Ponuda letka vrijedi
OD SRIJEDE 14. 1. 2026.
SKENIRAJ ZA ONLINE LETAK
TJESTENINA bez jaja odabrane vrste 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 1,85 €
1,69€
T E G D U S-B
ČAJNI KOLUTIĆI 800 g 1 kg = 3,24 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,59 €
cijene Diskontne ! U su u SPAR
2,59€
TRAJNO MLIJEKO 2,8 % m.m. 1L Cijena na 2. 5. 2025.: 0,79 €
JEFTINIJE
0,75
-26% 0,55€
SVINJSKA POTRBUŠINA ( CARSKO MESO ZA SUŠENJE ) na pultu 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 4,49 €
2 kg
NARANČA S-BUDGET pakiranje 2 kg 1 kg = 0,84 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,68 €
2,79€ PROIZVODI DUEL razne vrste
* % 0 -4 INIJE
JEFT
*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.
1,68€ ŽITNA KAŠICA ČOKOLINO 500 g 1 kg = 6,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,49 €
JEFTINIJE
4,99
-30% 3,49€
DISKONTNE CIJENE
T E G D U S-B Za niske cijene ne treba ići u diskont – kod nas vas čekaju diskontne cijene!
voda uhvaća više od 800 proiz U širokoj ponudi koja ob AR-u akodnevne potrebe. U SP pronaći ćete sve za vaše sv žete proizvoda S-BUDGET mo uvijek štedite, a kupnjom tete. mpromisa po pitanju kvali uštedjeti još i više bez ko u SPAR-u. ET proizvoda čekaju vas Diskontne cijene S-BUDG
GRČKI TIP JOGURTA razne vrste 150 g 1 kg od 4,33 € do 5,00 € Cijena na 2. 5. 2025.: 0,75 €
KRANJSKA KOBASICA 320 g 1 kg = 8,69 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,78 € JEGER 300 g 1 kg = 7,30 € € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,19
2
2,19€
Već od:
0,65€
2,78€ • 4 komada u pakiranju • 8 komada u pakiranju
KINESKA ILI MEKSIČKA MJEŠAVINA 750 g 1 kg = 4,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 3,49 € do 3,99 €
SVJEŽI REBRASTI NJOKI 500 g 1 kg = 2,58 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,19 €
3,49€
1,29€
KRAFNA g ili 480 g s nadjevom od marelice, 240 € 6 1 kg od 7,27 € do 7,4 Cijena na 2. 5. 2025.: od 2,09 € do 3,89 €
Već od:
1,79€
DO UTORKA 20. 1.
INSTANT KAVA Gold 100 g 1 kg = 46,90 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,39 €
ČOKOLADNI NAMAZ duo ili kakao 750 g 1 kg = 4,92 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,79 €
3,69€
4,69€
KRASTAVCI 3-6 cm, 670 g ocijeđena masa 350 g 1 kg = 5,57 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,95 €
1,95€
BIL JNI LIKER 0,7 L 1 L = 7,41 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,22 €
5,19€
U cijenu uključena povratna naknada
KUKURUZ ŠEĆERAC g 340 g, ocijeđena masa 285 1 kg = 3,82 € € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,15
1,09€
JUMBO ROLA MINI 400 listića, 2 sloja Cijena na 2. 5. 2025.: 2,69 €
2,69€
MINIS ČOKOLADNI PRUTIĆI razne vrste, 400 g 1 kg = 10,48 € 9€ Cijena na 2. 5. 2025.: 4,4
4,19€
TOALETNI PAPIR 3 sloja 10 rola u pakiranju 1 rola = 0,25 € € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,59
2,49€ 3
SERUM Q10 30 ml 1 L = 133,00 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 €
NJEŽNA PREMA KOŽI I BUDŽETU
3,99€
Imali smo misiju osigurati vam efikasnu i ugodnu dnevnu njegu koja je nježna i prema vašem budžetu. Uspjeli smo! Mislili smo na svaki tip kože i stvorili kozmetičku liniju ISANA.
Koristimo samo izvrsne sastojke uz povoljnu cijenu. Vjerujemo da njega ne smije biti luksuz i da svakome trebaju biti dostupni mali rituali u kojima će uživati. PREĐITE NA NAŠE MARKE
KREMA DNEVNA Q10 50 ml 1 L = 69,80 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,49 €
4
PJENA ZA ČIŠĆENJE LICA 165 ml 1 L = 15,70 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,59 €
BALZAM ZA USNE 2 x 4,8 g 1 kg = 186,46 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,79 €
3,49€
2,59€
1,79€
REGENERATOR ZA KOSU ARGAN 200 ml 1 L = 12,45 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,49 €
ULJE ZA NJEGU KOSE ARGAN 100 ml 1 L = 49,90 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,99 €
ŠAMPON ZA KOSU razne vrste 300 ml 1 L = 4,63 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,39 €
2,49€
4,99€
1,39€
SERUM HYDRO BOOST 30 ml 1 L = 116,33 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,49 €
3,49€
MASKA ZA LICE 1 kom ili 2 kom Cijena na 2. 5. 2025.: 0,99 €
0,99€
Otkrijte svoju ljepšu stranu uz ISANA kozmetiku s više od 40 proizvoda za njegu ruku i tijela. Uronite u kupku obogaćenu solima, osjetite promjenu uz hydrogel jastučiće za oči ili tetošite svoju kožu najnježnijim teksturama i finim mirisima gelova za tuširanje.
DA, NARAVNO
KUPKA cream&care ili traumzeit 750 ml 1 L = 2,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 €
LOSION ZA TIJELO 400 ml 1 L = 4,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 €
1,99€
1,99€
DEO PROIZVODI razne vrste 150 ml 1 L = 9,93 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,49 €
TEKUĆI SAPUN razne vrste 350 ml 1 L = 7,11 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,49 €
1,49€
2,49€
GEL ZA TUŠIRANJE odabrane vrste, 300 ml 1 L = 2,97 € Cijena na 2. 5. 2025.: 0,89 €
0,89€ 5
6
e u nagradnu igru Kupnjom ovih proizvoda stječete pravo prijav
GRIS PUDING ‘Z BREGOV natur ili čokolada 200 g 1 kg = 3,95 € Cijena na 16. 5. 2025.: 0,99 €
JEFTINIJE
0,99
-20% 0,79€
NAGRADNA IGRA
BRANJSKI KULEN Belje, 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 32,99 €
24,99€
NAGRADNA IGRA
OKRUGLICE SA ŠLJIVAMA Ledo, 500 g 1 kg = 6,38 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,19 €
JEFTINIJE
4,19
-23% 3,19€
NAGRADNA IGRA
NAGRADNA IGRA
NAGRADNA IGRA
NAGRADNA IGRA
POMMES FRITES Ledo, 500 g 1 kg = 3,98 € Cijena na 16. 12. 2025.: 2,99 €
JEFTINIJE
-33%
2,99
1,99€
KUHANA ŠUNKA Gavrilović, 100 g 1 kg = 17,90 € Cijena na 19. 6. 2025.: 2,39 €
PROIZVODI ZA NJEGU KOSE PANTENE Hydration recharge odabrane vrste
NAGRADNA IGRA
ČIPS ČIPI ČIPS razne vrste od 190 g do 200 g 1 kg od 12,45 € do 13,11 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 2,99 € do 3,09 €
2,49€
JEFTINIJE
1,99
-10% 1,79€
-16% 19,99€
SALAMA PANONICA s chilli paprikom ili s paprom, Gavrilović, 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 22,49 €
15,99€
NAGRADNA IGRA
-25TI% NIJE *
JEF
NAGRADNA IGRA
NEKTAR HAPPY DAY FAMILY odabrane vrste, 1 L 1 L od 1,79 € do 1,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 1,99 € do 2,39 €
23,99
NAGRADNA IGRA
NAGRADNA IGRA
NOVO
DIMLJENA SLANINA Belje, vakuum pakiranje JEFTINIJE cca 400 g, 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 23,99 €
DETERDŽENT ZA RUČNO PRANJE POSUĐA JAR razne vrste, 900 ml 1 L = 2,54 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,69 €
NAGRADNA IGRA
HERBALNA VODA DONATURAL 0,5 L 1 L = 2,78 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,69€ Već od:
1,79€
JEFTINIJE
-17%
1,69
1,39€
U cijenu uključena povratna naknada
*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.
2,29€ NAGRADNA IGRA
LEDENI ČAJ VINDI mango ili breskva 0,33 L 1 L = 1,79 € Cijena na 21. 6. 2025.: 0,79 €
JEFTINIJE
0,75
-21% 0,59€ U cijenu uključena povratna naknada
7
PROTEINI SPORTSKA PREHRANA
Pogon za savršen spust! Svaki trening ostavlja trag, a proteini su tu da ga pretvore u savršen rezultat. Naši proteinski proizvodi doprinose povećanju i održavanju mišične mase te doprinose održavanju normalnih kostiju. Pomažu da iz svakog treninga izvučeš maksimum.
