Skip to main content

MAXIMA | X XX XXX | 12.02 - 18.02.

Page 1

PĀRSTEIDZ

savu mīļoto!

Iepriecini mīļos!

Akcija nono 12.02.-18.02.2019. Akcijairirspēkā spēkā 12.02.-18.02.2019.

Nr. Nr. 7 7

249€

059€

Gaišās vīnogas THOMPSON

Āboli RED PRINCE

1 kg

1 kg

075€

119€

Apelsīni NAVELINA

Zemenes

1 kg, mazie

250 g, fasētas, 4,76 €/kg

6

99 €

2

Cūkgaļas kakla karbonāde

3

1 kg

69 €

%

Torte SARKANAIS VELVETS

6

-20

Sviests ZELMAS PIENS

1

-26%

900 g, “Pellija A”

-28% 5,15 €

180 g, 82%

Saulespuķu eļļa SLOBODA 1,8 l, rafinēta

1,8 l

2

49 €

-46% 1,38 €/l

4,59 €

89 €

39 €

Dzirkstošais vīns MARTINI ASTI

%

7,66 €/kg

8,59 €

7,72 €/kg

1,89 €

9,32 €/l

7,44 €

0,75 l, 7,5% alk.

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKO DZĒRIENU PĀRDOŠANA, IEGĀDE UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.

Olas OPTIMA LĪNIJA 1 iepak./10 gab., A kategorija, L izmērs

0

99 €

-38% 0,10 €/gab.

1,59 €

“Tukuma Piens” EKO produkcijai

-20%*

*Cena *Cenapie piepreces precesnorādīta norādītaararatlaidi. atlaidi.**Piedāvājums **Piedāvājumsneattiecas neattiecasuzuzakcijas akcijasprecēm precēmun unLABĀKĀ LABĀKĀCENA CENAprecēm. precēm.Piedāvājums Piedāvājumsatšķirīgs atšķirīgsveikalā veikalāMaskavas Maskavasielā ielā118, 118,Rīgā. Rīgā.

Šonedēļveikalos veikalosMAXIMA MAXIMA Šonedēļ

69 -29 € no 3,79 €

Grieztie ziedi ROZES vai TULPES

1 iepak./7 gab. vai 9 gab.

no

Tikai

% %


JAUNAS CENAS IKDIENAS PRECĒM!

TIKAI

Kausētais siers FARM MILK 150 g, divi veidi

075 €

5,00 €/kg

TIKAI

Marinēti gurķi EXTRA LINE 870 g

079 €

0,92 €/kg

TIKAI

Siļķu filejas OCEAN

220 g, trīs veidi

Konservētas pupiņas EXTRA LINE

400 g, trīs veidi

089 €

4,05 €/kg

Majonēze HELLMANN’S ORIGINAL 650 ml

TIKAI

048 €

1,20 €/kg

TIKAI

198 €

3,05 €/kg

TIKAI

Konservēti zaļie zirnīši EXTRA LINE 400 g

038 €

0,95 €/kg

TIKAI

TIKAI

TIKAI

Dzeramais ūdens ASET 1,5 l, negāzēts

2

0

16 €

0,11 €/l

Gāzēts dzēriens PEPSI 1l

Regulārās cenas ilgtermiņā. ** Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm un LABĀKĀ CENA precēm.

0

68 €

Alus CARLSBERG 500 ml, 5% alk.

064 €

1,28 €/l

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKO DZĒRIENU PĀRDOŠANA, IEGĀDE UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.


Biezpiena sieriņš MAGIJA 45 g, trīs veidi

-26%

0

25 €

5,56 €/kg

0,34 €

Jogurtiem RASĒNS

-20

%*

1

-23%

249€

-33%

Skābais krējums RANKAS PIENS

1

-32%

Kausētais siers VIOLA

1

-23%

399€

-43%

Jogurta dzēriens ACTIMEL

1 iepak./4x 100 g, trīs veidi

29 €

3,23 €/kg

1,67 €

Piens vai kefīrs LIMBAŽU 1,5 l vai kg, 2,5%

Biezpiens ZELMAS PIENS 900 g, 9%

Plēšamās siera nūjiņas PIK-NIK 140 g

Krievijas vai Holandes siers FARM MILK 250 g, 45%

0,73 €/kg

no 1,48 €

2

-33%

1

Tikai

129€

Tikai

79 €

29 €

3,10 €/kg

4,19 €

9,21 €/kg

1,49 €

5,16 €/kg

1,59 €

199€

Tikai

Graudainais biezpiens LAUKU

1

-22%

Siers RICOTTA GALBANI

0

-35%

109€

-26%

Saldais krējums RASA 500 g, 35%

500 g, 5%

250 g

Krievijas vai Holandes siers šķēlēs 150 g, 45% vai 48%

39 €

99 €

3,98 €/kg

2,44 €

2,78 €/kg

1,79 €

3,96 €/kg

1,52 €

7,27 €/kg

1,48 €

Saldināts kondensētais piens NOSTALGIYA 1 kg

600 g, 30%

185 g, divi veidi

Siers KRIEVIJAS

1 kg, 50%

Preču daudzums ierobežots. Piedāvājums ir spēkā veikalos

49 €

09 €

3,69 €

2,48 €/kg

2,19 €

5,89 €/kg

1,42 €

6,99 €

Šonedēļ veikalos MAXIMA

109€

no

-26%

3


Doktordesa TRADICIONĀLĀ

1 kg, “Rīgas Miesnieks”

