Skip to main content

Tjedna akcija

Page 1

Od ponedjeljka, 21.9. do 27.9.

Svaki tjedan sve više

trajno sniženih Do proizvoda -na3od3abra%ne u cijeloj Hrvatskoj

proizvode

500 g -20% 4.89

3.89 PILOS Gouda XXL

Uz Lidl Plus na redovnu cijenu*

PILOS Vrhnje za kuhanje

MPC na 2.5.2025.: 4.99

500 ml 1 l = 3.04 10% m.m. Od ponedjeljka, 21.9. MPC na 2.5.2025.: 2.29

-40%

1 kg = 7.78 1 kg uz Lidl Plus = 5.78 Narezak

-33%

2.29

1.52

DULANO Seljačka šunka 80 g 1 kg = 14.88 Dimljena Narezak Od ponedjeljka, 21.9.

-33% 1.79

1.19

MPC na 2.5.2025.: 1.59

*Popusti se ne zbrajaju

PERLENBACHER Pils svijetlo pivo

VITA D'OR Suncokretovo ulje 1l

0.5 L alk. 4.9% vol. Povratna naknada uključena je u cijenu Redovna cijena za 0.5 L = 0.99

-33%

12+6 Gratis!*

1.38 11.88 MPC na 16.3.2026.: 1.34

MPC na 2.5.2025.: 0.99 * Ponuda vrijedi za kupnju 18 komada

CHEF SELECT Svježe lasagne bolognese 1 kg

-32% 5.29

3.59

MPC na 2.5.2025.: 5.29

Od srijede, 23.9.

20 V PARKSIDE Aku udarna bušilica Komad

34.99

Više na www.lidl.hr

Domaći krastavac salatar

Super cijena!

kom

0.69

Zemlja podrijetla: Hrvatska Vrijedi do MPC na 2.5.2025.: 0.89 utorka, 22.9.

Svježi pureći file XXL cca 1 kg - 1.5 kg kg

6.99

MPC na 2.5.2025.: 7.75

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

IZDANJE 39/2026


Od ponedjeljka, 21.9.

Svaki tjedan sve više

trajno sniženih proizvoda u cijeloj Hrvatskoj

10 kom

Do

-33% na odabrane proizvode

-33% 0.59

BELBAKE Vanilin šećer 10 x 8 g 1 kg = 4.88

0.39

MPC na 2.5.2025.: 0.49

PILOS Vrhnje za kuhanje 500 ml 1 l = 3.04 10% m.m.

-33%

-33% 0.59

BELBAKE Šlag pjena 60 g 1 kg = 6.50

MPC na 31.10.2025.: 0.59

FLORALYS Salvete 50 listića 2-slojne Razne boje

0.39

-20% 0.99

0.79

MPC na 17.7.2025.: 0.99

Više na www.lidl.hr

-17% 16.99

BELLAROM Espresso kava u zrnu 1 kg

SNACK DAY Bruschette

13.99 MPC na 2.5.2025.: 13.99

-23% 1.29

0.99

140 g 1 kg = 7.07 Rajčica ili češnjak MPC na 2.5.2025.: 1.29

1.52

2.29

MPC na 2.5.2025.: 2.29

NIXE Tuna komadići u suncokretovom ulju 112 g (ocijeđene mase) 1 kg = 8.84

-16% 1.19

0.99

MPC na 27.8.2025.: 1.19

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od ponedjeljka, 21.9.

KANIA Bistra juha sa slovima 75 g 1 kg = 7.33

KLASIK Francuska salata 500 g 1 kg = 4.58

-30% 0.79

0.55

MPC na 2.5.2025.: 0.79

-20% 2.89

2.29

MPC na 2.5.2025.: 2.89

DULANO Seljačka šunka

MILBONA Ementaler

80 g 1 kg = 14.88 Dimljena Narezak

400 g 1 kg = 10.48 Tvrdi sir Narezak

-33%

-19%

1.19 4.19 1.79

MPC na 2.5.2025.: 1.59

MPC na 13.5.2025.: 4.99

SAGUARO Izotonično piće 0.75 l 1 l = 1.32 Povratna naknada uključena je u cijenu

KANIA Salatna majoneza 500 ml 1 l = 3.98

-23% 2.59

-16% 1.19

1.99

0.99

MPC na 2.5.2025.: 2.49

MPC na 2.5.2025.: 1.19

MAITRE JEAN-PIERRE Brioche pecivo

Proteinski prutić s punjenjem 50 g 1 kg = 23.80 Razne vrste

-25% 1.59

1.19

MPC na 2.5.2025.: 1.59

8 komada

5.19

SOLEVITA Svježi nektar od naranče 1l Povratna naknada uključena je u cijenu

-18% 2.69

2.19

MPC na 1.9.2025.: 2.69

WINEMAKERS OF CROATIA Muškat žuti

320 g 1 kg = 8.41 S mlijekom i čokoladom

0.5 l 1 l = 9.98 Povratna naknada uključena je u cijenu

-10% 2.99

-16% 5.99

2.69

MPC na 2.5.2025.: 2.99

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

4.99

MPC na 2.5.2025.: 6.49

NAC 39/2026


Od ponedjeljka, 21.9. do 22.9.

Br. 1 u svježini i kvaliteti*

Već

5.

godinu

*Rezultat se temelji na izjavljenom zadovoljstvu kupca u kategoriji svježeg voća i povrća. YouGov „Fresh Perception”, istraživanje provedeno u veljači 2026. na nacionalno reprezentativnom uzorku 1079 kućanstava na nivou cijele Hrvatske. Kupci ocjenjuju nespecijalizirane trgovce na malo pretežno hranom, pićima i duhanskim proizvodima.

kom

0.99

Domaći šampinjoni smeđi 250 g 1 kg = 3.96

Domaća cvjetača

Uz Lidl Plus

Uz Lidl Plus

-30%

Domaća rajčica Papeletto 400 g 1 kg = 4.48

Domaći češnjak 200 g 1 kg = 6.95

1.39

1.79

Više na www.lidl.hr

-44%

2.59

Dinja slatka Zemlja podrijetla: Italija kg

MPC na 2.5.2025.: 2.69

MPC na 16.7.2025.: 1.99

1.39

Zemlja podrijetla: Hrvatska MPC na 2.5.2025.: 1.99

MPC na 2.5.2025.: 1.29

Domaća butternut tikva Zemlja podrijetla: Hrvatska

0.89

MPC na 5.5.2025.: 1.99

kg

0.79

MPC na 2.5.2025.: 1.29

1.59

kom

Mango Zemlja podrijetla: Brazil, Obala Bjelokosti, Egipat

0.89

MPC na 2.5.2025.: 1.29

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od ponedjeljka, 21.9. do 27.9.

Uz Lidl Plus

-30%

kg

Svježi ćevapčići Svinjetina i govedina

4.99 2.99

4.29

Svježi juneći burger

MPC na 18.8.2025.: 4.79

400 g 1 kg = 7.48

MPC na 2.5.2025.: 4.29

Svježi svinjski vrat

Svježi svinjski kare

cca 600 g Odrezak S kosti

cca 600 g Odrezak S kosti

kg

kg

4.49

MPC na 2.5.2025.: 6.19

Svježe juneće meso za gulaš 400 g 1 kg = 12.98

4.39

MPC na 2.5.2025.: 5.99

Svježa očišćena domaća pastrva

-25% 6.99

550 g 1 kg = 7.98 Očišćena

MPC na 2.5.2025.: 5.99

MPC na 2.5.2025.: 5.69

5.19

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Prikazani proizvodi su prijedlog za serviranje. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

4.39

NAC 39/2026


Od ponedjeljka, 21.9. do 27.9.

Postati legenda?

Uzmi

Isplati se.

2

i uštedi Croissant s maslacem 60 g 1 kg = 5.09 Redovna cijena za 1 kom = 0.49 27% maslaca

Uzmi 2 za*

-40% MPC na 2.5.2025.: 0.59

* Ponuda vrijedi za kupnju minimalno 2 komada

Otkrili ste ih i pretvorili u legende. Klasici i skriveni dragulji koje jednostavno ne smijete propustiti. Vrhunska kvaliteta po povoljnoj cijeni. Omiljeni među milijunima, kupljeni milijun puta. Jednostavno legendarno.

