Skip to main content

Tjedna akcija

Page 1

OD ČET. 17.02. DO SRI. 23.02.

94 kom

1 kg

FINISH

Tablete za perilicu posuđa All in one 94 komada

1 kom = 0,69 kn

-00%

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

14

99

SUPER PONUDA!

00,99

64

DOLINE

Posni svježi sir

kn

1 kg

99 kn

1 kg

-20%

SUPER PONUDA!

9,99

7

99 kn

Svinjski vrat

-00%

SUPER PONUDA!

Banana 1 kg

00,99

4

99 kn

s kostima u komadu ili narezan na pultu 1 kg

BAYERNLAND

Gouda

polutvrdi sir 48% m.m. 100 g

1 kg = 49,90 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

1699 kn

DOLLI

-37%

Toaletni papir

SUPER PONUDA!

79,99

49

3

-slojni

pure pakiranje od 10 rola 1 rola = 1,10 kn

99 kn

-45%

SUPER PONUDA! ANAMARIA

Kava

mljevena XXL 1 kg

19,99

1099 kn

Ponuda vrijedi od četvrtka 17.02.2022. do srijede 23.02.2022. ili do isteka zaliha. Sve cijene su izražene u kunama s PDV-om. Kupovina je moguća samo u količinama predviđenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu prozivoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

Izdanje 07/2022


10 × 28 g

KINDER

Milch-Schnitte 10x 28 g

1 kg = 82,11 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

22

99 kn

700 g

Kolač šumsko voće

6 × 150 g

ZOTT JOGOBELLA

Jogurt

XXL 700 g

Clasic XXL 6x 150 g

1 kg = 38,56 kn

-00%

SUPER PONUDA!

1 kg = 16,66 kn

-24%

00,99

2699

SUPER PONUDA!

19,74

14

kn

99 kn

600 g

4 × 125 g

Mix kuglice XXL 600 g

1 kg = 44,98 kn

-00%

SUPER PONUDA!

RU

O RA ĐE

NO

•

RU

•

kn

ČN

NO

26

99

ČN

O R A ĐE

00,99

-20%

SUPER PONUDA!

9,99

7

99

1,1 kg

29 2

99 kn

Puding

čokolada ili vanilija 4x 125 g 1 kg = 15,98 kn

600 g

-25%

SUPER PONUDA!

-25%

SUPER PONUDA!

39,99

kn

`Z BREGOV

7,99

Linzeri XXL 1,1 kg

1 kg = 27,26 kn

599 kn

PLODINE

Listovi za pite i savijače svježe 600 g

1 kg = 9,98 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


MILKA

Čokolada

odabrane vrste 270 - 300 g

1 kg = 53,30 - 59,22 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

15

99 kn

4 × 125 g

1,5 kg

GALATEA

Mozzarella 4x 125 g

1 kg = 37,98 kn

-20%

SUPER PONUDA!

23,99

1899

DOLINE

kn

Tekući jogurt

2,8% m.m. 1,5 kg 1 kg = 5,99 kn

-21%

FRIZO

SUPER PONUDA!

Carska mješavina, grašak ili povrće za francusku salatu

11,49

8

99 kn

smrznuto 750 g - 1 kg

1 kg = 8,99 - 11,99 kn

-00%

SUPER PONUDA!

3 × 40 g

00,99

899 kn

730 g THOMY

Majoneza delikatesna 730 g

1 kg = 30,12 kn

-31%

SUPER PONUDA!

31,99

21

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

18

99 kn

PRESIDENT

Ribanac 35% m.m. 3x 40 g

1 kg = 158,25 kn

3


4×1l ZVIJEZDA

Suncokretovo ulje 4x 1 l

1 l = 12,99 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

5199 kn

2 × 340 g

3l D’AUCY

Kukuruz šećerac, slanutak ili mexican mix XXL 2x 340 g ili 2x 300 g 1 kg = 16,16 - 18,32 kn

2 × 300 g

-38%

SUPER PONUDA!

17,98

10

99 kn

-00%

10 kg

SUPER PONUDA!

00,99

104

99 kn

FARCHIONI

1l

Maslinovo ulje extra djevičansko 3l 1 l = 35,00 kn

1,4 kg PONTI

Aceto Balsamico di Modena XXL 1l

-41%

SUPER PONUDA!

42,99

24

-33%

SUPER PONUDA!

59,99

39 4

99 kn

APIMEL

Med cvjetni 1,4 kg

1 kg = 28,56 kn

99 kn

BELJE

Pšenično brašno glatko tip 550 XXL 10 kg

1 kg = 3,70 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

3699 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


3 × 90 g ADRIA

Jadranska srdela

u suncokretovom ulju XXL *ocijeđena masa 189 g 3x 90 g

6 × 80 g

1 kg = 74,02 kn

-30%

-40%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

19,99

13

83,99

49

99 kn

RIO MARE

Tuna

99

u maslinovom ulju 6x 80 g *ocijeđena masa 312 g

kn

1 kg = 160,22 kn

1,2 kg PISINIUM

Narezak

Istarska suha plećka, Suha šunka ili Dimljena panceta 300 g 1 kg = 83,30 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

29

-00%

SUPER PONUDA!

99

PERUTNINA

00,99

16

Extra pileće hrenovke

99

kn

COSTATUN

1 kg = 14,16 kn

900 g

Tuna

komadi u suncokretovom ulju *ocijeđena masa 650 g 900 g

polutrajni proizvod 1,2 kg

kn

1,2 kg 800 g

1 kg = 69,21 kn

-25%

SUPER PONUDA!

59,99

4499 kn

1 kg GREEN FIELDS

Ajvar

GAVRILOVIĆ

Velebitska kobasica

CEKIN

1 kg = 31,24 kn

1 kg = 12,49 kn

polutrajni proizvod 800 g

blagi XXL 1 kg

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

1699 kn

-34%

SUPER PONUDA!

37,99

24

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

Poliko

polutrajni proizvod 1,2 kg

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

14

99 kn

5


544 g Krem bananica XXL 544 g

1 kg = 34,91 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

1899 kn

500 g

NATURA

Datulja

bez koštica ili

-00%

Mazafati

SUPER PONUDA!

00,99

98

97 kn

svježa XXL 500 g

NESCAFE DOLCE GUSTO

Kapsule

1 kg = 19,98 kn

odabrane vrste 302,4 - 480 g

-50%

SUPER PONUDA!

1 kg = 206,19 - 327,28 kn

135 g WERTHER’S

Bomboni

19,99

999 kn

Original XXL 135 g

1 kg = 55,48 kn

-25%

SUPER PONUDA!

9,99

749 kn

TUC

Krekeri original 3x 100 g

1 kg = 33,30 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

9

99

6

kn

-50%

SUPER PONUDA!

19,99

9

99 kn

AGRISTAR

Čaj

brusnica, jabuka - cimet, šumsko voće ili 12 biljaka XXL 60 - 90 g 1 kg = 111,00 - 166,50 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


750 ml ORBIT ILI AIRWAVES

Dražeje u bočici

NIVEA

Gel za tuširanje

odabrane vrste 84 g

Creme care ili Creme soft 750 ml

1 kg = 226,07 kn

1 l = 30,65 kn

-26%

-50%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

25,99

18

45,99

22

99 kn

KALODONT

Zubna pasta

99 kn

125 ml 2 × 900 ml

mikrogranule ili herbal 125 ml 1 l = 67,92 kn

-50%

SUPER PONUDA!

16,99

849 kn

ČARLI

4 × 72 kom

Deterdžent za ručno pranje posuđa

Classic ili original 2x 900 ml 1 l = 9,99 kn

BABY CARE

Vlažne maramice za djecu pakiranje 4x 72 komada

1 pakiranje = 5,00 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

1799 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

19

99 kn

NATURA

Mix indijskog oraščića i brusnice, badema i brusnice, studentski mix ili top mix 400 - 500 g

1 kg = 39,98 - 49,98 kn

-50%

-25%

SUPER PONUDA!

