Skip to main content

Pogledajte naše ponude

Page 1

OD ČET. 18.02. DO NED. 21.02.

IZB I K I L VE

OR

T E T I VAL

Pikok

Čajna kobasica 300 g

K K O S VI SKA CENpAovina! NI

brza i a n v a

st Jedno

ku

-24% 263.99

199.

99

1 kg = 666.64 din

Pilos

# 227721

Nemački maslac

Bellarom

Instant kafa Red

125 g

200 g

-20%

-25% 419.99

144.99

114.

99

314.

99

1 kg = 1 574.95 din

1 kg = 919.92 din

Od četvrtka 18.02. do srede 24.02.

# 223467

# 224518

Monini

Extra devičansko maslinovo ulje KRATKOTRAJNA

PONUDA

750 ml

!

649.

99

1 l = 866.66 din # 241814

Više proizvoda iz teme „Italiamo“ pronađite NA STRANAMA 08 - 23

www.lidl.rs /LidlSrbija KN · 07/21

Pomorandže Sveži pileći file

1 kg

1 kg

-18%

SAMO!

479.99

389.

99 # 238588

59.

99 # 80135


Super sveže od čet. 18.02.

1

komad

Avokado kom.

SAMO!

119.99 # 80616

Više od

110

proizvoda na

Lidlovoj pijaci

1 kg

SAMO! Paradajz grapolo

129.99 # 82465

2

KN · 07/21

Slatki krompir • Batat

1 kg

SAMO!

189.

99 # 80755

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 18.02. DO NED. 21.02.

Sveža svinjska krmenadla • Sa koskom

1 kg

SAMO! 349.99

Više od

299.99

75

proizvoda u

# 227759

Lidlovoj mesari

Sveži pileći batak i karabatak • Cca 750 g

1 kg

1 kg

-25%

-23%

269.

99

199.99

Sveži pileći klasik mix

299.99

• 1 komad pilećih grudi, 2 komada pilećih bataka sa karabatakom i 2 komada pilećih krila

229.99

# 227739

# 251320

Ciabatta classic 300 g

-21%

Više od

55

69.99

54.99

proizvoda u

1 kg = 183.30 din

Lidlovoj

Važi od četvrtka 18.02. do srede 24.02.

pekari

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 208450

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/21

3


Super kvalitet od čet. 18.02.

1 kg =

66.66

Pilos

Pilos

Mileram

Gauda sir

• 22 % m. m.

• U listićima

400 g

-22% 102.

99

150 g

-24% 138.99

79.99 1 kg = 199.98 din

104.99

# 226143

# 224419

1 kg = 699.94 din

Naša Familia

Polutvrdi dimljeni sir • 45 % m. m. 500 g

-23% 459.99

Pilos

Proviact probiotski jogurt

• 0,9 % m. m.

1,5 kg

-20% 124.99

99.

99

1 kg = 66.66 din # 225477

4

KN · 07/21

349.99 1 kg = 699.98 din

# 242077

Morsal

Domaći kolač sa oblandama 300 g

-20% 199.99

159.

99

1 kg = 533.30 din # 251701

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 18.02. DO NED. 21.02.

Baroni

Mcennedy

Hot dog

New York čizkejk

• Od svinjskog mesa 1 kg

KRATKOTRAJNA

-23% 299.

PONUDA

500 g

99

!

229.99

439.99

# 251322

# 223283

1 kg = 879.98 din

Freshona

Zamrznuta mešavina povrća za đuveč

Pikok

Budimska kobasica • Narezana 100 g

450 g

-23%

-22%

99.99

89.99

76.99 1 kg = 769.90 din

69.99

# 226515

# 233550

1 kg = 155.54 din

Natenane

Posebna kobasica

1 kg

1 kg

200 g

-20%

-25%

249.99

199.

99

Pikok

Stišnjena šunka • Narezana

# 249413

159.99

-23% Trattoria Alfredo

Savijača sa sirom

119.

99

299.99

229.99 # 225616

1 kg = 599.95 din # 223561

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/21

5


Super od č Crownfield

Čoko kuglice

Snack Day

Čips paprika

250 g

-27% 137.99

150 g

99.

-25% 79.99

59.

1 kg = 399.96 din

99

# 230109

1L=

1 kg = 399.94 din

65.-

# 238569

Solevita

Argus

Svetlo pivo

Čips slani

0,5 l

-23%

49.

99

Nektar pomorandža

Snack Day

• 5 % Vol.

64.99

99

• 50% voćnog sadržaja

250 g

2l

-21%

-23%

114.

169.99

99

1 l = 99.98 din

89.99 1 kg = 359.96 din

129.99

# 210966

# 225903

# 241830

1 l = 65.- din

Burek sa sirom 100 g

-23% 45.99

34.

99

1 kg = 349.90 din # 225628

160 g

-23% 29.99

Somun

22.99 1 kg = 143.69 din

# 229801

6

KN · 07/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


d četvrtka

OD ČET. 18.02. DO SRE. 24.02.

200 g

-25%

199.99

ce

Hatherwood

Čokoladni listići sa mentom

149.99 1 kg = 749.95 din

# 215535

Sondey

Sendvič keks Captain Rondo Kakao

• Integralno čajno pecivo

800 g

-26% 189.99

Tastino

Napolitanke

• Kakao ili lešnik

139.

99

Tastino

Medenjaci sa mlečnom čokoladom

500 g

500 g

-22%

-21%

179.

99

229.99

1 kg = 174.99 din

139.99 1 kg = 279.98 din

179.99

# 219071

# 249903

# 225959

1 kg = 359.98 din

W5

Sredstvo za čišćenje tuš kabine

Nevena

Gel za suvo pranje ruku

• Antibakterijski, 70 % alkohol 200 g

500 ml

-23%

-20%

169.99

Sondey

Grandino Cookies • Više vrsta

378.99

129.99 1 kg = 649.95 din

299.99

# 203194

# 247847

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

KRATKOTRAJNA

PONUDA

750 ml

139.99

1 l = 186.66 din # 202494

1 l = 599.98 din

www.lidl.rs /LidlSrbija

!

KN · 07/21

7


e v i j l o d o e n a Z ! e j i l a t I e s u k u Cca

Italiamo

1,2 kg PROVEREN TOP KVALITET!

Šunka

• Sušena na vazduhu • 100 g proizvedeno od 195 g svinjskog mesa 1 kg

1 499.-

Dodelom QUDAL sertifikata potrošači su potvrdili vrhunski kvalitet proizvoda iz naših tematskih nedelja.

# 202187

Italiamo

Šunka San Daniel

• Narezana • Period zrenja minimun 14 meseci 80 g

369.99

100 g = 462.49 din

Italiamo

Milano salama

• Italijanska salama • Narezana 100 g

199.99

1 kg = 1 999.90 din

# 203704

Italiamo

Mortadela sa pistaćima 700 g

429.99

1 kg = 614.28 din # 216082

8

KN · 07/21

# 203264

Italiamo

Grisini

• Više vrsta 250 g

179.99

1 kg = 719.96 din # 204780

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

18.02.

Kroasan sa jagodom Filone hleb

85 g

44.99

100 g = 52.93 din

430 g

139.99

85 g

46.99

# 251356

Kroasan sa marcipanom

1 kg = 325.56 din

100 g = 55.29 din

# 241914

# 251357

Italiamo

Provoletta sir

• Italijanski sir u listićima • Dimljeni ili klasik 140 g

149.99

1 kg = 1 071.36 din # 202466

Italiamo

Salama Cacciatore

Lovilio

Gorgonzola sir

• Polusuva fermentisana • 100 g proizvedeno od 145 g svinjskog mesa 180 g

• Dolce ili piccante 200 g

-23%

299.99

229.99

299.

