Skip to main content

Tjedna akcija

Page 1

Ponuda vrijedi od SRIJEDE

12.08. do 18.08.

Uvijek od akcije

Uvijek

svježe!

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

1.29 1 kg

Nektarina

1650

Zemlja podrijetla Italija

ml

MPC 02.05.2025. = 4,49 €

€

Već od HIT Već cijena! od TOP cijena!

4.99 1650 ml

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

LEDO

€

Quattro Joy, Fantasy ili Nostalgija

MPC 02.05.2025. = 7,49 €

2x 2 l

10.89 1 kg

Svježa janjetina na pultu

MPC 02.05.2025. = 13,99 €

CORONA

€

500 g

Pivo

original ili bezalkoholno MPC 13.03.2026. = 1,89 € 1 l = 4,82 €

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

1.59 € 0,33 l

DOBRO

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

Pršut

trajni narezak MPC 02.05.2025. = 14,99 € 1 kg = 21,98 €

10.99 500 g

€

Spremni za školu, uz velike

COCA-COLA ILI FANTA

Gazirano piće

MPC 02.05.2025. = 4,45 € 1 l = 1,00 €

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

3.99 € 2x 2 l

L’ANGELICA

Gel za tuširanje odabrane vrste

MPC 02.05.2025. = 3,29 € 1 l = 3,98 €

tede! š u Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

1.99 500 ml

€

Ponuda školskog asortimana vrijedi od 13.08. do 23.09.

Ponuda vrijedi od srijede 12.08. do utorka 18.08.2026. ili do isteka zaliha. Sve cijene su izražene u eurima s PDV-om. Kupovina je moguća samo u količinama predviđenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

Izdanje 33/2026


Svježi teleći but bez kosti na pultu

MPC 02.05.2025. = 16,99 €

Svježi teleći vrat s kostima za pečenje na pultu

MPC 02.05.2025. = 9,99 €

5.99

Svježa teleća koljenica

1 kg

€

s kostima za kuhanje i pečenje na pultu

MPC 02.05.2025. = 8,99 €

5.99 1 kg

Svježi odojak

€

za pečenje na pultu

MPC 02.05.2025. = 7,99 €

10.99 1 kg

€

3.99 1 kg

€

I

Z KOST BE

Svježa teleća lopatica

bez kosti u komadu za pečenje na pultu MPC 02.05.2025. = 12,99 €

Z KO S T

I

BE

10.39

Svježa teleća lopatica

1 kg

€

s kostima u komadu za pečenje na pultu MPC 02.05.2025. = 9,99 €

Svježa teleća rebra i prsa

5.99 1 kg

€

s kostima u komadu za kuhanje i pečenje na pultu

MPC 02.05.2025. = 9,59 €

5.99 1 kg

€

I

Z KOST BE

Z KO S T

I

BE

PIK VRBOVEC

Svježi svinjski but bez kosti u komadu ili narezan na pultu

MPC 02.05.2025. = 5,99 €

2

DILMAR

2.89

Svježa vješalica

1 kg

punjena s šunkom i sirom

€

MPC 02.05.2025. = 4,19 € 1 kg = 8,98 €

3.59 400 g

€

Cjelokupnu Plodine Card ponudu pronađite u aplikaciji

Svježi marinirani svinjski file 1 kg

MPC 14.07.2025.=8,99 €

PLATI MANJE

PONUDA

-16%

9.59 €

7.99

€

ili u digitalnom letku na www.plodine.hr


Uvijek

svježe!

BROK

Brancin očišćeni cca 650 g svježi

MPC 08.06.2026. = 16,99 €

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

13.19 1 kg

4 x 125 g

€

Uvijek

svježe!

Uvijek

svježe!

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od MOWI

Filet lososa svježi

MPC 02.05.2025. = 10,49 € 1 kg = 17,98 €

8.99 4x 125 g

€

12.59 1 kg

BROK

Orada očišćena svježa

MPC 08.06.2026. = 16,32 €

€

PERLA

Hobotnica očišćena smrznuta

7.99 € 1 kg

MPC 02.05.2025. = 10,99 €

FROZY

Pacifički lignjun kolutići smrznuti

MPC 02.05.2025. = 4,91 € 1 kg = 9,23 €

3.69 400 g

€

PERLA

Krakovi za peku i salatu smrznuti

MPC 02.05.2025. = 8,99 €

Tuna steak smrznuti

MPC 02.05.2025. = 8,39 € 1 kg = 25,16 €

7.99 1 kg

PERLA

6.29 250 g

€

€ 3


MULINI

MPC 02.05.2025. = 1,99 € 1 kg = 3,58 €

VALDOR

Svježa patka

bez iznutrica MPC 02.05.2025. = 4,59 €

SELECTION

Dimljeni losos svježi

MPC 02.05.2025. = 7,99 € 1 kg = 32,45 €

€

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

3.49 1 kg

€ DOBRO

Slavonska salama

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

6.49

1.79 500 g

Mlinci

1.29 100 g

trajni proizvod

MPC 02.05.2025. = 16,85 € 1 kg = 12,90 €

200 g

€

€

SELECTION SELECTION

Grana Padano listići

MPC 02.05.2025. = 2,39 € 1 kg = 21,90 €

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od GAVRILOVIĆ

2.19 € 100 g

Zimska salama trajni prozivod

MPC 02.05.2025. = 28,49 € 1 kg = 21,40 €

2.14 € 100 g

Domaća dimljena kobasica

12.90 1 kg

trajni proizvod MPC 02.05.2025. = 13,99 €

€

SELECTION

Kvrgavi kulen trajni proizvod

MPC 02.05.2025. = 21,99 € 1 kg = 15,90 €

SELECTION

Burrata

MPC 11.03.2026. = 2,19 € 1 kg = 14,32 €

4

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

1.79 125 g

€

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

1.59 100 g

€


Vrhunske delicije

za blagdanski stol

MLJEKARA LIVNO

REVIQUES

Sir Curado miješani tvrdi

MPC 02.05.2025. = 15,29 € 1 kg = 10,90 €

1.09

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

1.69 100 g

Livanjski sir tvrdi punomasni ili dimljeni

100 g

€

MPC 02.05.2025. = 20,99 € 1 kg = 16,90 €

€

SIRANA MIH

Sir Otočan tvrdi

MPC 02.05.2025. = 23,99 € 1 kg = 16,90 €

1.69 100 g

€

PAŠKA SIRANA

Primorac tvrdi kravlji sir

MPC 02.05.2025. = 18,60 € 1 kg = 17,90 €

1.79 100 g

€

PIVAC

Buđola

trajni proizvod MPC 02.05.2025. = 22,89 € 1 kg = 15,90 €

1.59 100 g

€

GUŠTI

Pečena šunka polutrajni proizvod

MPC 02.05.2025. = 9,49 € 1 kg = 6,90 €

VOŠTANE

Dalmatinski pršut trajni proizvod

MPC 02.05.2025. = 32,79 € 1 kg = 24,90 €

2.49

0.69 100 g

100 g

€

€

5


Naše. OLIVERI

Maslinovo ulje

ekstra djevičansko MPC 02.05.2025. = 7,99 €

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

5.99 1l

€ MIRIS TRADICIJE IZ SRCA DOMOVINE

Mini kremšnita ili Mini zagrebačka kremšnita

HISTRIS

MPC 02.05.2025. = 3,59 € 1 kg = 10,63 - 11,81 €

Istarska kobasica

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

original ili s ružmarinom MPC 02.05.2025. = 6,49 € 1 kg = 24,95 €

4.99

3.19

270 - 300 g

200 g

€

€

MIRIS TRADICIJE IZ SRCA DOMOVINE

Mađarica

PISINIUM

ručno rađena

Istarska panceta ili žlomprt

MPC 02.05.2025. = 4,89 € 1 kg = 10,93 €

4.59 420 g

trajni proizvod

MPC 02.05.2025. = 8,49 € 1 kg = 26,04 €

5.99 230 g

€

€

PIK VRBOVEC

Čajna, Panona, Kulen ili Zimska

trajni prozivod MPC 02.05.2025. = 2,99 € 1 kg = 19,90 €

1.99 100 g

6

MIRIS TRADICIJE IZ SRCA DOMOVINE

Pita od oraha

€

MPC 01.09.2025. = 4,25 € 1 kg = 7,98 €

MIRIS TRADICIJE IZ SRCA DOMOVINE

3.59

Čupavci

450 g

ručno rađeni

€

MPC 02.05.2025. = 5,79 € 1 kg = 10,60 €

5.09 480 g

€


Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

3.79

OHO!

