Ove nedelje
OD ČET. 19.01. DO NED. 22.01.
TOP IZBOR!
Perlenbacher
Pils pivo • * 700 g
Kisela pavlaka •
20 % m. m.
*
-20%
Pilos
*
239.99
189.99 1 kg = 271.42 din
# 226148
4,9 % Vol. 50.- (akcijska cena po komadu) 74.99 (regularna cena po komadu) 299.96 (ukupna cena za šest kupljenih proizvoda)
1 kom. =
6 x 0,5 l
50.-
4+2 GRATIS 449.94
299.
96*
1 l = 99.99 din
Pikok
Od četvrtka 19.01. do srede 25.01.
Kulen
# 200622
300 g
Više proizvoda iz teme „Top izbor“ pronađite NA STRANAMA 4 - 5
-21%
329.99
259.
99
1 kg = 866.64 din # 226512
1 kg
SAMO! Sveži ćureći file • • KRATKOTRAJNA
PONUDA
1,25 kg
Freshona
Grašak XXL
!
209.
98
1 kg = 167.99 din
200 g GRATIS
Redovna cena za 1 kg = 199.99 # 240574
www.lidl.rs /LidlSrbija KN · 03/23
Od grudi Cca 1 kg
849.99 # 233138
Beli krompir •
Opran
1 kg
-27% 109.99
79.99 # 83235
Cvekla 1 kg
59.
99 # 82815
Sveža očišćena pastrmka •
Cca 600 g 1 kg
799.99 # 227013
Sveži juneći but
• •
Komad Cca 1 kg
1 kg
1099.99 # 241526
Putero kroasan 57 g
57.99
30
komada
100 g = 101.74 din # 214733
Kania
Univerzalna mešavina začina za jela 30 kom.
Jaja •
Klasa M
559.
99
1 kom. = 18.67 din # 241396
KN · 03/23
500 g
99.
99
1 kg = 199.98 din # 222282
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Prikazane cene su redovne cene oglašenih artikala. Moguća su odstupanja u broju artikala sa garantovano niskom redovnom cenom
Snack Day
Slani čips 250 g
157.
99
1 kg = 631.96 din # 225903
350 g
Fin Carré
Čokolada za kuvanje •
Sa 43 % kakaa
209.99
1 kg = 599.98 din # 225498
S ljubavlju, domaće
Nixe
Kukuruzno žuto brašno
Tunjevina file •
500 g
U sopstvenom soku 195 g
229.99
59.99
1 kg = 119.98 din
1 kg = 1 180.- din
# 262319
# 210502
Freshona
Krastavci kornišoni
Pikok
•
Dimljena pečenica
•
Sa komadićima crnog luka Oceđena masa 360 g
•
720 ml
Cca 400 g 1 kg
142.99
749.99
1 l = 397.20 din # 237483
# 227720
Freshona
Žuta boranija 1 kg
199.
99 # 233522
što je uslovljeno veličinom objekta, kao i poslovnim mogućnostima konkretnog maloprodajnog objekta. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 03/23
KN · XX/22
Ove nedelje
TOP IZBOR! Bellarom
Cappuccino • *
+
* *
Klasik, vanila ili čokolada 160.- (akcijska cena po komadu) 239.99 (regularna cena po komadu) 479.98 (ukupna cena za tri kupljena proizvoda) 3 x 250 g
2+1 GRATIS 719.97
479.
98*
1 kg = 639.98 din # 225622
Saguaro Edition
Gazirano piće sa ukusom limuna i zove *
+
* *
38.66 (akcijska cena po komadu) 57.99 (regularna cena po komadu) 231.96 (ukupna cena za šest kupljenih proizvoda) 6 x 1,5 l
4+2 GRATIS 347.94
231.
96*
1 l = 25.78 din # 236231
KN · 03/23
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
OD ČET. 19.01. DO SRE. 25.01.
Tiradell
Makarone
• • * * *
Vitaminizirane Posne 55.99 (akcijska cena po komadu) 69.99 (regularna cena po komadu) 111.98 (ukupna cena za dva kupljena proizvoda) 2 x 500 g
40% popusta
na drugi proizvod
139.99
111.
98* # 225601
Kong Strong
Energetsko piće • * * *
+
Classic 34.40 (akcijska cena po komadu) 42.99 (regularna cena po komadu) 171.96 (ukupna cena za pet kupljenih proizvoda)
5 x 250 ml
4+1 GRATIS 214.95
171.
96*
1 l = 137.57 din # 220301
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 03/23
KN · XX/22
Super sveže od čet. 19.01.
pakovanje
Borovnice
125 g
pak. / 125 g
-25% 159.99
119.99 1 kg = 959.92 din
# 80820
Više od
120
pakovanje
1 kg
pakovanje
500 g
proizvoda na
Lidlovoj pijaci
pak. / 1 kg
Kivi
-20%
149.
99
119.
99
Paprika miks •
California Wonder
SAMO!
119.99 1 kg = 239.98 din
# 80682
KN · 03/23
pak. / 500 g
# 82586
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
OD ČET. 19.01. DO NED. 22.01. Baštensko cveće
Mini kalanhoja • •
Više boja Cca 14 cm
Držati u kući
Na sunčanom mestu
U hladu
149.99
Umereno zalivanje
Redovno zalivanje
999.99
Kamelija • •
Više boja Cca 40 cm
# 58226
Buket ruža
Buket lala
• • •
7 lala u buketu Više boja Vaza nije uključena u prodaju
# 157101
299.99
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
• • •
11 ruža u buketu Više boja Vaza nije uključena u prodaju
349.99 # 69751
# 69754
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 03/23
KN · XX/22
Super sveže od čet. 19.01.
Domaći tamni hleb 500 g
-23%
129.99
99.99 1 kg = 199.98 din
Od četvrtka 19.01. do srede 25.01. # 225518
Više od
50
proizvoda u
Lidlovoj pekari
Mini somun * * *
5 x 50 g
16.- (akcijska cena po komadu) 19.99 (regularna cena po komadu) 79.96 (ukupna cena za pet kupljenih proizvoda) KN · 03/23
4+1 GRATIS 99.95
79.
96
*
1 kg = 319.84 din # 265225
Rolovano hot dog pecivo * * *
71.99 (akcijska cena po komadu) 89.99 (regularna cena po komadu) 143.98 (ukupna cena za dva kupljena proizvoda)
2 x 135 g
40% popusta
na drugi proizvod
179.
98
143.
98*
1 kg = 533.26 din # 263984
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
OD ČET. 19.01. DO NED. 22.01.
Pileći nuggets 300 g
SAMO!