99

1 kg = 1 149.95 din

Važi od četvrtka 18.02. do nedelje 21.02.

1 kg = 1 666.62 din

# 203902

# 203705

Dulano Selection

Mortadela Bolonja

Italiamo

Prosciutto Cotto

• Narezana

• Italijanska kuvana šunka • Narezana

150 g

-25%

199.99

149.99

100 g

159.99

1 kg = 999.94 din

Važi od četvrtka 18.02. do nedelje 21.02.

1 kg = 1 599.90 din # 204302

# 201968

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/21

9


Italiamo

Buffalo mozzarella • Od bivoljeg mleka • 52 % m. m.

125 g

219.99

1 kg = 1 759.92 din # 203702

Italiamo

Salama Soppressata

• 100 g proizvedeno od 164 g svinjskog mesa • Pikantna italijanska salama

Lovilio

Mozzarella sir • Rendani

200 g 350 g

549.

99

1 kg = 1 571.40 din # 241932

-25%

199.99

149.99 1 kg = 749.95 din

Važi od četvrtka 18.02. do nedelje 21.02. # 200342

Chef Select & You

Sveže testo za picu XXL

550 g

-22%

179.99

139.99 1 kg = 254.53 din

Važi od četvrtka 18.02. do srede 24.02. # 238154

Italiamo

Brusketi

Italiamo

Čips

• Pesto Verde ili Bruschetta 125 g

114.99

1 kg= 919.92 din # 222168

10

KN · 07/21

• Sa ukusom pice, ruzmarina ili maslina 150 g

94.99

1 kg = 633.27 din # 204805

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

18.02.

Italiamo

Bešamel sos

• Pogodan za pripremu lazanja i paste Carbonara

Italiamo

Cannelloni

500 ml

250 g

139.99

99.99

1 l = 279.98 din

1 kg = 399.96 din

# 213983

Italiamo

Sveže mešano usitnjeno meso

• Svinjsko i juneće meso

500 g

199.

99

# 215957

250 g

Italiamo

Sveže testo za lazanju

119.99

1 kg = 479.96 din

1 kg = 399.98 din

# 211385

# 234626

Italiamo

Mlevena ljuta paprika

Italiamo

Lepinja na italijanski način

• U maslinovom ulju 170 g

179.99

390 g

149.99

1 kg = 1 058.77 din # 203677

1 kg = 384.59 din # 211106

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/21

11


Italiamo

Maslinovo ulje iz Barija

• Ekstra devičansko 500 ml

449.

99

1 l = 899.98 din # 211115

Italiamo

Italiamo

Balsamico • Svetli ili tamni 250 ml

199.99

1 l = 799.96 din

Zelene masline Bella di Cerignola

• Sa košticom • 420 g oceđene mase 700 g

299.99

1 kg = 714.27 din # 204816

# 207935

Italiamo

Ulje i sirće u setu

Italiamo

Balsamico umak

• 100 ml ekstra devičansko maslinovo ulje • 100 ml balsamico sirće • 100 ml maslinovo ulje sa čilijem

• Više vrsta

set

1 049.# 204781

12

KN · 07/21

250 ml

249.99

1 l = 999.96 din # 202425

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

18.02.

Baresa

Sušeni paradajz

Italiamo

Sušeni paradajz

285 g

-24%

• Za pripremu brusketa ili kao začin u jelima

249.99

189.99

100 g

179.99

1 kg = 666.64 din

Važi od četvrtka 18.02. do srede 24.02.

1 kg = 1 799.90 din # 203142

# 211151

250 g

Italiamo

Punjena testenina • Više vrsta

149.99

1 kg = 599.96 din # 206656

Italiamo

Italiamo

Panzerotti Burrata

Cappelletti sa sirovom šunkom

• Sa sirom i ljutom kobasicom 250 g

250 g

169.99

239.

99

1 kg = 679.96 din # 203127

1 kg = 959.96 din # 241928

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/21

13


1 kg Italiamo

Fusili tricolore

• Durum testenina sa paradajzom i spanaćem • Idealna za pripremu salata ili pasti sa Italiamo sosevima 500 g

99.99

1 kg = 199.98 din

Italiamo

Špagete

• Italijanska testenina od durum pšenice 1 kg

124.99

# 204739

# 207485

Italiamo

Testenina sa spanaćem

Italiamo

Tricolore mašnice

• Italijanska testenina od durum pšenice 500 g

129.99

1 kg = 259.98 din

• U obliku maslinovog lista • Italijanski proizvod napravljen od durum pšenice 500 g

279.99

1 kg = 559.98 din

Italiamo

Špagete tricolore 500 g

119.99

1 kg = 239.98 din

# 208561

# 206869

# 206844

Italiamo Italiamo

Pasirani paradajz

• Sa bosiljkom 720 ml

149.99

1 l = 208.32 din # 202261

14

KN · 07/21

Pasirani paradajz na italijanski način 425 ml

89.

99

1 l = 211.75 din # 202258

Italiamo

Pasirani paradajz • Rustica 720 ml

129.99

1 l = 180.55 din # 208528

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

18.02.

Italiamo

Sosevi za pastu • Više vrsta

350 g

159.99

1 kg = 457.12 din # 203078

Italiamo

Parmigiano Reggiano sir

• Tvrdi italijanski sir • U listićima ili narendan • Period zrenja min. 24 meseca • 32 % m. m. 100 g

249.99

1 kg = 2 499.90 din # 203271

Italiamo

Pecorino Romano 200 g

359.99

1 kg = 1 799.95 din # 231912

Italiamo

Sosevi za pastu

Italiamo

Pesto sa Sicilije

• Carbonara ili 4 vrste sira 340 g

249.99

• Siciliano ili Trapanese 180 g

179.

99

1 kg = 735.27 din # 202094

1 kg = 999.95 din # 203691

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/21

15


Pizza na italijanski način • Arrabbiata • Iz peći na drva

Italiamo

400 g

Italiamo

269.99

Pizza 4 vrste sira

350 g

249.99

1 kg = 714.26 din

1 kg = 674.98 din

# 202155

# 202158

Italiamo Italiamo

Brusketi

• Pomodori ili Grillino

342 g

299.99

1 kg = 877.17 din # 202795

16

KN · 07/21

Melanzane alla Parmigiana

• Polupripremljeno jelo sa patlidžanom i mocarela sirom

450 g

319.99

1 kg = 711.09 din # 212611

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

18.02.

Italiamo

Calzona

• Sa nadevom od paradajz sosa i mocarela sira 250 g

299.

99

1 kg = 1 199.96 din # 227101

Italiamo Italiamo

Panirani pileći file • Sa paradajzom i mocarela sirom

Panirani morski plodovi

500 g

399.99

• Mešavina lignji i kozica

1 kg = 799.98 din # 200087

300 g

244.99

1 kg = 816.64 din # 203694

Italiamo

Plodovi mora sa belim lukom 300 g

419.99

1 kg = 1 399.97 din # 202111

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/21

17


Italiamo

Lešnik krem 400 g

269.99

1 kg = 674.98 din # 217874

Italiamo

Tiramisu

• Sa 30% kremastim punjenjem 500 g

269.99

1 kg = 539.98 din # 204798

Italiamo

300 g

Kolačići sa kremom

-20%

224.99

Sondey

Biskvit Cantuccini • Sa bademima ili sa čokoladom

179.99

140 g

149.99

1 kg = 599.97 din

Važi od četvrtka 18.02. do srede 24.02.

