Skip to main content

Tjedna akcija

Page 1

2 / 2026

14. 1. - 20. 1. 2026.

Od srijede do utorka Kokoš svježa cijela, polovica ili četvrtina Cekin

Kupus

Podravina (€ / kg)

svježe (€/kg)

PONUDA od 14. 1. do 17. 1.

-50%

0,29€

0,59 €

2, €

Cijena na 2.5.2025: 0,79 €

Jabuka jonagold

09

Birajte mudro!

Cijena niža od ograničene!

Moslavina Cijena na 2.5.2025: 3,45 €

(€ / kg)

Polutvrdi kravlji sir Edamec Zelene doline rfs, 45% m.m. (€ / kg)

1,29€ 5,59€

5,99 €

Cijena na 2.5.2025: 1,59 €

Kava mljevena Anamaria 500 g (1 kg=13,98€) Cijena na 2.5.2025: 7,99 €

Čajna kobasica rezana 500 g Gurman (1 kg=9,98€)

Cijena na 2.5.2025: 9,29 € Cijena na 10.6.2025:8,99 €

-24%

4,99€

6,99€

9,29 €

Birajte mudro!

www.ktc.hr info@ktc.hr

Naš katalog proizvoda izrađen je na 100% recikliranom papiru.

RADNO VRIJEME ROBNIH CENTARA:

Pon. - sub. : 7 - 21 h; Nedjeljama, praznicima i blagdanima: NE RADIMO


Ajmo naši rukometaši! Slano trajno pecivo Croco 400 g (1 kg=4,98 €)

2,29 € Cijena na 2.5.2025: 2,29 €

1, €

Cijena na 2.5.2025: 2,25 €

Čips Crunch 2x130 g paprika

(1 kg=11,50€)

2, €

2,43 €

2,38 €

99

Cijena na 2.5.2025: 2,29 €

Jumbo mix 75g i 180g

razni okusi

(1 kg=17,80 - 19,78€)

0,89€

-20%

99 Cijena na 2.5.2025: 3,95 €

1,07 €

*akcijske cijene su izražene na polici

Cijena na 2.5.2025: 1,07 €

Pivo Heineken 0,5 l

Pivo Kozel premium lager 6 x 0,5 l

(1 l=3,10€)

(1 l=2,16€)

limenka

1,55€

1,67 € 2

Flips Chio Tip Top 45 g ili 50 g

Cijena na 2.5.2025: 1,67 €

PONUDA 14. 1. - 20. 1. 2026.

limenka

6,49€

7,99 €

PONUDA do 31. 1.

Cijena na 2.5.2025: 7,99 €

dostupno u Križevcima (N.Tesle), Varaždinu, Čakovcu, Sisku, Bjelovaru, Virovitici, Zaboku, Slatini, Koprivnici (I.Česmičkog), Karlovcu, Vrbovcu, Prelogu, Kutini, Krapini, Ivancu, Požegi, Pakracu, Đurđevcu,Pitomači i Dugom Selu


Svježe meso Pileći batak rfs Cekin svježe (€/kg)

I KTC je br.1 u svježem mesu L I D prema zadovoljstvu kupaca! R V T PO UPCI K SVJEŽINA

KVALITETA

OMJER CIJENE I KVALITETE

CIJENA

PRODAVAČ

DOMAĆI PROIZVODI

*Rezultat se temelji na izjavljenom zadovoljstvu kupaca. YouGov „Fresh Perception”, istraživanje provedeno u veljači 2025. na nacionalno reprezentativnom uzorku 1200 kućanstava na nivou cijele Hrvatske. Kupci ocjenjuju nespecijalizirane trgovce na malo pretežno hranom, pićima i duhanskim proizvodima. SVJEŽE MESO u mesnicama: Križevci, Krapina, Prelog, Pakrac, Koprivnica, Varaždin, Ivanec, Zabok, Slatina, Požega, Pitomača, Virovitica, Daruvar, Karlovac, Kutina, Jalžabet, Velika Gorica, Vrbovec, Čakovec, Bjelovar, Grubišno Polje, Petrinja, Sisak, Slatina, Đurđevac, Mursko Središće i Dugo Selo

Pileći file prsiju rfs Perutnina

Pileća prsa s kosti i kožom rfs Cekin

(€/kg)

(€/kg)

svježe

svježe

Pileći rasjek za pohanje top krila na podlošku Cekin svježe (€/kg)

2,59€

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 3,99 €

5,99€

Cijena na 2.5.2025: 5,99 €

Birajte mudro!

5,69€

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 5,99 €

Pureća krila cijela rfs ili na podlošku Vindon

Pile međimursko na podlošku Perutnina

Poli nuggets 400g Perutnina

(€/kg)

(€/kg)

(1 kg=9,98€)

svježe

svježe

smrznuto

5,59€

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 7,29 €

Cordon bleu 490g od pilećeg/ purećeg mesa AIA svježe

(1 kg=6,10€)

2,59€

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 3,89 €

Carsko meso rfs (€ / kg)

2,89€

Birajte mudro!

4

3,18€

Cijena na 2.5.2025: 3,32 €

Birajte mudro!

3,99€

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 4,99 €

Svinjska lopatica bez kosti rfs (€ / kg)

Cijena na 2.5.2025: 4,29€

PONUDA 14. 1. - 20. 1. 2026.

