Skip to main content

Tjedna akcija

Page 1

drogerijsk i la rija: go nc te i prepor uč rale ab

i

Ka

MÜLLER PONUDE OD 5.1. DO 11.1.2026.

Od

telji obi ile

2 0 25

2 0 25

Zimski

POPUSTI MILKA

kom

3,

99 €

PONUDA

čokolada 250 g – 300 g više vrsta € od 13,30/1 kg

kom

14,59

1,

49 €

kom

−21 %

PONUDA

NIVEA Q10 ANTI FALTEN

HARIBO

gumeni bomboni 160 g – 175 g više vrsta € od 8,51/1 kg

Cijena na 2.5.2025.: 5,99 €

kom

power dnevna krema za lice 50 ml € 230,00/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 1,89 €

1,50

kom L € 6,00/1

1,

79 €

PONUDA

uz

FA

aplikaciju

2,25

2,

kom L € 2,98/1

39 €

−20 %

uz

LENOR

aplikaciju

gel za tuširanje 250 ml € 7,16/1 L

omekšivač za rublje 756 ml više vrsta € 3,16/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 2,39 €

Cijena na 2.5.2025.: 2,99 €

15 %

15 % popusta na sve artikle marke PAMPERS

AKCIJA

Cijena na 2.5.2025.: 14,59 €

2,99 kom

25 %

11,50 €

kom

PONUDA TAFT

lak za kosu 250 ml1) ili pjena za kosu 150 ml2) više vrsta 1) € 11,96/1 L 2) € 19,94/1 L Cijena na 2.5.2025.: 3,55 €

25 % popusta na MAYBELLINE Lumi Matte proizvode

3,29 kom

AKCIJA

2,99 €

2,69 €

−18 %

KINDER

Duo 150 g € 17,93/1 kg

kom

2,59

kg € 17,27/1 uz aplikaciju

Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.

PRI KUPNJI IZNAD 30 € U APLIKACIJI TE OSTVA RUJE % KUPON S 10SV E* A POPUSTA N

Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.

Cijena na 2.5.2025.: 3,29 €

aplikacija za svakoga! Besplatno preuzmite aplikaciju i registrirajte se: *Pri kupnji iznad 30 € u razdoblju od 5.1. do 11.1.2026. pri čemu ste skenirali Vašu karticu vjernosti, u aplikaciji ostvarujete kupon s 10 % popusta na cjelokupan asortiman.* Kupon možete jednokratno iskoristiti pri Vašoj sljedećoj kupnji do uključujući 1.2.2026. Kupon je moguće dobiti samo jedanput u vrijeme trajanja letka.


PARFUMERIJA I DEKORATIVNA KOZMETIKA kom

22,55

14,99

35,60

16,

11,

26,

89 €

kom

19 €

kom

55,73

69 €

kom

41,79 €

−25 %

−25 %

−25 %

−25 %

GABRIELA SABATINI

CHRISTINA AGUILERA

LAURA BIAGIOTTI LAURA

LAURA BIAGIOTTI ROMA

parfemska voda 15 ml više vrsta € 746,00/1 L

Signature toaletna voda 60 ml € 281,50/1 L

14,09 kom

10,49 €

−25 %

S.OLIVER

Men ili Women toaletna voda 30 ml € 349,67/1 L

toaletna voda 25 ml € 1.067,60/1 L

17,99 kom

toaletna voda 50 ml € 835,80/1 L

25 % popusta na BRUNO BANANI mirise od 30 ml.

25 %

13,49 €

AKCIJA

−25 % S.OLIVER

For Him ili For Her toaletna voda 30 ml € 449,67/1 L

Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.

50 % AKCIJA

50 % popusta na BOURJOIS Healthy Mix Clean tekuće pudere.

Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.

30 % AKCIJA

30 % popusta na odabrane PAESE proizvode.

Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.

30 % AKCIJA

30 % popusta na MAX FACTOR proizvode za usne.

Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.

30 % AKCIJA

30 % popusta na odabrane ISADORA proizvode.

Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.

25 % AKCIJA

25 % popusta na L'ORÉAL PARIS True Match proizvode.

Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.

25 % AKCIJA

25 % popusta na OPI Start to Finish i Nail Strengthener.

Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.

20 % AKCIJA

20 % popusta na odabrane KOVČEGE ZA ŠMINKANJE.

Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.

25 % AKCIJA

25 % popusta na ESSIE Gell Couture i Expressie lakove.

Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.


PRIRODNI KUTAK 15 % AKCIJA

15 % popusta na WELEDA gel za dubinsko čišćenje lica 150 ml, ulje za odstranjivanje šminke 150 ml i hidratizirajući tonik 150 ml.

Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.

26,99 kom

21,99 €

−18 %

NIKEL

control 365 undo age krema sa snježnom algom 50 ml € 439,80/1 L

NJEGA LICA I TIJELA

kom

20 % popusta na sve GILLETTE VENUS britvice.

20 %

26,79

15,99 €

AKCIJA

−40 % L'ADRIA

pomlađujuće ulje za lice 30 ml

Cijena na 2.5.2025.: 26,79 €

Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.

20 % popusta na

20 % vatirane proizvode marke AKCIJA

25 % popusta na

3,30 kom

proizvode 25 % MIXA SKIN za njegu lica.

2,75 €

AKCIJA

−16 %

jednokratne britvice s 4 oštrice 3 kom € 0,92/1 kom

Cijena na 2.5.2025.: 26,99 €

kom

Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.

2,99

1,84

2,

1,

39 €

kom

−20 %

55 €

−15 %

OATLY

zobeni napitak Barista, Lighter taste ili Bio Barista 1L € 2,39/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 3,30 €

Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.

20 % popusta na MIKROBIOM proizvode marke

BIO GOURMET

bio konzervirani crni, bijeli ili crveni grah 240 g (konzerva 400 g, ocijeđena neto masa: 240 g) € 6,46/1 kg

20 % AKCIJA

1,45

kom kg € 6,05/1 uz aplikaciju

Cijena na 2.5.2025.: 2,99 −3,09 €

3,59 kom

2,

99 €

−16 %

Cijena na 2.5.2025.: 1,84 €

BUAH

sušeno voće više vrsta 10 g – 20 g

Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.

