Skip to main content

Pogledajte naše ponude

Page 1

OD ČET. 17.02. DO NED. 20.02.

Za

U

SUPER AKCIJ

KRATKOTRAJNA

PONUDA

Pilos

Kisela pavlaka XXL •

20 % m. m.

1 kg

!

Baroni

Čajna kobasica XXL

218.55

KRATKOTRAJNA

PONUDA

100 g GRATIS

Redovna cena za 700 g = 169.99

900 g

!

610.

# 247479

71

XX.XX din 1 kg1 l==678.57

Freshona

15 % GRATIS

Zamrznuti grašak XXL KRATKOTRAJNA

PONUDA

1,25 kg

!

149.

99

1 kg = 120.- din

250 g GRATIS

# 240574

Alpenfest

Štrudla

Sa lešnicima ili sa makom

KRATKOTRAJNA

PONUDA

450 g

!

269.

99

1 kg = 599.98 din # 206149

Više proizvoda iz teme „Alpen“ pronađite NA STRANAMA 12 - 17

www.lidl.rs /LidlSrbija KN · 07/22

# 247517

Više proizvoda iz teme „XXL“ pronađite NA STRANAMA 6 - 11

Sveži ćureći file • • •

Od grudi Bez kože i kostiju Cca 1 kg 1 kg

Redovna cena za 1 kg = 149.99

•

Redovna cena za 600 g = 478.99

SAMO!

699.99 # 233138

Banane 1 kg

SAMO!

119.99 # 80000


Super sveže od čet. 17.02. 1

komad

Avokado kom.

-28%

139.99

99.99 # 80616

Više od

120

proizvoda na

Lidlovoj pijaci

pakovanje

pakovanje

500 g

250 g

pak. / 250 g

Čeri paradajz •

Šljivar

-30%

129.99

89.99 1 kg = 359.96 din

# 82410

2

KN · 07/22

pak. / 500 g

-33%

Povrće za supu

119.99

79.99 1 kg = 159.98 din

# 82332

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


Baštensko cveće

OD ČET. 17.02. DO NED. 20.02.

Redovno zalivanje

U hladu Na sunčanom mestu

Umereno zalivanje

Držati u kući

Ljiljani • •

Vriseja ili guzmanija • • •

Više boja Cca 40 cm visine sa saksijom

549.99

Više vrsta Više boja Cca 45 - 50 cm visine sa saksijom

# 112398

699.99 # 62705

Baby žute lale

Četiri godišnja doba buket • •

•

Više boja Vaza nije uključena u prodaju

Cca 18 cm visine sa saksijom

249.99

499.99

# 147560

# 136034

Buket ruža • • •

Buket lala • •

7 lala u buketu Više boja

11 ruža u buketu Više boja Vaza nije uključena u prodaju

349.99

299.99

# 69751

# 69754

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/22

3

KN · XX/22


Super sveže od čet. 17.02.

Više od

80

proizvoda u

Lidlovoj mesari

Sveži ćureći batak •

Cca 950 g

1 kg

1 kg

SAMO!

SAMO!

279.99

Sveži ćureći karabatak • •

Sa kožom Cca 1,25 kg

549.99

# 233139

# 240369

400 g

Sveža pileća minut šnicla •

Od grudi

1 kg

-20%

249.99

199.99 1 kg = 499.98 din

# 227751

4

KN · 07/22

Sveži pileći batak i karabatak •

Cca 750 g

-30%

329.99

229.99 # 227739

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČET. 17.02. DO NED. 20.02.

Krofna sa punjenjem od kajsije 48 g

-28%

Više od

50

34.99

24.99

proizvoda u

100 g = 52.07 din

Lidlovoj

# 250590

pekari

Kukuruzno pecivo 80 g

-23% 29.99

22.99 100 g = 28.74 din

# 265174

Bio ražani hleb •

Beskvasni

500 g

-33%

149.99

99.99 1 kg = 199.98 din

Od četvrtka 17.02. do srede 23.02. # 251209

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/22

5

KN · XX/22


Za

U J I C K A R SUPE 1L=

74.69

Pilos

Pilos

Sveže mleko XXL

Kisela pavlaka XXL

•

•

3,2 % m. m.

12 % m. m. 1 kg

1,5 l

112.03

182.13

1 l = 74.69 din

15 % GRATIS

10 % GRATIS

Redovna cena za 700 g = 149.99

Redovna cena za 1 l = 82.99

# 247480

# 248244

Pilos Pilos

Sirni namaz XXL •

45 % m. m. 250 g

99.98

1 kg = 399.92 din

20 % GRATIS

Redovna cena za 100 g = 49.99 # 249414

6

KN · 07/22

Ekstra sirni namaz XXL •

60 % m. m.

250 g

105.98

1 kg = 423.92 din

20 % GRATIS

Redovna cena za 100 g = 52.99 # 247493

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

17.02.

M EG A P O N U D A N J U A U MEGA PAKOV OS! ON J E N A Š M EG A P

omiljene Potražite svoje XXL de sa oznakom Lidlove proizvo k na dobitku. ve sa kojima ste u

U 1 kg =

82.32 Pikok

Kulen XXL •

Narezan

250 g

224.97

1 kg = 899.88 din

10 % GRATIS

Redovna cena za 100 g = 99.99 # 247489

Pikok

Čajna kobasica XXL

Pikok

Budimska kobasica XXL Pilos

Jogurt XXL •

3,2 % m. m.

1,5 kg

•

250 g

224.97

600 g

123.48 458.98 1 kg = 82.32 din

200 g GRATIS

Redovna cena za 1 kg = 94.99

Narezana

1 kg = 899.88 din

10 % GRATIS

1 kg = 764.97 din

Redovna cena za 100 g = 99.99

15 % GRATIS

# 244587

Redovna cena za 300 g = 269.99

# 247478

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

# 247513

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/22

7

KN · XX/22


Pikok

Kranjska kobasica XXL 900 g

498.44 1 kg = 553.83 din

10 % GRATIS

Redovna cena za 650 g = 399.99 # 233569

Baroni

Pučka kobasica XXL

Pikok

Suva pečenica XXL •

Narezana

250 g

1 kg

397.98

441.98

1 kg = 1 592.- din

20 % GRATIS

150 g GRATIS

Redovna cena za 100 g = 198.99

Redovna cena za 750 g = 389.99

# 244585

# 247641

Chef Select Chef Select

Žu žu sa susamom XXL 1,25 kg

169.