2,99€

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 4,49€

2,99€

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 3,29 €

Svinjska leđa bez kosti rfs (€ / kg)

3,49€

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 5,99€


Domaća junetina! Juneća lopatica bez kosti rfs

Juneća rebra i prsa s kostima rfs

Juneći but bez kosti rfs

(€/kg)

(€/kg)

12,99€

Birajte mudro!

(€/kg)

9,49€

Cijena na 2.5.2025: 10,99€

Birajte mudro!

13,99€

Cijena na 2.5.2025: 7,99€

Cijena na 2.5.2025: 11,99€

Birajte mudro!

*Domaća junetina nije dostupna u centrima Jalžabet, Grubišno Polje, Petrinja, Velika Gorica, Daruvar, Slatina i Koprivnica (Trg Eugena Kumičića)

Teleća lopatica s kostima ili teleća potrbušina, grudi i rebra i teleći vrat s kostima rfs

Svinjski vrat bez kosti rfs (€ / kg)

(€ / kg)

PONUDA 14. 1. - 17. 1.

8,79€

Birajte mudro!

4,19€

Cijena na 2.5.2025:8,99€

Svinjski but bez kosti rfs

Birajte mudro!

Svinjska leđa s kostima rfs (€ / kg)

Cijena na 2.5.2025: 5,49 €

Svinjski file vp (€/kg)

(€ / kg)

3,49€

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 5,49 €

3,99€

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 4,99 €

6,99€

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 7,59 €

PONUDA 14. 1. - 20. 1. 2026.

5


Meso za sušenje s hratskih farmi!

Svinjska leđa s kosti u koži za sušenje rfs (€/kg)

Svinjski but s kosti dalmatinska obrada (€/kg)

Svinjska klasična polovica E klasa rfs (€/kg)

3,69€

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025: 4,19 €

Svinjski but s kosti ravni rez neobrađeni za sušenje rfs (€/kg)

3,79€

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025: 4,50 €

Domaća kobasica za sušenje i pečenje rfs (€/kg)

Cijena na 2. 5. 2025: 2,99 €

2,99€

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025: 3,99 €

Ćevapčići grill 600g PIK (1kg=6,98€)

4,99€

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025: 5,99 €

Miješano mljeveno meso 850g PIK (1kg=7,05€)

4,19€

Birajte mudro!

6

Cijena na 2.5.2025: 4,79 €

PONUDA 14. 1. - 20. 1. 2026.

5,99€

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 6,69 €

2,39€

Birajte mudro!

Banjalučki ćevapi 500g Vajda (1kg=7,98€)

3,99€

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 3,99 €


Mesne prerađevine Čajna kobasica ili kulen PIK

-21% 18,99 €

(€/kg)

Cijena na 2.5.2025:18,99 €

Kulenova seka 300 g Dobro (1 kg=19,97€)

-27% 20,69 €

14,99€

5,99€

Cijena na 2.5.2025:20,69 €

Sandwich salama Jeli Gavrilović

Čajna, zimska, kulen, pannonia ili srijemska kobasica 80 g Podravka

(€/kg)

10,99€

Birajte mudro!

(€/kg)

7,99€

Birajte mudro!

(1 kg=19,88€)

1,59€

Cijena na 2.5.2025:13,99 €

Dimljeni svinjski vrat ili dimljena svinjska pečenica Pivac

Cijena na 2.5.2025:11,99 €

Cijena na 10.6.2025:7,99€

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 1,49 €

Šunka u ovitku Gavrilović (€/kg)

8,19€

Birajte mudro!

Pariška kobasica Gavrilović (€/kg)

-26% Cijena na 2.5.2025:12,99 €

6,99€

9,49 €

Cijena na 2.5.2025: 9,49 €

PONUDA 14. 1. - 20. 1. 2026. 7


Tirolska kobasica Podravka

Panceta cca 350 g Dobro (€/kg)

Hamburger pečeni PIK (€/kg)

(€/kg)

Cijena niža od ograničene!

6,99€

7,99 €

11,49€

Cijena na 2.5.2025: 6,99 €

11,90 €

Jeger 600 g Sljeme

6,59€

Cijena na 2.5.2025:11,90 €

6,99 €

Šunka za pizzu Favorit PIK

(1 kg=5,42€)

Cijena niža od ograničene!

Cijena na 2.5.2025: 6,79 €

Pileća, pureća ili pureća posebna s paprikom 1 kg Vindija

(€/kg)

Cijena niža od ograničene!

3,25€

Birajte mudro!

3,79€

Cijena na 2.5.2025: 3,29 €

3,99 €

Kranjska kobasica cca 900 g Pivac (€/kg)

Cijena na 2.5.2025: 6,29 €

2,49€

Birajte mudro!

Kranjska kobasica 300 g Podravka (1 kg=10,63€)

Cijena niža od ograničene!

6,29€

6,40 € 8

Cijena na 2.5.2025: 6,40 €

PONUDA 14. 1. - 20. 1. 2026.

3,19€

3,49 €

Cijena na 2.5.2025: 3,69 €

Cijena na 2.5.2025: 3,85 €


Pileće hrenovke Extra 1200 g Perutnina Ptuj

Hrenovke Frankfurt 100 g Aia (1 kg=3,90€)

(1 kg=2,41€)

2,89€

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 3,98 €

Pašteta Gala 4 x 100 g Gavrilović (1 kg=4,98€)

1,99€

Birajte mudro!