BEBE

1,69 kom

1,

19 €

−29 %

kom

2,

15 €

PONUDA

stick za njegu usana u dvostrukom pakiranju, 2x 4,9 g 2 kom € 1,08/1 kom

napitak za imunitet 60 ml više vrsta € 19,84/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 3,59 €

Cijena na 2.5.2025.: 1,69 €

Cijena na 2.5.2025.: 2,15 €

31,99 kom

27,

19 €

−15 % NIVEA

Cellular Epigenetics Serum 30 ml € 906,34/1 L

Cijena na 28.6.2025.: 31,99 €

kom

25,/100L

€ 833,33

uz aplikaciju


NJEGA TIJELA kom

3,15 €

PONUDA NIVEA dezodorans u spreju 150 ml više vrsta € 21,00/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 3,95 €

20 % popusta na sve SALTHOUSE proizvode za njegu tijela.*

20 % AKCIJA

kom

4,69 €

PONUDA DOVE losion za tijelo 400 ml više vrsta € 11,73/1 L

Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici. *Izuzev putnih pakiranja.

kom

3,55 €

PONUDA KNEIPP

njegujuća pjenušava kupka 400 ml više vrsta € 8,88/1 L

kom

5,19 €

kom

3,19 €

PONUDA

PONUDA

kom

1,59 €

PONUDA PALMOLIVE

NIVEA

NEUTROGENA

losion za tijelo (Express) 400 ml € 12,98/1 L

krema za ruke 50 ml1) ili 75 ml2) više vrsta 1) € 63,80/1 L 2) € 42,53/1 L

tekući sapun 300 ml više vrsta € 5,30/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 6,99 €

Cijena na 2.5.2025.: 4,23 €

Cijena na 2.5.2025.: 2,85 €

20 % AKCIJA

Cijena na 2.5.2025.: 4,63 €

Cijena na 2.5.2025.: 6,89 €

20 % popusta na AFRODITA liniju za njegu tijela BODY HUGS.

Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.

20 %

20 % popusta na sve kreme za ruke marke

AKCIJA

Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.


NJEGA KOSE

kom

2,

69 €

PONUDA SCHAUMA šampon za kosu 400 ml1) ili regenerator za kosu 250 ml2) više vrsta 1) € 6,72/1 L 2) € 10,76/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 3,39 €

kom

2,

79 €

PONUDA PANTENE PRO‑V

šampon za kosu 300 ml1) ili regenerator za kosu 200 ml2) više vrsta 1) € 9,30/1 L 2) € 13,95/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 3,30 €

kom

3,

49 €

PONUDA

2,49

kom 1) € 6,22/1 L 2) € 9,96/1 L uz aplikaciju

kom

2,

69 €

PONUDA WELLAFLEX

kom

5,59

2,

69 €

kom

3,99 €

−28 %

PONUDA GLISS KUR

JEAN & LEN

lak za kosu 250 ml1) ili pjena za kosu 200 ml2) više vrsta 1) € 11,16/1 L 2) € 13,45/1 L

šampon za kosu 250 ml1) ili regenerator za kosu 200 ml2) više vrsta 1) € 10,76/1 L 2) € 13,45/1 L

šampon ili regenerator za kosu 300 ml više vrsta € 13,30/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 3,89 €

Cijena na 2.5.2025.: 3,59 €

Cijena na 2.5.2025.: 5,59 €

kom

3,

29 €

PONUDA

kom

4,

79 €

PONUDA

SYOSS ILI GLISS maska za kosu 400 ml € 11,98/1 L

kom

4,

99 €

PONUDA

kom

5,65 €

−10 % OLIVAL

GUHL

čičak šampon za kosu 250 ml € 22,60/1 L

šampon za kosu 250 ml1) ili regenerator za kosu 200 ml2) više vrsta 1) € 13,16/1 L 2) € 16,45/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 4,90 €

6,29

Cijena na 2.5.2025.: 4,95 €, Cijena na 2.5.2025.: 5,99 €

Cijena na 2.5.2025.: 5,99 €

5,45

4,63

kom

4,

89 €

−10 %

kom

3,49 €

−24 %

PALETTE

SYOSS

SYOSS

BATISTE

IntensivColor-Creme boja za kosu 115 ml više nijansi € 30,35/1 L

Oleo Intense boja za kosu više nijansi

boja za kosu 115 ml više nijansi € 42,53/1 L

šampon za suho pranje kose 200 ml više vrsta € 17,45/1 L

Cijena na 10.6.2025.: 4,25 €

Cijena na 2.5.2025.: 6,39 €

Cijena na 5.6.2025.: 5,45 €

Cijena na 10.6.2025.: 4,63 €


ZUBNA NJEGA 25 % popusta na ORAL-B PRO zamjenske glave za električnu četkicu za zube 6 kom ili 8 kom, više vrsta.

25 % AKCIJA

HIGIJENA 0,95 kom

15 %

0,75 €

AKCIJA

−21 %

15 % popusta na sve menstrualne gaćice marke DAIS.

Fresh ili Kräuter pasta za zube 125 ml € 6,00/1 L

Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.

4,99 kom

3,19 €

−36 %

ORAL-B

Cijena na 2.5.2025.: 1,05 €

1,99

Professional pasta za zube 75 ml više vrsta € 42,53/1 L

−30 %

kom

ORAL-B 2,79 Classic Care

kom

L € 37,20/1 uz

1,39 €

četkica za zube 2+1 GRATIS € 0,70/1 kom

Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.

