Skip to main content

Tuin catalogus TEC 48P 2026

Page 1


Navigatiesysteem: Flash LiDAR

Sensor om obstakels te vermijden:

Flash LiDAR + bumpersensor

Verbinding: Wi-Fi + Bluetooth/4G (in optie).

Met oplaadstation

Geen grensdraad nodig

2200W. Bakoppervlak 54 × 37 cm met WAVE™roosters in geëmailleerd gietijzer voor een gelijkmatige warmteverdeling. Aluminium gietdeksel met windafschermend ontwerp voor optimale garing. Regelbare thermostaat en ACCU-PROBE™-thermometer voor nauwkeurige controle. Gemakkelijk te verplaatsen dankzij de zijhandgrepen. 692468/D

299€

ELEKTRISCHE BARBECUE ‘TRAVELQ PRO285E’

129€ HOUTSKOOLBARBECUE ‘MARTINSEN 7200’

B65 x D37 x H70 cm. Grillrooster in zwaar staal, verchroomd 50 x 25 cm, dikte 6 mm. 4 bakniveaus. Gemakkelijk te verplaatsen dankzij de 2 wieltjes. 601770/D

GRATIS + schort

Bakoppervlak

Ø 47 cm. Hoogte 89 cm. Kuip en deksel in geëmailleerd porselein. Grillrooster in verchroomd staal. Handvat in verstevigd nylon en glasvezel. Asschaal. 601911/S

99€ BARBECUE ‘BAR­B­KETTLE’ BLACK

BRIKETTEN 8KG

17,95€ / 2,24/kg

De perfecte brandstof om goed te grillen! De kooltjes zijn gemakkelijk aan te steken en klaar in 20 minuten, en ze blijven meer dan 3 uur heet. 601389/D

HOUTSKOOLBARBECUE ‘NK22K­LEG3’

249€

Bakoppervlak Ø 55,9 cm. ACCU-PROBE-thermometer.

RVS grillrooster.

Geïntegreerde dekselhaak.

Stevige waterdichte wielen.

Uitneembare asbak van stevig staal.

Cool Touch-handgreep.

B58 x D71 x H105 cm.

601872/D

HOUTSKOOLBARBECUE ‘PRO22K­LEG3’

349€

Bakoppervlak Ø 57 cm. Hoogte 107 cm. Thermometer ACCU-PROBE. Grillrooster in geëmailleerd gietijzer. Scharnierdeksel.

RVS hitteverdeler. 601766/D

GEZUIVERDE

HOUTSKOOL 8KG

17,95€

Restaurantkwaliteit

Grote stukken 2,24 /kg

061392/S

HOUTSKOOLBARBECUE ‘PRO22K­CART­3’

449€

1 ELEKTRISCHE PLANCHA LA PETITE FRANCAISE 150 DUO

L53,1 x D42,5 x H15,3 cm. 2000W. Geëmailleerde gietijzeren bakplaat, 50 x 35 cm.Temperatuurthermostaat regelbaar van 50 tot 250°C. Ergonomische anti-slip bedieningsknop. Controlelampje voor het opwarmen. RVS opvangbak opzij inbegrepen. Chassis in versie duo glanzend RVS en zwart elektrolytisch verzinkt staal. 692507/D - 369€

2 PLANCHA OP GAS ‘ ADELA 260’ L65x D46 x H22 cm. Kantelbare bakplaat in geëmailleerd gietijzer (met tuit). Zwart stalen chassis. 2 RVS branders van 5,4 kW. RVS opvangbak voor bakjus inbegrepen. 6 - 10 personen - 692513/S - 369€

3 PLANCHA FRANÇAISE GAS 250 DUO EDITION

L92,3 x D40 x H88 cm. 2 RVS branders 4W. Kantelbare plaat in geëmailleerd gietijzer 50x35 cm. Mechanische piëzo-ontsteking. Rechthoekige RVS opvangbak. Chassis in versie glanzend RVS. Wagentje met 2 afneembare tabletten. Werkt op butaan- of propaangas. - 692508/D - 369€

4 TROLLEY ‘110 XL’ L110 x D64 x H77 cm. 1 doekhouder vooraan. 2 grote wielen. Zwart staal. - 692492/D - 179€

1 PLANCHA OP GAS ‘BASE G60A’

L63,2 x D47,8 x H19,4 cm. 2 branders = 5000W. Bakplaat in geëmailleerd gietijzer. Dubbelwandig stalen chassis. Ingebouwde vetopvangbak 500 ml. Voor 8 tot 10 personen. - 692493/D - 329€

2 PLANCHA OP GAS ‘MODERN G60A’ ’

B65,5 x D57,3 x H23,8 cm. 2 branders = 5300W. Bakplaat in geëmailleerd gietijzer. Dubbelwandig stalen chassis. Ingebouwde vetopvangbak 1,1 l. Voor 8 tot 10 personen - 690923/D - 649€

VAN HET BARBECUESEIZOEN

Bakoppervlak 51 x 45 cm. 3 RVS branders. 1 zijbrander. 15 KW. JETFIRE-ontsteking. Grillroosters in geëmailleerd gietijzer. Ergonomische bedieningsknoppen.

Ingebouwde thermometer. L124 x D64 x H116 cm. 601874/D

Bakoppervlak 51 x 45 cm. 3 RVS branders. Infrarood zijbrander. 15 KW. JETFIRE-ontsteking. Grillroosters in geëmailleerd gietijzer. Ergonomische bedieningsknoppen.

Ingebouwde thermometer.

L124 x D64 x H116 cm.

601772/D

629€

GASBARBECUE ‘FREESTYLE 365DSIB’

601904/D

539€

GASBARBECUE ‘FREESTYLE 365SB’

425DSIBPK’

Ingegraven en bovengrondse zwembaden

met harde wanden

Zwembad tot 150 m2 – maximale lengte 15 m

Geschikt voor alle soorten bekleding

Werkt draadloos

Reinigt tot 180 minuten

Maakt doeltreffend komaf met hardnekkig vuil

De Aiper Scuba S1 zwembadrobot zorgt voor een autonoom en draadloos reinigingsproces dankzij de 14,4 V batterij met een autonomie tot 180 minuten.. Hij is geschikt voor ingegraven en bovengrondse zwembaden met harde wanden tot 150 m2 en is compatibel met alle soorten bekleding. Hij is uitgerust met drie motoren en een actieve voorborstel en reinigt efficiënt bodem en wanden met een debiet van 15,9 m3/u. De dubbele filtratie vangt vuil effectief op in een filtermand van 3,5 L. Via Bluetooth en wifi is de robot te bedienen met de Aiper-app. En er zijn vier reinigingsmodi beschikbaar: bodem, wand, volledig en eco. De Scuba S1 is volledig waterdicht (IPX8), geschikt tot 3 m diepte en laadt volledig op in 4 uur.

Geleverd met oplader, ophaalhaak en handleiding.

643201/S

RECHTHOEKIG OPBLAASBAAR ZWEMBAD

29,95€

L305 × B183 × H56 cm

Opblaasbaar zwembad in duurzaam vinyl van 0,32 mm, ideaal in de zomer. Extra brede zijwanden met gestructureerd grafisch motief voor extra stabiliteit. Voorzien van 3 snelontgrendelende aftapventielen voor een vlotte waterafvoer.

695190/D

VOOR DE ZOMER

ROND ZWEMBAD FAST SET

54,95€

Ø244 × H61 cm

1880 L

Bovengronds zwembad met opblaasbare bovenring, snel en eenvoudig te plaatsen. Wanden in DuraPlusmateriaal, UV- en chloorbestendig. Eenvoudige lediging via geïntegreerd aftapventiel met aansluiting voor tuinslang. Filterpomp inbegrepen - debiet 1249 L/u.

695413/D

RECHTHOEKIG ZWEMBAD STEEL PRO

149€

L300 × B201 × H66 cm

3300 L

Bovengronds zwembad met corrosiebestendig stalen frame en FrameLink-systeem voor extra stabiliteit. DuraPlus-liner, extra sterk en beter bestand tegen perforatie. Snel te monteren en demonteren zonder gereedschap, met geïntegreerd aftapventiel. Filterpomp inbegrepen - debiet 1249 L/u.

695437/D

ROND ZWEMBAD POOL STEEL PRO™

Ø366 × H122 cm

10250 L

Bovengronds zwembad met stalen buisframe met corrosiebescherming en TriTech™-liner met 3 lagen. Voorzien van geïntegreerd aftapventiel voor eenvoudige waterafvoer. Flowclear™filterpomp inbegrepen – debiet 2006 L/u voor schoon water. Geleverd met veiligheidsladder, afdekzeil en grondzeil.

695438/D

FLOWCLEAR FILTERBALLEN POLYSPHERE 500G

8,95€

Lichtgewicht en efficiënte vervanging voor zand in zandfilters. Gemaakt van 100% PET, milieuvriendelijk, recyclebaar en niet giftig. Zorgt voor uitstekende filtratie en lange levensduur, eenvoudig met de hand te reinigen. Vervangt tot 18 kg zand.

695451/D

FILTERPOMP FLOWCLEAR

39,95€

GENIET VOLOP VAN JE BESTWAY-GERIEF

ZANDFILTER FLOWCLEAR

119€

Filterpomp met een debiet van 1249 l/u voor helder en schoon zwembadwater. Geschikt voor bovengrondse zwembaden van 1100 tot 8300 L. Werkt met filterpatronen Type I. Zorgt voor een continue watercirculatie en effectieve filtering. Compatibel met de meeste bovengrondse zwembaden.

695448/D

Zandfilter met een debiet van 3,0 m2/u, geschikt voor zwembaden van 1100 tot 16000 L. Voorzien van een 6-weg regelklep: filteren, spoelen, terugspoelen, afvoeren, circuleren en sluiten. Corrosiebestendige filtertank Ø 27 cm, geschikt voor zand (8,5 kg) of Polysphere/Aqualoon (240 g). Geleverd met voorfilter, slangen, adapters en ChemConnectdispenser voor een gelijkmatige chloorafgifte.

695449/D

ELEKTRISCHE VERWARMER VOOR BOVENGRONDSE ZWEMBADEN

119€

1 2

3

2800W. Compatibel met zwembaden van 1520 tot 17 035 L. Compatibel met cartridge- en zandfilterpompen tot 3785 L/u. Verwarmt het water tot 40 °C voor extra zwemcomfort. Voorzien van een bedieningspaneel met aan/uitknop en waterstroombeveiliging. Eenvoudig te installeren tussen filterpomp en zwembad.

