Skip to main content

Pogledajte naše ponude

Page 1

OD ČET. 12.05. DO NED. 15.05.

Deep Pikok

Panceta •

Svetlo pivo

1 kg

•

-21%

Cca 400 g

1 399.

99

4 % Vol.

0,5 l

-22%

1 099.

99

57.99

44.

# 227748

Snack Day

Čips sa ukusom paprike

99

1 l = 89.98 din

Od četvrtka 12.05. do srede 18.05.

150 g

# 225118

-22%

109.99

84.99 1 kg = 566.60 din

Od četvrtka 12.05. do srede 18.05. # 238569

1 kg

Italiamo

Lešnik krem sa seckanim lešnicima KRATKOTRAJNA

PONUDA

400 g

!

SAMO! Sveži pileći file XXL pakovanje •

Cca 2 kg

# 261198

299.99

1 kg

1 kg = 749.98 din

SAMO!

# 217874

Više proizvoda iz teme „Italija“ pronađite NA STRANAMA 14 - 21

www.lidl.rs /LidlSrbija KN · 19/22

529.99

Mladi beli krompir

139.99 # 83135


Ove nedelje

TOP IZBOR!

Sveži svinjski vrat • • •

Sa koskom Narezan Cca 500 g 1 kg

-23%

559.99

429.99 # 227755

Bela tikvica 1 kg

-30%

129.99

89.99 # 82353

KN · 19/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČET. 12.05. DO SRE. 18.05.

Chef Select

Kroasani sa susamom 1 kg

-33%

209.99

139.99 # 239845

1L=

400 / 500 g

56.66

-30%

229.99

Sondey

Mešavina vafel i čajnih keksića

159.99 1 kg = 399.98 / 319.98 din

# 200454

Pilos

Sveže mleko •

2,8 % m. m. 1,5 l

-26%

114.99

84.99 1 l = 56.66 din

# 225532

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 19/22

KN · XX/22


Super sveže od čet. 12.05.

Domaći tamni hleb 500 g

-22%

109.99

84.99 1 kg = 169.98 din

Od četvrtka 12.05. do srede 18.05. # 225518

Više od PAK O

50

proizvoda u

Lidlovoj pekari

NJ VA

E

6

komada

54 g

Čoko donat

-21%

54.99

42.

99

100 g = 79.62 din

Od četvrtka 12.05. do srede 18.05. # 200114

KN · 19/22

KRATKOTRAJNA

NOVO!

Quark kuglice •

Pecivo od svežeg sira

PONUDA

6 x 28 g

!

179.99

1 kg = 1 072.- din # 258518

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČET. 12.05. DO NED. 15.05. pakovanje

125 g

pakovanje

125 g

LJE ZA BORA SUT

pak. / 125 g

pak. / 125 g

-40%

-35%

199.

99

119.

Bio borovnice

1 kg = 959.92 din

129.99

# 81685

# 80835

99

Maline

1 kg = 1 040.- din

Više od

120

Crvena paprika

•

199.99

Californian Wonder

proizvoda na

Lidlovoj

1 kg

SAMO!

1 kg

pijaci

199.99

SAMO! Kruške

# 82615

139.99 # 80275

Baštensko cveće

Držati u kući

Na sunčanom mestu

U hladu

Umereno zalivanje

Redovno zalivanje

Ukrasno sobno cveće

Ukrasne sobne biljke • • •

• •

Cca 15 - 35 cm Više vrsta U keramičkoj saksiji

Cca 25 - 45 cm Više vrsta

899.99

549.99

# 62731

# 157127

Saksijske ruže

Mirisne muškatle • •

• •

Cca 25 cm Više boja

Cca 30 cm Više boja

399.99

499.99

# 58380

# 172614

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 19/22

KN · XX/22


ZA ROŠTILJANJE I UŽIVANJE

400 g

500 g

-16%

-25%

239.

Sveža ljuta kobasica

399.99

99

199.99 1 kg = 499.98 din

Sveži uštipci sa sirom

299.99 1 kg = 599.98 din

# 247154

# 255271

400 g

Sveži šiš ćevapi

-20%

349.

99

279.

99

1 kg = 699.98 din

Od četvrtka 12.05. do srede 18.05. # 247010

KN · 19/22

500 g

Sveže juneće šnicle

•

Od buta

-16%

499.99

419.99 1 kg = 839.98 din

# 227816

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČET. 12.05. DO NED. 15.05.

Sveži marinirani pileći batak i karabatak •

Bez kostiju

500 g

-18%

329.99

269.99 1 kg = 539.98 din

# 247508

Više od

80

proizvoda u

Lidlovoj mesari

Lidl sa ponosom nosi oznaku „Best Buy Award Br. 1 - najbolji odnos cene i kvaliteta“ u kategoriji “Pakovano meso”.

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

Garanciju kvaliteta označava INMES SERTIFIKAT.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 19/22

KN · XX/22


Posebno za korisnike

Lidl Plus-a, kupon Odgovara vašim navikama u kupovini Može da se iskoristi samo jednom Vi birate koje kupone koristite klikom na dugme AKTIVIRAJ

kupon

Nakon aktivacije, popust se evidentira skeniranjem kartice

Maks. Količine akcijskih proizvoda po kupcu, koje 5 jepakovanja moguće kupiti uz kupon, su jasno definisane na slici i u aplikciji. Svaki kupon je moguće iskoristiti samo jednom, nakon čega će nestati iz aplikacije.

pakovanje

Maks. 4 kg

500 g

Paradajz šljivar

Maks. 5 pakovanja

•

Roma

pak. / 500 g

Uz kupon

179.99

Sveži pileći batak i karabatak miks •

Cca 1 kg

-27%

139.99

-22%

1 kg

Uz kupon

1 kg = 279.98 din

Od četvrtka 12.05. do nedelje 15.05.

Aktiviraj i uštedi

# 82446

399.99

289.99

Maks. 3 pakovanja Pikok

Suvi vrat •

Od četvrtka 12.05. do nedelje 15.05.

Aktiviraj i uštedi

Narezan 100 g

# 240359

Uz kupon

Maks. 3 pakovanja

198.99

139.99

-29%

1 kg = 1 400.- din

Aktiviraj i uštedi

# 227764

Maks. 3 pakovanja Sunga

Domaća kafa • 800 g

S ljubavlju, domaće

Uštipci sa sirom

-27% Aktiviraj i uštedi

200 g

Uz kupon

Uz kupon

219.99

244.99

159.