1,15 kom

4,99

0,79 €

kom

3,29 €

−31 %

−34 %

konac za zube na štapiću 40 kom više vrsta € 0,02/1 kom

losion za intimnu njegu 250 ml više vrsta € 13,16/1 L

NIVEA

aplikaciju

Cijena na 19.7.2025.: 4,99 €

Cijena na 27.5.2025.: 1,99 €

Cijena na 2.5.2025.: 1,18 €

2,49

2,49

1,

1,

LISTERINE

kom

4,

49 €

PONUDA

Cool Mint, Fresh Mint ili Cool Mint Mild vodica za ispiranje usta 500 ml € 8,98/1 L

kom

−28 %

kom

79 €

−28 %

COLGATE

Sensation White pasta za zube 75 ml više vrsta € 23,87/1 L

3,39 kom

2,79 €

−17 %

tamponi normal 80 kom € 0,04/1 kom

COLGATE

4,

19

kom

79 €

Cijena na 2.5.2025.: 4,99 €

L € 8,38/1

Extra Clean Medium četkica za zube 2+1 GRATIS € 0,90/1 kom

uz aplikaciju

Cijena na 2.5.2025.: 6,19 €

Cijena na 2.5.2025.: 2,49 €

Cijena na 2.5.2025.: 2,49 €

4,99

5,99

3,

4,

ODOL-MED 3

kom

2,

09 €

PONUDA

Whitening Plus ili Fresh Plus pasta za zube 75 ml € 27,87/1 L

kom

99 €

−20 % SENSODYNE

ProSchmelz Extra Weich četkica za zube

Cijena na 2.5.2025.: 2,99 €

Cijena na 2.5.2025.: 4,99 €

kom

69 €

−21 %

Cijena na 2.5.2025.: 3,39 €

SENSODYNE PROSCHMELZ Sanft Weiss, Zahnfleisch ili Tägliche Pflege pasta za zube 75 ml € 62,53/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 5,99 €

0,85 kom

0,69 €

−18 %

kozmetičke maramice 3-slojne 90 kom razni motivi € 0,08/10 kom

Cijena na 2.5.2025.: 0,85 €


BEBE I MALIŠANI 1,99

kom

1,49 €

−25 % BÜBCHEN

šampon & gel za tuširanje 230 ml više vrsta € 6,48/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 1,99 €

1,39

1,65

kom

1,45 €

kom

1,09 €

−21 %

−12 % HIPP

BEBIVITA

voćna kašica ili kašica s voćem i žitaricama 190 g više vrsta € 7,64/1 kg

voćna kašica 250 g više vrsta € 4,36/1 kg

Cijena na 2.5.2025.: 1,65 €

Cijena na 2.5.2025.: 1,39 €

2,39

kom

1,

89 €

−20 %

ALETE

kom

1,

€ 4,48/1 L Popust za članove

Cijena na 2.5.2025.: 2,39 €

kom

3,

99 €

PONUDA

HIPP HIPPIS

gotovi voćni obrok 100 g više vrsta € 11,90/1 kg

Cijena na 2.5.2025.: 1,34 €

1,05

4,

79 €

kom

−20 % 79

1,19 €

PONUDA

5,99

tekući obrok 400 ml više vrsta € 4,73/1 L kom

kom

0,89 €

−15 %

MILUPA

bio kašica s voćem i žitaricama 190 g više vrsta € 4,69/1 kg

prerađena hrana na bazi žitarica 400 g više vrsta € 11,98/1 kg

Cijena na 2.5.2025.: 5,99 €

2,49

kom

1,99 €

−20 %

Comfort vlažne maramice 2 × 85 kom € 0,12/10 kom

PENATEN

njegujući losion 400 ml € 9,98/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 4,99 €

Cijena na 16.10.2025.: 2,49 €

Cijena na 2.5.2025.: 1,05 €


HRANA ZA ŽIVOTINJE 1,89 kom

1,35 €

−28 % GIMCAT

puding ili jogurt za mačke classic 150 g više vrsta € 9,00/1 kg

15 % popusta na FELIX poslastice za mačke.

15 %

kom

AKCIJA

0,

PONUDA

Ragout Royal hrana za mačke 100 g više vrsta € 6,90/1 kg

Cijena na 2.5.2025.: 0,99 €

Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.

kom

MIAMOR

69 €

0,73

4,50

0,

3,

59 €

kom

−19 %

59 €

−20 %

Cijena na 2.5.2025.: 1,89 €

WHISKAS

poslastica za mačke Knuspertaschen 180 g više vrsta € 19,94/1 kg

kom

4,

39 €

PONUDA

PURINA ONE

suha hrana za odrasle mačke 750 g više vrsta € 5,86/1 kg

VITAKRAFT

poslastica za pse Beef Stick 1 kom više vrsta

Cijena na 2.5.2025.:0,73 €

0,85 kom

0,

65 €

−23 %

Cijena na 2.5.2025.:4,50 €

Cijena na 2.5.2025.: 5,29 €

2,39

2,24

RINTI

Gold Mini mokra hrana za pse 100 g više vrsta € 6,50/1 kg

kom

1,

59 €

−33 %

kom

1,79 €

−20 %

VITAKRAFT

poslastica za pse filet 80 g više vrsta € 19,88/1 kg

Cijena na 2.5.2025.:0,85 €

Cijena na 2.5.2025.:2,39 €

Noshies poslastica za pse 90 g € 19,89/1 kg

Cijena na 2.5.2025.: 2,24 €


ČIŠĆENJE 25 % AKCIJA

25 % popusta na PERSIL sredstvo za pranje rublja, tekuće 20 pranja 900 ml, prašak 16 – 20 pranja 1,04 kg – 1,26 kg ili Discs 16 komada, više vrsta.

Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.

16,99 kom

12,99 €

−23 %

kom

4,99 €

NILA

tekuće sredstvo za pranje osjetljivog rublja 2,7 L više vrsta € 1,85/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 9,29 €

kom

30 % popusta na SPONTEX spužve.

uz aplikaciju

PRIL

3,

7,

kom

Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.

90 €

kom

−27 %

4,

49 €

2,99 €

−34 %

Cijena na 2.5.2025.: 4,37 €

20 % AKCIJA

PONUDA

MR MUSCLE

20 % popusta na vrećice za smeće s ručkama za kozmetički otpad marke

WC FRISCH

gel za odčepljivanje odvoda 2×1 L € 3,95/1 L

Kraft Aktiv osvježivač WC školjke 3 × 50 g više vrsta € 29,93/1 kg

Cijena na 2.5.2025.: 3,99 €

Cijena na 2.5.2025.: 10,90 €

Cijena na 2.5.2025.: 5,49 €

20 % popusta na proizvode za zimsku njegu automobila marke

AKCIJA

kom

ORNEL

Power WC Aktiv Pulver sredstvo za čišćenje WC školjke 1 kg € 3,19/1 kg

20 %

4,59

omekšivač za rublje 1,6 L više vrsta € 1,87/1 L

sredstvo za ručno pranje posuđa 675 ml više vrsta € 2,80/1 L

10,90

00

30 % AKCIJA

−24 %

3,99

−20 %

1,69

kom L € 2,50/1

1,89 €

Cijena na 2.5.2025.: 2,49 €

kom

*Do isteka zaliha.

