Skip to main content

Siječanj

Page 1

GLAVNI ZA ODLIČNE CIJENE GOURMET GOLD MOUSSE mokra hrana za mačke, odabrani okusi, konzerva, 85 g

0

-16%

63

0,75 €, 1 kg = 7,41 € MPC 2.5.2025.: 0,75 €

ROYAL CANIN STERILISED suha hrana za kastrirane i sterilizirane mačke od 7 do 12 god. starosti, dehidrirani proteini peradi, 1,5 kg

EVER CLEAN EXTRA STRONG UNSCENTED pijesak bez mirisa za mačke, granule aktivnog ugljena, 10 l

1650

1900

21,50 €, 1 l = 1,65 €

22,50 €, 1 kg = 12,67 € MPC 2.5.2025.: 22,50 €

-23%

-15%

DOG’S FAVORITE suha hrana za odrasle normalno aktivne pse, piletina, 15 kg

22

RENO

-15%

mokra hrana za odrasle pse, odabrani okusi, konzerva, 1240 g

1

50

00

26,00 €, 1 kg = 1,47 € MPC 2.5.2025.: 26,00 €

-14

%

1,75 €, 1 kg = 1,21 € MPC 2.5.2025.: 1,75 €

PEDIGREE MULTI BISCROK poslastice za odrasle pse, 200 g = 1,45 (1,70, 1 kg = 7,25) MPC 2.5.2025.: 1,70 €

314 3,70 €, 1 kg = 6,28 € MPC 2.5.2025.: 3,70 €

-15% 1 kg =

1,47 €

Ponuda vrijedi od 5. siječnja do 1. veljače 2026. Pojedini artikli iz kataloga nisu dostupni u svim ZOOCITY poslovnicama ili na webshopu. Cijene i iznosi popusta artikala u poslovnicama i na webshopu mogu se razlikovati. Za eventualne tiskarske pogreške ne ili do isteka zaliha. preuzimamo odgovornost, a fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda.


2

PRAMY

PRAMY BROTHS juha za mačke, odabrani okusi, 40 g

120

NOVO

1 kg = 30,00 € MPC 2.5.2025.: 1,20 €

u pon

udi!

PRAMY mokra hrana za mačke, odabrani okusi, vrećica, 70 g

130 1 kg = 18,57 € MPC 2.5.2025.: 1,30 €

BEZ ŽITARICA

BEZ GMO

BOGATO VLAGOM

PRAMY CARNIVORE mokra hrana za mačke, odabrani okusi, vrećica, 70 g

BEZ ŽITARICA

PRAMY MIDNIGHT PREY mokra hrana za mačke, odabrani okusi, vrećica, 80 g

140 1 kg = 17,50 € MPC 2.5.2025.: 1,40 €

Midnight Prey sadrži 100% kvalitetnih sastojaka za ljudsku upotrebu klasificiranih AFFCO standardom balansirane prehrane. Napravljena od svježeg mesa pilećih prsa bez kože i kosti (90% mesa, bez vlage). Sadrži pileće organe kao prirodan izvor taurina te vitamine A i B12, kao i minerale za potporu imunitetu. Receptura obogaćena trima uljima (suncokretovo, kokosovo i ulje krila) kao potporu koži i krznu.

BEZ GMO

130 1 kg = 18,57 € MPC 2.5.2025.: 1,30 €

SIGURNO ZA DUPINE

BOGATO BJELANČEVINAMA (MIN. 11%)


3

PRAMA PRAMY SMOOTHIE

Sadrže fruktozu koja ojačava probavni sustav.

poslastica za mačke, odabrani okusi, 4x14 g

Taurin pogoduje zdravlju očiju i srca.

220

Lososovo ulje poboljšava kvalitetu kože i krzna.

1 kg = 39,29 € MPC 2.5.2025.: 2,20 €

♥ glavni sastojak je svježe pileće meso – sočno i ukusno ♥ dizajnirano kao posebna poslastica – idealno za trening ili kao nagrada ♥ osim što je ukusno i zdravo, potiče apetit i dobro zdravlje ♥ kombinira delikatne sastojke uz prirodne okuse i arome ♥ za zadovoljstvo i vitalnost tvog četveronožnog prijatelja

PRAMA DELICACY mokra hrana za pse, odabrani okusi, vrećica, 70 g

200 1 kg = 28,57 € MPC 2.5.2025.: 2,00 €

AFFCO STANDARD

PRAMA DELICACY mokra hrana za pse, odabrani okusi, vrećica, 120 g

BEZ GMO

120 1 kg = 10,00 € MPC 2.5.2025.: 1,20 €

BEZ SOLI I ŠEĆERA


GLAVNI ZA MEKU, ČISTU I BLISTAVU DLAKU

4

APIDENT

APIDERM

pasta za njegu zubi, 25 ml

50

13

krema za njegu kože, na bazi propolisa, 25 ml

-15%

1275 15,00 €, 1 l = 510,00 €

16,00 €, 1 l = 540,00 €

-15%

INODORINA vlažne maramice za ljubimce, odabrane vrste, 40 kom

370 4,38 €

-15%

-15%

APIPAW balzam za njegu šapa, 25 ml

1190 14,00 €, 1 l = 476,00 €

TRIXIE DENTAL SET

%

-15

APIDROP otopina za njegu ušiju, za pse i mačke, propolis, 20 ml

pasta za zube, četkica i navlaka za prst, za pse, s mentom, 100 g

550 6,80 €

50

13

16,00 €, 1 l = 675,00 €

-19%


ZA NJEGU OD NJUŠKICE DO ŠAPICA

TRIXIE

5

-23%

tekućina za mrlje od suza za pse i mačke, 50 ml

320 4,20 €, 1 l = 64,00 €

TRIXIE GROOMING

TRIXIE tekućina za čišćenje područja oko očiju kod pasa i mačaka, 50 ml

800

rukavica za češljanje pasa i mačaka kratke do srednje duge i oštre dlake, 18x24 cm