2

69 €

-46% 4,99 €

Doktordesa KLASISKĀ

190 g, “Rīgas Miesnieks”

0

99 €

Krakovas desa

Īstie gaļas cīsiņi, 280 g, vai Īstā gaļas desa, 340 g

no

1

49 no 4,38 €/kg € no 2,15 €

1

89 €

-21% 4,20 €/kg

2,39 €

5,21 €/kg

1,21 €

Doktordesa ar šķiņķi 400 g, dabīgā apvalkā, GN “Ādaži”

Jubilejas desa

450 g, JGK

-31%

Tikai

Cīsiņi bērniem TĪĢERĪŠI

280 g, JGK

1

89 €

Tikai 6,75 €/kg

2,28 €

310 g

1

29 €

-24%

1

69 €

-34% 4,23 €/kg

2,58 €

Cūkgaļas sardeles NĀKOTNE 400 g

1

Tikai

Servelāde FINLAND

1

-39%

Cāļa pastēte LIDO

0

4,16 €/kg

1,69 €

59 €

3,98 €/kg

1,89 €

1+1

Karsti kūpinātas cepamdesas MELNAIS BARONS

2

1+1

Cepts šķiņķis NĀKOTNE

5

-24%

2x 420 g

1 kg, fasēts

47 €

95 €

2,94 €/kg

4,94 €

7,85 €

Vārīti cīsiņi RAKVERES XL

900 g, “Rīgas Miesnieks”

Vistas gaļas kotletītes

1 kg, “Rīgas Miesnieks”

3

-21%

1

-37%

79 €

89 €

4,21 €/kg

4,79 €

2,98 €

400 g

120 g

69 €

59 €

4,23 €/kg

2,79 €

-21% 4,92 €/kg

0,75 €

Šķiņķis JAMON

Šonedēļ veikalos MAXIMA

300 g, SERRANO BODEGA sagriezts vai RESERVA LINGOTE

4

SALDĒTS

499€

-27% 16,63 €/kg

6,85 €

419€

-30% 13,97 €/kg

5,99 €

Sendviča tuncis BLIK

185 g, eļļā vai savā sulā

085€

-22% 4,59 €/kg

1,09 €

*Cena pie preces norādīta ar atlaidi. **Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm un LABĀKĀ CENA precēm. Piedāvājums atšķirīgs veikalā Maskavas ielā 118, Rīgā.

Attīrītas, vārītas garneles 160 g, 250/350

299€

-33% 18,69 €/kg

4,45 €


Svaiga cāļu fileja IKVIENAM

1 kg

4

69 €

-28% 6,49 €

Svaigi broilera šķiņķi ar muguru 1 kg

1

59 €

-29% 2,25 €

Cāļu stilbi

500 g, PF “Ķekava”

1

-34%

449€

-25%

1

-26%

19 €

2,38 €/kg

1,79 €

Pusspārni LIELISKIE

500 g vai 1 kg lielpaka, PF “Ķekava”

Tītara fileja šķēlēs

500 g

Cūkas stilbs

1 kg, fasēts vakuumā, RGK

365€

-25%

1

-31%

79 €

7,30 €/kg

4,89 €

2,59 €

199€

-27% 3,98 €/kg

2,73 €

Cūkgaļas kotlešu masa

400 g, “Kurzemes Gaļsaimnieks”

389€

-26%

1

-40%

19 €

5,28 €

2,98 €/kg

1,99 €

Cāļa pusstilbi citrona&ingvera marinādē 1 kg, PF “Ķekava”

