Pametna kupnja Od srijede, 12.08. do 18.08.
-37
%
2,69
4,29
-33%
7,99
SIR MOZZARELLA 4 KOM
TUNA ŽUTOPERAJNA U MASLINOVOM ULJU 12 x 80 g
1 kg = 8,33 €
Cijena na 02/05/2025: 11,99 €
11,99
4 x 125 g
1 kg = 5,38 €
Cijena na 01/10/2025: 4,29 €
5,99
7,99
EKSTRA DJEVIČANSKO MASLINOVO ULJE HLADNO PREŠANO 750 ml
1 l = 7,99 €
Cijena na 02/05/2025: 10,99 €
P O D R IJE TL O: I T A L I J A
Najniža cijena u 30 dana
RAPHIC
za 100 g
2,89
Cijena na 02/05/2025: 28,90 € DE
OTECTED PR
1,99
1 kg = 19,90 € SIGNATIO
•P
N
A
NDICATIO LI
TECTED G RO
G EO
1,39
-31
•
za 100 g
Cijena na 01/01/2026: 13,90 €
GRANA PADANO 16 MJESECI
N
0,89
1 kg = 8,90 €
%
ORIGI
3,49
-35
MORTADELA STELLA BOLOGNA
OF
za kg
voće i povrće
%
N
1,59
Zemlja podrijetla: ITALIJA Cijena na 02/05/2025: 3,89 €
•
-54
GROŽĐE BIJELO
%
•
Ponuda iz odjela Delikatesa može varirati u nekim trgovinama.
Skeniraj QR kod i među prvima otkrij nove popuste i ponude Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve navedene cijene izražene su u eurima s PDV-om. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Za eventualne tiskarske pogreške ne preuzimamo odgovornost.
Od srijede, 12.8. do 18.8. Najniža cijena u 30 dana
Delikatesa 1,05
1,39
1,69
PUREĆA ŠUNKA 1 kg = 10,50 €
Cijena na 11/07/2025: 12,90 €
2,19
za 100 g
1,69 2,09
za 100 g
PRŠUT MONVISO 1 kg = 16,90 €
Cijena na 10/12/2025: 17,90 €
SALAMA PICCANTE 1 kg = 16,90 €
Cijena na 01/01/2026: 21,90 €
za 100 g
1,89
za 100 g
2,39
SALAMA FELINO IGP 1 kg = 18,90 €
Cijena na 02/05/2025: 23,90 €
RAPHIC
•P
N
Cijena na 02/05/2025: 19,90 € DE
SIGNATIO OF ORIGI
za 100 g
1 kg = 14,90 €
N
OTECTED PR
1,99
N
•
za 100 g PECORINO SARDO DOP TVRDI OVČJI SIR
1,49
MONTASIO TVRDI KRAVLJI SIR
•
2,99
•
2,49
A
NDICATIO LI
TECTED G RO
G EO
1 kg = 24,90 €
Cijena na 02/05/2025: 29,90 €
OF ORIGI
N
•
OTECTED PR
SIGNATIO
N
DE
•
1,39 1,79
za 100 g
SIR GORGONZOLA I MASCARPONE 1 kg = 13,90 €
Cijena na 26/11/2025: 14,90 €
2,19 2,99
za kom
SIR STRACCIATELLA 140 g
1 kg = 15,64 €
Cijena na 02/05/2025: 2,99 €
2,59
PIZZA GRILL POVRĆE/ TUNA I LUK
OGRANIČENA KOLIČINA
370 g
1 kg = 7,00 €
Cijena na 29/08/2025: 2,59 €
za kom
2,49
OGRANIČENA KOLIČINA
SLADOLED S OKUSOM KAVE 4 KOM 280 g
1 kg = 8,90 €
Cijena na 02/05/2025: 2,49 €
2,99
SLADOLED BIG BOSS TAMNA ČOKOLADA, 4 KOM 280 g
OGRANIČENA KOLIČINA
100 g
1 kg = 29,90 €
Cijena na 26/08/2025: 3,99 € DE
SIGNATIO
OF ORIGI
N
OTECTED PR
3,99
•
Cijena na 04/06/2025: 3,99 €
N
2,89
1 kg = 12,47 €
PRŠUT PARMA DOP
•
3,49
OGRANIČENA KOLIČINA
za kom
SLADOLED ŠTAPIĆI KOKOS/ LJEŠNJAK 4 KOM 200 g