450 g

Schwarzwald kocke

MPC 16.02.2026. = 4,29 € 1 kg = 8,42 €

€

Orahnjača ili makovnjača XXL

MPC 02.05.2025. = 5,31 €

5.19 1 kg

Torta Linada

MPC 01.06.2026. = 14,99 € 1 kg = 16,24 €

12.99 800 g

€

Kolač sweet mix

€

Čokoladne ili šarene oblatne

MPC 10.08.2026. = 10,99 € 1 kg = 6,99 €

MPC 02.05.2025. = 2,9 € 1 kg = 12,45 €

6.29 € 900 g

2.49 200 g

€

Breskvice

MPC 22.12.2025. = 13,99 € 1 kg = 8,74 €

10.49 1,2 kg

Kolač Čokoladna fantazija XXL

MPC 02.05.2025. = 3,98 € 1 kg = 8,82 €

5.29 600 g

€

Torta Ledeni vjetar

MPC 04.08.2025. = 10,99 € 1 kg = 10,61 €

€

Jastučići s punjenjem od marelice ili šljive MPC 02.05.2025. = 3,89 € 1 kg = 9,97 €

3.49 350 g

8.49

€

800 g

€ 7


Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

5.29 1 kg

Svježi ćevapčići MPC 23.07.2026. = 7,39 €

PERUTNINA

Marinirani pileći odrezak zabatka svježi

MPC 02.05.2025. = 5,79 € 1 kg = 12,23 €

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

4.89 400 g

€

MESO KAMNIK

Uštipci sa slaninom

MPC 26.05.2025. = 3,99 € 1 kg = 8,23 €

€

Svježa roštilj kobasica

MPC 24.07.2026. = 2,89 € 1 kg = 5,73 €

PIK VRBOVEC Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

3.29 400 g

€

Svježi Tender Ribeye steak

MPC 15.05.2025. = 8,99 € 1 kg = 24,21 €

PICKIES MEGGLE

Baguette

začinsko bilje ili bijeli luk MPC 02.05.2025. = 1,59 € 1 kg = 9,31 €

1.49

PRESIDENT

160 g

Salakis

€

meki punomasni sir MPC 02.05.2025. = 4,79 € 1 kg = 15,96 €

3.99

Pileća dimljena kobasica

250 g

€

classic, sir, chili i sir 210 g

MPC 07.04.2026.=3,69 € 1 kg = 14,24 €

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

2.29 400 g

€

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

7.99 330 g

€

PONUDA

PLATI MANJE

-25%

3.99 €

2.99

€

NOVO U PONUDI!

Grill štangice MPC 21.04.2026. = 1,29 € 1 kg = 2,97 €

8

0.89 300 g

€

Somun šlapica MPC 02.05.2025. = 0,49 € 1 kg = 3,25 €

0.39 120 g

€

Cjelokupnu Plodine Card ponudu pronađite u aplikaciji

Dark burger

MPC 06.08.2026. = 0,55 € 1 kg = 4,50 €

0.45 100 g

€

ili u digitalnom letku na www.plodine.hr


-25% DOORA

Krastavci

odabrane vrste 350 - 540 g

ZELENE DOLINE

Kajmak

natur ili pikant MPC 02.05.2025. = 2,39 € 1 kg = 13,27 €

1.99 150 g

€

PODRAVKA

ZVIJEZDA

blagi ili ljuti

delikates ili ultra hot

Ketchup

Majoneza

MPC 02.05.2025. = 1,99 € 1 kg = 2,58 - 2,74 €

MPC 02.05.2025. = 4,49 € 1 kg = 8,73 €

1.29

3.49

CAMPO

Ajvar

400 g

500 g

€

-20% THOMY

1.49

MPC 02.05.2025. = 1,89 € 1 kg = 4,38 €

€

VEGETA

Natur

Senf

začini odabrane vrste

odabrane vrste 100 - 700 g

€

340 g

blagi ili ljuti

MPC 02.05.2025. = 1,19 € 1 kg = 23,00 €

0.69

VEGETA

30 g

€

Dodatak jelima MPC 02.05.2025. = 2,19 € 1 kg = 8,76 €

2.19

250 g + 50 g gratis

€

PERLA

Papirnati ručnici 126 listića 1 rola

MPC 02.05.2025.=1,99 €

A B

Posuda za serviranje hrane

A B LUMINARC

Čaša

• Coca-cola • staklo • zapremnina: 270 ml

1.79

€

PLATI MANJE

C

• s poklopcem • zapremnina: 9 l • materijal: nehrđajući čelik

Cjelokupnu Plodine Card ponudu pronađite u aplikaciji

PONUDA

-50%

29.99

1.99 €

€

ili u digitalnom letku na www.plodine.hr

0.99

€ 9


GELATINO

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

GELATINO

Sladoled

2.45

MPC 02.05.2025. = 3,99 € 1 l = 2,72 €

Jogurt borovnica ili badem i bijela čokolada MPC 14.05.2025. = 1,29 € 1 l = 9,90 €

0.99

900 ml

Classical ili Fruity Symphony

Sladoled štapić

100 ml

€

€

GELATINO

Sladoled

vanilija s voćnim preljevom 6x 60 ml

MPC 21.05.2025. = 3,49 € 1 l = 7,75 €

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

2.79 6x 60 ml

GELATINO

Sladoled

€

1.99 5x 73 ml

lubenica-jabuka MPC 02.05.2025. = 2,79 € 1 l = 5,45 €

€ GELATINO

Sladoled

kornet straccatella ili jagoda MPC 14.05.2025. = 0,99 € 1 l = 4,45 - 4,93 €

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

0.69 140 - 155 ml

GELATINO

Sladoled

Chocolate trio ili Caramel trio MPC 02.05.2025. = 4,99 € 1 l = 9,97 €

10

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

3.59 4x 90 ml

GELATINO

€

Sladoled mini korneti

MPC 02.05.2025. = 4,79 € 1 l = 9,98 €

€

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

3.99 8x 50 ml

€


SELECTION

Sladoled mascarpone

2.99 1000 ml

mascarpone-tiramisu ili mascarpone-jagoda MPC 02.05.2025. = 3,99 €

€

KIT KAT, MILKA ILI OREO

Sladoled kornet

MPC 02.05.2025. = 6,99 € 1 l = 13,73 €

5.49 4x 100 ml

€

HARIBO

Sladoled

Haribo ili Calippo MPC 02.06.2026. = 6,99 € 1 l = 8,55 - 13,21 €

4.49

4x 85 ml - 5x 105 ml

€

2l LEDO

Sladoled

vanilija-burbon MPC 02.05.2025. = 5,99 € 1 l = 2,35 €

4.69 2l

LEDO

Sladoled King

€

Supreme, Obsession, Majestic ili Desire MPC 02.05.2025. = 6,99 € 1 l = 13,31 €

5.99 450 ml

€ 11


HITHIT cijena! TOP cijena! Već cijena! od

2.14 € 0,33 l

SAN SERVOLO

Pivo

odabrane vrste MPC 02.05.2025. = 2,68 € 1 l = 6,48 €

KARLOVAČKO

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

Svijetlo pivo

MPC 02.05.2025. = 5,31 € 1 l = 2,35 €

-20%

4.69 4x 0,5 l

€

WINEGREETINGS

Crno, bijelo ili rosé kvalitetno vino 0,75 l

3l BLATO

Plavac ili Merlot

crno kvalitetno vino MPC 02.05.2025. = 5,99 € 1 l = 5,99 €

-30% SAN MARTINO

Bijelo, crno ili rosé vino odabrane vrste 0,75 l

12

BELJE

Graševina

bijelo kvalitetno vino MPC 02.05.2025. = 14,99 €

12.99 € 3l

4.49 0,75 l

€

MARASKA

Pelinkovac

14.19

1l gorki ili zeleni

MPC 02.05.2025. = 15,49 €

€


JAMNICA ili JANA

6 x 1,5 l

Prirodna mineralna voda gazirana ili negazirana MPC 02.05.2025. = 5,47 €

Već od HIT Već cijena! od

MIXI

TOP cijena!

4.95

Sirup

odabrane vrste

6x 1,5 l

MPC 02.05.2025. = 2,68 €

1.99 1l

€

€

BRAVO

Sok nektar

breskva, jabuka, multivitamin ili naranča MPC 02.05.2025. = 3,99 €

Već od HIT Već cijena! od

VINDI

Voćni sok

TOP cijena!

2.59

ACE, BCE ili naranča nektarina

2l

MPC 02.05.2025. = 1,69 €

1.19 1l

€

€

FRUCTAL

Sok Superior

LA VIDA LOCA

odabrane vrste

Cocktail

MPC 02.05.2025. = 2,89 €

odabrane vrste MPC 02.05.2025. = 1,42 € 1 l = 3,00 €

0.99 0,33 l

Već od HIT Već cijena! od TOP cijena!