Gaļas bumbiņas 300 g

35 €

5,99 €

4,50 €/kg

1,83 €

SALDĒTS

Heka liemenis

800 g

2

-29%

169€

1+1

49 €

3,11 €/kg

3,49 €

Makrele ar garšvielām

1 kg, karsti kūpināta, fasēta vakuumā

5

-32%

259€

-26%

99 €

8,81 €

Laša fileja

160 g, mazsalīta vai auksti kūpināta

3

19 €

-36% 19,94 €/kg

4,99 €

Krabju nūjiņas SNEZHNIJ KRAB

2x 150 g, atdzesētas

5,63 €/kg

3,38 €

Siļķu filejas rolmopši 690 g

3,75 €/kg

3,52 €

Siļķu filejas ŠHUNA ar ādu

240 g, divi veidi

Preču daudzums ierobežots. Piedāvājums ir spēkā veikalos

099€

-30% 4,13 €/kg

1,42 €

Šonedēļ veikalos MAXIMA

1+1

5


Lečo FAVORIT

690 ml

Konservētiem tomātiem FAVORIT, 680 g

-25%*

119€

Marinēti patisoni FAVORIT 660 g

-20%

139€

1,73 €/l

1,49 €

Tikai 2,11 €/kg

1,54 €

Konservētas pupiņas FAVORIT

425 ml, trīs veidi

055€

-20% 1,30 €/l

0,69 €

Konservēti zaļie zirnīši vai saldā kukurūza BONDUELLE 400 g vai 340 g

Itālija

Olīveļļa GOCCIA D’ORO POMACE

1l

0

85 €

-34

%

2,13 €/kg

1,29 €

Olīvām ARTE OLIVA

0

2,21 €/kg

0,87 €

-30%*

-30

%*

Ķiploku vai Gurķu mērce SPILVA 375 g

HEINZ produkcijai

Ievārījumiem VIKO

-34

1

29 €

6

3

99 €

3,44 €/kg

1,95 €

-20%*

-30

%*

Šonedēļ veikalos MAXIMA

Konservētiem ananasiem un persikiem GIANA

Tikai

75 €

%

*Cena pie preces norādīta ar atlaidi. **Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm un LABĀKĀ CENA precēm. Piedāvājums atšķirīgs veikalā Maskavas ielā 118, Rīgā.

KOK sinepēm un mārrutkiem

Medus FAVORIT 700 g

-32

%

5,87 €

-20%*

2

99 €

-27% 4,27 €/kg

4,10 €


Milti DOBELE EKSTRA 1 kg

Auzu pārslas HERKULESS

500 g pilngraudu vai 450 g ātri pagatavojamās

0

69 €

-21%

Gargraudu rīsi DOBELE

0,87 €

Tikai 58 no 1,16 €/kg € no 0,68 €

0

1 iepak./8x 125 g

1

29 €

Tikai 1,55 €

Griķi OMA 1 kg

1

49 €

-25% 1,99 €

Miltu maisījumiem DOBELE

-20%*

Makaroniem ITALPASTA

-25%*

Sēklām MOGYI

-30%*

Šķīstošajām zupām KNORR

-25%*

Garšviela VEGETA

500 g vai 180 g+20 g

-23% 4,98 €/kg

3,23 €

1

09 €

-21% 5,45 €/kg

1,38 €

Studentu brokastis ARIMEX PREMIUM

Zemesrieksti ARIMEX

500 g

Maisījums DŽENTELMEŅU 250 g

3

49 €

-30% 13,96 €/kg

4,99 €

5

49 €

Tikai 10,98 €/kg

6,78 €

400 g, lobīti, neattīrīti

1

09 €

-27% 2,73 €/kg

1,49 €

Pistācijas ARIMEX JUMBO 1 kg

15 MINŪTES INTERNETĀ VAI STUNDA VEIKALĀ? WWW.BARBORA.LV Preču daudzums ierobežots. Piedāvājums ir spēkā veikalos

12

99 €

-34% 19,78 €

Šonedēļ veikalos MAXIMA

2

49 €

7


Salāti ar surimi 1 kg, fasēti

Gaļas salāti ar šķiņķi 1 kg, fasēti

2

-33%

014€

Īsta rupjmaize 400 g, “Lāči”

7,00 €/kg

0,21 €

1

480 g

035€

2,98 €/kg

1,47 €

1

99 €

4,15 €/kg

2,45 €

Itāļu maize CIABATTA

5,00 €/kg

0,45 €

70 g, mazā

Maizīte ar biezpienu un brūkleņu pildījumu

Maizēm ZELTENE

028€

-30%*

018€

-25%

6,08 €/kg

0,95 €

Tikai

-22%

70 g

Tikai

19 €

130 g

Gulašs ar kartupeļu biezeni

0

Tikai

79 €

Auzu pārslu deserts

4,39 €

3,25 €

70 g

20 g

-21%

-20%

59 €

Pīrādziņš ar Ricotta siera pildījumu

Pīrādziņš ar gaļu

3

49 €

2,57 €/kg

0,24 €

-28% 4,00 €/kg

0,39 €

Baltmaizēm BROKASTU

-35%*

FAZER GARDĀ MINI

tostermaize, 240 g, vai rudzu maize, 450 g

0 Šonedēļ veikalos MAXIMA

45 €

8

-31% 1,88 €/kg

0,65 €

Sausajām brokastīm KELLOGG’S

-31%

0

75 €

1,67 €/kg

1,09 €

-25

%*

bez cukura

Sausmaizītēm MARETTI

Čipsi LAY’S

140 g, divi veidi

-25

%*

1

09 €

-36% 7,79 €/kg

1,69 €

*Cena pie preces norādīta ar atlaidi. **Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm un LABĀKĀ CENA precēm. Piedāvājums atšķirīgs veikalā Maskavas ielā 118, Rīgā.

