IZDA N J E 51/ 2025
VRIJEDI OD SRIJEDE!
od 17. 12. do 24. 12. 2025. ili do prodaje zaliha za prehrambene namirnice, kozmetiku, proizvode za osobnu higijenu i sredstva za čišćenje od 17. 12. do 31. 12. 2025. ili do prodaje zaliha za kućanstvo, tekstil i tehniku, sport i slobodno vrijeme, hobi program, cvijeće, školu i ured
SKENIRAJ ZA ONLINE LETAK
Sretni blagdani!
100% hrvatsko Svježa blagdanska purica Vindon 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 6,99 €
Domaći mlinci S-BUDGET
7,49 €
400 g
U ponudi potražite i polovicu purice!
1 kg = 4,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,98 €
Purica dostupna do 31. 12.
1,99 €
- 4 0%
Šunka Schwarzwald H. Wein 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 22,40 €
20,99
-26%
12,49€
Vino Madirazza M-Dingač 0,75 L
1 L = 14,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 11,99 €
14,99
10,99€
Sir kravlji Špin 1 kg
u cijenu uključena povratna naknada
Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.
Cijena na 2. 5. 2025.: 24,49 €
-26% 25,99
18,99€
2 Ponuda na stranicama 2 - 3 vrijedi od 17. 12. do 24. 12. 2025. ili do isteka zaliha. Pileći file Cekin 500 g 1 kg = 11,10 € Cijena na 2. 5. 2025.: 6,35 €
Svježi odojak
H r v at
iteta al
tska rva kv H
sk
a
k va
lite
ta
5,
55
na pultu
€
1 kg
Mlada janjetina
Cijena na 2. 5. 2025.: 5,99€
5
99 , €
Pile grill S-BUDGET 1 kg
Cijena na 2. 5. 2025.: 2,98 €
na pultu
1 kg
te ž i n a d o 1 2 kg
Cijena na 2. 5. 2025.: 13,99 €
12,49
€
Teleći but
Teleća rebra / prsa / flam
frikando na pultu 1 kg
na pultu 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 9,59 €
Cijena na 2. 5. 2025.: 16,99 €
H r v at
iteta al
tska rva kv H
sk
a
k va
lite
ta
2,79
€
Pileći medaljoni, pileći odresci od filea ili pileći marinirani file
12,99 13,99
Perutnina 400 g 1 kg = 12,23 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,99 €
H r v at
iteta al
tska rva kv H
sk
a
k va
lite
ta
4,
89
€
Pureći batak Vindon 1 kg
Svinjska lopatica bez kosti
na pultu 1 kg
na pultu 1 kg
Cijena na 2. 5. 2025.: 6,99 €
Cijena na 2. 5. 2025.: 5,19 €
3,69
3,29
Mljeveno meso
Pik Vrbovec 1 kg
Pik Vrbovec razne vrste 540 g
Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.
a
k va
lite
ta
5,
tska rva kv H
€
iteta al
€
99
1 kg od 7,57 € do 11,09 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 3,99 € do 6,99 €
sk
3,
€
Svinjsko blagdansko pečenje
H r v at
ta
iteta al
lite
sk
sk
k va
tska rva kv H
H r v at
iteta al
H r v at a
€
Cijena na 2. 5. 2025.: 7,69 €
tska rva kv H
€
Svinjska leđa bez kosti
Cijena na 2. 5. 2025.: 5,69 €
79
7,99
€
a
k va
lite
ta
Već od:
4,09
€
3
Orada
Odrezak hame
Orada ili brancin LLL
400 - 600 grama/komad 1 kg
Cromaris 1 kg
Cijena na 2. 5. 2025.: 9,99 €
Cijena na 2. 5. 2025.: 12,79 €
600 - 800 grama/komad Cromaris 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: od 10,99 € do 11,99 €
8,69 €
12,99€
10,59€
Šaran cijeli
Odrezak atlantskog lososa
Kalifornijska pastrva
PP Orahovica 1 kg
Cijena na 2. 5. 2025.: 12,99 €
Cijena na 2. 5. 2025.: 5,89 €
4,99 €
14,99€
5,59 €
Sipa
Pacifičke kozice
BIO dagnja
1 kg
1 kg
Cijena na 2. 5. 2025.: 5,99 €
1 kg
1 kg
40 - 60 kom/kg 1 kg
12, € 49
tska rva kv H
iteta al
9, € 99
Iz Podvelebitskog kanala
sk
Cijena na 2. 5. 2025.: 12,99 €
H r v at
Cijena na 2. 5. 2025.: 12,99 €
a
k va
lite
ta
Cijena na 2. 5. 2025.: 4,19 €
4,19 €
*ponuda svježe rinfuzne ribe vrijedi samo u prodajnim centrima s odjelom ribarnice
Pileća špek rolica
Krumpir kriške 1 kg
1 kom
Panirani file oslića 1 kg
3,29
2,49 €
-24%
Blitva s krumpirom
Sarma 1 kom
1 kg
5,99
3,99 €
9,69 €
1,79
3,99 €
-33%
1,39 €
*slika je simbolična
-22%
Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.
