Skip to main content

Tjedna akcija

Page 1

Od ponedjeljka, 19.1. do 25.1.

_ú¨¤À ÿė óÿì¨ï ìàÙÿ¤¨ Àė =À¤Ò ı

.óìÒ úǿ ó¨ı Do

PRIMADONNA Ïóúï ¤Ì¨ĊÀ Ì ÙóÏà Ø óÒÀÙàĊà ÿǪ̀ Ì

-52%

1l

iė =À¤Ò VÒÿó

na odabrane proizvode

-52%

ciÌÎ

숯

àØ Ċ̨ú Vrijedi do srijede, 21.1.

`iÅÎ

9.99

MPC na 2.5.2025.: 9.99

MPC na 2.5.2025.: 1.99

kg ]Ċ̨ęÀ ìÿï¨ À µÒ¨ XXL cca 1 kg

giÆÎ MPC na 2.5.2025.: .22025.: 7.75

JÏÿóÀ ė ĊÀ Ì Ù úĊàØ óúàÒÿı .óìÒ úǿ ó¨ı

Ugrabi ìïǿÒÀÏÿĸ FERRERO Dÿú¨ÒÒ

diËÎ

750 g 1 kg = 7.59 VïàÀėĊ¨¤¨Ù ÿ DÌ¨Ø ÏàÌ MPC na 2.5.2025.: 5.49

Više na www.lidl.hr

-30% J;i]. t. 9 _úïÿÏÒÀ ó óÀïàØ 600 g 1 kg = 4.65

3.99

aiÌÎ

MPC na 2.5.2025.: 3.98

OKUSI t. 9 Vïõÿú 200 g 1 kg = 19.45 Narezak

-32%

5.79

biÍÎ

MPC na 2.5.2025.: 5.79

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı

IZDANJE 04/2026


Ruke pune óĊ̨ęÀÙ¨ +% ÿïàìóÏà ïÿÏàØ¨úȕà ìïĊ¨ÙóúĊà ė ØÿõÏ ï ¨ ƝƛƝơı

àØ Ì ÿÏ ė¨Ò¨Ù àØ 1 kg = 0.84 J¤ ìàÙ¨¤Ì¨ÒÌÏ İ ƜƤıƜı ¤à ƝƜıƜı J¤ ìàÙ¨¤Ì

2 kg

`iËÍ

MPC na 2.5.2025.: 2.55.20 1.99

àØ À ÏïÿØìÀï ú ú kg J¤ ìàÙ¨¤Ì¨ÒÌÏ İ ƜƤıƜı ¤à ƝƜıƜı iė =À¤Ò VÒÿó

-35%

`iÇÎ

1.99

MPC na 2.5.2025.: 1.99

tÀõ¨ Ù ċċċıÒÀ¤Òı½ï

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı


J¤ ìàÙ¨¤Ì¨ÒÌÏ İ ƜƤıƜı ¤à ƝƜıƜı

Br. 1

ė Ċà ¨ À ìàĊï ¨ľ ľY¨ėÿÒú ú ó¨ ú¨Ø¨ÒÌÀ Ù ÀėÌ ĊǪ̀ÙàØ ė ¤àĊàÒÌóúĊÿ Ïÿì ı |àÿ&àĊ Ő%ï¨ó½ V¨ï ¨ìúǿàÙŒİ Àóúȝ ęÀĊ Ų̀ ìïàĊ¨¤¨Ùà ÿ Ċ¨ÒÌ À ƝƛƝƠı Ù Ù ÀàÙ ÒÙà ï¨ìï¨ė¨Ùú úǿĊÙàØ ÿėàïÏÿ ƜƝƛƛ Ïÿ Ùóú Ċ Ù ÙÀĊàÿ Ą̀Ҩ +ïĊ úóϨı ;ÿì À à ̨ÙÌÿÌÿ Ù¨óì¨ ÀÌ ÒÀėÀï Ù¨ úȝ¸àĊ ¨ Ù Ø Òà ìï¨ú¨ęÙà ½ï ÙàØİ ìÀ ÀØ À ¤ÿ½ ÙóÏÀØ ìïàÀėĊà¤ÀØ ı

D ï Ù 1 kg = 0.84

Celer

Ɲ ϸ

ϸ

`iËÍ

MPC na 2.5.2025.: 2.48

_iÉÎ MPC na 2.5.2025.: 1.29

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı

3 NAC 04/2026


Od ponedjeljka, 19.1. do 25.1.

Navijamo

Kada igra Hrvatska? ƜƤı óĄ̀ ÙÌ ƝƛƝơı ƌƜƣijƛƛƍ Nizozemska – Hrvatska ƝƜı óĄ̀ ÙÌ ƝƛƝơı ƌƝƛijƞƛƍ Švedska – Hrvatska

ė ¤àØ ¨ı

Ponosni sponzor reprezentacije

.óìÒ úǿ ó¨ı

1 kom = 0.97

PAN Svijetlo pivo 8 x 0.5 l 1 l = 1.95 alk. 5% vol.. Zlatni aknada Povratna naknada ¨ ÿ Ą̀Ùÿ Ùÿ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ

Super cijena!

fjÌÎ MPC na 2.5.2025.: 7.79 M

SNACK DAY Àìó 150 g 1 kg = 6.60 JÏÿó óÒ ÙÀÙ¨ ÀÒÀ ¨õÙÌ Ï

P=©© MPC na 2.5.2025.: 0.99

PIKOK D ĊÀÌ ÏÀ kobasica mix 300 g 1 kg = 15.30 ;ÿÒ¨Ùİ ėÀØóÏ À panonska D ï¨ė Ï

T=¥© MPC na 2.5.2025.: 4.59

PILOS Planinski sir 300 g 1 kg = 14.97 D ï¨ė Ï

T=¤© MPC na 2.5.2025.: 4.49

SONDEY Napolitanke

1 kg SNACK DAY Flips s kikirikijem 100 g 1 kg = 3.90

P=£© MPC na 2.5.2025.: 0.39

Više na www.lidl.hr

SNACK DAY Kokice slane 125 g 1 kg = 4.72

P=¥© MPC na 2.5.2025.: 0.5 0 0.59 59

aiÌÎ MPC na 2.5.2025.: 2.79

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı


Od ponedjeljka, 19.1. do 25.1.

Uz Lidl Plus

-34% ]Ċ̨ęÀ óĊÀÙÌóÏÀ ØÀÙÿúÙÀ à¤ï¨ė Ï 400 g 1 kg = 6.98

aiÌÎ

4.29

MPC na 2.5.2025.: 4.49

]Ċ̨ęÀ à¤àÌ Ï cca 2,3 kg

-29%

kg

ciÉÎ MPC na 2.5.2025.: 7.99 MP

Ekskluzivno u Lidlu!

]ĊÌ¨ę¨ ÌÿÙ¨ ¨ ØǪ̀Ċ¨Ùà Ø¨óà 450 g 1 kg = 8.42

5.39

biÌÎ

MPC na 2.5.2025.: 5.19

]ĊÌ¨ę¨ úï ¤À ÀàÙ ÒÙà ìÀÒ¨ cca 2 kg Ishrana na bazi kukuruza Do 30% dulji uzgoj

kg

kg

biÆÍ

M na 22.5.2025.: 3.19 MP MPC

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı ǭȝǿÏDzėDzȕǿ ȜȝàǿėĊàǼǿ óȡ Ȝȝǿȋ¨ǼȎภėDz ó¨ȝĊǿȝDzȕȋ¨ı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı

]Ċ̨ęÀ µÒ¨ú Òàóàó cca 200 g - 400 g

` =ÎÎ MPC na 2.5.2025.: 19.99

5 NAC 04/2026


J¤ ìàÙ¨¤Ì¨ÒÌÏ İ ƜƤıƜı ¤à ƝƠıƜı

Br. 1

za pekarske e proizvode**

ľY¨ėÿÒú ú ó¨ ú¨Ø¨ÒÌÀ Ù ÀėÌ ĊǪ̀ÙàØ ė ¤àĊàÒÌóúĊÿ Ïÿì ı |àÿ&àĊ Ő%ï¨ó½ V¨ï ¨ìúǿàÙŒı Œı Àóúȝ ęÀĊ Ų̀ ìïàĊ¨¤¨Ùà ÿ Ċ¨ÒÌ À ƝƛƝƠı Ù Ù ÀàÙ ÒÙà ï¨ìï¨ė¨Ùú úǿĊÙàØ ÿėàïÏÿ ƜƝƛƛ ƛ Ïÿ Ùóú Ċ Ù ÙÀĊàÿ Ą̀Ҩ +ïĊ úóϨı ;ÿì À à ̨ÙÌÿÌÿ Ù¨óì¨ ÀÌ ÒÀėÀï Ù¨ úȝ¸àĊ ¨ Ù Ø Òà ìï¨ú¨ęÙà ½ï ÙàØı ìÀ ÀØ À ¤ÿ½ ÙóÏÀØ ìïàÀėĊà¤ÀØ ı

àØ À àØ À Ïïÿ½ À Ïïïÿ ÿ½ óó ÿ ÿ ÀÙÀØ sjemenkama 410 g 1 kg = 2.56

iė =À¤Ò VÒÿó

-41% 41% -31% àØ À ½ïóÏ ĊÀ ėÒ úÙÀ Ïïÿ½

1.59

`iÅÎ

420 g 1 kg = 2.60 Kruh s posipom od zlatnog duruma à ภ¨Ù ǫ́بÙÏ Ø Ù ìï¨ǫ́Ïÿ MPC na 2.5.2025.: 1.19

`iÅÊ

11.79 79

MPC na 5.9.2025.: 1.79

2+1 GRATIS!

àØ ę¨ØÒÌ 3 x 75 g 1 kg = 1.87 Y¨¤àĊÙ Ą̀٠za 1 kom = 0.21

ƝŹƜ &ï úǿóĸ

_iÉÇ MPC na 2.5.2025.: 0.21

ƝƠŘ ìïàú¨ÀÙ

Ugrabi ìïǿÒÀÏÿĸ Pizza donut margherita 125 g 1 kg = 9.52

`iÆÎ

MPC na 4.8.2025.: 1.19

tÀõ¨ Ù ċċċıÒÀ¤Òı½ï

Ugrabi ìïǿÒÀÏÿĸ ;àÒ à¤ Ø Ï 320 g 1 kg = 7.47

aiÈÎ MPC na 19.1.2026.: 2.39

Proteinsko pecivo 110 g 1 kg = 4.45

0.¤©

MPC na 2.5.2025.: 0.69

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı


J¤ ìàÙ¨¤Ì¨ÒÌÏ İ ƜƤıƜı ¤à ƝƠıƜı

Ugrabi ìïǿÒÀÏÿĸ

o v Nu o našem

àØ pletenica 100 g 1 kg = 3.90

_iÈÎ MPC na 19.1.2026.: 0.39

óàïúǿØ Ùÿ

V ÏÀï Ų̀ ठƞ ÏàØ

ƞ ÏàØ ;ï ³Ù ó ìÿŲ̀ÙÌ¨Ø à¤ Ċ ÙÀÒĄ̀ 3 x 55 g 1 kg = 12.06

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı

`iÎÎ

MPC na 19.1.2026.: 1.99

7 NAC 04/2026


Od ponedjeljka, 19.1. do 25.1.

Do

-34% na odabrane proizvode

àØ Ïà óÀ 300 g 1 kg = 7.63 7 633 7.

Dimljeni jeger 300 g 1 kg = 5.83

-26%

2.39

`iÌÊ

MPC na 2.5.2025.: 2.19

Uz Lidl Plus

-34%

aiÇÎ

MPC na 2.5.2025.: 3.49

Jǫ́ Ï ÀÒÀ ¤ ÒØ úÀÙóÏ Ïà óÀ

Y ĊÙÀ ÏÿÒ¨Ù

1 kg = 14.95 Narezak

1 kg = 13.40 Narezak

200 g

250 g

aiÎÎ

biÈÊ

MPC na 7.7.2025.: 2025 : 22.69 69 69

Više na www.lidl.hr

3.49

MPC na 8.9.2025.: 3.35

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı


Od ponedjeljka, 19.1. do 25.1.

.óú ïóÏÀ ØÒ ¤À óÀï 300 g 1 kg = 12.63 Uz Lidl Plus

-30%

biÌÎ

5.49

MPC na 2.5.2025.: 5.29

C¨¦ÀØÿïóÏÀ Ïÿ½ ÙÀ óÀï 500 g 1 kg = 7.78 Natur ili s paprikom

_àÏ Ï Ïà óÀ

-31%

100 g 1 kg = 13.90 Narezak

-30%

1.99

`iÈÎ

MPC na 2.5.2025.: 1.89

biÍÎ

5.69

MPC na 2.5.2025.: 5.69

Uz Lidl Plus

-29% ÒØ úÀÙóÏ ì¨ ¨ÙÀ 250 g 1 kg = 15.16 Narezak

biÌÎ

kg 5.39 9

MPC na 16.9.2025.: 5.39

ÒØ úÀÙóÏ ì Ù ¨ú cca 1.2 kg

` =ÉÎ MPC na 2.5.2025.: 10.99

ÒØ úÀÙóÏ Ïà óÀ ÀÒÀ ¨õÙÌàĊÏ 200 g 1 kg = 10.45

-27%

.óú ïóÏÀ ØĄ̀õ ÙÀ óÀï

-28%

7.79

diÊÎ

300 g 1 kg = 18.63 J¤ Ïï ĊǪ̀¸ À àĊ ̨¸ mlijeka MPC na 2.5.2025.: 7.79

Ċ ï À 250 g 1 kg = 14.36 Uz Lidl Plus

2.89

aiÅÎ

MPC na 2.5.2025.: 2.89

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı

-28%

biÊÎ

4.99

MPC na 2.5.2025.: 4.99

9 NAC 04/2026


Od ponedjeljka, 19.1. do 25.1.

