Skip to main content

Spar i Interspar

Page 1

OD SRIJEDE 12. 8. 2026. BATAT 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 1,59 €

BURGERI by chef Vukadin 1 kg od 12,46 € do 16,63 € Cijena na 14. 5. 2026.: od 3,49 € do 4,59 €

1,29

€

Već od:

2,99€ GAZIRANO PIĆE COCA-COLA, FANTA ILI SPRITE 1L Cijena na 2. 5. 2025.: 1,62 €

SLADOLED EIS SALON vanilija 3 x 85 g ili nougat ili borovnica 3 x 90 g 1 kg od 10,33 € do 10,94 € Cijena na 7. 3. 2026.: 3,99 € JEFTINIJE

3,99

-30% 2,79€ SVINJSKI VRAT S KOSTI na pultu 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 4,89 €

2,89

€

NAMAZ NUTELLA Ferrero 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 7,09 € JEFTINIJE

9,99

-30% 6,99€ Još veću ponudu potražite u digitalnom letku na www.spar.hr

JEFTINIJE

1,59

-12% 1,39€ U cijenu uključena povratna naknada

SIR TILZIT Milchland 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 6,99 € JEFTINIJE

9,99

-50% 4,99€ TOALETNI PAPIR ZEWA 3 sloja 24 role u pakiranju breskva ili delicate care 1 rola = 0,27 € Cijena na 2. 5. 2025.: 6,99 € JEFTINIJE

8,99

-28% 6,39€ NEKE OD NAŠIH TEMA SU:

� ZAŠTITA OD SUNCA I KOMARA CA � LJETNO OSVJEŽENJE � ZA NAŠE NAJMLAĐE � PRIPREMA ZIMNICE � NJEGA ZUBI


OKUSI LJETA

ĆEVAPČIĆI 480 g 1 kg = 7,69 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,79 €

TABAY PROIZVODI od 400 g do 1 kg 1 kg od 14,98 € do 18,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 6,49 € do 18,99 €

3,69€

Već od:

5,99€

SIR GRIKIOS EUROSER od 200 g do 270 g 1 kg od 7,37 € do 9,95 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 2,49 € do 2,65 €

1,99€

MINI SOMUN 50 g 1 kg = 2,60 € Cijena na 2. 5. 2025.: 0,25 €

0,13€

PŠENIČNA TORTILLA ZANUY 320 g ili 375 g

* % 5 4 - TINIJE

JEF

POMMES I SMRZNUTI KRUMPIRIĆI razne vrste

2

* % 0 -2 INIJE

JEFT

MINI PIZZA 9 x 30 g 1 kg = 8,48 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 €

2,29€

*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.


DO UTORKA 18. 8.

žarenu Sve za u potraži u r e f s o m at eodoljivim n im š a n u za grill receptima

LUBENICA MINI 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 1,29 € Zemlja podrijetla: Hrvatska

MIX LUBENICA I DINJA 1 kg

0,49€

3,99€

COCKTAIL FOUR MONKEY’S odabrane vrste 0,25 L 1 L = 9,16 € Cijena na 16. 5. 2026.: 2,79 €

NOVO

GIN LORDSON DRY razne vrste 0,7 L 1 L = 8,56 € Cijena na 2. 5. 2025.: 8,49 €

PIVO STARFU*KER, GENIJE ILI 1,99 BABAROGA JEFTINIJE 0,44 L 1 L = 4,07 € € Cijena na U cijenu uključena povratna naknada 2. 5. 2025.: 1,99 €

-10% 1,79

JEFTINIJE

8,99

-33% 5,99€

-28%

2,79

-17% 2,29€ U cijenu uključena povratna naknada

U cijenu uključena povratna naknada

SANGRIA LA FIESTA 1,5 L 1 L = 1,66 € Cijena na 21. 11. 2025.: 3,49 €

JEFTINIJE

JEFTINIJE

3,49

2,49€

U cijenu uključena povratna naknada

GAZIRANO PIĆE SCHWEPPES razne vrste 1L Cijena na 2. 5. 2025.: 1,79 €

JEFTINIJE

-11%

1,79

1,59€

U cijenu uključena povratna naknada

TORTILJA ČIPS DORITOS odabrane vrste 90 g 1 kg = 18,78 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,39 € Cijena na 22. 7. 2026.: 2,39 €

1,69€ 3


BLAGDANSKI STOL

PREŠANA ŠUNKA DELIKATES Drniška tradicija 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 13,99 €

14,99€

JANJETINA na pultu 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 13,99 €

10,89€ SVJEŽI ODOJAK na pultu 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 5,99 €

3,99€

NARESCI PODRAVKA XXL čajna kobasica, kulen ili zimska 300 g 1 kg od 19,97 € Cijena na 2. 5. 2025.: 6,49 €

5,99€ 4

DOMAĆI PRŠUT DELIKATES Mijukić 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 18,99 €

19,99€

NAMAZ BAKALAR 165 g 1 kg = 16,91 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,49 €

JEFTINIJE

3,59

-22% 2,79€


DO UTORKA 18. 8.

KOLAČI FINI MIKS 820 g 1 kg = 7,67 € Cijena na 2. 5. 2025.: 9,29 €

JEFTINIJE

9,79

-35% 6,29€ ORAHNJAČA ILI MAKOVNJAČA XXL Piko 900 g 1 kg = 4,88 € Cijena na 2. 5. 2025.: 6,99 €

4,39€ SIR ZOTTARELLA ZOTT 125 g 1 kg = 8,72 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,49 €

JEFTINIJE

1,49

-26% 1,09€

CHERRY PAPRIČICE PUNJENE SVJEŽIM SIROM 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 28,53 €

19,99€ NOVO SIR ISTARSKI ANDRO tvrdi kravlji 400 g 1 kg = 12,48 € Cijena na 2. 5. 2025.: 6,79 €

JEFTINIJE

-26%

6,79

4,99€

SIR REZANI odabrane vrste 150 g 1 kg = 9,93 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 1,99 € do 2,09 €

JEFTINIJE

-25%

1,99

1,49€

LIKER TERANINO 0,7 L 1 L = 11,41 € Cijena na 29. 4. 2026.: 9,99 €

JEFTINIJE

-20%

9,99

7,99€

U cijenu uključena povratna naknada

VINO SKARAMUČA PLAVAC 0,75 L 1 L = 6,12 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,59 €

JEFTINIJE

5,99

-23% 4,59€ U cijenu uključena povratna naknada

5


SLADOLED LEDO vanilija burbon 2L 1 L = 2,40 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,99 €

JEFTINIJE

5,99

-20% 4,79€

PANIRANI PILEĆI FRITESI I CORDON BLEU CEKIN

* % 0 2 - TINIJE

JEF

DELIKATES ILI KETCHUP MAJONEZA 165 g 1 kg = 11,45 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,39 €

JEFTINIJE

2,49

-24% 1,89€

ŠUNKA PUREĆA EXCLUSIVE Perutnina Ptuj 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 9,99 €

6

11,99€

MASLAC DUKAT 250 g 1 kg = 9,96 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 €

JEFTINIJE

2,99

-16% 2,49€

TRAJNI NARESCI GAVRILOVIĆ odabrane vrste 80 g 1 kg od 21,88 € do 27,38 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,55 €

Već od:

1,75€

KRUŠNE MRVICE KLARA razne vrste

PANCETA NAREZAK DOBRO 150 g 1 kg = 21,27 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,29 €

* % 0 3 - TINIJE

JEF

JEFTINIJE

3,99

-20% 3,19€

*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.


DO UTORKA 18. 8.

OMEKŠIVAČ ZA RUBLJE ORNEL razne vrste 1,5 L / 71 pranje ili 1,6 L / 64 pranja 1 L od 1,87 € do 1,99 € 1 pranje od 0,04 € do 0,05 € Cijena na 2. 5. 2025. od 3,99 € do 4,99 €

2, 99€

PAPIRNATI RUČNICI VIOLETA razne vrste 1 rola od 1,99 € do 2,59 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 2,29 € do 2,49 €

ŽITNA KAŠICA ČOKOLINO 1,4 kg 1 kg = 5,71 € Cijena na 2. 5. 2025.: 7,49 €

Već od:

1,99€

ČOKOLADA ZA KUHANJE DORINA Kraš odabrane vrste od 100 g do 300 g

* % 5 2 - TINIJE

JEF

KAVA FRANCK Jubilarna 500 g 1 kg = 15,38 € Cijena na 2. 5. 2025.: 10,29 €

JEFTINIJE

9,99

-23% 7,69€

KEKS DOMAĆICA odabrane vrste od 220 g do 300 g 1 kg od 8,30 € do 11,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,49 € Cijena na 24. 1. 2026.: 3,19 €

PIVO KARLOVAČKO 0,33 L ili 0,5 L 1 L od 2,50 € do 2,70 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 1,05 € do 1,58 €

7, 99€

2,49€

Već od:

0,99€

U cijenu uključena povratna naknada

*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.

ČIPS ČIPI ČIPS ILI CHIO od 120 g do 130 g razne vrste 1 kg od 14,54 € do 15,75 € Cijena 2. 5. 2025: od 1,89 € do 1.99 € Cijena 11. 9. 2025.: od 2.29 € do 2.39 €

SOKOVI VINDI odabrane vrste udio voća 100% 1 L od 1,49 € do 2,09 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 1,99 € do 2,79 €

1,89€

Već od:

1,49€ 7


SOČAN IZBOR

DO UTORKA 18. 8.

