Skip to main content

Katalog

Page 1

KATALOG

Od srede 02.01. do utorka 13.01.

! a j i c k A Alpska kobasica Gavrilović 350 g 341,85

322,00 920,00/KG

Pasta za zube Colgate 75 ml više vrsta

180,83

-34%

119,00

Majonez Dijamant 540 ml

1.586,67/KG

Čokoladno mleko 1%mm Moja Kravica 2x 0,25 l

Čokolada Milka 250 g, više vrsta

-18%

851,40

800,00/KG

1.596,00/KG

Grašak Frikom 400 g

-17

329,96

110,00 269,00 220,00/L

181,92

150,00 375,00/KG

183,42

139,90

Testenina Barilla 500 g, više vrsta

498,15/L

-24%

278,00/KG

-17%

150,00 375,00/KG

Povrće za rusku salatu Frikom 400 g

%

181,91

-18%

Boranija žuta Frikom 400 g

Alpska kobasica Gavrilović 2,6 kg

399,00 800,00 487,87

119,96

-16

%

179,97

Jogurt 1%mm Moja Kravica 1,5 kg

-15

%

199,97

Voda negazirana Aqua Viva 1,5 l 69,99

-14

%

Sok Pepsi 1,5 l 129,97

-30%

150,00 169,00 60,00 90,00 375,00/KG

112,67/KG

40,00/L

60,00/L


AKCIJA

Od srede 02.01. do utorka 13.01.

SREĆNI PRAZNICI!

Suva šljiva to! 250 g

Pasirani paradajz to! 1 l

273,50

249,00

132,11

119,00

996,00/KG

119,00/L

Toalet papir green tea hit 10 rolni 302,75

-14%

260,00 260,00/PAK

99,91 Sardina u biljnom ulju To! 125 g

-10%

89,00 712,00/KG

Brendovi koje volimo Keks Štark keksići čoko 220 g 121,21

-15%

103,00 468,18/KG

Kafa Doncafe džezverska 100 g 242,97

228,00 2.280,00/KG

2

Čokolada mlečna Najlepše želje 200 g

452,78

-16%

380,00 1.900,00/KG

Keks Štark Lenja pita 135 g više vrsta 136,92

-15%

116,00 859,25/KG


AKCIJA

Od srede 02.01. do utorka 13.01.

NAŠE KRAVE JEDU DOMAĆU HRANU DOMAĆI PROIZVODI DOMAĆI RAD

3


AKCIJA

Od srede 02.01. do utorka 13.01.

Kafa Franck Jubilarna 175 g

-15%

439,02

373

Kafa Jacobs Cronat Gold 100 g 816,72

775,00

,00

7.750,00/KG

2.131,43/KG

Hleb Dondon 7 zrna rezani 450 g

-28%

Corn flakes to! 250 g 82,49

79,00

108,43

78,00

316,00/KG

173,33/KG

349,47

Ovseni napitak sa bademom Boom Box 1 l

-14%

299,00 299,00/L

TOP CENA

Tortilja Kuća dobre hrane 390 g

169,97

Instant palenta Dr Oetker 55 g više vrsta

-24%

129,00

81,78

-15%

69

330,77/KG

,00 1.255,00/KG

100,10

-11%

89,00 1.618,00/KG

novo u ponudi

137,50

Keks Wellness ovsene pahuljice 210 g

4

-10%

123

,00 585,71/KG

382,80

Čaj Plantago 36 g više vrsta

-10%

344

,00 9.555,56/KG

Granola šumsko voće Dobra 300 g 318,70

-15%

269,00 896,67/KG


AKCIJA

Od srede 02.01. do utorka 13.01.

5


AKCIJA

Od srede 02.01. do utorka 13.01.

