Skip to main content

Pogledajte naše ponude

Page 1

OD ČET. 17.06. DO NED. 20.06.

Pilos

Carski sir • Natur ili dimljeni

250 g

-25% 199.99

149.

99

Caribbean Style

Mango nektar

• 50 % voćnog sadržaja

1 kg = 599.96 din # 225807

Bellarom

Gold instant kafa

KRATKOTRAJNA

PONUDA

200 g

-26% 499.99

500 ml

369.

99

1 kg = 1 850.- din

Više proizvoda iz teme „Torpski ukus Kariba koji osvežava“ pronađite NA STRANAMA 14 - 17

!

119.

99

1 l = 239.98 din # 238406

Od četvrtka 17.06. do srede 23.06. # 212412

Mcennedy

Javorov sirup

sir

KRATKOTRAJNA

PONUDA

250 ml

!

499.

99

1 l = 2 000.- din # 211495

Više proizvoda iz teme „Nedelja Amerike“ pronađite NA STRANAMA 18 - 23

www.lidl.rs /LidlSrbija KN · 24/21

Sveža pljeskavica XXL pakovanje • Od junećeg i svinjskog mesa

Ananas 1 kg

1 kg

SAMO!

SAMO!

329.

99 # 245770

99.

99 # 80610


Lidl tavlja preSdRs PSKOG DOBAVLJAČA

Nenad

Sarić

PG

Više od

120

proizvoda na

Lidlovoj pijaci

Poljoprivredno gazdinstvo porodice Sarić iz sela Slanci nadomak Beograda dokazuje da je moguće spojiti blizinu grada i prirode u kompaktnu priču koja svakoga dana donosi puno radosti. Ko sve čini vaš biznis? Cela porodica i svi smo donekle uključeni. Ko koliko može i kad. Dogovaramo se uveče, ali i znamo ko šta radi. Radnika u principu nema, osim kada je sezona za branje. Zašto ste se fokusirali na ovim kulturama i kako ste počeli? Proizvodimo oko 15 vrsta voća i povrća. Na njih smo navikli, deo su tradicije, to je radio i deda. Sticalo se sve polako. Tu smo generacijama. Sada kada bih trebao nešto drugo da radim… ne bih znao šta bi.

1 kg

SAMO! Dinja

• Galija

119.99

Kako kod vas izgleda jedna cela godina? Praziluk imamo 12 meseci, karfiol, kupus, kelj se radi sezonski (od septembra do Božića), imamo oko 70 ari pokrivenih plastenicima (jedan deo velikih, jedan deo malih), ukupno imamo 15 hektara bašte i 6 hektara voća. Mi sve što radimo, u najvećem broju slučajeva, radimo ručno i sve ide u krug. Jedno sadiš, drugo vadiš. Imamo posla i leti i zimi.

# 80545

2

KN · 24/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 17.06. DO NED. 20.06.

1

komad

kom.

SAMO! Papričica ljuta

14.99 # 82561

Kako vidite budućnost poljoprivrede? Mislimo da će biti sve plaćenija, jer se trenutno sve manje ljudi njome bavi. U našem selu, od 300 kuća, tek 5 živi od poljoprivrede. Sigurno će biti sve cenjenija. Kako uspevate da održite svežinu vaših proizvoda? Mi nemamo lager, tako da spremamo sve dan za dan. Imamo malu hladnjaču, ali je ne koristimo, nosimo uvek svežu robu. Ta svežina se vidi i prvo hlađenje bude tek u magacinu.

1 kg

Krompir beli mladi

Da li imate neki savet za potrošače, kako da održe svežinu proizvoda? Najbolje da kupuju svaki dan i što više!

SAMO!

59.99 # 83135

Šta biste rekli mladim ljudima kada je posao poljoprivrednika u pitanju? Ja bih svakom preporučio to da radi. Teško je to za mlade, stvarno teško. Ali može da se uspe. Nisu to ni brze ni lake, ali su poštene pare.

Kako se osećate povodom saradnje sa Lidlom? Mi smo prezadovoljni. Korektni su, tačni, isplaćuju u dan i može čovek sat da navije po njima. Opet i zahtevniji su od drugih, što se tiče i analiza i pakovanja i svega. Bore se za to da sve bude organski. Nama saradnja sada već odgovara, a ako uspemo i malo da se proširimo, biće dobro. Mi smo od početka saradnje za jedno 30% veći, ako ne i više. Dosta su nam pomogli što se tiče plasmana robe. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 24/21

3


4

KN · 24/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 24/21

5


Super sveže od čet. 17.06.

400 g

-22%

89.99

Više od

55

Hleb sa krompirom

proizvoda u

69.99 1 kg = 174.98 din

Važi od četvrtka 17.06. do srede 23.06.

Lidlovoj

# 240709

pekari

300 g

-27%

54.99

Somun vekna

39.99 1 kg = 133.30 din

# 240455

6

KN · 24/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 17.06. DO NED. 20.06. Sveži ćureći file • Od grudi • Cca 1,05 kg

1 kg

SAMO!

699.99 # 233138

Više od

80

proizvoda u

1 kg

Sveži ćureći batak • Cca 950 g

SAMO!

1 kg

Lidlovoj

SAMO!

mesari

249.

99

Sveži ćureći karabatak • Cca 1,25 kg

499.99 # 240369

# 233139

Sveži odresci od tune 400 g

-20%

999.99

799.99 1 kg = 2 000.- din

# 252714

Kuvani kraci lignje Sveža hobotnica • Cca 1,1 kg

500 g

SAMO!

1 kg

SAMO!

999.99

1 799.

99

1 kg = 2 000.- din

# 252503 # 252506

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 24/21

7


Super kvalitet od čet. 17.06.

Milbona

Milbona

Sveži zrnasti sir

Holandski gauda sir

• Classic ili Light

• 16 nedelja dozrevan 450 g

200 g

-20%

-23%

499.

129.99

99

399.99 1 kg = 888.87 din

99.99

# 202814

# 208859

1 kg = 499.95 din

Milbona

High Protein jogurt

• 0,3 % m. m. • Više vrsta 200 g

250 g

-25%

-23%

99.

74.99 1 kg = 374.95 din

# 246919

8

KN · 24/21

129.99

99

Solevita

Smoothie • Više vrsta

99.99

1 kg = 399.96 din # 200301

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 17.06. DO NED. 20.06.

Baroni

Jetrena pašteta Baroni

Pizza šunka

• Narezana

-23%

129.

130 g

200 g

200 g

Baroni

Pariska kobasica

99

99.

99

• Narezana • Klasična ili sa paprikom

1 kg = 499.95 din

-25%

-20% 99.

46.99

99

1 kg = 399.95 din

34.99

# 230095

# 247099

79.

# 230102

99

1 kg = 269.16 din

Pikok

Pileće hrenovke • Bez omotača

200 g

-27%

95.99

69.99 1 kg =349.95 din

# 226509

Pileći medaljoni

• Sa kari i slatko kiselim umakom

100 g

300 g

-23% Pikok

Kulen

• Narezan

99.

99

-26%

299.99

76.

219.99

99

1 kg = 733.30 din

1 kg = 769.90 din

# 220532

# 226516

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 24/21

9


Super od č 6

komada

Solevita

C

Suvi kvasac 6 x 10 g

-24%

118.99

Sok od đumbira 200 ml

-23%

129.99

89.99 1 kom. = 15.- din

99.99

# 253200

# 240732

1 l = 499.95 din

Solevita

Sok od jabuke

• 100 % voćni sadržaj 1l

89.