Do

àØ À ï¨ė Ù À ó Ì ÌÀØ àØ À ¨ Ù ÀÀ ó Ì ÌÀ ÌÀØ

-46% na odabrane proizvode

400 g 1 kg = 1.88

Uz Lidl Plus

-46%

1.39

_iÌÊ

MPC na 2.5.2025.: 1.39

kg àØ À Ą̀ÒÀ ¸ï ½ cca 1 kg

ƝƠŘ &ï úǿóĸ ]Ċ̨ęÀ ³ÿęÀ ÀÒÀ ìÒÌÿÏ Ù À zz= 500 g 1 kg = 3.98 Redovna cijena za 400 g = 1.99

Više na www.lidl.hr

`iÎÎ MPC na 30.6.2025.: 1.99

`iÎÎ

MPC na 2.5.2025.: 2.49

àØ À ØÒÀÙ À zz= 1 kg = 1.88 Redovna cijena za 250 g = 0.99

400 g

_iÌÊ

MPC na 10.11.2025.: 1.09

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı


J¤ ìàÙ¨¤Ì¨ÒÌÏ İ ƜƤıƜı ¤à ƝƠıƜı

]Ċ̨ęÀ ÿì Ċ À 480 g 1 kg = 8.10

Ïóúï ¤ę¨Ø ठĊÀõ ÙÌ

iė =À¤Ò VÒÿó

-37%

630 g 1 kg = 3.48 iė =À¤Ò VÒÿó

-18%

aiÆÎ

2.69

MPC na 2.5.2025.: 2.49

biÍÎ

6.19

MPC na 2.5.2025.: 5.89

ÿ ÀÙà ÿǪ̀ 750 ml 1 l = 13.32

Svinjska mast XXL 1 kg = 1.68 Redovna cijena za 1 kg = 2.19

2.5 kg

Ugrabi ìïǿÒÀÏÿĸ

ciÆÎ

hiÎÎ MPC na 2.5.2025.: 9.99

MPC na 2.5.2025.: 4.89

ƞ Ò ƜÒ Ž ƜıƜƛ

]àÏ à¤ ìï¨õ ÙÀ½ jabuka 3l 1 l = 1.10 Mutni Proizveden od ìïàǫ́ Ùà Ƒıƍ ϸ Ì ÿÏ

ƖƝƤŘ

800 g

4.65

biÇÎ

MPC na 2.5.2025.: 4.65

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı

t̨٠À À Ø ï¨ÒÀ zz= 1 kg = 5.86 Redovna cijena za 390 g = 3.29

ciËÎ MPC na 2.5.2025.: 3.95

11 NAC 04/2026


Nagradna igra 1.

2.

3.

4.

12.01.-01.02. 2026.

Kupi Podravka proizvode u Ċïǿ̨¤Ùàóúǿ minimalno 5 € u Lidlu

Skeniraj Lidl plus Ù Ò ¸ ÌÙÀ

Glavna

2x

nagrada

250 €

Vàõ ÒÌÀ ìïǿÌ Ċÿ

5x 12x

150 €

.ėĊÒ ¨Ų̀ ¤à ÀúȕÀÏ ij 09.02. 2026. Objava ¤à ÀúȕÀÏ ij 16.02. 2026.

50 €

Ņ Và¤ï ĊÏ Ì¨ 器 Ņ Và¤ï ĊÏ Ì¨ 器Àóúȝǿï ÙÀ ęÀ¸ Và¤ï ĊϨ ¤ı¤ı

Podravka proizvode kupi, Audi Q2 pokupi!

Klikni „Zaigraj“ u Lidl Plus aplikaciji

PODRAVKA Pašteta 95 g 1 kg = 9.37 Pikant, kokošja, kokošja ¸àÒ¤İ ìÀÒ¨ ÀÒÀ ÌÙ Vrijedi od ponedjeljka, 19.1.

P=¨© MPC na 2.5.2025.: 0.89

LINO àÏàÒÀÙà 350 g 1 kg = 12.83 Dark, Protein ili Toffee Vrijedi od ponedjeljka, 19.1.

T=¤©

MPC na 2.5.2025. 4.79 ili 19.1.2026.: 4.49

Više na www.lidl.hr

EVA Tuna ili llosos salata llata t 160 g 1 kg = 12.44 Mexicana, Mediterana, Dalmatina, Kus kus, Kvinoja, Protein, Balance ili Asiana Vrijedi od ponedjeljka, 19.1.

Q=©©

MPC na 2.5.2025.: 1.99

PODRAVKA ] Ò Ø Ù ï¨ė Ï zz= 300 g 1 kg = 19.97 ÀØóÏ İ ÌÙ ÀÒÀ ì ÙÙàÙÀ Vrijedi od ponedjeljka, 19.1.

U=©© MPC na 2.5.2025.: 5.99 M

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı


Cijena uz aktivirani kupon iz LIDL PLUS aplikacije

Uz Lidl Plus

-77%

99 4.

€ 21.99 €

.óÏàïǿóúǿ ÏÿìàÙ Ù Ċïǿ̨بĸ Do 31.1.2026. (ili do isteka zaliha) 1. ÀóÏàïǿóúǿ ÏÿìàÙ sa 77% popusta.

2. ;ÿìÀ društvenu igru „Postani Mali heroj“ za samo 4,99€. Do 31.1.2026. (ili do isteka zaliha) društvenu À¸ïÿ ŐVàóú ÙÀ C ÒÀ ½¨ïàÌő Øàę¨õ ÏÿìÀúǿ ÿ Lidl úȝ¸àĊÀÙ Ø ìà redovnoj cijeni od 21,99€.

ìàóú ÙÀØ ÒÀ½¨ïàÌı½ï ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı

13 NAC 04/2026


J¤ ìàÙ¨¤Ì¨ÒÌÏ İ ƜƤıƜı

Ekskluzivno u Lidlu!

ięÀĊ Ì ÿ àÏÿóÀØ .ú ÒĄ̀ı .óìÒ úǿ ó¨ı V¨óúà ठìÀóú ÀÌ i bosiljka 190 g 1 kg = 13.63 Sa Sicilije

R=¥©

MPC na 30.6.2025.: 2.69

V óÀï Ù ï Ì À

190 g 1 kg = 18.37 .37

]ÿì¨ï Ą̀٠ĸ

biÉÎ MPC na 30.6.2025.: 2.99

Jï¨ ½À¨úú¨ ÀÒÀ dï൨ 500 g 1 kg = 3.38

Q=¦©

MPC na 30.6.2025.: 1.69

VÀóú Ą̀ ìï¨ÒÀĊ¨Ù¨ àÏàÒ ¤àØ

720 ml 1 l = 2.07 Rustica

150 g 1 kg = 21.93 CÒĄ̀ Ù ÀÒÀ ú ØÙ àÏàÒ àÏàÒ ¤

Q=¤©

S=¢©

MPC na 30.6.2025.: 1.59 .59 59

tÀõ¨ Ù ċċċıÒÀ¤Òı½ï

;ï¨Ø ठठìÀóú ÀÌ ÀÌÌ

MPC na 19.1.2026.: 3.299

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı


Od ponedjeljka, 19.1.

C ó ïìàÙ¨ 500 g 1 kg = 7.98 ƐƍŘ ØıØı

S=©©

MPC M PC na 30.6.2025.: 30 3.99

Càėė ï¨ÒÒ Càėė ï¨Ò ÒÒ 400 g 1 kg = 6.23 ìÀėėÿ tïĄ̀¤À ¤à Ù¨¤Ì¨ÒÌ¨İ ƎƑıƍıƎƌƎƒı

-21%

aiÉÎ

]Ċ̨ęÀ ìÿŲ̀ÙÀ ¸Ùà ½À 500 g 1 kg = 4.78 ]Àï ÀÒÀ ï Ì À À Øàėė ï¨ÒÒ

3.19

R=£© MPC na 19.1.2026.: 2.39

MPC na 30.6.2025.: 3.19

Càïú ¤¨ÒÒ ó ìÀóú ÀÌ Ø

&ï Ù V ¤ Ùà ÿ Ïà ÏÀ Ø 300 g 1 kg = 17.63 àėïĄ̀Ċ Ù ƍƐ ØÌ¨ó¨ À

700 g 1 kg = 5.70 ;àØ ¤

U=¢©

S=©©

MPC na 30.6.2025.: 3.99

MPC na 19.1.2026.: 5.29 M

Àó àúúÀ 150 g 1 kg = 11.93 VÿŲ̀ÙÀ àÏàÒ ¤àØ ÀÒÀ ÒÀØÿÙàØ

Q=§©

MPC na 6.10.2025.: 1.79

]³à¸ÒÀ úÀÙ¨ &Ò óó ú¨ 200 g 1 kg = 5.95 =ÀóÙ úà úĄ̀óúà ó ¸Ò ėÿïàØ à¤ Ø ï¨ÒÀ ¨

Q=¡©

MPC na 30.6.2025.: 1.19

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı

dÀï ØÀóÿ 500 g 1 kg = 7.58

S=§©

MPC na 30.6.2026.: 3.49

15 NAC 04/2026


Od ponedjeljka, 19.1.

Ekskluzivno u Lidlu!

Salama Milan Milano no 100 g 1 kg = 18.90 Narezak

Super cijena!

`iÍÎ MPC na 30.6.2025.: 1.79

Guanciale i l 100 g 1 kg = 26.90 Narezak

R=¦© MPC na 19.1.2026.: 2.69

Ljuta salama Napoli

Prosciutto tt Cotto C tt 100 g 1 kg = 19.90 Kuhana šunka Narezak

Q=©©

MPC na 30.6.2025.: 1.99

Mortadella s maslinama, pistacijama i ì ìïÀ À Ø 125 g 1 kg = 15.12 Narezak

Q=¨©

MPC na 6.10.2025.: 1.89

Provolone sir

320 g 1 kg = 10.59

30 g 300 1 kg = 6.63 Ljutii ili bl Lj blagii

S=£©

Q=©©

MPC na 30.6.2025.: 3,39

Više na www.lidl.hr

MPC na 19 19.1.2026.: 1.99

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı


Od ponedjeljka, 19.1.

Provoletta sir 140 g 1 kg = 13.50 Meki sir M Classic ili dimljeni Cl Narezak Na

Q=¨©

MPC na 30.6.2025.: 1.89

Scamorza sir 300 g 1 kg = 9.30 Bijeli ili dimljeni

Super cijena! Ricotta di Bufala 95 g 1 kg = 8.32

P=§© MPC na 6.10.2025.: 0.79

Mozzarella pletenica 2 x 100 g 1 kg = 12.95 Komad

Ribani tvrdi sir 250 g 1 kg = 17.16 Sušeni

R=¥©

MPC na 6.10.2025.: 2.59

T=¢©

MPC na 30.6.2025.: 4.29

Burrata 200 g 1 kg = 13.45 Meki sir

P Parmigiano i i Reggiano

aiÌÎ MPC na 19.1.2026.: 2.79

R=¦© MPC na 19.1.2026.: 2.69

R=£©

100 g 1 kg = 23.90 Dozrijevan 14 mjeseci MPC na 6.10.2025.: 2.49

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı

Mozzarella di Bufala 125 g 1 kg = 13.52

Pecorino Romano 100 g 1 kg = 26.90 Ribani sir od àĊ ̨¸ ØÒĄ̀Ï

Q=¦©

MPC na 6.10.2025.: 1.99

R=¦©

MPC na 6.10.2025.: 2.69

17 NAC 04/2026


Od ponedjeljka, 19.1. Ekskluzivno u Lidlu!

VÀėė Àė ÏïÿõÙ¨ ì¨ À 350 g ili 400 g 1 kg = 8.54 ili 7.48 Arrabbiata ili 4 vrste sira

Super cijena!

R=©©

MPC na 30.6.2025.: 3.19 ili 6.10.2025.: 2.99

VÀėė ìïàó Àÿúúà i pesto 400 g 1 kg = 8.48

S=£©

MPC na 30.6.2025.: 3.39

VÀėė ìïàó Àÿúúà À Øàėė ï¨ÒÒ ó õÿÙÏàØ 400 g 1 kg = 7.98 .ė ÏïÿõÙ¨ ì¨ À

S=¡©

MPC na 30.6.2025.: 3.19

Calzone s ï Ì À àØ À Øàėė ï¨ÒÒàØ 250 g 1 kg = 11.56

R=¨©

MPC na 30.6.2025.: 2.99

]Ċ̨ęÀ Ø ïàÙÀ al Forno 1 kg ì¨ ¨Ù ų́óú¨ÙÀÙ s kuhanom šunkom i sirom

Piada Sfogliata 390 g 1 kg = 3.05

Q=¡©

MPC na 6.10.2025.: 1.19

Više na www.lidl.hr

U=©©

MPC na 30.6.2025.: 5.99

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı


Od ponedjeljka, 19.1.

