Skip to main content

Tjedna akcija

Page 1


Koji hrvatski genijalac najbolje opisuje tvoj stil kupnje?

Riješi kviz, odgovori na kreativno pitanje i osvoji...

6x 500 eura poklon bon

Sudjeluj i osvoji na

4,99 7,49 -33%

MASLINOVO EKSTRA DJEVIČANSKO ULJE 1 l Cijena na 08/05/2025: 8,49 €

0,89 1,15

1,5 l 1 l = 0,60 € Cijena na 02/05/2025: 1,05 €

RAJČICA 700 g 1 kg = 1,22 € Cijena na 02/05/2025: 1,49 € 0,85 1,49

2,09 2,79

OGRANIČENA KOLIČINA

KOBASICA KRANJSKA 320 g 1 kg = 6,54 € Cijena na 02/05/2025: 2,79 €

ŠLJIVA 1 kg

0,99 za kom voće i povrće

Zemlja podrijetla: HRVATSKA/SRBIJA Cijena na 22/07/2025: 2,49 €

5,49

pakiranje

MARELICA

Zemlja podrijetla: MAKEDONIJA Cijena na 03/05/2025: 15,00 €

OGRANIČENA KOLIČINA

GROŽĐE MIX

1,29 1,49 za kg

1,89 za kom

500 g 1 kg = 3,78 €

Zemlja podrijetla: ITALIJA Cijena na 25/07/2025: 2,99 €

pakiranje

MINI RAJČICA SUNSTREAM

200 g 1 kg = 9,95 €

Zemlja podrijetla: HRVATSKA Cijena na 04/06/2025: 2,99 €

PAPRIKA ROG

1,992,99 za kom -33%

500 g

1 kg = 1,78 €

0,89 1,29 za kom -31%

Zemlja podrijetla: MAKEDONIJA Cijena na 02/05/2025: 1,99 € pakiranje

i povrće Najniža cijena u 30 dana

KUPUS CRVENI

Zemlja podrijetla: HRVATSKA Cijena na 02/05/2025: 1,49 €

LUK LJUBIČASTI RUKAVAC

0,85 1,09 za kom

Zemlja podrijetla: HRVATSKA Cijena na 13/11/2025: 1,19 €

0,49 0,79 za kg -37%

1,692,29 za kom

SALATA MISTICANZA I JESTIVO CVIJEĆE

200 g 1 kg = 8,45 €

Zemlja podrijetla: ITALIJA Cijena na 02/05/2025: 2,29 €

7,99 8,99 za kom

ORHIDEJA 2 GRANE

Zemlja podrijetla: SLOVENIJA Cijena na 02/05/2025: 8,99 €

3,49 4,99 za kg -30%

Od četvrtka, 06.08. do 11.08.

