Skip to main content

Tjedna akcija

Page 1


Zemlja podrijetla: ALBANIJA Cijena na 02/05/2025: 1,89 €

0,791,49 za

Cijena na 24/03/2026: 7,39 €

1,592,29 za kom -30%

MALINA

125 g

1 kg = 12,72 €

Zemlja podrijetla: ŠPANJOLSKA

Cijena na 02/05/2025: 2,49 €

1,09 1,49 za 100 g

pakiranje

BURGUNDSKA ŠUNKA

1 kg = 10,90 €

Cijena na 01/08/2025: 14,90 €

0,75 1,05 za kom

LOVAČKI KRUH

400 g

1 kg = 1,88 €

Cijena na 02/05/2025: 105,00 €

0,89 1,29 za kg -31%

KUPUS MLADI

Zemlja podrijetla: MAKEDONIJA

Cijena na 02/05/2025: 1,49 €

1,19 1,59 za 100 g

SIR PAŠNJAK

1 kg = 11,90 €

Cijena na 02/05/2025: 15,90 €

0,50 0,69 za kom

DONUT VANILIJA PUNJENI

71 g 1 kg = 7,04 €

Cijena na 02/05/2025: 0,69 €

Ponuda

Naši proizvodi

3,194,59

1,49

2,99

0,59

0,59 0,99

Naši proizvodi

0,59

1,992,89 za kom

500 g 1 kg = 3,98 € Cijena na 02/05/2025: 2,89 €

TUNA U VLASTITOM SOKU 3 x 80 g

1,85

1,391,99 -30% VOĆNI GELEE BOMBONI

400 g 1 kg = 3,48 € Cijena na 02/05/2025: 2,29 €

7,4910,99 -31% VINO GRAŠEVINA 5 l 1 l = 1,50 € Cijena na 02/05/2025: 10,99 €

1,391,99

1,65 2,39 za kom -30% SIRUP BOROVNICA/ NARANČA

1 l Cijena na 02/05/2025: 2,09 €

1,69 2,89 -41%

KOKTEL HUGO

750 ml 1 l = 2,26 € Cijena na 02/05/2025: 2,89 €

1

Naši proizvodi

4,49

1,09

0,95

2,99

5,49

2,99

3,42

Voće i povrće

Zemlja podrijetla: ITALIJA Cijena na 16/07/2025: 1,99 € 1,55 1,99 za kg

JABUKA GRANNY SMITH

1,75 2,19 za kom

ZELENA I CRVENA SALATA

250 g

1 kg = 7,00 €

Zemlja podrijetla: ITALIJA

Svježe meso

12,99

JUNEĆI BUT BEZ KOSTI Cijena na 02/05/2025: 12,99 €

2,89 4,19 za

1,99 2,29 za kom

GROŽĐE BIJELO BEZ SJEMENKI

500 g

1 kg = 3,98 €

Zemlja podrijetla: INDIJA Cijena na 02/05/2025: 2,22 €

Najniža cijena u 30 dana

6,29 7,79 za kom

ORHIDEJA U KERAMIČKOJ TEGLI 12 CM

Zemlja podrijetla: SLOVENIJA Cijena na 02/05/2025: 7,79 €

06.-12. svibnja 2026.

Najniža cijena u 30 dana

3,49 5,99 za kg -41%

SVINJSKI BUT BEZ KOSTI Cijena na 02/05/2025: 6,69 €

4,99 5,99 za kom

SARAJEVSKI ĆEVAPČIĆI 500 g

kg = 9,98 €

1,69 2,09 za 100 g

PRŠUT MONVISO

1 kg = 16,90 € Cijena na 10/12/2025: 17,90 €

0,55 0,71 za 100 g

DOMAĆI JEGER

1 kg = 5,50 € Cijena na 05/06/2025: 7,10 €

Ponuda iz odjela Delikatesa može varirati u nekim trgovinama.

Pekarnica Pekarnica

BEZ KVASCA

MIJEŠANI 400 g 1 kg = 2,48 €

1,19 1,59 za 100 g

DIMLJENA KUHANA ŠUNKA IZ KOMADA BUTA

1 kg = 11,90 € Cijena na 01/01/2026: 15,90 €

2,49 3,49 za kom

Najniža cijena u 30 dana

SIR BURRATA

150 g 1 kg = 16,60 €

06.-12. svibnja 2026.

Najniža cijena u 30 dana

BUREK S JABUKAMA

0,69 0,99 za kom

0,40 0,59 za kom -32%

200 g

0,99 1,45 za kom -31% SOMUN

1 kg = 2,00 € Cijena na 04/09/2025: 0,59 €

3,49 5,49 za kom -36%

KOLAČ ČUPAVCI 480 g 1 kg = 7,27 € Cijena na 03/09/2025: 5,49 €

06.-12. svibnja 2026.

