Skip to main content

Pogledajte naše ponude

Page 1

OD ČET. 12.08. DO NED. 15.08.

V

ZBO I I K I EL

R

T E T I L A V K K O S I V CENA na! NISKa Ai brza kupovi

avn t s o n Jed

400 g

-22% Pikok

Pileća prsa

160.99

124.

99

Sunga

Domaća kafa

1 kg = 312.48 din

• Mlevena i pržena

# 226517

200 g

Aqua Viva

4x1,5 L

-23%

Mineralna voda

• Negazirana

KRATKOTRAJNA

PONUDA

4 x 1,5 l

169.99

129.

!

149.

99

99

1 kg = 649.95 din

Od četvrtka 12.08. do srede 18.08.

1 l = 25.- din

Cena važi samo na kupljen paket.

# 226126

# 254868

em

KRATKOTRAJNA

PONUDA

35 / 45 / 65 g

Vitasia

Začini za azijska jela • Više vrsta

!

99.

99

100 g = 285.69 / 222.20 / 153.84 din # 202443

Više proizvoda iz teme „Vitasia“ pronađite NA STRANAMA 22 - 27

www.lidl.rs /LidlSrbija KN · 32/21

Grill mix

• Ćevapčići, tanke kobasice i narezana slanina

Banane

1,5 kg

SAMO!

549.

99

1 kg = 366.66 din # 260680

1 kg

SAMO!

79.

99 # 80000


Super sveže od čet. 12.08. 1

komad

Avokado kom.

SAMO!

89.99

Više od

120

# 80616

proizvoda na

Lidlovoj pijaci

Paradajz

1 kg

1 kg

SAMO!

SAMO!

59.99 # 82480

2

KN · 32/21

Patlidžan

89.99 # 82180

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 12.08. DO NED. 15.08. Držati u kući

Baštensko cveće

Umereno zalivanje

Redovno zalivanje

Na sunčanom mestu

U hladu

Fikus Ginsen

• Cca 30 cm • U dekorativnoj keramičkoj saksiji

899.

99 # 161141

Suncokret, buket

• 3 suncokreta u buketu

Mini hrizanteme

399.99

• Cca 13 cm • Više boja

99.

99

# 85158

# 136776

Kaktusi

• Cca 15 - 20 cm • Više vrsta • U dekorativnoj keramičkoj saksiji

349.99 # 162168

Ruže, buket • 11 ruža u buketu • Više boja

349.99

Mini orhideja

• Cca 22 cm • Više boja • U dekorativnoj keramičkoj saksiji

# 118267

# 69751

# 69751

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

549.99

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 32/21

3


Super sveže od čet. 12.08.

600 g

1 kg

SAMO! Sveži svinjski kare XXL pakovanje • Bez koske • Narezan

299.99 1 kg = 499.99 din

# 245747

Više od

Sveži pileći batak i karabatak miks

-21%

349.99

249.99 # 240359

80

proizvoda u

Lidlovoj mesari

Sveža očišćena pastrmka • Cca 600 g

1 kg

400 g

-16%

-23%

599.

99

499.99 # 227013

4

KN · 32/21

Sveži šiš ćevapi

259.99

199.99 1 kg = 499.98 din

# 247010

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 12.08. DO NED. 15.08.

Mini baget 110 g

-23%

29.99

22.99 1 kg = 209.- din

# 249736

Više od

50

proizvoda u

Lidlovoj pekari

Burek sa spanaćem i sirom

100 g

140 g

SAMO

-32%

34.

Pecivo belo

36.99

1 kg = 349.90 din

24.99

# 225629

# 248621

99

1 kg = 178.50 din

Hleb sa više vrsta semenki 700 g

-25%

82% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

159.99

119.99 1 kg = 171.42 din

Važi od četvrtka 12.08. do srede 18.08. # 223506

Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 32/21

5


Super kvalitet od čet. 12.08.

Chef Select

Pilos

Kore za pitu

Trapist sir • U listićima 125 g

-20% 119.

Pilos

Sir sa plemenitim plesnima

99

94.99

• Sa belim i plavim ili belim plesnima

1 kg = 759.92 din

# 227117

200 g

500 g

-28%

-33%

249.

99

59.99

179.99 1 kg = 899.95 din

39.99

# 246148

# 225551

1 kg = 79.98 din

85% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA! Milbona

Pilos

Kajmak namaz 250 g

-25%

134.

Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.

6

KN · 32/21

99

High Protein jogurt

• 0,3 % m. m. • Više vrsta 200 g

-25%

99.99

99.99 1 kg = 399.96 din

74.99

# 225491

# 246919

1 kg = 374.95 din

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 12.08. DO NED. 15.08.

Pikok

Goveđa pršuta 100 g

-24%

289.99

219.

99

Baroni

Ćureća posebna kobasica

1 kg = 2 200.- din # 240658

400 g

-25%

99.99

74.99 1 kg = 187.48 din

# 227056

Pikok

Pikok

Kulen

Grill kobasica

300 g

-20% 269.99

280 g

-21%

214.99 1 kg = 716.64 din

139.99

# 226512

# 226508

178.99

1 kg = 499.97 din

Toppo

Sveži riblji namaz

• Sa skušom, sa tunjevinom i krastavcem ili sa lososom i vlašcem

Sødergården

Zamrznute borovnice KRATKOTRAJNA

PONUDA

80 g

-25%

79.99

59.99

500 g

299.99

1 kg = 599.98 din # 211159

100 g = 74.99 din

# 230183

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

!

KN · 32/21

7


Super od č 85% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

85% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

Combino

Crownfield

Durum špagete

Hrskavi musli

• Malina ili jagoda 350 g

500 g

-22%

-26% 189.

