Skip to main content

KC_MAXIMA_29.08-04.09.17.

Page 1

Mīļie riņi Monst ir klāt! Iepērcies, krāj uzlīmes un iegādājies kādu no monstriņiem par īpašu cenu!

Nr. 35

Piedāvājums ir spēkā no 29.08. līdz 04.09.2017.

32 0 €

65 0 €

Jaunie kartupeļi

Baltā paprika

1 kg

0

49 €

-51% 0,99 €

Grieztie ziedi GLADIOLAS

1

79 €

75 0 €

49 1 €

Melone UZBEKISTAN

1 kg

Gaišās vīnogas SULTAN

1 kg

1 kg, bez kauliņiem

-40% 2,99 €

Grieztie ziedi ROZES

1 gab., 90-100 cm

1 buķete / 7 gab., 40 cm

Sīpoli Grieztie ziedi KRIZANTĒMAS 1 buķete / 5 gab.

29 2 €

-43% 3,99 €

1 kg

Tomāti

Tumšās plūmes

1 kg, Latvija

28 0 €

1 kg

89 0 €

95 0 €

Persiki 1 kg

85 0 €

Piedāvājums spēkā 31.08.-04.09. Maltā kafija MERRILD IN CUP 250 g vai 500 g

1 kg

3

29 €

-30% 4,69 €

“Latvijas Maiznieka” kūkām

-30

%*

4

59 €

Tikai 9,18 €/kg

5,95 €

2

75 €

Tikai 11,00 €/kg

2,99 €

Gāzēts dzēriens COCA-COLA, SPRITE vai COCA-COLA ZERO 2l

Cūkgaļas kakla karbonāde 1 kg

3

89 €

Tikai

2l

“Tukuma piens” EKO produkcijai

-25

%*

1

29 €

Tikai 0,65 €/l

1,59 €

* Cena pie preces norādīta ar atlaidi

Šonedēļ veikalos MAXIMA

Zemesriekstu šerbets LAIMA

%


Pērc 2

Pērc 3 59 0 €

Pērc 4 8,43 €/kg

0,79 €

Sausmaizītes MARETTI 70 g, dažādi veidi

Pērc 2 49 1 €

no 11,92 €/kg

1,93 €

Konfekšu kārba PERGALE 120-125 g, četri veidi

11,96 €/kg

4,59 €

Maltā kafija AROMA COLOMBIAN 250 g

24 0 €

2,17 €/kg

0,85 €

Baltmaize GRIEĶU JOGURTA 300 g

5,33 €/kg

0,35 €

Biezpiena sieriņš MAGIJA 45 g, dažādi veidi

Pērc 1 19 2 €

8,76 €/kg

no 3,35 €

Maltā kafija KONIGSTERN

250 g, PRIMA vai BESSER

Pērc 1

Pērc 1 99 2 €

65 0 €

49 4 €

8,98 €/kg

8,79 €

Maltā kafija AROMA COLOMBIAN 500 g

Pērc 2

79 0 €

no 17,56 €/kg

1,39 €

Tēja TESS 1 iepak./25x 1,5 g vai 1,8 g, trīs veidi

Pērc 3 69 0 €

no 8,12 €/kg

no 0,93 €

Batoniņš TUPLA 85 g KING SIZE vai 80 g ROASTED CORN


Iepērcies MAXIMA veikalos un par katriem iztērētiem EUR 10 saņem BEZMAKSAS dāvanu paciņu ar puzles daļu un bonusa punktu uzlīmi. Sakrāj nepieciešamo uzlīmju skaitu, ielīmē tās akcijas bukletā un iegādājies kādu no mīkstajām rotaļlietām no LOVELY MONSTERS kolekcijas par īpašu cenu!

Pērc īpašās preces un saņem dāvanu paciņu par brīvu!