9,56 €

-16%

380 4,50 €, 1 l = 76,00 €

-15%

TRIXIE ručnik za pse i mačke, mikrofibra, 50x60 cm

700 TRIXIE

8,49 €

kozmetičke maramice za ljubimce, odabrane vrste

-17%

650 8,40 €

-22%


NJIHOVA HIGIJENA

6 DERMO GUARD šampon za pse i mačke odabrane vrste, 250 ml

580 %

-20

6,80 €, 1 l = 23,20 €

%

-14

NA ODABRANE FURMINATORE ZA PSE

-17%

INODORINA RITUALS odabrane vrste, 250 ml

INODORINA GREEN

600

bio šampon za dugu ili kratku dlaku, s pumpicom, 250 ml

7,30 €, 1 l = 24,00 €

600 10,49 €, 1 l = 24,00 €

-42% TOUCHME DETANGLER regenator za raščešljavanje dlake pasa i mačaka, 200 ml = 8,50 (10,50, 1 kg = 42,50)

%

-15

NA SVE TAKECARE ČETKE I ČEŠLJEVE

50 ml

450 5,30 €, 1 l = 90,00 €

-15%


ZA NJEGOVANU DLAKU I NAJLJEPŠU FRIZURU

TRIXIE TRIXIE

dvostrana četka, 6x21 cm

20

4

dvostrani češalj, M

5,20 €

-19%

-20 TRIXIE

900

400 -20

%

5,00 €

%

četka, 10x17 cm

7

TRIXIE SOFT četka s pripadajućim čistačem, 11x14 cm

11,50 €

500

-21%

6,30 €

TRIXIE šampon, odabrane vrste, 250 ml

370 4,70 €, 1 l = 14,80 €

-21%


ZO♥CITY NISKE CIJENE

8

INODORINA REFRESH TALCUM džepne vlažne maramice za ljubimce, 15 komada

159€ PROIZVODI ZA PSE MULTIFIT mokra hrana za pse, odabrani okusi, vrećica, 100 g

PREMIERE BEST MEAT MINI mokra hrana za pse, odabrani okusi, alu-pak, 100 g

085€ 1 kg = 8,50 € MPC 2.5.2025.: 0,85 €

105 1 kg = 10,50 € MPC 2.5.2025.: 1,05 €

TRIXIE igračka za pse, fi-6 cm

VITAKRAFT BEEF STICK

150€

poslastica za pse, odabrani okusi, 12 g

080 1 kg = 66,67 € MPC 2.5.2025.: 0,80 €

TRIXIE igračka za pse, pamuk i poliester, 15 cm

100€


ZO♥CITY NISKE CIJENE

9

WHISKAS 1+ BRIT PREMIUM DELICATE FILLETS mokra hrana za mačke, pastrva, vrećica, 85 g

080

mokra hrana za mačke, odabrani okusi, vrećica, 85 g

1 kg = 9,41 € MPC 2.5.2025.: 0,80 €

PROIZVODI ZA MAČKE

TRIXIE igračka za mačke, vinil, fi-3 cm, 1 kom

075€ MULTIFIT MILK poslastica za mačke, 200 ml

TRIXIE igračka za mačke, pliš sa zvonom, 5 cm

MULTIFIT MINI MEAT STICKS poslastica za mačke, piletina i jetra, 3x6 g

080 1 kg = 44,44 € MPC 2.5.2025.: 0,80 €

95

0 €

080 1 l = 4,00 € MPC 2.5.2025.: 0,80 €

090 1 kg = 10,59 € MPC 2.5.2025.: 0,90 €


MODA PO IZBORU SVAKE NJUŠKE

10

-20

%

NA SVE KAPUTIĆE, MAJICE I PULOVERE SAMO ZA ČLANOVE ZO♥CITY KLUBA

Svoje bodove možeš iskoristiti do kraja godine.


ZA NAJUDOBNIJE SNOVE

11

a iJ C a iK L p A a N v GlA LjUbImAcA! Preuzmi GLAVNU aplikaciju za ljubimce i štedi uz ZO♥CITY KLUB!

ODABERI PRAVI LEŽAJ ZA SVOJU NJUŠKU ♥ ležaj s obrubom - za one koji vole spavati stisnuti poput klupka ♥ madrac s kompaktnim punjenjem - za one koji vole spavati na tvrđim podlogama ♥ veliki ležaj - za one koji se vole rastezati za vrijeme spavanja ♥ plišani ležaj - za one koji vole spavati na mekanom ♥ zatvoreni ležaj - za one koji se vole skrivati dok spavaju

-20

%

NA SVE JASTUKE, KREVETE I LEŽAJEVE SAMO ZA ČLANOVE ZO♥CITY KLUBA


SUHA HRANA ZA PSE

12

REAL NATURE WILDERNESS GOLDEN PEAK ADULT

REAL NATURE WILDERNESS DARK WOOD ADULT

guska i patka, 1 kg = 11,00 (13,00, 1 kg = 11,00) MPC 2.5.2025.: 13,00 € 12 kg = 75,00 (90,00, 1 kg = 6,25) MPC 2.5.2025.: 90,00 €

janjetina i divljač, 12 kg = 75,00 (90,00, 1 kg = 6,25) MPC 2.5.2025.: 90,00 € 4 kg

3400 -15

4 kg

%

3400 -15

%

40,00 €, 1 kg = 8,50 € MPC 2.5.2025.: 40,00 €

40,00 €, 1 kg = 8,50 € MPC 2.5.2025.: 40,00 €

-15%

ACANA CLASSICS RED MEAT REAL NATURE WILDERNESS ADULT PURE BEEF govedina, 12 kg = 70,00 (85,00, 1 kg = 5,83) MPC 2.5.2025.: 85,00 €

govedina, 2 kg = 23,30 (29,20, 1 kg = 11,65) MPC 2.5.2025.: 29,20 € 14,5 kg = 84,00 (106,00, 1 kg = 5,79) MPC 2.5.2025.: 106,00 € 9,7 kg

4 kg

00

32

38,00 €, 1 kg = 8,00 € MPC 2.5.2025.: 38,00 €

6000 76,00 €, 1 kg = 6,19 € MPC 2.5.2025.: 76,00 €

-20% ACANA SINGLES FREE RUN DUCK za osjetljive, pačetina, 11,4 kg

NIJE D

IO

WNEUDBE! PO

10000

-20%

125,00 €, 1 kg = 8,77 € MPC 2.5.2025.: 125,00 €

ACANA SINGLES GRASS-FED LAMB za osjetljive, janjetina, 2 kg

-20%

2800 35,00 €, 1 kg = 14,00 € MPC 2.5.2025.: 35,00 €

NIJE D

IO

WNEUDBE! PO


SUHA HRANA ZA PSE

13

PLATINUM ADULT

HAPPY DOG SUPREME TOSCANA

janjetina, 5 kg = 39,68 (46,68, 1 kg = 7,94) MPC 2.5.2025.: 46,68 €

za teže od 11 kg sklone debljanju, pačetina i losos, 12,5 kg = 60,00 (71,00, 1 kg = 4,80) MPC 2.5.2025.: 71,00 €

1,5 kg

1866 -20

4 kg

%

2350 -15

%

23,32 €, 1 kg = 12,44 € MPC 2.5.2025.: 23,32 €

27,80 €, 1 kg = 5,88 € MPC 2.5.2025.: 27,80 €

NIJE D

IO

WNEUDBE!

SELECT GOLD LIGHT ADULT MAXI

PO

HAPPY DOG SUPREME MEDIUM ADULT

piletina, 12 kg

za srednje velike pasmine, losos, morska riba, janjetina, perad, jaja, 4 kg = 17,60 (22,00, 1 kg = 4,40) MPC 2.5.2025.: 22,00 € 12 kg = 46,40 (58,00, 1 kg = 3,87) MPC 2.5.2025.: 58,00 €

4300 -25

%

58,00 €, 1 kg = 3,58 € MPC 2.5.2025.: 58,00 €

1 kg

600

-21%

7,60 €, 1 kg = 6,00 € MPC 2.5.2025.: 7,60 €

TASTE OF THE WILD HIGH PRAIRIE bizon i divljač, 12,2 kg = 68,00 (77,00, 1 kg = 5,57) MPC 2.5.2025.: 77,00 € 2 kg

1800 -14

%

HAPPY DOG SUPREME FIT & VITAL SPORT NORDIC za sportske i radne pse srednjih i velikih pasmina, bjelančevine peradi, 14 kg

6000 75,21 €, 1 kg = 4,29 € MPC 2.5.2025.: 75,21 €

21,00 €, 1 kg = 9,00 € MPC 2.5.2025.: 21,00 €

-20% ROYAL CANIN SHIH TZU

-10%

za Shih Tzuje, bjelančevine peradi, 1,5 kg

1650 NIJE D

IO

WNEUDBE! PO

18,50 €, 1 kg = 11,00 € MPC 2.5.2025.: 18,50 €


SUHA HRANA ZA PSE

12

MORANDO PROFESSIONAL ADULT

MORANDO TRADIZIONI ADULT

odabrani okusi, 15 kg

odabrani okusi, 12 kg

2000

2300

25,00 €, 1 kg = 1,33 € MPC 2.5.2025.: 25,00 €

30,50 €, 1 kg = 1,92 € MPC 2.5.2025.: 30,50 €

-24%

-20%

%

-14

HAPPY DOG NATURCROQ ADULT

KUDO ADULT MINI za male pasmine, jadranska riba, 3 kg

govedina i riža, 4 kg = 12,00 (14,30, 1 kg = 3,00) MPC 2.5.2025.: 14,30 €

2000

11 kg

3000 -14

%

23,50 €, 1 kg = 6,67 € MPC 2.5.2025.: 23,50 €

35,00 €, 1 kg = 2,73 € MPC 2.5.2025.: 35,00 €

NIJE D

IO

WEBE! PO NU

D

HAPPY DOG NATURCROQ BALANCE za one s osjetljivom probavom, bjelančevine peradi, 15 kg

00

35

42,00 €, 1 kg = 2,33 € MPC 2.5.2025.: 42,00 €

-16%

HAPPY DOG NATURCROQ JUNIOR za mlade pse, bjelančevine peradi, 1 kg

450 5,60 €, 1 kg = 4,50 € MPC 2.5.2025.: 5,60 €

-19%


SUHA HRANA ZA PSE

13

PEDIGREE ADULT

BRIT PREMIUM BY NATURE ADULT M

-23%

odabrani okusi, 2,6 kg

za srednje velike pasmine, piletina, 15 kg

959

99

26

12,50 €, 1 kg = 3,69 € MPC 2.5.2025.: 12,50 €

38,99 €, 1 kg = 1,80 € MPC 2.5.2025.: 38,99 €

-30% PEDIGREE JUNIOR za štence i kuje u laktaciji, perad i riža, 500 g

239

DOG CHOW ADULT

3,20 €, 1 kg = 4,78 € MPC 2.5.2025.: 3,20 €

janjetina, 14 kg = 38,00 (43,90, 1 kg = 2,71) MPC 2.5.2025.: 43,90 € 2,5 kg

00

8

9,40 €, 1 kg = 3,20 € MPC 2.5.2025.: 9,40 €

%

-14

SMART DOG ADULT perad, 10 kg

850 10,00 €, 1 kg = 0,85 € MPC 2.5.2025.: 10,00 €

PRO PLAN SMALL & MINI PUPPY za štence mini i malih pasmina te kuje u laktaciji, piletina, 700 g

500 -20

%

6,30 €, 1 kg = 7,14 € MPC 2.5.2025.: 6,30 €

-15%

-25%


ZA ONE KOJI TREBAJU PAZITI

16

HAPPY DOG SUPREME FIT & VITAL MINI LIGHT

HAPPY DOG SUPREME MINI IRELAND SENSITIVE

za održavanje tjelesne težine kod malih pasmina, bjelančevine peradi, 4 kg

za male pasmine s osjetljivom probavom, losos i kunić, 4 kg = 23,21 (28,30, 1 kg = 5,80) MPC 2.5.2025.: 28,30 € 10 kg = 53,71 (65,50, 1 kg = 5,37) MPC 2.5.2025.: 65,50 €

00

18

NIJE D PO

-27%

800 g

24,70 €, 1 kg = 4,50 € MPC 2.5.2025.: 24,70 €

IO NIJE D

WNEUDBE! PO

677

SELECT GOLD LIGHT ADULT MEDIUM

za održavanje dobre tjelesne konstitucije, bjelančevine peradi i janjetine, 4 kg

za srednje velike pse sklone debljanju, piletina, 12 kg = 43,00 (58,00, 1 kg = 3,58) MPC 2.5.2025.: 58,00 €

2000 -15

%

4 kg

1760 -25

23,70 €, 1 kg = 5,00 € MPC 2.5.2025.: 23,70 €

NIJE D

%

IO

WNEUDBE!

23,50 €, 1 kg = 4,40 € MPC 2.5.2025.: 23,50 €

PO

SELECT GOLD SENSITIVE MAXI JUNIOR

-17%

8,25 €, 1 kg = 8,46 € MPC 2.5.2025.: 8,25 €

HAPPY DOG SUPREME LIGHT CALORIE CONTROL

SELECT GOLD COMPLETE ADULT MEDIUM EXTRA SENSITIVE

za štence i mlade pse velikih pasmina, janjetina, losos, krumpir, 12 kg

za osjetljive, 4 kg

6000

3000

70,00 €, 1 kg = 5,00 € MPC 2.5.2025.: 70,00 €

35,00 €, 1 kg = 7,50 € MPC 2.5.2025.: 35,00 €

-14%

IO

WNEUDBE!

-14%

SELECT GOLD ADULT MEDIUM SENSITIVE za one s intolerancijama i osjetljivim želucem, konjetina, 12 kg = 62,00 (74,00, 1 kg = 5,17) MPC 2.5.2025.: 74,00 € 4 kg

2800 -17

%

34,00 €, 1 kg = 7,00 € MPC 2.5.2025.: 34,00 €


ZA ONE KOJI TREBAJU PAZITI SELECT GOLD SENSITIVE SENIOR MINI

PRO PLAN ADULT SMALL

za seniore malih pasmina s intolerancijom na sastojke, janjetina i riža, 4 kg = 21,00 (28,00, 1 kg = 5,25) MPC 2.5.2025.: 28,00 €

za male i mini pasmine s osjetljivom probavom, janjetina, 700 g

-14%

630

1 kg

600

17

7,39 €, 1 kg = 9,00 € MPC 2.5.2025.: 7,39 €

-25%

8,00 €, 1 kg = 6,00 € MPC 2.5.2025.: 8,00 €

%

-15 BRIT PREMIUM BY NATURE LIGHT za one sklone prekomjernoj tjelesnoj težini, puretina i piletina, 15 kg

HAPPY DOG VET LINE INTESTINAL za one s probavnim poremećajima, 4 kg = 23,80 (28,00, 1 kg = 5,95) MPC 2.5.2025.: 28,00 € 12 kg = 60,70 (71,50, 1 kg = 5,06) MPC 2.5.2025.: 71,50 € 1 kg

800

2700

9,50 €, 1 kg = 8,00 € MPC 2.5.2025.: 9,50 €

38,99 €, 1 kg = 1,80 € MPC 2.5.2025.: 38,99 €

HAPPY DOG VET LINE INTESTINAL

%

-30

za one s probavnim poremećajima, konzerva, 400 g

300

-14%

3,50 €, 1 kg = 7,50 € MPC 2.5.2025.: 3,50 €

PRO PLAN VETERINARY DIETS GASTROINTESTINAL HAPPY DOG VET LINE INTESTINAL LOW FAT za one s akutnim i kroničnim poremećajima probave i gušterače, 4 kg = 20,00 (25,00, 1 kg = 5,00) MPC 2.5.2025.: 25,00 €

za one s crijevnim poremećajima i insuficijencijom gušterače, 1,5 kg

1400 -12

%

16,00 €, 1 kg = 9,33 € MPC 2.5.2025.: 16,00 €

1 kg

700 -26

%

9,50 €, 1 kg = 7,00 € MPC 2.5.2025.: 9,50 €


MOKRA HRANA ZA PSE

18

REAL NATURE ORIGINAL odabrani okusi, konzerva, 400 g

50

2

3,20 €, 1 kg = 6,25 € MPC 2.5.2025.: 3,20 €

SELECT GOLD SENSITIVE

-21%

-16%

odabrani okusi, konzerva, 400 g

250 3,00 €, 1 kg = 6,25 € MPC 2.5.2025.: 3,00 €

ROYAL CANIN MINI ADULT za male pasmine, vrećica, 85 g

140 1,60 €, 1 kg = 16,47 € MPC 2.5.2025.: 1,60 €

HAPPY DOG SENSIBLE PURE za osjetljive s intolerancijom na hranu, odabrani okusi, konzerva, 800 g