K U V I J E O, ITETN L A V K

K E J I V U ! E Ž E J SV

BOROVNICA 500 g 1 kg = 6,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,49 €

3,49€

BRESKVA 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 6,99 € Zemlja podrijetla: Grčka

1,39€

pakiranje

JABUKA CRVENA 2 kg 1 kg = 0,84 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,19 €

BIO KRUŠKA 500 g 1 kg = 2,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,09 €

8

GROŽĐE CRNO 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 4,59 € Zemlja podrijetla: Italija

1,49€

2 kg

1,68€

LUK ŽUTI 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 0,84 € Zemlja podrijetla: Hrvatska

1,49€

0,39€

SALATA MIX odabrane vrste od 125 g do 250 g 1 kg od 4,36 € do 8,72 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,59 €

RAJČICA PAPELETTO 400 g 1 kg = 4,48 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,69 €

1,09€

1,79€

PAPRIKA CRVENA ROG 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 € Zemlja podrijetla: Makedonija

KIKIRIKI ILI ORAŠASTI PLODOVI CHIO odabrane vrste od 50 g do 350 g 1 kg od 9,11 € do 28,72 € Cijena 2. 5. 2025.: od 1,49 € do 2,49 € Cijena na 6. 5.2026.: od 4,49 € do 5,29 €

1,29€

Već od:

0,59€


RIBARNICA

DO UTORKA 18. 8.

SVJEŽA ORADA 400-600 grama/komad 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 9,99 €

8,99€

SVJEŽA PASTRVA Uzgoj: Rijeka Ruda 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 5,99 €

6,49€

SVJEŽI ODREZAK ATLANTSKOG LOSOSA 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 12,99 €

SVJEŽI ODREZAK HAME 1 kg Cromaris Cijena na 2. 5. 2025.: 12,79 €

11,99€

14,99€

SVJEŽI ŠKAMP 31-40 kom/kg 1 kg Cijena na 2. 5. 2026.: 13.49 €

REPOVI PACIFIČKIH KOZICA 31-35 kom/kg 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 17,99 €

12,99€

14,99€

Iz podvele bitskog kanala

BIO DAGNJA 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 4,19 €

4, 39€

ATLANTSKI LIGNJUN 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 8,99 €

8,99€ 9


GURMANI

DO UTORKA 18. 8.

BIO

JUNETINA PRIRODAN UZGOJ. VRHUNSKA KVALITETA. PUN OKUS.

SPAR Natur*pur meso potječe iz certificiranog ekološkog uzgoja, u kojem se tijekom cijelog proizvodnog procesa poštuju pravila ekološke proizvodnje. Zahvaljujući pažljivo kontroliranom uzgoju i brizi u svakoj fazi proizvodnje, donosi kvalitetu kojoj možete vjerovati. Rezultat je meso bogatog okusa, prirodne strukture i vrhunske kvalitete – idealan izbor za sve koji žele vrhunski gastronomski doživljaj.

BIO

RUMPSTEAK Mekan i sočan odrezak intezivnog okusa. Idealan za roštilj ili tavu uz minimalno začina. 1 kg = 40,99 € Cijena na 25.6.2026: 40,99 €

40,99€

BIO

SCHNITZEL Odličan izbor za pohanje ili brzo pečenje. Mekana tekstura i prirodan okus mesa. 1 kg = 31,99 € Cijena na 2. 5. 2025: 28,99 €

31,99€

BIO

GULAŠ Pažljivo odabrani komadi junećeg mesa koji dugim kuhanjem postaju iznimno mekani i puni okusa. 1 kg = 23,99 € Cijena na 2. 5. 2025: 20,99 €

23,99€

BIO

RIBEYE Bogata prošaranost masnoćom daje iznimnu sočnost i aromu. Savršen za ljubitelje steakova. 1 kg = 41,99 € Cijena na 2. 5. 2025: 38,99 €

41,99€

BIO

HÜFTSTEAK Nježan i nemasan odrezak koji pruža izvrstan omjer sočnosti i bogatog okusa. 1 kg = 39,99 € Cijena na 2. 5. 2025: 39,99 €

SPAR Natur*pur predstavlja proizvode iz certificiranog ekološkog uzgoja.

39,99€


SVJEŽE I KVALITETNO

PILE MEĐIMURSKO Perutnina 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 3,31 €

ECCELLENZA PANIRANI ODRESCI AIA od 200 g do 300g 1 kg od 9,97 € do 14,95 € Cijena na 3. 2. 2026: od 3,99 € do 4,29 €

DO UTORKA 18. 8.

TELEĆA REBRA/PRSA/FLAM na pultu 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 9,59 €

3,18€

5,99€

SVINJSKA POTRBUŠINA na pultu 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 4,29 €

2,99€

RIBEYE STEAK TANN Cijena na 2. 5. 2025.: 29,99 €

3,69€

32,99€

APP KUPON

PILEĆI MEDALJONI, ODRESCI OD FILEA ILI MARINIRANI FILE Perutnina SAMO UZ 400 g Cijena na 2. 5. 2025.: od 5,97 € do 5,99 €

6,19€

SVINJSKI VRAT MARINIRANI AVE 460 g 1 kg = 9,76 € Cijena na 3. 4. 2026: 5,49 €

-19%

da dodatna ušte

4,49€

MIJEŠANO MLJEVENO MESO PIK Vrbovec 540 g 1 kg = 7,39 € Cijena na 2. 5. 2025: 3,99 €

3,99€

PASICA VINDIJA PILEĆE PLJESKAVICE Cekin 400 g 1 kg = 7,48 € Cijena na 8. 4. 2026.: 3,49 €

10

2,99€

PILEĆI ĆEVAPI Cekin 400 g 1 kg = 7,48 € Cijena na 8. 4. 2026.: 3,49 €

2,99€

CEKIN CHEF SPICY KRILCA Cekin 450 g 1 kg = 8,87 € Cijena na 31. 3. 2026.: 4,49 €

3, 99€

CEKIN CHEF FILETINO Cekin 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 11,59 €

11,59€

CEKIN CHEF PILEĆI MIX Cekin cca. 700 g 1 kg Cijena na 21. 4. 2026.: 8,79 €

7,49 €


ŠIROK IZBOR

KUHANA ŠUNKA Gavrilović 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 14,49 €

DO UTORKA 18. 8.

MEGAA

CIJEN 12,99

JEFTINIJE

-30% 8,99

SELJAČKA ŠUNKA 1 kg Cijena na 5. 5. 2026.: 16,99 €

15,99€

MORTADELA S PISTACIJOM 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 7,99 €

8,49€

APP KUPON

DIMLJENA KUHANA ŠUNKA JEFTINIJE 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 12,99 €

14,99

-13% 12,99€

SIR GOUDA 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 8,87 €

4,49€

ČAJNA KOBASICA Gavrilović 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 17,49 €

19,99€ SAMO UZ

-25% da dodatna ušte

APP KUPON

SIR LEĆEVAČKI tvrdi 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 21,99 €

JEFTINIJE

-25%

19,99

14,99€

SIR BAYERNTALER tvrdi, kravlji, Zott 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 15,39 €

JEFTINIJE

-35%

15,39

9,99€

SENDVIČ SALAMA PIK Vrbovec 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 11,49 €

16,29€ SAMO UZ

-26% da dodatna ušte

PRŠUT NAREZAK ROKO 250 g 1 kg = 27,96 € Cijena na 4. 8. 2025.: 10,99 €

6,99€

DIMLJENA PILEĆA PRSA DIMCEK Vindija 500 g 1 kg = 9,58 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,99 €

JEFTINIJE

5,99

-20% 4,79€

NARESCI PISINIUM odabrane vrste 230 g 1 kg od 26,04 € do 34,74 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 7,99 € do 8,59 € Cijena na 1. 11. 2025.: 9,49 €

Već od:

5,99€ 11


SVJEŽE IZ PEKARE

DO UTORKA 18. 8.

KRUH BEZ KVASCA odabrane vrste 400 g 1 kg = 2,73 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,48 € SAMO U ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*

1,09€

KRUH KUKURUZNI MIJEŠANI 500 g ILI SA SJEMENKAMA 600 g narezani Klara 1 kg od 2,82 € do 3,38 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,39 €

1,69€

APP KUPON

SAMO UZ

KRUH FARMERSKI OKRUGLI 700 g 1 kg = 1,41 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,59 €

ROLICA TRI VRSTE SIRA 80 g 1 kg = 7,38 € Cijena na 2. 5. 2025.: 0,79 €

SAMO U INTERSPARU

0,99€

JEFTINIJE

KRUH BIJELI MALI 350 g 1 kg = 1,11 € Cijena na 2. 5. 2025.: 0,39 €

0,87

-32% 0,59€

KOLAČI JAFFA odabrane vrste

12

0,39€

* -20TI% NIJE

JEF

APP KUPON

-30%

KRUH ILI TOAST MULINO BIANCO od 285 g do 430 g odabrane vrste

3,39€ KRUH GUTTIAU 200 g 1 kg = 16,95 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,39 €

SAMO UZ

-26% da dodatna ušte

KOLAČI I TORTE MARLENKA odabrane vrste od 100 g do 800 g

BRZO I UKUSNO

NJOKI GRATINIRANI ŠPINAT RAJČICA 1 kg

SAMO U INTERSPARU

7, 99€

PILEĆI BATAK ZABATAK 1 kg *slika je simbolična

9,49€

TORTILJA CHILI CON CARNE 1 kom

* % 5 2 - TINIJE

JEF

JEFTINIJE

3,49

-37% 2,19€

*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle. *Popis odabranih SPAR trgovina nalazi se na zadnjoj stranici


BRZI OBROCI

DO UTORKA 18. 8.

UKUSNI

obroci u tren oka

Ponekad je tempo života jednostavno prebrz. Možda je vrijeme presudno ako želite na brzinu dobiti ukusno jelo. Unatoč kratkom vremenu pripreme, ne želite kompromis najboljeg okusa: A to je upravo ono što čini široku ponudu iz SPAR Feine Küche tako popularnom. Praktična jela ne samo da se pripremaju u tren oka, već imaju i okus kao da su kuhana kod kuće.

SPAGHETTI BOLOGNESE 450 g 1 kg = 6,64 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,49 €

JEFTINIJE

3,59

PILEĆI BURGER 2 x 135 g 1 kg = 10,33 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 €

CHEESEBURGER 250 g 1 kg = 11,16 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 €

-16% 2,99€

2,79€

SPAGHETTI CARBONARA 450 g 1 kg = 6,64 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,59 €

MESNE OKRUGLICE S PIRE KRUMPIROM 330 g 1 kg = 7,55 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 €

KRPICE SA ZELJEM 400 g 1 kg = 6,73 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 €

JEFTINIJE

JEFTINIJE

JEFTINIJE

3,59

-16% 2,99€

2,99

-16% 2,49€

2,79€

3,19

-15% 2,69€


ŠIROK IZBOR

DO UTORKA 18. 8.