METALA KASTITE AR SPELI

1,99€

Pērc 2 Pērc 2 60 2 €

-30%* Pērc 1

GN “Ādaži” vārītajām desām, 400 g

Pērc 1 99 3 €

-25%*

Visām “Rīgas Miesnieka” cepamdesiņām

7,98 €/l

5,87 €

500 ml, EXTRA VIRGIN

Vārīta salami desa VASAĻU, 250 g, “Nõo Cepeškungs”

99 2 €

1,50 €/l

4,49 €

Saulespuķu eļļa FLORIOL 2l

Pērc 2

-35

%*

Čipsiem LAY’S

* Cena pie preces norādīta ar atlaidi

3,36 €

Pērc 1

Olīveļļa LA ESPANOLA

Pērc 2

10,38 €/kg

0

€/kg 79 1,98 2,32 €/kg € no 0,84 €

BONDUELLE konservēti zaļie zirnīši, 400 g, vai saldā kukurūza, 340 g


Piena batoniņš MIO DELIZZI 30 g, divi veidi

0

29 €

-26% 9,67 €/kg

0,39 €

Saldais krējums KĀRUMS 200 g, 35%, “Rīgas Piensaimnieks”

0

79 €

-29% 3,95 €/kg

1,11 €

Sviests MAZURSKI SMAK 200 g, 83%

1

59 €

-27% 7,95 €/kg

2,19 €

1,5 l

Biezpiens JAUNPILS 275 g, 0,5% vai 9%

Cietajiem sieriem DŽIUGAS

Siers FORMAGIA MOZZARELLA

Šonedēļ veikalos MAXIMA

125 g

4

Margarīniem BOLERO

99 0 €

no

-35% 3,60 €/kg

no 1,52 €

-25 %*

0

69 €

-34% 5,52 €/kg

1,05 €

-30

* Cena pie preces norādīta ar atlaidi ** Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm.

%*

Skābais krējums RANKAS PIENS 600 g, 30%

Siers KRIEVIJAS 1 kg, 45%

Svaigais siers KĀRUMS 175 g, klasiskais vai ar zaļumiem, “Rīgas Piensaimnieks”

Majonēzēm HELLMANN’S

39 1 €

-30%

39 4 €

-45%

0

-27%

99 €

2,32 €/kg

1,99 €

7,99 €

5,66 €/kg

1,35 €

-40

%*

no

19 1 €

-24%

Siers BRIE PRESIDENT

99 5 €

-44%

Kūpināta kausēta siera desa DZINTARS

59 €

Pankūkas MĀJAS ar siera pildījumu

29 €

Piens vai kefīrs LIMBAŽU

1,5 l vai 1,5 kg, 2,5%

1 kg

295 g

420 g

0,79 €/l

no 1,56 €

10,77 €

1

-20%

1

Tikai

5,39 €/kg

1,99 €

3,07 €/kg

1,60 €


2 kg

0

-31%

0

-32%

Lavašs ORIENTAL

59 0 €

-24%

Universālā garšviela AROMA

79 €

1

Tikai

Rupjais sāls DRUSKA

25 €

Ātri pagatavojamā zupa KNORR

25 no 13,16 €/kg € 0,37 €

1 kg

15-19 g, dažādi veidi

190 g

1 kg

3,11 €/kg

0,78 €

Tikai 0,99 €

Milti EKSTRA 2 kg, “Dobeles Dzirnavnieks”

0

95 €

-24% 0,48 €/kg

1,25 €

Graudaugu produkcijai VALDO

-20%*

Makaroniem MEGA DI CATO

-35%*

Graudu maizēm FAZER DZĪVĀ

-30%*

Visām SABILES un LĪGATNES maizēm

-30%*

Kāpostu salāti ar eļļu

1,93 €

0

85 €

1 kg

1

69 €

-35% 2,61 €

Gaļas salāti 1 kg

4

25 €

-26% 5,76 €

Kārtainā mīkla LATVIJAS MAIZNIEKS 400 g, ar vai bez rauga

no

99 -21 2,48 €/kg € no 1,25 €

0

* Cena pie preces norādīta ar atlaidi ** Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm.