1 kg = 1 071.36 din

# 202080

# 217930

10

komada

Italiamo

Glazirano lisnato testo

200 g

99.99

1 kg = 499.95 din # 202240

18

KN · 07/21

200 g

Italiamo

Amaretti keks

159.99

1 kg = 799.95 din # 202162

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

2

Italiamo

Panna Cotta • Sa karamel prelivom

18.02.

2

komada

komada

2 x 100 g

159.99

2 x 80 g

179.99

Italiamo

Tiramisu

• Italijanski desert

1 kg = 1 124.94 din

1 kg = 799.95 din

# 202021

# 202020

Italiamo

Avellino kesteni

• Kuvani, oljušteni kesten Italiamo

Kroasani

• Sa čokoladnim punjenjem ili džemom od kajsije

500 g

100 g

299.99

249.99

1 kg = 599.98 din

1 kg = 2 499.90 din

# 203686, # 203685

Italiamo

Cremoso italijanski tip jogurta • Lešnik ili limeta

150 g

54.99

1 kg = 366.60 din

# 203254

Italiamo

Novellini italijanski medenjaci

350 g

144.99

1 kg = 414.26 din

# 217758

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 217917

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/21

19


Italiamo

Desertni specijalitet • Straćatela ili sa pistaćima i čokoladom

500 g

349.99

1 kg = 699.98 din # 208744

Italiamo

Sladoled sa ukusom kafe 200 g

139.

99

Italiamo

Fiorentina ili sladoled sa ukusom limuna sa Sicilije

1 kg = 699.95 din

200 g

139.99

1 kg = 699.95 din

# 203684, # 203682

# 204783

Italiamo

Sladoled na italijanski način

• Orah i Zabajone krem, čoko vanila, amareto, limun i malina, pistaći ili tiramisu 750 ml

299.

99

1 l = 399.99 din # 205196

Italiamo

Italiamo

Mascarpone • 41 % masti 500 g

399.

99

1 kg = 799.98 din # 237460

20

KN · 07/21

Kafa Moccachino 330 ml

99.99

1 l = 303.- din # 205820

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Držati u kući Umereno zalivanje Na sunčanom mestu

OD ČETVRTKA

18.02.

Baštensko cveće Redovno zalivanje U hladu

Azeleja stablašica

549.99

• Cca 40 cm • Više boja

# 62722

Vriseja i guzmanija

• Cca 40 - 50 cm • Više boja

699.

99

Mini sobno cveće

139.99

• Cca 14 cm • Više vrsta • Bele i roze boje

# 62705

# 125726

Ruže, buket

Lale, buket

• 11 ruža u buketu • Više boja

• 7 lala u buketu • Više boja

349.99

299.99

# 62722

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 62722

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/21

21


Sicilija 2018. Suvo belo 16 - 18 °C 12,5 % Vol. Duca Di Sasseta

Carricante Terre Siciliane 0,75 l

449.99

1 l = 599.99 din # 235213

Puglia 2018. Crveno vino

1,5 L

16 - 18 °C

Toscane

13,5 % Vol.

2019. Crveno vino 16 - 18 °C 12,5 % Vol.

Bellanova

Malvasia Nera Puglia IGP Rosso 0,75 l

499.99

1 l = 666.66 din # 232510

22

KN · 07/21

Corte alle

Mura Chianti 1,5 l

949.99

1 l = 633.33 din # 206887

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

18.02.

0,75 l

Chiaravita

Montepulciano dʻAbruzzo DOC

-25%

269.99

199.99 1 l = 266.66 din

# 241521

Italija

Sicilija

2019.

2019.

Polupenušavo vino

Suvo crveno vino

8 - 10 °C

18 - 20 °C

10 % Vol.

13 % Vol.

Allini

Corte Aurelio

Piu Secco Bianco

Nero D‘avola Sicilia

0,75 l

0,75 l

-23%

-21%

299.99

229.99

319.99

249.99

1 l = 306.66 din

Veneto

1 l = 333.32 din

# 202609

2018.

# 218380

Suvo crveno vino

Bardolino, Veneto 2019. Suvo belo vino

1,5 L

16 - 18 °C

1,5 L

12 % Vol.

8 - 12 °C 11 % Vol.

Casale Ai Campi

Merlot del Veneto IGP

Castelli Romani DOP

1,5 l

-22%

1,5 l

-25%

399.

99

449.99

349.99

299.

99

1 l = 233.33 din

# 202478

1 l = 200.- din # 241134

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/21

23


TV HIT NEDELJE Silvercrest Kitchen Tools®

Aparat za vafle SWE 1200 D1 • • 1200 W

Visokokvalitetan sloj protiv prianjanja kompanije ILAG® Sa varijabilnim termostatom i signalnom lampicom za pečenje

kom.

1 499.

-

# 345749

PRAKTIČNA KUHINJA

na t stira os Te gurn si

PO TVOM UKUSU

N pr adgl oizv ed od ana nja

Testiran kvalitet

#OdgovornoZajedno Zenker®

1

Kalup za pečenje 3

2

•

Otporan na toplotu do 240 °C

1•

Dimenzije: cca 32 x 13 x 7 cm

2•

Dimenzije: Ø cca 26 x 6,5 cm

3•

Dimenzije: Ø cca 22 x 10 cm

kom.

499.99 # 345585

Silvercrest Kitchen Tools®

Aparat za palačinke SCM 1500 E5

1500 W

• •

•

Odvojiva ploča za pečenje sa visokokvalitetnim slojem protiv prianjanja marke ILAG® Sa špatulom za razmazivanje testa, špatulom za okretanje palačinki i predlozima za recepte Dimenzije (površina za pečenje): Ø cca 34 cm

kom.

3 499.Odvojiva ploča

24

KN · 07/21

# 351033

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

2

Može se koristiti i kao poklopac

dela

18.02.

HIT NEDELJ NEDELJE E Ernesto®

Kalupi za pečenje • • •

Visokokvalitetni premaz protiv prianjanja kompanije ILAG® Otporni na temperature do 250°C Kalup za pečenje sa visokom ivicom

•

Dimenzije: cca 41 x 26,5 x 4 cm (D x Š x V) i cca 41 x 26,5 x 6 cm (D x Š x V)

set

799.

99 # 345751

cca

3x

20cm

Uklj. rezervni zatvarač, 3 vakuumska ventil adaptera i cca 3 m folije u rolni

Silvercrest Kitchen Tools®

Folije za vakuumiranje

ili

•

Za konzervisanje namirnica bez propuštanja arome, vazduha i vode

•

Dužina: po cca 3 m

set

2x

599.99

cca

28cm

125 W

# 346879

Funkcija “Soft”

Do

s t u p n a b oj

a

Mokro i suvo

Funkcija ”mokro i suvo“ za posebno vlažne namirnice ili funkcija ”soft“ za osetljive namirnice

1

3

Ernesto®

Silvercrest Kitchen Tools®

Kuhinjski probor

Uređaj za vakuumiranje SV 125 C3

•1 •2 •3 •4 •5

•

•

Štiti posuđe od ogrebotina Varjača Lopatica za okretanje Kašika za špagete Kutlača Kašika za ceđenje kom.

