Skip to main content

Tjedna akcija

Page 1


samo za članove programa vjernosti

uz Tommy karticu vjernosti

*navedeni popusti se obračunavaju na blagajni i ostvaruju se isključivo uz korištenje Tommy kartice vjernosti. Popusti iz programa nagrađivanja vjernosti ne odnose se na online kupnju i ne mogu se zbrajati s popustom za umirovljenike, s popustom za studente kao ni s ostalim kuponima s popustom.

DNEVNO SVJEŽE VOĆE

Jabuka

Zemlja

Zemlja

Breskva plosnata 1 kg

Zemlja podrijetla: Španjolska

Paprika Roga 1 kg

crvena

Zemlja podrijetla: Albanija MPC 2. 5. 2025.: 4,49 €

Rajčica mini

Mladi ljubičasti luk 1 kg

Zemlja podrijetla: Hrvatska MPC 17. 6. 2026: 1,99 €

SVJEŽE POVRĆE

Salata Kristal 1 kom s korijenom

Zemlja porijekla: Slovenija MPC 5. 7. 2025: 0,99 €

Lubenica mini 1 kg

Zemlja podrijetla: Hrvatska MPC 13. 5. 2026: 2,49 €

*Prema istraživanju agencije Valicon (2025.) provedenom u prodavaonicama Tommy.