Više na www.lidl.hr

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od ponedjeljka, 21.9. do 27.9. Već

5. Br. 1 za pekarske proizvode*

godinu

*Rezultat se temelji na izjavljenom zadovoljstvu kupaca. YouGov „Fresh Perception”, istraživanje provedeno u veljači 2026. na nacionalno reprezentativnom uzorku 1079 kućanstava na nivou cijele Hrvatske. Kupci ocjenjuju nespecijalizirane trgovce na malo pretežno hranom, pićima i duhanskim proizvodima.

Domaće graham pecivo 55 g 1 kg = 1.64 Uz Lidl Plus

-43%

0.09

0.16

MPC na 2.5.2025.: 0.17

Domaći craft kruh s bučinim sjemenkama 410 g 1 kg = 2.90 Pun okus i dugotrajnija svježina Usporeni proces proizvodnje

Ekskluzivno u Lidlu!

-33% 1.79

1.19

MPC na 5.9.2025.: 1.79

Domaći kruh s krumpirom 400 g 1 kg = 1.48

-48%

0.59

1.15

MPC na 2.5.2025.: 1.15

14.4 g proteina Proteinsko pecivo

0.25

80 g 1 kg = 3.13 Bogato bjelančevinama Visoko obogaćeno vlaknima MPC na 9.2.2026.: 0.39

Baguette s češnjakom 165 g 1 kg = 4.79

0.79

MPC na 2.5.2025.: 0.53

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

Čoko kocke 130 g 1 kg = 7.62

0.99

MPC na 21.9.2026.: 0.99

NAC 39/2026


Od ponedjeljka, 21.9. do 27.9.

godina Lidl Hrvatska

Lidlova rođendanska ponuda Isplati se. PIVAC Domaća suha slanina cca 1.2 kg

kg

9.99

MPC na 2.5.2025.: 10.99

Više na www.lidl.hr

ALESTO SELECTION Mix orašastih plodova 200 g 1 kg = 8.95 Razne vrste

-30%

1.79

2.59

MPC na 2.5.2025.: 2.39

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od ponedjeljka, 21.9. do 27.9.

PILOS Tekući jogurt 180 g 1 kg = 1.33 2.8% m.m.

-35% 0.37

0.24

MPC na 2.5.2025.: 0.37

SOLEVITA Nektar naranča ili jabuka 2l 1 l = 0.63

Uz Lidl Plus

-30%

NATURA Trajno mlijeko 1l 2.8% m.m. Sa čepom

0.39

LINO Čokolino

MPC na 10.8.2026.: 0.39

600 g 1 kg = 6.65

3.99

MPC na 2.5.2025.: 4.29

1.25

1.79

MPC na 2.5.2025.: 1.75

MILBONA Meki kravlji sir u salamuri 1 kg Uz Lidl Plus

-30%

6.99

9.99

MPC na 2.5.2025.: 9.99

OKUSI ZAVIČAJA Kulenova seka 250 g 1 kg = 11.16

-20% 3.49

2.79

MPC na 2.5.2025.: 3.99

PIKOK Pileća posebna

1 kg

1 kg

-24% 2.19

1.65

OKUSI ZAVIČAJA Svinjska mast MPC na 2.5.2025.: 2.19

-31% 2.89

1.99

MPC na 2.5.2025.: 2.89

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

PIVAC Primorska salama 200 g 1 kg = 19.95 Narezak

3.99

MPC na 21.9.2026.: 3.99

MIGG Kefir 1.5 kg 1 kg = 1.19 2.8% m.m.

1.79

MPC na 21.9.2026.: 1.79

NAC 39/2026


Od ponedjeljka, 21.9. do 27.9.

Slavimo . rođendan Uz Lidl Plus

-40% na redovnu cijenu*

500 g

PILOS Gouda listići XXL 1 kg = 7.78 1 kg uz Lidl Plus = 5.78 -20%

4.89

3.89 -20% 1.59

TASTINO Toast s maslacem 500 g 1 kg = 2.54 1 kg uz Lidl Plus = 1.90

-20% 3.49

1.27

Uz Lidl Plus na redovnu cijenu*

2.79

GRILL&FUN Roštilj kobasice Uz Lidl Plus

-40% MPC na 2.5.2025.: 1.29

na redovnu 440 g cijenu* 1 kg = 6.34 1 kg uz Lidl Plus = 4.75 Ljuta, roštiljka, debrecinka ili pivska MPC na 2.5.2025.: 3.49

-40%

Uz Lidl Plus na redovnu cijenu*

-40% MPC na 2.5.2025.: 4.99

*Popusti se ne zbrajaju

Više na www.lidl.hr

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od ponedjeljka, 21.9. do 27.9.

CHEF SELECT Gouda kolutići 250 g 1 kg = 9.56

2.39

MPC na 11.6.2026.: 2.59

HARVEST BASKET Pommes Frites valoviti

4 x 1.5 l 1 kom = 0.87

1 kg

-51% 2.89 JAMNICA

1.39

MPC na 2.5.2025.: 2.89

Prirodna gazirana mineralna voda

1 l = 0.58 Redovna cijena za 1.5 l = 0.99 Povratna naknada uključena je u cijenu

3.49

MPC na 2.5.2025.: 3.49

4 x 0.5 l 1 kom = 1.05

Vegeta 400 g 1 kg = 6.23

2.49

MPC na 21.9.2026.: 2.49

GAVRILOVIĆ Pašteta 100 g 1 kg = 9.90 Roasty, pileća ili kokošja

HIDRA Funkcionalno piće 1 l = 2.10 Naranča ili limun Povratna naknada uključena je u cijenu

0.99

MPC na 2.5.2025.: 1.19

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

GAVRILOVIĆ Tuna pašteta 100 g 1 kg = 14.90

4.19

MPC na 4.12.2025.: 4.19

1.49

MPC na 2.5.2025.: 1.59

NAC 39/2026


Od ponedjeljka, 21.9. do 27.9. 1 kg

godina Lidl Hrvatska LINO LADA Namaz duo XXL

Redovna cijena za 400 g = 3.99

BARCAFFE Mljevena kava 500 g 1 kg = 15.38 Classic Redovna cijena za 400 g = 8.99

7.69

MPC na 2.5.2025.: 5.99

DORINA Čokoladica s rižom 26 g S mliječnom ili tamnom čokoladom

6.49

MPC na 2.5.2025.: 6.49

0.59

MPC na 21.9.2026.: 0.59

ERIDANOUS Mini pužići sa sirom 1 kg

DORINA Krem Čokoladica 37 g ili 38 g Kakao ili lješnjak

3.79

MPC na 2.5.2025.: 3.99

0.69

MPC na 21.9.2026.: 0.69

-20% na odabrane Fin Carré čokolade

Više na www.lidl.hr

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Isplati se imati izbor.

Veliki izbor kih proteins6909752 proizvoda

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

NAC 39/2026


Od ponedjeljka, 21.9. do 27.9.

Super ponuda 6.05 kg 110 pranja 1 pranje = 0.20

PERSIL Prašak za pranje rublja 1 kg = 3.30 Universal

19.99

MPC na 2.5.2025.: 23.99

124 pranja 1 pranje = 0.04

100 pranja 1 pranje = 0.18

VIOLETA Omekšivač

4.5 l

2 x 1.55 l 1 l = 1.77 Gold ili Mystic

WEISSER RIESE Tekući deterdžent za pranje rublja 1 l = 4.Universal Gel ili Orchid

17.99 MPC na 7.7.2025.: 17.99

5.49 MPC na 16.2.2026.: 5.49

90 pranja 1 pranje = 0.21

70 pranja 1 pranje = 0.29 2 x 64 listića

Baby vlažne maramice XXL 1 pak = 0.60

1.19

MPC na 2.5.2025.: 1.29

ARIEL Tekući deterdžent 4.05 l 1 l = 4.69 Mountain Spring ili Color

18.99

MPC na 18.5.2026.: 19.99

PERSIL Discs kapsule za pranje rublja

SANITAR Sredstvo za čišćenje kupaonice XXL

750 ml + 750 ml 3 kom

ARF WC Drops 3 x 55 g 1 kg = 18.12 Lemon Boost

2.99

MPC na 2.5.2025.: 2.69

Više na www.lidl.hr

AJAX Sredstvo za čišćenje kupaonice + sredstvo za čišćenje stakla 1 l = 3.99

5.99

MPC na 25.5.2026.: 5.99

19.99

1.155 kg 1 kg = 17.31 Universal ili Color MPC na 1.4.2026.: 19.99

1 l = 1.59 Redovna cijena za 750 ml = 2.45

1250 ml

1.99

MPC na 2.5.2025.: 2.49

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od ponedjeljka, 21.9. do 27.9. DOVE Dezodorans 200 ml 1 l = 19.95 Razne vrste