TJESTENINA TALIANETTA razne vrste, Podravka od 140 g do 160 g 1 kg od 9,31 € do 10,64 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,59 €

KETCHUP HEINZ odabrane vrste 425 g ili 570 g 1 kg od 5,07 € do 6,80 € Cijena na 2. 5. 2025. od 2,95 € do 4,25 €

MEGAA

CIJEN 4,25

JEFTINIJE

-32% 2,89

TJESTENINA I UMACI BARILLA odabrane vrste od 190 g do 500 g 1 kg od 3,80 € do 12,05 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 2,59 € do 4,99 €

1,49€

PŠENIČNO BRAŠNO ČAKOVEČKI MLINOVI odabrane vrste 1 kg od 0,75 € do 1,09 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 0,79 € do 1,49 €

1,69€

BILJNI NAPITAK ALPRO odabrane vrste 1L Cijena na 2. 5. 2025.: od 3,79 € do 3,99 €

Već od:

0,75€

SKUŠA DELAMARIS razne vrste 125 g ocijeđena masa od 40 g do 51 g, 1 kg od 58,63 € do 74,75 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,79 €

Već od:

2,59€

APP KUPON

2 SAMO UZ

,99€

-26% da dodatna ušte

APP KUPON

SAMO UZ

14

TUNA SALATA RIO MARE razne vrste 160 g 1 L = 13,38 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,68 €

PROIZVODI FRANZ JOSEF KAISER odabrane vrste

* % 0 4 - TINIJE -54% 2,14 JEFTINIJE

JEF

-30%

SAMO UZ

JEFTINIJE

4,68

€

1,39

-35% 0,89€ PAŠTETA GAVRILOVIĆ čajna ili jetrena 4 x 100 g 1 kg = 12,48 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,99 €

APP KUPON

ŽITARICE LINO PILLOWS I CRUNCH Podravka, od 225 g do 500 g odabrane vrste

GRAH PODRAVKA smeđi ili bijeli 400 g ocijeđena masa 230 g 1 kg = 3,87 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,39 €

APP KUPON

-25% DŽEMOVI, PEKMEZI I VOĆNI NAMAZI PODRAVKA odabrane vrste od 220 g do 660 g

4,99€ SAMO UZ

-20% da dodatna ušte

*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.


PRIPREMA ZIMNICE

DO UTORKA 18. 8.

Vrijeme je za pripremu

zimnice

Priprema zimnice tradicionalan je način čuvanja okusa ljeta za hladnije dane. Sakupljanje plodova poput voća i povrća prvi je korak u stvaranju domaćih delicija koje obogaćuju svaku zimsku trpezu. Pažljivo odabrani i svježi sastojci pretvaraju se u džemove, kompote, kisele krastavce i druge specijalitete koji čuvaju prirodnu svježinu i kvalitetu. Na taj način, trud uložen u berbu i pripremu donosi užitak tijekom cijele zime.

PROIZVODI ZA PRIPREMU ZIMNICE ŠAFRAM odabrane vrste od 10 g do 100 g

* % 0 4 - TINIJE

JEF

SUNCOKRETOVO ULJE ZVIJEZDA 1L Cijena na 2. 5. 2025.:1,69 €

1,59€ *Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.

ZAČINI ZA ZIMNICU KOTANYI odabrane vrste od 5 g do 120 g

* % 5 4 - TINIJE

JEF

OCAT KISKO odabrane vrste od 0,5 L do 5 L

* % 0 -2 INIJE

JEFT


PRIPREMA ZIMNICE

RAZNI PROIZVODI ZA ZIMNICU 1 set

APARAT ZA VAKUMIRANJE SIMPEX 25328 LED zaslon, 110 W, 1,5 m kabel 1 kom

Već od:

1,49€

SAMO U INTERSPARU

34,99€

VREĆICE ZA ZAMRZAVANJE OPTILINE

ELEKTRIČNA PASIRKA ARIETE 27559 Za pasiranje voća, povrća, džemova i juha. pogodna za posude promjera do 28 cm, odvaja kožu i koštice, oštrica od nehrđajućeg čelika 1 kom

DO UTORKA 25. 8.

-15T% INIJE *

JEF

SAMO U INTERSPARU

39,99€

*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle. Popis odaranih SPAR trgovina nalazi se na zadnjoj stranici

U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*

SET TEGLI ZA ZIMNICU s poklopcem 720 ml, 6 komada u pakiranju 1 set

APARAT ZA MLJEVENJE MESA ISKRA THMGD500A snaga: 350-450W, 3 nastavka za mljevenje mesa, nastavak za izradu kobasica, rezač od nehrđajućeg čelika, može se koristiti i kao sokovnik za rajčicu 1 kom

5,99€ za nastavak jčice ra pasiranje

SAMO U INTERSPARU

JEFTINIJE

69,99

-28% 49,99€


Sakupljanje bodova vjernosti: do 25. 8. 2026. Korištenje bodova vjernosti do 1. 9. 2026. Više na www.spar.hr.

UŠTEDA DO

56% ZA SVAKIH 10 € 1 NALJEPNICA

Sakupljanjem bodova vjernosti do vrhunskog zvuka. 1. Ponuda je važeća ekskluzivno u SPAR supermarketima i INTERSPAR hipermarketima u razdoblju od 27. 5. 2026. do 25. 8. 2026. 2. U razdoblju od 27. 5. 2026 . do 11. 8 . 2026 . za svakih potrošenih 10 € dobit ćete 1 naljepnicu. 3. Prihvaćaju se isključivo popunjeni kuponi s 10 naljepnica. 4. Popunjeni kuponi ne mogu se zamijeniti za novac niti za bilo koju drugu pogodnost. 5. Posebnu pogodnost za kupnju proizvoda po povoljnijoj cijeni ostvarujete uz predočenje i predaju popunjenog kupona s naljepnicama na blagajni. 6. Popunjeni kuponi mogu se koristiti za ostvarivanje popusta do 1. 9. 2026. ili do prodaje zaliha. JBL Wave Flex Bežične slušalice uz 10 naljepnica

34 €

99

UŠTEDITE

56 %

JBL Xtreme 3 EUNA Prijenosni Bluetooth zvučnik uz 10 naljepnica

159 €

99

Redovna cijena 79,99 €

Redovna cijena 299,99 €

• JBL Deep Bass zvuk • Bežična Bluetooth 5.2 veza • Do 30 sati reprodukcije s kućištem (8 h slušalice + punjenja) • Udobne, lagane i ergonomske • Boja: bež

• Snažan stereo zvuk JBL Original Pro Sound s dubokim basovima • Do 15 sati reprodukcije s jednim punjenjem • Otporan na vodu i prašinu • PartyBoost za povezivanje više zvučnika • Ugrađeni “powerbank” za punjenje uređaja • Boja: crna

UŠTEDITE

46 %

Adapter za punjenje nije uključen.


JBL Go 4 Prijenosni Bluetooth zvučnik uz 5 naljepnica

2999€

JBL Tune Flex 2 Bluetooth bežične slušalice UŠTEDITE

40 %

47 €

99

UŠTEDITE

40 %

JBL Tune 780 NC Bežične slušalice uz 10 naljepnica

69 €

99

Redovna cijena 79,99 €

Redovna cijena 129,99 €

• JBL Pure Bass zvuk • Bežična Bluetooth 6.0 veza • Do 76 sati reprodukcije s jednim punjenjem • Lagane, udobne i sklopive • Boja: crna

• JBL Pure Bass zvuk • Bežična Bluetooth 6.0 veza • Do 76 sati reprodukcije, brzo punjenje • Aktivno poništavanje buke (ANC) • Boja: crna

JBL Quantum 910 WL Bežične gaming slušalice uz 10 naljepnica

159 €

99

UŠTEDITE

36 %

Redovna cijena 249,99 €

• Igranje i punjenje istovremeno • Bežična Bluetooth 5.2 veza • Do 39 sati reprodukcije s jednim punjenjem • Aktivno poništavanje buke (ANC) • Mikrofon s poništavanjem jeke i buke • Boja: crna

JBL Boombox 4 Prijenosni zvučnik uz 10 naljepnica

324 €

99

40%

• Dubok zvuk JBL Pure Bass • Bežična Bluetooth 5.3 veza • Do 48 sati reprodukcije s kućištem (8 h slušalice + punjenja) • Otporne na vodu i prašinu • Boja: crna

• Kvalitetan zvuk JBL Pro Sound • Bežična Bluetooth 5.3 veza • Do 7 sati reprodukcije s jednim punjenjem • Otporan na vodu i prašinu • Boja: crna

uz 10 naljepnica

59 €

99

UŠTEDITE

Redovna cijena 99,99 €

Redovna cijena 49,99 €

JBL Tune 730 BT Bluetooth slušalice

uz 10 naljepnica

JBL Cinema SB595 Soundbar uz 10 naljepnica

259 €

99

UŠTEDITE

46 %

UŠTEDITE

35 %

Redovna cijena 399,99 €

*Dostupno samo u INTERSPAR hipermarketima

UŠTEDITE

35 %

• True Dolby Atmos s 3.1.2-kanalnim prostornim zvukom • Snaga zvuka do 440 W • Bežični subwoofer • Jasni dijalozi s odvojenim centralnim kanalom • Poveziv putem HDMI eARC, Bluetooth 5.4 i optičkih ulaza • Boja: crna

JBL Partybox 520 Prijenosni zvučnik uz 15 naljepnica

479 €

99

Redovna cijena 499,99 €

Redovna cijena 799,99 €

• Snažan zvuk JBL Pro Sound uz AI Sound Boost tehnologiju • Bežična Bluetooth 5.4 veza • Do 34 sata reprodukcije s jednim punjenjem • Otporan na vodu i prašinu • Auracast za povezivanje više zvučnika • Boja: crna

• Snažan dinamičan zvuk uz AI Sound Boost tehnologiju • Bežična Bluetooth 5.4 veza • Do 15 sati reprodukcije s jednim punjenjem • Ulazi za mikrofon, gitaru i DJ opremu • Auracast za povezivanje više zvučnika • Upravljanje putem JBL PartyBox aplikacije • Svjetlosni efekti za potpunu zabavu • Boja: crna

*Dostupno samo u INTERSPAR hipermarketima

UŠTEDITE

40%


PROGRAM VJERNOSTI PRODULJUJEMO SAKUPLJANJE

do 25. 8. 2026.