2,49

Cijena na 2.5.2025.: 18,99 €

19 €

GRATIS

−46 %

SOMAT

Excellence Premium 5in1 kapsule za strojno pranje posuđa 54 kom € 0,24/1 kom

Pri kupnji 1 FROSCH sredstva za pranje rublja praška 22 pranja 1,45 kg ili tekućeg 25 pranja 1,5 L, dobivate FROSCH sredstvo za uklanjanje mrlja 75 ml GRATIS.*

9,29

Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.

4,19 kom

2,

99 €

−28 %

5,59 kom

4,39 €

−21 %

toaletni papir 4-slojni 10 × 200 listića € 0,22/100 listića

tekuće sredstvo za pranje rublja 33 pranja 1L više vrsta € 2,99/1 L

Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.

Cijena na 2.5.2025.: 4,19 €

Cijena na 2.5.2025.: 5,59 €


GRICKANJE I UŽIVANJE KNOPPERS

kom

3,09 €

Goodies 180 g € 17,17/1 kg

PONUDA

3,49 kom

15 % popusta na ALPRO napitke 1 L, više vrsta.

15 %

2,39 €

AKCIJA

−31 % ORIGINAL BAISER

Mini-Tropfen 200 g više vrsta € 11,95/1 kg

Cijena na 2.5.2025.: 3,39 €

30 %

30 % popusta na HITSCHLER gumene bombone 125 g, više vrsta.

AKCIJA

Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.

3,09 kom

2,

39 €

−22 %

Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.

Cijena na 1.11.2025.: 3,49 €

DALLMAYR

kom

2,

89 €

PONUDA

kava u filter vrećicama 16 komada 112 g više vrsta € 20,45/1 kg

Cijena na 2.5.2025.: 3,09 €

15 % popusta na sve vrste bio kave u kapsulama marke

15 % AKCIJA

RITTER SPORT

veganska čokolada 100 g više vrsta € 23,90/1 kg

Cijena na 2.5.2025.: 3,09 €

Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.

ZDRAVI I FIT 2,89 kom

1,99 €

−31 %

1,69 kom

1,19 €

6,62 kom

4,99 €

−29 %

−24 %

magnezij + vitamin C s okusom naranče 30 kom 45 g € 26,44/1 kg

premium kurkuma kapsule 30 kom € 0,17/1 kom

Cijena na 2.5.2025.: 1,69 €

Cijena na 2.5.2025.: 6,62 €

ROCKA

No Whey Bar 50 g više vrsta € 39,80/1 kg

Cijena na 21.5.2025.: 2,89 €


IGRAČKE 29,99 kom

20,99 €

−30 %

LEGO MCLAREN W1 77257 Od 9 godina.

11,99 kom

9,49 €

−20 % SAMO U

SIKU VIP SET MÜLLER

Novi ekskluzivni i ograničeni VIP SIKU set sadrži tri detaljna, mat crna metalna vozila. Od 3 godine.

31,99 kom

24,99 €

−21 %

44,99 kom

35,99 €

−20 %

WINX FASHION VILA S KRILIMA

PICASSO TILES SET

PicassoTiles set od 61 dijela potiče dječju maštu i STEM učenje kroz zabavu! Od 3 godine.

Winx Fairy kolekcija nudi lutke visine 27 cm, s detaljnom odjećom i uklonjivim krilima. Od 4 godine.

PAPIRNICA kom

2,

99 €

PONUDA BOJANKA

DIN A4, 64 stranice, više vrsta

kom

4,59

19,89

3,

12,

49 €

kom

99 €

20,69 kom

13,99 €

−23 %

−34 %

−32 %

KARBON BOJANKA

STABILO FINELINERI

STABILO FLOMASTERI

Bojanka A5, 24 stranice + 2 stranice naljepnica i flomasteri Karbon, 12 boja, vrh 2 mm debljine, perivi

Point 88 Colorparade, 20 komada u praktičnoj kutiji za pohranu € 0,65/1 kom

Pen 68 Colorpara, 20 komada u praktičnoj kutiji € 0,69/1 kom

OTKRIJTE NAŠU RAZNOLIKU PONUDU kom

6,39 €

kom

MUŠKE I ŽENSKE TERMO ČARAPE

FILA ČARAPE LOVE

ugodan osjećaj pri nošenju, mekane i tople, veličine od 35-38 do 43-46 više boja

Veličina 35-38 i 39-42, razne boje 3 kom

20,19 kom

15,99 €

7,49 €

24,49 kom

18,99 €

−20 %

−22 %

BEURER ČETKA ZA ČIŠĆENJE LICA FC 45

BEURER UREĐAJ ZA ČIŠĆENJE PORA FC 41

4X temeljitije čišćenje od ručnog, dvostupanjska rotacija, otporna na vodu te se može koristiti u tuš kabini ili kadi

vakum tehnologija, 3 nastavka, 5 stupnjeva intenziteta, prikaz punjivosti baterije i brzi stupanj

Dostupno samo u odabranim poslovnicama.

Dostupno samo u odabranim poslovnicama.

kom

4,76 €

FINE ŽENSKE HULAHOPKE SATIN DREAM

20 DEN, s ugrađenim pamučnim umetkom za udobnost, veličine od 38-40 do 44-46 više boja

10 % AKCIJA

Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.

10 % popusta na sve PS5 konzole.


PRIRODNI KUTAK 20 % AKCIJA

20 % popusta na WELEDA proizvode za njegu lica iz linije SKIN FOOD.

20 % AKCIJA

NJEGA TIJELA 20 % popusta na URTEKRAM proizvode.

kom

4,79 €

PONUDA NEUTROGENA

losion za tijelo 400 ml više vrsta € 11,98/1 L

Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.

20 % AKCIJA

20 % popusta na TINKTURA proizvode.

Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.

15,89 kom

10,99 €

−30 % MELVITA BABY

Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.