Mineralna voda

• Negazirana

-22% 99

Aqua Viva

69.

99

KRATKOTRAJNA

PONUDA

149.99

1 l = 25.- din

# 209826

Alesto

Semenke suncokreta • Oljuštene, pržene, posoljene

KN · 24/21

Alesto

Kikiriki u omotaču

• Paprika, čili ili BBQ 200 g

-20%

-28% 139.99

1 kg = 399.90 din

99.99

# 223438

# 206749

39. 10

# 254868

100 g

49.99

99

!

4 x 1,5 l

1 kg = 499.95 din

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


d četvrtka

OD ČET. 17.06. DO SRE. 23.06.

88% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA! Fin Carré

Mlečna čokolada sa celim lešnicima 100 g

-22%

89.99

69.99 1 kg = 699.90 din

Sondey

Grandino Cookies

# 202190

• Više vrsta 200 g

-23%

169.99

Alesto

Sušene brusnice

Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika.Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.

129.99 1 kg = 649.95 din

# 203194

200 g

-20%

249.

99

199.99 1 kg = 999.95 din

81% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

# 201985

Argus

Lager pivo

Belbake

• 4,6 % Vol.

Lešnik

500 ml

-21%

200 g

-23%

54.99

42.99

299.99

229.99

1 l = 85.98 din

# 226274

1 kg = 1 150.- din

# 202236

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 24/21

11


Kraš

Dorina čokolada sa napolitankama 290 g

249.99

1 kg = 862.04 din # 254979

Toscana, Italija

Trentino

Sicilija

2018.

2018.

2019.

Suvo belo

Suvo belo

Suvo crveno vino

10 - 12 °C

16 - 18 °C

16 - 18 °C

12,5 % Vol.

12,5 % Vol.

12,5 % Vol.

Guadenzio

Traminer Aromatico Friuli DOP 0,75 l

Toscana Rosso IGT

Duca Di Sasseta

Carricante Terre Siciliane

499.

99

1 l = 666.66 din

0,75 l

0,75 l

-25%

399.99

299.99

449.

99

1 l = 399.99 din

1 l = 599.99 din

Važi od četvrtka 17.06. do srede 23.06.

# 235213

# 235212

# 241584

Floralys

Toaletni papir • Dvoslojni • Sa mirisom

2x

8 x 200 list.

-31%

189.99

129.99 1 rol. = 16.25 din

Važi od četvrtka 17.06. do srede 23.06. # 225592

1

Dentalux

Tečnost za ispiranje usta

komad

• Više vrsta

500 ml

W5

-21%

229.99

179.99 1 l = 359.98 din

Važi od četvrtka 17.06. do srede 23.06. # 200484

12

KN · 24/21

Osveživač vazduha za auto

• Sport, Energy, Wellness ili vanila

1 kom.

-26% 74.99

54.99 Važi od četvrtka 17.06. do srede 23.06. # 223437

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

dermatološki testirano

a n d o r i r P a t o p e l a j l u g o v o n i l s a m z moć

17.06.

Cien

Krema za lice Pure Olive

u

75 ml

299.

99

100 ml = 399.99 din # 233122

Za sve tipove kože Cien

Krema za ruke Pure Olive 75 ml

199.99

Cien

Cien

100 ml = 266.66 din

Losion za telo Pure Olive 300 ml

269.99

1 l = 899.97 din

Gel za tuširanje Pure Olive

# 233123

300 ml

24-časovna nega i zaštita

229.99

1 l = 766.64 din # 233119

# 233121

Cien

Premium sapun za ruke • Više vrsta

500 ml

269.99

1 l = 539.98 din # 234547

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 24/21

13


za

tropski ukus Kariba

Caribbean Style

Smuti

• Sa mangom i marakujom 750 ml

269.99

1 l = 359.99 din # 254248

Caribbean Style

Musli na karipski način

Caribbean Style

• Sa ukusom banane i čokolade 500 g

249.99

1 kg = 499.98 din # 254663

14

KN · 24/21

Sos na karipski način

• Sa biberom ili BBQ 250 ml

199.99

1 l = 799.96 din # 253639

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

17.06.

125 g

129.99

Caribbean Style

Čips od krompira • Sa ukusom BBQ ili čilija i limete

1 kg = 1 040.- din # 255244

Caribbean Style

Piña colada • Bez alkohola

Caribbean Style

Piña colada

Mohito

• 17 % Vol.

• Bez alkohola

750 ml

750 ml

279.99

1 l = 373.32 din

499.99

750 ml

179.99

1 l = 666.66 din # 239725

1 l = 239.99 din

# 213112

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 213111

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 24/21

15


Caribbean Style

Kremasta voćna torta sa sirom • Sa ukusom breskve i manga 750 g

599.99

1 kg = 799.99 din # 250275

Caribbean Style

Ledeni štapići Piña colada

• Sa ukusom ananasa i kokosa 150 g

119.99

1 kg = 799.94 din # 253976

4

komada

Gelatelli

Sorbet sladoled

• Više vrsta

4 x 60 ml

299.99

1 l = 1 250.- din # 227911

16

KN · 24/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

17.06.

Caribbean Style

Zamrznuta mešavina za smuti

• Crveni ili žuti miks 450 g

269.99

1 kg = 599.98 din # 215491

Caribbean Style

Tropska voćna mešavina 750 g

399.99

1 kg = 533.32 din # 218897

Cien

Lak za nokte • Više vrsta kom.

149.99 # 254357

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 24/21

17


za neograničeno

uživanje Mcennedy

Sir za burger 300 g

1 kg

249.99 1 kg = 833.30 din

# 205377

Mcennedy

Prženi luk 150 g

1 kg

-25%

-26%

149.99

Kania

Kečap • Blagi

109.

99

199.99

149.99 1 kg = 999.94 din

Važi od četvrtka 17.06. do srede 23.06.

Važi od četvrtka 17.06. do srede 23.06.

# 233316

• 4,9 % Vol. 500 ml

99.99

1 l = 199.98 din # 220771

18

KN · 24/21

Mcennedy

Sendvič tost

• Classic ili integralni

-26%

149.99

109.99 1 kg = 146.66 din

Važi od četvrtka 17.06. do srede 23.06. # 225651

# 201981

Mcennedy

Duff pivo

750 g

Senf na američki način 320 ml

139.99

1 l = 437.47 din # 207007

Mcennedy

Preliv za salatu

• Više vrsta 300 ml

149.99

1 l = 499.97 din # 206127

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

17.06.

Donat

• Punjen kakao kremom 68 g

-25% 59.99

44.99

73 g

100 g = 66.17 din

Oreo Donat

Važi od četvrtka 17.06. do nedelje 20.06.

Donat

64.99

• Punjen karamel kremom

100 g = 89.03 din

69 g

59.99

100 g = 86.95 din

# 254283

# 213728

# 235912

2x2 L

2x2 L

Coca Cola KRATKOTRAJNA

PONUDA

Mcennedy

Angus burger

!

300 g

299.99

1 kg = 999.97 din

Coca Cola

Fanta

• Multipack

• Multipak 2x2l

2x2l

214.99

209.

# 247954

99

1 l = 53.75 din

1 l = 52.50 din

# 232800

# 245301

6

Mcennedy

Palačinke na američki način

komada

Mcennedy

Praškasta smeša za palačinke

300 g

199.99

200 g

99.99

1 kg = 666.64 din

# 205335

1 kg = 499.95 din # 201984

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 24/21

19


Mcennedy

500 g

Pileći komadići na američki način

Mcennedy

Stakehouse krompirići

• Sa kari umakom

399.99 1 kg = 799.98 din

# 202837

• Deblje sečeni • Začinjeni 750 g

139.99

1 kg = 186.66 din # 207768

Mcennedy

Slatki krompir

• Začinjen 750 g

Mcennedy

Spirale od krompira • Začinjene

500 g

199.99

199.99

1 kg = 266.66 din

1 kg = 399.98 din

# 215370

# 235401

Mcennedy

Kikiriki u omotaču

• Sa ukusom roštilja, pavlake ili hamburgera 200 g

129.99

1 kg = 649.95 din # 206752

20

KN · 24/21

Mcennedy

Kokice za mikrotalasnu • Maslac ili šećer

3 x 100 g

129.99 1 kg = 433.30 din

# 205436

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Kulutići luka

Čili umak

OD ČETVRTKA

17.06.

Mcennedy

Kutija za užinu na američki način

• Sa različitim dodacima 450 g

399.

Komadići čili sira

99

1 kg = 888.87 din

Mozzarella štapići

# 205979

Kremasti liker

Mcennedy

Panirani kolutići luka

• Više vrsta • 15 % Vol. 500 ml

499.99

450 g

149.99

1 l = 999.98 din # 251352

1 kg = 333.32 din # 201983

Mcennedy

Marshmallows • Za pripremu na roštilju 300 g

169.

99

1 kg = 566.64 din # 212352

Vita D‘or

Kikiriki puter • 85 % kikirikija

500 g

-23%

364.99

Mcennedy

Karamelizovane kokice

279.99

250 g

1 kg = 559.98 din

269.99

Važi od četvrtka 17.06. do srede 23.06. # 229395

1 kg = 1 080.- din

# 202674

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 24/21

21


Mcennedy

Mafini XXL pakovanje • Čokoladni ili sa komadićima čokolade 450 g

299.99

1 kg = 666.65 din # 202756

Mcennedy

Mcennedy

Marshmallow Hoops

Sendvič keks

• Sa ukusom citrusa

• Više vrsta

400 g

150 g

249.99

119.99

1 kg = 624.98 din

1 kg = 799.94 din

# 254667

# 255542

Draže bombone • Više vrsta 174 g

-28% 139.99

99.99 1 kg = 574.66 din

Važi od četvrtka 17.06. do srede 23.06. # 229655

22

KN · 24/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

17.06.

Mcennedy

Cheesecake na američki način • Bez palminog ulja 500 g

599.99

1 kg = 1 200.- din # 251991

Gelatelli

Sladoled sa ukusom kikiriki putera

4

komada

Gelatelli

Mini sladoled

• Sa ukusom brownie kolača, kolačića, karamele ili jagode • Sa kašičicom

500 ml

369.99

1 l = 739.98 din

4 x 150 ml

499.

# 207157

3

komada

99

1 l = 833.32 din # 234514

Mcennedy

Sladoled sa kikirikijem 3 x 120 ml

189.99

1 l = 527.75 din

Mcennedy

# 206481

Jogurt na američki način

• Sa ukusom karamelizovanih kokica, brusnice i čokolade ili čokoladnog mafina

Mcennedy

Milkšejk

• Sa ukusom čokolade ili brusnice i trešnje 230 ml

150 g

59.

84.

99

1 kg = 399.94 din # 213998

1 l = 369.53 din # 205424

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

99

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 24/21

23


24

KN · 24/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Baštensko cveće Redovno zalivanje U hladu

OD ČETVRTKA

Držati u kući

17.06.

Umereno zalivanje Na sunčanom mestu

Saksijske ruže

Kala

• Cca 30 cm • U dekorativnoj saksiji od cinka

• Cca 45 cm • Više boja

999.99

899.99

# 142256

# 62703

Hrizantema

Kalanhoja

• Cca 30 cm • 5 boja u jednoj saksiji

• Cca 12 cm • Više boja

499.99

129.99

# 150013

# 142228

Ruže

• 11 ruža u buketu • Više boja

349.99 # 69751

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 24/21

25


Maks. obrtni momenat: 28 Nm Stepeni obrtnog momenta: 19 + 1 stepen za bušenje Obim stezne glave: cca 0,8-10 mm Broj obrtaja: 1. brzina 0–350 / 2. brzina 0–1300 min-1 Maks. prečnik bušenja: cca 25 mm u drvo / cca 10 mm u čelik

Sadržan pribor: Odvojiva brzostezna glava

Baterija i punjač nisu uključeni u obim isporuke

Parkside®

Aku bušilica-odvijač PBSA 12 D4

Baterija i punjač nisu Preporučena baterija: uključeni u obim 12 V (2 Ah) / 12 Visporuke (4 Ah)

• 2-brzinski prenosnik sa varijabilnim regulisanjem broja obrtaja i Quickstop funkcijom

TVOJA PORODICA

kom.

2 299.-

PRAVIH UREĐAJA 4

1

# 360199

IDEALNO ZA KOMBINOVANJE

#OdgovornoZajedno

5

2

dela

11

delova

delova

3

1

5

delova

3

4

5

6

delova

2

Parkside®

Višenamenski dodaci

1 • Burgije za rupe u šarkama • Set testera za bušenje rupa 3 • HSS bitovi za uklanjanje vijaka 4 • Ugaoni držač bitova sa setom bitova 5 • Fleksibilni nastavak 2

26

KN · 24/21

kom. ili set

369.99 # 351900

Parkside®

Set burgija PBS 11 A1

• Praktična kutija za jednostavno vađenje burgija 1 • HSS burgije 2 • Za kamen 3 • Za drvo

Različiti setovi

set

399.99 # 351917

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

17.06.

Sadržan pribor: Glava za burgiju po SDS-plus principu

28

delova

2 podesive funkcije: • udarno bušenje • zavrtanje ili bušenje

Različiti setovi

32

Broj obrtaja u praznom hodu: 0-900 min-1 Broj udaraca: 0-4800 min-1 Obim stezne glave: do cca 10 mm Maks. prečnik bušenja: cca 10 mm u beton, kamen i drvo / 8 mm u čelik Energija udarca: 1 J Pribor: brzostezna glava za burgiju sa okruglim nastavkom, 2 SDS burgije za beton (cca 6 mm / 8 mm), 2 burgije za drvo sa okruglim nastavkom (cca 3 mm / 5 mm), 4 bita za odvijač cca 50 mm (S2 / PH2 / PH1 / TX25) Parkside®

dela

Baterija i punjač nisu uključeni u obim isporuke Baterija i punjač nisu Preporučena baterija: uključeni u obim 12 V (2 Ah) / 12 Visporuke (4 Ah)

kom.

3 999.-

Aku udarna bušilica PBHA 12 A1

• Za snažnu obradu betona, kamena, metala ili drveta • Varijabilna brzostezna glava za burgiju sa okruglim nastavkom

11

delova

# 360195

na t stira os Te gurn si

N pr adgl oizv ed od ana nja

Testiran kvalitet

Različiti setovi 1

2

3

Parkside®

6

delova

5

delova

Parkside®

Set HSS burgija PBS 3 A3 1 • Za kamen 2 • Za čelik 3 • Za drvo

Set bitova i nasadnih ključeva ili set bitova PBS 3 B2

5

delova

• Bitovi kodirani bojama, za standardne profile glava odvijača u najvažnijim veličinama • 1 držač za brzu izmenu bitova i rukovanje jednom rukom

set

set

249.

99

899.

# 351906

# 362140

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

99

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 24/21

27


Punjač

50 W 2.4 A

Parkside®

12 V

Baterija PAPK 12 A3 i punjač PLGK 12 A2

Baterija

2 Ah

set

1 999.

# 351913

na t stira os Te gurn si

Snažna 12 V litijum-jonska baterija

N pr adgl oizv ed od ana nja

Testiran kvalitet

Brzo punjenje (cca 60 min.) sa automatskim isključivanjem

Baterije kompatibilne sa svim uređajima „PARKSIDE X 12 V Team“ serije

DUŽE VREME RADA, PRODUŽEN VEK TRAJANJA BATERIJE

12 V 2 Ah

12 V 4 Ah

Parkside®

Baterija 2 Ah PAPK 12 A3

kom.

1 499.# 351899

28

KN · 24/21

Parkside®

Baterija 4 Ah PAPK 12 B3

kom.

2 499.# 351909

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

Sadržan pribor:

17.06.

Sadržan pribor:

Broj obrtaja u praznom hodu: n0 5000– 19000 min-¹ Oscilacioni ugao: cca 3,2° Sadržan pribor: 1 HCS list testere za uranjanje, 1 dijamantski list testere, 1 strugalica, 1 delta brusna ploča, 6 brusnih papira (drvo 60/80/120, metal 60/80/120)

Broj obrtaja u praznom hodu: 19500 min-¹ Prečnik rezne ploče: cca 76 mm

Baterija i punjač nisu uključeni u obim isporuke

Sadržan pribor: 1 rezna ploča za obojene metale, 1 imbus ključ

Baterija i punjač nisu Preporučena baterija: uključeni u obim 12 V (2 Ah) / 12 Visporuke (4 Ah)

Baterija i punjač nisu uključeni u obim isporuke Baterija i punjač nisu Preporučena baterija: uključeni12uVobim (2 Ah)isporuke

Parkside®

Aku višenamenski alat PAMFW 12 C3 Aku ugaona brusilica PWSA 12 B1

• Zaštitni poklopac koji se može bezalatno podešavati

2 999.

# 351903

-

Testiran kvalitet

na t stira os Te gurn si

na t stira os Te gurn si

2 599.

-

Za testerisanje, rezanje, struganje i brušenje Varijabilno podesiv broj oscilacija sa softstart funkcijom Univerzalni prihvat – pogodan za standardni pribor Alati se mogu koristiti u različitim smerovima rada set

Testiran kvalitet

N pr adgl oizv ed od ana nja

kom.

• • • •

N pr adgl oizv ed od ana nja

Parkside®

# 351898

IDEALNO ZA KOMBINOVANJE

IDEALNO ZA KOMBINOVANJE

1

5x 3

4

Ø cca

76 mm

1

dela

Različite vrste

2

13

delova

2

2x Parkside®

Pribor za višenamenski alat PMFWZA 3 A1

3

Parkside®

Rezne ploče PWSZ 76 A1 1 • Za drvo 2 • Za metal 3 • Dijamantske

23

Različiti setovi

kom. ili set

299.99 # 351908

set

• Prihvat pogodan za standardne višenamenske alate 1• Za testerisanje, sečenje i struganje Za sečenje, struganje 2• i brušenje 3• Za testerisanje, sečenje, struganje i brušenje

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

dela

599.99

KN · 24/21

# 351905

29


Baterija i punjač nisu uključeni u obim isporuke Baterija i punjač nisu Preporučena baterija: uključeni u obim 12 V (2 Ah) / 12 Visporuke (4 Ah)

Sadržan pribor:

Broj obrtaja u praznom hodu: 19500 min-1 Prihvat alata: cca 6 i 8 mm Sadržan pribor: 6-delni set glodala za drvo, 1 paralelni graničnik, 2 stezne čaure (cca 6 i 8 mm), 1 viljuškasti ključ, 1 adapter za eksterno usisavanje prašine Parkside®

Aku glodalica POFA 12 A2

• Ergonomski oblik kućišta sa neklizajućim mekanim rukohvatom • Varijabilno podesivi graničnik dubine sa preciznim podešavanjem • Jednostavna izmena alata pomoću integrisanog blokiranja vretena

Testiran kvalitet

na t stira os Te gurn si

4 999.

-

N pr adgl oizv ed od ana nja

set

# 351901

IDEALNO ZA KOMBINOVANJE

12

delova Parkside®

Set glodala PFB 12 A1

• Za preciznu obradu mekog drveta, iverice, šperploča i MDF ploča • Pogodni za sve standardne vertikalne glodalice sa prihvatom alata od cca 8 mm set

1 399.# 360692

30

KN · 24/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


5 shelves, each with 175kg weight capacity (when load is evenly distributed)

4 police sa po 175 kg nosivosti

5 polica sa po 175 kg nosivosti

maks.

175 KG

(sa ravnomerno raspoređenim teretom)

(kada je teret ravnomerno raspoređen)

Ugaona

1

maks.

OD ČETVRTKA

17.06.

175 KG

2

Inovativni RIVET sistem umetanja

Parkside®

Polica za odlaganje teškog tereta • Jednostavna montaža, bez vijaka zahvaljujući RIVET utičnom sistemu 1 • Uglovi se u potpunosti mogu koristiti kao prostor za odlaganje •

kom.

1

• Može se postaviti vertikalno ili horizontalno - može se koristiti i kao radna klupa

kom.

2

•

5 999.# 360548

Dimenzije: cca 180 x 90 x 45 x 62 cm 2

Dimenzije: cca 180 x 90 x 45 cm (V x Š x D)

3 499.# 360544

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

max.

175 KG

KN · 24/21

31


1800 W

Ekran easy touch

Tehnologija

toplog vazduha:

9u1

Zdravije Ukusno Brzo

cca

10 l

Kombinacija brze cirkulacije toplog vazduha i elemenata za grilovanje omogućava izuzetne rezultate. Ovaj način pripreme hrane štedi vreme i struju - i koristi se manje masti.

40°C 200°C

VEŠTO SJEDINJENI

UKUSI Topli vazduh

#OdgovornoZajedno

Grilovanje

Sušenje hrane

Silvercrest Kitchen Tools®

Friteza na vreli vazduh SHF 1800 A2

• • Sadrži: •

Dimenzije: cca 33,6 x 36,5 x 38 cm (Š x V x D) Testiran kvalitet

kom.

12 999.-

na t stira os Te gurn si

3x ploče za pečenje i sušenje (rešetka: 1x ravna, 2x udubljena), 1x pleh, 1x rotirajući ražnjić za pile, 1x okrugla rotirajuća korpa, 1x set za kebab (8 štapića za ražnjiće), 1x ručka, knjižica sa 20 recepata

Prženje, grilovanje okretanjem, pečenje, gratiniranje, tostiranje, zagrevanje, kuvanje i sušenje u jednom uređaju Za pečenje bez ulja ili masti Jednostavno rukovanje pomoću easy-touch ekrana i 9 unapred podešenih programa

N pr adgl oizv ed od ana nja

•

# 351606

32

KN · 24/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

17.06.

Silvercrest Kitchen Tools®

Toster za sendviče SSWM 700 B1 •

Aluminijumske ploče za pečenje sa ILAG® visokokvalitetnim premazom protiv lepljenja Za istovremenu pripremu 2 sendviča Testiran kvalitet

kom.

na t stira os Te gurn si

1 299.-

N pr adgl oizv ed od ana nja

•

# 360845

g

l n o m l a mp m

Sa si

na

Za 2 omleta

Različite vrste Za 7 krofni

Za hrskavi vafl

maks.

1000 W Silvercrest Kitchen Tools®

Kuhinjski aparat SBDOM 1000 B1 •

Aluminijumske ploče za pečenje sa visokokvalitetnim premazom kompanije ILAG®

• •

Ploče za pečenje: ø cca 180 mm Dimenzije: cca 240 x 180 x 89 mm

kom.

1 999.# 351722

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 24/21

33

ic o

700 W


cca

0,8 l cca

1,3 l

cca

2,5 l

Različiti setovi

3

dela

cca

Ernesto®

Set posuda za čuvanje svežine namirnica

0,9 l

•

cca

Poklopac sa silikonskom zaptivkom koji sprečava curenje

1,2 l cca

2,3 l

set

599.

99 # 351439

Ernesto®

s tu

Set noževa za meso

pna b

•

Od nerđajućeg čelika sa talasastim rezom

• •

Dužina sečiva: cca 11 cm 6 komada (1 kom. = 100.-)

oja

Do

6x

set

599.99

150 W cca 70 g

# 351718

cca 8–9 1

Silver Kitchen Tools®

Električni mlin za kafu SKMS 150 A1 •

Mehanizam za mlevenje od visokokvalitetnog nerđajućeg čelika Uključuje četku za čišćenje kom.

# 353473

34

KN · 24/21

na t stira os Te gurn si

1 599.-

Testiran kvalitet

N pr adgl oizv ed od ana nja

•

2

3

4

5

6

#5 Ernesto®

Kuhinjski dodaci •1 •2 •3 •4 •5 •6

Lopatica za okretanje Rupičasta kašika Žica za mućenje Kašika za špagete Kutlača Gnječilica za krompir

kom.

189.99 # 346035

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

s tu

pna b oja

Do

17.06.

Pogodno za sve vrste šporeta – uključujući i indukcijske

Za prženje sa malo ili bez ulja Otporan na grebanje

Russell Hobbs®

Aluminijumski tiganj • •

Površina koja se lako čisti Pogodan za upotrebu sa metalnim priborom Veoma izdržljiva nelepljiva površina za kuvanje

• •

Dimenzije: Ø cca 28

kom.

1 699.# 351712

16

delova

6

Set sadrži: kuhinjski nož, nož za hleb, nož za rezanje mesa, nož za šunku, višenamenski nož, nož za ljuštenje, nož za odvajanje mesa od kostiju, kuhinjske makaze, oštrač noževa, komplet od 6 noževa za šnicle

delova

Različiti setovi

Set sadrži: kuhinjski nož, nož za hleb, nož za rezanje mesa, višenamenski nož i nož za ljuštenje

Russell Hobbs®

Set noževa sa držačem •

Od nerđajućeg čelika set

3 599.# 351708

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 24/21

35


snag u

Turbo ta

r z a d o d at

nu

s te

Sa integrisanom kašikom za merenje

260 W

1200 W

maks.

300 ml

Silvercrest Kitchen Tools®

Silvercrest Kitchen Tools®

Višenamenska seckalica SMZ 260 J4

Aparat za kokice SPCM 1200 C1

Sa nastavkom za mućenje šlaga Pogodna za drobljenje leda (Ice Crush) Odvojivi ulošci noža od nerđajućeg čelika

• •

Uređaj sa toplim vazduhom za pravljenje kokica Do cca 60 g kokica za 2 minuta

Testiran kvalitet

kom.

na t stira os Te gurn si

1 499.-

Dostupne boje:

N pr adgl oizv ed od ana nja

• • •

kom.

1 599.-

# 360748

3x

# 351709

cca

370 ml

2x

Različiti setovi

3x cca

390 ml

cca

440 ml

Set Coca Cola čaša set

399.99 # 351720

36

KN · 24/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

17.06.

Uklj. mernu kašičicu i 10 bambusovih štapića

500 W Silvercrest Kitchen Tools®

Aparat za pravljenje šećerne vune SZM 500 B1 •

Jednostavan za čišćenje - sa odvojivom posudom i zaštitnim poklopce

•

Dimenzije: cca Ø 27,7 x 21,6 cm

kom.

3 399.Testiran kvalitet

cca 32 cm

N pr adgl oizv ed od ana nja

na t stira os Te gurn si

cca

# 351714

2x

3x

Različiti setovi cca

14 l

Rashladna torba •

Spoljašnji materijal od izdržljivog poliestra kom.

1 499.-

4x

Rashladni ulošci set

239.99 # 351589

# 351706

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

6x

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 24/21

37


NASTAVAK ZA ŠIŠANJE TRAVE

Sadržan pribor:

Parkside®

NASTAVAK ZA ŠIŠANJE KOROVA

4 u 1 Benzinski kombinovani uređaj PBK 4 A2

• Jednostavna, bezalatna izmena nastavaka • Radna visina do cca 3,5 m • Elektronsko paljenje sa pokretačem pomoću užeta NASTAVAK ZA ŠIŠANJE TRAVE NASTAVAK ZA MAKAZE ZA ŽIVU OGRADU

• Ø rezanja cca 43 cm NASTAVAK ZA ŠIŠANJE KOROVA • Ø rezanja cca 25,5 cm NASTAVAK ZA MAKAZE ZA ŽIVU OGRADU

NASTAVAK ZA TESTERU ZA GRANE

• Mogućnost bezalatnog podešavanja radnih uglova u 12 nivoa od cca -90° do 75° • Dužina reza cca cca 48 cm NASTAVAK ZA TESTERU ZA GRANE • Visokokvalitetni mač i dugotrajni lanac kompanije Oregon® • Automatski sistem podmazivanja lanca

1,45 kW 1,97 (KS)

cca 30 cm

set

19 999.

-

# 352083

Trimer za travu Trimer za korov Makaze za živu ogradu Testera za grane

2x

Parkside®

Baštenske rukavice

Zelena

• Gornji i donji deo od prozračnog pamuka • Sa praktičnim delom sa tačkicama • Elastična traka za optimalan položaj

i osvežena bašta

•

Veličine: 6 - 11

•

2 para (1 par = 150.-)

set

299.

99

10.0.77410 HOHENSTEIN HTTI

# 360821

38

KN · 24/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

21.06.

maks.

25

s tu

pna b oja

Do

kg

Parkside®

Sklopiva kolica

• Idealna za transport lišća i sirovog drveta Brzo i jednostavno sklopiva tako da štede prostor

•

Florabest®

Dimenzije (otvorena): cca 108 x 58 x 72 cm (Š x V x D)

kom.

2 999.