1 kg = 13,27 €
Cijena na 10/05/2025: 2,35 €
40%
recycled plastic
1,69
-41
%
2,19
1,49
SUHA ŠUNKA JUŽNI TIROL IGP 100 g
1 kg = 16,90 €
za kom
Cijena na 02/05/2025: 2,19 €
G EO
RAPHIC
A
NDICATIO LI
TECTED G RO
150 g
•P
MORTADELLA BOLOGNA IGP
•
2,25
Cijena na 20/05/2025: 2,39 €
N
1,99
1 kg = 14,45 €
40%
recycled plastic
2,69
3,39
PIZZA MARGHERITA 400 g
1 kg = 6,73 €
Cijena na 02/05/2025: 3,32 €
2,55
PANCETA/PANCETA DIMLJENA KOCKICE 200 g
1 kg = 7,45 €
Cijena na 02/05/2025: 2,55 €
Od srijede, 12.8. do 18.8. Najniža cijena u 30 dana
-36%
2,19
1,49
2,79
2,35
LAZANJE BOLOGNESE
TORTELLI RICOTTA I ŠPINAT
400 g
1 kg = 5,48 €
Cijena na 02/05/2025: 2,69 €
500 g
1 kg = 2,98 €
Cijena na 22/05/2025: 2,35 €
0,89
-35%
1,29
1,19
za kom
1,99
TJESTENINA IZ BRONČANOG KALUPA VIŠE VRSTA
TAGLIOLINI S JAJIMA 500 g
500 g
1 kg = 2,58 €
Cijena na 02/05/2025: 1,99 €
1 kg = 1,78 €
Cijena na 02/05/2025: 1,19 €
1,29
1,09
1,89
1,69
BALZAMSKI OCAT IZ MODENE
PESTO SUŠENA RAJČICA I PISTACIJA/ PAPRIKA I ORAH
500 ml
1 l = 2,58 €
Cijena na 02/05/2025: 1,89 €
•P
TECTED G RO
RAPHIC
•
1,89
G EO
A
NDICATIO LI
1 kg = 5,74 €
N
190 g
Cijena na 02/05/2025: 1,69 €
% 100 TAL
-31%
-35%
za kom
NSKO Ž I IJA
2,39
LJEŠNJAK/ KAKAO KREMA S KEKSIMA 350 g
1 kg = 5,40 €
Cijena na 02/05/2025: 2,39 €
TO
100% TALIJANSKA ŽITARICA
1,19 1,69
GRISSINI HRSKAVI SA SEZAMOM 200 g
1 kg = 5,95 €
Cijena na 08/07/2025: 1,69 €
1,79
2,29
KEKS CANTUCCINI S BADEMOM 300 g
1 kg = 5,97 €
Cijena na 07/07/2026: 2,29 € A
NDICATIO LI
TECTED G RO
RAPHIC
0,99
200 g
1 kg = 3,95 €
Cijena na 02/05/2025: 0,99 €
•
•P
2,39 3,29
2,29 2,99
N
G EO
0,79
LISNATI PRUTIĆI GLAZIRANI
CROISSANT DUO, 10 KOM
BISKVIT MILK CIOK 10 KOM
500 g
1 kg = 4,58 €
390 g
1 kg = 6,13 €
Cijena na 27/08/2025: 2,99 €
0,79
Cijena na 02/05/2025: 3,29 €
0,99
GAZIRANO PIĆE TONIC 1l
-33%
Cijena na 02/05/2025: 0,99 €
1,79
40% recycled plastic
-32
%
2,69
za kom
3,99
VINO CASTELLI ROMANI BIJELO/ROSE 1,5 l
1 l = 1,80 €
Cijena na 02/05/2025: 3,52 €
-41
2,69
%
3,49
APERITIV SPRITZ 8% VOL. 750 ml
5,99
LIKER LIMONCELLO 22% VOL. 700 ml
1 l = 4,99 €
Cijena na 02/05/2025: 5,99 €
1 l = 2,39 €
Cijena na 02/05/2025: 2,69 €
-37%
2,49
3,99
VINO CHIANTI 750 ml
1 l = 3,32 €
Cijena na 02/05/2025: 3,99 €
-35%
4,49
6,99
AMARO 35% VOL. 700 ml
1 l = 6,42 €
Cijena na 02/05/2025: 6,49 €
Voće i povrće -33
1,59
%
0,99
Zemlja podrijetla: ŠPANJOLSKA Cijena na 02/05/2025: 7,99 €
2,39
za kg
1,79 2,29
za kom
Najniža cijena u 30 dana
-50
BRESKVA PLOSNATA
%
Od srijede, 12.08. do 18.08.
250 g
1 kg = 7,16 €
Zemlja podrijetla: ITALIJA Cijena na 02/05/2025: 2,19 €
Zemlja podrijetla: HRVATSKA Cijena na 02/05/2025: 1,99 €
1,99
za kg
ZELENA I CRVENA SALATA
PATLIDŽAN
3,59
4,39
za kom
BILJKA DIEFFENBACHIA Zemlja podrijetla: NIZOZEMSKA Cijena na 02/05/2025: 3,69 €
Svježe meso
12,99 za kg
16,49
5,29
za kom
Od srijede, 12.08. do 18.08.
JUNEĆA LOPATICA BEZ KOSTI Cijena na 01/04/2026: 16,49 €
je pakiran
2,99
3,59
za kom
-31
ĆEVAPČIĆI MIJEŠANI
%
1 kg
Cijena na 02/05/2025: 6,99 €
je pakiran
4,79
za kg
Najniža cijena u 30 dana
SVINJSKA SLABINA I LEĐA S KOSTI ODREZAK 600 g
1 kg = 4,98 €
Cijena na 02/05/2025: 4,29 €
je pakiran
DOMAĆI OTKOŠTENI BATAK I ZABATAK S KOŽOM Cijena na 10/06/2026: 6,99 €
6,99
Pametna kupnja
je pakiran
Delikatesa
8,90 za kom
9,99
Od srijede, 12.08. do 18.08.
1,19
1,49
Najniža cijena u 30 dana
DOMAĆA DIMLJENA SLANINA 1 kg = 11,90 €
Cijena na 02/05/2025: 14,90 €
za 100 g
MIX BUÐOLA I PEČENICA 500 g
1 kg = 17,80 €
Cijena na 27/05/2026: 9,99 €
0,45
-36
%
0,75
za 100 g
1,19
za 100 g
0,59
ZAMJENA ZA SLANI SIR 1 kg = 4,50 €
Cijena na 02/05/2025: 5,90 €
MOZZARELLA PREMIUM POLUTVRDI SIR 1 kg = 7,50 €
Cijena na 02/05/2025: 12,50 €
Pekarnica Pekarnica
Ponuda iz odjela Delikatesa može varirati u nekim trgovinama.
-31
%
0,99
400 g
1 kg = 2,48 €
-40
%
0,33
0,55
SVITAK ČOKOLADA I VANILIJA 90 g
1 kg = 3,67 €
Cijena na 20/08/2025: 0,42 €
0,65 za kom
Cijena na 27/09/2025: 1,55 €
1,45
za kom
za kom
KRUH BEZ KVASCA KUKURUZNI MIJEŠANI
Od srijede, 12.08. do 18.08.
0,89
Najniža cijena u 30 dana
ZVRK SA SIROM 120 g
1 kg = 5,42 €
Cijena na 27/05/2026: 0,89 €
-32%
5,49
za kom
8,09
KOKOS KOCKE XXL 900 g
1 kg = 6,10 €
Cijena na 02/05/2025: 7,89 €
www.eurospin.hr
Uživajte u izvornim okusima
Italije
Mlijeko 100% talijanskog podrijetla i velika pažnja u obradi sirovine: to su glavne karakteristike mlijeka i mliječnih proizvoda Pascoli Italiani. Otkrijte okus talijanske tradicije uz sireve Pascoli Italiani – od mozzarelle od bivoljeg mlijeka do sira Parmigiano Reggiano DOP i Grana Padano DOP, uključujući i već naribane varijante, spremne za uživanje.
Od srijede, 12.08. do 18.08. Najniža cijena u 30 dana
100%
TALIJANSKO MLIJEKO
7,49
8,49
OTECTED PR
•
•
ORIGI
N
•
OTECTED PR
OF
•
SIGNATIO
OF
OTECTED PR
N ORIGI
N
2,29
•
-36%
1 kg = 14,45 €
Cijena na 02/05/2025: 4,49 €
•
SIR MASCARPONE 500 g
200 g
1 kg = 5,38 €
Cijena na 22/07/2025: 4,59 €
SIGNATIO
N OF ORIGI
N
•
•
2,99
JOGURT JAGODA/ ŠUMSKO VOĆE Cijena na 02/09/2025: 2,99 €
-35
%
1,19
1,85
VRHNJE ZA KUHANJE LIGHT 3 x 125 ml 1 l = 3,18 €
Cijena na 14/06/2025: 1,85 €
SIGNATIO
N
SIR RIBANI GRANA PADANO
DE
OTECTED PR
4,25
Cijena na 15/05/2025: 3,25 €
ORIGI
4,69
za kom
1 kg = 11,45 €
OF
2,69
200 g
N
2,89
2,99
SIR GORGONZOLA SLATKA/PIKANTNA
•
•
-38%
OTECTED PR
ORIGI
SIGNATIO
N
DE
Cijena na 28/10/2025: 6,69 €
1 kg
SIGNATIO
Cijena na 02/05/2025: 7,69 €
1 kg = 14,97 €
za kom
DE
1 kg = 20,30 €
300 g
2,29
Cijena na 02/05/2025: 7,49 €
300 g
SIR GRANA PADANO
DE
1 kg = 18,30 €
OF
6,79
300 g
N
SIR PARMIGIANO REGGIANO DOP
SIR PECORINO SARDO
N
4,49 DE
5,49
6,09
-33
%
Naši proizvodi
2,09 2,89
MINESTRONE MIX 14 VRSTA POVRĆA
Od srijede, 12.08. do 18.08. Najniža cijena u 30 dana
2,99
OGRANIČENA KOLIČINA
PANIRANI ŠTAPIĆI LOSOS 10 KOM 250 g
1 kg = 11,96 €
Cijena na 02/05/2025: 2,99 €
5,19 6,49
GOVEÐI HAMBURGER 10 KOM 750 g
1 kg = 6,92 €
Cijena na 10/07/2025: 5,99 €
1,5 kg
1 kg = 1,40 €
Cijena na 02/05/2025: 2,89 €
-30
%
2,09
2,99
1,99 2,65
BUREK SA SIROM 6 KOM 600 g
1 kg = 3,32 €
Cijena na 02/05/2025: 2,65 €
2,49
OGRANIČENA KOLIČINA
SANDWICH SLADOLED MINI 6 KOM 330 g
1 kg = 7,55 €
Cijena na 02/05/2025: 2,99 €
ROLNICE S VIŠNJAMA 1 kg
Cijena na 08/05/2025: 2,99 €
3,99
OGRANIČENA KOLIČINA
za kom
SLADOLED MOCHI VANILIJA/ KOKOS/ MANGO
5,99
6,49
7,49
8,49
GOVEÐA SALAMA 500 g
1 kg = 11,98 €
Cijena na 02/05/2025: 6,99 €
180 g
1 kg = 22,17 €
Cijena na 04/07/2026: 3,99 €
-40
%
5,99
popust na blagajni
9,99
SIR MAASDAM
-33
%
1,99
SURIMI COCKTAIL 160 g
1 kg = 12,44 €
Cijena na 02/05/2025: 2,99 €
2,99
za kg
Cijena na 02/05/2025: 9,29 €
Pametna kupnja
DOMAĆA SALAMA 500 g
1 kg = 12,98 €
Cijena na 10/09/2025: 8,49 €
Naši proizvodi -41
1,99
Najniža cijena u 30 dana
1,15
-37
RIBLJI NAMAZ S BAKALAROM
%
Od srijede, 12.08. do 18.08. %
0,99
165 g
1 kg = 12,07 €
Cijena na 02/05/2025: 3,39 €
3,39
1,39
1,59
za kom
JOGURT TEKUĆI 1% M.M. 950 g
1 kg = 1,22 €
Cijena na 02/05/2025: 1,39 €
SVJEŽA TJESTENINA TROFIE/ STROZZAPRETI 500 g
1 kg = 1,98 €
Cijena na 02/05/2025: 1,59 €
-31
1,09
0,45
KISELO VRHNJE 20% M.M.
%
400 g
1 kg = 2,73 €
Cijena na 02/05/2025: 1,65 €
za kom
1,59
0,59
MOUSSE VIŠE VRSTA 125 g
1 kg = 3,60 €
Cijena na 24/07/2025: 0,59 €
-50%
0,99
1,99
UMAK BEŠAMEL
1,00 za kom
1,39
250 g
1 kg = 4,00 €
Cijena na 02/05/2025: 1,39 €
0,59
0,89
500 ml
GLATKO NAMJENSKO BRAŠNO T-550
Cijena na 02/05/2025: 1,99 €
Cijena na 02/05/2025: 0,89 €
1 l = 1,98 €
RIŽA 2MIN BASMATI/ INTEGRALNA/CRNA
-33%
0,99 za kom
1,39
INSTANT RIŽA/ TJESTENINA VIŠE VRSTA 70 g
1 kg = 14,15 €
Cijena na 26/11/2025: 1,39 €
1 kg
-30%
0,69
0,99
MINI CHERRY RAJČICE 240 g
1 kg ocijeđene mase = 2,88 €
Cijena na 02/05/2025: 0,99 €
www.eurospin.hr
Naši proizvodi
Od srijede, 12.08. do 18.08. Najniža cijena u 30 dana
1,29
0,89
250 g
200 g
1,69
1,09
FLIPS JUMBO 30% KIKIRIKI
ČIPS PAPRIKA
1 kg = 4,45 €
1 kg = 5,16 €
Cijena na 02/05/2025: 0,99 €
Cijena na 03/09/2025: 1,69 €
-34%
0,65
0,99
PIVO PREMIUM PILSNER 5% VOL. 500 ml
1 l = 1,30 €
Cijena na 02/05/2025: 0,95 €
Samo
suncokretovo
1,69
0,99 ulje
1,99
za kom
KOMPOT BRESKVA
GUMENI BOMBONI MANGO/ KUPINA MALINA
480 g
1 kg ocijeđene mase = 3,53 € Cijena na 01/12/2025: 1,99 €
0,79 1,09
PIVO PREMIUM STRONG 8,3% VOL. 500 ml
1 l = 1,58 €
200 g
1 kg = 4,95 €
Cijena na 02/05/2025: 1,29 €
1,69 2,29
za kom
NEKTAR MARELICA/ JABUKA I BANANA 6 x 200 ml 1 l = 1,41 €
Cijena na 02/05/2025: 2,29 €
0,59 0,79
Cijena na 02/05/2025: 1,09 €
0,65
0,79
PIVO RADLER LIMUN 2,5% VOL.
1,49
OGRANIČENA KOLIČINA
500 ml
SANGRIJA
Cijena na 02/05/2025: 0,75 €
Cijena na 21/07/2026: 1,49 €
1 l = 1,30 €
1,29
1l
40%
recycled plastic
Pametna kupnja
GAZIRANO PIĆE COLA ZERO 1,5 l
1 l = 0,40 €
Cijena na 02/05/2025: 0,79 €
Naši proizvodi
5,99
Od srijede, 12.08. do 18.08.
Najniža cijena u 30 dana
-42
%
0,69
8,49
BLENDED SCOTCH WHISKY 40% VOL.
100 kom
Cijena na 02/05/2025: 1,19 €
1,19
za kom
700 ml
PAPIRNATE MARAMICE U KUTIJI 3 SLOJA
1 l = 8,56 €
Cijena na 02/05/2025: 7,99 €
2,49
3,25
TOALETNI PAPIR 3 SLOJA, 180 LISTOVA, 3,19 12 ROLA
-38
1,29
3,99
Cijena na 02/05/2025: 3,19 €
OMEKŠIVAČ ZA RUBLJE VIŠE VRSTA
%
DETERDŽENT ZA RUBLJE ZAŠTITA TKANINE
za kom
3l
1,5 l
2,09
1 l = 0,86 €
Cijena na 17/10/2025: 2,09 €
1 l = 1,09 €
Cijena na 02/05/2025: 3,99 €
0,08 €
50%
recycled plastic
50%
recycled plastic
po pranju
-31
-33
%
%
5,49
0,99
7,99
1,49
TABLETE ZA PERILICU POSUĐA LIMUN
TEKUĆINA ZA ODČEPLJIVANJE ODVODA 1l
Cijena na 02/05/2025: 1,49 €
1,29
VLAŽNE MARAMICE ZA ČIŠĆENJE 80 KOM
2,49
KROKETI ZA MAČKE S PROBLEMATIČNIM APETITOM PASTRVA
1,59
Cijena na 19/06/2025: 1,59 €
100 kom
Cijena na 02/05/2025: 7,99 €
-46
%
0,75
za kom
1,39
PAŠTETA ZA PSE PREMIUM POVRĆE I TELETINA/ ZEČETINA I PILETINA 400 g
1 kg = 1,88 €
Cijena na 08/05/2025: 1,19 €
www.eurospin.hr
3,39 800 g
1 kg = 3,12 €
Cijena na 29/10/2025: 3,39 €
Ograničena ponuda
Od srijede, 12.08.
99 34,
STOL I 2 STOLICE*
Dimenzije stola: 59 x 50 x 48h cm, dimenzije stolica: 28 x 28 x 49h cm.
6,99
9,99
Ladice u 3 pastelne boje, dimenzije: 17,7 x 25,4 x 17h cm.
Prirodno bijelo svjetlo, 3 podesive razine svjetline i držačem za mobitel.
LED STOLNA LAMPA*
ORMARIĆ S 3 LADICE*
16,99
ORMARIĆ S 4 LADICE*
Ladice u 4 pastelne boje, dimenzija 29,5 x 38,5 x 28,2h cm.
7,99 za kom
PLIŠANA IGRAČKA 30 CM*
Pametna kupnja
*Proizvod dostupan u ograničenim količinama. Ponuda vrijedi do isteka zaliha.
6,99
STOLNA LAMPA*
Konstrukcija od plastike i metala, razne boje, snaga: 40 W.
Ograničena ponuda
Od srijede, 12.08.
99 24,
STALAK S KOŠARAMA*
Dimenzije stalka: 65 x 30 x 66,5h cm, dimenzije ladice 20 x 25 x 11,5h cm.
8,99
2,99 za set
3,99
STALAK ZA MONITOR*
Izrađen od iverice, maksimalni nosivost 2kg/5kg, dimenzije: 54 x 25,5 x 14h cm.
za kom
SET 3 VREĆICE SA ZATVARAČEM*
2,99 za kom
ELEKTRIČNO ŠILJILO*
Električno ili ručno upravljanje s funkcijom zaključavanja i otključavanja.
FABER CASTELL PRIBOR*
Razni setovi flomastera i olovki su dostupni s naljepnicama s motivima dinosaura ili jednoroga.
www.eurospin.hr
*Proizvod dostupan u ograničenim količinama. Ponuda vrijedi do isteka zaliha.
Petak 14.08.
1,99
za kg
2,89
3,19
ANANAS GOLD
Zemlja podrijetla: KOSTARIKA Cijena na 07/11/2025: 1,49 €
za kom
voće i povrće
5,49
PILEĆI MEDALJONI OD FILEA 400 g
1 kg = 7,98 €
Cijena na 10/06/2026: 5,49 €
mesnica
je pakiran
-41%
-31%
popust na blagajni
3,49 za kom
3,09
4,99
MIX DOMAĆIH SVJEŽIH KOLAČA
za kom
1 kg = 8,73 €
-30%
0,79 0,99
GAZIRANO PIĆE ORANGE LIGHT 2l
1 l = 0,40 €
Cijena na 25/07/2026: 0,99 €
1 kg
Cijena na 02/05/2025: 5,29 €
-41%
400 g
Cijena na 02/05/2025: 4,59 €
5,29
SLADOLED 4 OKUSA VIŠE VRSTA
4,99 7,89
PELINKOVEC 28% VOL. 1l
Cijena na 02/05/2025: 7,89 €
Najniža cijena u 30 dana
Pametna kupnja - eurospin.hr
Pratite nas na:
P202026HR
-36%