-20% 1.10

Uz Lidl Plus

-38%

3.99

CIEN Nadopuna za tekući sapun

6.49

MPC na 25.6.2025.: 4.99

0.88 Uz Lidl Plus na redovnu cijenu*

-40%

100 ml 1 l = 8.80 Razne vrste 1 l uz Lidl Plus = 6.50 MPC na 2.5.2025.: 1.15

*Popusti se ne zbrajaju

2l 1 l = 0.93 Mlijeko i med ili badem

CIEN Lak za kosu

Uz Lidl Plus

-38%

1.85

CIEN Krema za ruke

VITAL HAIR Šampon za kosu Glycolic Gloss

250 ml 1 l = 5.16 Keratin

2.99

-42% 2.25

150 ml - 300 ml 1 l = 6.63 - 13.27 Razne vrste

MPC na 2.5.2025.: 2.25

MPC na 21.9.2026.: 1.99

1.29

MPC na 17.7.2025.: 2.99

1.99

300 ml GILLETTE Pjena za brijanje

700 ml AXE Gel za tuširanje XXL 1 l = 5.70 Africa ili Black

GILLETTE Žileti

1 l = 9.30 Sensitive

3.99

1 set

9.99

2.79

MPC na 29.9.2025.: 4.99

MPC na 13.7.2026.: 9.99

MPC na 13.7.2026.: 3.95

2 x 900 ml 1 kom = 1.75

FINISH Ultimate Gel Lemon 1l

15.95 MPC na 21.9.2026.: 15.95

110 pranja 1 pranje = 0.18

19.99

FINISH Tabs Ultimate Plus

LIKVI Sredstvo za pranje posuđa

1 kom = 0.18 Limun

1 l = 1.94 Limun

MPC na 2.5.2025.: 18.49

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

3.49

MPC na 2.5.2025.: 2.99

NAC 39/2026


Od ponedjeljka, 21.9. do 27.9. Uzmi

Super ponuda

2

i uštedi

FLORALYS Kuhinjski ubrusi XXL 350 listića 2-slojni Redovna cijena za 1 kom = 3.85

20 rola 1 rola = 0.22

PALOMA Toaletni papir 20 x 150 listića 3-slojni

4.49

MPC na 2.3.2026.: 3.99

Uzmi 2 za*

AIR BY W5 Osvježivač zraka 90 ml 1 l = 33.22 Razne vrste

2.99

MPC na 21.9.2026.: 2.99

-15% MPC na 2.5.2025.: 3.79 ili 3.69

* Ponuda vrijedi za kupnju parnog broja proizvoda

ORLANDO Kobasica za pse 1 kg Govedina ili perad

-33% 1.79

1.19

MPC na 2.5.2025.: 1.49

COSHIDA Hrana za mačke mousse 4 x 85 g 1 kg = 5.26

-30% 2.59

10 kg

1.79

MPC na 29.10.2025.: 2.59

ORLANDO Potpuna hrana za pse 1 kg = 0.83 Govedina i povrće ili janjetina i riža Uz Lidl Plus

-35% 3.85

-30%

8.29

10 kg

11.89

MPC na 2.5.2025.: 11.89

Više na www.lidl.hr

COSHIDA Pijesak za mačke 1 kg = 0.25

2.49

MPC na 2.5.2025.: 3.75

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od ponedjeljka, 21.9. do 27.9. ORLANDO Mokra hrana za pse 12 x 100 g 1 kg = 2.49

-33% 4.49

1 kom = 0.25

2.99

MPC na 2.5.2025.: 4.49

ORLANDO Grickalice za pse ORLANDO GOURMET Hrana za pse 1.5 kg 1 kg = 1.19 Adult ili Balance

-25% 2.39

1.79

MPC na 2.5.2025.: 2.39

105 g - 180 g 1 kg = 2.50 - 4.29 Razne vrste

-49%

0.45

0.89

MPC na 2.5.2025.: 0.89

COSHIDA Premium hrana za mačke 12 x 100 g 1 kg = 2.40 Gravy ili Jelly

COSHIDA Grickalice za mačke

-41% 1.29

0.75

150 g 1 kg = 5.Perad i sir ili losos MPC na 2.5.2025.: 1.29

-31% 4.19

1 kom = 0.24

2.89

MPC na 2.5.2025.: 4.19

COSHIDA Tekući snack za mačke 7 x 16 g 1 kg = 10.63

FELIX Poslastica za mačke 60 g 1 kg = 23.17 Razne vrste

Uz Lidl Plus

Akcija! 1.49

1.39

MPC na 2.5.2025.: 1.49

-29%

1 kom = 0.17

1.19

1.69

MPC na 2.5.2025.: 1.69

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

COSHIDA SELECTION Premium suha hrana za mačke 800 g 1 kg = 2.36 Piletina ili losos

-32% 2.79

1.89

MPC na 2.5.2025.: 2.79

NAC 39/2026


XXL Isplati se.

o v Nu o našem asortimanu

MARIBEL Ekstra džem 450 g 1 kg = 6.64 Crni ribiz

2.99

500 g

MPC na 21.9.2026.: 2.99

KANIA Pečena paprika u senfu 540 g 1 kg = 9.24

4.99

MPC na 21.9.2026.: 4.99

Više na www.lidl.hr

MILBONA Ribana mozzarella XXL 1 kg = 8.58 Redovna cijena za 250 g = 2.19

4.29 MPC na 21.9.2026.: 4.29

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


20 g proteina PILOS Proteinski mousse 200 g 1 kg = 7.95 Čokolada i vanilija

1.59

MPC na 21.9.2026.: 1.59

7DAYS Croissant kakao 60 g 1 kg = 14.17

0.85

MPC na 21.9.2026.: 0.85

WINEMAKERS OF CROATIA Malvazija istarska 1l alk. 12.5% vol. Povratna naknada uključena je u cijenu

5.99

MPC na 21.9.2026.: 5.99

OKUSI ZAVIČAJA Jadranska srdela 100 g 1 kg = 17.90 U bio ekstra djevičanskom maslinovom ulju

VEMONDO Veganski nougat namaz 400 g 1 kg = 8.23

3.29

MPC na 21.9.2026.: 3.29

1.79

MPC na 21.9.2026.: 1.79

CHOVIVA Sun Rice 250 g 1 kg = 9.96

2.49

MPC na 21.9.2026.: 2.49

LUPILU Bio voćni i povrtni mousse ili mousse za djecu

PIVAC Nostalgična kobasica 330 g 1 kg = 21.18

6.99

MPC na 21.9.2025.: 6.99

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

100 g 1 kg = 8.90

0.89

MPC na 21.9.2026.: 0.89

NAC 39/2026


Od ponedjeljka, 21.9. Dom i uređenje

2 ili 3 dijela

LIVARNO Satenska posteljina Set Od satenskih mikrovlakana Dimenzije: 1 jastučnica cca 60x80, cm, 1 pokrivač 140x200 cm, 6.99 €, 2 jastučnice cca 60x80 cm, 1 pokrivač 200x200 cm, 9.99 €

već od

Hit tjedna!

Više na www.lidl.hr

6.99

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od ponedjeljka, 21.9.

LIVARNO Plahta za boxspring krevet Komad Prikladno za madrace visine cca 10 cm Visoki udio pamuka i elastansko vlakno Dimenzije: cca 140-160x200 cm, 9.99 € ili cca 180-200x200 cm, 12.99 €

već od

Hit tjedna!

9.99

LIVARNO Prekrivač Komad Dimenzije: cca 220x240 cm

Hit tjedna!

