Skip to main content

Tjedna akcija

Page 1

Pametna kupnja 14.-20. siječnja 2026.

DE

OTECTED PR

3,09

SIGNATIO

N

za 100 g

Cijena na 02/05/2025: 29,90 €

ORIGI

2,09

1 kg = 20,90 €

•

voće i povrće

•

Cijena na 02/05/2025: 1,49 €

OF

za kg

1,49

LIMUN

SIR PARMIGIANO REGGIANO 15 MJESECI N

1,15

-32

%

-31%

2,89

je pakiran

4,19

za kom

PILEĆI FILE OD PRSA 500 g

1 kg = 5,78 €

Cijena na 02/05/2025: 4,19 €

mesnica

-41

%

3,49

-30%

SIR GOUDA 700 g

1 kg = 4,99 € Cijena na 02/05/2025: 5,99 €

5,99

-42%

3,99

za kom

4l

1 l = 0,88 €

Cijena na 02/05/2025: 4,99 €

4,99

6,99

MASLINOVO ULJE 1l

Cijena na 02/05/2025: 6,99 €

Najniža cijena u 30 dana

3,49

DETERDŽENT ZA RUBLJE ALOE VERA/LAVANDA

0,07 € po pranju 30%

recycled plastic

im trgovinama esa može varirati u nek Ponuda iz odjela Delikat

Eurospin, 38 trgovina u Hrvatskoj - eurospin.hr Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve navedene cijene izražene su u eurima s PDV-om. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Za eventualne tiskarske pogreške ne preuzimamo odgovornost.

.


Naši proizvodi

1,35

1,49

GRAŠAK NAJFINIJI 600 g

1 kg = 2,25 €

Cijena na 02/05/2025: 1,49 €

14.-20. siječnja 2026. Najniža cijena u 30 dana

-33

%

0,59

0,89

MJEŠAVINA POVRĆA ZA DINSTANJE 300 g

1 kg = 1,97 €

Cijena na 02/05/2025: 0,89 €

-31%

4,99

7,29

FILET ALJAŠKE KOLJE 1 kg

Cijena na 02/05/2025: 7,29 €

3,99

TUNA ŽUTOPERAJNA FILET

5,29 250 g

1 kg = 15,96 €

Cijena na 02/05/2025: 5,29 €

2,29

UMAK OD MORSKIH PLODOVA

3,19 300 g

1 kg = 7,64 €

Cijena na 02/05/2025: 3,19 €

1,79

2,39

CROISSANT BEZ PUNJENJA 6 KOM 360 g

1 kg = 4,98 €

Cijena na 02/05/2025: 2,39 €

1,49

4,19

1,99

4,69

PANIRANI SIR EDAMER

KOBASICA ZA KUHANJE 750 g

1 kg = 5,59 €

Cijena na 02/05/2025: 4,69 €

200 g

1 kg = 7,45 €

Cijena na 02/05/2025: 1,99 €

3,49

4,49

MORTADELA S MASLINAMA 700 g

1 kg = 4,99 €

-33%

1,19

1,79

PILEĆA POSEBNA KOBASICA 500 g

1 kg = 2,38 €

Cijena na 02/05/2025: 1,99 €

0,29

Cijena na 02/05/2025: 4,49 €

Pametna kupnja

0,39

HRENOVKE PILEĆE PUREĆE 100 g

1 kg = 2,90 €

Cijena na 02/05/2025: 0,39 €


Naši proizvodi

0,95

14.-20. siječnja 2026.

Najniža cijena u 30 dana

-31%

0,79

1,29

PUREĆA ŠUNKA S MASLINAMA

1,15

90 g

SIR MOZZARELLA

1 kg = 10,56 €

125 g

Cijena na 02/05/2025: 1,29 €

1 kg = 6,32 €

Cijena na 02/05/2025: 1,09 €

1,69

0,35

2,19

0,49

SIR TRAPIST S KOROM

MLIJEČNI NAMAZ 30% M.M. 70 g

1 kg = 5,00 €

Cijena na 02/05/2025: 0,55 €

150 g

-40

%

0,95

za kom

1 kg = 11,27 €

1,59

SVJEŽA TJESTENINA TROFIE/ STROZZAPRETI 500 g

1 kg = 1,90 €

Cijena na 02/05/2025: 1,59 €

Cijena na 02/05/2025: 2,19 €

1,09

1,39

0,79

SVJEŽE TIJESTO ZA PIZZU 400 g

1,09

1 kg = 2,73 €

Cijena na 02/05/2025: 1,39 €

JOGURT 0,1% M.M.