Najniža cijena u 30 dana

SVINJSKA

SLABINA I LEĐA

BEZ KOSTI

Cijena na 12/05/2026: 4,99 € pakiranje

10,99 16,79 za kg -34%

TELEĆA LOPATICA

BEZ KOSTI

Cijena na 06/03/2026: 16,79 € pakiranje

2,69 3,09 za kg

DOMAĆE SVJEŽE

PILE

Cijena na 24/03/2026: 3,09 € pakiranje

FILETI ATLANSKOG

LOSOSA

500 g

1 kom = 17,98 €

8,99 11,79 pakiranje

Cijena na 02/05/2025: 10,99 €

2,89 4,19 za kom -31%

MIJEŠANO

MLJEVENO MESO

450 g

1 kg = 6,42 €

Cijena na 02/05/2025: 3,79 € pakiranje

SVINJSKO CARSKO

3,09 za kom

pakiranje

MESO S KOŽOM BEZ

KOSTI NAREZANO

500 g

1 kg = 6,18 €

Cijena na 29/05/2025: 3,39 €

3,594,19 za kg

PUREĆI BATAK S KOSTI I KOŽOM

Cijena na 18/06/2025: 4,39 € pakiranje

ORADA OČIŠĆENA

SVJEŽA za kg

Cijena na 02/05/2025: 11,55 € -30%

12,59 17,99

Najniža cijena u 30 dana

DOMAĆA SUHA KOBASICA

1 kg = 12,90 €

Cijena na 05/06/2025: 16,90 €

1,29 1,69 za 100 g

1,391,99 za 100 g -30%

DOMAĆA PANCETA

NA POSEDARSKI

1 kg = 13,90 €

Cijena na 02/05/2025: 19,90 €

1,59 2,19 za 100 g

ISTARSKA SALAMA

1 kg = 15,90 €

Cijena na 02/05/2025: 21,90 €

0,99 1,39 za 100 g

KUHANI SIR S CRVENOM PAPRIKOM

1 kg = 9,90 €

Cijena na 02/05/2025: 13,90 €

1,09 1,42 za 100 g

KUHANA ŠUNKA ZLATNA

1 kg = 10,90 €

Cijena na 02/05/2025: 14,20 €

ŠKRIPAVAC

POLUTVRDI SIR

1 kg = 9,90 €

Cijena na 02/05/2025: 12,90 €

SVJEŽI

0,36 0,59 za 100 g -38%

POLUMASNI SIR

1 kg = 3,60 €

Cijena na 02/05/2025: 5,90 €

0,99 1,49 za 100 g -33%

0,90 1,24 za 100 g

DIMLJENI SIR GAUDA

1 kg = 8,99 €

Cijena na 02/05/2025: 12,40 €

Ponuda

0,69 1,05 za kom -34%

Najniža cijena u 30 dana

LOVAČKI KRUH

400 g

1 kg = 1,73 €

Cijena na 02/05/2025: 105,00 €

BUREK S JABUKAMA

0,69 0,99 za kom -30%

155 g

1 kg = 4,45 €

Cijena na 02/05/2025: 0,89 €

0,20 0,25 za kom

PECIVO S PROKLIJALOM RAŽI

70 g

1 kg = 2,86 €

Cijena na 01/10/2025: 0,29 €

0,791,19 za kom -33%

DONUT LINO LADA

76 g

1 kg = 10,39 €

Cijena na 16/04/2026: 1,19 €

1,091,79 za kom -39%

KRUH PANJ

400 g

1 kg = 2,73 €

Cijena na 02/05/2025: 1,79 €

0,751,19 za kom -36%

0,150,29 za kom -46%

90 g

1 kg = 8,33 €

Cijena na 01/01/2026: 1,19 €

ŠTAPIĆ S PILETINOM I POVRĆEM

PECIVO MINI SOMUN

50 g

1 kg = 3,09 €

Cijena na 02/05/2025: 0,29 €

3,795,49 za kom -30%

KOLAČ ČUPAVCI

480 g

1 kg = 7,90 €

Cijena na 03/09/2025: 5,49 €

Pekarnica

OGRANIČENA KOLIČINA KREM JUHA OD POVRĆA

2,19

600 g

1 kg = 3,65 € Cijena na 16/05/2026: 1,99 €

1,591,99

MINI KROASANI 1 kg Cijena na 11/11/2025: 1,99 €

5,99 7,99

MINI PIZZA MARGHERITA 12 KOM 1,08 kg

1 kg = 5,55 € Cijena na 02/05/2025: 7,99 €

OGRANIČENA KOLIČINA PANZEROTTI S RAJČICOM I MOZZARELLOM 2 KOM

1,99

2,793,79

SLADOLED BOURBON VANILIJA 950 g

250 g

1 kg = 7,96 € Cijena na 02/05/2025: 1,79 €

1 l = 2,94 € Cijena na 19/06/2025: 3,79 €

2,69 3,89 -30% SLADOLED KORNET OD PISTACIJA 6 KOM

450 g 1 kg = 5,98 € Cijena na 02/05/2025: 3,89 €

2,69 3,99 -32% SLADOLED MINI VANILIJA S BADEMIMA 8 KOM

328 g

1 kg = 8,21 € Cijena na 19/06/2025: 3,99 €

OGRANIČENA KOLIČINA LEDENI ŠTAPIĆI VIŠE VRSTA 12 KOM

2,19

840 g

1 kg = 2,61 € Cijena na 02/05/2025: 2,99 €

Od četvrtka, 06.08. do 11.08.