Surutka Dr Milk 1 l

Kefir 2,8%mm Dr Milk 1 kg

69,96

164,97

-14%

60,00

139,00

60,00/L

139,00/L

Sveže mleko 2,8%mm Moja Kravica 1,46 l

Sveže mleko 2,8%mm Dukat 1,5 l 197,70

179

179

-17%

229,99

189

,00 119,33/L

Jogurt 2,8%mm Dukat 1,5 kg 198,55

-15%

,00

119,33/KG

126,00/L

154,99

129,00 129,00/L

Jogurt Balans+ 1,5 l

Jogurt gusti 2,8%mm Moja Kravica 1 kg

239,98

174,99

-17%

199

,00

Mleko 2,8%mm Moja Kravica 1 l

-16%

-11%

155,00

,00 132,67/KG

155,00/KG

cena je iskazana na 100 g

Jogurt 9%mm Grekos 400 g

6

148,33

134

,00 335,00/KG

Pavlaka 20%mm Belkino 180 g

69,99

65

,00 361,11/KG

248,50

Sitan sir 10%mm Belkino 450 g

-11%

219

,00 486,66/KG

Sitan sir 10%mm Belkino 1 kg

43,30

-10%

39,00 390,00/KG


AKCIJA

Od srede 02.01. do utorka 13.01. cena je iskazana na 100 g

Slajs sir Mlekovita 100 g više vrsta

157,93

164,96

150,00

150,00

1.500,00/KG

Sirni namaz Sirko 100 g

110,19

1.500,00/KG

990,00/KG

Sirni namaz ABC Dijamant 200 g

Namaz tzatziki Stado Moje 230 g

249

,00

215,00

1.245,00/KG

Sir 45%mm Somborska President 250 g

Margarin Dobro jutro light 500 g

-18%

175

,00 760,87/KG

Namaz urnebes Stado Moje 230 g

272,41

1.249,00/KG

876,00/KG

Topljeni sir 35%mm Biser 140 g

-11%

115

195,75

Sir 45%mm kačkavalj Biser 450 g

-19%

219,00

129,42

-14%

124,90

Sir Trapist Biser 100 g

-10%

99,00

146,50

,00 230,00/KG

-15%

165

,00 717,39/KG

Voćni jogurt Fruttis 125 g

875,87

-24%

659,00 1.464,44/KG

240,12

-24%

182,00 1.300,00/KG

66,97

63,00 504,00/KG

Mlečni napitak Protein Vindija 0,5 l, više vrsta 274,97

249,00 498,00/L

7


AKCIJA

Dimljena suva slanina vakuum Delikato 1 kg

1.504,50

Od srede 02.01. do utorka 13.01.

-10%

1.349

,00 1.349,00/KG

-23%

456,71

349

Čajna kobasica vakuum Delikato 300 g

,00 1.163,33/KG

279,02

Domaća kobasica Carnex 310 g

265,00 854,83/KG

Slajs Zlatiborac 100 g, više vrsta

do -17%

262,00/276,00

228,00 2.280,00/KG

241,50

Mortadela Zlatiborac 125 g, više vrsta

Čajna kobasica mini Neoplanta 295 g

Stišnjena šunka Neoplanta 330 g

-10%

217,00 1.736,00/KG

657,99

-15%

559,00 1.894,92/KG

469,99

-15%

399,00 120,90/KG

Pilikato kobasica Delikato 1 kg

380,00 380,00/KG

8

Stišnjena šunka Neoplanta 1 kg

1.187,20

-20%

949

,00 949,00/KG

161,46

Planinska kobasica specijal Yuhor 325 g

153,00 470,76/KG


AKCIJA

Namaz sa povrćem Naturel 75 g, više vrsta

129,97

-35%

84,00 1.120,00/KG

179,81

Pašteta Argeta tuna 95 g

Od srede 02.01. do utorka 13.01.