0,65

za kom

500 g

1 kg = 1,58 €

Cijena na 02/05/2025: 1,09 €

0,45

za kom

MOUSSE BOROVNICA/ MARAKUJA/MALINA

0,59 125 g

1 kg = 3,60 €

Cijena na 02/05/2025: 0,55 €

1,05

za kom

1,45

MILK SNACK KAKAO/MED 4 x 30 g

1 kg = 8,75 €

Cijena na 02/05/2025: 1,39 €

www.eurospin.hr

KEFIR KREMASTI JAGODA/ BOROVNICA

0,79 150 g

1 kg = 4,34 €

Cijena na 02/05/2025: 0,79 €


Naši proizvodi

0,79

KISELO VRHNJE 24% M.M.

OGRANIČENA KOLIČINA

200 g

1 kg = 3,95 €

Cijena na 02/05/2025: 0,75 €

14.-20. siječnja 2026. Najniža cijena u 30 dana

-45

%

1,09

UMAK BEŠAMEL 500 ml

1 l = 2,18 €

Cijena na 02/05/2025: 1,99 €

1,39

-33

0,99

1,69

ŠIROKI REZANCI S JAJIMA

1 kg

Cijena na 02/05/2025: 1,69 €

TJESTENINA TORTIGLIONI 1 kg

Cijena na 02/05/2025: 1,49 €

1,49

500 g

1,69

PIROVO BRAŠNO

1,99

%

1,39

2,59

2,95

RIŽA BASMATI 1 kg

Cijena na 02/05/2025: 2,95 €

1 kg = 2,78 €

Cijena na 02/05/2025: 1,59 €

1,29

za kom

400 g

1,09

Cijena na 02/05/2025: 1,79 €

380 g

UMAK RAJČICA S BOSILJKOM/ ALL'ARRABBIATA/ 1,79 S MASLINAMA 1 kg = 3,23 €

1,49

CIKLA

1 kg ocijeđene mase = 2,87 €

Cijena na 02/05/2025: 1,49 €

1,49

OGRANIČENA KOLIČINA

za kom

MASLINE PUNJENE PAPRIKOM/ INĆUNIMA 150 g

1 kg ocijeđene mase = 4,26 €

Cijena na 02/05/2025: 1,39 €

0,49

za kom

0,65

PAŠTETA SA ŠUNKOM/ JETRENA/ČAJNA 100 g

1 kg = 4,90 €

Cijena na 02/05/2025: 0,65 €

Pametna kupnja


Naši proizvodi

0,45

0,59

14.-20. siječnja 2026.

Najniža cijena u 30 dana

2,99

BIJELI GRAH CANNELLINI 240 g

3,99

1 kg ocijeđene mase = 1,88 €

2,19

INSTANT NAPITAK LIMUN

Cijena na 02/05/2025: 0,59 €

1,59

KEKSI INTEGRALNI 700 g

1 kg = 2,28 €

Cijena na 02/05/2025: 2,09 €

1 kg

Cijena na 02/05/2025: 3,89 €

3,59

ŠVICARSKA MLIJEČNA ČOKOLADA

4,59 300 g

1 kg = 11,97 €

Cijena na 02/05/2025: 4,79 €

1,49

1,99

TAMNA ČOKOLADA S KOKOSOM 100 g

1 kg = 14,90 €

Cijena na 01/11/2025: 1,99 €

0,99

OGRANIČENA KOLIČINA

BILJNI BOMBONI 200 g

1 kg = 4,95 €

Cijena na 02/05/2025: 1,19 €

1,29

1,79

SOK I PULPA OD MANGA

1,29

za kom

1,59

NEKTAR MARELICA/ KRUŠKA/BRESKVA 1l

Cijena na 02/05/2025: 1,59 €

1l

Cijena na 18/07/2025: 1,79 €

0,99

1,29

0,55

0,65

500 ml

PIVO BERGEDORF 4,5% VOL.

Cijena na 02/05/2025: 1,28 €

1 l = 1,67 €

PIVO ČEŠKO 4,8% VOL. 1 l = 1,98 €

330 ml

Cijena na 02/05/2025: 0,72 €

50%

recycled plastic

www.eurospin.hr


Naši proizvodi

3,30

OGRANIČENA KOLIČINA

14.-20. siječnja 2026. Najniža cijena u 30 dana

3,60

COLA LIMENKA

OGRANIČENA KOLIČINA

6 x 330 ml 1 l = 1,67 €

Cijena na 02/05/2025: 0,53 €

ENERGETSKO PIĆE 6 x 250 ml 1 l = 2,40 €

Cijena na 02/05/2025: 0,50 €

-48%

2,59

4,99

VINO GRAŠEVINA ZOI 1l

Cijena na 31/07/2025: 4,99 €

1 kom= 0,55 €

4,49

1 kom= 0,60 €

-30%

-31%

3,49

5,49

VINO TRAMINAC

5,49

4,99

750 ml

7,99

VINO CRVENO SALICE SALENTINO RISERVA

1 l = 5,99 €

Cijena na 02/05/2025: 5,99 €

LIKER OD BOROVNICE 20% VOL. 1l

750 ml

Cijena na 02/05/2025: 7,99 €

1 l = 4,66 €

Cijena na 02/05/2025: 4,99 €

2,39

-31

%

0,99

3,19

TOALETNI PAPIR 3 SLOJA, 180 LISTOVA, 12 ROLA

1,45

Cijena na 02/05/2025: 3,19 €

50%

recycled plastic

7,49

OGRANIČENA KOLIČINA

-42%

PAPIRNATI RUČNICI 2 SLOJA, 800 LISTOVA, 2 ROLE

3,99

Cijena na 02/05/2025: 6,99 €

6,99

ZAMJENSKA GLAVA ELEKTRIČNE ČETKICE 4 KOM

Cijena na 02/05/2025: 6,99 €

50%

recycled plastic

Pametna kupnja

TEKUĆINA ZA ISPIRANJE USTA MENTA 500 ml

1 l = 1,98 €

Cijena na 30/07/2025: 1,45 €


Naši proizvodi -35

KREMA ZA RUKE BRZO UPIJANJE

%

0,89

125 ml

1 l = 7,12 €

Cijena na 04/11/2025: 1,39 €

1,39

-31%

1,09

DETERDŽENT ZA SUÐE OCAT/LIMUN 1,25 l

Najniža cijena u 30 dana

0,99

OGRANIČENA KOLIČINA

1,29

1,59

1 l = 0,88 €

Cijena na 02/05/2025: 1,59 €

1,59

za kom

14.-20. siječnja 2026. VLAŽNE MARAMICE MICELARNA VODA 25 KOM Cijena na 02/05/2025: 1,00 €

-33%

1,39

VLAŽNE MARAMICE ZA ČIŠĆENJE 80 KOM Cijena na 02/05/2025: 1,85 €

2,09

OMEKŠIVAČ RUBLJA ECO 30 PRANJA 1,5 l

1 l = 0,93 €

Cijena na 02/05/2025: 2,09 €

50%

recycled plastic

50%

recycled plastic

-40

%

0,59

za kom

0,99

VREĆICE ZA SMEĆE 30 L CRNE/ PROZIRNE 30 kom

Cijena na 02/05/2025: 0,99 €

-30

%

0,69

-40%

DENTAL STICK ZA PSE 7 KOM

1,19

180 g

1 kg = 3,84 €

Cijena na 02/05/2025: 0,99 €

0,99

1,99

ODMAŠČIVAĆ U SPREJU ECO 1l

Cijena na 02/05/2025: 1,99 €

100% recycled

1,99

plastic

-33%

1,19

2,69

LAMPION 5 DANA

Cijena na 02/05/2025: 2,69 €

1,79

ČISTAČ ZA STAKLENE POVRŠINE ECO 1l

Cijena na 02/05/2025: 1,79 €

100% recycled plastic

www.eurospin.hr


Voće i povrće

-30

%

1,39

za kg

za kg

Najniža cijena u 30 dana

1,99

JABUKA CRVENA DELIŠES

OGRANIČENA KOLIČINA

Cijena na 02/05/2025: 1,89 €

GROŽĐE BIJELO BEZ SJEMENKI 500 g

1 kg = 3,98 €

Cijena na 02/05/2025: 2,22 €

za kom

1,99

1,65

14.-20. siječnja 2026.

0,75

PAPRIKA BABURA Cijena na 02/05/2025: 3,99 €

2,29

za kom

0,99

REZANI KISELI KUPUS 500 g

1 kg = 1,50 €

Cijena na 02/05/2025: 0,99 €

0,95

za kom

1,25

SALATA KRALJEVSKA MJEŠAVINA 200 g

1 kg = 4,75 €

Cijena na 12/12/2025: 1,99 €

0,88

za kom

JAGLAC

Cijena na 02/05/2025: 0,99 €

1,09

Pametna kupnja


Svježe meso

-40

%

3,39

%

3,99

Cijena na 02/05/2025: 4,99 €

za kg

13,49

SVINJSKI VRAT S KOSTI ODREZAK Cijena na 02/05/2025: 6,19 €

6,49

JUNEĆE KOCKE ZA GULAŠ

TELEĆA SLABINA I LEĐA S KOSTI

Cijena na 02/05/2025: 14,39 €

Cijena na 02/05/2025: 14,99 €

17,49

za kg

-46

%

4,49

za kg

Najniža cijena u 30 dana

-38

CARSKO MESO

5,69

za kg

14.-20. siječnja 2026.

8,39

PEČENICE

Cijena na 02/05/2025: 8,39 €

4,19

za kom

5,29

JUNEĆE MLJEVENO MESO 450 g

1 kg = 9,31 €

Cijena na 02/05/2025: 4,69 €

www.eurospin.hr

je pakiran


Delikatesa

0,89

za 100 g

1,59

1,29

za 100 g

1 kg = 8,90 €

Cijena na 01/08/2025: 13,90 €

1,39

1,19

za 100 g

KUHANA ŠUNKA IZ KOMADA BUTA

1,69

Najniža cijena u 30 dana

-33%

0,99

za 100 g

ČAJNA KOBASICA 1 kg = 11,90 €

Cijena na 02/05/2025: 15,90 €

DIMLJENI POLUTVRDI SIR DIMAR 1 kg = 12,90 €

Cijena na 02/05/2025: 16,90 €

0,89

-33%

1,79

za 100 g

1 kg = 9,90 €

Cijena na 01/08/2025: 14,90 €

1,49

0,65

za 100 g

FITNESS ŠUNKA OD PILEĆIH PRSA

DOMAĆI ŠVARGL SLAVONSKI 1 kg = 6,50 €

Cijena na 02/05/2025: 8,90 €

MANCHEGO TVRDI OVČJI SIR KOLUT 1 kg = 17,90 €

Cijena na 24/07/2025: 26,90 €

2,69

Pametna kupnja

Ponuda iz odjela Delikatesa može varirati u nekim trgovinama.

-35

%

14.-20. siječnja 2026.


Pekarnica

-35

%

1,29 -31

%

0,99

1 kg = 2,87 €

Cijena na 21/10/2025: 1,99 €

0,55

0,85

Najniža cijena u 30 dana

-32

%

1,05

BUREK SA SIROM MOTANI U POSUDI 250 g

1 kg = 3,96 €

Cijena na 02/05/2025: 1,45 €

-48

%

0,15

za kom

DONUT JAGODA PUNJENI 73 g

1 kg = 7,53 €

Cijena na 02/05/2025: 0,85 €

300 g

1 kg = 3,50 €

Cijena na 02/05/2025: 1,55 €

PECIVO MINI SOMUN 50 g

1 kg = 3,00 €

Cijena na 02/05/2025: 0,29 €

0,29

3,69

za kom

KRUH ZLATNI KORIJEN

1,55

za kom

1,45

-35%

za kom

450 g

1,99

za kom

za kom

KRUH SA SJEMENKAMA S KISELIM TIJESTOM

14.-20. siječnja 2026.

4,99

KREMŠNITA XXL (6 KOMADA U PAKIRANJU) 600 g

1 kg = 6,15 €

Cijena na 02/05/2025: 4,99 €

www.eurospin.hr


14.-20. siječnja 2026.

Najniža cijena u 30 dana

Ostanite u formi bez odricanja od okusa!

Eurospin linija Protein+ namijenjena je sportašima i svima koji se pridržavaju određene dijete koja zahtijeva konzumaciju proizvoda s visokim udjelom i izvorom bjelančevina.

0,99

-32

%

1,29

SIR SVJEŽI POSNI SKYR PROTEIN 300 g

1 kg = 3,30 €

Cijena na 02/05/2025: 1,25 €

0,89

za kom

1,19

PUDING PROTEIN VIŠE VRSTA 200 g

1 kg = 4,45 €

Cijena na 02/05/2025: 1,19 €

0,80

1,19

0,99

1,19

0,99

SIR SVJEŽI ZRNATI BEZ LAKTOZE PROTEIN 150 g

1 kg = 5,34 €

2,19

MILK SNACK PROTEIN 4 x 30 g

1 kg = 18,25 €

Cijena na 02/05/2025: 2,19 €

1,19

TRAJNO MLIJEKO BEZ LAKTOZE PROTEIN

za kom

1,19 175 g

1 kg = 5,09 €

Cijena na 02/05/2025: 1,19 €

Cijena na 02/05/2025: 1,19 €

DESERT KAKAO ŠLAG PROTEIN 200 g

1 kg = 4,95 €

Cijena na 02/05/2025: 1,19 €

PROTEINSKI MOUSSE ČOKOLADA

1,19 170 g

OGRANIČENA KOLIČINA

0,89

PROTEINSKI JOGURT VANILIJA MUESLI

1 kg = 5,83 €

Cijena na 02/05/2025: 1,19 €

1,59 1 l

Cijena na 02/05/2025: 1,59 €


Ispitani i sigurni

osobna njega

kuhinja

dom

ENKHO je brend Eurospin u potpunosti posvećen kućanskim aparatima i kuhinji. ENKHO proizvode dizajnirao je i proizveo Eurospin kako bi vam jamčio visoku učinkovitost. Iz tog razloga testiraju ih i certificiraju neovisna vanjska tijela.

JAMST VO

CERTIFIKAT I

Ekskluzivno u Eurospinu.


Ograničena ponuda

19,99

od 14. siječnja 2026.

KUHALO ZA VODU 1,7L*

24,99

Podesiva temperatura, dodirna ploča na ručki, snaga 1850-2200 W.

ŠTAPNI BLENDER*

3 izmjenjiva nastavka, 2 brzine + turbo funkcija, odvojiva osovina od nehrđajućeg čelika. Snaga 600 W.

4,99 za kom

VIŠENAMJENSKI VRČ 1,5L* Sa oznakama za mjerenje težine i volumena.

7,99

16,99

JASTUK ZA SJEDENJE*

Dimenzije: 45 x 37 x 7,5 cm.

za kom

RADIO S ALARMOM*

Funkcija odgode alarma, USB priključak za punjenje pametnog telefona, FM radio, 2 načina rada alarma: FM radio ili zujalica, funkcija spavanja, dimenzije: 14 x 3 x 7,3 v.

5,99 za kom

BOCA ZA VODU 1 L*

4,99 za kom

RELAX JASTUK*

Dimenzije: 30 x 28 x 10 cm.

Pametna kupnja

*Proizvod dostupan u ograničenim količinama. Ponuda vrijedi do isteka zaliha.


Ograničena ponuda

od Najniža 14. siječnja 2026. cijena u 30 dana

19,99 za kom

KOSTIMI 4-12 GOD.*

19,99 za kom

KOSTIMI 1-4 GOD.*

14,99 4,99

FRITEZA 20 CM S KOŠAROM* Izrađeno od nehrđajućeg čelika, pogodno i za indukciju.

DISNEY DODATCI*

Razni likovi su dostupni

za kom

7,99 za kom

KAMION DIZALICA*

2,49

DODATCI ZA MAŠKARE*

za kom

4,99

8,99

MASKE / ORUŽJE*

za kom

14,99

za kom

PLOČA ZA CRTANJE*

S izbrisivim markerima, kredom i magnetskim slovima/brojevima, dimenzije 38 x 38 x 22 cm.

www.eurospin.hr

PLIŠANA TORBICA* Razni modeli su dostupni.

5,99

PLASTELIN 10 X 100G*

*Proizvod dostupan u ograničenim količinama. Ponuda vrijedi do isteka zaliha.


Pon.-Uto. 19.-20. siječnja 2026.

Najniža cijena u 30 dana

1,55

2,75

za kom

KRUMPIR ZA KUHANJE 3 kg

1 kg = 0,52 €

Cijena na 02/05/2025: 2,79 €

4,19

za kg

PILEĆI RASJEK ZA POHANJE Cijena na 03/10/2025: 5,29 €

5,29

mesnica

voće i povrće

-43%

za 100 g

1,59

1 kg = 10,90 €

Cijena na 02/05/2025: 15,90 €

-31%

4,39

5,19

1,09

KROKETI OD KRUMPIRA ZA PEĆNICU 600 g

2,09

1 kg = 1,82 €

Cijena na 02/05/2025: 2,09 €

Samo

suncokretovo

ulje

-47%

INSTANT KAVA CREMA 140 g

1 kg = 31,36 €

Cijena na 02/05/2025: 4,49 €

4,49

6,39

BRANDY 36% VOL. 700 ml

1 l = 6,42 €

Cijena na 02/05/2025: 6,39 €

Ponuda iz odjela Delikatesa može varirati u nekim trgovinama.

Pametna kupnja - eurospin.hr

Pratite nas na:

P032026HR

1,09

SENDVIČ SALAMA


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Tjedna akcija by Nabava.net Katalozi - Issuu