Cijena na 26.6.2025.: 5,99 €

0,95 kom

−10 %

gel za tušiiranje za tijelu i kosu 300 ml € 36,64/1 L

tekući sapun u nadomjesnom pakiranju 850 ml € 1,00/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 15,89 €

Cijena na 16.5.2025.: 0,95 €

5,39 kom

0,85 €

5,30

4,

29 €

kom

−20 %

3,99 €

−24 % SCHOLL

ALNATURA

muesli s čokoladom ili s bobičastim voćem 750 g € 5,72/1 kg

čarapa - maska za stopala 1 par više vrsta

Cijena na 2.5.2025.: 4,79 €

Cijena na 2.5.2025.: 5,30 €

2,99 kom

2,39 €

−20 %

VEGANZ

protein cake bar 45 g više vrsta

kom

0,99 €

PONUDA KNEIPP

kristali za kupku 60 g € 16,50/1 kg

Cijena na 2.5.2025.: 2,99 €


VEGANUARY 1,89 kom

2,38

1,

59 €

kom

−15 %

−24 %

ALNATURA tofu natur 200 g € 7,95/1 kg

20 % popusta na SO VEGAN SO FEIN bio namaze 270 g.

20 % AKCIJA

20 % popusta na zelene čajeve marke

20 %

kom

2,

9,

−25 %

kom

Cijena na 2.5.2025.: 3,89 €

2,69

99 €

kom

−23 %

2,49 €

−27 % FRUCTIS

1,69 €

−37 % CD

veganski protein 300 g više vrsta € 33,30/1 kg

dezodorans u spreju 150 ml1) ili roll-on 50 ml2) više vrsta 1) € 11,27/1 L 2) € 33,80/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 12,99 €

3,45 kom

TEEKANNE

Wintertee čaj 40,5 g – 50 g odabrane vrste € od 39,80/1 kg

Cijena na 2.5.2025.: 2,69 €

NADURIA

vitamini za vegane i vegetarijance 30 kom € 0,10/1 kom

1,99 €

−26 %

Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.

12,99

89 €

2,69 kom

AKCIJA

3,89

BIOVEGAN

zamjena za kajgana jaja 50 g1) ili zamjena za jaja 30 g2) 1) € 35,80/1 kg 2) € 59,67/1 kg

Cijena na 2.5.2025.: 2,38 €

Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.

Cijena na 2.5.2025.: 1,89 €

1,79 €

kom

7,99 €

PONUDA

6,95 kom

4,89 €

−29 %

FRUCTIS

maska za kosu 370 ml više vrsta € 13,22/1 L

BALI CURLS

šampon za kosu 300 ml1) ili regenerator za kosu 250 ml2) više vrsta 1) € 8,30/1 L 2) € 9,96/1 L

šampon ili regenerator za kosu 250 ml1) ili krema za kovrče ili gel 150 ml2) 1) € 31,96/1 L 2) € 53,27/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 3,17 €

Cijena na 3.9.2025.: 9,99 €

Cijena na 2.5.2025.: 6,95 €

Cijena na 2.5.2025.: 2,64 €


BEBE I MALIŠANI

VAŠI NAJMANJI ZA NAS SU NAJVEĆI! Postanite član našeg Baby Cluba i ostvarite brojne pogodnosti*:

• Preuzmite aplikaciju i registrirajte se • U aplikaciji se prijavite u rubriku Baby Club vas poklon dobrodošlice: • Očekuje Etui s baby proizvodima i gratis vlažne maramice • Newsletteri s novostima i redovni kuponi u Müller aplikaciji

Fotografija je simbolična.

* Više informacija potražite na www.mueller.hr/usluge/mojabeba/ Program je predviđen za djecu do navršene 3. godine života.

1,25

13,19 kom

9,99 €

kom

1,99

0,99 €

kom

−20 %

−24 % MILUPA

Milumil 2 ili 3 prijelazna hrana za dojenčad 800 g € 12,49/1 kg

−20 %

FRUCHTBAR

HEJO!

snack za bebe 30 g više vrsta € 33,00/1 kg

bio power zalogajčić 40 g € 39,75/1 kg

Cijena na 2.5.2025.: 1,25 €

Cijena na 2.5.2025.: 1,99 €

1,99 kom

6,99

1,

49 €

kom

−25 %

5,49 €

−21 % FROSCH

FIT Baby sredstvo za pranje bočica i duda 400 ml € 3,73/1 L

Baby deterdžent za pranje rublja 1,5 L € 3,66/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 13,19 €

Cijena na 2.5.2025.: 1,99 €

Cijena na 20.5.2025.: 6,99 €

2,99

1,45

2,

1,

kom

39 €

−20 %

kugla za kupanje s igračkom 1 kom

Cijena na 2.5.2025.: 2,99 €

1,59 €

kom

15 €

−20 %

2,65 njegujuće maramice u kutiji 100 kom € 0,12/10 kom

Cijena na 2.5.2025.: 1,45 €

kom

1,99 €

−24 %

vlažni toaletni papir 120 kom € 0,17/10 kom

Cijena na 2.5.2025.: 2,65 €


GRICKANJE I UŽIVANJE 1,69 kom

1,19 €

−29 %

WERTHER'S ORIGINAL

bomboni s vrhnjem 120 g € 9,92/1 kg

2,29 kom

1,89 €

−17 %

TUC Bake Rolls 150 g više vrsta € 12,60/1 kg

kom

1,59 €

PONUDA VOLVIC Vitamin + osvježavajuće bezalkoholno piće 750 ml više vrsta € 2,12/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 1,31 €

