Skip to main content

Tjedna akcija

Page 1

R E P U S PONUDA J VJD 9 =9; 12.05. DO 18.05.

50% GRATIS! 1,5 kg

4,49

€

Redovna cijena za 1 kg = 4,49 €

Culinea

Vÿï¨ À àï¤àÙ Ò¨ÿ zz=

20% GRATIS! 300 g

1,49

€

Redovna cijena za 250 g = 1,49 €

Chef Select

]Ċ̨ę ìÿŲ̀٠úȋ¨óú¨ÙÀÙ zz= • ìì¨ÒÒ¨úǿ ÀÒÀ dàïú¨ÒÒàÙÀ

2GRATIS! kom 8 x 120 ml

4,99

€

UGRABI U GRAB BI V Y.=.; ;iĸ VY.=.;iĸ 500 g

2,29 €

1 kg = 4,58 €

àØ õì ïภė¨Ò¨Ù • tïǿ̨¤À ¤à tïǿ̨¤À ¤à óïǿ̨¤¨İ ƜƟıƛƠı

]Ċ̨ęÀ à¤àÌ Ï • cca 2,3 kg ϸ

7,99 € PONUDA UZ

-31% 533 g

4,49 €

Redovna cijena za 6 x 120 ml = 4,99 €

Redovna cijena za 400 g = 4,19 €

àÙ &¨Ò úǿ

Milbona

]Ò ¤àÒ¨¤ Ù õú ìÀ ÿ zz=

dàìǪ̀ÙÀ óÀï zz=

• Classic

1 kg = 8,42 €

• Classic • ƞƝ úȝàÏÿúǿ

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

.ė¤ Ų̀ 20/2025


Od ponedjeljka 12.05. do 14.05.

1 . r B ¨ ï Ċ à ì À ¨ à Ċ

*

ė

PREMA O D ZA VOLJSTVU KUPACA

Bio borovnica

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ ½ ñ 125 g

1,39€

Ɯ ϸ Ž ƜƜİƜƝ ŝ

U TVOM TIMU

LET’S

GROW, GIRLS! 2

NAC 20/2025 19/2025

SLUŽBENI PARTNER

Više na lidl.hr

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Od ponedjeljka 12.05. do 14.05.

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ ½ ñ àØ salata Ïïǿóú Ò

kom

0,49€ V ìïǿÏ ØÀĐ 500 g

1,69 € Ɯ ϸ Ž ƞİƞƣ ŝ

PONUDA UZ

ƖƝƤŘ àØ À õ ØìÀÙÌàÙÀ 󨍦À

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ ½ ñ 250 g

0,89

€

Ɯ ϸ Ž ƞİƠơ ŝ

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒ VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ àÒÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı ÀÙ Ø ÀÙ Ø Ø Ø Ø ìïǿØ ììïǿ ìï ïǿØ ǿØ ØĮ̀ï Ì¨ï¨ Ì¨ ¨ï﨨ÙÀØ ¨ï¨ ÙÀØ ÙÀØ Ø ė ė Ï ÏÏÿ ÿ ÿÿ Ù Ù ÙÙóóúĊà óúĊ óú úĊ úĊĊààı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı Ċ Øà ó¨ ė ė à àุ Ø ¸ Øà Øà Øà¸¸ÿ Øà ¸ÿ À ¸ÿ ÿÿ ½ ú úǿ úǿ úǿóÏ ï óÏÏ óÏ Ï ï Ï ï ïóÏÀ½ ïóóÏÀ óÏÀ½ óÏ ÏÏÀ½ ÏÀ À½ À½ ììà ìภà¸ï¨õ ภï¨õ ï¨õ ¨¨õ õõ ÏÏ ı Ï ıı

NAC NAC 20/2025 19/2025 19/

3


1 . r B za pekarske

ÏóÏÒÿėÀĊÙà ÿ =. =iĸ ïǿà ½¨ ïàÀóó Ùú ó àÏàÒ ¤àØ

proizvode*

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ ½ ñ

PREMA ZADOVOLJSTVU KUPACA

100 g

ƛİƤƤ ŝ

1 kg = 9,90 €

ÏóÏÒÿėÀĊÙà ÿ =. =iĸ VàÙúǿÙà óÙ Ï õì¨Ïİ ÒÿÏ À óÀï 125 g

àØ À Ïïÿ½ ó ÏïÿØìÀïàØ

-38%

400 g

ƜİƞƤ ŝ

ƜİƜƠ ŝ

ƛİƣƠ ŝ

2,88 1 kgg = 2, ,88 €

1 kg = 6,80 €

VJDi i

-40%

àØ Ï Ìė¨ïǿ • 60 g • 1 kg = 2,16 €

i C.

Ơ

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ė ÏÿìÙÌÿ Ơ ÏàØ ¤

Redovna cijena za ƒ ÔåÝ ų ƑĶƒƔ ţ

jĝÝÅ Ɩ ĝ

ƖƞƣŘ

d óúǿÙà

àØ ØÒĄ̀ Ù ÏÀ·À

Ą̀ÒÀ ï¨ė ÙÀ Ïïÿ½ ï¨ė Ù À 500 g

-26%

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ ½ ñ

ƛİƣƤ ŝ

70 g

ƛİơƠ ŝ

ƛİƞƤ ŝ

1 kg = 1,30 €

*Rezultat se temelji na izjavljenom zadovoljstvu kupaca. |àÿ&àĊ Ő%ï¨ó½ V¨ï ¨ìúǿàÙŒİ Àóúȝ ęÀĊ Ų̀ ìïàĊ¨¤¨Ùà ÿ Ċ¨ÒÌ À ƝƛƝƠı Ù Ù ÀàÙ ÒÙà ï¨ìï¨ė¨Ùú úǿĊÙàØ ÿėàïÏÿ ƜƝƛƛ Ïÿ Ùóú Ċ Ù ÙÀĊàÿ Ą̀Ҩ +ïĊ úóϨı ú úǿĊÙàØ ÿėàïÏÿ ƜƝƛƛ ƛƛ ƛ Ïÿ Ï Ù Ùóú Ùó Ùóú óú Ċ Ù Ċ Ù Ċ Ċ Ċ Ù Ù ÙÀĊàÿ Ą̀Ҩ +ïĊ úóϨı ;ÿì À à ̨ÙÌÿÌÿ Ù¨óì¨ ÀÌ ÒÀėÀï Ù¨ úȝ¸àĊ ¨ Ù Ø Òà ìï¨ú¨ęÙà ½ï ÙàØİ ìÀ ÀØ À ¤ÿ½ ÙóÏÀØ ìïàÀėĊà¤ÀØ ı ìïàÀėĊà¤ÀØ

4

NAC 20/2025

1 kg = 5,57 €

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Od ponedjeljka ƜƝıƛƠı ¤à ƜƣıƛƠı

]Ċ̨ęÀ ¨Ċ ì À À zz=

]ąñ©ô ÅÑ©Þ ľ ñ Ñ 1 kg

4,89

ŝ

Do 30% dulji uzgoj

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ ½ ñ 850 g

]ĊÌ¨ę¨ ØĄ̀õ Ùà ØǪ̀Ċ¨Ùà Ø¨óà • J¤ ÌÿÙ¨úǿÙ¨ À óĊÀŲ̀úǿÙ¨

4,15 ŝ

1 kgg = 4,88 , €

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ ½ ñ ]ĊÌ¨ę¨ úȝ ¤À ÀàÙ ÒÙà ìÀÒ¨ • cca 2 kg • .ó½ï Ù Ù ėÀ ÏÿÏÿïÿė

• cca 1 kg

5,65

]Ċ̨ęÀ óĊÀÙÌóÏÀ ØÀÙÿúȕÀ à¤ï¨ė Ï

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ ½ ñ

3,59

2,79

ŝ

1 kg = 6,98 €

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ ½ ñ

600 g

]Ċ̨ęÀ óĊÀÙÌóÏÀ à¤ï¨ó À

3,19 ŝ

400 g

kg

ŝ

kg

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ ½ ñ

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ ½ ñ ]Ċ̨ęÀ ìÀÒ¨ À ³ǿÒ¨

ÏóÏÒÿėÀĊÙà ÿ =. =iĸ

720 g

ŝ

1 kg = 5,98 €

]Ċ̨ę à Àõ ¨Ù Ì ¤ï ÙóÏ àï ¤

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

7,49

ŝ

1 kg = 10,40 €

NAC 20/2025

5


]ÿì¨ï 500 g

4,99 €

ìàÙÿ¤

Ɯ ϸ Ž ƤİƤƣ ŝ Ɯ ϸ Ž ¸ ƤİİƤƣ ŝŝ

PONUDA UZ CÀÒ àÙ

Mješavina ïǿ ÙÀ½ óÀï¨Ċ zz= • tïǿ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨ÒÌ¨İ ƜƣıƛƠı

ƖƝƛŘ CÀÒ àÙ

]Ċ̨ęÀ ėïȕ úǿ óÀï zz= • Ò óóÀ ÀÒÀ ÒÀ¸½ú

CÀÒ àÙ

Mozzarella XXL • Ò óóÀ

250 g

300 g

1,55 €

1,69 €

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƜƝƠ ¸ Ž ƜİƛƤ ŝ

Ɯ ϸ Ž ơİƝƛ ŝ

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė Ɲƛƛ ¸ Ž ƜİƝƤ ŝ

Ɯ ϸ Ž Ơİơƞ ŝ

CÀÒ àÙ

Grana padano XXL

CÀÒ àÙ

Mozzarella XXL • YÀ Ù

• àėïǿ̨Ċ Ù Ƥ ØÌ¨ó¨ À

500 g

300 g

4,39

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƝƠƛ ¸ Ž ƝİơƠ ŝ

• àėïǿ̨Ċ Ù ØÀÙÀØ ÒÙà Ƥ ØÌ¨ó¨ À

6

NAC 20/2025

5,19 €

Ɯ ϸ Ž ƣİƢƣ ŝ

Ɯ ϸ Ž ƜƢİƞƛ ŝ

1 kg g

CÀÒ àÙ

Cheddar Mature XXL

€

11,99

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƝƠƛ ¸ Ž ƞİƢƤ ŝ

300 g

€

CÀÒ àÙ

]ÀïȕÀ Ù Ø ė zz= • ] ė ÀÙóÏÀØ ÀÒÌ¨Ø ÀÒÀ ÒÀ¸½ú

1,99 €

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė Ɲƛƛ ¸ Ž ƜİƟƤ ŝ

Ɯ ϸ Ž ơİơƞ ŝ

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Od ponedjeljka po 07.04. 07.04 12.05.2025. do 13.04.

1 kg

2,89

€

PONUDA UZ VÀÏàÏ

VÀÒ¨ ìàó¨ Ù zz= • tïǿ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨ÒÌ¨İ ƜƣıƛƠı

ƖƞƜŘ ÿÒ Ùà

Mesni sir XXL • J¤ óĊÀŲ̀úǿÙ¨İ ìÿï¨úǿÙ¨ ÀÒÀ óĊÀŲ̀úǿÙ¨ ó àÏÿóàØ ìÀėė¨

ƓƖŞ &ô ÿǚøľ 2 x 250 g ili 2 x 225 g

3,99

€

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė Ɵƛƛ ¸ Ž ƞİƤƤ ŝ

ÿÒ Ùà ½¨³ ]¨Ò¨ úĮ ÿÒ Ùà

VǪ̀óÏ ĊÀ ¨ zz= • ]ĊÀŲ̀úǿÙ İ ìÀÒ¨úǿÙ À ìÿï¨úǿÙ ÀÒÀ ì¨ï ¤ ó ìàĊï ¨Ø

VÀÒ¨ ÀÒÀ ìÿï¨ ìïó XXL • D ï¨ė Ï

400 g

600 g

4,29

€

Ɯ ϸ Ž ƢİƜƠ ŝ

4,99 €

Ɯ ϸ Ž ƜƝİƟƣ ŝ

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė Ɲƛƛ ¸ Ž ƝİƤƤ ŝ

= Ù ØÀÒÏ

Kiselo vrhnje • ƜƝŘ ØıØı

VÀÏàÏ

Hrenovke XXL • J¤ óĊÀÙÌóÏภبó

850 g

920 g

2,09 €

6,29 €

Ɯ ϸ Ž ƝİƟơ

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Ø VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı Ċ Øà ó¨ ė ภØ

Ɯ ϸ Ž ơİƣƟ ŝ

NAC 20/2025

7


]ÿì¨ï ìàÙÿ¤

1,3 kg

8,99 ŝ Ɯ ϸ ơİƤƝ ŝ Ɯ ϸ Ž ơİƤƝ ŝ

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƠƠƛ ¸ Ž ƟİƟƤ ŝ

VJDi i VÀÏàÏ

_Ò¨óÏ Ïà óÀ zz= • tïǿ̨¤À ¤à nedjelje, 18.05.

ƖƝƛŘ Chef Select

]Ċ̨ę úȋ¨óú¨ÙÀÙ XXL • Bigoli ili Tagliatelle

VÀÏàÏ

CÀÙÀ ó Ò Ø XXL • Od svinjskog mesa, sa sirom, od mesa peradi i svinjskog بó ÀÒÀ ó ÀÒĄ̀Ø

ƓƖŞ &ô ÿǚøľ 150 g

1,69

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƜƝƛ ¸ Ž ƜİơƤ ŝ

]àÒ¨ĊÀú

]Ċ̨ęÀ óàÏ à¤ Ɯƛƛ Ř Ì ÿϨ zz= • CÿúȕÀ • VàĊï úȕ Ù ÏÙ ¤ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ

1,5 , L

ƓƑŞ &ô ÿǚøľ 300 g

1,39 ŝ

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƝƠƛ ¸ Ž ƜİƞƤ ŝ

€

2,69

ŝ

Ɯ = Ž ƜİƢƤ ŝ

]àÒ¨ĊÀú

]Ċ̨ęÀ óàÏ à¤ Ɯƛƛ Ř Ù ï Ù ¨ zz= • VàĊï úȕ Ù ÏÙ ¤ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ

Vÿï¨ CÀÒÏ

tï½Ų̀ ė Ïÿ½ Ų̀ • 21% m.m.