229.99
Više od
80
1 kg = 766.64 din # 238862
proizvoda u
Lidlovoj
Sveži ćureći batak
mesari
•
Cca 950 g
1 kg
SAMO!
329.99 # 233139
Sveži ćureći karabatak • •
Sa kožom Cca 1,25 kg 1 kg
SAMO!
599.99 # 240369
Ćureći giros 280 g
SAMO!
329.99 1 kg = 1 179.- din
# 236769
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 03/23
KN · XX/22
Ove nedelje uštedi i preko
537.
99
din.
uz Lidl Plus kupone i ponude
Maks. 5 pakovanja
pakovanje
500 g
kupon pak. / 500 g
Uz kupon
199.99
Celer štapići
-25% Aktiviraj i uštedi
149.99
1 kg = 299.98 din
Od četvrtka 19.01. do nedelje 22.01. # 82848
Količine akcijskih proizvoda po kupcu, koje je moguće kupiti uz kupon, su jasno definisane na slici i u aplikciji. Svaki kupon je moguće iskoristiti samo jednom, nakon čega će nestati iz aplikacije.
Dukat
Dukatos •
ponuda
• 90 g
Pecivo sa vanila i višnja punjenjem KN · 03/23
400 g
-20% 49.
Grčki tip jogurta 9,7 % m. m.
99
SAMO!
39.99
100 g = 44.44 din
129.99
# 234171
# 246124
1 kg = 324.98 din
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
OD ČET. 19.01. DO SRE. 25.01.
Lidl Plus grebalica Svaki put kada na kasi skeniraš svoju Lidl Plus digitalnu karticu prilikom kupovine, dobićeš jednu grebalicu. Svaka grebalica ti donosi jedan dodatni kupon na neke od tvojih omiljenih proizvoda iz našeg asortimana. Maks. 3 pakovanja Maks. 3 pakovanja
S ljubavlju, domaće
Buđola •
Narezana
-22% Aktiviraj i uštedi
Knedle sa nadevom od šljiva
100 g
Pikok
Uz kupon
269.99
800 g
Uz kupon
239.99
209.99
-27%
1 kg = 2 100.- din
Aktiviraj i uštedi
174.99
1 kg = 218.74 din
# 234560
# 260291
* Iznos je moguće ostvariti ukoliko se kupi bar po jedan proizvod sa liste svih proizvoda Lidl Plus ponude i kupona, koji su oglašeni u letku, veb-sajtu i Lidl Plus aplikaciji.
kom. 150 g
Snack Day
Lisnati štapići •
Slani ili sa sirom
Aromata
-23%
229.99
174.99
Aluminijumska folija •
29 cm x 20 m
-20% 163.99
129.99 # 222088
1 kg = 1 167.- din # 202297
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 03/23
KN · XX/22
KN · 03/23
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
Mož * Po
bog oda.
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 03/23
KN · XX/22
Super kvalitet od čet. 19.01.
Pilos
S ljubavlju, domaće
Jogurt •
0,5 % m. m.
Heljdine kore
1 kg
-23%
129.99
KRATKOTRAJNA
99.99
PONUDA 500 g
!
119.99
# 226137
Pikok
Mortadela •
Klasik ili sa maslinama 150 g
-23%
149.99
1 kg = 239.98 din
114.99
# 262087
# 240335
1 kg = 766.60 din
Chef select & you
Salata Vit-Fit • 6 x 60 g
Milbona
Fruit King voćni quark • •
Sa ukusom banane, jagode i kajsije 14 % m. m. KN · 03/23
-25%
159.99
Oprana
180 g
-22%
134.99
119.99 1 kg = 333.31 din
104.99
# 224137
# 7002750
1 kg = 538.28 din
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
OD ČET. 19.01. DO NED. 22.01.
t
Pikok
Pikok
Sendvič kobasica •
Grill kobasica
Narezana 250 g
280 g
-20%
-20%
249.99
239.99
199.99 1 kg = 799.96 din
189.99
# 7000121
# 226508
1 kg = 678.54 din
1 kg
Baroni
Pileća posebna kobasica
-24%
249.99
189.
99
Dulano
Dalmatinski pršut
# 226475
• •
Freshona
Zamrznute borovnice KRATKOTRAJNA
PONUDA
500 g
•
Narezan 100 g proizvoda proizvedeno od 161 g svinjskog buta Period zrenja 18 meseci
!
100 g
-22%
359.99
399.99
279.99
1 kg = 799.98 din
1 kg = 2 800.- din
# 250849
# 207432
Jami
Pizza Capricciosa * * *
180.- (akcijska cena po komadu) 269.99 (regularna cena po komadu) 539.98 (ukupna cena za tri kupljena proizvoda) 3 x 330 g
2+1 GRATIS
809.97
+ Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
539.
98*
1 kg = 545.44 din # 262836
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 03/23
KN · XX/22
Vitasia
Sos za wok •
Ajam Pangang, indonežanski ili sa karijem
490 g
239.99
1 kg = 489.78 din # 202453
Vitasia
Soja sos na japanski način
Vitasia
Umak na tajlandski način •
Roštilj, Pad Thai ili slatki čili
290 ml
150 ml
279.99
199.99
1 l = 965.49 din
1 l = 1 334.- din
# 207637
# 203711
Ernesto
Set za pravljenje sušija
13
delova
•
Set sadrži: 8 umetaka, 1 nož, 1 špatula, 1 viljuška za pirinač, 1 prostirka od bambusa, 1 torba za odlaganje set
1 599.# 383105
KN · 03/23
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
cca
Set sadrži:
OD ČETVRTKA
1l
19.01.
Odvojivi aluminijumski umetak za kuvanje Silvercrest Kitchen Tools sa visokokvalitetnim Aparat za kuvanje premazom kompanije ILAG®
pirinča SRK 400 C1
Optimalno pripremanje svih vrsti pirinča bez zagorevanja ili prekuvavanja kom.
3 699.
Sa umetkom za paru za pripremanje povrća, ribe itd.
-
Testiran kvalitet
na t stira os Te gurn si
Funkcija automatskog održavanja toplote nakon kuvanja
N pr adgl oizv ed od ana nja
•
400 W
# 410873
Vitasia
Jasmin pirinač
Vitasia
Crni pirinač
2 kg
500 g
629.99
349.99
1 kg = 315.- din
1 kg = 699.99 din
# 203295
# 218996
10
komada
Vitasia
Kolačići sudbine •
Vitasia
Očišćeni susam
Sa porukom
50 g
99.99
60 g
179.99
100 g = 199.98 din
100 g = 299.99 din
# 213326
# 201964
Dostupne boje
8
delova
Ernesto
Set za suši •
Set sadrži: – 2 tanjira – za dekorativno serviranje – 2 činije - za soja sos, vasabi ili đumbir – 2 para štapića - od bambusa set
1 199.# 383173
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 03/23
KN · XX/22
Ernesto
1
2
3
4
5
Kuhinjski pribor •
Izrađen od visokokvalitetnog drveta akacije Lopatica za okretanje Kašika za ceđenje Varjača Kutlača Kašika za pirinač
•1 •2 •3 •4 •5
kom.