1.89 1l

€

€

NESTEA CEDEVITA

Odabrane vrste MPC 04.03.2026. = 1,19 € 1 l = 2,91 €

0.99

Ledeni čaj

340 ml

€

odabrane vrste

MPC 02.05.2025. = 1,92 € 1 l = 2,98 €

MPC 02.09.2025. = 1,79 € 1 l = 0,97 €

-15%

MONSTER

Energetsko piće

breskva ili šumsko voće

1.49

Gin

0,5 l

€

odabrane vrste 0,5 l - 1 l

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

1.45 1,5 l

€

FIZZY

Gazirano piće cola ili naranča

MPC 26.02.2026. = 0,79 € 1 l = 1,91 €

0.63 0,33 l

€

13


NOVO U PONUDI!

OHO!

Pistacije u ljusci

pečene i slane MPC 16.06.2026. = 6,49 € 1 kg = 14,97 €

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od OHO!

4.49

Brusnica

300 g

€

sušena

MPC 11.06.2026. = 4,69 € 1 kg = 7,48 €

2.99 400 g

€

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

2.65 1 kg

OHO!

Napolitanke kakao ili lješnjak

MPC 13.05.2026. = 3,69 €

OHO!

€

Grah bijeli

MPC 11.06.2026. = 1,75 € 1 kg = 2,58 €

1.29

OHO!

500 g

Krušne mrvice

€

MPC 30.04.2026. = 0,69 € 1 kg = 1,96 €

0.49 250 g

€

EASY CHEF

Svježe tijesto za pizzu rustic s pirom

MPC 07.08.2026. = 1,79 € 1 kg = 2,71 €

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

1.49 550 g

€

EASY CHEF

Svježe lisnato tijesto

ESENS

MPC 07.08.2026. = 1,79 € 1 kg = 5,32 €

s bademovim uljem

s maslacem

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

1.49 280 g

14

€

Mlijeko za tijelo MPC 03.07.2026. = 2,49 € 1 l = 3,98 €

1.99 500 ml

€


1 kg

DOLINE

Rezani sir

Edamac, Ementaler, Gouda ili Tilzit MPC 02.05.2025. = 2,09 € 1 kg = 11,93 €

1.79

DOLINE

150 g

Svježi posni sir

€

do 10% m.m.

MPC 02.05.2025. = 2,09 € 1 kg = 3,18 €

1.59 500 g

DOLINE

€

Tekući jogurt 2,8% m.m.

MPC 02.05.2025. = 1,59 €

1.19 1 kg

€

DOLINE

Sir Mozzarella ili Sir Ementaler

DOLINE

julienne

Talijanski tvrdi sir

MPC 08.07.2025. = 2,69 €

MPC 04.12.2025. = 8,59 € 1 kg = 17,48 €

6.99 400 g

0.99 80 g

Ribani sir

€

Već od HIT Već cijena! od TOP cijena!

DOLINE ribani

MPC 08.07.2025. = 1,49 € 1 kg = 12,38 €

1.79 200 g

€

€

DOLINE DOLINE

Tortelini

MPC 02.05.2025. = 5,29 € 1 kg = 8,48 - 11,30 €

MPC 02.05.2025. = 1,99 € 1 kg = 3,58 €

sir, šunka ili ricotta-špinat svježi

Sir Ementaler ili Maasdam

3.39

1.79

300 - 400 g

500 g

€

€

BARBA

Gamberi BARBA

Tuna salata

mexicana, mediterana ili kus kus MPC 02.05.2025. = 2,65 € 1 kg = 10,56 €

1.69

smrznuti

MPC 02.05.2025. = 3,18 € 1 kg = 9,56 €

160 g

€

2.39 250 g

€

15


-20% FRIZO

Smrznuto voće odabrane vrste 400 g

GUŠTI

Dimljena vratina, Dimljena pečenica, Pikant Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od narezak ili Šunka 100 g u ovitku

DOLINE

Grčki jogurt odabrane vrste

MPC 02.05.2025. = 0,69 € 1 kg = 4,72 €

0.59 125 g

€

polutrajni narezak

MPC 02.05.2025. = 1,59 € 1 kg = 11,90 €

vakuum pakiranje trajni proizvod

MPC 02.05.2025. = 13,59 € 1 kg = 9,90 €

EASY CHEF

0.99

GUŠTI

100 g

Pučka kobasica

€

MPC 02.05.2025. = 1,99 € 1 kg = 2,71 €

16

polutrajni proizvod

MPC 02.05.2025. = 4,69 € 1 kg = 5,32 €

3.99

GUŠTI

1.49

Mesni narezak

550 g

€

od svinjskog mesa 100 g

MPC 02.05.2025.=0,79 € 1 kg = 5,90 €

Panirana riba smrznuta odabrane vrste 200 - 450 g

750 g

PLATI MANJE

Tijesto za pizzu XXL svježe 550 g

€

-20%

GUŠTI

Domaća suha slanina

1.19

€

PONUDA

-19%

0.73 €

0.59

OHO ili BITS&BYTES

€

Cjelokupnu Plodine Card ponudu pronađite u aplikaciji

Čips

slani ili paprika MPC 02.05.2025. = 1,99 € 1 kg = 5,89 - 6,60 €

1.65

250 - 280 g

€

ili u digitalnom letku na www.plodine.hr


Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

BISCOLETTI

1.49

200 - 280 g

Croissant ili tortina odabrane vrste

MPC 02.05.2025. = 1,99 € 1 kg = 5,32 - 7,45 €

400 g

NOVO

€

500 g

U PONUDI!

CAFFE MONACO

Mljevena kava MPC 15.06.2026. = 4,99 € 1 kg = 10,73 €

SELECTION

Čips

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od BAKE&ROLL

4.29 € 400 g

Čokolada za kuhanje

MPC 02.05.2025. = 6,49 € 1 kg = 9,98 €

4.99 € 500 g

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

slani, papar ili maslinovo ulje

MPC 11.12.2025. = 1,99 € 1 kg = 10,38 €

1.35 130 g

€

CITRA BABY BEST

Vlažne maramice 99% voda

MPC 25.02.2026. = 1,59 € 1 kom = 0,02 €

1.19

Instant vitaminski napitak

60 komada

€

Proizvodi za sunčanje odabrane vrste

MPC 02.05.2025. = 9,99 €

Deterdžent za rublje Ultra Power

MPC 02.05.2025. = 7,96 € 1 kg = 1,20 €

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

5.99 5 kg

2.99

€

Insekticidi i repelenti odabrane vrste

MPC 02.05.2025. = 5,99 €

Već od

Već od

2.59

1.79

100 - 500 ml

€

MPC 02.05.2025. = 3,99 €

1 kg

ZAP

ESENS SUN

DIX

naranča, limun ili bazga-limun

€

€ 17


PONUDA

PLATI MANJE MULINI

Glatko brašno T-550

MPC 29.12.2025. = 0,79 €

-25%

FLOREA

Med

0.79 €

0.59

€

PONUDA

PLATI MANJE cvjetni 250 g

MPC 25.02.2026.=2,99 € 1 kg = 9,56 €

-20%

2.99 €

2.39

€

PONUDA

PLATI MANJE

-33%

0.99 €

Air fryer

odabrane vrste 27-44 g MPC 27.04.2026.=1,49 € 1 kg = 22,50 - 36,67 €

Njoki

Tagliatelle

s gljivama smrznute 500 g MPC 15.09.2025.=3,99 € 1 kg = 5,58 €

AKTIVIRAJ

PLATI MANJE KUPON

-30%

MPC 15.09.2025. = 2,69 € 1 kg = 3,76 €

PONUDA

-30%

€

1.88

OHO!