76.99

99

139.99 1 kg = 399.98 din

59.99

# 222965

# 200678

1 kg = 119.98 din

Freshona

Krastavci

• Oceđena masa 350 g 670 g

-22% 148.99

Tartar sos 370 g

-20% 106.99

114.99 1 kg = 328.55 din

84.99

# 226613

# 221937

Vita D‘or

Mister Choc

Kuglice za supu

Kikiriki puter

Duo krem

-22% 89.99

• 85 % kikirikija

• Kakao i mlečni krem

500 g

1 kg

-23%

-20%

364.99

274.99

1 kg = 349.95 din

279.99 1 kg = 559.98 din

219.99

# 200607

# 229395

# 227028

69. KN · 32/21

1 kg = 229.71 din

Belbake

200 g

8

Kania

99

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


d četvrtka 87% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

OD ČET. 12.08. DO SRE. 18.08. Bellosan

Vlažna hrana za odrasle pse

Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.

• Sa goveđim ili živinskim mesom 1,25 kg

-23% 169.99

139.99 1 kg = 104.- din

# 221535

Orlando Pure Taste

Suva hrana za pse • Govedina ili piletina 1,5 kg

-25%

125 g

-25% Sondey

Biscino keks sa čokoladom • Više vrsta

599.99

449.99

99.99

74.99

1 kg = 300.- din

# 232141

1 kg = 599.92 din

# 202008

Orlando

Hrskava poslastica za pse • Više vrsta

400 g

-23% 169.99

129.99 1 kg = 324.98 din

# 200875

Kong strong

Energetsko piće Light

Perlenbacher

Pšenično pivo

em

• 5 % Vol. 1l

Solevita

Sok od jabuke i maline • 100 % voćni sadržaj

250 ml

-20%

0,5 l

-21% 178.99

139.99

-27%

42.99

33.99

89.99

64.99

# 229942

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

1 l = 135.96 din

# 220292

1 l = 129.98 din # 200672

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 32/21

9


Za lepotu sa ISTINSKIM SJAJEM

Cien

Sunshine gel za tuširanje 300 ml

169.99

Cien

Sunshine losion za telo

1 l = 566.64 din # 254720

• Sa zlatnim sjajem 300 ml

249.99

1 l = 833.30 din

Cien

# 254717

Sunshine dezodorans 200 ml

189.99

1 l = 949.95 din # 254714

Cien

Sunshine sprej za telo i kosu 100 ml

249.99

Lidl predstavlja oznaku „Formulation without microplastic” (Receptura bez mikroplastike) na pakovanju proizvoda privatne robne marke iz asortimana kozmetičke linije Hello Sunshine, čime pomaže potrošačima da prepoznaju proizvode koji u svom sastavu ne sadrže mikroplastiku.

1 l = 2 500.- din # 254718

10

KN · 32/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

12.08.

Za savršenu prijatnost SVAKOG KORAKA

Cien

Krema za noge i stopala 100 ml

159.99

1 l = 1 560.- din # 204954

Cien

Pena za negu stopala • Sa ureom i shea puterom 100 ml

249.99

1 l = 2 500.- din # 204956

Cien

Hladni gel za stopala Cien

Dezodorans za stopala

• Za dugotrajnu svežinu stopala

200 ml

100 ml

179.99

199.99

1 l = 899.95 din

1 l = 2 000.- din

# 204953

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 204955

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 32/21

11


Za tvoju lepotuče koja se isti

Cien

Quick Dry kapaljka Cien

Quick Dry sprej 50 ml

Cien

Skidač laka za nokte

kom.

189.99

199.99

• Sa sunđerom • Za efikasno skidanje laka bez korišćenja tufera

# 262337

75 ml

100 ml = 399.98 din

199.99

# 262335

100 ml = 266.66 din

Cien

Sjajni gel lak za nokte kom.

149.99 # 229502

# 214822

Cien

Gel lak za nokte kom.

kom.

149.99

Cien

Korektor za nokte u olovci

219.99 # 222285

# 221061

Cien

Quick Dry lak • Više vrsta

kom.

179.99 # 262336

12

KN · 32/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

12.08.

2L Nestlé

Aloma Classic 3 in 1 • Kakao, vanila i jagoda 2l

329.99

1 l = 165.- din # 261895

4

komada

5

komada

Nestlé

Pirulo sladoled na štapiću • Voćni sladoled sa ukusom lubenice

5 x 73 ml

199.99

1 kom. = 40.- din # 261265

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

Milka

Sladoled na štapiću

• Sa čokoladom i vanilom

www.lidl.rs /LidlSrbija

4 x 110 ml

249.99

1 kom. = 62.50 din # 261017

KN · 32/21

13


Bon Gelati

Premium sladoled

• Sa ukusom pavlake 1l

-31%

349.99

239.99 # 200023

11

6

komada

komada

Leone

Sladoled na štapiću

• Patrolne šape ili Pepa prase 6 x 60 ml

-32%

249.

99

169.99 1 l = 472.20 din

600 ml

Gelatelli

Sladoled na štapiću morska avantura • 4 vrste sladoleda

-30%

329.99

229.99 1 l = 383.32 din

# 204899

# 233860

12

komada

Gelatelli

Mini korneti • Vanila ili sa jagodom i marakujom 12 x 28 ml

-30%

259.99

179.99 1 l = 535.69 din

# 202597

14

KN · 32/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 12.08. DO SRE. 18.08.

Gelatelli

Premium sladoled

• Burbon vanila ili čokolada 1l

-31%

349.99

239.99 # 224827, # 200152

Gelatelli

Premium sladoled • Stracciatella 1l

-30%

Gelatelli

299.99

209.99

900 ml

Premium sladoled

-33%

299.99

• Više vrsta

199.99

# 200153

1 l = 222.22 din

# 202298

Bon Gelati

Premium sladoled

• Čokolada i kokos 900 ml

-33%

299.99

199.99 1 l = 222.22 din

# 226758

Gelatelli

Premium sladoled

• Banana split ili borovnica 900 ml

-33%

299.99

199.99 1 l = 222.22 din

# 226758

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 32/21

15


180 g

Fin Carré

Way to Go! čokolada

• Mlečna, crna, sa pekan orasima i kokosom ili sa bademima i slanom karamelom

229.

99

1 kg = 1 278.- din # 247273, # 246074

16

KN · 32/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


KAD zIVIŠ fer zIVOT JE SLADI! Kako fUNKCIONIŠE SUPER FAIRTRADE?

