Skip to main content

Katalog

Page 1

KATALOG

Od srede 11.02. do utorka 24.02.

! a j i c k A

! a j i c Ak

Napolitanke limun Waffer 170g 82,12

-14%

70,00 411,76/KG

Majonez Dijamant 285 ml

-21%

189,97

149,00

Biskvit Orange Jaffa 150 g

526,28/L

144,97

-17%

120

,00 800,00/KG

Sok breskva Family 1.5 l

211,61

-24%

159,00 106,00/L

Set Fa više vrsta 635,51

-16%

529,99 529,99/KOM

Toalet papir Perfex 10 rolni, više vrsta 295,06

-12%

259,00 259,00/PAK

Set men STR8 714,97 original 250 ml + 150 ml

-30%

499,00 499,00/L

Sok Pepsi 2l više vrsta 149,97

-10%

134,00 67,00/L

Sok jabuka Family 1.5 l

193,20

-22%

149,00 99,33/L


AKCIJA

Od srede 11.02. do utorka 24.02.

Energetsko piće Guarana 0.25 l limenka više vrsta

Energetsko piće Guarana 0.5 l limenka više vrsta 94,97

-11%

84

79,97

-13%

69,00

,00

276,00/L

168,00/L

to! je najkraći put do ukusnog zalogaja!

314,97

Kroasan kakao krem to! 1 kg

299

,00 299,00/KG

226,97

Žu-žu sa susamom to! 1 kg

215

254,43

,00

Kiflice sa susamom to! 1 kg

215,00/KG

Torta nugat Fina 1.5 kg 1.492,86

1.373,00 915,33/KG

2

239,00 239,00/KG


AKCIJA

Od srede 11.02. do utorka 24.02.

Gusti jogurt 2,8% mm Moja Kravica 1.5 l

Čokoladno mleko Moja Kravica 1 l

-19

%

-24%

159,99 212,88

159,99/L

189,99

234,97

126,66/KG

Keks Plazma od srca 100 g više vrsta 168,24

Napolitanke Plazma kocke 130−135 g ,više vrsta

-16%

197,92

-19%

160,00 1.185,19/KG 1.230,77/KG

140,00 1.400,00/KG

Jogurt 9% mm Grekos 150 g

-14

Keks Plazma %

59,99-13 320,00 70,11400 g

%

369,97 399,93/KG

800,00/KG

3


AKCIJA

Od srede 11.02. do utorka 24.02.

Sveže mleko Dukat 1,45 l 159,68

159,00 109,66/L

Sveže mleko 2,8% mm Imlek 1.463 l

Mleko 2% Zdravo 1 l

229,99

149,99

-17%

-20%

119,00

189,00 131,60/L

119,00/L

domaći proizvod

Jogurt 2.8% mm Dukat 2 kg 269,87

-15%

229

Dugotrajno mleko 2,8% mm Dr.Milk 1l 116,88

109,00

,00 114,50/KG

109,00/L

domaći proizvod

Jogurt 2,8% mm Moja Kravica 1 l

179,99

Čokoladno mleko bela čokolada Vindija 0,2 l

-13%

154,99

64,68

-24%

49,00

154,99/KG

98,00/L

domaći proizvod

Jogurt 1% mm Belkino 1kg 129,97

-16%

109,00 109,00/KG

4

Jogurt Belkino 1kg, više vrsta

139,97

-14%

119,00 119,00/KG

Jogurt zottis fruit Dijamant 400 g

159,53

-10%

143,00 357,50/KG


AKCIJA

Od srede 11.02. do utorka 24.02.

Pavlaka 20% mm Imlek 180 g više vrsta

Pavlaka 20% mm Dr. Milk 400 g 179,52

-20%

96,62

143,00

-18%

79,00

357,50/KG

Sirni namaz Biser vajkrem natur 250g

439,00/KG

-13%

277,34

239,00 956,00/KG

cena je iskazana na 100 g

Sir kačkavalj Biser 200 g

Mladi domaći sir President 250 g

392,40

-26%

289

,00

Sir trapist Biser 1 kg

1.445,00/KG

192,85

179,00

Sitan sir 10% mm Belkino 450 gr

716,00/KG

146,51

-18%

119

248,50

,00

Sirni namaz Mlekara Šabac Ala kajmak 250g

1.199,00/KG

288,09

-11%

219,00

Sitan sir Belkino 450 g

486,67/KG

-11%

255,00 510,00/KG

433,50

-10%

390,00 866,67/KG

cena je iskazana na 100 g

Sir slajs Mlekovita Masdamer 100 g

157,93

149,00 1.490,00/KG

122,98

Sir parmezan Parmonia 40 g

-11%

109,00 2.900,00/KG

375,00

Sir gauda 48% mm Paladin 250 g

-20%

299,00 1.196,00/KG

Sir 48% mm Gauda blok Paladin 3.3 kg

130,53

-15%

109,90 1.099,00/KG

5


AKCIJA

Od srede 11.02. do utorka 24.02.

