Skip to main content

Maxima_NR_17_2017

Page 1

Nr. 17

Preču daudzums ierobežots. Piedāvājums ir spēkā no 25.04. līdz 01.05.2017.

Jaunie kāposti

1 kg

89 1 €

Zefīrs ar saldā krējuma garšu 1 kg

Saldkrējuma sviests ANNELE 180 g, 82%

Apelsīni SHAMOUTI

Āboli PAULARED

1 kg

Tomāti ķekaros

75 0 €

39 0 €

1 kg, mazie

1 kg

Seleriju kāti

2

99 0 €

-44% 3,99 €

-28% 5,50 €/kg

1,38 €

125 g, 11,12 €/kg

1 buntīte

69 0 €

25 €

Mellenes

Sarkanie redīsi

1 gab.

35 0 €

Biezpiena sieriņš KĀRUMS 45 g, četri veidi

Kakla karbonādes šašliks kaukāziešu gaumē 1 kg

39 1 €

0

26 €

99 4 €

-26% 5,78 €/kg

0,35 €

Tikai 5,99 €

99 1 €

Gaišās vīnogas THOMSON 1 kg, bez kauliņiem

Zemenes

250 g, 3,96 €/kg

99 0 €

Siers KRIEVIJAS 1 kg, 45%

Alus MĪTAVA

500 ml vai 568 ml, 5% alk., divi veidi

3

-50%

65 0 €

-35%

99 €

7,99 €

no

no 1,14 €/kg

no 1,00 €

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKO DZĒRIENU PĀRDOŠANA, IEGĀDE UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.

Šonedēļ veikalos MAXIMA

89 0 €

%


FARM MILK produkcijai

-20%*

Raudzētiem piena produktiem LAKTO

-30%*

2l

Piens BALTAIS 2 l, 3,5%, “Tukuma piens”

1 49€

0,75 €/kg

1,99 €

-20

%*

Biezpiens LIMBAŽU

180 g, 5% vai 9%

65 0 €

no

-32% 3,61 €/kg

no 0,95 €

1

1

Tikai

Kausētais siers DZINTARS

19 5,95 €/kg € no 1,49 €

Kūpināta kausēta siera desa DZINTARS

69 €

Saldais krējums EXPORTA

75 €

200 g, trīs veidi

Skābais krējums VALMIERA

89 0 €

Siers MASCARPONE GALBANI

59 €

2

-40%

Siers FRENCH BRIE EUROSER

49 €

6

-29%

Jogurta dzēriens ACTIMEL

19 €

1

-31%

450 g, 15% vai 20%

no

-20%

no

-33%

500 g

1,98 €/kg

no 1,33 €

5,18 €/kg

4,29 €

2g

ab

.

Piena produktiem SMILTENE

-25%

Siers FORMAGIA MOZZARELLA

1

2 gab.

4,28 €/kg

2,14 €

295 g

5,73 €/kg

2,09 €

1 kg

9,19 €

Šonedēļ veikalos MAXIMA

2g

ab

.

2x 125 g

1

2 gab.

07 €

2

Margarīns BOLERO ar sāli 2x 400 g, 40%

23 €

* Cena pie preces norādīta ar atlaidi ** Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm.

1,54 €/kg

2,46 €

200 ml, 35%, “Tukuma piens”

0

-27% 3,75 €/kg

1,03 €

1 iepak./4x 100 g, dabisks vai zemeņu

2,98 €/kg

1,72 €


Pankūkas ar cūkgaļu MAMMAS 300 g

1

49 €

-25% 4,95 €/kg

1,98 €

Gaļas salāti 1 kg

4

25 €

-23% 5,49 €

2

85 €

Krabju nūjiņu salāti 1 kg

Pelmeņi MĀJAS 1 kg

-25% 3,79 €

Pelmeņi PILSĒTAS 1 kg

SALDĒTS

Olas OPTIMA LĪNIJA 1 iepak./10 gab., A kategorija, L izmērs

0

99 €

-26% 0,10 €/gab.

