Skip to main content

Katalog

Page 1

KATALOG

! a j i c Ak

-13%

449,95

Neoplanta stišnjena šunka 1 kg

1.187,20

-25%

Menaž posna čokolada 200 g

Od srede 14.1. do utorka 27.1.

389,00

1.945,00/KG

883,00 883,00/KG

Yuhor čajna kobasica 300 g

496,80

465,00 1.550,00/KG

Yuhor čajna kobasica 1 kg

1.622,88

1.480

Imlek Balans+ jogurt, 1% m.m. 1,5 kg

238,32

,00

239,98

Zlatni Pek keks 630 g

1.480,00/KG

-21%

189

,00

189,00/KG

64,97

Knjaz Miloš 1,75 l

60

,00 34,29/L

Sok Pepsi 2x 1,5 l

-28

170

224,77

%

,00 269,84/KG

Biljni šlag 25%mm Whipping cream 500 ml

258,00

199

-11%

199

,00 60,00/L

-22%

79,97

Carsko pivo 0,5 l

,00 398,00/L

Red Bull više vrsta 0,25 l

-12%

70

,00 140,00/L

Zdrepčeva krv crveno vino 1l

179,97

-27%

130,00

520,00/L

405,97

369,00 369,00/L


AKCIJA

Od srede 14.1. do utorka 27.1.

Zagrejani za zimu 196,63

180

00 ,00

213,13

199,00

200,00/KG

221,11/KG

to! mešavina povrća za rusku salatu 900 g

228,52

to! grašak 900 g

-12%

199

,00 315,87/KG

to! feferoni 630 g

186,82

169

302,75

287,00/PAK

2

Hit toalet papir Green tea troslojni, 10/1

-10%

299

,00 248,53/KG

to! krastavci 680 g

Hit toalet papir Ultra white troslojni, 10/1

287,00

333,60

,00 439,71/KG

325

to! paprika pečena 680 g

276,50

269,00 269,00/PAK

,00 477,94/KG

325,26

299,00 439,71/KG

to! ajvar blagi / ljuti 680 g


AKCIJA

Od srede 14.1. do utorka 27.1.

Sve nas spaja i miris i ukus

499,97

-10%

449

,00

716,73

28,15

23,00

2.245,00/KG

1.642,86/KG

-22%

559

-18%

,00 2.795,00/KG

33,28

-12%

29,00

3.625,00/KG

3


AKCIJA

Od srede 14.1. do utorka 27.1.

Sveže mleko 2.8%mm Dukat 2l

Mleko 3.5%mm Alpsko 1 l

255,01

179,30

-14%

219,00 109,50/L

155,00 155,00/L

Pavlaka 20%mm Dr. Milk 400 g

Jogurt 2.8%mm gusti Moja Kravica 1.5 kg

234,97

-13%

-15%

179,52

199,00

-19%

144,00

132,67/KG

360,00/KG

Jogurt Belkino 1 kg više vrtsa

139,97

-14%

119,00 119,00/KG

Pavlaka 20%mm Imlek 180 g više vrsta

96,62

-18%

79,00 438,89/KG

Kiselo mleko 2,8% mm Moja kravica 700 g

Jogurt 2.8%mm Dukat 2 kg

269,87

-15%

229,00 114,50/KG

4

147,30

-12%

129,00 184,29/KG

Voćni jogurt Zottis Fruit 400 g

159,53

-10%

143,00 357,50/KG


AKCIJA

Od srede 14.1. do utorka 27.1.

Čisto mleko, čisto uživanje Bogat proteinima

Nutritivno bogat

Kremasta tekstura

Probiotska kultura

15 g

protei

n

Izvor energije

per pa ck

NOVO 5


AKCIJA

Od srede 14.1. do utorka 27.1. cena je iskazana na 100 g

Sir 45%mm Biser 1 kg više vrsta

Sitan sir 60%mm Moja Kravica 500 g 335,72

309

375,00

Sir 48%mm gauda Paladin 250 g

Sir 45%mm trapist Biser 250 g

1.306,15

Sir 48%mm gauda Paladin blok 3.3 kg

1.556,00/KG

,90

278,97

Krem za kuvanje Polimark 500 ml

Pizza sir 25%mm Belkino više vrsta 1 kg

1.249,00/KG

,00 1.099,00/KG

Pavlaka za kuvanje 20%mm Somborska 200 g

458,00/L

68,03

68,00 340,00/L

99,99

240,12

Topljeni sir gauda Biser 140 g

-17%

229,00

116,99

-14%

999,00/KG

-15%

1.099

-26%

389,00

Potražite oznaku! 6

1.196,00/KG

-36%

124

618,00/KG

-20%

299

526,63

196,99

,00

,00

cena je iskazana na 100 g

-23%

183,00 1.307,14/KG

185,93

-13%

161,00 805,00/KG

148,33

-19%

119,99

299,98/KG


AKCIJA

Od srede 14.1. do utorka 27.1.

Hleb beli sečeni Cipovka 500 g 82,50

-10%

74,00

Margarin Dobro jutro 250 g

148,00/KG

49

-10%

120,00 480,00/KG

Sojino mleko Joya vanila 1 l

Čokoladno mleko Šabac 200 ml 53,31

133,88

297,05

274

,00 245,00/L

,00 274,00/L

Pahuljice Nesquik 225 g

410,14

-22%

319,00 1.417,78/KG

Sojino mleko Joya calcium 1 l 280,13

-11%

249,00 249,00/L

Ovsena kaša Dr Oetker 55 g više vrsta

84,60

-17%

70

do -15%

101,96; 104,97

Kukuruzne galete Benlian 50 g više vrsta

89

,00 178,00/KG

279,97

Kikiriki puter Lučar 170 g

,00 1.166,67/KG

Musli Fun & Fit 420 g više vrsta

249

1.464,71/KG

199,00 473,81/KG

-11%

,00

214,97

139,97

Kafa Landessa 230 ml više vrsta

129,00 560,87/L

7


AKCIJA

Od srede 14.1. do utorka 27.1.

Dimljena pikant slanina vakuum Delikato 1 kg

1.299,99

-10%

1.169

,00

Pizza šunka mini Yuhor 350 g

1.169,00/KG

304,98

289,90 963,33/KG

Pizza šunka u crevu Yuhor 1 kg

Slajs kobasica Zlatiborac 210 g više vrsta

732,78

360,00

696

336,00

,00

1.600,00/KG

696,00/KG

Kobasica sa povrćem Carnex 1 kg

Viršla Carnex 205 g

599,65

179,94

170,00

569,00

829,27/KG

569,00/KG

146,80

Pileća fino usitnjena kobasica sa sirom Wudy 150 g

-12%

128,00 853,33/KG

Pizza šunka Neoplanta

845,99

-17%

699,00 699,00/KG

8

328,99

Pizza šunka mini Neoplanta 350 g

-12%

289,00 825,71/KG

Kobasica posebna extra 350 g

167,40

-12%

147,00 420,00/KG


AKCIJA

Od srede 14.1. do utorka 27.1.

Pariška kobasica Gavrilović 1 kg

Alpska kobasica Neoplanta 817,15

-20%

649

535,00

649,00/KG

140,00

Alpska kobasica mini Neoplanta 350 g

119

700,00/KG

416,79

79,00 1.316,67/KG

699,00

711,43/KG

699,00/KG

-10%

374

,00 1.603,33/KG

Pašteta Argeta 95 g više vrsta

118,38

-10%

106

,00

,00

Pilikato kobasica Delikato 325 g

374,00/KG

Pašteta Carnex jetrena 75 g

1.115,79/KG

98,12

233,00 1.165,00/KG

125,00

-18%

80

,00

Pašteta Carnex alpska 75 g

1.066,67/KG

do -10%

Pileći medaljoni i odresci panirani Vindija 200 g

139,61

-10%

384,62/KG

248,00; 260,00

87,41

Pašteta Patelina 60 g više vrsta

755,42

,00

Pileća fino usitnjena kobasica Delikato 1 kg

-14%

,00

-14%

249

-10%

481

Kulen vakuum Delikato 300 g

Tuna Giana komadići u ulju 170 g

,00

290,00

85,00 1.133,33/KG

439,00

Lignje kolutići panirani Frikom 400 g

89,78

-16%

368,00 920,00/KG

9


AKCIJA

Od srede 14.1. do utorka 27.1.