4 Ponuda na stranicama 4 - 5 vrijedi od 17. 12. do 24. 12. 2025. ili do isteka zaliha. Krumpir S-BUDGET pakiranje 5 kg 1 kg = 0,35 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 €
TRŽNICA
Naranča 1 kg = 0,88 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,49 €
Kiseli kupus glave S-BUDGET 1 kg
2,64€
5 kg
Cijena na 2. 5. 2025.: 1,79 €
pakiranje 3 kg
3 kg
Klementina rinfuza 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 1,79 €
H r v at
iteta al
tska rva kv H
sk
a
H r v at
iteta al
tska rva kv H
sk
a
k va
lite
ta
k va
lite
ta
1, €
1,75€ Mango
49
1 kom
0,99€
Cijena na 2. 5. 2025.: 1,19 €
Mrkva rinfuza 1 kg
Grožđe crno
Cijena na 2. 5. 2025.: 0,89 €
rinfuza 1 kg
0,88€ 0, €
Cijena na 2. 5. 2025.: 4,59 €
Salata S-BUDGET
49
400 g
1,49€
1 kg = 4,23 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,19 €
Salata Iceberg 1 kom
Cijena na 2. 5. 2025.: 1,59 €
Borovnica
500 g
pakiranje 500 g 1 kg = 8,58 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,49 €
iteta al
H r v at sk
0,99€
tska rva kv H
a
k va
lite
ta
1,69€
ODABERI Bio rajčica cherry SPAR Natur*pur
BIO
ORAH ILI BADEM S-BUDGET 500 g
Bio limun SPAR Natur*pur pakiranje 500 g
pakiranje 250 g
1 kg = 2,18 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,29 €
1 kg = 4,36 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,39 €
1,09€ Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.
1,09€
4,29€ ILI LJEŠNJAK S-BUDGET 300 g
ILI GROŽĐICA SUŠENA 500 g
1 kg od 3,38 € do 14.30 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 2,59 € do 5,99 €
Već od:
1,69€
5
a
k va
l
sk
lite
H r v at
k va
iteta al
sk
a
sk
H r v at
iteta al
H r v at
tska rva kv H
iteta al
tska rva kv H tska rva kv H
a
k va
lite
ta
a itet
2,99
ta
€
Fini domaći kolači 1 kg = 10,31 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,29 €
Mađarica S-BUDGET
Čupavci SPAR
1 kg = 7,48 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,39 €
1 kg = 9,56 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,79 €
480 g
400 g
€
tska rva kv H
H r v at sk
1,
19
99
a
k va
lite
4,59
€
ta
€
1,19
Kruh seljački 405 g
1 kg = 2,94 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,49 €
€
Kruh hrskavo zlato
420 g
tska rva kv H
1 kg = 2,83 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,19 €
iteta al
H r v at sk
a
1,59
iteta al
2,
290 g
k va
lite
ta
€
2,49
Kruh kukuruzni miješani
€
ili sa sjemenkama
Orahnjača ili Makovnjača SPAR
1 kg od 2,65 € do 3,18 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,39 €
1 kg = 4,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,39 €
600 g 500 g Klara
500 g
Kava Anamaria 400 g
1kg = 14,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 7,79 €
Instant kava Nescafé
Čaj Franck
razne vrste od 95 g do 200 g
odabrane vrste od 20 g do 60 g
1 kg d 52,58 € do 74,50 € Cijena na 2. 5. 2025.: 7,49 € do 14,99 €
1 kg od 33,17 € do 74,50 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 1,99 € do 2,49 €
ISKORISTI SVOJ KUPON...
Kapsule za kavu DESPAR
razne vrste, kompatibilno sa Dolce Gusto aparatima od 100,8 g do 168 g 1 kg od 26,73 € do 44,54 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 3,89 € do 3,99 €
MEGA
4,49
CIJENA
7,79
5, €
SAMO UZ
99
-23%
Već od:
5,99€
Već od:
1,49€
€
-20%
3,59
€
Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.
6 Ponuda na stranicama 6 - 7 vrijedi od 17. 12. do 24. 12. 2025. ili do isteka zaliha.
Delikatese
Original iz Italije.