695453/D 1 PH UP LIQUID Verhoogt de pH-waarde in je zwembad of spa - 1L - 601826/D - 3,75€ / 5L - 601827/D - 10,50€ / 2,1/l

4

PH DOUWN LIQUID Verlaagt de pH-waarde in je zwembad of spa - 1L - 601828/D - 3,75€ / 5L - 601829/D - 10,50€ / 2,1/l 3 ALKALINITY UP 5KG Verhoogt de alkaliniteit in je zwembad of spa. Gaat schommelingen in de pH-waarde tegen. Sneloplossend poeder, laat geen residu na - 601830/D - 19,95€ / 3,99/kg

4 EUR-O-CHOC Snelwerkend chloor. Voor een shockbehandeling» of regelmatig onderhoud. 1 kg601831/D - 11,45€ / 5kg - 601832/D - 39,95€ / 7,99/kg

CHLOORBEHANDELINGSPRODUCTEN VOOR

HET ONDERHOUD VAN ZWEMBADEN EN TUINEN

LUCHTBED MET

GEÏNTEGREERDE ELEKTRISCHE POMP

32,95€

L191 x B97 x H46 cm

Geïntegreerde elektrische pomp voor snel opblazen in ± 4 minuten. Robuuste bekleding, bestand tegen vervorming en slijtage. Geïntegreerd kussen voor extra comfort. Geleverd met opbergtas en reparatiepatch. 695495/D - L203 × B152 × H46 cm – 695496/D - 44,95€

DUBBELE WATERGLIJBAAN ‘TSUNAMI SPLASH’

21,95€

L472 x B140 x H30,5 cm

5 EUR-O-TAB Langwerkend chloor. Voor het continu chloreren van het water. 1 kg - 601833/D - 11,95€ / 5kg - 601834/D - 44,95€ / 8,99/kg

6 EUR-O-TAB 1KG Kleine chloortabletten (20 g). Langwerkend chloor. Voor het continu chloreren van het water. 601835/D - 13,95€

7 CRISTAL CLEAR Waterbehandeling voor kristalhelder water - 1 kg - 601836/D- 10,50€ / 5kg - 601837/D - 39,95€ / 7,99/kg

8 MICRO FLOC Vlokkingsmiddel voor organische verontreinigingen - 1 L - 601838/D - 7,50€ /5 L - 601839/D - 23,95€ / 4,79/kg

9 FLOC SOCKS 8 X 125 G Deze Floc Socks in de vorm van een patroon kun je in de skimmer leggen, en ze hebben een langdurige werking - 601840/D - 16,95€ 5 6 7 8 9

Tsunami Splash Ramp. 695432/D

58V. 6,0Ah. Gecentraliseerde maaihoogteregeling.

7 standen 30-100 mm.

Opvangbak 70 L.

3 in 1 functie: grasopvang, mulchen en zij-uitworp

612303/S

INBEGREPEN accu & lader

599€ ZELFTREKKENDE GRASMAAIER OP ACCU ‘KDLM58212HM’

Geen grensdraad nodig

Navigatiesysteem: LiDAR 3D + VSLAM Sensor om obstakels te vermijden: LiDAR 3D + Vision IA + bumpersensor

Verbinding: Wifi + Bluetooth/4G (optioneel)

Met laadstation

18V. 6.0Ah.

Maaihoogte 30-80 mm.

Maaisnelheid 200 m2/u. 60dBA. IPX5.

Max. helling: 45% (24°).

Tot 1000 m2 553086/S

Geen grensdraad nodig

Navigatiesysteem: LiDAR 3D + VSLAM Sensor om obstakels te vermijden: LiDAR 3D + Vision IA + bumpersensor

Verbinding: Wifi + Bluetooth/4G (optioneel)

Met laadstation

18V. 8.0Ah.

Maaihoogte 30-80 mm.

Maaisnelheid 200 m2/u.

60 dBA. IPX5. Max. helling: 45% (24°)

Tot 2000 m2 553087/S

accu & lader

INBEGREPEN

GRASMAAIER OP ACCU

‘MO40L411-01’

40V. 4.0Ah. Chassis in polypropyleen

Maaibreedte 36 cm. Gecentraliseerde maaihoogteregeling 5 standen 20 - 80 mm. Opvangbak. 2 in 1 Mulching of opvang. Tot 250 m2 - 630143/D - 269,95€

ZELFRIJDENDE GRASMAAIER OP ACCU ‘GD40LM46SP’

40V. 2x4,0Ah. Stalen chassis. Gecentraliseerde maaihoogteregeling 7 standen 19 - 76 mm. Opvangbak 55 L. Mulching. Zij-uitworp voor het maaien van hoog gras. Tot 1200 m2 622009/D - 549€

GRASMAAIER OP ACCU ‘MO40L413-01’

299,95€

40V. 4.0Ah. Chassis in polypropyleen. Gecentraliseerde maaihoogteregeling 5 standen 20 - 80 mm. Opvangbak 50 L. Mulching. Tot 500 m2 630144/D

GRASTRIMMER OP ACCU ‘G40LT33K2’

40V. 2.0Ah. Draaddikte 1,65 mm. Dubbele draad. gemakkelijk te verplaatsen dankzij de aluminium handgreep in 2 delen. 640122/D

& lader

BOSMAAIER OP ACCU ‘GD40BCB’*

40V. Snijdiameter 40 cm met draad. Snijdiameter 25 cm met blad. Draaddikte 2 mm. Dubbele draad. Regelbare snelheid. Aluminium handgreep in twee delen. 640094/D

GRASTRIMMER OP ACCU ‘G40LTK2X’

40V. 2 x 2.0Ah. Draaddikte 1,65 mm. Dubbele draad. Regelbare snelheid. Aluminium handvat in 2 delen voor eenvoudig transport. 640054/D

accu & lader

INBEGREPEN

40V. 2,0 Ah. Meslengte 61 cm. Snijdiameter 20 mm. Veiligheidsschakelaar. draaibare handgreep 180°. 651062/D

MINIKETTINGZAAG OP ACCU ‘G24MCS10K2’

129,95€

accu & lader

INBEGREPEN

24V. 2,0 Ah. Zwaardlengte 10 cm. Kettingsnelheid 7,8 m/s. Kettingspanner zonder gereedschap. Handbescherming. Met draagtas en fles 50 ml met kettingolie. 653037/D

18495 €

HEGGENSCHAAR OP ACCU ‘G40HT61K2’

KETTINGZAAG OP ACCU BRUSHLESS ‘GD40TCSK2’

249,95€

40V. 2.0 Ah. Zwaardlengte 25 cm. Kettingsnelheid 16,2 m/s. Olietank van 120 ml. Ergonomische handgreep. Bevestiging van de geleider en kettingspanning zonder gereedschap.

COMBOPACK OP ACCU ‘G40PSH’ *

189,95€

TELESCOPISCHE HEGGENSCHAAR

accu & lader +

NIET VOOR INBEGREPEN

HEGGENSCHAAR & GRASTRIMMER OP ACCU ‘G24SHTK2’

89,95€

24V. 2,0 Ah. HEGGENSCHAAR

Blad 20 cm

Snijdiameter 8 mm GRASTRIMMER

Blad 12 cm

Snijdiameter 8 mm. 651078/D

KETTINGZAAG OP ACCU BRUSHLESS ‘GD40CS18K4’

289,95€

40V. 4,0 Ah. Zwaardlengte 35 cm. Kettingsnelheid 20 m/s. Olietank 200 ml. Ergonomische handgreep. Bevestiging

SCHOFFELMACHINE OP ACCU ‘G40TL’

179,95€

24V. Werkbreedte 25 cm. Werkdiepte 13 cm. 4 messen. 622068/D

accu & lader

INBEGREPEN

INBEGREPEN accu & lader

1 ELEKTRISCHE GRASTRIMMER ‘BESTA525-QS’

450W. Verstelbare handgreep. Gepatenteerd AFS volautomatisch draadtoevoersysteem. Telescopische steel. Trim ‘n’ edge draaibare kop. 601452/D

2 GRASTRIMMER OP ACCU ‘ST182320-QW’

18V. 2.0Ah. E-Drive-technologie.Automatische draadtoevoer AFS. Draaiende kop 180°.Telescopische steel. Softgrip. 601392/D

ACCU via bon* INBEGREPEN accu & chargeur HEGGENSCHAAR

3 GRASTRIMMER OP ACCU ‘BCSTR918D1-QW’

18V. 2.0AH. Drive-technologie. Verstelbare handgreep. Gepatenteerd AFS volautomatisch draadtoevoersysteem. Telescopische steel. Trim ‘n’ edge draaibare kop. IDEAAL VOOR ZWAARDERE TOEPASSINGEN, DIK GRAS - EENVOUDIG WISSELEN TUSSEN MES EN DRAAD. 601849/D

4 GRASTRIMMER OP ACCU ‘BCSTA536L1-QW’

36V. 2.5Ah. E-Drive technology. Automatische draadtoevoer AFS. 2de handgreep. Telescopische steel. Trim ‘n’ edge draaibare kop. Graskantgeleider. 601600/D

5 6 7 GRATIS 2de ACCU via bon*

5 HEGGENSCHAAR OP ACCU ‘GTC1845L20-QW’

18V. 2,0 Ah. Meslengte 45 cm. Snijdiameter 18 mm. Soft Grip. E-Drivetechnologie. 601395/D

ACCU via bon* INBEGREPEN accu & lader INBEGREPEN accu & lader *Actie geldig van 23/2/2026 tot 19/7/2026 via www.blackanddecker.be

6 HEGGENSCHAAR OP ACCU ‘GTC18504PC’

18V. 4.0Ah. Meslengte 50 cm. Snijdiameter 18 mm. POWERCOMMAND: om het mes te ontgrendelen en hardnekkige takken moeiteloos af te snijden. Soft Grip. E-Drive-technologie. 601572/D

2de ACCU via bon* 69,95€

7 ELEKTRISCHE HEGGENSCHAAR ‘BEHT251KIT-QS’

450W. Meslengte 50 cm. Snijdiameter 18 mm. Dual-messen. Werking van duurzame kwaliteit. Ergonomische handgreep. Doorzichtige beschermkap. Beschermbril en handschoenen inbegrepen. 630159/D

1000W. Chassis in polypropyleen.

3 maaihoogtes

20 - 60 mm. Opvangbak 35 L. 601530/D

KETTINGZAGEN 154,95€

& lader

1 KETTINGZAAG OP ACCU ‘GCC1825L20-QW’ 18V. 2,0 Ah. Zwaardlengte 25 cm. Kettingsnelheid 3 m/s. Kettingrem. Automatische kettingsmering. Regeling van de kettingspanning zonder gereedschap. 601562/D

2 ELEKTRISCHE KETTINGZAAG ‘BECS2040-QS’ 2000W. Zwaardlengte 40 cm. Kettingsnelheid 12,5 m/s. Gemakkelijk te vullen grote olietank. 650635/D

*Actie geldig van 23/2/2026 tot 19/7/2026 via www.blackanddecker.be

GRATIS

2de ACCU via bon* GRATIS 2de ACCU via bon*

4 TELESCOPISCHE HEGGENSCHAAR OP ACCU ‘GTC1843L20-QW’ 18V. 2,0 Ah. Meslengte 41 cm. Snijdiameter 12 mm. Verlengbaar van 1,30 tot 2 m. Mes in 4 standen verstelbaar van 45 tot 180°. 601456/D

5 ELEKTRISCHE TELESCOPISCHE HEGGENSCHAAR 'PH5551-QS' 550V. Meslengte 51 cm. Verlengbaar tot 2,35 m. Helling van het mes verstelbaar in 5 standen. 307934/D

6 TELESCOPISCHE TAKKENSCHAAR OP ACCU 'GPC1820L20-QW’ 18V. 2,0 A. Snijlengte 20 cm. Telescopische steel tot 2,4 m. Werk tot op 4,5 m. Ergonomische soft-grip handgreep. Dubbele veiligheidsschakelaar. 065011/D

7 ELEKTRISCHE TELESCOPISCHE KETTINGZAAG 'PS7525-QS' 800W. Zwaardlengte 25 cm. Kettingsnelheid 11 m/s. Telescopische steel tot 2,7 m. Werk tot op 4,5 m. Automatische smering. Dubbele veiligheidsschakelaar. 601574/D

4-taktmotor, 1 cilinder. 132 cm3. 2.kW. Stalen chassis Gecentraliseerde maaihoogteregeling 9 standen. Opvangzak 65 L. Ergonomische, inklapbare handgreep. Tot 1400 m2 630148/D

4-taktmotor, 1 cilinder. 170 cm3 2,7 KW. Stalen chassis. Gecentraliseerde maaihoogteregeling 6 standen. Opvangzak 70 L. Highwheeler. Tot 1800 m2 630149/D

'SCHONE' BRANDSTOF VOOR 2-TAKTMOTOREN

25,95€ / 5.19/L

5L. 690624/D

'SCHONE' BRANDSTOF VOOR 4-TAKTMOTOREN

25,95€ / 5.19/L

5L. 690623/D

27995 €

349€

GRASMAAIER OP ACCU ‘GE-CM 18/33 LI’

172,95€

18V. 4.0Ah. Chassis in polypropyleen. Gecentraliseerde maaihoogteregeling 5 standen.