39,99

19

99 kn

SUPER PONUDA!

39,99

29

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

99 kn

HOD

Pistacija pržena, slana 300 g 1 kg = 99,97 kn

7


5l

Graševina Makedonija bijelo vino 5l 1 l = 10,00 kn

-37%

SUPER PONUDA!

79,99

4999 kn

4 × 1,5 l JAMNICA ILI JANA

SANITAR

Mineralna voda

Sredstvo za čišćenje

gazirana ili negazirana 4x 1,5 l

Original 750 ml + Fresh 650 ml

1 l = 3,33 kn

-00%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

00,99

1995

1799

kn

kn

13 kg

12 × 85 g FELIX FANTASTIC

Hrana za mačke riba ili meso 12x 85 g 1 kg = 33,32 kn

-25%

SUPER PONUDA!

39,99

33

99 kn

NUTRI PURE

Hrana za pse XXL govedina 13 kg

1 kg = 5,38 kn

-22%

SUPER PONUDA!

-50%

SUPER PONUDA!

5,99

2

99 kn

PLODINE

Kocke za potpalu 48 komada

1 kom = 0,06 kn

89,99

6999 kn


3

-slojni

16 rola PALOMA EXCLUSIVE

Toaletni papir mirisni troslojni pakiranje od 16 rola 1 rola = 1,25 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

1999 kn

4l VIOLETA

Omekšivač za rublje razne vrste 4l 1 l = 7,25 kn

-00%

SUPER PONUDA!

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

26

00,99

2899 kn

DOMESTOS

SOFTY

Papirnate maramice

99

pakiranje od 42x 10 komada

kn

1 pakiranje = 0,64 kn

REX

Osvježivač za wc školjku

Deterdžent za rublje Amazonia 5l

razne vrste 3x 55 g

1 l = 10,00 kn

1 kg = 121,15 kn

-50%

SUPER PONUDA!

-50%

SUPER PONUDA!

99,99

49

39,99

19

99

99 kn

DIX

Vlažne maramice za čišćenje 80+20 komada 1 kom = 0,10 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

9

99 kn

kn

DIX

Spužvasta krpa veliko pakiranje od 10 komada 1 kom = 1,50 kn

-25%

SUPER PONUDA!

19,99

1499 kn

-44%

SUPER PONUDA!

8,99

499 kn

DIX

Spužva abrazivna

veliko pakiranje 5 komada 1 kom = 1,00 kn


DUKATOS

Grčki tip jogurta razni okusi 10% ili 8% m.m. 150 g 1 kg = 33,27 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,00

499 kn

NESCAFE

Instant kava BAULI

Croissant razne vrste 300 g

gold ili gold crema staklenka 200 g 1 kg = 274,95 kn

-27%

SUPER PONUDA!

1 kg = 43,30 kn

-27%

SUPER PONUDA!

17,99

1299

5499 67,99

kn

kn

6 ×1l 1 l = 6,39 kn

`Z BREGOV

-22%

SUPER PONUDA!

Trajno mlijeko obiteljsko pakiranje 2,8% m.m. 6x 1 l

89,99

69

1 l = 6,39 kn

-00%

SUPER PONUDA!

99 kn

ILLY

Kava

kapsule razne vrste 130,2 - 140,7 g

1 kg = 497,44 - 537,56 kn

00,00

3834 kn

ILLY

Mesni doručak

Kava mljevena espresso

1 kg = 63,27 kn

1 kg = 199,96 kn

GAVRILOVIĆ

običan ili pikant 150 g

-20%

SUPER PONUDA!

11,99

9

49

10

kn

bez kofeina ili filter 250 g

-20%

SUPER PONUDA!

62,99

4999 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


6× 0,5 l OŽUJSKO

Svijetlo pivo udio alkohola 5% 6x 0,5 l 1 l = 12,98 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,00

38

95 kn

Pepsi, Nara, Inka tonic water ili Inka bitter lemon gazirani napitak razne vrste 1,5 l 1 l = 5,33 kn

-20%

SUPER PONUDA!

9,99

799 kn

FRUCTAL

Sok

odabrane vrste 1l

-36%

SUPER PONUDA!

10,99

699 kn

JÄGERMEISTER

Biljni liker

original ili scharf 0,7 l 1 l = 121,41 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,00

8499 kn

2× 2,7 l

PERWOLL

Deterdžent za rublje Color + black 2x 2,7 l 1 l = 12,96 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,00

6999 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

11


ROBNE MARKE Sigurno najpovoljnije!

PLODINE

Tortelini pršut ili sir svježi 250 g

1 kg = 23,96 kn

-25%

SUPER PONUDA!

7,99

5

99 kn

PLODINE

Okruglice sa šljivama smrznuto 1 kg

-23%

SUPER PONUDA!

16,99

1299 kn

BARBA

Gamberi ili Plodovi mora

-25% smrznuto 250 g

VITALIA

Riža

bijela dugo zrno 950 g

1 kg = 9,46 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

899 kn

DOLINE

Topljeni sir 140 g

1 kg = 39,21 kn

-26%

SUPER PONUDA!

7,49

5

49

12

kn

-25%

SUPER PONUDA!

7,99

5

99 kn

DOLINE

Svježi krem sir 200 g

1 kg = 29,95 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


PLODINE

Ledeni čaj

FIZZY

breskva ili šumsko voće 1,5 l

Gazirani napitak razne vrste 2l

1 l = 3,33 kn

1 l = 2,50 kn

-28%

SUPER PONUDA!

-23%

SUPER PONUDA!

6,99

4

99 kn

FINO

Dodatak jelima s povrćem 1 kg

Instant čaj

SUPER PONUDA!

kn

NA

E

ET

AS

T

D OLJ E O

-00%

0,99

11

1 kg = 29,99 kn

26

24

LI

SUPER PONUDA!

breskva ili limun 900 g

34,99

99

I KVA

1l

CITRA

-22%

39,99

NE

AJB

Suncokretovo ulje

SUPER PONUDA!

-37%

E

kn

JE

IN

M

-00%

11

J

SOLIO

SUPER PONUDA!

99

A

CI

UZ

Sigurno najpovoljnije! 0,99

N ROB E MA ŠE B O L J I O M J

E RK R

ROBNE MARKE

1kg

N

kn

N

4

6,49

99

Deterdžent za rublje Regular ili color 3l 1 l = 8,33 kn

kn

99 kn

-28%

-50%

SUPER PONUDA! DIX

99

6,99

4

99 kn

SUPER PONUDA! ESENS

Tekući sapun razne vrste 500 ml 1 l = 9,98 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

15,99

7

99 kn

DOLLI

Kuhinjski ručnici

dvoslojni 100 listića pakiranje od 2 role 1 rola = 4,00 kn

13


Svježa

1 kg = 4,25 kn

TRZNICA

2 kg

VAŠ IZBOR SVAKI DAN

-22%

SUPER PONUDA!

10,99

849 kn

Jabuka 2 kg

1 kg = 4,25 kn

KOMAD

-33%

Salata puterica

SUPER PONUDA!

11,99

799

pakiranje od 125 g

5,79

449

1 kg = 63,92 kn

kn

O FUZ •

ZO •

•

RINFU

Badem

-22%

SUPER PONUDA!

Borovnica

• RIN

kn

komad

O RINFUZ

jezgra 100 g

1 kg = 59,90 kn

-25%

SUPER PONUDA!

7,99

599 kn

• RIN

suha 100 g

kn

Orah jezgra 100 g

1 kg = 59,90 kn

-25%

SUPER PONUDA!