H r v at
iteta al
tska rva kv H
sk
a
k va
lite
NAJVEĆA PONUDA NAREZAKA, SIREVA I SVJEŽIH SALATA
ta
Kuhana šunka DESPAR
8,29
€
1 kg
Cijena na 2. 5. 2025.: 10,89 €
13,99
€
k va
lite
ta
iteta al
H r v at sk
a
k va
k va
lite
17,99
13
Čajna kobasica Podravka 1 kg
tska rva kv H
a
Cijena na 2. 5. 2025.: 18,29 €
k va
lite
ta
ta
a
k va
lite
ta
Cijena na 2. 5. 2025.: 11,49 €
Belje 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 23,99 €
iteta al
€
tska rva kv H
sk
19,99
Domaća dimljena slanina
H r v at
Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.
PIK Vrbovec 1 kg
iteta al
Cijena na 2. 5. 2025.: 22,49 €
€
tska rva kv H
sk
sk
a Gavrilović k v a t e ta li s chilli paprikom ili s paprom 1 kg
11,49
Sendvič salama
H r v at
iteta al
Salama Panonica
-22%
sk
a
ta
iteta al
Cijena na 23. 9. 2025.: 12,99 €
lite
H r v at
Cijena na 2. 5. 2025.: 13,59 €
H r v at
€
Vindija 1 kg
99 , €
tska rva kv H
15,99
lite
tska rva kv H
tska rva kv H
sk
Gavrilović 1 kg
Šunka pileća Deluxe
iteta al
Šunka u ovitku
H r v at
8
99 , €
k va
ta
€
11,29
a
Cijena na 2. 5. 2025.: 14,29 €
Cijena na 2. 5. 2025.: 13,99 €
9,99 -20%
PIK Vrbovec 1 kg
iteta al
€
sk
12,49
tska rva kv H
H r v at
a
Dimljeni vrat
Cijena na 20. 5. 2025.: 15,99 €
iteta al
Medven 1 kg
sk
€
Perutnina Ptuj 1 kg
tska rva kv H
H r v at
11,49
Kobasica domaća dimljena
Šunka pureća dimljena
a
k va
lite
ta
7
Trajni narezak Andro odabrane vrste 300 g 1 kg = 13,30 € Cijena na 24. 9. 2025.: 5,29 €
5,29
3,9 9 €
k va
lite
ta
Cijena na 2. 5. 2025.: 19,79 €
14
1 kg
Posebne kobasice ili pureći parizer
iteta al
a
1 kg
Gavrilović
sk
sk
Pivac
€
99 , €
Kulenova seka
-24%
tska rva kv H
H r v at
15,99
Dalmatinska pečenica
iteta al
20,59
H r v at
-22%
tska rva kv H
a
k va
lite
ta
Vindija 500 g
Cijena na 2. 5. 2025.: 19,79 €
1 kg = 3,18 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 €
Original iz Italije.
1,99
1,5 9 €
H r v at
iteta al
tska rva kv H
sk
a
k va
lite
tska rva kv H
€
a
1 kg
Dimljeni prsni vršci
iteta al
8,29
sk
Mortadela s pistacijom DESPAR
Pisinium
H r v at
19
99 , €
Istarski žlomprt
k va
l
-20%
ta
Medven 1 kg
a itet
Cijena na 2. 5. 2025.: 8,29 €
Cijena na 2. 5. 2025.: 24,54 €
1 kg
Cijena na 2. 5. 2025.: 7,99 € tska rva kv H
6,4 9 €
iteta al
H r v at sk
a
k va
t lite
a
Pršut narezak Andro 500 g
1 kg = 19,98 € Cijena na 7. 11. 2025.: 14,99 €
€
1 kg
sk
5,99
Francuska salata
iteta al
7,29
H r v at
-17%
tska rva kv H
a
k va
lite
5,99
€
14,99
Sir Gouda
9,9 9 €
1 kg
Cijena na 2. 5. 2025.: 6,49 €
ta
-33%
Cijena na 2. 5. 2025.: 7,29 €
ISKORISTI SVOJ KUPON...
Baranjska kobasica Belje 250 g
k va
lite
4,99
ta
1 kg
SAMO UZ
Cijena na 2. 5. 2025.: 12,99 € tska rva kv H
sk
Cijena na 2. 5. 2025.: 9,99 €
a
iteta al
1 kg
Sir Dimsi President
H r v at
,99€
Sir Emmentaler Spomlek
,99€
iteta al
7
9,99
12,99
sk
-20%
8
tska rva kv H
H r v at
-30%
1 kg = 19,96 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,39 €
a
k va
lite
ta
€
-24%
3,79
€
Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.