ELEKTRISCHE VERTICUTEERMACHINE ‘GC-SA 1435/1’

149,95€

accu & lader

ELEKTRISCHE GRASMAAIER ‘GC-EM 1600/37’

129,95€

1600W. Chassis in polypropyleen. Gecentraliseerde maaihoogteregeling 5 standen. Opvangzak 38 L. Inklapbare handgreep. Highwheeler. Tot 700 m2 630146/D

1400W.

Chassis in polypropyleen. Verticuteerwals op kogellager met 16 RVS messen. Verluchtingswals op kogellager met 24 klauwen. Centrale regeling van de diepte op 3 niveaus, met transportstand. Opvangbak 28 l. 630150/D

ELEKTRISCHE SCHOFFELMACHINE ‘GC-RT 7530’

99,95€

750W. Werkdiepte 22 cm. 4 messen. Dubbele veiligheidsschakelaar. Stevige frezen. Ergonomische, inklapbare handgreep. Kabeltrekontlasting 630151/D

ELEKTRISCHE FLUISTERHAKSELAAR ‘GC-RS 2540’

189,95€

2500W. 40 t/min. Dikte van de takken: max. 40 mm. Sterk chassis op wieltjes. Opvangzak. Transportgreep. 630164/D

accu & lader

INBEGREPEN

1 GRASTRIMMER OP ACCU

‘GE-CT 18 LI’

18V. 2,5 Ah. Traploos verstelbare tweede handgreep. Traploos verstelbare telescopische steel. Motorblok draait +/- 90°, kantelbaar in 5 standen. Flowerguard: bescherming voor de planten. 20 kunststof messen inbegrepen. 630153/D

2 ELEKTRISCHE

GRASTRIMMER ‘GC-ET 2522’

250W. Comfortabel sturen met 2 handen dankzij de extra handgreep. Dubbele lijnspoel. Draadtoevoer: Tap ‘n Go Kabeltrekontlasting. 630154/D

3 ELEKTRISCHE

GRASTRIMMER 'GC-ET 4530 SET

450W. Comfortabel sturen met 2 handen dankzij de extra handgreep. Dubbele lijnspoel. Automatische draadtoevoer. aluminium handgreep, traploos instelbaar. Motorblok 180° draaibaar om borders en verticaal te maaien. Wieltjes om borders eenvoudig en perfect te maaien. Met 3 draadspoelen. 630155/D

4

HEGGENSCHAAR

4 5 6 7

199,95€

2-handsveiligheidsschakelaar (aan/uit). Extra handgreep voor optimale ergonomie. Grote handbeschermer. Aluminium mesbeschermer. Opvangbak voor snoeisel. Messen in lasergesneden en diamantgeslepen staal. 630158/D

5 ELEKTRISCHE HEGGENSCHAAR 'GH-EH 4245’

420W. Meslengte 45 cm. Snijdiameter 18 mm. Veiligheidsschakelaar AAN/UIT. Extra handgreep voor optimaal gebruik. Grote handbeschermer. Aluminium mesafdekking. Messen in lasergesneden en diamantgeslepen staal. 630157/D

6 HEGGENSCHAAR OP ACCU ‘GC-CH 1855/1 LI KIT’

18V. 2,5 Ah. Meslengte 55 cm. Snijdiameter 18 mm. Veiligheidsschakelaar. Verstelbare extra handgreep. Draaiende handgreep. Opvangbak voor snoeisel. 630156/D

7 BENZINEHEGGENSCHAAR ‘GE-PH 2555 A’

2-taktmotor 24,5 cm3. Meslengte 55 cm. Automatische choke. 'Primer' om snel te starten. Elektronische ontsteking. Precisiegeslepen veiligheidsmessen in speciaal staal. Draaiende handgreep +90° / 0° / -90°. Extra anti-vibratiehandgreep. Grote handbescherming. Anti-trillingssysteem. Brede vulopening van de brandstoftank. 630160/D

ELEKTRISCHE

KETTINGZAAG ‘GH-EC 1835’

79,95€

10-JAAR

1800W. Zwaardlengte 32,5 cm. 13,5 m/s. Kettinggeleider en ketting van OREGON-kwaliteit. Regeling van de kettingspanning en ketting wisselen zonder gereedschap. Terugslagbeveiliging en snelle kettingrem. Automatische kettingsmering.

BENZINE-KETTINGZAAG ‘GC-PC 2040’

159,95€

50.4 cc. Zwaardlengte 39 cm. 21 m/s. Kettinggeleider en ketting van OREGON-kwaliteit. Automatische choke en 'Primer' om snel te starten. Digitale ontsteking, stabiele motorwerking. Anti-vibratiehandgreep: absorbeert schokken en maakt de gebruiker minder snel moe. Terugslagbeveiliging en snelle kettingrem. Automatische kettingsmering.

ELEKTRISCHE

KETTINGZAAG ‘UC3541A’

175€

1800W. Kettingsnelheid bij onbelast toerental 14,5 m/sec. Automatische kettingsmering. Kettingolietank van 0,2 L. Uitstekende multifunctionele kettingzaag voor gebruik op een werf en thuis. 630162/D

ELEKTRISCHE GRASTRIMMER ‘UR3000’

450W. Telescopische steel. Verstelbare handgreep. Maaikop kan in verticale positie worden gekanteld zonder gereedschap. Bump feed. Veiligheidsschakelaar. 305859/D

93,95€

accu & lader

INBEGREPEN

219€

BOSMAAIER

OP ACCU ‘DUR193RF’ 18V. 3,0 Ah. Telescopische steel in aluminium. Verstelbare handgreep. Maaikop kan in verticale positie worden gekanteld zonder gereedschap. Gemakkelijk te vullen draadkop. Maaikop kantelbaar in 5 standen. 500760/D

ELEKTRISCHE HEGGENSCHAAR

Veiligheidsschakelaar voor bediening met twee handen.

Zachte handgreep voor meer comfort. Inclusief kabelklem voor verlengsnoer, kabelklem voor werkriem en beschermhoes.

‘UH5570’

550W. Meslengte 55cm. 304923/D 149€

‘UH6570’

670W. Meslengte 65cm. 305863/D 159€

accu & lader

INBEGREPEN

239€

60 cm

HEGGENSCHAAR OP ACCU ‘DUH607F001’ 18V. 3,0 Ah. Snijdiameter 15 mm 2700 t/min. 072940/D

1 SNOEISCHAAR ‘EASYCUT’

Ideaal voor het snoeien van bloemen en jonge scheuten tot Ø 20 mm. RVS messen met PowerCoating om zuiver en duurzaam te snoeien. Licht en ergonomisch, met comfortabele handgrepen die vermoeidheid tegengaan. Handgrepen gemaakt van meer dan 45% gerecycled plastic. 10 jaar garantie.601863/D - 10,95€

2 SNOEISCHAAR ‘ASSISTCUT’

Max snijdiameter 25 mm. Bypass. Gehard, RVS, Precision-ground. Slimme sensor. Ergonomisch

design. 1400 door accu ondersteunde snedes en snelle oplaadtijd. USB-C kabel. - 616356/D99,95€

3 TAKKENSCHAAR 'ENERGYCUT BASIC'

Ideaal voor intensief snijwerk op vers hout tot Ø 42 mm. Power+ transmissiemechanisme voor een aanzienlijk hogere knipkracht. Stalen bypassmessen met antikleefcoating voor een nauwkeurige snede. Ergonomisch en licht, met schokdempers om de polsen te beschermen. 5 jaar garantie. - 601913/D - 29,95€

1 3 2 4 5

1 SNOEISCHAAR ‘COMFORT PLUS RR2500’

Anti-kleefmessen. Soft handgreep. Max. snijdiameter 22 mm. Geschikt voor rechts- en linkshandigen. 10 jaar garantie. - 650581/S - 21,95€

2 GRASSCHAAR COMFORT ‘GS-2P’

Comfortabele handgreep. Licht. Bladen met Hostaflon-coating. Snijkop 180° draaibaar. Ontworpen voor rechts- en linkshandigen. 650599/S - 22,95€

3 REINIGINGSKIT VOOR VOEGEN P767 Borstel + krabber + steel 140 cm. Om gras, mos en onkruid te verwijderen uit voegen en randen zonder de rug te belasten. 650540/S - 24,95€

4 KRABBER P785 + STEEL ZM140 Houten steel 140cm. 650536/S - 22,95€

5 BLADHARK UF-M + STEEL ZM140 Werkbreedte 50 cm. Houten steel 140 cm. 650539/S - 24,95€

L1,38 x B0,59 x H1,35 m

Ideaal voor het vervoer van materialen in de tuin of op een werf. Grote inhoud van 100 liter met stevige, weerbestendige kunststof bak. Verzinkt stalen frame voor extra duurzaamheid en roestbescherming. Lekvrije PU-band met goede rolweerstand, ook op zacht terrein. Rubberen handgrepen voor meer comfort en grip.

660333/D 99€

Ideaal voor kluswerken en onderhoudswerken op hoogte in de tuin. Verzinkt antislipplatform met leuning, bestaande uit twee delen die samen of apart gebruikt kunnen worden. In hoogte verstelbaar in 3 standen. 33, 57 en 82 cm, voor een maximale werkhoogte van 2,80 m. Gemakkelijk te verplaatsen op gras of zand dankzij de 2 grote PU-wielen (260 × 85 mm). Robuuste, inklapbare stalen structuur voor compacte opslag. 630161/D (twv 8.95€)

PROFESSIONELE 1 2 3 4

FLEXIBELE KUIP ECO FRIENDLY 16 L

5,95€

100% gerecycled. Zwart. Met handgrepen.

16L - 601858/D

27L - 601859/D - 7,95€

43L - 601860/D - 11,95€

1 ZANDSCHEP ‘BT400’

Met steel 130 cm - 601912/D - 14,95€

2 STRAATBORSTEL ‘BB81C’

X-vormige bezem van 40 cm voor buiten, ideaal voor het vegen van vochtige oppervlakken. Nylon haren en steel van 165 cm. 616340/D - 15,95€

3 ONKRUIDBORSTEL

Met krabhaak. Gelakte steel 160 cm. 601875/D - 13,95€

4 TELESCOPISCHE SNOEIZAAG zorgt voor een gladde snede zonder dat de tak split. Het gebogen blad is ideaal voor hoge takken. Tot 250 cm.

601756/D - 32,95€

Tot 500 cm.

601755/D - 44,95€

L

Voor verpotten en planten. Ideaal voor balkon-, kamer- en sierplanten en voor de moestuin.

308636/S

4+1 GRATIS

Regulier: 4,95 € / zak

Bij aankoop van 5: 19,75 €

hetzij

€ 395/zak

0,10 €/L

BOOMSCHORSMULCH

50 L

Pinus Epicea 10-20 mm. Geeft je bloemborders, paden en speelzones in de tuin een verzorgd, mooi effect.

308637/S

4+1 GRATIS

Regulier: 6,20 € / zak

Bij aankoop van 5: 24,75 €

hetzij

€ 495/zak

0,12 €/L

UNIVERSELE POTGROND 40 L

Voor tuinplanten, struiken en bloemen. Potgrond met losse structuur en goede wateropslagcapaciteit. Bevordert een goede plantenontwikkeling en een stevig wortelgestel

073937/D

4+1 GRATIS

Regulier: 6,20 € / zak

Bij aankoop van 5: 24,75 €

hetzij

€ 495/zak

0,12 €/L

SIERSCHORS

50 L

Pinus maritimus 20-40 mm.Voor een verzorgd uitzicht van perken, wegen en speelruimten Bevat geen stoffen die schadelijk zijn voor bloemen en planten. Houdt het water vast in de bodem.Beschermt de planten tegen vorst.

308621/S

4+1 GRATIS

Regulier: 9,40 € / zak

Bij aankoop van 5: 37,50 €

hetzij

€ 750/zak

0,15 €/L

1 KWALITEITSPOTGROND

40 L + 12,5% GRATIS

Op basis van natuurlijke en puur organische grondstoffen. Bevat een natuurlijke meststof met een werking van 6 weken. Voor groenten, fruit, kruiden en sierplanten. Voor een optimale ontwikkeling van gewassen. 680506/D 7,95 € - 0,18 €/L

2 POTGROND VOOR ZAAIEN EN STEKKEN 40L

Kwaliteitsvolle potgrond voor zaaien, stekken en uitplanten. Ontkiemt snel en gelijkmatig. Snelle wortelspreiding. 680459/D 9,95 € - 0,25€/L

3 BIO POTGROND FRUIT & GROENTEN 40L

Biologische potgrond voor groenten, fruit, tuinkruiden en sierplanten Bevat uitsluitend natuurlijke en puur organische grondstoffen. Voor een sterke groei en een rijke ontwikkeling van planten.

680502/D 11,25 € - 0,27€/L

UNIVERSELE POTGROND

40 L

4 POTGROND GERANIUMS EN

BALKONPLANTEN 40L

Kwaliteitspotgrond voor bloeiende balkon- en terrasplanten. Voor een sterke, gezonde groei en uitbundige bloei. Met meststof die 100 dagen werkzaam is. Vergemakkelijkt de herbevochtiging en de wateropname uit de grond. 680341/D 8,95 € - 0,22€/L

5 POTGROND VOOR ORCHIDEEËN 5L

Voor het planten en verpotten van alle soorten orchideeën. Uitbundige bloei en krachtige groei. Met meststof die 100 dagen werkzaam is. Luchtige structuur.

680499/D 5,25 € - 1,05€/L

6 BODEMVERBETERING

AANPLANTINGEN 40L

Bodemverbeteraar voor de aanplanting van bomen, struiken en hagen. Verrijkt met een wateroplosbare biostimulant (op basis van

Gebruiksklaar met neutrale zuurtegraad, voor alle kamer- en balkonplanten en voor de moestuin Met 'Agrosil', wortelstimulator. 680342/D

humuszuren) die de bodemstructuur en het watervasthoudend vermogen verbetert en de wortelontwikkeling en voedingsopname bevordert. Zorgt voor een sterke, gezonde groei. 680507/D 7,95 € - 0,20 €/L

7 SIERSCHORS 60 L

Voor een verzorgd uitzicht van perken, paden en speelzones. Natuurlijk product, zonder stoffen die schadelijk zijn voor bloemen en planten. Houdt het water vast in de bodem. Beschermt planten tegen vorst. 10 - 20 mm: 308793/D 20 - 40 mm 308794/D 12,95 € - 0,22 €/L

8 RODE HOUTCHIPS 55 L

Bodembedekker voor bloemperken, paden en speelzones. Houden onkruid tegen. Isoleren de grond in de winter. Beschermen de grond tegen uitdroging in de zomer. 309099/D 11,25 € - 0,20€/L

‘ECOLAT’ BORDUUR 2 M

9,95 €

Hoogte: 14 cm. Ideaal als tuinafboording voor gazon, border, moestuin, tuinpad of vijver. Ecologisch en gemaakt van 100% gerecycled plastic afval.

2 m recht 701519/D

Rol 10 m 701520/D 44,95 €

Rol 20 m 701521/D 66,95 € Ecopic 701522/D 18,95/10 stuks

49,95€ 109,95€

692524/D

RONDE BLOEMPOT

Antracietgrijs

Ø30 x H26 cm - 800756/D - 2,95€

Ø40 x H35 cm - 800757/D - 6,95€

Ø50 x H43cm - 800758/D - 11,95€

Ø60 x H52cm - 800759/D - 16,95€

RONDE POT ‘BASALT­UP’

Antracietgrijs met de moderne look van mineraal beton. In 100% recyclebaar polypropyleen, vorst- en UV-bestendig. Met voorgeboorde gaten en waterreservoir, voor gebruik binnen en buiten.

PLANTEN­

STEUN SPIRAAL

H180 cm. Gegalvaniseerd staal. Roestwerend. Ideaal voor klimplanten zoals tomaten en bonen. 692498/D

1,95€

COMPOSTKORF 540 L

24,95€

L90 x l90 x H70 cm.

Gaas 4x10 cm. Gemakkelijk te plaatsen met spiralen (12 stuks)

692499/D

5,95€ L146 x B77 x H146 cm. 695523/D

WORTELDOEK 1x10M

Ø 38,5 H 36,8 cm -

702592/D - 29,95 €

Ø88,5 H 46,2 cm702593/D - 36,95 €

PLANTENBAK ‘BASALT­UP’

Antracietgrijs met de moderne look van mineraal beton

B59 × D19,5 × H22,8cm

Gemaakt van polypropyleen, uvbestendig en geschikt voor binnen en buiten. Ingebouwd waterreservoir voor een betere plantengroei.

702588/D - 24,95 €

100gr/m2 1x10m - 692474/D 1x25m - 692475/D - 12,95 €

2.1x10m - 692476/D - 11,95 € 2.1x25m - 692478/D - 26,95 €

SET CILINDERVORMIGE MANDEN ­ KLEUR: NATUREL

8,95 €

BLOEMBAK ‘LOFT VOLCANIA’

Antracietgrijs met natuurlijke Volcania-steenlook. In dubbelwandig, 100% recyclebaar, uv- en vorstbestendig polypropyleen. Ingebouwd waterreservoir, voor gebruik binnen en buiten.

L78,5 x D29,5 x H60 cm702600/D - 109,95 €

L99,5 x D29,5 x H78,5 cm702601/D - 149,95 €

Set van 5 siermanden voor planten en bloempotten. Handige, vochtwerende binnenvoering in PP 5 bijpassende maten: Ø 12, 14, 16, 18 en 20 cm.

800875/D

ALLES-IN-1 VOOR EEN PRACHTIG GAZON. Alles-inéén oplossing: meststof, zaad en bodemverbeteraar. 100% natuurlijke ingrediënten voor een compleet, langdurig effect. Verbetert het bodemleven, zorgt voor snelle voeding en maakt het gazon prachtig groen en dichter. Slechts 3 toepassingen per jaar: lente, zomer en herfst. Hersluitbare zak die het product vers houdt. 4 kg - 80 m2 - 902969/D 15,95 € / 3,99/kg

7,5 kg - 150 m2 - 202970/D 26,95 € / 3,60/kg

1 2 3

Ideaal voor kunstmest, zout en zaaigoed. De strooiwagen heeft een opklapbare duwstang. 616345/D

1 GRASZAAD

SPORT & SPEL

Grasmengsel met hoge kiemkracht voor een sterk gazon. Hoge betredingstolerantie, dus ideaal voor de meeste tuinen.

Het gazon herstelt zich snel na schade en is geschikt voor alle grondsoorten.

500 g - 601797/D - 7,50 € / 15/kg 7,5 kg - 601800/D - 84,95 € / 11,33/kg

2 GRASZAAD VOOR SNEL HERSTEL

Snel kiemend zaad voor een sterk gazon met sterke wortels. Voor het herstel van kale stukken gazon en na het verticuteren. Het zaad is speciaal behandeld met een voedingscoating voor een nog efficiëntere ontkieming.

500 g - 601801/D - 7,50 € / 15/kg 2,5 kg - 601803/D - 32,95 € / 13,18/kg

3 GRASZAAD PROMO

2 IN 1

Kwaliteitsvolle grasmix in een voordeelverpakking. Zowel voor de aanleg van een nieuw gazon als voor de reparatie van een bestaand gazon. Kiemt snel en vormt een sterk gazon dat bestand is tegen intense betreding.

3 kg - 601843/D - 34,95 € / 11,65/kg

7,5 kg - 601844/D - 69,95 € / 9,33/kg

GAZONMESTSTOF TRIOFERT 22 KG

34,95€ / 1,59/kg

Organisch-minerale meststof die je gazon in optimale conditie brengt door essentiële voedingsstoffen toe te voegen, zodat mos geen kans krijgt. Nadat mos is verwijderd, blijven er kale plekken achter in het gazon. Triofert zorgt ervoor dat het gras weer aangroeit. Bevat magnesium en ijzer.

616345/D

KALKKORRELS 20 KG

Voor gazon en tuin

VOOR EEN GROENER GAZON.

988717/S 10,95 € / 0,55/kg

3 2

200m2 + 20m2 GRATIS*

GAZONMESTSTOF + MOSVERWIJDERAAR 2-in-1 14,7kg

59,95€ / 4,08/kg

Bestrijdt snel en effectief mos in het gazon. De toegevoegde mest zorgt er ook voor dat het gazon weer aangroeit. Deze geconcentreerde formule bestaat uit microkorrels die niet wegvliegen. Makkelijk te verspreiden en kan gebruikt worden in de late zomer en herfst. 902916/D

GAZONMESTSTOF

20 KG

Voor een mooi en sterk gazon. Maakt geen vlekken. Werkt 3 tot 4 maanden.

Voor 200 m2. 988716/S 16,95 € / 0,85/kg

350m2 + 70m2 GRATIS*

PROGAZON

Geconcentreerde bladvoeding voor het gazon. Verrijkt met ijzer voor een diepgroen gazon. INDIRECTE WERKING TEGEN ONKRUID EN MOS.

1L - 200167/D - 14,95 €

2,5 L - 200168/D - 29,95 € / 11.98/L

1 GREEN TIME 2­IN­1

20 KG

Organische gazonmeststof met indirecte mosbestrijding. Progressieve, langdurige werking tot 120 dagen lang. Fijne, stofvrije korrels voor eenvoudig gebruik. Verrijkt met magnesium en ijzer voor een donkergroene kleur.

072638/D - 39,95 € / 1,99/kg

3 EMPRESS GARDEN

2 FERTIMOSS

2­IN­1 3,5 KG

Gazonmeststof + anti-mos. Voedt en maakt het gazon diepgroen. Directe werking tegen mos. Extra fijne minikorrels.

200179/D - 14,95 € / 4,27/kg

Tegen mos in het gazon. Vernietigt mos op gazons en grasvelden, maar ook op beton, opritten en tegels. Maakt geen roestvlekken op tegels of beton. Erkenningsnr.: 9959G/B. 500 g - 200088/D - 21,95 € / 43,90/kg 1 kg - 200107/D - 32,95 €

1 MESTSTOF BUXUS & ILEX 1L

Meststof voor buxus in volle grond of in potten. Werkt meteen, versterkt de weerstand en stimuleert de wortelgroei. 988894/D

5 ROZE KORRELS 1L

Universele meststof. De juiste reflex voor je tuin! Zeer snelle werking: geeft planten een boost. Een rijke formule voor een sterke groei en een weelderige bloei. 988892/D

2 COMPLETE MESTSTOF 1L

Voor groene en bloeiende planten. Innovatieve formule voor optimale groei.

Magnesium: voorkomt bladval. Calcium: voor gezondere, sterkere planten. Verrijkt met ijzer, voor prachtig groene bladeren. 988938/D

6

MESTSTOF

KAMERPLANTEN & PALMEN 1L

Speciale meststof voor groene en bloeiende kamerplanten. Voor sterke planten en weelderig groene bladeren. Werkt direct, versterkt de weerstand en stimuleert de wortelgroei. Gemakkelijk te doseren dankzij de handige doseerdop. 988932/D

Universele meststof. Voor planten in potten of bakken. Langdurige werking: 100 dagen. Uitbundige bloei en krachtige groei. 988937/D 7,95€ 8,95€ 7,95€ 7,95€

3 MESTSTOF VOOR GROENTEN EN FRUIT BIO 1L

Aangepaste meststof voor een gezonde, lekkere oogst. Uitgebalanceerde combinatie van voedingsstoffen voor een sterke groei. Samengesteld uit 100% plantaardige en natuurlijke stoffen. Verrijkt met kalium voor sterkere planten. 988957/D

7

MESTSTOF TOMATEN BIO 1L

Voor tomaten in de volle grond en in potten. 100% natuurlijke ingrediënten. Versterkt de weerstand en stimuleert de vruchtontwikkeling. Met een handige doseerdop. 988956/D

Universele meststof. Een rijke formule voor een sterke groei en een weelderige bloei.

1kg - 988829/D 2,5kg - 98840/D 12,95 € - 5,18€/kg 5kg - 988749/D 21,95 € - 4,39€/kg

4

MESTSTOF GERANIUMS & BALKONPLANTEN 1L

Speciale meststof voor bloeiende balkon- en terrasplanten. Voor uitbundige bloei en een diepgroen blad. Gemakkelijk te doseren dankzij de handige doseerdop. 988893/D

8 MESTSTOF MEDITERRANE PLANTEN 1L

Geschikt voor het bemesten van bloeiende terrasplanten, sierplanten en mediterrane planten. Werkt meteen, verhoogt de weerstand en stimuleert de groei van de wortels. Verrijkt met kalium en ijzer, voor prachtige, sterke planten.

988968/D

1 GREEN KILL 5L*

Gebruiksklare oplossing tegen groene aanslag en korstmos. Op hout, steen, kunststoffen en andere materialen Voor 50m² te behandelen - 200218/D - 9,95 € / 1,99/L

2 ANTI­GROENE AANSLAG 5 L* Gebruiksklaar. Verwijdert groene aanslag en reinigt. Voor terrassen, paden, opritten, muren, ramen, daken, tuinmeubilair, grafstenen enz.. 601824/D - 6,95 € / 1,39/L

3 ANTI­GROENE AANSLAG 5 L*

Geconcentreerd. Verwijdert groene aanslag en reinigt. Voor terrassen, paden, opritten, muren, ramen, daken, tuinmeubilair, grafstenen enz.. 601825/S - 34,95 € / 6,99/L

4 5

1 2 3

ONKRUIDVERBRANDER

OP GAS ‘U002’

Ø6 x H90 cm. Verwijdert onkruid in enkele seconden met een krachtige vlam. Ecologisch, zonder chemicaliën of schadelijke stoffen. Elektronische ontsteking (piëzo) en regelbare vlam voor meer precisie. Met een regelaar van 2,5 bar en een slang van 5 meter voor een veilig gebruik. Voor gebruik met butaan- of propaangas, met beveiliging tegen gaslekken. 601764/D - 49,95 €

ELEKTRISCHE ONKRUIDVERDELGER

‘WRE 18­55 SET’ 219,95€

ELEKTRISCHE ONKRUIDVERDELGER

‘WRE 18­55 SET’

18 V 2,5 Ah. Nylon borstel

180 mm. Richtbare reinigingskop. Spatbescherming. Parkeerstand. Telescopische aluminium handgreep. Ophangoog. Veiligheidsschakelaar 601639/D - 219,95 €

4 CITO RTU 5 L Totale onkruid- en mosbestrijder. Met 100% natuurlijke grondstoffen. Werkt ook tegen grassen. Bevat azijnzuur. Voor opritten en paden of tussen beplantingen vóór het zaaien of verplanten 601809/D - 29,95 € / 5,99/l

5 HERBEX Uitstekend alternatief voor herbiciden op basis van glyfosaat. Bestrijdt onkruid, grassen en mos. De meest geconcentreerde formule van pelargonzuur die er op de markt is. is. Op basis van een actief ingrediënt van natuurlijke oorsprong. Na slechts één dag is herbeplanting al mogelijk.

225 ml - 601806/D - 12,95 € / 57,55/L

450 ml - 601807/D - 23,95 € / 53,22/L

900 ml - 601808/D - 39,95 € / 44,38/L

2 ONKRUIDVERBRANDER

OP GAS ‘U001’

3 ELEKTRISCHE ONKRUIDVERDELGER ‘U005’ 2000 W. Vernietigt onkruid in slechts enkele seconden. Geen vlam, geen gas. Milieuvriendelijk - geen gevaarlijke chemicaliën, geen CO2-uitstoot. 601765/D15,95 € 2 3

Ø2,5 x H87 cm. Verwijdert onkruid in enkele seconden met hitte. Ecologisch, zonder chemicaliën of schadelijke stoffen. Elektronische ontsteking (piëzo) en regelbare vlam voor meer precisie. Ergonomisch schuimrubberen handvat. Voor gebruik met butaan- of propaangas, met beveiliging tegen gaslekken. 601763/D - 14,95 €

ONKRUIDTREKKER

‘EASYWEED’ 1-2-3 Onkruid-Weg®

De supersnelle onkruidtrekker

Neemt ook de wortel mee!

Milieu-, kind- en diervriendelijk!

Een “must” in iedere tuin! 29,95 €

HG GROENE

AANSLAGREINIGER 5 L

Verwijdert groene aanslag van daken, terrassen en muren. Klaar voor gebruik.

650228/D - 8,25 € / 1,65/L

1 2 8,50€*

1 HERBISTOP

SUPERGECONCENTREERD ALLE OPPERVLAKKEN

Totale onkruidbestrijder.

Geconcentreerd. Actief bestanddeel uit de natuur. Verdelgt onkruid, mossen en grassen. Eerste zichtbare effecten na 3 uur. Erkenningsnr.: 10659 G/B

2,5L - 988916/D - 34,95 € / 13,98/L

5 L - 988917/D - 51,95 € / 10,39/L

2 HERBISTOP READY TO USE ALLE OPPERVLAKKEN

Gebruiksklare totale onkruidbestrijder. Actief bestanddeel uit de natuur. Snelle werking na 3 uur. Zaaien en planten kan na 3 dagen. Erkenningsnr. 10658G/B

2,5 L - 988945/D - 18,95 € / 7,58/L

5 L - 988895/D - 30,95 € / 6,19/L

3 HERBISTOP XTREME

Geconcentreerde totale onkruidverdelger met een zeer hoge concentratie werkzame stof. Geschikt voor het vernietigen van eenjarige grassen en eenjarige loofbomen tussen gewassen in de volle grond (sierplanten, bomen, struiken, fruitbomen, groenten). Kan ook worden toegepast als voorbereiding op zaaien of planten. De eerste effecten zijn binnen 1 uur zichtbaar.

300 ml - 988874/D - 16,95 € / 56,50/L

500 ml - 988875/D - 27,95 € / 55,90/L

1 L - 988876/D - 41,95 €

1 ROUNDUP RAPID CONCENTRATE OPRITTEN

Totale onkruid- en mosverdelger voor specifieke toepassing op opritten, op basis van pelargonzuur, een natuurlijk actief bestanddeel. Verwijdert snel onkruid en mos door uitdroging. Effecten zichtbaar 3 uur na toepassing. Snelle biologische afbraak in de bodem Zaaien en planten één dag na toepassing. Erkenningsnr. 10787G/B.

270 ml - 902917/D - 17,95 € / 55,48/L

540 ml - 902828/D - 29,95 € / 55,46/L

990 ml - 902829/D - 42,95 € / 47,72/L

2 ‘RAPID EC’

Totale onkruidverdelger op basis van pelargonzuur, een natuurlijk actief bestanddeel. Supergeconcentreerde formule. Werkt bij contact. Ontbindt op natuurlijke wijze in de bodem. Zichtbare effecten in 3 uur

250 ml - 073384/D - 15,95 € / 63,80/L

500 ml - 073385/D - 28,95 € / 57,90/L

900 ml - 073386/D - 39,95 € / 44,39/L

1 FEROMOONVAL BUXUSMOTPIEGE

Val + feromooncapsule. Eenvoudig te plaatsen. De mannetjes van de buxusmot worden erdoor aangetrokken en verdrinken.

200195/D - 12,95 €

2 FEROMOONCAPSULE 2 STUKS

Navulling voor de buxusmotvallen.

200204/D - 12,95 €

3 OMNI INSECT BUXUS BESTRIJDT DE BUXUSRUPS.

Snelwerkend insecticide. Werkt curatief en preventief. De veelvraat kan al snel geen schade meer aanrichten. Erkenningsnr.: 1185G/P.

20 ml - 200110/D - 11,95 €

50 ml - 200196/D - 27,95 €

1 FUNGI­PLUS SPRAY 750 ML

Gebruiksklaar fungicide op basis van natuurlijke ingrediënten. Zeer effectief tegen schurft en echte meeldauw. Preventieve werking. Stoppende werking door remming van de ontwikkeling van de schimmel. 988841/D - 16,95 € / 22,60/l

2 DUAXO® TEGEN ZIEKTEN 75 ML

Fungicide met zeer brede werking. Tegen schimmelziekten op groenten, fruit en sierplanten. Zeer snelle opname door de plant. Beschermt tot in de wortels. 2-in-1: geneest en voorkomt. 988657/D - 19,95 €

3 KARATE GARDEN INSECTICIDE

Tegen insecten op sierplanten, groenten en fruit. Zeer brede werking. Snelle, doeltreffend werking. IDEAAL OM DE BUXUSMOT TE BESTRIJDEN!

Erkenningsnr.: 9849 G/B

100 ml - 988800/D - 14,95 € / 149,5/l

300 ml - 988720/D - 32,95 € / 109,83/L

4 KARATE GARDEN SPRAY 750 ML

Insecticide met zeer brede werking. Snelle, doeltreffend werking. Doodt zuigende en bijtende insecten. Zeer korte wachttijd vóór de oogst. 988908/D - 15,95 € / 21,26/L

5 FAZILO® SPRAY 750 ML

Voor gebruik op balkon-, kamer, terrasen tuinplanten. Op basis van natuurlijke actieve ingrediënten. Effectief tegen bladluizen, wolluizen, witte vlieg en mijten. Klaar voor gebruik. 988907/D - 15,95 € / 21,27/l

6 DUAXO SPRAY ROZEN 750 ML

Fungicide voor rozen, balkon-, terrasen sierplanten. Snel opgenomen door de plant. Beschermt tot in de wortels. Preventieve en curatieve werking. Uitstekende werkingsduur. 988656/D15,95 € / 21,27/l

Regulier: 12,45 € / stuk

Bij aankoop van 5 : 49,75 € hetzij

995/stuk

1 FLY SHOCK & FLASH Elektrisch insectenracket. Duurzame lithiumbatterij. Oplaadbaar via USB-kabel. Zaklamp inbegrepen - 200191/D - 8,95 €

2 TARGET BUG AND FLY 500 ML Gebruiksklare insecticidespray tegen vliegende en kruipende insecten. Effectief tegen muggen, vliegen, wespen, mieren, vlooien, kakkerlakken, zilvervisjes en spinnen. Snelle werking: 2 seconden verstuiven volstaat voor een gemiddelde kamer. Voor gebruik binnen en buiten. Ook effectief tegen ziektedragende muggen (tijgermug, malaria).

200219/D - 10,95 € / 21,90/L

3 VLIEGENVANGZAK. NIET-HERBRUIKBARE val. Vangt en verteert tot 40.000 vliegen. Bevat een ecologische lokstof in een wateroplosbare zak. 200111/D - 10,95

4 VLIEGENVAL

Herbruikbare en effectieve val voor de meeste soorten vliegen. Met een ecologische lokstof in een wateroplosbare zak voor het eerste gebruik. Doeltreffende biologische bestrijding. 200152/D - 12,95 €

5 VLIEGENLOKSTOF FLY ATTRACT 10X40GR

De ecologische lokstof is verpakt in wateroplosbare zak

zodat je vliegen op een biologische manier kunt bestrijden. Onschadelijk voor kinderen, huisdieren en het milieu. 200190/D - 14,95 € / 37,37/kg

6 WESPENLOKSTOF 1 L vloeibaar lokmiddel om wespen en hoornaars te lokken. Geschikt voor alle wespenvallen. Beschermt bijen. Zuinig gebruik. Genoeg voor ongeveer tien keer vullen. 200197/D - 9,95 €

7 WESPENVANGZAK NIET-HERBRUIKBARE val voor wespen en hoornaars. Bevat een ecologisch lokaas in een wateroplosbare zak. Voeg gewoon water toe en hang hem in de buurt van het huis, het terras of het zwembad.