8

NAC 20/2025

1L

1,25 L

2,99 ŝ

3,69 ŝ

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė Ɯ = Ž ƞİƝƤ ŝ

Ɯ = Ž ƝİƤƠ ŝ

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Od ponedjeljka ƜƝıƛƠıƝƛƝƠı Milbona

Milbona

High protein napitak XXL

Proteinski óĊ̨ęÀ óÀï ó jogurtom XXL

• àÏàÒ ¤ ÀÒÀ Ċ ÙÀÒÀÌ • VàĊï úȕ Ù ÏÙ ¤ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ

• t ÙÀÒÀÌ İ Ì ¸à¤ ÀÒÀ ï¨óÏĊ À Ø ï ÏÿÌ

ƓƑŞ &ô ÿǚøľ 420 g

500 g

1,49

€

2,29 €

Ɯ ϸ Ž ƟİƠƣ ŝ

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė Ɲƛƛ ¸ Ž ƜİƝƤ ŝ

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƞƠƛ ¸ Ž ƜİƟƤ ŝ

1,1 kg

3,29 € Milbona

Ledena kava XXL • = úú¨ C ½À úà ÀÒÀ ììÿ ÀÙà • VàĊï úȕ Ù ÏÙ ¤ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ

Ɯ ϸ Ž ƝİƤƤ ŝ

ƖƓŞ &ô ÿǚøľ 380 ml

1,09

€

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƝƠƛ ØÒ Ž ƜİƛƤ ŝ

Milbona

9à¸ÿïú Ù ¸ï ÏÀ Ù ÀÙ zz= • ƝŘ ØıØı • tïǿ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨ÒÌ¨İ ƜƣıƛƠı

PONUDA UZ

-20% Milbona

1 kom = 0,36 €

8 x 30 g Milbona

ÀóÏĊÀú ó ØÒĄ̀ ÙÀØ punjenjem XXL

2,89 €

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė Ơ Đ ƞƛ ¸ Ž ƜİƤƤ ŝ

Ɯ ϸ Ž ƜƝİƛƟ ŝ

%àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

d¨Ïÿ À Ċà ÙÀ jogurt XXL • 9 ¸à¤ ÀÒÀ ï¨óÏĊ Ɩ Ø ï ÏÿÌ • VàĊï úȕ Ù ÏÙ ¤ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ

ƒƖƑ ½ &ô ÿǚøľ 1 kg

1,89 €

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƣƠƛ ¸ Ž ƜİƣƤ ŝ

D ƝƛĮƝƛƝƠ

9


]ÿì¨ï ìàÙÿ¤

960 g

6,99

€

1 kg = 7,28 €

Ocean Sea

V ÙÀï ÙÀ ³ǿÒ¨úǿ ÒÌ õϨ ÏàǪ̀ zz= • tïǿ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨ÒÌ¨İ ƜƣıƛƠı

PONUDA UZ

-20%

Freshona

CÀĐ ìàĊï zz= • ėÀÌóÏÀ ØÀĐİ ú ÒÀÌ ÙóÏÀ ØÀĐ ÀÒÀ بÏóÀ ÏÀ ØÀĐ

ƔƔŞ &ô ÿǚøľ 1 kg

2,99

€

Redovna cijena za 750 g = 2,99 €

850 g

4,99

€

1 kg = 5,87 €

Culinea

ÙÙ¨ÒÒàÙÀ zz= • ] ïǿ àúúàØ À õìÀÙ úàØ • tïǿ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨ÒÌ¨İ ƜƣıƛƠı

PONUDA UZ

-15%

Freshona

tà ¨ zz= • C ÒÀÙ¨İ õÿØóÏà Ċà ¨ ÀÒÀ Ì ¸à¤¨

1000g g ili 750g g

4,49 €

Redovna cijena za 750 g = 4,49 € ili 500 g = 4,39 €

10

NAC 20/2025

1 kg = 4,49 € ili 5,99 €

àÙ &¨Ò úǿ

]Ò ¤àÒ¨¤ Ù õú ìÀ ÿ zz= • ÀÌ¨Ò àÏàÒ ¤ ó ¤¨ØàØ ÀÒÀ Ì ¸à¤ ó àÏà ïǿóìàØ

Ɠ ÔåÝ &ô ÿǚøľ 8 x 120 ml

5,49 €

Redovna cijena za 6 x 120 ml = 5,49 €

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Od ponedjeljka ƜƝıƛƠıƝƛƝƠı

900 g

6,99 € Ɯ ϸ ƢİİƢƢ ŝ Ɯ ϸ Ž ƢİƢƢ ŝ

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƟƠƛ ¸ Ž ƞİƤƤ ŝ

Ocean sea

V ÙÀï ÙÀ ïǿ ÒÌÀ õú ìÀ À zz= • J¤ ³ǿÒ¨ú ÒÌ õϨ ÏàǪ̀ • ƞƛ ÏàØ ¤ • tïǿ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨ÒÌ¨İ ƜƣıƛƠı

PONUDA UZ

-20%

dï úúàïǿ Ò³ȝ¨¤à

Pizza C ︽¨ïǿú zz=

ƒ ÔåÝ &ô ÿǚøľ 4 x 300 g

5,55 €

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƞƛƛ ¸ Ž ƜİƣƠ ŝ

dï úúàïǿ Ò³ȝ¨¤à

700 g ili 750 g

6,99 €

Pizza sa ó Ò ØàØ zz= ÿÒÀÙ¨

ƒ ÔåÝ &ô ÿǚøľ 4 x 350 g

7,47 €

Panirani snack zz= • ½ÀÒÒÀ ½¨¨ó¨ Ùÿ¸¸¨úó ÀÒÀ Càėė ï¨ÒÒ óúǿ Ïó • tïǿ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨ÒÌ¨İ ƜƣıƛƠı

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƞƠƛ ¸ Ž ƝİƟƤ ŝ

Ɯ ϸ ƤİƤƤ ÀÒÀ ƤİƞƝ ŝ Y¨¤àĊÙ Ą̀٠Ɯ ϸ Ž ƤİƤƤ ÀÒÀ ƤİƞƝ ŝ ė ƝƠƛ ¸ Ž ƝİƢƤ ŝ

PONUDA UZ

-20% &àÒ¤¨Ù ]ÿÙ

óØ úǿ ïǿę zz=

475 g ½À Ϩ٠Dÿ¸¸¨úó zz= • ] ÿïȝĒ À óÒ úÏà ÏÀó¨ÒÀØ ÿØ ÏàØ

3,89

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƞƛƛ ¸ Ž ƞİƟƤ ŝ

4,5 , kg g

€

Ɯ ϸ Ž ƣİƜƤ ŝ

%àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

9,99

Ɯ ϸ Ž ƝİƝƝ ŝ

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė Ɯ ϸ Ž ƝİƝƤ ŝ

D ƝƛĮƝƛƝƠ

€

ƜƜ


]ÿì¨ï ìàÙÿ¤

àØ ÀÙà

]ì ¸½¨úúǿ zz= • J¤ ¤ÿïÿØ ìõ¨ÙÀ ¨

ƕƑŞ &ô ÿǚøľ

1,2 kg

1,89

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė Ɯ ϸ Ž ƜİơƤ ŝ

€

Ɯ ϸ Ž ƜİƠƣ ŝ

+ ïĊ¨óú óϨú

Pommes %ïǿú¨ó zz=

3,5 kg

4,89

€

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƝİƠ ϸ Ž ƟİƣƤ ŝ Ƥŝ

Ø ÙÀ¨

Bomboni eukaliptus i mentol XXL

360 g

1,29

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƞƛƛ ¸ Ž ƜİƜƤ ŝ

€

Ɯ ϸ Ž ƞİƠƣ ŝ

12 kom

ïàċÙ³ǿ¨Ò¤

dàïúǿÒÒ zz=

Hrskavi muesli XXL

• Classic ili integralna

• àÏàÒ ¤ ÀÒÀ Ċà ¨

]Ù Ï Ē

740 g

1 kg g

2,29 €

4,99 €

Ɯ ϸ Ž ƞİƛƤ ŝ Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƞƢƛ ¸ Ž ƜİƞƤ ŝ ÀÒÀ ƜİƝƠ ŝ

12

NAC 20/2025

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ơƛƛ ¸ Ž ƞİƞƠ ŝ

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Od ponedjeljka

½à à Ùÿóó

=̨õÙÌ Ï Ïï¨Ø Ù Ø ė zz=

07.04. 07.04.2025. 0 12.05.2025. do 13.04.

• 13% lješnjaka • tïǿ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨ÒÌ¨İ ƜƣıƛƠı 1 kg

4,89

€

Ò¨óúà

VÀóú Ą̀ zz= • Vïę¨Ù¨ À óÒ Ù¨

Y¨¤àĊÙ Y¨¤à Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƢƠƛ ¸ Ž ƞİƣƠ ŝ ĊÙ Ą̀ Ą̀ Ì Ù ė Ù ė ƢƠƛ ƢƠƛ ¸¸ Ž ƞİƣƠ ƞİƣƠ İ ŝ

300 g

PONUDA UZ

4,09 €

ƖƝƛŘ

Ɯ ϸ Ž Ɯƞİơƞ ŝ

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƝƠƛ ¸ Ž ƟİƞƤ ŝ

Ò¨óúà

.Ù¤ÀÌóÏÀ àï õ À À zz=

¨ÒÒ ïàØ

.Ùóú Ùú Ï Ċ YàĒ Ò zz=

• Vïę¨ÙÀ À óÒ ÙÀ

250 g

300 g

2,89 €

8,49 €

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƜƠƛ ¸ Ž ƜİƤƤ ŝ

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė Ɲƛƛ ¸ Ž ơİƤƤ ŝ

Ɯ ϸ Ž ƜƜİƠơ ŝ

Ɯ ϸ Ž Ɲƣİƞƛ ŝ

]Ù Ï Ē

%ÒÀìó zz=

dàïúǿÒÒ Chips XXL

• ]Àï ÀÒÀ ÏÀÏÀïǿÏÀ

• Slani ili s okusom sira

]Ù Ï Ē

150g g ili 250g g

375 g

1,19 €

1,79 €

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠Ɯ ϸ Ž ƢİƤƞ ŝ ÀÒÀ ƟİƢơ ŝ ė ƜƠƛ ¸ ÀÒÀ ƝƠƛ ¸ Ž ƛİƤƤ ŝ

Ɯ ϸ Ž ƟİƢƢ ŝ

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė Ɲƛƛ ¸ Ž ƜİƛƤ ŝ

]Ù Ï Ē

Twist õú ìÀ À zz= • Slani ili sa sirom

500 g

200 g

1,89

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƜƠƛ ¸ Ž ƜİƠƤ ŝ

€

Ɯ ϸ Ž ƤİƟƠ ŝ

9ı ı &ïàóó

Vï ÒÀÙ¨ ÿ à ÒÀÏÿ ØàïóÏÀ½ ìÒà¤àĊ zz=

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤ÀÀ ¤¤à Àóú¨Ï ė ÒÒÀ½ VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ À ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

6,79 €

Ɯ ϸ Ž ƜƞİƠƣ ŝ

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƝƠƛ ¸ Ž ƞİơƤ ŝ

NAC 20/2025

13


]ÿì¨ï ìàÙÿ¤

50 kom

-31% Vÿïǿà

tï¨ ¨ ė óØ¨ ¨ zz= • 25 L • tïǿ̨¤À ¤à nedjelje, 18.05.

1,29 €

0,89

€

Ɯ ÏàØ Ž ƛİƛƝ ŝ

1L À¨Ù

Gel za tuširanje XXL • Dinja, kokos ili brusnica

1,99 € ¨Ùú ÒÿĐ

¨úÏÀ ¨ ė zube XXL • Soft ili Medium

1,25 , L

3 kom

1,09

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė Ɲ ÏàØ Ž ƛİƣƤ ŝ

14

NAC 20/2025

€

Ɯ ÏàØ Ž ƛİƞơ ŝ

À¨Ù À¨Ù À¨ À

Nadopuna za ú¨Ïÿ À ó ìÿÙ ė ïÿϨ zz=

1,69 €

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė Ɯ = Ž ƜİƠƤ ŝ

Ɯ = Ž ƜİƞƠ ŝ

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ìàÙ¨¤Ì¨ÒÌÏ ƜƝıƛƠıƝƛƝƠı

=ÿìÀÒÿ

V¨Ò¨Ù¨ ØÀ¤À zz=

184 kom

19,49 €

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƤƝ ÏàØ Ž ƜƛİƢƤ ŝ

Ɯ ÏàØ Ž ƛİƜƜ ŝ

]À¨Øìï¨

Dnevni higijenski ulošci XXL =ÿìÀÒÿ

V¨Ò¨Ù¨ ÌÿÙÀàï zz=

• DàïȔ Ò • tïǿ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨ÒÌ¨İ ƜƣıƛƠı

1,99 €

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƟƠ ÏàØ Ž ƜİƝƠ ŝ

Ɯ ÏàØ Ž ƛİƛƝ ŝ Ɯ ÏàØ ƛİƛƝ İ ŝ

PONUDA UZ

144 kom

ƖƝƛŘ

19,49 €

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƢƝ ÏàØ Ž ƜƛİƞƤ ŝ

80 kom

Ɯ ÏàØ Ž ƛİƜƟ ŝ

=ÿìÀÒÿ

V¨Ò¨Ù¨ Ø ĐÀ zz=

168 kom

19,49 €

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƣƟ ÏàØ Ž ƜƛİƠƤ ŝ

Ɯ ÏàØ Ž ƛİƜƝ ŝ

ƜƜ ÏàØ Ï =0 0,01 €

100 kom =ÿìÀÒÿ

Ē ĊÒ ęÙ¨ Ø ï ØÀ ¨ zz= • àØ³àïú ÀÒÀ ]¨ÙóÀúǿĊ¨

1,49

€

Ɯ ÏàØ Ž ƛİƛƜ ŝ

W5

tÒ ęÙ¨ Ø ï ØÀ ¨ ė Àõ ¨Ų̀ zz= • =¨ØàÙ ÀÒÀ J ¨ Ù %ï¨ó½ • tÀõ¨Ù ØÌ¨ÙóϨ Ø ï ØÀ ¨ • ;ÿúǿÌ Ù ìàÏÒàÙ

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

4 x 80 kom

5,89 €

Ɯ ì Ï Ž ƜİƟƢ ŝ

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƣƛ ÏàØ Ž ƜİƤƤ ŝ

NAC 20/2025

15


]ÿì¨ï ìàÙÿ¤ 30 kom

1,99 ŝ

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė Ɯƛ ÏàØ Ž ƛİƤƤ ŝ

Ɯ ÏàØ Ž ƛİƛƢ ŝ Ɯ ÏàØ ƛİƛƢ ŝ

ƒƓ ÔåÝ &ô ÿǚøľ

VJDi i W5

]ìÿęĊÀ ¨ ė ìàóÿ¦¨ zz= • tïǿ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨ÒÌ¨İ ƜƣıƛƠı