Zobene pahuljice sitne 500 g

MPC 11.02.2026.=0,79 € 1 kg = 1,18 €

PLATI MANJE

PONUDA

0.79 €

€

NESTLE

200 ml

MPC 02.05.2025.=4,99 € 1 kg = 10,91 - 13,19 €

PONUDA

-18%

MPC 02.05.2025.=1,09 € 1 kg = 3,80 €

PLATI MANJE

PONUDA

-30%

4.99 €

4.09

€

Pripravak za kuhanje

Fitness odabrane vrste 310 - 375 g

PLATI MANJE

0.59 CUCINA D’ORO

Žitarice

18

-30% -25%

2.69 €

3.99 €

2.79

s mozzarellom i bosiljkom smrznuti 500 g

PLATI MANJE

PONUDA

PLATI MANJE

IL MEDITERRANEO A TAVOLA

IL MEDITERRANEO A TAVOLA

Voćni namazi

odabrane vrste 284 g

1.49 €

MAGGI

ST.DALFOUR

1.09 €

€

0.76

€


GUSTO

Kukuruzni flips slani 85 g

PONUDA

PLATI MANJE SOAVEGEL

Pizzete

s rajčicom i mozzarellom 300 g

MPC 02.05.2025.=2,79 € 1 kg = 6,63 €

MPC 02.05.2025.=0,99 € 1 kg = 8,12 €

PLATI MANJE

-28%

-30%

2.79 €

1.99

AKTIVIRAJ

KUPON

0.99 €

0.69

€

€

SELECTION

Wafer rolls

vanilija ili lješnjakčokolada 135 g

PONUDA

PLATI MANJE SELECTION

Torta

od maline ili čokolade, smrznuta 600 g MPC 02.05.2025.=7,3 € 1 kg = 10,82 €

Vino plavac 0,75 l

MPC 02.05.2025.=13,28 € 1 l = 15,85 €

PLATI MANJE

-15%

6.49

PONUDA

-23%

7.69 €

0.99

€

PLATI MANJE Čajni kolutići

€

classic ili s okusom limuna 350 g MPC 02.05.2025.=1,29 € 1 kg = 2,26 €

11.89

€

€

PONUDA

1.79 €

1.39

Gin&Tonic ili Vodka&Orange

13.28 €

0.79

-22%

OLD TOWER ILI NICOLAUS

-10%

1.19 €

PLATI MANJE

PONUDA

PONUDA

-33%

BISCOLETTI

1.29 €

PLATI MANJE ZLATAN OTOK

MPC 19.01.2026.=1,59 € 1 kg = 7,33 €

0,25 l

MPC 02.05.2025.=1,79 € 1 l = 5,56 €

€

FRIENDS

Salama za pse s govedinom 500 g

DREAMIES ILI WHISKAS

Poslastice za mačke PONUDA odabrane vrste

PLATI MANJE

-20%

MPC 02.05.2025.=0,99 € 1 kg = 1,58 €

PLATI MANJE

AKTIVIRAJ

KUPON

-20%

ESENS

0.99 €

0.79

PLATI MANJE

€

Štapići za uši

160 komada MPC 02.12.2025.=0,79 €

PONUDA

-25%

0.79 €

0.59

€

CALGON

PLATI MANJE SOFTY

Papirnate maramice odabrane vrste 60 kom

MPC 02.05.2025.=1,49 €

PONUDA

-33%

750 ml; 700 g -1 kg

PLATI MANJE

1.49 €

0.99

Odabrani proizvodi

€

AKTIVIRAJ

PONUDA

-50%

NICE DAY

Šampon za kosu

argan, kamilica ili kopriva 1l

MPC 22.07.2025.=1,49 €

PLATI MANJE KUPON

-33%

1.49 €

0.99

€ 19


Beskvasni kruh odabrane vrste

MPC 02.05.2025. = 1,49 €

Već od

0.99 400 g

Samostanski kruh

MPC 02.05.2025. = 1,50 € 1 kg = 3,23 €

Fini domaći kruh u kalupu

MPC 02.05.2025. = 1,59 € 1 kg = 1,82 €

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

1.29 400 g

€

Kruh Hrskavo zlato MPC 02.05.2025. = 1,72 € 1 kg = 2,83 €

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

1.19 420 g

€

1.09

Njemačka žemlja

MPC 02.05.2025. = 0,19 € 1 kg = 2,00 €

€

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

0.13 65 g

€

600 g

€

Domaći klipić

MPC 02.05.2025. = 0,45 € 1 kg = 7,00 €

0.35 50 g

€

Pecivo za sendviče

MPC 02.05.2026. = 0,49 € 1 kg = 3,25 €

0.39 120 g

20

€

Pecivo šunka sir ili Maxi mexico MPC 02.05.2025. = 0,59 € 1 kg = 5,00 - 5,06 €

0.45 89 - 90 g

€


0.95 155 g

Burek

od sira ili jabuke MPC 02.05.2025. = 1,19 € 1 kg = 6,13 €

Cannolo

s komadićima pistacije MPC 21.04.2026. = 2,69 € 1 kg = 16,58 €

0.99 125 g

€

Pizza šunka sir MPC 12.05.2026. = 1,39 € 1 kg = 7,92 €

0.49

€

75 g

1.99 120 g

Croissant

€

marelica ili praline

MPC 02.05.2025. = 0,89 € 1 kg = 6,53 €

Donut

s čokoladnom glazurom ili s okusom jagode

MPC 02.05.2025. = 0,59 € 1 kg = 8,39 €

0.47 56 g

€

Mini krafna black and white

MPC 20.07.2026. = 0,59 € 1 kg = 11,25 €

€

0.45 40 g

€

OHO!

Jaffa torta

MPC 16.02.2026. = 9,95 € 1 kg = 7,24 €

1.29 580 g

Bijeli kruh rezani

MPC 02.05.2025. = 1,59 € 1 kg = 2,22 €

5.79 800 g

€

€ 21


SLIJEDIM SRCE, BIRAM NAŠE Birati domaće znači birati kvalitetu, svježinu i povjerenje. Oznakom Slijedim srce, biram naše ističemo proizvode hrvatskih proizvođača – od voća i povrća do lokalnih sireva, salama, maslinovog ulja, ribe, kolača i tradicionalnih specijaliteta.

, e c r s m i d e j i l S . E Š A N M BIRA

OD SVAKODNEVNIH NAMIRNICA DO DELIKATESNIH PROIZVODA Birajte ono što je blizu, poznato i provjereno. 22


ZO N A E S

DO

E M AĆ

G

domaće svježe sezonsko

OVA OZNAKA VODI VAS PREMA PROIZVODIMA KOJI SU proizvedeni u Hrvatskoj sezonski i svježi brže dostavljeni do polica supermarketa rezultat suradnje s domaćim proizvođačima

VEĆA SVJEŽINA I KVALITETA OD POLJA DO TRGOVINE U NAJKRAĆEM ROKU INTEZIVNIJI OKUSI I AROMA

SVAKI ODABIR DOMAĆIH PROIZVODA DOPRINOSI RAZVOJU LOKALNE PROIZVODNJE I JAČANJU HRVATSKOG GOSPODARSTVA 23


Slijedim srce, . BIRAM NAŠE

Domaći kukuruz šećerac zemlja podrijetla Hrvatska

MPC 02.05.2025. = 2,59 €

5 kg

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

1.49 3 komada

Domaći krumpir

Zemlja podrijetla Hrvatska MPC 02.05.2025. = 3,49 € 1 kg = 0,40 €

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

1.99 5 kg

€

Domaća jabuka

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

Royal Gala prva berba Zemlja podrijetla Hrvatska

1.39 1 kg

MPC 02.05.2025. = 1,39 €

€

Domaća Cherry rajčica

Sunstream Zemlja podrijetla Hrvatska MPC 02.05.2025. = 2,79 € 1 kg = 7,96 €

€

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

1.99 250 g

€

PONUDA

PLATI MANJE

-26%

Bio Mini Lubenica

Zemlja podrijetla Španjolska 1 kg MPC 02.05.2025.=2,92 €

1.49 €

1.09

€

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od Grožđe crno

Zemlja podrijetla Bosna i Hercegovina MPC 02.05.2025. = 3,99 €

24

1.99 1 kg

€

Cjelokupnu Plodine Card ponudu pronađite u aplikaciji

Borovnica u čašici

Zemlja podrijetla Peru MPC 03.02.2026. = 5,49 €

4.99 500 g

€

ili u digitalnom letku na www.plodine.hr


Ruža mix

lončanica 12 cm, visina 28 cm

2.49

€

Guzmanija u keramici

lončanica 13 cm, visina 50 cm

4.99

€

Monstera Mix

lončanica 12 cm, visina 50 cm

4.69

€

Kala Mix lončanica

Ø 12 cm

visina

40 cm

4.49

Pijetlova krijesta lončanica

Ø 12 cm

visina

30 cm

2.49 €

Sensevieria Mix lončanica visina

Ø 12 cm 35 cm

4.19

€

€ 25


3.32

€

/ 1 kg

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

2.79 1 kg

PILE

Svježe grill pile na podlošku cca 1,5 kg

MPC 02.05.2025. = 3,09 €

MEDUZA

€

Blanširane kozice

4.99 200 g

pacifičke svježe

MPC 02.05.2025. = 5,59 € 1 kg = 24,95 €

€

komad

Pečeno grill pile

MPC 02.05.2025. = 6,90 €

26

5.49 komad

€


CEKIN CEKIN

Pileći file svježi na podlošku

MPC 02.05.2025. = 6,39 € 1 kg = 11,10 €

Pileći batak sa zabatkom i dijelom leđa

CEKIN

5.55

Varaždinski pohanci

500 g

€

3.18 1 kg

2 svježa pilića cca 2,5 kg

MPC 02.05.2025. = 3,31 €

€

na podlošku svježi

MPC 02.05.2025. = 5,84 €

3.05 1 kg

€

AIA

Mini file ili odresci

od pilećeg ili purećeg mesa svježi MPC 02.05.2025. = 5,71 € 1 kg = 9,53 - 10,73 €

Cjelokupnu Plodine Card ponudu pronađite u aplikaciji

4.29

400 - 450 g

VINDON

Pureća krila

€

svježa cca 1500 g

MPC 02.05.2025. = 3,89 €

ili u digitalnom letku na www.plodine.hr

2.79 1 kg

€ 27


VINDIJA

Varaždinec ili Tilzit

polutvrdi sir blagog okusa 45 % m.m.

MPC 02.05.2025. = 12,49 € 1 kg = 9,90 €

0.99 100 g

€

NEGRONI

Mortadela Bologna Stella

0.84 100 g

obična ili s pistacijama polutrajni proizvod MPC 02.05.2025. = 10,99 € 1 kg = 8,40 €

0.64

€

€

/100 g

BAYERNLAND

Sir Gouda polutvrdi 48% m.m.

MPC 02.05.2025. = 6,49 € 1 kg = 5,50 €

28

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

0.55

PIK VRBOVEC

100 g

Kuhana šunka

€

polutrajni proizvod

MPC 02.05.2025. = 13,39 € 1 kg = 9,90 €

0.99 100 g

€


PONUDA

PLATI MANJE

-22%

PODRAVKA

5.79 €

Ljuta kobasica ili Češnjovka

4.49

trajni proizvod 250 g

MPC 02.05.2025.=6,49 € 1 kg = 17,96 €

€

3.29 € 400 g

PIK VRBOVEC

Piko parizer

polutrajni proizvod MPC 02.05.2025. = 3,99 € 1 kg = 8,23 €

GAVRILOVIĆ

Premium trajne kobasice odabrane vrste

MPC 02.05.2025. = 6,69 € 1 kg = 16,63 €

4.99 300 g

0.87

€

€

/ 100 g

CEKIN

POLI

Salama mini ili kids pileća prsa polutrajni proizvod

MPC 02.05.2025. = 1,99 € 1 kg = 7,68 €

1.69

Delko s paprikom

220 g

€

polutrajni proizvod 500 g MPC 02.05.2025.=2,65 € 1 kg = 3,98 €

PONUDA

PLATI MANJE

-24%

GAVRILOVIĆ

2.65 €

1.99

Šunka u ovitku polutrajni proizvod

€

MPC 02.05.2025. = 12,69 € 1 kg = 7,90 €

0.79 100 g

€

GAVRILOVIĆ

Kranjska kobasica

classic ili sir polutrajni proizvod

MPC 04.07.2026. = 4,45 € 1 kg = 10,63 €

WUDY POP ILI PAVO

GAVRILOVIĆ

3.19

Pašteta

300 g

čajna ili jetrena

€

MPC 02.05.2025. = 1,52 € 1 kg = 10,90 €

1.09

Posebna salama

100 g

€

od pilećeg i purećeg mesa polutrajni proizvod

MPC 02.05.2025. = 3,13 €

2.49 1000 g

€

29


2.99

€

‘Z BREGOV

Maslac 82% m.m.

MPC 02.05.2025. = 4,39 € 1 kg = 9,80 €

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od ‘Z BREGOV

Trajno mlijeko

tetra top ili s s vitaminom D MPC 02.05.2025. = 1,02 €

0.85 1l

‘Z BREGOV

€

Kefir

3,5% m.m.

MPC 02.05.2025. = 2,52 €

2.09

2.45 250 g

€

PRESIDENT PICOK

1 kg

Topljeni sir

€

classic, dimsi ili picant MPC 02.05.2025. = 1,99 € 1 kg = 12,79 €

1.79 140 g

€

PRESIDENT

Svježi zrnati sir odabrane vrste

MPC 02.05.2025. = 2,29 € 1 kg = 8,95 €

1.79 200 g

€

DUKAT DUKATELA

Mliječni namaz original ili s povrćem

MPC 02.05.2025. = 1,69 € 1 kg = 9,93 €

1.49 150 g

€

AKTIVIRAJ

VINDIJA

Mozzarella okruglice

DUKAT

Vrhnje za kuhanje

‘Z BREGOV

Kiselo vrhnje 24% m.m.

MPC 24.11.2025. = 4,79 € 1 kg = 4,43 €

30

3.99 900 g

€

20% m.m.

MPC 02.05.2025. = 3,99 € 1 kg = 4,65 €

2.79 3x 200 g

€

smrznute 500 g

MPC 02.05.2025.=7,99 € 1 kg = 9,98 €

PLATI MANJE KUPON

-37%

7.99 €

4.99

€


‘Z BREGOV

Fortia smoothie odabrane vrste MEGGLE

Vrhnje za šlag

Creme Pattiserie MPC 02.05.2025. = 1,99 €

MPC 25.02.2026. = 0,99 € 1 kg = 3,95 €

1.69 € 500 ml

0.79 € 200 g

DUKAT

Svježe mlijeko 3,2% m.m.

MPC 02.05.2025. = 1,35 €

1.19 1l

€

hlađeno

DOLINE

Mliječni desert Lina MPC 02.05.2025. = 1,99 € 1 kg = 3,73 €

1.49 4x 100 g

BONDUELLE

Gotovo jelo od njoka

s rajčicom i mozzarellom ili špinatom, graškom i riccotom smrznuto MPC 08.06.2026. = 4,99 € 1 kg = 7,25 €

€

NOVO

STARBUCKS

Ledena kava

U PONUDI!

3.99 € 550 g

odabrane vrste

DUKAT

Bobba jogurt odabrane vrste

MPC 27.05.2026. = 2,79 €

Već od HIT Već cijena! od TOP cijena!

1.09

150 - 330 g

€

MPC 02.05.2025. = 2,82 € 1 l = 7,96 - 9,05 €

1.99

220 - 250 ml

€ 31


PODRAVKA

Grah

smeđi ili bijeli *ocijeđena masa 230 g MPC 02.05.2025. = 1,39 € 1 kg = 3,87 €

DOBRA

0.89

Zobena kaša

čokolada, malina, šumsko voće ili jabuka-cimet

400 g

MPC 02.05.2025. = 3,25 € 1 kg = 7,65 €

€

1.99 260 g

€

LAY’S

HOD

Čips

Miješano suho voće

MPC 02.05.2025. = 6,15 € 1 kg = 6,98 €

3.49 500 g

DIVELLA

Tjestenina odabrane vrste

MPC 02.05.2025. = 1,09 € 1 kg = 1,58 €

Orah jezgra

MPC 02.05.2025. = 6,50 € 1 kg = 6,98 €

32

€

EKOZONA

Odabrani proizvodi

MPC 24.11.2025. = 8,99 €

Već od HIT Već cijena! od

0.79

Jelo u čaši

€

odabrane vrste

MPC 02.05.2025. = 1,89 € 1 kg = 14,95 - 22,42 €

0.99

3.49

Cappuccino odabrane vrste

€

MPC 02.05.2025. = 3,89 € 1 kg = 20,56 - 29,38 €

1.89

120 - 130 g

€

€

NUTRIBELLA

1.39

Krekeri

62 - 96 g

€

FRANCK 500 g

MPC 02.05.2025. = 2,19 € 1 kg = 14,54 - 15,75 €

TOP cijena!

AJINOMOTO 500 g

odabrane vrste

3.29

zob-lan, sezam, kikiriki ili chili MPC 20.02.2026. = 0,99 € 1 kg = 11,29 €

KVIKI

112 - 160 g

€

Grickalice odabrane vrste

MPC 02.05.2025. = 1,79 €

0.79 70 g

€

Već od HIT Već cijena! od TOP cijena!

0.69 50 - 220 g

€


4.49

3x 80 g + 80 g gratis

RIO MARE

Tuna

u maslinovom ulju

MPC 02.05.2025. = 7,73 € 1 kg = 18,71 €

€

ZVIJEZDA SCOTTI

Riža

Originario MPC 02.05.2025. = 4,79 €

2.25

KOLEDA

1 kg

Tjestenina

€

odabrane vrste

MPC 02.05.2025. = 2,25 € 1 kg = 3,48 €

1.39

Suncokretovo ulje

400 g

€

MPC 02.05.2025. = 1,99 € 1 l = 1,54 €

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

1.85 1,2 l

€

-25% MUTTI

Rajčica

odabrani proizvodi 130 - 700 g

DELAMARIS

Skuša

odabrane vrste MPC 02.05.2025. = 2,89 € 1 kg = 17,52 €

2.19

PODRAVKA

Džem

125 g

€

-25% DEL MONTE

INDOMIE

Instant noodles odabrane vrste

MPC 02.05.2025. = 2,09 € 1 kg = 4,77 - 5,11 €

1.79

350 - 375 g

€

Kompot

odabrane vrste 420-570 g

jagoda ili višnja MPC 02.05.2025. = 3,99 € 1 kg = 9,03 €

2.89 320 g

€

MULINO BIANCO

Pancarre

odabrani proizvodi MPC 02.05.2025. = 2,43 €

Već od HIT Već cijena! od TOP cijena!

1.15

€ 33


1 kg

Već od HIT Već cijena! od

LINO LINO

Čokolino lješnjak instant žitne pahuljice s vitaminima i mineralima MPC 02.05.2025. = 8,99 €

5.99

Pillows

1 kg

€

milk, white ili nougat XXL MPC 02.05.2025. = 6,39 € 1 kg = 6,84 €

4.79

TOP cijena!

POLLEO

700 g

€

1.99 50 - 105 g

Odabrani proizvodi

MPC 12.06.2026. = 11,99 €

€

BAULI

Croissant

kakao, pistacija, krema ili marelica MPC 02.05.2025. = 3,79 € 1 kg = 8,97 - 10,76 €

2.69

Croissant

MPC 02.05.2025. = 6,49 € 1 kg = 21,89 - 22,70 €

Jubilarna mljevena MPC 02.05.2025. = 8,29 € 1 kg = 16,23 €

34

€

LAVAZZA

Kava

4.29

espresso ili u kapsulama odabrane vrste

189 - 196 g

€

MPC 02.05.2025. = 15,35 € 1 kg = 19,98 - 58,42 €

9.99

171 g ili 2 x 250 g

€

-25%

FRANCK

Kava

185 g

MPC 02.05.2025. = 2,65 € 1 kg = 9,25 - 10,00 €

€

NESCAFE

classic ili vanilija

1.85

family, kakao, kakaovanilija ili millefeuille

250 - 300 g

Cappuccino

7 DAYS

SEGAFREDO

NESCAFE

6.49

Instant kava

400 g

Classic

€

MPC 02.05.2025. = 13,49 € 1 kg = 36,63 €

10.99

Kava u zrnu

300 g

€

Selezione odabrane vrste 500 - 1000 g


1 kg

MILKA

Čokolada

2.99

250 - 300 g

odabrane vrste MPC 02.05.2025. = 5,99 € 1 kg = 9,97 - 11,96 €

NUTELLA

Krem namaz

NE PROPUSTI! TOP cijena! HIT Već cijena! od

čokolada lješnjak

MPC 02.05.2025. = 10,09 €

6.99 1 kg

BAJADERA

€

Bombonijera odabrane vrste

MPC 02.05.2025. = 16,99 €

Već od HIT Već cijena! od TOP cijena!

3.29 87 - 500 g

€

€

KRAŠ

Napolitanke

prelivene čokoladom kokos ili original MPC 27.03.2026. = 3,99 € 1 kg = 11,58 €

2.49 215 g

€

KRAŠ

Napolitanke

ZVEČEVO MERCI

Bombonijera odabrane vrste

MPC 02.05.2025. = 7,59 € 1 kg = 18,36 - 21,86 €

WERTHER’S, NIMM2 ili MAMBA

Bomboni

odabrane vrste MPC 26.05.2026. = 3,49 €

choco cream ili nougat

Čokolada

4.59

Mikado, Samo ti ili Volim te odabrane vrste

210 - 250 g

€

Već od HIT Već cijena! od TOP cijena!

0.69 75 - 258 g

€

MPC 02.05.2025. = 3,35 € 1 kg = 7,87 - 8,84 €

SMOKI

Flips

odabrani proizvodi MPC 02.05.2025. = 1,29 €

MPC 02.05.2025. = 4,99 € 1 kg = 4,70 €

1.99

3.95

225 - 253 g

840 g

€

Već od HIT Već cijena! od TOP cijena!

0.36

FRONDI

Vafel prutići punjeni odabrane vrste

40 - 130 g

€

€

MPC 02.05.2025. = 2,59 € 1 kg = 7,96 - 8,84 €

1.99

225 - 250 g

€

35


-20%

GUSTO

Flips

rings, pizza ili luk XXL MPC 23.06.2025. = 2,99 € 1 kg = 7,97 €

Chio Kikiriki

2.39 300 g

odabrane vrste 125 - 350 g

naranča, malina ili mousse MPC 02.05.2025. = 1,75 € 1 kg = 7,01 - 8,05 €

1.03

Čokolada

128 - 147 g

€

keks, riža, noisette ili sjeckani lješnjak MPC 02.05.2025. = 1,89 € 1 kg = 16,88 - 18,00 €

Štapići i pereci odabrane vrste

MPC 02.05.2025. = 2,99 €

TOP cijena!

0.35 40 - 270 g

€

B&B

DORINA

MILKA

Choco dessert

€

SALTAS

Već od HIT Već cijena! od

1.35

Čoko banana

75 - 80 g

€

pjenasti desert okusa banane MPC 02.05.2025. = 2,99 € 1 kg = 7,82 €

2.19 280 g

€

-33% TWIX EXTRA, SNICKERS SUPER, MARS KING SIZE ILI BOUNTY TRIO

KIT KAT

Čokolada

double choc, lješnjak ili slana karamela MPC 06.10.2025. = 2,79 € 1 kg = 17,07 €

1.69 99 g

mini, original ili multigrain MPC 02.05.2025. = 1,29 € 1 kg = 9,90 €

36

70 - 112,5 g

€

DOMAĆICA

Keksi

Čokoladica

0.99

Čajni kolutići

€

tamni ili svijetli

MPC 02.05.2025. = 3,89 € 1 kg = 3,74 €

Keksi classic 2 pack

MPC 24.06.2026. = 3,99 € 1 kg = 8,49 €

2.99 352 g

€

NAIRN’S

KRAŠ 100 g

OREO

2.99

Zobeni keksi

800 g

odabrane vrste

€

MPC 20.04.2026. = 2,99 € 1 kg = 10,18 - 14,31 €

2.29

160 - 225 g

€


-20% SCHMIDT

BISCOLETTI

Keksi i napolitanke odabrane vrste

MPC 02.05.2025. = 1,89 € 1 kg = 2,87 - 6,45 € 1 kom = €

1.29

Mozart kugle

200 - 450 g

odabrane vrste 132 - 297 g

€

Kakao

instant napitak MPC 02.05.2025. = 4,19 € 1 kg = 7,73 €

Muesli

odabrane vrste

MPC 02.05.2025. = 3,39 € 1 kg = 7,69 € 1 kom = €

2.69

Instant kava 2u1 ili 3u1 odabrane vrste

MPC 02.05.2025. = 2,99 € 1 kg = 11,06 - 16,58 €

1.99

120 - 180 g

€

ARABESCA

KRAŠ EXPRESS

NATUREL

ANAMARIA

3.09

Cappuccino

400 g

€

classic, čokolada, vanilija ili Irish

MPC 02.05.2025. = 2,69 € 1 kg = 8,95 €

1.79 200 g

€

SELECTION

350 g

Krem namaz

€

pistacija ili lješnjak-pistacija MPC 22.01.2026. = 4,49 € 1 kg = 14,95 €

2.99 200 g

€

-25% ILLY

ORBIT

Žvakaće gume

spearmint ili pepermint 4pack MPC 02.05.2025. = 2,60 € 1 kg = 47,38 €

SOUR PATCH

1.99 € 56 g

Gumeni bomboni

classic, lubenica ili tropical MPC 03.06.2026. = 1,09 € 1 kg = 11,13 €

0.89 € 80 g

Kava u kapsulama odabrane vrste 52 - 120,6 g

37


L’OREAL

Krema za lice Age specialist dnevna ili noćna

MPC 02.05.2025. = 9,99 € 1 l = 119,80 €

SIGNAL

Odabrani proizvodi

MPC 02.05.2025. = 7,49 €

BOROTALCO

5.99 50 ml

€

Već od HIT Već cijena! od TOP cijena!

1.69

€

Dezodorans ili gel za tuširanje odabrani proizvodi

MPC 01.06.2026. = 5,99 €

Već od HIT Već cijena! od

2.79

1.69

MPC 02.05.2025. = 6,89 €

Odabrani proizvodi

50 - 500 ml

30 - 400 ml

€

TOP cijena!

Odabrani proizvodi

NIVEA MEN

TOP cijena!

Već od HIT Već cijena! od

PALMOLIVE

-30%

AFRODITA

Šampon za kosu odabrane vrste

€

MPC 02.05.2025. = 4,79 € 1 l = 2,62 €

2.49 950 ml

€

PAMPERS

VIOLETA

Papirnati ručnici ili maramice odabrane vrste

MPC 02.05.2025. = 3,90 €

Već od HIT Već cijena! od TOP cijena!

1.19

LIBRESSE

odabrane vrste

MPC 02.05.2025. = 3,69 €

odabrane vrste

Već od HIT Već cijena! od

MPC 08.06.2026. = 23,29 € 1 kom = 0,27 - 0,50 €

TOP cijena!