99

1 kg = 136.- din

250 g GRATIS

Redovna cena za 1 kg = 169.99 # 241723

8

KN · 07/22

Mini kroasani sa susamom XXL 1,25 kg

179.

99

1 kg = 144.- din

250 g GRATIS

Redovna cena za 1 kg = 179.99 # 240600

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

17.02.

Pikok

Panceta XXL •

Narezana

250 g

318.

72

1 kg = 1 275.- din

15 % GRATIS

Redovna cena za 100 g = 149.99 # 244583

Baroni

Domaći čvarci XXL 500 g

367.18

1 kg = 734.36 din

Pikok

Pileća posebna XXL •

10 % GRATIS

Narezana

Redovna cena za 250 g = 203.99

500 g

159.98

1 kg = 319.96 din

100 g GRATIS

Redovna cena za 200 g = 79.99

# 242356

# 230096

600 g

Pikok

Delikates kare XXL

399.99

1 kg = 666.65 din # 248268

Chef Select

Freshona

Kroasani sa kakao kremom XXL

Zamrznuti miks za rusku salatu XXL 1,25 kg

1,25 kg

219.

124.

99

99

1 kg = 176.- din

250 g GRATIS

1 kg = 100.- din

Redovna cena za 1 kg = 219.99

250 g GRATIS

# 240597

Redovna cena za 1 kg = 124.99 # 240605

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/22

9

KN · XX/22


Saguaro

Mineralna voda XXL •

Gazirana ili negazirana

6 x 1,5 l

174.95

1 l = 19.44 din

Cena važi samo za pakovanje od 6 flaša Redovna cena flaše je 34.99 din # 249637, # 246935

3

komada

600 g

Mister Choc

Čokoladne bananice XXL

224.

100 g GRATIS

Redovna cena za 400 g = 179.99 # 245163

10

KN · 07/22

pakovanje

3 x 200 g

98

1 kg = 374.97 din

PROMO

Kakao krem tabla •

Za jelo ili kuvanje

219.

97

1 kg = 366.62 din

100 g GRATIS

Redovna cena za 400 g = 87.99 # 246965

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

17.02.

1,5 kg Mister Choc

Sunga

Duo krem XXL

Domaća kafa XXL

•

Mešavina kakao i mlečnog krema

•

1,5 kg

Mlevena

600 g

428.98

529.99

1 kg = 285.99 din

1 kg = 883.32 din

200 g GRATIS

100 g GRATIS

Redovna cena za 1 kg = 329.99

Redovna cena za 500 g = 529.99

# 241069

# 247115

Freshona

Zamrznute jagode XXL 1 kg

1 kg

Tastino

Napolitanke XXL •

Sa lešnikom ili kakaom

379.99

199.

99

250 g GRATIS

Redovna cena za 750 g = 379.99

200 g GRATIS

# 247147

Redovna cena za 800 g = 199.99 # 248571

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/22

11

KN · XX/22


DOŽIVI UKUSE SVETA

Alpenfest

Voćni jogurt sa muslijem •

U kantici 1 kg

299.99

1 kg = XXX.XX din # 221562

Alpenstern

Limburger mekani sir •

Sa 20 %, 40 % ili 50 % m. m. 200 g

269.99

1 kg = 1 350.- din # 260574

Alpenfest

Specijaliteti od krem sira •

Više vrsta

100 / 125 g

169.99

1 kg = 1 700.- / 1 360.- din # 202639

12

KN · 07/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

17.02.

Bavarska pereca sa sirom 100 g

46.99

1 kg = 469.90 din # 235196

10

komada

Alpenfest

Perece 870 g

249.99

1 kg = 287.35 din

4

# 261338

komada

Alpenfest

Lovačka kobasica • •

Alpenfest

Dimljena 100 g proizvedeno od 116 g svinjskog i 34 g goveđeg mesa

Mesni specijalitet •

Kare ili kobasica

200 g

100 g

-20%

-22%

349.99

219.99

279.99 1 kg = 1 400.- din

169.99

# 200471

# 202768

1 kg = 1 700.- din

Alpenfest

Mešavina začina •

Za hleb, piletinu, krompir ili Raclette i Fondue 60 / 70 / 110 g

119.99

1 kg = 2 000.- / 1 715.- / 1 091.- din # 246567

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/22

13

KN · XX/22


Alpenfest

Panirani komadići sira • •

Bri ili ementaler sir Sa umakom od brusnice 250 g

359.99

1 kg = 1 440.- din # 237246

Alpenfest

Ulje od semena bundeve

Alpenfest

Špecle

250 ml

500 g

549.99

149.99

1 l = 2 200.- din

1 kg = 299.98 din

# 201307

# 261211

Alpenfest

Punjeni kroketi od krompira •

Spanać i mozzarela sir ili sveži sir 600 g

249.99

1 kg = 416.65 din # 200088

14

KN · 07/22

Alpenfest

Knedle od hleba 200 g

129.99

1 kg = 649.95 din # 200863

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


a

OD ČETVRTKA

17.02.

Alpenfest

Alpenfest

Slani štapići i perece

Slani grisini u obliku srca

280 g

200 g

159.99

79.99

1 kg = 571.40 din

1 kg = 399.95 din

# 246425

# 220701

5L Alpenfest

Čips od krompira

Perlenbacher

Svetlo pivo • •

•

U burencetu 5,5 % Vol.

5l

Sa ukusom pečene piletine ili sira

200 g

1 199.99

139.99

1 l = 240.- din

1 kg = 699.95 din

# 235110

# 228631

Karamalz

Sladno pivo Perlenbacher

Svetlo pivo •

5,5 % Vol.

0,5 l

64.99

1 l = 129.98 din # 202679

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

• •

Perlenbacher

Tamno pivo

•

Classic Bezalkoholno 0,33 l

4,9 % Vol.