Komad Protuklizna gumena donja strana Visoke gustoće (1600 g/m2) za iznimnu mekoću Dimenzije: cca 80x150 cm, 16.99 € ili cca 160x230 cm, 37.99 €

već od

LIVARNO Tepih

16.99

11.99

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

NAC 39/2026


Od ponedjeljka, 21.9. Dom i uređenje

2 dijela

LIVARNO Zavjese Set Od neprozirne, mekane, padajuće tkanine, idealne za zamračivanje 2 mogućnosti vješanja: šipka za zavjese ili karniša Dimenzije: 2x cca 135x254 cm

15.99 LIVARNO Deka Komad Dimenzije: cca 130x170 cm

9.99

Više na www.lidl.hr

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od ponedjeljka, 21.9.

LIVARNO Noćni ormarić Komad Otporan na grebanje i lagan za održavanje zahvaljujući sloju melaminske smole Dimenzije: cca 40x35x45 cm

34.99 Baterije uključene

LIVARNO Budilica s projektorom Komad 4 podesiva smjera projekcija (90/180/270/360°) LCD zaslon s prikazom vremena, datuma, temperature prostorije i dana u tjednu 2 podesivea vremena alarma s funkcijom odgode Dvostruki izvor napajanja - putem mrežnog adaptera ili na baterije

9.99 LIVARNO Jastuk Komad Odvojiva prošivena navlaka od laganog podatnog materijala od mikrovlakana Dimenzije: cca 40x60 cm, 5.99 € ili cca 60x80 cm, 9.99 €

već od

Individualno podešavanje visine promjenom količine punjenja

5.99

LIVARNO Jastuk za bočno spavanje Komad Idealan za spavanje na boku, za trudnice te kao jastuk za dojenje Kvalitetna ispuna za trajan volumen Dimenzije: cca 40x145 cm

9.99

Individualno podešavanje visine promjenom količine punjenja

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

NAC 39/2026


Od ponedjeljka, 21.9.

*Visokotlačni čistač prikladan samo za korištenje s vodom

Građevinske potrepštine i vrt

PARKSIDE 1. Teleskopska račna 1/2"

1

Komad Izvlačivo od 460 do 600 mm

2

2. Nasadni ključevi Set Različite veličine

19 dijelova

9.99 1

PARKSIDE Moment ključ Set Podesivi okretni moment: 40-210 Nm Uključujući 3 nasadna ključa (17/19/21 mm) i produžetak 125 mm

Više na www.lidl.hr

2

18.99

5x PARKSIDE 1. Nasadni ključevi Set

2. Dugi odvijači

9x

Set

9.99

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od ponedjeljka, 21.9. do

10x

do

38%

duži vijek trajanja motora*

veći okretni moment*

Uključujući 20V / 2Ah bateriju i uređaj za punjenje 2.4 A

*U usporedbi sa standardnom PARKSIDE aku račnom PAR 12 B2

Integrirana LED radna žaruljica

20 V

PARKSIDE PERFORMANCE Aku račna Komad 4-struko rotirajuća glava Bezstupanjska regulacija broja okretaja Motor bez četkica - posebno dugi vijek trajanja zahvaljujući manjem trošenju

230 min-1

Maks. praznohodna brzina vrtnje: Maks. okretni moment:

75 Nm

69.99

ULTIMATE SPEED Punjač akumulatora Komad Višenamjenski uređaj: punjač, tester akumulatora i alternatora u jednom Visoka snaga: Struja punjenja do 17 A i pomoć pri pokretanju do 75 A Pametno upravljanje: Automatsko prepoznavanje akumulatora i prilagodba temperature punjenja Napredni načini rada: regeneracija duboko ispražnjenih baterija i način rada za održavanje napona Široka kompatibilnost: Za sve 12V akumulatore kapaciteta 8–250 Ah Zaslon: LCD s prikazom napona i statusa napunjenosti

44.-

ULTIMATE SPEED Cerada za automobil Komad Zaštita od snijega i leda, prljavštine, lišća i smole Otporna na vremenske uvjete i temperaturu od -30 do +50ºC Sigurno fiksiranje s 2 remena za prednji i stražnji dio Dimenzije: M cca 432x165x120 cm, L cca 480x175x126 cm, XL cca 534x178x132 cm, SUV cca 465x177x144 cm

13.99 Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

NAC 39/2026


Od ponedjeljka, 21.9. Građevinske potrepštine i vrt

PARKSIDE LED štapna svjetiljka Komad S integriranom punjivom litij ionskom baterijom kapaciteta 1800 mAh S magnetskim držačem

7.99

IP65

IP65

PARKSIDE 1. Alati za demontažu

10 m

PARKSIDE Pneumatsko crijevo Komad S priključcima od mesinga Radni tlak: maks. 16 bara (pri 23 °C), maks. 11 bara (pri 60 °C)

7.99

14x

1

Set Prilagođeni alat za demontažu automobilskih dijelova, prozora i unutarnjih obloga

2. Kvačice za pričvršćivanje s vezicama Set Za montažu dijelova i unutarnje opreme na motornim vozilima

5.99

2

630x

ULTIMATE SPEED 2 u 1 prijenosni punjač s kompresorom Komad Prijenosni punjač sa snažnom litijionskom baterijom S integriranim kompresorom Izravno pokretanje s visokim strujnim impulsom (cca 200 A / 12 V) Kapacitet baterije: 14000 mAh Zaštićen od zamjene polova, kratkog spoja i preopterećenja

59.99 Više na www.lidl.hr

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od ponedjeljka, 21.9. ULTIMATE SPEED Punjač akumulatora Komad Za sve akumulatorske baterije za auto i motocikl sa 6 V ili 12 V i 1.2–120 Ah kapaciteta 4 programa za optimalno prilagođavanje na tip baterije Struja punjenja: maks. 5 A Dužina kabela za punjenje: 2 m (uključujući stezaljke) Dužina mrežnog kabela: 2 m (uključujući utikač) Zaštićen od zamjene polova, kratkog spoja i preopterećenja Impulsno punjenje za oživljavanje ispražnjenih baterija

14.99

ULTIMATE SPEED 2 u 1 prijenosni punjač ULTIMATE SPEED Žarulje za farove Set H4 ili H7 Različite vrste

Komad Pomoć pri pokretanju automobila i učinkoviti prijenosni punjač Izravno pokretanje s visokim strujnim impulsom do (cca 500 A / 12 V) 12.000 mAh prijenosni punjač s 2 USB izlaza Zaštićen od zamjene polova, kratkog spoja i preopterećenja Integrirana LED svjetiljka s funkcijom treptanja

5.99 44.ULTIMATE SPEED Uređaj za dijagnostiku Komad Za ispitivanje akumulatora sa 6 V, 12 V i 24 V 3 modusa testiranja Na uređaj se može pohraniti do 350 rezultata ispitivanja Uređaj kreira QR kod za jednostavan pregled rezultata na pametnom telefonu

ULTIMATE SPEED Mini kompresor

39.99

Komad Pogon preko 12 V priključka Maks. tlak: 10.3 bara Uključujući 3 adaptera Dužina naponskog kabela: cca 3 m

12.99

Novo

u ponudi

cca 560 ml

PARKSIDE Boca s raspršivačem komprimiranog zraka Komad Ponovo punjiva boca 8 mlaznica za 3 različita mlaza

9.99

ULTIMATE SPEED Kablovi za pokretanje Komad Za benzinske motore do 5500 cm³ i dizelske motore do 3000 cm³ Duljina kabela: cca 3.5 m

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

13.99 NAC 39/2026


Od srijede, 23.9. Građevinske potrepštine i vrt

20 V

PARKSIDE 2 u 1 aku kompresor i zračna pumpa Komad Maks. radni tlak: cca 10 bara Maks. kapacitet pumpe: cca 380 L/min S integriranom LED svjetiljkom

Hit tjedna!

24.99 1. brzina: 0-430 min–1 2. brzina: 0-1500 min–1

Broj okretaja:

Maks. okretni moment:

Baterija i punjač nisu uključeni u opseg isporuke

Baterija i punjač nisu uključeni u opseg isporuke

45 Nm

PARKSIDE Aku bušilica/odvijač Komad Snažan motor s 2-brzinskim prijenosnikom Brzozatezni zaglavnik za svrdlo od metala s radijalnom blokadom

Hit tjedna!