Najniža cijena u 30 dana

1,59 -33%

TIROLSKA KOBASICA

400 g

1 kg = 3,98 €

Cijena na 02/05/2025: 2,42 €

2,99 3,99

PUREĆA PRSA PEČENA

350 g

1 kg = 8,55 €

Cijena na 29/05/2025: 3,99 €

1,591,79

ŠUNKA KUHANA

200 g

1 kg = 7,95 €

Cijena na 02/05/2025: 1,79 €

2,99 4,99 -40%

BOREKLIK SIR U SALAMURI

800 g

1 kg = 3,74 €

Cijena na 02/05/2025: 4,99 €

7,9910,99

3,29 4,49

ZIMSKA SALAMA

100 g

1 kg = 13,16 € Cijena na 15/05/2025: 4,69 €

SIR TVRDI KRAVLJI

700 g

1 kg = 11,42 €

Cijena na 19/06/2025: 10,99 €

3,194,59 -30%

ČAJNA SALAMA

420 g 1 kg = 7,60 € Cijena na 26/08/2025: 4,59 €

550 g

3,99 6,75 -40% SIR TRAPIST

1 kg = 7,26 € Cijena na 24/10/2025: 6,99 €

1,792,65 -32% SIR MOZZARELLA JULIENNE

250 g

1 kg = 7,16 €

Cijena na 02/05/2025: 2,65 €

0,49 0,70 -30% MARGARIN

250 g

1,191,89 -37%

TOPLJENI SIR LISTIĆI CHEDDAR

200 g

1 kg = 5,95 €

Cijena na 12/06/2025: 1,89 €

1,191,99 -40% SIR MAASDAM

150 g 1 kg = 7,94 €

Cijena na 02/05/2025: 1,99 €

TAGLIATELLE S JAJIMA

500 g

1 kg = 2,78 € Cijena na 02/05/2025: 2,49 €

1 kg = 1,96 €

Cijena na 01/12/2025: 0,70 €

1,392,49 -44%

0,69 1,09 -36%

NJOKI OD KRUMPIRA

500 g

1 kg = 1,38 € Cijena na 02/05/2025: 1,09 €

600 g

1 kg = 2,82 €

Cijena na 02/05/2025: 2,29 €

1,692,29 ETORP C T EDGEOGRAPHICALIND TAC NO PIADINA SVJEŽA 5 KOM

0,69 1,09 za kom -36% LEDENA KAVA VIŠE VRSTA

250 ml

1 l = 2,76 €

Cijena na 02/05/2025: 1,09 €

1,992,99 za kom -33% JOGURT VOĆNI/ VOĆNI LIGHT MIX 8 x 125g Cijena na 02/05/2025: 2,99 €

Najniža cijena u 30 dana Od četvrtka, 06.08. do 11.08.