Maslinovo ulje Monini extra vergine 1 l

-18

1.995,47

Pirinač dugo zrno ABC 900 g

%

Testenina za supu Borzal fida 200 g

197,25

1.629,00

187,00

1.629,00/L

-10%

123,67

111,00

207,78/KG

555,00/KG

Vegeta Podravka 400 g

84

325,55

PAPRIKA ALEVA SLATKA 100G*

Majonez Polimark 280 ml

10

293

168,97

112,46

,97

Supa Podravka švajcarska 54 g

,00

Supa od paradajza Aleva 80 g

157,35/KG

Sos za špagete Aleva 85 g

2.930,00/KG

-16%

159,00 567,86/L

164,97

-10%

148

,00

109

149,97

Senf Polimark 300 g

149,00 496,67/KG

Instant nudle Indo govedina 350 g

298,00

,00 1.362,50/KG

Pasirani 89,09 paradajz Tomatino 0.5 l

1.741,18/KG

331,51

745,00/KG

-16%

74

249,97

-10%

,00 148,00/L

160,80

152

Kečap

,00 Dijamant 500 g 304,00/KG

više vrsta

-16%

209,00 597,14/KG

Instant nudle Indo povrće 350 g

149,90

142,00 284,00/KG

259,97

-21%

204,00 544,00/KG


AKCIJA

Boranija Frikom 700 g

287,79

Od srede 14.1. do utorka 27.1.

-13%

249

,00

Pogačice sa sirom Frikom 800 g

355,71/KG

Oblande Favorit 470 g

-12%

340,27

299

,00

Kore za pitu Bin 500 g

125,00

Šlag C Classic 120 g

223,34

64,22

625,00/KG

179,00 358,00/KG

373,75/KG

Šećer u prahu C 250 g

134,97

189,99

-10%

199,00

321,10/KG

1.658,33/KG

Smesa krempita Dr Oetker 230 g Krem Lino Lada 350 g više vrsta

338

,32

-11%

569,00 2.845,00/KG

56,04

Kapućino Nescafe 14 g više vrsta

279,00

966,63/KG

Kafa Jacobs Monarch mlevena 200 g 645,75

294,97

1.213,04/KG

-10%

50,00 3.571,43/KG

333,96

Čaj Plantago 36 g više vrsta

-10%

299,00 8.305,56/KG

11


AKCIJA

Od srede 14.1. do utorka 27.1.

Proteinska čokoladica Enervit 55 g više vrsta

299,99

-16%

249,00

Žitni bar Corny 50 g više vrsta

4.527,27/KG

Žitni bar Wellness 23-30 g više vrsta

Integralni keks Wellness čokolada 210 g

155,84

-10%

140

,00

51,97

44,00

Žitni bar Wellness 23 g više vrsta

1.466,67/KG 1.913,04/KG

666,67/KG

-25%

89,00 178,00/KG

-15%

Keks Zlatni Pek 150-172 g više vrsta

119,97

66,97

-16%

56,00 2.434,78/KG

128,33

-15%

109

,00 633,72/KG 726,67/KG

Keks Štark Duofil 135 g više vrsta

155,17

-15%

131,00 970,37/KG

Keks Štark Lenja pita 135 g više vrsta

136,92

-15%

116 12

,00 859,26/KG

Keks Vitanova 135 g

118,75

-10%

106

,00 785,19/KG

Bombonjera Fondante 300 g više vrsta

472,50

-10%

425,00 1.416,67/KG


AKCIJA

Čokolada Milka 190 g više vrsta

Biskvit Jaffa Orange 300 g

259,97

420,62

Od srede 14.1. do utorka 27.1.