Majstori o gradela Odresci carskog mesa

Bokun gušta

Cekin, Vindija Hrvatsko pile

Cekin, Vindija

Pileći ćevapi ili pljeskavice

Majstori o’gradela Hamburger

Vindon, Vindija Pureći file od prsa

Ribarnica

Pekarnica

Coop Kruh

300 g

2 99

bez glutena 9,97 €/kg MPC 29. 10.2025.: 2,99 €

Coop Kruh

230 g

1 79

glutena 7,79 €/kg MPC 29. 10. 2025: 2,19 €

2 29

Coop

Bio dvopek

320 g sa žitaricama 7,16 €/kg

29. 10.2025.: 2,29 €

Coop Keks

6 x 30 g

kakao i lješnjak

bez glutena 14,95 €/kg

MPC 29. 10.2025.: 2,69 €

2 69

2 48 Casa, Coop Deterdžent za strojno pranje posuđa

Casa, Coop Sredstvo za ispiranje posuđa 500 ml

Coop

Zitne pločice

4 x 20 g

mliječna čokolada

glutena

€/kg

29. 10.2025.: 3,49 €

4 29

2. 5. 2025.: 1,99 € 1 99

io, Coop Tekući sapun 1 L

razne vrste

MPC 30. 5. 2025.: 1,99 € 1 99

Casa, Coop Deterdžent za pranje rublja

1,5 L

razne vrste

2,00 €/L

MPC 2. 5. 2025.: 2,99 €

2 99

io, Coop Tekući sapun 500 ml

hidrantni ili original 2,90 €/L

MPC 2. 5. 2025.: 1,45 €

1 45

Officina dei Fiori, Coop Sredstvo za čišćenje podova 1 L

razne vrste

MPC 2. 5. 2025.: 1,59 € 1 59

Officina dei Fiori, Coop Omekšivač za rublje 1L

razne vrste

MPC 2. 5. 2025.: 1,99 € 1 99

Casa, Coop Osvježivač WC školjke 4x40 g

lavanda ili eukaliptus

11,82 €/kg

MPC 2. 5. 2025.: 1,89 € 1 89

Casa, Coop Sredstvo za čišćenje WC školjke 750 ml

razne vrste

2,12 €/L

MPC 2. 5. 2025.: 1,59 € 1 59

Casa, Coop Osvježivač prostora 150 g gel

razne vrste

9,27 €/kg

MPC 2. 5. 2025.: 1,39 € 1 39

ZA DOMAĆE TOP BRENDOVE

399

Jadro, Kraš Napolitanke

860 g

original

4,64 €/kg

MPC 2. 5. 2025.: 5,99 €

Jaffa, Kraš

Biskvitni desert

SUPER CIJENA

Saltas, Koestlin Štapići

270 g

kikiriki

7,00 €/kg

MPC 2. 5. 2025.: 2,85 €

SUPER CIJENA KRAŠ BAJADERA

250 g

sa želeom od naranče i preljevom od čokolade

1 95

7,80 €/kg

MPC 2. 5. 2025.: 2,65 €

Cedevita

Voda vitaminska

1,5 L

limun-naranča ili limun-ananas

1,06 €/L

MPC 2. 5. 2025.: 1,89 €

1 59

MPC 2. 5. 2025.: 4,05 €

SUPER CIJENA Radenska Gazirana voda 4 x 1,5 L 0,50 €/L

2 99

1 89

SUPER CIJENA

899

Griotte, Kraš Bombonijera

358 g

25,12 €/kg

SUPER CIJENA MELEM SUN PROIZVODI -40%*

MPC 2. 5. 2025.: 13,49 €

Ornel Omekšivač za rublje

800 ml

razne vrste

2,49 €/L

Karlovačko Pivo

0,5 L

2,70 €/L

MPC 2. 5. 2025.: 1,55 €

1 35

MPC 2. 5. 2025.: 3,25 €

SUPER CIJENA

1 99

ZA DOBRO JUTRO I BOLJI DAN

EKSTRA UŠTEDA

1 05

Super kefir, ‘z bregov Kefir

330 g

razne vrste 3,19 €/kg

‘z bregov, Vindija Mileram 400

Dukat Jogurt

Kinder Pingui Mliječni desert 4 x 30 g original ili kokos

2 29

mlijeko

Creme Patisserie, Meggle Šlag u spreju

250 g 9,16 €/kg

2. 5. 2025.: 2,99 € 2 29

Vindija sirevi Sir Grabancijaš

Vindija

Vindija

Gazirano

Sensation, Jamnica Aromatizirana

Plavac mali, The Dalmation Dog, Vino crno

0,75 L 13,32 €/L

Rose ili Merlot, Vina Erdut Vino rose ili crno 0,75 L

Hrvatsko Podunavlje 6,66 €/L MPC 2. 5. 2025.: 6,99 € 4 99

Merlot ili Cabernet Sauvignon, Dalvina Vino crno

2 L

Sjeverna Makedonija

2,45 €/L

MPC

Cuvee, Vinarija Benkovac

Vino crno

0,75 L

kvalitetno

Dalmatinska zagora 7,32 €/L

MPC 2. 5. 2025.: 7,99 € 549

Shiraz ili Chardonnay, Touch

Vino crno ili bijelo

0,75 L

Sjeverna Makedonija

6,87 €/L

MPC 2. 5. 2025.: 6,49 € 515

Graševina, Iločki podrumi Vino bijelo 0,75 L vrhunsko

Staropramen

Custoza, Lenotti Vino bijelo 0,75 L Italija 7,46 €/L MPC 2. 5. 2025.: 7,99 €

ZA SVAKODNEVNU SVJEŽINU

Pampers Pelene 58-78 kom

0,34 €/kom - 0,25 €/kom

MPC 13. 6. 2026: 29,99 € ili MPC 16. 6. 2026: 29,99 €

zeleni čaj troslojni

0,29 €/rola

Pur

1

Persil Deterdžent za pranje rublja 2,97 kg ili 42 kom razne vrste 4,72 €/kg ili 0,34 €/kom

2. 5. 2025.: 24,99 € ili

22. 5. 2025.:

popusta na kupnju!

KAKO DO POPUSTA? Sve što trebaš je na blagajni skenirati karticu vjernosti.

*Popust se ne odnosi na proizvode na akciji te se ne primjenjuje na kupnju tiskovina, prepaid bonova, duhanskih proizvoda, A bonova, dpd paketa, 2d uplatnice, ambalažu, online kupnju, niti se može kombinirati s drugim kuponima ili popustima iz Tommy programa nagrađivanja vjernosti.

tommy.hr

1

2

SUPER PONUDA

2

SUPER

Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Tjedna akcija by Nabava.net Katalozi - Issuu