%

Pelmeņi TRADITIONAL ar cūkgaļu 2x 400 g

SALDĒTS

2

35 €

1+1 2,94 €/kg

4,70 €

SALDĒTS

Saldētiem dārzeņiem un ogām HORTEX

Preču daudzums ierobežots. Piedāvājums ir spēkā veikalos

-25%*

Šonedēļ veikalos MAXIMA

SALDĒTS

1+

1

1 kg

0,36 €

Cukurs DAN SUKKER JELGAVA

5


Doktordesa RAKVERES vai KLASISKĀ

Vārīta doktora desa EKSTRA dabiskā apvalkā 1 kg, GN “Ādaži”

“Rēzeknes gaļas kombināta” cīsiņiem un sardelēm

Vītināta desa FUET AROSO 160 g, “Argal”

2

79 €

-45% 5,09 €

-20

%*

45 1 €

-33% 9,06 €/kg

2,15 €

1

25 €

-20% 6,57 €/kg

1,56 €

Vārītas desiņas HOT-DOG karstmaizēm 1 kg

Karsti kūpināts vistas giross 330 g

1+ 1

190 g, šķēlēs, “Rīgas Miesnieks”

0

-21%

1

-40%

99 €

59 €

09 2 €

5,21 €/kg

1,26 €

2,65 €

-32% 6,33 €/kg

3,09 €

FAVORIT tomātu mērce, 480 g, vai Ķīnas saldskābā tomātu mērce, 460 g

0

Šonedēļ veikalos MAXIMA

75 €

6

-21% 1,56 €/kg

0,95 €

HEINZ produktiem

Cūkgaļas salami

2x 300 g, “Kurzemes Gaļsaimnieks”

Servelāde FINLAND

400 g, “Ramatas Plus”

Karsti kūpināta gaļa SAIMNIEKA 1 kg, “Kurzemes Gaļsaimnieks”

Mārrutki EXTRA LINE

0

Tikai 1,85 €/kg

0,99 €

-20

* Cena pie preces norādīta ar atlaidi ** Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm.

%*

0

-29%

0

-22%

Lečo FAVORIT

99 €

Konservēti tomāti FAVORIT

49 €

690 ml

425 ml, dažādi veidi

1,43 €/l

1,39 €

1,15 €/l

0,63 €

0

45 €

99 4 €

3,48 €/kg

2,74 €

-29% 6,99 €

180 g

Tikai 2,50 €/kg

0,54 €

Marinēti gurķi EXTRA LINE 900 ml

1

-49%

39 €

2,82 €/kg

3,38 €

Asās sinepes EXTRA LINE

180 g

85 €

1

1+1

69 €

0

29 €

0

99 €

Tikai 1,61 €/kg

0,32 €

Tikai 1,10 €/l

1,15 €


Stilbi pikantajā marinādē 600 g vai 1 kg, PF “Ķekava”

1 kg, PF “Ķekava”

Cāļa cepetis sarkanvīna marinādē 1 kg

0

85 €

2

99 €

Tikai 0,99 €

-24% 3,91 €

3

Cāļu šķiņķi, atkauloti, ar ādu

59 €

Kakla karbonāde grilēšanai kefīra marinādē

69 €

1 kg, PF “Ķekava”

500 g

2

SALDĒTS

Mintaja fileja bez ādas 400 g, “Salas Zivis”

59 1 €

1

Siļķu fileja TRADICIONĀLĀ

19 €

Tuncis COFIMAR

89 €

240 g, “Vičiūnai”

120 g, savā sulā vai saulespuķu eļļā

0

* Cena pie preces norādīta ar atlaidi ** Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm.

-39% 3,98 €/kg

2,59 €

-30% 4,96 €/kg

1,69 €

-40% 7,42 €/kg

1,49 €

-31% 5,19 €

-24% 5,38 €/kg

3,56 €

89 1 €

-31% 3,15 €/kg

2,73 €

Šašliks KLASISKAIS PREMIUM 1 kg, “Ramatas Plus”

2

-30%

3

-30%

99 €

49 €

4,29 €

4,99 €

SALDĒTS

Tīrītas garneles 250 g

99 3 €

-38%

1

-21%

1

-28%

Moivas ikru krēms IKRIMA

49 €

Zivju filejas pirkstiņi PREMIUS VIČI

29 €

165 g, divi veidi

250 g, “Vičiūnai”

15,96 €/kg

6,39 €

9,03 €/kg

1,89 €

5,16 €/kg

1,79 €

Baltās krabju nūjiņas SNOW CRAB

89 1 €

Ceptas šprotes ar Kimchi mērci

09 €

250 g, “Vičiūnai”