Umaci za tjesteninu ]Ċ̨ę ìÿŲ̀٠tjestenina

340 g 1 kg = 6.44 Carbonara ili 4 vrste sira

MPC na 30.6.2025.: 2.19

250 g 1 kg = 7.16 Panzerotti punjeni burratom i ndujom, s ïÀ àúúàØİ õìÀÙ úàØ À ÒÀØÿÙàĊàØ ÏàïÀ àØİ ٠ب¤Àú¨ï ÙóÏÀ Ù ÀÙ ó ì¨óúà punjenjem, Triangoli punjeni mozzarellom, ï Ì À àØ À Ø óÒÀÙ Ø İ V¨ïÒ¨ ï àÙ ï ÀÒÀ V ½ÀÙà ï Ì À

Òó ØÀ à ÿØ Ï

Super cijena!

R=¡©

250 ml 1 l = 5.56 Ò óóÀ İ ó Ù ï Ù àØ ili malinom

Q=£©

MPC na 30.6.2025.: 1.39

`iÌÎ MPC na 30.6.2025.: 1.79

]Ċ̨ęÀ ¸Ùà ½À

]Ċ̨ęÀ V ÙóàúúÀ Ò ì¨óúà 250 g 1 kg = 5.96 VÿŲ̀ÙÀ ïÀ àúúàØ À pestom

500 g 1 kg = 2.38 Sa špinatom ili ï Ì À àØ

Q=¤©

MPC na 30.6.2025.: 1.49

Zelene masline 720 ml 1 L = 3.18 ] ÏàõúÀ àØ

R=¢©

MPC na 30.6.2025.: 2.29

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı

Q=¡©

MPC na 19.1.2026.: 1.19

¨úà Òó ØÀ à ÀÒÀ àÙ¤ÀبÙúà À Ù à 250 ml 1 l = 7.96

Q=©©

MPC na 6.10.2025.: 1.99

19 NAC 04/2026


Od ponedjeljka, 19.1. Ekskluzivno u Lidlu!

Listovi za lasagne sagne 500 g 1 kg = 3.18 S jajima

Super cijena!

`iÊÎ MPC na 30.6.2025.: 1.59

Bechamel umak

Rigatoni ili Mafalde corte

250 g 1 kg = 4.76

Ƒƌƌ ØÒ ƍ Ò Ů ƎıƑƔ 10.5% m.m.

500 g 1 kkg = 2.38 Tjestenina iz Tj ïàÙ Ùà¸ Ï Òÿì ï

Q=¡©

Q=¢©

MPC na 30.6.2025.: 1.19 M

Q=¡©

Spaghetti Tricolore

Fusilli Giganti

Cannelloni

MPC na 30.6.2025.: 1. 1.19 .19

Spaghetti 1 kg

500 g 1 kg = 3.38

Q=£©

Q=¦©

M nna 30.6.2025.: 1.49 MPC

Više na www.lidl.hr

MPC na 19.1.2026.: 1.699

MPC na 30.6.2025.: 1.99

500 g 1 kg = 4.58

R=¢©

MPC na 6.10.2025.: 2.29

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı


Od ponedjeljka, 19.1.

%ÿóÀÒÀ dïÀó 500 g 1 kg = 3.38

Q=¦©

MPC na 30.6.2025.: 1,69

Đúï ¤Ì¨ĊÀ ÙóÏà Ø óÒÀÙàĊà ÿǪ̀ 500 ml 1 l = 12.58 Sa Sicilije

Super cijena!

eiÇÎ MPC na 30.6.2025.: 6.29 M

iØ À Ù ú ÒÀÌ ÙóÏÀ Ù ÀÙ 350 g 1 kg = 4.54 Romana, Calabrese, SSiciliana, 4 vrste sira, Carbonara ili Toscana C

Umak od cherry ï Ì À

V óÀï Ù ï Ì À

330 g 1 kg = 3.-

500 g 1 kg = 2.78

MP na 30.6.2025.: 1.59 MPC ili 6.10.2025. 1.59

P=©©

Q=£©

dïàúúàÒ¨ dïÀ àÒàï¨

iØ Ï à¤ ęÿúÀ½ ½¨ïïĒ ï Ì À

½¨ïïĒ ï Ì À

500 g 1 kg = 3.38

330 g 1 kg = 4.21

425 ml 1 l = 2.80 i óàÏÿ ठï Ì À ¨

Q=¦©

Q=£©

Q=¡©

Q=¥©

MPC na 30.6.2025.: 1,69

MPC na 30.6.2025.: 0.99 M

MPC na 6.10.2025.: 1.39

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı

MPC na 30.6.2025.: 1.39 M

MPC M P na 30.6.2025.: 1.19

21 NAC 04/2026


Od ponedjeljka, 19.1. Ekskluzivno u Lidlu!

d ï ÒÒÀÙÀ 500 g 1 kg = 5.98 Keksi s maslinovim uljem, ǫ́بÙÏ Ø ÏàØàï ÀÒÀ ÒÌÿúàØ paprikom

Super cijena!

aiÎÎ MPC na 6.10.2025.: 2.99

;ï¨Ø óúÀ Ìà¸ÿïú

1 kg

150 g 1 kg = 6.60 Lješnjak i kakao ili limeta i mascarpone

R=¥©

MP na 30.6.2025.: 2.49 MPC

P=©©

VïÀÒภठìàĊï

YÀóàúúà

VàĊï ¨ ė ØÀÙ¨óúïàÙ¨ Ìÿ½ÿ

450 g 1 kg = 6.64 Krumpir, tikvice i luk

R=©© MPC na 19.1.2026.: 2.99

Više na www.lidl.hr

MPC na 30.6.2025.: 0.89

175 g 1 kg = 10.80 Milanese ili 4 vrste sira

Q=¨©

MPC na 30.6.2025.: 1.89

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı


Od ponedjeljka, 19.1.

]ÿõ¨Ù ï Ì À 230 g 1 kg = 7.35 i óÿÙ àÏï¨úàĊàØ ÿÒÌÿ

Q=¦©

MPC na 19.1.2026.: 1.69

C¨¤Àú¨ï ÙóÏÀ ė C ¤Àúú ¤À ÏÀ ÀÀÙ ÀÙÀ ÙÀ 16 g - 35 g VïÀØ Ċ¨ï İ ½ÀÒÒÀ ó ¨õÙÌ ÏàØİ VÀėė ì óú İ .ú ÒÀ Ù ïú ÀÒÀ ¨ÒÒ .ú ÒÀ

Pesto 180 g 1 kg = 9.39 Siciliana ili Trapanese

Q=¦©

MPC na 30.6.2025.: 1.69

Super cijena!

`iÊÎ MPC na 30.6.2025.: 1.59

Bruschetta 9 x 38 g 1 kg = 11.67 Càėė ï¨ÒÒ À ìàĊï ¨ ÀÒÀ Càėė ï Ì À İ Øàėė ï¨ÒÒ À ÒÿÏ À

S=©© MPC na 19.1.2026.: 3.99

Cantuccini 500 g 1 kg = 5.98 ¤¨Ø ÀÒÀ àÏàÒ ¤ +ïóÏ Ċà ì¨ ÀĊà

]ÿõ¨Ù¨ ï Ì À ¨ ó ė ÀÙÀØ 100 g 1 kg = 21.90 ]ÿõ¨Ù¨ Ù óÿÙ ÿ Ò óóÀ İ ½ÀÒÒ ÀÒÀ àïÀ¸ ÙàØ

R=¡©

MPC na 30.6.2025.: 2.19

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı

R=©© MPC na 15.5.2025.: 2.99

23 NAC 04/2026


Od ponedjeljka, 19.1.

Ekskluzivno u Lidlu!

Namaz od lješnjaka ešnja jaka kkaa 400 g 1 kg = 7.48 ] ÏàØ ¤À ÀØ Ǫ̀õÙÌ Ï ¨õÙÌ ÏÏ ƎƐŘ Ǫ̀õÙÌ Ï

Super cijena!

aiÎÎ MPC na 30.6.2025.: 2,99

Crostatine 240 g 1 kg = 7.46 ] ìÿŲ̀ÙÌ¨Ø à¤ àÏàÒ ¤¨ À Ǫ̀õÙÌ Ï

Amaretti

Q=¦©

Q=§©

MPC na 6.10.2025.: 1.69

200 g 1 kg = 8.45 Biskvit s 20% jezgre marelice MPC na 30.6.2025.: 1.69

Više na www.lidl.hr

Cornetti alla crema pasticcera

Le Sfoglie 225 g 1 kg = 8.40 Od lisnatog tijesta

R=¨©

500 g 1 kg = 5.78 Punjen s pasticcera MPC na 30.6.2025.: 2,89 kremom

Fior di Cacao e Panna 350 g 1 kg = 5.69 Prhki keksi s kakaom i vrhnjem

Q=¨©

MPC na 19.1.2026.: 1.89

Q=©©

MPC na 19.1.2026.: 1.99

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı


Od ponedjeljka, 19.1.

Tartufo sladoled 2 x 90 g 1 kg = 12.72 S limoncellom ili pistacijom

Sladoled s preljevom od badema

R=¢©

350 ml 1 l = 3.97

MPC na 30.6.2025.: 2.29

Q=£©

MPC na 6.10.2025.: 1.39

Croissant višnja 530 g 1 kg = 6.77

ę 捨 ठ¤ sicilijanskog nskog Ċà 360 g 1 kg = 8.31 Limun, crvena Ù ï Ù ÀÒÀ Ù ï Ù

R=©©

MPC na 30.6.2025.: 2,99

S=¥© MPC na 30.6.2025.: 3.59

Cannoli s kremom od pistacije 180 g 1 kg = 21.06

S=§©

MPC na 30.06.2025.: 3.79

Krekeri

Sfogliatine Glassate 200 g 1 kg = 7.45 Lisnato tijesto ìï¨ÒÀĊ¨Ùà àÏàÒ ¤àØ

100 g 1 kg = 19.90 ] óÿõ¨ÙàØ ï Ì À àØ À crnima maslinama

Lattice Crisps

Q=¤©

MPC na 6.10.2025.: 1.49

125 g 1 kg = 11.92 Snack od krumpira Bruschetta ili pesto verde

Q=¤©

MPC na 30.6.2025.: 1.499

Q=©©

MPC na 30.6.2025.: 1.99

Bruschette 150 g 1 kg = 8.60 S okusom maslina, ïïÿęØ ïÀÙ ÀÒÀ ìÀėė¨

Bacino 336 g 1 kg = 9.49 Biskvit s lješnjak i kakao punjenjem

S=¡©

MPC na 19.1.2026.: 2.99

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı

Q=¢©

MPC na 30.6.2026.: 1.29

25 NAC 04/2026


Od ponedjeljka, 19.1. do 25.1.

Do

]ÿì¨ï -50% ìàÙÿ¤ ĸ na odabrane proizvode

Od ponedjeljka C C¨Ò¨Ø ė ÿóÙ¨ ;ÀƖ;À ; 1 kom

Ugrabi ìïǿÒÀÏÿĸ

biÈÎ

MPC na 19.1.2026.: 3.39 M

CIEN VïÀïà¤ÙÀ õ ØìàÙ ÀÒÀ 器¨Ù¨ï úàï ė Ïàóÿ 250 ml ili 300 ml 1 l = 3.56 ili 2.97 Mediteranska maslina, arganovo ulje ili manuka med

iė =À¤Ò VÒÿó

1 rola = 3.-

-50% Ugrabi ìïǿÒÀÏÿĸ

FLORALYS 9ÿØ à ÿ ïÿóÀ Ǝ Đ Ƒƌƌ ÒÀóúÀ 2-slojni

diÎÎ

MPC na 19.1.2026.: 5.99

_iÍÎ

1.79

MPC na 2.5.2025.: 1.79

LUPILU ̨ ̨ ĊÒ ęÙ¨ Ø ï ØÀ ¨ zz=

1 rola = 0.34

3 x 100 kom

Ugrabi ìïǿÒÀÏÿĸ

iė =À¤Ò VÒÿó

-15% FLORALYS dà Ò¨úÙÀ ì ìÀï ƍƌ Đ ƍƔƌ ÒÀóúÀ 4-slojni

Više na www.lidl.hr

biÈÎ

MPC na 2.5.2025.: 3.69

3.99

aiÎÎ MPC na 2.5.2025.: 2.79

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı


Od ponedjeljka, ponedjelj 19.1. do 25.1. COSHIDA Vï¨ØÀÿØ hrana za Ø Ï¨ 12 x 100 g 1 kg = 2.49