79.99

0,5 l

74.99

1 l = 242.40 din # 208361

1 l = 149.98 din # 211470

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/22

15

KN · XX/22


Alpenfest

Biskvit preliven čokoladom •

Kroasani od badema ili pločice sa orašastim plodovima 125 / 175 g

229.99

1 kg = 1 840.- / 1 315.- din # 206148

Manner

Alpenfest

Napolitanke

Biljne bombone • •

400 g

369.99

Bez šećera Više vrsta

125 g

1 kg = 924.98 din

119.

99

# 222017

1 kg = 959.92 din # 217875

Alpenfest

Čokolada na švajcarski način •

Više vrsta

Alpenfest

100 g

149.99

1 kg = 1 500.- din

140 g

Mini čokoladne perece •

179.99

Tamna ili mlečna čokolada

1 kg = 1 286.- din

# 211177

# 252935

Alpenfest

Karamelizovani orašasti plodovi • 1,2 kg

Alpenfest

Miks voćnih gumenih bombona

569.99

1 kg = 475.- din # 228158

16

KN · 07/22

Lešnik, badem ili kikiriki 200 g

199.99

1 kg = 999.95 din # 239923

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

17.02.

Alpenfest

Saher torta 500 g

549.99

1 kg = 1 100.- din # 228058

ke Alpenfest

Čizkejk 800 g

Alpenfest

Švarcvald torta sa višnjama

1,25 kg

579.99

649.99

1 kg = 464.- din

1 kg = 812.49 din

# 203977

# 247468

Alpenfest

Sladoled na bavarski način •

Sa ukusom štrudle od jabuka, Švarcvald ili bavarski krem 900 ml

269.99

1 l = 299.99 din # 220627

Alpenfest

Sendvič biskvit •

Alpenfest

Mlečne bombone

Sa punjenjem od tamne čokolade, karamele, lešnika ili kokosa

400 g

219.99

100 g

169.99

1 kg = 549.98 din # 209243

1 kg = 1 700.- din # 233959

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/22

17

KN · XX/22


PRAKTIČNA KUHINJA

PO TVOM UKUSU Precizni, odvojivi nazubljeni nož od nerđajućeg čelika

120 W

TV

Silvercrest Kitchen Tools®

kom.

Mesoreznica SAS 120 C1 • • •

•

Dimenzije: cca 34,5 x 23,4 x 23,5 cm (Š x V x D)

Neklizajuće stopice za siguran položaj

5 499. Testiran kvalitet

na t stira os Te gurn si

•

Za sečenje hleba, kobasica, sira i povrća Čvrsta metalna konstrukcija Invividualno podešavanje debljine reza do 20 mm - pogodna i za vrlo tanke kriške Vakuumske nožice za bezbedno stajanje

-

# 367894

N pr adgl oizv ed od ana nja

HIT NEDELJE

Dostupne boje

Ernesto®

Daska za sečenje kom.

Dimenzije: cca 50 x 30 cm

18

KN · 07/22

1 999.

-

# 376422

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

17.02.

Nož od visokokvalitetnog nerđajućeg čelika

TV

350 W

HIT NEDELJE Silvercrest Kitchen Tools®

Štapni mikser SSM 350 B1

Za mešanje, pravljenje pirea i usitnjavanje Turbo taster za snažno impulsno mešanje Testiran kvalitet

kom.

na t stira os Te gurn si

1 399.

-

N pr adgl oizv ed od ana nja

• •

# 375582

1

Uključuje 2 mutilice i 2 nastavka za testo od nerđajućeg čelika

TURBO

2 3

2

4

dela Sa 3 nastavka

Turbo taster

dela 01 2 3 4 5

5 nivoa brzine

4 5

300 W Ernesto®

Dimenzije: cca 45 x 32 cm

Kuhinjski dodaci

Set silikonskih pomagala Valjak za testo Silikonska kesa za šlag Silikonska podloga za pečenje Špatula za testo od nerđajućeg čelika kom. ili set

Ručni mikser SHM 300 C1 •

Za mešanje, mućenje i izradu testa

1 499.# 352660

# 366129

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

Testiran kvalitet

kom.

na t stira os Te gurn si

299.

99

Silvercrest Kitchen Tools®

N pr adgl oizv ed od ana nja

•1 •2 •3 •4 •5

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/22

19

KN · XX/22


Do

pna b oja

s tu

maks.

5

TV

kg

HIT NEDELJE Silvercrest Kitchen Tools®

Digitalna kuhinjska vaga • •

U gram precizno merenje do 5 kg Automatsko isključivanje, funkcija dodatnog merenja (TARA), automatsko podešavanje na nulu i indikator prekoračenja težine

•

Dimenzije: cca 14,5 x 1,65 x 20 cm (Š x V x D)

kom.

699. Testiran kvalitet

na t stira os Te gurn si

N pr adgl oizv ed od ana nja

# 352672

Ernesto®

-

Oštrač noževa •

99

3-struki postupak oštrenja za optimalno oštrenje - Korak 1: Priprema sečiva dijamantskim delom - Korak 2: Oštrenje noža ojačanim čelikom

Korak 3: Poliranje i ponovno oštrenje sečiva keramičkim oštricama kom.

599.99 # 367773

Dužina sečiva: cca 19 cm

1

1

2

3

4

Dužina sečiva: cca 19,5 cm

2

Dužina sečiva: cca 18 cm

3

Ernesto® Dužina sečiva: cca 12 cm i cca 8,5 cm

4

Kuhinjski nož •1 •2 •3 •4

20

•1 •2 •3 •4

dela

Kuhinjski nož Nož za meso Santoku nož Set - višenamenski nož i nož za ljuštenje KN · 07/22

Kuhinjski dodaci

2

kom. ili set

699.

99 # 366070

Rende sa ručkom Žica za mućenje Kuhinjska hvataljka Rezač za picu kom.

269.

99 # 366066

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA Halogen

Gasni

17.02.