VIH A DOBIVATE D O V PROIZ U NALJEPNIC STI DODATNU

O KUPNJOM ZA JBL PRO

GRAM VJER

NO

PILEĆE DIMLJENE KOBASICE PICKIES Perutnina Ptuj razne vrste 210 g 1 kg = 14,24 € Cijena na 28. 3. 2026.: 4,29 €

HUMMUS CLASSIC 100 g ILI HUMMUS S HRSKAVIM POVRĆEM 60 g

KULENOVA SEKA BELJE 300 g 1 kg = 22,63 € Cijena na 9. 6. 2026.: 7,79 €

JOGURT VOĆNI BOBBASTIC DUKAT razne vrste 150 g do 300 g

2,99€

DIMLJENA VRATINA ANDRO 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 11,99 €

SOK VINDI odabrane vrste 1L Cijena na 2. 5. 2025.: od 2,09 do 2,79 €

ČOKOLADNI PRUTIĆ 200 g ili VAFEL KNOPPERS 125 g 1 kg od 11,12 € do 11,45 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,39 € do 2,29 €

9,99€

1,67€

Već od:

1,39€

PIVO CARLSBERG 4 x 0,5 L 1 L = 2,70 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,71 €

TWISTER SA ŠPEKOM I SIROM 70 g 1 kg = 9,86 € Cijena na 5. 9. 2025.: 0,99 €

6,79€

5,39€

U cijenu uključena povratna naknada po limenci

* % 0 -2 INIJE

JEFT

* -20TI% NIJE

JEF

BEZALKOHOLNI KOKTELI PUNCH CLUB razne vrste 0,25 L 1 L = 7,56 € Cijena na 20. 3. 2026.: 2,49 €

1,89€

U cijenu uključena povratna naknada

NAREZAK GAVRILOVIĆ alpski ili pileći 150 g 1 kg = 8,60 € Cijena na 6. 1. 2026.: 2,19 €

0,69€

*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.

JEFTINIJE

2,19

-41% 1,29€


DO UTORKA 18. 8. PRODULJUJEMO SAKUPLJANJE

do 25. 8. 2026.

VIH A DOBIVATE D O PROIZV U NALJEPNICOSTI DODATNU

O KUPNJOM

* % 5 -1 INIJE

NARESCI VOŠTANE odabrane vrste 80 g

ZA JBL PRO

GRAM VJER

N

JEFT

SENF ZVIJEZDA odabrane vrste 190 g ili 290 g 1 kg od 5,48 € do 7,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 1,49 € do 1,79 €

KOKOS BRAŠNO ŠAFRAM 200 g 1 kg = 5,95 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,19 € Već od:

1,39€

JEFTINIJE

1,59

-25% 1,19€

PAPIRNATI RUČNICI OLÀLA razne vrste 3 sloja, 2 role u pakiranju 1 rola od 0,98 € do 1,30 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 3,29 € do 5,25 € Već od:

BOJA ZA KOSU PALETTE ICC razne vrste 1 kom Cijena na 2. 5. 2025.: 4,25 €

3,39€

ČIPS CRUNCHIPS odabrane vrste od 120 g do 130 g 1 kg od 14,54 € do 15,75 € Cijena na 2. 5. 2025.:2,38 €

1,95€ DETERDŽENT ZA PRANJE RUBLJA FAKS praškasti Aquamarine 4,95 kg / 90 pranja 1 kg = 3,23 € / 1 pranje = 0,18 € ili tekući, Universal 4,5 L / 100 pranja 1 L = 3,55 € / 1 pranje = 0,16 € Cijena na 2. 5. 2025.: 18,99 €

15,99€

PROIZVODI ZA NJEGU ZUBI LACALUT razne vrste 75 ml Već od: 1 L od 47,87 € do 58,53 € Cijena na 2. 5. 2025.: € od 4,29 € do 5,09 €

3,59

*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.

1,89€

KAPSULE ZA PRANJE RUBLJA ARIEL 100 komada u pakiranju 1 kapsula = 0,25 € Cijena na 29. 5. 2025.: 29,99 €

24,99€


DO UTORKA 18. 8.

SLATKO I SLANO Keksi, krekeri, razni snackovi te praline dodatno upotpunjuju mali ljetni predah. Bilo da birate hrskave zalogaje, slatke kekse ili fine čokoladne praline, svaki od njih donosi dozu užitka i slatkog osvježenja. Idealni su za dijeljenje s prijateljima ili kao mali trenutak zadovoljstva samo za vas. Uz njih, svaki trenutak odmora postaje još posebniji i ispunjen pravim malim užitcima.

PRALINE RAFFAELLO 150 g 1 kg = 22,60 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,29 €

KEKS MOTO odabrane vrste JEFTINIJE 192 g 1 kg = 7,76 € Cijena 2.5.2025.: 2,19 €

3,39€

1,99

-25% 1,49€

-20TI% NIJE *

SNACK ELEPHANT Odabrane vrste

KREKERI CROCO 200 g 1 kg = 7,45 € Cijena 2.5.2025.: 1,89 €

JEF

JEFTINIJE

1,99

-25% 1,49€

*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.

ČAJNI KOLUTIĆI 750 g 1 kg = 3,45 € Cijena 29.5.2025: 3,99 €

PROIZVODI PIONIR odabrane vrste

2,59€

* -25TI% NIJE

JEF


I SLATKO I SLANO

DO UTORKA 18. 8. CHOCO BANANA KANDIT 544 g 1 kg = 10,09 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,39 €

VAFLI FRONDI razne vrste od 225 g do 250 g 1 kg od 7,96 € do 8,84 € Cijena na 2. 5. 2025: 1,99 € Cijena na 17. 9. 2025.: 2,69 €

1,99€

KEKS MILKA odabrane vrste od 112 g do 260 g 1 kg od 10,54 € do 19,57 € Cijena 2. 5. 2025: od 2,69 € do 3,49 €

BOMBONIJERE AFTER EIGHT odabrane vrste

ČOKOLADA KINDER odabrane vrste od 50 g do 150 g 1 kg od 15,10 € do 19,80 € Cijena 2. 5. 2025.: od 1,29 € do 2,69 €

Već od:

1,84€

MEGAA

CIJEN JEFTINIJE

0,99€

ČOKOLADA MIKADO, SAMO TI ILI VOLIM TE odabrane vrste od 225 g do 253 g 1 kg od 7,87 € JEFTINIJE do 8,84 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 3,49 € do 3,99 €

KREKERI TUC 3 x 100 g 1 kg = 7,63 € Cijena na 23. 4. 2026.: 3,29 €

2,29€

JEF

ČOKOLADNE 430 g 1 kg = 13,23 € Cijena na 18. 3. 2026.: 5,69 €

APP KUPON

KREKERI VIC slani 150 g 1 kg = 8,60 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,39 €

5,69€ SAMO UZ

-24% da dodatna ušte

3,89

-48% 1,99€

* % 0 2 - TINIJE

APP KUPON NAPOLITANKE KRAŠ

7,69

-28% 5,49

Već od:

ČOKOLADNI PRUTIĆI SNICKERS, TWIX, MARS ILI BOUNTY Twix odabrane vrste 75 g ili 3 x 50 g Snickers 112,5 g ili 3 x 50 g ili Mars 70 g ili 3 x 45 g 1 kg od 14,53 € do 16,59 € Cijena 2. 5. 2025.: od 1,59 € do 3,19 € Cijena 21. 5. 2026.: 1,99 €

Već od:

1,09€

GRICKALICE BOBI odabrane vrste od 40 g do 270 g 1 kg od 7,07 € do 12,57 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 0,54 € do 1,99 € Cijena na 4. 10. 2025.: od 1,19 € do 1,39 €

Već od:

0,44€

APP KUPON

1,29€ SAMO UZ

-23% da dodatna ušte

*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.

SAMO UZ

-25%

ŠTAPIĆI PRIMA odabrane vrste

15


MLIJEČNI PROIZVODI

DO UTORKA 18. 8. APP KUPON

TRAJNO MLIJEKO DUKAT 6x1L 2,8 % mm 1 L = 0,79 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,99 €

SVJEŽE MLIJEKO ‘Z BREGOV 3,2% mm ili 1,5% mm Vindija 1L Cijena na 2. 5. 2025.: 1,49 €

JEFTINIJE

JEFTINIJE

1,49

-13% 1,29€

5,99

-20% 4,74€

U cijenu uključena povratna naknada

PUDING PROTEIN ‘Z BREGOV razne vrste 180 g 1 kg = 7,17 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,39 €

1,29€ SAMO UZ

-23% da dodatna ušte

APP KUPON JOGURT ‘Z BREGOV 1,75 kg 2,8 % mm Vindija 1 kg = 1,71 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,05 €

JEFTINIJE

-26%

4,05

2,99€

U cijenu uključena povratna naknada

SVJEŽI SIR ZDENKA razne vrste 500 g 1 kg = 3,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 2,59 € do 2,99 €

1,99€

UHT

ZRNATI SIR PRÉSIDENT razne vrste 200 g 1 kg = 8,95 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,29 €

1,79€

VRHNJE ZA KUHANJE MEGGLE 20% mm ili 10% mm 500 ml 1 L = 5,78 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,29 €

KREM SIR VIVIS razne vrste, Vindija 200 g 1 kg = 10,95 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,19 €

2,19€ SAMO UZ

-13%

da dodatna ušte

APP KUPON

JEFTINIJE

-12%

3,29

2,89€

JOGURT B-AKTIV SMOOTHIE Dukat, razne vrste 330 g 1 kg = 6,03 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,82 €

1,99€ SAMO UZ

-25% da dodatna ušte

U cijenu uključena povratna naknada

APP KUPON

SLADOLEDI CARTE D´OR razne vrste

* % 0 -3 INIJE

JEFT

6,99€ SLADOLED NUII razne vrste 3 x 90 ml 1 L = 18,44 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,79 €

JEFTINIJE

-28%

6,99

4,99€

*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.