• •

129. 5

99

Za konzervisanje namirnica bez propuštanja aroma, vazduha ili vode Pogodan za vakuumiranje i zavarivanje kesa u jednom postupku Za Sous-vide kuvanje i konzerviranje namirnica Za komercijalno dostupne folije u rolni maks. širine 30 cm set

3 599.

Testiran kvalitet

# 346881

# 297458

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

na t stira os Te gurn si

4

•

N pr adgl oizv ed od ana nja

2

odr

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/21

25


TV

8

delova

HIT NEDELJE

2

Ernesto®

Set noževa • • •1 •2

1

Visokokvalitetne oštrice od nerđajućeg čelika Kuvarski nož, nož za tranžiranje, nož za odvajanje mesa od kostiju, kuhinjski nož i nož za povrće Uklj. 2 podloge za rezanje i kuhinjske makaze Uklj. 2 podloge za rezanje i oštrač od čelika sa zaštitom za prste

set

ili

999.99 # 345744

13

delova

HIT NEDELJE Ernesto®

Set posuda za čuvanje svežine namirnica •

Dimenzije: 1 x cca 6,8 l; 2 x cca 1,15 l; 2 x cca 1 l; 8 x cca 0,5 l

set

j

a

D

upn a bo os t

699.

99 # 345735

s

o ja

Do

4

tupna b

dela

1

2

dela

ili

2

2

dela

Višekratna upotreba ekološka zamena za foliju za održavanje svežine namirnica Ernesto®

Silikonski poklopci

set

Ernesto®

Daske za sečenje • •

Pogodne za pranje u mašini za pranje sudova Dimenzije: cca 35 x 25,5 cm / cca 22 x 17,2 cm (D x Š)

399.99 # 345759

• • •

Višenamenska upotreba na različitim površinama Pogodno za pranje u mašini za pranje sudova Od visokokvalitetnog platinastog silikona

•

Dimenzije:

•1

Ø cca 6,3 cm, 9 cm, 11,5 cm, 14,5 cm

•2

Ø cca 16,5 cm, 20,5 cm

set

169.99 # 355521

26

KN · 07/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

18.02.

s t u p n a b oj

a

Do

Indukcioni

Gasni

Halogen

Ernesto®

Aluminijumski tiganj Dimenzije: Ø cca 24 cm

•

•

Dimenzije: Ø cca 28 cm

kom.

kom.

699.99 999.99

Debljina dna: cca 2,6 ili 3 mm

# 356236

# 356234

Visokokvalitetan sloj protiv prianjanja kompanije ILAG®

Debljina dna: cca 2,5 mm

Debljina dna: cca 3 mm Halogen

Indukcioni

Gasni

kom.

Ernesto®

kom.

699.99

Aluminijumski tiganj za palačinke •

Izuzetno tanak

•

Dimenzije: Ø cca 25 cm

# 356231

Aluminijumski duboki tiganj •

Sa pomoćnom ručkom za jednostavno rukovanje

•

Dimenzije: Ø cca 28 cm

2

1

3

Ernesto®

# 345753

Ernesto®

6

5

4

1 599.-

2x

Kuhinjsko posuđe od nerđajućeg čelika • •3 •4 •5

1-2

•6 Cediljka Set posuda za začine •7 Kuhinjska cediljka •8 Posuda za mleko

Posuda za mešanje Poslužavnik za serviranje Set činija

kom. ili set

7

229.99

8

2x

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 337214

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/21

27


Varijabilno podešavanje temperature od 80°C do 200°C

Za pečenje bez dodatog ulja ili masti Silvercrest Kitchen Tools®

Friteza na vruć vazduh SHF 900 A1 •

• •

Sa 30-minutnim tajmerom i funkcijom automatskog isključivanja Odvojiva korpa za prženje sa premazom protiv lepljenja Grejni element od nerđajućeg čelika Cool-Touch drška

•

Dimenzije: cca 23 x 29,7 x 28 cm (Š x V x D)

•

kom.

4 999.

-

www.tuv.com ID 1111225252

# 358695

l l cca1,51,5

900 W cca

17 l

cca

cca

1100 W

1l

0,75 l

2x

cca

1,5 l

0-30 min.

Sa66power nivoa snage settings

Odmrzavanje Defrost

Silvercrest Kitchen Tools®

Mikrotalasna pećnica SMW 700 D1 Ernesto®

Posuda za mikrotalasnu pećnicu • •

28

Poklopac sa praktičnim ventilom za paru Pogodna i za zamrzavanje hrane

KN · 07/21

• •

Vreme podesivo od 0 do 30 minuta Sa staklenim rotacionim tanjirom

•

Dimenzije: cca 44,6 x 24,1 x 35,9 cm (Š x V x D)

kom.

kom. ili set

239.99 6 999.# 345761

# 345741

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

18.02.

Odmrzavanje Defrost

2 slice toaster Za 2 parčeta

Ponovno Reheat zagrevanje

350 W

maks.

800 W Odvojiva posuda za mrvice

Silvercrest Kitchen Tools®

Toster STK 800 A1 • • •

Sa ugrađenim nastavkom za pecivo Optimalni rezultati pečenja zahvaljujući centriranju hleba i kontroli zapečenosti 6-stepeni regulator jačine pečenja Nož od visokokvalitetnog nerđajućeg čelika

N pr adgl oizv ed od ana nja

Testiran kvalitet

na t stira os Te gurn si

2 299.-

s t u p n a b oj

a

Do

kom.

# 345731

maks. 3000 W

maks.

1,7 l

Silvercrest Kitchen Tools®

Štapni mikser SSM 350 B1 • •

Silvercrest Kitchen Tools®

1 999.Testiran kvalitet

na t stira os Te gurn si

•

1 399.-

kom.

# 354999

Testiran kvalitet

na t stira os Te gurn si

•

kom.

# 345742

N pr adgl oizv ed od ana nja

•

Automatsko sigurnosno isključivanje i zaštita od rada bez vode Dno kapsule od nerđajućeg čelika sa skrivenim grejnim elementom Sa odvojivim filterom za kamenac i indikatorom nivoa vode Dugme za otvaranje poklopca za praktično otvaranje jednom rukom

Originalni Strix® termostatski sistem

N pr adgl oizv ed od ana nja

Kuvalo za vodu SWKK 3000 A1 •

Za mešanje, pravljenje pirea i usitnjavanje Turbo taster za snažno impulsno mešanje

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/21

29


Dimenzije: cca 31 x 6 x 5 cm (D x Š x V)

cca

HIT NEDELJE

u ć e s p ot

3 p o de š

65 lm

vaj

TV

s t i l j ke

cca

ve

a

52 lm

Livarno Lux®

LED ugradna svetiljka •

Fleksibilno primenjive zahvaljujući radu na baterije Sa praktičnim prekidačem za regulisanje jačine svetla za 2 nivoa osvetljenja

• re t

n e s p ot s ve

kom.

599.99

t ilj ke

3 ok

Dimenzije: cca 30 x 6 x 4 cm (D x Š x V)

# 345747

Dostupne boje:

60 mesta za station presets

memorisanje stanica

2 2Alarmzeiten varijante alarma 2 separate alarm -times po izboru kao programmable radio ili zvuk Double alarme alarma s t u p n a b oj

a

Do

Silvercrest®

DAB+ kuhinjski radio

Auriol®

•

• • •

Ekran na dodir sa pozadinskim osvetljenjem Merenje vremena do 99 min. i 59 sek. Funkcija odbrojavanja sa akustičnim alarmom

•

Dimenzije: cca 7,5 x 7,5 x 2,5 cm (Š x V x D)

•

• • •

Pogodan za montažu ispod radnog elementa ili za postavljanje na radni deo Prijem digitalnih radio stanica kvalitetnog zvuka zahvaljujući DAB+ tehnologiji Veliki dvoredni Dot-Matrix-LCD-ekran Integrisano LED svetlo Izlazna snaga zvuka: 2 x cca 0,8 W

•

Dimenzije: cca 26 x 5,3 x 16,3 cm (Š x V x D)

kom.