99

1 kg = 199.99 din # 260292

KN · 19/22

Mlevena i pržena

-30% Aktiviraj i uštedi

169.99

1 kg = 849.95 din # 226126

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


AJ

e

OD ČET. 12.05. DO SRE. 18.05.

Posebno za korisnike

Lidl Plus-a, ponuda Donosi dodatne uštede Može da se koristi više puta Ista je za sve Lidl Plus korisnike

ponuda

Automatski se evidentira skeniranjem kartice

135 g

Rolovano hot dog pecivo

100 g

-26% 74.99

54.99

1 kg = 407.34 din

-30%

Pilos

Extra sirni namaz •

60 % m. m.

52.99

36.99

1 kg = 369.90 din

# 263984

# 225485

Solevita

Voćni nektar od breskve i jabuke •

Kakao tabla •

Za jelo i kuvanje

1l

-29%

200 g

-31% 87.99

50 % voćni sadržaj

84.99

59.99

59.

99

# 228036

1 kg = 299.95 din # 241119

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 19/22

KN · XX/22


Super kvalitet od čet. 12.05.

Pilos

Kiselo mleko light •

Pilos

Topi namaz •

0,5 % m. m.

•

Gauda ili tilsiter 16 % m. m.

400 g

100 g

-23%

-25%

45.

99

79.99

34.99 1 kg = 87.48 din

59.99

# 241363

# 225730

1 kg = 599.90 din

Pilos

Skyr voćni jogurt • •

Islandski tip jogurta Više vrsta 150 g

-22% 74.99

57.

99

1 kg = 386.60 din # 230150

KN · 19/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČET. 12.05. DO NED. 15.05.

Pilos

t

Grčki tip jogurta •

Sa kokosom ili medom 150 g

-25%

59.99

44.99 1 kg = 299.94 din

# 222068

S ljubavlju, domaće

Suva pečenica • S ljubavlju, domaće

Sremska kobasica •

Cca 300 g

1 kg

100 g

-20%

-22%

999.

269.99

99

799.99

209.99

# 230951

#262095

1 kg = 2 100.- din

1 kg

200 g

-23%

129.99

Baroni

Pizza šunka •

Narezana

Narezana

99.

99

1 kg = 499.95 din # 230102

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

-23%

599.99

Culinea

Ćureći medaljoni •

Punjeni šunkom i sirom

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 19/22

459.99 # 232867

KN · XX/22


Super od č Crownfield

Hrskavi musli •

Malina ili jagoda 350 g

-20%

199.99

159.99

Cien

1 kg = 457.12 din

Sportska krema •

# 222965

Za smanjenje trenja i napetosti, sa umirujućim svojstvima ili sa efektom zagrevanja KRATKOTRAJNA

PONUDA

150 ml

Confiserie Firenze

Vafli

!

349.99 1 l = 2 334.- din

# 249934

20

4x

rolni

KRATKOTRAJNA

PONUDA

20 rol.

!

-22%

Toalet papir Četvoroslojni U boji i sa mirisom

89.99

Tastino

899.

Floralys

• •

210 g

99

Ovseni keks sa susamom

1 rol. = 45.- din

69.99 1 kg = 333.29 din

# 229099

# 233478

Kosili

Bebi puder

Kosili

30

pranja

•

Omekšivač za veš • •

Za različite tipove kože ili za osetljivu, normalnu ili veoma osetljivu kožu

Ultra Sensitive Za osetljivu kožu beba

KRATKOTRAJNA

PONUDA 1l

!

173.

99

-21%

184.

99

144.

99

1 kg = 1 450.- din

# 245591

KN · 19/22

100 g

# 232781

KRATKOTRAJNA

Kosili

Sapun za bebe •

Više vrsta

PONUDA kom.

!

44.99 # 245579

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


d četvrtka KRATKOTRAJNA

PONUDA

6x1l

Mg Mivela

Mineralna voda •

Blago gazirana ili gazirana

OD ČET. 12.05. DO SRE. 18.05.

!

400 g

249.

99

Orlando

Hrskava poslastica za pse

1 l = 41.67 din

Cena važi za 6 kupljenih flaša # 248412, # 248413

•

Više vrsta

-23%

169.99

129.

99

1 kg = 324.98 din # 200875

100 % voćni sadržaj

Solevita

Sok multivitamin •

100 % voćni sadržaj 1l

-23%

1,24 kg

129.99

99.

99

-25%

Orlando

Vlažna hrana za pse •

# 200806

Više vrsta

199.99

149.99 1 kg = 120.96 din

# 238675

70

komada

Kosili

Šampon ili kupka za bebe •

Više vrsta

KRATKOTRAJNA

PONUDA

400 ml

-20%

314.99

249.99 1 l = 624.98 din

70 kom.

Kosili

Vlažne maramice za bebe • •

Natural ili Sensitive Sa poklopcem

!

149.99

1 kom. = 2.15 din # 245578

# 245572, # 245573

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 19/22

KN · XX/22


Italiamo

Zelene masline Bella di Cerignola • •

Sa košticom 420 g oceđene mase 700 g

319.99

1 kg = 761.89 din # 204816

Italiamo

Maslinovo ulje iz Barija •

3

komada

Ekstra devičansko

500 ml

Italiamo

Lepinje na italijanski način 390 g

499.99

149.99

1 l = 999.98 din

1 kg = 384.59 din

# 211115

# 211106

Italiamo Italiamo

Grisini •

Više vrsta

250 g

209.99

1 kg = 839.96 din # 204780

KN · 19/22

Grisini sa maslinovim uljem 300 g

199.99

1 kg = 666.64 din # 207436

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

12.05.

Italiamo

NOVO!

Provoletta sir

Italiamo

•

Scamorza •

Sveži sir od parenog testa 37 % m. m.

•

Italijanski sveži sir od parenog testa U listićima Dimljeni ili klasik

• •

300 g

299.99

140 g

169.99

1 kg = 999.97 din

1 kg = 1 215.- din

# 202475

# 202466

Italiamo

Buffalo mozzarella

Italiamo

Grana Padano DOP

• •

300 g

Od bivoljeg mleka 52 % m. m.