SLADOLED KING odabrane vrste 3 x 100 g 1 kg = 6,48 € Cijena na 2. 5. 2025.: 6,99 €

SAMO UZ

-28% da dodatna ušte

13


ZAŠTITA OSVJEŽENJE LJETNO

DO DOUTORKA UTORKA30. 18. 8. 6.

RASHLADI SE uz kavu ili instant napitak Ljeti je važno pronaći trenutke za osvježenje i kratki predah od vrućine. Hladna kava ili instant napitak idealan su izbor kada želite brzo uživati u omiljenom okusu i pritom se rashladiti. Jednostavni za pripremu, mogu se poslužiti s ledom, mlijekom ili u voćnim varijantama, pružajući savršen balans energije i osvježenja. Bilo kod kuće, na poslu ili u pokretu, ovi napici donose trenutak užitka u svako doba dana. CAPPUCCINO JACOBS razne vrste od 96 g do 132 g 1 kg od 27,95 € do 38,44 € Cijena na 17. 2. 2026.: 5,49 €

JEFTINIJE

5,49

-32% 3,69€

KAVA JULIUS MEINL 500 g + ŠALICA 1 kg = 33,98 € Cijena na 26. 6. 2026.: 16,99 €

16,99€

INSTANT KAVA NESCAFÉ CLASSIC 250 g 1 kg = 39,96 € Cijena na 2. 5. 2025.: 11,99 €

JEFTINIJE

14,19

-29% 9,99€

KAPSULE ZA KAVU LAVAZZA 171 g 1 kg od 19,98 € do 58,42 € Cijena na 19. 6. 2026.: 9,99 €

9,99€

INSTANT KAVA GOLD 100 g 1 kg = 34,90 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,39 €

INSTANT NAPITAK naranča ili limun 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 4,25 €

JEFTINIJE

JEFTINIJE

4,39

-20% 3,49€

3,99

-25% 2,99€


KAVA

LJETNO OSVJEŽENJE VODA JAMNICA SENSATION razne vrste 1,5 L 1 L = 0,93 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,69 €

MEGAA

KAPSULE ZA KAVU NESCAFÉ DOLCE GUSTO razne vrste od 88 g do 270 g

CIJEN

-20 % E *

JEFTINIJE

1,69

-17% 1,39

JEFTINIJ

PIVO OŽUJSKO RADLER limun ili grejp 0,5 L 1 L = 2,18 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,25 €

JEFTINIJE

1,25

-12% 1,09€

U cijenu uključena povratna naknada

Povratna kaucijska ambalaža

STOCK 0,7 L 1 L = 14,27 € Cijena na 2. 5. 2025.: 12,99 € INSTANT KAVA NESCAFÉ GOLD 3 x 190 g 1 kg = 49,11 € Cijena na 2. 5. 2025.: 25,99 €

27,99€

4,99€ da dodatna ušte

16

14,49€ U cijenu uključena povratna naknada

Povratna kaucijska ambalaža

MLJEVENA KAVA ANAMARIA 250 g 1 kg = 19,96 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,99 €

-20%

RAKIJA STARA ŠLJIVOVICA BADEL 1L Cijena na 2. 5. 2025.: 16,42 €

1,15€

APP KUPON

SAMO UZ

U cijenu uključena povratna naknada

Već od:

-23% 2,29€

SAMO UZ U cijenu uključena povratna naknada po limenci

15,05

-33% 9,99€

U cijenu uključena povratna naknada po limenci

2,99

APP KUPON

JEFTINIJE

PIVO KOZEL svijetlo ili tamno 0,5 L ILI PILSNER URQUEL 0,5 L 1 L od 2,30 € do 2,58 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 1,29 € do 1,39 €

INSTANT KAVA NESCAFÉ 2U1 ILI 3U1 odabrane vrste od 80 g do 165 g 1 kg od 13,88 € do 28,63 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,09 €

JEFTINIJE

4,49€

PIVO PAN ILI ZLATNI PAN 4 x 0,5 L 1 L = 2,25 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,11 €

APP KUPON PIVO PAULANER original ili pšenično 4 x 0,5 L 1 L = 3,38 € Cijena na 2. 5. 2025.: 6,61 €

VODKA SMIRNOFF RED 0,7 L 1 L = 24,56 € Cijena na 2. 5. 2025.: 16,79 €

6,75€

17,19€

-17%

da dodatna ušte

SAMO UZ

U cijenu uključena povratna naknada

-21%

da dodatna ušte

*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.


DO UTORKA 18. 8.

PIVO OŽUJSKO 4 x 0,5 L 1 L = 2,50 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,47 €

4,99€

U cijenu uključena povratna naknada po limenci

GAZIRANO PIĆE PIPI 2L 1 L = 0,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,22 €

IZOTONIČNI NAPITAK TWIST limun ili naranča 0,5 L 1 L = 2,18 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,35 €

1,09€ U cijenu uključena povratna naknada

MINERALNA VODA SARAJEVSKI KISELJAK 4 x 1,5 L 1 L = 0,43 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,61 € SOK HAPPY DAY razne vrste 1L Cijena na 2. 5. 2025.: 2,39 €

2,59€

1,69€ PJENUŠAC RADGONSKA Penina Srebrna ili Muškatna 0,75 L 1 L = 10,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 9,82 €

JEFTINIJE

9,82

-18% 7,99€ U cijenu uključena povratna naknada

3 x 0,75

VINO T GA ZA JUG 0,75 L 1 L = 5,05 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,29 €

JEFTINIJE

23,99

-16% 19,99€

U cijenu uključena povratna naknada po boci

2,29

-14% 1,95€ U cijenu uključena povratna naknada

RAKIJE I LIKERI ZVEČEVO odabrane vrste

* % 5 1 - TINIJE

JEF

U cijenu uključena povratna naknada

VINO LAGUNA Malvazija ili Rose 0,75 L 1 L od 7,32 € do 10,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 6,19 € do 9,49 € Već od:

5,49€

5,29

-28% 3,79€

U cijenu uključena povratna naknada

U cijenu uključena povratna naknada

3L

L

POKLON PAKIRANJE VINA BENČIĆ 3 x 0,75 L 1 L = 8,88 € Cijena na 2. 5. 2025.: 20,08 €

JEFTINIJE

U cijenu uključena povratna naknada po boci

JEFTINIJE

VINO JP CHENET razne vrste 0,75 L 1 L = 5,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,49 €

JEFTINIJE

6,09

-34% 3,99€ U cijenu uključena povratna naknada

*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.

VINO MALVASIA bag in box 3L 1 L = 2,66 € Cijena na 2. 5. 2025.: 9,49 €

JEFTINIJE

10,99

-27% 7,99€ 17


SIGURAN ODABIR

DO UTORKA 18. 8.

Mali

PROIZVODI ZA

velike TRENUTKE

Artikli za bebe poput kašica, pirea i vlažnih maramica osmišljeni su kako bi roditeljima olakšali svakodnevicu, a najmlađima pružili sigurnu i nježnu njegu. Kašice i pirei nude uravnotežene i pažljivo odabrane sastojke prilagođene dječjem uzrastu, dok su maramice praktično rješenje za brzo i nježno čišćenje u svakoj situaciji.

Sve je prilagođeno osjetljivoj bebinoj koži i potrebama razvoja, kako bi svaki obrok i svaki trenutak njege bili bezbrižni i jednostavni.

DJEČJE KAŠICE I SOKOVI FRUTEK odabrane vrste

* % 0 2 - TINIJE

JEF

VOĆNI PIREI HIPPIS odabrane vrste

* % 0 2 - TINIJE

JEF

ZAMJENSKO MLIJEKO HIPP odabrane vrste

* % 5 1 - TINIJE

JEF

NOVO

DJEČJE PELENE VIOLETA odabrane vrste 1 pakiranje Cijena na 2. 5. 2025.: od 13,99 € do 15,89 €

11,99€

VLAŽNE MARAMICE ILI TOALETNI PAPIR VIOLETA multipack, odabrane vrste Cijena na 2. 5. 2025.: od 1,29 € do 6,95 €

Već od:

1,19€

*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.

PROIZVODI ZA NJEGU BEBA BECUTAN razne vrste Cijena na 2. 5. 2025.: od 1,09 € do 7,29 €

Već od:

0,89€


ZAŠTITAZUBI NJEGA

DO DOUTORKA UTORKA30. 18. 8. 6.

ZDRAVI ZUBI, ZDRAVE NAVIKE Pravilna njega zubi započinje svakodnevnim navikama i odabirom odgovarajućih proizvoda. Zubne paste pomažu u zaštiti od karijesa i održavanju svježeg daha, dok kvalitetne četkice učinkovito uklanjaju naslage i čuvaju zdravlje desni. Dodatni proizvodi za njegu, poput zubnog konca i vodica za ispiranje usta, osiguravaju potpunu oralnu higijenu. Redovitom njegom zubi ostaju zdravi, jaki i čisti.

