Skip to main content

Tjedna akcija

Page 1

ovo je stvarno

!

OD ČET. 04.02. DO SRI. 10.02.

JATNO

NEVJERO

-50%

SUPER PONUDA

13,98

6

99 kn

-50%

SUPER PONUDA

16,99

8

49 kn

50%

sve

BAYERNLAND

Maslac

125 g (1 kg = 59,92 kn)

HIT CIJENA!

-53%

TONKA

SUPER PONUDA

Svježi sir posni ili polumasni

4,29

1

99

500 g (1 kg = 16,98 kn)

1kg

kn

PIK VRBOVEC

Šunka za pizzu polutrajni proizvod

100 g (1 kg = 19,90 kn)

SMILE

Toaletni papir troslojni

SCOTTI

Riža

dugo zrno ili parboiled

10

rola

pakiranje od 10 rola (1 rola = 1,35 kn)

-50%

SUPER PONUDA

1 kg

-50%

SUPER PONUDA

19,99

9

99 kn

26,99

13

49 kn

3

Ponuda vrijedi od četvrtka 04.02.2021. do srijede 10.02.2021. ili do isteka zaliha. Sve cijene su izražene u kunama s PDV-om. Kupovina je moguća samo u količinama predviđenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu prozivoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka. Ponuda ne vrijedi u svim prodajnim centrima.

-slojni

Izdanje 05/2021


COME A CASA

Lasagne

bolognese ili vegetariana svježe 400 g (1 kg = 19,98 kn)

-50%

SUPER PONUDA

15,99

7

99 kn

500 g

VINDIJA

Kakao mliječni napitak

-50%

500 ml (1 l = 7,48 kn)

SUPER PONUDA

-50%

SUPER PONUDA

15,99

7

7,49

99

JOMO

Kolač

kn

mramorni blok

NE PROPUSTI UŠTEDU!

400 g (1 kg = 19,98 kn)

374

500 ml

kn

MEDO FLOR

Med

-50%

cvjetni

SUPER PONUDA

900 g (1 kg = 32,21 kn)

POTRAŽI NA USLUŽNOM PULTU

29,99

14

-50%

99

SUPER PONUDA

kn

57,99

2899

-50%

1

99 kn

smrznuto

500 g (1 kg = 29,98 kn)

Sir

meki bijeli

100 g (1 kg = 19,90 kn)

-54%

SUPER PONUDA

23,99

10

99 kn

2

Oslić fileti

kn

SUPER PONUDA

3,99

PEDRO

MEDVEN

Dimljene kosti polutrajni proizvod

100 g (1 kg = 109,90 kn)

-50%

SUPER PONUDA

6,99

3

49

DŽIUGAS

kn

40 g (1 kg = 87,25 kn)

Ribani sir

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


-50%

-50%

SUPER PONUDA

5,99

2

99 kn

SUPER PONUDA

13,99

NIMM2

6

Gumeni bomboni

99

odabrane vrste

90 - 100 g (1 kg = 29,90-33,22 kn)

kn

MERCI

Čokolada razne vrste

100 g (1 kg = 69,90 kn)

RIO MARE PATÉ

Namaz od tune odabrane vrste

-50% -50%

SUPER PONUDA

9,99

4

99 kn

GIANA

Tuna

komadići u suncokretovom ulju 185 g (1 kg = 26,97 kn)

-50%

SUPER PONUDA

29,99

14

99 kn

RIO MARE

Skuša sa žara

razne vrste

120 g (1 kg = 124,92 kn) AGRISTAR

750 g

TENA

Čaj

odabrane vrste

-50%

Kukuruzna krupica 750 g (1 kg = 4,65 kn)

-50%

-50%

SUPER PONUDA

7,99

399 kn

SUPER PONUDA LA PASTA DI FLAVIO

Tjestenina razne vrste

500 g (1 kg = 7,98 kn)

6,99

349 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

3


NATURA

Datulja

50%

XXL bez koštice

500 g (1 kg = 19,98 kn)

-50%

sve

SUPER PONUDA

19,99

9

99

-50%

SUPER PONUDA

39,99

19

99 kn

kn

NATURA

Studentski mix XXL

500 g (1 kg = 39,98 kn)

ROBERTO

Tortilje

240 g 4 komada u pakiranju (1 kg = 29,13 kn)

-50%

SUPER PONUDA

13,99

699

1l

kn

BLATO PLAVAC

Vino

Gastro preporuka:

crno kvalitetno 0,75 l (1 l = 23,99 kn)

-55%

SUPER PONUDA

-51%

SUPER PONUDA

36,99

-50%

POTRAŽI NA POLICAMA S TJESTENINOM

SUPER PONUDA

13,99

6

99 kn

17

99 kn

8,99

18-20 °C

3

99

DANA

kn

Limunada

Sok 1l

ALIBERT

Tortellini suhi razne vrste

250 g (1 kg = 27,96 kn)

AIRWICK FRESHMATIC

Dodatno punjenje za aparat razne vrste

250 ml (1 l = 79,96 kn)

-50%

SUPER PONUDA

39,99

10,99

SUPER PONUDA

19

99 kn

4

-50%

5

49 kn

PERLA

Kuhinjski ručnici Maxi

1 rola 126 listića

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


DOVE

Šampon i regenerator razne vrste

200 - 250 ml (1 l = 43,96-54,95 kn) PALMOLIVE

-50%

Pjena za kupanje

SUPER PONUDA

21,99

razne vrste

1099

500 ml (1 l = 25,98 kn)

-50% 25,99

12

99

SUPER PONUDA

Deterdžent za rublje

AFRODITA

18,99

500 ml

9

Gel za tuširanje ili tekući sapun za ruke

49

kn

WASCHKONIG

kn

-50%

SUPER PONUDA

250 ili 300 ml (1 l = 31,63-37,96 kn)

kn

100

pranja

3l

Color ili universal 6,9 kg (1 kg = 7,25 kn)