Cepumiem GULLON bez cukura

-20%*

Čipsiem, popkornam un mērcēm ESTRELLA

-35%*


1 kg

Pankūkas MĀJAS ar ābolu pildījumu

420 g, “Rīgas Piensaimnieks”

0

Tikai

1

Tikai

65 €

Šķīstošais kakao dzēriens DINO

0,73 €

19 €

500 g

-38%

1

39 €

2,78 €/kg

2,25 €

MEDUS kūka

1 kg

Margarīniem

2,83 €/kg

(izņemot LABĀKĀ CENA precēm)

1,46 €

SALDĒTS

Saldējumam EKSELENCE

SALDĒTS

Pelmeņiem VECMĀMIŅAS

-25

%*

Saldētajiem dārzeņiem HORTEX

-25

%*

Majonēze PROVANSAS

250 ml, 67%

1

0

Salāti ICEBERG 1 gab.

-30%*

0

Tikai

179€

-29%

49 €

1,96 €/l

0,56 €

2,53 €

Štovēti kāposti DIMDIŅI 1 kg

Ziedkāposti

79 €

7,67 €

-20%*

SALDĒTS

19 €

1 gab.

-22%

SALDĒTS

-25%*

Saldējumam SUPER VIVA

5

99 €

075€ Mazie plūmju tomāti 250 g, 3,00 €/kg

Preču daudzums ierobežots. Piedāvājums ir spēkā veikalos

042€ Sīpoli 1 kg

Šonedēļ veikalos MAXIMA

Cukurs DAN SUKKER

9


Košļājamās konfektes JELLY BEAN vai MAMBA COLA 75 g vai 106 g

-25%

0

Tikai

519€

-40%

Cepumi BEZĒ MIX

0

-29%

Holandes karameļu vafeles

2

-25%

1

09 €

14,53 €/kg

1,46 €

Šokolādes konfektes TURAIDA 1 kg

100 g

1 kg

99 €

99 €

89 €

9,34 €/kg

1,17 €

8,59 €

9,90 €/kg

1,39 €

3,87 €

Košļājamās konfektes HARIBO

100 g vai 85 g, dažādi veidi

Tikai 69 no 6,90 €/kg € no 0,81 €

0

399€

-22%

Cepumi ar vaniļas krēmu

3

-30%

Beļģu vafeles

0

-20%

Košļājamās konfektes ROSHEN CRAZY BEE 1 kg

1 kg

100 g

85 €

79 €

Konfektes M&M’S

90 g, PEANUT vai CHOCO

11,00 €/kg

1,32 €

299€

Cepumi OLU LIĶIERA

4

-33%

Zemesriekstu šerbets LAIMA

3

-38%

Glazēts zefīrs 1 kg

5,49 €

7,90 €/kg

-25%

-35%

5,09 €

0,99 €

0

99 €

1 kg

1 kg

59 €

49 €

4,59 €

6,89 €

5,59 €

Cepumi BELVITA

Šonedēļ veikalos MAXIMA

250 g vai 300 g, dažādi veidi

10

Vafeļu rullīši SELGA ar krēma pildījumu 160 g, divi veidi

119€

-28% 7,44 €/kg

1,66 €

Mini kakao kruasāns CHIPICAO 60 g

039€

-33% 6,50 €/kg

0,58 €

*Cena pie preces norādīta ar atlaidi. **Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm un LABĀKĀ CENA precēm. Piedāvājums atšķirīgs veikalā Maskavas ielā 118, Rīgā.