PASTA ZA ZUBE PARADONTAX ultra clean 2 x 75 ml 1 L = 39,93 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,49 €

JEFTINIJE

-33%

PASTA ZA ZUBE KALODONT odabrane vrste 75 ml ili 125 ml 1 L od 17,20 € do 26,53 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 1,59 € do 2,49 €

8,99

5,99€

Već od:

1,69€

PASTA ZA ZUBE BIOREPAIR razne vrste 75 ml 1 L = 39,87 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,49 €

JEFTINIJE

-31%

PROIZVODI ZA NJEGU ZUBI ELMEX odabrane vrste kids ili junior od 50 ml do 75 ml 1 L od 39,87 € do 56,67 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 3,15 € do 5,49 €

4,35

2,99€

PASTA ZA ZUBE BIOMED razne vrste 100 g JEFTINIJE 1 kg = 27,90 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 €

3,99

-30% 2,79€

PASTA ZA ZUBE DENTA KISS fresh, aktivan ugljen ili s biljnim ekstraktom od 75 ml do 125 ml 1 L od 7,60€ do 10,53 € Cijena na 2. 5. 2025.: 0,99 € Već od:

2,45€

Već od:

0,79€


ČISTO I UREDNO

DO UTORKA 18. 8. APP KUPON

DETERDŽENT ZA PRANJE RUBLJA PERSIL Tekući 2,97 L / 66 pranja 1 L = 8,30 € i 1 pranje = 0,37 € ili kapsule 40/1 1 kapsula = 0,62 € Cijena na 2. 5. 2025.: 19,99 €

ŠAMPON ZA KOSU ELSEVE odabrane vrste 400 ml 1 L = 11,23 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,89 €

JEFTINIJE

5,99

-25% 4,49€

OMEKŠIVAČ ZA RUBLJE SILAN razne vrste od 2,772 L do 2,86 L 1 L = od 2,09 € do 2,16 € Cijena na 2.5.2025.: 5,99 €

24,65€ SAMO UZ

5,99€

da dodatna ušte

APP KUPON

GEL ZA TUŠIRANJE L´ANGELICA razne vrste 500 ml 1 L = 3,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 €

JEFTINIJE

-23%

2,59

1,99€

TABLETE ZA STROJNO PRANJE POSUĐA SOMAT Excellence premium 42/1 5in1 1 tableta = 0,31 €, Excellence 50/1 4in1, 1 tableta = 0,26 € Cijena na 2. 5. 2025.: 12,99 €

TABLETE ZA STROJNO PRANJE POSUĐA JAR platinum plus 88/1 1 tableta = 0,41 € Cijena na 4. 2. 2026.: 32,99 €

36,49€ SAMO UZ

12,99€

NOVO

5,99€

-20%

DETERDŽENT ZA RUČNO PRANJE POSUĐA JAR 1,35 L razne vrste 1 L = 4,14 € Cijena na 2. 5. 2025.: 6,59 €

5,59€ SAMO UZ

JEFTINIJE

9,99

-40% 5,99€

2x75 ml

PASTA ZA ZUBE AQUAFRESH Fresh&Minty 2 x 75 ml JEFTINIJE 1 L = 15,93 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 €

18

OSVJEŽIVAČ ZA WC BREF lemon ili pine 6 x 50 g 1 kg = 19,97 € Cijena na 2. 5. 2025.: 8,99 €

-40% da dodatna ušte

APP KUPON

PROIZVODI OLD SPICE razne vrste od 2 x 50 ml do 2 x 400 ml 1 L od 7,49 € do 59,90 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 5,19 € do 5,99 €

-43%

-50% da dodatna ušte

APP KUPON

TOALETNI PAPIR VIOLETA 3 sloja, kamilica 16 rola 1 rola = 0,37 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,99 €

5,99€ 2,99

2,39€

PROIZVODI GILLETTE odabrane vrste Cijena na 2. 5. 2025.: od 1,29 € do 29,99 €

SAMO UZ

Već od:

0,99€

-41%

da dodatna ušte


OMEKŠIVAČI

DO UTORKA 18. 8.

MEKOĆA

koju ćete osjetiti, MIRIS koji ćete pamtiti Pretvorite svako pranje u doživljaj uz omekšivače koji vašem rublju pružaju iznimnu mekoću, dugotrajnu svježinu i nježnu njegu. Zahvaljujući pažljivo odabranim formulama, tkanine ostaju ugodne na dodir, lakše se glačaju i zadržavaju svoj izgled kroz brojna pranja. Odaberite omiljeni miris i uživajte u osjećaju svježine koji traje – od prvog odijevanja do posljednjeg trenutka nošenja.

PARFEMI ZA RUBLJE SILAN razne vrste 540 ml / 30 pranja 1 L = 5,54 € / 1 pranje = 0,10 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 €

OMEKŠIVAČ ZA RUBLJE LENOR 2 x 987 ml / 94 pranja 1 L = 3,54 € / 1 pranje = 0,07 € ili 2 x 1239 ml / 118 pranja 1 L = 2,82 € / 1 pranje = 0,06 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 8,99 € do 9,49 €

5,99€

PERLICE ZA RUBLJE LENOR razne vrste 495 g 1 kg = 18,16 € Cijena na 2. 5. 2025.: 12,99 €

8,99€

2,99€ PROIZVODI MELLI AROMATICA

OMEKŠIVAČI ZA RUBLJE COCCOLINO odabrane vrste

* % 0 -3 INIJE

JEFT

OMEKŠIVAČ ZA RUBLJE TESORI D’ORIENTE razne vrste 760 ml 1 L = 3,93 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,49 €

2,99€

*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.

* % 0 -2 INIJE

JEFT


ZAŠTITA

DO UTORKA 18. 8.

BRIGA O KOŽI

na suncu i u prirodi Zaštita od sunca i komaraca važna je za bezbrižno uživanje na otvorenom. Kvalitetni proizvodi pomažu u očuvanju kože od štetnih UV zraka, dok učinkovita zaštita od komaraca sprječava neugodne ubode i iritacije. ✓ Bilo da ste na plaži, u prirodi ili kod kuće, uz pravu zaštitu možete sigurn oi opušteno provoditi sva ki trenutak na svježem zraku.

PROIZVODI ZA SUNČANJE PIZ BUIN odabrane vrste

* % 0 4 - TINIJE

JEF

PROIZVODI OFF odabrane vrste

* % 0 -2 INIJE

JEFT

PROIZVODI CARROTEN SUN ulje ili marmelada

* % 0 3 - TINIJE

PROIZVODI ZA I NAKON SUNČANJA SUN KISS razne vrste od 4,8 ml do 200 ml 1 L od 7,95 € do 197,92 € Cijena na 2. 5. 2025. od 1,59 € do 7,99 € Već od:

0,95€

JEF

LOSION ILI SPREJ AUTAN odabrane vrste 100 ml 1 L od 57,50 € do 59,90 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 7,69 € do 7,99 €

PROIZVODI DIPTEROL odabrane vrste

Već od:

5,75€

*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.

* % 0 -2 INIJE

JEFT


NOVO

ČISTAČ PRAŠINE FLEX & CATCH S DUGOM DRŠKOM + 1 REFIL Cijena na 25. 3. 2026.: 14,99 € U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*

FLEX & CATCH CISTI PRAŠINU Dusts whenNAit NEMOGUCIM MJESTIMA seems impossible

3X

HVATA DO VIŠE PRAŠINE OD TRADICIONALNOG CISTACA

REFIL ZA ČISTAČ PRAŠINE FLEX & CATCH 10 komada Cijena na 25. 3. 2026.: 16,99 €

8,29€

U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*

ČISTAČ PRAŠINE FLEX & CATCH s kratkom drškom + 2 refila Cijena na 25. 3. 2026.: 9,99 €

8,99€

U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*

REFIL ZA ČISTAČ PRAŠINE FLEX & CATCH 5 komada Cijena na 25. 3. 2026.: 9,99 € U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*

5,49€

4,99€

ULTRAMAX BOX LAKO CJEĐENJE

SET ZA PRANJE PODA ULTRAMAX sadrži plosnati brisač poda i kantu sa ocjeđivačem 1 set Cijena na 2. 5. 2026.: 28,99 €

NAVLAKA ZA PLOSNATI BRISAČ PODA ULTRAMAX 1 kom U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*

U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*

19,29€

23,99€

H2PRO UVIJEK CISTA VODA ZA CISTI POD

TURBO BOX

100 %

ODVANJANJE CISTE VODE OD PRLJAVE VODE

PRITISNITE PAPUČICU ZA MANJE NAPORA

REFIL ZA TURBO EASY WRING&CLEAN 1 kom U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*

12,99€ SET ZA PRANJE PODA TURBO EASY WRING&CLEAN sadrži okrugli brisač poda i kantu sa ocjeđivačem pedala pogon 1 set Cijena na 2. 5. 2026.: 36,99 €

U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*

27,99€

*Popis odabranih SPAR trgovina nalazi se na zadnjoj stranici

SET ZA PRANJE PODA H2PRO FLAT MOP SYSTEM Cijena na 25. 3. 2026.: 69,99 €

REFIL ZA PLOSNATI BRISAČ PODA H2PRO Cijena na 25. 3. 2026.: 12,99 € U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*

U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*

39,99€

6,99€ 19


ČIŠĆENJE

DO UTORKA 25. 8.

A J N E Š U OD S A J N A Č DO GLA imenzije idealne d tanove za male s SUŠILO ZA RUBLJE 4 razine sušenje dužina prostora za sušenje 40 m Cijena na 2. 5. 2025.: 34,99 € 1 kom U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*

SUŠILO ZA RUBLJE dužina prostora za sušenje 6 m 22 x 33,5 cm Cijena na 2. 5. 2025.: 9,49 € 1 kom SAMO U INTERSPARU

19,99€

SET VJEŠALICA ZA ODJEĆU razne 1 set

* % 0 3 - TINIJE

JEF

PARNA POSTAJA TEFAL SV4110E0 5 bara, kontinuirani izlaz pare do 110 g/min, kapacitet spremnika vode: do 1 L, automatsko isključivanje 1 kom

U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*

74,99€ 20

NAVLAKA ZA STOL ZA GLAČANJE 110 x 33 cm 1 kom

6,99€

5,99

-33% 3,99€ GLAČALO NA PARU 30660 SIMPEX COLOR snaga: 2200 W, kapacitet spremnika vode: 360 ml, keramička podnica, sistem protiv kamenca, zaštita od pregrijavanja, kabel 1,9 m 1 kom

U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*

JEFTINIJE

69,99

-42% 39,99€

U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*

U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*

JEFTINIJE

STOL ZA GLAČANJE 120 x 38 cm 1 kom

NA SVE VREĆICE ZA USISAVAČE I HEPA FILTERE

* % 5 2 - TINIJE

JEF

abora, navanje n Za izrav ficiranje je i dezin n a v a ž je osv UREĐAJ ZA OKOMITO GLAČANJE NA PARU TEFAL DT 6130 kontrola pare na ručki, dužina priključnog voda: 2,6 m spremnik vode 70 ml četkasti nastavak, snaga: 1300 W 1 kom

U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*

JEFTINIJE

24,99

-28% 17,99€

SAMO U INTERSPARU

29,99€

*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle. *Popis odabranih SPAR trgovina nalazi se na zadnjoj stranici


BIJELA TEHNIKA

DO UTORKA 25. 8.