380 g

Olīvām ARTE OLIVA

Preču daudzums ierobežots. Piedāvājums ir spēkā veikalos

1

-31% 7,56 €/kg

2,73 €

-42% 2,87 €/kg

1,89 €

-25 %*

Šonedēļ veikalos MAXIMA

Cāļu muguras

7


. ab

2g Batoniņš LAIMA MIKS XL 75 g

0

69 €

-22% 9,20 €/kg

0,89 €

Šokolāde LAIMA

220 g, Krējuma, Piena-riekstu vai RIGONDA

Vafeles SELGA

90 g, ar šokolādes vai citronu garšu

3

Konfektes NUTS

49 €

Kārtainās mīklas cepumi UŠKI

99 €

1 kg

1 kg

1

-21% 4,39 €

-42% 3,45 €

0

42 €

-26% 4,67 €/kg

0,57 €

Biskvītkūka DANCING COW ar šokolādi 1 iepak./5x 42 g

2

49 €

-27% 11,32 €/kg

3,42 €

89 €

Torte CIELAVIŅA

99 €

2x 110 g, dažādi veidi

Čipsi ESTRELLA

1

Šonedēļ veikalos MAXIMA

180 g, divi veidi

15 €

8

* Cena pie preces norādīta ar atlaidi ** Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm.

6,39 €/kg

1,79 €

Čipsi ĀDAŽU

100 g, salmiņi vai virpuļi

2 gab. 4,05 €/kg

1,78 €

Cepumi SELGA 1 kg

2

79 €

1

39 €

Tikai 3,46 €

-22% 6,62 €/kg

1,79 €

5

700 g, “Staburadzes konditoreja”

0

no

-43%

65 6,50 €/kg € no 1,15 €

-34% 8,56 €/kg

9,11 €

Musli ACTIVE&FIT

-30 %*

Sausās brokastis NESTLE

Batoniņš NESTLE FITNESS

600-645 g, dažādi veidi

-36%

0

Košļājamās konfektes DRAAKON

no

99 no-35 4,64 €/kg € no 4,62 €

2

%

22,5-23,5 g

Tikai 29 no 12,34 €/kg € 0,31 €

0


Šķīstošā kafija JACOBS KRONUNG 100 g

Šķīstošais kafijas dzēriens JACOBS 3IN1 1 iepak./10x 15,2 g

Augļu tēja LOYD 1 iepak./20x 2 g, trīs veidi

1

39 €

1

19 €

Tikai 9,14 €/kg

1,65 €

Tikai 29,75 €/kg

1,35 €

4

25 €

-29% 42,50 €/kg

5,97 €

Melnā tēja GREENFIELD

1 iepak./100x 2 g, divi veidi

Uzkoda PERFETTO ar vistu un spinātiem 160 g

Šķīstošais kakao dzēriens NESQUIK 400 g

1

79 €

-22% 4,48 €/kg

2,30 €

0

75 €

-24% 4,69 €/kg

0,99 €

Šķīstošā kafija JACOBS KRONUNG 200 g

7

49 €

2

99 €

Tikai 37,45 €/kg

8,15 €

-47% 14,95 €/kg

5,68 €

Virtulis ar kakao glazūru 55 g

0

35 €

-24% 6,36 €/kg

0,46 €

Kafijas pupiņas MERRILD ARABICA 1 kg

Tikai 99 € 14,27 €

11

Ievārījumiem PŪRE 410 g spainīšos

-25 %*

Maizīte ar olu un spinātiem

Maizīte ar aprikožu pildījumu

45 g

0

19 €

-34% 4,22 €/kg

0,29 €

SALDĒTS

70 g

0

29 €

Tikai 4,14 €/kg

0,35 €

SALDĒTS

SALDĒTS

Augļu saldējums TWISTER GREEN 80 ml

0

25 €

-29% 3,13 €/l

0,35 €

0

Saldējums KARLSONS šokolādes glazūrā

45 €

Saulespuķu eļļa KORONA IZOBIĻIJA

49 €

100 ml, divi veidi

-24% 4,50 €/l

0,59 €

Saldējumiem MĀJAS

-30 %*

Visam popkornam

-30 %*

Olīvu izspaidu eļļa OL’MAR 1 l, metāla kārbā

3

59 €

* Cena pie preces norādīta ar atlaidi ** Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm.

-20% 4,49 €

1,7 l, rafinēta

2

-45% 1,46 €/l

4,49 €

Preču daudzums ierobežots. Piedāvājums ir spēkā veikalos

Šonedēļ veikalos MAXIMA

Spānija

9


Zemesrieksti ARIMEX

Studentu brokastis ARIMEX PREMIUM

500 g, apcepti, sālīti

49 1 €

Saulespuķu sēklas ARIMEX

500 g

-28%

99 4 €

2,98 €/kg

2,06 €

500 g, lobītas

-26% 9,98 €/kg

6,78 €

92 0 €

-50% 1,84 €/kg

1,84 €

Dzeramais ūdens ĶEKAVAS AVOTS 2 l, gāzēts vai negāzēts, vai 1 l SPORTS

55 0 €

Tikai 0,28 €/l

0,61 €

0,75 l

-20 %* Ābolu vai tomātu sula vai multiaugļu dzēriens CIDO 1l

Tikai

99 0 €

no 1,15 €

Vīna kokteilis VINITTO

275 ml, 5,5% alk., ROSE vai MELLONE

79 1 €

-22%

-25 %*

2,39 €/l

2,29 €

Sula vai nektārs GRANINI

Gāzēta limonāde CĒSU KLASISKĀ

1 l, dažādi veidi

79 1 €

0,39 €/l

0,49 €

Kvasam ULMAŅLAIKU

Gāzēts dzēriens MEŽEZERS

Krekeriem LU TUC

39 0 €

-20%

2 l, divi veidi

-23%

85 0 €

2,31 €

Vīna dzēriens TOTINO

-26% 0,42 €/l

1,14 €

Vīns ITALIA

0,75 l, Pinot Grigio, 12% alk., vai Montepulciano, 13% alk.

0,75 l, 11,5% alk., divi veidi

Itālija

0

79 €

Tikai 2,87 €/l

0,95 €

Dzirkstošais vīns MARTINI

0,75 l, ASTI, 7,5% alk., vai PROSECCO, 11,5% alk., + GLĀZE

3

35 €

-25% 4,47 €/l

4,49 €

Vīns GRAN CASTILLO 0,75 l, Chardonnay, 11% alk., vai Cabernet Sauvignon, 12% alk.

Šonedēļ veikalos MAXIMA

Spānija

10

Tikai 49 8,65 €/l € no 6,99 €

6

4

19 €

4

25 €

-30% 5,67 €/l

6,03 €

49 3 €

-31% 4,65 €/l

5,03 €

Vīniem TRAPICHE

Argentīna

Tikai 5,59 €/l

4,99 €

-25 %*

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKO DZĒRIENU PĀRDOŠANA, IEGĀDE UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.


568 ml, 5,2% alk., bundžā vai pudelē

59 0 €

0

0,77 €

no

0,5 l, 40% alk., dažādi veidi

-26%

99 5 €

8,58 €/l

5,79 €

-21%

5

59 €

13,98 €/l

8,80 €

8

-24% 17,98 €/l

11,89 €

-40% 14,27 €/l

16,78 €

Stiprs alkoholiskais dzēriens ARSEŅIČ 0,7 l, 40% alk., dažādi veidi

Tikai 99 11,41 €/l € no 9,59 €

Tikai

7

7,99 €/l

6,13 €

Tikai 99 17,13 €/l € 14,84 €

11

99 9 €

11,98 €/l

Viskijs JOHNNIE WALKER RED LABEL

Degvīns RUSSKIJ STANDART

8,78 €

0,7 l, 40% alk.

99 €

1

-32%

0,7 l, 32% alk.

0,5 l, 40% alk.

Tikai 55 0,78 €/l € no 1,84 € 0,7 l, 40% alk.

Stiprs alkoholiskais dzēriens HEKTORS

Brendijs ARARAT 3*

2 l, SENĀS MUCAS, 7% alk., vai PILZENES, 4,7% alk.

-39%

Degvīns NEMIROFF

1,50 €/l

1,17 €

Alus LĪVU

59 no 1,04 €/l € no 0,97 €

1,10 €/l

-36%

75 0 €

no 1,14 €/l

no 0,89 €

-29%

0,5 l, 40% alk.

500 ml, 5% alk., brūkleņu, vīgriežu vai kadiķu

no

500 ml vai 568 ml, 4,8-5,6% alk., dažādi veidi

Liķieris VANA TALLINN

6

65 0 €

Alus SENLATVJU

-27%

Alus LĀČPLĒSIS

0,5 l, 40% alk.

99 €

vai 568 ml, 5,2% alk.

1,04 €/l

Degvīns RUDZU

29 4 €

alus ZELTA PREMIUM, 500 ml

0,89 €

500 ml, 5% alk.

0

500 ml, 2% alk., vai

-34%

Alus FAXE

55 €

Alus dzēriens ZELTA RADLER,

Viskijs TULLAMORE DEW 0,7 l, 40% alk.

Tikai 99 18,56 €/l € 14,84 €

12

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKO DZĒRIENU PĀRDOŠANA, IEGĀDE UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.

Šonedēļ veikalos MAXIMA

Alus CĒSU PREMIUM PINT

11


Piena maisījums APTAMIL 400 g vai 800 g, no 6 mēn. vai 1 gada vecuma

5

39 €

-23% 13,48 €/kg

6,99 €

Mitrās salvetes bērniem CLEANIC ŅEŽNOSTJ 1 iepak./72+24 gab.

Dezodorantiem NIVEA

Tikai 69 12,11 €/kg € no 10,51 €

9

1

49 €

-34% 2,26 €

Bērnu pārtikai RŪDOLFS

Vates salvetes BELLA

1 iepak./80 gab., apaļas

-40 %*

-20

%*

0

59 €

-38% 0,95 €

Autiņbiksītes PAMPERS ACTIVE BABY 1 iepak., dažādi izmēri un skaits

Zobu pasta SENSODYNE WHITENING 75 ml

Matu mazgāšanas un veidošanas līdzekļiem SYOSS

17

-27%

2

Tikai

99 € 24,69 €

99 €

39,87 €/l

3,56 €

-40 %*

Vienreizlietojamie skuvekļi GILLETTE

2 vai BLUE II, 1 iepak./5 gab., vai BLUE3, 1 iepak./3 gab.

0

-34% 1,49 €

Šonedēļ veikalos MAXIMA

99 €

12 12

* Cena pie preces norādīta ar atlaidi ** Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm.

1

49 €

-22% 1,91 €

2

49 €

-36% 3,89 €

Skūšanās putas GILLETTE SENSITIVE 200 ml

1

99 €

Tikai 9,95 €/l

2,16 €


Vannas istabas tīrīšanas līdzeklis CIF 500 ml

0

Tikai

1

Tikai

Trauku mazgāšanas līdzeklis FAIRY

99 €

Virtuves papīra dvielis TENERELLA

29 €

450 ml, divi veidi

1 rullis/200 loksnes, divi slāņi

Tualetes papīrs ZEWA MOLL WHITE

99 2 €

Gardums kaķiem DREAMIES

99 €

1 iepak./12 ruļļi, trīs slāņi

1,56 €

-40% 0,25 €/rullis

4,99 €

-28% 16,50 €/kg

1,37 €

1

-41% 3,98 €/l

3,39 €

540 g vai 693 g, divi veidi

1

42 €

Tikai no 2,05 €/kg

1l

1

-27%

Veļas mazgāšanas līdzeklis ARIEL

58 4 €

Tikai

Konservēta kaķu barība FRISKIES

79 €

0

Tikai

Atkaļķotājs veļas mašīnām YPLON 950 g

1,3 l/20 m.r., divi veidi

1 iepak./4x 100 g, divi veidi

99 €

Cauruļvadu tīrīšanas līdzeklis TIRET

2,09 €/kg

2,74 €

3,52 €/l

Grīdas kopšanas līdzekļiem VICI

Smilts kaķu tualetei TEO 5 kg, cementējošas

1,98 €/kg

0,92 €

Suņu barībai un gardumiem PEDIGREE

3

99 €

-37% 6,29 €

-30 %*

79 1 €

-46% 0,36 €/kg

3,29 €

-25 %* Šonedēļ veikalos MAXIMA

60 g, divi veidi

0

2,20 €/l

99 €

Attīrošais krēms CIF ar mikrodaļiņām

* Cena pie preces norādīta ar atlaidi ** Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm.