Najniža cijena u 30 dana

7,49 9,99

ČOKOLADNE

PRALINE

1 kg Cijena na 02/05/2025: 9,99 €

2,89 3,39

MOZART KUGLICE

200 g

1 kg = 14,45 € Cijena na 03/07/2025: 3,39 €

1,79 2,39 za kom

4,99 6,49 PRALINE MELODY

310 g 1 kg = 16,10 € Cijena na 02/05/2025: 5,99 €

4,49 6,99 -35%

RUMENI MUŠKAT

750 ml

1 l = 5,99 € Cijena na 02/05/2025: 5,02 €

SVIJEĆA MIRISNA VIŠE VRSTA

Cijena na 02/05/2025: 2,39 €

1,692,99 -43% VINO FRAGOLINO

750 ml 1 l = 2,26 € Cijena na 02/05/2025: 2,52 €

3,49 5,39 za kom -35% ŽENSKA PARFEMSKA VODA VIŠE VRSTA

100 ml 1 l = 34,90 € Cijena na 01/07/2025: 5,39 €

Naši proizvodi

REZANI PREDPRŽENI 1 kg

1,492,69

Cijena na 19/06/2025: 2,69 € 1,99 2,19

2,19

450 g

0,79 0,99 SLADOLED ČAŠICA ŠLAG

110 g

1 kg = 7,19 € Cijena na 10/07/2025: 0,99 €

1,89 2,29 SUHA PEČENICA

100 g

1 kg = 18,90 € Cijena na 02/05/2025: 2,29 €

GRAŠAK FINI 1

Cijena na 20/09/2025: 2,19 €

3,99

2,19 2,99 HRENOVKE 12 KOM 1 kg

3,19 4,19

2,19

za kom

KOLIČINA RIBLJI BURGERI S POVRĆEM VIŠE VRSTA 160 g 1 kg = 13,69 €

Cijena na 02/05/2025: 2,19 €

2,49

8,90 € Cijena na 25/07/2025: 2,49 €

DIMLJENA PANCETA 200 g 1 kg = 15,95 € Cijena na 15/05/2025: 4,19 €

-30% SIR GOUDA za kg

Cijena na 22/07/2025: 10,99 €

7,9911,49 popust na blagajni

Naši proizvodi

1,69 2,25

SIR BRIE

200 g

1 kg = 8,45 € Cijena na 02/05/2025: 2,25 €

2,19 2,99 SURIMI COCKTAIL

160 g

1 kg = 13,69 € Cijena na 02/05/2025: 2,99 €

1,19 1,49 PUDING ČOKOLADA I VANILIJA

4 x 100 g 1 kg = 2,98 € Cijena na 22/07/2025: 1,49 €

0,69 0,99 za kom -30% INSTANT TJESTENINA NOODLES VIŠE VRSTA

65 g 1 kg = 10,67 € Cijena na 02/05/2025: 0,99 €

-37%

0,99 1,59 za kom

SVJEŽA TJESTENINA TROFIE/ STROZZAPRETI

500 g

1 kg = 1,98 € Cijena na 02/05/2025: 1,59 €

1,49 1,99 za kom

TEKUĆI JOGURT JAGODA/ ŠUMSKO VOĆE

1 kg Cijena na 02/05/2025: 1,99 €

1,49 2,09

KONDENZIRANO ZASLAÐENO MLIJEKO

300 g 1 kg = 4,97 € Cijena na 02/05/2025: 2,09 €

4,99 7,49 -33% MASLINOVO EKSTRA DJEVIČANSKO ULJE

1 l Cijena na 08/05/2025: 8,49 €

0,751,09 -31% JOGURT 0,1% M.M. 500 g 1 kg = 1,50 € Cijena na 02/05/2025: 1,09 €

3,99 5,89 -32% RIŽA BASMATI 2 kg

1 kg = 2,00 € Cijena na 02/05/2025: 5,89 €

Naši proizvodi

za kom OGRANIČENA KOLIČINA MASLINE PUNJENE INĆUNIMA/ PAPRIKOM

1,49

350 g

1 kg ocijeđene

mase = 4,26 €

Cijena na 02/05/2025: 1,39 €

OGRANIČENA KOLIČINA NAMAZ OD LJEŠNJAKA

3,99

1 kg Cijena na 17/12/2025: 3,99 €

OGRANIČENA KOLIČINA NAPOLITANKE U KOCKICAMA OD LJEŠNJAKA

1,59

250 g

1 kg = 6,36 €

Cijena na 30/05/2025: 1,09 €

KOLIČINA

1,09 za kom

1 l Cijena na 10/04/2026: 1,09 €

0,45 0,59

GRAH ŠARENI

240 g

1 kg ocijeđene

mase = 1,88 € Cijena na 02/05/2025: 0,59 €

1,09 1,39

BISKVIT PLUM CAKE GRČKI JOGURT 192 g 1 kg = 5,68 € Cijena na 31/01/2026: 1,39 €

2,974,77

06.-12.