kom

2,

09 €

PONUDA HARIBO

Cijena na 2.5.2025.: 2,29 €

Cijena na 2.5.2025.: 2,29 €

3,19 kom

1,99 €

−37 % YOGI TEA

gumeni bomboni 340 g više vrsta € 6,15/1 kg

čaj 30,6 g – 37,4 g više vrsta € od 53,21/1 kg

Cijena na 22.7.2025.: 2,29 €

Cijena na 2.5.2025.: 3,59 €

4,59

4,89

kom

3,

39 €

kom

3,99 €

−26 %

−18 %

RITTER SPORT

3BEARS

čokoladna kocka 176 g više vrsta € 19,26/1 kg

Cijena na 2.5.2025.: 3,99 €

Granola 325 g više vrsta € 12,28/1 kg

Cijena na 21.5.2025.: 4,89 €

ZDRAVI I FIT kom

2,

59 €

PONUDA

3,30

6,99 kom

5,19 €

kom

2,30 €

−25 %

−30 %

ljuskice indijskog trputca s okusom naranče 200 g € 25,95/1 kg

magnezij + kalcij + D3 tablete 45 kom € 0,05/1 kom

Cijena na 2.5.2025.: 6,99 €

Cijena na 2.5.2025.: 3,30 €

SEEBERGER Power Nuss-Mix 125 g € 20,72/1 kg

Cijena na 4.7.2025.: 3,49 €


PAPIRNICA 6,09 kom

4,

59 €

−24 %

NEBULOUS STARS KEMIJSKA OLOVKA S DIJAMANTIMA

Piši sa stilom ovom kemijskom olovkom punom dragulja i lijepih ukrasa! Više vrsta.

32,99 kom

25,

99 €

−21 % NEBULOUS STARS PERNICA

Nebulous Stars su posvuda da vas podržavaju, čak i u školi! Ova zbirka luksuznih pernica s 3 pretinca nudi kompletan set pribora plus asortiman olovaka i markera. Sve s markom Nebulous Stars. Više vrsta.

1,69

148,99 kom

103,

99 €

kom

1,29 €

−30 %

−23 %

EBERHARD FABER ŠKOLSKA TORBA 4-DIJELNI SET

CONNECT GLINAMOL

Torba podesiva po visini, set uključuje torbu, pernicu od 23 dijela, malu pernicu i vrećicu za papuče. U motivima: Race Car ili leptir.

bijele boje, 450 g € 2,86/1 kg

OTKRIJTE NAŠU RAZNOLIKU PONUDU kom

21,99 €

kom

6,

99 €

−26 %

−30 %

ADDA COLLINS ZIDNI PUNJAČ

OGLEDALO OD BAMBUSA

Višenamjenski zidni punjač snage 65 W, opremljen s dvostrukim USB-C izlazima i jednim USB-A portom, dizajniran za brzo punjenje.

10 % AKCIJA

34,99

9,99

29,99

Pri kupnji iznad 15 € ostvarujete 10 % popusta na sve dostupne artikle marke NACON

kom

kom

26,99 €

−22 %

OGLEDALO

ogledalo s postoljem, metalni, krom boja, 10x povećanje

5,99

7,99

4,

5,

99 €

−16 %

kom

99 €

−25 %

11,99 kom

9,99 €

−16 % HERCULES

četka za raščešljavanje kose

škare za kosu ili bradu

Popust se oduzima neposredno na blagajni. Do isteka zaliha.

29,99 kom

22,

99 €

34,99 kom

26,99 €

−23 %

−22 %

ADDA COLLINS BIJELE BLUETOOTH SLUŠALICE

ADDA COLLINS BEŽ BLUETOOTH SLUŠALICE

Savršen su izbor za korisnike koji traže uravnotežen zvuk, stabilnu vezu i minimalistički dizajn.

Bežične slušalice, dizajnirane za udobnost i vrhunsku kvalitetu zvuka.

U Novu godinu s najljepšim uspomenama

Kalendar s vašim fotografijama s 20% popusta! Kod kupona: CEWEKALENDAR26

Ponuda vrijedi do 2.2.2026. Više informacija: foto.mueller.hr/pogodnosti.html

češalj od prirodnog kaučuka


HRANA ZA ŽIVOTINJE kom

3,19 €

kom

PONUDA

1,29 €

PONUDA GRANATAPET

WOLFSBLUT VETLINE

Mini Royal mokra hrana za pse 150 g € 8,60/1 kg

hrana za odrasle pse 395 g € 8,08/1 kg

Cijena na 2.5.2025.: 1,49 €

Cijena na 2.5.2025.: 3,99 €

1,39 kom

1,09 €

−21 % SAMMY'S

fitness pločica poslastica za pse 25 g više vrsta € 43,60/1 kg

Otkrijte ekskluzivne brendove za životinje u odabranim poslovnicama!

kom

1,39 €

PONUDA ANIMONDA INTEGRA* dijetna hrana za mačke 100 g više vrsta € 13,90/1 kg

KUTAK ZA LJUBIMCE Prošireni asortiman iz kutka za ljubimce dostupan je u odabranim poslovnicama. Popis poslovnica provjerite na www.mueller.hr

Cijena na 2.5.2025.: 1,99 €. *Dostupno u poslovnici Velika Gorica i Varaždin Lumini centar.

Cijena 2.5.2025.: 1,39 €

12,99 kom

9,

09 €

4,99 kom

3,99 €

−30 %

−20 %

CANOSEPT*

DONATH ENERGIE KNÖDEL*

sredstvo za njegu očiju ili za čišćenje ušiju 125 ml € 72,72/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 12,99 €. *Dostupno samo u poslovnici u V. Gorici, Ulica Jurja Dobrile 1.

energetske knedle od konoplje 600 g € 6,65/1 kg

Cijena na 2.5.2025.: 4,99 €. *Dostupno samo u poslovnici u V. Gorici, Ulica Jurja Dobrile 1.


PARFUMERIJA I DEKORATIVNA KOZMETIKA 30 % popusta na REVOLUTION dekorativnu kozmetiku za lice.

30 % AKCIJA

Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.

30 % AKCIJA

30 % popusta na PUPA BB kreme za lice.

Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.

30 % AKCIJA

*Ne vrijedi na Real Techniques setove. Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.

Pri kupnji HYPOALLERGENIC proizvoda u vrijednosti iznad 15 €, ostvarujete 30 % popusta.

30 %

11,93 kom

AKCIJA

30 % popusta na REAL TECHNIQUES pojedinačne kistove*.

8,89 €

−25 %

20 % AKCIJA

20 % popusta na MILANI proizvode za usne.

Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.

30 % AKCIJA

Pri kupnji ELLE proizvoda u vrijednosti iznad 15 €, ostvarujete 30 % popusta.

JOVAN

Musk Oil parfemska voda 59 ml € 150,68/1 L

Popust se oduzima neposredno na blagajni.

Popust se oduzima neposredno na blagajni.

25 % AKCIJA

25 % popusta na VICTORIA'S SECRET vodice za tijelo*.

11,82 kom

8,

19 €

−30 % ALYSSA ASHLEY

Gel za tuširanje i losion za tijelo 500 ml € 16,38/1 L

16,99 kom

12,69 €

−25 %

LOU DE PRE

Man ili Woman parfemska voda 90 ml € 141,00/1 L

*Ne vrijedi na poklon setove. Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.

kom

39,89

28,99

16,79

29,

21,

12,

89 €

−25 % RAMMSTEIN KOKAIN BLACK

Intense parfemska voda 100 ml € 298,90/1 L

kom

69 €

kom

59 €

5,99 kom

4,49 €

−25 %

−25 %

−25 %

TABAC

SIR IRISCH MOOS

TABAC ORIGINAL

Original toaletna voda 100 ml € 216,90/1 L

losion prije brijanja 150 ml € 83,94/1 L

krema za brijanje 100 ml € 44,90/1 L


XXL XXL XXL 2,19 kom

1,69 €

VELIKA PAKIRANJA

−22 %

blazinice XXL 280 kom € 0,60/100 kom

VELIKE UŠTEDE

Cijena na 15.8.2025.: 2,19 €

1,99 kom

1,39 €

−30 %

2,50 alkalne baterije Micro AAA ili Mignon AA 8 kom € 0,17/1 kom

kom

11,95

1,99 €

kom

−20 %

8,99 €

−24 %

višenamjenske vlažne maramice 2 × 50 kom više vrsta € 0,02/1 kom

5,89 kom

4,99 €

−15 %

XXL tekuće sredstvo za pranje rublja 100 pranja 5L više vrsta € 1,80/1 L

premium papirnati ručnici 3-slojni 8 × 51 listić € 1,22/100 listića

Cijena na 30.9.2025.: 11,99 €

Cijena na 2.5.2025.: 5,89 €

Cijena na 2.5.2025.: 2,99 €

7,99 kom

5,99 €

−25 %

kom

toaletni papir 3-slojni 20 × 200 listića € 0,15/100 listića

Cijena na 2.5.2025.: 7,99 €

20 %

1,99 €

PONUDA

maramice za upijanje boja i prljavštine 50 kom € 0,04/1 kom

Cijena na 2.5.2025.: 2,99 €

20 % popusta na Sparpack* pakiranja žarulja marke

AKCIJA

29,99 kom

14,99 €

−50 % JEAN&LEN

tekući sapun u nadomjesnom pakiranju Rosemary & Ginger 1.5 L € 10,00/1 L

* Do isteka zaliha. Snižene i najniže cijene u posljednjih 30 dana istaknute su na polici.

Cijena na 27.5.2025.:29,99 €


NIVEA

kom

14,

99 €

PONUDA NIVEA Q10 ANTI FALTEN Dual Action serum za lice protiv bora 30 ml € 499,67/1 L

14,59 kom

11,50 €

−21 %

NIVEA Q10 ANTI-FALTEN

power dnevna krema za lice 50 ml € 230,00/1 L

kom

6,99 €

PONUDA NIVEA Q10 losion ili mlijeko za tijelo 400 ml € 17,48/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 8,29 €

5,29 kom

4,

49 €

−15 %

Cijena na 2.5.2025.: 18,89 €

kom

1,

99 €

PONUDA

Cijena na 2.5.2025.: 14,59 €

5,29 kom

4,49 €

−15 %

HIDROFUGAL

HIDROFUGAL

dezodorans u spreju 150 ml više vrsta € 29,94/1 L

roll-on 50 ml € 89,80/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 5,29 €

Cijena na 2.5.2025.: 4,49 €

3,95 kom

3,29 €

−16 %

NIVEA

NIVEA

gel za tuširanje 250 ml više vrsta € 7,96/1 L

lak za kosu 250 ml1) ili pjena za kosu 150 ml2) više vrsta 1) € 13,16/1 L 2) € 21,94/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 2,99 €

Cijena na 2.5.2025.: 3,95 €


OTKRIJTE NAŠU RAZNOLIKU PONUDU

LENOR kom

3,

99 €

PONUDA

mirisne perlice za rublje 155 g više vrsta € 25,74/1 kg

4,49 kom

3,39 €

−24 % FEBREZE

34,99 €

PONUDA BRAUN 3-U-1 SHAVERCARE ULOŠCI ZA ČIŠĆENJE ZA STANICE ZA ČIŠĆENJE, PAKIRANJE 6+2 kompatibilno sa svakim Braun SmartCare centrom kao i sa svim ostalim Braun stanicama za čišćenje Dostupno samo u odabranim poslovnicama.

5,19 €

−35 %

kom

2,99 €

−25 %

SWIFFER

GILLETTE

nadomjesno pakiranje krpa za vlažno 24 kom1) ili suho čišćenje podova 36 kom2) 1) € 0,22/1 kom 2) € 0,14/1 kom

pjena za brijanje 400 ml više vrsta € 7,48/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 4,49 €

Cijena na 2.5.2025.: 7,99 €

AKCIJA

kom

kom

3,99

osvježivač zraka za kupaonicu 8 ml više vrsta € 423,75/1 L

20 %

Cijena na 2.5.2025.: 4,69 €

7,99

Pri kupnji GILLETTE proizvoda u vrijednosti iznad 7 €, ostvarujete 20 % popusta.