za kom -36%

0,35 0,55

DESERT SA ŠLAGOM VANILIJA/ČOKOLADA

200 g

1 kg = 1,75 €

Cijena na 02/05/2025: 0,49 €

0,791,19 -33%

PUDING PROTEIN RIŽA VANILIJA

180 g

1 kg = 4,39 €

Cijena na 02/05/2025: 1,19 €

0,59 0,99 -40%

VRHNJE ZA KUHANJE

200 ml

1 l = 2,95 €

Cijena na 03/07/2025: 1,05 €

0,99 1,29

TJESTENINA TAGLIATELLE

500 g 1 kg = 1,98 € Cijena na 02/05/2025: 1,29 €

0,610,95 -35% MLIJEKO TRAJNO 1,5% M.M. 1 l Cijena na 02/05/2025: 0,95 €

0,59 0,89 za kom -33% TJESTENINA FARFALLE/ DITALI GRANDI RIGATI

500 g 1 kg = 1,18 € Cijena na 02/05/2025: 0,89 €

1,291,69 BILJNI PRIPRAVAK ZA ŠLAG

na 02/05/2025: 1,69 €

3,99 5,19

RIŽA BASMATI

2 kg

1 kg = 2,00 €

Cijena na 02/05/2025: 5,89 €

0,99 1,29

DODATAK JELIMA S POVRĆEM

500 g

1 kg = 1,98 € Cijena na 02/05/2025: 1,09 €

8,99 11,99

FILETI INĆUNA U BILJNOM ULJU

720 g

1 kg = 12,49 €

Cijena na 02/05/2025: 11,99 €

1,792,29

MASLINE ZELENE BEZ KOŠTICE

0,791,09

SLATKI KUKURUZ

250 g

1 kg ocijeđene mase = 7,16 €

Cijena na 08/07/2025: 2,29 €

285 g 1 kg ocijeđene mase = 2,78 € Cijena na 07/10/2025: 1,19 €

OGRANIČENA KOLIČINA

2,99 1 kom= 0,50 €

3,39 4,39 TUNA ŽUTOPERAJNA U MASLINOVOM ULJU

4 x 80 g 1 kg = 10,60 € Cijena na 02/05/2025: 4,39 €

SLANUTAK

6 x 400 g

1 kg ocijeđene mase = 2,08 € Cijena na 07/03/2026: 3,00 €

9,99 12,99 KAVA U ZRNU KLASIK 1 kg Cijena na 03/05/2025: 11,99 €

2,793,79

PEKMEZ ŠLJIVA

860 g

1 kg = 3,25 € Cijena na 13/02/2026: 3,79 €

Najniža cijena u 30 dana Od četvrtka, 06.08. do 11.08.

2,49 2,99

INSTANT NAPITAK LIMUN/BAZGA

460 g

1 kg = 5,42 €

Cijena na 27/02/2026: 2,99 €

OGRANIČENA KOLIČINA

3,39

INTEGRALNI KEKSI S ČOKOLADOM

700 g

1 kg = 4,85 €

Cijena na 02/05/2025: 2,99 €

1,591,99

BISKVIT FARCI ORANGE

350 g

1 kg = 4,55 €

Cijena na 02/05/2025: 1,99 €

6,99 9,99 -30% ČOKOLADNE

PRALINE

1 kg

Cijena na 02/05/2025: 9,99 €

300 g

1,291,59 NAPOLITANKE S KAKAOM

1,992,39 za kom

1 kg = 4,30 €

Cijena na 08/07/2025: 1,49 €

400 g

TORTA ČOKOLADNA/TIRAMISU

1 kg = 4,98 €

Cijena na 02/05/2025: 2,39 €

0,99 -33%

BOMBONI S PUNJENJEM OD MENTE

400 g

1 kg = 2,48 € Cijena na 02/05/2025: 1,49 €

1,492,29 za kom -34%

NEKTAR KRUŠKA/ BRESKVA

6 x 200 ml

1 l = 1,25 € Cijena na 09/09/2025: 2,29 €

3,49 5,29 -34%

1,992,99 -33%

VINO FRAGOLINO

750 ml

1 l = 2,66 € Cijena na 02/05/2025: 2,52 €

PJENUŠAVO

VINO PROSECCO MILLESIMATO

750 ml

1,993,49 -42% VINO CHARDONNAY SOLEMORO IGP

750 ml

1 l = 2,66 € Cijena na 02/05/2025: 3,99 €

1,993,29 -39%

1 l = 4,66 € Cijena na 02/05/2025: 5,02 €

VINO ROSE SOLEMORO

750 ml 1 l = 2,66 € Cijena na 02/05/2025: 3,52 €

7,9912,99 -38% RAKIJA VILJAMOVKA

40% VOL.

700 ml

1 l = 11,42 € Cijena na 02/05/2025: 12,09 €

5,49 7,99 -31% SCOTCH & SPANISH WHISKY

40% VOL.

700 ml

1 l = 7,85 € Cijena na 02/05/2025: 7,99 €

4,99 7,99 -37%

LONDON DRY GIN PREMIUM 42% VOL.