200112/D - 10,95 €

8 FLYBAIT WINDOWSTICKER 3 STUKS

3 insecticidestickers om vliegen in huis te bestrijden. Geurloos, zonder lijmresten. Geen verdamping van insecticide. 200156/D - 6,95 €

9 WESPENVAL Zeer effectieve val voor wespen en hoornaars, herbruikbaar. Kan in enkele seconden worden ge(re)activeerd. Giet er een dosis Wespenlokstof in. Hang op of zet neer. Effectieve biologische bestrijding. Onschadelijk voor kinderen, huisdieren en het milieu.

200153/D

1 MIERENLOKDOZEN 4 mierenlokdozen voor gebruik in en rond het huis. Vernietigt de mierenhoop. Geurloos en onopvallend. Zuinig. Erkenningsnr. 5814B. Bevat: 0,099% acetamiprid. 200116/D - 10,95 €

2 CLEAN KILL TEGEN MUREN 500 ML Gebruiksklaar insecticide om mieren te bestrijden. Langdurige werking. Geen vlekken, geuren of poedersporen. Erkenningsnr.: 00215BE. 200157/D - 12,95 € / 25,90/l

3 CLEAN KILL KLEERMOT 500 ML Bestrijdt kleermotten, mijten en bedwantsen. Snelle en langdurige werking. Geurloos, maakt geen vlekken. Erkenningsnr. 00365. 200205/D - 12,95 € / 25,90/l

4 INSECTICIDE VESPA 300 G

Tegen mieren en kakkerlakken. Direct te verstuiven in hun schuilplaatsen. 200186/D - 14,95 € / 49,83/kg

5 BIO KILL SPINNEN 500 ML Gebruiksklaar insecticide tegen spinnen. Zeer lange remanentie en uitstekende werking.

Dé oplossing voor spinnenfobie. Maakt geen vlekken of poedersporen. Geurloos Erkenningsnr. 00745. 200206/D12,95 € / 25.90/l

6 CLEAN KILL MICRO FAST 500 ML Zeer krachtig middel tegen kruipende en vliegende insecten. Snelle en langdurige werking. Geurloos en maakt geen vlekken. Erkenningsnr. 2916B. 200141/D - 12,95 € / 25,90/L

7 K.O. SPRAY WESPEN & HOORNAARS 500 ML

Praktische, gebruiksklare spuitbus die wespen, Aziatische hoornaars en wespennesten radicaal en snel elimineert

De sterke straal laat toe om op veilige afstand een nest te vernietigen. Erkenningsnr. BE-REG-00610. 988972/D - 13,95 € / 11/L

8 K.O. SPRAY VLIEGENDE INSECTEN 400 ML

Gebruiksklare spuitbus met snelle, effectieve werking. Voor gebruik in woningen en kantoren. Erkenningsnr. 9816B & 299. 988905/D - 6,95 € / 17,37/L

1 DE ONTMOLLER Zeer effectieve pyrotechnische mollenval. Mol uitgeschakeld in 48 uur! Geplaatst in 1 minuut. 100% doeltreffend. Inclusief koffertje en 4 rotjes.

988804/D - 69,95 €

2 MULTISTOP MINI 3­PACK Nieuwe verjager van ongedierte binnenshuis. Jaagt op kruipende insecten en knaagdieren. Dankzij de juiste ultrasone frequentie, onhoorbaar voor de mens. Niet schadelijk voor mensen of huisdieren. Voor een kamer tot 30 m2. Om in het stopcontact te steken. 200149/D - 24,95 €

3 MULTISTOP OUTDOOR + Ultrasoon, alarm en flashfunctie. Alle functies zijn afzonderlijk of samen in te stellen. Om verschillende diersoorten te verjagen. Weerbestendig. Onschadelijk voor mensen, huisdieren en verjaagde dieren. 988701/D - 59,95 €

4 MOLLENVERJAGER 50 STUKS Deze sterk geurende zakjes op plantaardige basis verjagen mollen 3 maanden lang en voorkomen lelijke molshopen, gazonschade en een gevaarlijk onstabiele ondergrond door diepe tunnels. Veilig voor huisdieren. 200216/D - 17,95

SUPER SLUGRAN 700 G

Gebruiksklare slakkenkorrels. Voor groenten, fruit, sierplanten en bloemen. Regenbestendig. Actieve stof 2,5% metaldehyde Erkenningsnr. 10325G/B. 988856/D 13,95 € / 19,93/kg

5 SOLAR SONIC MOLLENVERJAGER

Met zonnepaneel en ingebouwde NiMH-batterij. Drievoudige werking: sterke trillingen - geluidsgolven - gecombineerde modus. Wijzigt de programma’s automatisch om te voorkomen dat ongedierte eraan went. Groot bereik tot 1000 m2. Werkt dag en nacht. Ook effectief tegen veldmuizen, woelmuizen en slangen. 200217/D - 39,95 €

6 BYE BYE MARTER Verjaagt en voorkomt marters en andere wilde dieren in je tuin en auto tot 3 maanden lang! Deze volledig natuurlijke zakjes met de geur van hondenhaar spelen in op de natuurlijke instincten van dieren. 601871/D - 7,95 €

7 MOLLEN­STOP

De krachtigste mollenverjager. Ecologisch, gifvrij en veilig. Eenvoudig te plaatsen dankzij het prikpaaltje. Werkt 2 à 4 maanden met 4 batterijen (type D), niet meegeleverd.

1 MOLLEN-STOP per ± 1200 m2 in zware aarde, 1 per 500 m2 in zanderige bodems. 200121/D - 39,95 €

ANTI­SLAKKEN BIO 1 KG

Korrels tegen slakken buiten en in kassen. Voor de bescherming van groenten, fruit, sierplanten en keukenkruiden. Regen- en schimmelbestendig. Geen lelijke slijmsporen en geen lijken.

988801/D - 13,95 €

1 SUPRA BLOCK BLOKJESLOKAAS RATTEN & MUIZEN

3 X 10 G Nieuwe generatie aantrekkelijke blokjes lokaas voor ratten en muizen. Snelle, doeltreffende werking dankzij het antistollingsmiddel difenacum. Geschikt voor vochtige omgevingen (kelders, garages, opslagplaatsen). Gebruiksklaar, voor gebruik binnen en buiten in lokaasdoosjes.

200220/D - 11,95 €

2 GENERATION GRAIN‘TECH 6 X 25 G Onweerstaanbare lokkorrels. Het actieve ingrediënt is ‘in het hart’ van de korrels geïmpregneerd. = betere opname en betere werking. Erkenningsnr.: (BE): BE 2011-0004.

200123/D - 7,95 €

3 GENERATION PAT’ 15 X 10 G Aantrekkelijk pastalokaas met snelle werking. Het meest aantrekkelijke aas, 100% dodelijk. Perfect voor vochtige ruimtes. Erkenningsnr. (BE): BE 2011-0011.

200124/D - 8,95 €

4 BROMA KILL 6 X 25 G

Tegen ratten en (bos)muizen. Met een krachtig antistollingsmiddel: bromadiolon. Onweerstaanbaar dankzij de havervlokken. Erkenningsnr. (BE): BE 2018-0024. 200145/D6,95 € / 46.33/kg

5 BRODI­KILL COMBI PACK GRAAN & PASTA

Effectief tegen muizen en ratten. Bevat een doosje lokaas in graanvorm (6 zakjes van 25 g) en een doosje lokaas als pasta (15 zakjes van 10 g). De granen worden het best gebruikt in droge ruimtes, terwijl de pasta de beste resultaten oplevert in vochtige ruimtes (zoals kelders of opslagplaatsen).

200215/D - 14,95 €

6 RODI BRO PASTA 150 G

De beste prijs-kwaliteitverhouding. Om muizen en ratten te bestrijden. Aantrekkelijk aas, zeer goed bestand tegen vocht. Krachtig actief ingrediënt: brodifacoum. 200160/D - 6,95 €

7 ELEKTRISCHE MUIZENVAL

Diervriendelijk. Netstroomadapter inbegrepen.

4 AA-batterijen niet meegeleverd.

200184/D - 29,95 €

8 LOKAASDOOS VOOR MUIZEN

Set van 3 doosjes. Met sleutel. 200125/D - 12,95 €

9 ELEKTRISCHE MUIZEN­ EN RATTENVAL

Een nieuwe methode om muizen en ratten te verdelgen. Doodt onmiddellijk met een dubbele elektrische schok. Met vangindicator. Werkt op batterijen of via een adapter, niet meegeleverd.

200146/D - 42,95 €

DE ECHTE TUINHOUTSPECIALIST

Extra breed scherm

1 PLANKENSCHERM ‘MULTI’

L180 x H180cm. 19 planken

7 x 100 x 1800mm.

3 tussenlatten 20 x 50 x 1800mm. Rode spar. 686041/D - 36,95€

2 PLANKENSCHERM ‘STRATO’ L180 x H180cm. 17 planken

15 x 120 x 1800mm. 3 tussenlatten 20 x 70 x 1800mm. RVS geschroefd. Rode spar. 686049/D - 64,95€

3 TUINDEUR ‘STRATO P’

L90 x H180cm. 17 planken 15 x 120 x 90mm. Beslag inbegrepen. RVS geschroefd. Rode spar. 686051/D - 74,95€

4 XL PLANKENSCHERM ‘LARGO’

L200 x H180cm. 15 planken 13 x 145 x 2000 mm.

4 tussenlatten 20 x 70 x 1800 mm. RVS geschroefd. 686285/D - 66,95€

5 PLANKENSCHERM ‘TORINO’ L180 x H180cm. Volledig gesloten tuinscherm. 8 brede planken en 7 smalle planken. 3 tussenlatten 20 x 68 x 1800 mm. 686281/D - 109,95€

1 NATUURLIJK RIETSCHERM

Zorgt voor een warme en authentieke uitstraling in de buitenruimte. Gemaakt van duurzaam riet, met kunststof gecoate draad voor extra stevigheid. Biedt voldoende privacy terwijl het licht zacht wordt doorgelaten. Ideaal om inkijk te beperken, met een lange levensduur.

1x5 m - 50639/D - €11,95

1,5x5 m - 650640/D - 15,95€

2x5 m - 650641/D - 22,95€

2 NATUURLIJK WILGENSCHERM

Zorgt voor een warme en organische uitstraling in de buitenruimte. Gevlochten wilgentakken met gegalvaniseerde draad voor extra stevigheid. Biologisch afbreekbaar materiaal met een natuurlijke look Ideaal om wat privacy te creëren op een elegante manier.

1x5 m - 650636/D - €29,95

1,5x5 m - 650637/D - 47,95€

2x5 m - 650637/D - 66,95€

Zeer stevig, gesloten tuinscherm met afwisselend brede en smalle planken. Zowel horizontaal als verticaal te plaatsen. 1 3 4 5 1 2 3 2

3 TUINSCHERM IN NATUURLIJK BAMBOE

Ideaal om gemakkelijk een privéruimte te creëren, beschermd tegen inkijk, op een decoratieve manier. Dankzij het authentieke materiaal en de natuurlijke kleur voegt het een exotische, zachte toets toe aan je inrichting. Dit veelzijdige balkonscherm past bij elke stijl, eigentijds of traditioneel, en zorgt voor een warme en gezellige sfeer. De gegalvaniseerde draad zorgt voor langdurige stevigheid.

1x5 m - 650642/D - 14,95€

1,5x5 m - 650643/D - 22,95€

2x5 m - 650645/D - 29,95€

DE ECHTE TUINHOUTSPECIALIST

1 TUINHEK IN HAZELAAR Tussenafstand 70 - 80 mm. 3 x gegalvaniseerde vlechtdraad.

L500 x H100 cm - 655009/D - 58,95€

L500 x H120 cm - 655010/D - 67,95€

2 TUINHEK ‘CORDOBA’ L80 x H90cm. 30 planken 30 x 30 x 900 mm. Tussenafstand 30 mm. 2 tussenlatten 20 x 70 x 1800 mm. Rode spar. 686089/D - 57,95€

3 TUINDEUR ‘LEGERA’ L100 x H90 cm. 6 planken 15 x 90 x 900 mm. 2 tussenlatten 20 x 70 x 900 mm. Beslag inbegrepen. Rode spar. 686197/D - 40,95€

4 TUINHEK ‘LEGERA’ L180 x H90 cm. 11 planken 15 x 90 x 900 mm. 2 tussenlatten 20 x 70 x 1800 mm. Rode spar. 686196/D - 29,95€

10 RONDE PAAL Gefreesd en gepunt. Rode spar. Ø 60 mm x H160 cm. Andere afmetingen beschikbaar 686177/D - 4,45€ 8 9 10 7 6 2 1 3 5

5 TUINDEUR ‘CORDOBA’ L100 x H90 cm. 20 planken 30 x 30 x 900 mm. Tussenafstand 30 mm. Beslag inbegrepen. RVS geschroefd. Rode spar. 686090/D - 64,95€

6 GESCHAAFDE PLANK Afgeronde hoeken. Rode spar. 15 x 120 x 2400 mm. Verschillende afmetingen. 686242-6/D - 3,95€

7 BLOKHUTPLANKEN

28 x 145 mm x 180 cm. Te monteren met palen 28 mm, 9 x 9 x 270 cm. 14 planken voor een totale hoogte van 180 cm. Rode spar. 686050/D - 6,45€

8 GLEUFPAAL 28 mm

90 x 90 mm. H270 cm.

Eindpaal 701242/D - Tussenpaal 686050/D - 19,95€

9 VIERKANTE GESCHAAFDE PAAL Rode spar. 68 x 68 mm x H180 cm. Andere afmetingen beschikbaar. 686069/D - 6,45€

9,95€

DOLOMIE ‘MARBLE’ 25KG Gebroken kalkgesteente met een korrelgrootte van 5-11 mm. Kan gebruikt worden als halfverharding op tuinpaden of als decoratieve grindsoort voor je oprit of terras.

701648/D 3,75€ / 0.15/kg

Tegel ontworpen om decoratief grind op zijn plaats te houden.

L119 × B80 × H3 cm, geschikt voor grind tot Ø 16 mm. Honingraatstructuur in versterkt polypropyleen voor uitstekende stabiliteit. Met geïntegreerd geotextiel tegen onkruid en wegzakken van het grind. Ideaal voor opritten, paden, binnenplaatsen en looppaden.

Wit - 160103/D Grijs - 160104/D - 9,95€

RUBBERTEGEL ‘GOMMA’

50 x 50cm. Zwart . 686162/D

TUINTEGEL ‘KARO’

50 x 50 cm. 686045/D

100 x 100 cm. 686046/D 22,95€ / tegel

68.80 / 4 tegels

Hetzij 17,20/tegel

€ 820/tegel

3+1 GRATIS

Regulier: 5,95 € / tegel

17,80 € per 4 hetzij

€445/tegel

3+1 GRATIS

1 2

1 RECHTE BOORDSTEEN

100 x 15 x 5cm.

Grijs - 900281/D - 2,50€

Zwart - 902729/D - 3,15€

2 BETONNEN TERRASTEGEL

100 x 15 x 5cm.

Grijs - 902731/D - 1,55€

Zwart - 902732/D - 1,75€

Regulier: 10,95 € / tegel 32,80 € per 4 hetzij € 1045/plank

ANTISLIP-PLANK

28 x 145 x L300 cm. 1 zijde fijn geribd 1 zijde grof geribd 686085/D

REGELBARE TERRASDRAGERS

23-35mm. 902938/S 35-50mm. 902922/S 50-80mm. 902923/S 80-110mm. 902924/S 140-170mm. 902926/S

Regulier: 13,95 € / plank 41,80 € per 4 hetzij

3+1 GRATIS

Regelbare dragers vereenvoudigen de plaatsing van terrastegels of -planken en voorkomen zware werken. Ze zorgen voor een stabiele basis en nauwkeurige nivellering, ook op oneffen ondergronden. Dankzij hun regelbare hoogte staan ze garant voor een perfect vlak terras en een goede waterafvoer. Ze zijn verkrijgbaar in verschillende hoogtes en kunnen worden aangepast aan al je buitenprojecten. 902922-6/S vanaf 1,95€

BESCHERM JE TUINHOUT

Hout geeft je tuin een warme en authentieke toets. Om het uitzicht en de weerstand langdurig te beschermen, biedt Xyladecor oplossingen voor elke buitentoepassing.

Kies voor je tuinmeubels voor Xyladecor Tuinmeubelbeits Natuurlijk Effect of Xyladecor Tuinmeubelolie. Die voeden het hout, beschermen het tegen de elementen en beperken vergrijzing door de zon.

Houten terrassen worden optimaal beschermd met Xyladecor Terrasolie of Xyladecor Terrasbeits Natuurlijk Effect. Voor hout dat beschermd is tegen vuil en lang meegaat.

Voor tuinhuizen bieden Xyladecor Tuinhuis en Xyladecor Tuinhuis Color langdurige bescherming tegen de elementen. Je hebt de keuze: transparante of ondoorzichtige afwerking.

Hekken en schuttingen tot slot blijven langer mooi dankzij Xyladecor Tuinhoutbeits, geschikt voor verschillende houtsoorten en blootstellingen.

1 5 2 6 3 7 4 8

1 BEITS TUINHUIS NATUURLIJK EFFECT 2,5 L

692527/D - 79.95€ / 31,98/L

2 TUINHUIS 2,5 l + 0,5 L

692525/D -74.95€ / 24,98/L

3 TUINHUIS COLOR 2,5 L + 0,5 L

690692/D - 69.95€ / 23,32/L

4 TUINMEUBELBEITS NATUURLIJK EFFECT 1 L

692528/D - 29.95€

5 TUINMEUBELOLIE 500 ml

692526/D - 24.95€ / 49,90/L

6 TERRASOLIE 2,5 L +0,5 L

690911/D - 42.95€ / 14,32/L

7 TUINHOUTBEITS 5 L + 1 L

902232/D - 64.95€ / 10,32/L

8 TERRASBEITS NATUURLIJK EFFECT 2,5 L

692529/D - 64.95€ / 25,98/L

VAN PAAL TOT POORT EN ALLES DAARROND.

GARDENPLAST

LICHT H102 CM

46,95€

25m

Draad Ø1,6/2,1mm

Gelast draadgaas met rechthoekige mazen 101,6 × 76,2 mm. Gegalvaniseerde en nadien geplastificeerde draden voor dubbele corrosiebescherming.

H102cm - 055107/D

H122cm - 055110/D - 54,95€

H152cm - 055111/D - 69,95€

TUINPOORT PROMO H100 CM

99€

Robuuste tuindeur met frame in 4 buizen Ø 28 mm. Gaaspaneel voor een stevige constructie. Uitgerust met verstelbare scharnieren voor een nauwkeurige afstelling.

Geleverd met 2 palen Ø 48 mm, 50 cm langer voor een stabiele plaatsing. Gegalvaniseerd en epoxy gecoat voor een duurzame bescherming buitenshuis.

H100cm - 055125/D

H120cm - 055133/D - 109€

H150cm - 055214/D - 129€

TUINPOORT

‘NAPOLI’ H100 CM

199€

GARDENPLAST

CLASSIC H102CM

68,95€

25m

Gelast draadgaas met rechthoekige

mazen 101,6 × 50,8 mm. Gegalvaniseerde en nadien geplastificeerde draden voor dubbele corrosiebescherming.

H102cm - 055146/D

H122cm - 055149/D - 79,95€

H152cm - 055151/D - 99,95€

TUINPOORT ENKEL H100 CM

169€

Robuuste tuindeur met frame in 4 buizen Ø 40 mm. Gaaspaneel voor een stevige constructie. Uitgerust met slot en handgreep, 2 unieke sleutels, verstelbare scharnieren en sluitplaat. Geleverd met 2 palen Ø 60 mm, 50 cm langer voor een stabiele plaatsing. Gegalvaniseerd en epoxy gecoat voor een uitstekende bescherming buitenshuis.

H100cm - 055206/D

H125cm - 055207/D - 199€

H150cm - 055208/D - 219€

Draad Ø1,7/2,2mm 100 × 55 × 4,0 mm

Robuuste tuindeur met frame in buizen van 40 mm. Gaaspaneel voor een stevige constructie. Uitgerust met slot en handgreep, 2 unieke sleutels, verstelbare scharnieren en sluitplaat.Geleverd met 2 palen Ø 60 mm, 50 cm langer voor een stabiele plaatsing. Gegalvaniseerd en epoxy gecoat voor een uitstekende bescherming buitenshuis.

Breedte 100 cm.

H100cm - 055206/D

H125cm - 055207/D - 219€

H150cm - 055208/D - 249€

ZICHTDOEK 1,5 × 10M

36,95€

UITSCHUIFBAAR PRIVACYSCHERM VOOR TERRAS 3 × 1,6 M

69€

Beschermt voor 95% tegen zon en inkijk. Ideaal voor tuin, terras of balkon. Duurzaam materiaal, gemakkelijk te plaatsen.

H1.5x L10m - 650625/D

H1.5x L25m - 605627/D - 89,95€

H1.8x L10m - 650628/D - 42,95€

H1.8mx L25m - 650626/D - 99,95€

LINTEN MET CLIPS VOOR GAASPANEEL NAPOLI

49,95€

L60m x l5cm

Deze linten worden gebruikt om je tuinomheining op een neutrale manier af te werken. Dankzij de bijgesloten clips blijven de linten stevig vastzitten.

064219/D

PANEEL ‘NAPOLI’ H102 CM

24,95€

Lengte 200 cm

Gaas 100 x 55 mm

Draad Ø 3,8/4,0 mm

H102cm - 055154/D

H123cm - 055188/D - 29,95€

H153cm - 055181/D - 37,95€

Stijlvol privacyscherm met aluminium cassette en frame. Doek in polyester 220 g/m2 met PA-coating voor extra duurzaamheid. Beschermt doeltreffend tegen wind, zon en inkijk. Oprolsysteem met aluminium rol Ø 38 mm. 800852/D

DRAADPANEEL ‘BOLOGNA’ H40 CM

8,95€

Hoogte 150 cm.

Gaas 50 x 50 mm.

Draad Ø 2,5/3,2 mm.

l40cm - 073429/D

l60cm - 073430/D - 12,95€

l80cm - 073431/D - 16,95€

l100cm - 073432/D - 21,95€

HOGEDRUKREINIGER ‘K3 HOME’

179,95€

1600 W 20 tot 120 bar

380 L/u.

Hogedrukreiniger geschikt voor regelmatig onderhoud rond de woning. Met Quick Connect-spuitpistool, hogedrukslang 6 m, vuilfrees en Vario Power-lans.

Ook inbegrepen: reinigingsmiddel, T-Racer 150 en rioolreiniger 7,5 m. 308279/D

HOGEDRUKREINIGER

‘K4 POWER CONTROL FLEX HOME’

329€

1800 W

20 tot 130 bar

420 L/u.

DE KRACHT VAN KÄRCHER HOGEDRUKREINIGERS

HOGEDRUKREINIGER ‘K4 CLASSIC’

189,95€

1800 W 20 tot 130 bar

420 L/u

Hogedrukreiniger geschikt voor regelmatig onderhoud rond de woning. Met hogedruk-spuitpistool, Vario Power Jet-lans, vuilfrees en hogedrukslang 6 m. Ook inbegrepen: rioolreiniger 7,5 m. 311951/D

Hogedrukreiniger met watergekoelde motor, geschikt voor regelmatig en krachtig gebruik. Met Quick Connecthogedrukpistool, hogedrukslang 6 m, Vario Power-lans, vuilfrees en T-Racer. Ook inbegrepen: telescoopgreep, wasborstel, autoreiniger, foam jet Connect & Clean en rioolreiniger 7,5 m. 312157/D

TERRASREINIGER ‘PCL 4’

199,95€

600 W 10 bar

Werkbreedte 30 cm. Verwijdert vuil van houten terrassen gelijkmatig en grondig dankzij de roterende borstelrollen en het geïntegreerde watertoevoersysteem. 601870/D

HOGEDRUKREINIGER

‘K 1050 TST’

699€

HOGEDRUKREINIGER ‘KR 1154 TST’

949€

HOGEDRUKREINIGER ‘K 2160 TST’

1269€

2200 W 130 bar

7,5 l/min

Messing pompkop. Total-stop systeem. Compact met haspel. Metalen omvlochten hogedrukslang van 12 m.

312160/D

HOGEDRUKREINIGER

‘ PREMIUM 200-15’

499€

3300 W

200 bar

570 tot 650 L/u.

2,8 kW

Max. 150 bar

10 L/min

2800 t/min

Roto-Mold chassis. Geïntegreerde haspel. Hogedrukslang van 15 m. Voedingskabel van 5 m. Starlet 4-pistool met veiligheidsvergrendeling. Anti-vuillans met RVS buis. Vario-Jet-lans met RVS buis.

312555/D

3200W 140 bar

11 L/min

1400 t/min

Messing pompkop en lagesnelheidsmotor. Total-stop systeem. Opbergsysteem voor lansen en pistool. Hogedrukslang van 15 m. Vuilfrees en Vario-Jet-lans met RVS buis. Starlet 4-handgreep. 601712/D

Zeer krachtige hogedrukreiniger met messingpomp en keramische zuigers voor maximale duurzaamheid. Met staalversterkte hogedrukslang van 15 m, Premium-sproeiers en schuimlans. Ook inbegrepen: onderstel, slanghaspel, telescoopgreep in aluminium, regelbare en roterende Rough-sproeier, Gentle Premium-sproeier en sproeierreiniger. 311808/D

HOGEDRUKREINIGER C 120-5

99€

1600 W

max. 125 bar

320 L/u

Compacte hogedrukreiniger voor gebruikelijke reinigingswerken rond de woning. Met compacte opbergruimte met pistool- en lanshouder, robuuste aluminium pomp voor een lange levensduur, Ultraflexslang van 5 m met opberghaak. Met C&C Gentle-sproeier met regelbare straal, C&C Powerspeed-sproeier met draaiende straal en schuimverstuiver. 312568/D

2 3

1 SLANGENWAGEN

‘AQUAROLL S SET’

Met Classic-slang 20 m 13 mm, OGS-accessoires en Classic-lans. 623159/D - 54,95€

2 SLANGENWAGEN

‘CLASSIC 50’

Draagbaar of muurbevestiging. Met 20 m slang 13 mm (1/2”) en OGS-accessoires. 601096/D - 59,95€

3 SLANGENWAGEN

‘AQUAROLL L EASY SET’

Met Classic-slang 50 m 13 mm, OGS-accessoires en Classic-lans. 623161/D - 139,95€

1 SLANGENWAGEN

Met 20 m slang 12,5 mm.

Met lans en set koppelstukken. 620078/D - 54,95€

2 SLANGENWAGEN

Met 50 m slang 12,5 mm.

Met lans en set koppelstukken. Handgreep in- en uitklapbaar. 601201/D - 99,95€

3 METALEN HASPEL ‘ULTRA METAL CART’

Met 30 m Flexi Pro-slang 19 mm. Met lans en set koppelstukken Plus 620069/D - 144,95€

1 WANDSLANGENBOX

‘AUTO REEL’

Met 25 m slang 10,6 mm.

Met lans en set koppelstukken 620075/D - 145€

‘AUTO REEL’

620072/D - 209€ 1 1 1 2 3 2 3

2 WANDSLANGENBOX

Met 40 m slang 12,5 mm.

Met lans en set koppelstukken

620071/D - 209€

3 WANDSLANGENBOX

‘AUTO REEL FLOWMAX’

Met 30 m slang 15 mm

Met lans en set koppelstukken

1 3 2 4

SPROEIPISTOOL

In aluminium en rubber. Met snelkoppeling. Regelbare waterstraal. 600243/S - 11,95€

SPROEISET

Flexibele tuinslang, licht, uittrekbaar en sterk. Met multifunctionele sproeikop voor nauwkeurig, efficiënt en duurzaam sproeien. 7,5 m - 601596/S - 11,95€ 15 m - 600245t/S - 19,95€

1

AANSLUITSET SLANG & SPROEIER

Met kraanstuk met adapter, snelkoppeling, aquastop en Classic-sproeier. Compatibel met het Original GARDENA-systeem voor betrouwbare, waterdichte verbindingen. Ideaal voor onmiddellijk gebruik van de tuinbesproeiing. 623209/D - 12,95€

2 STARTERSET SPUITPISTOOL CLASSIC

Volledig instelbare straal, van krachtige straal tot zachte afwasstand. Vergrendelbare handgreep voor comfortabel gebruik zonder continu knijpen. Bestand tegen UV en lichte vorst, gebruiksklaar. Met Classic-spuitpistool, kraanaansluiting met adapter, slangstuk en aquastop. 623210/D - 16,95€

3 STARTERSET MULTIJET SPUITPISTOOL CLASSIC

4 instelbare sproeistanden, geschikt voor verschillende toepassingen. Handgreep met vergrendelbare trekker voor comfortabel en langdurig gebruik. Bestand tegen UV's en occasionele vorst. Met Classic-pistool, Aquastop-aansluiting, snelkoppeling en kraanstuk 3/4’’. 623211/D - 16,95€

4 ZWENKSPROEIER ‘AQUA S’

Sproei-oppervlak van 90 tot 220 m2. Reikwijdte instelbaar van 7 tot 17 m. Sproeibreedte max. 13 m. 623211/D - 19,95€

METALEN SPROEILANS IMPULSE

Op verzinkte voet. 600293/S - 15,95€

DOMPELPOMP

‘SP 9500 DIRT’

Voor vuil water. 280W. Debiet 9500 L/u Opvoerhoogte 6 m Vlotterschakelaar.

346071/D - 62,95€

DOMPELPOMP

‘SP 16000 FLOOD BOX’

Voor vuil water. 550W. Debiet 16.000 L/u Opvoerhoogte 8 m. Met filter/opbergbox.

346067/D - 119,95€

* Actie geldig van 1/1/2026 tot 31/12/2026 via www.kaercher.com

DOMPELPOMP

‘20000 BASIC’

Voor vuil water.

Debiet 20.000 L/u. 500W. Max. druk 0,9 bar. Max. toevoer kop head 9 m. Met vlotterschakelaar.

364857/D - 52,95€

‘NOVA 300M-A’

Voor helder water. 220W. Debiet 12000 L/u. Opvoerhoogte 7,18 m. Met vlotterschakelaar. 480102/S -149,95€

TUINPOMP

‘BP 4500 GARDEN SET PLUS’

500W. 4500 L/u. Opvoerhoogte 36 m. Aanzuighoogte 8 m.

311809/D - 139,95€

INBEGREPEN

Spiraalslang van 3,5 m, filter en terugslagklep

Kärcher PrimoFlex-slang van 20 m (1/2”).

Lans en koppelstukken.

DOMPELPOMP

‘FEKA 300M-A’

Voor vervuild afvalwater en rioolwater. 300W. Debiet 12 m3/u. Opvoerhoogte 6,4 m. Met vlotterschakelaar.

481145/S - 169,95€

DOMPELPOMP 2IN1

‘20000 BASIC’

Voor helder en vuil water.

Debiet 20.000 L/u. 500W. Max. druk 0,9 bar. Max. toevoer kop head 9 m. Met vlotterschakelaar.

364858/D - 59,95€

DOMPELPOMP

‘NOVA-UP 300 MAE’

210W. Debiet 9000 L/u. Opvoerhoogte 7,60 m. Terugslagklep. Ingebouwde elektronische vlotterschakelaar.

480779/S - 224,95€

DRUKSPUIT

6 L

980030/D - 8,95€

ACCUDRUKSPUIT

‘E7 EASY’ 7 L

3,7 V, oplaadbaar via USB-C.

Autonomie: tot 4 reservoirs per laadbeurt voor moeiteloos sproeien. Licht, ergonomisch en compact, ideaal voor tuin en moestuin.

073854/D - 54,95€

DRUKSPUIT 16 L

‘TSP16’

24,95€

PE en PP. Met draagriem. 072943/D

DRUKSPUIT

7 L MET ONKRUIDKAP

Ideaal om grote oppervlakken nauwkeurig te behandelen. Doorzichtige tank met graadverdeling en aluminium lans. Verstelbaar mondstuk (fijne straal of nevel) en veiligheidsklep 3 bar. Ergonomische handgreep en regelbare draagriem.

616380/D - 31,95€

REGENTON 210 L + ACCESSOIRES

89,95€

Ø 57 x H125 cm Deksel en kraan inbegrepen. Driedelige voet en vulautomaat. Geschikt voor regenpijp van 48 tot 85 mm. 701951/D

REGENTON

Met kraan, muurbevestiging en aansluitset

Taupe - 661104/S

Antraciet - 661105/S 119€

REGENTON

Met kraan, muurbevestiging en aansluitset

Taupe - 664401/S

DRUKSPUIT MET VOORAF OPGEBOUWDE DRUK ‘COMFORT’ 5 L

32,95€

3 bar. Voetsteunen voor een stevige stand. Nylon filter. Traploos verstelbare drukspuit voor verschillende soorten stralen Bescherming voor de mondstukken geïntegreerd in de bodem.

066314/D

Antraciet - 664402/S 189€

Bakoppervlak 48 x 41 cm. Roestvrijstalen rooster met grilsysteem in het rooster voor een gelijkmatige verdeling van de hitte. In hoogte verstelbare houtskoolbak voor nauwkeurige temperatuurcontrole. Handig, met opzij een uitklapbaar blad voor accessoires en ingrediënten. L104 x D65 x H109 cm. 692515/S

119€ HOUTSKOOLBARBECUE ‘OTTAWA’

199€

Bakoppervlak 71 x 46 cm. Gietijzere rooster. Deksel en kuip van staal met epoxycoating en een ingebouwde thermometer. In hoogte verstelbare houtskoolbak voor gecontroleerd direct of indirect bakken. Handig, met uitklapbare bladen opzij, haakjes voor accessoires, een ingebouwde asbak en wieltjes. L153 x D71 x H132 cm. 692514/S -

HOUTSKOOLBARBECUE ‘OTTAWA XXL’

Prijzen in euro. BTW, bebat en recupel inbegrepen. Promoties geldig zolang de voorraad strekt of zie pagina 1. Alle referenties in dit magazine kunnen besteld worden zolang de voorraad strekt. De foto’s, prijzen en teksten zijn niet contractueel en gelden onder voorbehoud van eventuele drukfouten. Verantwoordelijke uitgever: zie pagina 1

Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Tuin catalogus TEC 48P 2026 by MENO - Issuu