*uz online prijavu

169 L

HLADNJAK VOX KG 2710 F neto zapremina hladnjaka: 169 L, neto zapremina zamrzivača: 37 L, promjenjiv smjer otvaranja vrata, energetski razred: F, dimenzije (Š x V x D): 54,5 x 142,6 x 55,5 cm 1 kom

HLADNJAK BEKO RCSA300K40GN ukupna zapremnina: 295 L (204 L + 87 L), dimenzije (V x Š x D) 181,3 x 54 x 57,4 cm, energetski razred: E 1 kom SAMO U INTERSPARU

SAMO U INTERSPARU

279,99€

179,99€

*uz online prijavu

PERILICA POSUĐA BDFN16431W BEKO samostojeća, broj kompleta posuđa: 14, broj programa: 5, energetski razred: D, dimenzije (V x Š x D): 85,0 x 59,8 x 60,0 cm 1 kom SAMO U INTERSPARU

UŠTEDA

399,99

70€ 329,99€

slim

PERILICA RUBLJA TESLA WF61031K SLIM kapacitet: 6 kg, 1000 okr/min, broj programa: 14, Inverter motor, energetski razred: A, dimenzije (Š x D x V): 60 x 39 x 84 cm 1 kom SAMO U INTERSPARU

UŠTEDA

269,99

50€ 219,99€

PERILICA RUBLJA GORENJE W3NGPI72SBS kapacitet: 7 kg, broj okretaja (min): 1200, Inverter PowerDrive motor, broj programa: 15, energetski razred: B, dimenzije (Š x V x D) 59,5 x 84,5 x 43,5 cm 1 kom SAMO U INTERSPARU

UŠTEDA

399,99

120€ 279,99€

SUŠILICA RUBLJA KONČAR SR8MTG05 kapacitet: 8 kg, broj programa: 16, toplinska pumpa, energetski razred: E, dimenzije V x Š x D: 85 × 59,5 × 60 cm 1 kom SAMO U INTERSPARU

399,99€ 21


ČIŠĆENJE

DO UTORKA 25. 8.

USISAVAČ VIVAX HOME VCW-2002B B2 ¨WET&DRY¨ mokro-suho usisavanje, vodena filtracija s usisavanjem vode, snaga 1200W, posuda 8L, kabel 5m, Snaga usisavanja 17000 Pa, ulazni i izlazni filter 1 kom SAMO U INTERSPARU

JEFTINIJE

69,99

-21% 54,99€

USISAVAČ ŠTAPNI DYSON V10 CYCLON SUBMARINE za mokro i suho usisavanje, snaga usisavanja: 150 AW, volumen spremnika: 0.76 L, filtracija: 99,99 % do 0,3 mikrona, vrijeme punjenja: 3,5 sata 1 kom SAMO U INTERSPARU

UŠTEDA

569,99

120€ 449,99€ UREĐAJ ZA DUBINSKO ČIŠĆENJE ROWENTA CLEAN IT IN3010 snaga: 400 W, duljina priključnog voda 4 m, odvojivi spremnik za vodu, četkica 8 cm i nastavak za utore, kapacitet posude za čistu vodu 1,4 L, kapacitet posude za prljavu vodu 0,85 L 1 kom SAMO U INTERSPARU

JEFTINIJE

129,99

-23% 99,99€

USISAVAČ ROWENTA RO 2933 SWIFT POWER CYCLONIC Effitech motor teleskopska metalna cijev, spremnik za prašinu 1,2L, radijus kretanja 7,6 m, snaga: 750 W 1 kom

AKU RUČNI USISAVAČ SIMPEX za mokro i suho usisavanje, baterija 4,8 V 1 kom

U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*

69,99€ UREĐAJ ZA PRANJE PROZORA KÄRCHER UNIVERSAL 1.633-672.0 vrijeme rada: 35 min, vrijeme punjenja: 230 min, USB-C punjenje, izmjenjiva usisna mlaznica, širine 280 mm, kapacitet spremnika za prljavu vodu 120 m

JEFTINIJE

79,99€

29,99

-33% 19,99€

ROBOTSKI USISAVAČ IROBOT ROOMBA COMBO 205 valjkasta i bočna četka, mokro brisanje - kapacitet spremnika za vodu: 0,18L, EPA filter, integrirani senzori, baterija Lithium-Ion: 3000mAh, snaga usisa: 7000 Pa, automatski povratak na baznu stanicu, postavljanje rasporeda rada, daljinsko upravljanje, radi s: Google Assistant, Amazon Alexa, Apple Siri 1 kom

22

SAMO U INTERSPARU

U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*

USISAVAČ ZA MOKRO I SUHO USISAVANJE KARCHER WD 3V-15/4/20 snažan i energetski učinkovit, potrošnja energije 1000 W, s plastičnom posudom od 15 L, kabelom od 4 m, usisnim crijevom od 2 m i filtar vrećicom od flisa 1 kom

SAMO U INTERSPARU

SAMO U INTERSPARU

199,99€

79,99€ *Popis odabranih SPAR trgovina nalazi se na zadnjoj stranici


KUHINJSKI POMAGAČI DO UTORKA 25. 8. FRITEZA NA VRUĆI ZRAK 35587 kapacitet 12 L, digitalni zaslon, funkcija automatskog isključivanja, postavke temperature od 60°C - 200°C /60 min, timer, snaga: 2000 W 1 kom SAMO U INTERSPARU

69,99€

APARAT ZA ESPRESSO KAVU DE’LONGHI ECAM12.123.B 15 bara, snaga: 1450 W, kapacitet spremnika za vodu 1,8 L, odabir više vrsta kave i količine vode, integrirani mlinac za kavu s 13 postavki mljevenja 1 kom

RUČNI MIKSER SIMPEX snaga: 250 W, 6 brzina, Turbo prekidač, kabel: 1,5 m 1 kom

PREKLOPNI ROŠTILJ SIMPEX dimenzije grill ploče: 30,3 x 20,3 cm, neprijanjajuća ploča za pečenje, svjetlosni indikator rada 1 kom

APARAT ZA KAVU NDG PICCOLO KRUPS KP1A3B10 BLK Jedinstveni sustav pripreme napitaka: espressa, duge kave, macchiatta... mogućnost pripreme hladnih i toplih napitaka. 15 bara, spremnik za vodu zapremine 0,8 L, snaga: 1500 W 1 kom

SAMO U INTERSPARU

U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*

229,99€

55,99€

U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*

13,99€

SAMO U INTERSPARU

39,99€

*Popis odabranih SPAR trgovina nalazi se na zadnjoj stranici

KUHALO ZA VODU VIVAX HOME WH-103WB kapacitet 1 L, skriveni grijač, automatsko isključivanje, temperaturna zaštita 1 kom

PREKLOPNI TOSTER ECG S 1070 PANINI Prikladan za sendviče, tost, meso, povrće snaga: 700 W, ploče roštilja: 145 x 230 mm, toplinski izolirana ručka, neprijanjajuće površine 1 kom

U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*

JEFTINIJE

12,99

-30% 8,99€

U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*

14,99€

BLENDER NUTRIBULLET NB606R čaše bez BPA, motor snage: 600 W, snažna oštrica od nehrđajućeg čelika dizajnirana za optimalnu ekstrakciju hranjivih sastojaka, dvije čaše 710 ml i 532 ml 1 kom

MIKROVALNA PEĆNICA SIMPEX 33501 20 L, 700 W, 6 razina snage, DeFrost funkcija 1 kom

U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*

59,99€

U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*

49,99€ APARAT ZA HLAĐENJE VODE JOCCA 1102 spremnik za vodu zapremnine 7 L, ciklus hlađenja vode od 10°C do 15°C, automatska kontrola temperature 1 kom SAMO U INTERSPARU

49,99€ 23


Designed for everyday moments ›

ESPACE

KERAMICKI PREMAZ ’ + TEHNOLOGIJA SACASTE STRUKTURE

l i n i j a p o s u d- a

Tava duboka bez ručke 26 cm

Posuda bez ručke 20 cm 1 kom

1 kom

-39%

19,99

11,99 €

-40%

22,99

13,99 €

1 kom

-44%

Tava bez ručke 20 cm

-42%

13,99

7,99 €

-42%

8,99 €

Tava bez ručke 24 cm 1 kom

1 kom

15,99

-43%

1 kom

Ručka za posuđe Espace

Posuda bez ručke 16 cm

17,99

9,99 €

13,99

7,99 €

Tava bez ručke 28 cm

-39%

22,99

13,99 €

Dno prikladno za sve vrste štednjaka, uključujući staklokeramičke i indukcijske ploče.

ˇ set casa BOHEMIA

Staklena posuda s poklopcem od polipropilena, ventilom i silikonskom brtvom. Može se prati u perilici posuđa te koristiti u klasičnoj pećnici bez poklopca i u mikrovalnoj pećnici.

RESERVE

* bohemsko kristalno staklo

Posuda pravokutna 630 ml

Posuda pravokutna 1500 ml 9,29

1 kom

1 kom

5,74

-30% 3,99 €

-30% 6,49 €

Posuda okrugla 640 ml 5,74

-30% 3,99 €

1 kom

Posuda pravokutna 1040 ml

Posuda okrugla 970 ml 7,19

7,89

Set čaša 6/1 360 ml

19,99

Set čaša 6/1 580 ml

19,99

Set čaša 6/1 450 ml

19,99

-30% 5,49 €

Set čaša 6/1 720 ml

21,99

-30% 13,99 € -30% 13,99 € -30% 13,99 € -31% 14,99 € Zdjela inox Inox zdjele 2,5 L, 1 kom za miksanje -50% 13 6,99 € s poklopcem

1 kom

POSUDE OD BOROSILIKATNOG STAKLA Zdjela inox

4 L, 1 kom 16,99

,99

-50% 8,49 €

Zdjela inox

1,5 L, 1 kom 10,99

Mix & Store

-50% 5,49 € Zdjela inox

6 L, 1 kom 21,99

-50% 10,99 €

Kvalitetni materijali, moderan dizajn i praktičan poklopac čuvaju svježinu namirnica. Zahvaljujući čvrstoj konstrukciji i mogućnosti pranja u perilici posuđa, savršene su za svakodnevnu upotrebu.