189€

-27% 7,56 €/kg

2,59 €

159€

-26% 5,30 €/kg

2,15 €


1 iepak./25x 2 g, četri veidi

1

59 €

31,80 €/kg

1,83 €

Šķīstošā kafija JACOBS CRONAT GOLD

200 g vai 100 g

499€

Tikai 24,95 €/kg

5,79 €

Maltā kafija PAULIG BARCELONA 250 g

Konfekšu kārba TOFFIFEE

125 g

Batoniņš LAIMA 40 g, VĀVERĪTE vai MARCIPĀNS

319€

3

39 €

1

89 €

045€

Tikai 31,90 €/kg

3,59 €

-31% 13,56 €/kg

4,89 €

Tikai 15,12 €/kg

2,23 €

Tikai 11,25 €/kg

no 0,53 €

45 paciņas Tējas piramīdu izlase TESS

1 iepak./45 pac., 82 g, 9 veidu garšas

4

99 €

-38% 60,85 €/kg

7,99 €

Tējām LOYD

-25%*

Šķīstošais kafijas dzēriens JACOBS

12,5-15,2 g, trīs veidi vai 1 iepak./20x 15,2 g 3IN1

015€

-21% no 9,87 €/kg

0,19 €

Maltā kafija LAVAZZA

250 g, vakuumā, ORO vai ESPRESSO

Konfekšu kārba MERCI 250 g

Graudaugu batoniņš LAIMA BETTER4U 40 g, divi veidi

269€

-37%

3

Tikai 15,96 €/kg

3

15,96 €/kg

99 €

99 €

035€

8,85 €/kg

4,28 €

4,75 €

Tikai 4,46 €

-40% 8,75 €/kg

0,58 €

Maltā kafija MERRILD IN CUP 400 g

349€

-24% 8,73 €/kg

4,59 €

Kafijas pupiņas LAVAZZA ORO

15

-29%

Šokolāde SCHOGETTEN

0

Tikai

1 kg

100 g, dažādi veidi

NESTLE šokolādes batoniņiem

Preču daudzums ierobežots. Piedāvājums ir spēkā veikalos

99 € 22,53 €

89 €

8,90 €/kg

1,05 €

-20%*

Šonedēļ veikalos MAXIMA

Tēja GREENFIELD

Tikai

11


0 029€ 43 €

Tikai 0,29 €/l

0,49 € no

-22% 0,58 €/l

no 0,37 €

Minerālūdens MANGAĻI

1,5 l vai 0,5 l, trīs veidi

1

69 €

-33% 2,54 €

Granātābolu sula GRANDA 1l

0

79 €

-26% 0,53 €/l

1,07 €

Gāzēts dzēriens SUN SET TONIKS 1,5 l

Tikai 99 0,66 €/l € no 1,07 €

0 039€

-24%

0

95 €

Tikai 0,63 €/l

1,14 € Limonāde FRUTS

1,5 l, divi veidi

1,18 €/l

0,51 €

Gāzēts dzēriens COCA-COLA

1,5 l, trīs veidi, vai 330 ml

Tikai 15 € no 1,29 €

1

Sula vai nektārs CIDO 1 l, četri veidi

0

75 €

-24% 1,50 €/l

0,99 €

Dzēriens POWERADE BLUE 0,5 l

-20%* Sulām, nektāriem un sulas dzērieniem TYMBARK 1 l pakās

-23%

1

35 €

4,91 €/l

1,75 €

Alkoholiskais kokteilis BLACK BALSAM CINNAMON 0,275 l, 12% alk., divi veidi

Jaunums!

3

79 €

-20% 5,05 €/l

4,75 €

Vīns LAVEL BLANC

0,75 l, 10,5% vai 11% alk., divi veidi

5

49 €

-23% 7,32 €/l

7,13 € Vīns B&G

0,75 l, 12,5% vai 13% alk., divi veidi

3

99 €

-39% 5,32 €/l

6,49 €

Dzirkstošais vīns JULES LAROSE BRUT 0,75 l, 11% alk.

Francija

399€

-25% 5,32 €/l

5,35 €

Vīns MEERESTEIN

0,75 l, 12,5% vai 14,5% alk., divi veidi

Šonedēļ veikalos MAXIMA

DĀR

12

349€

-32% 4,65 €/l

5,12 €

449€

-31% 5,99 €/l

6,49 €

Vīns CAPERUCITA TINTA

Vīns PIERRE BREVIN ROSE D’ANJOU

Spānija

Francija

0,75 l, 12,5% alk.

0,75 l, 10,5% alk.

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKO DZĒRIENU PĀRDOŠANA, IEGĀDE UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA. *Cena pie preces norādīta ar atlaidi. **Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm un LABĀKĀ CENA precēm. Piedāvājums atšķirīgs veikalā Maskavas ielā 118, Rīgā. *Cena pie preces norādīta ar atlaidi. **Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm un LABĀKĀ CENA precēm. Piedāvājums atšķirīgs veikalā Maskavas ielā 118, Rīgā.


1

59 €

Tikai 3,18 €/l

1,83 €

Alus VALMIERMUIŽA 500 ml, 5,2% alk.

Tikai 69 1,38 €/l € no 0,77 €

0

Alus LĀČPLĒSIS

500 ml, Gaišais 5% alk. vai Dzintara 4,8% alk.

-22%

0

85 €

1,70 €/l

1,09 €

Alus BAUSKAS SENČU

500 ml, 4% alk., gaišais

Tikai

1 069€ 09 €

1,33 €

-24%

Tikai 69 no 1,21 €/l € no 0,75 €

0

Alus ALDARIS GAIŠAIS

500 ml vai 568 ml, 5% alk.

-48%

0

75 €

1,50 €/l

1,45 € Alus FAXE

500 ml, 5% alk.

1,21 €/l

0,91 €

Alus MIEZĪTIS

1 l, 5,8% alk., divi veidi, vai 568 ml, 5,1% alk.