-10%

378

,00 1.989,47/KG

-11%

229,00

Biskvit Jaffa Munchmallow 105 g

763,33/KG

do -16%

Čokolada vazdušasta Roshen 80 g više vrsta

Čokolada Mony Pionir 150 g

Čokolada Najlepše želje 85-90 g više vrsta

190,61; 188,19

159

197,93

,00 1.987,50/KG

-10%

178

,00 1.186,67/KG

109,17

99,00 942,86/KG

Čokolada bananica Rim Group 240 g više vrsta

Bombonjera Ferrero Rocher 200 g

216,52

-26%

159

,00 1.870,59/KG 1.766,67/KG

Biskvit Milka Choco Minis 150 g

135,00

128

877,02

Biskvit orange Swisslion 500 g

,00

649,72/KG

185,88

171,00 1.140,00/KG

Čokoladica Snickers, Twix, Mars 50-51 g

Čokoladica Kit&Kat 40-41,5 g više vrsta

-20%

699

3.495,00/KG

94,02

-10%

79,00 1.580,00/KG 1.549,02/KG

84,83

80,00 2.000,00/KG 1.927,71/KG

533,33/KG

,00

324,86

Bombonjera Eurodesert 160 g

359,41 2.246,31/KG

13


AKCIJA

Slani štapići Trik 200 g

Chio čips 80 g više vrsta

Od srede 14.1. do utorka 27.1.

81,06

74

115,57

,00

Flips Smoki kikiriki 150 g

370,00/KG

-15%

98,00

Kroasan 7 Days 5×50 g

1.225,00/KG

Kikiriki Gud 80 g više vrsta

Flips Clipsy 70-120 g više vrsta

14

106,28

89

97,27

Tortilla čips Doritos 90 g više vrsta

-13%

84

1.200,00/KG 700,00/KG

Čips Čačanski classic 230 g

740,00/KG

199,00

147,83

Čips Chipsy 140 g više vrsta

Kukuruz za kokice Cricky Nuts 500 g

234,97

Integralni slani štapići to! 400 g više vrsta

187

374,00/KG

186,53

-14%

159,00

133,11 332,78/KG

-20%

,00

196,00

1.135,71/KG

-16%

124,00

246,23

-20% 852,17/KG

.377,78/KG

1.112,50/KG

,00

111

,00

796,00/KG

-16%

,00

126,97

-12%

Kokice Popcorn 3×100 g

263,25

-24%

199,00 663,33/KG


AKCIJA

Od srede 14.1. do utorka 27.1.

Energetsko piće Guarana 0.25 l više vrsta

79,97

-13%

69

Energetsko piće Hell Classic 0.5 l

Sok Pepsi 0.5 l više vrsta

99,97

76,66

90

,00 276,00/L

180,00/L

144,00/L

Sok Next Joy 1.5 l više vrsta

Sok Family 1 l više vrsta 200,27

72,00

,00

-15%

170,00

153,00

-10%

137,00

170,00/L

91,33/L

Sok Voćne kapi 2 l više vrsta

167,70

-16%

140

,00 70,00/L

Sok Fanta pomorandža 2x 2 l

341,25

-18%

280,00 67,50/L

52rsd

/kom

Voda Mivela 1.75 l više vrsta

86,06

-12%

75

,00 42,86/L

Voda gazirana Vrnjci 6x 2 l

330,26

312,00 26,00/L

15


AKCIJA

Od srede 14.1. do utorka 27.1.

Pivo Heineken limenka 0.5 l više vrsta

Pivo Birra Moretti limenka 0.5 l

do -14%

-24%

134,97; 129,97

115

119,97,

Pivo Lowenbrau limenka 0.5 l

84,97

76,00

90,00

,00 230,00/L

-10%

146,00/L

180,00/L

Pivo Staropramen limenka 0.5 l

115,97

-22%

90,00 180,00/L

Vino Zvonko Bogdan 0.75 l više vrsta

1.359,97

-11%

1.200,00 1.600,00/L

Sok Pepsi 2 l više vrsta

do-12%

153,25; 149,97

134,00 67,00/L

16

Vino belo Kovačević Chardonnay 0.75 l

-13%

1.509,97

1.300,00 1.733,33/L

Sok Cockta 1.5 l 133,75

-17%

110,00 73,33/L

Crveno vino JP Chenet 0.75 l više vrsta

769,97

-18%

629,00 838,67/L

Sok Limessa 1.5 l više vrsta 147,42

-26%

109,00 72,67/L


AKCIJA

Od srede 14.1. do utorka 27.1.

Šampon Palmolive 350 ml više vrsta

Šampon Schauma Repair 400 ml 354,38

335,90

347,00 867,50/L

314

-19%

271,00

300,00

Dezodorans STR8 150 ml više vrtsa

Kupka Fa Sport 400 ml

301,98

2.093,33/L

2.000,00/L

-10%

270

,00

-12%

342,13

774,29/L

Dezodorans Dove 150 ml više vrsta

341,72

Dezodorans Dove original 150 ml

289,14

283,00

,00 1.800,00/L

707,50/L

do isteka zaliha

Balzam Luxol Top 360 ml više vrsta

Kupka med i mleko hit 500 ml

140

,45

Ulošci Naturella Ultra 16 i 20 kom više vrsta

301,08

280,90/L

Pasta za zube Colgate Triple Action 2×75 ml

300,03

Ulošci Libresse Maxi Goodnight 10 komada

182,97

-16%

250

,00 250,00/PAK

-29%

317,90

286,00

213,00

794,44/L

1.420,00/PAK

173

,00 173,00/PAK

-10%

Vlažne maramice Fresh kamilica 64/1 2+1 gratis

316,54

300,00 100,00/PAK

17


AKCIJA

Od srede 14.1. do utorka 27.1. do isteka zaliha

Ubrus hit 2/1

155,16

Tečni deterdžent Fairy limun 450 ml

199,99

-20%

158,00 351,11/L

155,16/PAK

Tablete za sudove Fairy Platinum 96 komada

3.879,30

2.399,00 2.399,00/PAK

Deterdžent Rubel Active Fresh 30 pranja Deterdžent Merix 30 pranja više vrsta

499,98

489

504,97

460

,00 217,33/KG

-38%

Tečni deterdžent Persil regular universal 88 pranja 1.914,26

1.869,00

,00

471,97/L

204,44/KG

do isteka zaliha

Omekšivač Lenor spring perlice 150 g

Omekšivač Lenor Spring 71 pranje

680,33

-29%

480

Toalet papir Perfex breskva 10 rolni

18

226,57

679,97

210

320,64/L

,00 210,00/PAK

-29%

479

,00

Toalet papir green tea hit 10 rolni

302,75

Omekšivač Silan Jungle 2.7 l

571,30

559,00

,00

287

3.193,33/KG

,00 287,00/PAK

207,04/L

Toalet papir hit 10 rolni

276,50

269,00 269,00/PAK


AKCIJA

Od srede 14.1. do utorka 27.1.

WC osveživač kuglice Bref 2×50 g više vrsta

Toalet papir Camelia breskva 10 rolni

283,50

-10%

255

250,00

244,00

,00 255,00/PAK

2.440,00/KG

Sredstvo za skidanje fleka Vanish Oxi 500 ml

410,97

-12%

360

,00

Pelene Pampers više vrsta

720,00/L

1.979,97

1.880,00 1.880,00/PAK

Pire Nutrino Lab 200 g više vrsta

229,97

Dečija kaša Nutrino 100 g više vrsta

-17%

189,00

171,58

150,00

945,00/KG

1.500,00/KG

Hrana za pse Pedigree 100 g više vrsta

89,97

-12%

79

-12%

,00 790,00/KG

Hrana za mačke Friskies granule piletina 1.5 kg

764,97

719,00 479,33/KG

19


AKCIJA

Pidžama ženska donji deo

299

,97

Krpe za domaćinstvo Fino 3/1

299,97/KOM

Tanjir desertni Feston 19 cm

119,97

-11%

189,97

169

-17%

99,00

Od srede 14.1. do utorka 27.1.

Tanjir duboki Feston 23 cm

99,00/KOM

,00

124,97

Kuhinjska krpa 3 komada

169,00/PAK

249,00 249,00/PAK

-20%

99,00

-16%

299,97

Tanjir plitki Feston 25 cm

124,97

99,00

99,00/KOM

99,00/KOM

193,58

Papir za pečenje Fino 16/1

Kocke za potpalu Hit 48/1

-20%

-12%

169,00 169,00/PAK

149,97 149,97/PAK

Ponuda traje dok traju zalihe. Moguća promena cena samo u slučaju promene cena dobavljača ili u slučaju promene poreskih stopa. Nismo odgovorni za eventualne štamparske greške. Fotografije mogu odstupati od stvarnog izgleda proizvoda. Posetite nas na:

www.persu.rs

persumarketi

persumarketi

Liflet ∙ 2/ 2026 Nije u asortimanu svih prodavnica


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Katalog by Nabava.net Katalozi - Issuu