-28%

aiÎÎ

MPC na 2.5.2025.: 4.19

ORLANDO GOURMET ET Hrana za pse 400 g 1 kg = 2.23 Govedina, piletina ili peradd

JAR Tablete za pranje ìàóÿ¦

Uz Lidl Plus

114 ili 140 komada Platin ili Platinum

-35%

_iÍÎ

Ugrabi ìïǿÒÀÏÿĸ

1.39

a =ÎÎ MPC na 2.5.2025. ili 8.9.2025.: 27.99

MPC na 2.5.2025.: 1.39

NILA d¨Ïÿ À ¤¨ú¨ï¤ę¨Ùú

W5 ]﨤óúĊà ė uklanjanje kamenca

3.7 l 1 l = 1.35 My Sensual Black ili Happy Colors

750 ml 1 l = 1.85

Ugrabi ìïǿÒÀÏÿĸ

Ugrabi ìïǿÒÀÏÿĸ 68 pranja 1 pranje = 0.07

4.19

ciÎÎ MPC M MP C na 2.5.2025.: 4.99

FAKS ¨ú¨ï¤ę¨Ùú ė pranje rublja 4.4 kg 1 kg = 3.63

-30%

`iÈÎ

` =ÎÎ WC NET W G za Gel àठ¨ìÒÌÀĊ Ų̀ àà¤Ċà¤

3 x 48 g 1 kg = 13.82

2x1l 1 l = 2.50

Ugrabi ìïǿÒÀÏÿĸ

Ugrabi ìïǿÒÀÏÿĸ

`iÎÎ

ciÎÎ MPC na 2.5.2025.: 4.99 MP M

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı

1.99

MPC na 2.5.2025.: 1.99

MPC na 19.1.2026.: 15.99

W5 JóĊ̨ęÀĊ ė WC

MPC na 19.1.2026.: 1.99 999

Uz Lidl Plus

WC NET &¨Ò ė Àõ ¨Ų̀ ¨ÙĮ̀ u õÏàÒÌϨ 2 x 750 ml 1 l = 2.10 Crystal Pink, Blue Fresh ili Citrus Fresh

S=¡¥

MPC na 2.5.2025.: 3.15

27 NAC 04/2026


o v Nu o našem óàïúǿØ Ùÿ

CIMAROSA Western Cape muškat 0.75 l 1 l = 5.32 alk. 11.5% vol. Povratna naknada ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿÿ

Super cijena!

biÎÎ MPC na 19.1.2026.: 3.99

RACHMANINOFF Vodka 1l alk 37,5% vol. Povratna naknada ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ

SONDEY Medenjaci

W=§©

R=©©

MPC na 19.1.2026.: 7.79

Više na www.lidl.hr

500 g 1 kg = 5.98

MPC na 19.1.2026.: 2.99

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı


J.D. GROSS d ØÙ àÏàÒ ¤ ó mentom 150 g 1 kg = 15.27

R=¢© MPC na 19.1.2026.: 2.29

PIKO Trajno obiteljsko pecivo 5 x 50 g 1 kg = 3.40

P=¨¥ MPC na 19.1.2026.: 0.85

BELBAKE ¨Ò úÀÙ ÿ ìï ½ÿ 50 g 1 kg = 27.80

Q=£©

MPC na 19.1.2026.: 1.39

VEMONDO Soja jogurt

Q=©©

500 g 1 kg = 3.98 Classic, vanilija MPC na 19.1.2026.: 1.99 ili borovnica

KANIA K ÀÙÀ ÿ Ï ïúàÙóÏàÌ tubi tu 43 g ili 60 g 1 kkg = 33.17 ili 46.28 Ra Razne vrste

Q=©©

MPC na n 19.1.2026.: 1.99

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı

29 NAC 04/2026


J¤ ìàÙ¨¤Ì¨ÒÌÏ İ ƜƤıƜı ;ÿ½ÀÙÌ À Ïÿ ÙóúĊà SILVERCREST® %ïÀú¨ė Ù Ċïÿ À ėï Ï Komad Vïę¨Ų̀ ¨ė ¤à¤ Ċ ÙÌ Ø óÙà ¨ ìàØà ÿ ÀïÏÿÒ Ą̀ Ċïÿ ¨¸ ėï Ï Vनõ Ċ Ų̀ ú¨Øì¨ï úÿï¨ od 80 do 200 °C

HÀú úȋ¨¤Ù ĸ

a =ÎÎ 1000 W cca 2 l

CàÌÀ ٠̤ï ęÀ Ïÿ½ÀÙÌóÏÀ ìàØ ¸ Àı

500 W ƜıƠ Ò

MASTERPRO® V ìÀï ė ì¨ ¨Ų̀ ė ³ïÀú¨ėÿ Ù Ċïÿ À ėï Ï

Set Dimenzije: 200x cca 16x16x4.5 cm ili 120x cca 20x20x4.5 cm

U=©© SILVERCREST® Ò¨Ù¤¨ï Komad Oštrica od Ù¨½ï¦ Ìÿ ¨¸ ¨ÒÀÏ 2 óúÿìÙÌ ïėÀÙ¨ iÏÒÌÿ ÿÌÿ À ³ÿÙÏ ÀÌÿ ìÿÒó

HÀú úȋ¨¤Ù ĸ

` =ÎÎ tÀõ¨ Ù ċċċıÒÀ¤Òı½ï

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı


J¤ ìàÙ¨¤Ì¨ÒÌÏ İ ƜƤıƜı

350 W

SILVERCREST® Štapni mikser Komad Za miksanje, piriranje i usitnjavanje Oštrice ठ٨½ï¦ Ìÿ ¨¸ ¨ÒÀÏ

HÀú úȋ¨¤Ù ĸ

hiÎÎ Top

ìïǿÒÀÏ ! Ɯıƣ Ò Ɲıơ Ò

SILVERCREST® Set lonaca

ƜıƝ Ò

Ə ÏàØ ¤ ÿ ó¨úÿ J¤ Ù¨½ï¦ Ìÿ ¨¸ ¨ÒÀÏ ] óú ÏÒ¨ÙÀØ ìàÏÒàì ÀØ ÀبÙėĄ̀ij 16x7.5 cm, cca 18x8.5 cm ÀÒÀ 20x9.5 cm

17.ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı

ƞƜ

NAC 04/2026


J¤ ìàÙ¨¤Ì¨ÒÌÏ İ ƜƤıƜı ;ÿ½ÀÙÌ À Ïÿ ÙóúĊà

700 W

SILVERCREST® CÀÏïàĊ ÒÙ ì¨ ÙÀ Komad Sa 6 stupnjeva snage Dimenzije: cca 45x24x36 cm

55.SILVERCREST® Duboka tava

SILVERCREST® d Ċ ė ì Ò ÀÙϨ Komad ] Ù¨ìïÀ ÙÌ Ìÿ àØ à Òà¸àØ úĊïúϨ ILAG® VïÀÏÒ ¤Ù ė óĊ¨ úÀìàĊ¨ õú¨¤ÙÌ Ï ŽàóÀØ ÀÙ¤ÿÏ ÀÌóÏÀ½ž Dimenzije: cca 25 cm

V=©©

Komad ] Ù¨ìïÀ ÙÌ Ìÿ àØ à Òà¸àØ úĊïúϨ ILAG® ] óú ÏÒ¨ÙÀØ ìàÏÒàì ¨Ø DĄ̀ ìïÀÏÒ ¤Ù ė ÀÙ¤ÿÏ ÀÌÿ Dimenzije: cca 28 cm

QT=©©

3000 W SILVERCREST® Kuhalo za vodu Komad õúÀú à¤ ï ¤ Ù óÿ½à i od pregrijavanja %ÀÒú¨ï ė Ï Ø¨Ù İ ÏàÌÀ ó¨ Øàę¨ ÀėĊ ¤ÀúÀ À ìï úÀ ė ̨¤Ùàóú ĊÙà Àõ ¨Ų̀

QS=©© tÀõ¨ Ù ċċċıÒÀ¤Òı½ï

870 W SILVERCREST® Toster Komad ] ÀÙú¨¸ïÀï ÙÀØ Ù óú ĊÏàØ ė ì¨ ÀĊà ]úàì ³ÿÙÏ ÀÌ ė ìï¨ÏÀ¤ ìïà ¨ó ì¨ ¨ÙÌ ÿúàƇ=À³ú ³ÿÙÏ ÀÌ ė óÀ¸ÿïÙà ÿÏÒ ÙÌ Ų̀ Ø ÙÌÀ½ ÏïÀõÏÀ Ïïÿ½

QS=©©

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı


Od ponedjeljka, 19.1.

CURVER® RVER® Vàóÿ¤ ė ïÿ Ï

Komad 100% ï¨ ÀÏÒÀï Ù ìÒ óúÀÏ iÏÒÌÿ ÿÌÿ À ìïÀ àï ė ̨Òà À ¤à¤ úÙÿ ìàóÿ¤À ÿ ė ÿØ Ï

U=¤©

Ø Ïóı Ɲ ϸ ìà Ïàõ ïǿ

W5® Pokretna kolica Komad Ïÿ½ÀÙÌÿİ ¤Ì¨ Ìÿ óà ÿİ Ïÿì àÙÀ ÿ ÀÒÀ ÿ﨤 ÀبÙėĄ̀ij ƏƒĐƎƏĐƓƐ Ø

Y=©© ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı

33 D ƛƟĮƝƛƝơ


Od ponedjeljka, 19.1. ;ÿ½ÀÙÌ À Ïÿ ÙóúĊà SILVERCREST® Set lonaca i tava Ƒ ÏàØ ¤ ÿ ó¨úÿ ] óú ÏÒ¨ÙÀØ ìàÏÒàì ÀØ À ìàÏÒàì ÀØ ė ÿĊ Ų̀ ½ï Ù¨ ÿ ìàóÿ¤À Vï ÏúÀ Ù İ ÿÏÒàÙÌÀĊ ïÿ Ï Ø¨Ï Ù Ù ¤à¤Àï ] Ù¨ìïÀ ÙÌ Ìÿ àØ à Òà¸àØ úĊïúϨ ILAG® VïÀÏÒ ¤Ùà ė óĊ¨ úÀìàĊ¨ õú¨¤ÙÌ Ï

TY=©©

Ø Ïóı ƝƠ ϸ

SILVERCREST® Kolica za kupnju Komad .Ùú¨¸ïÀï Ù úàï ė ½Ò ¦¨Ų̀ ÏàÌ ó¨ Øàę¨ ÀėĊ ¤ÀúÀ ÀبÙėĄ̀ij ƐƓıƑĐƕƏĐƏƓıƑ Ø

RY=©© Više na www.lidl.hr

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı


Od ponedjeljka, 19.1.

2x

1x 1x

SILVERCREST® Okretni organizator

Ċ¨ à¤

1 ili 2 komada u setu Idealno za hladnjake, ormare, ostave i sl. Càę¨ ó¨ àÏï¨ú úÀ ė 360° Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨ Dimenzije: 1 ili 2 komada okruglih - 4,49€ 1 komad pravokutnog - 6,99€

T=¤©

W5® ]¨ú Ïÿ½ÀÙÌóÏÀ½ Ïïì 5 komada u setu J¤ Àóúà¸ ì ØÿÏ 3 kuhinjske i 2 ³ïàúÀïóϨ Ïïì¨ ÀبÙėĄ̀ij ƑƌĐƓƌ Ø ÀÒÀ ƑƌĐƑƌ Ø

SILVERCREST® ïę Ïÿ½ÀÙÌóÏÀ½ ïàÒ Komad ¤ïę Ų̀ ì ìÀïÙ úÀ½ ïÿ ÙÀÏ À ³àÒÀÌ ;ÒÀė ó ìï¨ÏïÀĊ¨ÙÀØ àõúïÀ Ø ė Àóúà À óÀ¸ÿïÙà à¤Ċ Ì Ų̀ ³àÒĄ̀ ÀبÙėĄ̀ij ƏƔĐƎƐıƑĐƕ Ø

X=©©

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı

U=©© 35 D ƛƟĮƝƛƝơ


J¤ ìàÙ¨¤Ì¨ÒÌÏ İ ƜƤıƜı àØ À ÿ都¨Ų̀

Ɵ ¤Ą̀Ò

àØ Ï Ï Ċ ę¨ÒÀØı

.óìÒ úǿ ó¨ı

LIVARNO HOME® Vàóú¨ÒÌÀÙ Set Od satenskih mikrovlakana ] ì ú¨ÙúÙÀØ ė úĊ ï ¨Ø Dimenzije: 2 Ì óúÿ ÙÀ ¨ 60x80 cm i 2 Ù ĊÒ Ï¨ ė ìàÏïÀĊ 140x200 cm

Ɲ ¤Ą̀Ò

QR=©© ESMARA/ESMARA MEN® VÀ¤ę Ø Set Visoki udio pamuka t¨ÒÀ ÀÙ¨ ė ÙÌÿij 36-46 (S-L); za njega: 48-58 (M-XL)

X=©© LIVARNO® D¨ìïàìÿóÙ ìÒ ½ú

Komad Prikladna za madrace visine do 20 cm Dimenzije: cca 90-100x200 cm, 3.99 €, cca 140-160x200 cm, 5.99 €, cca 180-200x200 cm, 6.99 €

tÀõ¨ Ù ċċċıÒÀ¤Òı½ï

Ċ¨ à¤

LIVARNO HOME® Plahta

S=©©

Komad Visoki udio pamuka Vodootporna donja strana s poliuretanskom oblogom Prikladna za madrace visine do 20 cm Dimenzije: cca 90-100x200 cm

Y=©©

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı


Od ponedjeljka, 19.1.