349.99 # 402538
Vitasia Vitasia
Nudle od jaja za wok 250 g
Staklene nudle •
Instant nudle od kukuruznog skroba i skroba graška 100 g
169.
99
1 kg = 679.96 din
79.99
1 kg = 799.90 din # 203123
# 207075
Vitasia
Chow Mein nudle •
Za pripremu tradicionalnih Chow Mein zaprženih nudli
250 g
149.99
1 kg = 599.96 din # 201950
Vitasia
Soba nudle na japanski način •
Instant nudle od pšeničnog i heljdinog brašna 300 g
199.99
1 kg = 666.64 din # 213327
Vitasia
Supa na azijski način •
Bejing, Shangsu, Thai ili Bihun
400 g
169.99
1 kg = 424.98 din # 201949
KN · 03/23
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
OD ČETVRTKA
2x
19.01.
Dimenzije: cca 33,5 x 33,5 cm
Dimenzije: cca 10 x 10 cm Dimenzije: cca 35 x 15 cm
Ernesto
Ploče ili podmetači za serviranje
8x
Različiti setovi
set
799.99
3x
# 377135
Vitasia
Gauda sir •
Sa sambal ili vasabi ukusom 250 g
449.99
1 kg = 1 800.- din # 218936
Vitasia
Dim Sum na kineski način •
2
komada
Sveža durum testenina punjena nadevom od rikota sira, lososa i avokada 200 g
249.99
2 x 80 g
249.99
Vitasia
Mango mus
1 kg = 1 250.-din
1 kg = 1 563.- din
# 7000612
# 213293
Vitasia
Vitasia
Slatki čili sos
Pirinčano sirće
700 ml
279.99
250 ml
249.99
1 l = 399.99 din # 203712
1 l = 999.96 din # 203329
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 03/23
KN · XX/22
Ernesto
Nož • •1
U tradicionalnom japanskom stilu Kuvarski
•
Dužina oštrice: cca 20 cm
•2
Santoku
•
Dužina oštrice: cca 17 cm
•3
Mesarski
•
Dužina oštrice: cca 17 cm
kom.
1 299.1
2
3
# 403869
Vitasia
Indonežanska gotova jela •
Nudle sa piletinom i povrćem ili pirinač sa piletinom i povrćem 750 g
399.99
1 kg = 533.32 din # 201930
Vitasia
Pileći medaljoni na azijski način •
Sa slatko-ljutim umakom 500 g
499.99
1 kg = 999.98 din
Vitasia
Mango kriške • •
U blago slatkom soku Oceđena masa 230 g 425 g
249.99
1 kg = 1 087.- din # 202280
# 204869
Vitasia
Tortilja čips •
70 g
Vitasia
Pločica od susama
79.99
100 g = 114.28 din # 218005
KN · 03/23
Sa tika masala ili slatko-kiselim ukusom
200 g
129.99
1 kg = 649.95 din # 202252
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
em
OD ČETVRTKA
19.01.
Ernesto
Daska za sečenje •
Masivno nauljeno bambusovo drvo
•1
Dimenzije: cca 40 x 28 cm
2 •- 3
Dimenzije: cca 37.5 x 25.6 cm
kom.
1
2
799.99
3
# 377081
Vitasia
Povrće za wok
Vitasia
Azijski sosevi •
•
Slatko-ljuti ili ljuti
250 ml
Na kineski ili tajlandski način
600 g
299.99
169.
99
1 kg = 499.99 din
1 l = 679.96 din
# 202732
# 250578
Vitasia
Kozice sa umakom •
Na tajlandski, kineski ili indijski način 300 g
599.99
1 kg = 2 000.- din # 226827
Vitasia
Vitasia
Kikiriki u hrskavoj opni •
Chang pivo • •
Sa vasabi ukusom
Lager pivo 5 % Vol. 0,33 l
169.99
150 g
129.99
1 l = 515.13 din # 205909
1 kg = 866.60 din # 202724
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 03/23
KN · XX/22
Za
njega
Za
nju
MODERNO KUPATILO
Livarno Home
Bademantil •
Veličine: za nju: S - L; za njega: M - XL
kom.
1 599.
ZA BOLJI POČETAK DANA
-
# 390142
# 390141
Livergy
100%
Muške kućne papuče
pamuk
Livarno Home Do
•
Težina: 450 g/m2
•
Dimenzije: 2x cca 30 x 50 cm
•
2 komada (1 kom. = 150.-)
Veličine: 40 - 47*
•
pna b oja
Peškir
s tu
par
699.99
set
299.99
# 393159
Dostupne boje
# 390140
•
Dimenzije: cca 50 x 100 cm
kom.
399.99 P O D R Ž AVA M O
I N I C I JAT I V U
PROIZVODNJE
PAMUKA U AFRICI
KN · 03/23
# 390139
Livarno Home
Prostirka za kupatilo •
Dimenzije: cca 60 x 100 cm
kom.
1 199.-
POGODNO ZA PODNO GREJANJE
# 390136
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
OD ČETVRTKA
5u1
19.01.
4 češalj-nastavka za šišanje kose: cca 3/6/9/12 mm
cca.
Nastavak za brijanje sa fleksibilnom oštricom
Brzo punjenje: cca 90 minuta
60 min.
Rad do cca 60 minuta pri potpunoj napunjenosti
Silvercrest Personal Care Nastavak za uklanjanje dlaka iz nosa i ušiju
Trimer za kosu i bradu SHBS 3.7 D5
3.7 V
•
500 mAh
• Precizan trimer za konturisanje brkova, obrva i zulufa
Precizno brušena sečiva od nerđajućeg čelika Rad na baterije ili struju sa Direct-Drive funkcijom
kom.
Sadržan pribor:
2 499.
Nastavak za trimer za bradu sa češljem (podesive dužine: 3/4/5/6 mm)
-
# 390160
s tu
pna b oja
Do
2x 2200 W
Livarno Home
Dodaci za kupatilo kom. ili set
599.