19.99 Više na www.lidl.hr

20 V

Integrirano LED osvjetljenje

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od srijede, 23.9. cca 1 J

Jačina udara:

PARKSIDE Aku udarna bušilica Komad Uključujući pribor 2 podesive funkcije: udarno bušenje i uvrtanje ili bušenje Prihvat alata po SDS plus sustavu Brzozatezni zaglavnik za svrdlo Bezstupanjska regulacija broja udara i brzine vrtnje Integrirano LED osvjetljenje

0-5000 min-1

Broj okretaja:

n° 0-900 min-1

20 V

Hit tjedna!

34.99

Broj udara:

Baterija i punjač nisu uključeni u opseg isporuke

PARKSIDE Aku kutna brusilica

20 V

Baterija i punjač nisu uključeni u opseg isporuke

Broj okretaja:

Maks. promjer ploče:

2500-11000 min-¹ 125 mm

Komad Za standardne ploče promjera do 125 mm Bezstupanjski podesiv broj okretaja Protuklizna ručka podesiva u 3 pozicije Jednostavna izmjena ploča zahvaljujući aretiranju vretena (Spindle Lock) Uključujući 1 reznu ploču za metal promjera 125 mm i 1 ključ za montažu

27.99

1 kom = 3.33 €

3x PARKSIDE Muški kombinezon ili cargo hlače Komad Djelomično elastična pasica za optimalnu slobodu kretanja Veličine: 48-58 (M-XL)*

14.99

PARKSIDE Muške majice 3 komada iste boje u setu Od čistog pamuka Veličine: 48-62 (M-XXL)*

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

9.99

*modeli nisu dostupni u svim veličinama

NAC 39/2026


Od srijede, 23.9. Građevinske potrepštine i vrt 1. brzina: 0-440 min–1 2. brzina: 0-1650 min–1

Nazivni broj okretaja: Nazivni broj udara:

26400 min-1

Maks. okretni moment:

45 Nm

Magnetski držač bitova

PARKSIDE 3 u 1 aku udarna bušilica/odvijač

20 V

Komad S 3 funkcije: bušenje, udarno bušenje i zavrtanje Integrirano LED Snažan motor s 2-brzinskim prijenosnikom i osvjetljenje priključivim visokoučinkovitim udarnim mehanizmom Podešavanja: 20 stupnjeva zakretnog momenta + stupanj za bušenje + stupanj za udarno bušenje Brzozatezni metalni zaglavnik za svrdlo Uključno/isključna sklopka s bezstupanjskom regulacijom brzine vrtnje i Quickstop funkcijom

22.99

Baterija i punjač nisu uključeni u opseg isporuke

1

Top

prilika!

9x

20 V 3 W/280 lm

2

Baterija i punjač nisu uključeni u opseg isporuke

PARKSIDE 1. Svrdla Set

2. Nastavak za kutno bušenje PARKSIDE Aku LED ručna svjetiljka Komad Individualno podesiv kut osvjetljenja putem nagibne glave svjetiljke

Više na www.lidl.hr

5.-

Komad Prikladan za desni/lijevi hod

6.99

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od srijede, 23.9.

Baterije uključene

PARKSIDE Detektor Komad Za provjeru zidova, stropova i podova prije bušenja Za detekciju metalnih predmeta, strujnih vodova i drvenih konstrukcija Dubina detekcije metalnih predmeta do 70 mm, drvenih predmeta do 25 mm i električnih vodova do 50 mm

29.99

1 kom = 1.20 €

cca 400 ml

PARKSIDE Lak u boji

1 par = 1.20 €

Komad

2.99

PARKSIDE Muške čarape 5 pari u setu Veličine: 39-46

5.99 Baterija i punjač nisu uključeni u opseg isporuke

3 x 360° 20 V

300%

veće područje rada*

2%

veća preciznost*

4x

bolja vidljivost laserske linije* *U usporedbi s Parkside PKLL 10 B4 laserom za križne linije

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

PARKSIDE PERFORMANCE Aku laser za križne linije Komad 3 precizna rotacijska lasera za precizno postavljanje zidnih regala, zidnih svjetiljki, pločica, letvica ili slika Područje rada: do 30 m Zeleno lasersko svjetlo za optimalnu vidljivost čak i u svijetlim područjima

84.99

NAC 39/2026


Od srijede, 23.9. Odjeća i modni dodaci

ESMARA Vesta Komad Veličine: 36-46 (S-L)

8.99 ESMARA Tajice Komad U izgledu kože Ugodno mekane i tople Veličine: 34-46*

6.99

ESMARA Termo čarape s gaćicama Komad Izvana prozirnog izgleda, iznutra s toplom podstavom Veličine: 36-46 (S-L)

Više na www.lidl.hr

5.99

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od srijede, 23.9.

ESMARA Haljina Komad Visoki udio viskoznog vlakna (LENZING™ ECOVERO™) Veličine: 36-46 (S-L)

9.99 ESMARA Ženski pulover Komad Veličine: 36-46 (S-L)

4.99 2 dijela

ESMARA Suknja Komad U izgledu kože Veličine: 36-46

9.99

ESMARA MEN Muška pidžama Set Visoki udio pamuka Veličine: 48-62 (M-XXL)

8.99

*modeli nisu dostupni u svim veličinama

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

NAC 39/2026


Od srijede, 23.9. Odjeća i modni dodaci

ESMARA MEN Prošiveni prsluk Komad Gornji sloj odbija vodu zahvaljujući BIONICFINISH ECO® tretmanu Veličine: 48-62 (M-XXL)*

9.99 ESMARA MEN Košulja od flanela Komad Od čistog pamuka Veličine: 39-44 (M-XL)

ESMARA MEN Muške traperice Komad Visoki udio pamuka i elastansko vlakno LYCRA® Veličine: 46-56*

11.99

ESMARA MEN Muški pulover Komad Visoki udio pamuka Veličine: 48-62 (M-XXL)

7.99

9.99

*modeli nisu dostupni u svim veličinama

Više na www.lidl.hr

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od srijede, 23.9. Kuhinja i kućanstvo

SILVERCREST Kuhalo za vodu Komad Dvostruko dno od nehrđajućeg čelika s prikrivenim grijačem S filterom za kamenac i prikazom stanja vode Automatsko sigurnosno isključivanje i zaštita od kuhanja bez vode Vrijedi do utorka 29.9.

maks. 3100 W cca 1.7 l

Uz Lidl Plus

-20%

18.39

22.99

cca 0.7 l

600 W

Slavimo . rođendan 500 W

cca 0.5 l

cca 0.5 l

SILVERCREST Višenamjenska sjeckalica Komad 2 stupnja brzine Sa staklenom posudom Umetak od nehrđajućeg čelika koji se može izvaditi Vrijedi do utorka 29.9.

SILVERCREST Štapni mikser Uz Lidl Plus

-20%

11.99

14.99

Set 2 u 1 uređaj sa sjeckalicom: za pasiranje, miješanje i sjeckanje namirnica Kontinuirano podesiva brzina i turbo tipka za snažno impulsno miješanje Vrijedi do utorka 29.9.