LIVARNO® Zavjese za ė Øï ÀĊ Ų̀ 2 komada u setu Od neprozirne, mekane ì ¤ Ìÿ ¨ úÏ ÙÀÙ¨ Dimenzije: 2x cca 135x254 cm

QU=©©

LIVARNO® LIV Ù úàØóÏÀ Ì óúÿÏ Ù

LIVARNO® RNO® Vï¨ÏïÀĊ Komad Od velura Dimenzije: cca 220x240 cm

LIVARNO® d¨ìÀ½

Komad Prikladan za podno grijanje Dimenzije: cca 80x150 cm

QY=©©

Ko Komad Jastuk za potporu vrata Ja s umetkom od gela 9¨ė¸ï ठĊÀóàÏà¨Ò óúÀ Ù¨ į̀٨ s memory efektom Dimenzije: cca 48x30x11 cm

QV=©©

QT=©©

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı

37 D ƛƟĮƝƛƝơ


J¤ ¨úĊïúÏ İ ƝƝıƜı &ï ¦¨ĊÀÙóϨ ìàúȝ¨ìõúǿÙ¨ À Ċïú

d +D. ;. VJ . • Vï ėÙà½à¤Ù ïėÀÙ Ċïúų̏ij 4900 min-1 • Vनõ Ċ Ų̀ Ù ¸À ij 0° do 45° • ÿęÀÙ ï¨ė ij maks. 120 mm

ƜƠƛƛ u

PARKSIDE® Nagibna preklopna pila Komad Za precizno piljenje drva i plastike Kutni rez bezstupanjski podesiv = ó¨ï ė ìàĊ¨ Ùÿ ìï¨ ÀėÙàóú rezanja iÏÒÌÿ ÿÌÿ À ÒÀóú ìÀÒ¨ ìïàØÌ¨ï 210 mm, 48 zuba

WY=©© tÀõ¨ Ù ċċċıÒÀ¤Òı½ï

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı


J¤ ¨úĊïúÏ İ ƝƝıƜı

ƞİ Ɵİ Ơ ÀÒÀ Ƣ ÏàØ ¤

Ɯƛƛ ¤Ą̀ÒàĊ

PARKSIDE® Svrdla Set Y ėÒÀ ÀúÀ ó¨úàĊÀ ė ï ėÒÀ Àú¨ Ù ØÌ¨Ù¨

T=©©

PARKSIDE® Bitovi, svrdla, nasadni ÏÒÌÿ ¨ĊÀ À ÏïÿÙóϨ ìÀÒ¨ Set Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨ ė ï ėÒÀ Àú¨ Ù ØÌ¨Ù¨

QW=©©

d +D. ;. VJ . • Vï ėÙà½à¤Ù ïėÀÙ Ċïúų̏ij 300 min-1 • JÏï¨úȕÀ ØàبÙúij 3 Nm

Ɵ t

PARKSIDE® Ïÿ õú ìÙÀ à¤ĊÀÌ Set Magnetski šesterobridni prihvat bitova iÏÒÌÿ ÿÌÿ Àij 5 ĊÀÌ ÙÀ½ ÀúàĊ À 1 USB-C kabel za punjenje

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı

HÀú úȋ¨¤Ù !

` =ÎÎ 39 NAC 04/2026


J¤ ¨úĊïúÏ İ ƝƝıƜı

25% Ċ¨ À àÏï¨úȕÀ ØàبÙúľ ¤ÿę¨ Ċïǿ̨ب à 20% ï ¤ ľ ¤ÿęÀ ĊÀÌ¨Ï úȝ Ì ÙÌ à 10x Øàúàï ľ

à

*u usporedbi sa standardnim PARKSIDE ƜƝt Ïÿ à ÿõÀÒÀ àØĮ¤ĊÀÌ ¨Ø

PARKSIDE PERFORMANCE® Ïÿ ÿõÀÒÀ Įà¤ĊÀÌ Set ]Ù ę Ù Øàúàï ó 2Ƈ ïėÀÙóÏÀØ ìïĄ̀ÙàóÙÀÏàØİ ¨ėóúÿì ÙÌóÏàØ ï¨¸ÿÒ ÀÌàØ ïàÌ àÏï¨ú Ì À XÿÀ Ïóúàì ³ÿÙÏ ÀÌàØ Càúàï ¨ė ¨úÏÀ Ž ïÿó½Ò¨óó Øàúàï) – posebno ¤ÿ¸ ĊÀÌ¨Ï úï Ì ÙÌ ė ½Ċ ÒÌÿÌÿ À Ø ÙÌ¨Ø úïàõ¨ÙÌÿ ÿúàØ úóÏà ï¨úÀï Ų̀ Ċï¨ú¨Ù SPINDLE LOCK 20 ìनóÀĊÀ½ óúÿìŲ̀Ċ ė Ïï¨úÙภØàبÙú À ¤à¤ úÙÀ óúÿì ÙÌ ė ÿõ¨Ų̀ iÏÒÌÿ ÿÌÿ À úàï ÿ ė ìà½ï ÙÌÀĊ ÙÌ¨İ 2 ú¨ïĄ̀ (ƍƎ tİ Ǝ ½žİ 39Ƈ¤Ą̀ÒÙÀ ó¨ú ìïÀ àï i 1 ÿ都 Ì ė ìÿŲ̀Ų̀

ƜƝ t

d +D. ;. VJ . • Maks. promjer bušenja: Ɯı ïėÀÙ ij ƛƖƟơƛ ØÀÙ—1 Ɲı ïėÀÙ ij ƛƖƜƢƠƛ ØÀÙ—1 • C Ïóı àÏï¨úȕÀ ØàبÙúij ƞƠ DØ

HÀú úȋ¨¤Ù !

c =H PARKSIDE PERFORMANCE® CÿõϨ úȝ ì¨ïǿ ¨ Komad Visoki udio pamuka i elastansko vlakno (LYCRA®) t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 48-58

HÀú úȋ¨¤Ù !

` =ÎÎ tÀõ¨ Ù ċċċıÒÀ¤Òı½ï

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı


J¤ ¨úĊïúÏ İ ƝƝıƜı

Ø Ïóı ƝƠƛƛ u Ơƛƛƛ ÒØ

PARKSIDE PERFORMANCE® = 嘆¨Ïúàï 360° Komad 360° 嘆¨Ïúàï ė ¸ï ¤ÀÒÀõú¨İ ó osvjetljenjem bez sjene u svim ìï Ċ ÀØ Y óÏÒàìÀĊà úïàÙàęÙà ìàóúàǪ̀ iÏÿìÙ ĊÀóÀÙ ƍƎƌ Ø

VT=©©

IPƠ4

IPƠ4

PARKSIDE PERFORMANCE® Softshell jakna

3 komada u setu Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨

Komad Gornji materijal koji odbija vodu ė ½Ċ ÒÌÿÌÿ À BIONIC-FINISH® ECO PLUS tretmanu .ėï ¦¨Ù ठìïàėï ÙภÀ àúìàïÙภ٠vjetar 3ƇóÒàÌÙภóà³úó½¨ÒÒ Ø ú¨ïÀÌ Ò ó ĊÀóàÏÀØ ė ¤ïę Ċ ÙÌ¨Ø úàìÒÀÙ¨ t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 48-62 (M-XXL)

QR=©©

QV=©©

PARKSIDE PERFORMANCE® Kliješta

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı

ƟƜ D ƛƟĮƝƛƝơ


J¤ ¨úĊïúÏ İ ƝƝıƜı &ï ¦¨ĊÀÙóϨ ìàúȝ¨ìõúǿÙ¨ À Ċïú

PARKSIDE® Y óìïõÀĊ ą̀ Komad Ravnomjerno nanošenje boje na glatke i strukturirane površine Prikladan za standardne boje, lakove i lazure s viskozitetom do 70 DIN/s 3 vrste mlaza iÏÒÌÿ ÿÌÿ À 4 mlaznice: cca 1.5 mm, 1.8 mm, 2.2 mm i 2.6 mm

ƟƠƛ u

RR=©© PARKSIDE® tÀõ¨Ù ØÌ¨ÙóÏÀ Ò ú Komad Višestruko primjenjiva tehnika oscilacije za piljenje, rezanje, struganje i brušenje Univerzalni prihvat prikladan za standardni pribor Bezalatna izmjena pribora Kontinuirano podesiv broj oscilacija

ƞƜƛ u d +D. ;. VJ . • Brzina obrtaja: ƜƠƛƛƛƖƝƜƛƛƛ ØÀÙ• ÿęÀÙ Ï ¨Ò ij Ɵ Ø

PARKSIDE® = ó¨ïóÏÀ ØÌ¨ï ÿ¤ Ǫ̀ÙàóúÀ Komad Za precizno mjerenje udaljenosti, površina i zapremnine Funkcija memoriranja (maks. 100 mjerenja) Mjerni opseg: 0.05-50 m Cà¸ÿ Ùàóú ė ï Ì ÙÌ ÀÒÀ à¤ÿėÀØ ÙÌ mjernih podataka

QW=©© tÀõ¨ Ù ċċċıÒÀ¤Òı½ï

RW=©©

Ɲ Đ Ơ u Ƣƛƛ ÒØ

PARKSIDE® = 嘆¨Ïúàï Komad 2 ė ó¨ Ùà ė Ïï¨ú٠嘆¨Ïúàï za optimalno osvjetljavanje J Ƈ= ę ïÿÒÌÀ ¨ ½Ò ¤Ùà bijelog svjetla (cca 6500 K) Pogon na baterije

Y=©©

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı


J¤ ¨úĊïúÏ İ ƝƝıƜı

PARKSIDE® ïÿóÀÒÀ ė à ï ¦ÀĊ Ų̀ ėÀ¤àĊ À ìà¤àĊ Komad 2 jednostavno zamjenjiva nastavka: ÒàÙ óú ïÿóÙ ìÒà ठúĊï¤à¸ بú Ò ė ¸ïÿ à ÿÏÒ ÙÌ Ų̀ ÀÒÀ ïÿóÙÀ ú ÙÌÿï ó À Ï ìïÀ½Ċ úàØ ė à ï ¦ÀĊ Ų̀ ó ïÿóÙÀØ ì ìÀïàØ .Ùú¨¸ïÀï Ù ³ÿÙÏ ÀÌ ÿóÀó Ċ ÙÌ ó Ċï¨ À àØ ė ìïÀ½Ċ ú ìï õÀÙ¨ À ï óú¨ėÒÌÀĊÀØ ÿóÀóÙÀØ ïĄ̀ĊàØ À ìïÀÏÒÌÿ Ï ė ¨Ïóú¨ïÙà ÿóÀó Ċ Ų̀ ìï õÀÙ¨ iÏÒÌÿ ÿÌÿ À 1 ÒàÙ óúÿ ïÿóÙÿ ìÒà ÿ À 6 ïÿóÙÀ½ ì ìÀï

ƜƛƠƛ u

UY=©©

d +D. ;. VJ . • Vï ėÙà½à¤Ù ïėÀÙ Ċïúų̏ij ƟƜƛƖƜƤƛƛ ØÀÙ-1 • VïàØÌ¨ï ïÿóÙภú ÙÌÿï ij 180 mm

PARKSIDE®

#1 br. 1 najprodavanija robna marka za NXþQX UDGLQRVW u Europi* Izvor:

,]YRU (XURPRQLWRU ,QWHUQDWLRQDO /LPLWHG X VPLVOX PDORSURGDMQH YULMHGQRVWL X QD WHPHOMX QDUXþHQRJ LVWUDåLYDQMD SURYHGHQRJ X RåXMNX VWL X QD WHPHOMX QDUXþHQRJ LVWUDåLYDQMD SURYHGHQRJ X RåXMNX L]YRGL ]D XUHÿHQMH GRPD YUWODUVND RSUHPD ORQFL L åDUGLQMHUH (XURSD 8 NXüQX UDGLQRVW VSDGDMX UXþQL DODWL HOHNWULþQL DODWL åHOMH]DULMD RVWDOL SURL]YRGL ]D XUHÿHQMH GRPD YUWODUVND RSUHPD ORQFL L åDUGLQMHUH (XURSD RGJRYDUD =DSDGQRM (XURSL L ,VWRþQRM (XURSL LVNOMXþXMXüL 5XVLMX 8NUDMLQX L 7XUVNX

ƤƟ ¤Ą̀Ò

PARKSIDE® D ó ¤ÙÀ ÏÒÌÿ ¨ĊÀ Set J¤ ÏïàØ Ċ Ù ¤ÀÌ À ]ƎƇ ¨ÒÀÏ i ìï ÏúÀ ÙàØ ÏàĊ ¨¸ÿ

44.-

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı

43 NAC 04/2026


J¤ ¨úĊïúÏ İ ƝƝıƜı &ï ¦¨ĊÀÙóϨ ìàúȝ¨ìõúǿÙ¨ À Ċïú

PARKSIDE® Sportska majica Komad t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 48-62 (M-XXL)*

PARKSIDE® Prsluk Komad J¤ ÀÌ Ċà¤ÿ ė ½Ċ ÒÌÿÌÿ À BIONICFINISH® ECO PLUS úï¨úØ Ùÿ t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 48-62 (M-XXL)