8 Ponuda na stranicama 8 - 9 vrijedi od 17. 12. do 24. 12. 2025. ili do isteka zaliha.
Kobasica Istarska s tartufima SPAR PREMIUM
135 g
NAJBOLJE
za svaki dan
1 kg = 36,96 € Cijena na 2. 5. 2025.: 6,29 €
Pršut narezak SPAR PREMIUM 100 g
tska rva kv H
sk
a
k va
t lite
€
a
-23%
lite
ta
-16%
4,99
Kruh hrskavi SPAR PREMIUM
Tartufata SPAR PREMIUM
€
sa sjemenkama bundeve i sirom 200 g
€
-18%
1 kg = 8,95 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,37 €
165 g
1 kg = 18,12 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,49 €
tska rva kv H
6,49
2,79
Namaz bakalar SPAR PREMIUM
3,59
2,99
iteta al
k va
80 g
1 kg = 62,38 € Cijena na 2. 5. 2025.: 6,49 €
sk
sk
a
Losos dimljeni SPAR PREMIUM
H r v at
H r v at
iteta al
tska rva kv H
4,99
iteta al
H r v at
1 kg = 27,90 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 €
a
k va
lite
€
ta
100 g
1 kg = 89,90 € Cijena na 2. 5. 2025.: 10,99 €
-30%
ne Pa n et to
il i Pa ndo
ro
* I UM PR EdaM te rs v e n bra o 1000 g 700 g do
H r v at
1,79
Burrata DESPAR PREMIUM
Pugliese 120 g ili Dimljena 100 g
sk
€
-21%
iteta al
tska rva kv H
a
k va
lite
ta
-18%
10,99
8,99
€
Kozice SPAR PREMIUM 400 g
1 kg = 22,48 € Cijena na 2. 5. 2025.: 9,99 €
1 kg od 14,92 € do 17,90 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,29 €
NOVO
2,29
1,79
€
Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.
10,99
8,99
€
*Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle. Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična.
9
-22%
Kapsule za kavu DESPAR PREMIUM
KOMPATIBILNE S NESPRESSO APARATIMA
NAJBOLJE
razne vrste 52 g
za svaki dan
1 kg = 51,73 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,09 €
-20%
de ma rme la i, v o m e ž i d maz i vo ć n i n a *
EM IUM SPARodPabRrane vrste od 220 g
do 620 g
3,49
2,69
€
-30%
Riža Carnaroli DESPAR PREMIUM
1 kg
Cijena na 2. 5. 2025.: 4,99 €
-20%
Paprike ili masline punjene tunom SPAR PREMIUM
Praline školjkice SPAR PREMIUM 250 g
1 kg = 14,36 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,49 €
240 g
ocijeđena masa od 130 g do 160 g
1 kg od 29,94 € do 36,85 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,99 €
Original iz Italije.
5,99
4,79
3,59
€
-16%
Umak pesto SPAR PREMIUM
190 g
1 kg = 13,11 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 €
€
-25%
Gljive miješane SPAR PREMIUM 280 g
1 kg = 10,68 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 €
Original iz Italije.
4,99
3,49
€
*Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle. Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična.
2,99
2,49
€
3,99
2,99
€
Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.
10 Ponuda na stranicama 10 - 11 vrijedi od 17. 12. do 24. 12. 2025. ili do isteka zaliha. Trajno mlijeko SPAR
Svježe mlijeko ‘z bregov
Jogurt ‘z bregov
Suncokretovo ulje Tena
3,2% m.m. ili 1,5% m.m. Vindija 1L
razne vrste Vindija 1 kg
Cijena na 2. 5. 2025.: 1,59 €
2,8% m.m. 1L Cijena na 2. 5. 2025.: 0,85 €
1L
Cijena na 2. 5. 2025.: od 2,29 € do 2,49 €
Cijena na 2. 5. 2025.: 1,49 €
1,59
a
k va
lite
ta
u cijenu uključena povratna naknada
Trajno mlijeko Dukat
ISKORISTI SVOJ KUPON...
2,8% m.m. 8x1L 1 L = 0,87 € Cijena na 2. 5. 2025.: 8,09 €
Vrhnje za šlag Dukat Brzo&Fino
iteta al
u cijenu uključena povratna naknada
ta
tska rva kv H
sk
lite
1, € 99
H r v at
k va
iteta al
a
sk
ta
1, €
tska rva kv H
H r v at
lite
sk
sk
k va
H r v at
0, €
iteta al
H r v at a
75
29
tska rva kv H
iteta al
tska rva kv H
a
k va
lite
ta
1,39 €
-12%
Svježi sir Meggle 450 g
1 kg = 4,42 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 2,55 € do 2,99 €
500 g
1 kg = 8,58 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 €
4,29 SAMO UZ
-13%
6,99 €
iteta al
€
ta
sk
sk
lite
H r v at
iteta al
H r v at k va
tska rva kv H
3,69
tska rva kv H
a
€
a
k va
lite
ta
ISKORISTI SVOJ KUPON...
1 kg = 6,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,65 €
€
-25%
SAMO UZ
500 g
1 kg = 5,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,29 €
nja kisela v rh o* Brzo&Fin Dukat
Zott 4 x 100 g
2,79
Francuska salata SPAR
-20%
Mliječni desert Monte Maxi
H r v at
iteta al
tska rva kv H
2,09
sk
€
a
k va
lite
2,99 €
ta
Majoneza delikates Zvijezda
Krastavci Doora Exclusive
1 kg = 6,37 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,99 €
ocijeđena masa 290 g
Sve za na jfiniju f r a nc u sk u sa latu!