500 ml

1 l = 9,98 € Cijena na 02/05/2025: 6,99 €

1,351,59 za kom TEKUĆI SAPUN VERBENA/ ORHIDEJA REFIL

1 l Cijena na 02/05/2025: 1,59 €

5,99

1,49 2,09 za kom ŠAMPON ZA KOSU VIŠE VRSTA

250 ml

1 l = 5,96 € Cijena na 27/06/2026: 2,09 €

1,391,99

3,49

1,19

1,99 za kom

8,99

Hrvatska u svakom zalogaju

popust na blagajni KULEN za kg

16,49 20,99

Cijena na 02/05/2025: 20,99 €

OGRANIČENA KOLIČINA

19,69

popust na blagajni

15,99 19,99

2,29 2,89 KOBASICA ČEŠNJOVKA

200 g

1 kg = 11,45 €

Cijena na 02/05/2025: 2,89 €

BUĐOLA DALMATINSKA

za kg

Cijena na 02/05/2025: 18,49 €

PANCETA ISTARSKA

za kg

Cijena na 02/05/2025: 19,99 €

OGRANIČENA KOLIČINA

2,09

PEČENICA DALMATINSKA

100 g 1 kg = 20,90 € Cijena na 02/05/2025: 2,29 €

1,551,99

RAVNI KULEN

100 g 1 kg = 15,50 € Cijena na 03/09/2025: 1,99 €

2,49 2,99

100 g

1 kg = 24,90 € Cijena na 02/05/2025: 2,99 €

0,85 1,39 -38%

4,25 €

na 05/09/2025: 1,29 €

500 g

0,85 1,23 -30% SVJEŽE VUČENO TIJESTO

1 kg = 1,70 €

Cijena na 18/07/2025: 1,25 €

3,99 5,49

3,79

3,49 4,49

1,752,29

0,791,09

MLINCI S JAJIMA

250 g

1 kg = 3,16 €

Cijena na 15/11/2025: 1,09 €

2,153,09 -30% SVJEŽA JAJA IZ PODNOG UZGOJA L 10 KOM Cijena na 02/05/2025: 2,59 €

0,85 0,99 SVJEŽE MLIJEKO ESL 3,2% M.M. 1 l Cijena na 02/05/2025: 0,99 €

4,195,99 -30%

CVJETNI MED

680 g 1 kg = 6,17 € Cijena na 02/05/2025: 5,99 €

1,992,39 EXTRA ÐŽEM OD SMOKVE

350 g

1 kg = 5,69 €

Cijena na 28/05/2025: 2,39 €

3,99 5,89 -32%

POMMES FRITES PREDPRŽENI

3 kg

1 kg = 1,33 €

Cijena na 02/05/2025: 5,89 €

8,99 9,99 BURGER JUNEĆI 4 KOM

g 1 kg = 14,99 € Cijena na 02/05/2025: 8,99 €

KOLIČINA MINI KOBASICA BIJELA/DIMLJENA

4,49 za kom

440 g

1 kg = 10,21 €

Cijena na 06/05/2026: 4,49 €

2,29 OGRANIČENA KOLIČINA POMMES FRITES SPIRALNI

600 g 1 kg = 3,82 € Cijena na 24/03/2026: 2,29 €

2,49

1,391,99 -30% SOMUN 4 KOM 600 g 1 kg = 2,32 € Cijena na 02/05/2025: 2,49 €

KOLIČINA DEBRECINKA KOBASICA BLAGA/PIKANT

5,39 za kom

640 g

1 kg = 8,43 €

Cijena na 02/05/2025: 5,39 €

0,99 1,29 TARTAR UMAK 165 g 1 kg = 6,00 € Cijena na 02/05/2025: 1,29 €

1,792,29

MAJONEZA SQUEEZE

500 ml

1 l = 3,58 € Cijena na 07/02/2026: 2,29 €

3,39 4,49

AJVAR PREMIUM BLAGI

540 g 1 kg = 6,28 € Cijena na 23/06/2026: 4,49 €

1,792,25

UMAK BURGER SAUCE

420 ml

1 l = 4,27 € Cijena na 04/03/2026: 2,25 €

1,992,49

KAJMAK NAMAZ

70% M.M. 250 g 1 kg = 7,96 € Cijena na 02/05/2025: 2,49 €

3,99 4,99

PEČENA PAPRIKA U SENFU

540 g 1 kg = 7,39 € Cijena na 23/06/2026: 4,99 €

OGRANIČENA KOLIČINA

1,49

KETCHUP LJUTI

560 g 1 kg = 2,67 € Cijena na 11/07/2025: 1,49 €

0,790,99

PRŽENI