HI PROTEIN PROIZVODI DOLCELA Podravka od 35 g do 210 g
* -20TI% NIJE
JEF
Nahrani svoje tijelo onim što mu treba.
PROTEINI ZOTTARELLA od 84 g do 125 g
MLIJEČNI NAPITAK PROTEIN Vindija, razne vrste, 0,5 L 1 L = 3,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,52 €
JEFTINIJE
-21%
2,52
1,99€
U cijenu uključena povratna naknada
8
JOGURT PROTEIN SKYR ‘Z BREGOV Vindija, razne vrste, 330 g 1 kg = 4,21 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,69 €
JEFTINIJE
1,49
-12% 1,39€
SVJEŽI SIR PROTEIN ‘Z BREGOV Vindija, 250 g 1 kg = 4,76 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,45 €
JEFTINIJE
1,45
-17% 1,19€
* % 0 -2 INIJE
JEFT
PROIZVODI PROTEIN ZOTT razne vrste, 200 g 1 kg = 4,95 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,19 €
JEFTINIJE
1,19
-16% 0,99€
*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.
DO UTORKA 20. 1. NOVO
PROTEINSKE PLOČICE I KIKIRIKI MASLAC GO ON razne vrste
* % 0 -2 INIJE
JEFT
KIKIRIKI MASLAC POLLEO razne vrste, 450 g ili 1 kg 1 kg od 7,99 € do 9,76 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 5,49 € do 11,49 €
PROTEINSKE ZOBENE PAHULJICE POLLEO 60 g JEFTINIJE 1 kg = 19,83 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,50 €
EHRMANN PROTEINI
* % 0 -2 INIJE
JEFT
PROTEINI POLLEO ILI ZOE 454 g 1 kg od 38,52 € do 44,03 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 21,99 € do 24,99 € Već od:
4,39€
Već od:
17,49€ PROIZVODI STAY STRONG razne vrste 165 g, 200 g ili 0,5 L 1 kg od 6,45 € do 7,82 € 1 L = 3,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 1,55 € do 2,55 € Već od:
1,09€
1,49
-20% 1,19€
PROTEINSKE PLOČICE POLLEO 40 g ili 75 g 1 kg od 26,53 € do 49,75 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,49 €
PROTEINI ILI PROTEINSKE PLOČICE PROTEINI SI odabrane vrste
JEFTINIJE
2,49
-20% 1,99€
*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.
* % 0 -2 INIJE
JEFT
9
PUNI ENERGIJE
UZ PROTEINE NEM A STA JANJA A J N A V O D A L G NI
za one koji aktivno Proteini nisu važni samo u svakodnevnoj prehrani treniraju. Njihova uloga koja teži zdravom i ključna je za svaku osobu ota. uravnoteženom načinu živ og metabolizma. Proteini su temelj stabiln gotrajan osjećaj Uzmite čistu energiju i du osmišljenih sitosti u nekom od za to će vas osvojiti. proizvoda s okusom koji
PROTEINI SPAR HIGH PROTEIN razne vrste, 500 g 1 kg = 23,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 11,19 €
PROTEINI SPAR HIGH PROTEIN 30 g 1 kg = 26,33 € ILI PROTEINSKA ZOBENA KAŠA SPAR HIGH PROTEIN 60 g 1 kg = 13,17 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,09 €
JEFTINIJE
14,99
-20% 11,99€
JEFTINIJE
-27%
SAMO U INTERSPAR HIPERMARKETIMA
1,89
-26% 1,39€
0,79€ JOGURT HIGHT PROTEIN SPAR 500 g 1 kg = 2,78 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,59 €
KRUH PROTEINSKI Il Buon pane 400 g 1 kg = 3,48 € Cijena na 8. 7. 2025.: 1,89 €
JEFTINIJE
1,09
JEFTINIJE
1,59
-12% 1,39€
PROTEINSKA PLOČICA SPAR HIGH PROTEIN od 40 g do 45 g 1 kg od 26,44 € JEFTINIJE do 27,25 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,59 €
PROTEIN PUDING SPAR vanilija ili čokolada 200 g 1 kg = 3,95 € Cijena na 2. 5. 2025.: 0,99 €
1,69
-29%
1,19€
JEFTINIJE
0,99
-20% 0,79€
DO UTORKA 20. 1. IZ ABERITE
Ć O M PROTEINA
te dnevno? No, koliko proteina treba nju i održavanju Proteini doprinose poveća prinose i održavanju mišićne mase. Također do normalnih kostiju. e, ali okvirna Brojke su uvijek individualn 2 grama proteina preporuka iznosi 1,2 do 2, o o tjelesnoj masi, po kilogramu težine ovisn i cilju. fizičkoj aktivnosti, dobi nerijetko je teško U svakodnevnom tempu pokrile tu potrebu. pripremati obroke koje bi put SPAR HIGH Rješenja uvijek postoje po PROTEIN proizvoda.
NAPITAK PROTEIN SPAR čokolada ili vanilija, 330 ml 1 L = 3,69 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,52 €
JEFTINIJE
1,49
-13% 1,29€ U cijenu uključena povratna naknada
SET UTEGA 10 KG set se sastoji od: 2 utega x 2,5 kg, 2 utega x 1,5 kg, 2 utega x 0,5 kg i šipke s dva vijka, 1 set
VRIJEDI DO UTORKA 27. 1.
14,99€
PROTEINSKI MUESLI SPAR 500 g 1 kg = 5,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 3,99 € do 4,99 €
SET ZA SKLEKOVE S RUČKAMA poseban raspored boja omogućuje vježbe za prsa, leđa, tricepse i ramena, set uključuje i elastične trake, sklopiva i prenosiva podloga, 1 set
2,99€
VRIJEDI DO UTORKA 27. 1.
19,99€
ISOTONIČNI NAPITAK SPAR razne vrste, 0,75 L 1 L = 1,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,48 €
BOCA ZA NAPITKE SIMPEX COLOR raznih boja i veličina 1 kom
JEFTINIJE
1,39
-28% 0,99€ U cijenu uključena povratna naknada
VRIJEDI DO UTORKA 27. 1.
Već od:
11,99€
SOČAN IZBOR NA NAŠOJ TRŽNICI
POMELO rinfuza 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 1,59 €
0,88€
JE I N I T F E J J NA
I E Ć O V E Ć R V O P PROVJERI
AVOKADO 1 kom Cijena na 2. 5. 2025.: 0,89 €
T E S A M I!
0,99€
JAGODA pakiranje 250 g 1 kg = 6,76 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 €
1,69€
JABUKA ZLATNI DELIŠES Vrtovi Hrvatske rinfuza 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 1,59 €
1,29€
HRSKAVE GRICKALICE
SUHO VOĆE I ORAŠASTI PLODOVI EUROCOMPANY odabrane vrste, od 70 g do 250 g 1 kg od 3,35 € do 25,07 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 0,59 € do 2,89 € Cijena na 25. 9. 2025.: 1,39 €
10
Već od:
0,67€
KIKIRIKI CHIO razne vrste 250 g 1 kg = 9,56 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 2,15 € do 2,49 €
2,39€
INDIJSKI ORAH SIROVI S-BUDGET 400 g 1 kg = 13,25 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,49 €
5,30€
DO UTORKA 20. 1.
MRKVA rinfuza 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 0,89 €
BOROVNICA S-BUDGET pakiranje 300 g 1 kg = 9,30 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,49 €
KUPUS CRVENI S-BUDGET rinfuza 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 1,19 €
0,49€ KUPUS KISELI REZANI S-BUDGET pakiranje 500 g 1 kg = 1,54 € Cijena na 2. 5. 2025.: 0,92 €
0,77€
CELER KORIJEN rinfuza 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 1,19 €
TURŠIJA Vrtovi Hrvatske pakiranje 740 g, ocijeđena masa 400 g 1 kg = 3,64 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,59 €
2,49€
0,49€
2,69€
LUK ŽUTI rinfuza 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 0,84 €
ŠAMPINJONI Vrtovi Hrvatske pakiranje 500 g 1 kg = 2,58 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,85 €
0,49€
0,39€
1,29€
Popust ne vrijedi na zamjenska mlijeka PRE I 1
11
SVJEŽE I KVALITETNO Na vaš zahtjev
radu vršimo ob svinjske a polovice n dijelove PILEĆI MEDALJONI, PILEĆI ODRESCI OD FILEA ILI PILEĆI MARINIRANI FILE Perutnina, 400 g 1 kg = 12,23 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,99 €
SVINJSKA LEĐA BEZ KOSTI na pultu 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 6,99 €
4,89€
3,59€
SVINJSKA KLASIČNA POLOVICA s glavom, nogicama i salom na pultu 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 € PILEĆI BATAK Cekin, 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 4,79 €
3,99€
100% hrvatsko
2,49€
SVINJSKA LOPATICA BEZ KOSTI na pultu, 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 5,19 €
100% hrvatsko
PILEĆI FILE 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 7,39 €
5,99€
SVINJSKI BUT U KOŽI Dalmatinska obrada na pultu Cijena na 2. 5. 2025.: 5,29 €
3,69€
3,19€ 100% hrvatsko
SVINJSKA LEĐA U KOŽI na pultu, 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 4,79 €
3,59€
SVINJSKA LEĐNA SLANINA na pultu, 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 3,49 €
2,29€
100% hrvatsko
PILEĆI FILE ZABATKA Perutnina, 500 g 1 kg = 7,78 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,69 €
12
3,89€
SVINJSKA LOPATICA U KOŽI na pultu, 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 4,99 €
3,49€
RIBARNICA
DO UTORKA 20. 1.
Očišćeni
JUNEĆI VRAT BEZ KOSTI na pultu 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 10,49 €
TELEĆA REBRA / PRSA / FLAM na pultu, 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 9,59 €
ĆEVAPČIĆI SPAR BBQ 480 g 1 kg = 7,69 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,79 €
MIJEŠANO MLJEVENO MESO Pik Vrbovec, 540 g 1 kg = 7,57 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 €
7,99€
3,69€
4,09€
TELEĆI BUT (frikando), na pultu, 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 16,99 €
JUNEĆE TRIPICE Pivac, 500 g 1 kg = 6,58 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,69 €
JUNEĆE MLJEVENO MESO Ravlić, 450 g 1 kg = 11,09 € Cijena na 23. 7. 2025.: 5,99 €
12,49€
BRANCIN LL 330 - 500 grama/komad, Cromaris Cijena na 2. 5. 2025.: 10,99 €
11,99€
13,99€
KALIFORNIJSKA PASTRVA Ruda, 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 5,99 €
5,99€
3,29€
SIPA 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 12,99 €
9,99€
4,99€
PACIFIČKE KOZICE 40-60 kom/kg, 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 12,99 €
12,49€ 13
PEKARA
KAVA FRANCK Jubilarna, 400 g 1 kg = 16,23 € Cijena na 2. 5. 2025.: 8,49 €
JEFTINIJE
DO UTORKA 20. 1.
8,29
-21% 6,49€ BIJELI KRUH 700 g 1 kg = 1,49 € Cijena na 2. 5. 2025.: 0,89 €
INSTANT KAVA NESCAFÉ classic, 200 g 1 kg = 39,95 € Cijena na 2. 5. 2025.: 9,99 €
KAPSULE ZA KAVU NESCAFÉ razne vrste Dolce Gusto od 88 g do 270 g 1 kg od 19,59 € do 60,11 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,79 €
7,99€
5,29€
KRUH S KISELIM TIJESTOM odabrane vrste, od 400 g do 500 g 1 kg od 2,38 € do 2,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 1,49 € do 1,59 €
BUREK MALI MOTANI sir ili sir-špinat, 150 g 1 kg = 5,93 € Cijena na 2. 5. 2025.: 0,79 €
1,19€
0,89€
14
SAMO UZ
Već od:
2,99€
TOAST ILI KRUH MULINO BIANCO razne vrste
* % 0 -2 INIJE
JEFT
ISKORISTI SVOJ KUPON...
ISKORISTI SVOJ KUPON...
MINI KREMŠNITE 270 g ILI MINI ZAGREBAČKE KREMŠNITE 300 g 1 kg od 10,63 € do 11,07 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 3,34 € do 3,57 €
1,04€
-30%
INSTANT KAKAO NESQUIK razne vrste
REZANI KRUH MLINAR heljda, chia ili fit od 400 g do 450 g 1 kg od 4,42 € do 4,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,49 €
1,99
€
SAMO UZ
-20%
1,59
€
*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.
ŠIROK IZBOR, SUPER CIJENE DO UTORKA 20. 1. Original iz Italije.
KUHANA ŠUNKA 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 10,89 €
HAMBURGER PEČENI SLJEME PIK Vrbovec, 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 6,99 €
SIR PODRAVEC PRÉSIDENT 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 11,49 €
JEFTINIJE
-25%
8,29€
6,99€
11,99
8,99€
PILEĆA PRSA JELI Gavrilović, 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 9,99 €
KULEN PREMIUM PIVAC 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 16,99 €
SIR OTOČAN tvrdi kravlji/ovčji, 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 24,99 €
9,99€
16,99€
JEFTINIJE
-41%
28,99
16,99€
PUREĆA ŠUNKA DELUXE Vindija, 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 19,99 €
JEFTINIJE
19,99
-25% 14,99€
ČAJNA KOBASICA Gavrilović 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 17,49 €
SIR GOUDA 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 6,49 €
14,99€
5,99€
ISKORISTI SVOJ KUPON...
1,99
€
HRENOVKE WUDY AiA, 300 g 1 kg = 3,30 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,39 €
JEFTINIJE
1,29
-23% 0,99€
POLUTRAJNE KOBASICE ILI HRENOVKE GAVRILOVIĆ odabrane vrste, od 200 g do 300 g 1 kg od 7,63 € do 13,30 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 2,49 do 4,39 €
Već od:
1,99€
PILEĆA SALAMA POLI CLASSIC Perutnina Ptuj, 220 g 1 kg = 9,05 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,59 €
SAMO UZ
-30%
1,39
€ 15
MLIJEČNI PROIZVODI JOGURT TEKUĆI DUKAT 2,8% m.m. 1,5 kg 1 kg = 1,66 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,58 € TRAJNO MLIJEKO ‘Z BREGOV Vindija 2,8% m.m. 6x1L 1 L = 0,88 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,54 €
JEFTINIJE
JEFTINIJE
3,29
-24% 2,49€
5,99
-11% 5,29€
U cijenu uključena povratna naknada
ZRNATI SIR PRÉSIDENT razne vrste 200 g 1 kg = 10,95 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,29 €
JEFTINIJE
2,49
-12% 2,19€
ISKORISTI SVOJ KUPON...
EKSTRA DJEVIČANSKO MASLINOVO ULJE SALVADORI 1L Cijena na 2. 5. 2025.: 12,99 €
KISELO VRHNJE ‘Z BREGOV Vindija 200 g 1 kg = 3,95 € Cijena na 2. 5. 2025.: 0,94 €
JEFTINIJE
0,94
-15% 0,79€
VOĆNI DESERT ILI KREM JOGURT EUFORIJA razne vrste 150 g 1 kg = 5,27 € Cijena na 2. 5. 2025.: 0,99 €
9,99
€
SAMO UZ
JEFTINIJE
7,99
0,95
-16% 0,79€
BRZO I UKUSNO
-20% €
DO UTORKA 20. 1.
BRZO I UKUSNO
Brza hrana ne mora biti nezdrava
ZAGREBAČKI ODREZAK 1 kom
1,79€ 16
KRUMPIR GRATINIRANI S BROKULOM 1 kom
0,89€
SALATA TUNA ILI PILETINA ENJOY 275 g 1 kg = 10,87 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 €
2,99€
SMRZNUTO
DO UTORKA 20. 1.
MEGAA
CIJEN
KREM SIR ABC razne vrste 200 g 1 kg = 9,95 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,39 €
JEFTINIJE
-16% 1,99€
DESERT RIŽA NA MLIJEKU MIX 200 g ILI GRIS BELRISO 130 g Zott 1 kg od 3,45 € do 5,31 € JEFTINIJE Cijena na 2. 5. 2025.: 0,89 €
0,93
-22% 0,69€
MASLAC KERRYGOLD Irski 200 g 1 kg = 12,95 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 €
2,39
JEFTINIJE
-35%
3,99
2,59€
VRHNJE ZA KUHANJE KRALJICA KRAVICA 0,5 L 1 L = 5,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,39 €
JEFTINIJE
3,39
-11% 2,99€
SIR RIBANAC Président 3 x 40 g 1 kg = 31,58 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,69 €
3,79€
MLIJEKO SVJEŽE ‘Z BREGOV 3,2% m.m. 1,75 L 1 L = 1,14 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,42 €
PLODOVI MORA 300 g I GAMBERI 250 g Ledo
POMMES FRITES I SMRZNUTI KRUMPIRIĆI LEDO odabrane vrste od 600 g do 1 kg
* % 0 -2 INIJE
JEFT
* -20TI% NIJE
JEF
PIZZA BUITONI odabrane vrste 365 g 1 kg od 7,97 € do 8,19 € JEFTINIJE Cijena na 12. 6. 2025.: 4,29 €
4,29
-30% 2,99€
ISKORISTI SVOJ KUPON...
PILEĆI MEDALJONI CEKIN sa sirom ili bez 660 g 1 kg = 11,35 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 7,49 € do 8,39 €
7,49
€
JEFTINIJE
2,45
-18% 1,99€ U cijenu uključena povratna naknada
SIR TOPLJENI PICOK Razne vrste 140 g 1 kg = 13,50 € Cijena na 2. 5.2025.: 2,09 €
SAMO UZ
1,89€
*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.
-22%
5,79
€ 17
VITAL PURE
KORAK ISPRED UZ VITAL PURE
O imunitetu razmišljamo tek kad osjetimo umor ili druge probleme. Pripremite tijelo na vrijeme za sve izazove. Dajte mu dovoljno minerala, vitamina i druge podrške tijekom zimskih dana. Pripremite ga za sve izazove stresnog životnog ritma ili pojačanog tjelesnog napora. Budite proaktivni i izgradite svoj štit uz Vital PURE dodatke prehrani. Osmišljeni su da podrže vašu prirodnu vitalnost u različitim životnim dobima, a napravljeni isključivo od provjerenih sastojaka.
ŠIROK IZBOR RE N A PROVJE TA K VALITE
PRIJEĐITE NA NAŠE MARKE
• bogat antioksidansima • prirodan izvor energije • sadrži L-teanin: aminokiselinu poznatu po svom umirujućem djelovanju, koja istovremeno poboljšava koncentraciju
• 100% organski cijeđeni sok Aloe vere. • Biljka Aloe Vera koristi se kao ljekovita biljka od davnina.
MATCHA STICK 10/1 1 kom = 0,44 € Cijena na 10. 7. 2025.: 5,49 €
SOK ALOE VERA 750 ml 1 L = 11,45 € Cijena na 10. 7. 2025.: 10,99 €
4,39€
• bogato vlaknima • bogato magnezijem i kalcijem
PSYLLIUM LJUSKE 350 g 1 kg = 22,83 € Cijena na 10. 7. 2025.: 9,99 €
JEFTINIJE
10,99
-20% 8,69€ U cijenu uključena povratna naknada
• 10 % kanabidiola • Potpuno biljni sastojci. • Za ravnotežu i unutarnji sklad. • Za intenzivnu njegu usne šupljine.
JEFTINIJE
9,99
-20% 7,99€
FERMENTIRANO VOĆE odabrane vrste, 100 g 1 kg = 83,90 € Cijena na 10. 7. 2025.: 10,49 €
JEFTINIJE
10,49
-20% 8,39€
• Bogato nezasićenim masnim kiselinama • doprinosi održavanju normalne razine kolesterola u krvi
CBD ULJE 10% 10 ml JEFTINIJE 1 L = 1839,00 € Cijena na 10. 7. 2025.: 22,99 €
ULJE CRNOG KIMA 100 ml 1 L = 79,90 € Cijena na 10. 7. 2025.: 9,99 € 22,99
-20% 18,39€
JEFTINIJE
9,99
-20% 7,99€
DO UTORKA 20. 1.
NOVO OSNAŽITE SE MOĆNOM KOMBINACIJOM
KAPSULE IMMUNO 60/1 1 kom = 0,08 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,99 €
JEFTINIJE
U današnjem tempu života briga o zdravlju važnija je nego ikada. Osjetite li da vam treba nešto više kako bi se osjećali snažno i otporno rješenje su SPAR Vital PURE Immune kapsule. Kombinacija vitamina i minerala koji doprinose normalnoj funkciji imunološkog sustava podići će vas do razine poletnosti. U čistoj mješavini esencijalnih vitamina i minerala nalaze se selen, cink te vitamini C i D. U samo jednoj kapsuli dnevno dobit ćete moćnu pomoć i konkretan korak prema održavanju vitalnosti.
5,99
-20% 4,79€
DA, NARAVNO • Zbog svoje vlaknaste strukture, kolagen daje različitim tkivima koži, kostima, zglobovima i vezivnom tkivu čvrstoću i elastičnost.
• za održavanje kostiju, kose, kože i noktiju • doprinosi normalnoj funkciji imunološkog sustava i normalnoj kognitivnoj funkciji
KOLAGEN 300 g 1 kg = 39,97 € Cijena na 2. 5. 2025.: 14,99 €
KAPSULE CINK 60/1 1 kom = 0,12 € Cijena na 2. 5. 2025.: 8,99 €
JEFTINIJE
14,99
-20% 11,99€
• Visoki sadržaj vlakana • Može djelovati protuupalno te pridonijeti zdravlju zglobova
KAPSULE KURKUMA 60/1 1 kom = 0,07 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,49 €
• za normalno funkcioniranje živčanog sustava • za normalu funkciju mišića
JEFTINIJE
-20%
8,99
7,19€
JEFTINIJE
5,49
-20% 4,39€
JEFTINIJE
5,49
JEFTINIJE
5,49
-20% 4,39€
• Visoki sadržaj vlakana • Može djelovati protuupalno te pridonijeti zdravlju zglobova
• Koenzim Q10 štitii stanice i time podržava njihovo zdravlje. • SPAR Vital PURE Q10 može doprinijeti povećanju razine energije i poboljšanju izgleda kože.
KAPSULE Q10 60/1 1 kom = 0,17 € Cijena na 2. 5. 2025.: 12,99 €
KAPSULE KALIUM 60/1 1 kom = 0,07 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,49 €
JEFTINIJE
12,99
-20% 10,39€
KAPSULE MAGNEZIJ 60/1 1 kom = 0,07 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,49 €
-20% 4,39€
BRZA POTPORA
DO UTORKA 20. 1.
Gradite imunitet uz pomoć prirode Mjesto na kojem ćete uvijek pronaći graditelje imuniteta kad osjetite da vam je potrebno je priroda. Čuda koja nam pruža u održavanju zdravlja i poticaji koje daruje u sezoni viroza raznoliki su i ukusni. Topli čaj za umirujući početak dana uz dodatak meda stari je isprobani recept koji ne podupire samo imunitet. Slatkoća i arome opustit će vas i pružiti mali ritual za bolje raspoloženje. Možda vam vaš životni ritam ne daje puno takvih trenutaka predaha pa trebate brza rješenja. Nikakav problem jer snažnu potporu imunitetu možete pronaći u kapljicama i shotovima za brzu konzumaciju. Bitno je ne zaboraviti na dnevnu dozu otpornosti.
MED VARŽAK bagrem, cvjetni ili lipa 450 g 1 kg = 11,53 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 5,30 € do 8,89 €
-30TIN%IJE
LIMUN VRTOVI HRVATSKE pakiranje 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 1,89 €
JEFTINIJE
PROPOLIS DARVITALIS 20 ml 1 L = 199,50 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 5,19 € do 5,29 €
*
JEF
ČAJ FRANCK Immune, 40 g 1 kg = 59,75 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 €
2.99
-20% 2,39€
VITAMINI I ŠUMEĆE TABLETE NATUREL odabrane vrste
1,49€
3,99€
*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.
* % 0 3 - TINIJE
JEF
WELL SHOT odabrane vrste 60 ml ili 100 ml 1 L od 23,90 € do 39,83 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,89 €
2,39€
ŠIROK IZBOR, SUPER CIJENE DO UTORKA 20. 1.
MEGAA
CIJEN JEFTINIJE
-50% 4,29€
TUNA SALATA RIO MARE razne vrste 2 x 160 g 1 kg = 13,41 € Cijena na 2. 5. 2025.: 8,59 €
AJVAR PODRAVKA blagi ili ljuti 690 g 1 kg = 4,33 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 3,69 € do 3,79 €
PAŠTETA GAVRILOVIĆ čajna, jetrena ili pikant 50 g 1 kg = 17,80 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,09 €
ZA VAS DODATNO SNIŽENO
2,99€
JEFTINIJE
-18%
8,59
1,09
0,89€
4,25€
GRAH ŠARENI GIANA 800 g ocijeđena masa 480 g 1 kg = 2,48 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,75 €
ŽITARICE SANTE odabrane vrste od 225 g do 500 g Cijena na 2. 5. 2025.: od 2,79 € do 4,99 €
1,19€
* % 5 2 - TINIJE
JEF
ISKORISTI SVOJ KUPON... TUNA EVA FILETI
u biljnom ulju 100 g ocijeđena masa 70 g 1 kg = 49,86 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,49 €
GOTOVA JELA CARNEX razne vrste 400 g 1 kg = 7,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,69 €
18
PŠENIČNE TORTILLE ZANUY 320 g ili 375 g Cijena na 2.5.2025.: 2,19 €
* % 0 -3 INIJE
RIŽA ZLATO POLJE odabrane vrste Podravka od 500 g do 1000 g Cijena na 2. 5. 2025.: od 2,99 € do 4,99 €
-30TIN%I*JE
PASIRANA RAJČICA FRUCTAL 500 ml 1 L = 1,78 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,09 €
JEFTINIJE
JEFT
JEF
-18% 0,89€
ISKORISTI SVOJ KUPON...