-24% 9,98 €/l

6,59 €

Degvīns HMEĻNAJA ČARKA 0,5 l, 40% alk.

4

79 €

Tikai 9,58 €/l

5,19 €

Liķieris MOKA

0,5 l, 25% vai 30% alk., četri veidi

7 999€ 99 €

Tikai 15,98 €/l

8,81 €

-22% 19,98 €/l

12,86 €

Tikai

6

69 €

13,38 €/l

7,61 €

9

Degvīns ZEĻONAJA MARKA

11

Tikai 17,13 €/l

12,86 €

Liķieris JAGERMEISTER 0,7 l, 35% alk.

22

-29%

99 32,84 €/l € 32,26 €

Konjaks COURVOISIER VSOP 0,7 l, 40% alk., kārbā

14,27 €/l

16,42 €

Degvīns STOLICHNAJA

0,5 l, 40% alk., trīs veidi

99 €

-39%

99 €

0,7 l, 40% alk.

Tikai

6

99 €

13,98 €/l

8,49 €

Balzams STARORUSSKIJ 40 0,5 l, 40% alk.

12

99 €

-27% 17,81 €

Viskijs SCOTTISH LEADER 1 l, 40% alk.

Brendijs BELIJ AIST 3* vai 5* 0,5 l, 40% alk.

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKO DZĒRIENU PĀRDOŠANA, IEGĀDE UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA. *Cena pie preces norādīta ar atlaidi. **Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm un LABĀKĀ CENA precēm. Piedāvājums atšķirīgs veikalā Maskavas ielā 118, Rīgā.

Preču daudzums ierobežots. Piedāvājums ir spēkā veikalos

Šonedēļ veikalos MAXIMA

4

99 €

13


Bērnu pārtikai OVKO

Dušas želejām PALMOLIVE MEN

Dezodorants GARNIER

50 ml vai 150 ml, dažādi veidi

-30

%*

-30

%*

1

Autiņbiksītes HUGGIES S4 1 iepak./52 gab., 9-14 kg, zēniem vai meitenēm

Šķidrajām ziepēm PALMOLIVE

-30

Higiēniskās paketes BELLA NORMAL MAXI

1

no

-41%

89 € no 3,22 €

1 iepak./18 gab.

Šonedēļ veikalos MAXIMA

Vienreizlietojamiem skuvekļiem DIVUS

14

Telpaugs FALENOPSIS 1 gab., 60 cm, Ø12 cm

495€

-38% 7,99 €

11

69 €

Telpaugs ROZE 1 gab., Ø10,5 cm

Tikai

0,22 €/gab.

13,59 €

%*

-48%

19 €

2,29 €

-30

%*

195€

Putrām MILUPA

Šampūniem HEAD & SHOULDERS, 360 ml un 400 ml

2,99 €

*Cena pie preces norādīta ar atlaidi. **Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm un LABĀKĀ CENA precēm. Piedāvājums atšķirīgs veikalā Maskavas ielā 118, Rīgā.

-30%*

Zobu pasta HIMALAYA SPARKLY WHITE

3

-50%

Intīmās higiēnas ziepes WENIE CHAMOMILE

0

-20%

150 ml

300 ml

-35%

-20

%*

Prezervatīviem DUREX

49 €

89 €

23,27 €/l

6,98 €

2,97 €/l

1,11 €

-35%*


0,17 €/m.r

Veļas mazgāšanas līdzeklis PERWOLL 1,8 l/30 m.r. divi veidi

Tualetes tīrīšanas līdzeklis HARPIC POWER PLUS CITRUS 750 ml

4

-42%

1

-42%

99 €

49 €

2,77 €/l

8,59 €

1,99 €/l

2,59 €

Veļas mazgāšanas līdzekļiem PERSIL COLOR, 2 l vai 2,6 kg

-20

Veļas mīkstinātājiem LENOR, 780 ml

Trauku mazgāšanas līdzekļiem PUR

-30

Veļas balinātājs ACE

%*

%*

1l

-25%*

1

Tikai

1

-46%

19 €

1,29 €

5 kg

Tualetes papīrs GRITE ORCHIDEA GOLD 1 iepak./8 ruļļi, trīs slāņi

1

99 €

-31% 0,25 €/rullis

2,89 €

Virtuves papīra dvieļi FAVORIT 1 rullis/400 loksnes, divi slāņi

1

89 €

-28% 2,64 €

Smiltis kaķu tualetei TEO 5 kg, cementējošas

79 €

0,36 €/kg

3,29 €

9 kg

9 kg

10

-21%

49 1,17 €/kg € 13,25 €

Sausā kompleksā kaķu barība PURINA ONE 1,5 kg, sterilizētiem kaķiem

5

49 €

-26% 3,66 €/kg

7,45 €

Konservētai kaķu barībai FELIX

-30%* Šonedēļ veikalos MAXIMA

Sausā kompleksā suņu barība CHAPPI

Preču daudzums ierobežots. Piedāvājums ir spēkā veikalos

15


499€

Komplektā ietilpst: • pierakstu klade (80 lapas) • pildspalva • krāsaina līme • uzlīmes

329€

249€

6,49 €

Gēla pildspalvas 1 kompl./30 gab.

-38%

499€

3,99 €

Zīda krītiņi GRAFIA PLUS 1 kompl./12 gab.

5,99 €

2

599€

-45% 10,99 €

Magnētiska zīmēšanas tāfele 1 gab.

A4

19 €

-40% 1,99 €

Piezīmju grāmatiņa 1 gab., 120 lpp., B6, ar spirāli

Piezīmju grāmatiņa 1 gab., 80 lpp.

1

6,99 €

Divpusēji marķieri 1 kompl./24 gab.

1

99 €

49 €

-29%

B6

-50%

-40%

-50%

2,49 €

Penālis 1 gab.

9,99 €

4

99 €

Kinētiskās smiltis ar formiņām 1 kompl.

16

7,99 €

Piezīmju grāmatiņas komplekts 1 gab.

-49%

Datoru un audio tehnikai WESTROM

-38%

-40%

**

179€

-40% 2,99 €

Adāmā dzija 1 gab./100 g, 264 m

*Cena pie preces norādīta ar atlaidi. **Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm un LABĀKĀ CENA precēm. Piedāvājums atšķirīgs veikalā Maskavas ielā 118, Rīgā.

-30%

349€

4,99 €

Biroja papīrs 1 iepak./500 loksnes, A4, 80 g/m²

-51% 0,59 €

0

29 €

Divpusējs aplikāciju papīrs 1 iepak./8 loksnes, A4, 80 g/m²


• Darbojas ar 2x AA baterijām (nav iekļautas komplektā) • 2 ātruma režīmi • 3 maināmu uzgaļi

-50%

9

99 €

12,99 €

GR I

6

• Uzlādes laiks – 8 h • Var izmantot bez vada (30-35 min.) • 20 fiksēti garumi • Piederumi: GS adapteris, tīrīšanas birstīte • Asmeņi 45° leņķī • Akumulatora spriegums – 1,2 V

SPULD ZE LED S

1299€

6

Sejas kopšanas komplekts AS-0525A 1 gab.

-41%

16,99 €

Matu griežamā mašīna HENSKE DT-300 1 gab.

49 €

ŅA

E

NAS GALV ŠA I

-41%

21,99 €

549€

Bārdas skūšanas aparāts HENSKE RSCX-902 1 gab.

-39% 8,99 €

Mini UV/LED lampa gela lakas žāvēšanai HNSKEB24-NA009 1 gab.

• Uzlādes laiks – 8 h • Darbības laiks bez vada līdz 40 min. • 220-240 V/~50 Hz, 3 W

• Barošana ar USB vadu • 6W

LED

059€

7

99 €

-47% 14,99 €

Elektriskais manikīra/pedikīra komplekts 1 gab. • Darbojas ar 2x AAA baterijām (nav iekļautas komplektā) • 2 ātruma režīmi • 5 maināmi uzgaļi

2

99 €

4

99 €

8,99 €

3

pāri

Spogulis ar apgaismojumu TOUCH BEAUTY TB-1275A 1 gab.

-40%

5

pāri

499€

4,99 €

-30% 7,10 €

2

79 €

-30% 3,99 €

Sieviešu vai vīriešu zeķes Sporta zeķes PUMA SEVEN LEMON 1 kompl./3 pāri, dažādi dizaini, 1 kompl./5 pāri, dažādas krāsas, izmēri 35-46 izmēri 37-42 vai 39-46

-40%

**

Zeķēm LION

no 0,82 €

Sieviešu vai vīriešu zeķes BASIC FORM 1 pāris, dažādas krāsas, izmēri 34-42 vai 37-46

-44%

Sieviešu vai vīriešu čības 1 pāris, dažādi dizaini, izmēri 36-41 vai 41-46

no

-28%

Automašīnu logu mazgāšanas šķidrumiem

Preču daudzums ierobežots. Piedāvājums ir spēkā veikalos

-40%

**

17


299€

-40% 4,99 €

Sieviešu krūšturis 1 gab., dažādi dizaini, izmēri 75C-105E

-50% 9,99 €

4

99 €

Sieviešu naktskrekls 1 gab., dažādi dizaini, izmēri M-XXL

6

99 €

-30% 9,99 €

Sieviešu pidžama 1 kompl., dažādi dizaini, izmēri M-XXL

349€

5,99 €

• Palags ar gumiju 1 gab., 100x200 cm • Palags ar gumiju 1 gab., 140x200 cm 6,99 € • Palags ar gumiju 1 gab., 160x200 cm 7,99 € • Palags ar gumiju 1 gab., 180x200 cm 8,99 €

-50% 11,99 €

5

99 €

Sieviešu mājas apģērbs 1 gab., dažādi dizaini, izmēri M-XXL

7

99 €

329€

-45% 5,99 €

1. Palags 1 gab., 160x200 cm 2. Palags 1 gab., 200x220 cm 8,69 €

4,79 €

18

-42%

*Cena pie preces norādīta ar atlaidi. **Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm un LABĀKĀ CENA precēm. Piedāvājums atšķirīgs veikalā Maskavas ielā 118, Rīgā.

-43% 13,99 €

1. Gultas veļas komplekts 1 kompl., 140x200 cm + 1x 60x60 cm 2. Gultas veļas komplekts 1 kompl., 200x220 cm + 2x 60x60 cm 19,99 €

10,99 €

3,99 € 4,49 € 4,99 €


-41%

099€

1,69 €

Galda paliktnis 1 gab., 43,5x28,5 cm, dažādi dizaini

2

2

99 €

1

-40%

1

19 €

1

79 €

4,99 €

Puķu pods 1 gab., 13,5x13,5x15,5 cm

Puķu pods Puķu pods 1 gab., 15,5x15,5x18,5 cm 1 gab., 17,5x17,5x20 cm 5,99 € 6,99 €

3,49 €

3,99 €

1,99 €

1. Šķīvis 1 gab., ø19 cm 2. Šķīvis 1 gab., ø26,5 cm 3. Bļoda 1 gab., ø21 cm

3

-40%

-50%

1,79 € 1,99 € 1,19 € 2,99 €

2,99 €

1

49 €

-40

%

Puķu pods 1 gab., 12x12x10,5 cm

2,99 €

Krūze 1 gab., 450 ml

2

gab.

1

99 €

6

99 €

-42% 11,99 €

Pledi 1 kompl./2 gab., 150x200 cm

2

599€

-40%

3,49 €

Dekoratīva spilvendrāna 1 gab., 45x45 cm, dažādi dizaini

119€

-40% 1,99 €

Mākslīgā puķe 1 gab., 78-103 cm, dažādi dizaini

9,99 €

Pleds 1 gab., 130x180 cm

1

49 €

1

-43%

-40% 2,49 €

1. Kaste 1 gab., 26x16x10 cm 2. Kaste 1 gab., 29x19x12 cm 3,49 €

1,99 €

Virtuves piederumiem LET’S COOK

Preču daudzums ierobežots. Piedāvājums ir spēkā veikalos

-40 %

**

19


14.-18. FEBRUĀRIS

no CETURTDIENAS līdz PIRMDIENAI

3

99 €

-33%

Tikai

3

99 €

5,99 €

Cāļu fileja gabalos

-59%

0

55 €

9,79 €

Varavīksnes forele

1 kg, fasēta

-25%*

Gaļas pārstrādes uzņēmuma “Nākotne” produktiem 0,23 €/m.r.

1 kg

Šokolādes tāfelītēm, konfekšu kārbām

-25%*

1 l/20 m.r.

(izņemot LABĀKĀ CENA precēm)

Maltajai kafijai un pupiņām

0,23 €/m.r.

TIKAI

Veļas mazgāšanas līdzeklis REX COLOR

454 €

-25%*

-20%**

0,45 €/m.r.

TIKAI

Veļas pulveris ARIEL

0,60 €

Cukurs OPTIMA LĪNIJA

1 kg, atdzesēta

Zivju un gaļas konserviem

Tikai

1,5 kg/20 m.r., divi veidi

465 €

3,10 €/kg

TIKAI

Veļas mazgāšanas līdzeklis NEUTRAL 1 l/20 m.r., divi veidi

899 €

0,05 €/m.r.

TIKAI

Trauku mazgāšanas līdzeklis FAIRY 900 ml, dažādi veidi

149 €

1,66 €/l

TIKAI

Ūdens mīkstinātājs CALGON 750 ml

425 €

5,67 €/l

TIKAI

Veļas mīkstinātājs SILAN PATCHOILI OIL & LOTUS 925 ml/37 m.r.

*Cena pie preces norādīta ar atlaidi. **Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm un LABĀKĀ CENA precēm. Piedāvājums atšķirīgs veikalā Maskavas ielā 118, Rīgā.

Ja izdevumā norādītā preces cena nesakrīt ar veikalā esošo, par pareizo lūdzam uzskatīt veikalā norādīto cenu. Tālrunis bezmaksas uzziņām 80002020 katru dienu no plkst. 8.00 līdz 22.00. E-pasts: info@maxima.lv, www.maxima.lv

199 €

2,15 €/l


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
MAXIMA | X XX XXX | 12.02 - 18.02. by Maxima Latvija - Issuu