SJECKANI LUK

70 g 1 kg = 11,29 € Cijena na 10/06/2026: 0,99 €

2,793,49

GRAVČE TAVČE

560 g

1 kg = 4,99 € Cijena na 23/06/2026: 3,49 €

OGRANIČENA KOLIČINA

3,99

ZAČIN MASLINOVO

ULJE I FEFERONI

250 ml

1 l = 15,96 € Cijena na 02/05/2025: 3,79 €

OGRANIČENA KOLIČINA

1,59

KRUH ZA BRUSCHETTE

500 g

1 kg = 3,18 €

Cijena na 02/05/2025: 1,59 €

OGRANIČENA KOLIČINA

1,29

ČIPS HRSKAVI

180 g

1 kg = 7,17 €

Cijena na 02/05/2025: 1,29 €

0,791,19 za kom -33%

PECIVO ZA HAMBURGER/ MAXI HAMBURGER

300 g

1 kg = 2,64 €

Cijena na 02/05/2025: 1,19 €

OGRANIČENA KOLIČINA GRICKALICE S BBQ UMAKOM

0,49 0,69 za kom

LEDENI ČAJ LIMUN/ BRESKVA

500 ml

1 l = 0,98 €

Cijena na 02/05/2025: 0,59 €

1,29

210 g 1 kg = 6,15 € Cijena na 02/05/2025: 1,29 €

0,65 0,79

PIVO GRALSBURG 4,3% VOL.

500 ml

1 l = 1,30 € Cijena na 02/05/2025: 0,79 €

OGRANIČENA KOLIČINA TORTILLA EXTREME CHILLI

2,19

400 g

1 kg = 5,48 €

Cijena na 02/05/2025: 1,99 €

OGRANIČENA KOLIČINA SLJEZOVI KOLAČIĆI

1,69

300 g

1 kg = 5,64 € Cijena na 02/05/2025: 1,59 €

0,50

PIVO BEZALKOHOLNO LIMENKA

<0,5% VOL.

0,59

500 ml

1 l = 1,00 €

Cijena na 02/05/2025: 0,67 €

0,791,19

1

1,49

5,49

1,49

3,29

5,99

Ograničena ponuda

LONAC 34 CM*

7 , 99 2,99

POKLOPAC 34 CM*

19,99

za kom

LONAC ZA

TJESTENINU 20 CM*

Unutarnja obloga s neljepljivim premazom, boje: srebrna i avio plava. Sustav otvaranja/zatvaranja brave i odvoda.

19,99

za kom

TAVA 36CM/42CM*

5,99 za set

SET 6 NOŽEVA*

Oštrica od nehrđajućeg čelika s nazubcima, raznih boja.

Ograničena ponuda

3,99

SET OD 3 POSUDE*

Od plastike, kapaciteta 400,800 i 1400 ml.

2,99 za set

SET 6 PODMETAČA*

Od plastike, dimenzije: 45 x 30 cm.

4,99

SET OD 6 ČAŠA*

Od stakla, kapacitet: 340 ml.

3,99 za kom

ŠALICA 'TOGNANA'* Kapaciteta 380 ml.

2,99

1L STAKLENA BOCA*

7 , 99

SET OD 6 ČAŠA* Kapacitet čaše je 320 ml.

8,99 za kom

TERMOSICA

700 ML* U nehrđajućem čeliku, dimenzije: Ø7,3 x 27,3h cm.

1,992,79 za kom

BOROVNICA

250 g

1 kg = 7,96 €

Zemlja podrijetla: HRVATSKA/ POLJSKA

Cijena na 02/05/2025: 2,99 €

3,69 4,89 za kom

MIX DOMAĆIH SUHIH KOLAČA

500 g

1 kg = 7,38 € Cijena na 02/05/2025: 4,89 €

pakiranje

1,992,89 za kom mesnica

ĆEVAPČIĆI MIJEŠANI

360 g

1 kg = 5,53 € Cijena na 07/07/2026: 2,89 €

pakiranje

MJEŠAVINA MORSKIH PLODOVA ZA RIŽOTO

MASLAC

500 g 1 kg = 4,58 € Cijena na 02/05/2025: 5,29 €

2,29 3,89 -41%

2,19 -40%

300 g

1 kg = 7,30 €

Cijena na 02/05/2025: 3,69 €

0,69 0,99

GAZIRANA VODA LIMUNSKA TRAVA I LIMETA

1,5 l 1 l = 0,46 € Cijena na 02/05/2025: 0,99 €

-30

Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook