Ponuda vrijedi od SRIJEDE
14.01. do 20.01.
Uvijek od akcije
SNIZILI SMO VIŠE OD
P R O I Z VO DA Moderni sustav centralne isporuke jamči više od 5.000 sniženih cijena u više od 150 trgovina diljem Hrvatske.
VIRO
Šećer bijeli 1 kg
MPC 11.06.2025. = 1,19 €
-34% Super TOP Samo cijena! prilika! HIT Već cijena! odu Plodinama xxxx
0.65 0.99 €
Npoonvuo di !
€
-20%
u
EASY CHEF
Krumpirići
odabrani proizvodi smrznuti 680 - 907 g
XXL 1 kg
TRAJNO SNIŽENIH
DOLINE
CIJENA
ZA SRETAN POČETAK GODINE UZ PLODINE CARD APLIKACIJU Uvijek
svježe!
Tekući jogurt
jagoda ili šumsko voće 1 kg MPC 15.07.2025. = 1,99 €
-15%
Super prilika! TOP Samo cijena! HIT Već cijena! odu Plodinama xxxxx
1.69 1.99 €
više na str. 2-3
3 kg 1 kg = 0,82 €
€
XXL 24 role
Naranča Svježi svinjski vrat s kostima u komadu ili narezan na pultu
MPC 09.07.2025. = 6,19 €
MPC 31.12.2025. = 3,49 € 1 kg = 0,82 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
2.79
2.45
1 kg
3 kg
€
€
VIOLETA
Toaletni papir Pure&Strong
MPC 26.09.2025. = 5,59 € 1 rola = 0,20 €
Ponuda vrijedi od srijede 14.01. do utorka 20.01.2026. ili do isteka zaliha. Sve cijene su izražene u eurima s PDV-om. Kupovina je moguća samo u količinama predviđenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.
XXLHIT ušteda! TOP cijena! Već cijena! od
4.69 24 role
€
Izdanje 03/2026
TRAJNO SNIŽENIH
CIJENA
ZA SRETAN POČETAK GODINE
POTRAŽI NA USLUŽNOM PULTU
PONUDA
TRAJNO SNIŽENO
PISINIUM
-13%
GAVRILOVIĆ
Kuhana šunka
Pršut
1.39
MPC 05.09.2025.=18,05 € 1 kg = 13,90 €
€
TRAJNO SNIŽENO HOHES C
Sok
multivitamin ili jabuka - acerola 1l
MPC 02.05.2025.=2,69 €
2
komadići trajni proizvod 200 g
1.59 €
polutrajni proizvod 100 g
-18%
2.19
MPC 15.07.2025.=6,09 € 1 kg = 24,95 €
PONUDA
Gotove salate
€
-12%
5.69 €
4.99
TRAJNO SNIŽENO ARGETA
2.69 €
PONUDA
TRAJNO SNIŽENO
odabrane vrste 160 g
MPC 02.05.2025.=4,49 € 1 kg = 21,81 €
€
PONUDA
-16%
4.19 €
3.49
€
1
Pronađi istaknutu PLAVU CIJENU u trgovini
2
Skeniraj svoju OMILJENU APLIKACIJU na blagajni
-17%
LASTA
Štrudle
1.99 €
1.65
čokolada ili smokva 250 g MPC 09.07.2025.=2,49 € 1 kg = 6,60 €
TRAJNO SNIŽENO Labne krem sir 200 g
MPC 02.05.2025.=1,99 € 1 kg = 9,95 €
UŠTEDI
PONUDA
TRAJNO SNIŽENO
PRESIDENT
3
€
PONUDA
-13%
FRIZO
Šumsko voće
2.29 €
1.99
PONUDA
TRAJNO SNIŽENO
smrznuto 400 g
€
MPC 17.06.2025.=3,39 € 1 kg = 5,48 €
-31%
3.19 €
2.19
€
AGROMONTE
Umak od cherry rajčice classic ili bosiljak 330 g
MPC 24.11.2025.=4,19 € 1 kg = 9,06 €
TRAJNO SNIŽENO
PONUDA
-25%
DUKAT
Jogurt
3.99 €
2.99
€
PONUDA
TRAJNO SNIŽENO
tekući 500 g
MPC 09.07.2025.=1,79 € 1 kg = 2,78 €
1,5 l
-12%
1.59 €
1.39
€ DINARA
DELICIA
Grissini
chocolix 200 g MPC 09.07.2025.=3,99 € 1 kg = 14,95 €
TRAJNO SNIŽENO
PONUDA
-16%
gazirana 1,5 l
odabrane vrste 125 g MPC 02.05.2025.=1,34 € 1 kg = 7,92 €
TRAJNO SNIŽENO
PONUDA
-26%
3.58 €
2.99
Prirodna izvorska voda
LA MOLE
Keksi
0.99
TRAJNO SNIŽENO
PONUDA
-11%
1.34 €
€
MPC 16.09.2025.=0,91 € 1 l = 0,50 €
0.85 €
€
0.75
€ 3
TRAJNO SNIŽENIH
CIJENA
ZA SRETAN POČETAK GODINE LACTOVIT
Gel za tuširanje
odabrane vrste 300 ml MPC 09.07.2025.=2,99 € 1 l = 6,30 €
TRAJNO SNIŽENO
PONUDA VIO
-28%
Kapsule za strojno pranje posuđa
2.65 €
1.89
22 komada
€
MPC 15.07.2025.=8,65 € 1 kom = 0,18 €
Sredstvo za čišćenje odabrana vrste 750 ml
PONUDA
-50%
Hrana za mačke
piletina i govedina s jetrom 2,4 kg MPC 03.06.2025.=4,69 € 1 kg = 1,45 €
4
TRAJNO SNIŽENO
PONUDA
Šampon za suho pranje kose
-25%
4.69 €
3.49
BATISTE
€
odabrane vrste 200 ml
MPC 16.06.2025.=4,89 € 1 l = 14,95 €
3.99
€
Višenamjensko sredstvo za čišćenje MPC 09.07.2025.=3,69 € 1 l = 3,19 €
TRAJNO SNIŽENO
PONUDA
-30%
6.79 €
VOLI VOLI
4.99 €
750 ml
MPC 09.07.2025.=7,39 € 1 l = 4,52 €
3.39
-20%
THE PINK STUFF
CILLIT BANG
TRAJNO SNIŽENO
PONUDA
TRAJNO SNIŽENO
3.45 €
€
2.39
€
TRAJNO SNIŽENO
PONUDA
-34%
4.59 €
2.99
€
KUPON EASY ! ZA SIJEČANJ SNIZI m Svakom kupnjo tis ra si korak bliže g ! proizvodima
NEXT
Čokolada
Kada dostigneš određeni iznos, moći ćeš izabrati jedan od dva besplatna proizvoda u aplikaciji. Kupon Easy vrijedi 10 dana od dostizanja praga.
DOLLI
DIX
bijeli 400 g
Sredstvo za čišćenje podova
Papirnati ručnici
KRAŠ
PLODINE
ESENS
SOFTY
505 s crtom 100 g
rezani *ocijeđena masa 200 ml 425 ml
med i mlijeko, ruža ili ocean 1l
mliječno punjenje ili mlijeko-keks 93 - 100 g
Skeniraj Plodine Card aplikaciju pri svakoj kupnji.
ITALDORO
Bomboni
Aktiviraj kupon, skeniraj Plodine Card na blagajni i uživaj u nagradi!
Grah
Spring Flower, Fresh ili Lavanda 1l
Šampinjoni
Povoljnije uz
Tekući sapun
Povoljnije uz
dvoslojni 2 role
Toaletni papir ultra soft troslojni 8 rola
EDELMEISTER
Pivo radler Grejp 0,5 l
MPC 09.07.2025.=1,09 € 1 l = 1,50 €
JAMI
Štrudla jabuka smrznuta 500 g
MPC 9.05.2025. = 2,59 € 1 kg = 4,38 €
PLATI MANJE
-15%
piletina ili riba 300 g
MPC 09.07.2025.=1,09 € 1 kg = 2,63 €
BISCOLETTI
-25%
s punjenjem od naranče, maline ili marelice 150 g
2.59 €
2.19
1.19 €
0.89
MPC 02.05.2025.=1,19 € 1 kg = 5,93 €
€
Povoljnije uz AKTIVIRAJ
KUPON
PLATI MANJE Pašteta za pse
PLATI MANJE KUPON
Keksi
Povoljnije uz
FRIENDS
AKTIVIRAJ
AKTIVIRAJ
KUPON
-20%
€
VINA ILOK
JAMI
bijelo kvalitetno vino 2l
4 vrste sira 660 g
Pizette
MPC 02.05.2025.=4,02 € 1 l = 1,61 €
MPC 29.07.2025. = 4,19 € 1 kg = 5,08 €
3.21
punjeni kremom od lješnjaka 175 g
instant 500 g
PLATI MANJE
PONUDA
-20%
PLATI MANJE 4.19 €
3.35
€
€
Palenta MPC 02.05.2025. = 0,89 € 1 kg = 1,50 €
PLATI MANJE
PONUDA BAULI
Sladoled
0.89 €
€
PONUDA
-20%
-15%
1.99 €
1.59
AKTIVIRAJ
KUPON
PLATI MANJE
MULINI
MPC 09.07.2025. = 2,19 € 1 kg = 9,09 €
€
Graševina
BISCOLETTI
Keksi
-28%
0.75
€
4.02 €
0.79
PONUDA
1.05 €
-20%
0.99 €
PLATI MANJE
0.75
€
panettone, padoro li Kroasan s marelicom 500 g MPC 20.10.2025. = 4,62 € 1 kg = 5,98 €
PLATI MANJE
PONUDA
-33%
4.49 €
2.99
€ 5
XXL 900 g
VINDON
Pureći batak svježi
MPC 15.07.2025. = 6,45 €
CEKIN
Hrenovke
od pilećeg mesa MPC 26.08.2025. = 8,58 € 1 kg = 2,49 €
XXLHIT UŠTEDA! TOP cijena! Već cijena! od
3.59 1 kg
Extra posebna kobasica polutrajni proizvod
MPC 31.07.2025. = 4,29 € 1 kg = 2,24 €
€
XXLHIT UŠTEDA! TOP cijena! Već cijena! od
2.99
PERUTNINA
1200 g
GAVRILOVIĆ
Pašteta
čajna ili jetrena
€
MPC 02.05.2025. = 4,99 € 1 kg = 9,98 €
XXLHIT UŠTEDA! TOP cijena! Već cijena! od
2.69
Kranjska kobasica
XXL polutrajni proizvod
1200 g
€
XXLHIT UŠTEDA! TOP cijena! Već cijena! od
3.99
GUŠTI
4x 100 g
MPC 27.06.2025. = 8,75 € 1 kg = 6,66 €
Pršut
MPC 10.07.2025. = 16,49 € 1 kg = 21,98 €
XXL
€
10.99 500 g
€
DOLINE
Grčki jogurt natur 2% m.m.