-

Zaštita od pogleda za balkon

• Sa 24 aluminijumske karike, otporne na koroziju za sigurno pričvršćivanje •

kom.

1 499.# 352094

Dimenzije: cca 500 x 90 cm (D x V) OTPORNO

# 360070

i a nt r ac i

t

an om

S a ze l e

om

str

n

Dostupne boje

Dostupne boje

Livergy® / Esmara®

Klompe •

Veličine: za nju: 36 - 41 za njega: 40 - 45

par

499.99 # 349540

# 349542

Parkside®

Univerzalna cerada

• Sigurno pričvršćivanje sa 18 velikih karika od aluminijuma • Uklj. kanap dužine cca 18 m •

kom.

999.99

Dimenzije: cca 5 x 4 m

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

# 352092

KN · 24/21

39


Florabest®

Pletena ležaljka sa točkovima • Dvostrano ratan pletivo lagano za održavanje, za visoku udobnost prilikom ležanja • Nasloni za ruke od impregniranog tvrdog drveta • Lagani aluminijumski stalak, presvučen prahom

Može se sklopiti

•

Ukupne dimenzije: cca 56 x 192 x 40 cm (Š x D x V)

kom.

11 999.-

maks.

110 kg

# 353368

Naslon za leđa podesiv u 6 položaja

Dimenzije: cca 33 x 60 cm

Florabest®

Stolica od aluminijuma maks.

120 kg

• Aluminijumski okvir presvučen prahom • Visoka udobnost zahvaljujući prijatnom tekstilnom materijalu •

Dimenzije: cca 40 x 60 cm

Dimenzije: Dostupne boje

cca 61 x 99 x 66 cm (Š x V x D)

kom.

3 499.

-

# 352171

OTPORNO

Florabest®

Otirač

• Izrađen od izdržljivih, čvrstih prirodnih vlakana • Sa neklizajućom donjom stranom od lateksa kom.

599.99 # 348230

40

KN · 24/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA Jednostavna, bezalatna montaža zahvaljujući mehanizmu sklapanja

21.06.

1 strana sa prozorom Može se koristiti i kao poluotvoreni paviljon ili kao žaštita od sunca

Florabest®

Aluminijumski sklopivi paviljon

• Bočne strane sa praktičnim zatvaračima na čičak • Sa teleskopskim nogarima za jednostavno podešavanje visine •

Dimenzije: cca 300 x 260 x 300 cm (Š x V x D)

kom.

11 999.# 351886 1419050454

Naslon za glavu se može odvojiti i podešavati po visini

Naslon za leđa podesiv u 7 položaja

Može se skopiti

Florabest®

Ležaljka od aluminijuma

• Sigurnosni zatvarači sa obe strane za sigurno zaključavanje • Visoka udobnost pri sedenju i ležanju zahvaljujući prijatnom tekstilnom materijalu Dimenzije:

•

maks.

110

cca 140–175 x 65,5 x 71–94 cm (D x Š x V)

kg

kom.

6 999.# 352158

Noge sa čvrstim zaštitnim kapicama koje štite pod

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

OTPORNO

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 24/21

41


1

Maks. radni pritisak:

4 bar

2

Parkside®

Prskalica

• Konektor kompatibilan sa svim standardnim sistemima za navodnjavanje 1 • Multifunkcionalna prskalica • Sa 4 podešavanja: od snažnog punog mlaza do blagog prskanja 2 • Impulsna prskalica • Varijabilno podešavanje od snažnog punog mlaza do finog prskanja kom.

499.99

OTPORNO

# 351658

Set sadrži: Parkside®

Dodaci za navodnjavanje

1

Ø creva: cca 13 mm (½“)

cca

30 m

Parkside®

2

Set sa baštenskim crevom

• 1 dugotrajno elastično baštensko crevo stabilnog oblika sa pojačanjem u vidu krstastog tkanja • 1 varijabilno podesiva regulaciona prskalica • 2 crevna priključka i 1 crevni priključak sa funkcijom zaustavljanja vode • 1 priključak za slavinu za 26,44-mm navoje (G¾“)

set

1 599.

-

# 352087

42

KN · 24/21

3

1 • Prskalica sa ubodnom šipkom • Sa 7 funkcija prskanja, od tačkastog mlaza do punog kruga 2 • Prskalica • Sa 8 funkcija prskanja, od tačkastog mlaza do punog kruga 3 • Set priključaka za crevo • 1 crevni priključak za priključivanje na slavinu • 1 crevni priključak sa stoperom za zaustavljanje vode • 1 spojnica za produžavanje creva 4 • Set priključaka za crevo • 1 spojnica za 13 mm i 19 mm creva (½“ i ¾“) • 1 priključak za slavinu uklj. navojni adapter 33,3 mm na 26,5 mm (G 1“ na G ¾“) • 1 Y-spojnica za razdvajanje creva

kom. ili set

OTPORNO

4

229.99 # 352085

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

21.06.

Ravnomerno navodnjavanje sa 20 fleksibilnih preciznih mlaznica sa funkcijom protiv kamenca

1

Mlaz sa podesivom količinom prskanja uklj. funkciju zaustavljanja vode

Parkside®

Prskalica za navodnjavanje ili impulsna prskalica

Parkside®

• Kompatibilna sa svim standardnim 13-mm utičnim sistemima (½“) 1 • Prskalica za navodnjavanje • Mogućnost individualnog podešavanja položaja prskalice 2 • Impulsna prskalica • Varijabilno podesiv sektor navodnjavanja od 0–360° • Podesivi domet: cca 6–12,5 m

2

Baštenski tuš PGD 1 A1

• Jednostavno postavljanje sa ubodnom šipkom • Priključak pogodan za standardne sisteme baštenskog creva •

Visina: cca 227 cm

kom.

kom.

1 299.-

899.99

# 360169

# 351673

Parkside®

Baštensko crevo

1 • Porozno crevo • Može se postavljati do dubine od 0,5 m • Uklj. 1 brzi priključak sa redukcijom pritiska i 1 poklopac za zatvaranje 2 • Crevo za navodnjavanje • 3-kanalni sistem ravnomerno raspoređen celom dužinom • Uklj. 1 brzi priključak i 1 završni deo

Može se individualno skratiti

kom.

999.99 # 351651

OTPORNO

1

cca

15 m

2

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

cca

20 m

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 24/21

43


5x

Livarno Lux®

LED solarne svetiljke

• Po 1 dugovečna LED sijalica hladno belog svetla • Visokokvalitetni solarni panel sa integrisanom Ni-MH baterijom • Trajanje svetla cca 8 časova (kod optimalne napunjenosti) •

5 komada (1 kom. = 140.-)

set

699.99

Visina uklj. ubodnu šipku: cca 36 cm

# 352231

2

100 W cca

10000 lm

1 3

cca

cca

cca

Melinera® Livarno Lux®

LED spoljašnji reflektor LSLB 100 A1

• 140 dugotrajnih LED sijalica koje štede energiju • Okretni senzor pokreta dometa cca 8 m i podesive osetljivosti • Varijabilno podesivi senzor sumraka • Čvrsto aluminijumsko kućište sa čeličnim držačem

kom.

2 599.

-

# 360473

LED solarna svetiljka • Od stakla sa okvirom od nerđajućeg čelika •

Dimenzije:

1

cca 9,3 x 9,3 x 30 cm (Š x D x V)

2

cca 11,4 x 29 cm (Ø x V)

3

cca 13 x 26 cm (Ø x V)

kom.

499.99 # 351882

44

KN · 24/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

21.06.

5 LED podnih svetiljki sa tri podesiva načina svetljenja: • Belo svetlo • Blaga promena boje • Jednobojna

Livarno Lux®

Lanac solarnih svetiljki • Trajanje svetla do 8h (kod optimalne napunjenosti) •

Ukupna dužina: cca 6,75 m ili 6,60 m, od toga cca 2 m kabla za napajanje

kom.

1 599.s tu

pna b oja

Do

# 351874

Livarno Lux®

LED solarna zidna lampa

• Sa senzorom pokreta i senzorom sumraka • Trajanje svetla do 6 časova (u režimu orijentacijskog svetla kod optimalne napunjenosti) • Mogućnost biranja 3 režima rada

1

Dimenzije:

•

cca 100°

cca 5m

Dostupne boje

1

cca 21,8 x 18,5 x 9,5 cm (Š x V x D)

2

cca 20 x 7,5 x 10 cm (Š x V x D)

kom.

1 599.

-

Melinera®

Dekorativna solarna svetiljka

# 352235

• Za kačenje ili postavljanje • Trajanje svetla cca 6-8h (kod optimalne napunjenosti) •

Visina: cca 35 cm (sa ubodnom šipkom)

kom.

2

299.99 # 351876

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 24/21

45


i Lidlova ponuda Uklj. pumpu i filter

2

1

4

3

Uključuje: •1 sakupljač nečistoća sa površine bazena •2 plutajući termometar •3 dozer za hlor •4 pokrivač

Bestway®

Montažni bazen sa metalnom konstrukcijom •

Dimenzije montiran: cca 366 x 84 cm (D x V)

set

1 2 999.

-

# 331917

46

KN · 24/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

21.06.

1 Igra sa 6 plastičnih loptica (cca Ø 8 cm)

2+

godina

Igra bacanja sa 4 prstena na naduvavanje

Playtive®

Dečiji bazen • •

Otvor za brzo i jednostavno ispuštanje vode Tobogan i prskalica za vodu

•

Dimenzije naduvanog bazena:

•1 •2

“Podvodni svet” ”Svet džungle”

cca 162 x 21 x 297 cm (V x D x Š)

2 Igra sa 6 plastičnih lopti (cca Ø 8 cm) i stazom za kotrljanje

kom.

4 999.-

Igra bacanja sa 4 prstena na naduvavanje

# 351980

Crivit®

Set za ronjenje • • 2

Za

odrasle

• •

Okretna kopča za brzo zatvaranje „Semi-Dry-Top“ - sprečava prodiranje vode u disaljku i signalna boja dodatno osigurava dobru prepoznatljivost Mekani, anatomski oblikovani silikonski deo za usta Ispusni ventil za ispuštanje vode koja je prodrla

1

2

set

Za

1

decu

set

799.99 999.99 # 331909 # 351808

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

# 331915

KN · 24/21

47


Esmara®

Gornji deo bikinija •

Sa odvojivim ili ugrađenim mekanim jastučićima

•

Veličine: 36 - 42

kom.

499.99 # 348337

Idealno za kombinovanje Esmara®

Jednodelni kupaći kostim • • •

Klasičan model sa dubokim izrezom na leđima Sa ugrađenim mekanim jastučićima Veličine: 36 - 44

kom.

999.99

Esmara®

Donji deo bikinija •

Veličine: 36 - 42

kom.

399.99 # 348339

# 348331

48

KN · 24/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Do

Muški šorts za kupanje •

Veličine: S - XL (4 - 7)*

OD PONEDELJKA

21.06.

pna b oja

Livergy®

s tu

kom.

599.99 # 348332 # 325297

Školjka: cca 160 x 100 x 24 cm (D x Š x V)

Labud: cca 150 x 155 x 122 cm (D x Š x V)

3+

9+

godina

Crivit®

Šlauf na naduvavanje

godina

kom.

1 299.Kakadu: cca 165 x 131 x 90 cm (D x Š x V)

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

Sirena: cca 160 x 91 x 91 cm (D x Š x V)

www.lidl.rs /LidlSrbija

# 331918

KN · 24/21

49


Esmara®

Haljina za plažu •

Veličine: S - L (36 - 46)

kom.

899.99 # 325288 # 348335

Za

nju

Za

njega

Crivit®

Japanke •

Veličine: za nju: 36 - 41 za njega: 40 - 45

Esmara®

par

199.99

Ženske japanke •

# 348655

50

KN · 24/21

Veličine: 37 - 41

par

399.99 # 348329

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

21.06.

100% pamuk

Dostupni dezeni

P O D RŽ AVAMO

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

Esmara®

Crivit®

Haljina •

Veličine: XS - L (32 - 46)*

kom.

799.99

Marama ili peškir za plažu •

Dimenzije: cca 100 x 145 cm

kom.

799.99

# 349472

# 348333

Livergy® / Esmara® / Pepperts®

Papuče 1

2

Za

Za

njega

nju

•

Idealne za bazen, plažu i slobodno vreme

•

Veličine: 41 - 46

1

par

699.99 •

2

Za

Veličine: 37 - 41

# 348662

par

599.99

devojčice ili dečake

# 348664

3

• 3

Veličine: 31 - 37*

par

499.99 # 348658 # 348660

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 24/21

51


MODNE KOMBINACIJE ZA

RAZIGRANO LETO

2x

Dostupni dezeni:

set

Lupilu®

Majice za devojčice

599.99

•

Veličine: 86 - 116

•

2 komada (1 kom. = 300.-)

09.HBD.70779 HOHENSTEIN HTTI

# 325563

2x

Dostupni dezeni:

Lupilu®

Šortsevi za devojčice •

Veličine: 86 - 116

•

2 komada (1 kom. = 300.-)

set

599.99

09.HBD.70779 HOHENSTEIN HTTI

# 325560 # 349587

52

KN · 24/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

21.06.

2x

Dostupni dezeni:

Lupilu®

set

599.99

Majice za dečake • •

Veličine: 86 - 116 2 komada (1 kom. = 300.-)

# 349588 # 325566

2x

Dostupne boje:

Lupilu®

s tu

pna b

• •

Veličine: 86 - 116 2 komada (1 kom. = 300.-)

set

599.99

oja

Do

Šortsevi za dečake

09.HBD.70779 HOHENSTEIN HTTI

# 325564 # 349589

Pepperts®

Čarape • •

5x

Veličine: 31 - 42 5 pari (1 par = 60.-)

set

299.99 # 349492

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 24/21

53

09.HBD.70779 HOHENSTEIN HTTI


100% pamuk

Lupilu®

Haljina za devojčice •

Veličine: 86 - 116

kom.

499.99 # 349479 09.HBD.70779 HOHENSTEIN HTTI

Lupilu®

Kapri helanke za devojčice •

Veličine: 86 - 116

kom.

299.99 # 349486 09.HBD.70779 HOHENSTEIN HTTI

Pepperts®

Kombinezon za devojčice •

Veličine: 122 - 164

kom.

799.99 # 348619 09.HBD.70779 HOHENSTEIN HTTI

54

KN · 24/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

Za

devojčice

Dostupne boje:

21.06.

100%

2

pamuk

dela

Za

dečake

Dostupne boje:

Lupilu®

Kratka pidžama za devojčice ili dečake •

set

499.99

Veličine: 86 - 116

09.HBD.70779 HOHENSTEIN HTTI

# 349605 # 349607

Lupilu®

Dečije čarape • •

3x

Veličine: 19 - 30 3 para (1 par = 63.33)

set

189.

99

# 349613 # 349620 09.HBD.70779 HOHENSTEIN HTTI

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 24/21

55


BEZBRIŽNA IGRA

Čvrst čelični reket sa žicama od najlona

ZA SREĆNO ODRASTANJE

Visina mreže individualno podesiva (do cca 1,7 m)

Mreža otporna na vremenske uticaje (cca 6,2 x 0,6 m) sa čvrstim teleskopskim stubovima

Crivit®

Set za badminton sa mrežom •

•

Kompletni set za do 4 igrača: 4 reketa, 3 loptice, 1 mreža, 4 zatezna užeta, 4 klina i 2 teleskopska stuba za mrežu Uključuje praktičnu torbu za čuvanje i nošenje set

1 499.-

Loptice sa glavom od plute

4

nivoa brzine

s tu

pna b oja

Dvobojno LED osvetljenje

Do

# 353079

Različite vrste Pustefix®

Igračka za pravljenje balona od sapunice •

12+

godina

Uključuje cca 250 ml tečnosti kom.

499.99

360°okretan u svim pravcima

2x

# 351990

1

3+

godina

Različiti setovi

RC dron • • • •

Četvorokanalni daljinski upravljač sa 2,4 GHz tehnologijom Automatski režimi letenja: funkcija povratnog letenja, funkcija start-bacanje, automatsko isključivanje Zahvaljujući senzoru visine omogućena je kontrola koja uključuje funkciju poletanja i sletanja sa jednim dugmetom Domet: cca 30 m

2 499.# 353081

56

KN · 24/21

Igračka •1 •2 •3

2

Igra hvatanja loptice Propeler Krede u boji kom. ili set

3

kom.

Playtive®

2+

2x

269.

godina

99 # 353077

1419050454

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA 3+

21.06.

godina

14

Uklj. loptu na naduvavanje i 4 prstena za bacanje na naduvavanje

delova

maks.

50 kg

Playtive®

Dvorac za skakanje • •

Velika stabilnost i zaštitni elementi sa strane 8 klinova za sigurno pričvršćivanje

•

Dimenzije: cca 160 x 180 x 160 cm (Š x V x D)

kom.

4 999.

-

1419050454

# 353093

Košarkaški obruč podesiv po visini (cca 170 - 210 cm)

3+

godina

Crivit®

Košarkaški koš sa tablom •

Sa točkićima za jednostavan i lak transport kom.

maks.

50

s tu

pna b oja

Do

kg

5 999.-

Playtive®

# 360852

Trotinet sa LED točkovima • • •

4+

godina

PU mekani točkovi sa ABEC-5 kugličnim ležajevima za visoku udobnost tokom vožnje Mehanička kočnica na zadnjem točku Dimenzije rasklopljen: cca 35 x 80 x 70 cm (Š x V x D) ili cca 28 x 76 x 54 cm (Š x V x D)

Stabilno postolje se može napuniti peskom ili vodom

Knjiga zagonetki

kom.

kom.

2 599.-

399.99

# 345954

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 353085

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 24/21

57


Super sveže od pon. 21.06. 1

komad

Avokado kom.

SAMO!

119.99 # 80616

Više od

120

proizvoda na

Lidlovoj pijaci

1 kg

1 kg

SAMO! Paprika žuta • Šilja

119.99 # 82535

58

KN · 24/21

Tikvica bela

SAMO!

49.99 # 82353

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 21.06. DO SRE. 23.06.

Sveži pileći batak i karabatak • Cca 750 g 1 kg

-20%

289.99

229.99 # 227739

Više od

80

proizvoda u

Lidlovoj mesari

Pivska kobasica 400 g

400 g

-28%

-20%

279.99

239.99

189.99

199.99

Sveži sarajevski ćevapi

1 kg = 474.98 din

# 247022

1 kg = 499.98 din

# 247011

80 g

Više od

60 g

Kajzerica bela

-20% 9.

99

7.

99

55

proizvoda u

Lidlovoj

-20% Krofna sa punjenjem od kajsije

49.99

39.99 100 g = 49.99 din

# 240503

pekari

100 g = 13.32 din # 225588

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 24/21

59


Super kvalitet od pon. 21.06.

86% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

Pilos

1L=

56.66

Trapist sir • U listićima

125 g

-20% 119.99

94.99 1 kg = 759.92 din

# 227117

Pilos

250 g

Bivolje kiselo mleko

-21%

Pilos

Kremasti voćni desert • Više vrsta

69.99

54.

• 7 % m. m. • Ekstra punomasno

99

530 g

1 kg = 219.96 din # 205911

86% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

199.99

149.99 1 kg = 283.- din

Pilos

# 248069

Kisela pavlaka

• 20 % m. m. 180 g

-25% 39.99

29.99 1 kg = 166.62 din

# 226151

Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.

60

KN · 24/21

-25%

Pilos

Sveže mleko •

2,8 % m. m.

1,5 l

-22% 109.99

Pilos

Jogurt sa ukusom vanile i jagode 1 kg

-23%

84.99 1 l = 56.66 din

99.99

# 225532

# 225422

129.99

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 21.06. DO SRE. 23.06.

800 g

-21%

189.99

Baroni

Ekstra pileća posebna kobasica

149.99 1 kg = 187.49 din

# 226475

1 kg

Pikok

Dimljeni špek • Cca 700 g

-20%

999.99

799.99 # 233599

650 g

-20%

Pikok

Kranjska kobasica • Dimljena

399.99

319.99 1 kg = 492.30 din

# 226681

Chef Select

Torteloni

• Punjeni mesom ili Rikotom i spanaćem

300 g

500 g

-24%

-24%

263.

99

Pikok

Čajna kobasica

249.99

189.99

199.

99

1 kg = 379.98 din

# 237746

1 kg = 666.64 din # 227721

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 24/21

61


62

KN · 24/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 24/21

63


OD PON. 21.06. DO SRE. 23.06.

Super ušteda 1 kg

Sveži pileći file

-20% 489.

99

389.

99

1 kg

SAMO!

Pomorandže

89.

99

# 238588

# 80135

1 kg =

60.Pilos

Pilos

Jogurt

Adriatikos sir

• 2,8 % m. m.

1,5 kg

500 g

-21%

-22%

114.99

219.99

89.

169.

99

1 kg = 60.- din

1 kg = 339.98 din

# 225509

SLUŽBA ZA POTROŠAČE

LIDL.RS

Lidl.rs/kontakt Besplatan broj 0800 300 199 Od pon. do pet. od 8 do 17 h

facebook.com/LidlSrbija instagram.com/LidlSrbija youtube.com/LidlSrbija

99 # 225558

LIDL MOBILNA APLIKACIJA Možete je preuzeti na App Store i Google Play

BESKONTAKTNO PLAĆANJE Gotovinom, platnim karticama (Maestro, American Express, Mastercard, Visa, Visa Electron i Dinacard) i čekovima građana na 30, 60, 90, 120 i 150 dana


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Pogledajte naše ponude by Nabava.net Katalozi - Issuu