0,39€

Cijena na 2.5.2025: 0,35 €

Birajte mudro!

Mesni narezak 150 g Podravka (1 kg=7,93€)

-37%

1,19€

Cijena na 15.7.2025:3,99€

Oslić filet 800 g Ledo

1,89 €

Cijena na 2.5.2025: 1,89 €

Tuna usitnjena u biljnom ulju 160 g Eva OM:104 g

(1 kg=13,37€)

(1 kg=9,86€)

-36%

1,39€

2,19 €

Cijena na 2.5.2025: 2,19 €

Tuna komadi u suncokretovom ulju ili u vlastitom soku 160 g Rio Mare OM: suncokretovo ulje 112g (1 kg=17,41 €), u vlastitom soku 120g (1 kg=16,25 €)

7,89€

Birajte mudro!

-50% Cijena na 2.5.2025:10,49 €

1,95€

3,95 €

Cijena na 2.5.2025: 3,95 €

PONUDA 14. 1. - 20. 1. 2026.

9


Voće i povrće

Mrkva 1 kg (€ / pak)

Naranča pakirana 2 kg (1 kg=0,94€)

0,69€

Cijena na 2.5.2025: 1,29 €

Birajte mudro!

Kruška conference (€ / kg)

1,88€

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 2,49 €

Salata šareni duo 200 g (1 kg=4,45€)

-30%

1,39€

Cijena na 2.5.2025: 2,29 €

1,99 €

Grah šareni 1000 g (€ / pak)

0,89€

Birajte mudro!

Varaždinska kisela repa 500 g Cijena niža od ograničene!

OM; 435 g (1 kg=3,43€)

Cijena na 2.5.2025: 1,33 €

Indijski oraščić (€/kg)

-26%

13,99€ 18,99 €

-20% Cijena na 2.5.2025:18,99 €

1,59€

1,99 €

Cijena na 2.5.2025: 2,99 €

1,49€

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 1,99 €

Cijene u letku su informativne naravi te se može pojaviti odstupanje na pojedinim prodajnim mjestima. Točna cijena objavljena je na prodajnom mjestu uz svaki proizvod. Nakladnik: KTC d.d., N, Tesle 18, 48260 Križevci, Tel: 048/628-554 U nekim prodajnim prostorima, zbog ograničenog prostora, nisu dostupni svi proizvodi iz letka . KTC d.d. zadržava pravo promjene cijena uslijed promjena cijena na tržištu | Sve fotografije proizvoda su simbolične, te ne moraju odgovarati stvarnom proizvodu | KTC d.d. zadržava pravo tiskarske pogreške

ROBNI CENTRI: BJELOVAR-50, Pakračka ulica 1, 043/638-871, ČAKOVEC-64, Športska 4, 040/638-271, DARUVAR-78, Krste Frankopana 35, 043/638-380, ĐURĐEVAC-59, Đure Basaričeka 16, 048/628-080 GRUBIŠNO POLJE-76, Ulica N. Š. Zrinskog BB, 043/639-170, IVANEC-58, Ivanečko naselje 1c, 042/771-870, KARLOVAC-8A, Senjska 118, 047/658-100, KOPRIVNICA-40, I. Česmičkog 15, 048/628-330, KOPRIVNICA-88, Trg Eugena Kumičića 1, 048/617-640, KRAPINA-77, Bobovje 52/c, 049/658-100, KRIŽEVCI-95, N. Tesle 18–048/628-595, KUTINA-54, Sisačka ulica 14, 044/660-871, MURSKO SREDIŠĆE-86, Tekstilna ulica 1, 040/644-230, PAKRAC-69, I. Gundulića 1b, 034/638-970, PETRINJA-79, Ul. Ivana Gundulića 14, 044/500-551, PITOMAČA-42, P. Preradovića 2, 033/638-902, POŽEGA-44, P. Radića 46A, 034/638-152,PRELOG-62, Zrinskih bb, 040/638-160, SISAK-41, N. Tesle 12/b, 044/660-926, SLATINA-43, Industrijska bb, 033/638-021, VARAŽDIN-87, Gospodarska 3, 042/658-850, VIROVITICA-46, Vukovarska 3a, 033/638-970, VRBOVEC-48, Zagrebačka 48, 01/2793-242, ZABOK-60, Prilaz Janka Tomića 1, 049/658-966, DUGO SELO-90, II Savski odvojak 12,01/688-6230

10

PONUDA 14. 1. - 20. 1. 2026.


Gluten free-tes ili Gluten free nuggets 600g Cekin

TO U N O P . 1. 0 2 . 1 . 19

smrznuto

(1 kg=11,15€)

6,69€

7,99 €

Panirani pileći odrezak 400g Ledo

Panirani pileći cordon bleu 400g Ledo

(1 kg=14,98€)

(1 kg=16,23€)

smrznuto

5,99€

7,49 €

Cijena na 2.5.2025: 7,49 €

Cijena na 2.5.2025: 7,99 €

smrznuto

6,49€

7,99 €

Cijena na 2.5.2025: 7,99 €

Gotova jela 400 g Carnex

Nije dostupno u Požegi.

(1 kg=7,48€)

7,19€

8,39 €

(1 kg=22,45€)

-25%

Mesni narezak Kudelić (€/kg)

Pršut narezak 200 g Pivac

4,49€

5,99 €

Cijena na 2.5.2025: 5,99 €

grah sa slaninom, grah s kobasicom, mesne okruglice u umaku od rajčice, domaća sarma ili punjena paprika

-25% Cijena na 2.5.2025: 8,39 €

2,99€ 3,99 €

Cijena na 2.5.2025: 3,69 €

PONUDA 19. 1. - 20. 1. 2026.

11


Čvrsti jogurt ili čvrsto kiselo mlijeko 180g

TO U N O P . 1. 0 2 . 1 . 19

1,3% ili 3,2% m.m. (1 kg=1,94€)

0,35€

Mliječni desert 200g Tres chic dupla čokolada ili praline (1 kg=4,95€)

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 0,35 €

Kajmak 150g

Senf 265 g

(1 kg=12,60€)

(1 kg=5,47€)

natur ili pikant

u čaši

Cijena na 2.5.2025: 2,09 €

-20%

0,99€

1,25 €

Cijena na 2.5.2025: 1,25 €

Gumeni bomboni Haribo 200 g zlatni medo, happy cola mekani medo ili crvi

1,89€

Cijena na Birajte 1,99 mudro! 2.5.2025: €

-33%

1,45€

Cijena na 2.5.2025: 1,99 €

Bezalkoholno energetsko piće Uragan 250ml

2,19 €

Cijena na 2.5.2025: 1,99 €

Voćni sok Vindi Hrvatska jabuka ili cijeđena jabuka 1 l

(1 l=2,36€)

(1 kg=8,95€)

-26%

1, €

-25%

79

2,45 € 12

Cijena na 2.5.2025: 2,49 €

Cijena na 2.5.2025: 2,45 €

PONUDA 19. 1. - 20. 1. 2026.

0,59€

0,79 €

Cijena na 2.5.2025: 0,79 €

1,99€

2,49 €

Cijena na 2.5.2025: 2,29 €

1,99€

2,29 €


Voćni jogurt 160 g

Mliječni desert 150g

(1 kg=1,81€)

(1 kg=4,60€)

borovnica, jagoda ili šumsko voće

0,29€

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 0,39 €

jagoda, višnja, naranča ili stracciatella

0,69€

Cijena na 2.5.2025: 0,79 €

Birajte mudro!

Ketchup 500 g Podravka

Frutek 125 ml

blagi, ljuti, jalapeno ili pizza

čaj jabuka kamilica, nektar banana, sok jabuka, breskva kruška ili jabuka mrkva

(1 kg=2,78€)

(1 l=6,32€)

-30%

1,39€

1,99 €

-20%

0,79€

Cijena na 2.5.2025: 1,99 €

Pommes frites 2,5 kg Country House (1 kg=1,72€)

0,99 €

Cijena na 2.5.2025: 0,99 €

Osvježivači za WC školjku Duck odabrani asortiman

4,29€

4,99 €

-30%

Cijena na 2.5.2025: 4,99 €

*akcijske cijene su izražene na polici

PONUDA 19. 1. - 20. 1. 2026.

13


Mlijeko i mliječni proizvodi Trajno mlijeko 1 l 2,8% m.m.

Svježe mlijeko 1,75 l 3,2% m.m. (1 l=1,18€)

Tekući jogurt 1 kg Zelene doline 3,2% m.m.

Cijena niža od ograničene!

0,94€

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 0,94 €

Kiselo vrhnje 1 kg 12% m. m.

2,79€

Birajte mudro!

1,29€

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 1,29 €

Cijena na 2.5.2025: 3,49 €

trešnja, jagoda, acai-šumski mix ili mrkva-dinja (1 kg=3,91€)

Super kefir 330 g

limun-đumbir, pistacija ili višnja

1,09€

1,35 €

Cijena na 2.5.2025: 1,19 €

Jogurt Dukatos 150 g

natur, jagoda,badem pistacija,.ribiz cimet,naranča cimet, kolač med ili kava (1 kg=5,93€)

-23% 1,69 € 14

Birajte mudro!

(1 kg=3,30€)

b.Aktiv Lgg 330 g

1,29€

2,07€

Cijena na 2.5.2025: 1,29 €

PONUDA 14. 1. - 20. 1. 2026.

0,89€

0,99 €

Cijena na 2.5.2025: 0,89 €

Cijena na 2.5.2025: 2,42 €


Mileram 800 g Zelene doline 12% m.m. (1 kg=2,99€)

Kiselo vrhnje 180 g Zelene doline

Kiselo vrhnje 900 g Vindija 24% m.m. (1 kg=4,43€)

18% m.m. (1 kg=3,28€)

2,39€

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 2,19 €

0,59€

Birajte mudro!

3,99€

Cijena na 2.5.2025: 0,59 €

Birajte mudro!

Cijena na 12.11.2025:4,89 €

Čokoladno mlijeko 500 ml

Polutvrdi kravlji sir Gauda

(1 l=2,78€)

(€/kg)

klasik, okus keksa, bijela čokolada, crna čokolada ili boost

rfs

Cijena niža od ograničene!

1,39€

1,69 €

Cijena na 2.5.2025: 1,39 €

4,59€

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 6,49 €

Topljeni sir 140 g Zdenka

Svježi krem sir ABC 200 g

(1 kg=12,79€)

(1 kg=10,45€)

više vrsta

1,79€

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 1,99 €

classic ili vlasac

2,09€

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 2,39 €

PONUDA 14. 1. - 20. 1. 2026.

15


Prehrambeni proizvodi Tjestenina 400 g Marodi

spaghetti, fusilli, chifferini rigati (1 kg=2,98€)

1,91 €

Cijena na 2.5.2025: 1,91 €

japanski klasik 93 g, teriyaki piletina 96 g, junetina wasabi 93 g, japanski curry 90 g ili pad-thai 93 g

domaći sitni fidelini, domaći široki rezanci ili domaći uski rezanci

1,19€

2,06 €

-26%

Cijena na 2.5.2025: 2,06 €

Cijena na 2.5.2025: 1,89 €

odabrani artikli

-25%

*akcijske cijene su izražene na polici

PONUDA 14. 1. - 20. 1. 2026.

1,29€

Cijena na 2.5.2025: 1,69 €

1,69 €

Ramen juha u čaši Ajinomoto

Majoneza 165 g u tubi

(1 kg=19,55 - 20,48€)

(1 kg=11,45€)

Ramen - Dostupno u centrima: Koprivnica I. Česmičkog 15, Požega, Križevci N.Tesle 18, Sisak, Pitomača, Požega, Slatina, Virovitica, Vrbovec, Bjelovar, Ivanec, Kutina, Zabok, Prelog, Čakovec, Pakrac, Krapina, Varaždin, Karlovac, Dugo Selo, Đurđevac

-21%

House of Asia

16

-23%

piletina 63 g ili miso 66 g

(1 kg=14,48 - 15,45€)

1,89 €

(1 kg=1,29€)

Tjestenina 400 g Ragusa

-42%

Jelo u čaši Ajinomoto

1,39€

pužići, svrdla ili makaron

(1 kg=2,98€)

-37%

1,19€

Tjestenina 1 kg Mlinotest

1,29€

1,65 €

Cijena na 2.5.2025: 1,65 €

delikates, čili ili ketchup-majoneza

1,89€

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 1,89 €

Margo nova ili Buttery 400g (1 kg=3,73€)

1,49€

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 1,99 €


Ulje suncokret 1,2 l Zvijezda

Biljni pripravak za kuhanje 500 ml (1 l=3,18€)

(1 l=1,55€)

1,85€

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 1,85 €

Pasirana rajčica 680 g E Buono (1 kg=1,46€)

1,59€

Kukuruzna krupica 1 kg Lara

-33%

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 2,25 €

Pita od krumpira 150 g Klara (1 kg=5,00€)

1,05€

1,59 €

Cijena na 2.5.2025: 1,45 €

Pletenica mak 100 g Klara (1 kg=2,50€)

KTC

Pekarnica

* Nije dostupno u Daruvaru

-40%

0,

-41%

99

€ 1,65 €

Cijena na 2.5.2025: 1,65 €

0,75€

1,29 €

-43%

0,25€

Cijena na 2.5.2025: 1,39 €

Grah 800 g Lara

Kruh planinski 500 g Zlato Polje

(1 kg=2,81€)

(1 kg=1,98€)

šareni, OM:480 g

1, €

Birajte mudro!

0, €

-23%

99

Cijena na 2.5.2025: 1,79 €

Cijena na 2.5.2025: 0,42 €

rustikalni ili kukuruzni

-33%

35

0,44 €

1,49 €

Cijena na 2.5.2025: 1,49 €

0,99€

1,29 €

Cijena na 2.5.2025: 1,29 €

PONUDA 14. 1. - 20. 1. 2026.

17


Vegeta 1 kg

Papar 100 g Podravka

Datulja bez koštice 500 g

crni, mljeveni

Rođendanska torta 1 kg Ledo

(1 kg=2,98€)

(1 kg=22,90€)

Cijena na 2.5.2025: 3,59 €

-22%

5,99€

7,69 €

Cijena na 2.5.2025: 7,69 €

-36%

-39%

3,59 €

2,46 €

2,29€

Flips 25 g Lino baby (1 kg=51,60€)

1,49€

-20%

Cijena na 2.5.2025: 2,46 €

Čokolino 400 g

15,99€ 19,99 €

Cijena na 2.5.2025:17,79 €

Lino lada 650 g ili 700 g

fit ili plus

duo 700 g, milk 700 g, gold 650 g ili gold creamy 700 g

(1 kg=8,73€)

(1 kg=6,84 - 7,37€)

-31%

1, €

-30%

29

1,89 €

3, €

-27%

4,79€

49

Cijena na 2.5.2025: 1,89 €

4,99 €

Cijena na 2.5.2025: 4,99 €

6,79 €

Dobri crunchy muesli 2 kg

Zobena kaša 65 g

(1 kg=3,99€)

(1 kg=9,08€)

šumsko voće, čokolada ili lješnjak

7, €

Birajte mudro!

18

čokolada, šumsko voće, jabuka ili malina

-35%

99 Cijena na 2.5.2025: 9,29 €

PONUDA 14. 1. - 20. 1. 2026.

Cijena na 2.5.2025: 6,59 €

0,59€

0,91 €

Cijena na 2.5.2025: 0,91 €


Slatkiši

Čokolada mliječna Kandit 200 g s rižom original ili dark (1 kg=12,45€)

Čokolada Dorina 160 g

Čajni kolutići 700 g Koestlin Koestlin

mlijeko, keks, speculas ili noisette

(1 kg=3,70€)

(1 kg=12,44€)

2,49€

Birajte mudro!

1,99€

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 3,79 €

2,59€

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 3,49 €

Domaćica keksi

original 300 g, kokos tamna 275 g, tamna 275 g, multigrain 275 g, extra choco 220 g, extra ch. lješnjak 220 g, extra ch. naranča 220 g

Cijena na 4.11.2025:2,99 €

(1 kg=8,30 - 11,32€)

Praline 200 g Kandit

čokoladni desert original, jelly ili choco jelly (1 kg=9,45€)

2,49€

1,89€

Birajte mudro!

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 3,49 €

Rolade mini rolls 180g

Bomboni 150g

(1 kg=6,39€)

(1 kg=6,00€)

čokolada ili marelica

Cijena na 2.5.2025: 2,79 €

metvica ili limun

Kroasani 225g

čokolada ili pistacija (1 kg=8,84€)

-30%

1, €

99

2,85 €

-36%

-31%

3,15 €

1,69 €

1, €

99

Cijena na 2.5.2025: 2,99 €

1,15€

Cijena na 2.5.2025: 1,69 €

0,90€

1,05 €

Cijena na 2.5.2025: 2,12 €

PONUDA 14. 1. - 20. 1. 2026.

19


Bezalkoholna pića

Bezalkoholni gazirani napitak Coca Cola, Coca Cola zero, Fanta orange ili Sprite 2 l razni okusi

Bezalkoholni gazirani sok Vindi Bezalkoholni negazirani tonic zero sugar, tangerina, bitter napitak Juicy fruit 1,5 l lemon, tonic ili limun limeta 1,5 l razni okusi

(1 l=1,10€)

(1 l=0,99€)

(1 l=0,93€)

Cijena na 2.5.2025: 1,72 €

1, €

1, €

2,19€

49

39 Cijena na 2.5.2025: 1,59 €

Birajte mudro!

Voćni nektar Vindi 2 l

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 1,62 €

Voćni sok To 1 l

jabuka naranča, jabuka, jabuka crni ribiz, multivitamin, gusti

ACE ili BCE (1 l=1,00€)

Cijena na 2.5.2025: 2,28 €

Prirodna gazirana mineralna voda Radenska 1,5 l (1 l=0,57€)

1,99€

1,29€

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 2,49 €

Prirodna mineralna gazirana Jamnica 4 x 1,5 l (1 l=0,58€)

3,49€ 20

Cijena na 2.5.2025: 3,49 €

PONUDA 14. 1. - 20. 1. 2026.

0,85€

Cijena na 2.5.2025: 1,39 €

0,99 €

Prirodna izvorska negazirana voda Jana 4 x 1,5 l (1 l=0,37€)

3,29€

Cijena na 2.5.2025: 3,29 €

Cijena na 2.5.2025: 0,99 €


Topli napitci Kava mljevena Jubilarna 175 g Franck

Nescafe instant kava

2u1 classic 8g ili 3u1 creamy latte 15g, 3u1 classic 15,5g, strong 14g, frappe 15g (1 kg=18,70 - 36,25€)

Cappuccino Arabesca 200g

classic, vanilija, čokolada, Irish i lješnjak (1 kg=9,95€)

(1 kg=19,95€)

frape dostupno u Križevcima (N.Tesle), Varaždinu, Čakovcu, Bjelovaru, Virovitici, Zaboku, Koprivnici (I.Česmičkog), Karlovcu, Vrbovcu , Prelogu i Dugom Selu

0,29€

0,35 €

Cijena na 2.5.2025: 0,35 €

Čaj Franck maxi šipak 120 g (1 kg=24,92€)

-20%

3,49€

4,39 €

Cijena na 2.5.2025: 4,39 €

1,99€

2,29 €

Alkoholna pića

2,99€

Cijena na 2.5.2025: 2,79 €

3,29 €

Cijena na 2.5.2025: 2,99 €

Pivo Pan 0,5 l

Pivo Lowenbrau 2 l

lager ili zlatni bezalkoholni (1 l=1,98€)

(1 l=1,20€)

(1 l=2,38€)

Pivo Berties 0,5 l 4%alk. limenka

(1 l=1,38€)

0,69€

0,82 €

Cijena na 2.5.2025: 0,82 €

Cijena na 2.5.2025: 1,19 €

Cijena na 2.5.2025: 1,29 €

0,99€

1,19€

Birajte mudro!

Pivo radler Edelmeister 0,5 l

Vino suho bijelo 2 l

(1 l=1,58€)

(1 l=1,25€)

grejp ili limun

0,79€

0,89 €

Cijena na 2.5.2025: 0,85 €

Mostarsko vinogorje

2,49€

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 2,95 €

2,39€

Birajte mudro!

Royal Brand 1 l

8,99€

11,02 €

Cijena na 2.5.2025: 2,68 €

Pelinkovac Anitique 0,7 l Badel

(1 l=22,13€)

Cijena na 2.5.2025:11,02 €

15,49€ 17,02 €

Cijena na 2.5.2025:17,02 €

PONUDA 14. 1. - 20. 1. 2026.

21


k e j i v u e j a j i c K TC aplika mudar izbor tu supermarke m o n je il m o m še a v Sve o na jednom mjestu

S KTC aplikacijom više ne morate razmišljati o tome jeste li ponijeli svoju karticu vjernosti, sve što vam je potrebno je vaš pametni telefon. Uz brojne mogućnosti koje donosi aplikacija, kao što su najnovije informacije o ponudama i popustima, katalog proizvoda te lokacije KTC supermarketa, benzinskih crpki, poljoljekarni i restorana; aplikacija će vas pravovremeno obavijestiti i o svim aktualnim nagradnim igrama kroz koje možete osvojiti vrijedne nagrade.

• Vaš digitalni katalog • Klub vjernosti • Provjerite stanje svojih bodova • Pronađite svoj najbliži KTC Aplikaciju preuzmite putem Google Play ili App Storea

a n i s a n e Potražit ! a m a ž e r m m i n e v t š u r d


Kozmetika i higijena Pasta za zube Parodontax 75 ml

Pasta za zube Kalodont 125 ml

(1 l=46,53€)

(1 l=15,12€)

classic, fluoride ili extra fresh

white&go, herbal, microgranule

Cijena niža od ograničene!

-41%

3,49€

5,99 €

1,89€

Cijena na 2.5.2025: 5,55 €

2,89 €

Cijena na 2.5.2025: 2,89 €

Tekući sapun Dalan D'Olive 300 ml

Šampon za kosu H&S 800 ml

Krema za ruke i tijelo Dalan 250 ml

(1 l=4,63€)

(1 l=8,36€)

(1 l=9,00€)

-46%

6,69€

12,49 €

1,39€

Cijena na 2.5.2025:12,49 €

Dezodoransi Loreal Men Expert za muškarce sprej 150 ml (1 l=29,60 €) ili roll on 50 ml (1 l=79,80 €)

1,79 €

2,25€

Cijena na 2.5.2025: 1,79 €

Dezodoransi Borotalco roll on 50 ml (1 l=59,80 €) ili sprej 150 ml (1 l=19,93 €)

2,65 €

Cijena na 2.5.2025: 2,65 €

Dječje vlažne maramice Higi 54/1, neven (1 kom=0,02€)

odabrani proizvodi

nije dostupno u Murskom Središću, Petrinji, Grubišnom Polju, Jažabetu, Daruvaru, Koprivnici Trg E.Kumičića

-20%

0,95€

1,19 €

Cijena na 2.5.2025: 1,19 €

Dječje vlažne maramice Higi 72/1

(1 kom=0,01€)

3, €

-44%

99

5,49 € 24

Cijena na 2.5.2025: 5,49 €

PONUDA 14. 1. - 20. 1. 2026.

2,99€ 5,39 €

Cijena na 2.5.2025: 4,39 €

1,05€

1,29 €

Cijena na 2.5.2025: 1,29 €


Tvrdi sapun Lahor 80 g

Gel za tuširanje Fa 400 ml

Šampon 250 ml (1 l=10,36 €) ili regenerator za kosu 200 ml (1 l=12,95 €) Fructis

odabrani proizvodi

(1 kg=11,13€)

(1 l=6,48€)

PONUDA do 27. 1.

0,89€

1,25 €

2,59€

Cijena na 2.5.2025: 1,25 €

Birajte mudro!

6,99€

Cijena na 2.5.2025: 2,79 €

8,99 €

Vlažni toaletni papir Violeta 2*60 kom, s extraktom nevena (1 kom=0,03€)

3,15€

Cijena na

(1 kom=0,03€)

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 3,59 €

Boje za kosu Complete Color odabrane nijanse

3,29€

Cijena na 2.5.2025: 8,99 €

Cijena na 2.5.2025: 3,99 €

60 kom neven ili kids (1 kom=0,03€)

PONUDA do 31. 1.

Birajte mudro! 2.5.2025: 3,85 € 60 kom Hemo-care

1,85€

3,59 €

(1 l=34,95€)

(1 l=8,65€)

2,79 €

Cijena na 2.5.2025: 3,99 €

Krema za njegu lica, ruku i tijela Nivea care 200 ml

Ledeni gel Blue Ice gel 230 ml

1,99€

2,59€

Cijena na 2.5.2025: 2,49 €

1,75€

Cijena na

Birajte mudro! 2.5.2025: 2,25 € double care, family pack 100 kom (1 kom=0,03€)

2,65€

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 3,45 €

PONUDA 14. 1. - 20. 1. 2026.

25


Toaletni papir Violeta

Ručnici kuhinjski Perfex Mega

breskva, pure&strong, 10kom, 3slojni (1 kom=0,20€)

2/1, 2slojni

PONUDA do 31. 1.

2,29€

(1 kom=1,00€)

1,99€

Cijena na 2.5.2025: 2,99 €

Sve za dom 2,49 €

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025: 15,49 €

Deterdžent tekući za pranje rublja Ariel 1,125 l (1 l=7,99 €) kapsule 19 kom (1 kom=0,47 €) prašak 1,1 kg 20 pranja (1 kg=8,17 €)

Cijena na 2.5.2025: 1,99 €

Deterdžent tekući za pranje rublja Weisser Riese 4,5 l 100 pranja (1 l =4,00 €) Deterdžent praškasti 4,95 kg (1 kg = 3,63 €) PONUDA do 4. 2.

Cijena na 30. 6. 2025:14,99 €

-40%

Cijena na 24. 6. 2025:14,99 €

8,99€

17,99€

14,99 €

18,99 €

Cijena na 2.5.2025:25,99 €

Omekšivač za rublje Flo koncentrat 1 l, 1,8 l (1 l = 1,66 €) ili 2 l (1 l = 1,30 €)

1,99€

2,39 € 26

Cijena na 17.12.2025:2,39 €

PONUDA 14. 1. - 20. 1. 2026.

2,99€ 3,49 €

Cijena na 17.12.2025:3,49 €

2,59€

2,99 €

Cijena na 17.12.2025:2,99 €


Higijenski ulošci Violeta

night 20/1

night 18/1

(1 kom=0,10€)

(1 kom=0,12€)

Cijena na 8.12.2025:2,49€

Cijena na 20.8.2025:2,69€

2,09€

2,09€

Birajte mudro!

Birajte mudro!

Omekšivač za rublje Lenor 1,24l (1 l=3,22 €) 59 pranja 1,49 l (1 l=2,68 €)

1,24 l

1,49 l

-48%

3, €

99

7,29 €

normal, super + 20/1 (1 kom=0,10€)

Cijena na 24.9.2025:2,65€

1,99€

Birajte mudro!

Deterdžent za specijalne tkanine Nila 3,7 l 68 pranja (1 l=1,43€)

-45%

-58%

7,79 €

11,99 €

3, €

99

Cijena na 2.5.2025: 7,79 €

PONUDA do 31. 1.

5,29€

Cijena na 2.5.2025: 6,99 €

PONUDA 14. 1. - 20. 1. 2026.

27


Deterdžent za pranje posuđa Čarli 1,35 l (1 l=1,84€)

-32%

2,49€ 3,69 €

Tablete za strojno pranje posuđa Likvi 22 ili 53 ili 67 kom (1 kom=0,18€)

Cijena na 2.5.2025:10,99 €

Cijena na 2.5.2025:23,99 €

Cijena na 2.5.2025:26,99 €

-50%

-50%

-50%

7,99 €

18,99 €

Cijena na 2.5.2025: 3,45 €

3,99€

Sredstvo za čišćenje stakla Violeta fresh 750 ml + punjenje 750ml

9,49€

11,99€ 23,99 €

Osvježivač za WC školjku Bref 2 x 50 g (1 kg=32,90€)

(1 l=1,57€)

PONUDA do 27. 1.

PONUDA do 31. 1.

2,35€

2,90 €

Cijena na 2.5.2025: 2,90 €

Sredstva za čišćenje ili odčepljivanje Mr Muscle odabrani asortiman

3,29€

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 6,49 €

Sredstva za čišćenje Pronto odabrani asortiman

do -30%

*akcijske cijene su izražene na polici *popust se ne odnosi na već snižene artikle

28

PONUDA 14. 1. - 20. 1. 2026.

do -35%

*akcijske cijene su izražene na polici *popust se ne odnosi na već snižene artikle


Tablete za strojno pranje posuđa Somat 5u1 54 kom (1 kom=0,27 €) Excellence 60 kom (1 kom= 0,24 €), Gold 70 kom (1 kom=0,21 €), All in One Extra 85 kom (1kom=0,18 €), Gel za strojno pranje posuđa Somat 1370ml (1 l=10,58 €) PONUDA do 27. 1.

-48%

14,49€ 27,99 €

Cijena na 2.5.2025:27,99 €

Cijena na 2.5.2025:14,49 €

Kućni ljubimci Suha hrana za mačke Friskies 1,5 kg odabrani okusi (1 kg=3,06€)

Hrana za mačke Whiskas 85g odabrani okusi (1 kg=7,65€) Koprivnica (I.Česmičkog), Sisak (N.Tesle), Pitomača, Slatina, Požega, Virovitica, Vrbovec, Bjelovar (Pakračka 1), Kutina, Ivanec, Đurđevac, Zabok, Prelog, Čakovec, Pakrac, Karlovac, Varaždin, Križevci(N.Tesle), Dugo Selo

-31%

4,59€

6,69 €

-26% Cijena na 2.5.2025: 6,69 €

0,65€

0,89 €

Cijena na 2.5.2025: 0,89 €

PONUDA 14. 1. - 20. 1. 2026.

29


IZDVAJAMO IZ DNEVNE PONUDE JELA!

4,30

4,10

€

€

SRIJEDA

14. 1. 2026.

HRSKAVI SVINJSKI ODREZAK PUNJEN GLJIVAMA

ČETVRTAK

15. 1. 2026.

VARIVO OD LEĆE SA ROLANOM LOPATICOM

4,80

4,00

€

€

kn

SUBOTA

PETAK

17. 1. 2026.

16. 1. 2026.

HAŠE S MAKARONIMA

SALATA OD TUNE

4,90

5,00

€

€

PONEDJELJAK

19. 1. 2026.

POHANE PUREĆE ROLADICE U SJEMENKAMA OD BUĆE

Prilozi već od 1,10€! Salate već od 1,10€!

UTORAK

20. 1. 2026.

VEGE WRAP 2 (TORTILLA PUNJENA GUACAMOLEOM, HUMUSOM, TOFUOM, RIKOLOM I MOZZARELOM)

Uz svaki kupljeni gablec: Coca Cola 0,25l 2,30€ Sky Cola 0,33l 1,90€ Jamnica 0,50l 1,90€


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Tjedna akcija by Nabava.net Katalozi - Issuu