3 999.-

Digitalni tajmer

kom.

499.99 # 356420

Meradiso®

Set kuhinjskih krpa

# 356445

2x

•

2 u 1: jedna strana sa frotirskom površinom, druga glatka strana

• •

Dimenzije: cca 45 x 70 cm 2 komada (1 kom. = 200.-)

set

399.

100% pamuk

99

Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.

# 342598

30

KN · 07/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

18.02.

Jednostavna montaža na zid - bez alata i bez bušenja

Ernesto®

Držač za folije i ubruse • •

Držač za kuhinjske folije sa praktičnom ivicom za odsecanje Za pričvršćivanje vakuumskim držačima

•

Dimenzije: cca 37,5 x 33,5 x 16 cm (Š x V x D)

kom.

1 599.# 345763

s t u p n a b oj

a

Do

Dimenzije: cca 33 do 50 x 7,4 x 38 cm (Š x V x D)

2x

Dimenzije: cca 47 x 9 x 38,3 cm (Š x V x D)

Ernesto® Ernesto®

Umetak za pribor za jelo ili cediljka za sudove

kom.

599.99 # 345757

cca

5l

1x

2x

•

Univerzalni podmetači • •

Mogu se korisititi kao podmetači, prostirke ili ulošci za fioke Neklizajući i mogu se skratiti

•

Dimenzije: 2x cca 36,5 x 27,5 cm

2 komada (1 kom. = 100.-)

set

199.99 # 345755

cca

3l Ernesto®

Organizator za frižider kom. ili set

399.99 Dimenzije: cca 21,9 x 9 x 31 cm (Š x V x D)

# 345769

Dimenzije: 2x cca 13,8 x 9 x 31 cm (Š x V x D)

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/21

31


Esmara®

Ženska majica dugih rukava • •

Sa viskozom Prijatno mekan materijal

•

Veličine: S - XL (36 - 50)

kom.

799.99

UDOBNO SA STILOM

I KOD KUĆE

# 342589

#OdgovornoZajedno

Esmara®

Bluza • •

Sa viskozom Prijatno mekan materijal

•

Veličine: 34 - 46*

G-širina - veća udobnost zahvaljujući posebno širokoj obući

Integrisani Footflexx-Shock sistem unutrašnjeg đona za optimalno ublažavanje koraka

kom.

999.99 # 342799

par

Footflexx®

Ženske patike • Esmara®

Ženske farmerke „Slim Fit“ • •

Usko krojene Model sa 5 džepova

•

Veličine: 36 - 46*

kom.

1 299.# 342582

•

Uložna tabanica izrađena od štavljene kože bez upotrebe hroma, za prirodnu udobnost tokom nošenja

1 999.

-

# 342581 Tabanica od

PRAVE KOŽE

Veličine: 37 - 41

Za nju i njega

Gel ulošci •

Za rasterećenje stopala i zglobova

•

Veličine: 36 - 45

par

299.99 # 342592

32

KN · 07/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

18.02.

om z a ve z i v

je

Sa t

r

an

ak

Esmara®

Ženska pidžama •

2

dela

•

Gornji deo sa širokim ili V-izrezom Donji deo sa bočnim praktičnim džepovima i elastičnom trakom

•

Veličine: XS - XL (32 - 50)*

set

1 199.

-

# 342588

s tu

pna b oja

Do

Dostupne boje:

Esmara®

Grudnjak •

Esmara Lingerie®

Blago oblikuje i čini siluetu tela lepom

•

Veličine: 85 - 90C*, 85 - 90D*

• •

Veličine: 85 - 95D, 90 - 95C

•

Bodi za oblikovanje tela •

Blago oblikuje i čini siluetu tela lepom Široke, mekane, udobne i postavljene bretele Bez žica kom.

699.

kom.

999.99

99 # 342583

# 318266

s tu

pna b oja

Do

Dostupne boje:

Esmara®

Esmara®

Ženske duboke gaćice • • •

Blago oblikuju i čine siluetu tela lepom Ojačan prednji deo sa efektom „skrivanja stomaka“ Veličine: M - XL (40 - 50)

Duboke gaćice

3x

•

Visokokvalitetne izrade sa elegantnom čipkom

• •

Veličine: M - XL (40 - 50)* 3 komada (1 kom. = 233.33)

set

kom.

699.99

399.99

# 342590

# 342591

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/21

33


Livergy®

Muška dukserica •

Prijatno mekana zahvaljujući mekanoj strukturi sa unutrašnje strane

•

Veličine: M - XXL (48 - 62)*

kom.

1 299.# 342381 Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.

Livergy®

Muške farmerke „Straight Fit“ • •

Ravan kroj Model sa 5 džepova

•

Veličine: 48 - 58*

kom.

1 499.# 342378

Dostupne boje:

P ODRŽ AVAM O

IN ICIJAT IV U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

100% pamuk

2x

Livergy®

Muška polo majica dugih rukava • •

Visokokvalitetno pike tkanje Veličine: M - XXL (48 - 62)

34

KN · 07/21

Livergy®

kom.

999.99 # 342383

Muške majice kratkih rukava Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.

• •

Veličine: M - XL (48 - 58) 2 komada (1 kom. = 400.-)

set

799.99 # 346550

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

18.02.

Livergy®

Muška pidžama •

•

Donji deo sa bočnim džepovima i elastičnim pojasom u struku Ranfla na nogavicama

•

Veličine: M - XXL (48 - 62)*

set

1 199.-

2

dela

# 342380

P ODR ŽAVA MO

IN IC IJAT IV U

PROIZVODNJE

s tu

pna b oja

Do

PAMUKA U AFRICI

Livergy®

Muška potkošulja 100% pamuk

•

Bez bočnih šavova

•

Veličine: M - XL (5 - 7)

kom.

399.99 # 342379

2 u 1:

za jačanje mišića ruku i nogu

maks.

Dostupne boje:

100 kg

Livergy®

Muške bokserice

2x

•

Optimalano pristaju zahvaljujući elastanu

• •

Veličine: M - XXL (5 - 8) 2 komada (1 kom. = 300.-)

set

599.

99 # 342382

Ridder®

Trenažer za ruke i noge •

Sa integrisanim mernim uređajem i digitalnim prikazom vremena treninga, brzine, udaljenosti i potrošnje kalorija

•

Dimenzije: cca 41 x 39 31 cm

kom.

3 999.# 356350

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/21

35


Do

pna b oja

s tu

SA SENZOROM NA DODIR Ušteda energije: automatski se uključuje u ruci i isključuje prilikom odlaganja

TRENUCI KOJI

PRIPADAJU TEBI

a t e m p e r at

3

Silvercrest Personal Care®

Fen za kosu sa jonskom tehnologijom SHTT 2200 B1 • •

Sa “Cool Shot” funkcijom za fiksiranje stilizovanja

Nečujni motor (DC) Sa difuzor nastavkom za blago sušenje i veći volumen Testiran kvalitet

kom.

2 199.-

na t stira os Te gurn si

JONSKA TEHNOLOGIJA: • Antistatičko sušenje • Glatka kosa • Kraće vreme sušenja

N pr adgl oizv ed od ana nja

vo

i

2

3n

2

o a d uv an

ure

n iv

ja

maks. 2300 W

#OdgovornoZajedno

# 316064

SET SADRŽI: 1

5

NASTAVAKA

650 W

Dužina: cca 47,5 cm

Ridder®

Philips®

Multifunkcionalni aparat za oblikovanje kose HP8653/00 •

Savršeni rezultati stilizovanja zahvaljujući 3 nivoa temperature i 5 nastavaka

•

Dužina kabla: cca 180 cm

set

-

# 307275

KN · 07/21

•1

•2 Zaštitna kapica

3 999. 36

2

Set za negu stopala ili četka za kupanje sa aplikatorom

ø cca 9,5cm

3 u 1: čisti, neguje i uklanja višak kože 17 okruglih loptica za masažu kom.

499.99 # 356197

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

18.02.

Za nju

Miomare®

Bademantil • • • •

Od laganog frotira - mekan, lagan i upijajući materijal Dužina do lista nogu - elegantni kimono stil Sa kaišem za vezivanje i dva našivena džepa Veličine: za nju: XS - XL (32 - 48) za njega: M - XL (48 - 58)

kom.

1 499.# 311623 # 311620

Za njega Dostupne boje oba modela:

Esmara®

Ženske kućne papuče •

Prijatno mekane i udobne

•

Veličine: 36 - 41

par

aju ć a p ole

na

Nek

l iz

đi

459.99 # 317896

Dostupne boje oba modela:

Ridder®

Prostirka za kadu ili tuš kabinu •

Fiksiranje vakuumom

•

Dimenzije: cca 38 x 80 cm ili cca 54 x 54 cm

Miomare® kom.

599.

99 # 346275

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

Prostirka za kupatilo •

Izuzetno mekana

•

Dimenzije:

kom.

1 399.# 307288

cca 60 x 100 cm ili

POGODNO ZA PODNO GREJANJE

cca 90 cm

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/21

37


Funkcioniše bez primene zaštitnog gasa

Varijabilno podesivi mehanizam dodavanja žice sa dva točkića za brzo i neprekidno zavarivanje Parkside®

Struja zavarivanja: 25-120 A Nominalni napon: 230 V Napon praznog hoda: 31 V Klasa zaštite: IP21S Sadržan pribor: cca 0,45 kg žice za zavarivanje, 1 dizna gorionika (prethodno montirana), 4 dizne za zavarivanje (1 prethodno montirana), 1 maska za zavarivanje, 1 čekić za skidanje nečistoća sa integrisanom žičanom četkom

RADIONICA

U TVOM DOMU cca cca

cca cca

Aparat za zavarivanje sa punjenom žicom PFDS 120 A2 • •

Kabl za zavarivanje dužine od 2 m sa izmenjivim mlaznicama za zavarivanje Hlađenje pomoću ventilatora i zaštita od preopterećenja u vidu termo monitora sa kontrolnom lampicom

set

11 899.

cca

cca

38

KN · 07/21

cca cca cca

cca

cca

# 345149

Idealno za kombinovanje

#OdgovornoZajedno Različiti setovi

Parkside®

Punjena žica za zavarivanje PSFD A1 •

cca

-

Za standardne aparate za zavarivanje sa punjenom žicom (npr. Parkside, Mauk, Deca) kom.

449.99 # 345134

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

22.02.

Vidno polje: cca 9,2 x 4,2 cm Vreme zatamnjivanja: 0,0002 s (u skladu sa EN 379) Podesivi DIN stepen zaštite: 5-9 / 9–13 UV/IR zaštita: DIN 16

Parkside®

Automatska maska za zavarivanje PSHL 2 D1 •

Sa integrisanom LED sijalicom za optimalno osvetljavanje radnog prostora Optimalna zaštita zahvaljujući automatskom zatamnjivanju prilikom paljenja električnog luka Senzorski upravljan sistem sa vrlo kratkim vremenom reagovanja Automatska kontrola senčenja – za udoban rad bez prekida Varijabilno podesiva osetljivost i vreme osvetljavanja

• • • •

kom.

3 499.

-

# 345144

4

dela

cca 3x 20mm · 1x 15mm

Parkside®

Set žičanih četki •

3

dela 1

2

Za čišćenje i uklanjanje rđe, tvrdokorne prljavštine, boja itd. set

499.99

3

Parkside®

# 356279

Set klešta • • • •1 •2 •3

Za savijanje i fiksiranje različitih materijala Pogodne za bušenje, brušenje i varenje Od visokokvalitetnog ugljeničnog čelika Langbeck klešta cca 165 mm Klešta za varenje cca 170 mm Standardna klešta cca 180 mm

Kapacitet magneta cca 20 kg

1

Parkside®

Dvostruki ili ugaoni magnet

set

Praktična pomoć prilikom varenja i montaže

•1

Dimenzije: cca 205 x 86 x 40 mm

•2

Dimenzije: cca 190 x 122 x 24 mm

kom.

799.99 # 356280

•

Kapacitet magneta

cca 8kg

399.99

2

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 356281

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/21

39


Parkside®

Posebno tih - samo 68 dB

Kompresor PSKO 24 A1 •

Bezuljni motor za rad sa malo održavanja Rezervoar sa vijkom za ispuštanje kondenzovane vode 2 manometra sa Bar i PSI skalom

• •

Priključna snaga: cca 1,5 kW Usisna snaga: cca 260 l/min Efektivno pražnjenje pri 7 bar: cca 80 l/min

cca

24 l

kom.

15 999.# 354867

na t stira os Te gurn si

N pr adgl oizv ed od ana nja

Testiran kvalitet

crevo visokog pritiska

250

Fluorescentni

delova

Parkside® 3M®

Armirana lepljiva traka •

Dimenzije: cca 50 mm x 50 m

kom.

299.

99

set

Set vezica za kablove •

Različite dužine i jačine

299.99 # 355777

# 345549

Parkside®

Produžni kabl •

Izvlačivi deo za kačenje sa obe strane kom.

999.99

cca 3m 2x

# 356508

40

KN · 07/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


bi

U

OD PONEDELJKA

22.02.

n a k t ič oj t or pr

12 V 2.0 Ah Parkside Performance®

Aku bušilica - odvijač u setu PBSPA 12 A1 • • •

Motor bez četkica

Integrisano LED osvetljenje predmeta obrade

Motor bez četkica (Brushless Motor) – posebno dug vek trajanja zahvaljujući manjem habanju Brzostezna metalna glava 2-brzinski prenosnik sa varijabilnim regulisanjem broja obrtaja i Quickstop funkcijom 20 podesivih stepena obrtnog momenta i dodatni stepen za bušenje

•

Maks. obrtni momenat: 30 Nm Broj obrtaja: 1. brzina 0–400 / 2. brzina 0–1400 min-¹ Maks. prečnik bušenja: cca 19 mm u drvo / cca 10 mm u čelik set

7 999.-

Uklj. 2 baterije, 39-delni set pribora i 1 punjač

# 329414

Parkside®

Višenamensko uže

ø cca 5.4mm

maks. 220kg

1

•

Otporno na vremenske uticaje i habanje kom.

3

2

399.99

ø cca 9.5mm

maks. 110kg

# 346129

4 1

151 deo

5

Parkside®

Različiti setovi

Magnetni pribor • • • •4 •

1-3

•5 •

Magnetna posuda Od nerđajućeg čelika Magnetni efekat sa obe strane Kontrolno ogledalo Sa fleksibilnom ugaonom vodilicom: Ø cca 50 mm, cca 241-698 mm Magnetni podizač Sa fleksibilnim ugaonim vodilicama: cca 163–615 mm

2

Parkside®

Set sitnog pribora

350

delova

•1 • •2 •

3

128

•3

delova

•

kom.

Set kuka Pocinkovane kuke otvorenog i zatvorenog oblika Set podloški Ravne i elastične podloške Set šestougaonih matica Pocinkovana izrada set

399.99

299.99

# 335835

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 346133

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/21

41


3

VRSTE MLAZA

s tu

Miomare®

pna b

Tuš sa policom

oja

Do

Praktična polica sa 2 položaja za ugradnju za zidnu montažu

• •

S e t s adr ž i

• •

Dugme za jednostavnu promenu vrste mlaza Mekana mlaznica protiv stvaranja kamenca koja se lako čisti Velika sloboda kretanja zahvaljujući tuš crevu od cca 150 cm Dimenzije: cca 112,5 x 35 cm (V x D); glava tuša: cca 22 x 22 cm ručni tuš: Ø cca 11 cm

set

SUPER OPREMLJENO 4 999.-

KUPATILO

# 346723

#OdgovornoZajedno

Silvercrest®

Bluetooth® zvučnik za kupatilo SBL 3 D1 • • • • •

Za bežičnu reprodukciju muzike Sa LED ekranom, FM radiom i prikazom sata Kompatibalan sa svim uobičajenim pametnim telefonima i tabletima sa Bluetooth® opcijom Za cca 6,5 sati reprodukcije muzike Uklj. USB na Micro USB kabl za punjenje (cca 120 cm) kom.

1200 mAh

1 499.

42

Jednostavno pričvršćivanje vakuumskim držačem

KN · 07/21

Litijum-polimerska baterija

# 344984

IPX6 3W

-

ekran

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

s tu

pna b oja

Do

3

22.02.

VRSTE MLAZA

1

Miomare®

Multifunkcionalni ručni tuš •

Uklj. 1 zaptivni prsten i 1 nastavak za uštedu vode

•

Dimenzije: glava tuša: Ø cca 15 cm

kom.

599.99 # 346661

Uklj. 2 fleksibilna priključna creva od nerđajućeg čelika i hromiranu ekscentričnu garnituru za odvod 2

Water saving function

Funkcija uštede vode: eko funkcija za ekonomičnu potrošnju vode Miomare®

Jednoručna baterija za lavabo •

Miomare®

Rastegljivo crevo za tuš • •

Sa oblogom od nerđajućeg čelika visokog kvaliteta Izvlači se do 2 m dužine za veliku slobodu kretanja

•

Dužina: cca 1,5 m

kom.

399.99

•1

Jednostavna montaža sa 1 prstenom sa gumicom za brzo pričvršćenje (Shaftfix) Tihi mešač od cca 35 mm

•

Dimenzije: cca 146 x 133 x 52 mm (Š x V x D)

•2

Tihi mešač od cca 26 mm

•

Dimenzije: cca 158,5 x 125,5 x 50 mm (Š x V x D)

kom.

2 599.-

# 346726

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 346724

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/21

43


Dostupni dezeni:

Livarno Lux®

LED lampa za kupatilo

1

•

11.5W

cca 1370 lm

•1

Dugotrajni LED modul neutralno belog svetla koji štedi energiju Okvir od aluminijuma

•

Dimenzije: cca 28 x 6 cm (Ø x V)

•2

Okvir u izgledu sjajnog hroma

•

Dimenzije: cca 27 x 6 cm (Ø x V)

•3

Belo osvetljenje

•

Dimenzije: cca 28 x 6 cm (Ø x V)

kom.

1 199.-

2

Miomare®

# 355071

Sa dekorativnim efektom zvezda

Zavesa za tuš •

Sa 12 ojačanih karika i montažnih prstenova

•

Dimenzije: cca 180 x 200 cm

kom.

799.99

3

# 341985

2

Miomare®

Peškiri

dela

•

Težina: 500g/m2

•

Dimenzije: cca 30 x 50 cm

•

2 komada (1 kom. = 150.-)

set

2x

299.

99 # 342275

•

Dimenzije: cca 50 x 100 cm

kom.

1x 100% pamuk

Različiti setovi

399.99 # 342284

Miomare®

Toaletna četka sa držačem •

Sa četkom za čišćenje ivica set

299.99 # 346455

44

KN · 07/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

22.02.

2-minutni tajmer sa intervalom od cca 30 sekundi

Rezervoar za vodu:

Uklj. 4 kapice za glave četkica

Soft - za stimulišuću masažu desni Normal – za svakodnevno čišćenje i temeljno uklanjanje plaka

Električna četkica za zube NBZ 45 A1

Jet – za uklanjanje tvrdokornih ostataka hrane

Efikasno čišćenje zuba i desni Temeljno uklanjanje plaka pomoću brzog oscilacionog sistema Glave četkica označene različitim bojama sa visokokvalitetnim zaobljenim vlaknima od DuPont™ Tynex® najlonskih filamenta i zelenim indikatorskim čekinjama (pokazuju kada je neophodna zamena) Kompatibilna sa Oral-B® i Nevadent glavama četkica

•

Nevadent®

Irigator za ispiranje usta NMD 3.7 B4 •

Pouzdano čisti područja koja su teško dostupna četkici za zube Dva nastavka sa indikatorskim prstenovima u boji

•

kom.

2 499.-

kom.

999.99

# 355268

Testiran kvalitet

na t stira os Te gurn si

N pr adgl oizv ed od ana nja

•

800 mAh

Intenzitet mlaza vode podesiv na 3 nivoa:

Nevadent®

• •

3,7 V

cca 130 ml

s tu

Lako doziranje paste za zube može sadržati do 2 tube paste

pna b oja

Do

# 346448

6x

Nevadent®

Zamenske glave za četkice za zube NZK 6 A1 •

Visokokvalitetna zaobljena vlakna od DuPont™ Tynex® najlonskih monofilamenata i zelene indikatorske čekinje

•

6 komada (1 kom. = 100.-)

set

599.

99

Miomare® Pogodne za električne Oral-B® i Nevadent četkice za zube

Samoljepljiva folija za montažu na zid bez alata

Integrisani držač za do 5 četkica za zube ili glava četkica za zube

Dozator za zubnu pastu •

Sa odeljkom za odlaganje npr. konca ili štapića za zube

•

Dimenzije:

kom.

1 299.-

cca 25,7 x 15 x 9,1 cm (Š x V x D)

# 354966

# 346715

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/21

45


PRAVO DRVO

Drvo korišćeno za naše igračke dolazi iz sertifikovanih, održivih šuma, tako da se dete može igrati prirodnim proizvodom.

Pravo drvo

POGODNO ZA DECU Naše igračke podstiču razvoj deteta i stimulaciju mašte. Na ovaj način dete dobija podstrek da se igra samostalno.

Pogodno za decu

ZABAVA I IGRA

KOD KUĆE 38

#OdgovornoZajedno

2+

delova

godina

15

delova

63 dela

48

delova

6+

27

godina

delova

Različiti setovi

63 dela

100 delova

1½ + godina

8

Playtive®

Drvena slagalica •

Playtive®

3D slagalica

delova

Podstiče razvoj motoričkih sposobnosti i logičko razmišljanje set

499.