69,78

Pašteta Carnex šunka 50 g

66,00

158

1.663,16/KG

Pašteta Carnex jetrena 50 g

1.320,00/KG

-12%

,00

66,04

144,07

Kobasica specijal Yuhor 325 g, više vrsta

136

62,00

,00 418,46/KG

1.240,00/KG

Mesni narezak Carnex 100 g

Kobasica fino usitnjena Wudy 300 g

139,73

-10%

125,00 1.250,00/KG

180,60

163,00 543,33/KG

KUPNOI

ZAJED

kupi zajedno Tuna komadići To! 160 g

2 za 220,00 243,20

687,50/KG

Tuna komadi Giana 170 g

197,63

-14%

169,00 994,11/KG

Filet soma Pink Tropic 1 kg 457,88

439,00 439,00/KG

do -15%

Kobasica fino usitnjena Pipi i Gudi 205 g

178,10/188,00

158,00 770,73/KG

9


AKCIJA

Od srede 02.01. do utorka 13.01.

Slatka paprika Aleva 100 g

Začin za punjenu papriku i sarmu Aleva 60 g

325,55

107,97

293

99,00

,00

1.650,00/KG

2.930,00/KG

Začin za riblju čorbu Aleva 90 g

Paradajz supa Aleva 80 g 112,46

112

139,97

125

,00 1.400,00/KG

279,97

Instant nudle Indo 400 g

Kečap pizza Polimark 500 g

177,41

-10%

159,00 318,00/KG

10

-10%

,00

Testenina Sentella koso sečena 350 g

1.388,89/KG

58,21

55,00 157,14/KG

-21%

219,99 549,97/KG

Senf Polimark 100 g 74,97

-13%

65,00 650,00/KG

459,97

Sos pesto genovese Barilla 190 g

-14%

395,00 2.078,95/KG


AKCIJA

Od srede 02.01. do utorka 13.01.

Krastavci To! 680 g

220,00

Krem za kuvanje Polimark 200 ml

323,52/KG

Pečena paprika To! 680 g

384,05

Pomfrit Fresco Frikom 1 kg

Rolnice kapri Frikom 800 g

-14%

329

437,77

333

,00 329,00/KG

429,00

Panirani riblji štapići premium Frikom 300 g

-13%

379,00 473,75/KG

489,70/KG

,00 1.126,67/KG

170,00/KOM

109,00 545,00/KG

229,00 229,00/KG

136,05

Kukuruz šećerac To! 450 g

-12%

170,00

-18%

241,96

Kiflice sa susamom To! 1 kg

-21%

338

193,58

Papir za pečenje Fino 16 listova

,00

134,08

124,00 275,55/KG

340,43

Aluminijumska folija Fino 20 m

-17%

282,00 282,00/KOM

11


AKCIJA

Od srede 02.01. do utorka 13.01.

-11%

96,38

Margarin stoni dijavit Dijamant 250 g

85,00 340,00/KG

12

364,00/KG

114,00

Biljni šlag Whipping cream 0,5 l

570,00/KG

Kore za tortu tamne Vincinni 700 g

Keks Bevita 680 g

91,00

Šećer u prahu C 250 g

-15%

134,97

Oblande Favorit 200 g

-13%

104,69

239

,90 352,79/KG

589,97

549

238,32

Keks Zlatni pek 630 g

,00

420,00/L

-10%

469,00 938,00/KG

-15%

320,63/KG

-18%

210,00

521,70

Šlag C 500 g

784,29/KG

202,00

258,00

485,95

Krem Eurokrem 500 g

-24%

368,00 736,00/KG


AKCIJA

131,57

Čokoladica Twix, Mars 70−75 g

Od srede 02.01. do utorka 13.01.

-15%

111,00 1.480,00/KG 1.586,00/KG

Kroasan 7Days Super Max 110 g, više vrsta

156,87

-20%

125,00 1.136,36/KG

Kakao tabla Za-Za 85 g više vrsta

Kolač Jaffa brownie 60−75 g, više vrsta

148,49

Roler Cipiripi 150 g više vrsta

Cerealiје Lino Pillows 250 g, više vrsta

142,00

Keks Domaćica 230 g

946,66/KG

311,83

1.076,00/KG

112,00 486,96/KG

-13%

269,00

121,85

Žitni bar Nesquik choco maxi 25 g

79,38

Gumene bombone Haribo 100 g, više vrsta

-11%

69,97 2.798,80/KG

Žitni bar Nesquik 25 g

91,00

-12%

80,00 941,17/KG

81,03

75,00 1.250,00/KG 1.250,00/KG

157,95

-10%

142,00 1.420,00/KG

84,97

-17%

69,97 2.798,80/KG

13


AKCIJA

Medenjaci beli posni 500 g

Od srede 02.01. do utorka 13.01.