2

Indukcioni

dela Može se koristiti kao poklopac

Ernesto®

set

Kalupi za pečenje • •

Visokokvalitetni 2-struki premaz protiv prianjanja kompanije ILAG® Otporni na temperature do 250°C

•

Dimenzije: cca 41 x 26,5 x 4 & 6 cm (D x Š x V)

799.99 # 374285

1 2

ili 1

3

5

Ernesto®

2 u 1 Mlin od nerđajućeg čelika •1 • •

Za čili papriku Veliki otvor za jednostavno punjenje Pogodno za čuvanje sitnih osušenih čili paprika

•

Zapremina: velika posuda cca 100 ml,

2

4

mala posuda cca 50 ml

•2 • •

Za so i biber Keramički mlin za zrna bibera/soli itd. Podesivi stepen mlevenja od grubog do finog

•

Zapremina: 2x cca 85 ml

kom.

999.

99

Ernesto®

Kuhinjski pribor •1 •2 •3 •4 •5

Kutlača Lopatica za okretanje Varjača Kašika za špagete Kašika za ceđenje

kom.

129.99 # 375554

# 366728

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/22

21

KN · XX/22


1

Pećnica

cca

4,5 l Halogen

Gasni

2

Indukcioni

Ernesto®

Emajlirani lonac ili šerpa

cca

7l

•

Štedi energiju zahvaljujući ravnomernoj i brzoj raspodeli toplote

•

Unutrašnje dimenzije:

•1

Ø cca 26 cm

•2

Ø cca 24 cm

kom.

2 299.# 367776

cca

5l

Dimenzije: cca 49,3 x 24,1 x 6,9 cm (D x Š x V)

Ernesto®

Emajlirani pleh za pečenje kom.

1 999.# 379625

Ernesto®

Aluminijumski tiganj za palačinke • •

Izuzetno tanak Za kuvanje sa manje masti

•

Dimenzije: Ø cca 25 cm

kom.

Debljina dna: cca 2,5 mm

699.

99 # 373650

22

KN · 07/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

17.02.

3

dela

Halogen

Indukcioni

Gasni

Ernesto®

Šerpa za kuvanje na pari od nerđajućeg čelika

cca

2,6 l

• •

•

Šerpa sa uloškom za kuvanje i staklenim poklopcem uklj. otvor za ispuštanje pare Idealna za zdravu ishranu – minerali i vitamini ostaju u većoj meri očuvani Prečnik: svaka cca 20 cm

set

Praktična litarska skala sa unutrašnje strane

2 699.# 352845

Ernesto®

1

Aluminijumski tiganj • Debljina dna: cca 3 mm

•1

Za kuvanje sa manje masti: - Dobra svojstva protiv lepljenja - Odlična sposobnost čišćenja Dimenzije: Ø cca 28 cm

kom.

1 599.-

2

# 374282

Debljina dna: cca 3 mm

•2

Dimenzije: Ø cca 28 cm

kom.

999.99 # 374272

•3

3

Dimenzije: Ø cca 24 cm

kom.

699.99 Debljina dna: cca 2,6 mm

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

# 374275

KN · 07/22

23

KN · XX/22


1

2

5

3+

delova

godina

ZABAVA I IGRA

BEZ GRANICA

3

4

Playtive®

Set dečijih autića

Race Cars Crazy Cars Tuning Cars Oldtimer Cars

•1 •2 •3 •4

set

599.99 # 366951

8+

godina

Playtive®

Sadrži: 2 automobila sa funkcionalnim farovima i magnetnom bazom, 2 kontrolora sa realističnom kontrolom brzine i mrežnim adapterom

Trkačka staza Audi R8 LMS •

Podstiče koordinaciju oko-ruka i sposobnost reagovanja

•

Dužina staze: cca 625 cm

set

4 999.# 379811

24

KN · 07/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

17.02.

Različiti setovi

6+

2+

godina

godina

3

dela

Playtive®

Sadržaj seta: • Postolje • Lopta za udaranje • Bokserske rukavice • Pumpa

Set vozila • •

Sva vozila sa magnetnim spojnicama Kompatibilna sa standardnim setovima drvenih šina i drvenih staza set

349.

99

Crivit®

set

Set za boks •

# 359782

Lopta za udaranje podesiva po visini (cca 78 - 120 cm)

1 699.# 366550

2+

godina

Različite vrste

28

2+

godina

14

delova

delova

2

1

127

10

delova

delova

4 3

1+

godina

Playtive®

Hot Wheels®

Dečija drvena igračka

Igračka vozilo •

Dimenzije: cca 11,0 x 3,5 x 11,0 cm

kom.

199.

99

Pravo drvo

•

1-2

•3 •4

# 374168

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

Podstiče spretnost i razvijanje sposobnosti prostorne percepcije Podstiče korišćenje brojeva, boja i oblika kroz igru Podstiče korišćenje boja i oblika kroz igru

www.lidl.rs /LidlSrbija

3+

godina

set

999.

99 # 354511

KN · 07/22

25

KN · XX/22


9 odvojivih tekstilnih kutija sa ojačanim dnom

Po kutiji maks.

2

kg

Livarno Home®

Polica za odlaganje • •

Lagana, stabilna konstrukcija Trake sa obe strane kutije za jednostavno nošenje

•

Dimenzije: cca 65 x 60 x 30 cm (Š x V x D)

kom.

2 999.s tu

pna b oja

Do

# 366109

0+

godina

2+

godina

Vrata koja se mogu fiksirati čičak trakom

Visina: cca 100 cm

Playtive®

Šator za igranje • • •

Za puno zabave u dečijoj sobi Čvrsti stubovi od punog borovog drveta Tkanina za šator izrađena od izdržljivog pamuka

Playtive®

•

Dimenzije (rasklopljen): cca 110 x 162 x 110 cm (Š x V x D)

•

kom.

3 999.# 359564

26

KN · 07/22

Plišana igračka

Slon, medved ili polarni medved kom.

1 699.# 359816

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

17.02.

3+

godine

Može se sklopiti tako da štedi prostor

Barbie®

set

4 599.-

Barbie kućica sa lutkom i nameštajem •

Dimenzije: cca 32 x 53,5 x 13,5 cm

# 367214

6x

1

Različite vrste

2

3+

godina

Crelando®

3

Kreativni set za ukrašavanje

11

delova

•1 •2

Crelando®

Set pečata za decu • • •

10 zabavnih motiva za nanošenje pečatom i bojenje Drške od drveta bukve, prilagođene deci Uključuje jastučić za pečate u 2 boje

•3 •

4

26x •4

Kružni sekač Makaze za ukrasno sečenje Set pečata za utiskivanje 1 klešta jednostavna za rukovanje, sa 10 izmenjivih uložaka sa motivima Pečati sa slovima ili motivima set

set

599.99

399.99

# 354687

# 366299

Pravo drvo

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/22

27

KN · XX/22


3+

Različite vrste

godina

Dečija zvučna knjiga •

Sa 10 zvučnih efekata kom.

699.99 # 374176

6+

2+

godina

godina

4+

godina

4+

godina

5+

godina

Različite vrste

Dečija knjiga •

Dečija bojanka sa stikerima

kom.

359.99 # 374165

28

KN · 07/22

Veoma zabavna knjiga: povezivanje tačaka, uzbudljive slike pretraživanja, lavirinti ili bojenje po brojevima kom.

249.99 # 374170

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

17.02.

Različite vrste

1 1/2+ godina

Kao kroz magiju, voda stvara slike na prostirci, a čim se voda osuši, sve nestaje i zabava ponovo počinje

3+

godina

Playtive®

Prostirka za crtanje vodenom olovkom • •

Podstiče koncentraciju, finu motoriku i kreativnost

CRAZE®

kom.

699.99

Prostirka za crtanje:

Pop it dečija igračka kom.

299.99

# 354513

cca 80 x 60 cm (Š x D)

# 412617

3+

godina

Različite vrste

Knjiga slagalica •

Sa 5 slagalica kom.

399.99 # 374171

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/22

29

KN · XX/22


UDOBAN OSEĆAJ ZA

LEPŠE SNOVE

Dostupne boje

TV HIT NEDELJE Livarno Home®

Žersej čaršav sa gumom •

Dimenzije: cca 90-100 x 200 cm

kom.

599.

99

•

Dimenzije: cca 180-200 x 200 cm

kom.

999.

99

# 370360

•

Dimenzije: cca 140-160 x 200 cm

kom.

799.

99

KN · 07/22

Pogodan za dušeke visine

do 25 cm P O D RŽ AVAMO

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

# 370359

30

# 370343

PAMUKA U AFRICI

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

2

2

Do

Do

pa n de

stu

pa n de ze n

stu

Klasičan kroj Prikladno za svako godišnje doba Ugodno na dodir

ze n

1

21.02.

RENFORCÉ

Zadržava oblik i veličinu zahvaljujući Sanfor tretmanu koji sprečava skupljanje

Svi dezeni su dostupni u obe veličine

3

dela

dela

Sa 2 lica

TV HIT NEDELJE Livarno Home®

Posteljina Renforcé •

Sa skrivenim kopčanjem

•1

Dimenzije:

2 •

Dimenzije:

•

jastučnica: cca 60 x 80 cm

•

jastučnica: 2x cca 60 x 80 cm

•

navlaka: cca 140 x 200 cm

•

navlaka: cca 200 x 200 cm

set

999.

99

set

1 599.

-

# 370340

P O D RŽ AVAMO

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 370339

Individualno podešavanje visine promenom količine punjenja

Livarno Home®

Jastuk Dimenzije: cca 60 x 80 cm

•

kom.

699.99 # 370366

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/22

31

KN · XX/22


Do

pna b oja

s tu

Esmara®

Ženska majica dugih rukava •

Veličine: S - L (36 - 46)

kom.

P O D R Ž AVA M O

599.99

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 370351

Esmara®

Ženske farmerke „Skinny Fit“ •

Veličine: 36 - 46*

kom.

1 199.

P O D R Ž AVA M O

-

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 370361

32

KN · 07/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

21.02.

Esmara®

Pončo •

Prijatan i topao

•

Univerzalna veličina

kom.

1 299.# 363339

3u1

Livarno Home®

Sklopivi dušek •

Sa visokokvalitetnim jezgrom od pene za udobnost prilikom spavanja

•

Dimenzije: rasklopljen: cca 190 x 65 x 8,5 cm (D x Š x V); za sedenje: cca 63 x 65 x 25,5 cm (D x Š x V)

kom.

3 999.

-

# 370731

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/22

33

KN · XX/22


2

dela

100% pamuk

Esmara®

Ženska pidžama •

Veličine: XS - XL (32 - 50)*

set

1 299.-

P O D R Ž AVA M O

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 370094

34

KN · 07/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

21.02.

POD

INICI

R Ž AV

AMO

JA

PROIZV T I V U ODNJE

PAMU U AFRIKA CI

INICIJATIVA ZA BOLJI ŽIVOT “Cotton made in Africa” (CmiA) je inicijativa koja podržava održivi uzgoj pamuka. Vodeći se principom „pomozimo drugima da pomognu sebi“ ova inicijativa pomaže malim proizvođačima u Africi da svojim radom ostvare bolje prihode i bolje uslove života. Kroz obuke, proizvođači dobijaju znanje o održivijim i efikasnijim metodama uzgoja, što je važno kako za prinose pamuka tako i za zaštitu životne sredine. Tekstilne proizvode koji su napravljeni od ovakvog pamuka prepoznaćete po oznaci „Supporting the CmiA initiative”. Kupovinom ovih proizvoda podržavate rad ove inicijative i doprinosite cilju da što veći broj malih proizvođača u Africi dobije obuku za efikasne metode uzgoja, i poboljša svoje životne uslove.

100% pamuk

Esmara®

Ženska potkošulja •

Veličine: S - XL (36 - 50)*

kom.

499.

99

P O D R Ž AVA M O

Lidl je sebi postavio cilj da do kraja 2022. godine za proizvode svoje privatne robne marke koristi isključivo pamuk koji potiče iz održivog uzgoja.

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 370879

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/22

35

KN · XX/22


Dostupna boja:

2

dela

Livergy®

Muška pidžama Veličine: M - XL (48 - 58)

•

set

1 399.-

P O D R Ž AVA M O

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

s tu

pna b oja

Do

# 370877

Crivit®

Muški donji deo trenerke •

Veličine: S - XL (44 - 58)

kom.

P O D R Ž AVA M O

999.

99

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 363576

36

KN · 07/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

21.02.

100% pamuk

Livergy®

Muška potkošulja Veličine: M - XXL (5 - 8)

•

kom.

499.99

P O D RŽ AVAMO

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 370875

Dostupna boja:

Dostupna boja:

7x 3x

Livergy®

Livergy®

Muške bokserice •

Veličine: M - XL (5 - 7)

•

3 komada (1 kom. = 333.33)

set

999.99

Muške čarape P O D R Ž AVA M O

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

•

Veličine: 39 - 46

•

7 pari (1 par = 100.-)

set

699.

# 362820

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

99 # 362817

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/22

37

KN · XX/22


Oštrica premazana slojem titanijuma sa keramičkim nožem

Sadržan pribor

3,7 V

700 mAh

Silvercrest Personal Care®

Trimer za kosu i bradu SHBS 700 A1 • • •

2 nivoa brzine: normalan i turbo 1 nastavak za proređivanje i 6 nastavaka za češalj za različite dužine šišanja Fino podešavanje u 5 nivoa cca 0,8-2,0 mm

TVOJ KUTAK 1 999.ZA NEGU kom.

na t stira os Te gurn si

N pr adgl oizv ed od ana nja

Testiran kvalitet

s tu

pna b oja

Do

# 354063

maks.

180 kg

VitalMaxx®

STEP-ON funkcija

Pedi Perfect uređaj za uklanjanje zadebljane kože

Silvercrest Personal Care®

Staklena vaga za merenje telesne mase SPWE 180 A1 • •

Tehnologija 4 senzora za precizno određivanje težine Automatsko isključivanje

•

Dimenzije: cca 30 x 2,3 x 30 cm (Š x V x D)

# 353665

Sa 2 nastavka - grubi i fini Bez oštrica i opasnosti od povreda kom.

N pr adgl oizv ed od ana nja

na t stira os Te gurn si

899.99 KN · 07/22

•

Testiran kvalitet

kom.

38

•

Sadržan pribor

1 199.# 393797

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

Sadrži: Mirisno ulje sa prijatnim mirisom lavande (cca 10 ml) i mirisom sandalovine (cca 10 ml)

21.02. maks. 80ml

cca.

3h

Sa naizmeničnim promenama boje svetlosti Silvercrest Personal Care®

Ultrazvučni aroma difuzer SAD 12 E4/F5 • •

maks. 120ml

Pomoću ultrazvuka proizvodi finu, hladnu maglu Idealan kao ovlaživač vazduha za adekvatan nivo vlažnosti u prostoriji Može se koristiti kao osveživač vazduha dodavanjem mirisnog ulja

•

Dužina kabla: cca

kom.

cca

1 999.-

4h

1,8m

# 354079

Više vrsta

Livarno Home®

2

Organizator za kozmetiku

dela

kom.

199.99

Esmara®

Ženska trenerka

# 373818

set

1 999.-

Kozmetički pribor kom.

Veličine: XS - XL (32 - 50)*

•

Livarno Home®

119.

99

# 370870

# 373823

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/22

39

KN · XX/22


Dostupni dezeni

Jednostavna montaža bez zavrtanja i bušenja zahvaljujući funkciji stezanja

maks.

3

kg

Po polici

Livarno Home®

Teleskopska polica za kupatilo • • •

Sa 3 korpe za odlaganje stvari Podesiva visina od cca 123 do 260 cm

Livarno Home®

Dimenzije ukupno: cca 25,5 x 123-260 x 25,5 cm

Zavesa za tuš

(Š x V x D)

•

Dimenzije: cca 180 x 200 cm

kom.

kom.

799.99

2 599.-

# 370091

# 365179

Dostupne boje S adr ž i

Dimenzije: cca 54 x 54 cm

3 vrste mlaza mlaz za mlaz masažu kiše

Dimenzije: cca 38 x 80 cm

mlaz sauna

Livarno Home®

Multifunkcionalni ručni tuš • •

•

Dugme za jednostavnu promenu vrste mlaza Visokokvalitetno crevo za tuširanje cca 170 cm sa zaptivkama, umetkom za uštedu vode i okretnim konusom protiv uvijanja Dimenzije: glava tuša Ø cca 11 cm

kom.

1 199.

-

Ridder®

Mekana prostirka za tuš kabinu ili za kadu kom.

699.99 # 373640

# 353696

40

KN · 07/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


U

. klj

p ut n u f ut r o

OD PONEDELJKA

21.02.

lu

Nevadent®

Električna četkica za zube „Advanced“ NSZB 3.7 C4

4 programa čišćenja

•

3,7 V

•

800 mAh

•

•

Efikasno čišćenje zuba i desni Sa nastavkom za pranje zuba sa bočne strane i četkicom za efikasno čišćenje između zuba Posebno temeljno otklanjanje plaka visokofrekventnim vibracijama Vreme rada: cca 90 min (sa punom baterijom) kom.

2 699.-

s tu

pna b oja

Do

Stanica za punjenje sa kutijom za odlaganje za 4 glave četke

# 367535

Rezervoar za vodu:

Kompatibilne sa Oral-B i Nevadentglavama četkice

Intenzitet mlaza vode podesiv na 3 nivoa:

cca

130 ml Uklj. 2 glave četkice

Soft - za stimulišuću masažu desni Normal – za svakodnevno čišćenje Jet – za uklanjanje tvrdokornih ostataka hrane

3,7 V

800 mAh

Nevadent®

Električna četkica za zube za decu NZAK 3.7 A1

•

Irigator za ispiranje usta NMD 3.7 B6

Temeljno uklanjanje plaka pomoću brzog oscilacionog sistema Vreme rada: cca 90 min (sa punom baterijom)

• •

kom.

Pouzdano čisti područja koja su teško dostupna četkici za zube Uklj. dva nastavka i stanicu za punjenje kom.

-25%

2 999.-

1 999.-

1 499.-

Testiran kvalitet

# 354085

na t stira os Te gurn si

N pr adgl oizv ed od ana nja

•

Nevadent®

# 368332

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/22

41

KN · XX/22


Funkcija uštede vode: 2 podešavanja ručke za optimalnu kontrolu protoka vode

S adr ž i

Livarno Home®

Baterija za lavabo •

Tihi mešač od 35 mm sa dugotrajnim keramičkim diskovima Pogodna za sve uobičajene lavaboe

•

Dimenzije:

•

cca 5,2 x 14,7 x 16,2 cm (Š x V x D)

kom.

3 399.# 353695

Sa mehanizmom za nečujno spuštanje

2u1 idealna za odrasle i decu Livarno Home® maks.

150 kg

2 u 1 Daska za WC šolju • • •

Integrisano dečije sedište u poklopcu Pogodna za sve standardne WC šolje Dimenzije: cca 37,6 x 45,5 cm

kom.

2 399.# 354137

42

KN · 07/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

21.02.

2x

Livarno Home®

Multifunkcionalne korpe za odlaganje •

Dimenzije: cca 26 x 26 x 9,5 cm

•

2 komada (1 kom. = 250.-)

(Š x V x D)

set

499.99 # 373830

4x

Livarno Home®

Polica za odlaganje • • • •

Od masivnog bambusa Sa 5 polica i puno prostora za odlaganje Pogodan za prostorije sa visokom vlažnošću vazduha

Wenko®

Set kuka za peškire za radijator

Dimenzije: cca 37 x 140 x 37 cm

•

Za standardni radijator za peškire

(Š x V x D)

•

4 komada (1 kom. = 125.-)

kom.

3 999.-

set

499.99

# 367033

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

# 393552

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/22

43

KN · XX/22


Super sveže

od pon. 21.02.

Sveža svinjska plećka • •

Bez kostiju Cca 1 kg 1 kg

-21%

569.99

Više od

80

449.

99 # 227760

proizvoda u

Lidlovoj mesari

1 kg

Sveža pileća zadnja četvrt • •

Batak i karabatak sa delom leđa Cca 650 g

1 kg

SAMO!

219.

99 # 227740

44

KN · 07/22

Sveža svinjska krmenadla • •

Sa koskom Cca 500 g

-20%

499.99

399.

99 # 227759

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PON. 21.02. DO SRE. 23.02. pakovanje

125 g

Rukola pak. / 125 g

-25%

119.99

Više od

89.99

120

1 kg = 719.92 din

# 82135

proizvoda na

Lidlovoj pijaci

Đumbir

Cvekla

1 kg

1 kg

SAMO!

SAMO!

49.99

399.99

# 82815

# 82700

Više od

50

proizvoda u

Lidlovoj pekari

70 g

Veganski burek

100 g

SAMO!

Bio suncokret pecivo

39.

99

-30%

49.99

34.99 100 g = 49.99 din

Od ponedeljka 21.02. do nedelje 27.02. # 251519

1 kg = 399.90 din # 234522

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/22

45

KN · XX/22


Super kvalitet od pon. 21.02.

Pilos

Pilos

Mladi sir •

Edamer sir

5 % m. m.

•

U listićima 150 g

500 g

-20%

-21%

189.99

149.99

119.99

149.

99

1 kg = 799.94 din

1 kg = 299.98 din

# 224421

# 225533

Pilos

Kremasti voćni desert •

Više vrsta 250 g

-20% 74.99

59.99 1 kg = 239.96 din

# 205911

Pilos

Jogurt sa ukusom vanile i jagode 4 x 100 g

-23%

Milbona

Safari dečiji puding •

Sa vanilom ili čokoladom

46

149.99

1 kg

Solevita

Sveži sok od pomorandže • •

100 % voćni sadržaj Sa pulpom 1l

-23%

129.99

-22%

244.99

114.99

1 kg = 287.48 din

99.99

189.99

# 204444

# 225422

# 202386

KN · 07/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PON. 21.02. DO SRE. 23.02.

t 1 kg

-25% Baroni

Svinjska kolenica •

Dimljena

399.99

1 kg

-20%

299.

99

349.99

Baroni

Hot dog • •

Od živinskog mesa Bez omotača

279.99 # 224587

# 227725

Dulano

Dalmatinski pršut • •

Narezan 100 g proizvoda proizvedeno od 161 g svinjskog buta Period zrenja 18 meseci

•

100 g

-21%

329.99

259.

99

Baroni

Ćureća posebna kobasica Pikok

Pileća carska kobasica •

Narezana

100 g

400 g

-20%

-20%

99.

99.99

99

79.99 1 kg = 799.90 din

79.99

# 232945

# 227056

1 kg = 2 600.- din

1 kg = 199.98 din

# 250849

Ocean Sea

Panirani file ribe Alaska Polok •

KRATKOTRAJNA

4

komada

Sa topljenim sirom i začinskim biljem, sa senfom ili u hrskavom testu

PONUDA

400 g

!

299.99

KRATKOTRAJNA

PONUDA

Nixe

Prženi fileti haringe •

U salamuri

325 g

!

249.99

1 kg = 769.20 din # 208493

1 kg = 749.98 din # 218182

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/22

47

KN · XX/22


Dobro za tebe, dobro za prirodu Crownfield

Bio ovsene pahuljice 500 g

-27%

158.99

114.99 1 kg = 229.98 din

Od ponedeljka 21.02. do nedelje 27.02. # 253251

Maribel

Bio sirup od agave

Crownfield

Bio musli •

Više vrsta

• •

Prirodni zaslađivač Za pripremu kolača i poslastica 250 g

500 g

-27%

369.99

-20%

349.99

269.99

279.99

Od ponedeljka 21.02. do nedelje 27.02.

Od ponedeljka 21.02. do nedelje 27.02.

1 kg = 539.98 din

1 kg = 1 120.- din

# 213918

# 204254

Alesto

Bio banana čips 150 g

169.

99

1 kg = 1 134.- din # 213986

48

KN · 07/22

Alesto

Bio čips od kokosa 150 g

249.99

1 kg = 1 667.- din # 219210

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

21.02.

Vita D‘or

Bio laneno ulje •

Hladno ceđeno 250 ml

229.99

1 l = 919.96 din # 213465

Milbona

Milbona

Bio napitak na bazi badema

Bio napitak na bazi ovsa ili pirinča

1l

1l

199.99

-25%

239.99

179.99

# 236227, # 229062

Od ponedeljka 21.02. do nedelje 27.02. # 236225

Bio zamrznuto voće •

Borovnice ili maline 300 g

399.99

1 kg = 1 334.- din # 235282

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/22

49

KN · XX/22


160 g

500 g

-27%

Tastino

Bio hleb •

Od zrna raži sa semenkama suncokreta, od zrna raži ili od zrna raži, spelte i zelene spelte

158.99

114.

99

1 kg = 229.98 din

Od ponedeljka 21.02. do nedelje 27.02.

Milbona

Bio sirni namaz •

Sa začinskim biljem ili klasik

-25%

199.99

149.99 1 kg = 937.44 din

Od ponedeljka 21.02. do nedelje 27.02. # 242334

# 217152

Golden Sun

Bio žitarice •

Heljda, amarant, bulgur ili spelta

500 / 750 g

269.99

1 kg = 539.98 / 359.99 din # 213975

50

KN · 07/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

21.02.

Trattoria Alfredo

Bio pizza Margarita •

Pečena u kamenoj peći

340 g

329.99

1 kg = 970.56 din # 213495

Primadonna

Bio maslinovo ulje •

Ekstra devičansko 500 ml

549.99

1 l = 1 100.- din

500 g

Combino

Bio dečija testenina •

U obliku vozila ili životinja

129.99

1 kg = 259.98 din

# 208486

# 228346

Freshona

Bio povrće u teglici • •

Cvekla, celer ili šargarepa Oceđena masa 190 g / 220 g 370 ml

129.99

1 kg = 684.16 / 590.87 din # 223654

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/22

51

KN · XX/22


Chef Select

Bio palačinke 350 g

269.99

1 kg = 771.40 din # 235779

Sondey

Bio pirinčane čoko galete •

Sa prelivom od tamne, mlečne ili mlečne čokolade sa kokosom 100 g

-26%

149.99

109.99 1 kg = 1 100.- din

Od ponedeljka 21.02. do nedelje 27.02. # 208332

Sondey

Bio keks •

Sa kikirikijem, suvim grožđem i semenkama suncokreta ili sa kikirikijem, osvenim pahuljicama i indijskim orasima

Confiserie Firenze

Bio vafli 165 g

200 g

169.99

229.99

1 kg = 1 031.- din

1 kg = 1 150.- din

# 234733

# 219019

150 g

-20% 99.99

Milbona

Bio jogurt sa muslijem •

Vanila jogurt sa lešnicima i bademima, jagoda jogurt sa jagodama i malinama ili banana jogurt sa čokoladom

79.99 1 kg = 533.27 din

Od ponedeljka 21.02. do nedelje 27.02. # 216007

52

KN · 07/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

21.02.

Tastino

Bio hrskave pločice •

Kinoa i 3 vrste semenki, čia i ovas ili golica i gauda sir 200 g

219.99

1 kg = 1 100.- din # 218962

Solevita

Bio voćni sok •

Italija 2020. Organsko suvo crveno

Od đumbira, jabuke i limuna ili od citrusa, kurkume i đumbira

150 ml

-26%

129.99

94.

14 - 18 °C 13 % Vol.

99

1 l = 633.27 din

Od ponedeljka 21.02. do nedelje 27.02. # 241072, # 235195

Bio Nero d‘Avola 0,75 l

-25%

399.99

299.99 1 l = 399.99 din

Od ponedeljka 21.02. do nedelje 27.02. # 224837

30 g

-25% 99.99

Alesto

Bio pločica •

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

Sa kokosom i čia semenkama, kakaom i bademima, višnjama i indijskim orasima ili mangom i indijskim orasima

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/22

74.99 100 g = 249.97 din

Od ponedeljka 21.02. do nedelje 27.02. # 251487

53

KN · XX/22


Kania

Bio kečap 450 g

219.

99

1 kg = 488.87 din # 200944

345 g

189.99

Combino

Bio umak od paradajza •

Arrabbiata, napoletana ili vegetarijanski bolognese

1 kg = 550.70 din # 206555

Sondey

Bio ovseni keks •

Sa mlečnom ili tamnom čokoladom 200 g

-25%

199.99

149.99 1 kg = 749.95 din

Od ponedeljka 21.02. do nedelje 27.02. # 219006

54

KN · 07/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

21.02.

Snack Day

Bio čips od povrća •

Sa morskom solju 100 g

-21%

279.99

219.99 1 kg = 2 200.- din

Od ponedeljka 21.02. do nedelje 27.02. # 219179

Milbona

Bio feta sir •

U salamuri 200 g

-26%

299.99

219.99 1 kg = 1 100.- din

Od ponedeljka 21.02. do nedelje 27.02. # 214091

Solevita

Choco Nussa

Bio nektar od borovnice

Bio lešnik krem • •

16 % lešnika Bez palminog ulja

•

40 % voćni sadržaj

300 g

500 ml

-27%

-25%

369.99

349.99

269.99

259.99

Od ponedeljka 21.02. do nedelje 27.02.

Od ponedeljka 21.02. do nedelje 27.02.

1 kg = 899.97 din

1 l = 519.98 din

# 228341

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

# 252682

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 07/22

55

KN · XX/22


OD PON. 21.02. DO SRE. 23.02.

Super ušteda Limun

1 kg

Sveže pileće grudi • •

Bez kože Cca 650 g

-28%

499.

99

• •

Više vrsta Začinjena na više načina

SAMO!

359.99

99.99

# 227742

# 80160

Freshona

Zamrznuta mešavina povrća

1 kg

1 kg

750 g

-20%

239.

-22%

Baroni

Domaća mesnata slanina

99

189.99

•

1 kg = 253.32 din

Cca 320 g

679.99

529.99

# 200024

SLUŽBA ZA POTROŠAČE

LIDL.RS

Lidl.rs/kontakt Besplatan broj 0800 300 199 Od pon. do pet. od 8 do 17 h

facebook.com/LidlSrbija instagram.com/LidlSrbija youtube.com/LidlSrbija

# 227734

LIDL MOBILNA APLIKACIJA Možete je preuzeti na App Store i Google Play

BESKONTAKTNO PLAĆANJE Gotovinom, platnim karticama (Maestro, American Express, Mastercard, Visa, Visa Electron i Dinacard) i čekovima građana na 30, 60, 90, 120 i 150 dana


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Pogledajte naše ponude by Nabava.net Katalozi - Issuu