Svaki put kada uzivas u ovoj cokoladi pomazes uzgajivacima kakaa u Gani

Pored fer cene koju placa za kakao, Lidl od svake prodate cokolade izdvaja dodatnu naknadu koju upucuje zadruzi uzgajivaca

ZADRUGA UZGAJIVACA KAKAA

BOLJI ZIVOTNI I RADNI USLOVI UZGAJIVACA KAKAA

POTPORA EKOLOŠKOM UZGOJU RAZNIH POLJOPRIVREDNIH KULTURA I ZAŠTITI biodiverziteta

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 32/21

17


za odgovarajuću negu

MALIŠANA

4

pakovanja

KRATKOTRAJNA

PONUDA

Lupilu

Vlažne maramice za bebe XXL • Comfort ili sensitive • Sa gel losionom

!

4 x 80 kom.

479.99

1 kom. = 1.50 din # 224549

• Povećana moć upijanja • Fleksibilne pregrade

50

komada

• Zaštita od curenja i do 12h • Dermatološki testirano

44

komada

Lupilu

Pelene

• Veličina 4 • 8 - 16 kg

50 kom.

44 kom.

-21%

799.99

629.

99

1 kom. = 12.60 din # 251919

18

KN · 32/21

Lupilu

Pelene

• Veličina 5 • 11 - 23 kg

-22%

869.99

669.

99

1 kom. = 15.23 din # 251920

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 12.08. DO SRE. 18.08.

80

komada

Lupilu

Vlažne maramice za bebe

• Sa ekstraktom masline ili kamilice 80 kom.

-23% 104.

99

79.99 1 kom. = 1.- din

Lupilu

Sapun za bebe i decu

kom.

-23%

• Sa uljem jojobe i ekstraktom kamilice

42.99

32.99 # 226591

# 225218

30

60

komada

komada

Lupilu

Blaznice za bebe

• Za osetljivu kožu 60 kom.

-21%

189.99

149.99

30 kom.

-20%

Lupilu

Pelene

• Veličina 6 • Preko 15 kg

659.99

1 kom. = 2.50 din

524.

99

# 224787

1 kom. = 17.50 din # 229830

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 32/21

19


20

KN · 32/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 32/21

21


DOŽIVI

UKUSE SVETA

1 kg =

250.-

Vitasia

Chow Mein nudle

• Za pripremu tradicionalnih Chow Mein zaprženih nudli

Vitasia

Instant nudle

• Od kukuruznog skroba i skroba graška

Vitasia

Pirinač Jasmin

2 kg

• Dugog zrna • U jutanom džaku

499.99

1 kg = 250.- din # 203295

100 g

250 g

74.99

119.99

1 kg = 749.90 din

1 kg = 479.96 din

# 203123

# 201950

Vitasia

Instant nudle

Vitasia

• Škampi, svinjetina, vegetarijanske ili piletina 4 x 85 g

199.99

1 kg = 588.21 din # 207315

22

KN · 32/21

Nudle od jaja za wok 250 g

119.99

1 kg = 479.96 din # 207075

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

12.08.

1 kg 4

komada

Vitasia

Prolećne rolnice

1 kg

SAMO!

• Sa piletinom ili povrćem

Sveža patka

400 g

199.99

• Cca 1,8 - 3 kg

399.99 # 241627

1 kg = 499.98 din # 200004

Vitasia

Povrće za wok

• Kineski ili tajlandski miks 600 g

229.99

1 kg = 383.32 din # 202732

Vitasia

Sos za wok

Vitasia

• Ajam Pangang, indonežanski ili kari

Soja sos na japanski način

490 g

150 ml

149.99

1 l = 999.94 din # 203711

199.99

50 g

Vitasia

Susam

• Više vrsta

99.99

1 kg = 408.15 din # 202453

100 g = 199.98 din # 213326

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 32/21

23


Vitasia

Gauda sir na japanski način

• Sa Sambal ili Wasabi ukusom 250 g

Flying Goose Sriracha sos

349.

99

• Čili, slatki čili, siriacha majonez ili hoisin sos

1 kg = 1 400.- din

455 ml

549.

99

1 l = 1 209.- din

# 218936

# 239073

Vitasia

Kozice sa umakom

• Na tajlandski, kineski ili indijski način

300 g

549.99

1 kg = 1 834.- din # 226827

Vitasia Vitasia

Izdanci bambusa

• 180 g oceđene mase 330 g

169.99

1 kg = 944.39 din # 205630

24

KN · 32/21

Klice mung pasulja • 180 g oceđene mase 330 g

149.99

1 kg = 833.28 din # 202121

Vitasia

Slatko kiseli preliv 370 ml

199.99

1 l = 540.52 din # 253824

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

12.08.

5

komada

Vitasia

Pirinač za suši 500 g

169.99

5 kom.

Vitasia

Listići za suši • Od Nori algi

369.99

1 kg = 339.98 din # 206994

1 kom. = 74.- din # 203330

Vitasia

Mešavina povrća za wok • Kineska, klasik ili sa pečurkama • 310 g oceđene mase 549 g

219.99

1 kg = 709.65 din # 219002

Vitasia

Supe na azijski način

• Tajland, Bihun, Peking ili Shangsu 400 ml

139.99

1 l = 349.98 din # 201949

Vitasia

Suši đumbir

Vitasia Vitasia

Slatki čili sos 700 ml

269.99

1 l = 385.70 din

Umaci na azijski način

• 110 g oceđene mase

• Slatko ljuti ili ljuti čili sos

190 g

199.99

250 ml

149.99

# 203712

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

1 kg = 1 819.- din # 213325

1 l = 599.96 din # 250578

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 32/21

25


Chang

Tsingtao

Pivo

Pivo

• Proizvedeno na Tajlandu • Lager pivo • 5 % Vol.

• Proizvedeno u Kini • Lager pivo • 4,7 % Vol.

330 ml

330 ml

109.99

99.99

1 l = 333.31 din

1 l = 303.- din

# 205909

# 240947

10

komada

Vitasia

Tortilja čips na azijski način

200 g

• Tikka Masala na indijski način ili slatko-kiseli na kineski način

99.99

1 kg = 499.95 din # 202252

Vitasia

Pločica sa susamom 70 g

69.