242,41 484,82/KG

Napolitanke Frondi nugat 250 g

Plazma kocka 135 g više vrsta

Medenjaci Medeno srce 350 g

Suncokret šareni slani Cricky Nuts 200 g

14

334,43

-15%

284

,00 811,42/KG

139,97

126,00 630,00/KG

Bombone Negro i karamel lešnik 250 g

Štapići Pardon kikiriki 210 g

280,50

-10%

252,00 1.008,00/KG

197,92

184,00 1.362,96/KG

269,59

Napolitanke Nela Štark 132 g

-15%

229

156,48

Napolitanke Štark čokolada 180 g

,00 916,00/KG

Kikiriki pečeni slani to! 300 g, više vrsta

-11%

139,00 661,90/KG

Čips Chipsy rebrasti 95 g više vrsta

153,06

-10%

137,00 761,11/KG

137,66

-12%

121,00 916,66/KG

115,09/120,1

115,00 383,33/KG

147,50

-12%

129,00 1.357,89/KG


AKCIJA

Od srede 02.01. do utorka 13.01.

Kokice Clipsy 115 g Flips Clipsy Mix 150 g više vrta

146,06

146,06

134,00

134,00

893,33/KG

1.165,22/KG

167,00

Flips Smoki kikiriki 250 g

668,00/KG

181,57

-12

159

87,97

80

,00 1.060,00/KG

Pivo Zaječarsko 0,5 l 84,97

80,00 160,00/L

Kikiriki Gud prženi 330 g

346,43

-15%

292,00 884,84/KG

Energetski napitak Guarana 0,5 l, više vršta

Energetski napitak Hell limenka 0,25 l

%

Čips Čačanski 150 g više vrsta

-12%

190,29

94,97

80,00

,00

160,00/L

320,00/L

Pivo Stella Artois limenka 0,5 l

Pivo Jelen limenka 0,5 l

149,97

94,97

-29%

105,00 210,00/L

-15%

-13%

82,00 164,00/L

15


AKCIJA

Od srede 02.01. do utorka 13.01.

Sok Cockta 0,5 l više vrsta 84,47

-10%

76

Sok Pepsi limenka 0,33 l, više vrsta 67,07

63

,00 152,00/L

Sok Family 1,5 l više vrsta 193,20

Sok Schweppes 1,25 l, više vrtsa

-15%

-10%

127

,00 190,90/L

,00 101,60/L

136,37

127,00 101,60/L

-15%

211,61

164,00

142,04

179,00

109,33/KG

119,33/L

Sok Sola 1,5 l više vrsta 191,39

-20%

153,00 102,00/L

Voda gazirana Knjaz Miloš 4x 1,25 l

16

174,68

-11%

155,00 31,00/L

Voda gazirana Vrnjci 2 l

58,66

54,00 27,00/L

-19%

161,07

Sok Bravo Sunny 1,5 l više vrsta

130,00 86,67/L

Voda gazirana Heba 1,5 l više vrsta 81,29

-10%

73,00 48,67/L


AKCIJA

Od srede 02.01. do utorka 13.01.