MPC 09.07.2025. = 3,29 €
1,75 l GAVRILOVIĆ
Mesni doručak
MPC 29.10.2025. = 3,99 € 1 kg = 9,97 €
XXLHIT UŠTEDA! TOP cijena! Već cijena! od
XXLHIT UŠTEDA! TOP cijena! Već cijena! od
2.99
2.49 1 kg
2x 150 g
€
€
XXL
‘Z BREGOV
Tekući jogurt
6x 150 g
2,8% m.m. MPC 10.07.2025. = 4,49 € 1 l = 1,71 €
ZOTT JOGOBELLA
Voćni jogurt classic XXL
MPC 24.09.2025. = 2,90 € 1 kg = 2,88 €
XXLHIT UŠTEDA! TOP cijena! Već cijena! od
XXLHIT UŠTEDA! TOP cijena! Već cijena! od
2.99
2.59
1,75 l
6
5.99 900 g
XXLHIT UŠTEDA! TOP cijena! Već cijena! od
DOBRO
trajni narezak
€
XXLHIT UŠTEDA! TOP cijena! Već cijena! od
6x 150 g
€
€
XXL
XXLHIT UŠTEDA! TOP cijena! Već cijena! od
MIRIS TRADICIJE IZ SRCA DOMOVINE
6.59
1 kg
900 g
Pita od oraha XXL
MPC 02.05.2025. = 7,96 € 1 kg = 7,32 €
€
XXL 500 g
XXLHIT UŠTEDA! TOP cijena! Već cijena! od Mliječna šnita
4.99 500 g
XXL
MPC 02.05.2025. = 5,31 € 1 kg = 9,98 €
LINO
Čokolino
instant žitne pahuljice s vitaminima i mineralima MPC 13.06.2025. = 11,89 € 1 kg = 5,35 €
XXL
XXL
1400 g
4x 1 l
XXLHIT UŠTEDA! TOP cijena! Već cijena! od
7.49 1400 g
€
ZVIJEZDA
Suncokretovo ulje MPC 23.06.2025. = 6,69 € 1 l = 1,50 €
DOLINE
Tekući jogurt
€
jagoda ili šumsko voće 1 kg MPC 15.07.2025. = 1,99 €
1.69 4x80 1.99 €g
€
XXL 3 kg
PLODINE
Riža
bijela XXLHIT UŠTEDA! TOP cijena! Već cijena! od dugozrnata
5.99
-15%
XXL 3 kg
4x 1 l
€
MPC 09.09.2025. = 5,69 € 1 kg = 1,23 €
-26% 3.69 600 4.99 €g
€
NESCAFE
Instant kava Classic
KAISER FRANZ JOSEF
Tuna
u suncokretovom ulju 4x 80 g MPC 15.05.2025. = 4,99 € 1 kg = 11,22 €
-28% 3.59 4x80 4.99 €g
€
MPC 24.12.2025. = 14,89 € 1 kg = 33,30 €
Tijesto za pizzu XXL svježe
MPC 18.06.2025. = 2,15 € 1 kg = 2,71 €
XXLHIT UŠTEDA! TOP cijena! Već cijena! od
XXLHIT UŠTEDA! TOP cijena! Već cijena! od
1.49
9.99
550 g
300 g
€
€ 7
XXL
XXL
140 g
2x 400 g
-25%
MARETTI
Bruschette odabrane vrste 140 g
1.19 140 1.59 €g
MPC 27.06.2025. = 1,79 € 1 kg = 8,50 €
XXL 5l
€
Sok od jabuke 100%
MPC 09.07.2025. = 9,57 € 1 l = 1,20 €
XXLHIT UŠTEDA! TOP cijena! Već cijena! od Cappuccino NESCAFE
5.99
original, vanilija ili Irish 3pack
5l
€
XXL
MPC 02.05.2025. = 8,99 € 1 kg = 20,80 - 21,57 €
6.99
ARABESCA
108 - 112 g
€
Mljevena kava MPC 15.07.2025. = 14,99 € 1 kg = 13,74 €
XXLHIT UŠTEDA! TOP cijena! Već cijena! od
10.99 2x 400 g
€
MULINI
Krušne mrvice XXL 600 g
MPC 19.07.2025. = 1,29 € 1 kg = 1,32 €
500 g
-33% 0.79 800 1.19 €g
€
PLODINE
Čoko banana
pjenasti proizvod okusa banane preliven čokoladom, XXL 800 g MPC 02.05.2025. = 6,99 € 1 kg = 6,99 €
-20% 5.59 800 6.99 €g
€
ZVIJEZDA
MARJAN VOĆE
Chia sjemenke XXL 500 g
MPC 02.05.2025. = 4,99 € 1 kg = 5,98 €
8
-40% 2.99 500 4.99 €g
Ketchup
CHIO
MPC 09.07.2025. = 3,29 €
slani+paprika
blagi 1 kg
Čipi Čips
-20% 2.39 1000 2.99 €g
€
€
MPC 10.10.2025. = 4,19 € 1 kg = 11,16 €
XXLHIT UŠTEDA! TOP cijena! Već cijena! od
2.79 250 g
€
80
XXL
XXL
pranja
4,5 l
750 ml
ARIEL
Deterdžent za pranje rublja MERI MERINO
Deterdžent za pranje rublja Color ili Black
MPC 01.07.2025. = 10,95 € 1 l = 1,26 €
XXLHIT UŠTEDA! TOP cijena! Već cijena! od
5.69 € 4,5 l
NIVEA
odabrane vrste 3,74 - 4,4 kg, 3,87 - 4,5 l, 50 - 63 komada
XXLHIT UŠTEDA! TOP cijena! Već cijena! od
18.99
MPC 02.05.2025. = 35,99 € 1 kg = 4,32 - 5,08 € 1 l = 4,22 - 4,91 € 1 kom = 0,30 - 0,38 €
XXL
€
Gel za tuširanje
Creme Care ili Creme Soft 750 ml MPC 02.05.2025. = 8,89 € 1 l = 5,32 €
Mystic ili Gold
MPC 31.12.2025. = 4,99 € 1 l = 2,24 €
MPC 09.07.2025. = 3,89 € 1 pakiranje = 0,75 €
XXLHIT UŠTEDA! TOP cijena! Već cijena! od
XXLHIT UŠTEDA! TOP cijena! Već cijena! od
2x 800 ml
NUTRI PURE
Hrana za pse XXL 13 kg
MPC 02.05.2025. = 17,89 € 1 kg = 0,96 €
FRISKIES
Hrana za mačke odabrane vrste 4x85 g
MPC 09.07.2025. = 2,49 € 1 kg = 5,26 €
-30% Super prilika! TOP Samo cijena! HIT Već cijena! odu Plodinama xxxxx
12.49 17.89 €
€
-21% 1.79 4x85 2.29 €g
€
€
Dječje vlažne maramice
Omekšivač
3.59
3.99 750 8.29ml €
BABY BEST
VIOLETA
13 kg
-51%
2.99
4x 72 komada
€
€
XXL 5x 28 kom JAR
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
Tablete za perilicu posuđa
27.99 5x 28 komada
Giga box Platinum
MPC 02.05.2025. = 43,80 € 1 kom = 0,20 €
A B VIGO
Vrećice za smeće
-26%
• XXL • 35 l
MPC 02.05.2025. = 5,31 €
• 60 l
3.69 €
Super prilika! TOP Samo cijena! HIT Već cijena! odu Plodinama xxxxx
3.89 5.31 €
5.31 €
€
-30%
€
5 komada gori 45 sati A B
C
Lampion Div
• srednji • visina: 18,5 cm • težina: 1000 g 1 kom = 1,10 €
XXLHIT UŠTEDA! TOP cijena! Već cijena! od
5.49 5 komada
€ 9
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
SELECTION
Čaj
0.99 30 g
odabrane vrste MPC 14.10.2025. = 1,59 € 1 kg = 33,00 €
-20%
Okruglice
čokolada i lješnjak smrznute 800 g
2.79
MPC 13.07.2025. = 4,59 € 1 kg = 34,90 €
Datulja
€
3.49 100 g
mazafati s košticom 500 g
MPC 27.11.2025. = 3,99 € 1 kg = 5,98 €
€
PONUDA
PLATI MANJE SELECTION
3.49 €
MPC 09.07.2025. = 3,69 € 1 kg = 3,49 €
Dimljeni losos
PONUDA
PLATI MANJE
SELECTION
€
SELECTION
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
-21%
3.79 €
2.99
€
BISCOLETTI
Keksi
duo, čokolada ili vanilija 500 g
-30%
BISCOLETTI
Čajni kolutići
Super prilika! TOP Samo cijena! HIT Već cijena! odu Plodinama xxxxx
classic ili s kakao preljevom 700 g
1.79 2.59 €
MPC 09.07.2025. = 2,75 € 1 kg = 2,56 €
MIRIS TRADICIJE IZ SRCA DOMOVINE
Biskvitni kolač
jabuka, čokolada ili višnja MPC 03.06.2025. = 3,89 € 1 kg = 7,48 €
10
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
2.99 400 g
€
€
MIRIS TRADICIJE IZ SRCA DOMOVINE
Mini kremšnita ili mini zagrebačka kremšnita MPC 09.07.2025. = 3,99 € 1 kg = 10,63 - 11,81 €
MPC 09.07.2025. = 2,49 € 1 kg = 3,58 €
-21% Super prilika! TOP Samo cijena! HIT Već cijena! odu Plodinama xxxxx
1.79 2.29 €
€
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
3.19
270 - 300 g
€
Npoonvuo di ! u
-20% EASY CHEF
Krumpirići
odabrani proizvodi smrznuti 680 - 907 g
11
-20% SELECTION
FRIZO
Svježa pizza
Mahuna
odabrani proizvodi
zelena ili žuta smrznuta
380 - 440 g
MPC 02.05.2025. = 1,19 € 1 kg = 1,98 €
BARBA
BARBA
smrznuti
smrznuti
Gamberi
MPC 02.05.2025. = 4,70 € 1 kg = 7,58 €
MPC 25.07.2025. = 3,39 € 1 kg = 7,96 €
3.79
1.99
€
Plodovi mora smrznuti
MPC 09.07.2025. = 2,69 € 1 kg = 7,96 €
1.99 250 g
250 g
€
3.79 400 g
BARBA
Filet oslića
500 g
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
€
€
FINO
Krem juha u vrećici od šumskih gljiva 50 g
MPC 03.06.2025. = 1,29 € 1 kg = 19,80 €
PLATI MANJE
PONUDA
-23%
BARBA
Jadranska srdela
1.29 €
0.99 12
€
odabrane vrste 110 g
MPC 09.07.2025. = 1,29 € 1 kg = 1,33 - 1,58 €
-20% Super prilika! TOP Samo cijena! HIT Već cijena! odu Plodinama xxxxx
0.95 1.19 €
€
DOLINE
Sir
MPC 02.05.2025. = 2,09 € 1 kg = 11,93 €
DOLINE
Mozzarella julienne
MPC 08.07.2025. = 2,69 € 1 kg = 8,95 €
1.79 150 g
rezani
€
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
1.79
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od DOLINE
200 g
Zrnati sir
€
MPC 05.06.2025. = 1,59 € 1 kg = 5,95 €
DOLINE
Topljeni sir
mix, gouda ili emmentaler MPC 02.05.2025. = 1,29 € 1 kg = 7,07 €
-23% Super prilika! TOP Samo cijena! HIT Već cijena! odu
Plodinama 140 g
0.99 1.29 €
€
DOLINE
Grčki tip jogurta
odabrane vrste MPC 02.05.2025. = 0,69 € 1 kg = 4,72 €
1.19 200 g
€
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
0.59 125 g
€
DOLINE
Kiselo vrhnje
DOLINE
12% m.m.
Puding DOLINE
Svježi sir posni
MPC 09.07.2025. = 2,25 € 1 kg = 3,30 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
1.65
MPC 02.05.2025. = 0,75 € 1 kg = 3,06 €
čokolada šlag MPC 02.05.2025. = 0,45 € 1 kg = 2,23 €
500 g
0.39 175 g
€
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
0.55 180 g
€
€
DOLINE
Tortellini DOLINE
Sir listići
toast ili sandwich MPC 08.06.2025. = 1,05 € 1 kg = 6,58 €
0.79
sir, šunka ili ricotta-špinat svježi
120 g
€
MPC 02.05.2025. = 1,99 € 1 kg = 3,58 €
1.79 500 g
€ 13
-31% Super prilika! TOP Samo cijena! HIT Već cijena! odu
Plodinama 310 g
1.49
DELISSA
2.19 €
Džem
odabrane vrste 310 g MPC 09.07.2025. = 2,39 € 1 kg = 4,81 €
1 kg
€
CAFFE MONACO
ESENS
u zrnu
Coconut ili Neutral 2l
Kava
Tekući sapun
MPC 28.05.2025. = 16,99 €
MPC 02.05.2025. = 3,05 € 1 l = 1,23 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
12.99
-19%
Super prilika! TOP Samo cijena! HIT Već cijena! odu Plodinama xxxxx
1 kg
2.45 3.05 €
€
€
HYPER
Energetsko piće 0,25 l
MPC 09.07.2025. = 0,66 € 1 l = 1,96 €
Super prilika! TOP Samo cijena! HIT Već cijena! odu -16%
SOFTY
Papirnate maramice
Plodinama xxxxx
0.49 0.59 €
odabrane vrste
€
MPC 09.07.2025. = 4,29 €
XXL
Već od HIT Već cijena! od 0.89 € TOP cijena!
SOFTY
2 role
Omekšivač odabrane vrste
MPC 09.07.2025. = 3,19 €
DOLLI
Kuhinjski ručnici dvoslojni 100 listića
MPC 09.07.2025. = 2,79 € 1 rola = 0,70 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
1.39 2 role
Već od HIT Već cijena! od TOP cijena!
1.59
925 ml ili 1,850 l
€
€
Varivo od leće
poslužuju
i Antonio Brajković
Skenirajte QR kod i pogledajte video recept s detaljima pripreme.
Sastojci: • 200 g luka • 200 g mahuna • 3 češnja češnjaka • 500 g crvene leće • 300 g brokule • 300 g mrkve • ½ glavice cvjetače • maslinovo ulje • sol i papar • koncentrat ili pasirana rajčica
-25% MUTTI
Odabrani proizvodi 400 - 700 g
Priprema: 1
U većem loncu na maslinovu ulju pirjajte luk narezan na kockice dok ne omekša i lagano se karamelizira. Zatim dodajte koncentrat rajčice i sitno nasjeckani češnjak te kratko popirjajte.
2
Dodajte opranu crvenu leću, zalijte vodom i ubacite cijele mrkve. Kuhajte oko 30 minuta, a zatim dodajte mahune, brokulu i cvjetaču narezane na veće komade. Lagano posolite i popaprite te nastavite kuhati na laganoj vatri još 40-ak minuta.
3
Na kraju izvadite mrkvu, usitnite je štapnim mikserom ili u blenderu, vratite u varivo i po potrebi dodatno začinite.
-18%
OLIVERI
Maslinovo ulje ekstra djevičansko 1l
MPC 01.12.2025. = 8,39 €
Super prilika! TOP Samo cijena! HIT Već cijena! odu Plodinama xxxxx
6.49 7.99 €
€ 15
ZELENI KUTAK
TVOJ IZBOR BEZ LAKTOZE
LIVE FREE
Sir Madurado meki miješani bez laktoze
MPC 21.06.2025. = 1,39 € 1 kg = 17,00 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
LIVE FREE LIVE FREE
Sir Iberico
1.19 € 70 g
bez laktoze
MPC 10.12.2025. = 3,19 € 1 kg = 19,27 €
2.89 € 150 g
Trajno mlijeko 1,6% m.m. bez laktoze
MPC 02.05.2025. = 1,59 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
0.89 1l
€
LIVE FREE
Jogurt
jagoda ili šumsko voće bez laktoze 300 g
MPC 04.06.2025. = 1,09 € 1 kg = 2,63 €
LIVE FREE
Maslac
bez laktoze MPC 02.05.2025. = 2,89 € 1 kg = 11,95 €
LIVE FREE
Jogurt
natur ili borovnica bez laktoze 125 g
MPC 03.06.2025. = 0,75 € 1 kg = 4,72 €
16
-20%
-17%
2.39 200 2.89 €g
€
-14%
0.59
0.79 300 0.99 €g
125 € g 0.69
€
LIVE FREE
Mliječni namaz bez laktoze
MPC 02.05.2025. = 2,39 € 1 kg = 11,93 €
€
LIVE FREE
Mozzarella bez laktoze
MPC 02.05.2025. = 1,39 € 1 kg = 9,52 €
1.19 125 g
€
LIVE FREE
1.79
Sladoled
150 g
€
bez laktoze odabrane vrste MPC 15.07.2025. = 3,99 € 1 l = 8,30 €
2.49 300 ml
€
Razvijamo bezglutensku i bezlaktoznu liniju proizvoda vlastite robne marke, s naglaskom na kvalitetu, okus i dostupnost. Donosimo praktična rješenja za svakodnevnu prehranu, prilagođena različitim životnim navikama.
TVOJ IZBOR BEZ GLUTENA
PLATI MANJE LIVE FREE & ORGANIC
Biljni napitak razne vrste 1l
MPC 09.07.2025. = 1,59 €
PONUDA
-15%
1.29 €
1.09
€
2 x 200 g LIVE FREE
Proizvodi bez glutena
LIVE FREE
-20%
Njoki
bez glutena svježi MPC 02.05.2025. = 1,99 € 1 kg = 3,98 €
odabrani proizvodi 100 - 500 g
1.59 2x 200 g
€
NESTLE
Cornflakes classic, choco ili honey nut bez glutena 450 - 500 g
MPC 09.07.2025. = 4,39 € 1 kg = 6,78 - 7,53 €
-15%
3.39 € 4503.99 - 500 € g
DUKAT
Lagano jutro
-20% odabrani proizvodi
17
TRŽNICA
Uvijek
ZDRAVO I POVOLJNO
svježe! Domaća jabuka Idared
MPC 24.11.2025. = 1,69 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
1.29 1 kg
€
1 kg = 0,29 €
10 kg
2.15 250 g
Borovnica
MPC 02.05.2025. = 3,49 € 1 kg = 8,60 €
€
komad
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
1.69 1 kg
Rajčica
MPC 02.05.2025. = 2,49 €
Povoljnije uz
€
Salata putarica
0.59 komad
MPC 02.05.2025. = 0,99 €
bijelo bez sjemenki 500 g MPC 02.05.2025.=2,49 € 1 kg = 3,58 €
18
MPC 02.05.2025. = 6,99 € 1 kg = 0,29 €
2.99 10 kg
€
500 g
PLATI MANJE Grožđe
€
Domaći krumpir
NE PROPUSTI! TOP cijena! HIT Već cijena! od
PONUDA
-25%
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
2.39 €
1.79
€
1.59 1 kg
Zelena tikvica MPC 10.12.2025. = 1,99 €
€
7.39
Kristalni Anturij
Areka Palma lončanica
Ø 17 cm
visina
60 cm
7.29
€
lončanica
Ø 14 cm
visina
40 cm
3.59
Bromelija lončanica
Ø 10 cm
visina
€
30 cm
3.49
Nit srca lončanica visina
Ø 8,5 cm 20 cm
Afrička ljubičica
€
lončanica
Ø 12 cm
visina
20 cm
2.19
€
€
Sukulenti mix u posudici lončanica
Ø 9 cm
visina
22 cm
3.49
€
Ruža mix
lončanica visina
Ø 10,5 cm 26 cm
1.89
€ 19
PEKARA
SVJEŽI PEKARSKI PROIZVODI
Kruh Planinski 500 g
MPC 02.05.2025. = 1,09 € 1 kg = 1,58 €
0.79 500 g
€
Seljački kruh
MPC 02.05.2025. = 1,49 € 1 kg = 2,90 €
1.19 410 g
€
Kruh Hrskavo zlato
1.19
Burek
0.92
420 g
MPC 02.05.2025. = 1,72 € 1 kg = 2,83 €
€
Kajzerica
pšenično bijelo pecivo hrskave korice 60 g MPC 02.05.2025. = 0,13 € 1 kg = 1,50 €
0.09 60 g
€
Meksička rolica MPC 02.05.2025. = 1,09 € 1 kg = 6,82 €
0.75 110 g
€
Već od HIT Već cijena! od TOP cijena!
Croissant
sa šunkom i sirom MPC 09.07.2025. = 0,99 € 1 kg = 6,94 €
0.59 85 g
€
Krafna
odabrane vrste
MPC 02.05.2025. = 0,99 €
0.48
€
155 g
od sira ili jabuke MPC 09.07.2025. = 1,29 € 1 kg = 5,94 €
Donut
s čokoladnom glazurom ili s okusom jagode MPC 21.05.2025. = 0,69 € 1 kg = 8,39 €
0.47
€
56 g
€
HITHIT cijena! TOP cijena! Već cijena! od Croissant s maslacem
MPC 15.07.2025. = 0,59 € 1 kg = 7,22 €
20
0.39
Linzeri
54 g
čajno pecivo s punjenjem od marelice
€
MPC 02.05.2025. = 2,99 € 1 kg = 5,48 €
2.19 400 g
€ 20
SVJEŽA RIBA
Goldy pecivo sa suncokretom
MPC 02.05.2025. = 0,45 € 1 kg = 3,63 €
0.29
LUMA RIBARSTVO
Tuna odrezak
80 g
€
žutoperajna
MPC 02.05.2025. = 10,09 € 1 kg = 19,98 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
7.99 400 g
€
ORADA ADRIATIC
Filet brancina
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
5.29 200 g
svježi
MPC 10.06.2025. = 6,89 € 1 kg = 26,45 €
€
ORADA ADRIATIC
Lignja tuba krak na podlošku
MPC 02.05.2025. = 7,39 € 1 kg = 12,58 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od Pecivo Lizika
MPC 02.05.2025. = 0,86 € 1 kg = 2,94 €
0.53
6.29 500 g
180 g
€
€
Naš
GASTRO KUTAK
Zlatni korijen
MPC 02.05.2025. = 1,55 € 1 kg = 3,30 €
0.99 300 g
€ Panirani rep kozice MPC 10.07.2025. = 20,59 € 1 kg = 13,90€
1.39 100 g
€
Svinjsko pečenje u umaku
MPC 14.07.2025. = 1,99 €
1.39 komad
Jaffa torta ručno rađena
MPC 02.05.2025. = 9,95 € 1 kg = 7,24 €
5.79 € 800 g
€ 21
MESNICA
UVIJEK SVJEŽE I KVALITETNO BE
BE
I
Z KOST BE
I
Z KO S T
Z KO S T
I
I
Z KOST BE
Svježi domaći
Svježi domaći juneći but
Super prilika! juneći vrat TOP cijena! HIT Već cijena! od
13.99 1 kg
bez kosti na pultu
MPC 10.12.2025. = 16,69 €
€
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
bez kosti za pečenje ili kuhanje na pultu MPC 28.11.2025. = 14,69 €
12.49 1 kg
€
I
Z KOST BE
Z KO S T
I
BE
Svježa domaća juneća lopatica bez kosti u komadu ili narezana za pečenje i kuhanje na pultu
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
MPC 04.12.2025. = 14,69 €
12.49 1 kg
€
Svježa domaća juneća rebra ili prsa s kostima u komadu ili narezana za kuhanje na pultu
MPC 09.07.2025. = 10,49 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
8.99 1 kg
€
Svježa domaća juneća leđa s kostima u komadu ili narezana na pultu MPC 10.12.2025. = 14,59 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
10.39 1 kg
€
Povoljnije uz
DILMAR
Svježi teleći odrezak od buta 400 g
MPC 12.01.2026. = 9,39 € 1 kg = 17,48 €
PONUDA
PLATI MANJE
-25%
ekstra kategorija za brzu pripremu obroka 1 kg
9.39 €
6.99
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
Svježi svinjski file
€
5.99 1 kg
MPC 09.07.2025. = 9,59 €
€
PIK VRBOVEC PIK VRBOVEC
Svježe miješano mljeveno meso MPC 09.07.2025. = 5,49 € 1 kg = 7,57 €
22
Svježa gurmanska kobasica
PIK VRBOVEC
4.09
Svježi juneći Boom Burger
540 g
€
MPC 10.12.2025. = 4,99 € 1 kg = 13,30 €
3.99 300 g
€
MPC 09.07.2025. = 5,39 € 1 kg = 6,48 €
3.89 600 g
€
PILETINA
CEKIN
Pileći mini file
CEKIN
Hrvatsko pile svježe na podlošku
MPC 02.05.2025. = 3,31 €
3.18
5.15
na podlošku svježi
1 kg
400 g
MPC 02.05.2025. = 6,69 € 1 kg = 12,88 €
€
€
PILE
Pileća prsa svježa bez kože cca 810 g
MPC 24.11.2025. = 5,99 €
PERUTNINA
4.99 € 1 kg
Pileći batak i zabatak svježi
MPC 07.07.2025. = 2,59 € 1 kg = 3,98 €
1.99
PERUTNINA
500 g
Pileći mix za juhu
€
MPC 02.05.2025. = 1,29 € 1 kg = 2,48 €
0.99 400 g
€
Pečeno grill pile MPC 09.07.2025. = 7,49 €
komad
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
PILE
Pileća krila svježa cca 500 g
MPC 10.06.2025. = 4,55 €
3.69
5.49 komad
1 kg
€
Povoljnije uz
PLATI MANJE PILE
Pileća leđa svježa 1 kg
MPC 02.05.2025.=1,69 €
-17%
PLATI MANJE
Povoljnije uz
1.69 €
1.39
PONUDA
€
CEKIN
Pileća posebna polutrajni proizvod 500 g
MPC 09.07.2025.=2,45 € 1 kg = 3,18 €
€
AKTIVIRAJ
KUPON
-20%
1.99 €
1.59
€ 23
GUŠTI
Pečeni but
polutrajni proizvod MPC 20.11.2025. = 10,59 € 1 kg = 6,90 €
GUŠTI
Dimljeni hamburger
polutrajni proizvod
MPC 24.10.2025. = 7,03 € 1 kg = 5,90 €
GUŠTI
Domaća suha slanina vakuum pakiranje trajni proizvod
MPC 02.05.2025. = 13,59 € 1 kg = 9,90 €
24
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
0.69 100 g
€
100 g
€
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
0.99
Buđola
trajni proizvod
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
0.59
DOBRO
100 g
MPC 02.05.2025. = 22,99 € 1 kg = 16,90 €
1.69 100 g
PISINIUM
Pršut Ruža
€
trajni proizvod
MPC 19.05.2025. = 32,99 € 1 kg = 20,90 €
2.09 100 g
€
VINDON BELJE
Kulenova seka trajni proizvod
MPC 15.07.2025. = 26,49 € 1 kg = 17,90 €
GAVRILOVIĆ
Čajna maksi
€
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
trajni proizvod
MPC 02.05.2025. = 19,59 € 1 kg = 14,70 €
1.79
Pureća šunka Deluxe
100 g
1.47
€
polutrajni proizvod
MPC 09.07.2025. = 20,99 € 1 kg = 14,90 €
PIK VRBOVEC
Fina šunka
100 g
€
polutrajni proizvod MPC 02.05.2025. = 15,90 € 1 kg = 13,90 €
1.49 100 g
1.39
€
100 g
€
SUHOMESNATO I SIREVI
POTRAŽI NA USLUŽNOM PULTU
PAMETNO REZANE CIJENE
PERUTNINA
Dimljena kobasica sa sirom
ZELENE DOLINE REVIQUES
Sir Iberico tvrdi
MPC 02.05.2025. = 17,99 € 1 kg = 13,90 €
MPC 02.05.2025. = 6,89 € 1 kg = 11,98 €
Sir Dolinar
1.39 100 g
€
kravlji polutvrdi 45% m.m.
MPC 02.05.2025. = 10,99 € 1 kg = 7,90 €
0.79
5.99 500 g
100 g
€
€
PIK VRBOVEC
Jeger vrbovečki
vakumirani polutrajni proizvod
Sir Gouda polutvrdi 45% m.m.
MPC 02.05.2025. = 6,49 € 1 kg = 4,20 €
MPC 02.05.2025. = 3,39 € 1 kg = 8,30 €
PRESIDENT
0.42
Sir Tilzit polutvrdi punomasni
100 g
€
MPC 02.05.2025. = 12,49 € 1 kg = 8,90 €
0.89
€
GAVRILOVIĆ
Čajna, Kulenova seka ili Graničarska kobasica trajni naresci
MPC 02.05.2025. = 2,39 € 1 kg = 21,88 €
2.49 300 g
100 g
PODRAVKA
1.75
Čajna, Kulen ili Zimska salama
80 g
€
trajni proizvod
MPC 02.05.2025. = 7,99 € 1 kg = 17,24 €
5.69
HITHIT cijena! TOP cijena! Već cijena! od
Fit&fina domaća, pureća ili pileća šunka
PIK VRBOVEC
330 g
narezak
€
MPC 08.07.2025. = 2,69 € 1 kg = 17,90 €
€
1.79 100 g
€
GUŠTI FUĆAK
Grobnička kobasica
MPC 26.07.2025. = 10,79 €
7.90
MEDVEN
1 kg
€
Dimljene kosti polutrajni proizvod
MPC 28.11.2025. = 3,09 €
2.19
Dimljene koljenice
1 kg
€
vakuum pakiranje polutrajni proizvod MPC 09.07.2025. = 7,39 €
5.90 1 kg
€
25
MLIJEČNI PROIZVODI
PROVJERENA SVJEŽINA I KVALITETA 250 g
ZDENKA
Maslac
‘Z BREGOV
Proteinski napitak
2.29 250 g
I.klasa
MPC 02.05.2025. = 3,29 € 1 kg = 9,16 €
€
odabrane vrste
MPC 25.11.2025. = 1,79 € 1 l = 4,63 €
1.39 300 ml
€
1,5 l DUKAT
B.AKTIV
Svježe mlijeko
Smoothie jogurt LGG
3,2% m.m.
MPC 02.05.2025. = 2,12 € 1 l = 1,26 €
DOLINE
Trajno mlijeko 2,8 % m.m.
MPC 11.07.2025. = 0,81 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
0.67
1.89
odabrane vrste 1,5% m.m.
MPC 09.07.2025. = 2,19 € 1 kg = 4,52 €
1.49
1,5 l
1l
€
330 g
€
€
500 ml
‘Z BREGOV
Majoneza
Trajno mlijeko
MPC 09.07.2025. = 5,65 € 1 kg = 6,53 €
MPC 02.05.2025. = 1,02 €
THOMY
tetra top ili s vitaminom D
delikatesna
3.99 611 - 790 g
0.93 1l
€
€
1 kg DUKAT
Kefir
4 x 100 g
natur
MPC 07.06.2025. = 2,49 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
DANONE
Actimel
napitak odabrane vrste MPC 09.07.2025. = 2,69 € 1 kg = 4,48 €
26
1.79
1.79 1 kg
4x 100 g
€
€
‘Z BREGOV
Vrhnje za kuhanje 20% m.m.
2.79 500 ml
MPC 09.07.2025. = 3,59 € 1 l = 5,58 €
€
-20% KINDER
Hlađeni deserti
odabrani proizvodi 28 - 5x 28 g
GRAN BIRAGHI
Tvrdi sir
MPC 07.07.2025. = 18,19 € 1 kg = 13,90 €
WOW cijena! TOP cijena! HIT Već cijena! od
‘Z BREGOV
Svježi krem sir Vivis natur ili s povrćem
MPC 09.07.2025. = 2,39 € 1 kg = 9,45 €
1.39 100 g
1.89 200 g
€
250 g
ribani MPC 31.10.2025. = 5,10 € 1 kg = 17,16 €
MEGGLE
meki sir classic ili mini
MPC 04.07.2025. = 1,99 € 1 kg = 11,92 €
1.49
GRAN BIRAGHI
125 g
Tvrdi sir
€
MPC 02.05.2025. = 4,09 € 1 kg = 17,45 €
GRAN BIRAGHI
Sir
200 g Mozzarella
€
3.49
4.29
200 g
250 g
€
Povoljnije uz
LEDO
Pizza
CEKIN
Pileći Cordon Bleu smrznuti 600 g
Margherita, capricciosa ili mozzarella smrznuta
MPC 02.05.2025.= 9,29 € 1 kg = 12,25 €
MPC 09.07.2025. = 4,29 € 1 kg = 9,06 - 9,97 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
2.99
€
300 - 330 g
€
PONUDA
PLATI MANJE
-20%
9.29 €
7.35
€
500 g FROZY
Pacifički lignjun kolutići smrznuti
MPC 08.08.2025. = 5,29 € 1 kg = 9,73 €
JAMI
Pita
sa sirom, krumpirom ili špinatom smrznuta MPC 01.07.2025. = 3,75 € 1 kg = 5,78 €
2.89
MEGGLE
Baguette
500 g
€
začinsko bilje ili bijeli luk MPC 04.07.2025. = 1,99 € 1 kg = 9,31 €
1.49 160 g
3.89 400 g
€
€
27
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
1.99 160 g
EVA
Tuna salate odabrane vrste
MPC 09.07.2025. = 4,59 € 1 kg = 12,44 €
PLATI MANJE RIO MARE
Pašteta u tubi odabrane vrste 100 g
MPC 09.07.2025.=3,89 € 1 kg = 17,90 €
PONUDA
-50%
Grah
Tjestenina
3.59 €
1.79
PODRAVKA
KOLEDA
s jajima odabrane vrste
€
1.12 400 g
MPC 09.07.2025. = 2,39 € 1 kg = 2,80 €
€
smeđi ili bijeli *ocijeđena masa 230 g 400 g MPC 09.07.2025. = 1,49 € 1 kg = 3,87 €
€
-35% 0.89 400 1.39 €g
€
5 kg
-15% LA MOLISANA
Tjestenina odabrane vrste 500 g
CAMPO
Krastavci
delikates *ocijeđena masa 300 g 550 g
MPC 18.09.2025. = 2,89 € 1 kg = 5,63 €
-37% 1.69 550 2.69 €g
28
€
KARLA MAGGI
Juhe
odabrane vrste MPC 09.07.2025. = 1,19 € 1 kg = 14,35 - 20,22 €
Brašno
0.89 44 - 62 g
€
T-550 glatko 5 kg
MPC 02.05.2025. = 3,74 € 1 kg = 0,60 €
-20% 2.99 5 kg 3.74 €
€
900 g
APIMEL
Med
3.49
-25%
900 g
cvjetni
MPC 09.07.2025. = 7,39 € 1 kg = 3,88 €
BOOM BOX
€
Odabrani proizvodi
500 g LINO
Punjeni jastučići
tamni ili tamni s mliječnim punjenjem 500 g MPC 09.07.2025. = 5,35 € 1 kg = 6,98 €
-30% 3.49 500 4.99 €g
€
CIRIO
Rajčica
-30%
sjeckana
MPC 09.07.2025. = 1,29 € 1 kg = 2,23 €
-25% 0.89
POCO LOCO
400 1.19 €g
Tortilje
odabrane vrste
€
-20% PROTEINI.SI
Odabrani proizvodi
-25% ROBERTO
Peciva ili toast odabrani proizvodi
EUROCOMPANY
Badem jezgra supreme
MPC 23.05.2025. = 7,15 € 1 kg = 8,58 €
4.29 500 g
€
-30% NATURA
Orašasti plodovi i suho voće odabrani proizvodi
29
MESTERMACHER
Proteinski kruh odabrane vrste
MPC 02.05.2025. = 3,45 € 1 kg = 9,56 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
2.39 250 g
€
MARJAN VOĆE
Šljiva
bez koštica 500 g
PONUDA
PLATI MANJE DELISUN
Tortilje
integralne ili kukuruzne 360 g MPC 09.07.2025. = 2,09 € 1 kg = 3,58 €
-35%
1.99 €
1.29
odabrane vrste
MPC 09.07.2025. = 2,09 € 1 kg = 13,44 - 20,81 €
-30% 2.79 500 3.99 €g
€
€
FRANCK
Gris
instant pšenična krupica MPC 09.07.2025. = 1,89 € 1 kg = 2,98 €
1.19 400 g
€
-20%
AJINOMOTO
Jelo u čaši
MPC 02.05.2025. = 3,39 € 1 kg = 5,58 €
1.29
THOMY
Senf
62 - 96 g
€
odabrani proizvodi 100 - 700 g
BAULI
Croissant
kakao, krema ili marelica 300 g MPC 09.07.2025. = 3,99 € 1 kg = 8,97 €
-29% 2.69 € 300 3.79 €g
30
-20% PODRAVKA
Gotova jela
odabrani proizvodi 200 - 400 g
SMOKI
Flips
s kikirikijem 225 g
MPC 09.07.2025. = 2,15 € 1 kg = 7,07 €
-20% 1.59 225 1.99 €g
€
-16%
LORENZ
Čips
1.89
Crunchips odabrane vrste 110 - 130 g
1102.25 - 130 € g
MPC 09.07.2025. = 2,39 € 1 kg = 14,54 - 17,18 €
€
MERCI
Čokoladica
Petitis Collection ili Crunch 125 g
CROCO
Pereci
MPC 09.07.2025. = 3,79 € 1 kg = 17,52 €
mix 750 g
-26%
MPC 09.07.2025. = 4,79 € 1 kg = 3,99 €
-33% 2.99
2.19 125 € g 2.99
750 4.49 €g
€
KRAŠ
Keksi
Petit Beurre MPC 09.07.2025. = 5,45 € 1 kg = 4,16 €
punjeni odabrane vrste
MPC 09.07.2025. = 2,79 € 1 kg = 7,96 - 8,84 €
960 g
PLATI MANJE
FRONDI
Vafel prutići
3.99
1.99 € 225 - 250 g
BARNI
Mekani biskvit choco ili milk 150 g
MPC 09.07.2025.=3,69 € 1 kg = 19,93 €
€
PONUDA
-14%
ARABESCA
Cappuccino
3.49 €
2.99
€
classic, čokolada, vanilija ili Irish
€
MPC 10.10.2025. = 2,85 € 1 kg = 9,45 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
1.89 200 g
€ 31
SLATKO I SLANO
NAJSLAĐE CIJENE ZA TVOJU PAUZU DORINA
Čokolada mlijeko, keks, riža ili noisette 220 - 250 g
MPC 09.07.2025. = 4,89 € 1 kg = 11,96 - 13,59 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
2.99
220 - 250 g
€
DOLCE GUSTO
Kava u kapsulama odabrane vrste
MPC 09.07.2025. = 6,99 € 1 kg = 20,66 - 60,11 €
5.29 88 - 256 g
€
KRAŠ
Napolitanke chocolate cream, nougat ili limun 327 g
MPC 09.07.2025. = 2,85 € 1 kg = 6,09 €
-24% 1.99 327 2.65 €g
€
NESCAFE
Instant kava 2u1 ili 3u1 odabrane vrste
MPC 09.07.2025. = 3,29 € 1 kg = 12,31 - 28,63 €
2.29 80 - 186 g
€
FRANCK
Kava
Jubilarna mljevena 500 g
MPC 23.06.2025. = 11,29 € 1 kg = 15,38 €
-29%
MERCI
Čokolada
odabrane vrste 100 - 112 g
1.89
100 - 112 2.69 € g
MPC 09.07.2025. = 2,89 € 1 kg = 16,88 - 18,90 €
€
GRIOTTE
Bombonijera odabrane vrste
MPC 09.07.2025. = 13,49 €
-33% TWIX EXTRA, SNICKERS SUPER ILI MARS KING
Čokoladica odabrane vrste 70 - 112,5 g
32
KIKI ili BRONHI
Bomboni original 200 g
MPC 09.07.2025. = 2,59 € 1 kg = 8,95 €
-25%
Već od
3.99
7.69
1530.00 - 358 € g
500 €g 10.29
€
-25% 1.79 200 2.39 €g
€
FRANCK
Voćni čaj
odabrane vrste MPC 09.07.2025. = 2,69 € 1 kg = 33,17 - 49,75 €
1.99
€
40 - 60 g
€
PIĆE
NAZDRAVI ODLIČNOJ PONUDI XXL
MARASKA
Pelinkovac gorki ili zeleni 1l
5l
ALETTA
Graševina
bijelo kvalitetno vino 5l
MPC 23.09.2025. = 11,99 € 1 l = 1,80 €
2l
MPC 09.07.2025. = 16,71 €
-25%
-20%
€
€
8.99
12.39
5 l€ 11.99
1l€ 15.49
6 x 0,5 l
PONUDA
PLATI MANJE POLA POLA
Sok
jagoda ili marakuja 0,5 l
MPC 06.06.2025.=1,96 € 1 l = 2,98 €
-19%
PAN
Svijetlo pivo
1.85 €
1.49
Pan ili Zlatni Pan 6x 0,5 l
€
MPC 11.07.2025. = 8,18 € 1 l = 2,10 €
-15%
6.29 6x0,5 7.47 € l
€
odabrane vrste 1l
MPC 02.05.2025. = 2,99 €
€
€
3.79 0,75 5.29 €l
€
Merlot ili Plavac
MPC 31.05.2025. = 5,31 € 1 l = 4,20 €
-29% 3.15 0,75€l 4.49
€
2l
STUDENAC ili STUDENA
Mineralna voda
gazirana ili negazirana 1,5 l MPC 09.07.2025. = 0,97 € 1 l = 0,46 €
-22% 0.69
2.19
crno kvalitetno vino 0,75 l
-28%
2.59
MPC 30.06.2025. = 2,50 € 1 l = 1,10 €
2l
0,75 l
-13% 1 l€ 2.99
odabrane vrste
BLATO
MPC 09.07.2025. = 5,68 € 1 l = 5,05 €
Sirup
Gazirano piće
TIKVEŠ T’GA ZA JUG
Crno kvalitetno vino
FRUCTAL
COCA-COLA, FANTA ili SPRITE
1,5 € l 0.89
€
VINDI
Voćni sok
odabrane vrste 2l
MPC 05.12.2025. = 2,89 € 1 l = 1,00 €
-20% 1.99 2 l€ 2.49
€
-25% LIVE
Sok 100% ili nektar odabrane vrste 1l
33
NIVEA
Odabrani proizvodi
MPC 02.05.2025. = 30,99 €
Već od HIT Već cijena! od
Već od
ESENS
Krema za lice odabrane vrste
MPC 07.11.2025. = 4,99 €
3.49
TOP cijena!
1.49
50 0.00ml €
€
-40% Colgate
PALETTE
Boja za kosu ICC ili Deluxe
odabrani proizvodi
MPC 02.05.2025. = 5,99 €
€
HEAD&SHOULDERS
Šampon za kosu odabrane vrste 800 ml
MPC 09.07.2025.=13,69 € 1 l = 7,30 €
Već od
3.49
PONUDA
PLATI MANJE
LIBRESSE
Higijenski ulošci
0.00 €
€
odabrane vrste
MPC 09.07.2025. = 3,79 € 1 kom = 0,10 - 0,25 €
-10%
6.49 €
5.84
€
1.99
8 - 20 kom
€
VIOLETA
Pelene za djecu
Double care odabrane vrste MPC 28.06.2025. = 19,57 €
Već od
9.99
44 - 66 komada 0.00 €
€
EURODOG
Hrana za pse
800 g
govedina ili divljač 1240 g
MPC 09.07.2025. = 1,69 € 1 kg = 0,96 €
-21% Super prilika! TOP Samo cijena! HIT Već cijena! odu Plodinama 1240 g
VIOLETA
Papirnati ručnici odabrane vrste
MPC 28.08.2025. = 3,79 € 1 rola = 0,76 - 2,29 €
34
2.29
1.19 1.52 €
1 - 3 role
€
€
WHISKAS
Suha hrana za mačke
govedina ili piletina 800 g
MPC 02.05.2025. = 5,49 € 1 kg = 5,61 €
-18%
Super prilika! TOP Samo cijena! HIT Već cijena! odu Plodinama xxxxx
4.49 5.49 €
€
80
110
pranja
pranja
6 kg
PERSIL
Deterdžent za pranje rublja Universal freshness Silan
MPC 09.07.2025. = 26,99 € 1 kg = 3,97 €
RUBEL
23.99
Deterdžent za pranje rublja
6,05 kg
€
Active fresh 80 pranja
MPC 03.06.2025. = 12,48 € 1 kg = 1,50 €
8.99 6 kg
€
WEISSER RIESE
Prašak, gel ili kapsule za pranje rublja odabrane vrste 2,47 - 4,95 kg, 2,25 - 4,5 l, 40 kom
MPC 08.10.2025. = 28,55 €
Već od
9.99 0.00 €
€
4l AKTIVIRAJ
ORNEL
Omekšivač
DIX
Blue ili Yellow
MPC 29.07.2025. = 10,49 € 1 l = 1,12 €
4.49 4l
€
Deterdžent za rublje Universal 110 pranja 6,05 kg
MPC 10.09.2025.=14,99 € 1 kg = 1,50 €
PLATI MANJE KUPON
-10%
Detrdžent za pranje rublja
9.99 €
8.99
PERWOLL
€
tekući 4l
MPC 09.07.2025. = 21,99 € 1 l = 2,80 €
PLATI MANJE
PONUDA
-20%
13.99 €
11.19
€
SMAC
Sredstva za čišćenje odabrane vrste 650 ml
MPC 02.05.2025. = 3,99 € 1 l = 2,68 €
-54% 1.74 650 3.79 ml €
€
-50% BREF
Wc osvježivači
Premium ili Classic 3x42 -3x50g
PUR
Tekući deterdžent za pranje suđa odabrane vrste
MPC 02.05.2025. = 4,79 €
Već od HIT Već cijena! od TOP cijena!
1.99
750 ml - 1,2 l
€
35
A B
C
VILEDA
Ultramax navlaka • refill
A B
-42%
Komplet za čišćenje podova
Super prilika! TOP Samo cijena! HIT Već cijena! odu
Plodinama xxxxx
9.99
€
do
-30%
A B
odabrane vrste
C
A B
Kadica
• plastična • odabrane vrste
• zapremnine 58 l
A B KEEEPER
Košara za rublje • zapremnine 30 l
36
-30%
A B
-31% Super prilika! TOP Samo cijena! HIT Već cijena! odu Plodinama xxxxx
10.99 15.99 €
€
-37% Super prilika! TOP Samo cijena! HIT Već cijena! odu Plodinama xxxxx
4.99 7.99 €
€
€
do
PVC spremnici
KEEEPER
Koš za rublje
20.39 39.82 €
Daske i sušila odabrani proizvodi
KEEEPER
Super prilika! TOP Samo cijena! HIT Već cijena! odu Plodinama xxxxx
• Ultramax • kanta s cjedilom, brisač poda s drškom i okretnim zglobom • navlaka periva u perilici rublja
17.25 €
A B
-48%
C
VILEDA
C
Već od HIT Već cijena! od 1.89 € TOP cijena!
Već od
A B
C
Plišane igračke • odabrani proizvodi
A B
Muzičke igračke i instrumenti • odabrani proizvodi
8.99 0.00 €
€
Već od TOP cijena! HIT Već cijena! od
21.49
€
Veličina M-XXL
Veličina 35-46
Veličina M-XXL
A B
3×
NIKE
Sportske hlače • visoki udio pamuka
-30% Super prilika! TOP Samo cijena! HIT Već cijena! odu
Plodinama xxxxx
27.99 39.99 €
€
A B
A B
NIKE
Sportska majica
• s kapuljačom • visoki udio pamuka
32.99
NIKE
€
3×
Sportske čarape
• crne ili bijele boje
-26% 10.99 3 para 14.99 €
€
Za njega M - XXL Za nju S - XL
2× Veličina S - XXL
A B HEAD
muške bokserice • razne boje
7.99 €
A B HEAD
Sportske čarape • razne boje
Veličina 35 - 46
4.49
€
Za njega 39-46 Za nju 35-41
-33%
A
1.99 2.99 €
Čarape
• visoki udio pamuka
€
A INTIMO
Ženske čarape s gaćicama • 15/20/40 DEN • razne boje i veličine
Već od
1.99 0.00 €
€
Već od
A
Sportske hlače • za odrasle • razne boje
6.49 0.00 €
€
Veličina S-XXL
Veličina S-XXL
C
Guralice i njihaljke
• odabrani proizvodi
Već od TOP cijena! HIT Već cijena! od
26.99
€
A DEVIĆ
Gaćice za odrasle
• visoki udio pamuka
-37% 1.49 2.39 €
UK • 10 PAM
A B
• 10 UK 0%
PAMUK 0%
0% PAM • 10
A DEVIĆ
Potkošulja
€
• uske ili široke naramenice
-24% 1.99 2.65 €
€
37
A
A B HOFFMANNS
Kovčeg
• dimenzija: cca 70 cm
39.99 €
• dimenzija: cca 58 cm
34.99 €
24.99
• ABS • dostupan u antracit petrol ili plavoj boji • dimenzija: cca 48 cm
-50%
€
cca 50x70 cm
Super prilika! TOP Samo cijena! HIT Već cijena! odu Plodinama xxxxx
39.99 79.99 €
• memory pjena • štepana navlaka s patentnim zatvaračem • dimenzije: cca 90x200x6 cm
64.99 € 129.99 €
• dimenzije: cca 180x200x6 cm
69.99 € 149.99 €
-50%
6 × 10.83 €
-53%
6 × 11.67 €
A
Deka
21.99 €
38
7.99
€
• pokrivač: cca
200x200 cm,
dvije jastučnice cca 60x80 cm
11.99 €
A B
Plahta s gumicom
• od čistog pamuka • dostupna u više boja • dimenzije: cca 100x200 cm
€
• dostupna u više različitih boja • dimenzije: cca 150x200 cm
17.99 • dimenzije: cca 200x240 cm
€
€
27.99 €
0% PAM • 10
€
• dimenzije: cca 140x200 cm
3.49 €
• dimenzije: cca 160x200 cm
3.99 €
• dimenzije: cca 180x200 cm
4.49 €
• dimenzije: cca 200x200 cm
4.99 €
• 10 UK 0%
• s visokim udjelom pamuka • razne boje i dezeni • navlaka za pokrivač cca 140x200 cm, jastučnica cca 60x80 cm
15.99 2.99
A B
Krep posteljina
• memorijska pjena • štepana navlaka
Prekrivač
• dimenzije: cca 220x240 cm
6.99 13.99 €
Jastuk
A B • razne boje • dimenzije: cca 160x220 cm
-50%
A B
PAMUK 0%
Nadmadrac Lavanda
• dimenzije: cca 160x200x6 cm
UK • 10 PAM
A B
€
A B
Ručnik
• 100% pamuk • razne boje • dimenzije: cca 50x90 cm
1.33
€
81x50x153 cm
3x 25 l
A B
Kanta za odvajanje otpada • plastična
-50% 12.99 25.99 €
€
-36%
A B
Stalak za odjeću
13.99
6 × 25.00 €
Šivaća mašina
21.99 €
• materijal: metal
-16%
A B BAGAT
€
• Oniks
Super prilika! TOP Samo cijena! HIT Već cijena! odu Plodinama
149.99 179.99 €
€
Tehnički podaci 2m
duljina kabela za napajanje
1000 W
220-240 V / 50-60 Hz
napon
12 l
349x328x327 mm
dimenzije
1,8 m
usisno crijevo
Tehnički podaci 220 - 240 V
napon
1,8 m
duljina kabela
2
razina temperature sklopiva ručka
1900 W
-20% 19.99 €
Tehnički podaci
24.99 €
A B ROWENTA
Sušilo za kosu
6 × 9.17 €
-30%
Tehnički podaci xxxx
dvostrana oštrica
Wet & Dry
vodootporna tehnologija rubovi od nehrđajućeg čelika brzo punjenje
do 90 min
rad baterije
120 min
A B
Mokro-suhi usisavač
upravljanje bez kabela USB
punjenje preko priključka
54.99 79.63 €
KÄRCHER
1, 3 , 5 i 10 mm
nastavci
Super prilika! TOP Samo cijena! HIT Već cijena! odu Plodinama
C
€
snaga (Kw)
1,4
visokotlačno crijevo
3m
dimenzije
178x219x415 cm
6 × 14.17 €
-11%
A B KÄRCHER
Visokotlačni čistač • model K2
Super prilika! TOP Samo cijena! HIT Već cijena! odu Plodinama
84.99 95.99 €
€
2200 W 320 ml
A B
C
ROWENTA
Trimer za bradu
A B
-17%
27.99
C
Parno glačalo
33.99 €
€
• PL260 • kabel za napajanje vidljive duljine 1,9 m
-50% 9.99 19.99 €
€
39
do
-26%
6 × 8.83 €
Mikrovalna
-38%
A B
7.99 12.99 €
Tava
• promjera 20 cm • ručka zlatne boje • Ø 24 cm • Ø 28 cm • Ø 30 cm
A B
Posuda za kuhanje s poklopcem
8.99 € 9.99 € 10.99 €
do
-30% Kuhinjska pomagala
odabrani proizvodi
A B
40
C
14.99 € 16.99 € 18.99 €
€
-40%
A B
-41%
Duboka tava s poklopcem
-42%
• promjera 22 cm
9.99
-39%
• promjera 28 cm • stakleni poklopac sa silikonskim rubom • ručka zlatne boje
€
-41%
do
-30% Kalupi za pečenje
odabrani proizvodi
A B
16.99 27.99 €
€
-38%
indukcijske štednjake
17.99 €
23.99 € 13.99 €
€
indukcijske štednjake
-44%
• promjera 16 cm • stakleni poklopac sa silikonskim rubom • ručka zlatne boje
indukcijske štednjake
52.99 74.99 €
• model MM20CF2E • mehaničko upravljanje • 5 razina snage
C
indukcijske štednjake
Super prilika! TOP Samo cijena! HIT Već cijena! odu Plodinama
MIDEA
Odabrani proizvodi A B
-29%
A B
UFESA
A B • promjera 28 cm • ručka zlatne boje
10.99 17.99 €
Wok tava
do
€
-30% Kafetijere i posude za kuhanje kave odabrani proizvodi
A B
C
A B
C
VIGO
4.99
Aluminijska folija XXL
• za pečenje i kuhanje hrane na pari • za čuvanje hrane • dužina folije 50 m MPC 02.05.2025. = 5,97 €
€
-42%
A B
Set posuda za kuhanje
• set se sastoji od posuda za kuhanje s poklopcem dimenzija 16,18,20,24 cm i duboke tave s unutarnjim mramornim premazom dimenzija 24 cm • materijal: nehrđajući čelik • pogodno za indukciju
Super prilika! TOP Samo cijena! HIT Već cijena! odu
Plodinama
39.99 69.99 €
€
-40%
A B
Set tanjura
• materijal: keramika • set sadrži 6 dubokih, 6 plitkih i 6 desertnih tanjura
Super prilika! TOP Samo cijena! HIT Već cijena! odu Plodinama
29.99 49.99 €
€
A B
Držač za začine • bambus
-42%
-37%
Super prilika! TOP Samo cijena! HIT Već cijena! odu Plodinama xxxxx
7.99 13.99 €
Super prilika! TOP Samo cijena! HIT Već cijena! odu
Plodinama xxxxx
A B
3.29 5.29 €
Šalica
• porculan • 320 ml
€
do
-40%
-40% Super prilika! TOP Samo cijena! HIT Već cijena! odu Plodinama xxxxx
Bambus daske
za rezanje ili posluživanje odabrani proizvodi
-23% Sonax
odabrani proizvodi
A B
C D
3.29 5.49 €
A B
Set čaša
A B
do
€
• 3 komada
do
-33% LITTLE JOE
Auto mirisi
odabrani proizvodi
A B
C D
€
do
-33% Ručni alat
odabrani proizvodi
A B
C
41
A B
-50%
gori do 7 dana
Nadgrobni lampion
• Iz srca • bijele ili crvene boje
od nehrđajućeg čelika
1000 W 25 l
duljina kabela
3m
utikač
VDE
mokro i suho usisavanje spremište za pohranu opreme aluminijski motor
Super prilika! TOP Samo cijena! HIT Već cijena! odu
C
PLODINE
Tehnički podaci
220 - 240 V
Usisavač
visina 22,5 cm
A B
C
Plodinama
34.99 69.99 €
2.99 €
€
visina 17,3 cm gori do 110 sati
A B
C
Nadgrobni lampion
• PaxLui • srce • punjenje cca 450 g
1.99
€ Tehnički podaci broj gazišta
visina 18,4 cm gori do 15 sati
dužina
1720 mm
visina zadnjeg gazišta
1000 mm
radna visina
2800 mm
Aluminijske ljestve
-29%
C
Nadgrobni lampion
• Stup • parafinski • punjenje cca 1200 g
5.99
Super prilika! TOP Samo cijena! HIT Već cijena! odu Plodinama
35.99 50.99 €
6 komada
€
visina 24,5 cm gori do 9 dana
A B
A B
4,20 kg
težina
A B
4+1 470 mm
širina
A B
C
Lampion Paxlui Diamond • punjenje cca 650 g
3.99
C
PLODINE
€
Kocke za potpalu • XXL 96 komada
-54% 0.85
€
do
-28%
96 1.86 komada €
ENERGIZER
Baterije
odabrani proizvodi
€
A B
C D
Dostupnost neprehrambenih proizvoda u Plodine supermarketima A
Bjelovar, Čakovec 1 - Zagrebačka, Čazma, Čepin, Đakovo, Donji Miholjac, Ivanic Grad, Karlovac, Koprivnica, Križevci, Kutina, Ludbreg, Marinici, Našice, Nova Gradiška, Novska, Ogulin, Osijek - Huttlerova, Osijek - Strossmayerova, Pitomača, Požega, Prelog, Rijeka - Martina Kontuša, Sisak, Slavonski Brod, Slatina, Split 2 - Put Pazdigrada, Sveta Nedelja, Valpovo, Varaždin 1 - Gospodarska, Varaždin 2 - Optujska, Vinkovci 1 - Vukčića Hrvatinića, Virovitica, Zadar 3 - Zagrebačka, Zagreb - Karla Metikoša, Zagreb - Stefanovečki zavoj, Zaprešić, Županja.
B
Beli Manastir, Benkovac, Čakovec 2 - Inženjerijske bojne, Daruvar, Donja Stubica, Jastrebarsko, Metković, Otočac, Petrinja, Poreč - Mate Vlašića, Pregrada, Pula - Max City, Rijeka - ZTC, Rugvica, Šibenik 1 - Ivana Meštrovića, Šibenik 3 - Bilice, Split 1 - Put Supavla, Sveti Ivan Zelina, Varaždinske Toplice, Velika Gorica, Vinkovci 2 - Alojzija Stepinca, Vukovar 1 - Zagrebačka, Zabok.
C
Buje, Buzet, Fažana, Gospić, Jelsa, Kaštel Štafilić, Kastav, Korčula, Krk, Labin - Vrećari, Labin - Zelenice, Lovran, Makarska, Malinska, Matulji - Dalmatinskih brigada, Matulji Kastavska cesta, Nin, Opatija - Tošina, Opuzen, Posedarje, Pula - Mutilska, Rijeka - Vukovarska, Rogoznica, Rovinj, Senj, Šibenik 2 - Velimira Škorpika, Trogir, Umag, Vodnjan, Zadar 2 - Put Cerodola, Zagreb - Z centar, Žminj.
D
Biograd, Cres, Crikvenica, Dugo Selo, Funtana, Kali, Kastel Sućurac, Korenica, Kostrena, Krapina, Krapinske Toplice, Kukuljanovo, Lepoglava, Medulin, Murter, Novalja 1 - Kranjčevićeva, Novalja 2 - Čiponjac, Novigrad, Novi Vinodolski, Orebic, Ozalj, Pag, Pakoštane, Pasman, Pazin, Pirovac, Pleternica, Ploče, Pomer, Poreč - Creska, Poreč Zbandaj, Privlaka, Pula - Jurija Žakna, Rab, Rijeka - Bartola Kašića, Rijeka - Osječka, Rijeka - Ružićeva, Rijeka - Ružice Mihić, Rijeka - Stanka Frankovića, Rijeka - Labinska, Rijeka - Verdijeva, Rijeka - Zametska, Ston, Sukošan, Sveti Filip i Jakov, Tar, Tribunj, Vodice, Vrbovec, Viskovo, Vis, Vrsar, Zaostrog, Zagreb - Family, Zagreb - Mije Haleuša, Zagreb - Vice Vukova, Zadar 1 - Biogradska.
42
Ponuda neprehrambenih proizvoda vrijedi od 14.01. do 27.01. ili do prodaje zaliha.
Uvijek
svježe!
I
Z KOST BE
Z KO S T
I
BE
Limun
MPC 02.05.2025. = 1,49 €
1.19 1 kg
€
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
Svježi svinjski but
2.99 1 kg
bez kosti u komadu ili narezan na pultu
MPC 09.07.2025. = 6,29 €
€
Uvijek
svježe!
Grah šareni
Kiwi
MPC 02.05.2025. = 1,99 €
1.39
pakirani
1 kg
MPC 07.10.2025. = 2,59 €
€
1.79 1 kg
A B
-25% Super prilika! TOP Samo cijena! HIT Već cijena! odu Plodinama
C
29.99 39.99 €
KETER
Ormar • plastični
C
KETER
Ormar za pohranu
• visokokvalitetna plastična konstrukcija
Super prilika! TOP Samo cijena! HIT Već cijena! odu
Plodinama
49.99 69.99 €
€
PAMUK 0%
-28%
0% PAM • 10
• 10 UK 0%
A B
SILVER LINIJA
UK • 10 PAM
6 × 8.33 €
€
A B
Poplun
• štepana navlaka 100% pamuk • dimenzije: cca 140x200 cm • dimenzije: cca 200x200 cm
€
-33% Super prilika! TOP Samo cijena! HIT Već cijena! odu Plodinama xxxxx
19.99 29.99 €
25.99 € 39.99 €
€
-35%
43
Od petka do nedjelje
Kratko traje, puno daje
16.01. do 18.01.
VIKEND PONUDA Od petka
Uvijek
svježe!
Svježe svinjsko carsko meso s kostima neobrađeno za sušenje i pečenje na pultu
CEKIN
Kokoš za pečenje i kuhanje
MPC 13.10.2025. = 5,49 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
svježa
MPC 18.09.2025. = 3,85 €
2.09
2.79 1 kg
1 kg
€
Uvijek
€
Uvijek
svježe!
svježe!
Kruška Abata
Domaći šampinjoni
MPC 23.12.2025. = 2,79 €
1.59 1 kg
€
Povrće za juhu MPC 02.05.2025. = 1,29 € 1 kg = 1,78 €
0.89 500 g
bijeli
€
MPC 02.05.2025. = 1,89 € 1 kg = 2,58 €
1.29 500 g
€
800 W 15 l A B
C
-25%
Usisavač za pepeo
• napon: 220-24 V • protok zraka: 25L/S • debljina: 0,35~0,4 mm • vidljivi kabel s VDE utikačem: 1,5 m • s funkcijom puhanja i funkcijom pohranjivanja pribora
Super prilika! TOP Samo cijena! HIT Već cijena! odu
Plodinama xxxxx
DOLLI
Toaletni papir
Pure Softness troslojni 10 rola
-40%
49 1 . %%%%%%%%%%%%%%%%%
29.99 € 39.99 €
MPC 02.05.2025. = 2,49 € 1 rola = 0,15 €
10 rola 2.49 €
€
%%%%%%%%%%%%%%%%% %%%%%%%%%%%%%%%%% %%%%%%%%%%%%%%%%% Radno vrijeme ostalih supermarketa provjeri na:
Prati nas i na:
r
plodine.hr/supermarketi
RADNO VRIJEME
Potražite na našoj web stranici www.plodine.hr
44
PRITUŽBE
prituzbe@plodine.hr
da Još veća ponu u tk le om u digitaln
www.plodine.h
PLODINE.HR
Plodine.hr/info-centar facebook.com/PlodineHrvatska
BESKONTAKTNO PLAĆANJE
Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Kupovina je moguća samo u količinama predviđenim za kućanstvo. Ponuda ne vrijedi u svim prodajnim centrima. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu prozivoda. Sve cijene su izražene u eurima s PDV-om. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.