QQ=©© Ø Ïóı ƜƠƛ ϸ

QQ=©©

PARKSIDE® Ljestve 4x3

PARKSIDE® Jakna Komad Topla podstava ठ·Àó t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 48-62 (M-XXL)

QR=©©

tÀõ¨ Ù ċċċıÒÀ¤Òı½ï

Komad J¤ ÒÿØÀÙÀÌ 4 Ù ÀÙ ìàóú ĊÒÌ ÙÌ ]ÏÒàìǪ̀٨ õú¨¤¨ ìïàóúàï Y ¤Ù ĊÀóÀÙ ¤à Ø Ïóı 4 m

YY=©©

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı


J¤ ¨úĊïúÏ İ ƝƝıƜı

PARKSIDE® Kapa Komad t¨ÒÀ ÀÙ¨ij L-XL

V=¤©

PARKSIDE® Jakna Komad J¤ ÀÌ Ċà¤ÿ ė ½Ċ ÒÌÿÌÿ À BIONICFINISH® ECO PLUS tretmanu Toplo podstavljena t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 48-62 (M-XXL)*

RT=©©

PARKSIDE® d¨ïØà Ø ÌÀ Komad tÀóàÏÀ ÿ¤Àà ì ØÿÏ S toplom pahuljastom unutarnjom stranom t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 48-62 (M-XXL)

U=©© PARKSIDE® d¨ïØà ÏàØ ÀÙ¨ėàÙ Komad J¤ Àė¤ïęÒÌÀĊà¸ Ø ú¨ïÀÌ Ò &à¤ÙÌÀ Ø ú¨ïÀÌ Ò à¤ ÀÌ Ċà¤ÿ ė ½Ċ ÒÌÿÌÿ À BIONIC-FINISH ECO® tretmanu ̨ÒàØÀ Ùà ¨Ò óúÀ Ù¨ Ù ï Ø¨ÙÀ ¨ ìनóÀĊ¨ ìà ¤ÿęÀÙÀ ̨ÒàØÀ Ùà ¸ÿØÀï Ù ì óÀ ÿ óúïÿÏÿ ė àìúÀØ ÒÙÿ óÒà à¤ÿ Ïï¨ú ÙÌ t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 48-56

i¸ï À ìïǿÒÀÏÿĸ

` =ÎÎ ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı

45 NAC 04/2026


J¤ ¨úĊïúÏ İ ƝƝıƜı

;Ċ ÒÀú¨úȕà À ÿ¤à Ùàı

.óìÒ úǿ ó¨ı

CRIVIT 2 u 1 duga jakna/prsluk Komad S odvojivim rukavima 2ƇóØÌ¨ïÙÀ ì ú¨ÙúÙÀ ė úĊ ï t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 36-46 (S-L)

RX=©© ESMARA MEN® CÿõÏÀ ÏàęÙÀ ï¨Ø¨Ù

Komad J¤ ìï Ċ¨ Ïàę¨ t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 115, 125 ili 135 cm

Y=©©

ľØà¤¨ÒÀ ÙÀóÿ ¤àóúÿìÙÀ ÿ óĊÀØ Ċ¨ÒÀ ÀÙ Ø

tÀõ¨ Ù ċċċıÒÀ¤Òı½ï

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı


ठúȕÀ ìÒÿó ÿė

=À¤Ò VÒÿó .óÏàïǿóúǿ ¨ÏóÏÒÿėÀĊÙ¨ ìàÙÿ¤¨ ì ïúȕ¨ï ;À ] ó ì¨ YààØ ]ìÒÀú

] ėÙ Ì ìïǿ̨ óĊÀ½ Ɩ ÏúǿĊÀï Ì à ĊĄ̀óúǿĸ

iÏÒÌÿ À óĊ¨ ÏàØÿÙÀÏ ÀÌóϨ ì勉¨ï¨Ù Ą̀ ÿ =À¤Ò VÒÿó ìÒÀÏ ÀÌÀ Ï Ïà ÀóØà ú¨ Øà¸ÒÀ à ĊĄ̀óúǿúǿ à óĊÀØ Ù õÀØ =À¤Ò VÒÿó ìà¸à¤ÙàóúǿØ ı Ø ı Ɯı Ɲı ƞı Ɵı

;ÒÀÏÙÀ Ù ŐtÀõ¨ő CàÌ =À¤Ò ï ÿÙ ;àØÿÙÀÏ ÀÌóϨ ì勉¨ï¨Ù Ą̀ JėÙ À Ïą̀ à ĊĄ̀óúǿ ę¨ÒÀõ ìïǿØ úǿ

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı

47 D ƛƟĮƝƛƝơ


J¤ ìàÙ¨¤Ì¨ÒÌÏ İ ƜƤıƜı

Lidlova Ċ̨ ïȕÀ ı

Stablašica mix Komad Visina: cca 50 cm Promjer: cca 14 cm Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨

]ÿì¨ï Ą̀٠ĸ

.óìÒ úǿ ó¨ı eiÎÎ Tulipani rezani

Yÿę¨ ï¨ė Ù¨

ÿϨú Visina: cca 35 cm Y ėÒÀ Àú¨ ą̀

ÿϨú Visina: cca 35-40 cm Y ėÒÀ Àú¨ ą̀

S=££

Ƥ ÀÒÀ Ɯƣ úÿÒÀì Ù

Ċ¨ à¤

Ċ¨ à¤

Ɯƛ ÀÒÀ Ɲƛ ïÿę

R=©© Y¨¤àĊÀúà ė ÒĄ̀Ċ úǿ Polusjena/svijetlo mjesto ïę úǿ ÿ Ïÿ ÀĮ¤ïę úǿ Ċ ÙÀ

Jaglac Y¨¤àĊÀúà ė ÒĄ̀Ċ úǿ Polusjena/svijetlo mjesto ïę úǿ ÿ Ïÿ À

Krizantema "Flowerpops" Komad Visina: cca 35 cm Promjer: cca 14 cm

C Òà ė ÒĄ̀Ċ úǿ Polusjena/svijetlo mjesto ïę úǿ ÿ Ïÿ À

Kaktusi mix

U=©©

Komad Visina: cca 13-17 cm Promjer: cca 8 cm Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨

Q=©©

Komad Visina: cca 25 cm Promjer: cca 10 cm Y ėÒÀ Àú¨ ą̀

P=©©

Y¨¤àĊÀúà ė ÒĄ̀Ċ úǿ Polusjena ïę úǿ ÿ Ïÿ À

Y¨¤àĊÀúà ė ÒĄ̀Ċ úǿ Polusjena/svijetlo mjesto ïę úǿ ÿ Ïÿ ÀĮ¤ïę úǿ Ċ ÙÀ

Azijski ljiljan

Zeleni mix ƌÿ Ï¨ï ØÀ ÏàÌ tegli)

Komad Visina: cca 40 cm Promjer: cca 13 cm Y ėÒÀ Àú¨ ą̀

Komad Visina: cca 25-35 cm Promjer: cca 12 cm Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨

Zamioculcas

S=©©

V=©©

T=¤¤

tÀõ¨ Ù ċċċıÒÀ¤Òı½ï

Komad Visina: cca 42 cm Promjer: cca 12 cm C Òà ė ÒĄ̀Ċ úǿ Polusjena/svijetlo mjesto ïę úǿ ÿ Ïÿ À

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı


J¤ ¨úĊïúÏ İ ƝƝıƜı ; ÏúÿóÀ ÀÒÀ ]ÿÏÿÒ¨ÙúÀ ƌÿ ÿÏï óÙàÌ ú¨¸ÒÀƍ Komad Visina: cca 15-25 cm Promjer: cca 10 cm Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨

ƞ ėÿØ ÿÒ ÿØ ÿÒÀ ï¨ė ÙÀ ÿϨú Visina: cca 30 cm Y ėÒÀ Àú¨ ą̀ J¤ óïĄ̀¤¨İ ƝƜıƜı

]ÿì¨ï Ą̀٠ĸ Ù ĸ

biÎÎ

C Òà ė ÒĄ̀Ċ úǿ Polusjena/svijetlo mjesto ïę úǿ ÿ Ïÿ À

R=¤© =ÿÏàĊÀ ¨ Komad Visina: cca 12-14 cm Promjer: cca 16 cm Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨

S=©©

C Òà ė ÒĄ̀Ċ úǿ Polusjena/svijetlo mjesto ïę úǿ ÿ Ïÿ ÀĮ¤ïę úǿ Ċ ÙÀ

Y¨¤àĊÀúà ė ÒĄ̀Ċ úǿ Polusjena ïę úǿ ÿ Ïÿ À

Y¨¤àĊÀúà ė ÒĄ̀Ċ úǿ Polusjena/svijetlo mjesto ïę úǿ ÿ Ïÿ À

; Ò Ù½à Komad Visina: cca 28 cm Promjer: cca 12 cm Y ėÒÀ Àú¨ ą̀

R=§© ÿϨú ĊĄ̀

¨Ò¨ÙÀ ØÀĐ

Komad Visina: cca 40 cm Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨ J¤ ì¨úÏ İ ƝƞıƜı

Komad Visina: cca 80-110 cm Promjer: cca 24 cm Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨

U=©©

SY=©©

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı

49 D ƛƟĮƝƛƝơ


J¤ ¨úĊïúÏ İ ƝƝıƜı ¤à ƝƠıƜı

Do

-35% na odabrane proizvode

V ÙÀï ÙÀ ìÀÒ¨ À õú ìÀ À 400 g 1 kg = 6.23

Uz Lidl Plus

-35%

3.89

aiÉÎ MPC na 2.5.2025.: 3.49

]Ċ̨ęÀ óĊÀÙÌóÏÀ ÿú ¨ė ÏàóúÀ

]Ċ̨ę óĊÀÙÌóÏ ìàúï ÿõÀÙ

cca 7.5 kg

cca 8.5 kg

kg

kg

biÇÎ

MPC na 27.11.2025.: 3.35

aiÍÎ

]ĊÌ¨ę¨ óĊÀÙÌóÏà Ċïóúà Ø óÙà úÏÀĊà

]Ċ̨ę óĊÀÙÌóÏ ÏàǪ̀ÙÀ

cca 5 kg

cca 1.5 kg

kg

kg

aiÇÎ

MPC na 20.11.2025.: 2.29

tÀõ¨ Ù ċċċıÒÀ¤Òı½ï

MPC na 2.5.2025.: 3.89

aiÊÎ MPC na 2.5.2025.: 2.65

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı


J¤ ¨úĊïúÏ İ ƝƝıƜı ¤à ƝƠıƜı

-27% 4.39 ]Ċ̨ęÀ ÙÌ Òÿ ÏÀ ¨Ċ ì À À 500 g 1 kg = 6.38 9ÿÙ¨úÀÙ À óĊÀŲ̀úÀÙ

biÆÎ

ϸ ]ĊÌ¨ę ØÒ ¤ ú¨Ò¨úÀÙ ė ì¨ ¨Ų̀ cca 2 kg Y¨ ï İ ìïó À · Ø

MPC na 2.5.2025.: 4.19

giÍÎ

MPC na 2.5.2025.: 9.99

ϸ

ϸ ]Ċ̨ęÀ ¸àĊ¨¦À À³ú¨Ï cca 2 kg i ÏàØ ¤ÿ

a =ÎÎ MPC na 2.5.2025.: 28.99

]Ċ̨ęÀ ú¨Ò¨ À Ċï ú ó ÏàóúÀ cca 1.2 kg

giÍÎ

MPC na 2.5.2025.: 5.99

]Ċ̨ęÀ à Àõ ¨ÙÀ Ì ¤ï ÙóÏÀ ï Ù ÀÙ 720 g 1 kg = 12.49

-28%

12.49

giÎÎ MPC na 2.5.2025.: 10.99

]Ċ̨ę à Àõ ¨Ù ¤àØ ì óúïĊ 550 g 1 kg = 7.98

ϸ

ciÈÎ

MPC na 2.5.2025.: 5.69

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı ǭȝǿÏDzėDzȕǿ ȜȝàǿėĊàǼǿ óȡ Ȝȝǿȋ¨ǼȎภėDz ó¨ȝĊǿȝDzȕȋ¨ı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı

SELECT&GO Sushi Matcha 314 g 1 kg = 19.08

Ugrabi ìïǿÒÀÏÿĸ

diÎÎ

MPC na 18.6.2025.: 5.99

ƠƜ

NAC 04/2026


J¤ ¨úĊïúÏ İ ƝƝıƜı ¤à ƝƠıƜı

. ¤ ³ȝǿęÀ¤¨ï Àï İ Àė ï à À =À¤Òı .óìÒ úǿ ó¨ı

PILOSS Edamer er sir 500 g 1 kg = 6.38 Komad

Do

Uz Lidl Plus

ƖƞơŘ

biÆÎ

4.99

-36% na odabrane proizvode

MPC na 2.5.2025.: 4.99

PILOS Duo jogurt 175 g 1 kg = 3.37 àÏàÒ ¤Ù¨ Ïÿ¸ÒÀ ¨İ àÏàÒ ¤Ù¨ ì ½ÿÒÌÀ ¨ ÀÒÀ Ċ · kockice

P PILOS Carski sir Ca 25 g 250 1 kkg = 7.40 Ko Komad

ƖƖƝƣŘ

Uz L Lidl Plus

2.59

`iÍÊ

MPC M P nna 2.5.2025.: 25.: 2.59

ƖƞƞŘ Ɩƞƞ

_iÊÎ

0.89

MPC na 2.5.2025.: 0.89

PILOS ;ï¨Ø óúÀ Ϩµï 250 g 1 kg = 2.76 Višnja, borovnica, breskva-marakuja ili jagoda

ƖƝơŘ PILOS Sirni namaz 100 g 1 kg = 6.50 60% m.m.