99
Jonska tehnologija: • Antistatičko sušenje • Glatka kosa • Kraće vreme sušenja • Prirodan sjaj
# 394518
2
5X
Zadnja strana sa 5-strukim uvećanjem
Okretno za 360°
3
2 nivoa duvanja i 3 nivoa temperature uz dodatnu „Cool Shot” funkciju za fiksiranje stilizovanja
Livarno Home
Silvercrest Personal Care
Kozmetičko ogledalo
Fen za kosu sa jonskom tehnologijom SHTD 2200 E3
kom.
kom.
# 390154
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
na t stira os Te gurn si
999.99 1 999.-
Testiran kvalitet
N pr adgl oizv ed od ana nja
Dimenzije: cca 17,5 x 32 cm (⌀ x V)
# 385274
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 03/23
KN · XX/22
100% higijenski
Silvercrest
Električni dozer sapuna SSDES 350 A1
Zapremina: cca 350 ml
• •
Higijensko doziranje bez dodira zahvaljujući senzoru pokreta Pogodno za dezinfekciona sredstva (na bazi alkohola), tečni sapun, tečnost za pranje i gel za dezinfekciju
kom.
1 499.
-
# 423088
Dimenzije: cca 5,5 x 15,5 x 14,4 cm (Š x V x D)
Jednostavna montaža pomoću sistema za stezanje
Nisu potrebne baterije - svetli zahvaljujući pritisku vode
do cca 33°C
cca 33-39°C
preko cca 39°C
maks.
3x 3 kg
Livarno Home
LED baterija za kadu ili sudoperu •
Svetli u 3 boje u zavisnosti od temperature
kom.
6 999.# 390148
Livarno Home
Teleskopska polica za kupatilo Livarno Home
Toaletna četka sa držačem •
Uklj. rezervnu glavu četke kom.
999.99 # 390158
• •
Sa 3 korpe za odlaganje stvari Podesiva visina cca 123 - 260 cm
•
Dimenzije ukupno: cca 25,5 x 123-260 x 25,5 cm (Š x V x D)
kom.
3 399.
-
# 390165
KN · 03/23
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
OD ČETVRTKA
Dimenzije: cca 99 x 36 cm (V x D); glava tuša: cca 17 x 17 cm, ručni deo tuša: cca 4 x 23 cm
19.01.
Dimenzije: cca 99 x 36 cm (V x D); glava tuša: Ø cca 18 cm, ručni deo tuša: Ø cca 11 x 24 cm
Mogućnost prebacivanja sa ručke na fiksnu glavu za tuširanje
ili
Livarno Home
Set za tuš • •
Za jednostavno montiranje na postojeću bateriju Velika glava tuša i ručni tuš sa snažnim kišnim mlazom set
4 999.# 390166
do cca 30°C
Livarno Home
LED ručni tuš •
ili cca 31-39°C
Sa integrisanim senzorom temperature - svetli u jednoj od 3 boje u zavisnosti od temperature
Svetli u različitim bojama
Nisu potrebne baterije - svetli zahvaljujući pritisku vode
kom.
1 199.
-
# 390163
preko cca 39°C
Dostupne boje
Livarno Home
Zavesa za tuš •
Livarno Home
Crevo za tuš •
Sa umetkom za uštedu vode i zaštitom od uvrtanja creva
•
Dužina: cca 2 m
kom.
kom.
599.99
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
Dimenzije: cca 180 x 200 cm
899.99
# 390151
# 391446
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 03/23
KN · XX/22
Temperatura 18-45°C
Funkcija ventilatora
Funkcija grejanja
Funkcija oscilacije
Livarno Home
Ormarić za kupatilo
Tajmer funkcija
•
• •
Vrata koja se mogu montirati sa obe strane, sa delovima od satiniranog sigurnosnog stakla Uklj. 3 police koje se mogu podešavati po visini Dimenzije: cca 37 x 189 x 35 cm (Š x V x D)
kom.
11 999.-
1
i n s k i u pr
Uklj.
ljač
2000 W
a lj
av
maks.
d
# 391061
Silvercrest
Keramička zidna grejalica SKWH 2000 A2 • • •
Sa PTC grejnim elementom za brzo zagrevanje 2 nivoa grejanja: 1000 W / 2000 W LED ekran sa digitalnim termostatom
•
Dimenzije: cca 56,5 x 19 x 12 cm
kom.
Livarno Home
Ormarić sa ogledalom
6 999.
-
• •
Sa 2 vrata sa ogledalima 6 staklenih polica koje se mogu podešavati po visini
•
Dimenzije: cca 69 x 77 x 17 cm (Š x V x D)
kom.
6 999.-
# 392301
2
# 391060
ili
Ormarić za umivaonik
pna b oja
Dimenzije: dužina: 38,5 cm
Dimenzije: Ø 21 cm
Do
Livarno Home s tu
•
Livarno Home
•
LED lampa za kupatilo • • •
3 podesive spot svetiljke za individualno osvetljavanje 3 dugotrajna LED rasvetna tela toplo belog svetla Pogodna za montažu na plafon ili zid kom.
3 499.
-
# 419995
KN · 03/23
•
Sa delom za sifon – pogodan za sve standardne umivaonike Vrata sa delovima od satiniranog sigurnosnog stakla Dimenzije: cca 68 x 59 x 35 cm (Š x V x D)
kom.
3
6 999.# 391064
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
OD ČETVRTKA
19.01.
1
Visokokvalitetan
OKOV
Višeslojni
PANEL
Lako
2
SKLOPIVO
3
4
5
LIVARNO HOME elementi modernog dizajna u mat beloj boji, oplemeniće tvoje kupatilo baš po meri!
ZNALI
Ovaj proizvod je dobijen iz šuma kojima se odgovorno upravlja, kao i iz drugih kontrolisanih izvora.
Otporno na ogrebotine i lagano za održavanje zahvaljujući zaštitnom sloju od melaminske smole
Livarno Home
Livarno Home
Vitrina za kupatilo
Ormarić za kupatilo • •
4 lako pokretne fioke sa metalnim klizačima Deo od satiniranog sigurnosnog stakla
•
Dimenzije: cca 37 x 98 x 35 cm (Š x V x D)
kom.
4
?
DA LI ST E
8 999.
-
• •
Vrata koja se mogu montirati sa obe strane, sa delom od satiniranog sigurnosnog stakla 2 police koje se mogu podešavati po visini
•
Dimenzije: cca 37 x 116 x 35 cm (Š x V x D)
kom.
5
6 999.-
# 391065
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
# 391059
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 03/23
KN · XX/22
OPREMI SVOJE
Do
pna b oja
RADNO MESTO
s tu
300 W
Debljina vruće plastifikacije: 80 - 125 mikrona; Debljina hladne plastifikacije: maks. 200 mikrona
United Office
Uređaj za plastificiranje ULG 300 B1 • • •
s tu
Maksimalna veličina plastificiranja: A3 Okretni prekidač za podešavanje debljine folije sa trenutnim zaustavljanjem (ABS funkcija) Sa praktičnim rezačem papira i folije: reže maks. 3 lista ili 1 plastificirani dokument (80 g/m²) Uklj. Starter Kit za plastificiranje folije: 8x A3 folije (80 mikrona) za vruće plastificiranje
3 499.
-
# 385035
200x
pna b oja
Do
•
kom.
800
listova
A4
format United Office
Kutija sa papirićima za beleške
pak.
349.99
United Office
Papir u boji
• •
U 10 različitih boja 200 listova po 80 g/m2
pak.
399.99
# 499814
8x
# 365250
Silvercrest
Produžni kabl sa utičnicama kom.
1 599.Dužina kabla: cca
# 365315
3m
KN · 03/23
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
3x Domet do 5 m
OD ČETVRTKA
A4
19.01.
format
A3
2x
format
ili Silvercrest
Bežični miš •
Dostupna boja:
Dostupna boja:
Optički senzor sa mogućnošću izbora rezolucije: 1000, 1500 ili 2000 dpi
kom.
United Office
799.
99
set
Fascikle •
Sa elastičnom trakom za sigurno zatvaranje
299.99
# 424277
# 379485
Funkcionalno podesiv vrat
Livarno Home
3,5 W
Stona LED lampa ili LED lampa sa stezaljkom
210 lm
Snažna metalna stezaljka sa podloškama koje štite nameštaj
ili
•
COB-LED sijalica toplo belog svetla
•
Dimenzije: stona lampa: visina: cca 41 cm Ø postolja: cca 11,5 cm; lampa sa stezaljkom: visina: cca 40 cm
kom.
1 199.-
Masivno postolje sa podlogom koja štiti nameštaj
# 365314
Silvercrest
Utičnica sa USB priključcima • •
4 utičnice 2 USB priključka za punjenje mobilnih uređaja kom.
Pogodna za montažu na ili ispod stola
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
1 599.
-
Dužina kabla: cca
1,5 m
# 365230
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 03/23
KN · XX/22
Može se fleksibilno prilagoditi svakoj prostoriji
Kao zidna polica sa 8 otvorenih odeljaka Dimenzije (Š x V x D): cca 82 x 118 x 30 cm
Kao ugaona varijanta sa mogućnošću postavljanja do ugla od 90°
Sa funkcijom izvlačenja za više prostora za odlaganje
Dimenzije (Š x V x D):
Dimenzije (Š x V x D):
leva strana:
cca 130 x 118 x 30 cm
cca 80 cm/ desna strana: cca 80 x 118 x 30 cm
Livarno Home
Multifunkcionalna polica •
Otporna na ogrebotine i lagana za održavanje zahvaljujući sloju melaminske smole
kom.
11 999.-
Višeslojni
PANEL
Visokokvalitetan
OKOV
Lako
SKLOPIVO
# 365221
Topmove
Ranac •
ili • • •
cca
17 l
Podesivi, postavljeni kaiševi za nošenje ranca sa kaišem za grudi koji se može podešavati po visini i dužini 1 postavljeni odeljak za laptop (dijagonala ekrana maks. 38 cm / 15‘‘) uklj. držač za ključeve 1 postavljeni odeljak za tablet (dijagonala ekrana maks. 32 cm / 12,5‘‘) Dimenzije: cca 27 x 45 x 13 cm (Š x V x D)
kom.
2 999.# 415668
KN · 03/23
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
OD ČETVRTKA
19.01.
Različite vrste Različite vrste
United Office
Samolepljivi papirići za beleške •
1 veliki blok i 9 lepljivih blokčića u različitim veličinama Svaki blokčić sa po 70 listova u boji
•
United Office
pak.
299.99
Pritt
Porodični planer
Lepak
kom.
kom. ili pak.
399.99
C008497
# 365243
299.99
# 389338
3x
# 390929
Dostupni dezeni:
Različiti setovi
6x 8x
A6
format
ili
6x Dostupni dezeni:
A5
format
2x 4x
United Office
Notesi sa spiralom •
100 listova po 60 g/m²
•
2 komada A5 (1 kom. = 170.-)
•
3 komada A6 (1 kom. = 170.-)
6x
set
339.99 # 499794
United Office
Pisaći pribor
set
169.99
Paper
# 365222
C020963
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 03/23
KN · XX/22
20 V 2 Ah Uključuje bateriju i punjač
Broj obrtaja: 1. brzina: 0–400 min-¹ / 2. brzina: 0–1400 min-¹ Stepen podešavanja obrtnog momenta: 25 + 1 stepen za bušenje Maks. obrtni momenat: 45 Nm Raspon stezne glave: cca 1,5 - 13 mm Maks. prečnik bušenja: cca 30 mm u drvo / cca 13 mm u metal Sadržan pribor: 8 bitova za odvijač i 8 HSS-burgija u praktičnoj kutiji
RENOVIRAJ I POPRAVLJAJ
LAKO UZ PRAVI ALAT Parkside
kom.
Aku bušilica-odvijač 20 V PABS 20-Li E6
• •
1
Snažan motor sa 2-brzinskim prenosnikom Brzostezna glava za burgiju sa radijalnim zaključavanjem i metalnom čaurom
4
dela
2
Različiti setovi
7
delova
# 390397
DUŽE VREME RADA I PRODUŽEN VEK TRAJANJA BATERIJE
5
4
3
dela
5
6 499.-
5
delova
delova
1
3
6
4
11
delova
3
Različiti setovi
dela
2
Parkside
Set burgija PBS 11 B2 •1 •2 •3
Parkside
Set burgija PSB 6 A1
•1 •2 •3 •4 •5 6 •
Višenamenski set za bušenje Burgije za bušenje rupa Burgije za bušenje rupa za šarke Burgije za drvo sa graničnikom HSS burgije za glodanje HSS stepenaste burgije
KN · 03/23
set
599.
99 # 373114
HSS Za kamen Za drvo
set
399.99 # 373107
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
OD PONEDELJKA
Broj obrtaja u praznom hodu: n₀ 15000–21000 min-¹ Sadržan pribor: 2 lista testere za uranjanje, 1 segmentni list testere, 1 strugalica, 1 delta brusna ploča, 18 brusnih listova, 1 kanal za usisavanje prašine
23.01.
Parkside
Višenamenski uređaj PMFW 310 E3
310 W
•
Višenamenski primenjiva tehnika oscilacije za testerisanje, rezanje, struganje i brušenje Varijabilno podesiv broj oscilacija Bezalatna izmena pribora Univerzalni prihvat
• • •
kom.
3 699.
Sadržan pribor:
-
# 373118
Dužina kabla: cca
4m
11
delova
15
Različiti setovi
32
dela
delova
Različite vrste
Parkside Parkside
Set bitova PBS 3 B3 •
Bitovi kodirani bojama, za standardne profile glava odvijača u najvažnijim veličinama
set
Odvijač ili ispitivač napona
899.
99
kom.
99.99
# 373115
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
www.lidl.rs /LidlSrbija
# 373715
KN · 03/23
KN · XX/22
Brzina trake u praznom hodu: 240–400 m/min Dimenzije trake: cca 75 x 533 mm Sadržani pribor: 1 kutija za sakupljanje prašine, 1 adapter sa redukcionim elementom za eksterni usisivač prašine, 2 stege, 1 brusna traka (granulacija 80) Parkside
Tračna brusilica PBSD 900 A1 •
• •
Idealna za brušenje drveta, plastike, metala i mase za popravke, kao i lakiranih površina Preklopna prednja ploča za brušenje na teško dostupnim mestima Jednostavna zamena brusne trake putem bezalatnog sistema zatezanja
kom.
4 999.
Sadržan pribor:
900 W
-
# 373104
Dužina kabla: cca
4m
1500 W
Broj obrtaja u praznom hodu: 9000 min-1 Širina žleba: 5-struko podesiva (cca 8-26 mm) Dubina žleba: varijabilno podesiva cca 0–30 mm Sadržani pribor: 2 dijamantske rezne ploče cca 125 mm (prethodno montirane), 1 zatezni ključ, 1 ručno dleto, 1 adapter za eksterni usisivač prašine uklj. reduktor
kom.
Parkside
Glodalica za žlebove u zidovima PMNF 1500 A1 • • •
Sadržan pribor:
Za instalacijske žlebove u betonu, zidovima od cigle, malteru ili gipsu Automatska zaštita od preopterećenja Pogodna za standardne dijamantske rezne ploče Ø cca 125 mm (npr. Parkside)
KN · 03/23
9 999.-
Dužina kabla: cca
3m
# 373561
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
OD PONEDELJKA
23.01.
IDEALNO ZA KOMBINOVANJE
48 W
10x Nominalni napon: 230 V~ 50 Hz Temperaturni opseg: 100–500 °C Sadržani pribor: 1 rezervni vrh (pljosnati oblik), 2 kalema kalaja za lemljenje po cca 5 g (debljine cca 1,5 mm / 1 mm)
Parkside
Set brusnog papira za tračnu brusilicu • •
Granulacije: 40 / 60 / 80 / 100 (2x) / 120 / 150 / 180 / 240 / 400 Područje primene: drvo
•
Dimenzije: cca 75 x 533 mm
set
399.
99
kom.
Parkside
1 299.
Podesiva stanica za lemljenje PLS 48 D2 •
Kompaktna stanica sa postoljem za odlaganje lemilice, sunđerom, odeljkom za pribor i mrežnim prekidačem
-
# 373117
Dužina kabla: cca
2m
# 373089
36
Različiti setovi
delova Parkside
Set nasadnih ključeva PSSS 36 A1 •
Visokokvalitetna izrada od hrom-vanadijum čelika (CR-V) i S2 čelika sa prihvatom od 1/4“ set
1 999.-
Parkside
Set spojnica ili ugaonika •
Više vrsta
set
169.99
# 499837
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
www.lidl.rs /LidlSrbija
# 374698
KN · 03/23
KN · XX/22
Parkside Performance
Dukserica •
Veličine: M - XXL (48 - 62)
kom.
1 999.# 370439
RRe
t aji lji
Do
pna b oja
s tu
el fl
f
e ke ktu i ddeteal t u jjuu ćć i
Od
O db i j a v oud u b ij a v o d
Parkside Performance
Radne pantalone sa tregerima • •
Sa mnogo praktičnih džepova za alat, mobilni telefon, mernu traku itd. Sa ojačanjem na kolenima
•
Veličine: 46 - 56*
kom.
2 999.-
P O D RŽ AVAMO
I N I C I JAT I V U
PROIZVODNJE
PAMUKA U AFRICI
# 499905
KN · 03/23
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
OD PONEDELJKA
23.01.
24 W
2250 lm
Parkside
2x
Gel štitnici za kolena
s tu
pna b oja
Idealni za rad prilikom postavljanja pločica i parketa, kao i za radove u bašti
Do
•
par
1 199.# 499834
Livarno Home
LED spoljašnji reflektor
• • •
Varijabilno podesivi senzor sumraka Okretni senzor pokreta dometa cca 12 m i podesive osetljivosti Trajanje svetla podesivo od cca 10 sek. do 7 min.
kom.
1 699.
-
# 499862
4x ili Parkside
Radni prsluk •
Veličine: M - XXL (48 - 62)
kom.
1 499.
-
pak.
Tronic
Punjive baterije
•
AA - 2500 mAh ili AAA - 1000 mAh
599.99
# 380589
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
# 499731
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 03/23
KN · XX/22
12 V 1,3 Ah
Broj obrtaja u praznom hodu: 5000–25000 min-¹ Sadržan pribor: 44 nastavka, 5 steznih čaura (1 prethodno montirana), 1 alat za izmenu Parkside
Aku precizna bušilicabrusilica PFBS 12 C5 • Sadržan pribor:
•
Za bušenje, glodanje, brušenje, poliranje, čišćenje, rezanje i graviranje Podesivi broj obrtaja kom.
2 699.Testiran kvalitet
na t stira os Te gurn si
N pr adgl oizv ed od ana nja
# 373102
IDEALNO ZA KOMBINOVANJE
Parkside
Različiti setovi
Set pribora za brusilicu PMZS A1 set
199.99
2x
cca 5 m
Dihtung traka W profila
pna b
STOP °
1.5 - 3mm
Parkside
s tu
oja
Do
# 373119
°
set
199.
99 # 374700
KN · 03/23
Parkside
Dihtung za vrata
• •
Može se individualno skratiti Za otvore do maksimalno 14 mm
•
Dimenzije: cca 100 x 0,85 x 4,5 cm (D x Š x D)
kom.
299.99 # 374665
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
Sadržan pribor:
Dužina držača boce: cca 24 cm; ø unutrašnjost: cca 5,2 cm
OD PONEDELJKA
7
23.01.
delova
Parkside
Pištolj za kartuše •
Za sve standardne kartuše (cca 300 ili 310 ml) i špric vrećice sa zaptivnom masom Uklj. 2 aplikatora za čiste, zaobljene i ravne spojeve Uklj. potisnu pločicu za kesicu za ubrizgavanje,
• •
kom.
999.99 # 499866
15
delova cca
400 ml
kom.
Parkside
399.99
Lak u boji ili prozirni lak
# 499916
Parkside
Sredstvo za čišćenje •
Livarno Home
Set tepiha za stepenice •
Dimenzije: po tepihu:
set
kom.
299.99
2 299.
cca 26 x 65 cm
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
Za uklanjanje silikonskih fugni, mrlja od rđe, nalepnica ili za automobilska stakla
-
# 499827 # 499864
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 03/23
KN · XX/22
OPREMA ZA SVAKU Od
ov
Za
pe
i
AKTIVNOST
ča ć e n i šav
O db i j a v oud u b ij a v o d
Dostupna boja:
Dostupna boja:
Pro
Od
zračno
bija veta
Vo
r
dootporno
Crivit
Jakna za skijanje •
Gornji materijal odbija vodu zahvaljujući BIONIC-FINISH® ECO tretmanu
•
Veličine: Za nju: S - L (36 - 46); Za njega: S - XL (44 - 58)
Za
kom.
nju
-30%
4 999.-
Krajevi rukava sa otvorom za palac
3 499.-
Za
# 363751 # 363595
njega
el fl
e ke ktu i ddeteal t u jjuu ćć i
Re
gul
g
u
O db i j a v oud u b ij a v o d
f
1
Od
RRe
njega
t aji lji
Za
iše vla
Br
zo se suši
Crivit
Termo jakna • • •
Gornji materijal odbija vodu zahvaljujući BIONIC-FINISH® ECO tretmanu Krajevi rukava sa otvorom za palac Sa produženim leđnim delom
•1
Veličine: S - XL (44 - 58)*
kom.
2 699.
Za
nju 2
-
# 391528
•2
Veličine: S - L (36 - 46)
kom.
2 499.
-
# 391529
KN · 03/23
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
el fl
Re
f
e ke ktu i ddeteal t u jjuu ćć i
gul
g iše vla
u
RRe
t aji lji
OD PONEDELJKA Br
23.01.
zo se suši
Za
Za
nju
njega
Crivit
Funkcionalna majica dugih rukava Veličine:
•
Za nju: S - L (36 - 46); Za njega: S - XL (44 - 58)*
kom.
1 199.# 391514 # 391518
Za gul
Br
njega
g iše vla
u
Re
zo se suši
Za
nju
Crivit
Crivit
Muški Softshell funkcionalni donji deo trenerke •
Veličine: S - XL (44 - 58)
kom.
1 799.# 391527
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
Crivit
Čarape za trčanje
Ženske funkcionalne helanke
•
Blister-Free smanjuje trenje i sprečava stvaranje plikova
•
Veličine:
•
Veličine: S - L (36 - 46)
Za nju: 35 - 42*; Za njega: 39 - 46*
par
kom.
999.99 299.99 # 391522 # 391516
# 363499
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 03/23
KN · XX/22
Super sveže
od pon. 23.01. LJE ZA BORA T U S
pakovanje
500 g
Dobro za tebe, dobro za sve
Otkrij veliku organsku raznolikost
Bio šargarepa pak. / 500 g
-20%
149.97
119.99 1 kg = 239.98 din
# 84609
Više od
120
pakovanje
125 g
proizvoda na
Lidlovoj pijaci
1 kg
pak. / 125 g
Salata lollo miks
-23%
129.
97
99.
99
1 kg = 199.98 din # 82156
KN · 03/23
Bela tikvica
-15%
189.97
149.99 # 82353
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
Baštensko cveće
Držati u kući
Na sunčanom mestu
U hladu
Umereno zalivanje
OD PON. 23.01. DO SRE. 25.01.
Redovno zalivanje
Ukrasne sobne biljke
• •
Sukulenti • •
Više vrsta Cca 12 cm
Više vrsta U keramičkoj saksiji Cca 35 cm
•
429.99
Mini sukulenti • • •
899.99
# 58258
Više vrsta U keramičkoj saksiji Cca 8 - 12 cm
329.99
# 157092
# 125708
Više od
80
proizvoda u
Lidlovoj mesari
1 kg
SAMO! Sveža svinjska kolenica •
Cca 1,1 kg
400 g
-15%
Tanka kobasica
349.99
259.99
219.99 1 kg = 549.98 din
# 227832
# 252046
Više od
50
proizvoda u
Lidlovoj pekari
Burek sa mesom * * *
43.33 (akcijska cena po komadu) 64.99 (regularna cena po komadu) 129.98 (ukupna cena za tri kupljena proizvoda)
2+1 GRATIS 194.
97
129.98
*
1 kg = 433.27 din
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
4 x 68 g
Donat
3 x 100 g
# 225627
• * * *
Punjen kakao kremom 52.50 (akcijska cena po komadu) 69.99 (regularna cena po komadu) 209.97 (ukupna cena za četiri kupljena proizvoda)
3+1 GRATIS
279.96
209.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 03/23
97*
1 kg = 771.95 din # 213728
KN · XX/22
OD PON. 23.01. DO SRE. 25.01.
kupon Maks. 3 kg
1 kg
Uz kupon
Marinirana svinjska rebra • •
Začinjena Cca 500 g
699.99
-17% Aktiviraj i uštedi
579.99 # 247015
Maks. 3 pakovanja
Maks. 3 pakovanja
pakovanje
250 g
Rotkvice
pak. / 250 g
1 kg
Uz kupon
99.
-30% Aktiviraj i uštedi
Uz kupon
99
69.99
1 kg = 279.96 din
Baroni
Hot dog kobasice
369.99
-25% Aktiviraj i uštedi
274.99
# 82273
# 251322
* Iznos je moguće ostvariti ukoliko se kupi bar po jedan proizvod sa liste svih proizvoda Lidl Plus ponude i kupona, koji su oglašeni u letku, veb-sajtu i Lidl Plus aplikaciji. KN · 03/23
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
Mož * Po
bog oda.
OD ČET. 05.01. DO UTO. 31.01.
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 03/23
KN · XX/22
Super kvalitet od pon. 23.01.
200 g
350 g
-24%
184.99
Chef Select
Humus •
Sa susamom ili čilijem
139.99 1 kg = 699.98 din
-21%
Morsal
Mini princes krofne
329.99
259.99 1 kg = 742.83 din
# 213142
# 239792
Pilos
Adriatikos sir •
Oceđena masa 900 g 950 g
-21%
556.99
439.99 1 kg = 488.88 din
# 225560
S ljubavlju, domaće
Sveži sir •
Pilos
Ledena kafa •
Više vrsta
KN · 03/23
10 % m. m.
330 ml
400 g
-23%
-22%
129.
99
179.99
99.99 1 l = 303.- din
139.99
# 200271
# 261724
1 kg = 349.98 din
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
OD PON. 23.01. DO SRE. 25.01.
t
1 kg
-20%
Svinjski but •
Dimljen
200 g
1 kg
Pikok
949.99
759.
99
-21%
Pikok
Pileće hrenovke •
Bez omotača
139.99
109.99 1 kg = 549.95 din
# 233582
# 226509
Baroni
Ćureća posebna kobasica •
Narezana 150 g
-20%
74.99
KRATKOTRAJNA
PONUDA
Moka
Štrudla
600 g
!
1 kg = 366.60 din
189.99
# 223507
# 7003689
54.
99
•
Sa ukusom vanile i maline
1 kg = 316.65 din
S ljubavlju, domaće
Kupina
1 kg Chef Select
Lazanje Bolonjeze •
Sa junećim mesom
750 g
-20% 849.99
SAMO!
399.99
679.
99
1 kg = 533.20 din
# 261602
# 209295
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 03/23
KN · XX/22
od pon. 23.01. 6
komada
Snack Day
Tortilja wraps • •
6 x Ø 25 cm Lepinje od pšeničnog brašna
370 g
-20%
149.99
119.
500 ml
99
1 kg = 324.30 din # 202119
-32%
Pilos
Pavlaka za kuvanje •
Pikok
20 % m. m.
294.99
199.99 1 l = 399.98 din
# 248668
Mesni narezak 100 g
-20%
62.99
49.99 1 kg = 499.90 din
# 228564
12
Confiserie Firenze
komada
Vafli
Bela čokolada sa celim lešnicima
250 g
100 g
-20%
-20%
149.
KN · 03/23
Fin Carré
99
124.99
119.99 1 kg = 479.96 din
99.99
# 200810
# 215474
1 kg = 999.90 din
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
OD PON. 23.01. DO SRE. 25.01.
110
11 kg
pranja
Dr. Oetker
Trileće KRATKOTRAJNA
PONUDA
315 g
!
Persil
Prašak za pranje veša
249.
99
•
Professional
KRATKOTRAJNA
PONUDA
1 kg = 793.62 din # 269558
11 kg
!
1 899.99
1 pranje = 17.28 din # 7002940
60
Persil
komada
Universal deterdžent kapsule za veš
Grand
Mlevena kafa •
•
Gold
KRATKOTRAJNA
PONUDA
500 g
!
4u1
KRATKOTRAJNA
PONUDA
60 kom.
1 699.
649.
99
99
1 kom. = 28.34 din
1 kg = 1 300.- din
# 7002213
# 7001943
Cedevita
Vitaminski instant napitak •
PONUDA 200 g
10
3x
komada
Sa ukusom pomorandže ili limuna
KRATKOTRAJNA
!
139.
99
!
KRATKOTRAJNA
PONUDA
10 rol.
Violeta
Toaletni papir •
Miris breskve
!
399.99
1 rol. = 40.- din # 239820
1 kg = 699.95 din
# 229944, # 7002714
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 03/23
KN · XX/22
Lord Nelson
25
Crni čaj
kesica
•
Earl Grey ili African Black Nas med
25 kesica
Bagremov med
-25%
159.99
119.99
1 kg
1 199.99
1 kesica = 4.80 din
Od ponedeljka 23.01. do srede 25.01. # 221868
# 7004447
20 kesica
Milford
Čaj •
Više vrsta
20 kesica
229.99
1 kesica = 11.50 din
# 7003388, # 7003389, # 7003400, # 7003402
3
2x
Ernesto
Cediljka za čaj
1
2x 2
Različite vrste
•1
Dimenzije: Ø cca 4,6 x 16,1 cm
•2
Dimenzije: cca 9,8 x 7 x 8,5 cm
•3
Dimenzije: - cca 14,5 x 7,5 x 7,4 cm (rasklopljeno) - cca 7,5 x 7,5 x 7,4 cm (sklopljeno)
kom. ili set
399.99 # 393248
KN · 03/23
Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.
OD PONEDELJKA
23.01.
1 kg
-17%
1 kg
-20%
Đumbir
149.99
Limun
119.99
399.99
329.99 Od ponedeljka 23.01. do srede 25.01. # 82700
Od ponedeljka 23.01. do srede 25.01. # 80160
Tastino
Čajni kolutići • 80 g
800 g
-20%
49.99
Tastino
Medenjaci •
Sa jabukom
Klasik
-20%
239.99
39.
189.
99
100 g = 49.99 din
99
1 kg = 237.49 din
Od ponedeljka 23.01. do srede 25.01.
Od ponedeljka 23.01. do srede 25.01. # 207377
# 225653
Ernesto 2
cca
Kuhinjsko posuđe
cca
200 ml
180 ml
•
•1 •2 •3
1
cca
670 ml
3
Elegantna kombinacija bambusa i porcelana Čajnik Posuda za šećer i mleko Set šolja kom. ili set
2x
cca
300 ml
1 299.# 393282
Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 03/23
KN · XX/22
OD PON. 23.01. DO SRE. 25.01.
Super ušteda
1 kg
1 kg
Sveže svinjsko usitnjeno meso XXL pakovanje •
Light
SAMO!
Zelena jabuka
599.
99
•
-27%
109.99
Zlatni delišes
79.99 # 80185
# 9001105
Pilos
Gauda sir •
U listićima 1 kg
150 g
-22%
219.
-20%
Pikok
99
169.99 1 kg = 1 134.- din
Salamurena slanina •
Cca 1,2 kg
1 399.99
1 119.99
# 224419
SLUŽBA ZA POTROŠAČE
LIDL.RS
Lidl.rs/kontakt Besplatan broj 0800 300 199 Od pon. do pet. od 8 do 17 h
facebook.com/LidlSrbija instagram.com/LidlSrbija youtube.com/LidlSrbija
LIDL MOBILNA APLIKACIJA Možete je preuzeti na App Store i Google Play
# 226686
BESKONTAKTNO PLAĆANJE Gotovinom, platnim karticama (Maestro, American Express, Mastercard, Visa, Visa Electron i Dinacard) i čekovima građana na 30, 60, 90, 120 i 150 dana