Hleb beli rezani DonDon 500 g

-10

87,13

78

Instant palenta Dr.Oetker 60 g

194

156,00/KG

-12%

59,00 983,00/KG

121,53

Namaz tuna Patelina 60 g

205,40

,00

67,68

Instant palenta sa sirom Dr.Oetker 55 g

99

197,63

Tuna komadi Giana 170 g

1.650,00/KG

182,50

169,00

,00 646,67/KG

81,78

-18%

,00

Ovsene pahuljice FUN&FIT lomljene 400g

Hleb obogaćen Tonus 300 g

%

422,50/KG

-15%

69,00 1.255,00/KG

100,10

Instant palenta sa pršutom Dr. Oetker 55 g

-14%

169

,00 994,12/KG

TOP CENA

89,00 1.618,00/KG

82,49

Corn flakes to! 250 g

-11%

-12%

72,00 288,00/KG

TOP CENA

Nudle curry Maggi 63 g

Kaša Nutrino Lab 180 g više vrsta

6

249,97

-40%

149,00 828,00/KG

289,97

Nudle piletina Indo 350 g

-18%

235,00 626,67/KG

299,97

-25%

224,00 3.555,56/KG


AKCIJA

Slanina dimljena pikant Delikato 1 kg

Od srede 11.02. do utorka 24.02.

1.209,47

1.169

,00 1.169,00/KG

Dimljeni pileći batak i karabatak 1 kg

368

Kobasica Pili Delikato 325 g

,00

139,61

Slajs kobasica Zlatiborac 100 g, više vrsta

368,00/KG

-10%

125

-20%

849

,00 849,00/KG

Kobasica grill Carnex 280 g

do -20%

Kobasica Pilikato Delikato 1 kg 380,00

1.069,20

,00 384,62/KG

262,20/276,00

219

,00 2.190,00/KG

Kobasica fino usitnjena pileća Wudy 300 g

279,55

259,00 925,00/KG

180,60

-11%

159,00 530,00/KG

Pršuta svinjska rustik slajs Delikato 100 g Slajs kobasica Delikato 100 g, više vrsta

221,73

212

296,57

287,00

,00 2.120,00/KG

2.870,00/KG

TOP CENA

Stišnjena kobasica Neoplanta 1 kg

1.187,20

-24%

899,00 899,00/KG

Kobasica fino usitnjena svinjska Gudi 205 g

188,00

-15%

159,00 775,61/KG

Kobasica fino usitnjena pileća Pipi 205 g

178,10

-15%

151,00 736,59/KG

7


AKCIJA

Od srede 11.02. do utorka 24.02.

Stišnjena šunka Neoplanta 330 g 469,99

-17%

389

Kobasica posebna Extra 600 g

Pašteta šunka Carnex 75 g

,00 1.178,79/KG

-10%

267,30

239

,00

88,97

398,33/KG

84

,00 1.120,00/KG

Majonez slaninica Dijamant 285 ml 197,97

-10%

178

8

Fruštuk mini Neoplanta 230 g

,00 624,56/L

Kobasica extrawurst Vindija 350 g

Pašteta jetrena Carnex 75 g

-14%

444,44

379

,00 1.647,83/KG

Kobasica planinska Yuhor 325 g

-10%

198,07

178

90,28

,00 178,00/KG

Kobasica Yuhor 325 g više vrsta

161,46

153,00 470,77/KG

144,07

136,00 418,46/KG

-11%

80,00 1.066,67/KG

Majonez Polimark 280 ml 168,97

155

,00 553,57/L

Kečap blagi Polimark 1 kg

281,53

-10%

253,00 253,00/KG


AKCIJA

Od srede 11.02. do utorka 24.02.

Maslinovo ulje Extra virgin Monini 1 l

-19%

1.995,31

1.599,00 1.599,00/L

Cvekla Dijamant 670 g

262,20

74,97

Senf Polimark 100 g

Špagete Barilla 500 g

93,71

Začin Bag 250 g

336,00/KG

148,00 778,95/KG

Testenina za supu traka nereckana Bozal 200 g 123,68

Sos C 50 g više vrsta

2.180,00/KG 3.406,25/KG

181,91

Grašak Frikom 400 g

555,00/KG

119,97

109,00

59,97

Supa njupa C 45 g

149

372,50/KG

-18%

49,00 1.088,89/KG

-18%

,00

-10%

111,00

198,89/KG

-10%

84,00

Ren ribani tegla Dijamant 190 g

179,00

-12%

318,00/KG

670,00/KG

197,25

331,34/KG

159,00

67,00

-10%

165,17

Pirinač dugo zrno ABC 900 g

-15%

222,00

182,00

-10%

Boranija žuta to! 900 g

218,65

199,00 221,11/KG

9


AKCIJA

Margarin namaz Dobro jutro 500 g

204,00

Od srede 11.02. do utorka 24.02.

-14%

175,00

Riblji štapić Premium 300 g

350,00/KG

429,00

-24%

326,00 1.086,67/KG

-14%

384,05

Pomfrit Fresko 1 kg

329,00 329,00/KG

TOP CENA

-13%

104,69

Šečer u prahu C 250 g

Šlag univerzalni C 500 g

521,70

-23%

399,00 798,00/KG

258,00

Biljni šlag 25% mm. Whipping cream 0.5 l

-18%

210,00 420,00/L

134,08

Krem za kuvanje Polimark 200ml

91,00 364,00/KG

-18%

109,00 545,00/L

193,58

Papir za pečenje Fino 16 kom

189,97

Oblande C 210 g

10

-10%

170,00 809,52/KG

Čokolada za kuvanje Menaž 200 g

449,96

409,00 2.045,00/KG

Aluminijumska folija Fino 20 m

-12%

170,00 170,00/PAK

340,43

-17%

282,00 282,00/PAK


AKCIJA

Od srede 11.02. do utorka 24.02.

TOP CENA

Kafa jubilarna Franck 100 g Kafa C 200 g 439,97

399

Kapućino Nescafe 14 g više vrsta

56,04

,00

255,15

216

1.995,00/KG

-10%

50

,00 3.571,43/KG

-15%

Kafa Jacobs 12,4−12,6g više vrsta

27,30

,00

25

2.160,00/KG

,00 2.016,13/KG 1.984,13/KG

507,47

Kafa Nescafe Classic 100 g

Caffe Landessa 230 ml više vrsta

479,90 4.799,00/KG

139,97

130,00

565,22/l

TOP CENA

354,83

Bombonjera Toffifee 125 g

-20%

283,00

Čokolada Milka 250 g više vrsta

2.264,00/KG

TOP CENA

Čokoladna bananica Štark 400 g

399,08

799,75/KG

450,00 1.800,00/KG

TOP CENA

-19%

319,00

487,87

877,02

Bombonjera Ferrero Rocher 200 g

-20%

699,00 3.495,00/KG

11


AKCIJA

Od srede 11.02. do utorka 24.02.

148,49

Roleri Cipiripi 150 g više vrsta

142,00

946,67/KG

Čokolada Najlepše želje 85−90 g više vrsta

-15%

184,00 216,52

2.164,71/KG 2.044,44/KG

Keks Plazma mini 200 g 338,82

Krem duo Lino Lada 350 g

338

,00

112,00 121,85

Keks Domaćica 230 g

965,71/KG

178,00 188,00

486,96/KG

890,00/KG

TOP CENA

Čokoladno jaje Kinder Suprise 20 g

135

,78

6.789,00/KG

171,00 185,88

Biskvit chocominis Milka 150 g

1.140,00/KG

TOP CENA

Biskvit Munchmallow Jaffa 210 g

12

-13%

180,00 208,78

857,14/KG

Kroasan super max 7Days 110 g više vrsta

156,87

-20%

125,00 1.136,36/KG

Keks Zlatni Pek 630 g

238,32

-28%

169,90 269,68/KG


AKCIJA

Bar žitni crna ribizla Vitanova 35 g

Od srede 11.02. do utorka 24.02.

-16%

56,00 66,97

Bar žitni kajsija Vitanova 20 g

1.600,00/KG

Keks integralni suvo grožđe Wellness 210 g

-10%

Čokoladica Kit Kat 40−41,5 g, više vrsta

80,00

Bombone gum Haribo 100 g više vrsta

-10%

142,00 157,95

1.420,00/KG

Kreker Swisslion Kvikersi 200 g

-17%

89,00

445,00/KG

2.000,00/KG 1.927,71/KG

-15%

45,00

52,97

1.800,00/KG

84,83

585,71/KG

108,38

Bar Vitanova 25 gr više vrsta

1.800,00/KG

123,00 137,50

-16%

36,00 42,97

Čokoladni bar Bounty 57 g

-15%

96,00 113,78

1.684,21/KG

Bombone karamela lešnik Pionir 100 g

-15%

110,00 129,60

1.100,00/KG

Flips Čarobnjaci Swisslion 50 g više vrsta

-12%

49,00

55,73

980,00/KG

13


AKCIJA

Od srede 11.02. do utorka 24.02.

247,82

Čips Chipsy 210 g više vrsta

-13%

215,00

1.023,81/KG

Čips classic Čačanski 150 g + 50 g gratis

181

,57 907,85/KG

Flips Max sour cream Clipsy 70 g 97,27

-13%

84,00

1,200.00/KG

115,57

Čips Chio 80 g više vrsta

-15%

98,00

1.225,00/KG

Flips kikiriki Clipsy 120 g 97,37

-13%

84

,00 700,00/KG

Kokice Clipsy 70 g 97,27

-13%

84,00

1,200.00/KG

314,21

Čips Pringles 165 g više vrsta

298,00

1.806,06/KG

Flips kikiriki Smoki 250 g 190,29

-12%

167,00

668,00/KG

TOP CENA

Grickalice Trik Mix 300 g 135,06

124,00

413,33/KG

14

Suncokret šareni slani Cricky Nuts 200 g 139,97

126,00

630,00/KG

Kokice Popcorn 3x100 g 263,25

-24%

199,00 663,33/KG


AKCIJA

Od srede 11.02. do utorka 24.02.

Energetsko piće Hell 0.5 l limenka 99,97

90,00

180,00/L

Sok breskva Cube 1.5 l 210,83

-18%

172,00

114,67/L

Sok pomorandža Mirinda 2 l

149,97

-10%

134,00 67,00/L

Sok 100% ananas Life 1l 286,53

259

76,66

,00

Sok Pepsi 0.5 l više vrsta

144,00/L

259,00/L

Sok Bravo Sunny 1.5 l, više vrsta

Sok 100% borovnica Life 1 l 267,36

-17%

220,00

220,00/L

72,00

147,58

Sok NECTAR Nije svejedno 1.5 l, više vrsta

135,00

90,00/L

161,07

-19%

130,00 86,67/L

15


AKCIJA

Od srede 11.02. do utorka 24.02.

TOP CENA

Pivo Staropramen limenka 0.5 l 115,97

-23%

89,00

178,00/L

Pivo Lowenbrau limenka 0.5 l

89,97

do -19%

-22%

70

,00

Pivo Heineken limenka 0.5l više vrsta

140,00/L

Vino crveno Ždrepčeva krv 1 l

699,97

Vino Salaš Naš 0.75 l više vrsta

16

-11%

619

,00

825,33/L

454,97

-18

370

%

,00 370,00/L

Voda negazirana Aqua Viva 1.5 l 69,99

-14%

60

,00 40.00/L

134,97/129,97

109,00

218,00/L

Voćno vino Sangria 1l 479,97

-25%

359,00 359,00/L

Voda gazirana Knjaz 1.75 l 64,97

59,90

34,23/L


AKCIJA

Od srede 11.02. do utorka 24.02.

Gel za tuširanje Palmolive 250 ml više vrsta 398,40

-38%

245,00 980,00/L

280,04/279,98

Dezodorans Fa 150 ml više vrsta

274

,00 1.826,67/L

Set sandalwood gel za tuširanje + dezodorans + novčanik Dove

1.099,97

Set awaken gel za tuširanje + dezodorans + losion za telo Dove

1.689

Set hydrate gentle gel za tuširanje + dezodorans Dove

999

-34%

Pasta za zube Colgate 75 ml više vrsta

179,97/180,75/180,83

119

,00 1.586,67/L

1.099,97/PAK

,97

1.689,97/PAK

,97 999,97/PAK

Set pamper pufna gel za tuširanje + sapun + pufna Dove

589,97/PAK

1.019,97

999,99

Set clean gentle men gel za tuširanje + dezodorans Dove

Set comfort men gel za tuširanje + dezodorans + stik Dove

589,97

999,99/PAK

1.629,97

1.599,99

1.599,99/PAK

TOP CENA

Ulošci Libresse više vrsta

289,75

-11%

255,00 255,00/PAK

Ulošci Naturella više vrsta

301,08

-16%

252,00

252,00/PAK

17


AKCIJA

Od srede 11.02. do utorka 24.02.

80 pranja

22 pranja

Deterdžent za veš regular Persil 80 pranja 6kg

Deterdžent regular gel Persil 22 pranja 990 ml

1.890,00

587,00

599,96

1.929,44

315,00/KG

-29%

479

,00 Omekšivač soft lotus Duel 386,60/L

2x 1.6 l

777,00

-10%

699

,00 Sredstvo za skidanje fleka 218,44/L

Vanish 0.5 l više vrsta

410,97

Tečni deterdžent Fairy 0.45 l više vrsta

199,99

221,47

-16%

368,89/L

2.289,00

-10%

,00 738,00/L

Omekšivač fresh sky Silan 1.672 l 352,50

345,00

206,34/L

Odmašćivač sa pumpicom Axel Sgraso 0.75 l

-19%

179

,00

-10%

2.550,05

32,70/KOM

369

Tečni deterdžent Fairy lemon 0.45 l

166

Kapsule za veš pods acrtic Ariel 70 kom

592,93/L

Omekšivač orchid Lenor 59 pranja 1.239 l 679,97

70 pranja

349,65

317,00

,00

422,67/L

397,78/L

TOP CENA

249,16/243,19

WC osveživač Bref 2x50 g više vrsta

18

229

,00 2.290,00/KG

283,50

Toaletni papir breskva Camelia 10 rolni

-39%

-10%

255,00

255,00/PAK

682,68/682,79

Toalet papir ZEWA 10 rolni više vrsta

415,90 415,90/PAK


AKCIJA

Od srede 11.02. do utorka 24.02.

1.979,97

Pelene Pampers više vrsta

1.880,00

1.880,00/KG

Hrana Whiskas 85 gr više vrsta

99,97

270,75

Dečija kaša 6+ Nutrino više vrsta

238,00

1.252,63/KG

-10%

89,00

1.047,06/KG

-12%

Hrana za mačke Felix 85 g više vrsta

82,78

973,88/KG

19


AKCIJA

Online

Od srede 11.02. do utorka 24.02.

Za više informacija skeniraj QR kod

a

za 10 dan

5.699,97

Aparat za sušenje dehidrator hrane Zilan 250W

5.699,97/KOM

5.699,97

Masažer gun mini 2 Xiaomi

5.699,97/KOM

KUPNOI

ZAJED

Ovlaživač vazduha DEM-F628W DEERMA

Televizor Union smart HDT2 32’’

3.499,97

14.999,97

3.499,97/KOM

Air fryer DEM-K230W Deerma 3 l

5.699,97 5.699,97/KOM

12.999,97

13.999

,00

Televizor Union 32 HD T2

13.999,00/KOM

11.999

,00

11.999,00/KOM

Slušalice bezicne stereo Bluetooth V5.3 TWSB80 više vrsta

kupi zajedno 3.999,94

2 za 2.499,00

Televizor Union 40 full HD T2

1.999,97/KOM

18.499,97

17.499,00 17.499,00/KOM

Plaćanje možete izvršiti prilikom preuzimanja u radnji na način koji vama najviše odgovara:

MOGUĆNOST PLAĆANJA

KEŠ

KARTICE

ODLOŽENO PLAĆANJE ČEKOVIMA GRAĐANA

150 DANA

Ponuda traje dok traju zalihe. Moguća promena cena samo u slučaju promene cena dobavljača ili u slučaju promene poreskih stopa. Nismo odgovorni za eventualne štamparske greške. Fotografije mogu odstupati od stvarnog izgleda proizvoda. Posetite nas na:

www.persu.rs

persumarketi

persumarketi

Liflet � 04/ 2026 Nije u asortimanu svih prodavnica


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Katalog by Nabava.net Katalozi - Issuu