0.89

_iËÊ

MPC na 2.5.2025.: 0.89

tÀõ¨ Ù ċċċıÒÀ¤Òı½ï

ƖƞƛŘ

0.99

_iËÎ

MPC na 2.5.2025.: 0.99

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı


J¤ ¨úĊïúÏ İ ƝƝıƜı ¤à ƝƠıƜı

PIKOK ; Ùú Ïà óÀ ÀÒÀ ó Ò Ø à¤ Ø à¤ ìÿï¨ ¨¸ Ø¨ó ¸ Ø¨ó 100 g 1 kg = 17.90 Narezak

ƖƞƞŘ

`iÌÎ

2.69

MPC na 2.5.2025.: 2.69

PIKOK VÀÏ Ùú ó Ò Ø 100 g 1 kg = 8.90 Narezak

Uz Lidl Plus

ƖƞƜŘ

ƖƞƜŘ

PIKOK VÀÒ¨ ìàó¨ Ù Ïà óÀ

`iÅÎ

400 g 1 kg = 2.73 JÏÿóÀ óÀï À ìàĊï ¨

_iÍÎ

1.59

MPC na 2.5.2025.: 1.29

MPC na 2.5.2025.: 1.59

PIKOK Vÿï¨ ìàó¨ Ù ó Ò Ø 1 kg

PILOS Vÿ¤ÀÙ¸ ó õÒ ¸àØ 4 x 125 g Vanilija 1 kg = 2.10

ƖƝƤŘ

1.49

`iÅÊ

MPC na 2.5.2025.: 1.49

1.29

ƖƝƠŘ

2.79

aiÅÎ

MPC na 2.5.2025.: 2.79

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı

PIKOK ;à óÀ tĒóà ÀÙ 700 g 1 kg = 6.84

ƖƝƣŘ

6.69

ciÌÎ

MPC na 2.5.2025.: 6.69

Ơƞ

NAC 04/2026


J¤ ¨úĊïúÏ İ ƝƝıƜı ¤à ƝƠıƜı

ïı Ɯ

ė Ċà ¨ À ìàĊï ¨ľ *Rezultat se temelji na izjavljenom zadovoljstvu kupaca. |àÿ&àĊ Ő%ï¨ó½ V¨ï ¨ìúǿàÙŒİ Àóúȝ ęÀĊ Ų̀ ìïàĊ¨¤¨Ùà ÿ Ċ¨ÒÌ À ƝƛƝƠı Ù Ù ÀàÙ ÒÙà ï¨ìï¨ė¨Ùú úǿĊÙàØ ÿėàïÏÿ ƜƝƛƛ Ïÿ Ùóú Ċ Ù ÙÀĊàÿ Ą̀Ҩ +ïĊ úóϨı ;ÿì À à ̨ÙÌÿÌÿ Ù¨óì¨ ÀÌ ÒÀėÀï Ù¨ úȝ¸àĊ ¨ Ù Ø Òà ìï¨ú¨ęÙà ½ï ÙàØİ ìÀ ÀØ À ¤ÿ½ ÙóÏÀØ ìïàÀėĊà¤ÀØ ı

iė =À¤Ò VÒÿó

ƖƝƞŘ

Ơƛƛ ¸ àØ À õ ØìÀÙÌàÙÀ 1 kg = 2.58

`iÇÎ

MPC na 2.5.2025.: 1.89

VàĊï ¨ ė Ìÿ½ÿ 650 g 1 kg = 1.98

`iÇÎ

1.69

MPC na 24.11.2025.: 1.65

àØ À Ïÿìÿó Ą̀ÒÀ kg iė =À¤Ò VÒÿó

-33%

ƝƠƛ ¸ 0.59

_iÈÎ

MPC na 2.5.2025.: 0.79

tÀõ¨ Ù ċċċıÒÀ¤Òı½ï

àïàĊÙÀ 1 kg = 7.56

`iÍÎ

MPC na 2.5.2025.: 2.89

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı


J¤ ¨úĊïúÏ İ ƝƝıƜı ¤à ƝƠıƜı

Super Do ponuda! -34% na odabrane proizvode

J¤ ¨úĊïúÏ

'Z BREGOV Trajno mlijeko 6x1l 1 l = 0.88 2.8% m.m.

U=¢©

Ɯ Ò Ž ƛıƣƣ

MPC na 2.5.2025.: 5.29 M

SONDEY Mini-Brownies 240 g 1 kg = 7.04

iė =À¤Ò VÒÿó

-34% Ugrabi ìïǿÒÀÏÿĸ

Ugrabi ìïǿÒÀÏÿĸ NAUTICA Norveški dimljeni losos XXL 220 g 1 kg = 25.86

diËÎ MPC na 8.5.2025.: 5.19

PIK VRBOVEC Debrecinka 440 g 1 kg = 7.93

biÉÎ MPC na 2.5.2025.: 3.49

`iËÎ

2.59

MPC na 2.5.2025.: 2.59

MARIBEL Maslac od kikirikija i karamele 350 g 1 kg = 7.40

NIXE dÿÙ µÒ¨úÀ ÿ ĊÒ óúÀúàØ óàÏÿ 2 x 195 g 1 kg = 9.72

Ugrabi ìïǿÒÀÏÿĸ

Ugrabi ìïǿÒÀÏÿĸ

biÌÎ

aiÊÎ

MPC na 29.5.2025.: 3.99

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı

MPC na 22.1.2026.: 2.59

ƠƠ

NAC 04/2026


J¤ ¨úĊïúÏ İ ƝƝıƜı ¤à ƝƠıƜı

Super ponuda! J¤ ¨úĊïúÏ

Do

-33% na odabrane proizvode

SONDEY %Ààï ¤À &ï Ùà 400 g 1 kg = 2.98

-33% 1.79

`iÆÎ

MPC na 2.5.2025.: 1.79

KANIA VÀÙ¦ÿï 540 g 1 kg = 6.09

ƖƝƣŘ &J= D ]iD YÀę ¤ÿ¸à¸ ėïÙ 1 kg

-30%

2.09

biÇÎ

`iÉÎ

MPC na 2.5.2025.: 4.75

MPC na 2.5.2025.: 1.99

= dœ] + t V Yd|ĸ Vï¨¤Ì¨Ò Ù ú ÒÀÌ ÙóÏÀ Ù ÀÙ 285 g ili 300 g 1 kg = 8.3 ili 8.74 ïúÀ àÏ¨İ õ ØìÀÙÌàÙÀİ óÿõ¨Ù ï Ì À ÀÒÀ ÒÿÏ àï¨úú Ù¨

Ugrabi ìïǿÒÀÏÿĸ

aiÉÎ

MPC na 27.12.2025.: 2.49

tÀõ¨ Ù ċċċıÒÀ¤Òı½ï

4.75

& C Y.D ÿà Ïï¨Ø ìÀóú ÀÌ À Ï Ï à 350 g 1 kg = 11.40 Uz Lidl Plus

ƖƝƛŘ

biÎÎ

4.99

MPC na 9.5.2025.: 4.99

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı


J¤ ¨úĊïúÏ İ ƝƝıƜı ¤à ƝƠıƜı

AMANIE Tvrdi bomboni 80 g ili 100 g 1 kg = 7.50 ili 9.38

ƖƞƜŘ

1.09

_iÌÊ

MPC na 2.5.2025.: 1.09

SNACK DAY dàïúÀÒÒ Àìó 200 g 1 kg = 3.75 Sweet chili, slani ili nacho cheese

iė =À¤Ò VÒÿó

ƖƞƜŘ

_iÌÊ

1.09

MPC na 2.5.2025.: 1.09

Ɯ ÏàØ Ž ƛıơƠ S SARAJEVSKI KISELJAK K Gazirana G prirodna mineralna m voda

BARCAFFE Mljevena kava XXL 600 g 1 kg = 17.48 Redovna cijena za 400 g = 8,99

QP=¤© MPC na 2.5.2025.: 8.79

SPORTYFEEL Voda s okusom

i¸ï À ìïǿÒÀÏÿĸ

4 x 1.5 l 1 l = 0.43 P Povratna naknada ÿÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ

`iÍÎ

R=¥©

500 ml 1 l = 3.78 Okus cole ili šumskog Ċà Povratna naknada ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ MPC na 22.1.2026.: 1.899

MPC na 2.5.2025.: 2.59 M

-29% *

na sve Solevita sirupe

VàĊï úÙ Ù ÏÙ ¤ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı

ƠƢ

NAC 04/2026


J¤ ¨úĊïúÏ İ ƝƝıƜı

ìà ÙÀ ¸à¤ÀÙÿ ÀÒÌÙàØ ì悔ï ÙàØı .óìÒ úǿ ó¨ı t¨¸ ÙóÏ VÀėė C ︽¨ïÀú 380 g 1 kg = 7.34

R=§©

MPC na 22.1.2026.: 2.79 M

CHEF CH HEF SELECT SELLECT ]Ċ ]Ċ̨ęÀ Ċ¨¸ ÙóÏÀ ½ÿØØÿó ½ÿ 22 g 220 1 kkg = 5.41

Q=¡© MPC na 22.1.2026.: 1.19

tÀõ¨ Ù ċċċıÒÀ¤Òı½ï

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı


J¤ ¨úĊïúÏ İ ƝƝıƜı

Veganski high protein puding 200 g 1 kg = 6.45 S okusom karamele ili àÏàÒ ¤¨

Ɲƛ ¸ ìïàú¨ÀÙ

Q=¢©

MPC na 22.1.2026.: 1.29

]Ċ̨ęÀ Ċ¨¸ ÙóÏÀ punjeni medaljoni

ORGO NOVA Seitan 200 g 1 kg = 14.95 Marinirani, dimljeni ili kebab

250 g 1 kg = 9.56 S brokulom ili gljivama

R=©©

R=£©

MPC na 2.5.2026.: 2.09

MPC na 24.7.2025.: 2.39

Veganski narezak 80 g 1 kg = 16.13 Šareni papar ili vlasac i moetadela

Q=¢© MPC na 22.1.2026.: 1.29

Veganski pesto umak

Q=¤©

190 g 1 kg = 7.84 S tofuom Alla Calabrese, Pesto Rosso ili Pesto Basilico MPC na 24.7.2025.: 1.49

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı

Veganski fusilli ठҨ ¨ ÀÒÀ slanutka 250 g 1 kg = 7.56

Q=¨©

MPC na 24.7.2025.: 1.89

59 NAC 04/2026


J¤ ¨úĊïúÏ İ ƝƝıƜı i =À¤ÒàĊàØ óú ÒÙàØ óàïúǿØ Ùÿ ĊÀõ¨ ̨ ठƜƠƛ ¨ïúǿ³ǿ Àï ÙÀ½ Ċ¨¸ ÙóÏÀ½ ìïàÀėĊठı JóÀØ Ù õ¨ ïà Ù¨ Ø ïϨ t¨ØàÙ¤àİ úÿ óÿ ϨÏóÀİ àÏàÒ ¤¨İ úȝ ÌÙÀ Ïïÿ½İ úà óúİ ¸ïǿ Ï ÒÀ ¨İ óàÏàĊÀ À ïàÌÙÀ ¤ïÿ¸À ìïàÀėĊà¤Àı .óúȝ ęÀú¨ =À¤ÒàĊÿ ìàÙÿ¤ÿ À ė ĊÀú¨ ó¨ ÿė ¨Ò¨ÙÀ Àė ėàĊĸ

t¨¸ ÙóÏÀ Àìó à¤ óØ¨¦¨ ïÀę¨ humus 60 g 1 kg = 14.83

P=¨©

Skeniraj za više o Zelenom izazovu!

MPC na 22.1.2026.: 0.89

Veganska bougatsa 1 kg &ï Ï óÒ úÏ ìÀú

S=§©

MPC na 22.1.2026.: 3.79

Veganske rolice punjene jabukom i cimetom 1 kg

S=©©

MPC na 22.1.2026.: 3.99

Veganska pita od lisnatog tijesta 1 kg Punjena špinatom ili bundevom

T=¤©

MPC na 22.1.2026.: 4.49

tÀõ¨ Ù ċċċıÒÀ¤Òı½ï

Veganski povrtni wrap 370 g 1 kg = 3.76

Q=£© MPC na 24.7.2025.: 1.79

Veganske rolice s kobasicom 500 g 1 kg = 8.38

T=¡©

MPC na 22.1.2026.: 4.19

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı


J¤ ¨úĊïúÏ İ ƝƝıƜı

Veganski ski napitak ak barista od zobi bi

Veganski napitak kakao lješnjak

1l

1l

Q=£©

Q=¤©

MPC M MP PC nna 22.1.2026.: 1.399

MPC na 22.1.2026.: 1.49

Ơƛ ¸ ìïàú¨ÀÙ

Veganski ski high h n napita ak soja protein napitak 1l ] àÏÿóàØ Ø àÏàÒ ¤¨ àÏàÒ ¤¤¨

Q=£©

,2

je

el

dj ne

Vr

ije

di

do

Na odabrane Vemondo bio napitke

5.1

-20%

.