99

100 g = 99.99 din

Vitasia

Kolačići sreće

• Sa porukom

60 g

159.

99

100 g = 266.65 din # 201964

# 218005

Vitasia

Wasabi kikiriki

Vitasia

• U hrskavoj opni sa začinom japanskog rena • Ljuti 150 g

119.

99

1 kg = 799.94 din # 202724

26

KN · 32/21

Voćni jogurt na azijski način

• Više vrsta 150 g

64.99

1 kg = 433.27 din # 202752

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

12.08.

Vitasia

Kokosov sladoled u kori kokosa

Vitasia

Mango kriške

• U blago slatkom soku

2 x 91 g

399.99

425 ml

199.99

1 kg = 2 198.- din # 203321

8

1 l = 470.57 din

komada

# 202280

Vitasia

Sladoled sa ukusom pavlake i pitaje 8 x 50 ml

249.99

1 l = 624.98 din # 228259

Vitasia

Kokosovo mleko

Vitasia

Mango mus

• Proizvedeno na Tajlandu • Za pripremu jela i napitaka na azijski način

2 x 80 g

400 ml

249.99 249.99 1 kg = 1 563.- din

1 l = 624.98 din

# 213293

# 202120

Vitasia

Lassi jogurt

• 3,5 % m. m. • Mango ili ananas i kokos 250 g

99.99

1 kg = 399.96 din # 202129

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 32/21

27


2

komada

W5

Krpa za posuđe

• Od mikrofibera 2 kom.

199.

99

1 kom. = 100.- din

W5

Sredstvo za čišćenje površina od nerđajućeg čelika

• Pruža zaštitu od tvrdokornih mrlja i blistav sjaj 300 ml

159.99

1 l = 533.30 din

# 208163

W5

Tablete protiv kamenca za kafe aparat 8 x 15 g

119.99

1 kom. = 15.- din

# 206926

# 201999

W5

Krpa za čišćenje ili poliranje • Za čišćenje ploča, ringli ili poliranje srebrnih površina kom.

169.99 # 206082

28

KN · 32/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

12.08.

2

komada

W5

Sredstvo za čišćenje i održavanje mašine za sudove 2 x 250 ml

W5

Osveživač mašine za sudove

• Limun ili jabuka 3 kom.

299.

259.

99

99

1 kom. = 100.- din

1 l = 519.98 din

# 202434

# 204356

2

W5

Sunđeri za pranje šerpi i lonaca

1

1 Meki sunđer sa • dispanzerom 2 Rezervni meki • sunđeri • 3 Tvrdi sunđer sa dispanzerom 4 Rezervni tvrdi • sunđeri

3 W5

Sredstvo za čišćenje staklokeramike ili nerđajućeg čelika

kom.

500 ml

249.99

4

129.99 # 204997

1 l = 499.98 din # 255042

Purio

Kese za smeće sa zatvaranjem

W5

• Mirisne • 30 litara

Plastične četke za pranje posuđa

2

komada

• Više boja

20 kom.

139.99

2 kom.

149.99

1 kom. = 7.- din # 202895

1 kom. = 75.- din # 204354

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 32/21

29


W5

Pena za čišćenje kupatila ili staklenih površina 600 ml

149.

99

1 l = 249.99 din

W5

# 222242

Sredstvo za čišćenje fugni 750 ml

W5

Pena za čišćenje WC-a

• Sa osvežavajućim mirisom okeanske svežine 500 ml

229.99

149.99

1 l = 306.66 din

1 l = 299.98 din

# 219809

# 204355

W5

W5

Tablete za WC šolju

• Limun ili Breeze 16 x 25 g

219.99

1 kom. = 13.75 din # 204358

30

KN · 32/21

Tablete za vodokotlić 2u1 4 x 50 g

229.99

1 kg = 1 150.- din # 250583

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

12.08.

W5

Sredstvo za čišćenje tuš kabine 750 ml

W5

Gel za omekšavanje vode

139.

99

• 15 pranja 750 ml

159.

1 l = 186.66 din # 202494

99

1 pranje = 10.67 din # 250599

2

komada

24

komada

W5

Sredstvo za čišćenje i održavanje mašine za veš

Formil

Maramice za pranje belog veša

2 x 250 ml

24 kom.

299.99

199.99

1 l = 599.98 din

1 kom. = 8.34 din

# 202906

# 228348

W5

W5

Sredstvo za čišćenje sa sunđerom

Tečni sapun za uklanjanje fleka • Sa četkom

• Više vrsta

250 ml

189.

300 / 400 / 500 g

299.

99

1 l = 759.96 din # 202945

1 kg = 999.97 / 749.98 / 599.98 din # 250467

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

99

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 32/21

31


W5

Osveživač vazduha sa cvetom

• Lotus, orijent ili ruža 75 ml

229.99

100 ml = 306.66 din # 228816

W5

Osveživač vazduha

W5

Osveživač vazduha

• Jasmin, ruža ili okeanska svežina

• Magnolija 300 ml

425 g

279.99

129.99

1 l = 933.30 din

1 kg = 305.86 din

# 217372

40

# 228710

40

W5

komada

Vlažne maramice za čišćenje ogledala i stakala 40 kom.

169.99

1 kom. = 4.25 din # 208111

30 32

KN · 32/21

komada

W5

Vlažne maramice za čišćenje telefona i monitora 40 kom.

149.99

1 kom. = 3.75 din # 214835

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

12.08.

W5

Higijenski sprej Aerosol

W5

Univerzalni sprej za impregniranje

• Za sve vrste površina i prostora

400 ml

400 ml

299.99

199.99

1 l = 749.98 din

1 l = 499.98 din

# 250014

# 204360

10

komada

W5

Sunđer za uklanjanje nečistoća

W5

Set za sakupljanje prašine

• Uklanja najtvrdokornije mrlje

• Sa držačem i 10 nastavaka set

2 kom.