Popust se oduzima neposredno na blagajni. Do isteka zaliha.

kom

26,90 €

PONUDA ORAL-B IO zamjenske glave za električnu četkicu za zube 4 kom više vrsta € 6,73/1 kom

Cijena na 12.6.2025.: 33,90 €

Cijena na 2.5.2025.: 3,99 €


Započnite godinu

s trenucima ugode

za sebe i svoj dom 7,15 kom

4,89

4,99 €

kom

−30 %

3,35 €

−31 %

DOVE ADVANCED CARE

REXONA

6,29 kom

4,99 €

−20 % DOVE

dezodorans u stiku Maximum Creme 45 ml više vrsta € 110,89/1 L

deo stick 50 ml € 67,00/1 L

whole body deo stick 75 ml1) ili deo creme 75 ml2) 1) € 66,54/1 L 2) € 66,54/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 6,99 €

Cijena na 2.5.2025.: 4,89 €

Cijena na 15.5.2025.: 6,29 €

kom

3,15 €

PONUDA REXONA NONSTOP PROTECTION dezodorans u spreju 150 ml više vrsta € 21,00/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 4,75 €

kom

4,49 €

PONUDA CORAL

tekuće sredstvo za pranje rublja 23 pranja 1,15 L više vrsta € 3,90/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 6,29 €

kom

1,29 €

PONUDA

kom

3,69 €

PONUDA

DUSCHDAS

AXE

gel za tuširanje 225 ml više vrsta € 5,73/1 L

dezodorans u spreju 150 ml više vrsta € 24,60/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 1,99 €

Cijena na 2.5.2025.: 4,55 €

kom

1,99 €

PONUDA VISS sredstvo za čišćenje stakla ili kupaonice 750 ml € 2,65/1 L

Cijena sredstva za čišćenje stakla na 2.5.2025.: 3,57 € Cijena sredstva za čišćenje kupaonice na 2.5.2025.: 3,89 €


UŠTEDITE JOŠ VIŠE

APPSOLUTNA UŠTEDA

Uštedite odmah uz Müller aplikaciju! Mnoštvo vrhunskih popusta Bonus dobrodošlice od 5 € pri prvoj kupnji iznad 15 €!* Kupon** za gratis proizvod Müller robne marke

Besplatno preuzmite aplikaciju i registrirajte se

*Pri prvoj kupovini iznad 15 € pri čemu ste skenirali aplikaciju, jednokratno Vam na Vaš bodovni račun darujemo 500 Müller bodova dobrodošlice u vrijednosti od 5 €. **Kupon vrijedi isključivo za nove registrirane korisnike.


OTKRIJTE NAŠU RAZNOLIKU PONUDU 3,29 kom

1,69

2,79

2,

89 €

kom / € od 0,50 10 kom

−12 %

kom

−17 %

uz

CAREFREE

RED BULL

energetski napitak 250 ml više vrsta € 5,56/1 L

aplikaciju

dnevni ulošci 24 kom – 56 kom € od 0,52/10 kom

Cijena na 2.5.2025.: 1,69 €

Cijena na 2.5.2025.: 3,29 €

kom

2,

39 €

kom

PONUDA

uz

FA

aplikaciju

kom

3,99 €

−24 %

kom

6,99

5,

99 €

kom

PERWOLL RENEW

ONE AVENUE

Woman parfemska voda ili Man toaletna voda 60 ml više vrsta € 78,00/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 7,99 €

BIOREPAIR

Total Protective Repair pasta za zube 2 × 75 ml € 26,60/1 L

4,68 €

−33 %

PONUDA

tekuće sredstvo za pranje osjetljivog rublja 27 pranja 1,35 L više vrsta € 4,44/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 3,19 €

5,30

2,00

L € 13,33/1

dezodorans u spreju 150 ml više vrsta € 15,94/1 L

1,39 €

3,99 kom

2,69 €

−32 %

DR.BECKMANN

29,99

sredstvo za čišćenje staklokeramičkih ploča 250 g € 10,76/1 kg

kom

kom

22,49 €

−25 %

21,89

1 kg € 36,48/

uz aplikaciju

Clear Whey Lemon 600 g € 37,48/1 kg

Cijena na 2.5.2025.: 5,30 €

Cijena na 2.5.2025.: 3,99 €

Cijena na 2.5.2025.: 29,99 €

99

kom

0,75 kom

0,59 €

−21 % GOURMET

kom

21,

99 €

PONUDA ARIEL

20,

L € 4,66/1 2) € 4,24/1 kg

2,99

1)

uz aplikaciju

kom

2,19 €

−26 % MESSMER

Gourmet Gold, Gourmet à la Carte ili Gourmet Perle mokra hrana za mačke 85 g više vrsta € 6,95/1 kg

sredstvo za pranje rublja tekuće 100 pranja 4,5 L1) ili prašak 90 pranja 4,95 kg2) više vrsta 1) € 4,89/1 L 2) € 4,44/1 kg

biljni čaj 30 g – 40 g odabrane vrste € od 54,75/1 kg

Cijena na 2.5.2025.: 0,75 €

Cijena na 2.5.2025.: 31,99 €

Cijena na 2.5.2025.: 2,89 €

Ponuda vrijedi od 5.1. do 11.1.2026. Dragi kupci, i nama se dogode pogreške u tisku, zbog čega se ispričavamo. Unatoč vrlo pažljivom planiranju tvrtke Müller, u rijetkim slučajevima može se dogoditi da jedan proizvod neće biti dostupan u našim poslovnicama. U tom slučaju obratite se našem osoblju, a mi ćemo se potruditi da spomenuti proizvod dobijete. Međutim, ne možemo jamčiti nabavu tog proizvoda. Zbog prostorne ograničenosti proizvodi nisu dostupni u svim Müller poslovnicama. Zadržavamo pravo pogreške. Svoje proizvode prodajemo samo u količinama za potrebe kućanstva, do isteka zaliha. Kod proizvoda koji rade na baterije, ukoliko nije drugačije navedeno, iste nisu uključene u cijenu. Cijene proizvoda izražene su u eurima. Zadržavamo pravo promjene cijena. Kod grupno oslikanih proizvoda cijena vrijedi samo za jedan proizvod. Proizvodi su bez dekoracije. Različiti popusti međusobno se ne zbrajaju, a akcije isključuju. Popust se ne zbraja s kuponima i pogodnostima iz Müller aplikacije za skupljanje bodova. Ponuda vrijedi samo za Hrvatsku. Upisan u Upisnik subjekata u ekološkoj proizvodnji s pravom distribucije / trgovine ekoloških proizvoda pod IBK 499922. Müller trgovina Zagreb d.o.o., Oreškovićeva 6H/1, 10 020 Zagreb, info@mueller.hr Pregled svih poslovnica i njihovih asortimana možete pronaći na našoj internetskoj stranici www.mueller.hr.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Tjedna akcija by Nabava.net Katalozi - Issuu