Higijenski ulošci

€

Pelene za djecu

1.05

15.99

8 - 50 komada

32 do 62 komada

€

€

16

rola

4.75 16 rola

ZEWA

Toaletni papir

MPC 02.05.2025. = 7,30 € 1 rola = 0,30 €

38

REGINA

€

Kuhinjski ručnici troslojni

MPC 02.05.2025. = 2,99 € 1 rola = 1,00 €

1.99 2 role

€


DASH

Deterdžent za rublje odabrani proizvodi

PERSIL

Kapsule za pranje rublja Color ili Universal

MPC 03.04.2026. = 49,99 € 1 kom = 0,25 €

24.99

PERWOLL

100 komada

€

Odabrani proizvodi MPC 02.05.2025. = 19,99 €

MPC 02.05.2025. = 25,99 € 1 kg = 3,94 € 1 l = 4,81 € 1 kom = 0,30 €

Već od HIT Već cijena! od TOP cijena!

9.99

12.99

3-4l

3,3 kg, 2,7 l, 44 kom

€

€

NILA

Deterdžent za fino pranje rublja Happy Color ili Sensual Black

MPC 02.05.2025. = 11,99 € 1 l = 1,43 €

ORNEL

Omekšivač Blue ili Yellow

MPC 29.07.2025. = 10,49 € 1 l = 1,12 €

4l

odabrane vrste

MPC 02.05.2025. = 6,59 € 1 l = 2,07 €

FAKS

Odabrani proizvodi

MPC 29.09.2025. = 20,99 €

Već od HIT Već cijena! od TOP cijena!

1.89

€

FINISH

JAR

Deterdžent za ručno pranje posuđa

5.29 €

4.49 €

3,7 l

2.79

Tablete za strojno pranje posuđa

1,35 l

€

Quantum ili Quantum ultimate

MPC 02.05.2025. = 31,58 € 1 kom = 0,17 - 0,21 €

16.99

WHISKAS

100 ili 80 komada

Hrana za mačke

€

odabrane vrste

MPC 02.05.2025. = 8,99 € 1 kg = 4,99 €

6.99 1,4 kg

€

KH-7

Sredstvo za čišćenje odabrane vrste

MPC 02.05.2025. = 5,99 €

Već od HIT Već cijena! od TOP cijena!

3.29

500 - 750 ml

€

SOMAT

Odabrani proizvodi

MPC 17.07.2026. = 32,99 €

Već od HIT Već cijena! od TOP cijena!

2.29

FELIX

Hrana za mačke riba ili meso

€

MPC 02.05.2025. = 6,19 € 1 kg = 5,38 €

5.49 12x 85 g

€

39


SANITAR

Sredstvo za čišćenje

odabrani proizvodi MPC 02.05.2025. = 4,99 €

Već od HIT Već cijena! od TOP cijena!

1.79 €

AJAX

Sredstvo za pranje podova

odabrane vrste MPC 02.05.2025. = 3,69 € 1 l = 1,89 €

1.89

€

BIOKILL

Insekticid micro-fast

MPC 02.05.2025. = 5,99 € 1 l = 7,98 €

3.99 500 ml

€

Već od HIT Već cijena! od TOP cijena!

SILAN

Omekšivač za rublje odabrane vrste

MPC 02.05.2025. = 8,29 €

40

2.19

594 ml - 2,86 l

€

DIX

Gel za wc školjku s aplikatorom Aqua, Lavanda ili Lemon MPC 02.05.2025. = 2,95 € 1 l = 26,53 €

1.99 75 ml

€


PETTIES

Hrana za mačke govedina ili perad

MPC 02.05.2025. = 0,89 € 1 kg = 1,57 €

0.65 415 g

€

FRIENDS

Hrana za pse govedina ili perad

MPC 02.05.2025. = 1,99 € 1 kg = 1,05 €

1.29 € 1230 g

DARLING

Hrana za pse

suha govedina

MPC 02.05.2025. = 39,99 € 1 kg = 1,60 €

A B

23.99

C

Toaletna daska • materijal: MDF

15 kg

12.99

€

€

A ELIT

Zidna klima

• model INV-12RW • snaga: 3,4 kW • energetska učinkovitost: A++ • za prostorije do 40 m2 • inverter • WI FI

6 × 50.00 €

299.99

A B

€

C

Set noževa za steak 6 komada

1.79

€ 41


2200 W 1,7 l

5 razina snage

700 W A B

C

GORENJE

Mikrovalna pećnica

• model MO17E1BH 17 L • automatsko čišćenje bez deterdženata • funkcija odmrzavanja • rotirajuća ploča: 360° • promjer rotirajućeg pladnja: 255 mm • zvučni signal

400 W 1l

6 × 11.67 €

69.99

A B

A B

C

GORENJE

GORENJE

Sjeckalica

€

C

• model S400XG • oštrice od nehrđajućeg čelika

14.99

Kuhalo za vodu

€

• model K170PB • automatsko isključivanje • Strix tehnologija

18.99

€

A B ZANETTI

Tava s 2 ručke i poklopcem • materijal: aluminij s visokokvalitenim neprijanjajućim premazom • čelične ručke • Ø 32 cm

• Ø 36 cm

23.99 €

20.99

A B

C

€ A B

5 - dijelni set

24 - dijelni set

C

CASA COLLECTION

Set tavi i posuda

• 5 komada • tave dimenzije 24 i 28 cm, posuda za kuhanje s ručkom 16 cm i posuda za kuhanje s poklopcem 24 cm

42

38.99

€

A B

C

MAISON KITCHENWARE

Pribor za jelo u setu • materijal: nehrđajući čelik • sadrži 6 vilica, 6 žlica, 6 noževa i 6 čajnih žličica

10.99

Ponuda neprehrambenih proizvoda vrijedi od 12.08. do 25.08. ili do prodaje zaliha.

€


A B

C

A B

A B

CASA COLLECTION

2.39

Zdjela

• Madeira keramika • 20 cm

CASA COLLECTION

28.99

Set tanjura

CASA COLLECTION

€

C

Staklena boca

• keramika • 18 komada

• zapreminina: 1 l

€

do

-40% KESPER

Daske za rezanje ili posluživanje odabrani proivodi

A B

C

A B

Već od

C

Staklene čaše u setu

1.99

• 3 komada • 260 ml

A B

€

C

Linija keramike • morski motivi • odabrani proizvodi

2.89

€

do

-40% Napuhanci, oprema za ronjenje, rashladne torbe, prijenosni hladnjaci, suncobrani i prostirke

-40% Kamp oprema odabrani proizvodi

odabrani proizvodi

A B

do

-50% Rashladni uređaji

odabrani proizvodi

A B

C D

A B

C

C

do

-30% Ležaljke za plažu

odabrani proizvodi

A AB B C C

A B

C

Ljetne igračke odabrani proizvodi

Ponuda neprehrambenih proizvoda vrijedi od 12.08. do 25.08. ili do prodaje zaliha.

Već od

0.39

€

43


A B

Komplet posteljine

• s visokim udjelom pamuka • razne boje i dezeni • dimenzije: 140x200 cm

7.99

A B

Jastuk

• punjen finim silikoniziranim poliesterskim kuglicama s antialergijskim i antibakterijskim svojstvima

6.49

• dimenzije: cca 200x200 cm

€

€

11.99 €

A B A B

Ručnik

• 100% pamuk • razne boje • dimenzije: 50x90 cm • dimenzije: cca 70x130 cm

6.49 €

3.49

€

• dimenzija: 140x200 cm

5.49 €

• dimenzija: 160x200 cm

6.49 €

• dimenzija: 180x200 cm

7.49 €

• dimenzija: 200x200 cm

7.99 €

Plahta s gumicom

• od čistog pamuka • s gumicom na obrubu za optimalno prijanjanje uz madrac • dostupna u više boja • dimenzije: 90x200 cm

3.99

€

A B

6.99

Jastuk

• Aloe Vera • memory pjena • štepana navlaka

€ A B

Kovčeg

2× A B A B

Nadmadrac

• Aloe Vera • memory pjena • štepana navlaka s patentnim zatvaračem • dimenzije: 90x200 cm • dimenzije: cca 180x200 cm

44

74.99 €

39.99 €

Navlake za stolice • rastezljive • dostupne u više boja • 2 komada u pakiranju

4.49 €

• tvrdi • s teleskopskom drškom na izvlačenje • sigurnosna brava za zaštitu • PP čvrsta i izdržljiva plastika • u crnoj boji • dimenzije: 53 cm

34.99

€

• dimenzije: 61 cm

39.99 €

• dimenzije: 72 cm

44.49 €

Ponuda neprehrambenih proizvoda vrijedi od 12.08. do 25.08. ili do prodaje zaliha.