1,39 1,89

cijena u 30 dana

ČIPS SLANI KLASIK

300 g 1 kg = 4,64 € Cijena na 02/05/2025: 1,89 €

2,49 2,99 INSTANT NAPITAK LIMUN/BAZGA

460 g 1 kg = 5,42 € Cijena na 27/02/2026: 2,99 €

0,65 0,79 PIVO GRALSBURG 4,3% VOL.

500 ml 1 l = 1,30 € Cijena na 02/05/2025: 0,79 €

Naši proizvodi

1,351,99

3,99 5,69

1,49

2,49

0,45

1,09

0,99 1,59

4,49

Dexal proizvodi za pranje rublja osiguravaju besprijekornu čistoću i dugotrajnu svježinu uz pouzdanu njegu tvoje odjeće. Učinkoviti su već pri niskim temperaturama, nježni prema tkaninama i sigurni za svakodnevnu upotrebu cijele obitelji.

Za prljavu odjeću i mirnu glavu – tu je Dexal!

Ograničena ponuda

139,99

ŽENSKI BICIKL 26"*

Spušteni okvir za lakše penjanje i spuštanje, aluminijski naplatci, TY21 Shimano 6-brzinski mjenjač s trenjem, čelične Vbrake kočnice, sustav rasvjete s baterijom, čelični nosač za prtljagu i blatobrani, nogar i košara, boje: lješnjak, svijetloplava i crna.

169,99

MOUNTAIN BIKE 29*

Čelični okvir za brdsko biciklizam 29", amortizirana vilica, 21 brzina, Shimano ty300 mjenjač, Sunrun komande, V-kočnice, aluminijski naplatci.

4,99 za kom

GEL SJEDALO ZA BICIKL* 2 različita modela su dostupna.

9,99

PUMPA S MANOMETROM*

Opremljen s 3 adaptera za napuhavanje zračnih madraca, lopti i guma, s univerzalnom dvostrukom glavom koja odgovara uobičajenim tipovima ventila: Schrader, Dunlop i Presta.

4,99 za kom

TORBA ZA BICIKL*

129,99 za kom

DJEČJI BICIKL 20*

20" MTB, čelični okvir, kruta čelična vilica, 6 brzina, Shimano ty300 mjenjač, Saiguan kontrole, V-kočnice, aluminijski naplatci.

Razno: torba za mobitel/torba ispod sjedala/ torba za okvir.

3,99

NAVLAKA ZA BICIKL* Vodootporno, dimenzije: 200 x 110 x 58 cm.

7 , 99

2 TORBE ZA BICIKL*

Dimenzije: 29 x 12 x 34 cm, kapacitet 24 l, s reflektirajućom trakom i stražnjim nosačem.

Ograničena ponuda

12,99

ŽENSKA HALJINA*

100% pamuk, veličine S/XL, svijetle i tamne boje trapera.

9,99

ŽENSKA TORBA*

Veličina: 40 x 15 x 30 cm, razni modeli.

6,99

ŽENSKA MAJICA*

Veličine S/M/L/XL, razne boje.

8,99

ŽENSKE HLAČE*

S elastičnim pojasom, veličine S/M/L/XL, boje: crna i zelena.

14,99

CARGO HLAČE*

100% pamuk, veličine M-XXL, razne boje.

12,99

KRATKE CARGO HLAČE*

100% pamuk, veličine M-XXL, boje: kamuflažno zelena i golublje siva.

5,99

POLO MAJICA*

100% pamuk, veličine M-XXL, boje: tamnoplava i crna.

9,99

KRATKE HLAČE*

100% pamuk, veličine M-XXL, s vezicom u struku, razne boje.

24,99

za par

TENISICE 'RIFLE'*

S vezicama, veličine od 37 do 46.

12,99 za par

DJEČJE TENISICE*

Sa svjetlima, veličine od 24 do 30, razne licence.

Cijena na 02/05/2025: 0,89 € -34% 0,45 0,69 za kg voće i povrće

KRUMPIR MLADI

Zemlja podrijetla: EGIPAT

SVINJSKI BUT KOCKICE

500 g 1 kg = 4,98 €

3,29 4,79 za kom

KOLAČ ŠARENE OBLATNE

250 g

1 kg = 13,16 €

Cijena na 20/08/2025: 4,79 €

Cijena na 06/11/2025: 3,39 €

2,49 3,39 za kom mesnica pakiranje

2,39 3,99

8,19 10,99

SIR TVRDI KRAVLJI

700 g

1 kg = 11,70 €

Cijena na 19/06/2025: 10,99 €

cijena u 30 dana

SLADOLED MINI VANILIJA S BADEMIMA 8 KOM

328 g

1 kg = 7,29 €

Cijena na 19/06/2025: 3,99 €

-40%

0,69 0,99

GAZIRANA VODA LIMUNSKA TRAVA I LIMETA

1,5 l 1 l = 0,46 €

Cijena na 02/05/2025: 0,99 €

-30%

Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Tjedna akcija by Nabava.net Katalozi - Issuu