-28%

-12%

450 6,30 €, 1 kg = 5,63 € MPC 2.5.2025.: 6,30 €

PREMIERE odabrani okusi, konzerva, 800 g

280 3,55 €, 1 kg = 3,50 € MPC 2.5.2025.: 3,55 €

-21%


MOKRA HRANA ZA PSE

19

BRIT PREMIUM BY NATURE odabrani okusi, konzerva, 400 g

PREMIERE MEATI

%

-25

odabrani okusi, konzerva, 400 g

165 2,10 €, 1 kg = 4,13 € MPC 2.5.2025.: 2,10 €

75

1

-21%

2,35 €, 1 kg = 4,38 € MPC 2.5.2025.: 2,35 €

BRIT PREMIUM kobasica za pse, odabrani okusi, 800 g

185 2,50 €, 1 kg = 2,31 € MPC 2.5.2025.: 2,50 €

CESAR izbor mesa, multipack, 4x100 g

-26%

300 3,80 €, 1 kg = 7,50 € MPC 2.5.2025.: 3,80 €

-21%

1 kom =

0,75 € CESAR odabrani okusi, alu-pak, 150 g

15

1

CESAR izbor mesa, multipack, 4x100 g

1,40 €, 1 kg = 7,67 € MPC 2.5.2025.: 1,40 €

300 3,45 €, 1 kg = 7,50 € MPC 2.5.2025.: 3,45 €

-13%

-17%

1 kom =

0,75 €


POSLASTICE ZA PSE

20

FISH4DOGS DENTAL SEA JERKY

PEDIGREE BISCROK GRAVY BONES

koža bijele ribe, 115 g

400 g

5

300

5,90 €, 1 kg = 43,48 € MPC 2.5.2025.: 5,90 €

3,40 €, 1 kg = 7,50 € MPC 2.5.2025.: 3,40 €

-15%

-11%

00

-22%

PEDIGREE MARKIES 500 g = 3,19 (4,00, 1 kg = 6,38) MPC 2.5.2025.: 4,00 € 150 g

39

1

-18%

1,80 €, 1 kg = 9,27 € MPC 2.5.2025.: 1,80 €

PEDIGREE RODEO 123 g = 1,25 (1,80, 1 kg = 10,16) MPC 2.5.2025.: 1,80 € 70 g

090 1,10 €, 1 kg = 12,86 € MPC 2.5.2025.: 1,10 €

PEDIGREE RODEO DUO 123 g

25

1

1,80 €, 1 kg = 10,16 € MPC 2.5.2025.: 1,80 €

-30% PEDIGREE SCHMACKOS 86 g

175 2,20 €, 1 kg = 20,35 € MPC 2.5.2025.: 2,20 €

-20%


POSLASTICE ZA PSE

TRIXIE COOKIE SNACK BONES za trening, odabrani okusi, 1,3 kg

700 -24

%

9,30 €, 1 kg = 5,38 € MPC 2.5.2025.: 9,30 €

21

PEDIGREE TASTY MINIS 155 g

180 2,20 €, 1 kg = 12,86 € MPC 2.5.2025.: 2,20 €

-18%

%

-20

PEDIGREE TASTY MINIS

%

-20

govedina, 155 g

NA YOWUP! POSLASTICE ZA PSE

175 2,20 €, 1 kg = 11,29 € MPC 2.5.2025.: 2,20 €

%

-20

NA MUTIFIT NATIVE POSLASTICE ZA PSE

MULTIFIT pileći vratovi, 200 g

310 3,90 €, 1 kg = 15,50 € MPC 2.5.2025.: 3,90 €

-20%


MOKRA HRANA ZA MAČKE

22

SELECT GOLD

CAT CHOW

odabrani okusi, vrećica, 85 g

odabrani okusi, vrećica, 85 g

070 0,80 €, 1 kg = 8,24 € MPC 2.5.2025.: 0,80 €

-12%

40

1

1,75 €, 1 kg = 16,47 € MPC 2.5.2025.: 1,75 €

-20%

FELIX FANTASTIC JUNIOR

FELIX SENSATIONS

za mačiće, piletina, vrećica, 85 g

odabrani okusi, vrećica, 85 g

065

65

0

0,80 €, 1 kg = 7,65 € MPC 2.5.2025.: 0,80 €

0,80 €, 1 kg = 7,65 € MPC 2.5.2025.: 0,80 €

-18%

-18%

GOURMET GOLD SUCCULENT DELIGHTS odabrani okusi, konzerva, 85 g

65

0

0,75 €, 1 kg = 7,65 € MPC 2.5.2025.: 0,75 €

-13%

ROYAL CANIN KITTEN INSTINCTIVE za održavanje visoke razine energije kod mačića, vrećica, 85 g

150 1,70 €, 1 kg = 17,65 € MPC 2.5.2025.: 1,70 €

-11%


MOKRA HRANA I POSLASTICE ZA MAČKE

23

MORANDO PROFESSIONAL

WHISKAS PURE DELIGHT

odabrani okusi, alu-pak, 100 g

odabrani okusi, vrećica, 85 g

-14%

060

65

0

0,70 €, 1 kg = 6,00 € MPC 2.5.2025.: 0,70 €

0,90 €, 1 kg = 7,65 € MPC 2.5.2025.: 0,90 €

-27%

WHISKAS TASTY MIX vrećica, 85 g

65

0

0,89 €, 1 kg = 7,65 € MPC 2.5.2025.: 0,89 €

KITEKAT odabrani okusi, vrećica, 85 g

%

-26

WHISKAS TEMPTATIONS piletina i sir, 60 g

0

WANPY

1,00 €, 1 kg = 9,41 € MPC 2.5.2025.: 1,00 €

%

-20

149 1,89 €, 1 kg = 24,83 € MPC 2.5.2025.: 1,89 €

80

-21%

tuna, piletina i mrkva, 90 g

215 2,50 €, 1 kg = 23,89 € MPC 2.5.2025.: 2,50 €

-14%


SUHA HRANA ZA MAČKE

24

REAL NATURE WILDERNESS ADULT BLACK EARTH

REAL NATURE WILDERNESS ADULT PURE CHICKEN

govedina s bivolom, 2,5 kg = 25,00 (30,00, 1 kg = 10,00) MPC 2.5.2025.: 30,00 €

piletina, 2,5 kg = 25,00 (30,00, 1 kg = 10,00) MPC 2.5.2025.: 30,00 € 7 kg = 45,00 (55,00, 1 kg = 6,43) MPC 2.5.2025.: 55,00 €

300 g

480

-15%

300 g

480

5,70 €, 1 kg = 16,00 € MPC 2.5.2025.: 5,70 €

-15%

5,70 €, 1 kg = 16,00 € MPC 2.5.2025.: 5,70 €

SELECT GOLD PURE KITTEN za mačiće, piletina, 2,5 kg = 17,00 (20,00, 1 kg = 6,80) MPC 2.5.2025.: 20,00 €

REAL NATURE WILDERNESS KITTEN PURE BEEF

%

-15

za mačiće, govedina, 2,5 kg = 25,00 (30,00, 1 kg = 10,00) MPC 2.5.2025.: 30,00 €

300 g

380 4,50 €, 1 kg = 12,67 € MPC 2.5.2025.: 4,50 €

300 g

480 5,70 €, 1 kg = 16,00 € MPC 2.5.2025.: 5,70 €

ROYAL CANIN BRITISH SHORTHAIR za odrasle britanske kratkodlake mačke, bjelančevine peradi, 2 kg

2800 32,00 €, 1 kg = 14,00 € MPC 2.5.2025.: 32,00 €

-12%

HAPPY CAT CULINARY govedina, 4 kg = 20,00 (27,30, 1 kg = 5,00) MPC 2.5.2025.: 27,30 € 10 kg = 45,00 (55,50, 1 kg = 4,50) MPC 2.5.2025.: 55,50 € 1,3 kg

1080 12,60 €, 1 kg = 8,31 € MPC 2.5.2025.: 12,60 €

-14%

-15%


SUHA HRANA ZA MAČKE PRO PLAN ORIGINAL KITTEN za mačiće, piletina, 400 g

-14%

25

HAPPY CAT MINKAS PERFECT MIX bjelančevine peradi, 500 g = 3,50 (4,40, 1 kg = 7,00) MPC 2.5.2025.: 4,40 € 4 kg = 16,00 (20,00, 1 kg = 4,00) MPC 2.5.2025.: 20,00 € 10 kg = 35,00 (45,00, 1 kg = 3,50) MPC 2.5.2025.: 45,00 €

470 5,50 €, 1 kg = 11,75 € MPC 2.5.2025.: 5,50 €

1,5 kg

660

-25%

8,90 €, 1 kg = 4,40 € MPC 2.5.2025.: 8,90 €

-18%

HAPPY CAT SUPREME ADULT STERILISED za sterilizirane, janjetina, 10 kg

BRIT PREMIUM BY NATURE ADULT losos, 300 g = 2,00 (2,80, 1 kg = 6,67) MPC 2.5.2025.: 2,80 € 1,5 kg = 6,00 (7,99, 1 kg = 4,00) MPC 2.5.2025.: 7,99 € 8 kg = 24,49 (34,00, 1 kg = 3,06) MPC 2.5.2025.: 34,00 €

5000 61,32 €, 1 kg = 5,00 € MPC 2.5.2025.: 61,32 €

800 g

400 5,00 €, 1 kg = 5,00 € MPC 2.5.2025.: 5,00 €

SMART CAT ADULT piletina, 10 kg = 14,00 (17,00, 1 kg = 1,40) MPC 2.5.2025.: 17,00 € 2 kg

99

2

3,45 €, 1 kg = 1,50 € MPC 2.5.2025.: 3,45 €

-13%

WHISKAS odabrani okusi, 300 g

189 2,40 €, 1 kg = 6,30 € MPC 2.5.2025.: 2,40 €

-21%

-20%


HRANA ZA MAČKE - VELIKA PAKIRANJA

26

FELIX FANTASTIC odabrani okusi, multipack, 12x85 g

520

FELIX

6,80 €, 1 kg = 5,10 € MPC 2.5.2025.: 6,80 €

odabrani okusi, multipack, 4x85 g

230

-23%

2,80 €, 1 kg = 6,76 € MPC 2.5.2025.: 2,80 €

-17%

1 vrećica =

0,58 €

1 vrećica =

0,43 €

GOURMET PERLE

FELIX SOUP ORIGINAL

odabrani okusi, multipack, 4x85 g

-20%

dodatak prehrani za odrasle mačke, odabrani okusi, multipack, 6x48 g

250 3,10 €, 1 kg = 7,35 € MPC 2.5.2025.: 3,10 €

-19%

239 2,99 €, 1 kg = 8,30 € MPC 2.5.2025.: 2,99 €

1 vrećica =

0,63 €

1 vrećica =

0,40 €

WHISKAS TASTY MIX WHISKAS PURE DELIGHT MIX odabrani okusi, multipack, 4x85 g

odabrani okusi, multipack, 4x85 g

219 2,70 €, 1 kg = 6,44 € MPC 2.5.2025.: 2,70 €

-18%

1 vrećica = 1 vrećica =

0,55 €

0,55 €

219 2,70 €, 1 kg = 6,44 € MPC 2.5.2025.: 2,70 €

-18%


ZA ONE KOJI MORAJU PAZITI

CAT CHOW SENSITIVE

27

HAPPY CAT STERILISED

za osjetljive, 1,5 kg

za sterilizirane, janjetina, 4 kg = 22,00 (27,30, 1 kg = 5,50) MPC 2.5.2025.: 27,30 €

800

300 g

9,10 €, 1 kg = 5,33 € MPC 2.5.2025.: 9,10 €

260

-20%

3,25 €, 1 kg = 8,67 € MPC 2.5.2025.: 3,25 €

-12%

HAPPY CAT VET LINE INTESTINAL PRO PLAN ADULT DELICATE DIGESTION

za one s akutnim i kroničnim poremećajima probave, konzerva, 200 g

za one s osjetljivom probavom, puretina i riža, 1,5 kg = 15,00 (17,50, 1 kg = 10,00) MPC 2.5.2025.: 17,50 €

200 2,40 €, 1 kg = 10,00 € MPC 2.5.2025.: 2,40 €

400 g

470

-18%

-16%

5,80 €, 1 kg = 11,75 € MPC 2.5.2025.: 5,80 €

HAPPY CAT VET LINE INTESTINAL LOW FAT za one s akutnim i kroničnim poremećajima probave i gušterače, 1 kg

960 11,40 €, 1 kg = 9,60 € MPC 2.5.2025.: 11,40 €

-15%

HAPPY CAT VET LINE INTESTINAL za one s akutnim i kroničnim poremećajima probave i gušterače, 1 kg

900 11,40 €, 1 kg = 9,00 € MPC 2.5.2025.: 11,40 €

-21%


SUHA HRANA ZA MAČKE

28

ACANA FIRST FEAST

ACANA BOUNTIFUL CATCH

piletina, haringa, 1,8 kg = 21,75 (29,00, 1 kg = 12,08) MPC 2.5.2025.: 29,00 €

losos, haringa i oslić, 4,5 kg = 43,00 (58,00, 1 kg = 9,56) MPC 2.5.2025.: 58,00 €

340 g

630

1,8 kg

2175 -25

-25%

8,50 €, 1 kg = 18,53 € MPC 2.5.2025.: 8,50 €

%

29,00 €, 1 kg = 12,08 € MPC 2.5.2025.: 29,00 €

-25%

ACANA HOMESTEAD HARVEST

ACANA GRASSLANDS

piletina, puretina, pačetina, 1,8 kg = 21,75 (29,00, 1 kg = 12,08) MPC 2.5.2025.: 29,00 € 4,5 kg = 43,00 (58,00, 1 kg = 9,56) MPC 2.5.2025.: 58,00 €

pačetina, piletina, puretina, jaja 1,8 kg = 26,60 (35,50, 1 kg = 14,78) IO MPC 2.5.2025.: 35,50 € NIJE D WNEUDBE! PO

340 g

625

340 g

8,35 €, 1 kg = 18,38 € MPC 2.5.2025.: 8,35 €

8,50 €, 1 kg = 18,53 € MPC 2.5.2025.: 8,50 €

630 -25

%

-20%

ŠTEDI UZ

KLUB

-10% na tri ili više mix POSLASTICA Popust se ne odnosi na snižene artikle i artikle na akciji.

na 12 komada mix MOKRE HRANE

na drugu vreću iste: SUHE HRANE BARF HRANE PIJESKA SIJENA ILI STELJE na 24 komada mix MOKRE HRANE


SUHA HRANA ZA MAČKE

29

ACANA WILD PRAIRIE perad, slatkovodna riba, jaja, 1,8 kg = 26,60 (35,50, 1 kg = 14,78) MPC 2.5.2025.: 35,50 € 4,5 kg = 42,75 (57,00, 1 kg = 9,50) MPC 2.5.2025.: 57,00 €

ACANA INDOOR ENTRÉE piletina, puretina, kunić, haringa, 1,8 kg = 21,75 (29,00, 1 kg = 12,08) MPC 2.5.2025.: 29,00 € 4,5 kg = 43,00 (58,00, 1 kg = 9,56) MPC 2.5.2025.: 58,00 €

340 g

6

30

-25%

340 g

630

8,50 €, 1 kg = 18,53 € MPC 2.5.2025.: 8,50 €

8,50 €, 1 kg = 18,53 € MPC 2.5.2025.: 8,50 €

ACANA PACIFICA divlja morska riba, 1,8 kg = 26,60 (35,50, 1 kg = 14,78) MPC 2.5.2025.: 35,50 € 4,5 kg = 48,50 (65,00, 1 kg = 10,78) NIJE DIO WNEUDBE! MPC 2.5.2025.: 65,00 € PO 340 g

630 -25

%

8,50 €, 1 kg = 18,53 € MPC 2.5.2025.: 8,50 €

GLAVNI ZA IZBIRLJIVE NJUŠKE Ako si član ZO♥CITY Kluba brzo i lako možeš vratiti ili zamijeniti hranu koja tvom gurmanu nije po volji… Vrati barem 80% sadržaja vreće unutar 10 kalendarskih dana u z predočenje računa. Pogodnost se odnosi na određene brendove suhe hrane.

-25%


PIJESAK I OPREMA ZA MAČKE

30

FERPLAST NIP posuda za pijesak, plastika, 55x40x17,5 cm = 13,50 (17,00)

BIOKAT’S BIANCO ATTRACTING

47x36x15,5 cm

1000

pijesak za mačke, 5 kg

12,50 €€

%

-20

500 5,97 €, 1 kg = 1,00 €

-16%

-10% CAT’S BEST ORIGINAL posip za mačke, 5,2 kg

PREMIERE EXCELLENT pijesak za mačke, baby puder, 12 kg

1420

1170

16,80 €, 1 kg = 1,18 € 13,00 €, 1 kg = 2,25 €

-15%

PREMIERE SENSITIVE grudajući pijesak za osjetljive mačke, s aktivnim ugljenom, 12 kg

1450 18,50 €, 1 kg = 1,54 €

-21%


PIJESAK I OPREMA ZA MAČKE

TRIXIE IZAN XXL

31

TRIXIE FEDERICO

grebalica za mačke, 122 cm

grebalica za mačke, 142 cm

16500

-22%

12000

210,00 €

155,00 €

-21%

-15% TRIXIE ZAMORA grebalica za mačke, 60 cm, pliš i prirodni konop

2500 29,50 €

TRIXIE

S

lopatica za mačji pijesak, reciklirana plastika, L = 2,70 (3,20)

150 1,90 €

-21%


GLODAVCI

32

VERSELE-LAGA CUNI ADULT

VERSELE-LAGA COMPLETE CAVIA

peleti za patuljaste kuniće, 1,75 kg

hrana za zamorce, 3 kg

1456

00

20

18,20 €, 1 kg = 8,32 € MPC 2.5.2025.: 18,20 €

24,00 €, 1 kg = 6,67 € MPC 2.5.2025.: 24,00 €

-20%

%

-16

-20%

VERSELE-LAGA CUNI CRISPY hrana za patuljaste kuniće, 2,75 kg = 6,71 (8,39, 1 kg = 2,44) MPC 2.5.2025.: 8,39 €

VERSELE-LAGA SENSITIVE CUNI hrana za osjetljive, starije i manje aktivne kuniće, 1,75 kg

1 kg

320

1320 -20

4,00 €, 1 kg = 3,20 € MPC 2.5.2025.: 4,00 €

%

16,50 €, 1 kg = 7,54 € MPC 2.5.2025.: 16,50 €

MULTIFIT NATURE GRAINFREE STICKS CHIPSI SUNSHINE PLUS livadsko sijeno za male životinje, maslačak, 600 g

poslastica za glodavce s tratinčicama, 2x50 g

200 2,80 €, 1 kg = 20,00 € MPC 2.5.2025.: 2,80 €

430 4,80 €, 1 kg = 7,17 € MPC 2.5.2025.: 4,80 €

-10%

-28%


PTICE I RIBICE VERSELE-LAGA PRESTIGE PARROTS mješavina sjemenki za velike papige, 3 kg = 13,50 (16,99, 1 kg = 4,50) MPC 2.5.2025.: 16,99 € 1 kg

500 6,30 €, 1 kg = 5,00 € MPC 2.5.2025.: 6,30 €

-20%

-20%

33

VERSELE-LAGA PRESTIGE TURTLE DOVES

VERSELE-LAGA PRESTIGE CANARIES

hrana za grlice i ukrasne golubove, 4 kg

hrana za kanarince, 4 kg

1500

00

8

18,00 €, 1 kg = 3,75 € MPC 2.5.2025.: 18,00 €

10,00 €, 1 kg = 2,00 € MPC 2.5.2025.: 10,00 €

-16%

%

-20

VERSELE-LAGA PRESTIGE BIG PARAKEETS

VERSELE-LAGA PRESTIGE BUDGIES

-20%

hrana za srednje papige, 4 kg

hrana za tigrice, 4 kg

1200

1200

15,00 €, 1 kg = 3,00 € MPC 2.5.2025.: 15,00 €

15,00 €, 1 kg = 3,00 € MPC 2.5.2025.: 15,00 €

TETRA TETRAMIN FLAKES TETRA GOLDFISH FLAKES hrana za zlatne ribice, 100 ml

240

mješavina pahuljica za toplovodne ribice, 100 ml

280 3,50 €, 1 l = 28,00 € MPC 2.5.2025.: 3,50 €

hrana za ribe dna i rakove, 100 ml

600 7,20 €, 1 l = 60,00 € MPC 2.5.2025.: 7,20 €

3,00 €, 1 l = 24,00 € MPC 2.5.2025.: 3,00 €

-20% -20%

TETRA WAFERMIX

-16%


VETERINARSKO-MEDICINSKI PROGRAM CESTAL PLUS tableta za žvakanje za pse, protiv unutarnjih parazita

120

1,33 EUR

-15%

GlAvNe PrEdNoStI ApLiKaCiJe: SKUPLJAŠ BODOVE DOK KUPUJEŠ NAJBOLJE! Pokaži svoju digitalnu ZO♥CITY karticu uštede jer svaka kupnja ti donosi nove bodove!

ZAJAMČENA UŠTEDA! Potraži popuste na omiljene brendove hrane, poslastice ili igračke i skeniraj kod za popust. Kada skeniraš kupon, istovremeno skupljaš i bodove! Kroz aplikaciju možeš koristiti i sve pogodnosti i popuste ZO♥CITY KLUBA.

SVE INFORMACIJE O TVOM LJUBIMCU NA JEDNOM MJESTU! Više ne moraš brinuti i misliti o važnim datumima svog ljubimca. ZO♥CITY mobilna aplikacija podsjetit će te na vrijeme o terminu cijepljenja i zadnjoj posjeti veterinaru.

BESPLATNO

PREUZMI APLIKACIJU!

Ponuda vrijedi od 5. siječnja do 1. veljače 2026. ili do isteka zaliha u navedenom razdoblju u ZOOCITY trgovinama i ZOOCITY WEB SHOP-u. Sigurna online kupovina, mogućnost plaćanja na rate iznad 60 €. Besplatna dostava za narudžbe iznad 39 €.

GLAVNA PONUDA BAŠ PO MJERI TVOG LJUBIMCA! Više od 6.000 artikala u mobilnoj aplikaciji – što god da odabereš, nešto će ga sigurno razveseliti.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Siječanj by Nabava.net Katalozi - Issuu