229.99

149.99

1 kom. = 75.- din

# 202616

# 207308

1

komad

W5

W5

Dezodorans za cipele

Sredstvo za negu cipela

• Sa mirisom limuna 200 ml

• Više vrsta

199.99

kom.

119.99

1 l = 999.95 din # 206641

# 204359

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 32/21

33 31


34

KN · 32/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 32/21

35


Moderan dizajn u matirano beloj boji

Otporni na ogrebotine i lagani za održavanje zahvaljujući zaštitnom sloju od melaminske smole

1

Dvobojna zamenjiva maska: bela - imitacija hrastovine / antracit svetlozelena

2

3

4

Visokokvalitetan

OKOV

Višeslojni

PANEL

Lako

SKLOPIVO

MODERNO

OPREMLJENO KUPATILO 36

KN · 32/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

12.08.

Livarno Home®

Ormarić sa ogledalom

• Visokokvalitetno staklo • Varijabilni prostor za skladištenje zahvaljujući policama koje se mogu podešavati po visini •

6

delova

Dimenzije: cca 65 x 60 x 17 cm (D x Š x V)

kom.

5 999.-

1

# 360029

100% Dostupne boje zamenjive maske

Dostupne boje

pamuk

Livarno Home®

Ormarić za kupatilo

• Lako pokretna fioka sa stabilnim metalnim klizačima • Varijabilni prostor za skladištenje zahvaljujući policama koje se mogu podešavati po visini • Vrata se mogu montirati sa obe strane •

Miomare®

1 299.-

• Težina: 320 g/m2 Dimenzije:

•

2x peškir za tuširanje: cca 65 x 120 cm 2x peškir za ruke: cca 50 x 90 cm

# 342730

2x peškir za lice: cca 30 x 40 cm

Dimenzije: cca 32 x 80 x 28 cm (Š x V x D)

1

kom.

3 399.-

2

set

Set peškira

2

3

Po polici maks.

2

kg

Po korpi

# 360035 maks.

Livarno Home®

2

Ormarić za umivaonik

kg

• Sa delom za sifon – pogodan za sve standardne umivaonike •

Dimenzije: cca 60 x 55 x 28 cm (Š x V x D)

kom.

3 399.-

3

# 360030

Livarno Home®

Ormarić za kupatilo

• Varijabilni prostor za skladištenje zahvaljujući policama koje se mogu podešavati po visini •

Dimenzije: cca 32 x 180 x 28 cm (Š x V x D)

kom.

4

Stabilna konstrukcija od visokokvalitetnog bambusa

5 999.

-

# 360034

Livarno Living®

kom.

Polica ili stalak 1 •

Dimenzije: cca 25 x 16 x 76 cm (Š x D x V)

2 •

Dimenzije: cca 30 x 30 x 70 cm (Š x D x V)

3 •

Dimenzije: cca 42 x 24 x 82 cm (Š x D x V)

1 999.# 360570

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 32/21

37


Dostupne boje

Boje dostupne za sve dimenzije

2

dela

Livarno Home®

Set prostirki za kupatilo

• Sa neklizajućom donjom stranom

ili

•

Dimenzije: prostirka: cca 60 x 100 cm WC prostirka: cca 50 x 50 cm

set

1 199.2

# 357781

dela POGODNO ZA PODNO GREJANJE

Različiti setovi

2

2x

dela

Dostupni dezeni:

ili

Livarno Home®

Zavesa za tuš

• Sa 12 ojačanih karika i montažnih prstenova •

Dimenzije: cca 180 x 200 cm

kom.

Livarno Home®

Toaletna četka sa držačem ili set četki set

799.99 149.99 # 357785

38

KN · 32/21

# 353659

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

12.08.

6x 17

delova

Različiti setovi

4x

Wahl Groom Ease®

set

1 899.-

Trimer za kosu

s tu

pna b

Gumice za kosu

set

89.99 # 348179

# 339389

Lako doziranje paste za zube može sadržati do 2 tube

oja

Do

• Oštrice od visokougljeničnog čelika precizno brušene za dugotrajnu oštrinu • Ergonomski oblik olakšava rukovanje i šišanje pod različitim uglovima • 10 različitih nastavaka za idealne frizure

Esmara®

cca

Integrisani držač za do 5 četkica za zube ili glava četkica

Miomare®

Dozer za zubnu pastu

• Sa odeljkom za odlaganje npr. konca ili štapića za zube •

Dimenzije: cca 25,7 x 15 x 9,1 cm (Š x V x D)

250 ml

Samolepljiva folija za montažu na zid bez alata

kom.

1 299.

-

# 354966

Silvercrest®

Dozer za sapun na senzor SSSES 1.5 B2

• Doziranje bez dodira zahvaljujući senzoru pokreta • Održivo i ekonomično stvaranje pene uz pomoć tečnog sapuna razblaženog vodom

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

kom.

1 599.# 353244

KN · 32/21

39


Do

Esmara®

Haljina

Ženske helanke

Veličine: S - L (36 - 46)

•

pna b oja

Esmara® •

Veličine: XS - L (32 - 46)*

kom.

MODA KOJA

s tu

kom.

999.99 499.99 # 348377

# 356976

Do

pa n de

pna b oja

s tu

stu

ze n

Do

PRISTAJE SVIMA

Esmara®

Ženske farmerke „Slim Fit“ •

Esmara®

Ženski džemper 3/4 rukava

Veličine: 34 - 46*

kom.

•

1 499.

-

# 369616

40

KN · 32/21

Veličine: XS - L (32 - 46)*

kom.

999.

99 # 356961

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

12.08.

Esmara®

Ženski kapri donji deo trenerke •

Veličine: XS - L (32 - 46)

kom.

699.99 # 352674

P O D RŽ AVAMO

Esmara®

kom.

899.

Ženski teksas šorts •

Veličine: 34 - 46*

99

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

s tu

pna b oja

Do

# 349366

Esmara®

Grudnjak •

Veličine: 75 - 85B, 85C

kom.

