÔ ľ ñ ñ

12.

99

1.5 kg

14.

49

1 kg = 34.64 kn

1 kg = 9.66 kn

PIK Vrbovec

ÌÙ Ïà óÀ ili zimska salama

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 330 g

26.

99

1 kg = 81.79 kn

;Àïǿ

dàìǪ̀ÙÀ óÀïȕÀ namaz Ŋ J¤ óĊÌ¨ę¨¸ úàìǪ̀ÙภóÀï ¨ÙภóÀï

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ ×ÅÔąľ

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ

100 g

8.

99

4 x 20 g

Babybel

Mini sir 1 kg = 89.90 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

9.

99 1 kg = 124.88 kn

NAC 43/2021

5


Od ponedjeljka 25.10. do 01.11.

Stvar povjerenja Red Bull

Energetski napitak Ŋ ƝƠƛ ØÒ Ŋ Jïǿ¸ÀÙ Ò ÀÒÀ ¨ė õ¨ ¨ï Ŋ VàĊï úȕ Ù ÏÙ ¤ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ

Ô ÅÑ ľ Ñ 11.99

9.

99

]ąñ©ô ñôǚ×ÅÔ ľ ñ ñ 1L

13.

Alpro

Napitak Ŋ ;àÏàóİ óàÌ àïǿ¸ÀÙ Ò ó ó Ï Ò Ą̀Øİ ठ¤¨Ø ÀÒÀ ठ¤¨Ø ¨ė õ¨ ¨ï

99

Dukat

-21%

= ¸ Ùà Ìÿúȝà •1L Ŋ dï ÌÙà ØÒĄ̀Ïà ¨ė Ò Ïúàė¨

-27% 10.99

7.

99

Tabasco

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 60 ml

17.

49

6

-20%

Jana

. ¨ d¨ • 1.5 L Ŋ ï¨óÏĊ ÀÒÀ õÿØóÏà Ċà ¨ Ŋ VàĊï úȕ Ù ÏÙ ¤ ̨ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ÿ Ą̀Ùÿ

9.99

7.

99

Nescafé

Ò óóÀ 3u1 • 165 g - 180 g Ŋ Ɯƛ ÏàØ

18.99

14.

99

1 kg = 83.28 kn - 90.85 kn

1 L = 5.33 kn

Kikkoman

=Ìÿúǿ ÿØ Ï

NAC 43/2021

1 L = 39.96 kn

1 L = 291.50 kn

Soja umak

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 150 ml

14.

99 1 L = 99.94 kn

Nescafé

Gold ììÿ ÀÙà • 136 g - 148 g Ŋ Jïǿ¸ÀÙ Òİ Ċ ÙÀÒÀÌ ÀÒÀ ¤àÿ Ò¨ ½à

-37% 23.89

14.99

1 kg = 101.29 kn - 110.23 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Od ponedjeljka 25.10. do 01.11.

72

pranja 1 pranje = 1.67 kn

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 150 ml

9.

99

Colgate

VïàìàÒÀó ÀÒÀ úȝǿìÒ¨ úǿàÙ ì óú ė zube XXL

1 L = 66.60 kn Persil

Kapsule

1 rola

Ŋ ƢƝ ìï ÙÌ

=2.50 kn

]ąñ©ô ñôǚ×ÅÔ ľ ñ ñ 72 kom

119.

89

Ɯ ÏàØ Ž ƜıơƢ ÏÙ

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 4 x 51 listova

Teta Violeta

;ÿ½ÀÙÌóÏÀ ubrusi Ŋ ƝƖóÒàÌÙÀ

9.

99

Ɯ ÏàØ Ž ƝıƠƛ ÏÙ

1 pak

= 2.98 kn

Labello

Jïǿ¸ÀÙ Ò balzam za usne Ŋ ÿàì Ï

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 2 komada

22.

99

Ɯ ÏàØ Ž ƜƜıƠƛ ÏÙ

Gillette

Gillette

C ½ ƞ

Pjena za ïǿÌ Ų̀

Ŋ ïõÏ ė ïǿÌ Ų̀ Ŋ ƞ ïǿúĊÀ ¨

Ŋ Ɲƛƛ ØÒ Ŋ Y¨¸ÿÒ ï ÀÒÀ ó¨ÙóÀúǿĊ¨

-20% Whiskas

.ė ï ÙÀ à ïà À • 4 x 100 g Ŋ &àĊ¨¤ÀÙ İ Ì Ų̀úǿÙ İ Òàóàó ÀÒÀ ìÀÒ¨úǿÙ

14.89

11.

89

1 kg = 29.73 kn

-23% 15.69

11.

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

99

-31% 65.89

44.

99

1 L = 59.95 kn NAC 43/2021

7


Od ponedjeljka 25.10. do 01.11.

Stvar povjerenja Super ìïǿÒÀÏ

! Štark

Smoki Ŋ ] ÏÀÏÀïǿÏĄ̀Ø

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 225 g

7.

99

-33%

1 kg = 35.52 kn

8.99

C ï¨úúǿ

ïÿó ½¨úú¨ • 150 g Ŋ VÀėė İ ï Ì À İ Ɵ Ċïóú¨ óÀï İ ìàĊï ¨ ÒÿÏ À Ċï½Ų̀ ÀÒÀ óÀï

5.

99 Nut Line

1 kg = 39.94 kn

;ÀÏÀïǿÏÀ Ŋ ]Ò ÙÀİ ė ÀŲ̀ÙÀ ÀÒÀ ìïę¨ÙÀ

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 125 g ili 150 g

6.

99

1 kg = 46.60 kn ili 55.92 kn

1 kom

= 2.20 kn

%¨ïȝ¨ïà

Hanuta Brownie Ŋ Ɯƛ ÏàØ ¤

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 130 g ili 140 g

Chio

Àìó Ŋ +àú ì¨ì¨ïàÙÀİ óàÿï ï¨ Ø ļ àÙÀàÙİ ï¨ ØĒ ì ìïǿÏ ÀÒÀ óìÀ Ē ½À ϨÙ

8

NAC 43/2021

8.

99

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 220 g

21.

99

1 kg = 99.96 kn

1 kg = 64.22 kn ili 69.16 kn VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


1 kom

=3.57 kn

Od ponedjeljka

zivno u Eksklu U! LIDL

25.10. do 01.11.

1 kom

= 5.84 kn

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ

zivno u Eksklu U! LIDL

7 x 26 g

%¨ïȝ¨ïà

ÿìÒà Dà ÀàÒ úà Ŋ Ƣ ÏàØ

24.

99

1 kg = 137.31 kn

Kraš

àØ À

]ąñ©ô ñôǚ×ÅÔ ľ ñ ñ

• 220 g - 300 g Ŋ Jïǿ¸ÀÙ Òİ ¨Đúȝ ½à à ÀÒÀ ú ØÙ

6 x 0.5 L

-29%

Tuborg

Svijetlo pivo

16.99

Ŋ ÒÏı ƟıơŘ ĊàÒı Ŋ VàĊï úȕ Ù ÏÙ ¤ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ

11.

99

34.

99 1 L = 11.67 kn

1 kg = 39.97 kn ili 54.50 kn

Paulaner

Võ¨ÙÀ Ùà pivo • 0.5 L Ŋ ÒÏı ƠıƠŘ ĊàÒı Ŋ VàĊï úȕ Ù ÏÙ ¤ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ

Vukovarsko àØ ¨ ìÀĊà Ŋ ÒÏı ƟıƠŘ ĊàÒı Ŋ VàĊï úȕ Ù ÏÙ ¤ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ

Ô ÅÑ ľ Ñ 11.99

9.

99

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 0.5 L

8.

49

9 Ï ÙÀ¨Òó u½ÀóÏ¨Ē Ŋ ÒÏı ƟƛŘ ĊàÒı Ŋ VàĊï úȕ Ù ÏÙ ¤ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 1L

184.

99

1 L = 19.98 kn

1 L = 16.98 kn

d Ùîÿ¨ï Ē gin + Monin Passion Ŋ ÒÏı ƟƞıƜŘ ĊàÒı Ŋ VàĊï úȕ Ù ÏÙ ¤ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ Ugrabi bi ñôǚ×ÅÔąľ 66 g

Snickers

Sladoled ìïÿúǿ

3.

99

0.7 L + 0.25 L

134.

99

1 kg = 60 60.46 0.46 46 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 43/2021

9


1.4 kg ;àÙ ¨Ùúȝ ú ï Ì À ¨

Pekmez od šljiva

• 190 g Ŋ tïǿ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨Ǫ̀ ƞƜıƜƛı

• 440 g Ŋ tïǿ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨Ǫ̀ ƞƜıƜƛı

-20%

7.

99 1 kg = 42.06 kn

25.10.2021.

Podravka

Podravka

9.99

Od ponedjeljka

Ô ÅÑ ľ Ñ 16.99

13.

99

1 kg = 31.80 kn

Lino

àÏàÒÀÙà

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 1.4 kg

59.

99

1 kg = 42.85 kn

Lino lada

Duo, Milk ili Gold

]ąñ©ô ñôǚ×ÅÔ ľ ñ ñ 750 g

29.

99

1 kg = 39.99 kn

10

NAC 43/2021

Lino

Pillows Ŋ CÀÒÏ ÀÒÀ Dàÿ¸ ú

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 500 g

19.99

1 kg = 39.98 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Super ponuda

Od ponedjeljka 25.10. do 01.11.

od ponedjeljka

Stvar povjerenja

J Y D. VYJ. tJ . t J

39.

99

tï½ÿÙóÏÿ tï½ÿÙóÏÿ kvalitetu ÒÀ¤ÒàĊÀ½ ó﨤óúĊ À ϨØÀÏ ÒÀÌ ė Àõ ¨Ų̀ potvrdili ìàúȝàõ Àı

J Y D. VYJ. tJ . t J

14.

99

-30%

J Y D. VYJ. tJ . t J

9.

99

NA ODABRANE PROIZVODE

-30%

NA ODABRANE PROIZVODE

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 43/2021

11


Od ponedjeljka

Pozovi

ìïǿÌ ú¨Ǫ̀

Cà ÀÒÙ ìÒÀÏ ÀÌ ÏàÌ úǿ ¤àÙàóÀ uštede i mnoge ¤ïÿ¸¨ ìà¸à¤Ùàóúǿ

Super plus

25.10. do 01.11.

]ĊÀ ĊàÒ¨ ÿõú¨¤Ì¨úǿİ ì ú Ïà À úĊàÌÀ ìïǿÌ ú¨ÒÌÀı úà À½ ìàėàĊÀ ÿ =À¤Ò VÒÿó ìÒÀÏ ÀÌÿ ̨¤ÙÀØ ÏÒÀÏàØĸ

ponuda!

-35% ٠ठï Ù¨ ì¨Ï ïóϨ ìïàÀėĊन

PEK

;ïÿ½ ó ÏïÿØìÀïàØ

it .9 ;

• 400 g

VÿÙàėïȕ úǿ Ïïÿ½ • 600 g

Kukuruzni ØĄ̀õ ÙÀ Ïïÿ½ • 500 g

ARA

]t 9

V V D DJĸ

100 g JÏÿóÀ ė ĊÀ Ì

Kulenova seka Ŋ D ï¨ė Ï

-35%

10.99

-40%

popusta uz Lidl Plus!

Uz kupon

popusta uz Lidl Plus!

6.59

1 kg = 65.90 kn

ÀÒØ ï

]Ċ̨ę ÌÿÙ¨ ìǪ̀óÏ ĊÀ punjena sirom

-20% popusta uz Lidl Plus!

400 g

Uz kupon

24.99

19.

99

1 kg = 49.98 kn

12

NAC 43/2021

125 g

Lovilio

Mozzarella Ŋ Ò óóÀ ÀÒÀ ÒÀ¸½ú

-35% popusta uz Lidl Plus!

Uz kupon

6.49

419 .

1 kg = 33.52 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Od ponedjeljka 25.10. do 01.11.

VàėÀĊÙÀ ÿ ìïàÙ ¦À ÿ Àė àïȕÀÏÿ ŔtÀõ¨Ŕ Super plus

ponuda!

-30% ٠ठï Ù¨ CÀóú¨ï ½à ìïàÀėĊन ¨Ò Ϩ

Võ¨ÙÀ Ùà bijelo brašno Ŋ dÀì ƠƠƛ 1 kg

Uz kupon

4.99

-30% popusta uz Lidl Plus!

3.

49

CÀóú¨ï ½à

Mini àÏàÒ ¤À ¨

-30% popusta uz Lidl Plus!

• 350 g

YÀ ÒÌÀ õú ìÀ À

450 g

Ŋ Ɯƣ ÏàØ ¤

Uz kupon

14.99

ƌƕ ÔÞ Ì¨³úǿÙĄ̀ uz Lidl Plus!

10.99

1 kg = 24.43 kn

JÏÿóÀ ė ĊÀ Ì

Kiseli Ïï óú Ċ À Ŋ . ÏÒ ó

CÀÒ àÙ

&ï ÏÀ úǿì Ìà¸ÿïú

350 g ƌà Ą̀¦¨Ù¨ Ø ó¨ƍ

Ŋ D úÿï ÀÒÀ ó Ì ¸à¤ Ø 4 x 125 g

Uz kupon

Uz kupon

12.49

-33% popusta uz Lidl Plus!

8.29

10.99

-25% popusta uz Lidl Plus!

819 .

1 kg = 23.40 kn

1 kg = 16.58 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 43/2021

13


Od ponedjeljka ƝƠıƜƛıƝƛƝƜı

CàÌÀ ٠̤ï ęÀ úȝ¨Ùÿú À à¤Øàï Stvar ìàĊ̨ï¨ÙÌ

Ɲ ¤Ą̀Ò

+Åÿ ÿǦ©¥Þ ľ Å Ǧ set

64.

Esmara®

VÀ¤ę Ø • Visoki udio pamuka • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 32-46 (XS-L)*

9 ;

99

9 uJ9 .

Ɲ ¤Ą̀Ò

c av i m d e

• t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 122-164 t¨ÒÀ À

set

p anjem na

Sp

ko

enu z a 8

r a k t ǿ ni m

• t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 86-116

r am 6

/9

2

ľØà¤¨ÒÀ ÙÀóÿ ¤àóúÿìÙÀ ÿ óĊÀØ Ċ¨ÒÀ ÀÙ Ø

t

im a

Sa sv

tlu

alj

je

Ɲ ¤Ą̀Ò

VÀ¤ę Ø • Visoki udio pamuka

set

39.99

34

99

9 ;

Esmara/Livergy®

V ìÿ ¨

ZA NJU

Na putu ìï¨Ø óÿúȝ ı

14

Lupilu/Pepperts®

9 uJ9 .

NAC 43/2021

ZA NJEGA

• C¨Ï Ù À úàìÒ ÿÙÿú ïȕÌ ìà¤óú Ċ • %Ò¨ÏóÀ ÀÒ Ù Vi ìàúȜÒ ú • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij ė ÙÌÿij 37-41; ė Ų̀¸ ij 41-46* par

59.

99

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Od ponedjeljka 25.10.2021.

ƞ ¤Ą̀Ò

9 ØóúĊà à¤ïę Ċ ÙÌ Ċ¨ÒÀ ÀÙ¨ ė ½Ċ ÒÌÿÌÿ À ó Ù³àïƖúȝ¨úȔ Ùÿ ÏàÌÀ óìïȋ¨ Ċ óÏÿìÒÌ Ų̀

+Åÿ ÿǦ©¥Þ ľ =ÀĊ ïȕà +àØ¨Ņ

Vàóú¨ÒÌÀÙ • • • •

Visoki udio pamuka S jednim ili dva lica ] ìïǿÏïǿĊ¨ÙÀØ Ïàì ÙÌ¨Ø Dimenzije: 2x Ì óúÿ ÙÀ 60x80 cm, 1x ìàÏïǿĊ 200x200 cm

set

99.

99

NOVO U PONUDI

+Åÿ ÿǦ©¥Þ ľ +Åÿ =ÀĊ ïȕà +àØ¨Ņ

kom

=ÀĊ ïȕà +àØ¨Ņ ȕà +àØ Ø¨Ņ

• • • •

] ¸ÿØÀ àØ Ù à ïÿ ÿ ė ó Ċïõ¨Ùà ìïǿóú Ì Ų̀ VïǿÏÒ ¤Ù À ė ĊÀóàϨ Ø ¤ï ¨ ¤à ĊÀóÀÙ¨ 25 cm Dimenzije: cca 90-100x200 cm, 33.- kn Dimenzije: cca 180-200x200 cm, 55.- kn

Ċ¨ à¤

VÒ ½ú

VàÏïǿĊ

33.-

• Napunjen staklenim kuglicama – À¤¨ ÒÙà ė Ò¨ï¸À ï¨ • Dimenzije: cca 140x200 cm • d¨ęÀÙ ij 6.5 kg

kom

222.-

3x 2 ÅÞÿ©½ôǚô Þ© = ğ ôą×ÑÅ ©

ÿïǿàÒŅ óØ ï ŅŅ óØ

¨ÙóϨ ï ì¨ • Visoki udio pamuka i elastansko vlakno (LycraŅ) • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 35-42 set

24.

99

ƞ ì ï ƌƜ ì ï Ž ƣıƞƞ ÏÙƍ

D à Ò¨ ó = óĊ̨úÒàØ • ]ú ÏÒ à Òàę¨Ù óÒàÌ¨Ø àúȜàïȕÀØ Ù ¸ï¨ Ų̀ • 2 ÀÙú¨¸ïǿï Ù¨ = ę ïÿÒÌÀ ¨ • iÏÒÌı ¨úÿÀ À úȝ Ïÿ ė Ù à Ò¨ • ÀàìúȝǿÌ ij +1, +1.5, +2.0, +2.5 i +3 kom

24.

99

d©ğÅ å¥ ąå Å¡ Ñ©ÞÅ ñåÔôǚĐ ¡ Ķ ñôąğ åøÑ© Ñ øÅ½ąôǪåøÿǚ Å øÝÅô©Þåøÿǚ ÿǚÑ©ÔåÝ øÞ ÿ©ôǚÑ© ąÔ×Ñą¡©Þ©

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

D ƟƞĮƝƛƝƜ

15


Od ponedjeljka ƝƠıƜƛıƝƛƝƜı

po LIDL CIJENI Philips®

ì ï ú ė õÀõ Ų̀ • Model: HC 3510/15 • Jõúȝǿ ¨ ठ٨½ï¦ Ìÿ ¨¸ ¨ÒÀÏ Ïą̀ ó¨ ó Ø¨ àõúȝ¨ • Tehnologija dïǿØƖÙƖ%Òàċ ó ¨õÒÌàØ ÏàÌÀ óìïȋ¨ Ċ ė ¨ìǪ̀ÙÌ ŋ 13 ìàóú ĊÏÀ ė ï ėÒÀ Àú¨ ¤ÿęÀÙ¨ Ïàó¨ (od 0.5 do 23 mm) ŋ iÏÒÌÿ ÿ̨ ¨õ ÒÌ ė ï ¤ÿ ė 12 ìïǿÒ ¸à¤ÒÌÀĊÀ½ ¤ÿęÀÙ (od 1 do 23 mm) ŋ Cï¨ęÙÀ ìà¸àÙ kom

ƜƠƤı-

Ƥƛƛ u

Philips®

Ø Ïóı ơıƠ ï

ióÀó Ċ ¨ė Ċï¨ À

cca

Philips®

V ïȕ ìàóú Ì

1.5

• Model: GC7844/20 • ]Ù ęÙ İ ÏàÙúǿÙÿÀï Ù ì ï ė ïėà À ÿ ÀÙÏàĊÀúà ¸Ò Ų̀ • Tehnologija JìúǿØ Òd CV Ɩ ÙĄ̀ ìàúȝ¨ Ùà ìàóú ĊÒÌ Ų̀ àóú ĊÒÌ Ų̀ ÒÀØ ú¨Øì¨ï úÿï¨ Ì¨ï ó¨ ó Ø ìïǿÒ ¸à¦ Ċ Ø ú¨ïǿÌ ÒÀØ • ÿúàØ úóÏà ÀóÏÒÌÿ ÀĊ Ų̀ Ï ¤ ó¨ ì ïȕ ìàóú Ì àóú ĊÀ ¨ė Ù ¤ėàï • = ¸ Ù À ÏàØì Ïúȕ ė Ò Ïÿ ÿìàúȝ¨ ÿ À óìï¨Ø Ų̀ • i¸ï ¦¨ÙÀ óÿóú Ċ ė ÿÏÒ ÙÌ Ų̀ Ï Ø¨Ù ]Ø ïú Ò Ò¨ Ù • C Ïóı Àóìÿóú ì ï¨ij 120 g/min

16

NAC 43/2021

kom

999.-

• Model: FC9329/09 • Tehnologija PowerCyclone 5 odvaja prašinu od zraka • ióÀóÙ ¨úÏ dïǿ úǿĊ¨ ÀØ úȝàóúȝÿÏà djelovanje ÿ ̨¤ÙàØ ìàú¨ėÿ Ɩ ĊïÒà ÿ ÀÙÏàĊÀúà Ù úĊï¤ÀØ ìà¤àĊÀØ İ ú¨ìÀóÀØ À ú ì¨ Àï ÙÀØ ìàĊïõÀÙ Ø • Ùúǿ Ò¨ï¸ÀÌóÏÀ ³ǿÒú ï H13 ė ³ǿÒúȝ ÀÌÿ ठ99.9 % • 9¨¤Ùàóú ĊÙà ìï ęŲ̀Ų̀ óìï¨ØÙÀÏ ė prašinu jednom rukom • C¨Ï Ù ¨úÏ ÀÙú¨¸ïǿï Ù ÿ ¤ïõÏÿİ ė ̨¤Ùàóú Ċ Ù ìïǿóúÿì • VïàúàÏ ėï Ï ij Ø Ïóı 27.8 L/s • Snaga usisavanja: maks. 16.8 kPa • Razina snage zvuka: 76 dB • ; ì Àú¨ú ìàóÿ¤¨ ė ìï õÀÙÿij 1.5 L • Duljina kabela: 6 m • Dimenzije proizvoda: cca 41x28x25 cm

kom

799.-

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Od ponedjeljka 25.10.2021.

3 2

=ÀĊ ïȕà +àØ¨Ņ

Cï¨ęÀ ¨ ė ïÿ Ǫ̀ 30-38 cm

1

Aquapur®

• Za pranje osjetljivih tkanina • ] óÏïǿĊ¨ÙÀØ ì ú¨ÙúȕÀØ ė úĊ ï ¨Ø • Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨

UNIVERZALNA t =. .D

set

110-120 cm

D ĊÒ Ï ė ¤ óÏÿ ė ¸Ò Ų̀ • VïǿÏÒ ¤Ù ė ¸Ò Ò Ù ì ïÿ • S 3 ³ÿÙÏ ÀàÙ ÒÙ óÒàÌ 1 JúȜàïȕ ¸àïȕÌ óúȝ ٠ठÀóúà¸ ì ØÿÏ ó Ø¨ú ÒÙÀØ óÒàÌ¨Ø ÏàÌÀ ठÀÌ Ċïÿ ÀÙÿ 2 ]Ù ę Ù ÿÒàę Ï à¤ į̀٠óú¨ úĊ ïǿ ė ¸Ò úÏÿ ìàĊïõÀÙÿ 3 VïàúÿÏÒÀėÙ ìà¤óú Ċ ė Ċ¨ ÿ óú ÀÒÙàóú

Ɲ ÀÒÀ ƞ ÏàØ ¤

kom

33.-

14.

99

Vï Ïúǿ Ùà À ̨¤Ùàóú ĊÙà

Silvercrest Personal Care®

Jóà Ù Ċ ¸ • S 4 senzora za precizno vaganje • VàĊïõÀÙ ė óú Ì Ų̀ ठóú ÏÒ ¤¨ ÒÌÀÙ¨ 6 mm • ]ú¨ìƖàÙ ³ÿÙÏ ÀÌ ij ØÌ¨ï¨Ų̀ ú¨ęÀÙ¨ ÀØ ó¨ óúÿìÀ na vagu • Dimenzije: cca 30x30cm

ÿ©ôǚÑ© ąÔ×Ñą¡©Þ©

kom

59.99

Maks.

180 kg

Wenko®

Dozator ú¨Ïÿ ¨¸ ó ìÿÙ • +À¸Ą̀ÙóÏÀ À ¨óÏàÙú ÏúȕÀ ï ¤ putem senzora pokreta • J¤ïęÀĊ À ìàĊàÒÌÙ ìïàÀėĊà¤ÙÌ į̀٨ ठú¨Ïÿ ¨¸ ó ìÿÙ ï ėïǿ̨¦¨ÙภĊà¤àØ

Leifheit®

]¨ú ė Àõ ¨Ų̀ ìà¤àĊ

kom

• ½Ċ ÒÌÿÌÿ À Ù óú ĊÏÿ ė Ą̀¦¨ÙÌ¨İ Ą̀¤À ÏïȜÿ ¨ė ìàúȝ¨ ¨ ÿØ Ï ÙÌ ruku u vodu • Vï Ïúǿ Ù ³ÿÙÏ ÀÌ óìÀÙƖóúàì àØà¸ÿ ÿ̨ ¤àėÀï Ų̀ Ċन Ù ÏïȜÀ • 9¨¤Ùàóú ĊÙà ïǿó Ų̀ ìà ú¨õÏà ¤àóúÿìÙÀØ ìà¤ïÿ ÌÀØ ė ½Ċ ÒÌÿÌÿ À univerzalnom zglobu od 360° • iÏÒÌı ú¨Ò¨óÏàìóÏÀ õú ì ó ÏïȜàØ ė Àõ ¨Ų̀ ठØÀÏïàĊÒ Ï Ù İ ïàú ÀÌóÏÀ ب½ ÙÀė Ø ė Ą̀¦¨ÙÌ¨İ Ï Ùúÿ À ¤¨ú¨ïę¨Ùú ė Àõ ¨Ų̀ ƌ 1 L) cca

55.-

Aquapur®

Košara za a rrublje ublj • S odvojivim preklopnim poklopcem • Dimenzije: cca 41x33x54 cm kom

49.

99

]¨ú ė ¤¨ėÀÙ³¨Ï ÀÌÿ • 1 kom • tïǿ̨¤À ¤à ìàÙ¨¤Ì¨ÒÌÏ ƛƜıƜƜı

-20% 4.99

set

6

cca

42

333.-

3.99 Livergy®

CÿõϨ úȝ ì¨ïǿ ¨ Na putu ìï¨Ø óÿúȝ ı

• ‘Slim Fit’ kroj • Visoki udio pamuka i ¨Ò óú ÙóÏà ĊÒ ÏÙà ƌ=Ē ï ®) • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij ƟƣƖƠƣľ kom

Livergy®

CÿõÏÀ ìÿÒàĊ¨ï • J¤ Àóúà¸ ì ØÿÏ • ]úȝÿÏúÿïǿï Ùà ìÒ¨úǿĊà • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij ƟƣƖƠƣ ƌCƖz=ƍ

kom

69.

99

Livergy®

Muška košulja ठ· Ù¨Ò • J¤ Àóúà¸ ì ØÿÏ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij ƞƤƖƟƟ ƌCƖz=ƍľ

kom

69.

99

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

79. NAC 43/2021

17

99


Od ponedjeljka ƝƠıƜƛıƝƛƝƜı

ƒƑƑŞ ©Ôå×åúÔÅ ÿǚø Ô

2 dijela

] åÿǚøÔåÝ ÔåÑÅ øĐÅÑ©ÿ×Å ą Ýô Ôą Na putu ìï¨Ø óÿúȝ ı

=ÀĊ ïȕà +àØ¨Ņ ȕà +àØ¨ + ¨Ņ

kom

=ÿìÀÒÿŅ

Majica za bebe • tÀóàÏÀ ÿ¤Àà Àà ì ØÿÏ À ¨Ò óú ÙóÏà ĊÒ ÏÙà ƌ=YCRA®) • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij ơƝƖƤƝ

set

129.-

̨ Ì ìàóú¨ÒÌÀÙ

19.

99

• J¤ Àóúà¸ ì ØÿÏ • ÀبÙėĄ̀ij 1x Ì óúÿ ÙÀ ij ơƛĐƣƛİ ƜĐ Ù ĊÒ Ï ė ìàÏïǿĊ ij ƜƟƛĐƝƛƛ Ø

Na putu ìï¨Ø óÿúȝ ı

D Ñ å×Ñ© ĝ ÝåÑą © ą ƒƑƑŞ ©Ôå×åúÔÅ ÿǚø Ô

Na putu ìï¨Ø óÿúȝ ı

2x

Pletena a jakna za bebe

Bodi

• J¤ ÀóúภÀà ì ØÿÏ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 50-92*

• J¤ ÀóúภÀà ì ØÿÏ

9 uJ9 .

set

9 ;

u©×Å¡ÅÞ©Ĺ 62-80 Ýå¥©× Þ ñô©Ô× ñ ÞÑ© u©×Å¡ÅÞ©Ĺ 86-92 øÿ Þ¥ ô¥ÞÅ Ý奩×

44.-

U PONUDI

NO

ľØà¤¨ÒÀ ÙÀóÿ ¤àóúÿìÙÀ ÿ óĊÀØ Ċ¨ÒÀ ÀÙ Ø

VO

DO

9 ;

69.

99

NOVO

Ɲ ÏàØ ƌƜ ÏàØ Ž ƝƝıƖÏÙƍ

NE P R OPUS

=ÿìÀÒÿŅ

NAC 43/2021

kom

111.-

O ONE

SN

TR

E

úÿǚÿ å¥ øÞÅÑ©½ ø ñ奩øÅĐåÝ ½ąÝ©ÞåÝ ñ øÅ åÝ

• i¸à¤Ùàİ Ø¨Ï Ùà À úàìÒà ìà¤óú ĊǪ̀٠ó ØÀÏïà·ÀóàØ • &àïȕÌÀ Ø ú¨ïǿÌ Ò à¤ ÀÌ Ċà¤ÿ ė ½Ċ ÒÌÿÌÿ À BIONIC-FINISH® ECO úȝ¨úȔ Ùÿ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij ƣƛƖƜƛƟľ

VJ

Kombinezon za bebe

9 uJ9 .

18

kom

=ÿìÀÒÿŅ

=ÿìÀÒÿŅ

PROP

U

=ÿìÀÒÿŅ

Kombinezon n ili Ċï¨ ė ¨ ¨ ¨ • i¸à¤Ùà Ø¨Ï Ùà À úàìÒà ìà¤óú ĊǪ̀Ùà ó d¨¤¤Ē ³ÒÀóàØ • &àïȕÌÀ Ø ú¨ïǿÌ Ò à¤ ÀÌ Ċà¤ÿ ė ½Ċ ÒÌÿÌÿ À BIONIC-FINISH® ECO úȝ¨úȔ Ùÿ • Vï¨ÏÒàìÀĊÀ Ïï ̨ĊÀ ïÿÏ Ċ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij ơƝƖƤƝľ

kom

129.-

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ìàÙ¨¤Ì¨ÒÌÏ

J¤ ¨úĊïúÏ J¤ ¨úĊïúÏ

ƝƠıƜƛıƝƛƝƜı

ƝƣıƜƛıƝƝƛƝƜı ƝƣıƜƛıƝƛƝƜı Program

Pe

čen

je b e z gl u t e

na

jÔ×Ñą¡ąÑą Å ąñąÿą ĝ Ôåôǚúÿ©ÞÑ©Ķ Å×Ñ©ğÞÅ ą ø ô© ©ñÿǚÝ Ķ ÝÑ©ôǪą ñåøą¥ąĶ ÝÑ©ôǪą ğ×Å ą Å ñåÝ ½ ×å ĝ ąÔ× ÞÑ ÞÑ© ÔąÔ© ĝ Åĝô ¥ą ÿǚÑ©øÿ

850 W

Ïo ì a nÌ

¨

na r

aبnu

] ìr aÏ ú

nÀØ

Ø

ǿ

9 ØóúĊà à¤ïę Ċ ÙÌ Ċ¨ÒÀ ÀÙ¨ ė ½Ċ ÒÌÿÌÿ À ó Ù³àïƖúȝ¨úȔ Ùÿ ÏàÌÀ óìïȋ¨ Ċ óÏÿìÒÌ Ų̀

ƞ ¤Ą̀Ò

set

=ÿìÀÒÿŅ

Set za bebe • J¤ ÀóúภÀà ì ØÿÏ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 50-92

44.-

]ÀÒĊ¨ï ï¨óú ;Àú ½¨Ù dààÒóŅ

V¨Ï Ïïÿ½ • ] 16 ìïà¸ï Ø À 3 óúÿìÙÌ ú ØŲ̀ÙÌ ÏàÌ Ì¨ Øà¸ÿ ¨ ठï úǿ • ;ÿϨ ė ØĄ̀õ Ų̀ À Ï Òÿì ė ì¨ ¨Ų̀ ó ÏĊ ÒÀú¨úȕÀØ óÒàÌ¨Ø ìïàúǿĊ ìïǿ ÙÌ ÙÌ Ø ïϨ ILAG® • VàúȜÿÙà ÿúàØ úóÏÀ úǿÌ¨Ï ìïà¸ï Ø ij ØĄ̀õ ÙÌ¨İ ¸Ų̀ ¨ÙÌ¨İ ¤Àė Ų̀ À ì¨ ¨Ų̀ • ] óì¨ Ç ÒÙÀØ ìïà¸ï ØÀØ ė Ùìïı ì¨ ¨Ų̀ ¨ė ¸Òÿú¨Ù İ úǨóúà ė ï¨ė Ù ¨İ ìÀėėÿİ Ø ïȔ¨Ò ¤ÿ ÀÒÀ Ìà¸ÿïú • VनóÀĊ ú¨ęÀÙ Ïïÿ½ ƌƜƛƛƛĮƜƝƠƛĮƜƠƛƛ ¸ƍ • %ÿÙÏ Ç ė ¤ïę Ċ ÙÌ úàìÒÀÙ¨ ¤à 60 ØÀÙÿú • d ÌØ¨ï ė ì¨ ¨Ų̀ ó à¤Ø ÏàØ à¤ 15 ó úǿ • Ïóìï¨ó ìïà¸ï Ø à¤ 80 ØÀÙÿú ƌÙìïı ė ƜƠƛƛ ¸ Ïïÿ½ ƍ • ]À¸Ù Ò ė ¤à¤ Ċ Ų̀ Ċà İ àï ½ À óÒı • ÀبÙėĄ̀ij ƝƢĐƟƝĐƞƛ Ø

+Åÿ ÿǦ©¥Þ ľ kom

444.-

À ¸ Ø à ì i k js in h u k À JØÀǪ̀Ù

V¨ìì¨ïúóŅ

]ìàïúóϨ ½Ò ¨ ė ¤Ì¨ Ϩ • tÀóàÏÀ ÿ¤Àà ì ØÿÏ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 122-164

]úĊ ï ìàĊ̨ï¨ÙÌ

1400 W

kom

55.=ÿìÀÒÿŅ

2.3 L

ÀØóϨ À먍 ė ¤Ì¨ĊàÌ À ¨

1910L328127

• C¨Ï Ù İ úàìÒ ìà¤óú Ċ • d ÙÀ ÏàÌ ó¨ Ċ ¤À ó ÒÿØÀÙÀÌóÏÀØ óÒàÌ¨Ø ė úàìÒÀÙóÏÿ ÀėàÒ ÀÌÿ • Vïà³ǿÒÀï ÙÀ ìàúȜÒ úǿ ठdVY ¸ÿب • ƞC ] àú ½ÒÀú¨Ň • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 20-24 par

99.99

]ÀÒĊ¨ï ï¨óú ;Àú ½¨Ù dààÒóŅ

%ïǿú¨ė Ù Ċïÿ À ėï Ï • • • • •

³ȝǿúǿï Ų̀ ¨ė ¤à¤ úȕภÿÒÌ ÀÒÀ Ø óÙà ¨ À¸Àú ÒÙà ÿìï ĊÒÌ Ų̀ ó ė óÒàÙàØ àǫ́úÒÌÀĊÀØ Ù ¤à¤Àï 8 ÿÙ ìïǿ̨¤ ìनõ¨ÙÀ½ ìïà¸ï Ø ė ïėÀ ठÀï Vनõ Ċ Ų̀ ú¨Øì¨ï úÿï¨ à¤ ƣƛŖ ¤à ƝƛƛŖ ;àõ ï ìï¨Ċÿ ¨Ù óÒàÌ¨Ø ìïàúǿĊ ìïǿ ÙÌ ÙÌ ƌ.= &Ņ àï³ÒàÙ i=dY ƍİ ìïǿÏÒ ¤Ù ė ìï Ų̀ ÿ ì¨ïǿÒÀ À ìàóÿ¦ • VïàúÿÏÒÀėÙ¨ óúàìÀ ¨ • ÀبÙėĄ̀ij ƞƢıƠĐƝƣĐƞƝıƠ Ø

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı ǿ̨¤À ¤à À ú %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

+Åÿ ÿǦ©¥Þ ľ kom

349.NAC 43/2021

19


ƝƣıƜƛıƝƛƝƜı

y

P r¨

¸

J¤ ¨úĊïúÏ

a n L E dÀ ó

ìÒ a

Ƣƛƛ u

Ò¨ d

]ÀÒĊ¨ï ï¨óú ;Àú ½¨Ù dààÒóŅ

CÀÏïàĊ ÒÙ ì¨ ÙÀ • ė ¸ïǿÌ Ċ ÙÌ¨İ ì¨ ¨Ų̀ À àú ì Ų̀ • 8 ÿúàØ úóÏÀ½ ìïà¸ï Ø À 5 ï ėÀÙ óÙ ¸¨ (od 70 do 700 W) • ] ³ÿÙÏ ÀÌàØ à¤Øïė Ċ ÙÌ ƌìï¨Ø ú¨ęÀÙÀ À Ċï¨Ø¨Ùÿƍİ ³ÿÙÏ ÀÌàØ ïėภìàÏï¨ú ÙÌ À ė õúǿúàØ ė ¤Ì¨ ÿ • LED zaslon • ìï¨ØÙÀÙ ÿÙÿúȝ õŲ̀¸ ìïàóúàï ij 17 L • Dimenzije: cca 44x26x36 cm

+Åÿ ÿǦ©¥Þ ľ kom

ƟơƤ.ƤƝƛ u

À ¸ Ø à ì i k js in h u k i n Omilje

Ø Ïóı ƣƛƛ ÒØ Ø Ïóı ơ u ]ÀÒĊ¨ï ï¨óú ;Àú ½¨Ù dààÒóŅ ú ;Àú ½¨Ù dààÒóŅ

Toster er • • • •

=ÀĊ ïȕà +àØ¨Ņ

Od Ù¨½ï¦ Ìÿ ¨¸ ¨ÒÀÏ ¨½ï¦ Ìÿ ¨¸ ¨ÒÀÏ 6 óúÿì ÙÌóÏÀ 器ÿÒ úàï Ì ÀÙ¨ ì¨ ¨ÙÌ ì ÙÌóÏÀ 器ÿÒ úàï Ì ÀÙ¨ ì¨ ¨ÙÌ Odvojivi nastavak za peciva ÿúà ÒÀ³ú ³ÿÙÏ ÀÌ ė óÀ¸ÿïȕà ÿÏÒ ÙÌ Ų̀ Ø ÙÌÀ½ ÏïǿõÏÀ Ïïÿ½ • %ÿÙÏ ÀÌ à¤Øïė Ċ ÙÌ İ ìसïǿÌ Ċ Ų̀ À óúàì ³ÿÙÏ ÀÌ

LED ugradbena óĊ̨úǿÒÌÏ

kom

149.-

• • • •

S 3 podesive boje svjetla Ïï¨úȕÀ 嘆¨Ïúàï U sivoj ili bijeloj boji Dimenzije: cca 55x2x6 cm

J¥ĐåÑÅĐ ñ×å¡ ÔåÑ ø© × Ôå ¡Åøÿǚ

kom

79.

99

ƜƠƛƛ u

]ÀÒĊ¨ï ï¨óú ;Àú ½¨Ù dààÒóŅ ½¨Ù ddààÒ àààÒ àÒóŅ óŅŅ

VÒà ė ì¨ ¨Ų̀ ì Ò ÀÙÏÀ ė ì¨ ¨Ù ÙĮ̀ ì Ò Ò Ò ÀÙÏÀ À ÀÀÙ ÙÏÀÀ • VÒà ė ì¨ ¨Ų̀ ó ÏĊ ÒÀú¨úȕÀØ óÒàÌ¨Ø ìïàúǿĊ ìïǿ ÙÌ ÙÌ úĊïúϨ ILAG® • ;àÙúǿÙÿÀï Ùà ìनóÀĊ ú¨ïȔàóú ú • iÏÒÌÿ ÿÌÿ À ìàØ ¸ Òà ė ï ėØ ėÀĊ Ų̀ úǿ̨óú İ àÏï¨ú ė ì Ò ÀÙϨ À ï¨ ¨ìú¨ • ÿęÀÙ Ï ¨Ò ij 150 cm • Dimenzije: Ø cca 34 cm

20

NAC 43/2021

kom

199.-

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ¨úĊïúÏ ƝƣıƜƛıƝƛƝƜı 350 W

]ÀÒĊ¨ï ï¨óú ;Àú ½¨Ù dààÒóŅ

ì ï ú ė óÿõ¨Ų̀ ½ï Ù¨ • 5 ìनóÀĊÀ½ Ù óú Ċ Ï ÏàÌÀ ó¨ Øà¸ÿ Ïàïǿóúǿúǿ ìą̀¤ÀÙ Ùà • À¸Àú ÒÙÀ ė óÒàÙ ė ìनõ Ċ Ų̀ ú¨Øì¨ï úÿï¨ À úȝ Ì ÙÌ óÿõ¨ÙÌ • d¨Øì¨ï úÿï ij 40-70 °C ƌìनóÀĊ ÿ Ïàï ÀØ à¤ 5 °Cƍ • dÀبïij ė ¤à 48 ó úǿ úȝ ÌÙà¸ ï ¤ kom

269.-

250 4x ;àėÀàÒŅ ;ïǿóú ÒÙ¨ õ¨ set

39.99

Ɵ ÏàØ ƌƜ ÏàØ Ž ƜƛıƖ ÏÙƍ

ïȕ¨óúàŅ

Wok tava • = ¸ Ù ė ½Ċ ÒÌÿÌÿ À Ï ï àÙóÏàØ ¨ÒÀÏÿ • ] ï ĊÙÀØ ¤ÙàØ À Ù¨ìïǿ ÙÌ Ìÿ àØ à Òà¸àØ ė ïėÀ ìïǿ̨Ùàó úàìÒÀÙ¨ • VïǿÏÒ ¤Ù ė ìÒÀÙóϨ À ¨Ò¨Ïúȝǿ Ù¨ õú¨¤ÙÌ Ï¨ • ÀبÙėĄ̀ij Ø ƞƛĐƣ Ø

dà¸Ù Ù Ņ

4

=àÙ À • J¤ ÒÿØÀÙÀÌ

kom

675

kom

55.-

59.99

ïȕ¨óúàŅ

Aluminijska tava ÀÒÀ ÒàÙ À • Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨ • VïǿÏÒ ¤Ù ė óĊ¨ úǿìàĊ¨ õú¨¤ÙÌ Ï ƌàóÀØ ÀÙ¤ÿÏ ÀÌóÏÀ½ƍ • ¨ ÒÌÀÙ ¤Ù ij ƝıƝ ØØ • ÀبÙėĄ̀ij Ø à¤ ƜƟƖƝƛ Ø

0.5

ïȕ¨óúàŅ

Posude za ØÀÏïàĊ ÒÙÿ ì¨ ÙÀ ÿ

1.65

• VàóúàÌ Ù¨ Ù ú¨Øì¨ï úÿïǿ ठƖƝƛ ¤à Ɯƛƛ Ŗ set

kom

34.

99

29.99

2.75

ƞ ÏàØ ƌƜ ÏàØ Ž ƜƛıƖ ÏÙƍ

6x

420 ïȕ¨óúàŅ ïȕ¨óúàŅ

d¨ïȔàóÀ ÀÒÀ ú¨ïȔà õ

500

• J¤ Ù¨½ï¦ Ìÿ ¨¸ ¨ÒÀÏ • .ėàÒ ÀÌ ó ¤ĊàóúȝÿÏÀØ óúǿ̨ÙÏ Ø • VàÏÒàì ó óÀÒÀÏàÙóÏÀØ ïúĊÀÒàØ ė õúǿ ¨Ù ठÀėÒĄ̀Ċ ÙÌ kom

300

37.

99

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı ïǿØÌ¨ï À %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

Podloge za rezanje • J¤ ·¨ÏóÀ ÀÒÙ¨ ìÒ óúǿϨ • ] ìïàúÿÏÒÀėÙàØ ¤àÙÌàØ óúȝ ÙàØ • ÀبÙėĄ̀ij ơĐ ƞƣĐƝƣ Ø set

24.99 ơ ÏàØ ƌƜ ÏàØ Ž ƟıƜƢ ÏÙƍ

NAC 43/2021

21


J¤ ¨úĊïúÏ ƝƣıƜƛıƝƛƝƜı

ÒÀ¤Òı½ïĮì ïÏóÀ¤¨

Ti to CJ _ĸ UZ

S 42 ili 48 zuba

V ïÏóÀ¤¨Ņ V ïÏ V V ï ÏóÀ¤¨ŅŅ ÏóÀ¤¨Ņ

= õú ìÙ óĊ̨úǿÒÌÏ Ì ǿÌ

V ïÏóÀ¤¨Ņ

=Àóú ė ÏïÿęÙÿ ìÀÒÿ

• Cà¸ÿ Ùàóú ·¨ÏóÀ ÀÒÙภìàėÀ ÀàÙÀï ÙÌ ė ½Ċ ÒÌÿÌÿ À àÏï¨úȕàÌ ÏÿÏÀ • J Ɩ= ę ïÿÒÌÀ ½Ò ¤Ùà Ą̀ÒภóĊ̨úÒ ÏàÌ õú¨¤À ¨Ù¨ï¸ÀÌÿ

400 lm

• óú Ù¤ ï¤Ù¨ ÏïÿęÙ¨ ìÀÒ¨ • iÏÒÌı ¤Ċ 﨤ÿÏ ÀÌóÏ ìïóú¨Ù • ÀبÙėĄ̀ij Ø ƜơƛƖƝƜƛ ØØ kom

kom

34.99 1

59.99 3

2

V ïÏóÀ¤¨Ņ

SDS svrdla ili dlijeta • VïǿÏÒ ¤Ùà ė ÿõÀÒÀ ¨ ó ] ]ƖìÒÿó óÿóú ĊàØ ìïǿ½Ċ ú Ò ú • i óú ÀÒÙàØ ÒÿØÀÙÀÌóÏàØ ÏàĊ ¨¸ÿ

1 ]¨ú ė Ï Ø¨Ù 2 ]¨ú ė ¤ïĊà 3 ]¨ú ¤ÒĄ̀ú

5 komada

12 komada

7 komada

set

99.

99

36 dijelova

38 dijelova

V ïÏóÀ¤¨Ņ

]Ï Òì¨Ò • Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨ kom

V ïÏóÀ¤¨Ņ V ïÏóÀ V ï ÏóÀ¤¨ ÏóÀ ¤¨Ņ ¤¨

Ò ú ė ìï¨ ÀėÙÿ Ò úú ė Ø¨½ ÙÀÏÿ Ø Ø¨ ¨½ ½ Ù ½ Ù • Y ėÒÀ Àúǿ ó¨úàĊÀ

set

44.-

49.

99 V ïÏóÀ¤¨Ņ

3 ili 9 ÿúǿ ÙÀ

22

NAC 43/2021

Vïà¤ÿęÙÀ Ï ¨Ò • JóĊ̨úǪ̀ÙÀ ìï¨ÏÀ¤ ė ÿÏÒÌÿ ÀĊ Ų̀ À ÀóÏÒÌÿ ÀĊ Ų̀ • ] ė õúǿúàØ ė ¤Ì¨ ÿ • i Ą̀ÒàÌ ÀÒÀ ïȕàÌ àÌÀ • ÿęÀÙ Ï ¨Ò ij ƜıƟ Ø

kom

44.-

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ] ÀÌ %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ¨úĊïúÏ ƝƣıƜƛıƝƛƝƜı

25 komada

Ø Ïóı Ɲƛƛ ÒØ

ÿ©ôǚÑ© ąÔ×Ñą¡©Þ©

ïǿĊÀúŅ

= ¤ę¨ìÙ óĊ̨úǿÒÌÏ

set

269.-

Parkside®

;ÒÌÿ ¨ĊÀ • J¤ ÏïàØƖĊ Ù ¤ÀÌ ¨ÒÀÏ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 6-32 mm

• ;ÿ Àõú¨ ठÒÿØÀÙÀÌ İ àúȜàïȕà Ù ÿ¤ ï¨ À Ċï¨Ø¨ÙóϨ ÿĊ̨ú¨ • 3 Ù ÀÙ ï ¤ ij Øà¤ÿó õú¨¤ÙÌ¨İ Ø Ïóı óĊ̨úÒàóú À ]J] óÀ¸Ù Ò ė ìàØà • ] ³ÿÙÏ ÀÌàØ ³àÏÿóÀï ÙÌ À 3 ³ǿÒú¨ï ÿ àÌÀ

ƝƠ ÏàØ ƌƜ ÏàØ Ž ƜƛıƢơ ÏÙƍ

kom

49.

99

Parkside®

20 m

tÀóàÏàúÒ Ùà ïǿ̨Ċà

Parkside

®

• ]ìàÌÙÀ ¨ ठبóÀÙ¸ • VïǿÏÒ ¤Ùà ė óĊ¨ ìÙ¨ÿØ úóϨ ÿ都 ̨ ó óú Ù¤ ï¤ÙàØ óìàÌÏàØ • Y ¤ÙÀ úÒ Ïij Ø Ïóı Ɯơ ï ƌìïǿ Ɲƞ Ŗ ƍ Ø Ïóı ƜƜ ï ƌìïǿ ơƛ Ŗ ƍ

10 m

tÀóàÏàúÒ Ùà ïǿ̨Ċà ó ÿ ÙÌ¨Ø • VïǿÏÒ ¤Ùà ė óĊ¨ ìÙ¨ÿØ úóϨ ÿ都 ̨ ó óú Ù¤ ï¤ÙàØ óìàÌÏàØ • ]ìą̀ĊÀ ठبóÀÙ¸ • Y ¤ÙÀ úÒ Ïij Ø Ïóı Ɯơ ï ƌìïǿ Ɲƞ Ŗ ƍ À Ø Ïóı ƜƜ ï ƌìïǿ ơƛ Ŗ ƍ

kom

55.-

kom

169.-

Parkside®

CÿõϨ ï ì¨ • tÀóàÏÀ ÿ¤Àà ì ØÿÏ • VàÌ Ù ì¨ú À Ċï½ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 39-46

2x boj

a

i

st a

set

• úȝ Ùÿ ïÿóÀÒÀ ÿ • ÀبÙėĄ̀ij 6x 75x457 mm

22.-

• ¨Ïó ¨Ùúȝǿ Ùÿ ïÿóÀÒÀ ÿ ó ¨Ùúȝǿ ǿ Ùÿ ïÿóÀÒÀ ÿ ėĄ̀ 30x Ø 125 mm ėĄ̀ij • ÀبÙėĄ̀ij 30x

ƝƝ ì ï ƌƜ ì ï Ž ƜƜıƖ ÏÙƍ Ɲ ì ï Ɲ ì ì ï Parkside®

ïÿóÙÀ ì ìÀïǿ • Y ėÒÀ Àúǿ ó¨úàĊÀ ė ï ėÒÀ Àú¨ ïÿóÀÒÀ ¨ set

• ėÀ¤Ùÿ À óúȝàìÙÿ ïÿóÀÒÀ ÿ • ÀبÙėĄ̀ij 10x Ø 225 mm • ĊÀ ï ÀÌóÏÿ ïÿóÀÒÀ ÿ ÀبÙėĄ̀ij 36x 93x18 mm • ÀبÙėĄ̀ij 36x 93x185

À먍

19.

• ] ØàïúǿėÀï Ìÿ ÀØ ìàúȜÒ úàØ ] • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 41-46 t

99

par

149.-

151 komad

1

127 komada ada 2 3

]¨ú Ïÿ Ùà¸ Ò ú Ɯƛ ¤Ą̀ÒàĊ

set

4

Na putu ìï¨Ø óÿúȝ ı

1910L328127

=ÀĊ¨ï¸ĒŅ

125 komada

Parkside®

320 komada

]ÀúȕÀ ìïǿ àï 1 2 3 4 5

Set kukica ]¨ú ú¨ïȔà ÿęÀï Set zakovica ]¨ú ïúĊ¨ÙÀ½ ìïóú¨Ù ]¨ú óìàÌÙÀ ė ïǿ̨Ċà

26 komada

set

22.-

5

49.

99

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 43/2021

23


ZA NJU

J¤ ¨úĊïúÏ ƝƣıƜƛıƝƛƝƜı PROCES BOJENJA Do 70% manje ìàúȝàõŲ̀ vode u proizvodnji

PROCES BOJENJA Do 70% manje ìàúȝàõŲ̀ vode u proizvodnji

ZA A NJ NJEG NJEGA EGA A

kom

139.Za topao i ÿ¸à¤ Ù àǫ́ Ì óØ ï Į=ÀĊ¨ï¸ĒŅ

Jakna

VJE

E

O ODB OJ N

RO

T

V

OD

NE

• t¨ÒÀ ÀÙ¨ij ė ÙÌÿij 32-46 (XS-L)* ė Ų̀¸ ij 48-58 (M-XL)

NEPROPU

S

]Ċ¨ Ì ÏÙ¨ óÿ Ċ̨úȝàÙ¨ìïàìÿóúȕ¨ À ठÀÌ Ìÿ Ċà¤ÿ ė ½Ċ ÒÌÿÌÿ À BIONIC-FINISH® ECO úȝ¨úȔ Ùÿı

Ispuna svih jakna proizvedena od 100% ï¨ ÀÏÒÀï Ùà¸ Ø ú¨ïǿÌ Ò

Na putu ìï¨Ø óÿúȝ ı Na putu ìï¨Ø óÿúȝ ı

kom

Esmara®

Tajice • Visoki udio pamuka i elastansko vlakno • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 32-46 (XS-L)*

24

NAC 43/2021

=ÿìÀÒÿ Ņ

29.

99

Jakna ė ¤Ì¨ĊàÌ À ¨ • ] 嘆¨Ïúǿï Ìÿ ÀØ ¤¨ú ÒÌÀØ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 86-116*

kom

79.

99

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ¨úĊïúÏ 28.10.2021.

Haljina za ¤Ì¨ĊàÌ À ¨ • tÀóàÏÀ ÿ¤Àà ì ØÿÏ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 86-116

enu ė 8

]p

k

r Ø

r k t ǿ ni Ø

kom

nÌeØ n op

ơ

49.

99

/9

2

Sve je igra i ñąøÿå×åĐÅÞ ! 2x PROCES BOJENJA

Lupilu®

à ƢƛŘ Ø Ų̀ ìàúȝàõŲ̀ Ċन ÿ ìïàÀėĊà¤ÙÌÀ

Majice za ¤Ì¨ĊàÌ À ¨ • J¤ Àóúà¸ ì ØÿÏ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 86-116*

kom

Livergy®

Muška prošivena jakna • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 48-58 (M-XL)

149.-

set

33.-

Ɲ ÏàØ ƌƜ ÏàØ Ž ƜơıƠƛ ÏÙƍ

Lupilu®

]ìàïúóϨ ½Ò ¨ ė ¤Ì¨ Ϩ

kom

37.

99

àà³ ïǿŅ

Jakna za pse • À Ï ė úĊ ï ė ̨¤Ùàóú ĊÙà à Ò ¨Ų̀ À óÏÀ¤ Ų̀ À àìúǿØ ÒÙà ìनõ Ċ Ų̀ õÀïǿÙ¨ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij S-L

u©×Å¡ÅÞ©Ĺ 22-27*

kom

55.-

9 uJ9 .

9 ;

Lupilu/Pepperts®

̨ ̨ ì ìÿ ¨ • Vàó¨ Ùà Ø¨Ï Ù¨ À ÿ¤à Ù¨ • Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨

àóúÿìÙà ÿ Ċ¨ÒÀ ÀÙ Ø ij

Jìó¨¸ ìïóÙภÏàõ ij

Jìó¨¸ Ċï ú ij

ÿęÀÙ Ò¨¦ ij

L

cca 56 - 82 cm

cca 35 - 55 cm

cca 55 cm

M

cca 47 - 67 cm

cca 29 - 45 cm

cca 45 cm

S

cca 39 - 50 cm

cca 24 - 35 cm

cca 35 cm

ľØà¤¨ÒÀ ÙÀóÿ ¤àóúÿìÙÀ ÿ óĊÀØ Ċ¨ÒÀ ÀÙ Ø

• tÀóàÏÀ ÿ¤Àà ì ØÿÏ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 86-116

u©×Å¡ÅÞ©Ĺ u ©×Å¡ÅÞ 27-35*

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

par

34. NAC 43/2021

ƝƠ

99


J¤ ¨úĊïúÏ

1

ƝƣıƜƛıƝƛƝƜı

=ÀĊ ïȕà +àØ¨Ņ

= ì Ù¨Ò

2

• ÿ¸àúȝ ÌÙÀ = Øà¤ÿÒ ÏàÌÀ õú¨¤À ¨Ù¨ï¸ÀÌÿ • VïǿØÌ¨ÙÌÀĊ Ï à ėÀ¤Ù ÀÒÀ óúȝàìÙ óĊ̨úǿÒÌÏ ÿ ÿÙÿúȝ õÙÌÀØ ìïàóúàïǿÌ Ø

Ø Ïóı Ɲƣƛƛ ÒØ

1 ÀبÙėĄ̀ij ƠƤıƠĐƝƤıƠ Ø 2 ÀبÙėĄ̀ij ƟƠĐƟƠ Ø Ɵƛƛƛ ; ƌÙ¨ÿúȝ ÒÙà Ą̀Òà óĊ̨úÒàƍ

kom

222ı-

COOL dodaci za moj dom 1

2 S metalnim stalkom

3 Visina: cca 122 cm

3x =ÀĊ ïȕà +àØ¨Ņ

Visina: cca 149 cm

]ĊĄ̀ ÙÌ Ï ė Òÿ À ¨ ÀÒÀ Ċ ė • Od oplemenjenog stakla • ]ĊĄ̀ ÙÌ Ï ė Òÿ À ¨ij 1 1x Ø ƜƞĐƜƠ Ø, 2 1x Ø ƤĐƜơ Ø Ø ƤĐƜơ Ø ili ili 3 3x Ø Ø ƣĐƤ Ø ƣĐƤ Ø • t ė ij t ė ij Ø ƜƠĐƝƟ Ø Ø ƜƠĐƝƟ Ø

kom

29.99 cca

46

S mekanom baršunastom površinom

] ÞåğÞåÝ sklopkom na Ýô©ğÞåÝ Ô ©×ą

=ÀĊ ïȕà +àØ¨Ņ

= ìà¤Ù óĊ̨úǿÒÌÏ • J¤ Ø úǿï Ùà Ò ÏÀï Ùภبú Ò • S 3 = ³ǿÒ Ø¨Ùú ę ïÿǪ̀ Ïą̀ õú¨¤¨ ¨Ù¨ï¸ÀÌÿ • ÿęÀÙ Øï¨ęÙà¸ Ï ¨Ò ij 1.8 m kom

222ı- 26

D ƟƞĮƝƛƝƜ

maks.

110 KG

9©¥Þåøÿ ĐÞå øÔ× ñ ÞÑ© ©ĝ ąñåÿDZ© © × ÿ

=ÀĊ ïȕà +àØ¨Ņ

d ÿï¨ • S odvojivim podstavljenim sjedalom • ] ìÿÙà ìïàóúàï ė óÏÒ ¤Àõú¨Ų̀ • ÀبÙėĄ̀ij ƟƛĐƟƛĐƟƛ Ø

kom

79.99

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ¨úĊïúÏ

1

NOVO

28.10.2021.

U PONUDI

1

2

2

3

=ÀĊ ïȕà +àØ¨Ņ

Anatomski jastuk • Za podupiranje anatomski ispravnog ìàÒàę Ì Ïठǫ́¤¨ÙÌ À Ò¨ę ÙÌ • Y óú¨ï¨ ÿ̨ À àìÿõú Ċï ú À ØÿóÏÿÒ úÿïÿ ė úǿÒÌÏ • ÀبÙėĄ̀ij Ø cca 28 cm

9 óúÿÏ ė Ò¨¦ • • • •

ìàúȜàïÿ Ù úàØóÏÀ Àóìï ĊÙ¨ ìàėÀ Ą̀ ǫ́¤¨ÙÌ Y óú¨ï¨ ÿ̨ ØÿóÏÿÒ úÿïÿ Ò¨¦ J¤ĊàÌÀĊÀ ï¨Ø¨Ù ó À Ï Ïàì ÙÌ¨Ø ÀبÙėĄ̀ij 30x28x6 cm

Jastuk za koljena

• i à ÙàØ ìàÒàę Ìÿ óØ ÙÌÿ̨ ìïǿúǿó Ï Ù ė¸Òà àĊ¨ ÏàǪ̀٠À ė¤Ì¨ÒÀ ÿ • ÀبÙėĄ̀ij 40x15 cm

3

kom

PROCES BOJENJA à ƢƛŘ Ø Ų̀ ìàúȝàõŲ̀ Ċन ÿ ìïàÀėĊà¤ÙÌÀ

44.=ÀĊ ïȕà +àØ¨Ņ

VàóÒÿę ĊÙÀÏ • Od bambusa • ] ÀÙú¨ï¸Àï ÙÀØ ïÿ Ï Ø À ìï Ïúǿ ÙÀØ óÏÒàìÀĊÀØ Ùà¸À Ø • ÀبÙėĄ̀ij 64x24x30 cm ÿ©ôǚÑ© ąÔ×Ñą¡©Þ©

ÿïǿàÒŅ

Zidni sat • iï ¤À ó Øij ó¨ú ìàØà ÿ Ïą̀¸ Øàę¨ú¨ ó ØÀ àóØÀóÒÀúǿ À à ÒÀÏàĊ úǿ óĊàÌ ó ú • Sa samoljepljivim brojkama i 2 metalne Ï ė ÒÌϨ • Vï¨ ÀėÙÀİ úǿ½À ÏĊ ï ÙÀ ó úȕÀ ب½ ÙÀė Ø • Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨ • VïàØÌ¨ïij 90-120 cm

kom

kom

69.

39.

99

99

=ÀĊ ïȕà +àØ¨Ņ

2d di dijela

Deka

• Od mikrovlakna • ÀبÙėĄ̀ij 150x200 cm kom

u ×Ñ Å ĝ ¡Åú ©ÞÑ©

55.-

Na putu ìï¨Ø óÿúȝ ı

1x îÿ ìÿïŅ

C©ÿ×Å ĝ ¡Åú ©ÞÑ© ñô úÅÞ©

VàØ ¸ Òà ė Àõ ¨Ų̀ • Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨ kom

1x

C©ÿ×Å ĝ ¡Åú ©ÞÑ© ñô úÅÞ©

14.

99 V ïÏóÀ¤¨Ņ

YÿÏ ĊÀ ¨ À

NOVO

• Và¤ïÿ ̨ ¤Ò Ù İ ì Ò ¨ĊÀ À Ċï½àĊÀ ìïóúǿÌÿ ठÏàę¨İ nadlanica od pamuka • i¤à Ù ï óú¨ėÒÌÀĊ ì óÀ İ ìïǿÒ ¸à¤ÒÌÀĊ¨ õÀïǿÙ¨ ó ìï Ïúǿ ÙÀØ À Ï ė úĊ ï ¨Ø • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 7-11

U PONUDI

V ïÏóÀ¤¨Ņ V ïÏóÀ¤

õ õúǿúȕ Ù ĊÒ Ï za biljke

par

• Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨ kom

=ÀĊ ïȕà +àØ¨Ņ

39.

99

Júǿï • J¤ Ċïóúǿ½İ ìïǿïà¤ÙÀ½ ĊÒ Ï Ù ÏàÏàó àúȜàïȕÀ½ Ù ½ Ų̀ • ] ìïàúÿÏÒÀėÙàØ ¤àÙÌàØ óúȝ ÙàØ • ÀبÙėĄ̀ij 45x75 cm

44 .33.kom

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

D ƟƞĮƝƛƝƜ

27


J¤ ¨úĊïúÏ

Super

28.10. do 01.11.

óĊ̨ę

Stvar povjerenja

Super

D Ì àÒÌÀ àØÌ¨ï Ą̀٨ À kvalitete Ï ¤ ̨ ïǿ̨ à úȝ¸àĊ ÏàÌ Ø ïÏÀ óĊÌ¨ę¨ pakiranog mesa.

ìïǿÒÀÏ

!

iė¸ą̀Ùà Ù ¤àØ ¨Ø úÒÿij Vàúȝ ęÀú¨ ì ÏÀï ÙÌ ó àėÙ Ï Ø Od hrvatskih ³ ïȔ¨ï i C¨óà ½ïĊ úóÏÀ½ ³ ïȔÀİ ¨ïúǿ³ǿ Àï Ù oznakom HPA ú¨ ÿęÀĊ Ìú¨ ÿ à¤ÒÀ ÙàØ àÏÿóÿ óĊÌ¨ę¨¸ بó ÿė¸ą̀Ùภÿė ¤àØ ¨ ėÙ ÙÌ¨İ úȝÿ¤ À ìàóĊ¨ ¨Ùàóú Ċï½ÿÙóÏàÌ ÏĊ ÒÀú¨úǿı

-24% =ÿØ

Lignja ì ú ¸àÙÀ • 600 g Ŋ J Àõ ¨Ù

61.99

46.

99

1 kg = 78.32 kn

28

NAC 43/2021

-15% C ïǿÙ Òÿ

Blanširane ÏàėÀ ¨ • 300 g

25.99

21.

99

1 kg = 73.30 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ¨úĊïúÏ 28.10. do 01.11.

Super

óĊ̨ę

]Ċ̨ęÀ óĊÀÙÌóÏÀ ØÀÙÿúȕÀ à¤ï¨ė Ï

Croissant s nougattom

• 400 g Ŋ ¨ė Ïàóúǿ

• 85 g

-34%

-33% 27.89

18.

49

4.99

Super ìïǿÒÀÏ

!

3.

29 1 kg = 38.71 kn

1 kg = 46.23 kn

¨ØÒÌÀ s orasima • 86 g

-33%

]ĊÌ¨ę ØÒ ¤ ú¨Ò¨úǿÙ ė ì¨ ¨Ų̀

2.99

1.

99

• cca 2 kg Ŋ Y¨ ï À · Ø

-16%

1 kg = 23.14 kn

47.99

39.

99 / kg

àØ À ïȕÀ Ïïÿ½ • 450 g

-30% 4.99

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ

3.49

180 g ili 184 g

½¨³ ]¨Ò¨ ú ļ ¸à

]ÿó½À DÀ¸Àïǿ Ŋ DàïĊ¨õÏÀ Òàóàó ÀÒÀ Òàóàóİ ï À À À óÿïǿØÀ

19.

99

1 kg = 7.76 kn

1 kg = 111.06 kn - 108.65 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 43/2021

29


J¤ ¨úĊïúÏ 28.10. do 01.11.

Stvar S tvarr povjeren povjerenja nja

¨ÏÀÙ

VÀÒ¨ posebna • 500 g

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ

Ô ÅÑ ľ Ñ

10 x 12.5 g

8.49

10.99

8.

99

Kinder

àÏàÒ ¤ Ŋ Ɯƛ ÏàØ

1 kg = 17.98 kn

1 kom

1 kg = 67.92 kn

1 kom

= 2.20 kn

= 1.60 kn

Rio mare

Pašteta od tune

]ąñ©ô ñôǚ×ÅÔ ľ ñ ñ

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ

10 x 28 g

100 g

10.

99

Kinder

CÀÒ ½Ɩ] ½ÙÀúú¨

1 kg = 109.90 kn

21.

99 1 kg = 78.54 kn

1 kom

= 2.60 kn

Super ìïǿÒÀÏ

! -21%

-23% 3% 16.99

;ÀÙ¤¨ï

½à à ³ȝ¨ó½ • 5 x 20.5 g

12.

99

18.99

;ÀÙ¤¨ï

Cards punjeni keksi • 128 g

14.

99 1 kg = 117.11 kn

1 kg = 126.74 kn

30

NAC 43/2021

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ¨úĊïúÏ 28.10. do 01.11.

=äċ¨Ù ï ÿ

]ú ïàìï Ø¨Ù

• 0.5 L Ŋ ÒÏı ƟŘ ĊàÒı Ŋ VàĊï úȕ Ù ÏÙ ¤ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ

• 0.5 L Ŋ ÒÏı ƠŘ ĊàÒı Ŋ VàĊï úȕ Ù ÏÙ ¤ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ

Svijetlo pivo

Svijetlo pivo

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ %¨ïȝ¨ïà

Nutella Àó ÿÀúó

Ô ÅÑ ľ Ñ

Ô ÅÑ ľ Ñ

304 g

23.99

9.99

6.99

5.

8.

49

99

1 kg = 78.92 kn

1 L = 11.98 kn

1 L = 16.98 kn

;ï õ

Express instant kakao

Duplo

àÏàÒ ¤ÙÀ ìïÿúǿ À

• 330 g

Ŋ Ɯƛ ÏàØ

]ąñ©ô ñôǚ×ÅÔ ľ ñ ñ

Ô ÅÑ ľ Ñ

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ Ôąľ

12 kom

15.49

12.

49

182 g

15.

99

Duracell

ú¨ïǿ̨ Ŋ ÀÒÀ

1 kg = 37.85 kn

44.

99

Ɯ ÏàØ Ž ƞıƢƠ ÏÙ

1 kg = 1.60 60 0 kn

1 kom

1 rola

= 3.33 kn

= 1.38 kn

-28%

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ

13.99

Kinder

Maxi king • 3 x 35 g

9.

99 1 kg = 95.15 kn

Ɯơ Đ Ɯƛƛ ÒÀóúǿ

tÀàÒ¨ú

dà Ò¨úȕÀ ì ìÀï Ï ØÀÒÀ Ŋ ƞƖóÒàÌÙÀ

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

21.99 NAC 43/2021

31


J¤ ¨úĊïúÏ 28.10. do 01.11.

UęÀĊ Ìú¨ ÿ

u jesenskim danima ìà =À¤Ò Ą̀ÙÀ

=åñ ÿǚ å¥ ¥ÅĐ×Ñ© øĐÅÞÑ©

Recep ìàúȝ ęÀ t ú¨ Ù lidlovak uhinja.h r

ą ąÝ Ôą å¥ ĝ ¡ÅÞøÔå½ Å×Ñ ] óúàÌ À ė Ɵ àóà ¨ Ŋ ơƠƛ ¸ DÀØïठóĊÌ¨ę¨ Òàì úÀ ¨ ठ¤ÀĊǪ̀ óĊÀŲ̀ Ŋ ÒÀ ì¨ïõÀÙ Ŋ &ï Ù À ïÿęØ ïÀÙ Ŋ ƟƠ ¸ JÏÿóÀ ė ĊÀ Ì Ø óÒ Ŋ ƝƠƛ ØÒ VÀÒàó Ċï½ÙÌ ė Ïÿ½ Ų̀

Ŋ Ơƛƛ ØÒ ; ÙÀ ¸àĊ¨¦¨¸ ú¨Ø¨ÒÌ Ŋ ]àÒ À ì ì ï ƌìà ę¨ÒÌÀƍ Ŋ Ɲ ï¨ęÙÌ ¨õÙÌ Ï Ŋ CÿõÏ úÙÀ àï õ À ƌìà ę¨ÒÌÀƍ Ŋ ƝƠƛ ØÒ VÒ Ċ DÀØïà¤

]ĊÌ¨ę¨ Ø¨óà divlje svinje za gulaš

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ uÀÙ¨Ø Ï¨ïó à³ ïà úǿ

VÒ Ċ mali Ċï½ÿÙóÏà ïȕà ĊÀÙà • 0.75 L Ŋ ÒÏı ƜƞŘ ĊàÒı Ŋ VàĊï úȕ Ù ÏÙ ¤ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ

DÀØïà¤

]Ċ̨ę Òàì úǿ od divlje svinje

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 650 g

49.

99

1 kg = 76.91 kn

cca 700 g

74.99

/kg

1 kg = 77.12 kn

39.99

26.

99

1 L = 35.99 kn

; ÙÀ

• 120 g Ŋ &àĊ¨¦ İ ìÀÒ¨ ÀÒÀ ìàĊïúȕ

]ĊÌ¨ę¨ ìï¨ØÀÿØ meso jelena za gulaš

-40%

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ

4.99

2.99

1 kg = 24.92 kn

NAC 43/2021

26.99

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ

-32%

;à Ϩ ė Ìÿ½ÿ

32

350 g

]Ċ̨ę ]Ċ̨ęÀ ìï¨ØÀÿØ ]ĊÌ Ì¨ęÀ ęÀ ìï¨ØÀÿØ jelenji but

600 g

41.

99

1 kg = 69.99 kn

JÏÿóÀ ė ĊÀ Ì

àØ Ïà óÀ • 300 g

-27% 21.99

15.

99

1 kg = 53.30 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ¨úĊïúÏ 28.10. do 01.11.

JÏÿóÀ ė ĊÀ Ì

Kiseli kupus, ¸Ò ĊÀ

-30% 9.99

6.

99 /kg

Recep ìàúȝ ęÀ t ú¨ Ù lidlovak uhinja.h r

;ąÂ ÞÅ ½ô  ø Â Ý ąô½©ôåÝ JÏÿóÀ ė ĊÀ Ì

àØ óÒ ÙÀÙ • cca 700 g Ŋ ÀØǪ̀٠À óÿõ¨Ù

-37% Super Sup ìïǿÒÀÏ ìïǿÒÀ

79.99

!

49.

] óúàÌ À ė ơ àóà Ŋ Ơƛƛ ¸ ¸ï ½ Ŋ Ɵƛƛ ¸ VÀÏàÏ ½ Ø ÿ︨ï Ŋ ƝƠƛ ¸ ÒÿÏ Ŋ ÒÀ ; ÙÀ óÒ úϨ ė ÀÙóϨ ì ìïÀϨ Ŋ Ɲ ¨õÙÌ ¨õÙÌ Ï Ŋ ÒÀ ¨ÒÒ Ï¨ ï õÙ

Ŋ Ɲ ÏàØ ½ÀÒÀ ì ìïÀ À ¨ Ŋ ƜıƠ = tन ƌŹ ¤à¤ úÀ ìà ìàúï¨ Àƍ Ŋ ƞ ęÒÀ ¨ tÀú œàï ]ÿÙ àÏï¨úàĊภÿÒÌ Ŋ ]àÒ À ì ì ï ƌìà ę¨ÒÌÀƍ

99 &ï ½

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ

/ kg

Pikok

Dimljena bijela slanina

9.

79

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ cca 600 g

31.

99

/kg

Pikok

Hamburger • cca 400 g

/kg

-30% 49.99

34.99 /kg

; ÙÀ

]Ò úÏ ė ÀÙóÏ ì ìïǿÏ • 47 g

-32% Pikok

Dimljena svinjska rebra • cca 700 g

½¨³ ]¨Ò¨ ú

49.99

33.

99 /kg

]Ċ̨ęÀ punjeni njoki Ŋ ] ¸ÒÌÀĊ Ø ÀÒÀ ó óÀïàØ

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 450 g

14.

99

1 kg = 37.48 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

-25% 7.99

5.99 NAC 43/2021

33


J¤ ¨úĊïúÏ 28.10. do 01.11.

UęÀĊ Ìú¨ ÿ

u jesenskim danima ìà =À¤Ò Ą̀ÙÀ

VąÞÑ©Þ ñ ñôǚÔ

Recep ìàúȝ ęÀ t ú¨ Ù lidlovak uhinja.h r

Å ñÅô© ÔôąÝñÅô

] óúàÌ À ė ơ àóà Ŋ Ơ ÏàØ ì ìïÀϨ ÿï¨ Ŋ Ơƛƛ ¸ ØǪ̀Ċ¨Ùภبó Ŋ ƣƛ ¸ &àÒ¤¨Ù ]ÿÙ ïÀę¨ Ŋ Ɵ ï¨ęÙÌ ¨õÙÌ Ï Ŋ Ɯ Ì Ì¨ JÏÿóÀ ė ĊÀ Ì Ŋ Ɵƛ ¸ ì¨ïõÀÙ ƌÒÀóú ƍ Ŋ Ɯ = %ï¨ó½àÙ ì óÀï Ù¨ ï Ì À ¨

Ŋ ƜƠƛ ¸ ÒÿÏ Ŋ Ơƛƛ ØÒ Ċन Ŋ Ɯƛƛ ¸ VÀÒàó ÏÀó¨ÒภĊï½ÙÌ Ŋ Ơƛƛ ¸ ÏïÿØìÀï Ŋ tÀú œàï ]ÿÙ àÏï¨úàĊà ÿǪ̀ ƌìà ę¨ÒÌÀƍ Ŋ ]àÒİ ì ì ïİ ó¨ ¨ï ƌìà ę¨ÒÌÀƍ

-31% 34.99

JÏÿóÀ ė ĊÀ Ì

Ċ ï À • 250 g

23.99 1 kg = 95.96 kn

dÀï ¤¨ÒÒ

Tjestenina • 1 kg Ŋ VÿęÀ À ठ¤ÿïÿØ ìõ¨ÙÀ ¨İ ì¨ÙÙ¨ ÀÒÀ ³ÿóÀÒÒÀ

Ô ÅÑ ľ Ñ 8.99

7.29

-27% 32.89

]ĊÌ¨ę¨ ØǪ̀Ċ¨Ùà miješano meso • 850 g Ŋ ƠƛŘ ÌÿÙ¨úǿÙ İ ƠƛŘ óĊÀŲ̀úǿÙ

23.79

1 kg = 27.99 kn

&àÒ¤¨Ù ]ÿÙ

VÀÒàó

;Àó¨Òà Ċï½Ų̀

YÀę zz=

• 400 g • 12% m.m.

Ŋ ÿ¸àėïȕ ú

-30% 6.49

4.

49

34

NAC 43/2021

1 kg = 11.23 kn

]ąñ©ô ñôǚ×ÅÔ ľ ñ ñ 3 kg

18.

99 1 kg = 6.33 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ¨úĊïúÏ

;ÿ½ Ų̀ ̨ ØàÌ ęÀĊàúı

28.10. do 01.11.

I zato sam odabrao Lidl! Recep ìàúȝ ęÀ t ú¨ Ù lidlovak uhinja.h r

]Ċ̨ę ú¨Ò¨ ̨úȝǿ

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ cca 600 g

41.

99 /kg

; ÙÀ

d©×© Ñ©ÿDZǚ ą ąÝ Ôą ø ½×ÑÅĐ Ý Å Ôô©Ý øÿ ñ שÞÿ ] óúàÌ À ė Ɵ àóà ¨ Ŋ ơƛƛ ¸ ú¨Ò¨ À½ ̨úȝǿ Ŋ ƜƠƛ ¸ õ ØìÀÙÌàÙ Ŋ Ɯ ÒÿÏ Ŋ Ɲ ï¨ęÙÌ ¨õÙÌ Ï Ŋ Ɯ ¤Ò ïĊ¨ÙภĊÀÙ Ŋ t¨ÒÀÏ ęÒÀ ¨ÙúǿÙà Òė ØÀ Ùภà ú Ŋ ; ÙÀ ÒàĊàïàĊ ÒÀóú Ŋ ;àïǿ ÒÀØÿÙ Ŋ ƝƖƞ ¸ï Ù À ¨ ì¨ïõÀÙàĊ ÒÀóú Ŋ t¨ÒÀÏ ęÒÀ ïĊ¨Ù¨ óÒ úϨ ì ìïǿϨ

Ŋ ÒÀ À ǫ́بÙÏÀ ¨Ò¨ï Ŋ Ɯ ØÒ ¤À ÒÿÏ Ŋ D¨ÏàÒÀÏà ½¨ïȝĒ ï Ì À Ŋ Ɯƛƛ ØÒ VÀÒàó ØÒÀÌ¨Ï Ŋ ƜƝƛ ¸ ì Ò¨Ùú¨ Ŋ Ơƛ ¸ úĊï¤à¸ óÀï ė ïǿ Ų̀ Ŋ &ï Ù À ïÿęØ ïǿÙ Ŋ ÒÀ À ب¤ ठϨóú¨Ù Ŋ Ơƛ ¸ JÏÿóÀ ė ĊÀ Ì Ø óÒ Ŋ ]àÒ À ì ì ï Ŋ VïǿØ ¤àÙÙ Ø óÒÀÙàĊà ÿǪ̀

Lovorov list •5g Ŋ Ą̀ÒÀ

-27% 1.79

1.

29

VåÿDZ ğÅÿ© øĐÑ©ğ© Đå © Å ñåĐô © Þ =Å¥×åĐåÑ ÿDZğÞÅ Å

-20% uk ladi l na m ¨ę ÙÌƍ ƌóĊ

¨ÙúǿÙà

d ÒÀÌ ÙóÏÀ à ú Òó ØÀ à • 0.5 L

-38% 12.99

7.

99 1 L = 15.98 5.98 98 kn

Ò úà VàǪ̀

Palenta

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 450 g

5.

49

% 0 2 õÙÌ Ï Ù ¨ Ơƛ ¸ƍ ƌƝ

1 kg = 12.20 kn

NAC 43/2021

35


J¤ ¨úĊïúÏ 28.10. do 01.11.

UęÀĊ Ìú¨ ÿ

u jesenskim danima

%ï¨ó½àÙ

%¨³¨ïàÙÀ Ŋ ƞƟƛ ¸ ƌà Ą̀¦¨Ù¨ Ø ó¨ƍ Ŋ Ò ¸À ÀÒÀ ÒÌÿúǿ

-26%

ìà =À¤Ò Ą̀ÙÀ

12.99

9.

49 1 kg = 27.92 kn

%ï¨ó½àÙ

Panirano ìàĊï ¨ Ŋ CĄ̀õ Ùà ìàĊï ¨ ÀÒÀ õ ØìÀÙÌàÙÀ

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 500 g

16.

99

¨Ò Ϩ

;ïÿõÙ¨ ØïĊÀ ¨ zz=

1 kg = 33.98 kn

]ąñ©ô ñôǚ×ÅÔ ľ ñ ñ 600 g

4.

49

ÿÒÀÙ¨

Gotova jela Ŋ ] ÿÙ¤¨ĊàØ ÀÒÀ ó ìàĊï ¨Ø ĊàØ ÀÒÀ ó ìàĊï ¨Ø

1 kg = 7.49 kn

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 500 g

14.99

1 kg = 29.98 kn

%ï¨ó½àÙ

Zelene ili ęÿú¨ Ø ½ÿÙ¨ ¨ • 1 kg

; ÙÀ ; ÙÀ

Fix za gulaš • 50 g

-30%

-37%

12.99

3.99

8.

99

36

NAC 43/2021

2.

49 1 kg = 49.80 kn

Mljeveni ïȕÀ ì ì ï • 50 g

-31% 1% 7.99 9

5.

49 1 kg = 109.80 kn


J¤ ¨úĊïúÏ 28.10. do 01.11.

àÙ³ǿó¨ïǿ¨ %Àï¨Ùė¨

9¨ó¨ÙóÏÀ Øÿ³³ǿÙÀ Ŋ ] Ì ÿÏàØ ÀÒÀ õÒÌÀĊàØ

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 375 g

15.

99

Više rec e ìàúȝ ęÀ pata ú¨ Ù lidlovak uhinja.h r

1 kg = 42.64 kn

ÅÝøÔÅ Âå åƌ å Ôÿ Å× ] óúàÌ À ė Ɲ àóà ¨ ¨ÒÒ ïàØ

Instant napitak s kakaom • 800 g

-35%

Ŋ Ơƛƛ ØÒ VÀÒàó ØÒÀÌ¨Ï Ŋ Ɯƛƛ ¸ %ÀÙ ïï© Ą̀Ҩ àÏàÒ ¤¨ ė Ïÿ½ Ų̀ Ŋ _¨ ¨ï ƌìà ę¨ÒÌÀƍ

Ŋ Ɵ Ò ¤Ċà ú ÒÀϨï à¤ Ì Ì Ŋ VÀÒàó õÒ ¸ ƌìà ę¨ÒÌÀƍ Ŋ àÏàÒ ¤Ù¨ ØïĊÀ ƌìà ę¨ÒÌÀƍ

Vïǿìï¨Ø ij ¸ïÀÌ úÀ ØÒĄ̀Ïà ÿ ÒàÙ À ÿ À ÿ Ų̀Øÿ àúàìÀúÀ Ą̀Òÿ àÏàÒ ¤ÿı úÀØ ¤à¤ úÀ ÒÀϨï à¤ Ì Ì À ė óÒ ¤ÀúÀ õ¨ ¨ïàØ ìà ę¨ÒÌÀı VàóÒÿęÀúÀ ÿ ĊÀóàÏàÌ õÀ ó õÒ ¸àØ À ìàóÿúà àÏàÒ ¤ÙÀØ ØïĊÀ Ø ı

23.99

15.59

1 kg k = 19 119.49 kn

¤Ċà ú

VÀÒàó

Liker od jaja

tï½Ų̀ ÿ spreju

Ŋ ÒÏı ƜƟŘ ĊàÒı Ŋ VàĊï úȕ Ù ÏÙ ¤ ̨ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ÿ Ą̀Ùÿ

Ŋ ƝƠƛ ØÒ ïı J¨úϨï

Ciobar Ċïÿ àÏàÒ ¤ Ŋ Ò óóÀ ÀÒÀ Ą̀Ò

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 5 x 25 g

11.

99 1 kg = 95.92 kn

-27% 10.99

7.99

1 L = 31.96 kn

Folija za à¤ïę Ċ Ų̀ óĊ̨ęÀÙ¨ • 29 cm x 50 m

6.49

4.

69

0.7 L

39.

-26% %ÀÙ ïȝ©

Bijela àÏàÒ ¤ ė Ïÿ½ Ų̀ • 350 g

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

99 1 L = 57.13 kn

zivno u Eksklu U! LIDL

-27% ïàØ ú

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ

14.99

10.

99

1 kg = 31.40 kn

NAC 43/2021

37


J¤ ¨úĊïúÏ 28.10. do 01.11.

UęÀĊ Ìú¨ ÿ

u jesenskim danima ìà =À¤Ò Ą̀ÙÀ

Više rec e ìàúȝ ęÀ pata ú¨ Ù lidlovak uhinja.h r

dåñ×Å ½ÅÞ ] óúàÌ À ė Ɵ àóà ¨ Ŋ ƞ Ù ï Ù ¨ Ŋ Ơƛƛ ØÒ ]àÒ¨ĊÀú óĊÌ¨ę¨ Ą̀¦¨ÙภóàÏ à¤ Ì ÿϨ Ŋ Ɲƛƛ ØÒ ]àÒ¨ĊÀú Ù¨Ïú ï ठïÙภïÀ Àė Ŋ Ɲ õú ìÀ Àبú

Ŋ Ɯ ęÒÀ ėĊÌ¨ė¤ óúภÙÀó Ŋ Ơ ÏÒÀÙ À Ŋ Ɯƛƛ ØÒ + Øìóú¨ ¤ Vï¨ØÀÿØ ¸ÀÙ Ŋ Ɲ ęÒÀ ¨ t ïę Ï ĊĄ̀úÙภب¤

Super ìïǿÒÀÏ

!

Vïǿìï¨Ø ij ĊĄ̀ Ù ï Ù ¨ ìï¨ï¨ęÀú¨ Ù ìàÒ À Àó Ą̀¤Àú¨ óàÏ Àė ÙÌÀ½ı dï¨ ÿ Ù ï Ù ÿ àì¨ïÀú¨ À Ù ï¨ęÀú¨ Ù ìÒàõϨı Ïÿ½ Ìú¨ óàÏ à¤ Ù ï Ù ¨İ óàÏ à¤ Ì ÿÏ¨İ óàÏ à¤ àïàĊÙÀ ¨İ Àبúİ ÙÀó À ÏÒÀÙ À ı ठÌú¨ Ù ï Ù ÿ Ù ï¨ė Ùÿ Ù ìÒàõϨ À Ïÿ½ Ìú¨ ı ƜƠ ØÀÙ Ù Ò ¸ ÙàÌ Ċ úïÀİ ė úÀØ ìïà Ą̀¤Àú¨ óàÏı i ìàóÿ¤ÿ ó ¸ÀÙàØ ¤à¤ Ìú¨ ìïà Ą̀¦¨ÙÀ óàÏ À ė óÒ ¤Àú¨ ب¤àØı &ÀÙ ó¨ïĊÀï Ìú¨ Ċïÿ ı Ì

YàÙ YÿØ ¨ïà

Kubanski rum Ŋ ÒÏı ƞƣŘ ĊàÒı Ŋ VàĊï úȕ Ù ÏÙ ¤ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 0.7 L

94.

99

1 L = 135.70 kn

]àÒ¨ĊÀú

]ĊÌ¨ę¨ Ą̀¦¨ÙÀ sok od jabuke •1L Ŋ VàĊï úȕ Ù ÏÙ ¤ ̨ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ÿ Ą̀Ùÿ

+ Øìóú¨ ¤

Premium Gin Ŋ ÒÏı ƟƛŘ ĊàÒı Ŋ VàĊï úȕ Ù ÏÙ ¤ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 0.5 L

39.

99

1 L = 79.98 kn

38

NAC 43/2021

]àÒ¨ĊÀú

ïȕÀ ïǿ Àė Ù¨Ïú ï •1L

-22% 8.99

6.

99

-30% 12.99

8.

99

ăÙ³úÒ¨ï

_ÒÌÀĊàĊÀ Ŋ ÒÏı ƟƛŘ ĊàÒı Ŋ VàĊï úȕ Ù ÏÙ ¤ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 0.7 L

59.

99

1 L = 85.70 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ¨úĊïúÏ 28.10. do 01.11.

tïǿ̨ب ̨ ė ƌ ¨ïúǿ³ǿ Àï ÙÀƍ Ìĸ ï¸ÿó

Svijetlo pivo •2L Ŋ ÒÏı ƟŘ ĊàÒı Ŋ VàĊï úȕ Ù ÏÙ ¤ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ

-23% 12.99

9.89

1 L = 4.95 kn

Super ìïǿÒÀÏ

-20% ٠ठï Ù¨ ̨Ċ¨

&àúàĊà ƢƛŘ Ì ìïàÀėĊà¤À ó¨ ÿ ;ÀÙÀ À .Ù¤ÀÌÀİ ÿ ÿė¸àÌÿ À ìï¨ï ¤À ï ¤À àÏà ƜƠ ØÀÒÀÌÿÙ ÒÌÿ¤Àİ ÿ¸Ò ĊÙàØ Ø ÒÀ½ ìàÒÌàìïǿĊ﨤ÙÀÏ ı ÿė¸àÌ àĊ¨ óÀïàĊÀÙ¨ Ɩ ÿ ÀÌ¨Ø àìàÌÙàØ ØÀïǿóÿ À àÏÿóÿ ÿęÀĊ Ìÿ ØÀÒÀÌÿÙÀ ¤ÀÒÌ¨Ø óĊĄ̀ú Ɩ Ïï ¨ ó¨ õÿØ¨İ ÿÙÀõú Ċ Ìÿ óú ÙÀõú À Ààï ėÙàÒÀÏàóúİ ï ¤ÙÀ À ¤ÀóÏïǿØÀÙÀï Ìÿ À ìÒ Ìÿ Àóìठ¨¸ėÀóú¨Ù ÀÌ ÒÙ¨ ï ėÀÙ¨ı ; Ïà ÀóØà ÿØ ÙÌÀÒÀ À óìïǿ̨ ÀÒÀ Ù¨¸ úǿĊÙ¨ ÿ ÀÙϨ ìïàÀėĊà¤Ų̀ Ì İ obvezali óØà ó¨ ¤à Ïï Ì ƝƛƝƝı ó Ċ ė¨Ò¨ÙÀİ ïȕÀ À ïààÀ àó Ì ú¨ ƠƛŘ Ċà ÙภÀ ÀÒÌÙà¸ Ì ¨ïúǿ³ǿ Àï úǿ ìï¨Ø óú Ù¤ ï¤ÀØ Y ÀÙ³àï¨óú ÒÒÀ Ù ¨ ƌid ƍİ % Àïúȝ ¤¨ ÀÒÀ Ààı D¨àĊÀóÙà à úàØ¨ ÀóìÀÌ ú¨ ÒÀ Ì ÿÌÿúȝàİ ÿ ìà¤Ù¨ ÀÒÀ ÿ Ơİ Àė ¨ïǿú¨ àÙ Ì ó ¨ïúǿ³ǿÏ úàØ À ÿęÀĊ Ìú¨ ÿ õ ÒÀ À úàìÒภ٠ìÀúÏ ėÙ Ìÿ À ¤ úǿب õúǿúǿú¨ àÏàÒÀõ À ìà àÒÌõ Ċ ú¨ ÿĊ̨ú¨ ęÀĊàú ïàÌÙÀ½ Ø ÒÀ½ ³ ïȔ¨ï ı ięÀĊ Ìú¨ĸ

!

;ÿ½ Ùà vino •1L Ŋ ÒÏı ƣıƢŘ ĊàÒı Ŋ VàĊï úȕ Ù ÏÙ ¤ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ

-33% 14.99

9.

99

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 43/2021

39


J¤ ¨úĊïúÏ 28.10.2021.

]ąñ©ô ñôǚ×ÅÔ ľ ñ ñ Halloween monster pizza

ìà óúȝ Ċ Ą̀ÙÀĸ

Ŋ Ò ¸à ¤à ó﨤Ų̀ ÒÌÿú

330 g

11.

99 1 kg = 36.34 kn

Halloween jogurt Duo Ŋ ] õÿب ÀØ Ïÿ¸ÒÀ Ø İ ó Ċ úȝ¨ÙÀØ Ïÿ¸ÒÀ Ø ÀÒÀ ó àÏàÒ ¤ÙÀØ Ïÿ¸ÒÀ Ø 175 g

4.

99 1 kg = 28.52 kn

CÀóú¨ï ½à CÀóú¨ï ½à

;ÀÏÀïǿÏÀ Ø óÒ s bundevom 340 g

Halloween ÏïÿØìÀïǿ À

16.

99

450 g

7.

99

1 kg = 49.98 kn

1 kg = 17.76 kn

Halloween nuggets Ŋ VÿŲ̀ÙÀ ó ½ÀÒÒÀÌ¨Ø À óÀïàØ

420 g

27.

99

1 kg = 66.65 kn

Halloween batat Ŋ ÀŲ̀ÙÀ

Halloween nuggets Ŋ J¤ ìÀÒ¨úǿÙ¨

21.

99

1 kg = 54.98 kn

40

NAC 43/2021

500 g

400 g

360 g

VÀ à VÀėėÀ Halloween

22.

99

14.

99

1 kg = 29.98 kn

1 kg = 63.87 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ¨úĊïúÏ PEK

89 ,-(.

ARA

69-(æ(

Torta od Ù ï Ù ¨

3(ÿ(11

28.10.2021.

2

]ąñ©ô ñôǚ×ÅÔ ľ ñ ñ 450 g

39.

99

Halloween donut

1 kg = 88.87 kn

Ŋ &Ò ėÿï ó àÏÿóàØ Ù ï Ù ¨ À àÏàÒ ¤ÙÀØ ØïĊÀ Ø

225 g

Halloween ìïę¨ÙÀ ÏÀÏÀïǿÏÀ ÿ úǿ̨óúÿ

Halloween àÏàÒ ¤ÙÀ ìàÒÌÿì À

13.

99

54 g

2.99

1 kg = 55.38 kn

Halloween óÙ Ïó Ŋ ] àÏÿóàØ ÏÀó¨ÒภĊï½ÙÌ 100 g

8.99

1 kg = 62.18 kn

200 g

8.

99 1 kg = 44.95 kn

1 kg = 89.90 kn

Halloween Ø ïó½Ø ÒÒàċ 275 g

9.

99 1 kg = 36.33 kn

Halloween óÙ Ïó Halloween vampirske ¸ïǿ Ï ÒÀ ¨ Ŋ ]Ò Ù¨ ÀÒÀ óÀï À óÒ ÙÀÙ 125 g

9.

99

Halloween úàïúǿÒÒ Àìó

Ŋ ] Ϩú ½ÿìàØ ÀÒÀ óÀïàØ 100 g / 110 g

9.

99

200 g

17.

99

1 kg = 90.82 kn / 99.90 kn

1 kg = 89.95 kn

1 kg = 79.92 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 43/2021

41


J¤ ¨úĊïúÏ 28.10.2021.

1 kg

Halloween gumeni bomboni

ìà óúȝ Ċ Ą̀ÙÀĸ

29.99

200 g

Halloween gumeni bomboni

6.99

1 kg = 34.95 kn

Halloween àÏàÒ ¤ÙÀ ¤ÿ½àĊÀ Ŋ Ą̀ÒÀ ÀÒÀ õ ï¨ÙÀ

Halloween bundeva punjena bombonima

70 g

11.

99

Halloween àÏàÒ ¤Ù¨ ³ǿ¸ÿïǿ ¨

1 kg = 171.29 kn

Ŋ ÿ¤àĊÀõÙ¨ ÀÒÀ ̨ėÀĊ¨ 100 g

9.

99

]ąñ©ô ñôǚ×ÅÔ ľ ñ ñ 200 g

29.

99

1 kg = 149.95 kn

1 kg = 99.90 kn

150 g

200 g

Jezive àÏàÒ ¤Ù¨ Ïÿ¸ÒÀ ¨

12.

99

1 kg = 64.95 kn

42

NAC 43/2021

Halloween àÏàÒ ¤Ù¨ ÒÀė ÒÀ ¨

11.

99

1 kg = 79.94 kn

137 g

Halloween àÏàÒ ¤ÙÀ kostur

21.

99

1 kg = 160.52 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ¨úĊïúÏ 28.10.2021.

Trolli

Pjenaste õ¨ ¨ïȕ¨ à À 75 g

11.

99 800 g

27.

99

1 kg = 159.87 kn Trolli

Gumene tarantule

1 kg = 34.99 kn

450 g

Trolli

Halloween Sweet and Sour Mix

29.

99

1 kg = 66.65 kn

ÿ¤àĊÀõÙÀ àÏàÒ ¤ÙÀ keksi Ŋ Vï½Ïà úǿ̨óúà 150 g

9.

99 1 kg = 66.60 kn

Gumeni bomboni Ŋ i à ÒÀÏÿ Ċ ØìÀïóÏÀ½ ėÿ À

200 g

7.

99 1 kg = 39.95 kn

+ ÒÒàċ¨¨Ù Ċà ÙÀ àØ àÙÀ

]ąñ©ô ñôǚ×ÅÔ ľ ñ ñ 1.2 kg

33-.

150 g

Halloween šareni keksi

1 kg = 27.50 kn

208 g

]ÿÙïǿ ¨

àÏàÒ ¤ ó ïǿęàØ

15.

99

9.99

1 kg = 66.60 kn

1 kg = 76.88 kn

-21% 100 g

200 g

;ÀÙ¤¨ï

Halloween ] ½àÏà Bons

23.

49

1 kg = 117.45 kn

;ÀÙ¤¨ï

Halloween ]ÿïȜïǿó¨ maxi

28.

99

Halloween mini àÏàÒ ¤ÙÀ ìïÿúǿ À • 500 g Ŋ tïǿ̨¤À ¤à ìàÙ¨¤Ì¨ÒÌÏ ƛƜıƜƜı

1 kg = 289.90 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

22.99

17.

99

1 kg = 35.98 kn

NAC 43/2021

43


J¤ ìàÙ¨¤Ì¨ÒÌÏ ƝƠıƜƛıƝƛƝƜı

i, Imendani su posebni dan lon. pok lan idea et cvij a , Dmitar, Zvonimir (26.10.) ko (27.10.), Frumencije, Sabina, Cvit 10.), Darko, Narcis, Donat (29. ƔƑķƒƑķƃĶ C ô ©×Ķ C ôåÑÔåĶ &©ôǩ Þ Ƃ uå×´½ Þ½ ƂƔƒķƒƑķƃ

Lidlova

Ċ̨ ïȕÀ

Yÿę¨ ï¨ė Ù¨ • Visina: cca 40 cm • Y ėÒÀ Àú¨ ą̀ buket

ÿϨú Ɯƛ ïÿę

REDOVI TO ZALIJEVATI

i ÿÏï óÙàÌ ú¨¸ÒÀ

Kalanhoa ] Ùó¨ĊÀ¨ïǿÌ ØÀĐ ] ] Ù Ùó

ZALI ATI O ZALIJEV VRLO MALO POLUSJ ENA/SV IJETLO MJESTO Y d. i ;i .

kom

POLUSJ ENA/SV IJETLO MJESTO

• Visina: cca 20 cm • Promjer: cca 9 cm • Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨

i Ï¨ï ØÀ ÏàÌ ú¨¸ÒÀ • Visina: Visin Vis n cca 32-35 cm • Promjer: P m Pr Pro cca 8 cm • Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨ Y ėÒÀ Y ė ÒÀ À

kom

REDOVI TO ZALIJEVATI POLUSJ ENA/SV IJETLO MJESTO

24.

Y d. i ;i .

99

19.

99

17.

99

Y d. t D.

]ï¨ ïȕÀ ¸ïȔ leucophyta • Visina: cca 26 cm • Promjer: cca 12 cm

kom

14.

99

ï ÙęØ Ù • Visina: cca 30 cm • Promjer: cca 25 cm • Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨

;ïǿė Ùú¨Ø

kom

• Visina: cca 25-30 cm • Promjer: cca 12 cm • Y ėÒÀ Àú¨ ą̀

REDOVI TO ZALIJEVATI POLUSJ ENA/SV IJETLO MJESTO Y d. i ;i .

kom

9.

99

REDOVI TO ZALIJEVATI

69.

99

POLUSJ ENA/SV IJETLO MJESTO Y d. i ;i .Į Y d . t D.

REDOVI TO ZALIJEVATI POLUSJ ENA/SV IJETLO MJESTO Y d. i ;i .Į Y d . t D.

;ïǿė Ùú¨Ø Ø ï¸ ï¨ú • Visina: cca 25-30 cm • Promjer: cca 24 cm • Y ėÒÀ Àú¨ ą̀

44

NAC 43/2021

kom

21.

99

;ïǿė Ùú¨Ø ØÿÒúǿ·àï • Visina: cca 35 cm • Promjer: cca 20 cm • Y ėÒÀ Àú¨ ą̀

kom

21.

99

;ïǿė Ùú¨Ø ¸ï Ù¤À·àï • Visina: cca 35 cm • Promjer: cca 25 cm • Y ėÒÀ Àú¨ ą̀

kom

39.

99

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ¨úĊïúÏ J¤ ¨úĊïú 28.10.2021. 28.10.2021

]Ċ̨ęÀ Ċ̨úȕÀ ï ÙęØ Ù C • Promjer: cca 30 cm kom

99.99

]Ċ̨ęÀ Ċ̨úȕÀ ï ÙęØ Ù = • Promjer: cca 45 cm kom

119.

MALO ZALIJEVATI POLUSJ ENA

99

Y d. i ;i . MALO ZALIJEVATI

i ÿÏï óÙàÌ Ïàõ ïǿ À

POLUSJ ENA/SV IJETLO MJESTO Y d. i ;i .

i Ï Ùúǿ À

ÀÏÒ Ø

; ÏúÿóÀ ÀÒÀ ; úÿó ÿóÀÀ ÀÒ ÿó ÀÀ ]ÿÏÿÒ¨Ùúǿ

• Visina: cca 26 cm • Promjer: cca 10 0 ccm • Y ėÒÀ Àú¨ ą̀ kom

kom

]Ċ̨ęÀ Ċ̨úȕÀ ï ÙęØ Ù z= • Promjer: cca 50 cm

14.

• Visina: cca 12-18 cm • Promjer: cca 8 cm • Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨

24.

179.

kom

99

99

99

MALO ZALIJEVATI POLUSJ ENA Y d. i ;i .

ïàØ¨ÒÀÌ ØÀĐ ï ïàØ Ø ÒÀ • Visina: cca 40-48 cm • Promjer: cca 11 cm • Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨

kom

44.

99

REDOVI TO ZALIJEVATI POLUSJ ENA/SV IJETLO MJESTO Y d. i ;i .

¨Ò¨ÙÀ ØÀĐ ¨ ¨Ò¨ Ò ÙÀ Ù Ø àęÀ Ù ėĊÀÌ¨ė¤ dY.J

• Visina: Visiinaa: cca Vis ccaa 90 cm • Promjer: P cca 17 cm • Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨

• Visina: cca 25-30 cm • Promjer: cca 15 cm

]Ċ̨ęÀ Ċ̨úȕÀ ï ÙęØ Ù Vï¨ØÀÿØ • Promjer: cca 60 cm

kom

249.

99

REDOVI TO ZALIJEVATI POLUSJ ENA/SV IJETLO MJESTO Y d. i ;i .

kom

kom

49.

39.

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı ó Øà ÿ ÏàÒÀ À %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

99 NAC 43/2021

45

99


Od subote

J¤ ¨úĊïúÏ 28.10. do 01.11.

30.10. do 01.11.

Su

vike

Stvar S tvar povjerenja povjerenjja

J¥ ô ÞÅ ô ÞğÝ ÞÅĶ ąÔ©ÿǚ Å × ÝñÅåÞÅ

-30%

Super ìïǿÒÀÏ

!

-46% 55.99

YÀà Ø ï¨

Tuna u maslinovom ulju ili u ĊÒ óúǿúàØ óàÏÿ • 4 x 80 g

29.

99 1 kg = 93.72 kn

Àïċ Ċ¨ó

Ċ Ï ¨ ¸ÿب ÿ à À À Ŋ ƜƟƟ ÏàØ ¤ Ŋ Ò Ï ÿïȝ Ùú ÀÒÀ ¨Đúȝ¨Ø¨

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 64 g

12.

99

1 kg = 202.97 kn

46

NAC 43/2021

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


!

uper

Od subote

30.10. do 01.11.

UGRABITE PROŠIRENU V IKEND PONUDU

end

Super ìïǿÒÀÏ

!

]Ċ̨ęÀ ìÿï¨ À ³ǿÒ¨

JÏÿóÀ ė ĊÀ Ì

]Ċ̨ę ìÀú à¤ Ì ÿÏ • 420 g Ŋ Yÿ Ùà Àėï ¦¨Ù

-30%

]ąñ©ô ñôǚ×ÅÔ ľ ñ ñ

19.99

13.

cca 1 kg

36.

99

69 / kg

1 kg = 33.31 kn

-28% 6.99

½¨³ ó¨Ò¨ ú ļ |àÿ

=ÀóúàĊÀ ė ìÀú¨ À ó ĊÀÌ ¨ • 500 g Ŋ ]ĊÌ¨ę¨ Ċÿ ¨Ùà úǿ̨óúà

-33% Ò¨óúà

;ÀÏÀïǿÏÀ • 250 g Ŋ Vïę¨ÙÀ À óÀ ÙÀ

1 kg = 9.98 kn

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ

8.99

5.

4.

99

99

100 g

7.

99

Toblerone

1 kg = 23.96 kn

1 kg = 79.90 kn

75

pranja %àïȔÀÒ

1 pranje = 0.40 kn

¨ú¨ï¤ę¨Ùú Ŋ àÒàÿï ļ ï¨ì Àïİ ¸¨ÙúÒ¨ ļ ï¨İ úǿĊ¨ ï¨İ ï¨Ù¨ċ ļ ï¨ì Àïİ ï¨ ļ 勉ȝ¨ó½İ ï¨ì Àïİ ċ½Àú¨ ÀÒÀ ċààÒ

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ

-32% Milka

àÏàÒ ¤ • 270 g - 300 g Ŋ ÒìóÏà ØÒĄ̀Ïàİ àï¨àİ Ą̀ÒÀ Ǫ̀õÙÌ Ïİ ÙàÀó¨úú¨İ àÏà ϨÏóİ Ï ï Ø¨Ò ÏÀÏÀïǿÏÀ

23.69

15.

99

3L

29.

1 L = 10.- kn

1 kg = 53.30 kn - 59.23 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

99

NAC 43/2021

47


Od subote 30.10.2021.

]ÿì¨ï

ĊÀϨ٤

!

UGRABITE PROŠIRENU VIKEND PONU DU

]úĊ ï ìàĊ̨ï¨ÙÌ

d +D. ;. VJ . ïàÌ ½à¤àĊ ÿ ìï ėÙàØ ½à¤ÿij ơƛƛƛ ØÀÙ–1 ÿęÀÙ Øï¨ęÙà¸ Ï ¨Ò ij Ɲ Ø

ƞƛƛ u

Parkside®

i都 Ì ė ¸ï ĊÀï Ų̀

d +D. ;. VJ . D. ;. VJ . Vï ėÙà½à¤Ù ïėÀÙ Ċïúų̏ij Ɯı ïėÀÙ ij ÙŖ ƛƖƟƛƛ ØÀÙ Ùà½à¤Ù ïėÀÙ Ċïúų̏ij Ɯı ïėÀÙ ij ÙŖ ƛƖƟƛƛ ØÀÙ–1 Ɲı ïėÀÙ ij ÙŖ ƛƖƜơƛƛ ØÀÙ Ɲı ïėÀÙ ij ÙŖ ƛƖƜơƛƛ ØÀÙ–1 C Ïóı àÏï¨úȕÀ ØàبÙúij Ɵƛ DØ óı àÏï¨úȕÀ ØàبÙúij Ɵƛ DØ

jÔ×Ñķ 4 ú ×åÞ© ĝ ½ô ĐÅô ÞÑ© jÔ×Ñ 4 ú ×åÞ© ĝ ½ô ĐÅô ÞÑ©

Ù Øï¨ęÙà¸ Ï ¨Ò ij Ơ Ø Ơ Ø ÿęÀÙ Øï¨ęÙà¸ Ï ¨Ò ij

Parkside®

Ò¨Ïúȝǿ ÙÀ à¤ĊÀÌ Į ÿõÀÒÀ

• ]Ù ę Ù Øàúàï ó 2Ɩ ïėÀÙóÏÀØ ìïǿ̨ÙàóÙÀÏàØ • J¤ĊàÌÀĊÀ ė ¸Ò ĊÙÀÏ ė óĊï¤Òà ė ïėÿ ÀėØÌ¨Ùÿ À먍¦ÿ ³ÿÙÏ Ą̀ ÿõ¨ÙÌ À à¤ĊÀÌ ÙÌ • 22 óúÿìÙÌ àÏï¨úȕภØàبÙú i 1 óúÿì ÙÌ ė ÿõ¨Ų̀ • ¨ėóúÿì ÙÌóÏ ï¨¸ÿÒ ÀÌ ïàÌ àÏï¨ú Ì • 9¨¤Ùàóú ĊÙ ÀėØÌ¨Ù Ò ú ìÿú¨Ø (SPINDLE LOCK) ï¨úǿï ÙÌ àóàĊÀÙ¨

www.

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ

kom

199.Ɩ

LLIDL.HR

]=i ;iV Lidl.hr/kontakt Besplatan broj 0800 200 220 pon. do pet. 8-20 h, sub. 8-15 h

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ

f facebook.com/lidlhrvatska in instagram.com/lidl_hrvatska yyoutube.com/user/Lidlhrvatska

• tÀóàÏàĊïǿ̨¤ÙÀ À ¤ÿ¸àúȝ ÌÙÀ Ċï½ ė ¸ï ĊÀï Ų̀ ठĊàÒ³ȝ Ø ¨ÒÀÏ • Cà¸ÿ Ùàóú Ċ ïǿÌ ÀÒÙภìनõ Ċ ÙÌ ¤ÿ ÀÙ¨ ¸ï ĊÀï ÙÌ • VïǿÏÒ ¤ Ù ė ï ėÙ¨ Ø ú¨ïǿÌ Ò¨ Ï à Ø¨ú Òİ Ï Ø¨Ùİ Ï¨ï ØÀÏÿİ óú ÏÒàİ ¤ïĊà ÀÒÀ ìÒ óúǿÏÿ • VïàúÿÏÒÀėÙ ¨ï¸àÙàØóÏÀ à ÒÀÏàĊ Ù ïÿ Ï

kom

99

ơƟ. = =. = CJ .=D V=.; .9

];JDd ;dDJ V= D9 V

D Dostupna je na App Store i Google Play

C C óú¨ï ï¤İ C ¨óúȝàİ tÀó İ tÀó Ò¨ úȝàÙİ ÀÙ¨ïó t %] Ņ Ì¨ ìàóĊ¨ ¨Ù ìïàØÀ ÙÌÿ सàĊàïȕภ¸àóìठï¨ÙÌ õÿØ Ø õÀïàØ óĊĄ̀ú ı

Va še e ØÀõõǪ̀٠Ų̀ ¨ Ù Ø Ì¨ ĊĊ ęę Ùàĸĸ

i;=9i i .d d ] ] i ÀÙÀÀú¨ ¨ Lid dl Ìàõõ àÒÌÌÀØ Øĸ

48

NAC 43/2021

.øøñąÞÅÿÿ© Þ ú åÞ×ÅÅÞ© ąñ ñÅÿǪÅÅÔ Å øøĐ ÔÔÅ ÿǦǦ©¥ Þ åøĐĐåÑÅÿÿ© ĐĐôǚÑ©©¥Þ Þ© Þ ½ôô ¥ ¥©ľ

www.liidl..hr//ukllju ucisse

¥× ]Đ ÔÅ ¥ Þ åøĐåÑÅÿ© 1x =Å¥ åøÿǚǚ ƒƑƑ ÔÞ ľ Ñ ¥Þåø Þ ą ĐôǚǚÑ© ñååÔ×ååÞ åÞ

dï Ì Ų̀ Ù ¸ï ¤Ù¨ À¸ï¨ij ƛƜıƛƤıƝƛƝƜı Ɩ ƞƛıƜƜıƝƛƝƜı

¥ ľ ½ô ¥ Þ ĐÞ ½× Þ Ñ©©¥Þ ÔÅ ÿǦǦ©¥ ]Đ ÞĹ V©Ô ¡ ÔôąÂ JĐ Ñ ÿǦ©¥

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Tjedna akcija by Nabava.net Katalozi - Issuu