Šampon Head&Shoulders 400 ml više vrsta 680,33

619

,00 1.547,50/L

Sapun Dove 90 g više vrsta

128,46

-16%

107

Dezodorans Fa150 ml više vrsta

280,05

274,00

,00 1.188,89/KG

1.826,67/L

Ulošci Discreet Waterlily 169,36

-15%

143,00 143,00/PAK

Poklon set B.U. više vrsta

Vlažne maramice Becutan

699,97

647,00 647,00/PAK

263,45

Farba za kosu Palette više vrsta

-31%

181

,00 181,00/PAK

Salvete Fresh 20/1 više vrsta

317,27

310,00 310,00/KOM

158,27

-10%

142

,00 142,00/PAK

Dečija kaša Nutrino 190 g više vrsta

242,55

-12%

213,00 1.121,05/KG

Ubrus Hit 81,14

76,00 76,00/PAK

17


AKCIJA

Od srede 02.01. do utorka 13.01. 30 pranja

36 pranja

60 pranja

Deterdžent Ariel Mountain Spring 1,95 kg

Kapsule Merix Lotus Uni 36 pranja

687,52

673

1.104,45

-17%

911

,00

18,69/KAPSULA

Deterdžent Merix jorgovan 4,5 kg 1.147,59

1.124,00

,00 467,17/KG

208,14/KG

36 pranja

Omekšivač Silan Fresh Sky 0,88 l 250,01

245,00 278,40/L

WC osveživač Bref kuglice 3x50 g, više vrsta

Hrana za mačke Whiskas 85 g, više vrsta

18

334,98

325,00 2166,6/KG

99,97

-10%

89

,00 1.047,06/KG

Tablete za sudove Finish All in 1 limun 26/1

790,02

-10%

711,00 27,35/TABLETA

Tečni deterdžent Fairy 0,9 l, više vrsta

384,97

Sredstvo za čišćenje Domestos Pine Fresh 0,75 l 280,03

266,00

Toalet papir Zewa Deluxe Pure White 16 rolni

354,66/L

-17%

317,00 352,22/L

1.319,97

792,00 792,00/PAK

Hrana za pse Friskies 500 g, više vrsta 284,97

-15%

242

,00 484,00/KG

-39%

259,97

-13%

225,00 450,00/KG


AKCIJA

Od srede 02.01. do utorka 13.01.

Vino kuvano crveno Župa 1 l

Vino Veseli Lala 1 l više vrsta

Vino voćno Sangria 1 l više vrstav

399,97

399,97

479,97

-12%

349,00

350,00

349,00/L

Bombonjera Raffaello 150 g

Božićni darovi

585,16

-12%

514

,00

Čokolada Kinder 150 g

3.426,67/KG

360,00/L

274,10

265,00 1.766,67/KG

299,97

Sova emotivna 33 cm + ćebe 130 x 180 cm Dormeo

149,97

Božićni ukras jež

149,97/KOM

-24%

360,00

350,00/L

299,97/KOM

Božićni badnjak

-12%

5.999,97

-46%

3.199,00 3.199,00/KOM

249,97 249,97/KOM

8.199,97

Ćebe 130 x 190 cm + jastuk Dormeo

Božićna pšenica

-48%

4.199,00 4.199,00/KOM

299,97 299,97/KOM

19


AKCIJA

Od srede 02.01. do utorka 13.01.

o v o N SuPer tehnika

Online a

za 10 dan

za SuPer dom!

Frižider kombinovani CF174ELFS Dimenzije: 47 x 150 x 51,1 cm

28.999,97 28.999,97

Za više informacija skeniraj QR kod

Mašina za pranje veša WFL−140816PMI Dimenzije: 59,5 x 85 x 56 cm

Šporet kombinovani FC22502WH Dimenzije: 50 x 85 x 65 cm

40.999,97

26.999,97

40.999,97

Ponuda traje dok traju zalihe. Moguća promena cena samo u slučaju promene cena dobavljača ili u slučaju promene poreskih stopa. Nismo odgovorni za eventualne štamparske greške. Fotografije mogu odstupati od stvarnog izgleda proizvoda. Posetite nas na:

www.persu.rs

persumarketi

persumarketi

26.999,97

Liflet � 01/ 2026 Nije u asortimanu svih prodavnica


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Katalog by Nabava.net Katalozi - Issuu