799.99

Push-up efekat zahvaljujući integrisanim jastučićima

# 358026

Esmara®

Dostupna boja:

Ženske nazuvice

Esmara®

Ženske patike ili espadrile •

• Glatka udobna ivica zahvaljujući laserskom rezanju • Savršeno držanje zahvaljujući silikonu na unutrašnjoj strani pete

2x

Veličine: 37 - 41*

par

•

Veličine: 35 - 42

•

2 para (1 par = 125.-)

set

249.99

599.

99

# 348765 # 358032

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 32/21

41


NOVO ISKUSTVO

ROŠTILJANJA

Štedi energiju zahvaljujući ravnomernoj i brzoj raspodeli toplote

Sa praktičnim ručkama

Grillmeister®

Talandara sa nogarima od livenog gvožđa • • •

Za upotrebu iznad direktnog plamena Idealna za sočne odreske, hrskave pečene krompire ili ukusnu ribu Odvojivi nogari za odlaganje uz uštedu prostora

•

Dimenzije (uklj. nogare): cca 48 x 23 cm (Ø x V)

kom.

1 999.# 359078

Štedi energiju zahvaljujući ravnomernoj i brzoj raspodeli toplote

Grillmeister®

Ploča za roštiljanje od livenog gvožđa • • •

Za upotrebu na roštilju, direktnom plamenu, u rerni ili na šporetu Idealna za odreske, plodove mora ili seckano povrće Dimenzije: cca 50,5 x 23,5 x 1,4 cm (D x Š x V)

kom.

1 599.# 359080

42

KN · 32/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

12.08.

Štedi energiju zahvaljujući ravnomernoj i brzoj raspodeli toplote

Grillmeister®

Grill tiganj od livenog gvožđa •

Za upotrebu na roštilju, direktnom plamenu, u rerni ili na šporetu Za savršene šnicle, mešano povrće ili pečeni krompir

• •

Dimenzije: cca 40,5 x 3 cm (Ø x V)

kom.

1 599.# 359079

Grillmeister®

Tiganj od livenog gvožđa

Grillmeister®

•

Za savršene mesne odreske, mešano povrće ili pečeni krompir Pogodan i za plinske i električne šporete (uklj. staklokeramička, halogena i indukcijska polja za kuvanje) kao i za rernu

•

Pogodan i za plinske i električne šporete (uklj. staklokeramička, halogena i indukcijska polja za kuvanje) kao i za rernu

•

Dimenzije: cca 44 x 25,5 cm (D x Š)

•

Dimenzije: cca 38,5 x 12,5 x 31,5 cm

•

kom.

1 699.-

Wok tiganj od livenog gvožđa

kom.

1 999.-

# 360908

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 360909

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 32/21

43


UŽIVAJ U

TRENINGU

Za nju

Za njega

HIT NEDELJE Crivit®

TV

Donji deo trenerke • •

Veličine: Za nju: XS - L (32 - 46)* ; Za njega: M - XL (48 - 58)

kom.

899.

99

# 357855 # 357861

44

KN · 32/21

Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA s tu

16.08.

pna b oja

Do

Za nju

Za nju s tu

pna b oja

Do

Za njega

Za njega

TV

TV HIT NEDELJE

HIT NEDELJE Crivit®

Crivit®

Dukserica

Patike

• •

• •

Veličine: Za nju: S - L (36 - 46) ; Za njega: M - XL (48 - 58)

kom.

1 299.

par

-

# 357842 # 357867

Veličine: Za nju: 37 - 41; Za njega: 41 - 46*

Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.

1 299.

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

-

# 357853 # 357865

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 32/21

45


Grudnjak „Light-Level“ pruža laganu podršku i može se nositi za vreme joge/pilatesa i planinarenja

Crivit®

Ženski funkcionalni grudnjak •

Veličine: S - L (36 - 46)

kom.

699.

99

s tu

pna b

Crivit®

Crivit®

Ženske funkcionalne helanke

Ženski funkcionalni šorts

•

•

Veličine: S - L (36 - 46)

kom.

799.99 # 368074

46

KN · 32/21

oja

Do

# 348802

Veličine: S - L (36 - 46)

kom.

499.99 # 348795

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

s tu

pna b oja

Do

16.08.

Crivit®

Muška funkcionalna majica bez rukava •

Veličine: S - XL (44 - 58)*

kom.

499.99 s tu

pna b oja

Do

# 348394

Crivit®

Muški šorts •

Veličine: M - XL (48 - 58)

kom.

799.99 # 357849

Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.

Za nju

Za njega

5x

Esmara® / Livergy®

Nazuvice • • • •

Veličine: Za nju: 35 - 42 Za njega: 39 - 46 5 pari (1 par = 72.-)

set

Dostupna boja:

359.99

Dostupna boja:

# 324929 # 324932

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 32/21

47


MOĆNI RADOVI

UZ MOĆAN ALAT

Prihvat: M14 – SPINDLE LOCK Nominalni broj obrtaja: n 2500–10000 min-¹ Dimenzije rezne ploče: Ø cca 125 mm Sadržan pribor: 1 rezna ploča za metal cca 125 mm, 1 ključ za montažu za 2 rupe

Neklizajuća ručka podesiva u 3 položaja

Parkside®

Aku ugaona brusilica PWSA 20-Li C3 •

Za precizno brušenje i sečenje svih materijala Varijabilno podešavanje broja obrtaja 2 u 1 zaštitni poklopac za rezanje i brušenje

• •

kom.

3 999.

Baterija i punjač nisu uključeni u obim isporuke Preporučena baterija: 20 V (4 Ah)

-

# 360196

na t stira os Te gurn si

N pr adgl oizv ed od ana nja

Testiran kvalitet

Brzo punjenje (cca 60 min.) sa automatskim isključivanjem

Snažna 20 V litijum-jonska baterija

Baterija

Baterije kompatibilne sa svim uređajima „PARKSIDE X 20 V Team“ serije

20 V 2 Ah

20 V 2 Ah

DUŽE VREME RADA, PRODUŽEN VEK TRAJANJA BATERIJE

Punjač

2,4 A

65 W

Parkside®

Baterija 2 Ah PAP 20 B1 i punjač za baterije PLG 20 A4

2 599.# 351747

48

KN · 32/21

na t stira os Te gurn si

set

N pr adgl oizv ed od ana nja

Testiran kvalitet

Parkside®

Baterija 2 Ah PAP 20 B1 kom.