620 g
ta
-25%
Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.
tska rva kv H
iteta al
lite
3,95 €
2,65
sk
sk
k va
1 kg = 6,86 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,65 €
H r v at
iteta al
H r v at a
540 g
5,29
tska rva kv H
1,99 €
a
k va
lite
ta
1,99 €
-24%
Mješavina povrća za francusku salatu S-BUDGET 1 kg
Cijena na 2. 5. 2025.: 2,39 €
2,49
1,79 €
-28%
*Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle. Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična.
11
MEGA CIJENA
Krastavci delikates Zvijezda 670 g ocijeđena masa 350 g
-20%
1 kg = 7,11 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 €
Tuna Rio Mare maslinovo ulje ili natur 4 x 80 g
o* oslić Lede
-35%
ocijeđena masa od 208 g do 224 g 1 kg od 22,28 € do 23,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 7,69 €
razne vrst 400 g
7,69
2,
iteta al
tska rva kv H
H r v at
€
sk
4,
99
a
Pšenično brašno Podravka
Tjestenina Marodi
Oštro T-400 ili Glatko T-550 1 kg
odabrane vrste 400 g
Cijena na 2. 5. 2025.: od 0,79 € do 0,83 €
1 kg = 4,48 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,59 €
k va
lite
ta
49
€
Žitna kašica Čokolino
Grašak ili grašak-mrkva
1,4 kg
1 kg = 5,35 € Cijena na 2. 5. 2025.: 7,49 €
Ledo 400 g Cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 €
2,59
tska rva kv H
1,79 €
iteta al
H r v at sk
a
lite
ta
k va
Corn flakes žitarice Nestle odabrane vrste od 250 g do 500 g
lite
-30%
ta
sk
a
tska rva kv H
H r v at
iteta al
sk
0,59€
H r v at
Već od:
tska rva kv H
a
k va
lite
ta
-25%
-20%
e razne vrst
vrste odabrane
š te te riblje pa * ić Gavrilov
1 kg od 6,98 € do 7,96 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 2,49 € do 4,29 €
7,49 €
iteta al
k va
1,59 € -25% a* lignje Ev ste
masline a* Podravk
odabrane
vr
NOVO
lite
sk
k va
H r v at
a
a
ta
Pasirana rajčica Podravka
-25%
500 ml
irano konzer v će povr e* Bonduell
iteta al
tska rva kv H
iteta al
sk
1,99€
H r v at
Već od:
tska rva kv H
k va
lite
ta
Glatko brašno
1 L = 1,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,09 €
e
iteta al
H r v at sk
a
k va
lite
ta
SAMO UZ
iteta al
H r v at sk
k va
l
a itet
0,99 €
*Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle. Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična.
1 kg
Cijena na 2. 5. 2025.: 3,79 €
1 kg = 0,80 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,59 €
3,99 a
Njoki krumpirovi
T-550 Čakovečki mlinovi tska rva kv 5 kg H
razne vrst
tska rva kv H
ISKORISTI SVOJ KUPON...
ISKORISTI SVOJ KUPON...
3,79
€ SAMO UZ
-12%
3,49
€
€
-47%
1,99
€
Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.
12 Ponuda na stranicama 12 - 13 vrijedi od 17. 12. do 24. 12. 2025. ili do isteka zaliha. Napolitanke Kraš
Čokolada Milka
Keks Domaćica Kraš
odabrane vrste 300 g
odabrane vrste od 220 g do 300 g
1 kg = 9,97 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 6,49 € do 8.99 €
1 kg od 8,30 € do 11,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,49 €
odabrane vrste 840 g 1 kg = 4,75 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,99 €
lite
Namaz Lino Lada
2,99 € Bomboni M&M´s
Podravka odabrane vrste 350 g ili 400 g
a
k va
lite
ta
Čips Čipi Čips ili Chio
odabrane vrste od 36 g do 200 g
1 kg od 8,23 € do 9,40 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,19 €
sk
sk
k va
ta
H r v at
3,99 €
iteta al
H r v at a
iteta al
tska rva kv H tska rva kv H
1 kg od 16,80 € do 22,50 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 1,19 € do 4,59 €
odabrane vrste od 120 g do 130 g
0,81€
1,89 €
2,49 € Flips Smoki odabrane vrste od 40 g do 225 g 1 kg od 6,62 € do 21,11 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 0,49 € do 2,19 €
1 kg = od 14,54 € do 15,75 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,89 € Cijena na 11. 9. 2025.: 2,29 €
3,99
3,29 €
H r v at
iteta al
tska rva kv H
sk
a
k va
lite
-17%
ta
Već od:
ISKORISTI SVOJ KUPON...
Već od:
Krekeri Elephant
ISKORISTI SVOJ KUPON...
Čokoladne napolitanke Kraš
0,45€
odabrane vrste od 70 g do 80 g 1 kg od 11,13 € do 12,71 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,39 €
razne vrste 250 g 1 kg = 15,96 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,69 € Cijena na 14. 10. 2025.: 4,69 €
3,99 SAMO UZ
H r v at
iteta al
tska rva kv H
sk
a
k va
l
a itet
€
-30%
dugo zrno 1 kg
VRIJEDI: od petka do nedjelje Instant kava Jacobs Cronat Gold, Crema ili Monarch 2 x 200 g
Cijena na 2. 5. 2025.: 5,99 €
1 kg = 49,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 19,99 €
5,99
1 kg = 41,64 € Cijena na 2. 5. 2025.: 14,99 €
3,99 €
-33%
Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.
0,89 €
classico ili s komadićima čokolade 500 g
€
Gallo
-35%
Panettone DESPAR
2,79
VIKEND Riža Arborio PONUDA
SAMO UZ
ili Velvet 2 x 180 g
Već od:
14,99€
od 19. 12. do 21. 12. 2025.
Medenjaci SPAR Papirnati ručnici DESPAR mliječna ili tamna čokolada 500 g 1 kg = 3,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 €
2,99
1,99 €
-33%
3 sloja, 3 role u pakiranju 1 rola = 0,66 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 €
2,49
1,99 €
-20%
13 Deterdžent za pranje rublja Ariel
Deterdžent za fino pranje rublja Nila
praškasti, Alpine color 5,5 kg / 100 pranja
razne vrste 2,7 L / 50 pranja
1 kg = 3,63 € 1 pranje = 0,20 €
ili tekući, Mountain spring 4,5 L / 100 pranja
1 L = 1,85 €, 1 pranje = 0,10 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,59 €
1 L = 4,44 € 1 pranje = 0,20 €
ili kapsule, Mountain spring 70/1 1 kapsula = 0,28 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 19,99 € do 23,99 €
4,99 €
iteta al
H r v at sk
19,99€
tska rva kv H
a
k va
lite
ta
Osvježivač za WC Bref
Omekšivač za rublje Violeta
razne vrste 2 x 50 g
razne vste od 800 ml do 2,7 L
1 kg od 27,90 € do 32,90 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 3,95 € do 4,95 €
1 L od 1,48 € do 2,49 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 1,99 € do 4,99 €
Već od:
1,99 €
2,79 €
Dječje pelene Violeta
Toaletni papir Violeta Premium lavanda ili pamuk 3 sloja 16 rola u pakiranju
odabrane vrste
1 rola = 0,28 € Cijena na 2. 5. 2025.: 6,59 €
Cijena na 2. 5. 2025.: 13,99 €
4,49 €
iteta al
H r v at sk
10,99€
tska rva kv H
a
k va
lite
ta
Higijenski ulošci Libresse
Proizvodi za njegu zubi Colgate
odabrane vrste
odabrane vrste
Ultra Long 36 ili Ultra Plus 2 x 20 1 pakiranje Cijena na 2. 5. 2025.: 3,59 €
CIjena na 2. 5. 2025. od 1,99 € do 9,00 €
ISKORISTI SVOJ KUPON...
SAMO UZ
Već od:
1, € 59
*Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle. Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična.
2, € 99
-35%
krema Nivea Soft 200 ml ili 300 ml
Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.
SAKUPL JA JTE NAL JEPNICE I URONITE U OČARAVA JUĆI SVIJET MIRISA Prilika koja se ne propušta! UŠTEDA DO
ZA SVAKIH 10 € 1 NALJEPNICA
SAVRŠEN DAR ZA NJU I NJEGA
Sakupljajte naljepnice u razdoblju od 5.11.2025. do 6.1.2026. Iskoristite sakupljene naljepnice do 13.1.2026. ili do prodaje zaliha.
Dolce & Gabbana Light Blue
58 % voćni, cvjetni, orijentalni miris
UŠTEDA
62%
42 € 99
V
RS
TA M IR I S
voćnocvjetni miris s daškom Orijenta
UŠTEDA
55 % V
TA M IR I S
mošusni miris
TA M IR I S
cvjetni, voćni miris
10 naljepnica
2999€
UŠTEDA
57 %
Toaletna voda za žene 100 ml
RS
TA M IR I S
voćni, cvjetni miris
Calvin Klein Women UŠTEDA
52%
Redovna cijena 91,99 €
10 naljepnica
3599€
UŠTEDA
72 %
RS
TA M IR I S
cvjetni elegantni miris
Parfemska voda za žene 100 ml
RS
TA M IR I S
cvjetno drvenasti miris
A
V
Redovna cijena 129,00 €
A
Parfemska voda za žene 90 ml
RS
A
RS
A
4399€
Parfemska voda za žene 85 ml
Redovna cijena 70,00 €
Lacoste Pour Femme
10 naljepnica
62 %
Moschino Funny
Redovna cijena 96,99 € Parfemska voda za žene 30 ml
27 99€
UŠTEDA
A
10 naljepnica
10 naljepnica
Redovna cijena 75,00 €
A
Hugo Boss BOSS the Scent Magnetic
TA M IR I S
Karl Lagerfeld Pour Femme
Redovna cijena 120,00 € Parfemska voda za žene 100 ml
RS
slatki, cvjetni miris s orijentalnim elementima
V
4499€
Parfemska voda za žene 100 ml
V
TA M IR I S
Calvin Klein Euphoria
10 naljepnica
61 % A
RS
A
Toaletna voda za žene 50 ml
3999€
UŠTEDA
Redovna cijena 103,00 €
V
Redovna cijena 108,00 €
10 naljepnica
V
4499€
UŠTEDA
V
10 naljepnica
Jimmy Choo Illicit
Chopard Brilliant Wish
70 % voćni, cvjetni, drvenasti miris
UŠTEDA
51 % TA M IR I S
3799€
amber, drvenasti miris
UŠTEDA
61 %
Redovna cijena 97,50 €
3999€
V
TA M IR I S
svježi aromatični miris
64 %
Toaletna voda za muškarce 100 ml
Hugo Boss BOSS the Scent
10 naljepnica
39 €
99
RS
TA M IR I S
svježi citrusnozačinski miris
UŠTEDA
56%
Toaletna voda za muškarce 50 ml
RS
TA M IR I S
aromatičan, kožni, začinski miris
Karl Lagerfeld Pour Homme UŠTEDA
50%
10 naljepnica
2799€
UŠTEDA
62 %
Redovna cijena 75,00 € TA M IR I S
orijentalni, aromatični, topli miris
Toaletna voda za muškarce 100 ml
RS
TA M IR I S A
RS
A
V
Redovna cijena 80,00 € Toaletna voda za muškarce 100 ml
4499€
UŠTEDA
A
RS
Versace The Dreamer
10 naljepnica
10 naljepnica
Redovna cijena 91,00 €
A
Toaletna voda za muškarce 125 ml
senzualan, cvjetnoorijentalni miris
A
A
RS
Hugo Boss HUGO
10 naljepnica
TA M IR I S
Redovna cijena 127,55 €
V
Redovna cijena 70,00 € Toaletna voda za muškarce 50 ml
RS
Hugo Boss BOSS Bottled Tonic
V
3399€
Toaletna voda za muškarce 100 ml
V
TA M IR I S
Diesel Only The Brave
10 naljepnica
65 % A
RS
A
Parfemska voda za žene 75 ml
3499€
UŠTEDA
Redovna cijena 100,00 €
V
Redovna cijena 67,00 €
10 naljepnica
V
1999€
UŠTEDA
V
10 naljepnica
Calvin Klein Euphoria
aromatični, fougere miris
14 Ponuda na stranicama 14 - 15 vrijedi od 17. 12. do 31. 12. 2025. ili do isteka zaliha. Emajlirano posuđe na kilogram
ekran: 100 cm (40¨) Full HD (1.920 x 1.080), SmartTV, GoogleTV, Quad Core, Dolby Digital, HEVC/H.265 Bluetooth, energetski razred: E 1 kom
1 kg
10
TV LED Grundig 40 GIF 6700 GOOGLE TV 0 cm
FULL HD Google TV
11,99€
199,99€ Samostojeći mikser s posudom Simpex 33503
Preklopni toster ECG S 1070 Panini
snaga:1300 W, posuda od nehrđajućeg čelika kapaciteta 4,5 L, 6 brzina, 3 različita nastavka, s funkcijom pulsiranja, planetarno miješanje, poklopac protiv prskanja 1 kom
prikladan za sendviče, tost, meso, povrće, snaga: 700 W, ploče roštilja: 145 x 230 mm, toplinski izolirana ručka, neprijanjajuće površine 1 kom
15,99€
59,99€ Set posuđa Stone&Wood Tognana
set sadrži:
Vatrostalni pekač Pyrex pravokutni 4,3 L + 2,2 L 1 kom
stone nonstick premaz, posuđe pogodno za korištenje i na indukcijskim štednjacima, 8-dijelni 1 set
duboku posudu s dugom ručkom i poklopcem, Ø 16 cm duboku posudu s ručkom i staklenim poklopcem, Ø 20 cm duboku posudu s ručkom i staklenim poklopcem, Ø 24 cm tavu Ø 24 cm i tavu Ø 28 cm
Etažer na tri nivoa metal/bambus, dim: 36 x 16 x 53 cm 1 kom
14,99€
79,99€ Set papirnatih čaša ili tanjura u boji, razna pakiranja 1 pak
Cijena
12,99€ Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.
set tanjura Ø 18 cm, bijeli, 25/1
1,29 €
set čaša 240 ml, sort, 20/1
1,49 €
set tanjura Ø 18 cm, boja, 25/1
1,49 €
set tanjura Ø 23 cm, sort, 25/1
1,99 €
Već od:
1,29€
15 Zeleni bor SIMPEX
- 5 0%
90 cm, 120 cm, 150 cm ili 180 cm 1 kom
tolnjak Božićni s jak* oln ili nadst , dezeni razne boje e i veličin
Već od:
9,99€ Cijena
90 cm
slika je simbolična
Ženska ili muška pidžama razne boje, dezeni i veličine 1 kom
Ženski donji dio pidžame
9,99 €
120 cm
12,99 €
150 cm
32,99 €
180 cm
36,99 €
- 5 0%
vel. M-XXL razni dezeni 1 kom
bož ić ne č arape*
4,99
Već od:
7,99€
2,49 €
-50%
Žaruljice 48 LED SIMPEX
Pyro Mix Surprise
8 funkcija 1 pak
Mix set različitih party proizvoda; podnih zvrkova, pucajućih artikala i druge vrste party pirotehnike.
1 kom
2,99 €
34,99€
1,29 €
*Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle. Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična.
1 kom
Dekoracija snjegović LED
Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.
Ponuda na stranici 16 vrijedi od 17. 12. do 24. 12. 2025. ili do isteka zaliha. Vino Korlat Syrah
Whiskey Jameson
1 L = 19,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 16,02 €
1 L = 27,13 € Cijena na 2. 5. 2025.: 23,32 €
0,75 L
Liker Pelinkovac Antique
0,7 L
Voda Sara ili Sarajevski kiseljak 1,5 L
Badel 0,7 L
1 L od 0,39 € do 0,50 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 0,82 € do 0,88 €
1 L = 22,13 € Cijena na 2. 5. 2025.: 15,49 €
Već od:
0,59€
u cijenu uključena povratna naknada
Gazirano piće Coca Cola 2x2L
1 L = 1,00 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 €
ta
u cijenu uključena povratna naknada
u cijenu uključena povratna naknada
a
Pivo Kozel
1 L = 2,00 € Cijena na 2. 5. 2025.: 7,47 €
1 L = 2,50 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,25 €
Cider Somersby
Energetsko piće Hell
razne vrste 0,5 L
razne vrste 0,25 L
1 L = 2,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,88 €
1 L = 3,16 Cijena na 2. 5. 2025.: 1,25 €
1,09
0,79 €
1L = 2,18 €
-19%
21,80€
1,49 €
-27%
u cijenu uključena povratna naknada po limenci
povratna kaucijska ambalaža
u cijenu uključena povratna naknada
u cijenu uključena povratna naknada
H r v at
iteta al
tska rva kv H
sk
Nektar Happy Day Family odabrane vrste 1L
Osvježavajuće piće Toco razne vrste 1,5 L
1 L od 1,79 € do 1,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 1,99 € do 2,39 €
ISKORISTI SVOJ KUPON...
Gazirano piće Sky cola, cola zero ili orange 2L
1 L = 0,93 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,69 €
1 L = 0,90 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,79 €
1,79
1,69
1, € 39
Već od:
u cijenu uključena povratna naknada po boci
prilikom kupnje 20 kom. cijena za 1 komad 1,09 €
5,99 €
ta
3,99 €
u cijenu uključena povratna naknada
ta
svijetlo ili tamno 20 x 0,5 L
7,47
lite
lite
Pivo Pan
CIJENA
k va
k va
zlatni ili lager 6 x 0,5 L
MEGA
a
iteta al
lite
15,49€
tska rva kv H
sk
sk
k va
18, € 99
H r v at
iteta al
H r v at a
14, € 49
tska rva kv H
1,79€
SAMO UZ
-17% u cijenu uključena povratna naknada
PRITUÆBE I POHVALE: besplatni telefon 0800 7727 • info@spar.hr
u cijenu uključena povratna naknada
ISKORISTI SVOJ KUPON...
Whisky Johnnie Walker red label 0,7 L 1 L = 24,56 € Cijena na 2. 5. 2025.: 18,59 €
u cijenu uključena povratna naknada
€
-18%
1,45
€
SAMO UZ
17,19
€
-24%
12,99
€
Ovaj letak ne vrijedi za SPAR Jurišićeva 2a, Zagreb. Sve cijene su izražene u eurima s PDV-om. Izraženi postotak sniženja je minimalan. Proizvode iz ovog letka moguće je kupiti samo u količinama za kućanstvo! Ne odgovaramo za moguće tiskarske greške! Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.