-50%

SUPER PONUDA GILLETTE BLUE 3

32,99

16

Jednokratne britvice

49

-50%

SUPER PONUDA

kn

99,99

4999

pakiranje od 3 komada (1 kom = 5,50 kn) PERSIL

kn

Kapsule ili gel za rublje razne vrste

42, 38, 28 ili 22 komada ili 2 l

JAR

Tablete za perilicu posuđa

-50% 39,99

125 komada u pakiranju (1 kom = 0,96 kn)

19

99

-50%

SUPER PONUDA

239,99

11999

-50%

SUPER PONUDA

125

kn

FELCE AZZURRA

Omekšivač rublja razne vrste 3l (1 l = 6,66 kn)

komada

kn

CILLIT BANG

-50%

Sredstvo za čišćenje razne vrste

750 ml (1 l = 21,85 kn)

SUPER PONUDA

-50%

SUPER PONUDA

32,89

21,89

16

39 kn

-50%

10

89 kn

BREF AJAX

Sredstvo za čišćenje podova razne vrste 1l

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

Wc osvježivač razne vrste 2x 50 g

Bref classic 2x 50 g (1 kg = 149,90 kn)

14,99

29,99

Bref Premium 2x 50 g (1 kg = 174,90 kn)

17,49

34,99 5


HIT CIJENA!

-40%

SUPER PONUDA

EŽ

UB

E

2 kg

2 kg (1 kg = 4,45 kn)

E

•

• IZ N

Naranča

DE

A

PONU ŠE

14,99

8

R I S VJ

89 kn

1 kg = 445 kn • Kruške pripadaju porodici ruža (Rosaceae) i srodne su jabukama i dunjama. Izvor su dijetalnih vlakana koja ljekovito djeluju najprije na zdravlje probavnog, a zatim i kardiovaskularnog sustava.

Kruška Abata 1 kg

-40%

34,99

14,99

8

-42%

SUPER PONUDA

SUPER PONUDA

19

99

99 kn

kn

Grožđe Red Globe 1 kg

• Mango je ukusno egzotično voće koje zasluženo nosi epitet ''kralj voća''. Naime, ovi tropski plodovi sadrže aminokiseline, vitamine C i E, flavonoide, beta karoten, niacin, kalcij, željezo, magnezij i kalij.

-43%

SUPER PONUDA

KOMAD

7,99

Mango komad

4

49 kn

SUPER PONUDA

4

99 kn

Mladi krumpir 1 kg

KOMAD

SUPER PONUDA

-35%

SUPER PONUDA

19,99

7,99

12 6

99 kn

-50%

Paprika crvena 1 kg

3

99 kn

1 kom = 090 kn

SUPER PONUDA

Salata Iceberg komad

8

PLODINE

99 kn

Jaja

A klasa M razred

10 komada (1 kom = 0,90 kn)

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


Jabuka Idared 1 kg

DOMAĆA

-34%

SUPER PONUDA

8,99

5 O FUZ •

O RINFUZ

Ø 12 cm

lončanica

55-75 cm

visina malo zalijevati polusjena mjesto držati u kući

-00%

SUPER PONUDA

00,99

38

99 kn

O FUZ •

ZO •

-28%

kn

Phaleonopsis

•

RINFU

ZO •

•

RINFU

• RIN

• RIN

89

Orhideja

O RINFUZ

SUPER PONUDA

-26%

SUPER PONUDA

2,79

1

99

Kikiriki

Dendrobium Nobile

14,99

10

pečeni, u ljusci

99

100 g (1 kg = 19,90 kn)

kn

Orhideja

kn

Ø 12 cm

lončanica

Grah bijeli 1 kg

40-50 cm

visina redovito zalijevati polusijena mjesto držati u kući

• RIN

500 g

00,99

ZO •

ribani

34

99

•

RINFU

PLODINE

Kiseli kupus

-00%

SUPER PONUDA

O FUZ •

O RINFUZ

500 g (1 kg = 6,98 kn)

SUPER PONUDA

-36%

SUPER PONUDA

5,49

4,49

3

-40%

2

49

69

kn

kn

Suhe smokve 100 g (1 kg = 26,90 kn)

kn

Betlehemska zvijezda Sadnica kruške

Sadnica marelice visina

Ø 10,5 cm

visina

30-60 cm

malo zalijevati

mix

visina

150 cm

lončanica

svijetlo mjesto 150 cm

držati u kući

SUPER PONUDA

-00%

SUPER PONUDA

-00%

SUPER PONUDA

00,99

00,99

00,99

32

99 kn

32

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

-00%

1999 kn

7


Svježe meso jelena

Teleća koljenica

za gulaš

350 g (1 kg = 85,69 kn)

s kostima na pultu za pečenje i kuhanje

-00%

SUPER PONUDA

kn

kn

-00%

SUPER PONUDA

-00%

00,99

00,99

3389 4799

2799

O

DIVL

1 kg

-00%

SUPER PONUDA

-00%

00,99

00,99

14

99 kn

-00%

I

S

SUPER PONUDA

AČ

ME

350 g (1 kg = 94,26 kn)

SUPER PONUDA

Leskovački ćevapčići Celjske mesnine 480 g (1 kg = 31,23 kn)

•

•

za gulaš

kn

JEŽE

kn

Svježe meso srne

s kostima, u komadu za kuhanje i pečenje na pultu

33

SV

J

kn

Teleća rebra i prsa

89

DIVL

I

kn

00,99

AČ

kn

O

S

58

99

SUPER PONUDA

JEŽE

ME

00,99

-00%

SUPER PONUDA

bez kosti

SV

•

350 g (1 kg = 79,97 kn)

s kostima

-00%

J

za gulaš

1 kg

SUPER PONUDA

DIVL

Svježe meso divlje svinje

u komadu, za pečenje

1 kg

O

•

bez kosti na pultu

JEŽE

kn

1 kg

Teleća lopatica

Teleći but

29

SV

S

3389

s kostima za pečenje, na pultu

99

ME

33

89

00,99

Teleći vrat

I

00,99

00,99

•

-00%

AČ

-00%

SUPER PONUDA

SUPER PONUDA

•

1 kg

J

00,99

32

99 kn

PLODINE

Dimljena lopatica s kožom polutrajni proizvod vakuumiran 1 kg

-28%

SUPER PONUDA

-40%

SUPER PONUDA

41,99

29

99

33

99

kn

kn

-43%

SUPER PONUDA

3

99 kn

8

PLODINE

56,99

SUPER PONUDA PLODINE

Domaća kobasica polutrajni proizvod 100 g (1 kg = 39,90 kn)

29,99

16

99 kn

PODRAVKA

Kranjska kobasica obična ili sa kajenskim paprom polutrajni proizvod 300 g (1 kg = 56,63 kn)

Dimljena rebra polutrajni proizvod vakuumiran 1 kg

-40%

SUPER PONUDA

31,99

18

99 kn

MESORAD

Čvarci

200 g (1 kg = 94,95 kn)

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


Svinjska lopatica bez kosti na pultu

Pečeno pile komad

-00%

-23%

SUPER PONUDA

29,99

-00%

SUPER PONUDA

00,99

29

99 kn

Svinjska marinirana rebra na pultu 1 kg

Odojak i prasetina

-00%

SUPER PONUDA

00,99

3529 kn

Svinjski file

ŽE

• S VJ E

MARINIRANO

kn

E

22

99

kn

PLOT

17

99

Z N AŠ E •I

TO

00,99

PE Č E NO

SUPER PONUDA

KE

1 kg

PILETINA JE UVIJEK DOBRA IDEJA !

za brzu pripremu obroka, na pultu 1 kg

za pečenje na pultu

-33%

1 kg

SUPER PONUDA

-00%

SUPER PONUDA

CEKIN

29,99

19

00,99

19

99

99 kn

SUPER PONUDA

kn

Pileći rasjek

Premium svježi proizvod 1 kg

19

CEKIN

99 kn

Pile Roster

svježe, na podlošku cca 1,3 kg, 1 kg

! NOVO CEKIN ILI VINDON

Pileći mini file ili pureći odresci od filea prsiju svježe, na podlošku 400 g (1 kg = 69,98 kn)

-20%

SUPER PONUDA

HIT CIJENA!

34,99

27

99

SUPER PONUDA

29

99 kn

kn

KRAS

Mozaik kockice

trajni proizvod

1 kg

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

9


NA

OD

ET

AS

JE

IN

NE

I KVA

AJB

LI

T

N

AS

N

ET

OLJ E

T

M

AJB

LI

CI

UZ

I KVA

E

E

N

NA

J

E

N

E RK R

A

OLJ E O

D

NA

ET

NE

I KVA

AJB

LI

T

N

JE

IN

AS

E

N

J

E

A

E RK R

PLODINE

E

!

N ROB E MA E J L Š BO I OMJ

N ROB E MA ŠE B O L J I O M J

M

iji

NE

CI

UZ

Si

vol j n o p j a n o gurn

JE

IN

M

Zašto plaćati više?

J

CI

UZ

ROBNE MARKE

A

E RK R

N ROB E MA E J L Š BO I OMJ

OLJ E O

D

PLODINE

Dimljeni hamburger

polutrajni proizvod vakuumiran

Pečena šunka

1 kg

polutrajni proizvod

-30%

SUPER PONUDA

100 g (1 kg = 39,90 kn)

49,99

3499

SUPER PONUDA

kn

3

99 kn

1kg

1kg

-29%

-41%

SUPER PONUDA

16,99

11

99 kn

10

SUPER PONUDA PLODINE

Okruglice sa šljivama smrznuto 1 kg

3,39

1

99 kn

-36%

SUPER PONUDA PLODINE

Pašteta

čajna, jetrena ili pileća 75 g (1 kg = 26,53 kn)

18,99

11

99 kn

PLODINE

Hrenovke

od pilećeg i purećeg mesa obarena kobasica 1 kg

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


GUŠTI

Čajna, kulen ili zimska narezak 80 g

trajni proizvod (1 kg = 87,38 kn)

SUPER PONUDA

6

Gurmanski gušt za svaki trenutak!

99 kn

DOLINE

Grčki tip sira 45% m.m.

250 g (1 kg = 39,96 kn)

-28%

SUPER PONUDA

13,99

9

99 kn

-31%

SUPER PONUDA

18,99

12

99 kn

PLODINE

Sir

gouda ili edamac

naj Sigurno

p ovol j n i j

i

!

300 g (1 kg = 43,30 kn)

MEDITERANEO

Pizza

razne vrste

300 g (1 kg = 33,30 kn)

-28%

SUPER PONUDA

SUPER PONUDA

999

27,99

kn

1999 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

WINEGREETINGS

Malvazija, Merlot, Rose ili Teran

bijelo, crno ili rose kvalitetno vino 0,75 l (1 l = 26,65 kn)

11


NA

N

ET

AS

E

NA

T

OLJ E O

D

A

J

JE

IN

AS

E

N

N ROB E MA E J L Š BO I OMJ

ET

ET

AS

N N

OD

AJB

LI

NE

I KVA

AJB

LI

T

N

E

N

NA

N

NA

N

E

AS

ET

OLJ E

T

I KVA

E

AJB

LI

NE

E RK R

I KVA

M

NE

JE

CI

UZ

JE

J

E

J

E

A

E RK R

OD

A

IN

M

OLJ E

T

N ROB E MA E J L Š BO I OMJ

CI

UZ

AJB

LI

E RK R

!

E

iji

I KVA

N ROB E MA ŠE B O L J I O M J

IN

M

vol j n o p j a n o gurn

NE

CI

UZ

Si

JE

IN

M

Zašto plaćati više?

J

CI

UZ

ROBNE MARKE

A

E RK R

N ROB E MA E J L Š BO I OMJ

OLJ E O

D

500 g

PLODINE

Kava

-35%

SUPER PONUDA

classic mljevena 500 g (1 kg = 37,98 kn)

13,99

899

-20%

SUPER PONUDA

kn

23,99

1899

POKUPI UŠTEDU!

PLODINE

Čoko banana 280 g (1 kg = 32,11 kn)

kn

500 g

-24%

SUPER PONUDA

15,89

11

99

12

500 g

-27%

SUPER PONUDA

SUPER PONUDA

PLODINE

kn

Vitaminski instant napitak naranča ili limun 500 g (1 kg = 23,98 kn)

7

99 kn

B&B

Duo keks kakao

500 g (1 kg = 15,98 kn)

13,69

9

99 kn

B&B

Napolitanke lješnjak krema 750 g (1 kg = 13,32 kn)

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


BITS&BYTES

Slani štapići ili pereci 200 - 220 g (1 kg = 13,59-14,95 kn)

-33%

SUPER PONUDA

4,49

2

99 kn

5 kg PLODINE

Pšenično brašno T-550 glatko 5 kg (1 kg = 3,00 kn)

-28%

SUPER PONUDA

20,99

SUPER PONUDA

9

99 kn

PLODINE

Ajvar

uprženi blagi

14

99

SUPER PONUDA

kn

7

99

550 g (1 kg = 18,16 kn)

kn

SOLIO

Suncokretovo ulje 1l

Sigurno najpovoljniji DIX

Tablete za perilicu posuđa

1l

All in one

DIX

Osvježivač prostora razne vrste 300 ml (1 l = 19,97 kn)

-28%

SUPER PONUDA

6,99

4

99 kn

SUPER PONUDA ESENS

Tekući sapun razne vrste 1l

!

599 kn

80 komada ili

2 Phase

120 komada (1 kom = 0,33-0,50 kn)

-50%

SUPER PONUDA

79,99

39

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

99 kn

13


PIK VRBOVEC

Mortadela obična ili s maslinama polutrajni proizvod

100 g (1 kg = 39,90 kn)

-40%

-27%

SUPER PONUDA

SUPER PONUDA

5,49

3

99 kn

CEKIN

Dimcek maxi polutrajni proizvod 100 g (1 kg = 39,90 kn)

6,69

3

99 kn

PIK VRBOVEC

Kuhana šunka polutrajni proizvod 100 g (1 kg = 59,90 kn)

-32%

SUPER PONUDA

8,89

1kg

5

99 kn

CEKIN ILI VINDON

Posebna pileća ili pureća kobasica polutrajni proizvod 1 kg

-38%

-20%

SUPER PONUDA

SUPER PONUDA

12,99

7

99 kn

PLODINE

Dalmatinska suha šunka trajni proizvod 100 g (1 kg = 79,90 kn)

SUPER PONUDA

7

19,99

99

GAVRILOVIĆ

kn

100 g (1 kg = 79,99 kn)

Čajna kobasica trajni proizvod

15

99 kn

2 x 150 g SILMA

Tlačenica polutrajni proizvod

100 g (1 kg = 36,90 kn)

-26%

SUPER PONUDA

4,99

3

69 kn

14

SUPER PONUDA

SUPER PONUDA PIK VRBOVEC

24

99 kn

Čajna, Kulen ili Zimska salama trajni proizvod 330 g (1 kg = 75,73 kn)

16

99 kn

GAVRILOVIĆ

Mesni doručak 2x 150 g (1 kg = 56,63 kn)

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


VINDIJA

Tvrdi sir Bovidur kravlji sir pikantnog okusa 45% m.m.

MONKI

Ementaler polutvrdi sir 45% m.m.

100 g (1 kg = 59,90 kn)

100 g (1 kg = 37,90 kn)

-25%

SUPER PONUDA

-31%

7,99

5

-41%

SUPER PONUDA

4,39

99

2

99

kn

SUPER PONUDA PLODINE

6,49

Gouda

3

79

polutvrdi sir 45% m.m.

100 g (1 kg = 29,90 kn)

kn

kn

HIT CIJENA! SUPER PONUDA

MEGGLE

Mozzarella ili mini mozzarella

6

99

meki punomasni sir 45% m.m.

kn

125 g (1 kg = 55,92 kn)

SUPER PONUDA

899 kn

-40%

SUPER PONUDA

`Z BREGOV VIVIS

Svježi krem sir za mazanje obični ili sa povrćem 200 g (1 kg = 44,95 kn)

9,99

5

99 kn

SIRELA PICOK

Topljeni sir razne vrste

140 g (1 kg = 42,79 kn)

LEDO

Lisnato tijesto smrznuto

500 g (1 kg = 15,98 kn)

-20%

SUPER PONUDA

9,99

500 g

7

99 kn HORTEX

Špinat, bob ili cvjetača smrznuto

-30%

-33%

SUPER PONUDA

59,99

3999 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

LEDO

Lignja kolutići i krakovi smrznuto

400 g (1 kg = 99,98 kn)

-20%

SUPER PONUDA

42,99

3399 kn

CEKIN

Pileći Cordon bleu smrznuti proizvod 600 g (1 kg = 56,65 kn)

15


DUKAT

Kiselo vrhnje

12% ili 20% m.m., 900 g

500 ml

VINDIJA

-25%

Proteinski napitak

razni okusi bogato proteinima 500 ml (1 l = 15,98 kn)

-20%

SUPER PONUDA

9,99

7

99 kn

UZMI NAJBOLJE!

1kg B.AKTIV

Smoothie jogurt LGG razni okusi 1,5% m.m.

330 g (1 kg = 22,70 kn)

SUPER PONUDA

-21%

SUPER PONUDA

9,49

5,99

7

-33%

3

49

SUPER PONUDA

9

99 kn

99

kn

`Z BREGOV

RANA

2,8% ili 0,9% m.m.

svježi razne vrste

razne vrste

190 g (1 kg = 21,00 kn)

250 g (1 kg = 43,96 kn)

-38%

1l

SUPER PONUDA

17,99

10

1,5 l

Trajno mlijeko

Grand Dessert

Tortellini

Tekući jogurt 1 kg

`Z BREGOV

kn

EHRMANN

99 kn

2,8% m.m. 1l

SUPER PONUDA

SUPER PONUDA

5

49

16

kn

3 x 200 g

SUPER PONUDA

8

49 kn

DUKAT

Svježe mlijeko 3,2% m.m.

1,5 l (1 l = 5,66 kn)

16

99 kn

DUKAT

Vrhnje za kuhanje bez konzervansa 20% m.m. 3x 200 g (1 kg = 28,32 kn)

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


-33%

U

9,99

KIRANO PA

99

JE • S V ŽE

kn

5

99

JE • SV ŽE

K I R A NO PA

8,99

•

RN

ICA

Ž

-33%

SUPER PONUDA

5,99

Pecivo Lizika

3

99

Lovački kruščić

kn

Goldy pecivo

400 g (1 kg = 9,98 kn)

sa suncokretom 80 g (1 kg = 22,38 kn)

-28%

SUPER PONUDA

2,49

rustikalna

1

79 kn

6 komada u pakiranju 360 g (1 kg = 33,31 kn)

kn

RU

O R A ĐE

99

ČN

NO

O RA ĐE

Bijela pita 420 g (1 kg = 45,22 kn)

•

RU

18

•

ČN

NO

SUPER PONUDA

Francuska krempita

SUPER PONUDA

10

400 g (1 kg = 47,48 kn)

99

•

•

E

čokolada vanilija

mm

, m...S L ATKO

S

-24%

SUPER PONUDA

kn

24,99

•

O RA ĐE

•

RU

kn

ČN

NO

18

99

RU

JE • S V ŽE

Krafne

A

, NA JSL AĐ

270 g (1 kg = 18,48 kn)

ĐE

kn

Ciabatta

LA

499

-28%

SUPER PONUDA

NO

KIRANO PA

kn

K I R A NO PA

99

6,99

SLASTIČ

6,99

JE • SV ŽE

O R A ĐE

-42%

SUPER PONUDA

3

JE

120 g (1 kg = 33,25 kn)

180 g (1 kg = 16,61 kn)

kn

SVI

ČN

2

JEK

Zvrk sa sirom

-25% 99

VI

kn

SUPER PONUDA

3,99

PA

•

SUPER PONUDA

SUPER PONUDA

5

NA

-40%

600 g (1 kg = 9,98 kn)

RA

ŠA

500 g (1 kg = 11,98 kn)

KA

KIRANO

hrskave korice

u kalupu

E

P

Kukuruzno zlato

E

Fini domaći kruh

Sacher torta

1,3 kg (1 kg = 53,84 kn)

-25%

1,1 kg

SUPER PONUDA

39,99

29

99 kn

Linzeri XXL

1,1 kg (1 kg = 27,26 kn)

-25%

-22%

SUPER PONUDA

39,99

29

99 kn

SUPER PONUDA

Kolači domaći miješani

800 g (1 kg = 37,49 kn)

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

89,99

69

99 kn

17


FARCHIONI

Maslinovo ulje ekstra djevičansko 1l

SUPER PONUDA

-32%

SUPER PONUDA

49,99

22,99

33

99 kn

NE PROPUSTI UŠTEDU!

-43%

12

99

EVA

Salata tuna

kn

razne vrste

160 g (1 kg = 81,19 kn)

STVARNO ŠTEDIM!

-31%

SUPER PONUDA

-31%

43,99

SUPER PONUDA

43,99

29

99 kn

29

RIO MARE

Tuna

99

LINO LADA

Krem namaz duo, milk ili gold

700 - 750 g (1 kg = 39,99-42,84 kn)

STAR

Pasirana rajčica 700 g (1 kg = 8,56 kn)

SUPER PONUDA

-25%

8,99

Pancarre

5

3x 80 g ili 3x 80 + 80 g gratis (1 kg = 124,96 kn)

ZVIJEZDA

Majoneza

-33%

MULINO BIANCO

u maslinovom ulju

kn

delikates

400 g (1 kg = 42,48 kn)

-22%

99

SUPER PONUDA

21,99

kn

16

99 kn

ČEPIN TENA

Suncokretovo ulje 1l

SUPER PONUDA

8

99

18

kn

-30%

SUPER PONUDA

12,99

8

99 kn

PODRAVKA

Grah

crveni, smeđi ili bijeli 800 g * ocijeđena masa 460 g (1 kg = 19,54 kn)

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


MULINO BIANCO

Keksi

cijeli asortiman

-35% -33%

SUPER PONUDA

17,99

-26%

11

SUPER PONUDA

14,99

10

99 kn

Flips s kikirikijem

125 g (1 kg = 95,92 kn)

Keks

preliven čokoladom odabrane vrste 220 - 300 g (1 kg = 36,63-49,96 kn)

-21%

SUPER PONUDA

J

5

49

SCHOGETTEN

Čokolada

odabrane vrste 100 g (1 kg = 54,90 kn)

kn

M

ET

AS

JE

IN

NE

I KVA

AJB

LI

T

N

CI

UZ

E

N

A

E

NA

6,99

N ROB E MA ŠE B O L J I O M J

E RK R

-33%

SUPER PONUDA

kn

s lješnjacima i karamelom

DOMAĆICA

150 g (1 kg = 26,60 kn)

399

kn

Bombonjera

NOVO IME, NOVI DIZAJN

BITS&BYTES

5,99

99

TOFFIFEE

OLJ E O

D

MANNER BELVEDERE

-37%

200 g

SUPER PONUDA

Keksi

15,99

400 g (1 kg = 29,98 kn)

-20%

SUPER PONUDA

14,99

11

9

99

-26%

200 g

SUPER PONUDA

99 kn

18,99

13

99 kn

COOKIE YOUR LIFE

kn

KANDI

Čokolada riža classic

200 g (1 kg = 49,95 kn)

NAWARRA

Pjenasti desert rolice original ili kokos 200 g (1 kg = 69,95 kn)

Jaffa keks

punjen želeom od naranče 800 g (1 kg = 21,24 kn)

SUPER PONUDA

-32%

SUPER PONUDA

24,99

27,99

1699 kn

-21%

2199 kn

500 g KRAŠ

Napolitanke

prelivene čokoladom 500 g (1 kg = 43,98 kn)

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

-26%

SUPER PONUDA

14,99

1099 kn

KANDIT

Praline

classic ili pepermint 280 g (1 kg = 39,25 kn)

19


FRANCK

Cappuccino razne vrste vrećica

200 g (1 kg = 59,95 kn)

500 g

-20%

SUPER PONUDA

14,99

11

99

BARCAFFE

Kava

mljevena

kn

500 g (1 kg = 55,98 kn)

-30%

SUPER PONUDA

39,99

27

99 kn

NOVO U PONUDI

!

-28%

SUPER PONUDA

51,99

800 g

NESCAFE

36

99 kn

Instant kava

classic limenka 200 g + ŠALICA

(1 kg = 184,95 kn)

800 g

-27%

SUPER PONUDA

17,99

12

99 kn

-34%

Čokoladice

SUPER PONUDA

mini prutići kikiriki vrećica

300 g (1 kg = 43,30 kn)

34,99

-31%

SUPER PONUDA

43,99

29

99 kn

22

99

ČOKOLEŠNIK

kn

Instant pšenične pahuljice

KRAŠ EXPRESS

Kakao napitak s vitaminima i mineralima

800 g (1 kg = 28,74 kn)

s čokoladom i lješnjacima 800 g (1 kg = 37,49 kn)

Čipi čips slani ili paprika

190 - 200 g (1 kg = 49,9552,58 kn)

-26%

SUPER PONUDA

14,99

10

99 kn

20

-28%

-28%

SUPER PONUDA

SUPER PONUDA

Čokoladice mini prutići kokos vrećica

252 g (1 kg = 43,61 kn)

3,49

2

49 kn

7 DAYS

Croissant

midi odabrane vrste 60 g (1 kg = 41,50 kn)

13,99

9

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


ALEXIA SILVER FRENCH

SKY

Gazirani napitak

Vodka

udio alkohola 37,5%

odabrane vrste

2l (1 l = 4,50 kn)

0,7 l (1 l = 57,13 kn)

-33%

-00%

SUPER PONUDA

SUPER PONUDA

2l

59,99

39

99

00,99

8

99

kn

FIS

SARAJEVSKI KISELJAK

Sok

Voćni napitak

2l (1 l = 4,00 kn)

2l (1 l = 3,25 kn)

EVIVVA

Mineralna voda

razne vrste

gazirana

1,5 l (1 l = 2,66 kn)

jabuka ili naranča

-38%

-27%

-35%

SUPER PONUDA

SUPER PONUDA

2l

7

99

3

99

kn

kn

9,99

6

49 kn

LAGUNA

1,5 l

2l

SUPER PONUDA

12,99

5,49

QXE

Voćni sirup

Energetski napitak

razne vrste

0,25 l (1 l = 13,96 kn)

1l

SUPER PONUDA

-20%

SUPER PONUDA

-22%

21,49

4,49

1699

349

kn

kn

ERDUTSKI VINOGRADI

3l Vino

bijelo ili crno

-20%

-50%

3

kn

BARLEY CLASSIC

Pivo

udio alkohola 4% 0,5 l (1 l = 7,98 kn)

5l

-33%

SUPER PONUDA

4,99

bijelo vino kvalitetno

SUPER PONUDA

3l (1 l = 5,83 kn)

SUPER PONUDA

Graševina 5l (1 l = 12,00 kn)

VINKO

99

kn

34,99

17

49

89,99

5999 kn

kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

21


ALWAYS

ELSEVE

NIVEA

odabrani proizvodi

odabrani proizvodi

odabrani proizvodi

-30%

-25%

-30%

GARNIER

Dezodorans, deo stick ili roll on razne vrste

COLOR NATURALS

40, 50 ili 150 ml (1 l = 113,27-424,75 kn)

Boja za kosu

-29%

SUPER PONUDA

razne vrste

23,99

-34%

16

99

SUPER PONUDA

28,99

18

99

kn

kn

-42%

SUPER PONUDA

13,99

-29%

SUPER PONUDA

VIOLETA

Pelene za djecu

16,99

11

razne veličine

VEĆ OD -00% 0,99

63

od 20 do 52 komada (1 kom = 1,23-3,20 kn)

Double care

99 kn

fresh&minty ili mild&minty 100 ml (1 l = 79,90 kn)

kn

VIOLETA

Jumbo ručnici XXL

2 role (1 rola = 6,00 kn)

99

Premium ili Pants

od 48 do 76 komada (1 kom = 1,00-1,58 kn)

22

7

99

AQUAFRESH

Zubna pasta

kn

-35%

SUPER PONUDA

63,99 79,99

-20%

75,99 95,99

-20%

13,99

899 kn

VIOLETA

Vlažne maramice dječje s dodatkom kamilice pakiranje od 80 komada (1 kom = 0,11 kn)

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


ORNEL

DASH

odabrani omekšivači

LIKVI

odabrani proizvodi

odabrani proizvodi

-30%

-30%

-30%

FINISH

SANITAR

odabrani proizvodi

Sredstvo za čišćenje kupaonice ili osvježivač za toaletnu školjku

-40%

razne vrste

750 ml ili 62 ml (1 l = 14,65-177,26 kn)

-26%

SUPER PONUDA

14,99

10

99 kn

FRIENDS

15 kg

Hrana za mačke

2 kg

suha razne vrste

SUPER PONUDA

17

99 kn

Hrana za mačke razne vrste

184,99

100 g (1 kg = 29,90 kn)

99

99 kn

DARLING

Hrana za pse suha, govedina 15 kg (1 kg = 6,67 kn)

govedina ili perad

-36%

SUPER PONUDA

10,99

6

99 kn

FRIENDS

FELIX

-45%

Hrana za pse 1230 g (1 kg = 5,68 kn)

2 kg (1 kg = 9,00 kn)

SUPER PONUDA

FRIENDS

Hrana za mačke mokra razne vrste

415 g (1 kg = 7,21 kn)

SUPER PONUDA

-33%

SUPER PONUDA

4,49

3,99

299 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

-25%

299 kn

23


polusintetičko ulje za potrebe turbo-dizel i benziskih motora

AUTO

potpuno sintetičko ulje za benzinske i dizel motore

OPREMA BLIX

4l

4l

Zimski stakloper

• do -25°C • zimska tekućina za pranje stakla, vjetrobrana • za odmaščivanje i protiv smrzavanja za vjetrobrane i zadnje staklo • odstranjuje smog i insekte bez ostavljanja ogrebotina i tragova • smekšava i ne raspucava gumene dijelove brisača te jamči potpunu vidljivost •5l (1 l = 4,00 kn)

pogodno za teške i ekstremne uvjete te otporno na visoke temperature

-29%

SUPER PONUDA

239,99

16999

5l

dodatak sintetičnih komponenti za dodatnu izdržljivost

kn

-50%

SUPER PONUDA SYNPOWER SAE 5W-40

Motorno ulje

• odobreno od strukovnih udruga •4l (1 l = 42,50 kn)

199,99

9999 kn

ALL CLIMATE EXTRA 10 W40

Motorno ulje

• smanjeno trenje osigurava smanjenu potrošnju goriva •4l (1 l = 25,00 kn)

Vatrogasni aparat

1 l = 400 kn

• sadrži 1 kg praha • dizajniran posebno za zaštitu osobnih automobila, motornih brodova i jahti, kamp prikolica • zadovoljava sustav kvalitete ISO 9001, europske norme EN-3-7 i direktivu o sigurnosti 97/23/EZ

HIT CIJENA!

-00%

SUPER PONUDA

00,99

19

99 kn

NE PROPUSTI UŠTEDU!

-50%

-33%

SUPER PONUDA

59,99

SUPER PONUDA

39

99

199,99

9999

kn

Kompresor • M13 • 18 bara • 12V

kn

Usisavač

• za auto • 12V • suho usisavanje

-50%

SUPER PONUDA

79,99

3999 kn

-50%

SUPER PONUDA

91,99

45

99 kn

24

-50%

SUPER PONUDA

Kutija prve pomoći

• prema normi HRN 1112 • odgovara hrvatskom zakonu

219,99

10999 kn

priključak za auto upaljač, uski nastavak, četkica

Set obavezne autoopreme • sadrži prvu pomoć, trokut, reflektirajući prsluk i auto žarulje H4 ili H7

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


ROTHO

Koš za robu

9-dijelni set

• plastični • zapremnine cca 50 l

-35%

SUPER PONUDA

99,99

6499 kn

-33%

SUPER PONUDA

119,99

79

99 kn

Navlake za automobil

ROTHO

• poliester • odgovaraju skoro svim vrstama automobila • set od 9 dijelova

Košarica

• plastična • zapremnine cca 16 l

-40%

SUPER PONUDA

Magnetna sjedalica • univerzalna i udobna • dimenzije 47x4x60 cm

-42%

SUPER PONUDA

69,99

3999

-40%

SUPER PONUDA

kn

49,99

2999

49,99

2999

ROTHO

Košara za robu

kn

• plastična • zapremnine cca 41 l

-34%

SUPER PONUDA

kn

22,99

14

99 kn

ROTHO

Košarica

• plastična • zapremnine cca 4,5 l

OSVJEŽI KUPAONICU

4-dijelni set

Toaletna daska • MDF • Eiffel

-50%

SUPER PONUDA

199,99

-50%

SUPER PONUDA

99,99

49

99 kn

Set gumiranih tepiha za auto

• otporni i lagani za održavanje • dimenzija prednjih tepiha 67x42 cm • dimezija stražnjih tepiha 42x37,5 cm

9999 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

-47%

SUPER PONUDA

39,99

20

99 kn

Tuš zavjesa • Eiffel • dimenzije cca 180x180 cm

25


D

DE

A! Č E T A K TJ E

JE

N

PO

ED

RI

ST

N

!

E

kn

PO

1399

ZA

SUPER PONUDA

O

OD

Stvarno štedim!

O Š T ED RN VA DLIČNE AKCIJ

IM

OD PONEDJELJKA 08.02. DO SRIJEDE 10.02.2021.

J EL J A DO K

S

PERUTNINA

Pileći batak, zabatak i dio leđa

svježi, na podlošku 1 kg

-28%

SUPER PONUDA

6,99

4

99 AŠ N

E P ON U

DE

•

kn

DOLINE

Trajno mlijeko

2,8% m.m. 1l

-26%

SUPER PONUDA

4,99

369 kn

26

E

•

699

C

GAVRILOVIĆ

Graničarska kobasica

E PONU

DE

11,39

AŠ

UB

-38%

SUPER PONUDA

S N I

E

EŽ

M

E

• IZ N

400 g (1 kg = 12,48 kn)

• IZ

Durum pogača

STVARNO ŠTEDIM!

A

kn

R I S VJ

trajni proizvod 100 g (1 kg = 69,90 kn)

-00% -00 %

SUPER PONUDA

00,99

16

89 kn

STVARNO ŠTEDIM!

Svinjski vrat

s kostima u komadu ili narezan na pultu 1 kg

-45%

SUPER PONUDA

10,99

5

99 kn

Limun 1 kg

STVARNO ŠTEDIM! Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


OD PON. 08.02. DO SRI. 10.02.

NOVO IME, NOVI DIZAJN

BITS&BYTES

Čips

slani, paprika ili luk - vrhnje 150 g (1 kg = 26,60 kn)

T

OLJ E O

D

STVARNO ŠTEDIM!

NA

tvrdi sir 45% m.m.

ET

AS

E

N

Maasdam

NE

I KVA

AJB

LI

T

N

NA

E

AS

ET

I KV

AJB

I AL

N

NE

kn

JE

IN

M

3

99

FRIENDSHIP

J

CI

N

6,99

UZ

JE

IN

M

STVARNO ŠTEDIM!

J

CI

kn

A

E

pši Još sam lje ij i ukusn i!

UZ

3

99

N ROB E MA ŠE B O L J I O M J

E RK R

5,49

A

E

-42%

SUPER PONUDA

E RK R

-27%

SUPER PONUDA

N ROB E MA ŠE B O L J I O M J

D OLJ E O

100 g (1 kg = 39,90 kn)

120

3

komada

-slojni

16

-25%

SUPER PONUDA VIOLETA

35,99

-50%

SUPER PONUDA

rola

139,99

69

Toaletni papir

2699

99

Premium lavanda ili pamuk troslojni

kn

kn

pakiranje od 16 rola (1 rola = 1,69 kn)

STVARNO ŠTEDIM!

A+

UZMI NAJBOLJE!

SOMAT

Tablete ili gel za perilicu posuđa Classic, All in One ili Gold 120 ili 100 komada ili 2x 990 ml (1 kom = 0,58-0,70 kn, 1 l = 35,35 kn)

-50%

SUPER PONUDA

39,99

19

99 kn

UZMI NAJBOLJE!

MERI MERINO

Deterdžent za rublje razne vrste

2,7 ili 3 l (1 l = 6,66-7,40 kn)

32” (81 cm)

energetska klasa

6 × 19167

Kućni ogrtač

kn

• mikrofibra • vel. S-XL ili M-XXL

-00%

SUPER PONUDA

STVARNO ŠTEDIM!

• HD Ready • USB, HDMI, AV, SPDIF • slušalice • rezolucija 1366x768

•JAMST VO

kn

TV

5

GODINA

•JAMST VO

1149

99

• JAMST VO

•JAMST VO

0000,99

-00%

SUPER PONUDA

0,99

5999 kn

STVARNO ŠTEDIM!

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

27


VIKEND akcija

OD SUB. 06.02. DO NED. 07.02.

Plati manje!

"

Ovaj vikend pokupi uštedu!"

DŽIUGAS

Svježa pileća prsa

Tvrdi sir

40% m.m. zrenje 6 mjeseci

s kosti bez kože

-37%

-00%

SUPER PONUDA

SUPER PONUDA

7,99

22

99

99 kn

kn

RAŽI NA OT

PU

4

00,99

P

1 kg

LT U

IC E

100 g (1 kg = 49,90 kn)

MES

N

PERSIL

Deterdžent za rublje tekući ili prašak

45 ili 50 pranja 2,925 kg ili 2,5 l (1 kg = 17,09 kn, 1 l = 20,00 kn)

-50%

2 x 80 g

SUPER PONUDA

29,99

14

99 kn

99,99

RIO MARE

49

99

Tuna

u maslinovom ulju 2x 80 g (1 kg = 93,69 kn)

-50%

29

99 kn

RADNO VRIJEME

Jastuk

• štepani • mekan • voluminozan

Potražite na našoj web stranici www.plodine.hr

28

kn

napunjen finim silikoniziranim poliesterskim kuglicama

SUPER PONUDA

59,99

-50%

SUPER PONUDA

cca 60x80 cm

POHVALE I PRITUŽBE

pohvale.prituzbe@plodine.hr

PLODINE.HR

Plodine.hr/o-nama/kontakt/ facebook.com/PlodineHrvatska

BESKONTAKTNO PLAĆANJE KARTIČNO PLAĆANJE NA RATE DO 6 RATA SA 0% KAMATA ZA IZNOSE IZNAD 300 KN

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Kupovina je moguća samo u količinama predviđenim za kućanstvo. Sve cijene su izražene u kunama s PDV-om. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu prozivoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka. Ponuda ne vrijedi u svim prodajnim centrima.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Tjedna akcija by Nabava.net Katalozi - Issuu