1 999.# 351755

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

16.08.

Sadržan pribor:

95 W

Parkside®

Uređaj za oštrenje burgija PBSG 95 D5 Jednostavno i sigurno oštrenje HSS burgija Za 20 veličina cca 3 – 13 mm Podesivi brusni kamen za optimalne rezultate kom.

na t stira os Te gurn si

2 499.-

Testiran kvalitet

N pr adgl oizv ed od ana nja

• • •

Dužina kabla: cca

2m

# 354669

9

1

5

delova

2

5

delova

delova

Različiti setovi

2

Različiti setovi

dela

9

3

9

delova

delova

4

dela

Parkside®

Set burgija PSB 3 A1 •1 •2 •3

Set burgija za bušenje rupa za šarke Set stepenastih burgija Set pljosnatih burgija za glodanje set

599.

99 # 354660

Parkside®

Set burgija PBS 4 A1 • • • •

Set burgija za kamen Set SDS burgija Set višenamenskih HSS burgija Set burgija za drvo

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

set

399.99 # 364272

KN · 32/21

49


Nastavak za bušilicuodvijač PKGA1

Nastavak za višenamensku brusilicu PKGA2

Nastavak za višenamenski uređaj PKGA4

4u1

Nastavak za univerzalnu testeru PKGA3

Sadržan pribor:

Parkside®

Aku kombinovani uređaj 4 u 1 PKGA 20-Li C2 • •

Brza, bezalatna zamena nastavaka Varijabilno regulisanje broja obrtaja uklj. obrtanje udesno/ulevo (za bušilicu-odvijač) i Quickstop funkcija set

5 999.

-

Baterija i punjač nisu uključeni u obim isporuke Preporučena baterija: 20 V (4 Ah)

# 360557

50

KN · 32/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

16.08.

2 podesive funkcije: • udarno bušenje • zavrtanje ili bušenje

Energija udara: cca 1 J Broj udara: 0–5000 min-¹ Broj obrtaja u praznom hodu: n₀ 0–900 min-¹ Maks. prečnik bušenja: cca 10 mm u beton i kamen/ cca 8 mm u metal/ cca 16 mm u drvo Sadržan pribor: 3 SDS-Plus burgije (cca 6/8/10 x 150 mm), 3 HSS burgije sa okruglim prihvatom (cca 5/6/8 mm), 8 bitova za odvijač (cca 50 mm), 1 produžetak za bitove, cca 10 mm brzostezna glava za burgiju sa okruglim nastavkom, cca 50 g masti

Integrisano LED radno svetlo

Parkside®

Aku udarna bušilica PABH 20-Li B2 • Sadržan pribor:

Za snažnu obradu betona, kamena, metala ili drveta Prihvat alata u skladu sa SDS-plus sistemom Testiran kvalitet

kom.

4 799.-

na t stira os Te gurn si

Baterija i punjač nisu uključeni u obim isporuke Preporučena baterija: 20 V (2 Ah)

N pr adgl oizv ed od ana nja

•

# 360585

Parkside®

1

Pribor za višenamenski alat PMFWZ 3 E5

3

• •1 •2

Različiti setovi

•3

2

Prihvat pogodan za standardne višenamenske alate 4-delni set za testerisanje, sečenje i struganje 4-delni set za sečenje, struganje i brušenje 23-delni set za testerisanje, sečenje, struganje i brušenje set

599.99 # 354663

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 32/21

51


Energija udara: cca 1 J Maks. radni pritisak kompresora: 10,3 bar / 150 psi Protok vazduha vazdušne pumpe: cca 380 l/min Sadržan pribor: 1 adapter za ventil, 1 igla za lopte, 1 univerzalni adapter, 1 crevo visokog pritiska (cca 75 cm), 1 crevo ventilatora (cca 75 cm)

2u1 Parkside®

Aku kompresor i aku vazdušna pumpa PKA 20-Li A1 •

Kompaktni 2 u 1 uređaj za različite mogućnosti primene Jednostavno rukovanje pomoću pregledne kontrolne table Kompresor za visok vazdušni pritisak Vazdušna pumpa za velike zapremine

• • • Sadržan pribor:

kom.

6x

2x

3x

Testiran kvalitet

# 363935

2 1

-

na t stira os Te gurn si

3 499.

Baterija i punjač nisu uključeni u obim isporuke Preporučena baterija: 20 V (2 Ah)

N pr adgl oizv ed od ana nja

20 V

3x

maks.

625 kg

maks.

350 kg

cca 8 mm cca 100 x 10 mm

12x

Različiti setovi

4x

maks.

3

Različite vrste

Parkside®

Stega • • • •1 •2 •3

1x

1 199.

# 354645

52

KN · 32/21

kg

Dimenzije x raspon: cca 50 x 300 mm Dimenzije x raspon: cca 80 x 350 mm Dimenzije x raspon: cca 120 x 400 mm

-

kg

120

Visokokvalitetna dvokomponentna plastična ručka Šina od čvrstog čelika Fleksibilne stezne čeljusti od plastike koje štite materijal

kom. ili set

230

maks.

cca 80 x 8 mm

cca 50 x 5 mm Parkside®

Set karabinjera ili vezivnih kuka •

Karabinska ili vezivna kuka od visokokvalitetnog nerđajućeg čelika set

499.99 # 354673

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

16.08.

1

3

s tu

pna b oja

Do

2

Različiti setovi

Višenamenski dodaci •1 •2 •3 •4

4

Zidni stoper za vrata Štitnici za nameštaj Set kajlica za nameštaj i vrata Stopice za nameštaj pak.

149.99

ili

# 354655

Različiti setovi

UHU® Parkside®

Set listova za ubodnu ili sabljastu testeru set

399.99

Lepak ili montažna lepljiva traka •

Različite vrste pak.