Preču daudzums ierobežots. Piedāvājums ir spēkā veikalos

13


1

-46%

15

-41%

9 99€

-40%

99 €

Telpaugs ROZE

1 gab., Ø 12 cm

3,69 €

4

-42%

2

-37%

99 4 €

-46%

79 0 €

-47%

Telpaugs FALENOPSIS

69 €

Stikla vāze

15 €

1 gab., 60 cm., Ø 12 cm

8,10 €

Telpaugs KRIZANTĒMA 1 gab., Ø 12 cm

42 1 €

-43%

0

-40%

69 0 €

-39%

79 0 €

-47%

2,49 €

· Jauda 1850-2200 W · Tilpums 1,7 l · Divpusēja ūdens atzīme · Iekšējs LED apgaismojums · Slēdzis uz roktura · Automātiska atslēgšanās

Elektriskā tējkanna BROCK WK 2102 BK 1 gab.

Katls ar vāku LET’S COOK

1 gab., tilpums 2,5-8 l

99 € 26,99 €

no

1 gab., 14,5x18,8 cm

no

no 16,99 €

Trauki MINIONS vai DESPICABLE ME 3

Stikla cepšanas forma PYREX 1 gab., 35 cm, ovāla

9,23 €

1 gab., 45x70 cm

Šķīvis vai bļoda TINY FLOWERS 1 gab., dažādi lielumi

59 €

no

no

no 1,49 €

Bļoda WHITE HOME 1 gab., dažādi lielumi, Ø 11-20 cm

no

0,98 €

no

no 1,19 €

no

no 1,59 €

Šonedēļ veikalos MAXIMA

1 gab., bļoda, krūze, glāze, šķīvis vai sviestmaižu trauks

no

3,40 €

Virtuves dvielis

14

* Cena pie preces norādīta ar atlaidi ** Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm.

Ja izdevumā norādītā preces cena nesakrīt ar veikalā esošo, par pareizo lūdzam uzskatīt veikalā norādīto cenu. Tālrunis bezmaksas uzziņām 80002020 katru dienu no plkst. 8.00 līdz 22.00. E-pasts: info@maxima.lv, www.maxima.lv


Kapu svece

1

-36% 2,49 €

Meiteņu zeķbikses LAURA

1 gab., ar mežģīņu rakstu

1

-35%

0

-50%

29 €

1,99 €

3

-37%

9

-41%

79 €

Sieviešu vai vīriešu čības 1 pāris, izmēri 36-41 vai 41-46

5,99 €

½

ce na

1 gab., 150 g, deg līdz 45 h

59 €

Grozs

1 gab., tilpums 26 l

Trikotāžas palags ar gumiju

1 gab., 140-200x200 cm

4

09 €

99 6 €

no

-31% 5,89 €

Sieviešu zeķbikses IMMAGINE LEDI 20 den 1 gab.

no

-36%

no 10,99 €

Sieviešu legingi SEVEN LEMON 1 gab., izmēri XS-XL

73 €

1,46 €

-43%

99 3 €

6,99 €

-40

%**

1 pāris., izmēri 41-46

Vīriešu vai sieviešu ādas puszābaki

1 pāris, izmēri 41-46 vai 36-41

Saulesbrillēm

16,99 €

% -39 99

16 €

27,99 €

-50 %** Šonedēļ veikalos MAXIMA

Bižutērijai un matu rotājumiem

99 €

Brīvā laika apavi F.I.T.

* Cena pie preces norādīta ar atlaidi ** Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm.

Atlaide ar PALDIES karti.

15


31.-04. AUGUSTS

no CETURTDIENAS līdz PIRMDIENAI

Biezpiena sieriņiem

Sausajām brokastīm

SEPTEMBRIS

-20

Visām grildesiņām un vītinātām gaļas uzkodām

-25%*

-25 %**

Visām konfekšu kārbām

-25%**

%*

* Cena pie preces norādīta ar atlaidi ** Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm.

15,24 € 21,77 €/l

Brendijs ARARAT 3*

13,26 € 18,94 €/l

0,7 l, 40% alk.

Viskijs GRANT’S FINEST 0,7 l, 40% alk.

18,80 € Viskijs JIM BEAM 1 l, 40% alk.

12,86 € 18,37 €/l

Stiprs alkoholiskais dzēriens CAPTAIN MORGAN SPICED 0,7 l, 35% alk.

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKO DZĒRIENU PĀRDOŠANA, IEGĀDE UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
KC_MAXIMA_29.08-04.09.17. by Maxima Latvija - Issuu