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

Uz Lidl Plus

-20%

15.99

19.99

NAC 39/2026


Od srijede, 23.9. Kuhinja i kućanstvo

SILVERCREST Friteza na vrući zrak Komad Za istovremenu pripremu 2 jela, 2 košare kojima se zasebno upravlja Raspon temperature od 40 do 240°C Pečenje bez dodavanja masnoće pomoću cirkulacije vrućeg zraka Zaslon na dodir i 7 unaprijed postavljenih programa Košare i rešetke obložene su visokokvalitetnim ILAG® slojem koji spriječava lijepljenje hrane

2600 W 2x cca 4.35 l

79.99

85 W cca 280 ml

SILVERCREST Cjedilo za agrume Komad Automatsko uključivanje/isključivanje pritiskom na cjedilo za cijeđenje Praktični nastavak za cijeđenje prilagođen agrumima različitih veličina (od limuna do grejpa)

Više na www.lidl.hr

22.99 Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od srijede, 23.9. 600 W cca 5 l

SILVERCREST Samostojeći mikser Komad Odvojiva zdjela za miješanje od nehrđajućeg čelika Podešavanje brzine u 8 stupnjeva Sa zaštitom od prskanja, kukom za tijesto, pjenjačom i mješalicom

600 W cca 1.75 l

49.99

SILVERCREST Blender Komad Posuda za miješanje od visokokvalitetnog i izdržljivog stakla Nož s 4 oštrice od visokokvalitenog nehrđajućeg čelika 5 stupnjeva brzine

29.99

400 W

SILVERCREST Ručni mikser Komad 5 stupnjeva brzine i turbo funkcija Uključujući 2 pjenjače i 2 kuke za tijesto

14.99

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

NAC 39/2026


Od srijede, 23.9. Kuhinja i kućanstvo

SILVERCREST Kutija za kruh Komad Od metala prevučenog prahom Dimenzije: cca 29.5x19.5x15.5 cm

9.99

SILVERCREST Posude za čuvanje namirnica

8x

1 kom = 1.88 €

8 komada u setu Namijenjene za zamrzavanje, podgrijavanje i održavanje svježine namirnica (otporne na temperature od -20 do 100°C) Dimenzije: 2x cca 18x12x8.5 cm, 2x cca 18x12x14 cm, 2x cca 18x12x19 cm i 2x cca 18x12x27 cm

14.99 2x 2x cca 1.53 l

SILVERCREST 2 dijela Staklene ploče za pokrivanje štednjaka

1 kom = 3.- €

SILVERCREST Posude za čuvanje namirnica 2 komada u setu Dimenzije: 2x cca 11x17 cm

Set Od kaljenog stakla – otpornog na rezanje i grebanje Dimenzije: 2x cca 52x30 cm

5.99 5.99

Više na www.lidl.hr

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od srijede, 23.9.

cca 20 l

cca 5 l

cca 11 l 1800 mAh

Komad Dimenzije: cca 29x20x18 cm, 1.79 € cca 40x29x16 cm, 2.99 € cca 40x29x30 cm, 4.49 €

već od

W5 Kutija za pohranjivanje s poklopcem

CLEANMAXX Bežični ručni usisavač

1.79

Komad 3-u-1 funkcije – usisavanje, ispuhivanje zraka i vakuumiranje S perivim HEPA filtrom za čisti zrak Jednostavno punjenje putem USB-C priključka

14.99

cca 36 l

W5 Fleksibilna košara Komad Od izdržljive plastike

5.99

W5 Viseći organizator Komad Uključujući 2 kuke za vješanje na vrata Stabilan metalni okvir s 3 košare Dimenzije: cca 72x25x15 cm

7.99

W5 Organizator za ormarić Komad Dimenzije: cca 40x22x33 cm

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

4.99 NAC 39/2026


Obavi sve dok kažeš

Lidl

Zašto se kupnja u Lidlu uvijek isplati? Najbrža cjelovita kupnja na jednom mjestu. Najbrži prolaz kroz blagajne. *Istraživanje je provedeno u suradnji s agencijom Hendal na nacionalno-reprezentativnom uzorku od 500 ispitanika.

Više na www.lidl.hr

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od četvrtka, 2.7.

Otkrij novi doživljaj kupnje u Lidlu!

Novo

Unaprijedili smo način na koji predstavljamo naše proizvode kako bismo ti omogućili još jednostavniju i bržu kupnju.

u tvojoj Lidl trgovini

Što se promijenilo? Umjesto dugog traženja, uveli smo tematske svjetove koji te vode izravno do onoga što ti treba. Svaka kategorija sada ima svoju jasnu vizualnu oznaku i boju. Kako se lakše snaći? Prati velike oznake iznad polica koje odgovaraju bojama i ikonama iz našeg letka. Bez obzira tražiš li novi Parkside alat ili mekanu posteljinu, novi raspored osigurava da sve pronađeš u tren oka.

Dom i uređenje

Kuhinja i kućanstvo

Građevinske potrepštine i vrt

Odjeća i modni dodaci

Sport i slobodno vrijeme

Bebe, djeca i igračke

Posjetiti nas i uvjeri se koliko je kupnja postala preglednija i jednostavnija.

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

NAC 39/2026


Od ponedjeljka, 21.9.

Lidlova cvjećarnica.

Isplati se.

Gypsophila (Sadarka) Komad Visina: cca 50 cm Različite boje

10 gerbera

2.49

4 komada

10 ruža

Rezano cvijeće

već od

Komad Ruže, cca 40 cm, 2.99 € Gerberi, cca 50 cm, 3.99 € Različite boje

2.99

Sempervivum (u drvenoj kutiji) Komad Visina: cca 14 cm Promjer: cca 10 cm Dimenzije kutije: cca 18x18x9.5 cm

8.99

Zeleni mix (u keramičkoj tegli) Komad Visina: cca 8-13 cm Promjer: cca 7 cm Dimenzija tegle: cca 14x8x18 cm Različite vrste

3.39

Zeleni mix (u ukrasnoj tegli) Komad Visina: cca 14-18 cm Promjer: cca 12 cm Različite vrste

Super cijena!

4.99

Više na www.lidl.hr

Vrijesak (četverobojni) Komad Visina: cca 30 cm Promjer: cca 23 cm

9.99

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od srijede, 23.9.

Aranžman (u pletenoj košarici) Komad Visina: cca 20-25 cm Promjer: cca 20-23 cm Različite vrste

7.99

Ukrasne bundeve (u košarici) Komad Dimenzije: cca 60x40x28 cm

Ciklama

4.99

Komad Visina: cca 30 cm Promjer: cca 10 cm Različite boje

3.19

Kataleja mix Komad Visina: cca 38 cm Promjer: cca 12 cm Različite vrste

3.99

Sobno bilje mix Komad Visina: cca 15-30 cm Promjer: cca 12 cm Različite vrste

2.99

Vrijesak Komad Visina: cca 23 cm Promjer: cca 9 cm Različite boje

Super cijena!

Komad Visina: cca 40 cm Različite vrste Od petka, 25.9.

već od

Buket cvijeća

4.99

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

1.49

NAC 39/2026


Od srijede, 23.9. do 27.9.

I da frižider bira, izabrao bi Lidl. Isplati se.

PILOS Sirni namaz 100 g 1 kg = 6.50 60% m.m.

-26% 0.89

0.65

MPC na 2.5.2025.: 0.89

PILOS Planinski tvrdi sir 120 g 1 kg = 14.92 Narezak

Do

-40% na odabrane proizvode

-32% 2.65

1.79

MPC na 2.5.2025.: 2.65

MILBONA Miks sireva 250 g 1 kg = 7.16 Edamer, Tilsiter i Emmentaler Narezak

Uz Lidl Plus

-40%

Trapist 500 g 1 kg = 6.98

3.49

MPC na 2.5.2025.: 3.99

Više na www.lidl.hr

ANTICHE LATTERIE Ricotta 250 g 1 kg = 3.96

0.99

MPC na 11.6.2026.: 0.99

1.79

2.99

MPC na 2.5.2025.: 2.79

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od srijede, 23.9. do 27.9. PIKOK Tirolska kobasica 400 g 1 kg = 3.98

-33% 2.39

1.59

OKUSI ZAVIČAJA Šokačka kobasica

MPC na 2.5.2025.: 2.39

DULANO Šunka, dimljena šunka, pureća ili pileća prsa

100 g 1 kg = 12.90 Narezak

-35%

1.29

125 g 1 kg = 12.72 Narezak Uz Lidl Plus

-30%

1.99

1.59

MPC na 2.5.2025.: 1.89

2.29

MPC na 2.5.2025.: 2.19

OKUSI ZAVIČAJA Dalmatinska panceta

DULANO Pileće i pureće hrenovke

100 g 1 kg = 13.90 Narezak

100 g 1 kg = 2.90

-30% 1.99

-25% 0.39

1.39

0.29

CHEF SELECT Svježi namaz

PIKOK Čajna kobasica XXL

MPC na 2.5.2025.: 2.25

MPC na 2.5.2025.: 0.45

135 g 1 kg = 8.07 Tuna ili losos

1 kg = 10.98 Narezak Redovna cijena za 250 g = 2.99

-26% 1.49

1.09

MPC na 2.5.2025.: 1.49

500 g

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

5.49

MPC na 2.5.2025.: 5.49

NAC 39/2026


Od srijede, 23.9. do 27.9. PIVAC Svježi ćevapčići 500 g 1 kg = 7.58 Junetina i svinjetina

3.79

MPC na 23.9.2026.: 3.79

Uz Lidl Plus

-33%

Svježe mljeveno miješano meso 1 kg Junetina i svinjetina

5.39

MPC na 2.5.2025.: 4.85

Svježi file otkoštenog zabatka cca 500 g

kg

4.99

MPC na 2.5.2025.: 6.99

Svježa pileća krila cca 500 g kg

2.79

4.19

MPC na 2.5.2025.: 4.19

Svježa pileća zadnja četvrt cca 650 g

kg

1.99

MPC na 2.5.2025.: 2.99

Svježi juneći but Svježi goveđi biftek cca 2 kg Komad

kg

24.99 MPC na 2.5.2025.: 28.99

Više na www.lidl.hr

450 g 1 kg = 15.09 Odrezak Bez kosti

-24% 8.99

6.79

MPC na 2.5.2025.: 7.99

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od srijede, 23.9. do 27.9.

Svježi Eye Round steak 220 g 1 kg = 18.14

Svježi ramsteak 275 g 1 kg = 20.69

SELECT & GO Sushi Family Tray 462.5 g 1 kg = 12.52

3.99

MPC na 2.5.2025.: 5.29

5.69

MPC na 2.5.2025.: 6.99

4.49

Svježi Chuck Eye steak 235 g 1 kg = 19.11

MPC na 2.5.2025.: 5.49

Svježi Striploin steak 275 g 1 kg = 19.96 Donji dio junećih leđa

kg

Svježi Flank steak cca 300 g kg

14.49 MPC na 2.5.2025.: 17.99

5.49

MPC na 2.5.2025.: 5.49

kg

Svježi Tomahawk steak cca 850 g

15.99 MPC na 2.5.2025.: 14.99

5.79

MPC na 2.5.2025.: 7.99

1 kg Svježi filet lososa s kožom XXL

15.99

8 x 125 g

Svježi filet oslića 400 g 1 kg = 14.98

5.99

MPC na 23.9.2026.: 5.99

-28% 6.99

FISHCULTURA Tuna filet 200 g 1 kg = 24.95

4.99

MPC na 5.3.2026.: 4.99

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

MPC na 26.6.2025.: 15.99

NAC 39/2026


Br. 1 u Br. 1 u svježini i i svježini kvaliteti kvaliteti *

Već

. 5 godinu

*Rezultat se temelji na izjavljenom zadovoljstvu kupca u kategoriji svježeg voća i povrća. YouGov „Fresh Perception”, istraživanje provedeno u veljači 2026. na nacionalno reprezentativnom uzorku 1079 kućanstava na nivou cijele Hrvatske. Kupci ocjenjuju nespecijalizirane trgovce na malo pretežno hranom, pićima i duhanskim proizvodima.

Više na www.lidl.hr

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od srijede, 23.9. do 27.9.

Br. 1 u svježini i kvaliteti*

Već

5.

godinu

*Rezultat se temelji na izjavljenom zadovoljstvu kupca u kategoriji svježeg voća i povrća. YouGov „Fresh Perception”, istraživanje provedeno u veljači 2026. na nacionalno reprezentativnom uzorku 1079 kućanstava na nivou cijele Hrvatske. Kupci ocjenjuju nespecijalizirane trgovce na malo pretežno hranom, pićima i duhanskim proizvodima.

Domaća rajčica koktel grappolo 500 g 1 kg = 3.78 Sorta: Brioso

1.89 MPC na 18.3.2026.: 2.99

2 kg

Domaća jabuka crvena 1 kg = 0.79

1.58

MPC na 2.5.2025.: 1.99

Domaća butternut tikva Zemlja podrijetla: Hrvatska kg Uz Lidl Plus

Uz Lidl Plus

-33%

0.79

-23%

1.19 Povrće za juhu 650 g 1 kg = 1.98

MPC na 2.5.2025.: 1.29

Domaći češnjak 200 g 1 kg = 6.95

1.39

MPC na 16.7.2025.: 1.99

Grožđe bijelo 500 g 1 kg = 2.38 Bez koštica

1.19

MPC na 2.5.2025.: 2.19

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Prikazani proizvodi su prijedlog za serviranje. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

1.29

1.69

MPC na 24.11.2025.: 1.65

kom

Šipak

0.45

Zemlja podrijetla: MPC na 2.5.2025.: 1.49 Španjolska

NAC 39/2026


Od srijede, 23.9. do 27.9.

Lidlova rođendanska ponuda Isplati se.

godina Lidl Hrvatska

5 kg

BELBAKE Brašno TIP 550 1 kg = 0.55 Glatko

-23%

2.75

3.58

SAGUARO Prirodna mineralna voda 7l 1 l = 0.14

MPC na 2.5.2025.: 3.58

-33% 1.49

0.99

MPC na 2.5.2025.: 1.45

BELLAROM Espresso, Cappucino ili Cortado kapsule

-27% 3.99

2.89

96 g - 186,4 g 1 kg = 15.50 - 30.10 Dolce Gusto MPC na 2.5.2025.: 3.79 kompatibilne

CROWNFIELD Žitne pahuljice 500 g 1 kg = 2.98 Razne vrste

1 kom = 1.NEKTAR Pivo

Uz Lidl Plus

5.99

-28%

6 x 0.5 l 1 l = 2.Povratna naknada uključena je u cijenu MPC na 23.9.2026.: 5.99

Više na www.lidl.hr

1.49

2.09

MPC na 2.5.2025.: 1.99

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od srijede, 23.9. do 27.9. Uz Lidl Plus

-40% na redovnu cijenu*

NIXE Tuna steak u vlastitom soku 150 g (ocijeđene mase) 1 kg = 9.69 1 kg uz Lidl Plus = 7.33

ALESTO SELECTION Polovice orah jezgre

-20%

1.89

200 g 1 kg = 9.95

-28% 2.35

FRESHONA Zelene ili žute mahune 1 kg

1.69 MPC na 2.5.2025.: 2.35 ili 2.39

2.39

-42%

Uz Lidl Plus na redovnu cijenu*

1.99 -40% 3.49

MPC na 2.5.2025.: 2.49

MPC na 2.5.2025.: 2.39

PIK Šunka u ovitku 125 g 1 kg = 15.92 Narezak

1.99

MPC na 23.9.2026.: 1.99

LANA Kiselo vrhnje 850 g 1 kg = 2.69 12% m.m.

2.29

MPC na 23.9.2026.: 2.29

MISTER CHOC Grožđice u mliječnoj čokoladi 100 g 1 kg = 11.90 1 kg uz Lidl Plus = 8.90 -20%

VEMONDO Veganski falafel 300 g 1 kg = 6.63 Classic, špinat ili cikla

-23% 2.59

1.99

MPC na 2.5.2025.: 2.59

1.49

1.19

Uz Lidl Plus na redovnu cijenu*

-40% MPC na 26.9.2025.: 1.49

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

*Popusti se ne zbrajaju

NAC 39/2026


Od srijede, 23.9. do 27.9.

Lidlova rođendanska ponuda Isplati se.

godina Lidl Hrvatska

SNACK DAY Čips 250 g 1 kg = 4.36 Slani ili paprika

Uz Lidl Plus

-35%

1.09

2x2l

1.69

MPC na 2.5.2025.: 1.59

VINDI Negazirano bezalkoholno piće 2l 1 l = 1.Razne vrste

1 kom = 2.-

1.99

MPC na 2.5.2025.: 1.99

10 kom SONDEY Vafel s mliječnom i lješnjak kremom 10 x 25 g 1 kg = 7.16

FANTA Orange

3.99

2x2l 1 l = 1.Povratna naknada uključena je u cijenu MPC na 11.12.2025.: 3.99

6 x 0.33 l

-20% 2.25

1.79

MPC na 2.5.2025.: 2.25

Više na www.lidl.hr

KOESTLIN Paris čajno pecivo 225 g 1 kg = 6.18 Razne vrste

1.39

MPC na 23.9.2026.: 1.39

1 kom = 0.77 PEPSI Regular ili Zero 1 l = 2.32 Povratna naknada uključena je u cijenu

4.59

MPC na 11.6.2026.: 4.25

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Dodatni plus uz

Lidl Plus

godina Lidl Hrvatska

Iskoristi ekskluzivnu ponudu partnera Optika JO-JO od 21.09. do 27.09.