125 g

259.99

599.

99

1 kg = 2 080.- din

1 kg = 2 000.- din

# 203702

# 230983

Italiamo

Mascarpone e Gorgonzola • • •

Italiamo

Mascarpone sveži sir

Ekstramasni Od Mascarpone i Gorgonzola sira 73 % m. m.

•

41 % masti

500 g

469.99

200 g

299.99

1 kg = 939.98 din # 237460

1 kg = 1 500.- din # 208521

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 19/22

KN · XX/22


Italiamo

Farfalle tricolore •

Italijanska testenina od durum pšenice 500 g

159.99

1 kg = 319.98 din # 206869

Italiamo

Trottole tricolore • Italiamo

•

Špagete tricolore 500 g

Durum testenina sa paradajzom i spanaćem Idealna za pripremu salata ili pasti sa Italiamo sosevima 500 g

149.99

159.

99

1 kg = 299.98 din

1 kg = 319.98 din

# 204739

# 206844

Italiamo

Pesto sa Sicilije •

Siciliano ili Trapanese

180 g

219.

99

1 kg = 1 223.- din # 203691

KN · 19/22

Italiamo

Balsamico sirće u spreju

•

Svetli ili tamni 250 ml

219.99

1 l = 879.96 din # 207935

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

12.05.

1 kg Italiamo

Cannelloni 250 g

129.99

1 kg = 519.96 din # 215957

Italiamo

Testenina sa spanaćem

Italiamo

Špagete •

• •

Testenina od durum pšenice

U obliku maslinovog lista Italijanski proizvod napravljen od durum pšenice 500 g

1 kg

219.99

199.99

1 kg = 439.98 din # 208561

# 207485

Italiamo

Balsamico sirće iz Modene

Italiamo

Balsamico umak •

Više vrsta

250 ml

199.99

250 ml

199.99

1 l = 799.96 din # 201908

1 l = 799.96 din # 226942

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 19/22

KN · XX/22


NOVO!

Hleb od heljde sa orasima 400 g

219.99

1 kg = 549.98 din # 200063

Italiamo

Bešamel sos

Italiamo

•

Sveže testo za lazanje 250 g

139.99

1 kg = 559.96 din

Pogodan za pripremu lazanja i paste Carbonara

500 ml

149.99

1 l = 299.98 din

# 211385

# 213983

NOVO! Italiamo

Antipasti •

Više vrsta

120 / 150 g

219.

99

1 kg = 1 834.- / 1 467.- din # 223528

Italiamo

Tarallini

NOVO!

•

Italiamo

Kapar •

•

Oceđena masa 180 g

370 ml

219.

99

1 l = 1 223.- din # 204785

KN · 19/22

Sa maslinovim uljem, čilijem ili komoračom Italijanski slani snek u obliku kružića 500 g

219.

99

1 kg = 439.98 din # 204772

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

12.05.

Hleb sa medom i orasima

NOVO!

380 g

219.99

1 kg = 578.93 din # 257037

Italiamo

Čeri paradajz u soku od paradajza

Italiamo

Pasirani paradajz

425 ml

99.99

•

1 l = 235.28 din

Sa bosiljkom 720 ml

169.99

# 202258

1 l = 236.10 din # 202261

Italiamo

Pasirani paradajz •

Rustica

720 ml

149.99

1 l = 208.32 din # 208528

Italiamo

Brusketi •

Sa ukusom pice, ruzmarina ili maslina

150 g

119.99

1 kg = 799.94 din # 204805

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 19/22

KN · XX/22


NOVO! Italiamo

Amaretto torta na italijanski način 700 g

749.99

1 kg = 1 072.- din # 261269

Italiamo

Italiamo

Sladoled na italijanski način •

Sa ukusom limuna sa Sicilije ili sa ukusom Amaretto likera sa komadićima Amaretto puslica

Panna Cotta •

2 x 100 g

189.99

2

komada

1 kg = 949.95 din # 202020

Italiamo

Tiramisù

350 ml

139.99

1 l = 399.98 din

# 203684, # 203682

Sa karamel prelivom

•

Italijanski desert 2 x 80 g

159.99

2

komada

1 kg = 999.94 din # 214714

Italiamo

Sladoled sa ukusom kafe 350 ml

139.99

1 l = 399.98 din

Italiamo

NOVO! Zabaglione sladoled

2

komada

2 x 185 ml

269.99

1 l = 729.71 din

# 204783

# 241944

Italiamo

Sladoled na italijanski način •

Orah i Zabajone krem, čoko vanila, amareto, limun i malina, pistaći ili tiramisu 750 ml

299.99

1 l = 399.99 din # 205196

KN · 19/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

12.05.

Italiamo

Desertni specijalitet •

Straćatela, kafa, sa pistaćima i čokoladom ili sa kakaom i mascarpone sirom 450 / 500 g

349.99

1 kg = 777.76 / 699.98 din # 208744, # 217314

Italiamo

Tiramisù desert na italijanski način

Italiamo

Kroasani •

•

Sa čokoladnim ili kajsija punjenjem

Sa 30 % kremastim punjenjem

500 g

500 g

289.99

339.99

1 kg = 579.98 din

1 kg = 679.98 din

# 204798

203685, # 203686

Italiamo

NOVO! Punjeni biskvit •

Italiamo

Novellini čajno pecivo na italijanski način •

Sa mlekom i medom

350 g

150 g

159.99

159.

99

1 kg = 1 067.- din

1 kg = 457.12 din

# 254133

# 217917

150 g

Italiamo Italiamo

Amaretti biskvit •

Slatke puslice sa košticama kajsije

Sa kremom sa ukusom limuna ili čokoladnim kremom

200 g

169.99

1 kg = 849.95 din

Cremoso italijanski tip jogurta •

Lešnik ili limeta

59.99

1 kg = 399.94 din # 217758

# 202162

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 19/22

KN · XX/22


Italiamo

Melanzane alla Parmigiana •

Polupripremljeno jelo sa patlidžanom i mozzarella sirom 450 g

Italiamo

Plodovi mora sa belim lukom

329.99

1 kg = 733.32 din # 212611

300 g

429.99

1 kg = 1 434.- din # 202111

Italiamo

Kroketi od krompira na italijanski način •

NOVO! Italiamo

Sa punjenjem od sušenog paradajza i bosiljka

Minestrone •

600 g

Mešavina povrća za supu 1 kg

259.99

299.99

1 kg = 433.32 din # 253740

# 203697

Italiamo

Italiamo

NOVO! Prilog uz bruskete •

Začinjeni sušeni paradajz sa kaparom ili začinjene grilovane paprike sa belim lukom u ulju 190 g

169.

99

1 kg = 894.69 din # 208245

KN · 19/22

Sušeni paradajz •

Za pripremu brusketa ili kao začin u jelima

100 g

179.99

1 kg = 1 800.- din # 203142

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

12.05.

Italiamo

Focaccia •

4 vrste sira

330 g

399.99

1 kg = 1 213.- din # 214535

Italiamo

Calzona •

Sa nadevom od paradajz sosa i mozzarella sira 250 g

319.99

1 kg = 1 280.- din

9

# 227101

komada

Italiamo

Brusketi •

Pomodori ili Grillino 342 g

339.99

1 kg = 994.13 din # 202795

Italiamo

Antipasti •

Luk, paradajz, šampinjoni ili artičoke u tegli 285 / 300 g

229.99

1 kg = 806.99 / 766.64 din # 202426

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 19/22

KN · XX/22


EFIKASNI RADOVI

UZ PRAVI ALAT

Struja zavarivanja: 25-120 A Nominalni napon: 230 V Napon praznog hoda: 46 V Klasa zaštite: IP21S Sadržan pribor: cca 0,45 kg žice za zavarivanje (cca 0,9 mm), 1 mlaznica gorionika (prethodno montirana), 4 mlaznice za zavarivanje (1 prethodno montirana), 1 maska za zavarivanje, 1 čekić za skidanje nečistoća sa žičanom četkom, 1 kaiš za nošenje

TV

HIT NEDELJE Parkside®

Inverter aparat za zavarivanje sa punjenom žicom PIFDS 120 A1 • • •

Hlađenje pomoću ventilatora i zaštita od preopterećenja u vidu termo monitora sa kontrolnom lampicom Jednostavno prilagođavanje debljini materijala Kabl za zavarivanje dužine od cca 2 m sa izmenjivim mlaznicama za zavarivanje

kom.

11 999.

-

Dužina kabla: cca

4m

# 373206

KN · 19/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

12.05.

Vidno polje: 9,2 x 4,2 cm Vreme zatamnjivanja: 0,0004 s Podesivi DIN stepen zaštite: 5-9 / 9–13 UV/IR zaštita: DIN 16

TV HIT NEDELJE Parkside®

Automatska maska za zavarivanje PSHL 2 D1 •

Sa integrisanom LED sijalicom za optimalno osvetljavanje radnog prostora – može se odvojeno priključiti Sa True-Color filterom za jasan prikaz boja Optimalna zaštita zahvaljujući automatskom zatamnjivanju prilikom paljenja električnog luka Automatska kontrola senčenja Varijabilno podesiva osetljivost i vreme osvetljavanja

• • • •

kom.

3 899.# 373201

Ø 0.6 mm 0.45 kg

1

Dužina: 238 m Ø 0.8 mm 0.45 kg

2

ili

Različite vrste

Dužina: 142 m Ø 1.0 mm 0.45 kg

Parkside®

Dvostruki magnet ili ugaoni magnet

Dužina: 100 m Ø 0.9 mm 0.45 kg

Dužina: 118 m

Parkside®

Punjena žica za zavarivanje PSFD B1

kom.

499.

99

•

Praktično pomagalo prilikom varenja i montaže

•

Dimenzije:

•1

cca 205 x 86 x 40 mm

2 •

cca 190 x 122 x 24 mm

kom.

499.

# 373205

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

99 # 332004

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 19/22

KN · XX/22


Struja rezanja: 15–40 A Kapacitet rezanja: bakar cca 1-4 mm / nerđajući čelik 1-8 mm / aluminijum 1-8 mm / gvožđe 1-10 mm / čelični lim 1-12 mm Radni pritisak: 4-4,5 bar Nominalni napon: 230 V / 50 Hz

TV HIT NEDELJE Parkside®

Plazma sekač PPS 40 B3 • • •

Elektronski regulisan, miran i ravnomeran mlaz plazme Za precizno i čisto sečenje materijala debljine do cca 12 mm Struja rezanja varijabilno podesiva

kom.

21 999.

-

Dužina kabla: cca

2m

# 373212

Parkside®

Set mlaznica i elektroda ili kružni sekač

1

ili

2

•1 • •2

30

delova

Kružni sekač PPKS 35 B2 Prečnik sečenja: cca 15–60 cm Set mlaznica i elektroda PDES 4 B2 kom. ili set

1 299.# 373208

KN · 19/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

12.05.

1200 W

Parkside®

Ugaona brusilica PWS 125 F6 •

Stabilno kućište prenosnika od livenog aluminijuma sa prednjom ručkom koja se može koristiti u 3 položaja Može se koristiti i sa kružnim lončastim ili pločastim četkama Jednostavna izmena alata pomoću blokiranja vretena

• •

kom.

3 499.-

Dimenzije ploče: Ø 125 mm Nominalni broj obrtaja: n 3000–12000 min-¹ Sadržani pribor: 1 rezna ploča 125 mm, 1 montažni ključ, 2 rezervne ugljene četkice

Dužina kabla: cca

3m

# 364873

na t stira os Te gurn si

N pr adgl oizv ed od ana nja

Testiran kvalitet

M6 M8 M10

cca 125mm

Dimenzije: cca 19 x 29 x 27 cm (Š x V x D)

Parkside®

Stalak za ugaonu brusilicu • • • •

Udoban, precizan rad zahvaljujući poluzi za pojačanje snage sa povratnom oprugom Pogodan za ugaone brusilice sa navojem ručke M6 / M8 / M10 (npr. Parkside PWS 125) Za rezne ploče Ø cca 125 mm Sa čvrstim okretnim zglobom i stabilnom podlogom od livenog gvožđa kom.

2 499.# 373559

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 19/22

KN · XX/22


Priključna snaga: 1,5 kW Usisna snaga: 257 l/min Efektivno pražnjenje pri 7 bar: 80 l/min Sadržan pribor: pneumatsko crevo dužine cca 5 m

cca

24 l

Parkside®

Kompresor PSKO 24 B2 • • • •

kom.

16 499.

Bezuljni motor 24-litarski rezervoar sa vijkom za ispuštanje kondenzovane vode 2 manometra sa Bar i PSI skalom Radni pritisak: mogućnost regulisanja do 8 bar

-

Dužina kabla: cca

3m

# 373211

Parkside®

Pneumatsko crevo PDS 10 A2 • • • •

cca

10 m

•

Visokokvalitetno pneumatsko crevo sa tekstilnim umetkom Utični nastavak i jednoručna spojnica sa brzim zatvaračem od mesinga Mogućnost povezivanja više creva Ø creva (spoljašnji / unutrašnji): cca 11,3 mm / cca 6,3 mm Radni pritisak: maks. 16 bar (pri 23°C), maks. 11 bar (pri 60°C) kom.

999.99 # 373209

KN · 19/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

12.05.

23

Parkside®

dela

Set alata •

U praktičnoj torbi za skladištenje set

2 999.# 367292

2

1

Dimenzije: cca 108 x 108 mm (Š x D)

Dimenzije: cca 68 x 152 mm (Š x D)

2

1

3 3

4 Dimenzije: cca 108 x 125 mm (Ø x D)

Parkside®

Inspekcijski set alata ili magnetna posuda

4

Parkside®

Pribor za pneumatski alat PDAV 4 C2 •1 •2 •3 •4

Četvorosmerni pneumatski priključak Dvosmerni pneumatski priključak Set pneumatskih spojnica Pneumatski zauljivač kom. ili set

599.

99

5

• • • • 4 •

1-3

•5 •

Magnetna posuda Od nerđajućeg čelika Magnetni efekat sa obe strane Kontrolno ogledalo Sa fleksibilnom ugaonom vodilicom: Ø cca 50 mm, cca 241-698 mm Magnetni podizač Sa fleksibilnom ugaonom vodilicom: cca 163–615 mm kom.

399.99 # 374682

# 373202

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 19/22

KN · XX/22


BUDI KREATIVAN

POPUT PROFESIONALCA 4V 2 Ah

Set sadrži:

6 transparentnih patrona za lepljenje (po cca 10 cm)

Parkside®

kom.

Aku pištolj za vruće lepljenje PHPA 4 C4 • • • • •

Sa indikatorom stanja zagrejanosti i napunjenosti baterije Funkcija uštede energije – uređaj se automatski isključuje nakon cca 10 minuta Za standardne patrone za lepljenje cca Ø 7 mm Temperatura: 150-190°C Brzo zagrevanje: cca 15 sekundi

1 599.# 359513

IDEALNO ZA KOMBINOVANJE

Za standardne niskotemperaturne pištolje za lepljenje

1

Parkside®

20x

2

Patrone za lepljenje PNKPZ 3 B2 •1 •2 •3

3

U boji Svetlucave Univerzalne set

99.99

100 mm Ø 7 mm

# 359508

Crelando®

174 dela

Kofer sa priborom za slikanje • • •

Veliki izbor boja i olovaka za kreativne ideje 36 svetlih akrilnih, uljanih i akvarel boja 130 visokokvalitetnih bojica, flomastera i uljano pastelnih olovaka set

4 499.# 367544

KN · 19/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA Držač platna se može varijabilno podešavati po visini

12.05.

Različiti setovi

1

12x cca

2

12 ml

3

25x Crelando®

Boje za slikanje ili krede •1 • •2 •

Akrilne boje Odlična pokrivenost i boje visokog sjaja Akvarel boje Mogu se koristiti za slikanje svih akvarel tehnika Pastelne krede Odlična pokrivenost, rastvorljive u vodi

•3 •

set

249.99 # 373494

Crelando®

Štafelaj • • •

15

•

Dimenzije (rasklopljen): cca 78 x 80 x 132-190 cm (Š x D x V)

•

Dimenzije (sklopljen): cca 15 x 8 x 92,5 cm (Š x D x V)

kom.

3 399.

-

# 373471

12

delova

Idealan za početnike, profesionalce ili decu Od čvrste borovine Pogodan za platna visine do maks. 110 cm

Različiti setovi

1

3

set

Set četkica

38

delova

2

Crelando®

•1 •2 •3

9

delova

Okruglih Ravnih Lepezastih

499.99 # 373491

Crelando®

Slikanje po brojevima

delova

•

Platno 3-struko premazano belom bojom, sa šablonom sa numerisanim motivom Uklj. 30 numerisanih posudica sa akrilnom bojom po cca 2,5 ml i 5 visokokvalitetnih četkica

•

Različiti setovi

Dimenzije platna: cca 40 x 50 cm

•

set

699.99 # 368152

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 19/22

KN · XX/22


UDOBNA MODA

ZA MALIŠANE Za

Za

s tu

pna b oja

Do

devojčice

dečake

Pepperts®

Majica za dečake ili devojčice •

Pepperts®

Jeggings pantalone za devojčice

Veličine: 122 - 164

kom.

•

499.

99

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 370526 # 370527

KN · 19/22

P O D R Ž AVA M O

Veličine: 122 - 164

kom.

899.99

P O D RŽ AVAMO

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 370536

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

12.05.

Dostupna boja:

3x Dostupna boja:

Pepperts® / Lupilu®

Bokserice za dečake •

Veličine: 86 - 176*

•

3 komada (1 kom. = 233.33)

set

699.99

Contains 50% Organically Grown Cotton Certified by Control Union CU 851646

# 370655 # 382527

Dostupna boja:

Za

dečake

Pepperts® Dostupna boja:

Za

7x

devojčice

Čarape za dečake ili devojčice •

Veličine: 27 - 42*

•

7 pari (1 par = 85.71)

set

599.99 # 370528 # 370529

Contains 50% Organically Grown Cotton Certified by Control Union CU 851646

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 19/22

KN · XX/22


TOP

Mogućnost podešavanja rezne glave u 6 pozicija

SREĐENA BAŠTA

Parkside®

Električni trimer za travu PRT 550 A5 •

Sistem dvostruke strune sa potpuno automatskim podešavanjem Teleskopska vodilica za prilagođavanje prema visini Podesiva dodatna drška

• •

kom.

Funkcija sečenja ivica zahvaljujući zahvaljujući okretnoj reznoj glavi

3 999.

550 W

-

# 384565

Prečnik sečenja: cca 30 cm Dužina strune na kalemu: cca 2 x 5 m Debljina strune na kalemu: cca 1,4 mm Pribor: 2 bezalatno podesive strune na kalemu (1 x prethodno montirana, 1 x rezervna)

IDEALNO ZA KOMBINOVANJE Parkside®

3x

Kalemi sa dvostrukom strunom PRTS 5 A1 •

3 komada (1 kom. = 134.-)

set

399.99

cca 5m cca 5m

# 384560

Od čvrstog čeličnog lima, otpornog na vremenske uticaje

1

3 2

5

7

4

6

8

Mogu se koristiti u zakrivljenom ili savijenom obliku i proširiti po želji Parkside®

Baštenska oprema

•1 •2 •3

•4

Ručni kultivator Metla cca 40 cm Nož za ivice travnjaka Grabulja za lišće kom.

Grabulja za lišće Metla cca 50 cm Grabulja Četka za uklanjanje korova

• 6 • 7• 8 • 5

1 299.

-

# 373838

KN · 19/22

Parkside®

Profili za ivice travnjaka •

Uklj. 4 stabilizirajuće kopče za povezivanje

•

Dimenzije po profilu: cca 119 x 13 cm (D x V)

4x

•

Ukupna dužina: cca 4,72 m

•

4 komada (1 kom. = 375.-)

set

1 499.# 374626

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


u

OD PONEDELJKA

Kombinovani uređaj sa 2 izmenjiva radna valjka:

16.05.

1 valjak za pročišćavanje sa 10 dvostrukih noževa od nerđajućeg čelika za obnovu travnjaka

1500 W

1 valjak za provetravanje sa 44 fleksibilne čelične opružne kandže protiv mahovine i suve trave

Sklopiv

Parkside®

2 u 1 Električni uređaj za pročišćavanje i provetravanje travnjaka PLV 1500 B1 • •

Broj obrtaja noževa: 3600 min-1 Radna širina: maks. 36 cm Zapremina vreće za sakupljanje: cca 50 l

4 podesive dubine rada i 1 pozicija za transport Praktična vodilica podesiva po visini, sa mekanom ručkom i rasterećenjem kabla od zatezanja kom.

13 999.# 374133

Visina: cca 28 cm

5 LED podnih svetiljki sa tri podesiva načina svetljenja: • Belo svetlo • Blaga promena boje • Jednobojna

Livarno Home®

Lanac solarnih svetiljki

Visina: cca 27 cm

Visina (bez krila): cca 24 cm

•

Trajanje svetla do 8h (kod optimalne napunjenosti)

•

Ukupna dužina: cca 6,75 m

Livarno Home®

ili 6,60 m, od toga cca 2 m kabla za napajanje

kom.

1 799.-

Dekorativna solarna svetiljka •

Automatski se uključuje kada padne mrak kom.

999.

# 380670

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

99 # 373232

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 19/22

KN · XX/22


2200 W

Parkside®

Električna lančana testera PKS 2200 A1 •

Motor visokih performansi sa visokim učinkom testerisanja OREGON mač sa kugličnim ležajem sa lančanikom OREGON hromirani lanac tihog hoda i malih vibracija 2-ručni zaštitni prekidač sa funkcijom zaustavljanja lanca (< cca 0,1 sek.) Automatski sistem podmazivanja lanca Bezalatno brzo zatezanje lanca Lagano, bestrzajno pokretanje lanca zahvaljujući „Soft-Start“ funkciji

• • • • • •

kom.

8 999.

Brzina lanca: maks. 15,3 m/s Dužina reza: cca 39,5 cm Pribor: 1 zaštita za mač testere, 1 flaša bio-ulja za podmazivanje lanca, neškodljivog za okolinu (cca 180 ml)

-

Dužina kabla: cca

10m

# 354724

1

2

3

450 W

2x 2x 4

Parkside® Parkside®

Električne makaze za živu ogradu PHS 450 A1 •

cca Ø 12 mm

•

Dužina reza: cca 460 mm Rezni pokreti: 3400 min-¹ Razmak između zubaca noža: cca 16 mm

2-ručni zaštitni prekidač i električni sistem kočenja Integrisano rasterećenje mrežnog kabla od zatezanja kom.

3 999.

-

# 374128

KN · 19/22

Dodaci za vezivanje biljaka •1 •2 •3 •4

Konac od jute Traka od jute Uže od kokosovih vlakana Traka za vezivanje od prirodnih vlakana kom. ili set

249.99 # 373159

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

16.05.

2 kW

(2.72 KS) List testere se može uvući, uklj. sigurnosnu blokadu

Radna zapremina: 53 cm³ Max. broj obrtaja motora (sa mačem i lancem): 11500 min-¹ Dužina reza: cca 45 cm Maks. brzina lanca: 22,1 m/s

Ø cca 6 cm

Parkside®

Benzinska lančana testera PBKS 53 A1

Parkside®

Ručna baštenska testera

Snažni 2-taktni benzinski motor Elektronsko paljenje Antivibracijska oprema Povratna kočnica „Anti-Kickback“ Automatski sistem podmazivanja lanca Visokokvalitetni OREGON PRO-AM mač Dugotrajni OREGON LPX lanac

kom.

• •

Idealna za drvo poput grana, žive ograde ili žbunja Visokokvalitetni list testere od karbonskog čelika, sa trostrano brušenim zupcima

•

Dužina sečiva: cca 16 cm

kom.

9 999.

-

459.99

Testiran kvalitet

na t stira os Te gurn si

N pr adgl oizv ed od ana nja

• • • • • • •

Sadržan pribor:

# 374140

# 354705

cca

Do

m o del

s tu pna

njega

ba

2x

1l

Za

boja za o

a

Dostupne boje

Livarno Home®

Sredstvo za čišćenje drvenih površina

Za

nju

Parkside® •

Veličine: 6 - 10*

Čizme

•

2 para (1 par = 200.-)

•

set

399.

99

Veličine: za nju: 37 - 41; za njega: 41 - 46

par

1419036343

•

1 199.

# 370448

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

-

# 369950

Vo

dootporn

o

Baštenske rukavice

Livergy® / Esmara®

Za osvežavanje i čišćenje sivih drvenih površina na otvorenom kom.

599.99 # 364759

# 369948

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 19/22

KN · XX/22


SJEDINJENI UKUSI

ZA SLADOKUSCE 700 W 1200 W

Silvercrest Kitchen Tools®

Toster za sendviče SSWM 700 B1 Silvercrest Kitchen Tools®

Aparat za vafle SDW 1200 C1 Ploča za pečenje od livenog aluminijuma Pečenje sa niskim sadržajem masti i jednostavno čišćenje zahvaljujući visokokvalitetnom premazu kompanije ILAG®

•

kom.

1 999.-

2 699.

-

# 375585 # 367994 Testiran kvalitet

na t stira os Te gurn si

Dostupne boje na poleđini:

N pr adgl oizv ed od ana nja

•

kom.

2x Različiti setovi

cca

1

420 ml ili

2

3x

cca

Ernesto®

kom. ili set

499.99

Daska za sečenje •

Dimenzije:

1•

1x cca 36,6 x 27,6 cm

2•

2x po cca 25,1 x 15,1 cm

370 ml

3x

# 375590

6x

cca

Ernesto®

Set noževa za meso •

6 komada (1 kom. = 100.-)

Set Coca Cola čaša

set

set

599.99

Dužina sečiva: cca 11 cm

# 375589

KN · 19/22

350 ml

399.99 # 375587

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

16.05.

500 W

1200 W Jednostavan za korišćenje i čišćenje

Silvercrest Kitchen Tools®

Aparat za kokice SPCM 1200 C1 Silvercrest Kitchen Tools®

3 999.-

Aparat za pravljenje šećerne vune SZM 500 B1 • •

•

Uređaj sa toplim vazduhom za pravljenje kokica sa niskim sadržajem masnoće Do 60 g kokica za 2 minuta kom.

1 699.-

# 375586

Testiran kvalitet

na t stira os Te gurn si

Jednostavno stavite šećer u sredinu rotirajuće posude Jednostavan za čišćenje - sa odvojivom posudom i zaštitnim poklopcem Uklj. mernu kašičicu i 10 bambusovih štapića

N pr adgl oizv ed od ana nja

•

•

kom.

# 373188

Za hrskavi vafl

Za do 6 palačinki u obliku srca

Za 7 krofni

Ø cca

Različite vrste

26 cm

Za 2 omleta

Za do 7 palačinki

1000 W Ernesto® Silvercrest Kitchen Tools®

Kuhinjski aparat SBDOM 1000 B1 •

Ploče za pečenje: ø cca 180 mm

•

Dimenzije: cca 240 x 180 x 89 mm

kom.

1 999.

-

# 375584

Tiganj za palačinke kom.

1 999.# 376258

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 19/22

KN · XX/22


Obim grudi: S

cca 38 - 50 cm

M

cca 51 - 67 cm

L

cca 70 - 86 cm

XL cca 90 - 119 cm

SVE ZA TVOG NAJBOLJEG PRIJATELJA

Zoofari®

Am za pse •

kom.

899.99

Bez opterećenja za vrat zahvaljujući ravnomernoj raspodeli sile na grudnoj korpi Reflektujući elementi za bolju vidljivost u mraku

•

# 374609

Štiti zadnja sedišta automobila od životinjskih dlaka, prljavštine i vlage Sa elastičnim trakama na uglovima

Sa folijom za čuvanje telesne toplote

cca

s tu

pna b

ili

oja

Do

5m

Zoofari®

kom.

799.99

Zaštitna prostirka •

Dimenzije: cca 115 x 145 cm (Š x D) ili cca 60 x 45 cm (Š x D)

# 373701

Zoofari®

Povodac za pse • •

Sa funkcijom za namotavanje, zaustavljanje i kočenje Dostupno u 2 varijante: Za pse do maks. 35 kg ili za pse do maks. 20 kg kom.

Zoofari®

Uže za igru za pse •

Nega zuba i igranje u jednom kom.

899.

99 # 373699

KN · 19/22

IGRA

Sa zvučnim efektima

399.

99 # 373693

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

16.05.

IGRA

maks.

6

kg

1

2

Zoofari®

WC posuda za mačke ili transporter za mačke i male pse Zoofari®

Kula grebalica

•1

Poklopac sa zatvaračem na klik i filterom od aktivnog uglja

•

Dimenzije: cca 39 x 40 x 54 cm (Š x V x D)

•2

•

Za igru, penjanje i oštrenje kandži Visokokvalitetna kombinacija od izdržljivog sisal materijala i mekanog pliša Sa plišanom lopticom za igru

Rešetkasta vrata sa 4-strukim zaključavanjem Poklopac sa velikim prorezima za ventilaciju i drškom za nošenje

•

Ukupne dimenzije: Ø cca 39 x 60 cm

•

• •

•

kom.

Dimenzije: cca 31,5 x 31 x 48 cm (Š x V x D)

kom.

2 999.-

1 299.# 359314

s tu

pna b oja

Do

# 389304

ISHRANA

IGRA

2 1

3

0,75 l 3

Pribor za kućne ljubimce •1 •2 •3 •4

Igračka za negu zuba Loptica sa otvorom za poslastice Putna posuda za pse Četka za pse

4

Zoofari® 4

Zoofari®

2

1

cca

kom.

399.

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

99

Četka za negu •1 •2 •3 •4

Češalj protiv buva Četka za raščešljavanje Četka za poddlaku Dvostruka četka kom.

399.

# 374607

99 # 373691

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 19/22

KN · XX/22


Super sveže

od pon. 16.05.

pakovanje

1 kg

Kivi pak. / 1 kg

-20%

149.99

119.99

Više od

120

# 80682

proizvoda na

Lidlovoj pijaci

Pomorandže

1 kg

1 kg

-23%

-33%

129.

99

99.99 # 80135

KN · 19/22

Šargarepa

59.99

39.99 # 82755

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PON. 16.05. DO SRE. 18.05.

Sveži banjalučki ćevapi 400 g

-16%

299.99

249.99

Više od

80

1 kg = 624.98 din

# 246997

proizvoda u

Lidlovoj mesari

1 kg

Medaljoni od dimljenog svinjskog vrata

•

Cca 500 g

1 kg

-26%

949.99

699.

99

-28%

Sveža pileća zadnja četvrt •

Cca 650 g

# 255233

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

349.99

249.99 # 227740

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 19/22

KN · XX/22


Super sveže

od pon. 16.05.

Burek sa sirom 100 g

-23%

Više od

50

proizvoda u

59.99

45.

99

1 kg = 459.90 din # 225628

Lidlovoj pekari

Krofna sa punjenjem od kajsije 80 g

-23%

64.99

49.99 100 g = 62.49 din

# 240503

KN · 19/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PON. 16.05. DO SRE. 18.05.

Posebno za korisnike

Lidl Plus-a, kupon Odgovara vašim navikama u kupovini Može da se iskoristi samo jednom

kupon

Vi birate koje kupone koristite klikom na dugme AKTIVIRAJ Nakon aktivacije, popust se evidentira skeniranjem kartice

Količine akcijskih proizvoda po kupcu, koje je moguće kupiti uz kupon, su jasno definisane na slici i u aplikciji. Svaki kupon je moguće iskoristiti samo jednom, nakon čega će nestati iz aplikacije.

Maks. 3 kg

Sveže pileće grudi •

Cca 700 g

1 kg

Uz kupon

499.99

389.99

-22% Aktiviraj i uštedi

# 227775

Maks. 5 komada

Maks. 3 komada

1

S ljubavlju, domaće

komad

Sveži sir •

10 % m. m.

400 g kom.

Avokado

Uz kupon

129.99

Uz kupon

149.99

-33% Aktiviraj i uštedi

99.99

-30% Aktiviraj i uštedi

89.99

1 kg = 224.98 din # 261724

# 80616

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 19/22

KN · XX/22


Super kvalitet od pon. 16.05.

Milbona

Sveži zrnasti sir •

Klasik ili light 200 g

-21%

159.99

124.99 1 kg = 624.95 din

# 208859

Chêne d‘ argent

Brie sir • 250 g

-23%

Pilos

Kajmak namaz

KN · 19/22

149.99

60 % m. m. 200 g

-25%

254.99

114.99 1 kg = 459.96 din

189.99

# 225491

# 214178

1 kg = 949.95 din

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


t

OD PON. 16.05. DO SRE. 18.05.

Pikok

Svinjski pršut

Pilos

Voćni jogurt •

•

Jagoda

Narezan

330 g

100 g

-23%

-22%

64.99

219.99

49.99 1 kg = 151.49 din

169.99

# 225475

# 226683

1 kg = 1 700.- din

Baroni

Baroni

Čajna kobasica

Pileća pašteta

•

Narezana

130 g

250 g

-25%

-20%

46.

239.99

99

34.99 1 kg = 269.16 din

189.99

# 252051

# 239482

1 kg = 759.96 din

Freshona

Zamrznuta mešavina povrća • •

Više vrsta Začinjena na više načina 750 g

-20%

249.99

199.99 1 kg = 266.66 din

# 200024

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 19/22

KN · XX/22


od pon. 16.05.

Bellarom

Barista kafa u zrnu •

Espresso ili crema

Alesto

Kalifornijski bademi •

Jezgra

1 kg

200 g

-21%

-24%

1 399.99

332.99

1 099.99

249.99

# 236849

# 218228

1 kg = 1 250.- din

Perlenbacher

Pšenično pivo •

415 g

-22% 89.99

Coshida

Vlažna hrana za odrasle mačke •

Više vrsta

69.

99

1 kg = 168.66 din # 200466

5 % Vol. 0,5 l

-22% 89.99

69.99

1 l = 139.98 din # 200672

KN · 19/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PON. 16.05. DO SRE. 18.05.

Dobro za tebe, dobro za sve

Odgovorno pakovanje za čistije sutra Oznaka „Odgovorno pakovanje“ predstavlja dokaz naših napora da kontinuirano radimo na održivoj optimizaciji pakovanja. Oznaka daje konkretne informacije o odgovarajućim kriterijumima optimizacije, kao što je mogućnost reciklaže, udeo recikliranih sirovina, upotreba alternativnih materijala ili ušteda u količini i težini ambalaže.

Lidl Srbija je deo Švarc grupe i prati strategiju „REset Plastic“ za odgovorno upravljanje plastikom, u skladu sa kojom, do 2025. godine treba da ispunimo ciljeve u vezi sa plastičnom ambalažom Lidl brendova: 1. Maksimalna reciklabilnost ambalaže 2. Kontinuirani rad na optimizaciji pakovanja Više informacija na https://reset-plastic.com/

Lupilu

Dečije vlažne maramice •

80

komada

•

Sensitive ili Comfort Biorazgradive 80 kom.

-28%

139.99

99.99 1 kom. = 1.25 din

# 250771

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 19/22

KN · XX/22


OD PON. 16.05. DO SRE. 18.05.

Super ušteda 1

komad

kom. 1 kg

SAMO! Sveže meso za svinjski gulaš XXL pakovanje • •

Od plećke Cca 1 kg

459.

99

-25% Krastavac •

Salatni

79.99

59.99 # 82231

# 267614

Pilos

Gusti jogurt

Pilos

•

Edamer sir

1 kg

-23%

250 g

-20%

249.

99

104.99

79.99

199.

99

1 kg = 799.96 din

# 226824

# 224418

Ostatak ponude iz ove nedelje pogledaj u našem digitalnom letku na sajtu www.lidl.rs SLUŽBA ZA POTROŠAČE

LIDL.RS

Lidl.rs/kontakt Besplatan broj 0800 300 199 Od pon. do pet. od 8 do 17 h

facebook.com/LidlSrbija instagram.com/LidlSrbija youtube.com/LidlSrbija

2,8 % m. m.

LIDL MOBILNA APLIKACIJA Možete je preuzeti na App Store i Google Play

BESKONTAKTNO PLAĆANJE Gotovinom, platnim karticama (Maestro, American Express, Mastercard, Visa, Visa Electron i Dinacard) i čekovima građana na 30, 60, 90, 120 i 150 dana


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Pogledajte naše ponude by Nabava.net Katalozi - Issuu