O FUZ •

ZO •

•

3

99

O RINFUZ

RINFU

00,99

ZO •

•

-00%

SUPER PONUDA!

RINFU

1 kg = 39,90 kn

O FUZ •

• RIN

Smokva

O RINFUZ

7,99

5

99

14

kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


IZ BOGATE PONUDE NAŠEG BIO ASORTIMANA

BIO

-28%

SUPER PONUDA!

12,49

8

99

-00%

SUPER PONUDA!

Jaja

M razred 10 komada

kn

1 kom = 0,89 kn

00,99

1099

Luk žuti BIO 1 kg

kn

BIO

-55%

SUPER PONUDA!

19,99

8

99

-20%

SUPER PONUDA!

14,99

1199 kn

kn

Tikvica zelena 1 kg

Naranča BIO 1 kg

KOMAD

-37%

-27%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

7,99

4

99 kn

10,99

Kelj

pupčar 500 g

1 kg = 9,98 kn

7

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

Cvjetača komad

15


SUPER PONUDA!

49

99 kn

SUPER PONUDA!

Juneća leđa

46

s kostima u komadu ili narezano na pultu 1 kg

99 kn

Juneći vrat

s kosti u komadu ili narezan na pultu 1 kg

SUPER PONUDA!

58

99 kn

Juneća lopatica bez kosti na pultu 1 kg

Z KOSTI BE

BE

Z KOST

I

Z KOSTI BE

SUPER PONUDA!

5799 kn

Juneći vrat

bez kosti u komadu ili narezan na pultu 1 kg

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

3999 kn

16

Juneća rebra i prsa s kostima na pultu 1 kg

BE

Z KOST

I

-00%

SUPER PONUDA!

Z KOSTI BE

00,99

6199 kn

Juneći but bez kosti na pultu 1 kg

BE

Z KOST

I

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


SUPER PONUDA!

20

99 kn

Svinjsko mljeveno meso 1 kg

SUPER PONUDA!

41

99 kn

Svježi rib eye steak Pik Vrbovec 330 g

1 kg = 127,24 kn

SUPER PONUDA!

19

99 kn

Miješano mljeveno meso Pik Vrbovec 540 g

1 kg = 37,02 kn

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

29

99 kn

Svinjska marinirana rebra

vakuum pakiranje 1 kg

4199 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

Svježi ramstek Pik Vrbovec 400 g

1 kg = 104,98 kn

17


a n i t a e l i Ppuretin i i svačij za kus. u

CEKIN

Svježe pile Gavelino

pripremljeno za pečenje u posudici cca 1,3 kg 1 kg

-20%

SUPER PONUDA!

29,99

2399 kn

PLODINE

Svježe grill pile na podlošku cca 1,5 kg 1 kg

PERUTNINA

Pileći file od prsa svježe 500 g

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

1689 kn

VINDIJA

Panirani pileći odresci ili medaljoni svježi 200 g

1 kg = 59,95 kn

-20%

SUPER PONUDA!

14,99

1199 kn

1 kg = 53,98 kn

-27%

SUPER PONUDA!

36,99

2699 kn

CEKIN

Pileći batak

na podlošku svježi cca 450 g 1 kg

-22%

SUPER PONUDA!

34,99

2699 kn

more & mi. PLODOVIMORA

CROMARIS

Orada svježa očišćena pakirana 720 g

1 kg = 69,43 kn

-33%

SUPER PONUDA!

74,99

4999 kn

18

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


RU

O R A ĐE

1 kg = 49,99 kn

-50%

SUPER PONUDA!

39

uv ijek

Svjež a

Pekarnica

800 g

79,99

ČN

Jaffa torta

•

RU

NO

O RA ĐE NO

•

ČN

VA Š I Z B O R S VA K I D A N

99 kn

-28%

SUPER PONUDA!

6,99

499 kn

Rustika

bijela hrskave korice i mekane sredine 500 g 1 kg = 9,98 kn

-22%

SUPER PONUDA!

8,99

6

99

Kruh planinski kukuruzni 500 g

kn

1 kg = 13,98 kn

-20%

SUPER PONUDA!

4,99

3

99 kn

Sendvič pecivo 180 g

1 kg = 22,17 kn

-22%

SUPER PONUDA!

Burek od sira ili jabuke 155 g

1 kg = 32,19 kn

-28%

8,99

6

99 kn

Fini domaći kruh u kalupu 600 g

1 kg = 11,65 kn

SUPER PONUDA!

6,99

4

99 kn

Klipić domaći 50 g

1 kg = 31,80 kn

-30%

SUPER PONUDA!

2,29

1

59 kn

-30%

SUPER PONUDA!

9,99

699 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

Kruh bez kvasca 400 g

1 kg = 17,48 kn

19


-00%

SUPER PONUDA!

0,00

499 kn

Fritule 100 g

1 kg = 49,90 kn

Naš

GASTRO K U TA K

KOMAD

PORCIJA

Pikant pileća krila i pire krumpir

-20%

SUPER PONUDA!

29,99

23

99 kn

porcija

-00%

SUPER PONUDA!

1500,99

Pečeno pile komad

kn

100 g Grah s kobasicom

PORCIJA

porcija

-00%

SUPER PONUDA!

0,00

3

99

20

kn

2000,99

-00%

SUPER PONUDA!

Kontinentalna salata

kn

100 g

1 kg = 39,90 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


UVIJEK FINA

Maneštra

Maneštra od povrća sa suhim

svinjskim rebrima

Upute za pripremanje:

Sastojci: • 10 dag masti • 10 dag luka • 40 dag mahuna • 20 dag mrkve • 50 dag krumpira • 5 dag celera • 15 dag svježih rajčica • 80 dag suhih Plodine špic rebara • sol i papar po potrebi

Sitno sjeckani luk popirjati. uhati u puno Plodine suha špic rebra prok sol. vode, da se što bolje izvuče o pristaviti Tako pripremljeno suho mes koristiti za kuhati dok ne omekša, a juhu nadolijevanje. rezano na Na popirjani luk dodati povrće juhom. kockice, malo popirjati pa zaliti će potpuno povr dok ti kuha i iti pokr niti, Zači na i zgusnuta ukus ane post juha a ne omekša, e poslužiti. raskuhanim krumpirom. Vruć

-30%

SUPER PONUDA!

9,99

6

99 kn

Iberico

Tvrdi sir od kravljeg, kozjeg i ovčjeg mlijeka 100 g 1 kg = 69,90 kn

GLIGORA KOLAN

Trapist

tvrdi masni sir za rezanje od kravljeg mlijeka 45% m.m. 100 g

-25%

SUPER PONUDA!

39,99

29

99 kn

PLODINE

Dimljeni hamburger

PLODINE

Špic rebra

vakuum pakiranje polutrajni proizvoda 1 kg

1 kg = 94,90 kn

-23%

SUPER PONUDA!

12,39

949 kn

polutrajni proizvod vakuum pakiranje 1 kg

-36%

SUPER PONUDA!

51,99

3299 kn

PLODINE

Dimljene koljenice

vakuum pakiranje polutrajni proizvod 1 kg

-29%

SUPER PONUDA!

36,99

25

99 kn

-21%

SUPER PONUDA!

6,99

5

49 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

VINDIJA

Varaždinec ili Tilzit polutvrdi sir blagog okusa 45% m.m. 100 g 1 kg = 54,90 kn

21


Potvrđeno najbolji odjel delikatesa

-32%

SUPER PONUDA!

7,39

4

99 kn

PIK VRBOVEC

Mortadela

-27%

SUPER PONUDA!

obična ili s maslinama

polutrajni proizvod 100 g

5,49

3

99

1 kg = 49,90 kn

-37%

kn

PERUTNINA

Pileća prsa

u ovitku polutrajni proizvod 100 g 1 kg = 39,90 kn

SUPER PONUDA!

11,89

-31%

7

SUPER PONUDA!

8,79

5

99 kn

49

GAVRILOVIĆ

Pureća šunka Stancija polutrajni proizvod 100 g

kn

GAVRILOVIĆ

Graničarska kobasica trajni proizvod 100 g 1 kg = 74,90 kn

N

A

J

E

GUŠTI

N ROB E MA ŠE B O L J I O M J

E RK R

NA

1 kg = 59,90 kn

Pečeni but

5,39

3

79

22

kn

ET

AS

NE

I KVA

AJB

LI

T

N

JE

IN

M

-20%

SUPER PONUDA!

CI

1 kg = 37,90 kn

UZ

100 g

E

polutrajni proizvod

D OLJ E O

-36%

SUPER PONUDA!

10,99

6

99 kn

Z’DEŽELE

Kant salama trajni proizvod 100 g 1 kg = 69,90 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


NA

M

ET

NE

I KVA

AJB

LI

T

N

JE

IN

AS

E

N

E

J

CI

UZ

-28%

A

E RK R

N ROB E MA ŠE B O L J I O M J

D OLJ E O

SUPER PONUDA!

79,99

5699 kn

PLODINE

Domaća dimljena slanina vakuum pakiranje trajni proizvod 1 kg

-49%

SUPER PONUDA!

13,89

6

99 kn

PIK VRBOVEC

Seljačka šunka trajni proizvod 100 g 1 kg = 69,90 kn

PIK VRBOVEC

Sendvič salama trajni proizvod 100 g 1 kg = 54,90 kn

NA

N

J

E

A

E RK R

-38%

SUPER PONUDA!

N ROB E MA ŠE B O L J I O M J

Šunka u ovitku polutrajni proizvod 100 g

99,99

64

99 kn

ET

AS

NE

I KVA

AJB

LI

T

N

JE

IN

M

SLJEME

-35%

SUPER PONUDA!

CI

kn

UZ

5

49

E

8,99

OLJ E O

D

PLODINE

Suha šunka trajni proizvod 1 kg

1 kg = 44,90 kn

-33%

SUPER PONUDA!

6,79

449 kn

KRAS

Kulen

ravni trajni proizvod 100 g 1 kg = 69,90 kn

-30%

SUPER PONUDA!

9,99

6

99 kn

-00%

SUPER PONUDA!

59,97

17

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

99 kn

PPK

Kulen, čajna ili zimska kobasica polutrajni proizvod 300 g 1 kg = 59,97 kn

23


WEIDEGLÜCK

Maslac 250 g

1 kg = 59,96 kn

`Z BREGOV

Kefir

SUPER PONUDA!

3,5% m.m. 1 kg

1499

SUPER PONUDA!

kn

-00%

SUPER PONUDA!

6

00,99

49 kn

11

49

`Z BREGOV

Jogurt

Fortia ili Fortia smoothie razne vrste 330 g 1 kg = 19,67 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

19

99 kn

DUKAT

Vrhnje za kuhanje

bez konzervansa 20% m.m. 3x 200 g

kn

DUKAT

Kisela vrhnja

-25% 900 g odabrani proizvodi

1 kg = 33,32 kn

1,5 l

DUKAT

Svježe mlijeko 3,2% m.m. 1,5 l 1 l = 6,33 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

999 kn

24

MEGGLE

Slatko vrhnje Creme Patisserie 25% m.m. biljne masti 500 ml 1 l = 19,98 kn

-23%

SUPER PONUDA!

16,99

12

99 kn

MARGO NOVA

Margarin

sa smanjenim udjelom masnoće, obogaćen vitaminima A, D i E 500 g 1 kg = 25,98 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

949 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


1kg COME A CASA

Lasagne Bolognese svježe 1 kg

-41%

SUPER PONUDA!

28,99

16

99 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

19

99 kn

`Z BREGOV

Varaždinski svježi sir

u sirnoj marami ručno izrađenoj po tradicionalnoj recepturi 25% m.m. 800 g 1 kg = 24,99 kn

ZANETTI

Mascarpone 250 g

1 kg = 47,96 kn

-20%

-25%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

14,99

11

26,99

19

99

99

kn

kn

LATTERIA SORESINA

Sir Grana Padano 200 g

1 kg = 99,95 kn

LEDO

Lignja kolutići i krakovi smrznuto 400 g

1 kg = 124,98 kn

-26%

-25%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

11,99

8

99 kn

LEDO

Lisnato tijesto smrznuto 500 g

1 kg = 17,98 kn

67,99

49

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

-23%

SUPER PONUDA!

51,99

39

99 kn

FROZY

Krakovi za peku i salatu smrznuto 1 kg

25


1kg DIVELLA

Tjestenina razne vrste 1 kg

-27%

SUPER PONUDA!

74,94

9

99 kn

RIO MARE

Komadi tune razne vrste *ocijeđena masa 112 - 160 g 160 g

1 kg = 74,94 -107,05

-00%

SUPER PONUDA!

-44%

SUPER PONUDA!

24,99

13

99 kn

11

00,99

EVA

Salata tuna razne vrste 160 g

99 kn

1 kg = 87,44 kn

-44%

-00%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

11,99

6

EVA

Pašteta od tune

99

classic 95 g

kn

1 kg = 7,36 kn

00,99

2

99 kn

PPK KARLOVAC

Pašteta

čajna, jetrena ili pileća 100 g 1 kg = 29,90 kn

SPERONI

Maslinovo ulje ekstra djevičansko 1l

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

39

99 kn

-23%

-28%

SUPER PONUDA!

16,99

12

99

26

SUPER PONUDA! PODRAVKA

kn

Krastavci *ocijeđena masa 370 g 670 g 1 kg = 35,11 kn

13,99

9

99 kn

PODRAVKA

Grah

crveni, smeđi ili bijeli *ocijeđena masa 460 g 800 g 1 kg = 21,72 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


1kg LINO

Lješnjak čokolino

LINO LADA

Krem namaz

instant žitne pahuljice s vitaminima i mineralima 1 kg

razne vrste 700 - 750 g

1 kg = 39,99 - 42,84 kn

-34%

SUPER PONUDA!

-27%

SUPER PONUDA!

54,99

39

45,99

29

99 kn

99 kn

-26%

SUPER PONUDA!

14,99

10

99 kn

PODRAVKA

Voćni namazi razne vrste 500 g

1 kg = 21,98 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

14

99 kn

ALPRO

Napitak

indijski oraščić, soja high protein ili neprženi badem 1l

PAŠTARIA

Tjestenina špageti, vijak ili penete 500 g 1 kg = 15,98 kn

-38%

SUPER PONUDA!

12,99

7

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

RISO GALLO

-30% odabrani proizvodi

27


Kakav kolačić, takav trenutak. Prekrašan.

-20%

SUPER PONUDA! KRAŠ

14,99

11

Keksi Prekrašni

99

razne vrste 220 g

kn

1 kg = 54,50 kn

SCHOGETTEN

Čokolada

odabrane vrste 100 g 1 kg = 54,90 kn

-21%

SUPER PONUDA!

6,99

5

49 kn

-23%

SUPER PONUDA!

16,99

12

99

KRAŠ

Napolitanke čokoladne 250 g

kn

KRAŠ

Napolitanke razni okusi 420 g

1 kg = 30,93 kn

1 kg = 47,96 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

1199 kn

KRAŠ

MANNER

Keks Moto

Keksi

kakao ili mliječno punjenje 288 g 1 kg = 34,69 kn

-33%

SUPER PONUDA!

14,99

9

99

28

kn

Belvedere 400 g

1 kg = 29,98 kn

-25%

SUPER PONUDA!

15,99

1199 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


NA

M

ET

AS

JE

IN

NE

I KVA

AJB

LI

T

N

CI

UZ

E

N

J

E

A

E RK R

N ROB E MA ŠE B O L J I O M J

OLJ E O

D

BARCAFFE

Kava

mljevena 400 g

1 kg = 74,98 kn

-25%

SUPER PONUDA!

BITS&BYTES

Čips

39,99

29

tuba razne vrste 100 g

1 kg = 49,90 kn

-28%

SUPER PONUDA!

99 kn

6,99

4

99 kn

-00%

-36%

SUPER PONUDA!

00,99

4

99 kn

SUPER PONUDA!

24,99

15

BITS&BYTES

99

Kreker slani 180 g

1 kg = 27,72 kn

9

odabrane vrste 125 - 156 g

1 kg = 102,50 - 127,92 kn

SUPER PONUDA!

00,99

00,99

kn

Cappuccino

-00%

-00%

SUPER PONUDA!

99

kn

NESCAFE

Čipi Čips

odabrane vrste 130 - 160 g

1 kg = 62,44 - 76,85 kn

24

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

99 kn

NESQUIK

Kakao instant napitak 800 g

1 kg = 31,24 kn

29


5l

Gastro preporuka:

1 l = 6,00 kn

BLATO

Plavac, Pošip ili Merlot

PZ JABUKA

kvalitetno crno ili bijelo vino 0,75 l

Sok od jabuke

-00%

1 l = 6,00 kn

100% domaći 5l

1 l = 29,32 kn

SUPER PONUDA!

-40%

SUPER PONUDA!

00,99

2199

49,99

2999

kn

kn

Gastro preporuka:

4 x 0,5 l 8-14 °C ILOČKI PODRUMI

Pinot bijeli, Chardonnay, Graševina ili Rajnski rizling

BADEL

Brand

prima udio alkohola 35% 0,7 l

bijelo kvalitetno vino 0,75 l

1 l = 78,56 kn

-00%

SUPER PONUDA!

1 l = 33,32 kn

0,99

5499

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

24

99

kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,00

28

kn

99 kn

KARLOVAČKO

Svijetlo pivo udio alkohola 5% 4x 0,5 l 1 l = 14,50 kn

JOHNNIE WALKER

Škotski whiskey

VINDI

Voćni sok

multivitamin ACE, BCE ili jabuka nektar 2l 1 l = 5,50 kn

-00%

-21%

SUPER PONUDA!

28 0,99

30

99 kn

SUPER PONUDA! SUNQUICK

Voćni sirup razne vrste 0,7 l 1 l = 41,41 kn

13,99

10

99

Red Label udio alkohola 40% 0,7 l 1 l = 121,41 kn

-26%

SUPER PONUDA!

114,99

8499 kn

kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


FRISKIES

Hrana za mačke

govedina ili piletina 10 kg 1 kg = 15,00 kn

-20%

-40%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

9,99

249,99

149

7

99

99 kn

kn

FRIENDS

Hrana za mačke losos-tuna 4x 100 g

1 kg = 19,98 kn

WHISKAS

Hrana za mačke razne vrste 85 - 100 g

-20%

SUPER PONUDA!

4,99

3

99 kn

1 kg = 39,90 - 46,94 kn

-24%

SUPER PONUDA!

GOURMET GOLD

5,29

Hrana za mačke

3

99

razni okusi 85 g

1 kg = 46,94 kn

kn

PETTIES

Hrana za mačke razne vrste 415 g 1 kg = 8,41 kn

-25%

SUPER PONUDA!

11,99

899 kn

-00%

SUPER PONUDA! EURODOG

Hrana za pse govedina ili divljač 1240 g 1 kg = 7,25 kn

00,99

349 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

31


HEAD & SHOULDERS

Šampon za kosu

360 ml ili 400 ml 1 l = 67,48 - 74,97 kn

-30%

SUPER PONUDA!

GARNIER

-30%

38,99

26

odabrani proizvodi

99 kn

PALMOLIVE

Gel za tuširanje razne vrste 250 ml

NIVEA MEN

1 l = 35,96 kn

kreme, losioni, pjene

-52%

SUPER PONUDA!

ili gelovi za brijanje

-30%

18,99

8

99

odabrani proizvodi

kn

REXONA

Dezodorans razne vrste 150 ml

1 l = 126,60 kn

-26%

SUPER PONUDA!

WILKINSON

25,99

18

-30%

-40%

99 kn

SUPER PONUDA!

19,99

1399

odabrani proizvodi

kn

VIOLETA

Higijenski ulošci

razne vrste pakiranje 18 - 50 kom 1 kom = 0,28 - 078 kn

VIOLETA

dječje maramice i vlažni toaletni papir

Premium ili Pants

od 20 do 52 komada (1 kom = 1,23 - 3,20 kn)

Double care

od 48 do 76 komada (1 kom = 1,18 - 1,87 kn)

32

63,99 79,99

-25%

-20%

89,99 114,99 -21%

VIOLETA

odabrani proizvodi

Pelene za djecu Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


-30%

SUPER PONUDA!

19,99

13

99 kn

-42%

SUPER PONUDA!

27,99

15

99 kn

RENOVA

Papirnati ručnici XXL 3 role 1 rola = 4,66 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

119

-50%

SUPER PONUDA! JAR

Deterdžent za posuđe razne vrste 1,35 l 1 l = 11,84 kn

44,99

22

49 kn

PERSIL

Deterdžent za rublje

90

universal ili lavanda 7,8 kg, 2x 3 l ili 72 komada 1 kg = 15,37 kn 1 l = 19,98 kn 1 kom = 1,67 kn

kn

GLADE

Osvježivač zraka

-50%

refil razne vrste 269 ml

SUPER PONUDA!

59,99

29

1 l = 83,61 kn

99 kn

WOOLITE

Deterdžent color ili dark 2,7 l 1 l = 11,11 kn

WC NET

AJAX

Sredstvo za čišćenje staklenih površina razne vrste 750 ml 1 l = 11,99 kn

-50%

SUPER PONUDA!

17,99

8

99 kn

Gel za čišćenje i dezinfekciju toaletne školjke razne vrste 750 ml ili 38 g 1 kg = 289,21 kn 1 l = 14,65 kn

-50%

SUPER PONUDA!

21,99

10

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

33


KAPPA

Tenisice za odrasle

• donjište: PU/guma • gornjište: umjetni materijal • razne boje • vel. za nju 36-41 ili njega 41-46

-36%

SUPER PONUDA!

249,99

15999 kn

3×

KAPPA

Čarape

2×

• visoki udio pamuka • bijele ili crne boje • vel. 35-46 • pakiranje od 3 para

-30%

-25%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

24,99

16

59,99

44

99

99 kn

kn

-47%

SUPER PONUDA!

KAPPA

Bokserice

• visoki udio pamuka • razne boje • vel. M-XXL • pakiranje 2 komada

229,99

119

99 kn

KAPPA

Sportske hlače • visoki udio pamuka • razne boje • vel. M-XXL

ECO postavke

TEFAL

Parna postaja

• pritisak pumpe do 6,2 bara • vodena pumpa s pritiskom • kontinuirano nadolijevanje • dodatni udar pare 410 g/min • univerzalne postavke temperature i pare • skupljač kamenca • Durillium Glide podnica • automatsko isključivanje • jednostavno odlaganje

6 × 16333

2800 W

-24%

1,8 l

kn

SUPER PONUDA!

1.299,99

979

99

120 g/min udar pare

spreman za rad u samo 2 minute

kn

2400 W

-24%

SUPER PONUDA!