1,34 €

Kartupeļi frī AVIKO ZIG ZAG 750 g

1

45 €

Tikai 1,93 €/kg

1,79 €

1

99 €

Tikai 2,39 €

1

-20%

0

-23%

59 €

1,99 €

KEBABA maize 210 g

2,33 €/kg

0,69 €

Majonēze PROVANSAS 250 g, “Spilva”

Saldskābā maize LĪGATNES vai rudzu maize SABILES

0

-24%

0

49 1,26 €/kg € no 0,70 €

Itāļu maize CIABATTA 320 g

65 €

* Cena pie preces norādīta ar atlaidi ** Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm.

2,03 €/kg

0,85 €

1 kg

69 €

Mini pīrādziņš ar āboliem 1 kg

3

55 €

1,29 €

300 g

Tikai

0

32 €

0,99 €/kg

0,84 €

-29% 4,99 €

99 €

Baltmaize GALDA

700 g

no

0

2,20 €/kg

0,78 €

Cukurs DAN SUKKER JELGAVA

Saldskābā maize ĢIMENES

390 g, ar sēklām

-30%

55 0 €

-29%

Maizēm GARDĀ

Preču daudzums ierobežots. Piedāvājums ir spēkā veikalos

-24% 1,07 €/kg

0,42 €

-30%*

Šonedēļ veikalos MAXIMA

0

49 €

-29%

3


1

-41%

1

-55%

1

-29%

Dūmota doktora desa dabiskā apvalkā

49 €

Servelāde FINLAND 5 PEPER

29 €

400 g, GN “Ādaži”

400 g, “Ramatas plus”

Karsti kūpināti cāļu stilbi

330 g, PF “Ķekava”

3,23 €/kg

2,85 €

4,09 €/kg

1,89 €

-25%*

1 kg, “Talsu gaļa”

Maikopas dūmdesa 2x 270 g, “Rīgas Miesnieks”

2

79 €

3

76 €

2 gab. 6,96 €/kg

7,52 €

4

2

-40%

1

-30%

89 €

Vārītas Doktora sardeles

39 €

1 kg, “Ardeks”

4,25 €

-26%

Karsti kūpināts šķiņķis zemnieku gaumē

1 kg, fasēts, “Ramatas plus”

-34%

6,60 €

3,99 €

1

-20%

1

-24%

Vārīta salami desa VASAĻU

09 €

Vītināta spāņu desa ar pelējumu, 170 g, “Elpozo

95 €

105 g, “Nõo Cepeškungs”

Alimentacion”

Dūmotā gaļa ALKŠŅU 1 kg, fasēta, “Rēzeknes gaļas kombināts”

5

49 €

1,37 €

11,47 €/kg

2,55 €

-21% 6,99 €

3

-43%

3

-25%

Karsti kūpinātas cepamās desiņas GARŠĪGĀS KABANOS

29 €

Speķis ar ķiplokiem

19 €

1 kg, GN “Ādaži”

10,38 €/kg

5,79 €

Šonedēļ veikalos MAXIMA

1+

1

Karsti kūpinātajām desiņām KABANOSI TARCZYNSKI

35 €

3,73 €/kg

2,54 €

Doktora desa

4

Čehu desa

2x 300 g, “Ramatas plus”

1

15 €

* Cena pie preces norādīta ar atlaidi ** Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm.

1+1 1,92 €/kg

2,30 €

Vārīta aknu pastēte formā 350 g, “Ardeks”

08 €

3,09 €/kg

1,55 €

1 kg, fasēts, GN “Ādaži”

4,28 €


1

Cāļu šķiņķis ar muguru

59 €

Broilera pusspārni ar garšvielām

49 €

Auksti kūpināts Atlantijas makreles baliks

29 €

1 kg, PF “Ķekava”

1 kg

6

1,92 €

-22% 3,19 €

Tikai 7,19 €

Cāļa fileja

1 kg, fasēta, griezta vertikāli, PF “Ķekava”

4

-21%

2

-35%

3

-41%

1

-32%

1

-26%

89 €

Atkauloti šķiņķi siera marinādē

39 €

Dabīgie foreļu ikri SUDRABLĪNIS

99 €

Baltās krabju nūjiņas SNOW CRAB

89 €

Jūras kāpostu salāti ar dārzeņiem

15 €

500 g, PF “Ķekava”

100 g

6,19 €

4,78 €/kg

3,69 €

39,90 €/kg

6,82 €

3

-34%

2

-25%

0

-32%

1

-27%

0

-24%

Cūkgaļas šķiņķis bez kaula un ādas

29 €

Kotlešu masa MĀJAS

89 €

1 kg

1 kg

Tunča gabaliņi eļļā vai savā sulā OCEAN

95 €

Vilkzivs (zubatkas) steiks

59 €

Šprotes eļļā FAVORIT EO

89 €

185 g

4,99 €

3,83 €

5,14 €/kg

1,39 €

2g

ab

.