99

46

KN · 07/21

Podstiče finu motoriku, prepoznavanje oblika i logičko razmišljanje

•

Dimenzije: cca 31 x 23 cm (Š x V)

set

Pogodno za decu 1419050454

Pravo drvo

# 346327

•

499.

99

Različiti setovi 1419050454

# 346326

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA 1

22.02.

2

89 delova

3+

77

godina

delova

1½ +

3

godina

Različiti setovi Playtive®

Drvena igračka • •3

1-2

Drvena kutija sa tablom i magnetima Igra - zaključavanje set

999.

Na strani table se može pisati kredom, a na magnetnoj strani markerima

99

Pravo drvo

1419050454

Pogodno za decu

# 346325

3+

godina

Dečija knjiga Dečija knjiga slagalica •

Sa 5 dečijih slagalica kom.

399.

99

• •

S olovkom i piši - briši stranicama Zahvaljujući piši - briši stranicama, zadaci se mogu rešavati uvek iznova kom.

399.99

# 346322

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 297625

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/21

47


4+

godina

Dečija bojanka sa stikerima kom.

359.

99 # 346312

1

2

3+

godina

5

delova

Različiti setovi

3

Playtive®

Igračke životinje •

•1 •2 •3

Podstiču kreativnu i maštovitu igru Divlje životinje Domaće životinje Dinosaurusi set

999.

99 # 338535

Hot Wheels®

Igračka vozilo 1:64 kom.

199.99

1419050454

# 346317

48

KN · 07/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

22.02.

1

3+

godina

12

Različiti setovi

delova

3+

godina

2

Dečija zvučna knjiga •

24

Sa 10 zvučnih efekata kom.

dela

699.99 # 346318

Playtive®

Set plastelina • •1 •2

Razvija motoriku i kreativnost Sadrži: 4 kantice plastelina od cca 280 g (4 x cca 70 g) Sa dodatnom opremom: 4 alata, 4 kalupa Sadrži: 24 kantice plastelina po cca 75 g set

999.99

1419050454

# 346316

3+

godina

Različite vrste

Dečija knjiga •

Veoma zabavna: povezivanje tačaka, uzbudljive slike pretraživanja, lavirinti ili bojenje po brojevima

kom.

199.

99

John®

kom.

Igračka za pravljenje balona od sapunice

# 359128

69.99 # 355255

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/21

49


Različiti setovi

3+

godina

Različiti setovi

3+

godina

20

delova

Clementoni®

Kocke slagalice set

599.99

Trefl®

Slagalica 3+1

# 345310

•

4 slagalice u jednom set

499.

99 # 345312

cca 400 ml

4+

Ernesto®

godina

Dečija aluminijumska flašica za piće • •

Knjiga sa stikerima •

Sa zabavnim zagonetkama i 555 šarenih stikera

kom.

499.99 # 297626

50

KN · 07/21

Nepropusni zatvarač Veliki otvor za jednostavno punjenje kom.

259.99 # 340404

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

22.02.

Dostupni dezeni:

Dostupan set:

2

dela

2

100% pamuk

dela

Renforcé dečija posteljina sa dva lica • •

Dimenzije: jastučnica: cca 60 x 80 cm; navlaka za jorgan: cca 140 x 200 cm

set

1 999.

-

Pidžama za dečake •

Veličine: 98 - 140

set

699.

Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.

99 # 342910

# 342909

Dostupan set:

2

2

dela

dela

Ženska pidžama •

Dostupan set:

Veličine: XS - L (32 - 46)*

Pidžama za devojčice •

set

set

699.99

1 499.-

# 318861 # 342913

# 318857

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

Veličine: 86 - 140*

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/21

51


Super sveže od pon. 22.02. pakovanje

2 kg

Jabuka zelena pak. / 2 kg

SAMO!

119.98

Više od

1 kg = 59.99 din

110

# 80192

proizvoda na

pakovanje

Lidlovoj

1 kg

pijaci

1 kg

Paprika • Babura

SAMO!

169.99 # 82645

52

KN · 07/21

pak. / 1 kg

SAMO! Kruška

109.

99 # 80281

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 22.02. DO SRE. 24.02.

Sveži pileći batak i karabatak • Bez kostiju 500 g

SAMO!

169.99

Više od

75

1 kg = 339.98 din

# 235521

proizvoda u

Lidlovoj mesari

Grill majstor

Marinirana bela vešalica • Cca 500 g

1 kg

1 kg

-25%

SAMO!

799.99

599.99

Sveža slanina • Narezana • Sa kožom

# 247013

329.99 # 235063

Više od

55

proizvoda u

Lidlovoj pekari

90 g

-22%

80 g

-24% 49.99

Pecivo sa pekan orasima

37.99

Lisnato pecivo sa šunkom i sirom

44.99

34.99 100 g = 38.88 din

# 224023

100 g = 47.49 din

# 242408

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/21

53


Super kvalitet od pon. 22.02.

Pilos

Edamer sir 250 g

-25% 199.99

149.

99

1 kg = 599.96 din # 224418

400 g

Pilos

Kiselo mleko • 2,8 % m. m.

-21% 41.99

32.99 1 kg = 82.48 din

# 226135

Milbona

Puding

• Sa ukusom čokolade ili vanile 1l

-24%

Solevita

Sveži sok od pomorandže • 100 % voćni sadržaj

54

4 x 125 g

249.99

-25% 119.99

189.99

89.99

# 202386

# 206176

KN · 07/21

1 kg = 179.98 din

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 22.02. DO SRE. 24.02.

Baroni

Ćureća posebna kobasica

Chef Select & You

Antipasti

• Više vrsta 230 g

400 g

-26%

-24%

94.99

249.99

69.99 1 kg = 174.98 din

189.99

# 227056

# 200387

1 kg = 826.05 din

Chef Select

Marinirani kupus

• Oceđena masa 800 g 1 kg

Pilos

-20%

Topi namaz • 16 % m. m. • Gauda i ementaler

149.99

119.99

100 g

-21%

# 239547

69.99

54.99 1 kg = 549.90 din

# 224943

Chef Select

Pilos

Lisnato testo

Sirni namaz • 60 % m. m.

500 g

-22%

100 g

-20%

96.99

74.99

49.99

39.99

1 kg = 149.98 din

# 239846

1 kg = 399.90 din

# 225485

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/21

55


OD PON. 22.02. DO SRE. 24.02.

Super ušteda 1

komad

Smeša za ćevapčiće 1 kg

kom.

SAMO!

SAMO!

349.

99

Krastavac

• Salatni

49.99

# 247490

# 82231

1 kg Baroni

Pileći hot dog

• Dimljeni • Sa omotačem

900 g

1 kg

-24%

-25%

356.99

Pilos

Adriatikos sir

199.99

269.

149.

99

1 kg = 299.99 din

99 # 221576

# 225560

SLUŽBA ZA POTROŠAČE

LIDL.RS

LIDL MOBILNA APLIKACIJA

BESKONTAKTNO PLAĆANJE

Lidl.rs/kontakt Besplatan broj 0800 300 199 Od pon. do pet. od 8 do 17 h

facebook.com/LidlSrbija instagram.com/LidlSrbija youtube.com/LidlSrbija

Možete je preuzeti na App Store i Google Play

Gotovinom, platnim karticama (Maestro, American Express, Mastercard, Visa, Visa Electron i Dinacard) i čekovima građana na 30, 60, 90, 120 i 150 dana


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Pogledajte naše ponude by Nabava.net Katalozi - Issuu