2×

A B

A B

HEAD

HEAD

Stopalice

Muške bokserice

8.99

• razne boje • vel. S-XXL • pakiranje 2 komada

2×

A B

PUMA

PUMA

Muške bokserice

• razne boje • vel. M-XXL • pakiranje 2 komada

€

• za odrasle • visoki udio pamuka • razne boje • vel. 35-46 • pakiranje od 3 para

A B

Stopalice

10.99

C

Lampion

• Gospa velika • punjenje: cca 300 g

€

• za odrasle • visoki udio pamuka • razne boje • vel. 35-49 • pakiranje od 3 para

€

• visoki udio pamuka • veličina za nju: 35-41 • za njega: 39-46 • pakiranje od 5 pari

2.99

€

visina 19,2 cm

visina 18,5 cm

11×8,5×21 cm

gori do 50 h

gori do 45 h

gori do 150 h

5×

A B

1.99

€

C

Lampion Div srednji • 5 komada • težina: 1000 g

A B

5.59

€

€

C

Stopalice

5.99

4.49 5×

3×

A B

A B

3×

C

Nadgrobni lampion • Paxlui srce

2.69

€

21,5×11 cm

visina 19,3 cm

gori do 60 dana

10 ×

A B A B

C

Nadgrobni lampion • Alba • 80 g

6.30 10 komada

€

C

Nadgrobni lampion • Memoria • težina: 125 g

Ponuda neprehrambenih proizvoda vrijedi od 12.08. do 25.08. ili do prodaje zaliha.

1.33

€

45


A B

C

Ormarić za kupaonicu

A B

C

duljina sušenja cca 20 m

GIMI

Sušilo za robu

• Ibiza • rasklopno • s košarom za štipaljke

12.99 €

32x29×133 cm A B

• s tri police • plastične ručke • materijal: iverica obložena melaminijskom folijom • površina otporna na ogrebotine

38.99

C

Ormarić za kupaonicu

• s otvorom za sifon • plastične ručke • materijal: iverica obložena melaminijskom folijom • površina otporna na ogrebotine

€ 60x29,5×55 cm

29.99

€

40x29×79 cm 110×33 cm A B

C

A B

Ormarić za kupaonicu

Ormarić za kupaonicu A B GIMI

Daska za glačanje

• metalna konstrukcija • podesiva visina

22.99

€

• tri police • materijal: iverica obložena melaminskom folijom • površina otporna na ogrebotine

26.99 A B

€

• s tri police • materijal: iverica obložena melaminijskom folijom • površina otporna na ogrebotine

32x29×80,5 cm

25.99

€

C

VILEDA

Set za čišćenje podova

• teleskopska drška s mogućnošću vješanja • nastavak za čišćenje s okretnim zglobom za čišćenje teže dostupnih mjesta • kanta s cjedilom i otvorom na prednjoj strani

29.99

A B

C

VILEDA

€

Refil za turbo mop

8.49

€

Dostupnost neprehrambenih proizvoda u Plodine supermarketima A

Bjelovar, Čakovec 1 - Zagrebačka, Čepin, Đakovo, Donji Miholjac, Ivanic Grad, Karlovac, Koprivnica, Križevci, Kutina, Ludbreg, Marinici, Našice, Nova Gradiška, Osijek - Huttlerova, Osijek - Strossmayerova, Pitomača, Požega, Rijeka - Martina Kontuša, Sisak, Slavonski Brod, Slatina, Split 2 - Put Pazdigrada, Sveta Nedelja, Valpovo, Varaždin 1 - Gospodarska, Varaždin 2 - Optujska, Vinkovci 1 - Vukčića Hrvatinića, Virovitica, Zadar 3 - Zagrebačka, Zagreb - Karla Metikoša, Zagreb - Stefanovečki zavoj, Zagreb - Mije Haleuša, Zaprešić, Županja.

B

Beli Manastir, Benkovac, Čakovec 2 - Inženjerijske bojne, Čazma, Daruvar, Dugo Selo, Drniš, Gospić, Jastrebarsko, Knin, Kukuljanovo, Kastel Sućurac, Metković, Otočac, Pazin, Poreč - Mate Vlašića, Pregrada, Pula - Max City, Ogulin, Pula - Jurija Žakna, Rijeka - ZTC, Rijeka - Bartola Kašića, Sinj, Šibenik 1 - Ivana Meštrovića, Split 1 - Put Supavla, Velika Gorica, Vinkovci 2 - Alojzija Stepinca, Vukovar 1 - Zagrebačka, Zagreb - Vice Vukova, Zagreb - Z centar.

C

Buje, Buzet, Cres, Donja Stubica, Jelsa, Kaštel Štafilić, Kastav, Korčula, Krk, Kostrena, Krapina, Krapinske Toplice, Labin - Vrećari, Labin - Zelenice, Lovran, Makarska, Malinska, Nin, Novska, Opatija - Tošina, Opuzen, Petrinja, Posedarje, Pula - Mutilska, Orebić, Pleternica, Rab, Rijeka - Vukovarska, Rijeka - Labinska, Rogoznica, Rovinj, Rugvica, Sveti Ivan Zelina, Senj, Šibenik 2 - Velimira Škorpika, Šibenik 3 - Bilice, Trogir, Umag, Varaždinske Toplice, Vodnjan, Vrbovec, Zabok ,Zadar 2 - Put Cerodola, Žminj.

D

Biograd, Crikvenica, Fažana, Funtana, Kali, Korenica, Lepoglava, Medulin, Murter, Novalja 1 - Kranjčevićeva, Matulji - Dalmatinskih brigada, Matulji - Kastavska cesta, Novalja 2 - Čiponjac, Novigrad, Novi Vinodolski, Ozalj, Pag, Pakoštane, Pasman, Pirovac, Ploče, Pomer, Poreč - Creska, Poreč - Zbandaj, Privlaka, Prelog, Rijeka - Osječka, Rijeka Ružićeva, Rijeka - Ružice Mihić, Rijeka - Stanka Frankovića, Rijeka - Verdijeva, Rijeka - Zametska, Ston, Sukošan, Sveti Filip i Jakov, Tar, Tribunj, Vodice, Viskovo, Vis, Vrsar, Zaostrog, Zagreb - Family Mall, Zadar 1 - Biogradska.

46

Ponuda neprehrambenih proizvoda vrijedi od 12.08. do 25.08. ili do prodaje zaliha.


Ponuda vrijedi od

Svježa doza motivacije

17.08. do 18.08.

POČETAK TJEDNA PONEDJELJAK I UTORAK

Svježe svinjsko carsko meso s kostima neobrađeno za sušenje i pečenje na pultu

2.35

Crveni ribiz

1 kg

MPC 02.05.2025. = 4,99 €

€

1.49

Breskva

125 g

Zemlja podrijetla Italija MPC 02.05.2025. = 3,49 € 1 kg = 11,92 €

€

Zemlja podrijetla Hrvatska i Albanija

MPC 02.05.2025. = 1,99 €

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

1.39 1 kg

€

Slijedim srce, . BIRAM NAŠE Domaća paprika roga

crvena Zemlja podrijetla Hrvatska MPC 02.05.2025. = 3,99 €

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

1.79 € 1 kg

OHO!

Grah Pinto

MPC 11.06.2026. = 0,99 € 1 kg = 1,30 €

0.65 500 g

€

1,7 l

LEDO

Sladoled Twice odabrane vrste

MPC 02.05.2025. = 4,49 € 1 l = 2,17 €

3.69

DOLINE

1,7 l

Puding

€

kakao sa šlagom ili vanilija sa šlagom MPC 12.02.2026. = 0,45 € 1 kg = 2,23 €

Ušteda za ponedjeljak i utorak

0.39 175 g

€

47


Kratko traje, puno daje

Od petka do nedjelje

14.08. do 16.08.

VIKEND PONUDA Od petka

Domaća paprika za kiseljenje

Zemlja podrijetla Hrvatska MPC 23.07.2025. = 1,89 €

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od

1.49 € 1 kg

FRIENDSHIP

Tilzit

0.59 100 g

polutvrdi sir MPC 02.05.2025. = 8,99 € 1 kg = 5,90 €

€

EUROCOMPANY

Badem jezgra supreme

Kruška Limonera Zemlja podrijetla Španjolska

MPC 19.08.2025. = 1,99 €

MPC 02.05.2025. = 5,99 € 1 kg = 7,98 €

Avokado

1.69 1 kg

€

Zemlje podrijetla Peru, Kenija i Južnoafrička republika MPC 02.05.2025. = 1,19 € 1 kg = 3,95 €

16

rola

0.79

3.99

komad

500 g

€

3l

€

WINEGREETINGS

Crno ili bijelo vino kvalitetno

MPC 02.05.2025. = 9,99 € 1 l = 2,50 €

Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od Toaletni papir Chamomile troslojni

MPC 02.05.2025. = 4,99 € 1 rola = 0,22 €

3.49 € 16 rola

Radno vrijeme ostalih supermarketa provjeri na:

plodine.hr/supermarketi

48

7.49 3l

VIOLETA

€

da Još veća ponu u tk le om u digitaln

r

www.plodine.h


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Tjedna akcija by Nabava.net Katalozi - Issuu