MPC M P na 22.1.2026 22.1.2026.:.: 1.39

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı

ơƜ

NAC 04/2026


J¤ ¨úĊïúÏ İ ƝƝıƜı

Prehrana bez à¤ïǿ ÙÌ ı .óìÒ úǿ ó¨ı

BELBAKE Universalna mješavina za pekarske proizvode 1 kg Bez glutena Vrijedi do Nedjelje, 25.1.

TRATTORIA ALFREDO Bezglutenska pizza sa šunkom

-20%

aiÌÎ

320 g 1 kg = 9.34

]ÿì¨ï Ą̀٠ĸ

aiÎÎ MPC na 22.1.2026.: 2.99

tÀõ¨ Ù ċċċıÒÀ¤Òı½ï

3.49

Uz Lidl Plus

H _@ MPC na 22.1.2026.: 3.49

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı


J¤ ¨úĊïúÏ İ ƝƝıƜı

MILBONA 9à¸ÿïú ¨ė laktoze 3 x 200 g 1 kg = 3.32

MPC na 22.1.2026.: 1.99

MILBONA ÿïï ú ¨ė laktoze

22 g proteina

125 g 1 kg = 17.52

MILBONA ONA High protein ricottaa bez laktoze

R=¡©

250 g 1 kg = 5.56

Super cijena!

S=©©

MPC na 22.1.2026.: 3.99

MILBONA Sir scamorza bez laktoze

S=¤©

MPC na 22.1.2026.: 3.49

MPC na 24.7.2025.: 1.79

TRATTORIA ATTORIA A ALFREDO VÀėė ¨ė ¸Òÿú¨Ù s tri vrste sira

MPC na 29.5.2025.: 2.19

300 g 1 kg = 11.63

`iÈÎ 320 g 1 kg = 12.47

Q=©©

CHEFF SELECT SELEC CT Tagliatelle bez ¸Òÿú¨Ù 250 g 1 kg = 11.96

MILBONA Mascarpone bez laktoze 250 g 1 kg = 9.16 41% masti

R=¢© MPC na 24.7.2025.: 2.29

R=©© MPC na 22.1.2026.: 2.999

CONFISERIE FIRENZE ¨ė¸Òÿú¨ÙóÏÀ Øÿ³µÙÀ 4 x 50 g 1 kg = 12.45 ] ÏàØ ¤À ÀØ àÏàÒ ¤¨

R=¤©

MPC na 24.7.2025.: 2.49

CHE SELECT CHEF ¨ė¸Òÿú¨ÙóÏà úĄ̀óúà ė ìÀėėÿ 260 g 1 kg = 9.58

R=¤©

MPC na 24.7.2025.: 2.49

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı

BELBAKE BA AKE Mješavina za ÏàÒ ¨ ¨ė ¸Òÿú¨Ù

R=¤©

420 g ili 530 g 1 kg = 5.93 ili 4.70 ïàċÙÀ¨ó ÀÒÀ ÒÀØÿÙ ÏàÒ MPC na 22.1.2026.: 2.49

63 NAC 04/2026


Od petka, 23.1. do 25.1.

Super ponuda! Od petka

-48% na odabrane proizvode

PILOS Vrhnje za kuhanje

MILBONA hnj nja Namaz od vrhnja

500 ml 1 l = 2.38 10% m.m.

200 g 1 kg = 5.45

Uz Lidl Plus

-39%

`iÅÎ

Do

-48%

`iÆÎ

1.79

2.29

MPC na 2.5.2025.: 2.29

MPC na 2.5.2025.: 1.55

DULANO Salama 200 g 1 kg = 7.45 Dimljena ili s paprikom Narezak Uz Lidl Plus

Uz Lidl Plus

-35% PILOS CÒĄ̀ ÙÀ ¤¨ó¨ïú ó Ǫ̀õÙÌ ÀØ 6 x 60 g 1 kg = 3.03

Više na www.lidl.hr

`iÅÎ

MPC na 2.5.2025.: 1.49

-37% 1.69

`iÉÎ

2.39

MPC na 2.5.2025.: 2.15

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı


J¤ ì¨úÏ İ ƝƞıƜı ¤à ƝƠıƜı ]Ċ̨ęÀ óĊÀÙÌóÏÀ µÒ¨ cca 400 g kg

iė =À¤Ò VÒÿó

-32%

diÎÎ

8.89

M na 2.5.2025.: 8.89 MPC

]Ċ̨ęÀ óĊÀÙÌóÏÀ Ï ï¨ ¨ė ÏàóúÀ ó ÏàęàØ

]Ċ̨ęÀ õÏ ØìÀ 400 g 1 kg = 17.48

cca 1.1 kg - 1.8 kg

Ugrabi ìïǿÒÀÏÿĸ

ϸ

aiÎÎ

eiÎÎ

MPC na 2.5.2025.: 4.75

MPC na M n 7.8.2025.: 7.8.2 6.99

MILBONA 9à¸ÿïú Ù ¸ï ÏÀ Ù ÀÙ 500 g 1 kg = 3.30 Okus trešnje, kokosa, bborovnice ili meda

-24%

2.19

`iËÊ

MPC na 2.5.2025.: 2.19 MP

àØ À óàØÿÙ ó¨Ù¤ĊÀ àØ À À óàØÿÙ ÿÙ óó¨Ù¤ĊÀ ¨Ù¤ ¨Ù ¤ĊÀÀ 160 g 1 kg = 5.31 ] ìÿï¨ àØ õÿÙÏàØİ óÀïàØ À ÿÏÿóÙÀØ Ù ¤Ì¨ĊàØ à¤ ï Ì À Yÿ Ùà Àėï ¦¨Ù

-34%

1.29 1 29

_iÍÊ

MPC na 2.5.2025.: 1.29

àØ ï ³ú ìภ300 g 1 kg = 2.17

iė =À¤Ò VÒÿó

-36% PILOS ]Ċ̨ęÀ ¤ÀØǪ̀ÙÀ óÀï 275 g 1 kg = 5.78

`iÊÎ

-34% 2.49

MPC na 2.5.2025.: 2.29

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı ǭȝǿÏDzėDzȕǿ ȜȝàǿėĊàǼǿ óȡ Ȝȝǿȋ¨ǼȎภėDz ó¨ȝĊǿȝDzȕȋ¨ı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı

0.99

_iËÊ

MPC na 2.5.2025.: 0.99

ơƠ

NAC 04/2026


Od petka, 23.1. do 25.1.

Super ponuda! Od petka

W5 ]﨤óúĊà ė ¤ à ė ìï Ų̀ ìàóÿ¦

Do

1L Limun, jabuka ili šipa šipak ak ak

-50%

Uz Lidl Plus

-50%

_iÍÎ

na odabrane proizvode

1.79

MPC na 2.5.2025.: 1.79

DOUSSY JبÏõÀĊ

1 kom = 0.50

750 ml 1 l = 2.52 ]ì ØàØ¨Ùúó Uz Lidl Plus

Uz Lidl Plus

-20%

`iÍÎ

2.39

MPC na 13.10.2025.: 2.39

FIN CARRÉÉ àÏàÒ ¤ ó ïÀęàØ 200 g 1 kg = 13.45 Tamna ili bijela ØÒĄ̀ Ù àÏàÒ ¤

-22%

aiËÎ

MPC na 2.5.2025.: 3.79

3.49

KINDER CÀÒ ½Ɩ] ½ÙÀúú¨ 10 x 28 g 1 kg = 17.82

T=©© MPC na 2.5.2025.: 4.49

NESTEA =¨¤¨ÙÀ Ì

250 g + 50 g 1 kg = 7.30

1.5 l 1 l = 0.97 ï¨óÏĊ ÀÒÀ õÿØóÏà Ċà ¨ VàĊï úÙ Ù ÏÙ ¤ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ

R=¡©

Q=¤¥

PODRAVKA Vegeta

MPC na 2.5.2025.: 2.19

Više na www.lidl.hr

MPC na 31.7.2025.: 1.45

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı


Od petka, 23.1. do 25.1. BELLAROM Mljevena kava Gold 250 g 1 kg = 11.96 Uz Lidl Plus

-34%

aiÎÎ

4.59

MPC na 2.5.2025.: 3.69

TASTINO Toast s maslacem em S SWEET CORNER tà ÙÀ àØ àÙÀ t 30 g 300 1 kkg = 4.17 ] Ċà ÙÀØ ìÿŲ̀ÙÌ¨Ø ]

-30%

1.79

`iÇÊ

MPC na 2.5.2025.: 1.79

500 g 1 kg = 1.78

-40%

_iÍÎ

1.49

MPC na 2.5.2025.: 1.29

-20% Uz Lidl Plus na sve Culinea /Chef select knedle

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı

67 NAC 04/2026


Od Odpetka petka31.10. 23.1.

4x 21 dio

7x

V Y;]. V Y%JYC D ® i¤ ïÙÀ Ù ó ¤ÙÀ ÏÒÌÿ ¨ĊÀ À ÀúàĊÀ Set ] ¤ïęÀij 12 Ù ó ¤ÙÀ½ ÏÒÌÿ ¨Ċ İ 2 ¤ ìú¨ï İ 6 bitova i 1 ¤ïę ÀúàĊ Prikladni za 1/4 šesterokutni prihvat

Ugrabi ìïǿÒÀÏÿĸ

` =ÎÎ

]ÿì¨ï ìàÙÿ¤ za vikend.

PARKSIDE® ;ÒÌÿ ¨ĊÀ Set Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨

Hit vikenda!

.óìÒ úǿ ó¨ı

Top

ìïǿÒÀÏ !

2 dijela

ESMARA® VÀ¤ę Ø

Set J¤ Àóúà¸ ì ØÿÏ t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 36-46 (S-L)

biÎÎ

6x

Ugrabi ìïǿÒÀÏÿĸ

giÎÎ

250 W SILVERCREST® Yÿ ÙÀ ØÀÏó¨ï

Komad 5 stupnjeva brzine + turbo tipka iÏÒÌÿ ÿÌÿ À 2 į̀ÙÌ ¨ i 2 kuke za tijesto

;ÿìÙÌÿ à ĊÀ Ù Ċïǿ̨ب jer u Ù¨¤Ì¨ÒÌÿİ ƝƠıƜı Ù õ¨ úȝ¸àĊÀÙ¨ Ù¨ ¨ ï ¤Àúǿı ]ϨÙÀï Ì XY Ïठė ĊÀõ¨ ÀÙ³àïȔ ÀÌ à ï ¤ÙàØ Ċï¨Ø¨Ùÿ Ċ õ¨ úȝ¸àĊÀÙ¨ı

W=¥

ľØà¤¨ÒÀ ÙÀóÿ ¤àóúÿìÙÀ ÿ óĊÀØ Ċ¨ÒÀ ÀÙ Ø

PEFC PEFC Certificirano Certificirano ! ! " " # # " " " " # #

PEFC® je ìàóĊ¨ ¨Ù ìïàØÀ ÙÌÿ सàĊàïȕภ¸àóìठï¨ÙÌ õÿØ Ø širom svijeta.

Više na www.lidl.hr

SÒÿę ė Ïÿì ¨ ]=i ;iV

Lidl.hr LIDL.HR

Lidl.hr/kontakt Besplatan broj 0800 200 220 pon. do pet. 8-18 h, sub. 8-14 h

facebook.com/lidlhrvatska instagram.com/lidl_hrvatska youtube.com/user/Lidlhrvatska

¨óÏàÙú Ïúȕà BESKONTAKTNO ìÒ Ų̀ V= D9

=À¤Ò VÒÿó LIDL PLUS aplikacija APLIKACIJA

C óú¨ï ï¤İ C ¨óúȝàİ tÀó İ tÀó Ò¨ úȝàÙİ ÀÙ¨ïó

Dostupna je na App Store i Google Play

ǭàȕȡǼDz Ċȝǿȋ¨Ǽǿ Ǽà ǿóú¨ÏDz ėDzȎǿ½Dzı ]Ċ¨ ǿȋ¨ȕ¨ ǿėȝDzę¨ȕ¨ óȡ ȡ ¨ȡȝǿȔDz ó ǭǞtƖàȔı ;ȡȜȕȋDz ȋ¨ Ȕà¸ȡ Dz óDzȔà ȡ ÏàȎǿ ǿȕDzȔDz ȜȝǿȔȋ¨ȝ¨ȕǿȔ ėDz Ïȡ DzȕóúĊàı %àúà¸ȝDz³ǿȋ¨ ȕ¨ ȔàȝDzȋȡ ȡ ȜàúȜȡȕàóúǿ àǼ¸àĊDzȝDzúǿ óúĊDzȝȕàȔ ǿė¸Ȏ¨Ǽȡ ȜȝàǿėĊàǼDzı ǢóȜȝǿ DzĊDzȔà ó¨ ė ภȔà¸ȡ ǿ½ úǿóÏDzȝóÏǿ½ Ȝà¸ȝ¨õDzÏDzı


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Tjedna akcija by Nabava.net Katalozi - Issuu