ƖƝƛŘ

48 kom

%àïȔÀÒ

ƠÿƜ Ï ìóÿÒ¨ ė ìï Ų̀ ïÿ ÒÌ zz=

8,99

ŝ

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƞơ ÏàØ Ž ƣİƤƤ ŝ

W5

¨ú¨ï¤ę¨Ùú ė ìï Ų̀ ìàóÿ¦ zz= • =ÀØÿÙ ÀÒÀ ÒÀبú

3L

2,99

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė Ɲ = Ž ƝİƠƤ ŝ

16

NAC 20/2025

ŝ

Ɯ = Ž ƜİƖ ŝ

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ìàÙ¨¤Ì¨ÒÌÏ ƜƝıƛƠıƝƛƝƠı 120 ìï ÙÌ Ɯ ìï Ų̀ Ž ƛİƛƞ ŝ

3L

àÿóóĒ

JبÏõÀĊ ė ïÿ Ǫ̀ zz= • ]ìïǿÙ¸ ÒàóóàØ • ƜƝƛ ìï ÙÌ

ƔƑŞ &ô ÿǚøľ 13 kg

3,39

¨ÒÒàó Ù

ŝ

1 L = 1,13 €

]ÿ½ ½ï Ù ė ìó¨ zz= • &àĊ¨¤ÀÙ

9,99

ŝ

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė Ɯƛ ϸ Ž ƤİƤƤ ŝ

À¨Ù C¨Ù

ĊàóúȝÿÏ ïǿúĊÀ zz= • Ɯ ïǿúĊÀ Ź ƝƠ Ù óú Ċ Ï ė ïǿÌ Ų̀

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ ½ ñ

4,29 ŝ

ïàØ ú

tï¨ À ¨ ė ė Øïė Ċ Ų̀ zz= • 1L • ] ė úĊ ï ¨Ø

ƓƑ ÔåÝ &ô ÿǚøľ 40 kom

1,85 ŝ

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė Ɲƛ ÏàØ Ž ƜİƣƠ ŝ

tÀàÒ¨ú

dàÀÒ¨úȕÀ ì ìÀï • ƞƖóÒàÌÙÀ

24 kom

4,99 ŝ

Ɯ ïàÒ Ž ƛİƝƜ ŝ

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 20/2025

17


U SA U M TO O RA K

SVIBANJ

13

POPUSTA POPUSTA

-60% DO

250 g

Pilos

;ï¨Ø óúǿ Ϩ³ǿï • tÀõÙÌ İ àïàĊÙÀ İ ï¨óÏĊ ƖØ ï ÏÿÌ ÀÒÀ Ì ¸à¤

-40% 0,99 €

0,59

€

1 kg =2,36 €

161698 16 6116 69 98 8

150 ml W5

CÀïǿóÙÀ àóĊ̨ęÀĊ ìïàóúàï • à ú dïǿìİ = Ċ Ù¤¨ï & 廊Ùİ dïàìÀ Ò %ïÿÀúóİ Y¨Ò ĐÀÙ¸ + ïȔàÙĒ ÀÒÀ VÀÙ¨ ċàà¤

-60% 1,69 €

0,67

€

1 L = 4,47 €

Milbona

]Ċ̨ęÀ ėïȕ úǿ óÀï ¨ė Ò Ïúàė¨ 200 g

-29% 1,49 €

1,05

€

1 kg =5,25 €

18

NAC 20/2025

390 g

JÏÿóÀ ė ĊÀ Ì

]Ċ̨ęÀ ¤àØ À ÏàÒ À • Yÿ Ùà Àėï ¦¨ÙÀ

-30% 4,99 €

3,49 €

1 kom =8,95 €

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Samo u utorak 13.05.2025.

W5

tÒ ęÙ¨ Ø ï ØÀ ¨ ė Àõ ¨Ų̀ ìà¤àĊ • ] ØÀïǿóàØ ÒÀØÿÙ 15 kom

-60% 1,39 €

0,55

€

1 kom = 0,04 €

100 g

-40% 2,99 €

JÏÿóÀ ė ĊÀ Ì

V Ù ¨ú Ù Àóú ïóÏÀ • Narezak

1,79

€

1 kg =17,90 €

Pilos

Gouda • Polutvrdi sir • U komadu 100 g

250 g

Vÿï¨ ìïó

-38%

-37%

• Narezak

1,29 €

2,69 €

Pikok

0,79 €

1 kg =7,90 €

1,69 €

1 kg =6,76 €

JÏÿóÀ ė ĊÀ Ì

]Ċ̨ ]Ċ̨ę Ì Ì Àė ìà¤Ùภÿė¸àÌ ìà¤Ù • Razred ed M 18 kom

--31% 4,19 € 4,

2,89 €

1 kom =0,16 €

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 20/2025

19


U SA U M TO O RA K

SVIBANJ

13

POPUSTA POPUSTA

-60% DO

50 m

-60% ïàØ ú

%àÒÀÌ ė à¤ïę Ċ Ų̀ óĊ̨ęÀÙ¨

200 g

1,15 €

0,45

€

1 m = 0,01 €

]ċ¨¨ú àïȕ¨ï

-40%

dĊï¤À àØ àÙÀ

1,59 €

• =¨¤¨ÙÀİ úȝ¨õÙÌ İ ØÿÒúǿĊÀú ØÀÙİ àÒ À ÒÀØÿÙ ili limun

0,95 €

1 kg =4,75 €

Nixe

] Ò ú ठúÿÙ¨ • Na mediteranski ili بÏóÀ ÏÀ Ù ÀÙ

Harvest Basket

VÀï¨ ÏïÿØìÀï instant

220 g

330 g

-39%

-35%

2,89 €

1,99 €

1,75 €

1 kg =7,95 €

1,29 €

1 kg =3,91 €

Ò¨óúà

]̨بÙϨ óÿÙ àÏï¨ú • Nesoljene i oguljene 200 g

-34% 0,69 €

0,45 €

1 kg = 2,25 €

20

NAC 20/2025

d óúǿÙà

Integralni ìõ¨ÙÀ ÙÀ Ïïÿ½ 500 g

-31% 1,69 €

1,15 €

1 kg =2,30 €

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


] Øà ÿ ÿúàï Ï ƜƞıƛƠıƝƛƝƠı W5

]ìÿęĊÀ ¨ ė ìàóÿ¦¨ 10 kom

-60% 0,99 €

0,39

€

Ɯ ÏàØ Ž ƛİƛƟ ŝ

]ċ¨¨ú àïȕ¨ï

Pikok

C ïó½Ø ÒÒàċ ì ïúĒ ØÀĐ

C¨óÙÀ ¤àïÿ Ï 300 g

300 g

-36%

-40%

2,49 €

1,99 €

1,59 €

1,19 €

1 kg =5,30 €

1 kg =3,97 €

Ò¨óúà ó¨Ò¨ úǿàÙ

ï ėÀÒóÏÀ àï ½ 200 g

-40% 3,49 €

2,09 €

1 kg = 10,45 €

d óúǿÙà

CÀÙÀ ìÀõÏàú¨ 130 g

250 g

-29% 1,35 €

0,95

-33%

ïàÙÀ

;àÏàõÌ ì õú¨ú

€

• ] óĊÀÙÌóÏàØ Ì¨úȝàØİ ó óĊÀÙÌóÏàØ Ì¨úȝàØ À šampinjonima ili sa svinjskom ̨úȝàØ À ï Ì À àØ

1 kg =3,80 €

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

0,59 €

0,39

€

1 kg = 3,00 €

NAC 20/2025

21


U SA U M TO O RA K

SVIBANJ

13

Combino

iØ Ï à¤ ï Ì À ¨

POPUSTA POPUSTA

500 g

-60%

-41%

DO

2,19 €

1,29 €

1 kg = 2,58 €

1 kg

-38% Chef select

Croissant sa sirom

2,99 €

1,85

€

Rachmaninoff

Vodka • 37,5% Vol. • VàĊï úȕ Ù ÏÙ ¤ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ

40 kom

-60% Maramice za upijanje boja

2,19 €

0,7 L

0,87

€

1 kom = 0,02 €

-30% 5,45 €

3,79

€

1 L =5,41 €

Alliance

Graševina

Pelinkovac

• alk. 12% vol. • VàĊï úȕ Ù ÏÙ ¤ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ

• alk. 31% vol. • VàĊï úȕ Ù ÏÙ ¤ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ

1L

1L

-25%

-30%

3,99 €

7,89 €

2,99 € 22

NAC 20/2025

5,49 €

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


] Øà ÿ ÿúàï Ï ƜƞıƛƠıƝƛƝƠı

À¨Ù À¨

Ò ėÀÙÀ ¨ ė ÒÀ ¨ Ò • Š Široke

Ɯ ÏàØ Ž ƛİƛƤ ŝ

100 kom

-35% ƜİơƤ ŝ

1,09 ŝ

Ɯ ÏàØ Ž ƛİƛƜ ŝ

¨Ùú ÒÿĐ

V óú ė ėÿ ¨ • Complete ili White 125 ml

10 kom

-38%

-60%

ƜİƛƠ ŝ

0,65 ŝ

1 L =5,20 €

À¨Ù

9¨¤ÙàÏï úȕ 9¨¤ÙàÏï úȕ ïǿúĊÀ ó ¤ĊĄ̀ àõúȝǿ ¨

Ɯ ÏàØ Ž ƛİƜƢ ŝ À¨Ù

Òė Ø ė ÿóÙ¨ • Classic care ili Rose

ƜİƠƤ ŝ

0,63 ŝ

Ɯ ÏàØ Ž ƛİƛơ ŝ

Coshida

d¨Ïÿ À óÙ Ï ė Ø Ϩ • 7 komada 112 g

1 kom

-29%

-40%

ƜİơƤ ŝ

ƛİƤƤ ŝ

0,59

ŝ

1,19 ŝ

1 kg =10,63 €

À¨Ù

Orlando

;ï¨Ø ė Ų̀¸ÿ Ïàę¨

&ïǿ Ï ÒÀ ¨ ė ìó¨ • Tasty twists, meaty rolls ili mini chew bones

• Soft ili classic 250 ml

105 g - 180 g

-29%

-33%

ƜİƠƠ ŝ

ƛİƣƤ ŝ

1,09 ŝ

1 L = 4,36 €

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

0,59 ŝ

1 kg = 3,28 € - 5,62 €

NAC 20/2025

23


Od ponedjeljka 12.05.2025.

esmara®

;àØ ÀÙ¨ėàÙ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 32-46 (XS-L)* kom

9,99 €

¨ėĊï¨Ø¨ÙóÏÀ Øàïȕ ïóÏÀ óúǿÒ

esmara®

Haljina • S elastanskim vlaknom (LYCRA®) • J¤ óúȝÿÏúÿïǿï Ù¨ úÏ ÙÀÙ¨ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 36-46 (S-L)

esmara®

¨ÙóϨ ½Ò ¨ ½Ò ¨ • tÀóàÏÀ ÿ¤Àà ì ØÿÏ À elastansko vlakno (LYCRA®) • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 36-46* kom

9,99 24

NAC 20/2025

€

+Åÿ ÿǦ©¥Þ ľ Ǧ kom

7,99

€

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Od ponedjeljka 12.05.2025.

esmara®

esmara®/LIVERGY®

¨ÙóÏ Ø ÌÀ Ï • Visoki udio viskoznog vlakna (LENZING™ ECOVERO™) i elastansko vlakno (LYCRA®) • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 32-46 (XS-L)*

+Åÿ ÿǦ©¥Þ ľ Ǧ kom

4,99

€

VàÒà Ø ÌÀ • Visoki udio pamuka • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij ė ÙÌÿij 36-50 (S-XL)*; ė Ų̀¸ ij 48-62 (M-XXL)*

+Åÿ ÿǦ©¥Þ ľ Ǧ kom

5,99

€

LIVERGY®

½ÀÙà ½Ò ¨

kom

10,99 ŝ

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 20/2025

25

ľØà¤¨ÒÀ ÙÀóÿ ¤àóúÿìÙÀ ÿ óĊÀØ Ċ¨ÒÀ ÀÙ Ø

• 'Slim Fit' kroj • Visoki udio pamuka i elastansko vlakno (LYCRA®) • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 48-58 (M-XL)


Od ponedjeljka 12.05.2025.

esmara®

+ ÒÌÀÙ • J¤ ÀóúภĊÀóÏàėÙภĊÒ ÏÙ (LENZING™ ECOVERO™) • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 34-44* kom

11,99

esmara®

esmara®

¨ÙóϨ úȝ ì¨ïǿ ¨

¨ÙóϨ ½Ò Ϩ ½Ò ¨

• 'Super Skinny Fit' kroj • Visoki udio pamuka i elastansko vlakno (LYCRA®) • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 36-44* kom

€

• Visoki udio viskoznog vlakna (LENZING™ ECOVERO™) i elastansko vlakno (LYCRA®) • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 32-46 (XS-L)* kom

13,99 € 12,99 € 26

NAC 20/2025

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Od ponedjeljka 12.05.2025.

LIVERGY®

C ÌÀ • J¤ Àóúà¸ ì ØÿÏ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 48-62 (M-XXL)* kom

3,49 €

LIVERGY®®

CÿõϨ Ïï úϨ ½Ò ¨

kom

• Visoki udio pamuka i elastansko vlakno (LYCRA®) • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 48-58 (M-XL)

7,99 €

esmara®/ LIVERGY®

¨ïȔÿ¤¨ • Visoki udio pamuka i elastansko vlakno (LYCRA®) • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij ė ÙÌÿij 34-46*; ė Ų̀¸ ij 48-62 (M-XXL)* kom

8,99

PRAVA ;J

• .Ùú¨¸ïǿï ÙÀ %ààú·¨ĐĐ óÿóú Ċ ÿÙÿúȝ õÙÌÀ½ ÿÒàę Ï ė àìúǿØ ÒÙà ÿ Ò ę Ċ Ų̀ Ïठ½à¤ ÙÌ • & õÀïǿÙ Ɩ Ċ¨ À ÏàØ³àï ė ½Ċ ÒÌÿÌÿ À ìàó¨ Ùà õÀïàÏàØ ÏïàÌÿ • ÿ¸àúȝ ÌÙÀ dVY ìàúȜÒ ú ó %ààú·¨ĐĐ Ɩ ]½à Ï ìóàï ¨ïàØ ìïàúǿĊ ìïǿúǿóÏ À ÏÒÀė ÙÌ Ɩ ¤Ì¨ÒàĊ Ų̀ ìàØà ÿ ¤ĊàóúȝÿÏภóÿóú Ċ úĊï¤à ¨ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 41-46* par

€

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

14,99 € NAC 20/2025

27

ľØà¤¨ÒÀ ÙÀóÿ ¤àóúÿìÙÀ ÿ óĊÀØ Ċ¨ÒÀ ÀÙ Ø

CÿõϨ Ù úǿÏ ¨


Od ponedjeljka 12.05.2025.

2 dijela

2 dijela

esmara®

set

VÀ¤ę Ø • J¤ Àóúà¸ ì ØÿÏ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 36-50 (S-XL)

5,99 € LIVERGY®

VÀ¤ę Ø • J¤ Àóúà¸ ì ØÿÏ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 44-62 (S-XXL)*

set

6,99 € 1 kom = 2,33 €

1 kom = 3,33 €

esmara® ra®

LIVERGY®

Potkošulje tk

àÏó¨ïǿ ¨

• Visoki udio pamuka i elastansko vlakno (LYCRA®) • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 36-50 (S-XL)*

• Visoki udio pamuka i elastansko vlakno (LYCRA®) • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 5-8 (M-XXL)

3 komada u setu

3 komada u setu

set

set

9,99 € 28

NAC 20/2025

6,99 €

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Od ponedjeljka 12.05.2025.

] Ôåñ¡ ÞÑ©Ý Þ ×©§ÅÝ

lupilu® kom

nim

e m na ra enu

3,49 €

kop anj

m

• tÀóàÏÀ ÿ¤Àà ì ØÿÏ À ¨Ò óú ÙóÏà ĊÒ ÏÙà ƌ=| Y Ņƍ • Y¨ ï óú¨ óúȝÿÏúÿï¨ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 62-92

S prak tǿ

à¤À ė ¨ ¨

organic &HUWL¿HG E\ &RQWURO 8QLRQ &8 ZZZ JOREDO VWDQGDUG RUJ

"ʼnưòưĠŠřʼnđĠ͗ƤƸ͗ŶđʼnřĠūʼnŠĠ ŶĘřĠĒƸ

'jV"v t f0v t

Ɲ ¤Ą̀Ò

4,8/5

lupilu®

• tÀóàÏÀ ÿ¤Àà Àà ì ØÿÏ À ¨Ò óú ÙóÏà ĊÒ ÏÙà (LYCRA®) • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 62-92

set

4,49

€

llupilu® i

+ ÒÌÀÙ ė ¨ ¨ • J¤ Àóúà¸ ì ØÿÏ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 62-92 kom

4,99

lupilu®

€

+Ò ¨ ė ¨ ¨ • J¤ Àóúà¸ ì ØÿÏ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 62-92

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

kom

3,99 NAC 20/2025

29

€

ľØà¤¨ÒÀ ÙÀóÿ ¤àóúÿìÙÀ ÿ óĊÀØ Ċ¨ÒÀ ÀÙ Ø

Y¨ ï óúǿ ó¨ú ė ¨ ¨


Od ponedjeljka 12.05.2025.

SVE PO

1,99€

lupilu®

Majica ili Ïï úϨ ½Ò ¨ Ïï úÏ ė ¤Ì¨ Ϩ ė ¤Ì • Kom • J¤ Àóúà¸ ì ØÿÏ Àó • t t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 98-128

30

NAC 20/2025

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Od ponedjeljka 12.05.2025.

lupilu®

Majica ili Ïï úϨ ½Ò ¨ ė ¤Ì¨ĊàÌ À ¨ • Kom • J¤ Àóúà¸ ì ØÿÏ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 98-128

lupilu®

Kratke tajice ė ¤Ì¨ĊàÌ À ¨ • Kom • Visoki udio pamuka i elastansko vlakno (CREORA™) • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 98-128

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 20/2025

31


Od ponedjeljka 12.05.2025.

SVE PO

2,99€

lupilu®

Haljina • Kom • J¤ Àóúà¸ ì ØÿÏ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 98-128

32

NAC 20/2025

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Od ponedjeljka 12.05.2025.

1 kom = 1,50 €

2x b oj

a

i

sta

2 dijela

lupilu® ilu® l lupilu®

VÀ¤ę Ø • Set • J¤ Àóúà¸ ì ØÿÏ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 98-128

e m na ra enu

S prak tǿ

kop anj

m

nim

à¤ÀÌÀ ė ¨ ¨ à¤ÀÌÀ • Set • J¤ Àóúà¸ ì ØÿÏ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 62-92

Ɲ ÏàØ ¤ ÿ ó¨úÿ

lupilu®

Jednodijelna ìÀ¤ę Ø ė bebe • ;àØ • J¤ Àóúà¸ ì ØÿÏ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 62-92

1 kom = 1,50 €

lupilu®

;ï úϨ ½Ò ¨ ė ¨ ¨ • Set • J¤ Àóúà¸ ì ØÿÏ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 62-92

Ɲ ÏàØ ¤ ÿ ó¨úÿ

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 20/2025

33


Od ponedjeljka 12.05.2025.

Lidlova Ċ̨ ïȕÀ ĸ • Y¨¤àĊÀúà ė ÒĄ̀Ċ úǿ • Polusjena/svijetlo mjesto • ïę úǿ Ċ ÙÀ

VàúÿÙÀ ĊÀó¨

=̨úȕÀ ¨ ØÀĐ =̨úȕÀ ¨ ØÀĐ

• Visina: cca 20 cm • Promjer: cca 10 cm • Y ėÒÀ Àú¨ ą̀

• Visina: cca 15 cm • Promjer: cca 9 cm • Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨

• Y¨¤àĊÀúà ė ÒĄ̀Ċ úǿ • Polusjena/svijetlo mjesto • ïę úǿ Ċ ÙÀ

kom

1,29 ŝ

kom

0,69 ŝ

Ɯƛ

• Y¨¤àĊÀúà ė ÒĄ̀Ċ úǿ • Polusjena • ïę úǿ ÿ Ïÿ À

ïÿę

Yÿę¨ ï¨ė Ù¨

• J ÀÒÙà ė ÒĄ̀Ċ úǿ • Polusjena • ïę úǿ Ċ ÙÀ

• Visina: cca 40 cm • Y ėÒÀ Àú¨ ą̀

+àïú¨ÙėÀÌ ØÀ¤À

buket

2,99 ŝ

• Visina: cca 26 cm • Promjer: cca 10 cm • Y ėÒÀ Àú¨ ą̀

kom

4,99 ŝ

¨Ò¨ÙÀ ØÀĐ Ò À À • Visina: cca 15-30 cm • Promjer: cca 12 cm • Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨ kom

3,79 ŝ

• Y¨¤àĊÀúà ė ÒĄ̀Ċ úǿ • Sunce • ïę úǿ Ċ ÙÀ

• Y¨¤àĊÀúà ė ÒĄ̀Ċ úǿ • Polusjena/svijetlo mjesto • ïę úǿ Ċ ÙÀ

JÒ¨ Ù¤¨ï • Visina: cca 60 cm • Promjer: cca 17 cm • Y ėÒÀ Àú¨ ą̀

34

NAC 20/2025

Super p cijena! j kom

7,99

ŝ

C óÒÀÙ ÀÒÀ Àúȝÿó • Visina: cca 28-30 cm • Promjer: cca 12 cm • Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨

kom

9,99

ŝ

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


U ukrasnoj tegli

• C Òà ė ÒĄ̀Ċ úǿ • Polusjena/svijetlo mjesto • ïę úǿ ÿ Ïÿ À

• Y¨¤àĊÀúà ė ÒĄ̀Ċ úǿ • Polusjena/svijetlo mjesto • ïę úǿ ÿ Ïÿ ÀĮ¤ïę úǿ Ċ ÙÀ

Mini kalanhoa

2,22

15.05.2025.

Super p cijena! j

• Visina: cca 14 cm • Promjer: cca 7 cm • Y ėÒÀ Àú¨ ą̀ kom

J¤ ¨úĊïúÏ

ĊàÙ À

€

• Visina: cca 23 cm • Promjer: cca 19 cm

kom

6,99

€

• C Òà ė ÒĄ̀Ċ úǿ • Polusjena/svijetlo mjesto • ïę úǿ ÿ Ïÿ À

U ukrasnoj tegli

]ÿÏÿÒ¨ÙúǿĮ Ï ÏúÿóÀ ØÀĐ • Visina: cca 15-25 cm • Promjer: cca 12 cm • Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨

• Y¨¤àĊÀúà ė ÒĄ̀Ċ úǿ • Polusjena/svijetlo mjesto • ïę úǿ Ċ ÙÀ kom

5,49

Ò ÙàÒÀóÙÀ Ì Ċàï

€

• Visina: cca 55 cm • Promjer: cca 19 cm • Y ėÒÀ Àú¨ ą̀

• Y¨¤àĊÀúà ė ÒĄ̀Ċ úǿ • Polusjena/svijetlo mjesto • ïę úǿ Ċ ÙÀ

• Visina: cca 40 cm • Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨ • Od petka, 16.05.

• Visina: cca 70 cm • Promjer: cca 11x11 cm • Y ėÒÀ Àú¨ ą̀

4,99

11,99 €

Šareni buket

Ò¨Ø úǿó ØÀĐ

kom

kom

kom

€

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

6,99 NAC 20/2025

35

€


J¤ ¨úĊïúÏ 15.05.2025.

PARKSIDE®

]àÒ ïȕÀ úÿõ • ]àÒ ïȕà ė ¸ïǿÌ Ċ Ų̀ Ċन ¤à Ø Ïóı 60°C • JúȜàï Ù Ù Ċï¨Ø¨ÙóϨ ÿĊ̨ú¨ À it ėï Ϩ • C Ïóı úÒ Ïij 4 bara • ] ÿ¸ï ¦¨ÙÀØ óìï¨ØÙÀÏàØ ė Ċà¤ÿ (18 L) • t¨ÒÀÏ ÏïàØÀï Ù ¸Ò Ċ úÿõ ƌìïàØÌ¨ï ƜƠ Ø) • ÀبÙėĄ̀ úÿõ ij Ø ƜƜĐƝƝơ Ø

+Åÿ ÿǦ©¥Þ ľ Ǧ kom

79,99

àÙ¨óÀú¨ àóĊ̨ę¨Ų̀

U SVOJ VRT 36

NAC 20/2025

€

9åú ĐÅú© ñôåÅĝĐå¥ ñôåÞ §Åÿ© ą ñåø© ÞåÝ Åĝ¥ ÞÑą ñôå×Ñ©ÿǪå½ ×©ÿÔ Þ ×Å¥×ķÂô

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ¨úĊïúÏ 15.05.2025.

cca

1,2

Y©ĝ ¡ ÔåôåĐ Ķ ñôåÝÑ©ô ô©ĝ ÞÑ Ĺ ƓƖĶƖ Ý

_Åú ¡ ÿDZ Đ©Ķ ñôåÝÑ©ô ô©ĝ ÞÑ Ĺ ƕƔ Ý

d +D. ;. VJ . • Snaga: Ø Ïóı ƜİƞƠ Ïu ƌƜİƣ ;]ƍ

PARKSIDE®

+Åÿ ÿǦ©¥Þ ľ Ǧ

2 u 1 ¨ÙėÀÙóÏÀ úȝǿØ¨ï • Y¨ė ÏàïàĊ À õÀõ úȝ Ċ¨ • 2Ɩú ÏúȕÀ Øàúàï ó ėï ÙÀØ ½Ò ¦¨ÙÌ¨Ø • VïǿبïƖóÿóú Ċ Ò ¸ ÙภìàÏï¨ú ÙÌ ó ÿúàƖ ½àϨ ³ÿÙÏ ÀÌàØ • ¨ÒÀ ÙÀ Ùàę ó 3 àõúȝǿ ¨ À Ù Øàú ó ¤ĊàóúȝÿÏàØ ÙÀúǿ ƝĐƞ Ø (Ø ƝİƟ ØØ) • VàÌ ó ė ̨¤Ùàóú ĊÙà ¤ïę Ų̀ ÿ都 Ì

kom

89,99

€

4V

PARKSIDE®

2 u 1 Ïÿ õÏ ï¨ • ;ÒÀÏƖóÿóú Ċ ė ̨¤Ùàóú ĊÙÿ ÀėØÌ¨Ùÿ Ùàę¨Ċ • iÏÒÌÿ ÿÌÿ À 1 Ùàę ė úȝ Ċÿ ó õÀïǿÙàØ ï¨ė ठƣ Ø, 1 Ùàę ė ¸ïȔǪ̀ ó ¤ÿęÀÙàØ ï¨ė ठƜƝ Ø À i] Ɩ Ï ¨Ò ė ìÿŲ̀Ų̀ • ]Ù ęÙ ÒÀúǿÌƖÀàÙóÏ ú¨ïǿÌ ƌƟtĮƝ ½ƍ

+Åÿ ÿǦ©¥Þ ľ Ǧ kom

14,99

€

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 20/2025

37


J¤ ¨úĊïúÏ 15.05.2025.

PARKSIDE®

Yà àúóÏ ÏàóÀÒÀ ė úȝ Ċÿ

• 9¨¤Ùàóú ĊÙà ÿìï ĊÒÌ Ų̀ ìï¨Ïà ÿìï ĊÒÌ Ï¨ ìÒà ¨ ÀÒÀ ìÿú¨Ø V ïÏóÀ¤¨ ìÒÀÏ Ą̀ • ÿúàØ úóÏÀ ìàĊï ú Ï Ù óú ÙÀ ÿ ė ìÿŲ̀Ų̀ ÏठÏÀõ¨ ė ½Ċ ÒÌÿÌÿ À ÀÙú¨¸ïǿï ÙàØ ó¨Ùėàïÿ ė ÏÀõÿ • õúǿú V.D Ïà¤àØ ìïàúǿĊ Ù¨ę¨Ǫ̀Ùภÿìï ĊÒÌ ÙÌ • ] ÀÙú¨¸ïǿï ÙÀØ ó¨ÙėàïǿØ ìàÏï¨ú À ìï¨Ċïú ÙÌ • VïǿÏÒ ¤ Ù ė úȝ ĊÙ ú¨ ìàĊïõÀÙ¨ ¤à Ɯƛƛƛ Ødž • Càúàï ¨ė ¨úÏÀ ƌ ïÿó½Ò¨óó Càúàïƍ Ƙ ìàó¨ Ùà ¤ÿ¸ ĊÀÌ¨Ï úȝ Ì ÙÌ ė ½Ċ ÒÌÿÌÿ À Ø ÙÌ¨Ø úȝàõ¨ÙÌÿ • 3 ìनóÀĊ Øà¤ÿó ìàĊïõÀÙ¨ • _ÀïǿÙ ï¨ė ij ƝƝ Ø • Vनõ Ċ Ų̀ ĊÀóÀÙ¨ ï¨ė ij ƝƠƖơƛ ØØ • iÏÒÌÿ ÿÌÿ À Ɲƛƛ Ø Ï ¨Ò ė àėÙ Ċ Ų̀ ú¨ï¨Ù kom

399,- €

20 V

WiFi ili Bluetooth upravljanje

PARKSIDE®

& ï ę ė ïà àúóÏÿ ÏàóÀÒÀ ÿ

• JìúǿØ ÒÙ ė õúǿú ठóĊÀ½ Ċïóú à àïǿÙ À ¤Àï¨Ïúȕ¨ óÿÙ ¨Ċ¨ óĊ̨úÒàóúǿ • ÀبÙėĄ̀ij ơƤİƠĐơƣĐƟƛİƠ Ø

38

NAC 20/2025

kom

34,99

€

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ¨úĊïúÏ 15.05.2025.

d +D. ;. VJ .

NAPOMENA ú¨ïÀÌ À ìÿÙÌ ÙÀóÿ ÿÏÒÌÿ ¨ÙÀ ÿ àìó¨¸ ÀóìàïÿϨ

12 V

jÔ×Ñą¡ąÑą Å ÿ©ôǚÑą Å ąô©§ Ñ ĝ ñąÞÑ©ÞÑ©

• Broj hodova: maks. 2600 min-¹ • ÿęÀÙ ï¨ė ij cca 50,5 cm • VïàØÌ¨ï ï¨ė ÙÌ ij maks. 15 mm

20 V

PARKSIDE®

2 u 1 Aku škare • Klik-sustav za jednostavnu ÀėØÌ¨Ùÿ Ùàę¨Ċ • iÏÒÌÿ ÿÌÿ À 1 Ùàę ė úȝ Ċÿ ó õÀïǿÙàØ ï¨ė ठ12 cm, 1 Ùàę ė ¸ïȔǪ̀ ó ¤ÿęÀÙàØ ï¨ė ठ17 cm • 3Ɩóúÿì ÙÌóÏÀ ìïǿÏ ė óú ÙÌ Ù ìÿŲ̀Ùàóúǿ ú¨ïǿ̨ Ù ÿ都 Ìÿ • ]Ù ęÙ ÒÀúǿÌƖÀàÙóÏ ú¨ïǿÌ (12V/2Ah) • ] ú¨Ò¨óÏàìóÏàØ ïÿ ÏàØ ƌÀėĊÒ ÀĊ ė 27cm)

PARKSIDE® set

44,-

Ïÿ õÏ ï¨ ė ęÀĊÀ ÿ

€

• ;Ċ ÒÀú¨úȕÀ = ó¨ï ÿú Ùàę ó aluminijskom vodilicom i Ïï ÌÙÌÀØ ¸ï ÙÀ ÙÀÏàØ

kom

39,99 €

PARKSIDE®

Vïǿ̨ÙàóÙÀ ¤¨ú¨Ïúàï Ø¨ú Ò • 360° óĊ¨à ÿ½Ċ úȕà àúÏïǿĊ Ų̀ À ¤¨ú¨Ï ÀÌ • VàĊ¨ Ų̀ ĊÀ ï ÀÌ À Ïÿóúǿ Ù ï¨ Ï ÀÌ õúà ̨ à ̨Ïú ÒÀę¨ kom

] = × ÝñåÝ

11,99 € 400 W

400 W

PARKSIDE®

VàúàìÙ ìÿØì ė ìïÒÌ Ċÿ Ċà¤ÿ

• VïǿÏÒ ¤Ù ė ìïÒÌ Ċÿ Ċà¤ÿ ƌìïàØÌ¨ï ìÒÿú Ìÿ À½ úĊ ïǿ ¤à 30 mm) • ] ¤àĊà¤ÙÀØ Ï ¨ÒàØ ¤ÿęÀÙ¨ 10 m À Ù ÌÒàÙóÏÀØ ÿę¨úàØ ¤ÿęÀÙ¨ 8 m • C Ïóı ¤ÿ ÀÙ ÿï ÙÌ ÙÌ ij 7 m • C Ïóı ĊÀóÀÙ ÀóìÿØì Ċ ÙÌ ij 6 m • C Ïóı ÏàÒÀ ÀÙ ÀóìÿØì Ċ ÙÌ ij 9.000 l/h

PARKSIDE®

VàúàìÙ ìÿØì ė Àóúÿ Ċà¤ÿ

• ] ¤àĊà¤ÙÀØ Ï ¨ÒàØ ¤ÿęÀÙ¨ 10 m À Ù ÌÒàÙóÏÀØ ÿę¨úàØ ¤ÿęÀÙ¨ 8 m • C Ïóı ¤ÿ ÀÙ ÿï ÙÌ ÙÌ ij 7 m • C Ïóı ĊÀóÀÙ ÀóìÿØì Ċ ÙÌ ij 7 m • C Ïóı ÏàÒÀ ÀÙ ÀóìÿØì Ċ ÙÌ ij 10.000 l/h

kom

kom

34,99 € 39,99 €

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 20/2025

39


J¤ ¨úĊïúÏ 15.05.2025.

47% Ċ¨ óÙ ¸ Øàúàï ľ à 48% Ċ¨ À àÏï¨úȕÀ ØàبÙúľ à 19% Ċ¨ ïėÀÙ ľ ĊÀõ¨ ìàĊïõÀÙ¨ ìà ̨¤ÙàØ à ƜƞŘ ìÿŲ̀ÙÌÿ óìï¨ØÙÀÏ ľ à

ľÿ ÿóìà﨤 À ó V Y;]. ÏàóÀÒÀ àØ ė úȝ Ċÿ V YC ƠƜ Ɯ

4,4 kW / 6 Ks

cca

55

d +D. ;. VJ . ;. VJ . • Snagaa motora: ƟıƟ Ïu ìïǿ ƞơƛƛ àĮØÀÙı ï¨ė ij Ơƞ Ø • _ÀïǿÙ ï¨ė ij Ơƞ Ø

;åÿ ¡Å ø úÅôåÔÅÝ ñôå¹×åÝ ñåúÿ©¥ÞÅÝ ĝ ÿDZ Đą

jÔ×Ñą¡ąÑą Å ƓƑ uĴƓ  ÿ©ôǚÑą Å ąô©§ Ñ ĝ ñąÞÑ©ÞÑ© ƂƓĶƕ )

PARKSIDE PERFORMANCE®

Benzinska samohodna kosilica • 4Ɩú ÏúȕÀ ¨ÙėÀÙóÏÀ Øàúàï • Ò¨ÏúȝàÙóÏà ì Ǫ̀Ų̀ Øàúàï ìïǿúǿóÏàØ Ù ¸ÿØ ìàØà ÿ 20 V Ïÿ ú¨ïǿ̨ • Òú¨ïȕ úǿĊÙà ìàÏï¨ú Ų̀ Øà¸ÿ ¨ À ìàØà ÿ ĊÒ Ùภÿę¨ú • ¨Ùúȝ ÒÙà ìनõ Ċ Ų̀ ĊÀóÀÙ¨ ï¨ė ÿ 7 ÙÀĊà ƌƝƠƖƢƠ ØØ) • Y¨ėÙÀ Ùàę ठóì¨ ÀÌ ÒÙภ¨ÒÀÏ İ ó ³ÿÙÏ ÀÌàØ ïėภė ÿóú ĊÒÌ ÙÌ • ] ÀÙú¨¸ïǿï ÙÀØ ìïǿÏÒÌÿ ÏàØ ė Ċïúȕà ïǿ̨Ċà ė ̨¤Ùàóú ĊÙà Àõ ¨Ų̀

40

NAC 20/2025

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ ½ ñ kom

399,- €

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ¨úĊïúÏ

100% Ċ¨ ¨ óúȝÿ̨ ìï ęŲ̀ÙÌ Do 70% ė ĊÀõ¨ óÙ ¸¨ľ Do

20 V / 8 Ah

15.05.2025.

¤ÿę¨ Ċïǿ̨ب ï ¤ ľ

ľÿ ÿóìà﨤 À ó V Y;]. ú¨ïǿÌàØ 20V / 4Ah / 2Ah

JĊ Ì V Y;]. Ņ V Y%JYC D ÿ都 Ì ó¨ Øàę¨ óìàÌÀúǿİ ÏàÙ³ǿ¸ÿïǿï úǿ À ÏàÙúȝàÒÀï úǿ ìàØà ÿ ì Ø¨úȕ¨ ìÿÙÌÀĊ¨ ú¨ïǿ̨ı

20 V / 4 Ah

PARKSIDE PERFORMANCE®

]Ø ïú ú¨ïǿÌ • VनóÀĊÀ Øà¤ÿóÀij V¨ï³àïȔ Ù ¨İ Ò Ù ¨¤İ à À Đì¨ïú • 3Ɩóúÿì ÙÌóÏÀ ìïǿÏ ė óú ÙÌ Ù ìÿŲ̀Ùàóúǿ • Vïǿóúÿì ìठÀØ ú¨ïǿ̨ À ÏàÙ³ǿ¸ÿïǿï Ų̀ ï ¤ÙÀ½ Ï ï Ïú¨ïǿóúǿÏ ìÿú¨Ø Òÿ¨úààú½ŅƖ ìï¨Ïà V Y;]. ìÒÀÏ Ą̀ • 20 V / 4 Ah

• 20 V / 8 Ah

kom

kom

59,99 € 34,99 € 20V/2Ah

PARKSIDE®

Ïÿ ú¨ïǿÌ À ÿ都 Ì ė ìÿŲ̀Ų̀ • i ÀÙÏàĊÀú ÒÀúǿÌƖÀàÙóÏ ú¨ïǿÌ ó 3Ɩóúÿì ÙÌóÏÀØ ìïǿÏ ėàØ óú ÙÌ Ù ìÿŲ̀Ùàóúǿ • iÏÒÌÿ ÿÌÿ À ơƛƖØÀÙ ïėÀ ÿ都 Ì ė ìÿŲ̀Ų̀ ó ÿúàØ úóÏÀØ ÀóÏÒÌÿ ÀĊ ÙÌ¨Ø ìÿŲ̀ÙÌ set

19,99 20 V

€

2 x 4,5 A

IP65

IP65

PARKSIDE®

]àÒ ïȕÀ ï óúȋ¨ïǿĊ ęÀĊàúǿÙÌ • ] ÏïÿęÙÀØ à ÿ½Ċ úȕÀØ ÏÿúàØ ƌ360 °) • 5 ìïà¸ï Ø ė ठï Ù¨ óÏÿìÀÙ¨ ęÀĊàúǿÙÌ • 3 ìनóÀĊ ó¨Ùėàï ìàÏï¨ú ¤àبú ìà ƣ Ø • iÏÒÌÿ ÿÌÿ À i] Ï ¨Ò ė ìÿŲ̀Ų̀

PARKSIDE®

ĊàóúȝÿÏÀ ÿ都 Ì ė ìÿŲ̀Ų̀ ú¨ïǿ̨ • Àóúà¤à Ùà ìÿŲ̀Ų̀ 2 ú¨ïǿ̨

kom

kom

24,99 € 15,99 €

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 20/2025

41


J¤ ¨úĊïúÏ 15.05.2025.

ƜƠ Ø

PARKSIDE®

%Ò¨ÏóÀ ÀÒÙà Ċïúȕà ïǿ̨Ċà ąğÅÞ Ĺ ƓƑ Ý

1

• Y óú¨ę¨ ó¨ ìïǿ úÒ Ïÿ Ċन ठƠİƠ Ø ¤à ƜƠ Ø • JúȜàïȕà Ù Ċï¨Ø¨ÙóϨ ÿĊ̨ú¨ À it ėï Ϩ • iÏÒÌÿ ÿÌÿ À ó¨ú ìïǿÏÒÌÿ Ï kom

8,99 ŝ 2

ąğÅÞ Ĺ ƒƖ Ý

Ɵ ¤Ą̀Ò

PARKSIDE®

ïǿ̨Ċà ė Ù Ċà¤ÙÌ Ċ Ų̀ Ù Ċà¤ÙÌ Ċ Ų̀

• JúȜàïȕà Ù Ċï¨Ø¨ÙóϨ ÿĊ̨ú¨İ it ėï Ϩ À ú¨Øì¨ï úÿïÿ ƌ-10 °C ¤à +50 °C) Ɯı Và¸àÙóÏÀ úÒ Ïij ØÀÙı Ɲ ï ¤à Ø Ïóı Ɵ ï • ·¨ÏóÀ ÀÒÙà À ìï Ïúǿ Ùà Ù Ċà¤ÙÌ Ċ Ų̀ ó ³ǿÙÀØ ï óìïõÀĊ ¨Ø • Ą̀ÒàØ ¤ÿęÀÙàØ ïǿ̨Ċ ï ĊÙàØÌ¨ïȕà ï óìà都¨Ù 3ƖÏ Ù ÒÙÀ óÿóú Ċ 2. Và¸àÙóÏÀ úÒ Ïij ØÀÙı Ɯ ï ¤à Ø Ïóı ƞ ï • ìàõú¨¤Ùà ìàĊïõÀÙóÏà À ìà¤ė¨ØÙà Ù Ċà¤ÙÌ Ċ Ų̀ kom

9,99 ŝ 42

NAC 20/2025

PARKSIDE®

tïúȕÀ ìïǿ àï • J¤ بóÀÙ¸ • Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨ kom

6,99 ŝ VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ¨úĊïúÏ 15.05.2025.

ÅÝ©ÞĝÅÑ© ôǚÑ©Đ Ĺ ÅÝ © 20 m PARKSIDE®

tïúȕà ïǿ̨Ċà ÅÝ©ÞĝÅÑ© ôǚÑ©Đ Ĺ 10 m

• Y ėÒÀ Àúǿ Øà¤¨ÒÀ • C Ïóı ìà¸àÙóÏÀ úÒ Ïij 4 bar

kom

16,99

ŝ

cca

12

Caterpillar®

ƒ ñ ô ų 2,- €

ï ì¨

dobar®

• tÀóàÏÀ ÿ¤Àà ì ØÿÏ À ¨Ò óú ÙóÏà ĊÒ ÏÙà ƌ=| Y Ņƍ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 39-46

Vàóÿ¤ ė ÀÒÌϨ

ƞ ì ï ÿ ó¨úÿ set

5,99 ŝ

• .ėï ¦¨Ù ठìÒ óúǿϨ àúȜàïȕ¨ Ù Ċï¨Ø¨ÙóϨ ÿĊ̨ú¨ ó Àė¸Ò¨¤àØ ¤ïĊ¨ú • ÀبÙėĄ̀ij ƟƜĐƝƤĐƜƣİƠ Ø kom

8,99 ŝ

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 20/2025

43


J¤ ¨úĊïúÏ 15.05.2025.

IP54

IP54

LIVARNO home

= óàÒ ïȕÀ 嘆¨Ïúàï • ]¨Ùėàï ìàÏï¨ú ó ¤àبúàØ à¤ Ø Ïóı Ɯƛ Ø À ó¨ÙėàïàØ ìàÒÿØï Ï • ] ÿ덨ÙàØ õÀìÏàØ À ėÀ¤ÙÀØ ¤ïę ¨Ø ė ÀÙ¤ÀĊÀ¤ÿ ÒÙÿ ìïǿØÌ¨Ùÿ kom

14,99

€ LIVARNO home

LIVARNO home

Jastuk za sjedenje • ÀبÙėĄ̀ij ƞƣĐƞƣ Ø kom

2,69 €

9 óúÿÏ ė ĊïúȕÀ óúàÒ • VïǿÏÒ ¤Ùà ė óúàÒÀ ¨ ó ÙÀóÏÀØ Ù óÒàÙàØ • ÀبÙėĄ̀ij ƜƛƢĐƟƠĐƟ Ø kom

8,99 €

LIVARNO LIVARN LIV ARNO O home home LIVARNO home

Jastuk za stolac

Júǿï

• Vï¨óĊÒ Ï ó ì ú¨Ùú ė úĊ ï ¨Ø • ÀبÙėĄ̀ij ƞƣĐƟƝĐƞ Ø

• ÀبÙėĄ̀ij ƟƛĐơƛ Ø kom

3,99 44

NAC 20/2025

€

kom

4,49

€

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ¨úĊïúÏ

Za odmor iz snova

15.05.2025.

2 ili 3 dijela

LIVARNO home

Posteljina od satena • Od satenskih mikrovlakana • ] ì ú¨ÙúȕÀØ ė úĊ ï ¨Ø • ÀبÙėĄ̀ij 1 Ì óúÿ ÙÀ 60x80 cm i 1 Ù ĊÒ Ï ė ìàÏïǿĊ 140x200 cm, 6,99 € ili 2 Ì óúÿ ÙÀ ¨ 60x80 cm i 1 Ù ĊÒ Ï ė ìàÏïǿĊ 200x200 cm, 9,99 €

1 kom = 1,50 €

set

od

6,99 €

LIVARNO home

9 óúÿ ÙÀ ¨ ठó ú¨Ù • Od satenskih mikrovlakana • ] ì ú¨ÙúȕÀØ ė úĊ ï ¨Ø • ÀبÙėĄ̀ij 2x cca 40x60cm

Ɲ Ì óúÿ ÙÀ ¨ ÿ setu set

2,99 VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 20/2025

€

45


J¤ ¨úĊïúÏ 15.05.2025.

]t VJ

1,99€

pepperts!®

̨ Ì Ø ÌÀ Ŋ ;àØ • J¤ Àóúà¸ ì ØÿÏ • t t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 134-164

46

NAC 20/2025

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ¨úĊïúÏ 15.05.2025.

LIVARNO home

Turban za kosu • Kom • ] ¸ÿØ àØ ė ̨¤Ùàóú ĊÙà ìïǿ Ċïõ ÀĊ Ų̀ • ÀبÙėĄ̀ij ƝƟĐơƜ Ø

p pep pepperts!®

̨ ̨ ̨ Ïï úϨ ú ÌÀ ¨ • Kom • Visoki udio pamuka À ¨Ò óú ÙóÏà ĊÒ ÏÙà ƌ Y JY Ňƍ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 134-164

ľØà¤¨ÒÀ ÙÀóÿ ¤àóúÿìÙÀ ÿ óĊÀØ Ċ¨ÒÀ ÀÙ Ø

1 par = 0,40 € llupilu® ilu®

]úàì ÒÀ ¨ ] ]ú • ] ]¨ú • Vi Visoki udio pamuka ÀÀ ¨Ò óú ÙóÏà ĊÒ ÏÙà ¨ ƌ Y JY Ňƍ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 27-38

Ơ ì ïǿ ÿ ó¨úÿ VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

Japanke e • Par • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 36-41*

NAC 20/2025

47


J¤ ¨úĊïúÏ 15.05.2025.

Basic komadi po super povoljnim cijenama LIVERGY® VERGY®

CÿõÏ Ø ÌÀ CÿõÏ Ø ÌÀ • Visoki udio pamuka • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 48-58 (M-XL)

kom

2,99

€

1 kom = 2,50 € Ɲ ÏàØ ¤ ÿ ó¨úÿ set

esmara®

¨ÙóϨ Ø ÌÀ ¨ • J¤ Àóúà¸ ì ØÿÏ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 36-50 (S-XL)

4,99 €

LIVERGY®

CÿõÏ ìàÒà majica • Visoki udio pamuka • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 48-58 (M-XL)

kom

4,99 €

esmara® esm mara ara®®

¨ÙóϨ Ïï úϨ ú ÌÀ ¨ • Visoki udio pamuka i elastansko vlakno (CREORA™) • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 32-50 (XS-XL) kom

2,99 48

NAC 20/2025

€

kom

LIVERGY®

CÿõϨ Ïï úϨ ½Ò ¨ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 48-58 (M-XL)

5,99 €

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ¨úĊïúÏ 15.05.2025.

pepperts!®

pepperts!®

;ï úϨ ½Ò ¨ ė ¤Ì¨ĊàÌ À ¨ • J¤ Àóúà¸ ì ØÿÏ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij ƜƞƟƖƜơƟ

1 kom = 1,33 €

kom

2,49

€

;ï úϨ ½Ò ¨ ė ¤Ì¨ Ϩ • J¤ Àóúà¸ ì ØÿÏ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij ƜƞƟƖƜơƟ

kom

2,99 €

SILVERCREST®

SILVERCREST®

%àúà ì ìÀïǿ

CÀÙÀ ¤ę¨ìÙÀ ìÀó

ƞ ïàÒ¨ ÿ ó¨úÿ

• ìïǿÙú Ų̀ ³àúà¸ï ³ǿÌ İ ¨úǿϨú İ ì﨤Òàę Ï À ¤ïı • ïȕàƖ Ą̀ÒÀ ÀóìÀó Àėï ĊÙà ó Øà Àú¨Ò ìÿú¨Ø ¨óìÒ úȕ¨ ìÒÀÏ Ą̀ • iÏÒÌÿ ÿÌÿ À ïàÒÿ ì ìÀï ठƢİƣ Ø • VÿÙÌÀĊ ÒÀúǿÌƖÀàÙóÏ Ïÿ ú¨ïǿÌ (ƞİƢ tĮ ƜƝƛƛ Ø ½)

set

kom

• ØÀÙÀ ¤ę¨ìÙÀ ìÀó • Ą̀ÒÀ ì ìÀï ÀÒÀ ì ìÀï ÿ àÌÀ ¤ÀبÙėĄ̀ij 3x Ƣİƣ Ø Đ Ơơ ØØ • Ą̀ÒÀ ³àúà ì ìÀï ¤ÀبÙėĄ̀ij 3x ƞİƠ Ø Đ Ơơ ØØ

3,99 €

29,99 €

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 20/2025

49


] Ù Ø ÿ ó Ċïõ¨Ùÿ ïàõúǿÒÌ ó¨ėàÙÿĸ

Super p cijena! j 750 g

]Ċ̨ęÀ ÌÿÙ¨ À ïàõúǿÒÌ ØÀĐ

6,49

€

Ɯ ϸ Ž ƣİơƠ ŝ

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ ½ ñ 465 g

]Ċ̨ę ìÿŲ̀٠ìǪ̀óÏ ĊÀ • S pancetom i sirom

3,29 ŝ

Ɯ ϸ Ž Ƣİƛƣ ŝ

ϸ

6,99 ŝ ]ĊÌ¨ę¨ ¤àØ ¨ Ïà óÀ ¨ • i ìïǿïà¤ÙàØ àĊÀúÏÿ • cca 400 g

50

NAC 20/2025

VJDi i

ƖƜƣŘ

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ ½ ñ 530 g

]Ċ̨ęÀ ï ęÙÌÀ À ठïóÏภبó

4,29 ŝ

Ɯ ϸ Ž ƣİƛƤ ŝ

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ¨úĊïúÏ

15.05. do 18.05.

400 g

-15% 5,29 €

]Ċ̨ęÀ ìÀÒ¨ À ³ǿÒ¨ Ù õú ìÀ ÿ • C ïǿÙÀï ÙÀ

4,49

€

1 kg = 11,23 €

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ ½ ñ 370 g

]Ċ̨ęÀ ³ǿÒ¨ú Ì ¤ï ÙóÏภï Ù ÀÙ

]Ċ̨ęÀ ìÀÒ¨ À X ]ú¨ Ï • cca 500 g • C ïǿÙÀï ÙÀ ÀóÏàõú¨ÙÀ ú Ï À ė ú Ï ó ÏàęàØ

6,99 €

1 kg = 18,89 €

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ ½ ñ ϸ

5,79 €

4 ÏàØ ¤

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ ½ ñ 4 x 125 g

]Ċ̨ęÀ ìï¨ØÀÿØ ³ǿÒ¨ú Òàóàó • ] ÏàęàØ

8,49 €

1 kg = 16,98 €

]Ċ̨ęÀ ¸àĊ¨¦À À³ú¨Ï • cca 2 kg • i ÏàØ ¤ÿ

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ ½ ñ

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ ½ ñ 250 g

ϸ

24,79 €

Ò ÙõÀï Ù¨ ÏàėÀ ¨

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

2,85 €

1 kg = 11,40 €

NAC 20/2025

51


] Ù Ø ÿ ó Ċïõ¨Ùÿ ïàõúǿÒÌ ó¨ėàÙÿĸ

½¨³ ]¨Ò¨ ú 12 x 90 g

8,49

¸ÿ¨úú¨ó zz=

€

• ] ė ÀÙóÏÀØ ÀÒÌ¨Ø ÀÒÀ ó ¨õÙÌ ÏàØ

Ɯ ϸ Ž Ƣİƣơ ŝ Ɯ ϸ Ž ¸ Ƣİİƣơ ŝŝ

PONUDA UZ Dulano

Kobasica za ì¨ ¨Ų̀ zz= • tïǿ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨ÒÌ¨İ ƜƣıƛƠı

52

NAC 20/2025

ƖƝƛŘ

ƒ ÔåÝ &ô ÿǚøľ 3 x 175 g

2,79

€

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė Ɲ Đ ƜƢƠ ¸ Ž ƝİƢƤ ŝ

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ¨úĊïúÏ ƜƠıƛƠıƝƛƝƟı

EN

ije

O

P

Svjeęe j

e de li

je n a

I!

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ ½ ñ kg

]Ċ̨ęÀ Ì Ų̀ À · Ø À ï¨ ï

= I D = CIJ

• cca 800 g

15,99

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ ½ ñ kg

11,79

] Ì ę Ì Ì úǿ ]Ċ̨ę Ì Ų̀úǿÙ ¨ė ¸Ò Ċ¨ • cca 2,2 kg

€

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ ½ ñ ]Ċ̨ęÀ Ì Ų̀ À ÏàúÒ¨úǿ • cca 700 g

kg

24,99 €

150 g

1,39 €

CÀÒ àÙ

Mini Øàėė ï¨ÒÒ zz=

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƜƝƠ ¸ Ž ƜİƝƤ ŝ

Ɯ ϸ Ž ƤİƝƢ ŝ

€

1 kg g ïǿ¤ Ùàÿó ǿ¤

dė úėÀÏÀ zz=

3,69 € ïǿ¤ Ùàÿó

Slanutak u ljutom umaku ठï Ì À ¨ ili namaz od ì úÒÀ¤ę Ù

CÀÒ àÙ

Meki kravlji sir u ó Ò Øÿïǿ zz=

1,2 kg g

680 g

10,99

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė Ɯ ϸ Ž ƤİƤƤ ŝ

€

Ɯ ϸ Ž ƤİƜơ ŝ

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àó VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ À ú¨Ï ú¨ ė ÒÀ½ ]Ċ¨¨ Ą̀ À Ù¨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

3,99 €

Ɯ ϸ Ž ƠİƣƢ ŝ

NAC 20/2025

53


S nama u savršenu ïàõúǿÒÌ ó¨ėàÙÿĸ

; ÙÀ

ÀÙóÏ ØÌ¨õ ĊÀÙ ė ó Ò úÿ zz= • ] ė ÀÙóÏÀØ ÀǪ̀Øİ ÏàìïàØİ ó àÏÿóàØ ė ÀÙóÏภÀÒÌ ÀÒÀ ė ¨ė ï ó Ò úÿ

140 g - 165 g

2,99

€

Ɯ ϸ Ž ƝƜİƞơ ŝ Ɩ ƜƣİƜƝ ŝ

]àÒ¨ĊÀú

ƒ ÔåÝ &ô ÿǚøľ V¨ïÒ¨Ù ½¨ï

Y ¤Ò¨ï zz= • ÒÏı ƝİƠŘ ĊàÒı • VàĊï úȕ Ù ÏÙ ¤ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ

4 x 0,5 L

2,37

€

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƛİƠ = Ž ƛİƢƤ ŝ

]àÒ¨ĊÀú

• ƜƛƛŘ ÿ¤Àà Ċà À ìàĊï

1,5 L

NAC 20/2025

2L

2,49 €

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė Ɯ = Ž ƜİƠƤ ŝ

Ɯ = Ž ƜİƝƠ ŝ

ACE ØÿÒúǿĊÀú ØÀÙóÏÀ sok XXL

2L

1,99

54

• ƜƛƛŘ ÿ¤Àà Ċà

]àÒ¨ĊÀú

CÿÒúǿĊÀú ØÀÙóÏÀ sok XXL

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė Ɯ = Ž ƜİƠƤ ŝ

]àÏ à¤ Ì ÿϨ XXL

€

Ɯ = Ž Ɯİƞƞ ŝ

2,49 €

Ɯ = Ž ƜİƝƠ ŝ

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ ÀÀėï ę ėï ę¨Ù¨ ¨Ù¨ óÿ ÿ óÿ ¨ÿïǿǿØ ó V tƖàØ V tƖàØıı ;ÿì ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ¨úĊïúÏ ƜƠıƛƠıƝƛƝƟı ]ÿ¤Ì¨ÒÿÌ ÿ Ù ¸ï ¤ÙàÌ À¸ïǿ od 22.4. do 18.5.