1299,99

119 34

99 kn

BROCK

Glačalo na paru

• keramička ploča • funkcija protiv kapanja • funkcija protiv kamenca • funkcija suhog raspršivanja pare • vertikalne pare • funkcija samočišćenja

TRISTAR

Vertikalno parno glačalo • kontinuirani udar pare 25 g/min • zagrijava se u roku od 35 sekundi

-28%

SUPER PONUDA!

279,99

19999 kn

snaga pare ubija 99,9% bakterija

1600 W

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


UK • 100%

PAM 0% UK

0% • 10 PAM

UK • PAM 10

-28%

SUPER PONUDA!

69,99

49

99 kn

Sportske hlače • za odrasle • visoki udio pamuka • razne boje • vel. za žene S-XL i muškarce M-XXL

-00%

-50%

SUPER PONUDA!

000,99

2999 kn

SUPER PONUDA!

Ženske tajice

• visoki udio pamuka • crne, plave ili sive boje • vel. S-XL

4×

3×

129,99

6499 kn

Muške jeans hlače • 100% pamuk • jednostavan kroj vel. 52-58

3×

Ženske dokoljenke

• elastične • bež ili crne boje • 20 DEN • pakiranje od 3 para

-00%

SUPER PONUDA!

000,99

999 kn

-28%

-37%

SUPER PONUDA!

69,99

49

99 kn

SUPER PONUDA!

Muške bokserice • visoki udio pamuka • vel. S-XL • pakiranje 3 komada

39,99

24

99 kn

Ženske slip gaćice

• visoki udio pamuka • bijele ili crne boje • vel. S-XL • pakiranje 4 komada

-00%

-00%

SUPER PONUDA!

000,99

39

99 kn

2×

SUPER PONUDA!

Papuče za odrasle

• veličine 36-46 • razne boje i dezeni

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

000,99

1799 kn

Ženske hulahopke

• s gaćicama • elastične • bež ili crne boje • 20 DEN • pakiranje 2 para • vel. 3-5

35


Za moderne interijere

40×29,3×163,5 cm

6 × 6667 kn

-27%

SUPER PONUDA!

549,99

399

99 kn

Ormarić

• troslojna iverica obložena folijom • bijela/natur boja

76,5×40×80 cm

90×45×42,8 cm

6 × 6333 kn

-24%

-25%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

399,99

299

99 kn

Ormarić

• troslojna iverica • obložena folijom • bijela/natur boja

499,99

379

99

110×50×75,7cm

6 × 8833

6 × 5833

-24%

SUPER PONUDA!

kn

-27%

SUPER PONUDA!

699,99

529

99 kn

• troslojna iverica obložena folijom • bijela/natur boja

90×39×54 cm

kn

36

kn

Ormarić

Stol

• iverica obložena folijom • drvene noge • bijela boja

479,99

349

99 kn

Ormarić

• troslojna iverica • obložena folijom • bijela/natur boja

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


Opremi i osvježi

32×29×133 cm

30×32×80,5cm

40×29×79 cm

Kupaonski ormarić

60×29,5×55 cm

• površina otporna na ogrebotine • plastične ručke • materijal oplemenjena iverica obložena melaminijskom folijom • dimenzije 30x32x80,5 cm

189,99 329,99

-42%

• dimenzije 60x29,5x55 cm

219,99 369,99

-40%

• dimenzije 32x29x133 cm

289,99 489,99

-40%

• dimenzije 40x29x79 cm

199,99 329,99

-39%

2 REFILA

Set za čišćenje prozora

-45%

SUPER PONUDA!

99,99

54

99

kn

Set magičnih krpa • za čišćenje svih površina • materijal poliester • pakiranje od 5 komada • dimenzije 40x40 cm

-42%

SUPER PONUDA!

34,99

19

99

kn

VILEDA

Spray max mop

-42%

SUPER PONUDA!

69,99

39

Mop od mikrofibre

99

• s resama • sastoji se od drške i dva refila • praktičan za sve vrste podova

kn

5× WC četka • s plastičnim postoljem

-46%

SUPER PONUDA!

29,99

1599 PANASONIC

Alkalne baterije

-50% odabrani asortiman

-41%

SUPER PONUDA!

239,99

13999 kn

kn

AIR MAX

• jednostavno i lako rukovanje • okretna glava mopa • pogodan za sve vrste tvrdih podova • navlaka periva u perilici

• AAA ili AA • 10 komada u pakiranju • 1 kom = 2,00 kn

-50%

SUPER PONUDA!

39,99

1999 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

VILEDA

Refil

• za Spray mop Promist Max

-50%

SUPER PONUDA!

59,99

2999 kn

OSRAM

LED žarulja • toplo bijela boja svijetla

-65%

SUPER PONUDA!

19,99

699 kn

8,5 w/ 60 w E27

37


EINHELL

Visokotlačni perač

1200 W

• max pritisak 90 bara • protok vode 372 l/h • max temperatura vode 40 stupnjeva • max ulazni pritisak vode 7 bara • dužina visokotlačnog crijeva 3 m • napon 207-234 V 50/60Hz

6 × 9167 kn

-21%

SUPER PONUDA!

699,99

54999 kn

-00%

SUPER PONUDA!

smanjeno trenje osigurava smanjenu potrošnju goriva

1999 000,99

kn

4l

Zračni kompresor

-35%

SUPER PONUDA!

199,99

129

99 kn

-28%

SUPER PONUDA!

VALVOLINE

All climate extra

• 10 W40 • polusintetičko motorno ulje • dodatak sintetičnih komponenti za dodatnu izdržljivost • za potrebe turbo-dizel i benziskih motora

69,99

4999 kn

• SET-10B • snaga: 12 V • tlak zraka: 250/300 PSI • cilindar: 16 mm • dužina visokotlačnog crijeva: 3 m • pribor: 2 adaptera za mlaznice i jedna sportska igla

• dimenzije 2×3 m

• dimenzije 3x5 m

38,99 69,99

-44%

• dimenzije 4×6 m

64,99 99,99

-35%

-33%

SUPER PONUDA!

• 1 l = 32,50 kn

89,99

5999

4×

69×45 cm

Cerada eko

kn

Kutija prve pomoći

· prema normi HRN 1112 · odgovara hrvatskom zakonu

Spužva za pranje auta • rukavica

-33%

SUPER PONUDA!

45×43cm

-42%

-44%

SUPER PONUDA!

139,99

79

99 kn

29,99

SUPER PONUDA!

Auto tepisi

• odgovaraju gotovo svim automobilima • materijal: tekstil i pvc • 4 komada u pakiranju

89,99

49

99 kn

Podloga za sjedalo

• ergonomska • materijal poliester

1999 kn

Navlaka za volan

-37%

SUPER PONUDA! LACUNA

Rukavice

39,99

9-dijelni set

2499

• s pu premazom • crne • Pletivo-poliester • Manžeta-poliester • elastična rukavica • rukavica je umočena u poliuretan u predjelu dlana te na vrhovima prstiju na nadlanici

-37%

SUPER PONUDA!

7,99

4

99

38

kn

kn

-40%

SUPER PONUDA!

199,99

119

99 kn

Navlake za automobil

• poliester • odgovaraju skoro svim vrstama automobila • set od 9 dijelova

-45%

SUPER PONUDA!

219,99

11999 kn

Set obavezne autoopreme

· sadrži prvu pomoć, trokut, reflektirajući prsluk i auto žarulje H4 ili H7

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


1250 W 15 l

Usisavač

HEPA perivi filter

•JAMST VO

2

• JAMST VO

• višenamjenski usisavač namijenjen čišćenju grubih,finih i suhih ili mokrih površina • usisavač suho/mokro se kod usisa vode pomoću zaštitnog plutajućeg prekidača automatizirano isključuje

ISKRA

44×33×33 cm

•JAMST VO

EINHELL

GODINE

6 × 5833

•JAMST VO

kn

-22%

Ručni ciklonski usisavač

• napon 240 V • ciklonska tehnologija • jednostavno pražnjenje spremnika • 3 nastavka • duljina kabela 4,5 m • boja crveno-crna ili crna

6 × 5333 kn

-20%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

399,99

449,99

0,6 l 600 W

31999

34999

kn

kn

700 W baterija 2000 mAh lithium

2,5 l ALPINA

Ciklonski usisavač

• snaga vakuma 1,8 kPa • izlaz 5 V 800 mA

6 × 7667 kn

-36%

-23%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

299,99

599,99

459

200 ml

ELIT

Čistač prozora

18999

99

15 W 2,5 h

vrijeme punjenja

kn

kn

ELIT

Ručni baterijski usisavač

• za mokro i suho usisavanje • snaga usisa 5,5 kpa • brzina rada motora 36000 o/min • vrijeme rada 25 min • dodaci: platnena zaštitna vrećica • odvojiva četka i usisna mlaznica

vrijeme rada 25 min

• zahvaljujući rotacijskom mehanizmu izvrsno cijedi krpu bez potrebe močenja ruku

4h

-44%

SUPER PONUDA!

249,99

-25%

SUPER PONUDA!

199,99

149

USB

99 kn

Metla

• sobna s drškom • za sve vrste podova

-50%

SUPER PONUDA!

39,99

1999 kn

Rotacijski ocjeđivač i mop za sve vrste podova

60 W

kapacitet baterija 2x 2600 mAh, 3,7 V litij lithium

13999 kn

400 ml

Set metlica i lopatica • s drškom dužine 75 cm

-48%

SUPER PONUDA!

49,99

2599 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

39


TOGNANA

Set tanjura

· set se sastoji od 6 dubokih tanjura ø 21 cm, 6 plitkih tanjura ø 27 cm i 6 desertnih tanjura · ø 19,5 cm · materijal: keramika · 18 komada

-33%

SUPER PONUDA!

449,99

29999

18-dijelni set

kn

2

1

• Tava Ø 20 cm

69,99 109,99 -36%

• Tava Ø 24 cm

89,99 129,99 -30%

• Tava Ø 32 cm

139,99 199,99 -30%

2

• Tava s dvije ručke

129,99 189,99 -31%

3

• Grill tava

129,99 189,99 -31%

4

• Tava za palačinke

79,99 119,99

5

• Stakleni poklopac Ø 24 cm

29,99

• Stakleni poklopac Ø 28 cm

39,99 59,99

-33%

• Stakleni poklopac Ø 32 cm

54,99 79,99

-31%

• Wok tava

129,99 189,99 -31%

1

6

-33% 49,99 -40%

3 4

5 6 BERGNER

Tave i stakleni poklopac • više vrsta • izrađene od kovanog aluminija • pogodne za sve vrste štednjaka uključujući i indukciju

BANQUET

Posuda za kuhanje s poklopcem

pogodna za indukciju

• materijal nehrđajući čelik • poklopac od stakla • prikladna i za indukciju • kapacitet 6,6 l

139,99 239,99 -41%

• kapacitet 8,4 l

149,99 259,99 -42%

9-dijelni set Set šalica

• porculan/metal • sa tanjurićima na stalku

-44%

SUPER PONUDA!

179,99

99

99

40

kn

24-dijelni set Set pribora za jelo

• za 6 osoba • sastoji se od: 6 žlica, 6 vilica, 6 noževa i 6 desertnih žličica

-50%

SUPER PONUDA!

199,99

99

99 kn

-40%

SUPER PONUDA!

29,99

17

99 kn

Šalica

• porculan • zapremnine 320 ml

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


Pribor i posuđe od

BAMBUSA

20,5×20,5×6,5 cm

• BA US

AMBUS

• BAMB

US • B MB

za tvoj pametan izbor. • bambus ne prenosi nikakve mirise na hranu ili piće. • može podnijeti i temperature do 70°C. • pribor od bambusa garantira 100% biorazgradivost.

-44%

SUPER PONUDA!

89,99

Bambus kutija za čaj

kn

AMBUS

SUPER PONUDA!

89,99

Bambus kutija za kruh

50×30×23 cm

-45%

SUPER PONUDA!

159,99

7999

AMBUS

AMBUS

US • B MB

-44%

SUPER PONUDA!

• BA US

-50%

48,5×34×3,7 cm

• BAMB

• BA US

36×22×14 cm

• BAMB

• BA US

• BAMB

US • B MB

kn

US • B MB

4999

109,99

4999 kn

Bambus pladanj

5999 kn

Bambus poslužavnik

2 KOMADA

33×25×1,5 cm 36×27×5 cm

39×30×1,5 cm

149,99

7499

• kuhinjskog pribora sa bambus priborom

kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

Bambus držač kuhinjskog papira

-50%

SUPER PONUDA!

29,99

1499

• BAMB

AMBUS

• BAMB

AMBUS

-50%

SUPER PONUDA!

AMBUS

AMBUS

AMBUS AMBUS

US • B MB

Bambus okrugla daska za rezanje

Bambus držač noževa

US • B MB

kn

• BAMB

kn

• BA US

3499

39

Bambus držač

14×33 cm

• BA US

64,99

Bambus set daski

• za rezanje

10,5×10,5×23 cm

• BA US

-46%

SUPER PONUDA!

kn

99

US • B MB

US • B MB

Ø 30 cm

69

US • B MB

Bambus držač pribora za jelo

99

69,99

US • B MB

kn

129,99

• BAMB

-42%

SUPER PONUDA!

• BA US

44

99

• BAMB

-46%

SUPER PONUDA!

• BA US

89,99

• BAMB

• BA US

-50%

SUPER PONUDA!

kn

41


UK • 100%

PAM 0% UK

0% • 10 PAM

UK • PAM 10

0% • 10 PAM

• jersey • sa gumicom • jednostavno održavanje • dostupna u više boja

PAM 0% UK

Plahta

UK • 100%

50×90 cm

UK • PAM 10

-50%

SUPER PONUDA!

• dimenzije cca 90x200 cm

34,99 54,99

-36%

• dimenzije cca 140x200 cm

39,99 69,99

-42%

• dimenzije cca 185x200 cm

49,99 79,99

-37%

17,99

899 kn

Ručnik

• razne boje

60×80 cm

130×160 cm

Jastuk

Deka

• štepani • bijele boje • napunjen finim silikoniziranim poliesterskim kuglicama

• felpa • topla i ugodna na dodir • dostupna u više boja

-00%

SUPER PONUDA!

-41%

SUPER PONUDA!

59,99

00,99

2299

3499

kn

kn

40×60 cm

Otirač

Deka

• sa neklizajućom podlogom

• mekana • topla • ugodna na dodir

-00%

SUPER PONUDA!

• dimenzije cca 150x200 cm

129,99 199,99 -35%

• dimenzije cca 200x240 cm

199,99 329,99 -39%

42

00,99

999 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


Set puška

• set sadrži pušku i metke

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

10999 kn

-40%

SUPER PONUDA!

99,99

59

99 kn

ANIMAL KINGDOM

Figure životinje • razne vrste

50×31×70 cm

Kuhinjica • sa svjetlom i zvukom

-00%

-30%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

99,99

69

99 kn

Off Road Auto na akumulator

Igračka set

• parkiralište • set sadrži: prometne znakove, parkiralište i autić

00,99

12999 kn

66×44×42 cm

• ružičasti, crni ili crveni • baterija 6V4 Ah • sa svjetlom i zvukom • USB,MP3 • punjač 6V 500 mA

6 x 7833 kn

-32%

SUPER PONUDA!

699,99

469

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

-30%

SUPER PONUDA!

99,99

119

99 kn

Igračka lutka s dodacima

• sadrži lutku i kadicu s dodacima za kupanje lutke

43


EINHELL

Električne škare za živicu • GHEH 4245 • duljina reza 450 mm • rezova u minuti 3200

Ograda

6 × 5667

• trska

kn

-41%

-00%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

119,99

69

00,99

33999

99

kn

kn

35×30×3 cm

-41%

-40%

SUPER PONUDA!

119,99

69

99 kn

Vrtne škare sa teleskopskom drškom

• za živicu • plastika, čelik

-42%

39

99 kn

Solarna lampa • materijal plastika i nehrđajući čelik

-41%

SUPER PONUDA!

59,99

34 44

99 kn

SUPER PONUDA!

24,99

14

99 kn

13,99

Podloga za vrtlarenje

15

99 kn

Rukavice

• materijal lateks • boja narančasta ili roza • 1 par

-46%

29,99

29,99

• ABS • plastika • čelik

kn

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

Vrtne škare

6

99

-46%

SUPER PONUDA!

69,99

-50%

SUPER PONUDA!

Vrtne grabljice • TPR • plastika

15

99 kn

Vrtna lopatica • TPR • plastika

Solarna svjetiljka

•2V • sadrži bateriju 1x 900 mAh AA

-37%

SUPER PONUDA!

79,99

4999 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


Zamioculcas 30 cm

visina lončanica

Ø 12 cm

redovito zalijevati svijetlo mjesto/polusjena

Palma

držati u kući

visina

3499

15 cm

lončanica

Ø 14 cm

rijetko zalijevati svjetlo mjesto

kn

visina

45 cm

lončanica

držati unutra

Ø 10 cm

3999

redovito zalijevati polusvijetlo mjesto

kn

držati unutra ili vani

599 kn

Jaglac

visina

25 l

17 cm

lončanica

Ø 11 cm

redovito zalijevati polusjena držati vani

Orhideja mix

24

99 kn

3999

Zvončići

kn

(Campanula)

visina

visina

26 cm

lončanica

redovito zalijevati

svijetlo mjesto

svjetlo mjesto

držati vani

držati vani

14

kn

redovito zalijevati polusjena/svjetlo mjesto držati unutra

Ø 12 cm

redovito zalijevati

99

40 cm Ø 12 cm

25 cm

lončanica

Ø 12 cm

visina lončanica

PLANTELLA

39

99

Krizantema

3 boje u lončanici

39

99

kn

Rododendron

kn

Univerzalna zemlja BIO 25 l

1 l = 1,60 kn

Sadnica naranče visina

Ø 30 cm visina 56 cm

Vaza

• PVC • boja: svjetlo siva, antracit i bijela

-28%

• Ø 30 cm • visina 34 cm

69,99 99,99

-30%

• Ø 30 cm • visina 44 cm

99,99 149,99

-33%

99

99 kn

4499 kn

Sadnice limuna

SUPER PONUDA!

139,99

150 cm

visina

VAZA

Sahara slim

• PVC • boja: antracit, bijela i svjetlo siva

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

150 cm

4499 kn

45


D

DE

A! N

Č E T A K TJ E

JE

PO

ED

RI

PO

ZA

N

!

E

ST

IM

O

OD

od ponedjeljka 21.02. do srijede 23.02.2022.

O Š T ED RN VA DLIČNE AKCIJ

J EL J A DO K

S

DOLINE

Trajno mlijeko 2,8% m.m. 1l

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

4

49 kn

-31%

SUPER PONUDA!

7,99

5

49 kn

Šampinjoni bijeli 250 g

1 kg = 21,96 kn

-20%

SUPER PONUDA!

4,99

3

PLODINE

99

-23%

SUPER PONUDA!

kn

9

kn

polutvrdi sir 45% m.m. 100 g

1 kg = 39,90 kn

12,99

99

Gouda

-22%

SUPER PONUDA!

17,99

500 g

Kruška 1 kg

13

99 kn

KRAŠ

Čajni kolutići tamni ili svijetli 800 g 1 kg = 17,49 kn

B&B

Čokolada za kuhanje 500 g

1 kg = 24,38 kn

Z KOSTI BE

17,99

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

23 46

99 kn

-32%

SUPER PONUDA!

BE

I Z KOST

Svinjski kare bez kosti na pultu 1 kg

1219 kn

Zlati prepečenec

-25% odabrani proizvodi

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


od ponedjeljka 21.02. do srijede 23.02.2022.

Navlaka za stolicu

LENOR

• rastezljiva • zbog svog sastava prilagođava se skoro svakom obliku i veličini stolice • dostupna u više boja

Omekšivač razne vrste 2x 1360 ml ili 2x 1080 ml 1 l = 9,19 - 11,57 kn

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

24

-00%

99

0,99

37

kn

-45%

SUPER PONUDA!

459,99

249

99 kn

-00%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

GIMI

Sušilo za rublje

• Dinamity 30 • idealno za sušenje velikih komada rublja • preklopna krilca • ukupna dužina do 30 m rublja

99 kn

MERI MERINO

0,99

24

Deterdžent za rublje Black ili color 4,5 l 1 l = 8,44 kn

99 kn

Karnevalski kostimi, maske i dodaci

-30% odabrani proizvodi

125×42 cm

61×61×75,3 cm

EGE

Daska za glačanje

• Diamond • series za glačanje • sa fiksnim prostorom za odlaganje glačala • integriranom utičnicom i držačem kabela

-48%

SUPER PONUDA!

499,99

259

99 kn

Eko komposter • sivi

-31%

SUPER PONUDA!

219,99

14999

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

kn

47


OD PET. 18.02. DO NED. 20.02.

1 kg = 2,50 kn Krumpir

10 kg

10 kg

1 kg = 2,50 kn

-44%

SUPER PONUDA!

44,98

24

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

21

99 kn

Odojak i prasetina

99 kn

za pečenje na pultu 1 kg

CEKIN

Kokoš

za pečenje i kuhanje svježe 1 kg

BARBA

Oslić filet smrznuti 500 g

-22%

SUPER PONUDA!

1 kg = 29,98 kn

17,99

-50%

SUPER PONUDA!

1399

29,99

1499

kn

kn

5l ARIEL

ILOČKI PODRUMI

Deterdžent za rublje

Graševina kvalitetno bijelo vino 5l

6,5 kg, 5,28 l, 74 ili 70 gel kapsula 1 kg = 1 kg = 16,16 kn 1 l = 19,88 kn 1 kom = 1,42 - 1,50 kn

1 l = 12,00 kn

-36%

SUPER PONUDA!

94,99

59

-40%

SUPER PONUDA!

199,99

99

10499

kn

kn

PRIJAVI SE ZA SEZONSKI POSAO!

Više informacija na www.plodine.hr/sezonski-djelatnik

Pošaljite svoju molbu i životopis na e-mail zaposljavanje@plodine.hr ili pismenu prijavu s naznakom Natječaj: Sezonski djelatnik na adresu: Plodine d.d., Ružićeva 29, 51000 Rijeka

RADNO VRIJEME

Potražite na našoj web stranici www.plodine.hr

48

POHVALE I PRITUŽBE

pohvale.prituzbe@plodine.hr

PLODINE.HR

Plodine.hr/o-nama/kontakt/ facebook.com/PlodineHrvatska

BESKONTAKTNO PLAĆANJE

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Kupovina je moguća samo u količinama predviđenim za kućanstvo. Ponuda ne vrijedi u svim prodajnim centrima. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu prozivoda. Sve cijene su izražene u kunama s PDV-om. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Tjedna akcija by Nabava.net Katalozi - Issuu