-30%

Da priroda bira izabrala bi bez papira! U Lidl Plusu ti biraš želiš li papirnati račun ili ne!

Prilikom otvaranja svoje Lidl Plus kartice jednostavno uključi opciju „Ne želim papirnati račun“.

Skeniraj QR kod i preuzmi aplikaciju Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

NAC 39/2026


Od petka, 25.9. do 27.9.

Super ponuda OKUSI ZAVIČAJA Svježi sir 500 g 1 kg = 2.38 Polumasni

MILBONA Mini Mozzarella

-36%

125 g 1 kg = 7.12 Classic ili Light Uz Lidl Plus

-34%

0.89

1.35

MPC na 2.5.2025.: 1.39

Uz Lidl Plus

-29%

1.69

PILOS Edamer 250 g 1 kg = 6.76 Komad

2.39

MPC na 2.5.2025.: 2.69

OKUSI ZAVIČAJA Lećevački kravlji sir 100 g 1 kg = 19.90 Mladi ili tvrdi Narezak

1.19

1.86

MPC na 2.5.2025.: 1.85

Uz Lidl Plus

1.99

MPC na 2.5.2025.: 2.79

DULANO Pileća ili pureća prsa 200 g 1 kg = 12.45 Narezak

-26%

2.49

3.39

MPC na 2.5.2025.: 2.99

500 g

Domaći šampinjoni bijeli 500 g 1 kg = 2.78

1.39

MPC na 2.5.2025.: 1.89

Više na www.lidl.hr

OKUSI ZAVIČAJA Svježa zagrebačka kremšnita 320 g 1 kg = 9.34

2.99

MPC na 2.5.2025.: 2.99

PIVAC Dalmatinski pršut 1 kg = 21.98 Narezak

10.99

MPC na 2.5.2025.: 10.99

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od petka, 25.9. do 27.9.

Uz Lidl Plus

-41%

Svježi pileći medaljoni 400 g 1 kg = 7.98

3.19

5.49

MPC na 2.5.2025.: 5.29

kg

Svježi pileći file cca 1 kg

4.99 MPC na 2.5.2025.: 4.64

Svježi očišćeni jadranski brancin 720 g 1 kg = 13.88

9.99

MPC na 2.5.2025.: 10.99

Svježi svinjski file cca 400 g Komad

kg

5.29

MPC na 2.5.2025.: 8.89

kg

Bio svježe jadranske dagnje cca 1.5 kg

Domaći craft kruh sa sjemenkama 400 g 1 kg = 2.48 Dugotrajni proces fermentacije

-44% 1.79

0.99

MPC na 2.5.2025.: 1.69

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Prikazani proizvodi su prijedlog za serviranje. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

3.99

MPC na 2.5.2025.: 3.99

Croissant s marelicom 75 g 1 kg = 6.53

-37% 0.79

0.49

MPC na 8.4.2026.: 0.79

NAC 39/2026


Od petka, 25.9. do 27.9.

Super ponuda FREEWAY Instant napitak 1 kg Naranča ili limun

PILOS Maslac

Uz Lidl Plus

-45%

250 g 1 kg = 4.36 82% m.m. Uz Lidl Plus

-45%

1.09

1.99

MPC na 2.5.2025.: 2.75

2.19

3.99

MPC na 2.5.2025.: 3.89

550 g CHEF SELECT Rolica s cimetom 600 g 1 kg = 5.82

3.49

MPC na 3.10.2025.: 3.49

-35%

CHEF SELECT Svježe tijesto za pizzu XXL 1 kg = 2.16

1.85

1.19

MPC na 21.11.2025.: 1.85

Uz Lidl Plus ALESTO SELECTION Kalifornijske pistacije

-26%

250 g 1 kg = 12.60 Slane

3.15

4.29

MPC na 2.5.2025.: 4.39

Uz Lidl Plus

-30% na odabrane proizvode

Više na www.lidl.hr

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od petka, 25.9. do 27.9.

Uz Lidl Plus

-33%

FRESHONA Borovnice 500 g 1 kg = 5.58

2.79

OCEAN SEA Kraljevske kozice

4.19

180 g (ocijeđene mase) 1 kg = 19.95 1 kg uz Lidl Plus = 14.95

MPC na 2.5.2025.: 3.79

-20%

4.99

3.99

ALLIANCE Travarica

Uz Lidl Plus na redovnu cijenu*

1l alk.37.5% vol. Povratna naknada uključena je u cijenu

-30% 9.99

6.95

MPC na 2.5.2025.: 9.99

WINEMAKERS OF CROATIA Graševina

-34% 4.99

3.29

1l alk. 13.5% vol. Povratna naknada uključena je u cijenu MPC na 2.5.2025.: 3.49

-40% MPC na 2.5.2025.: 4.79

*Popusti se ne zbrajaju

BELLAROM Instant kava Gold 200 g 1 kg = 24.95

ADRIA Mljevena kava

-37% 7.99

500 g 1 kg = 9.98

4.99

4.99

MPC na 2.5.2025.: 7.19

MPC na 18.9.2025.: 5.49

PODRAVKA Pasirana rajčica 500 g 1 kg = 1.58

-27% 1.09

0.79

MPC na 2.5.2025.: 1.09

1 kg

SONDEY Napolitanke XXL Čokolada ili lješnjak

2.49

MPC na 13.4.2026.: 2.49

DORINA Čokolada jagoda i vanilija 245 g 1 kg = 12.20

2.99

MPC na 25.9.2026.: 2.99

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Prikazani proizvodi su prijedlog za serviranje. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

COMBINO Fusilli ili Penne 1 kg Od krupice durum pšenice

0.99

MPC na 2.5.2025.: 1.69

NAC 39/2026


Od petka, 25.9.

PARKSIDE Aku udarni odvijač Set Bezstupanjska regulacija broja udara/broja okretaja Prihvat alata: 1/2" četverokutni 5 podesivih stupnjeva zakretnog momenta Uključujući 1 bateriju (20V 4Ah), 1 uređaj za punjenje (4,5A) i 4 nasadna ključa

69.99

LIVARNO Duo rolo zavjesa Komad S izmjenično transparentnim i neprozirnim segmentima za individualno propuštanje svjetlosti Montaža bez bušenja (za okvire debjine do cca 25 mm) Dimenzije: cca 60x150 cm, cca 80x150 cm ili cca 100x150 cm

Hit vikenda!

8.99

750 W

PARKSIDE Višenamjenski alat

PARKSIDE Kutna brusilica Komad Za rezne ploče do 115 mm promjera Jednostavna izmjena ploče putem SPINDLE LOCK aretiranja osovine

310 W

19.99

Komad Višestruko primjenjiva tehnika oscilacije za piljenje, rezanje, struganje i brušenje Univerzalni prihvat prikladan za standardni pribor Bezalatna izmjena pribora

27.99

Dragi kupci, obavite kupnju na vrijeme jer će u nedjelju, 27.9. samo neke naše trgovine raditi. Skeniraj QR kod za više informacija o radnom vremenu vaše trgovine. PEFC/56-31-06 PEFC Certificirano Lidl letak iz šuma kojima se održivo gospodari, recikliranih i kontroliranih izvora

PEFC® je posvećen promicanju odgovornog gospodarenja šumama širom svijeta.

Služba za kupce

Lidl.hr

Beskontaktno plaćanje

Lidl Plus aplikacija

Lidl.hr/kontakt Besplatan broj 0800 200 220 pon. do pet. 8-18 h, sub. 8-13 h lidl.hr/selfservice

facebook.com/lidlhrvatska instagram.com/lidl_hrvatska youtube.com/user/Lidlhrvatska

Master Card, Maestro, Visa, Visa Electron, Diners

Dostupna je na App Store i Google Play

Više na www.lidl.hr

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Tjedna akcija by Nabava.net Katalozi - Issuu