MJEŠAVINA ZAČINA VEGETA Podravka 400 g 1 kg = 8,48 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,59 €
3,49
3,39
€
SAMO UZ
JEFTINIJE
3,99
-20% 3,19€
1,09
€
-28%
2,49
€
SAMO UZ
-26%
2,49
€
*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.
SLATKI IZBOR
FLIPS TIP TOP odabrane vrste od 40 g do 50 g 1 kg od 17,80 € do 22,25 € Cijena na 2. 5. 2025.: 0,89 € Cijena na 7. 5. 2025.: od 1,19 € do 1,84 €
0,89€
PROIZVODI SMOKI odabrane vrste od 40 g do 90 g 1 kg od 9,88 € do 15,57 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 0,49 € do 1,19 € Cijena na 6. 6. 2025.: 1,19 €
DO UTORKA 20. 1.
MEGAA
CIJEN
Već od:
KEKS JAFFA Crvenka 300 g 1 kg = 6,63 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,59 €
Već od:
SNACK ELEPHANT razne vrste 180 g 1 kg = 9,39 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,59 €
0,49€
JEFTINIJE
2,59
-23% 1,99€
GRICKALICE LAY’S, DORITOS I CLIPSY razne vrste od 25 g do 200 g 1 kg od 11,93 € do 31,67 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 0,79 € do 2,69 €
Već od:
0,69€
ČIPS PRINGLES odabrane vrste 165 g 1 kg = 11,45 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,49 €
1,89€
GRICKALICE BOBI odabrane vrste od 40 g do 270 g 1 kg od 7,37 € do 12,25 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 0,69 € do 1,99 €
ČOKOLADA MILKA odabrane vrste od 85 g do 100 g 1 kg od 14,90 € do 17,53 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,69 €
0,49€
1,49€
KEKS OREO odabrane vrste od 66 g do 264 g 1 kg od 9,81 € do 12,88 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 0,75 € do 2,19 €
1,69€
Već od:
0,85€
ISKORISTI SVOJ KUPON...
KEKS DOMAĆICA razne vrste od 220 g do 300 g 1 kg od 10,63 € do 14,50 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,49 €
NAPOLITANKE MANNER 5 x 25 g 1 kg = 9,52 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,39 €
1,19€
GUMENI BOMBONI HARIBO odabrane vrste od 85 g do 200 g 1 kg od 9,15 € do 14,00 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 1,79 € do 2,69 € Cijena na 29. 8. 2025.: 1,79 €
3,19
€
SAMO UZ
Već od:
1,19€
-21%
2,49
€ 19
PIĆA
DO UTORKA 20. 1.
VINO VRANAC ILI GRAŠEVINA ABD 2L 1 L = 1,70 €
3,39€ U cijenu uključena povratna naknada po boci
• Graševina redovna cijena 4,99 € / -32% Cijena na 15. 7. 2025.: 4,99 € • Vranac redovna cijena 4,39 € / -22% Cijena na 15. 7. 2025.: 4,39€
VINO JP CHENET razne vrste 0,75 L 1 L = 5,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,49 €
-11%
2,49
-20% 1,99€
-33% 3,99€ U cijenu uključena povratna naknada
JEFTINIJE
1,69
1,49€
-11%
U cijenu uključena povratna naknada
NEKTAR ILI OSVJEŽAVAJUĆE PIĆE VINDI odabrane vrste 2L JEFTINIJE 1 L = 1,00 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 €
5,99
LIKERI I RAKIJE MARASKA razne vrste
U cijenu uključena povratna naknada
PIVO LAŠKO ZLATOROG 0,5 L 1 L = 1,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,19 €
JEFTINIJE
1,19
-16% 0,99€ Povratna kaucijska ambalaža
MINERALNA VODA JANA ILI JAMNICA 4 x 1,5 L 1 L = 0,55 € do 0,58 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,29 € do 3,49 €
20
SAMO UZ 7,95
U cijenu uključena povratna naknada po limenci
U cijenu uključena povratna naknada
Već od:
3,29€
U cijenu uključena povratna naknada po boci
ISKORISTI SVOJ KUPON...
3,42 -18% 6,49€
U cijenu uključena povratna naknada
1,79
PIVO PAN lager 2L 1 L = 1,71 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,72 €
JEFTINIJE
JEF
1,59€
ISKORISTI SVOJ KUPON...
PIVO BAVARIA 6 x 0,5 L 1 L = 2,60 € Cijena na 2. 5. 2025.: 7,62 €
* -15T% INIJE
GAZIRANO PIĆE PEPSI, NARA, INKA, 7UP ILI MIRINDA 1,5 L 1 L = 1,06 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 1,89 € do 1,99 €
OSVJEŽAVAJUĆE PIĆE JUICY FRUITS razne vrste 1,5 L 1 L = 0,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 1,69 € do 1,75 €
JEFTINIJE
JEFTINIJE
VINO PRODAN Malvazija 0,75 L 1 L = 8,12 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,72 €
6,09
€
€
SAMO UZ
-15%
2,89
€
U cijenu uključena povratna naknada
-22%
4,69
€
*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.
ČISTO I UREDNO DETERDŽENT ZA PRANJE RUBLJA FAKS praškasti, Aquamarine 4,95 kg / 90 pranja 1 L = 3,23 € / 1 pranje = 0,18 € ili tekući, Universal 4,5 L / 100 pranja 1 L = 3,55 € / 1 pranje = 0,16 € Cijena na 2. 10. 2025.: 18,99 €
DO UTORKA 20. 1. DEO PROIZVODI NIVEA odabrane vrste 50 ml 1 L = 49,80 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,99 €
15,99€
DETERDŽENT ZA PRANJE RUBLJA PERWOLL 3,75 L / 75 pranja 1 L = 3,60 € / 1 pranje = 0,18 € Cijena na 2. 5. 2025.: 12,99 €
MEGAA
CIJEN JEFTINIJE
3,99
-37% 2,49€
13,49€
OMEKŠIVAČ ZA RUBLJE VIOLETA razne vrste od 800 ml do 2 L 1 L od 1,50 € do 2,49 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 1,99 € do 3,55 €
Već od:
1,99€ SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE KH7 razne vrste 750 ml 1 L od 4,65 € do 5,67 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 4,45 € do 5,45 €
VLAŽNE MARAMICE BIBO, kamilica, 4 x 80 maramica 1 pakiranje Cijena na 2. 5. 2025.: 4,49 €
Već od:
2,99€
PAPIRNATE MARAMICE S-BUDGET 4 sloja, 30 maramica x 10 pakiranja 1 komad = 0,30 € Cijena na 14. 5. 2025.: 2,99 €
Već od:
2,99€
3,49€ SREDSTVA ZA ČIŠĆENJE MR. MUSCLE razne vrste 1 L od 5,99 € do 6,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 4,19 € do 7,29 €
3,99€
PROIZVODI ZA NJEGU KOSE GLISS razne vrste od 100 ml do 400 ml 1 L od 11,23 € do 79,90 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 4,29 € do 8,45 €
ISKORISTI SVOJ KUPON...
TABLETE ILI GEL ZA STROJNO PRANJE POSUĐA SOMAT EXCELLENCE* 3in1 70/1, 4in1 60/1, 5in1 54/1 ili 1,37 L/76pranja 1 tableta od 0,40 € do 0,52 € 1 L = 20,43 € Cijena na 2. 5. 2025.: 13,99 €
27,99
GEL ZA TUŠIRANJE AFRODITA razne vrste 250 ml 1 L = 7,16 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,95 €
JEFTINIJE
2,95
-39% 1,79€
ISKORISTI SVOJ KUPON...
€
SAMO UZ
Već od:
3,49€
-48%
14,49
€
SAMO UZ
-35%
paste za zube Biorepair razne vrste, 75 ml
21
MEGAA
TV LED TESLA 32E325BH ekran: 81 cm (32¨), rezolucija: 1366 x 768, 60 Hz, DVB-T/T2/C/S/S2, H264, H265, energetski razred: E 1 kom
CIJEN
-33TI% NIJE
94
JEF
99 , €
TV LED HISENSE 40A4Q SMART TV ekran: 101 cm (40¨), FHD 1920x1080 (HDR10, HDR), 60 Hz, DVB-C/T/T2/S/S2, Dolby audio DTS Virtual X, Hisense Game Mode, VIDAA Smart OS, energetski razred: F 1 kom
19
redovna cijena 29,99€
99 , €
SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A17 5G 4GB/128GB zaslon: 6,7” Super AMOLED, rezolucija 1080 x 2340 (FHD+), memorija i pohrana: 4 GB / 128 GB, baterija 5000 mAh 1 kom
174 redovna cijena 199,99€
99 , €
SAMO U INTERSPAR HIPERMARKETIMA
UŠTEDA
-35 % E JEFTINIJ
APARAT ZA VAKUMIRANJE GORENJE VS120W LED zaslon, 120 W, elektronsko upravljanje 1 kom
44 redovna cijena 69,99€
99 , €
90 €
PERILICA RUBLJA W3NGPI62SBS kapacitet: 6 kg, 1200 okr/min, Inverter PowerDrive motor, dimenzije ŠxVxD: 59,5 x 84,5 x 43,5 cm, energetski razred B + GLAČALO NA PARU SIH1800TQC GORENJE snaga: 1800 W, keramička podnica
259 redovna cijena 349,99€
22
99 , €
81
cm (32”) DIJAGONALA ZASLONA
-10TI% NIJE JEF
179 redovna cijena 199,99€
SAMO U INTERSPAR HIPERMARKETIMA
JEFT
DIJAGONALA ZASLONA
SAMO U INTERSPAR HIPERMARKETIMA
SMOOTHIE MAKER SENCOR SBL 2211GR snaga: 500 W, dvije boce zapremnine 0,6 L i 0,3 L, boce otporne na udarce izrađene su od TRITAN materijala koji ne sadrži BPA, pulsni prekidač, četiri noža od nehrđajućeg čelika presvučena titanom 1 kom
-12 % INIJE
81
cm (32”)
+
99 , €
101
cm (40”) DIJAGONALA ZASLONA
PREKLOPNI TOSTER ECG S 1070 PANINI Prikladan za sendviče, tost, meso, povrće snaga: 700 W, ploče roštilja: 145 x 230 mm, toplinski izolirana ručka, neprijanjajuće površine 1 kom
15
99 , €
USISAVAČ SIMPEX ZYKLON 21665 usisna snaga: 200 W, snažan Eco motor 800 W, Hepa filter, kombinirana podesiva snaga usisavanja, 7 m kabel, zapremnina spremnika za prašinu: 3 L, Eco četka, energetski učinkovit usisavač, usisavanje bez vrećice 1 kom
69
99 , €
-16T% INIJE JEF
SET UNIVERZALNIH KRPA ZA ČIŠĆENJE dim: 30 x 40 cm 10 komada u setu 1 set
4
redovna cijena 5,99 €
99 , €
% -44 TINIJE JEF
SPAR VREĆE ZA SMEĆE 110 L, 10 komada u pakiranju 1 pak
1
redovna cijena 3,59€
99 , €
-50TIN%IJE JEF
SLENDID SPUŽVICE ZA SUĐE sensitiv, 3 komada u pakiranju 1 pak
-33TI% NIJE SPAR Natur*pur TORBA ZA KUPOVINU biorazgradiva dim: 38 x 33 x 11,5 cm 1 kom
JEF
1
redovna cijena 2,99€
99 , €
-23TI% NIJE JEF
SET BIJELIH PAPIRNATIH ČAŠA ILI TANJURA
• Set papirnatih tanjura 18 cm 25 kom u pakiranju
0,99 € redovna cijena 1,29 € / -23%
• Set papirnatih čaša 240 ml 20 kom u pakiranju
1,14 € redovna cijena 1,49 € / -23%
0
Već od:
99 , €
0
redovna cijena 1,99€
99 , €
-14TI% NIJE JEF
KUPAONSKA PODLOGA odabrane vrste / boje dim: 50 x 80 cm 1 kom
5
redovna cijena 6,99€
99 , €
-14TI% NIJE JEF
STAKLENA BOCA S PLUTENIM ČEPOM 1L 1 kom
2
redovna cijena 3,49€
99 , €
23
DAŠAK PRIRODE
DO UTORKA 27. 1.
Buket prirode u vašem domu Mir, svježiji zrak i podsjetnik na prirodu možete pronaći u malom buketu ili teglici. Svi u sebi nosimo prirodnu potrebu za povezivanje s prirodom jer nas smiruje i svaka biljka kojoj pronađete mjesto u svom domu biti će više od ukrasa. I ne traže puno pažnje. Kao i u svemu i ovdje su ukusi različiti, a mi smo sigurni da ćete u našoj ponudi pronaći više njih kojima već vidite mjesto u svom okruženju.
KAVA U ŠALICI Ø 9 cm 1 kom
4,99€
TULIPANI DIAMOND Ø 9 cm, razne boje 1 kom
2,69€
LUKOVICE Ø 12 cm, razne vrste i boje 1 kom
3,99€ BUKET RUŽA 7 komada, razne boje 1 kom
LUKOVICE MORE LIPS Ø 10,5 cm, razne vrste i boje 1 kom
4,69€
BUKETI TULIPANA 7 komada razne boje 1 kom
4,99€
4,99€
SAVRŠENO POSUĐE TAVA TOGNANA LINIJA BLOOM 24 cm plava ili krem boja 1 kom
DO UTORKA 27. 1.
GAZIRAJTE SAMI
Zamijenite prazni cilindar nakon korištenja na blagajnama po cijeni od 6,63 € Puni cilindar dostatan je za izradu do 60 L gazirane vode.
Uz jednostavan uređaj napravite sami gaziranu vodu za super osvježenje!
JEFTINIJE
-35% 8,99€
3. Sodapearl cilindar s CO2 punjenjem
2. Sodapearl set zamjenskih boca 2/1
3
Jednostavno korištenje u samo tri koraka. Pomaže u smanjenju jednokratne plastike. Za rad nije potrebna struja. Jedan Sodapearl cilindar dostatan je za izradu do 60 l gazirane vode.-kapacitet boce: 850 ml -isključivo za gaziranje vode
TAVA ZA MINI PALAČINKE 26 cm, razni oblici 1 kom
JEFTINIJE
1
13,99
15,59
-35% 9,99€
4. Sodapearl boca inox, 1 L
1. Sodapearl uređaj za gaziranje vode s dizajniranom bocom
4
2
26,54€
14,99€
12,99€
49,99€
EKSKLUZIVNO NA PRODAJNIM MJESTIMA
• Set 50 kom / O 20 x 4,5 cm 3,69 € • Set 50 kom / O 23 x 4,5 cm 4,39 € • Set 50 kom / četvrtasti, 20 x 20 x 4,5 cm 3,69 € • Set 50 kom / četvrtasti, 23 x 23 x 4,5 cm 4,79 € • Set 50 kom / pravokutni, 22 x 14 x 4,5 cm 3,99 €
LINIJA PAPIRNATIH POSUDA/PEKAČA ZA PEČENJE U FRITEZI NA VRUĆI ZRAK razni oblici i pakiranja 1 kom SET FILTERA ZA VODU BRITA MAXTRA PRO LIMESCALE EXPERT 3 komada u setu filteri koji su jači i učinkovitiji od običnih, specijalno namijenjeni za područja s tvrdom vodom
JEFTINIJE
29,99
-40% 17,99€ 24
Već od:
3,69€
KOLICA ZA KUPOVINU ILI TRANSPORT brzo i jednostavno sklapanje, uvlačna ručka, s kotačićima, nosivost 25 kg, zapremina 45 L, dim. 38 x 36 x 33 cm 1 kom
JEFTINIJE
29,99
-33% 19,99€
SJECKALICA ZA HRANU višenamjenska, ručna 1 kom
JEFTINIJE
9,99
-40% 5,99€ STROJ ZA REZANCE I TJESTENINU 21 x 21 x 16 cm, inox 1 kom
JEFTINIJE
19,99
-25% 14,99€
KUĆANSKI APARATI
DO UTORKA 27. 1. GLAČALO NA PARU SIMPEX COLOR snaga: 2200 W, kapacitet spremnika vode: 360 ml, keramička podnica, sistem protiv kamenca, zaštita od pregrijavanja, kabel 1,9 m 1 kom
JEFTINIJE
24,99
-28% 17,99€ APARAT ZA ESPRESSO KAVU BEKO CEG 7302 B tlak 19 bara, zaslon osjetljiv na dodir, opcije za kavu - Espresso, Americano, Cappuccino, Café Latte, Macchiato, mlaznica za mlijeko (pjenilica za mlijeko), odabir količine kave, kapacitet rezervoara za vodu 2 L, funkcija automatskog čišćenja 1 kom
FRITEZA NA VRUĆI ZRAK 34234 DUAL snaga: 1700 W, ukupni kapacitet 8 L, 2 odvojive košare: 4 + 4 L, digitalna, kućište hladno na dodir i toplinski izolirana ručka za siguran rad, podesiva temperature 60°C do 200°C, Timer: 60 min, 12 unaprijed postavljenih izbornika, podešavanje vremena i temperature, kabel 2 m € 1 kom
SAMO U INTERSPAR HIPERMARKETIMA
79,99
229,99€
BLENDER TEFAL BL420 snaga: 600 W, 4 Trip´´Ax oštrice, kapacitet: 2 L, 2 brzine, funkcija lomljenja leda 1 kom
PLAYSTATION 5 SLIM E CHASSIS DualSense bežični upravljač, SSD od 1TB pohrane, kabel HDMI + Voucher igra FC 26 1 kom
SAMO U INTERSPAR HIPERMARKETIMA
34,99€
449,99€
iranje
SPREJ ZA ODLEĐIVANJE STAKLA DUNLOP 600 ml 1 L = 3,32 €
XXL pak
BATERIJE S-BUDGET AA ili AAA 20 komada 1 pak
3,89€
SVI STRUGAČI ZA VJETROBRANSKA STAKLA
* -25TI% NIJE
JEF
*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.
1,99€ 25
NEMA ZIME
DO UTORKA 27. 1.
Za najbolje izdanje vašeg doma i okućnice Zimi nam treba još više truda kako bi životni prostor održali čistim i ugodnim. Vremenski su uvjeti takvi da je teško spriječiti unos prljavštine na obući, sve je prostorije potrebno zagrijati. Radi grijanja potrebno je kontrolirati i održavati pravilnu razinu vlage u zraku, a oni koji imaju terase ili dvorište znaju koliko je potrebno vremena da bi bili čisti. Danas je to ipak nešto lakši posao nego što je bilo nekad jer imamo izbor proizvoda koji štede vrijeme i vrlo su efikasni. Pomoći ćemo vam da se opremite alatima koji će vam olakšati život i i osigurati da je vaše okruženje uvijek komforno.
VISOKOTLAČNI ČISTAČ KÄRCHER K7 1.317300.0 POWER FLEX tlak: 20-maks. 180 / 2-maks. 18 (bar/MPa), protok vode: maks. 600 l/h, priključna snaga: 3 kW, visokotlačno crijevo: 10 m, PremiumFlex, visokotlačni pištolji: G 180 Q, Vario Power Jet, Quick Connect, Plug ‘n’ Clean sustav, motor s vodenim hlađenjem 1 kom
USISAVAČ ZA PEPEO MINICEN RIBIMEX snaga: 800 W, usisna snaga: 17 Kpa, izmjenjiv i periv HEPA filtar s antistatičkim predfiltrom, 10 L metalni lakirani spremnik s ručkom za nošenje, 0,85 m metalno fleksibilno crijevo + 20 cm metalna usisna cijev 1 kom
KONVEKTORSKA GRIJALICA DE’LONGHI HCM2030 snaga: 2.000 W, za prostorije do 60 m3, termostat-3 postavke snage: 700 W, 1300 W, 2000 W, anti-frost funkcija, sigurnosni termostat, ručke za lakše prenošenje 1 kom SAMO U INTERSPAR HIPERMARKETIMA
SAMO U INTERSPAR HIPERMARKETIMA
449,99€
39,99€
RADIJATOR ULJNI ISKRA YL-B28-11 3 razine snage: 1000W / 1500W / 2500W termostat, zaštita od pregrijavanja, 11 rebara, za površine: do 30 m2 1 kom SAMO U INTERSPAR HIPERMARKETIMA
JEFTINIJE
59,99
-16% 49,99€
-25%* SVA PATTEX LJEPILA I SILIKONE
SAMO U INTERSPAR HIPERMARKETIMA
29,99€
SAKUPLJAČ VLAGE HUMYDRY protiv vlage, plijesni i mirisa za prostorije do cca 35 m2 baza + refil 450 g ili refil 3 x 450 g 1 pak PROIZVEDENO U EU
4,79€
*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.
ZA MIRAN SAN
DO UTORKA 27. 1.
Zagrljaj nakon napornog dana Vaša zadnja linija obrane od stresa je san. Učinite svoju spavaću sobu ugodnim utočištem koje vam pruža istinski odmor. Tkanine i jastuci iznimno su bitni da biste se ujutro budili odmorni i spremni za nove izazove. Ne prepuštajte slučaju nešto toliko bitno. Birajte prozračne i meke materijale koji su ujedno i estetski privlačni. Pažljivim odabirom investirat ćete u svoje zdravlje i raspoloženje. Spavajte mirno uz naš asortiman za dobar san.
SAMO U INTERSPAR HIPERMARKETIMA
JASTUČNICA ILI PLAHTA RUBIN razne veličine i boje, platno 1 kom
PLAHTA ILI PLAHTA S GUMICOM RUBIN razne 1 kom
Već od:
2,29€
Već od:
3,99€
KUHINJSKE KRPE 50 x 70 cm pakiranje 10 komada 1 kom = 0,50 € 1 pak
TEPIH JACQUARD RUBIN 50 x 150 cm 1 kom
* % 0 2 - TINIJE SAMO U INTERSPAR HIPERMARKETIMA
SAMO U INTERSPAR HIPERMARKETIMA
JEFTINIJE
7,99
-37% 499€
DEKE RUBIN
SAMO U INTERSPAR HIPERMARKETIMA
JEFTINIJE
19,99
-45% 10,99€
*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.
JEF
SAMO U INTERSPAR HIPERMARKETIMA
PERIVI TEPIH 120 x 180 cm 1 kom
JEFTINIJE
49,99
-20% 39,99€
UDOBNO OD JUTRA DO UTORKA 27. 1.
Rublje koje ćete voljeti nositi Udobnost počinje od prve stvari koju odjenete ujutro. Zato je iznimno važno birati rublje koje omogućuje slobodu pokreta kroz uobičajene aktivnosti i treninge. Takvo rublje napravljeno je od pouzdanih tkanina s pravom dozom rastezljivosti koja podnosi česta pranja na adekvatnoj temperaturi. Kad vam nešto pristaje i u tome se dobro osjećate dugotrajnost je jednako važna kao i izgled.
GRUDNJAK SPORT PASCAREL vel. S-XL 1 kom
ŽENSKE GAĆE PASCAREL vel. S-XL 2 komada u pakiranju 1 pak 1 kom = 2,50 €
SAMO U INTERSPAR HIPERMARKETIMA
JEFTINIJE
-42%
6,99
3,99€
SAMO U INTERSPAR HIPERMARKETIMA
JEFTINIJE
7,99
-37% 4,99€
ŽENSKE SLIP GAĆE ČIPKA PASCAREL vel. S-XL 3 komada u pakiranju 1 pak 1 kom = 2,66 €
ŽENSKE MINI SLIP GAĆE PASCAREL vel. S-XL 3 komada u pakiranju 1 pak 1 kom = 2,00 €
SAMO U INTERSPAR HIPERMARKETIMA
JEFTINIJE
-20%
9,99
7,99€
SAMO U INTERSPAR HIPERMARKETIMA
JEFTINIJE
7,99
-25% 5,99€
MUŠKE BOKSERICE GEOGRAPHICAL NORWAY vel. M-XXL, 2 komada u pakiranju 1 pak 1 kom = 3,50 €
MUŠKE GAĆE BOKSERICE REPLAY vel. M-XXL 2 komada u pakiranju 1 pak 1 kom = 7,00 €
JEFTINIJE
9,99
-30% 6,99€
SAMO U INTERSPAR HIPERMARKETIMA
13,99€
NJEGOVANA ODJEĆA DO UTORKA 27. 1.
Produljite život svojoj garderobi Pravilno održavanje odjeće ne odnosi se samo na pranje. Kako bi vaši omiljeni komadi izgledali lijepo i trajali dugo nužno je i pravilno sušenje i peglanje. Ako dobro rastresete nabore prije sušenja uštedjet ćete vrijeme kod peglanja. A danas je peglanje itekako lakše koristite li peglu ili parnu postaju novije tehnologije. Odaberite pomagače uz koje ćete jako dugo moći nositi svoju najdražu majicu u kojoj se osjećate savršeno.
SET VJEŠALICA ZA ODJEĆU S-BUDGET 8-dijelni 1 set
1,99€
SET DRVENIH VJEŠALICA S PROTUKLIZNOM ŠIPKOM SIMPEX COLOR Natur ili crna, 3-dijelni set 1 set
SUŠILO ZA RUBLJE ISABELLA sa košarom za kvačice, roza, 14,3 m 1 kom Cijena na 2. 5. 2025.: 26,99 €
19,99€
SET VJEŠALICA OD KARTONA 3-dijelni set 1 set
2,99€
2,99€
SET VJEŠALICA ZA ODJEĆU PVC SIMPEX COLOR s protukliznim utorima 10-dijelni set € 1 set
2,29
SAVRŠEN SAN
MADRAC SKLOPIVI TRODIJELNI dim. 65 x 195 x 7 cm 1 kom
JEFTINIJE
35,99
-27% 25,99€
DO UTORKA 27. 1.
POKRIVAČ PROŠIVENI • 140 x 200 cm ili 200 x 200 cm • 200 g 1 kom
SAMO U INTERSPAR HIPERMARKETIMA
Već od:
12,99€
• 140 x 200 cm 12,99 € redovna cijena 16,99 € / -23% • 200 x 200 cm 17,99 € redovna cijena 21,99 € / -18%
NADMADRAC LUX • 90 x 200 cm ili 160 x 200 cm • jezgra od poliuretanske pjene debljine 2 cm • obložen PES vatom s obje strane • dekorativna antialergijska i antibakterijska tkanina • paspulirano, ukupna visina: cca 4 cm 1 kom
SAMO U INTERSPAR HIPERMARKETIMA
Već od:
24,99€
• 90 x 200 cm 24,99 € redovna cijena 39,99 € / -37% • 160 x 200 cm 44,99 € redovna cijena 59,99 € / -25%
Preporuka stručnjaka!
Preporuka stručnjaka!
Poželjno bi bilo i jastuke mijenjat e. svake dvije godin
Poželjno bi bilo i jastuke mijenjat e. svake dvije godin
JASTUK PROŠIVENI dim. 60 x 80 cm 1 kom
6,99€
MEDICINSKI (ANATOMSKI) JASTUK 36 x 46 x 12 cm, navlaka od dekorativne antialergijske i antibakterijske tkanine 1 kom
SAMO U INTERSPAR HIPERMARKETIMA
JEFTINIJE
7,99
-25% 5,99€ Već od:
8,99€ PLAHTA VODONEPROPUSNA 1 kom
• 80 x 200 cm 8,99 € • 90 x 200 cm 9,99 € • 140 x 200 cm 13,99 € • 160 x 200 cm 15,99 € • 180 x 200 cm 17,99 €
Preporuka stručnjaka! MADRAC BASIC 90 x 200 x 7 cm ili 160 x 200 x 7 cm 1 kom
SAMO U INTERSPAR HIPERMARKETIMA
Već od:
39,99€
• 90 x 200 cm 39,99 € redovna cijena 54,99 € / -27% • 160 x 200 cm 69,99 € redovna cijena 94,99 € / -26%
26
Poželjno bi bilo
i
jastuke mijenjat JASTUK MEMORY ke dvije godine. sva • dim. 50 x 70 cm • omotna tkanina: antialergijska, antibakterijska dekorativna tkanina • jezgra: granule visco-elastične spužve • perivo na 40 °C 1 kom
JEFTINIJE
10,99
-36% 6,99€
MAŠTA RADI SVAŠTA
DO UTORKA 27. 1.
DJEČJI KOSTIM NINJA IZ SJENE 1 kom
KOSTIM MAGIČNA VILA 1 kom
KOSTIM PREKRASNA VJEŠTICA 1 kom
19,99€
24,99€
22,99€ DARTH VADER PLAŠT I MASKA 1 kom
SET ZA ŠMINKANJE NA BAZI VODE 1 set
2,49€
3,49€
SPREJ ZA KOSU FLUO 1 kom
-25TI% NIJE SAMO U INTERSPAR HIPERMARKETIMA
KEMIJSKA OLOVKA BASIC PLUS OFFICE 10 komada 1 pak
3,49€ KREATIVNI SETOVI CCG
-25TI% NIJE
ODABRANI ASORTIMAN UHU LJEPILA
*
JEF
SAMO U INTERSPAR HIPERMARKETIMA
*
JEF
TEHNIČKA OLOVKA CONNECT, KEMIJSKA OLOVKA SUPER GRIP ILI MARKER EDDING 1 kom
Već od:
1,19€
*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.
19,99€
SALVETE PPD razni motivi, 33 x 33 cm, 20 komada 1 pak Cijena na 6. 9. 2025.: 1,99 €
SALVETE S-BUDGET 30 x 30 cm, jednoslojne, 100 komada 1 pak Cijena na 2. 5. 2025.: 0,69 €
SAMO U INTERSPAR HIPERMARKETIMA
1,79€
0,69€ 27
SVIJET MAŠTE
DO UTORKA 27. 1.
Fašnik je sve bliže! Jednom godišnje pravila nestaju. U tom magičnom trenutku brišu se granice i možete iskočiti iz svoje životne uloge. Pustite mašti na volju i zaronite u nešto potpuno neočekivano. Karneval je i zabava i prilika za potpunu transformaciju u kojoj ćemo vam mi pomoći da zasijate. Birajte kostime, maske, perike i boje za lice koje će vaš lik učiniti živopisnim. Vaš fašnički izgled zaslužuje biti unikatan i nezaboravan. Inspirirajte se i pripremite za najbolji maskenbal ikad!
PERIKA KRALJICA KLEOPATRA 1 kom
KOSTIM VOJNIK 1 kom KOSTIM BUBAMARA 1 kom
MASKA ANONIMUS PVC 1 kom
17,99€
1,99€
34,99€
KAPA KAUBOJSKA FILC 1 kom
4,99€
9,99€
LASERSKI MAČ 1 kom
2,99€
SUPER POČETAK TJEDNA
PONEDJELJAK 12. 1. I UTORAK 13. 1. SVINJSKA LEĐA S KOSTI na pultu 1 kg Cijena na 2. 5. 2025. 4,29 €
3,89€
100% hrvatsko
ŠAMPINJONI Vrtovi Hrvatske pakiranje, 500 g 1 kg = 2,58 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,85 €
1,29€
GRČKI TIP JOGURTA SPAR 10 m.m. 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 €
VIKEND PONUDA
MASLAC S-BUDGET 250 g 1 kg = 4,76 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,79 € JEFTINIJE
3,19
-28% 2,29€ PRŠUT NAREZAK DOBRO Žito 500 g 1 kg = 21,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 11,99 €
OD PETKA 16. 1. DO NEDJELJE 18. 1. KAVA ANAMARIA 600 g 1 kg = 13,82 € Cijena na 2. 5. 2025.: 10,99 €
JEFTINIJE
2,49
-52% 1,19€
JEFTINIJE
-24%
10,99
8,29€
PIVO PITTINGER 6 x 0,5 L 1 L = 1,33 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 €
ZA VAS DODATNO SNIŽENO
ISKORISTI SVOJ KUPON... SAMO UZ
JEFTINIJE
4,99
-20% 3,99€
JEFTINIJE
0,99€
-26% 10,99€
ISKORISTI SVOJ KUPON... SAMO UZ
-25%
NADGROBNI LAMPIONI I SVIJEĆE
U cijenu uključena povratna naknada po limenci
14,99
-25% KUĆANSKI TEKSTIL I PAPUČE
SUPER POČETAK TJEDNA
PONEDJELJAK 19. 1. I UTORAK 20. 1. SVINJSKI VRAT BEZ KOSTI na pultu, 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 4,79 €
3,79€
MANDARINA rinfuza, 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 1,89 €
0,99€
GRAHORICE SPAR odabrane vrste 500 g 1 kg = 2,78 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 €
JEFTINIJE
-30% 1,39€
Važenje letka je od 14.1.2026. do 20.1.2026. ili do prodaje zaliha za prehrambene namirnice, kozmetiku, proizvode za osobnu higijenu i sredstva za čišćenje, te od 14.1.2026. do 27.1.2026. ili do prodaje zaliha za kućanstvo, tekstil, tehniku, sport, hobi program, cvijeće, školu i ured. Akcijske cijene ne vrijede u SPAR Jurišićeva 2A, Zagreb. Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi iz neprehrambenog asortimana nisu dostupni u INTERSPAR hipermarketima u Samoboru, Puli, Zadru, Ante Starčevića 5a i Osijek - Portanova. Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima. Proizvode iz ovog letka moguće je kupiti samo u količinama za kućanstvo. Ne odgovaramo za moguće tiskarske greške! Izraženi postotak sniženja je minimalan. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om.
Poštvani kupci! PRITUŽBE I POHVALE besplatni telefon 0800 7727 – info @spar.hr
03/26
1,99