149.99

# 354644

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 354642

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 32/21

53


O dO d u bbiijja vvood ud

bija veta

RRe

ef fl

r

lji

Od

t aji

l eekktu i d edteal t ujjuućć i

Parkside Performance®

Muški Softshell radni prsluk • • •

Uspravna kragna i patent zatvarač celom dužinom sa zaštitom za bradu Unutrašnja elastična traka za individualno podešavanje širine Veličine: M - XXL (48 - 62)

kom.

1 999.RRe

ef fl

lji

# 358337

t aji

l eekktu i d edteal t ujjuućć i

O dO d u bbiijjaa vvood ud

Parkside Performance®

Muške radne pantalone • •

Ojačanje za kolena od CORDURA® materijala Sa mnogo praktičnih džepova za alat, mobilni telefon, mernu traku itd.

•

Veličine: 48 - 58*

kom.

1 999.P O D RŽ AVAMO

# 358347

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

54

KN · 32/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

16.08.

Livergy®

Muška majica kratkih rukava •

Veličine: M - XXL (48 - 62)

kom.

499.99

P O D RŽ AVAMO

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

s tu

pna b oja

Do

# 358350

RRe

ef fl

lji

3x

t aji

l eekktu i d edteal t ujjuućć i

O dO d u bbiijja vvood ud

Parkside Performance®

Muške radne pantalone sa tregerima • • •

Delimično elastičan pojas u struku za optimalnu slobodu kretanja Ojačanje za kolena od CORDURA® materijala

2 499. P O D R Ž AVA M O

Muške čarape •

Veličine: 50 - 58

kom.

Parkside®

-

# 358338

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

• • •

Blister-Free u predelu pete i prstiju smanjuje trenje i sprečava stvaranje plikova Udobne za nošenje zahvaljujući Dry-Cotton materijalu Veličine: 39 - 50 3 para (1 par = 116.67)

set

349.

99

Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.

# 349305

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 32/21

55


Super sveže od pon. 16.08.

besemena

Lubenica 1 kg

SAMO!

39.99

Više od

120

#80575

proizvoda na

Lidlovoj pijaci

pakovanje

125 g

pak. / 125 g

Rukola

SAMO!

89. KN · 32/21

Krastavac

SAMO!

1 kg = 719.92 din

59.99

# 82135

# 82225

99

56

1 kg

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 16.08. DO SRE. 18.08.

Pogačica sa posipom od sira 77 g

-25%

39.99

29.99 100 g = 38.95 din

# 263152

Somun vekna 300 g

-27%

54.99

39.99 1 kg = 133.30 din

# 240455

Bio pecivo sa semenkama 70 g

-20% 49.99

Više od

39.

99

50

100 g = 57.13 din # 251501

proizvoda u

Lidlovoj pekari

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 32/21

57


Super sveže od pon. 16.08.

1 kg

Sveža smeša za ćevapčiće

-31% Sveži pileći batak i karabatak • Cca 750 g

1 kg

289.99

199.99

SAMO!

# 227739

349.99 # 247490

Više od

80

proizvoda u

Lidlovoj mesari

Sveža ljuta kobasica 400 g

SAMO!

159.99 1kg = 399.98 din

# 247154

58

KN · 32/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 16.08. DO SRE. 18.08.

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 32/21

59


Super kvalitet od pon. 16.08.

Pilos

Gusti jogurt • 2,8 % m. m.

1 kg

700 g

-22%

-23%

89.99

129.99

69.

99

Pilos

Kisela pavlaka

• 12 % m. m.

99.

99

Pilos

-22%

219.99

1 kg = 142.85 din

169.99

# 226147

# 225558

# 226824

78% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

500 g

Adriatikos sir

1 kg = 339.98 din

Milbona

Fruit King voćni quark

• 14 % m. m. • Sa ukusom banane, jagode i kajsije 200 g

6 x 60 g

-26%

-25%

119.99

1 kg = 249.98 din

139.99

# 224137

# 240821

89.

99

60

KN · 32/21

189.99

Pilos

Maslac

• 61 % m. m.

1 kg = 699.95 din

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 16.08. DO SRE. 18.08.

Baroni

Čajna kobasica • Narezana 250 g

-21%

229.99

179.99 1 kg = 719.96 din

# 239482

Pikok

Mortadela • Klasik ili sa maslinama 150 g

-20%

149.99

119.99

1 kg

-25%

1 599.99

Pikok

Suva pečenica

1 kg = 799.94 din

1 199.

99

# 240335

Freshona

Zamrznuta mešavina za smuti

# 227771

• Više vrsta KRATKOTRAJNA

PONUDA

450 g

!

249.99

1 kg = 555.54 din # 215491

Chef Select

Torteloni

• Punjeni mesom ili sirom i spanaćem

Pilos

Sutlijaš

500 g

• Više vrsta

-24%

200 g

-23%

64.99

249.99

189.99

49.

99

1 kg = 379.98 din

# 237746

1 kg = 249.95 din # 205952

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 32/21

61


62

KN · 32/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 32/21

63


OD PON. 16.08. DO SRE. 18.08.

Super ušteda 1 kg

1 kg

Limun

-25% Sveže pileće grudi

• Cca 700 g

359.99

269.

99

SAMO!

109.

99

# 227775

# 80160

Baroni

Pileći hot dog

Pilos

Kačkavalj

• Dimljeni • Sa omotačem

• 45 % m. m.

750 g

1 kg

-21%

-25%

509.99

399.

99

1 kg = 533.32 din

199.99

149.

# 226209

SLUŽBA ZA POTROŠAČE

LIDL.RS

Lidl.rs/kontakt Besplatan broj 0800 300 199 Od pon. do pet. od 8 do 17 h

facebook.com/LidlSrbija instagram.com/LidlSrbija youtube.com/LidlSrbija

LIDL MOBILNA APLIKACIJA Možete je preuzeti na App Store i Google Play

99 # 221576

BESKONTAKTNO PLAĆANJE Gotovinom, platnim karticama (Maestro, American Express, Mastercard, Visa, Visa Electron i Dinacard) i čekovima građana na 30, 60, 90, 120 i 150 dana


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Pogledajte naše ponude by Nabava.net Katalozi - Issuu