1 kg, “Ademus”

2

Tikai

31 €

Siļķu fileja MATJE eļļā LATIS

15 €

2x 250 g, “Vičiūnai”

500 g, “Zilā lagūna”

2

* Cena pie preces norādīta ar atlaidi ** Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm.

2 gab. 2,62 €/kg

2,62 €

Tikai 4,30 €/kg

2,65 €

250 g, “Vičiūnai”

300 g, “Ekanders”

7,56 €/kg

2,77 €

3,83 €/kg

1,55 €

360 g, “Salas Zivis”

240 g, “Karavela”

Preču daudzums ierobežots. Piedāvājums ir spēkā veikalos

4,42 €/kg

2,19 €

3,71 €/kg

1,17 €

Šonedēļ veikalos MAXIMA

1

Zivju pirkstiņi VIČI

5


-20%*

VALDO produkcijai

Konservēta zupa SOĻANKA vai HARČO

95 -26 1,90 €/kg € no 1,29 €

Tomātu mērce HAR

55 1,10 €/kg € no 0,65 €

Saulespuķu un rapšu eļļām ĻUBIM

Kečupiem un mērcēm CHUMAK

-30%*

Olīvām FEUDO VERDE

Zirnīšiem un kukurūzai EXTRA LINE

-30

Marinētas bietes EXTRA LINE

500 g, “KOK”

Šonedēļ veikalos MAXIMA

500 g, divi veidi

6

no

0

Tikai

0

* Cena pie preces norādīta ar atlaidi ** Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm.

%

%*

Ātri pagatavojamās nūdeles ROLLTON 60 g, dažādi veidi

500 g

-26%

0

20 €

Makaroniem MEGA DI CATO

-35%*

0

-35%

3

-35%

Vistas buljons GALLINA BLANCA

75 €

-30

Olīvu izspaidu eļļa FAVORIT

49 €

-25%*

Garšvielām TWINS un ANNIŅA

3,33 €/kg

0,27 €

%*

0

49 €

15x10 g

1 l, Spānija

-29% 0,98 €/kg

0,69 €

Marinēti gurķi EXTRA LINE 900 ml

5,00 €/kg

1,15 €

5,39 €

-25%*

0

99 €

Tikai 1,10 €/kg

1,21 €


Tikai

0

Graudu batoniņš FITNESS STRAWBERRY

29 €

Pupiņām FAVORIT

-25

%*

0

-38%

Čipsi ESTRELLA EXXTRA

99 €

140 g, ar pikantu tomātu garšu

Žāvētās plūmes bez kauliņiem 350 g, “AlisCo”

1

49 €

-40% 4,26 €/kg

2,49 €

110 g

1

29 €

450 g, CINI-MINIS vai NESQUIK

Saldā kukurūza AHA

-24%

Ķiploku grauzdiņi 400 g

0,31 €

2

-29%

0

-29%

49 €

49 €

5,53 €/kg

3,49 €

4,45 €/kg

0,69 €

3,23 €/kg

1,69 €

7,07 €/kg

1,59 €

Kruasāniem 7 DAYS

-25%*

Putrām FAVORIT 55 g paciņās

-25%*

320 g, divi veidi

1

-38%

3

-33%

79 €

5,59 €/kg

2,89 €

1

-25%

69 €

Zemesrieksti BOSO XXL

65 €

350 g

Čipsi ĀDAŽU

1

-23%

Vafeļu torte RETRO

215 g, CHEESE & ONION apvalkā

4,83 €/kg

2,19 €

7,67 €/kg

2,19 €

Lobīti valrieksti

300 g, “AlisCo”

3

15 €

* Cena pie preces norādīta ar atlaidi ** Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm.

-38 -40% 10,50 €/kg

5,25 €

Augļu-riekstu maisījums ARIMEX FESTIVAL 500 g

99 €

7,98 €/kg

5,99 €

Saulespuķu sēklas NARODNA MARKA 180 g

Preču daudzums ierobežots. Piedāvājums ir spēkā veikalos

0

49 €

Tikai 2,72 €/kg

0,53 €

Šonedēļ veikalos MAXIMA

23,5 g

12,34 €/kg

Sausās brokastis NESTLE

7


. ab

2g Batoniņš LAIMA

2x 40 g, VĀVERĪTE, SERENĀDE, MIKS vai MAGONE

Želejas konfektes CITRONU-APELSĪNU šķēlītes 1 kg

Šonedēļ veikalos MAXIMA

0

-43%

2

29 €

3,99 €

Batoniņiem KIT KAT

-25

Torte NAPOLEONS

99 €

500 g, “Pellija A”

8

2 gab.

59 7,38 €/kg € no 0,94 €

%*

1

Šokolāde KARL FAZER

200 g, divi veidi

Konfektes LAIMA

1 kg, RUDZUPUĶE vai VĒTRASPUTNS

3,98 €/kg

2,59 €

5

11,95 €/kg

2,81 €

no

%

2

-25%

4

-27%

99 €

Torte UMKA

29 €

700 g, “Pellija A”

Tikai

59 -30 € no 7,99 €

Cukura kliņģerīši kakao glazūrā 1 kg

-23%

2

39 €

3,99 €

6,13 €/kg

5,85 €

2

-36%

1

-32%

2

-27%

0

-37%

Konfekšu kārba ASORTI RĪGA

99 €

Šokolāde LUKSS

29 €

Cepumi ar šokolādes pilieniņiem

19 €

Cepumi LUKAS PALMIERS

79 €

382 g

150 g

1 kg

250 g, divi veidi

7,83 €/kg

4,64 €

8,60 €/kg

1,89 €

2,99 €

3,16 €/kg

1,25 €

ARĪ RĒĶINIEM UN PAKALPOJUMIEM

Komisijas maksa par katru apmaksāto rēķinu 0,50 EUR. Pieņemam apmaksai rēķinus līdz 1000 EUR.

Uzzini vairāk www.maxima.lv/pakalpojumi un Maxima veikalos * Cena pie preces norādīta ar atlaidi ** Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm.


Maltā kafija MERRILD IN CUP

Šķīstošā kafija JACOBS KRONUNG

250 g vai 500 g

4

-32%

0

-27%

3

-36%

Maltā kafija DALLMAYR CLASSIC

99 €

Šķīstošais kakao dzēriens NESQUIK

99 €

500 g

200 g

Zaļā tēja LIPTON

1 iepak./100x 1,3 g vai 1,6 g, divi veidi

9,98 €/kg

7,39 €

4,95 €/kg

1,35 €

49 no 21,81 €/kg € 5,49 €

4

99 €

-34% 9,98 €/kg

7,59 €

Šķīstošais kafijas dzēriens JACOBS 3IN1 1 iepak./10x 15,2 g

Melnā tēja LIPTON

1 iepak./20x 1,9 g vai 1,8 g, divi veidi

2

79 €

1

39 €

1

100 g vai 200 g

Tikai 11,16 €/kg

3,29 €

Tikai 9,14 €/kg

1,65 €

-41%

29 no 33,95 €/kg € 2,19 €

3

99 €

-34% 39,90 €/kg

6,09 €

Šķīstošie cigoriņi GALKA 200 g, trīs veidi

Melnā tēja MOŽUMS 1 iepak./25x 2 g, divi veidi

5

99 €

0

99 €

-45% 29,95 €/kg

10,89 €

-23% 4,95 €/kg

1,28 €

no

50 -22 10,00 €/kg € no 0,64 €

0

%

SALDĒTS

SALDĒTS

Uztura bagātinātājs VITAMĪNS C

-44% 8,33 €/kg

0,45 €

Saldējumiem KLASIKA

-30%*

Saldējumiem DRUVA 1 litra iepakojumā

-35%* Šonedēļ veikalos MAXIMA

30 g

0

25 €

* Cena pie preces norādīta ar atlaidi ** Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm.

Preču daudzums ierobežots. Piedāvājums ir spēkā veikalos

9


Ūdenim un limonādēm DARIDA

Dabīgs minerālūdens NABEGHLAVI 1 l, gāzēts

-25

0

%*

99 €

Bauskas kvasam un iesala dzērieniem 500 ml pudelēs

-25

%*

1,35 €

Gāzētiem dzērieniem FANTASTIKA

-20 %* Kokteiļiem CĒSU DŽONS

-27%

-25 %* Enerģijas dzēriens ZET

0

Tikai 1,28 €/l

1,5 l

1

09 €

Gāzēts dzēriens SPRITE, COCA-COLA vai FANTA ORANGE 500 ml

-27% 0,73 €/l

1,49 €

0

Tikai

59 1,18 €/l € no 0,69 €

Sulām, nektāriem un sulas dzērieniem TYMBARK 1 l iepakojumā

-25 %* Nektārs KUBUŠ

250 ml vai 1 l

32 €

Gāzēts dzēriens COCA-COLA

900 ml, divi veidi

0

59 €

Tikai

0

99 €

Dzirkstošais vīns ITALIANA 0,75 l, 11,5% alk., divi veidi

-30% 1,10 €/l

1,42 €

Vermuts MARTINI BIANCO

1 l, 15% alk. + toniks, 1,5 l Itālija

2

36 €

-50% 3,15 €/l

4,73 €

Pussaldais vīns LA CONDA

0,75 l, 12,5% alk., divi veidi

Šonedēļ veikalos MAXIMA

Čīle

10

7

69 €

-27% 10,59 €

Vīns GRAN CASTILLO

0,75 l, 11% alk. Chardonnay vai 12% alk. Cabernet Sauvignon Spānija

Argentīna

Vīniem TRAPICHE

-30

%*

2

95 €

-45% 3,93 €/l

5,32 €

4

35 €

-21% 5,80 €/l

5,50 €

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKO DZĒRIENU PĀRDOŠANA, IEGĀDE UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.


Alus STARIJ MEĻŅIK MJAGKIJ 500 ml, 4,3% alk.

0

79 €

500 ml, 5,6% alk.

-25%

0

89 €

1,58 €/l

1,06 €

Alus LĀČPLĒSIS

500 ml, 5% alk. Gaišais vai 4,8% alk. Dzintara

59 0 €

Gaišais alus PIEBALGAS

65 0 €

1,18 €/l

Alus GARAIS PILZENES

1,78 €/l

1,90 €/l

1,06 €

1 iepak./6x 500 ml, 4,8% alk.

29 3 €

1,30 €/l

0,89 €

0,5 l, 40% alk.

Tikai

Alus ALDARIS 1865

-27%

Degvīns HMEĻNAJA ČARKA

2,35 l, 4,7% alk.

0

95 €

1,01 €

500 ml, 4,6% alk.

0,93 €

500 ml, 5,3% alk.

Tikai

Alus TUBORG

-37%

Gaišais alus TĒRVETES

-40% 1,10 €/l

5,49 €

Degvīns MERNAJA 0,7 l, 40% alk., dažādi veidi

2,35 l

1

65 €

-20%

4

19 €

0,70 €/l

2,06 €

Liķieris MALONEY’S 0,7 l, 14,5% alk.

-30%

7

79 €

8,38 €/l

5,99 €

Stiprais alkoholiskais dzēriens BELORUSSKIJ

-22% 11,13 €/l

9,93 €

Degvīns FINLANDIA 1 l, 40% alk.

0,5 l, 40% alk.

-33% 5,70 €/l

5,99 €

Stiprais alkoholiskais dzēriens BONAPARTE 0,7 l, 38% alk.

6

99 €

6

99 €

Tikai 9,99 €/l

8,49 €

-22% 13,98 €/l

8,99 €

Viskijs JOHNNIE WALKER RED LABEL 1 l, 40% alk.

13

-46%

99 € 25,79 €

12

-46%

99 € 23,99 €

Konjaks COURVOISIER VS 0,7 l, 40% alk.

18

-50%

99 27,13 €/l € 37,99 €

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKO DZĒRIENU PĀRDOŠANA, IEGĀDE UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.

Šonedēļ veikalos MAXIMA

3

99 €

11


Bērnu pārtikai OVKO

-30

%*

Vates plāksnītes CLEANIC ŅEŽNOSTJ

0

1 iepak./100 gab.

Tikai

250 ml vai 200 ml

Ikdienas ieliktnīši CAREFREE FLEXIFORM 1 iepak./18 gab.

-25% 1,59 €

1

49 €

12

-42% no 5,96 €/kg

2,55 €

-25

%*

Autiņbiksītes PAMPERS ACTIVE BABY 1 iepak., dažādi izmēri un skaits

12

Tikai

1

Tikai

69 € 14,59 €

Vates salvetes CLEANIC 1 iepak./120 gab.+50 gab.

-44% 0,45 €

DADŽU šampūns pret matu izkrišanu vai atjaunojošs balzamsmaska, 200 ml

1

-40%

1

-41%

35 €

95 €

2,26 €

9,75 €/kg

3,29 €

Mitrās salvetes PAMPERS BABY FRESH

69 €

Ziepes NANCY

39 €

1 iepak./64 gab.

140 g, divi veidi

1,99 €

0

-34%

99 1 €

-36%

2,79 €/kg

0,59 €

Higiēniskie tamponi O.B. PRO COMFORT SUPER 1 iepak./8 gab.

39 1 €

Šonedēļ veikalos MAXIMA

19 1 €

0

25 €

0,79 €

Šampūns vai balzams SCHAUMA NATURE

jaundzimušajiem)

Vates kociņi CLEANIC

1 iepak./120 gab.

69 €

Piena maisījumiem NAN (izņemot

* Cena pie preces norādīta ar atlaidi ** Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm.

-26% 1,89 €

Higiēniskās paketes ALWAYS CLASSIC

1 iepak./ 10 gab. SOFT vai 8 gab. NIGHT

89 0 €

-36% 1,39 €

Zobu pasta SPLAT

100 ml, divi veidi

no

19,90 €/kg

no 3,09 €


Veļas pulveris PERSIL COLOR, 2,8 kg, 40 mazgāšanas reizēm

Tualetes tīrīšanasatsvaidzināšanas līdzeklis BREF POWER AKTIV, 50 g, trīs veidi

7

99 €

1

29 €

-31% 2,85 €/kg

11,59 €

-32% 25,80 €/kg

1,89 €

3

-40%

3

-26%

Veļas mazgāšanas līdzeklis ARIEL kapsulās

99 €

Ūdens mīkstinātājs CALGON

49 €

1 iepak./15 gab., divi veidi

500 g vai 12 tabletes

6,69 €

6,98 €/kg 0,29/gab.

4,73 €

Veļas mīkstinātājiem SILAN

-30%*

Izsmidzināmajiem tīrīšanas līdzekļiem AJAX

-30%* • Bārdas trimmeris • Komplektā birstīte tīrīšanai • Darbojas gan no tīkla, gan akumulatora

Tualetes papīrs ZEWA MOLL WHITE 1 iepak./12 ruļļi, trīs slāņi

99 2 €

-40% 0,25 €/rullis

4,99 €

Vilnas sūkļi ar ziepēm CLEAN IT! 1 iepak./10 gab.

19 1 €

-40% 1,99 €

Elektriskais skuveklis AEG HR 5625 1 gab.

% -45 99

11 €

21,99 €

Vienreizlietojamie skuvekļi BIC TWIN LADY, 1 iepak./5 gab. 3 SENSITIVE, 1 iepak./4 gab.

1

-42% 1,87 €

1

65 €

-39% 2,69 €

Zeķēm un zeķbiksēm IMMAGINE

-40%**

Bērnu pleds DISNEY 1 gab, divi veidi, 125x160 cm

4

49 €

-40% 7,49 €

Šonedēļ veikalos MAXIMA

09 €

* Cena pie preces norādīta ar atlaidi ** Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm.

Preču daudzums ierobežots. Piedāvājums ir spēkā veikalos

13


1

-46%

5

-54%

Smiltis kaķu tualetei TEO

79 €

Vannas paklājiņš

99 €

5 kg, cementējošas

0,36 €/kg

3,29 €

0

-20%

1

-26%

Konservēta kaķu barība KITEKAT

85 €

Sausā kaķu barība FRISKIES

99 €

1 iepak./4x 100 g, divi veidi

2,13 €/kg

1,06 €

3 kg

Sausā suņu barība DARLING

3 kg, ar liellopu vai vistas gaļu

2

99 €

-25% 1,00 €/kg

3,97 €

1 gab., 50x80 cm

12,99 €

1 kg, divi veidi

2,68 €

Gultas pārklājs

1 gab., 160x220 cm vai 220x240 cm

Sieviešu kurpes F.I.T.

1 pāris, izmēri 36-41

Sieviešu mājas apģērbs

12 €

6

99 €

Šonedēļ veikalos MAXIMA

1 gab., izmēri S-XXL

-35% 99

14

* Cena pie preces norādīta ar atlaidi ** Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm.

19,99 €

-42% 11,99 €

99 6 €

-42% 11,99 €

Vīriešu sporta bikses SEVEN LEMON 1 gab., izmēri S-XXXL, melnas vai pelēkas

99 9 €

6

99 €

-41% 16,99 €

-30% 9,99 €

Agroplēve KAUFTEC

1 iepak., trīs veidi, balta vai melna

Meiteņu vai zēnu T krekls 1 gab.

no

69 1 €

-53%

4

-44%

no

no 3,97 €

49 €

7,99 €


• Jauda 750 W • Paredzēts 12 riekstiņiem • Karstumizturīgs korpuss • Pretpiedeguma pārklājums • Darbības indikators • Neslīdoša pamatne

Plastmasas krēsls SCILLA

1 gab., 54x53x80 cm

Cepšanas trauks

1 gab., 21,5x15x5,5 cm, 0,7 l

6

-35%

99 2 €

-79%

49 €

9,99 €

14,21 €

1

-40%

99 0 €

-56%

19 €

Dārza lampa 1 gab.

Šķīvis PROMETEO

1 gab., trīs izmēri

no

1,99 €

Riekstiņu pagatavošanas forma BROCK HZ 3012 1 gab.

no

no 2,49 €

Bļodiņa WHITE HOME

1 gab., dažādi izmēri

14

-40%

79 0 €

-47%

3

-40%

99 € 24,99 €

no

no

no 1,59 €

Panna ar vāku

1 gab., 24 vai 28 cm

5

69 €

-30 %**

Saimniecības precēm VILEDA

6

12,99 €

-40 %**

Grila dubultās restes 1 gab., 31x25 cm

Darba cimdiem un spaiņiem

49 €

5,79 €

-40 %** Šonedēļ veikalos MAXIMA

Gludekļiem, gludināšanas dēļiem un veļas žāvētājiem

10,99 €

99 €

Atlaide ar PALDIES karti. ** Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm.

Preču daudzums ierobežots. Piedāvājums ir spēkā veikalos

15


27.-01. APRĪLIS

no CETURTDIENAS līdz PIRMDIENAI

MAIJS

Visai šķīstošai kafijai

-30%*

Jogurtiem

-20%*

Visai cūkgaļai

-20%*

Saldējumam

-30%**

LT Raukšlėtieji žirniai „Wonder van Amerika”

EST Üdihernes „Wonder van Amerika”

Ankstyva žirnių veislė. Uždera per 60-75 dienas. Augalas krūmo formos. Aukštis iki 45 cm, todėl auginant nereikia atramų.

Varajane hernesort. Saagini kulub 60-75 päeva. Taim on põõsakujuline. Kõrgus kuni 45 cm, seepärast ei vaja toestamist.

RUS Горох „Wonder van Amerika”

Agrīna zirņu šķirne. Ražīgi uzaug 60-75 dienulaikā. Augs izaug krūma formā. Izaug līdz 45 cm, tādēļ audzējot nav nepieciešami balsti.

Раннеспелый (от всходов до получения урожая 60-75 дней) сахарный сорт. Растение кустовое, низкорослое, высотой до 45 см.

50 cm

4 770724 130524

I

Iki: / Līdz: / Enne: / До:

Adresas: UAB „BOTANA”, Pelenės g. 13, Gineitiškių k., Vilniaus r. sav., Lietuva Tel. +370 677 33199 El. p.: botanaseklos@gmail.com

EB taisyklės ir standartai • Kategorija ST ES noteikumi un standarti • Kategorija ST EU reeglid ja standardid • Kategooria ST ЕС правила и стандарты • Категория СТ

ŽIRNIAI • ZIRŅI• HERNES • ГОРОХ 4 770724 310070

89 4 €

Ārā augs RODODENDRS 1 gab., Ø17 cm, dažādas krāsas

-39%

LT Kvapusis bazilikas „Dark Opal”

EST Basiilik „Dark Opal”

Aromatingas, malonaus kvapo prieskoninis augalas, ryškios bordo spalvos. Naudojamas šviežias arba džiovintas. Sodinamas daigais.

Erebordoo värvi aromaatne vürtsitaim. Tarvitatakse vär skelt ja kuivatatuna. Istutatakse istikutena (lavataimena).

LV Baziliks „Dark Opal”

RUS Базилик „Dark Opal”

Aromātisks, garšaugs, spilgti bordo krāsā. Izmanto svaigā vai kaltētā veidā. Stāda no dēstiem.

Ароматное пряное растение, ярко бордового цвета. Употребляется в свежем или сушеном виде. Высаживается в виде рассады.

20°C V-VI

30 cm

4 770724 120020

I

Iki: / Līdz: / Enne: / До:

Adresas: UAB „BOTANA”, Pelenės g. 13, Gineitiškių k., Vilniaus r. sav., Lietuva Tel. +370 677 33199 El. p.: botanaseklos@gmail.com

7,99 €

BAZILIKAS • BAZILIKS • BASIILIK • БАЗИЛИК Ocimum basilikum

4 770724 310070

-40%**

Sēklām un puķu sīpoliņiem

25 cm

2-3 cm

10 cm

LV Zirņi „Wonder van Amerika”

EB taisyklės ir standartai • Kategorija ST ES noteikumi un standarti • Kategorija ST EU reeglid ja standardid • Kategooria ST ЕС правила и стандарты • Категория СТ

TradiCiOnāla garša mūsdienu virTuvē

Akcijas laiks: 24.04.2017. – 06.08.2017. No 24.04.2017 līdz 23.07.2017., iepērkoties jebkurā veikalā Maxima X, XX, XXX, par katriem 7 € Atlaide līdz saņemsiet 1 uzlīmi, par 14 € – 2 uzlīmes utt. Saņemtās uzlīmes ielīmējiet akcijas bukletā. Sakrājot

-67%

vajadzīgo uzlīmju skaitu, no 24.04.2017. līdz 06.08.2017. iegādājieties DELIMANO Stone Legend kolekcijas preces par īpašu cenu. Pērciet vismaz 2 DELIMANO STONE LEGEND preces ar PALDIES karti un LAIMĒJIET! Katls ar vāku ø 24 cm / 4,1 L 19,99

39,90 €

Sakrājot 10 uzlīmes

Panna

WOK panna

-50%

Panna

ø 28 cm 13,99

ø 28 cm 14,99

29,90 €

32,90 €

Sakrājot 10 uzlīmes

Sakrājot 10 uzlīmes

-54%

ø 24 cm 9,99

Pankūku panna

24,90 €

Sakrājot 10 uzlīmes

-53%

-60%

ø 24 cm 8,99

24,90 €

Sakrājot 10 uzlīmes

Cepampanna ar restēm Katls ar vāku ø 20 cm / 3,6 L 16,99

34,90 €

Sakrājot 10 uzlīmes

35 x 25 x 6 cm 19,99

Kastrolis

59,90 €

ø 14 cm

8,9919,90 €

Sakrājot 5 uzlīmes

-51%

-55%

Panna – veidne cepšanai ø 26 cm 12,99

32,90 €

Sakrājot 10 uzlīmes

-61%

Sakrājot 10 uzlīmes

Cepampanna 35 x 21 x 6 cm 14,99

29,90 €

Sakrājot 10 uzlīmes

-50%

* Cena pie preces norādīta ar atlaidi ** Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm.

Ja izdevumā norādītā preces cena nesakrīt ar veikalā esošo, par pareizo lūdzam uzskatīt veikalā norādīto cenu. Tālrunis bezmaksas uzziņām 80002020 katru dienu no plkst. 8.00 līdz 22.00. E-pasts: info@maxima.lv, www.maxima.lv

-67%

-64%


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Maxima_NR_17_2017 by Maxima Latvija - Issuu