Zdjela inox

0,6 L, 1 kom 6,99

-50% 3,49 € 24

-30% 4,99 €

1 kom

SVE PROIZVODE MOŽETE PRONAĆI U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA *Popis odabranih SPAR trgovina nalazi se na zadnjoj stranici


SVE ZA PUTOVANJE

DO UTORKA 25. 8. MAJICA TEDDY vel. S-XXL 1 kom

KOVČEG STRIPES ILI CITY veličina S, M, L razne boje i dezeni

vel. S

29,99€ vel. M

vel. L

34,99€

39,99€

4,99€

KOVČEG AMERICAN TOURISTER 1 kom Soundbox • putni kovčeg SMALL za kabinu, MEDIUM i LARGE, proširiv • jamstvo: 3 godine

KAPA ŠILTERICA TEDDY 1 kom

55 cm

119,99€

5,99€ TOALETNA TORBICA TEDDY 18 x 26 x 7 cm 1 kom

67 cm

77 cm

129,99€

139,99€

7,99€

TOALETNA TORBICA AMERICAN TOURISTER crna, tamnoplava, svijetloplava, mint, lila ili pink 1 kom

RUKSAK T2C AMERICAN TOURISTER crni, plavi ili zeleni 1 kom

49,99€

25,99€

RUKSAK NEW YORK 25 x 40 x 20 cm 1 kom

25,99€ 25


SVIJET TEHNIKE

DO UTORKA 25. 8. 100

SMART

cm (40”) DIJAGONALA ZASLONA

ows OS Wind 11 Home

OS

TV LED HISENSE 40A4S SMART TV ekran: 100 cm (40¨), rezolucija: 1920 x 1080 FHD VIDAA Smart OS, DVB-T2/T/C/S2/S, energetski razred: F 1 kom U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*

189,99€ BLUETOOTH KARAOKE ZVUČNIK RGB ESPERANZA 20W, s Bluetooth tehnologijom-bežično povezivanje s vašim pametnim telefonom, FM radio, s daljinskim upravljačem i mikrofonom SAMO U INTERSPARU

34,99€

POWERBANK SETTY SPB-05 5000 mAh 1 kom

SAMO U INTERSPARU

5,99€

TELEMACH NET2GO UNLIMITED PLUS 1 kom SAMO U INTERSPARU

14,90€ 26

SMARTPHONE BLACKVIEW WAVE 7C 4/64GB zaslon: 6,56¨ HD+ IPS, 269 PPI, svjetlina 430 nita, 4 GB RAM + 64 GB interne memorije, proširiva memorija: do 2 TB putem microSD kartice, OS: DokeOS 5.0, temeljen na Androidu 16, procesor (CPU): Unisoc Tiger T310, baterija 5000 mAh, prednja kamera 13 MP; stražnja kamera 32 MP, energetski razred: B

JEFTINIJE

PRIJENOSNO RAČUNALO LENOVO V15 G4 AMN zaslon: 15.6¨ (39,6 cm) FHD (1920 x 1080), procesor: AMD Ryzen 3 7320U, grafika: AMD Radeon 610M, RAM: 16 GB, SSD: 512 GB, kamera: HD 720p, OS: Windows 11 Home + ruksak za računalo Lenovo 1 kom SAMO U INTERSPARU

94,99

449,99€

-15% 79,99€

BLUETOOTH PRIJENOSNI ZVUČNIK SAMO U INTERSPARU JBL CHARGE 5 snaga: 30 W, Pro Sound 20 h trajanja IP67 otporan na vodu i prašinu € 1 kom

99,99

BEŽIČNE SLUŠALICE MEANIT B101 LED s RGB svjetlom, zvučnici dijametra 40 mm, praktičan sklopivi dizajn, ugrađen mikrofon, utor za memorijsku karticu do 32 GB, kompatibilno s pametnim telefonima, tabletima, PC i TV uređajima 1 kom SAMO U INTERSPARU

JEFTINIJE

19,99

-60% 7,99€

PRIJENOSNI FM RADIO ECG CDR 550 mogućnost pohranjivanja do 40 postaja, integrirani CD player, USB JEFTINIJE priključak za reprodukciju MP3 ili WMA

44,99

-22% 34,99€

BEŽIČNE SLUŠALICE TWS B300 ANC MEANIT 1 kom

SAMO U INTERSPARU

JEFTINIJE

19,99

-35% 12,99€

*Popis odabranih SPAR trgovina nalazi se na zadnjoj stranici


SVE ZA AUTO SREDSTVO ZA SKIDANJE INSEKATA SONAX STAR sigurno i efiksno uklanja mušice sa stakla, laka i plastike, čuva lakirane površine i ne oštećuje lak 750 ml SAMO U INTERSPARU 1 L = 8,65 €

6,49€

DO UTORKA 25. 8. SET ZA PRANJE AUTA 6-DIJELNI sadrži: kantu 10 L, šampon za automobil 1L, krpu za automobil, spužvu, krpu sa mikrovlaknima, Nigrin cockpit spray 500 ml 1 set

SPREJ ZA ČIŠĆENJE COCKPITA DUNLOP 750 ml 1 L = 3,99 € U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*

ČISTAČ NAPLATAKA SONAX BEAST 1L pojačana snaga čišćenja -efekt crvene boje kod otapanja prljavštine

SAMO U INTERSPARU

SAMO U INTERSPARU

8,99€

9,99€

2,99€

750 ml

A G E J N A N T E L P M KO TO U A Š A V ZA

SREDSTVO ZA SJAJ I NJEGU GUMA DUNLOP 450 ml 1 L = 6,64 €

SAMO U INTERSPARU

2,99€

MOTORNO ULJE CASTROL 5W40 EDGE TURBO DIESEL TITANIUM Sintetsko motorno ulje razvijeno posebno za vozila VW grupe koja imaju TDI motore s pumpa/brizgaljka sustavom napajanja goriva. Zadovoljava specifikaciju VW 505 02 4L 1 L = 10,00 € SAMO U INTERSPARU

JEFTINIJE

49,99

-20% 39,99€

WD40 SMART STRAW 450 ml 1 L = 17,76 €

*uz online prijavu

U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*

JEFTINIJE

10,99

-27% 7,99€ TEKSTILNI TEPISI ZA AUTO CRNI ALL WEATHER 4 komada, tekstilni, 66 cm x 43 cm prednji, 29 cm x 42 cm 1 set

PRVA POMOĆ HRN 1113 1 kom

U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*

11,99€

*Popis odabranih SPAR trgovina nalazi se na zadnjoj stranici

SAMO U INTERSPARU

JEFTINIJE

7,99

-25% 5,99€

VISOKOTLAČNI ČISTAČ KÄRCHER K2 UNIVERSAL EDITION pritisak: max. 110 bara, protok vode: max. 360L/h, priključna snaga: 1,4 kW, max. dolazna temperatura: 40°C, 3 m crijevo s nastavcima 1 kom

SAMO U INTERSPARU

69,99€ 27


VIKEND PONUDA

OD PETKA 14. 8. DO NEDJELJE 16. 8. PRŠUT NAREZAK Mijukić 400 g 1 kg = 22,48 € Cijena na 2. 5. 2025.: 15,99 €

MLIJEKO 2,8 % mm 1L Cijena na 2. 5. 2025.: 0,69 € JEFTINIJE

0,69

-36% 0,44 PIVO HEINEKEN 4 x 0,5 L 1 L = 2,90 € Cijena na 2. 5. 2025.: 6,27 € JEFTINIJE

BANJALUČKI ĆEVAPČIĆI Vajda 500 g 1 kg = 7,58 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 €

3,79

JEFTINIJE

-43% 8,99

APP KUPON

6,49

-10% 5,79

APP KUPON

SAMO UZ

U cijenu uključena povratna naknada po limenci

15,99

-20%

SAMO UZ

PAPIRNATI RUČNICI DESPAR razne vrste

-30%

NADGROBNI LAMPIONI odabrane vrste

SUPER POČETAK TJEDNA

PONEDJELJAK 17. 8. I UTORAK 18. 8. SVINJSKA LEĐA S KOSTI na pultu 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 4,29 €

3,49

LIMUN 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 1,49 € Zemlja podrijetla: Argentina / Južnoafrička republika

0,99

SKYR razne vrste 400 g do 500 g

* -25TI% NIJE

JEF

*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.

PRODULJUJEMO SAKUPLJANJE

do 25. 8. 2026.

Važenje letka je od 12. 8. 2026. do 18. 8. 2026. ili do prodaje zaliha za prehrambene namirnice, kozmetiku, proizvode za osobnu higijenu i sredstva za čišćenje, te od 12. 8. 2026. do 25. 8. 2026. ili do prodaje zaliha za kućanstvo, tekstil, tehniku, sport, hobi program, cvijeće, školu i ured. Ponuda ne vrijedi u SPAR Jurišićeva 2A, Zagreb. Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi iz neprehrambenog asortimana nisu dostupni u INTERSPARU u Samoboru, Puli, Zadru, Ante Starčevića 5a i Osijek - Portanova. Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima. Proizvode iz ovog letka moguće je kupiti samo u količinama za kućanstvo. Ne odgovaramo za moguće tiskarske greške! Izraženi postotak sniženja je minimalan. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om.

Poštovani kupci! PRITUŽBE I POHVALE besplatni telefon 0800 7727 – info@spar.hr

33/26

Više Više potražite potražite na na www.spar.hr www.spar.hr

ODABRANE SPAR TRGOVINE POTRAŽITE NA:


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Spar i Interspar by Nabava.net Katalozi - Issuu