2,5 L

4,15 €

S nama u savršenu ïàõúǿÒÌ ó¨ėàÙÿĸ

Ɯ = Ž Ɯİơơ ŝ Ɯ = Ž Ɯİơ İ ơ ŝŝ

àÙ &¨Ò úǿ

]Ò ¤àÒ¨¤ dïǿ àÒàï¨ • VÀóú ÀÌ İ Ǫ̀õÙÌ Ï À óúȝ À ú¨ÒÒ ÀÒÀ Ì ¸à¤ İ Ċ ÙÀÒÀÌ À àÏàÒ ¤ • tïǿ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨ÒÌ¨İ ƜƣıƛƠı

PONUDA UZ

ƖƝƢŘ

Ɠ ÔåÝ &ô ÿǚøľ àÙ &¨Ò úǿ

]Ò ¤àÒ¨¤ Ïàïȕ¨ú zz= • àÏàÒ ¤ À Ċ ÙÀÒÀÌ ÀÒÀ Ċ ÙÀÒÀÌ À Ì ¸à¤

8 x 120 ml

2,99

€

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ơ Đ ƜƝƛ ØÒ Ž ƝİƤƤ ŝ

1.

;ÒÀÏÙÀ “ZAIGRAJ” ÿ =À¤Ò VÒÿó ìÒÀÏ ÀÌÀ

8x

2.

Ɯ ÏàØ

= 0,69 €

SKENIRAJ =À¤Ò VÒÿó Ù Ò ¸ ÌÙÀ

ôåúÿǚ×Ñ ; Ý ¥å C ¥Þ©øø Vô©ÝÅąÝ ƒƗŕŕ

3.

&¨Ò ú¨ÒÒÀ

CÀĐ óÒ ¤àÒ¨¤ zz= ÀÒÀ óÒ ¤àÒ¨¤ Ù õú ìÀ ÿ zz= • Classic, badem, bijela àÏàÒ ¤ À ú ØÙ àÏàÒ ¤ ÀÒÀ àÏàÒ ¤ ïǿóì

ƙ Ė ƒƓƑ Ý×

5,49

€

KUPI ØÀÙÀØ ÒÙà ̨¤ Ù ìïàÀėĊठÀė óàïúǰØ Ù D õ بóÙÀ ÀÒÀ D õ ïǰ ïȆÀ 4.

POŠALJI ìïǿÌ Ċÿ

Plus

tÀõ¨ ÀÙ³àïȅ ÀÌ ìàúȎ ęÀ ÿ =À¤Ò VÒÿó ìÒÀÏ ÀÌÀı

Ɯ = Ž ƠİƢƝ ŝ

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

D ƝƛĮƝƛƝƠ

55


S nama u savršeno ljeto!

Proizvodi Ù¨ ó ¤ïę¨ octocrylene

CÒĄ̀Ïà ė óÿÙ Ų̀ • SPF 30 • ] ¤ïęÀ ì ï³¨Ø • ÙàïȔ ÒÙÿ Ïàęÿ • D¨ ó ¤ïęÀ óÀÙú¨úǿ Ϩ ìàÒÀØ¨ï¨ 250 ml

5,99

€

1 L = 23,96 €

56

NAC 20/2025

̨ Ì Ì¨ Ì Ïï¨Ø Ïï¨ ï¨Ø ė óÿÙ Ų̀ • SPF 50 • ¨ė ì ï³¨Ø • àǫ́úÒÌÀĊÿ Ïàęÿ • D¨ ó ¤ïęÀ óÀÙú¨úǿ Ϩ ìàÒÀØ¨ï¨ 100 ml

3,89 €

1 L = 38,90 €

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ¨úĊïúÏ 15.05.2024.

]ìï¨Ì ė óÿÙ Ų̀ • SPF 30 • ] ¤ïęÀ ì ï³¨Ø • ÙàïȔ ÒÙÿ Ïàęÿ 200 ml

̨ ÌÀ óìï¨Ì ė óÿÙ Ų̀ • SPF 50+ • ¨ė ì ï³¨Ø • àǫ́úÒÌÀĊÿ Ïàęÿ 150 ml

5,99 €

5,95 €

dï Ùóì ï¨ÙúȕÀ óìï¨Ì ė óÿÙ Ų̀

̨ ÌÀ óìï¨Ì ė óÿÙ Ų̀ ó ï óìïõÀĊ ¨Ø

• SPF 30 • ] ¤ïęÀ ì ï³¨Ø • ÙàïȔ ÒÙÿ Ïàęÿ

• SPF 50+ • ¨ė ì ï³¨Ø • àǫ́úÒÌÀĊÿ Ïàęÿ

1 L = 29,95 €

250 ml

6,99

€

1 L = 27,96 €

õúǿúȕ ÙúǿƖ ¸¨ Ïï¨Ø ė óÿÙ Ų̀ ė ÒÀ ¨ • SPF 30 • ] ¤ïęÀ ì ï³¨Ø • ÙàïȔ ÒÙÿ Ïàęÿ • D¨ ó ¤ïęÀ óÀÙú¨úǿ Ϩ ìàÒÀØ¨ï¨ 75 ml

1 L = 39,67 €

250 ml

6,99 €

1 L = 27,96 €

Sprej za óÿÙ Ų̀ • SPF 30 • ] ¤ïęÀ ì ï³¨Ø • ÙàïȔ ÒÙÿ Ïàęÿ 200 ml

4,99 €

6,49 €

&¨Ò ìàóÒĄ̀ óÿÙ ÙÌ

=àóÀàÙ ìàóÒĄ̀ óÿÙ ÙÌ

• Òਠt¨ï ÀÒÀ .Ùú¨Ùó¨ • ƝƟƖó úȕ ½À¤ï ú ÀÌ • ] ¤ïęÀ ì ï³¨Ø • ÙàïȔ ÒÙÿ Ïàęÿ • D¨ ó ¤ïęÀ óÀÙú¨úǿ Ϩ ìàÒÀبï¨

• ƝƟƖó úȕ ½À¤ï ú ÀÌ • ¨ė ì ï³¨Ø • .¤¨ ÒÙà ė àóà ¨ ó àǫ́úÒÌÀĊàØ ÏàęàØ • D¨ ó ¤ïęÀ óÀÙú¨úǿ Ϩ ìàÒÀبï¨

1 L = 66,53 €

250 ml

2,99 €

1 L = 11,96 €

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

1 L = 32,45 €

500 ml

3,19 €

1 L = 6,38 €

NAC 20/2025

57


CÀÒ àÙ

¤ بï zz= ÀÒÀ Gouda zz= • Narezak 1 kg

ƣİƤƤ € Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė Ɲƛƛ ¸ Ž ƝİƜƤ ŝ

VJDi i

ƖƜƠŘ

. %Y. . Y .Y İ . Y J . =. =ı

CÀÒ àÙ

Grana padano zz= • Ribani

200 g

ƞİƛƤ €

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė Ɯƛƛ ¸ Ž ƝİƝƤ ŝ

Ɯ ϸ Ž ƜƠİƟƠ ŝ

.ú ÒÀ Øà

Provoletta óÀï zz= • Narezak

165 g

ƜİƣƤ

400 g

€

Ɯ ϸ Ž ƜƜİƟƠ ŝ

58

NAC 20/2025

CÀÒ àÙ

Meki kravlji óÀï zz=

ƞİƜƤ €

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƝƠƛ ¸ Ž ƝİƝƤ ŝ

Ɯ ϸ Ž ƢİƤƣ ŝ

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ¨úĊïúÏ

15.05. do 18.05. ÿÒ Ùà

Mesnata slanina XXL • Dimljena • Narezana

ƓƑŞ &ô ÿǚøľ 2 x 150 g

3,19

€

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė Ɲ Đ ƜƝƠ ¸ Ž ƞİƜƤ ŝ

ÿÒ Ùà

Kuhana šunka XXL • Narezak

ÿÒ Ùà 250 g

3,19

Lionska kobasica XXL

€

• Narezak

Ɯ ϸ Ž ƜƝİƢơ ŝ Ɯ ϸ Ž ¸ ƜƝİƢơ İ ŝ

250 g

PONUDA UZ

ƖƝƛŘ

1,39 €

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė Ɲƛƛ ¸ Ž ƜİƝƤ ŝ

Ɯ ϸ Ž ƠİƠơ ŝ

ÿÒ Ùà ]¨Ò¨ úǿàÙ

Mortadela s pistacijama XXL

ÿÒ Ùà

Salama XXL • Narezak

• Narezak

250 g

170 g

3,19 €

1,69 €

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƜƠƛ ¸ Ž ƝİƜƤ ŝ

Ɯ ϸ Ž ƜƝİƢơ ŝ

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƜƠƛ ¸ Ž ƜİƢƤ ŝ

Ɯ ϸ Ž ƤİƤƟ ŝ

VÀÏàÏ

Praška šunka XXL • Dimljena • Narezak

300 g

3,69 €

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė Ɯƛƛ ¸ Ž ƜİƝƤ ŝ

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 20/2025

Ɯ ϸ Ž ƜƝİƞƛ ŝ

59


ÿÒ Ùà ]¨Ò¨ úǿàÙ

] ½ċ ïėċ Ò¤ õÿÙÏ zz= • Narezak

. %Y. . Y .Y İ . Y J . =. =ı

250 g

3İ69

€

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė Ɯƛƛ ¸ Ž ƜİƣƠ ŝ

Ɯ ϸ Ž ƜƟİƢơ ŝ

ÿÒ Ùà ]¨Ò¨ úǿàÙ

Vïàó Àÿúúà àúúà zz= • Narezak

240 g

ƝİƤƤ €

Ɯ ϸ Ž ƜƝİƟơ ŝ

CÀÒ àÙ

&ï ÏÀ Ìà¸ÿïú zz= • 10% m.m. VÀÏàÏ

Vï¨ØÀÿØ óĊÀÙÌóÏ Ïà óÀ zz= • Dimljena

60

NAC 20/2025

450 g

1,1 kg g

ƟİƠƤ €

ƞİƝƤ €

Ɯ ϸ Ž ƜƛİƝƛ ŝ

Ɯ ϸ Ž ƝİƤƤ ŝ

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ¨úĊïúÏ

15.05. do 18.05.

1 . r B Ċà ¨ À ìàĊï ¨

*

ė

PREMA ZADOVOLJSTVU KUPACA

Malina

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ ½ ñ 125 g

1,19€

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ ½ ñ àØ àØ ï Ì À papeletto

1 kg = 9,52 €

1,79 €

1 kg = 4,48 €

àØ À šampinjoni

PONUDA UZ

500 g

1,89

€

1 kg = 3,78 €

Àà úǿÏĊÀ

400 g

-31%

PONUDA UZ

500 g

1,19 € 1 kg = 2,38 €

-33% j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ ½ ñ àØ ï Ì À grappolo

Mladi kupus

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ ½ ñ kg

0,99

€

kg

1,39€

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ ½ ñ àØ À krastavac salatar

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

kom

0,59

€

NAC 20/2025

61


]ÿì¨ï

Ò¨óúà ]¨Ò¨ úǿàÙ

Orah jezgra XXL • tïǿ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨ÒÌ¨İ ƜƣıƛƠı 500 g

5,79 €

ìàÙÿ¤

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė Ɲƛƛ Ž ƝİƟƤ ŝ

Ɯ ϸ ƜƜİƠƣ İ ŝ Ɯ ϸ Ž ƜƜİƠƣ ŝ

PONUDA UZ

ƖƝƛŘ ; ÙÀ

+ïóÏ ĊÀ ìïę¨ÙÀ ÒÿÏ zz=

500 g

3,99 €

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƜƠƛ ¸ Ž ƜİơƠ ŝ

Ɯ ÏàØ = 1,40 €

Ɯ ϸ Ž ƢİƤƣ ŝ

DÀШ

%ÀÒ¨ ½ ïǿÙ¸¨ ÿ ÿØ Ïÿ ठï Ì À ¨ zz=

3 x 200 g

4,19

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė Ɲƛƛ ¸ Ž ƜİƟƤ ŝ

€

Ɯ ϸ Ž ơİƤƣ ŝ

550 g ï¨ó ¨ó

Pesto XXL • Alla Genovese, Calabrese ili Rosso

3,99 €

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƜƤƛ ¸ Ž ƜİƣƠ ŝ

Ɯ ϸ Ž ƢİƝƠ ŝ

ï¨ó ïàċÙ³ǿ¨Ò¤

à ¨Ù¨ ì ½ÿÒÌÀ ¨ zz=

NAC 20/2025

• U suncokretovom ulju

1 kg g

530 g Ƃå ÅÑ©§©Þ© Ý ø©ƃ

1,29 €

2,59 €

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė Ơƛƛ ¸ Ž ƛİƢƤ ŝ

62

Komadi ïúǿ àϨ zz=

Ɯ ϸ Ž ƟİƣƤ ŝ

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ¨úĊïúÏ ƜƠıƛƠıƝƛƝƟı

DÀШ

dÿÙ zz= • i ĊÒ óúǿúàØ óàÏÿ

4 x 195 g

7,99

ŝ

Ɯ ϸ Ž ƜƛİƝƟ ŝ

ƓƖŞ &ô ÿǚøľ 250 g

Ò¨óúà

Vïę¨ÙÀ ÏÀÏÀïǿÏÀ ÿ úǿ̨óúÿ zz= • V ìïǿÏ

1,59

€

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė Ɲƛƛ ¸ Ž ƜİƠƤ ŝ

1 kg g ½¨³ ]¨Ò¨ ú

DÌàÏÀ zz=

1,59 ŝ

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė Ơƛƛ ¸ Ž ƜİƜƤ ŝ

Ɯ ÏàØ Ž ƝİƖ ŝ

dï úúàïǿ Ò³ȝ¨¤à

VÀėė Càėė ï¨ÒÒ zz=

3 x 335 g

5,99 ŝ

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƞƞƠ ¸ Ž ƝİƞƤ ŝ

1,1 , kg g + ú½¨ïċàà¤

%Àó½ ļ ½Àìó

Ɯ ϸ Ž ƠİƤơ ŝ

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

7,49 ŝ

Ɯ ϸ Ž ơİƣƜ ŝ

NAC 20/2025

63


]ÿì¨ï ìàÙÿ¤

ƔƕŞ &ô ÿǚøľ 335 g

àÙ³ǿó¨ïǿ¨ %Àï¨Ùė¨

t ·À ó ƞƝŘ óĊ̨ęÀ½ Ì Ì zz=

1,99

€

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƝƠƛ ¸ Ž ƜİƤƤ ŝ

Alesto

Kandirani ÏÀÏÀïǿÏÀ zz=

335 g

1,99 €

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƝƠƛ ¸ Ž ƜİơƤ ŝ

àÙ³ǿó¨ïǿ¨ %Àï¨Ùė¨

Cÿ³³ǿÙÀ zz= • ½à à ½Àì ÀÒÀ ½à à ½Àì ó ú ØÙàØ àÏàÒ ¤àØ

Ɯ ϸ Ž ƠİơƤ ŝ Ƥŝ Ƥ ŝ

450 g

ƞİƞƤ €

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƞƛƛ ¸ Ž ƝİơƤ ŝ

Ɯ ϸ Ž ƢİƠƞ ŝ

5 x 200 g

ƝİƤƤ € PONUDA UZ

Sondey

C ïǿ ϨÏóÀ zz= • tïǿ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨ÒÌ¨İ ƜƣıƛƠı

ơƟ

D ƝƛĮƝƛƝƠ

-20%

500 g Sondey

Cantuccini zz= • ¤¨Ø ÀÒÀ àÏàÒ ¤

ƝİƤƤ €

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƞƛƛ ¸ Ž ƜİƤƤ ŝ

Ɯ ϸ Ž ƠİƤƣ ŝ

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ¨úĊïúÏ

]ċ¨¨ú àïȕ¨ï

dĊï¤À Ċà ÙÀ àØ àÙÀ zz=

Ɯ ϸ

15.05.2024.

• U staklenci • tïǿ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨ÒÌ¨İ ƜƣıƛƠı 1 kg

7,29

€

Mister Choc

½à à ¤ÿà Ù Ø ė zz=

ƔƔŞ &ô ÿǚøľ

PONUDA UZ

-20%

1 kg

3,69

€

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƢƠƛ ¸ Ž ƞİơƤ ŝ

Mister Choc

V̨٠óúǿ ìàÒÌÿì À zz=

650 g

5,39 €

Ɯ ϸ Ž ƣİƝƤ ŝ

C Àúȝ¨ 9¨ ÙƖVÀ¨ïȝ¨

CÀÙÀ ïàÀóó Ùúó zz= • ] ìÿŲ̀ÙÌ¨Ø à¤ Ǫ̀õÙÌ Ï Ïï¨Ø¨ • Ɯƛ ÏàØ ¤

Queen Margot

] àú ½ u½ÀóÏĒ zz= • ÒÏı ƟƛŘ ĊàÒı • VàĊï úȕ Ù ÏÙ ¤ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ

1,5 , L

10 x 45 g

2,99

€

1 kg = 6,64 €

Ɯ ÏàØ

= 0,30 €

14,99 €

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƛİƢ = Ž ƣİƟƤ ŝ

Ɯ = Ž ƤİƤƤ ŝ

]àÒ¨ĊÀú

D ìÀú Ï à¤ Ì ÿϨ zz=

10 x 0,25 , L

2,99 €

1 L = 1,20 €

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 20/2025

65


ठúȕÀ plus uz

Lidl Plus .óÏàïǿóúǿ ¨ÏóÏÒÿėÀĊÙÿ ĊÙÿ ìàÙÿ¤ÿ ì ïúȕ¨ï úÒ Ùúǿó úÒ Ùúǿó ¤à ƝƟıƛƠıƝƛƝƠı

-45% popusta ta

na smještaj u ØÀÙ¨óó t¨Ò ïǿóİ ]ÿì¨ú ï ]ÿì¨ú ï

]ϨÙÀï Ì XY ÏठÀ ìï¨ÿėØÀ ìÒÀÏ ÀÌÿ ÿėØÀ ìÒÀ ìÒÀÏ ÀÌÿ 66

NAC 20/2025

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


ÿ¤À ïęÀ uz

popis za kupnju! àï ĊÀ Ù ì ìÀïȕ ú¨ ¨¤ÿÒÌÀ ¨ Ƙ ó =À¤Ò VÒÿó ìÒÀÏ ÀÌàØ ìàìÀó ė ÏÿìÙÌÿ ÿĊÀÌ¨Ï ÀØ õ ìïǿ ïÿ Àı 9¨¤Ùàóú ĊÙà ¤à¤ Ì ìïàÀėĊन Ïą̀ úȝ¨ õ Ƙ ïÿ Ùàİ Àė Digitalnog letkaİ Ponuda ÀÒÀ Kuponaı ]ĊàÌ ìàìÀó ė ÏÿìÙÌÿ Øàę¨õ ìà¤Ą̀ÒÀúǿ ó à Àú¨ÒÌÀ À ìïǿÌ ú¨ÒÌÀØ ı ïę¨İ ì器Ҩ¤ÙĄ̀ À ì Ø¨úȕĄ̀ Ƙ óĊ¨ õúà Ċ Ø úȝ¨ İ sada je na dlanu!

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 20/2025

67


Super vikend ponuda od petka!

ƔƔŞ &ô ÿǚøľ 400 g

Milbona

Topljeni sir XXL • i ÒÀóúǿ ÀØ

2,99

€

Redovna cijena za 300 g = 2,99 €

Chef Select

Hummus XXL • Ò óóÀ ÀÒÀ ìÀÏ Ùú

ƖƑŞ &ô ÿǚøľ 300 g

1,39

€

1,15 , kg g

Chef Select

Lasagne Bolognese XXL

Redovna cijena za 200 g = 1,39 €

3,98 €

Redovna cijena za 1 kg = 5,29 €

1 kg = 3,46 €

550 g

1,85 €

Chef Select & You

]ĊÌ¨ę¨ úǿ̨óúà za pizzu XXL

3,36 1 kgg = 3, ,36 €

PONUDA UZ

-35%

500 g

2,35 € 1 kgg = 4,70 4,,70 €

Chef Select

]Ċ̨ęÀ úàïú¨ÒÒàÙÀ zz= • ] ïǿ àúú óÀïàØ À õìÀÙ úàØİ ó ¸àĊ¨¤ÀÙàØ À óĊÀŲ̀úǿÙàØİ ó ï Ì À àØ À Øàėė ï¨ÒÒàØ ÀÒÀ ó ¨úǿïǿ Ċïóú¨ óÀï

68

NAC 20/2025 42/2024

PONUDA UZ

-29%

Chef Select

]ĊÌ¨ę¨ ÒÀóÙ úà úǿ̨óúà zz=

ƔƗŞ &ô ÿǚøľ 375 g

1,19

€

Redovna cijena za 275 g = 1,19 €

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Od petka

16.05. do 18.05.

]Ċ̨ęÀ óĊÀÙÌóÏÀ ³ǿÒ¨ • cca 400 g

]ąñ©ô ÅÑ©Þ ľ ñ Ñ Ï¸

6,79

ŝ

450 g

5,29 ŝ 1 kgg = 11,76 , €

]Ċ̨ęÀ ìÿï¨ À à¤ï¨ė Ï Àė ³ǿÒ¨

VJDi i

-24%

àØ À ìï¨ØÀÿØ ï ³ú Ïïÿ½ • J¤ ìïǿïà¤ÙภÏÀó¨Òภúǿ̨óú À Ø ÙÀúà ï õÙ ó ĊÀóàÏÀØ ÿ¤Ì¨ÒàØ ìïàú¨ÀÙ • ÿ¸àúȝ ÌÙ ³¨ïȔ¨Ùú ÀÌ İ óì¨ À³ǿ Ù àÏÿó À ïàØ • = Ïõ ìïà ĊÒÌÀĊàóúİ à¸ ú ìï¨½ï Ø ¨ÙÀØ ĊÒ ÏÙÀØ • Yÿ Ù ÙÀ ï ¤ À ï ¤ À ï ¤

400 g

-34% ƝİƝƤ ŝ

1,49 ŝ

1 kg = 3,73 €

]ĊÌ¨ę ØÒ ¤ ú¨Ò¨úǿÙ ė ì¨ ¨Ų̀ • Y¨ ï İ ìïó À · Ø • cca 2 kg

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ ½ ñ

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ ½ ñ

500 g

ϸ

8,39

ŝ

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

àØ Ì ¸à¤

1,99 ŝ

1 kg = 3,98 €

NAC 20/2025 42/2024

69


Super vikend ponuda od petka!

1 kg g

ïàċÙ³ǿ¨Ò¤

+ïóÏ ĊÀ Øÿ¨óÒÀ zz= • CÒĄ̀ Ù àÏàÒ ¤ ÀÒÀ ú ØÙ àÏàÒ ¤

5,99 € Snack Day

Snack mix XXL

500 g

3,69

€

1 kg = 7,38 €

200 g

Freshona

tà ÙÀ Øàÿóó¨ àÿóó¨ XXL • Jabuka-breskva, Ì ÿÏ Ɩúȝ¨õÙÌ İ ÏïÿõÏ ili jabuka-jagoda

Ƣƛ

D ƟƝĮƝƛƝƟ D ƝƛĮƝƛƝƠ

0,99

€

Ɯ ϸ Ž ƟİƤƠ ŝ

PONUDA UZ

-40%

500 g àÙ³ǿó¨ïǿ¨ %Àï¨Ùė¨

ÀóÏĊÀú ÏàÒ zz= • ]úȝ À ú¨ÒÒ ÀÒÀ Øï ØàïȕÀ

2,89 €

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė Ɵƛƛ ¸ Ž ƝİƟƤ ŝ

1 kg = 5,78 €

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Od petka ƜơıƛƠı ¤à ƜƣıƛƠı

ƖƑŞ &ô ÿǚøľ

Culinea

Vÿï¨ À ب¤ ÒÌàÙÀ zz=

1,5 kg

3,99

€

Redovna cijena za 1 kg = 3,99 €

Ekos

]Ċ̨ę Dàÿ¸ ú úàïú

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ ½ ñ 800 g

9,99 ŝ

Ekos

]Ċ̨ęÀ C¨¤¨ÙÏ ÏàÒ

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ ½ ñ 350 g

3,99 ŝ

1 kg = 11,40 €

1 kg = 12,49 €

Allini

Prosecco Spumante Magnum • VàĊï úȕ Ù ÏÙ ¤ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ

24 x 30 g

1,5 L

9,99

dï úúàïǿ Ò³ȝ¨¤à

ŝ

VÀ à VÀėėÀ zz= • dïǿ Ċïóú¨ óÀï ÀÒÀ ó Ò ØÀ

1 L = 6,66 €

100 x 15,25 g

8,99

ŝ

1 kom = 0,09 , €

6,99 ŝ

1 kg = 9,71 €

Redovna cijena za 360 g = 3,99 €

Cien

D ¤àìÿÙ ė ú¨Ïÿ À ó ìÿÙ ė ïÿϨ zz= • Ùúǿ Ïú¨ïǿÌóÏÀ

VJDi i

W5

d Ò¨ú¨ ė ìï Ų̀ ¨ ìàóÿ¦ zz= • =¨ØàÙ

-20%

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

ƖƑŞ &ô ÿǚøľ

1,89 ŝ

Redovna cijena za 1 L = 1,89 €

NAC 20/2025 42/2024

71


Od petka

116.05.2025.

Super vikend ponuda od petka!

cca

35

ƝƝƛƛ u

cca 43x33,5x27 cm Y.t.d Y

d¨ïȔà úàï d¨

cca

7,5

• Y ėÒÀ Àúǿ Øà¤¨ÒÀ

Hit vikenda! cca

40 cca 44x31x33 cm &JiYC dØ ĐĐ

• .ÙúÿÀúǿĊÙà ÿìï ĊÒÌ Ų̀ ìÿú¨Ø ė óÒàÙ àǫ́úÒÌÀĊภ٠¤à¤Àï • S 10 ÿúàØ úóÏÀ½ ìïà¸ï Ø

9,99

€

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ ½ ñ kom

79,99 ŝ

maks. 144 cm

%ïǿú¨ė Ù Ċïÿ À ėï Ï

kom

maks. 124 cm V Y;]. V Y%JYC D ®

=.t YDJ ½àب

ľØà¤¨ÒÀ ÙÀóÿ ¤àóúÿìÙÀ ÿ óĊÀØ Ċ¨ÒÀ ÀÙ Ø

CÿõϨ ½Ò ¨ • J¤ ÀÌ Ìÿ Ċà¤ÿ ė ½Ċ ÒÌÿÌÿ À BIONIC-FINISH® ECO úȝ¨úȔ Ùÿ • VàÌ Ų̀ Ù ÏàǪ̀ÙÀØ à¤ CORDURA® Ø ú¨ïǿÌ Ò • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 48-58*

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ ½ ñ kom

14,99

• .¤¨ Ò Ù ė ìàóú ĊÒÌ Ų̀ À먍¦ÿ ìïàėàï À ïàÒ¨ú ƌठƜƝ ØØ ب¦ÿìïàóúàï ƍ • Vïà³ǿÒÀ À Øï¨ę ó¨ Øà¸ÿ ÀÙ¤ÀĊÀ¤ÿ ÒÙà óÏï úǿúǿ • àóúÿì Ù ÿ Ùúȝ Àú À Ą̀ÒàÌ àÌÀ • ÀبÙėĄ̀ij ƜƞƛĐƜƠƛ Ø

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ ½ ñ kom

24,99 ŝ

Dragi kupci, à ĊÀú¨ ÏÿìÙÌÿ Ù Ċïǿ̨ب Ì¨ï ¨ ÿ nedjelju, 18.05. ó Øà ٨Ϩ Ù õ¨ úȝ¸àĊÀÙ¨ ï ¤Àúǿı ]ϨÙÀï Ìú¨ XY Ïठė ĊÀõ¨ ÀÙ³àïȔ ÀÌ à ï ¤ÙàØ Ċï¨Ø¨Ùÿ Ċ õ¨ úȝ¸àĊÀÙ¨ı

PEFC Certificirano ! " # " " #

72

ŝ

ÒÿØÀÙÀÌóÏÀ ìïàėàïóÏÀ àÏĊÀï ó ė õúǿúàØ à¤ ÀÙó¨Ï ú

PEFC® je ìàóĊ¨ ¨Ù ìïàØÀ ÙÌÿ सàĊàïȕภ¸àóìठï¨ÙÌ õÿØ Ø širom svijeta.

D ƝƛĮƝƛƝƠ

]=i ;iV

LIDL.HR

Lidl.hr/kontakt Besplatan broj 0800 200 220 pon. do pet. 8-18 h, sub. 8-14 h

facebook.com/lidlhrvatska instagram.com/lidl_hrvatska youtube.com/user/Lidlhrvatska

BESKONTAKTNO V= D9

LIDL PLUS APLIKACIJA

C óú¨ï ï¤İ C ¨óúȝàİ tÀó İ tÀó Ò¨ úȝàÙİ ÀÙ¨ïó

Dostupna je na App Store i Google Play

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ Àėï ę¨Ù¨ óÿ ÿ ¨ÿïǿØ ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook